Subota 26.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3120West Brom - Charlton - - 1-02-2
3121Lyon - Metz - - 2-02-0
3140Hajduk Split - Slaven Belupo - - 1-02-0
3141Inter - Parma - - 1-22-2
3142Freiburg - Rb Leipzig - - 1-02-1
3143Bayer Leverkusen - Werder Bremen - - 1-12-2
3150Fenerbahce - Konyaspor - - 3-15-1
3151Phoenix Suns - Los Angeles Clippers - - 0-01-0
3152Ak Bars Kazan - Barys Astana - - 1-13-2
3153G.Monfils - D.Schwartzman - - 0-00-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6129Ol. Medea - Om Arzew domaći590-01-0
6130Rc Arbaa - Mc El Eulma domaći231-02-0
6131Rc Relizane - Wa Tlemcen domaći71-02-0
6132Usm Annaba - Mc Saida domaći411-03-1
6133Usm El Harrach - Jsm Skikda gosti151-11-1
6134As Khroub - A Bou Saada - - 0-00-0
6135Drb Tadjenant - Jsm Bejaia domaći351-02-0
6136Mo Bejaia - Asm Oran domaći610-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13491Fc Lori - Gandzasar Kapan domaći161-12-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8505Western Sydney Wanderers Fc - Sydney domaći191-01-0
8506Wellington - Perth Glory gosti110-21-2
8507Western United Fc - Melbourne City gosti320-11-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8520Austria Vienna - Wsg Wattens gosti40-22-3
8521Hartberg - Mattersburg domaći281-03-1
8522St Polten - Sturm Graz gosti500-00-4

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8514Fc Juniors Oo - Austria Vienna Ii gosti20-22-4
8515Horn - Dornbirn domaći71-01-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2344Atsv Stadl Paura - Union Gurten gosti300-20-6
2345Sv Ried Ii - Fc Wels - - 0-00-0
2347Tus Bad Gleichenberg - Uv Vocklamarkt domaći102-13-2
2348Wsc Hertha - Allerheiligen gosti390-20-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Sv Stripfing - Wiener Viktoria gosti510-00-1
2339Sc Team Wiener Linien - Fc Marchfeld Donauauen domaći371-01-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2411Keshla - Gabala domaći12-02-1
2412Sabah - Zira Fk gosti222-12-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1317Charleroi - Royal Excel Mouscron domaći540-01-0
1318Royal Antwerp - Kortrijk domaći451-03-1
1319Zulte Waregem - Oostende domaći800-02-0
1322Genk - Cercle Brugge domaći81-01-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8557Lokeren - Kfco Beerschot Wilrijk gosti82-12-1
8558St Gilloise - Lommel - - 0-12-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2422Zvezda Minsk - Dinamo Minsk domaći52-23-3
2423Fc Slutsk - Slavia Mozyr - - 0-00-0
2426Fc Gomel - Dinamo Brest domaći341-01-2
6237Isloch - Fk Dnyapro Mogilev domaći361-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6251Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg - - 0-00-0
6252Zrinjski Mostar - Zeljeznicar domaći351-02-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7597Ec Sao Bernardo Sp - Sao Caetano domaći202-22-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10434Ceara - Vasco Da Gama gosti180-11-1
10435Corinthians - Santos - - 0-00-0
10436Bahia Ba - Internacional gosti500-02-3
10437Fluminense - Chapecoense Sc gosti270-11-1
10438Cruzeiro - Fortaleza domaći800-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11964Brasil De Pelotas - Cuiaba - - 0-00-0
11965Figueirense - Criciuma domaći451-02-2
11966Sao Bento - Guarani Sp gosti670-01-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7598Sao Paulo U20 - Sao Caetano U20 gosti450-11-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8651Banik Ostrava - Sigma Olomouc domaći102-12-2
8652Pribram - Zlin - - 0-00-0
8653Slovacko - Sfc Opava domaći101-04-0
8654Sparta Prague - Bohemians 1905 domaći42-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8635Chrudim - Dukla Prague gosti141-23-2
8636Trinec - Usti Nad Labem gosti560-00-1
8637Vysehrad - Vlasim domaći451-02-1
8638Viktoria Zizkov - Brno domaći710-01-0
8639Lisen - Vitkovice domaći342-05-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6492Benesov - Sokol Hostoun gosti300-20-2
6497Fk Zbuzany 1953 - Fk Prepere domaći290-20-2
6498Loko Vltavin - Sk Motorlet Praha domaći510-02-1
6499Kraluv Dvur - Karlovy Vary domaći91-02-0
6500Fk Pardubice B - Fk Teplice B gosti280-21-2
6505Zivanice - Fk Mlada Boleslav B - - 0-00-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1578Dolni Benesov - Hlucin domaći770-01-0
1579Vrchovina - Uhersky Brod domaći470-02-0
1587Vyskov - Slovacko B domaći122-05-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10076Pafos - Ethnikos Achnas gosti550-01-1
10077Apollon Limassol - Ael Limassol domaći371-11-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6700Buducnost Podgorica - Ofk Petrovac domaći112-03-0
6701Grbalj Radanovici - Kom Podgorica gosti120-11-1
6704Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci gosti231-13-1
6705Titograd - Fk Mladost Ljeskopolje gosti150-21-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10486Vejlby Skovbakken Aarhus - Ringkobing gosti60-13-1
10487Hik Hellerup - Hillerod domaći22-13-1
10488Vejgaard Bk - Naesby gosti350-10-2
10489Dalum - Thisted gosti200-22-2
10490Middelfart - Jammerbugt Fc domaći71-01-1
10491Sydvest - Aarhus Fremad gosti250-20-2
10492B93 Kopenhagen - Holbaek B I gosti150-21-2
10493Bronshoj - Vanlose domaći610-02-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12131Allerod - Bk Roskilde - - 0-03-3
12132Ledoje Smorum - Ballerup Skovlunde Fodbold - - 0-01-1
12133Birkerod - Koge Nord Fc - - 0-00-0
12134Fremad Valby - Taastrup domaći121-01-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14074Avedore - B 1908 gosti350-10-1
14075Bk Union - Gvi U21 - - 0-01-3
14076Greve - Kfum Bk Kobenhavn 1899 domaći181-01-2
14077Karlslunde If - Ishoej If gosti91-25-3
14078Tarnby Ff - Frederikssund Ik domaći221-02-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12135Sfb Oure Fa - Herning Fremad domaći222-05-0
12136Tarup Paarup - Bk Marienlyst - - 0-01-1
12137Hedensted If - Kolding B gosti113-23-2
12138Varde If - Odder domaći102-15-1

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7504Gualaceo Sc - Cds Santa Rita - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12149El Nacional - Independiente Del Valle domaći262-04-2
12150Universidad Catolica - Emelec gosti131-11-1
12151Deportivo Cuenca - Ldu Quito domaći570-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Manchester City - Aston Villa domaći460-03-0
3306Brighton - Everton domaći151-13-2
3307Watford - Bournemouth - - 0-00-0
3308West Ham - Sheffield United domaći441-01-1
3309Burnley - Chelsea gosti210-22-4

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3719Sheffield Wednesday - Leeds - - 0-00-0
3720Birmingham - Luton domaći11-02-1
3721Huddersfield - Barnsley domaći301-02-1
3730Hull - Derby domaći740-02-0
3731Middlesbrough - Fulham - - 0-00-0
3737Millwall - Stoke domaći281-02-0
3738Nottingham Forest - Reading V-VV-VV-VV-V
3759Preston - Blackburn gosti10-23-2
3770West Brom - Charlton domaći101-02-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12177Accrington Stanley - Gillingham gosti590-00-1
12178Bristol Rovers - Portsmouth gosti90-12-2
12179Burton Albion - Blackpool - - 0-00-0
12180Fleetwood - Milton Keynes Dons domaći850-01-0
12181Lincoln City - Bolton V-VV-VV-VV-V
12182Oxford United - Rochdale domaći202-03-0
12183Peterborough - Coventry gosti120-12-2
12184Rotherham - Wycombe gosti50-10-1
12185Shrewsbury - Sunderland domaći221-01-0
12186Southend - Ipswich gosti80-11-3
12187Tranmere - Doncaster V-VV-VV-VV-V

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10505Exeter - Plymouth domaći421-04-0
10506Colchester - Newport County gosti52-13-1
10507Crawley Town - Swindon gosti50-20-4
10508Forest Green - Crewe V-VV-VV-VV-V
10509Grimsby - Cheltenham V-VV-VV-VV-V
10510Leyton Orient - Carlisle domaći71-01-1
10511Macclesfield - Bradford V-VV-VV-VV-V
10512Northampton - Cambridge United domaći262-02-0
10513Port Vale - Oldham - - 0-00-0
10514Salford - Scunthorpe gosti341-11-1
10515Stevenage - Morecambe domaći820-01-0
10516Walsall - Mansfield gosti301-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4201Boreham Wood - Fylde gosti190-10-2
4204Bromley - Halifax domaći520-05-0
4214Chorley - Yeovil gosti80-11-2
4215Dagenham Redbridge - Wrexham domaći451-02-1
4216Dover Athletic - Stockport gosti310-10-1
4221Harrogate Town - Aldershot domaći900-01-0
4231Hartlepool - Barnet domaći62-02-0
4232Maidenhead United - Solihull Moors domaći900-01-0
4233Sutton United - Ebbsfleet United gosti111-12-3
4234Torquay - Barrow gosti102-14-2
4259Woking - Eastleigh domaći900-01-1
4260Chesterfield - Notts County - - 1-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10381Bath City - Dorking Wanderers domaći540-01-0
10382Chelmsford City - Dulwich Hamlet domaći161-01-1
10383Dartford - Chippenham gosti240-11-1
10384Havant Waterlooville - Concord Rangers domaći211-02-1
10385Hemel Hampstead Town - Eastbourne Borough domaći470-01-1
10386Hungerford Town - Hampton Richmond gosti190-10-2
10387Maidstone United - Billericay Town gosti42-12-1
10388Oxford City - Slough Town gosti450-12-1
10389Wealdstone - Tonbridge domaći161-03-1
10390Welling - St Albans gosti420-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10353Altrincham - Telford V-VV-VV-VV-V
10354Boston Utd - Blyth Spartans V-VV-VV-VV-V
10355Bradford Park Avenue - Southport gosti290-10-3
10356Chester - York gosti570-00-1
10357Curzon Ashton - Kettering V-VV-VV-VV-V
10358Farsley Celtic - Brackley Town - V-VV-VV-V
10359Guiseley - Darlington V-VV-VV-VV-V
10360Hereford - Alfreton Town V-VV-VV-VV-V
10361Kidderminster - Kings Lynn V-VV-VV-VV-V
10362Leamington - Gateshead V-VV-VV-VV-V
10363Spennymoor - Gloucester domaći22-05-1

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7313Wolves U23 - Tottenham U23 gosti240-21-2
7314Everton U23 - Chelsea U23 V-VV-VV-VV-V
7315Liverpool U23 - Blackburn U23 - - 0-00-0
7316Man City U23 - Arsenal U23 domaći341-11-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6511Tallinna Kalev - Tartu Jk Tammeka gosti140-21-2
6515Viljandi Tulevik - Trans Narva gosti340-10-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6506Legion Tallinn - Lootus Kohtla Jarve domaći58-0I-0
6507Welco Elekter - Elva domaći191-12-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Ab Argir - Hb Torshavn domaći331-01-2
1063B36 Torshavn - Klaksvik gosti60-20-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6520Mp Mikkeli - Jippo gosti240-11-2
6523Viikingit - Japs gosti30-30-4

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6528Kerho 07 - Rovaniemen Palloseura 2 domaći670-01-0
6537Sc Kufu - Jbk domaći132-05-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6524Gnistan - Kaapo domaći311-03-2
6527Ilves 2 - Fc Espoo domaći301-01-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3851Lille - Bordeaux domaći221-03-0
3867Brest - Dijon domaći490-02-0
3868Lyon - Metz domaći282-02-0
3869Montpellier - Angers Sco - - 0-00-0
3870Reims - Nimes Olympique - - 0-00-0
3872Strasbourg - Nice domaći231-01-0

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6573Dijon - Brest - - - -
6574Lille - St Etienne - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10285Lorient - Troyes gosti850-00-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8729Ofi Crete - Xanthi domaći470-02-0
8730Volos Nps - Paok gosti300-10-2

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Ao Trikala 1963 - Kavala - - 0-00-0
2386Veria Nps - Aspropyrgos domaći500-01-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7663Deportivo Siquinala - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc gosti220-11-1
7664Csd Municipal - Deportivo Iztapa domaći261-01-1
7665Xelaju - Deportivo Mixco domaći351-03-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6629Cd Marathon - Cd Vida - - 0-00-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8610Rijeka - Gorica gosti620-01-2
8611Hajduk Split - Slaven Belupo domaći141-02-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6413Kustosija - Bijelo Brdo gosti550-00-3
6414Nk Dugopolje - Solin domaći21-03-1
6415Sibenik - Cibalia domaći610-01-0
6416Nk Osijek Ii - Orijent domaći311-11-3

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6636Northeast United Fc - Odisha Fc domaći21-02-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4966Lecce - Juventus gosti500-01-1
4967Inter - Parma domaći231-22-2
5027Genoa - Brescia gosti340-13-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9136Cosenza - Chievo gosti81-11-1
9137Crotone - Venezia gosti101-13-2
9138Pescara - Benevento domaći460-04-0
9139Pordenone Calcio - Cittadella - - 0-00-0
9140Salernitana - Perugia domaći550-01-1
9141Spezia - Juve Stabia domaći181-02-0
9142Trapani - Empoli gosti81-12-2
9143Livorno - Pisa domaći161-01-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7041Benevento Youth - Livorno Youth gosti850-00-2
7042Crotone Youth - Lecce Youth domaći73-03-4
7043Frosinone Youth - Cosenza Youth gosti620-00-2
7044Salernitana Youth - Trapani Youth domaći550-01-1
7063Roma U19 - Genoa U19 domaći22-04-1
7072Juventus U19 - Sassuolo U19 domaći242-02-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12915Monza - Renate domaći132-02-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12938Piacenza - Padova domaći161-01-1

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1308Asd Cjarlins Muzane - Asd Cartigliano domaći341-23-3
1353Luparense Fc - Ac Belluno 1905 domaći23-04-0
1356Tritium - Villa Dalme Valle Brembana domaći61-01-1
1394Ac Vigasio - Calcio Montebelluna 1919 gosti241-11-3
1397Chioggia - Campodarsego domaći411-01-0
1399Este - Asd Villafranca Veronese domaći132-13-3
1400Gsd Ambrosiana - Adriese domaći251-01-1
7240Union Feltre Asd - A.C. Mestre domaći201-02-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6637Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv domaći212-03-0
6638Kiryat Shmona - Hap Raanana domaći401-02-1
6639Maccabi Netanya - Ashdod domaći231-22-4
6640Hap Kfar Saba - Maccabi Haifa gosti310-10-3

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9640Montedio Yamagata - Ehime Fc domaći381-03-0
9641Ryukyu - Omiya Ardija domaći21-22-3
9642Albirex Niigata - Kyoto Ps domaći311-03-1
9643Kofu - Kagoshima United domaći31-11-1
9644Tokushima Vortis - Mito Hollyhock gosti220-12-1
9645V Varen Nagasaki - Kanazawa gosti131-22-4
9646Yokohama Fc - Tokyo Verdy domaći261-02-1
9647Kashiwa Reysol - Avispa Fukuoka domaći252-04-0
9648Machida Zelvia - Fc Gifu - - 0-00-0
9649Renofa Yamaguchi - Jef United domaći71-13-2

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7680Ac Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki - - 0-00-0
7681Grulla Morioka - Gainare Tottori gosti520-01-2
7684Sc Sagamihara - Fujieda Myfc domaći341-01-1
7686Fc Tokyo U23 - Fukushima United gosti151-12-1
7687Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23 domaći500-01-2
7688Giravanz Kitakyushu - Yscc Yokohama gosti201-13-1
7689Thespa Kusatsu - Kataller Toyama - - 0-00-0
7690Blaublitz Akita - Vanraure Hachnohe Fc gosti600-00-1
7693Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu gosti410-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13173Jeonbuk Motors - Seoul gosti200-11-1
13174Ulsan Hyundai - Gangwon domaći32-12-1
13175Sangju Sangmu Fc - Seongnam Ilhwa gosti820-00-1
13176Gyeongnam - Jeju United gosti291-12-2
13177Incheon United - Suwon Bluewings gosti230-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9455Golden Arrows - Polokwane City domaći41-02-1
9456Stellenbosch Fc - Orlando Pirates domaći211-01-0
9778Highlands Park - Chippa United domaći191-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12037Mbombela United Fc - Steenberg United gosti690-00-1
12038Real Kings Fc - Free State Stars domaći111-03-0
12039Ts Sporting Fc - Ajax Cape Town domaći252-02-3
12040Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - Jdr Stars domaći431-03-1
12041Uthongathi Fc - Richards Bay Fc - - 0-00-0

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6264Forge Fc - Cavalry Fc domaći451-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6768Al Sadd - Al Ahli Doha Sc domaći232-02-1
6769Al Duhail Sc - Al Gharrafa gosti600-02-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Ordabasy Shymkent - Irtysh Pavlodar domaći780-02-0
1604Shakhter Karagandy - Okzhetpes Kokshetau domaći51-12-2
2192Kairat Almaty - Tobol Kostanay domaći740-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8581Hebei China Fortune - Guangzhou R F Fc gosti380-12-1
8582Beijing Guoan - Tianjin Taida domaći251-03-1
8583Shenzhen Fc - Wuhan Zall gosti150-34-4
8584Tianjin Quanjian - Beijing Renhe gosti240-22-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7600Perez Zeledon - San Carlos domaći292-03-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7474Ad Juventud Escazucena - Curridabat Fc domaći391-03-1
7475Cs Uruguay De Coronado - Municipal Garabito gosti650-00-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7711Al Nasr - Al Salmiyah gosti411-21-3

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1014Rigas Skola - Fk Jelgava domaći62-02-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6660Atlantas Klaipeda - Palanga gosti230-10-1
6661Fk Riteriai - Fk Panevezys domaći242-04-0
6662Suduva - Vmfd Zalgiris domaći221-01-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6665Gzira United - Gudja United domaći23-16-1
6666Valletta - Tarxien Rainbows domaći141-03-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6706Fus Rabat - Far Rabat domaći22-12-4

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Honved - Kaposvar domaći172-02-0
8745Mezokovesd Zsory - Debreceni domaći451-03-1
8746Paksi Se - Diosgyor gosti140-11-2
8747Ujpest - Zalaegerszeg - - 0-00-0
8748Varda - Puskas Akademia gosti790-00-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7666Szolnoki - Ajkai Fc domaći332-03-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8946Queretaro - Unam Pumas domaći262-03-0
8952America Mexico - Puebla domaći650-02-0
8960Leon - San Luis gosti211-23-2
8963Tigres - Cruz Azul gosti190-11-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6674Loros Universidad - Dorados De Sinaloa domaći31-01-1
6678Cafetaleros De Tapachula - Venados domaći71-04-1
6691Cimarrones De Sonora Fc - Cf Potros Uaem gosti260-10-1
8054Tampico Madero Fc - Zacatepec gosti111-11-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7719America Mexico - Puebla domaći33-03-0
7727Tigres - Cruz Azul U20 - - - -

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6694Fc Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol gosti790-00-1
6695Zimbru Chisinau - Fc Milsami gosti470-01-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9565Willem - Rkc Waalwijk domaći112-12-1
9566Fortuna Sittard - Vvv Venlo domaći92-04-1
9575Vitesse - Den Haag gosti20-20-2
9576Heracles - Fc Zwolle domaći171-04-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6733Eidsvold - Sunndal domaći122-06-0
6734Krakeroy - Arvoll domaći550-01-0
6735Lorenskog - Rommen domaći72-22-4
6736Stabaek 2 - Sparta Sarspborg 2 gosti50-30-4
6737Traeff - Herd - - 0-00-0
6743Fk Lyn - Mjonden 2 domaći640-03-1
6744Follo - Frigg gosti230-14-1
6745Halsen If - Grei domaći620-02-0
6746Lokomotiv Oslo - Valerenga 2 gosti60-11-2
6747Orn Horten - Tonsberg domaći510-01-2
6748Ready - Drobak Frogn domaći371-01-0
6753Brodd - Madla domaći111-01-2
6754Mandalskameratene - Donn domaći131-03-0
6755Start 2 - Flekkeroy domaći51-21-6
6756Storm Bk - Flint gosti30-21-6
6758Vindbjart - Pors Grenland gosti20-13-3
6759Brumunddal - Kongsvinger 2 domaći141-02-0
6760Fk Gjovik Lyn - Raufoss 2 gosti20-21-3
6762Kolstad - Steinkjer gosti13-17-1
6763Melhus - Verdal domaći770-01-0
6766Orkla - Tiller domaći301-04-1
6767Ranheim 2 - Strindheim gosti540-01-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9021Lillestrom - Valerenga - - 0-00-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6711Brattvaag - Byasen domaći291-13-2
6712Bryne - Egersund gosti141-11-1
6713Hodd - Arendal gosti510-00-3
6714Kvik Halden - Nardo domaći550-01-0
6715Moss - Levanger domaći31-11-2
6716Stordals Blink - Sola domaći352-04-1
6717Vidar - Fredrikstad gosti250-14-4
6722Elverum - Asane domaći261-01-3
6723Floro - Oppsal domaći232-14-3
6724Grorud - Fram Larvik domaći42-14-1
6725Kjelsas - Sotra Sk domaći52-12-1
6726Mjolner - Baerum domaći421-03-0
6727Odd Bk 2 - Asker gosti290-10-3
6728Senja - Alta gosti390-11-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4736Bayern Munich - Union Berlin domaći131-02-1
4737Freiburg - Rb Leipzig domaći451-02-1
4738Hertha Berlin - Hoffenheim gosti330-22-3
4739Paderborn - Fortuna Dusseldorf domaći431-02-0
4785Schalke - Borussia Dortmund - - 0-00-0
4791Bayer Leverkusen - Werder Bremen domaći41-12-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8669Dynamo Dresden - Arminia Bielefeld gosti630-00-1
8670Hamburg - Stuttgart domaći133-16-2
8671Karlsruher - Hannover gosti61-23-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10397Hallescher - Meppen domaći122-23-3
10398Hansa Rostock - 1860 Munich domaći431-02-1
10399Ingolstadt - Preussen Munster gosti181-23-2
10400Uerdingen - Cz Jena domaći211-02-0
10401Unterhaching - Zwickau - - 0-00-0
10402Wurzburger Kickers - Duisburg gosti170-20-2

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7250St. Pauli U19 - Union Berlin U19 gosti181-11-1
7258Arminia Bielefeld U19 - Cologne U19 gosti340-10-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6539Ismaning - Fc Deisenhofen gosti220-11-1
6540Sv Pullach - Tsv Schwaben Augsburg domaći181-01-1
6541Tsv 1882 Landsberg - 1860 Munich Am gosti150-32-3
6542Turkspor Augsburg 1972 - Fc Pipinsried gosti170-11-2
6543Sv Donaustauf - 1865 Dachau gosti200-21-4
6548Sv Kirchanschoring - Kottern gosti750-00-1
6549Tsv Nordling - Ingolstadt Am domaći142-12-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2354Seligenporten - Wurzburger domaći341-03-0
2365Bayern Hof - Atsv 1898 Erlangen gosti272-22-2
2368Djk Vilzing - Djk Gebenbach domaći451-03-0
2369Eltersdorf - Asv Cham gosti690-01-2
2370Tsv Abtswind - Fc Viktoria Kahl gosti10-13-2
2371Tsv Karlburg - Eintracht Bamberg 2010 gosti330-11-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6550Bremer Sv - Sv Hemelingen gosti630-01-1
6551Aumund Vegesack - Habenhauser domaći172-06-1
6552Bsc Hastedt - Brinkumer gosti770-00-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6559Eintracht Stadtallendorf - Bad Vilbel domaći381-03-0
6560Rw Hadamar - Sc Hessen Dreieich - - 0-00-0
6561Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Hessen Kassel gosti401-12-3
6562Turk Gucu Friedberg - Waldgirmes gosti191-13-1
6563Viktoria Griesheim - Tus Dietkirchen domaći361-13-2
6564Sv Neuhof - 1. Hanauer Fc 93 gosti590-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
65651. Goppinger Sv - Fv Ravensburg gosti530-00-1
6566Fsv 08 Bissingen - Linx gosti122-13-3
6588Pforzheim - Reutlingen domaći41-11-2
6589Sgv Freiberg - Tsv Ilshofen gosti40-12-2
6590Spfr. Dorfmerkingen - Villingen domaći470-01-1
6591Stuttgart Kickers - 1. Fc Rielasingen Arlen domaći451-01-0
6592Sv Sandhausen Ii - Stuttgart Amateurs gosti230-10-3
6593Freiburger Fc - Neckarsulm domaći351-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6594Meiendorfer - Union Tornesch gosti351-14-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7286Hsc Tundern - Sv Atlas Delmenhorst domaći391-01-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6604Fc Strausberg - Brandenburger Sud 05 gosti160-20-2
6605Ludwigsfelder - Greifswalder gosti480-00-1
6606Msv Pampow - 1. Fc Lok Stendal domaći262-05-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6610Vfl 05 Hohenstein Ernstthal - Askania Bernburg gosti71-11-2
6611Cz Jena Ii - Vfb 1921 Krieschow domaći51-03-1
6612Einheit Rudolstadt - Neugersdorf - - 0-00-0
6613Fsv Martinroda - Vfl Halle 96 gosti30-10-1
6614Plauen - Fsv 63 Luckenwalde gosti120-22-4
6615Union Sandersdorf - 1919 Grimma domaći191-03-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6616Eintracht Trier - Rochling Volklingen domaći62-03-1
6617Fc Karbach - Hertha Wiesbach gosti100-21-2
6618Kaiserslautern Am - Pfeddersheim domaći161-01-3
6619Sportfreunde Eisbachtaler - Tsv Schott Mainz gosti750-00-1
6620Wormatia Worms - Sv Gonsenheim gosti72-22-3
6621Tus Koblenz - Mechtersheim gosti30-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14105Aubstadt - Tsv Rain Lach gosti550-02-1
14106Bayreuth - Schalding Heining domaći173-16-1
14107Eichstatt - Schweinfurt gosti200-13-2
14108Greuther Furth Am - Burghausen gosti71-22-2
14109Illertissen - Vfr Garching gosti600-03-1
14110Nurnberg Am - Viktoria Aschaffenburg gosti42-23-3
14111Turkgucu Munchen - Heimstetten domaći91-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14114Weiche Flensburg - St Pauli Am domaći123-14-1
14115Lubeck - Hannover Am domaći381-04-0
14116Werder Bremen Am - Jeddeloh domaći241-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14129Germania Halberstadt - Hertha Berlin Am domaći271-12-2
14130Lichtenberg 47 - Altglienicke domaći81-02-1
14131Union Furstenwalde - Rw Erfurt domaći33-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14142Astoria Walldorf - Homburg domaći53-03-3
14143Bayern Alzenau - Bahlinger Sc domaći490-01-1
14144Fc Giessen - Aalen gosti410-11-1
14145Hoffenheim Am - Tus Rot Weiss Koblenz gosti480-02-1
14146Mainz Am - Elversberg domaći81-11-2
14147Saarbrucken - Offenbacher Kickers domaći313-05-0
14148Tsg Balingen - Pirmasens gosti840-01-1
14149Ulm - Freiburg Am gosti90-11-3

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6622Husumer - Tsv Bordesholm gosti193-14-5
7303Fc Phonix Lubeck - Kropp domaći83-06-0
7304Tsb Flensburg - Sv Preussen 09 Reinfeld domaći22-05-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12057General Diaz - Deportivo Capiata domaći142-03-1
12058Club Guarani Asuncion - Cerro Porteno domaći391-01-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12045Pirata Fc - Cesar Vallejo gosti540-00-2
12046Universitario De Deportes - Academia Cantolao gosti301-11-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7184Los Caimanes - Santos Fc Ica - - 0-00-0
7185Cienciano - Atletico Grau domaći600-04-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9098Lks Lodz - Rakow Czestochowa domaći72-02-0
9099Piast Gliwice - Korona Kielce domaći570-01-0
9100Lechia Gdansk - Gornik Zabrze domaći520-01-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10753Radomiak Radom - Lks Nieciecza domaći530-01-0
10754Jastrzebie - Olimpia Grudziadz domaći201-02-0
10755Gks Tychy - Warta Poznan domaći560-01-1
10756Zaglebie Sosnowiec - Chojnice gosti61-23-3

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9713Blekitni Stargard S. - Ks Legionovia Legionowo domaći111-02-1
9714Resovia Rzeszow - Elana Torun domaći530-02-1
9715Stalowa Wola - Widzew Lodz domaći530-00-1
9716Gryf Wejherowo - Lech Ii Poznan gosti150-11-2
9717Gornik Leczna - Skra Czestochowa gosti650-01-1
9718Katowice - Pogon Siedlce domaći181-12-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9007Belenenses - Aves gosti12-23-2
9008Gil Vicente - Portimonense gosti401-11-1
9009Setubal - Maritimo - - 0-00-0
9010Moreirense - Boavista domaći451-01-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2446Penafiel - Academica - - 0-00-0
2452Benfica B - Nacional Madeira domaći530-01-0
2453Porto B - Vilafranquense domaći640-01-1
2454Casa Pia - Ac Viseu gosti20-12-3
2458Feirense - Cd Mafra gosti560-01-2

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033As Kigali - Marines Fc Gisenyi domaći131-01-0
7034Bugesera Fc - Etincelles gosti150-10-2
7035Mukura - Gasogi United gosti420-12-1
7036Sunrise - Rayon Sports Fc domaći181-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8264Chindia Targoviste - Gaz Metan Medias gosti640-01-1
8265Fc Hermanstadt - Fcsb gosti390-20-4

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8272Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Metaloglobus Bucuresti domaći830-01-0
8273Concordia Chiajna - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći41-01-0
8275Farul Constanta - Dacia Mioveni domaći51-02-0
8281Politehnica Timisoara - Fc Dunarea Calarasi gosti260-11-1
8282Rapid Bucharest - Ripensia Timisoara - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9128Tambov - Fc Ufa domaći121-03-0
9129Akhmat Grozny - Arsenal Tula domaći201-01-1
9130Rostov - Pfc Sochi domaći411-02-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7105Ska Khabarovsk - Spartak 2 Moscow domaći91-03-0
7106Luch Vladivostock - Krasnodar 2 gosti610-01-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7045Ararat Moscow - Sokol Saratov gosti730-00-3
7046Metallurg Lipetsk - Khimik Arsenal Tula domaći271-14-1
7047Salyut Energia Belgorod - Rotor Volgograd Ii domaći810-01-0
7048Saturn - Fc Zorkij Krasnogorsk gosti283-15-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7091Fc Ufa 2 - Fc Zvezda Perm gosti310-11-2
7092Tyumen - Ural 2 gosti240-11-2
7093Volga Ulyanovsk - Chelyabinsk gosti150-10-1
7094Kamaz - Akron Tolyatti gosti231-11-2
7095Lada Togliatti - Fk Lada Dimitrovgrad gosti10-20-5

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7100Zenit St Petersburg Ii - Torpedo Vladimir domaći301-01-1
7101Zvezda St Petersburg - Veles gosti60-20-3
7102Fk Kolomna - Fc Murom domaći172-13-4
7103Rodina Moscow - Znamya Truda gosti340-12-1
7104Fk Olimp Khimki - Fc Kazanka Moscow gosti590-01-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7038Kryliya Sovetov U21 - Zenit U21 gosti93-15-1
7039Lokomotiv Moscow U21 - Spartak Moscow U21 gosti600-00-1
7040Cska Moscow U21 - Dinamo Moscow U21 domaći580-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10274Real Monarchs Slc - Orange County Sc domaći142-16-2
10275Louisville City Fc - Tampa Bay Rowdies domaći232-02-1
10276Indy Eleven - New York Red Bulls Ii domaći271-01-0
6950Pittsburgh Riverhounds - Birmingham Legion Fc domaći135-07-0
6951Nashville Sc - Charleston domaći102-13-1
6952Reno 1868 Fc - Sacramento Republic Fc - - 1-11-3
6953Fresno Fc - El Paso Locomotive Fc gosti190-12-3
6954Phoenix Rising Fc - Austin Bold Fc - - 0-00-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7400Jocoro Fc - Cd Aguila gosti250-12-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Al Hazem - Al Ahli Jeddah domaći500-02-1

SINGAPUR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6775Brunei Dpmm - Warriors Fc domaći411-01-0
6780Tampines Rovers - Geylang United domaći71-02-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13186Carrick Rangers - Warrenpoint domaći550-01-0
13187Cliftonville - Dungannon domaći530-05-0
13188Coleraine - Linfield domaći830-01-0
13189Larne - Institute gosti191-11-1
13190Glenavon - Crusaders gosti430-12-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9298Ruzomberok - As Trencin domaći211-12-2
9299Pohronie Ziar - Dac 1904 gosti610-00-2
9300Senica - Sered gosti790-00-1
9301Zlate Moravce - Nitra domaći470-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10907Bardejov - Banska Bystrica - - 0-00-0
10908Fk Puchov - Fk Poprad domaći191-02-1
10909Slovan Bratislava 2 - Sport Podbrezova domaći361-02-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9772Triglav - Nk Tabor Sezana gosti22-23-2
9773Olimpija Ljubljana - Aluminij domaći121-03-1
9774Maribor - Nk Celje domaći490-01-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4154Fk Radnik Surdulica - Crvena Zvezda gosti60-30-5
4735Fk Rad - Radniki Nis domaći460-01-2
4962Macva Sabac - Mladost Lucani gosti410-10-1
5255Vojvodina Novi Sad - Javor Ivanjica domaći32-12-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9279Hibernian - Ross County domaći500-02-2
9280Kilmarnock - St Mirren domaći780-01-0
9281Livingston - Hearts - - 0-00-0
9282St Johnstone - Hamilton gosti251-13-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4155Alloa - Queen Of The South gosti350-22-2
4156Dundee United - Dunfermline domaći92-02-0
4157Morton - Inverness Caledonian Thistle domaći61-12-1
4158Partick Thistle - Arbroath gosti370-11-3

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9224Dumbarton - Peterhead domaći540-01-0
9225Falkirk - Clyde gosti820-00-1
9226Forfar - Airdrie United domaći341-01-4
9227Montrose - Stranraer domaći171-02-1
9228Raith - East Fife gosti251-11-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9277Elgin - Queen S Park domaći233-13-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12024Penicuik Athletic Fc - Stenhousemuir domaći510-03-0
12025Broxburn Athletic - Cowdenbeath domaći421-03-0
12026Fort William Fc - Albion Rovers gosti190-40-5
12027Gala Fairydean - Formartine Utd gosti590-01-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6148Leganes - Mallorca domaći311-01-0
6150Real Valladolid - Eibar domaći102-02-0
6152Atletico Madrid - Athletic Bilbao domaći281-02-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7014Madrid Ccf - Fc Barcelona gosti430-10-4
7019Espanyol - Athletic Bilbao domaći441-01-2
7020Real Sociedad - Atletico Madrid gosti30-21-4
7021Real Betis Balompie - Rayo Vallecano - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9306Rayo Vallecano - Ponferradina gosti80-11-3
9307Mirandes - Tenerife - - 0-00-0
9308Racing Santander - Deportivo La Coruna domaći101-01-1
9309Malaga - Real Oviedo domaći550-02-1
9310Numancia - Lugo gosti131-13-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6781Celta Vigo B - Pontevedra domaći321-01-2
6782Atletico Madrid B - Sporting Gijon B gosti150-13-2
6803Real Madrid Castilla - Racing Ferrol - - 1-21-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6818Sd Leioa - Salamanca Cf Uds domaći172-02-1
6819Athletic Bilbao B - Real Valladolid B domaći192-04-1
6820Real Sociedad B - Cd Calahorra domaći680-02-0
6821Logrones - Real Union De Irun domaći32-23-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6829Fc Andorra - Llagostera domaći191-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6839Club Recreativo Granada - Marbella gosti60-20-3
6840Villarrubia Cf - Rb Linense gosti170-32-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9459Sundsvall - Helsingborg gosti820-01-2
9460Kalmar - Falkenberg domaći480-02-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9793Trelleborgs Ff - Jonkopings Sodra gosti22-12-3
9794Degerfors - Osters domaći201-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Assyriska Turabdin Ik - Atvidaberg gosti570-01-3
2395Eskilsminne If - Trollhattan gosti101-12-1
2396Lindome Gif - Oskarshamn - - 0-00-0
2397Lunds - Ljungskile domaći211-01-2
2398Torns If - Tvaakers domaći331-12-2
2401Utsiktens - Varnamo domaći91-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Karlstad Bk - Sollentuna United gosti610-00-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9799Neuchatel Xamax - Luzern domaći111-02-0
9800Sion - Servette gosti341-11-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13557Kriens - Schaffhausen gosti91-12-2
13567Winterthur - Chiasso domaći361-02-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6849Bangkok United - Ptt Rayong Fc domaći451-04-0
6850Chiangmai Fc - Buriram United gosti530-01-1
6851Chonburi - Chainat domaći371-01-2
6853Nakhon Ratchasima - Sukhothai gosti230-22-4
6854Port - Samut Prakan City domaći71-12-2
6855Pt Prachuap - Ratchaburi domaći451-02-2
6856Suphanburi - Chiangrai United domaći141-12-5
6857Trat Fc - Muang Thong United gosti181-13-4

TUNIS 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6982Avenir S Marsa - Stade Gabesien gosti450-10-2
6988Sportif Msaken - Es Rades gosti260-11-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9815Sivasspor - Antalyaspor domaći510-02-1
9816Gaziantep Bb - Alanyaspor gosti330-11-1
9817Fenerbahce - Konyaspor domaći113-15-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6858Umraniyespor - Altinordu Fk domaći94-04-0
6859Balikesirspor - Adanaspor domaći102-03-0
6860Istanbulspor - Bursaspor gosti390-11-2
6861Altay Izmir - Menemen Belediyespor gosti650-00-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9924Illichivec Mariupol - Kolos Kovalivka domaći391-02-0
9925Olimpik Donetsk - Sc Dnipro 1 gosti41-13-2
9926Zorya Lugansk - Vorskla Poltava domaći162-04-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6864Fc Ingulets - Fc Balkany Zorya domaći451-04-0
6865Avangard Kramatorsk - Rukh Vinnyky gosti100-10-1
6866Kremin Kreminchuh - Fc Metalist 1925 gosti91-22-4
6867Mykolaiv - Opfk Cherkashchyna domaći232-03-0
6868Prykarpattya - Girnik Sport domaći222-04-1
6869Chernomorets Odessa - Mfc Metalurh Zaporizhya domaći740-01-0
6870Volyn Lutsk - Fc Minaj domaći690-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2633Carabobo - Monagas domaći252-05-1
2634Lala Fc - Caracas gosti460-00-1
2638Portuguesa - Estudiantes De Merida domaći212-12-1
2639Estudiantes De Caracas - Mineros De Guayana domaći341-01-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10710Barry Town - Airbus domaći580-02-0
10711Caernarfon Town - Carmarthen domaći81-02-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6595Kk Cedevita Olimpija - Partizan Beograd 85-69
6596Kk Primorska - Mornar 101-83
6597Buducnost Podgorica - Krka 80-60

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2934Bk Levicki Patrioti - Kd Hopsi Polzela 93-82

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12827Sydney Kings - Brisbane Bullets 94-79
7634South East Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers 101-91
7635Illawarra Hawks - Perth Wildcats 76-81

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
14080Perth Lynx - Adelaide Lightning 79-79 / 86-90
7637Sydney Uni Flames - Canberra Capitals 81-75
7638Townsville Fire - Melbourne Boomers 71-80

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6720Kapfenberg Bulls - Ubsc Graz 88-74
6721Bk Dukes Klosterneuburg - Wbc Kraftwerk Wels 76-66

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7472Kangoeroes Basket Mechelen - Excelsior Brussels 57-79
7473Leuven Bears - Aalstar 91-78

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6303Balkan Botevgrad - Rilski Sportist 85-83
6362Bc Spartak Pleven - Lukoil Levski 75-109
6366Chernomorets Burgas - Bc Beroe Sz 72-122

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7097Nh Ostrava - Bk Decin 71-78
7098Bk Olomoucko - Qanto Svitavy 85-92
7099Basket Brno - Bc Kolin 73-82

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6412Intercollege Engomis - Keravnos 68-85

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7115Randers Cimbria - Team Fog Naestved 88-84

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7116Surrey Scorchers - London Lions 80-77
7117London City Royals - Worcester Wolves 77-64

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7129Kk Parnu - Bk Ogre 75-81
7130Tallinna Kalev Tlu - Tartu Rock 73-68
7131Vef Riga - Bk Jurmala 99-71
7132Latvijas Universitate - Ventspils 61-98

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6749Alaska Aces - Blackwater Elite 101-91
6752Barangay Ginebra - Rain Or Shine 98-89

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6729Kataja Joensuu - Lapuan Korikobrat 91-67
6730Kauhajoen Karhu - Korihait Uusikaupunki 81-69

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12829Bourg - Le Mans 86-55
12830Chalon Sur Saone - Boulazac Basket 71-85
12831Cholet - Le Portel 80-72
12832Dijon - Gravelines Dunkerque 95-76
12833Limoges - Champ. Chalons Reims 92-79
12834Nanterre - Orleans Loiret 63-68
12835As Monaco - Strasbourg 86-70

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6538Provence Basket - Lille Metropole 74-79

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9700Ao Ionikos Nikaias - Gs Ermis Agias Larisas 68-64
9701Ifaistos Limnou - Asp Promitheas 72-75
9702Iraklis - Panionios 96-101
9703Kolossos - Paok 87-66
9704Peristeri - Gs Lavriou 88-62
9705Panathinaikos - Aris 108-86

GRČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2842Ae Psuchikou - Ao Pagkratiou 94-76
2859Apollon Achaia - Asa Koroivos 85-73
2870Filippos Veroias - As Diagoras Driopideon 71-89

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1219Dubrava - Vrijednosnice Osijek 87-96
1220Kk Hermes Analitica - Zabok 80-78

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5618Trento - Treviso 76-71
5620Brescia - Virtus Bologna 80-82
5621Venezia - Cremona 67-55

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2467Torino - Asd Basket Costa 69-62

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6607Eurobasket Roma - Trapani 65-84
6608Latina - Bergamo 66-64
6609Urania Milano - Ferrara 71-72
7728Basketball Club Lucca - Fortitudo Alessandria 79-73
7729Firenze - Mamy Eu Oleggio 68-55
7730Rucker Sanve San Vendemiano - Juvi Cremona 1952 Ferraroni 77-77 / 90-85
7731Basket Monfalcone - Gordon Nuova Pallacanestro Olginate 75-67
7732Mg Kvis Piadena - Gilbertina Basket Soresina 78-70

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6603Maccabi Rishon - Hapoel Unet Holon 84-59

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2980Chiba Jets - Shimane Susanoo Magic 79-67
2981Sun Rockers Shibuya - Brave Thunders Kanagawa 74-81
2982Akita Northern Happinets - Shiga Lake Stars 77-63
2983Toyama Grouses - Tochigi Brex 75-88
2984Ryukyu Golden Kings Okinawa - San En Neo Phoenix 74-59
7742Sun Rockers Shibuya - Brave Thunders Kanagawa 91-71
7743Toyama Grouses - Tochigi Brex 72-69
7744Akita Northern Happinets - Shiga Lake Stars 71-68
7745Kyoto Hannarizu - Niigata Albirex Bb 71-69
7754Ryukyu Golden Kings Okinawa - San En Neo Phoenix 98-87
7755Chiba Jets - Shimane Susanoo Magic 101-63
7756Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Yokohama B Corsairs 77-74
7757Osaka Evessa - Levanga Hokkaido 60-69
7758Toyota Alvark Tokyo - Aisin Seahorses Mikawa 99-95

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3526Busan Kt Sonicboom - Anyang Kgc 93-74
3527Seoul Sk Knights - Seoul Thunders 74-58
8071Incheon Elephants - Wonju Dongbu Priory 79-71
8072Lg Sakers - Jeonju Kcc Egis 60-74

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3531Woori Bank Wibee W - Ok Savingbank Ok Shoot W 74-42

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2482Pieno Zvaigzdes - Neptunas Klaipeda 77-86
2483Juventus Utena - Nevezis 92-84
2485Lietuvos Rytas Vilnius - Siauliai 93-70

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7767Abejas De Leon - Capitanes Ciudad De Mexico 91-86
7768Aguacateros De Michoacan - Panteras De Aguascalientes 75-88
7769Angeles De Puebla Bc - Santos De San Luis 72-99
7770Dorados De Cihuahua - Bc Laguneros Comarca 81-75

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1172Milwaukee Bucks - Miami Heat 121-121 / 126-131
1173Atlanta Hawks - Orlando Magic 103-99
1174New York Knicks - Boston Celtics 95-118
1193Chicago Bulls - Toronto Raptors 84-108
1194Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 110-99
1196Houston Rockets - New Orleans Pelicans 126-123
1217San Antonio Spurs - Washington Wizards 124-122
1218Phoenix Suns - Los Angeles Clippers 130-122

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2505Nidaros Jets - Tromso Storm 81-100
2519Centrum Tigers Oslo - Fyllingen Bk 80-85
2524Froya Ambassadors - Baerums Defenders 80-114

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9694Bg Gottingen - Enbw Ludwigsburg 77-83
9695Hamburg Towers - Brose Baskets Bamberg 59-89
9696Mitteldeutscher Bc - Crailsheim Merlins 87-95

NJEMAČKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6738Vfl Kirchheim Knights - Bv Chemnitz 99 75-79
6739Nuremberg Falcons Bc - Phoenix Hagen 92-91
6740Post Sudstadt Karlsruhe - Giants Leverkusen 81-92
6741Schalke 04 - Science City Jena 75-84
6742Walter Tigers Tubingen - Wobmoebel Baskets Paderborn 75-77
7118Ehingen Urspringschule - Tbb Trier 69-76
7119Eisbaren Bremerhaven - Artland Dragons 75-70

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11401Wroclawek - Trefel Sopot 84-86
11404Legia Warszawa - Rosa Radom 76-90

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7160Basket Poznan - Kks Pro Basket Kutno 83-75
7161Azs Politechnika Opolska - Gks Tychy 83-87
7162Ks Pogon Prudnik - Znicz Basket Pruszkow 80-88
7163Kolobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 89-76
7164Ks Ksiezak Lowicz - Gornik Walbrzych 89-84
7165Miasto Szkla Krosno - Stk Czarni Slupsk 67-67 / 74-72
7166Wkk Wroclaw - Ptg Sokol Lancut 78-84

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7577Terceira Basket - Galitos Barreiro 62-88

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3933Csm Sighetu Marmatiei - Csm Focsani 66-75
4113Cso Voluntari - Csm Medias 85-72
4114U Bt Cluj Napoca - Csm Csu Oradea 89-82
4115Cs Dinamo Bucuresti - Csu Atlassib Sibiu 75-82

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7167Bkm Lucenec - Bk 04 Ac Lb Snv 79-78
7168Mbk Komarno - Bk Iskra Svit 82-82 / 89-86

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7169Kk Rogaska - Kk Sencur Kranj 66-57
7170Zlatorog Lasko - Kk Sentjur 89-76

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12863Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut 68-79
12864Ucam Murcia - Rio Natura Monbus 76-76 / 90-95
12865Cb Miraflores - Valencia Basket 62-93
12866Unicaja Malaga - Estudiantes 62-67

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7176Embutidos Pajariel Bembibre Pdm - Stadium Casablanca 62-53
7177Porta Xi Ensino - Araski Aes 68-72
7178Valencia Bc - Gernika Kesb 56-56 / 66-63
7179Ae Sedis Basquet - Al Qazeres Extremadura 91-50
7180Cdb Clarinos - Gipuzkoa Idk 67-66

ŠPANJOLSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2533Cb Granada - Club Melilla Baloncesto 63-70
2534Oviedo Bc - Cb Almansa 70-72

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2544Koping Stars - Jamtland 89-70

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7182Wetterbygden Sparks - Visby Ladies 94-76
7183Lulea Bbk - Alvik Bbk 71-69

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7186Bbc Nyon - Vevey Riviera Basket 62-84
7187Starwings Basket - Lions De Geneve 59-78

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4290Bahcesehir Koleji - Tofas Bursa 85-92
4291Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka 67-83
4292Afyon Belediyespor - Besiktas Istanbul 73-68
4293Bursaspor Durmazlar - Anadolu Efes Istanbul 86-95

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7218Cankaya Universitesi - Elazig Il Ozel Idare 76-85
7219Cukurova Basketbol - Botas Sk 54-62

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6598Minsk 2006 - Uniks Kazan 80-84
6599Parma Permsky Kray - Kalev 85-74

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7803Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms 1-02-3
7804Grand Rapids Griffins - Texas Stars 1-36-4
7805Hartford Wolf Pack - Bridgeport Sound Tigers 1-14-1
7806Hershey Bears - Utica Comets 0-11-1
7807Syracuse Crunch - Rochester Americans 1-16-6
7808Binghamton Devils - Toronto Marlies 1-02-2
7809Providence Bruins - Laval Rocket 1-12-2
7810Springfield Thunderbirds - Belleville Senators 0-25-3
7811Wilkes Barre Scranton Penguins - San Antonio Rampage 1-24-4
7812Chicago Wolves - Manitoba Moose 1-04-0
7813Ontario Reign - San Diego Gulls 1-13-2
7814Colorado Eagles - San Jose Barracuda 0-40-4
7815Tucson Roadrunners - Iowa Wild 0-01-1
7816Bakersfield Condors - Stockton Heat 1-13-6

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7802Cleveland Monsters - Rockford Icehogs 2-05-0

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7495Hk Sz Olimpija - Jesenice 0-13-3
7496Ec Die Adler Kitzbuhel - Red Bull Hockey Juniors 1-11-3
7497Ec Kac Ii - Steel Wings Linz 3-05-0
7498Ek Zeller Eisbaren - Val Pusteria 1-21-3
7499Lustenau - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 2-16-3
7500Ritten Sport - Cortina 0-01-3
7501Asiago - Vienna Capitals Silver 0-03-0
7502Fassa - Ehc Bregenzerwald 0-04-0
7503Hc Gherdeina - Feldkirch 3-16-6

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1062Tohoku Free Blades - Anyang Halla 0-11-5

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12964Neman Grodno - Hk Lida 0-01-0
2194Metallurg Zhlobin - Hk Gomel 1-02-2
2340Yunost Minsk - Hk Mogilev 0-03-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11596Plzen - Trinec 3-06-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1033Slovan Ustecti Lvi - Ceske Budejovice 1-21-8
1034Benatky Nad Jizerou - Dukla Jihlava 0-11-3
1035Hc Banik Sokolov - Vhk Vsetin 0-12-6
1036Hk Jestrabi Prostejov - Hc Rt Torax Poruba 0-13-3
1037Kadan - Hc Zubr Prerov 0-21-2
1039Stadion Litomerice - Slavia Prague 1-26-4
1040Hc Havirov Panthers - Hc Frydek Mistek 1-04-2
1041Horacky Fk Trebic - Chomutov 0-03-1

CANADA QUEBEC MAJOR JUNIOR HOCKEY LEAGUEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8034Cape Breton Screaming Eagles - Sherbrooke Phoenix 1-12-3
8035Moncton Wildcats - Victoriaville Tigres 1-14-2
8036Rouyn Noranda Huskies - Charlottetown Islanders 1-13-4
8037Baie Comeau Drakkar - Armada Blainville Boisbriand 2-04-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7490Dundee Stars - Glasgow Clan 2-03-2
7492Manchester Storm - Belfast Giants 1-35-5
7493Nottingham Panthers - Fife Flyers 1-14-3
7494Sheffield Steelers - Coventry Blaze 2-23-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2475Assat - Jyp 0-00-7
2480Hpk - Karpat 2-03-4
2481Ilves - Pelicans 2-05-2
2541Kookoo - Jukurit 0-04-1
3301Kalpa - Tappara 0-02-6
3846Sport - Hifk 1-33-8
3932Tps - Saipa 0-02-3

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5256Heki - Jokipojat 1-11-6
5257Hermes - Tuto 1-14-3
6142Iisalmen Peli Karhut - K Vantaa 4-06-0
6879Kettera - Koovee 0-21-4
6880Sapko - Hokki 1-25-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8047Erie Otters - London Knights 3-15-5
8048Flint Firebirds - Marie Greyhounds 1-04-1
8049Kingston Frontenacs - Kitchener Rangers 0-22-3
8050Peterborough Petes - Mississauga Steelheads 1-210-3
8051Saginaw Spirit - Sudbury Wolves 1-42-5
8052Barrie Colts - Niagara Icedogs 1-04-3
8053Owen Sound Attack - North Bay Battalion 3-06-3

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8027Edmonton Oil Kings - Seattle Thunderbirds 1-06-2
8028Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 1-12-2
8029Swift Current Broncos - Brandon Wheat Kings 1-11-5
8030Spokane Chiefs - Prince Albert Raiders 1-21-4
8031Tri City Americans - Prince George Cougars 1-15-2

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7507Hk Dinaburga Daugapils - Hk Liepaja 0-20-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7505Corona Brasov - Hokiklub Budapest 2-06-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13024Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 1-04-0
6889Boston Bruins - St Louis Blues 1-03-0
6890Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2-15-2
6891Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 1-17-4
6892Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 0-12-2
6893Colorado Avalanche - Anaheim Ducks 0-22-5
6894Dallas Stars - Pittsburgh Penguins 0-00-3
6922Minnesota Wild - Los Angeles Kings 1-05-1
6923Winnipeg Jets - Calgary Flames 0-01-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1065Frisk Asker - Storhamar 2-12-4
1070Gruner Ishockey - Manglerud Star 1-03-2
1071Valerenga - Lillehammer 0-22-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1185Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 1-11-2
1186Severstal Cherepovets - Jokerit 0-01-1
1187Ak Bars Kazan - Barys Astana 1-13-2
1191Lokomotiv Yaroslavl - Ska St Petersburg 1-23-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1208Chelyabinsk - Zauralye Kurgan 2-04-0
1209Hc Rostov - Dizel Penza 0-01-1
1210Tsen Tou Jilin City - Sokol Krasnoyarsk 0-11-5
1211Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo 1-02-1
1212Yuzhny Ural Orsk - Gornyak Uchaly 1-01-1
1213Csk Vvs Samara - Hk Dinamo St Petersburg 0-01-3
1214Izhstal Izhevsk - Molot Perm 0-10-2
1215Hk Dynamo Tver - Org 0-14-2
1216Neftjanik Almetjevsk - M Novokuznetsk 1-15-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1202Dinamo St Petersburg U20 - Kapitan Stupino U20 0-01-3
1203Krylia Sovetov U20 - Loko Yaroslavl U20 1-13-5
1204Ska Varyagi U20 - Vityaz U20 1-12-3
1205Altai U20 - Chaika U20 1-12-2
1206S. Barsy Astana U20 - Irbis Kazan U20 2-02-1
1207Sarmaty Orenburg U20 - Ladja Togliatti U20 0-04-3

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4570Brynas - Leksand 1-12-2
4571Djurgardens If - Oskarshamn 1-02-2
4580Frolunda - Skelleftea 3-05-1
4585Farjestads - Hv 71 2-13-2
4586Lulea - Malmo 2-03-0
4587Rogle - Orebro 1-12-3
4588Vaxjo - Linkopings 0-26-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6881Ambri - Davos 0-12-3
6882Bern - Servette 1-14-4
6883Fr. Gotteron - Lausanne 1-03-2
6884Lugano - Zug 0-01-1

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002R.Opelka - A.De Minaur 19-206-77-61-2
1003R.Federer - S.Tsitsipas 12-86-46-42-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14021S.Gonzalez Qureshi A U H - T.H.Fritz R.Opelka 8-124-64-60-2
6772Rojer J J H.Tecau - I.Dodig F.Polasek 23-186-77-62-1

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6814D.Thiem - M.Berrettini 16-143-67-52-1
6815G.Monfils - D.Schwartzman 5-123-62-60-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14024L.Kubot M.Melo - Herbert P H N.Mahut 12-86-46-42-0

ATP PARIZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7053P.Cuevas - R.Carballes Baena V-VV-VV-VV-V
7054S.Querrey - E.Benchetrit 12-66-46-22-0
7055A.Ramos Vinolas - J.Chardy 8-124-64-60-2
7056Y.Nishioka - F.Lopez 18-126-76-32-1
7057A.Bublik - A.Seppi 11-146-75-70-2
7058C.Moutet - L.Sonego 15-93-66-32-1
7059J.Londero - H.Gaston 10-136-74-60-2
7060M.Ymer - C.Ruud 14-154-66-31-2
7061D.Dzumhur - P.Andujar Alba 12-36-36-02-0
7062J.Millman - R.Berankis 8-132-66-70-2

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052U.Humbert - N.Gombos 13-106-47-62-0
6817L.Harris - E.Donskoy 14-176-45-71-2

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6816R.Jebavy I.Zelenay - D.Molchanov A.Vasilevski 17-217-53-61-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053B.Zapata Miralles - E.Ymer 14-127-67-62-0
1054S.Caruso - B.Van De Zandschulp 12-166-44-61-2

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055F.Bagnis - F.Coria 12-185-77-51-2
7817J.Varillas - T.Monteiro 6-124-62-60-2

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7599L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - A.Behar G.Escobar 11-182-66-21-2

CHALLENGER TRARALGON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6828M.Purcell L.Saville - B.Klein S.Puodziunas 22-146-76-32-1

WTA ELITE TROPHYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7596K.Bertens - A.Sabalenka 6-124-62-60-2

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004K.Bertens - S.Zheng 14-132-66-32-1
1042K.Muchova - A.Sabalenka 11-145-76-70-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13282Ajax Copenhagen - Team Esbjerg 18-26
13283Herning Ikast - Copenhagen Haandbold 22-28
13284Skanderborg - Aarhus United 23-27

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5249Metz Handball - Ogc Nice Handball 31-24
5254Cjf Fleury Les Aubrais - Chambray Touraine 31-23

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2349Erd Hc - Szombathelyi Kka 38-21
2350Mtk Budapest - Dvsc 36-33
2351Vaci - Siofok Kc Galerius F. 27-31

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6989Sokol Pisek - Ssk Presov 35-28
6990Hk Hodonin - Slavia Prague 28-26
6991Dhk Banik Most - Slovan Dusla Sala 32-31
6992Sporta Hlohovec - Shk Veseli Nad Moravou 25-44

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5570Ruch Chorzow - Piotrcovia 30-25
5571Start Elblag - Energa Koszalin 21-27
5572Spr Lublin - Zaglebie Lubin 27-24
5573Spr Jks Jaroslaw - Kpr Gminy Kobierzyce 28-31

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5574Sp C Horta - Aguas Santas Milaneza 25-32

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
14064Njemacka - Hrvatska 24-23
7171Francuska - Spanjolska 31-31
7172Sj. Makedonija - Gruzija 29-28
7173Danska - Norveska 29-29
7174Crna Gora - Bosna I Hercegovina 27-26
7175Tunisa - Ukrajina 29-27

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2352Njemacka - Hrvatska 32-23

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2353Oltchim Rm Valcea - Zalau 26-20

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
6981Belgija - Estonija 25-20

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12376Skovde Hf - Gt Soder 27-14

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2372Aranas - Tyreso If 38-25

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2548Klagenfurt - Hypo Niederoesterreich 1-01-13-1
2549Sokol - Vbc Weiz 0-10-20-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7508Euphony Asse Lennik - Volley Gent 1-02-03-0
7509Noliko Maaseik - Knack Roselaere 1-02-03-1
7510Prefaxis Menen - Vc Haasrode Leuven 1-01-12-3

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13076Hebar Pazardzhik - Marek Dupnitsa 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14121Fatra Zlin - Ostrava 0-10-20-3
14122Usti Nad Labem - Pribram 0-11-13-2
14123Kladno - Dukla Liberec 0-11-13-1
14124Praha - Odolena Voda 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5792Tj Ostrava - Prostejov 1-02-03-1
5793Tj Sokol Frydek Mistek - Pvk Olymp Praha 0-10-20-3
5807Vk Up Olomouc - Kralovo Pole Brno 0-11-13-1
5808Vk Dukla Liberec - Volejbal Prerov 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5847Team Lakkapaa - Kove 1-02-03-0
5857Valepa - Tiikerit 0-11-13-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5863Liigaploki - Lp Kangasala 1-01-13-2
5866Polkky Kuusamo - Oriveden Orivesi 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5869Rennes - Cannes 0-11-12-3
5870Stade Poitevin Poitiers - Montpellier 0-10-20-3
5871Ajaccio - Nice 0-11-13-1
5878Paris - Chaumont 52 1-01-13-2

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13080Ao Thiras - Asp Thetis 1-01-13-1
13081Ao Porfiras - Aias Euosmou 1-01-13-1

HRVATSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7527Ok Split - Mok Rijeka 0-10-20-3
7528Ok Rovinj - Ok Zadar 1-01-13-2
7529Mok Mursa Osijek - Okm Centrometal 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6630Gas Sales Piacenza - Modena 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2550Filottrano - Novara 0-10-20-3

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6149Marvelous - Blue Cats 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7933Woori Card Wibee - Kb Insurance Stars 0-10-23-2

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6153Tt Papendal Arnhem - Piet Zoomers 0-10-20-3
6158Sliedrecht Sport - Vv Zaanstad 1-02-03-1
6184Ab Groningen Lycurgus - Zvh Volleybal 1-02-03-0
6190Langhenkel Orion Doetinchem - Advisie X2f Sss 1-02-03-1
6191Vocasa Volleybal Nijmegen - Taurus Volleybal 1-02-03-2

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6238Tt Papendal Arnhem - Sliedrecht Sport 0-11-11-3
6239Alterno Apeldoorn - Springendal Set Up 65 0-10-20-3
6247Apollo 8 - Zwolle Volleyball 0-11-13-1
6248Team Eurosped - Peelpush Meijel 1-02-03-0
6249Vc Sneek - Fast Ds 1 1-02-02-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6422Wwk Volleys Herrsching - Svg Luneburg 1-01-12-3
6456Tv Buhl - Netzhoppers 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10148Olsztyn - Wks Czarni Radom 0-11-13-2
10149Ks Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-01-12-3
10150Bydgoszcz - Jastrzebski Wegiel 0-10-20-3
12099Politechnika Warszawska - Banimex Bedzin 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13082Developres Rzeszow - Gcb Centrostal Bydgoszcz 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7560Sporting Cp - Leixoes Sc 1-02-03-0
7561Sc Caldas - Clube K V-VV-VV-V
7562Sc Espinho - Famalicense Ac 1-02-03-0
7563Sl Benfica - Vc Viana 1-02-03-0
7564Castelo Maia Gc - Cn Ginastica 1-02-03-0
7565As Sao Mamede - Fonte Bastardo Azores 0-11-12-3
7566Vitoria - Esmoriz Gc 0-11-13-1

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7567Dinamo Bucharest - Remat Zalau 1-02-03-0
7568Csm Campia Turzii - Baia Mare 1-01-12-3
7569Universitatea Cluj - Unirea Dej 0-10-21-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6253Novosibirsk - Vc Yenisey Krasnoyarsk 0-11-13-2
6254Ural Ufa - Dinamo Lo 1-02-03-0
6255Belgorod - Ugra Surgut 1-02-03-0
6258Dynamo Moscow - Nova Novokuybyishevsk 1-02-03-0
6259Zenit St. Petersburg - Yugra Samotlor 1-02-03-0
6955Minchanka Minsk - Lokomotiv Kaliningrad Region 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7570Mvk Zvolen - Slavia Svidnik 0-10-20-3
7575Bystrina Spu Nitra - Vk Spartak Ujs Komarno 0-11-13-1
7576Vk Prievidza - Vk Mirad Pu Presov 1-02-03-0

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7545Posojilnica Aich Dob - Haok Mladost 0-10-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6956Cv Almoradi - Rio Duero 0-11-13-1
6957Emeve - Palma Portol 0-11-13-2
6963Cv Melilla - Cai Teruel 0-10-21-3
6969Ibiza - Unicaja Almeria 0-10-20-3
6974Conectabalear Cv Manacor - Ube Lilla Grau 1-01-11-3
6979Gran Canaria - Santanderina 0-11-11-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6260Burgerstein Volley Jona - Lausanne 0-11-13-1
6261Vbc Lutry Lavaux - Amriswil 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6980Galatasaray - Inegol Belediyespor 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6262Ankara Ptt - Nilufer Belediye Bursa 1-02-03-0
6263Aydin B.Sehir Bld. - Ankara Karayollari 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
14135Rn Savona - Cc Ortigia 5-6
14136Posillipo - Salerno 11-11
14137Bpm Sport Management - Rn Florentia 12-4
14138Sc Quinto - Trieste 10-8
14139Ss Lazio Roma - Brescia 6-17
14140Telimar Palermo - Roma 7-12

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
7556Primorac Kotor - Crvena Zvezda 9-11
7557Sabac - Vk Mornar Bs 12-12

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
10556Northampton Saints - Worcester 35-16
10557Gloucester - London Wasps 25-9
10558Harlequins - Bristol Shoguns 22-17
10559London Irish - Sale Sharks 7-41

MEĐUNARODNE UTAKMICERAGBI

Br. Susret Kraj
12106Tonga - Great Britain And Ireland 14-6

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3740Engleska - Novi Zeland 19-7

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
12111Newport Gwent Dragons - Glasgow Warriors 18-5
12112Benneton Treviso - Southern Kings 36-30
12113Zebre - Leinster 0-3
12114Connacht - Central Cheetahs 24-22
12115Edinburgh - Llanelli Scarlets 46-7

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
7096Washington Nationals - Houston Astros 1-8

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
7083Crna Gora - Moldavija 4-3
7084Albanija - Nizozemska 4-4
7085Svicarska - Belgija 3-9
7086Svedska - Bosna I Hercegovina 3-6
7087Kazahstan - Rumunjska 4-2
7088Slovacka - Azerbaijan 0-2
7089Srbija - Francuska 5-4
7090Rusija - Hrvatska 2-2

VN MEKSIKO DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8971R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8972L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8973N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
8974D.Kvyat - P.Gasly 0-1
8975S.Perez - L.Stroll 1-0
8976K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
8977G.Russell - R.Kubica 1-0
8978C.Sainz - L.Norris 1-0
8979M.Verstappen - A.Albon 0-1
8991S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN MEKSIKO KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5663A.Albon - A.Albon 1-0
5665V.Bottas - V.Bottas 1-0
5667P.Gasly - P.Gasly 1-0
5668A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5676R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5683L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5684N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5686R.Kubica - R.Kubica 1-0
5688D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5689C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5699K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5700L.Norris - L.Norris 0-1
5701S.Perez - S.Perez 1-0
5702K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
5711D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5712G.Russell - G.Russell 1-0
5713C.Sainz - C.Sainz 1-0
5716L.Stroll - L.Stroll 1-0
5729M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5758S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN MEKSIKO POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8898R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8901L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8902N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8903D.Kvyat - P.Gasly 1-0
8905S.Perez - L.Stroll 1-0
8906K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
8913G.Russell - R.Kubica 1-0
8914C.Sainz - L.Norris 1-0
8915M.Verstappen - A.Albon 1-0
8916S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VELESLALOM SOELDEN DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1653M.Bassino - M.Hrovat 1-0
1655B.Eva Maria - T.Louise Stjerneseund 0-1
1656C.Frasse Sombet - M.Michele Gagnon V-V
1657R.Haaser - K.Truppe 0-1
1658F.Holtmann - B.Schild 1-0
1659A.Robinson - S.Hector 1-0
1660M.Shiffrin - P.Vlhova 1-0
1661T.Worley - F.Brignone 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 82426354043
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 521293948
arrow BC British Colombia BC49 6/49 42025283240
arrow BE Belgija 6/45 1611152845
arrow BL Belgija Keno 20/70 4581516202332333846505254555762676970
arrow CA Kanada 6/49 41215264344
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 821272831
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1521222632
arrow CL Colorado 6/42 4710242638
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152140425669
arrow DB Multi-Daily B 6/99 7924264590
arrow DC Multi-Daily C 6/99 76267768497
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2451315162629323338394041424445495258
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 710162425263334404146515254565863666768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 111121530
arrow FK Finska Keno D 20/70 512141719202327323334364546565963656970
arrow FL Florida 6/53 62628323643
arrow FQ Finska Keno V 20/70 513141921232629313339404651545859616465
arrow FR Francuska 5/49 1113203044
arrow FT Finska Keno T 20/70 126716172125282931394145475558636568
arrow GE Njemačka 6/49 1211173744
arrow GO Njemačka Keno 20/70 17101112151920272832363943445761636567
arrow GR Grčka 6/49 51428313844
arrow HO Hong Kong 6/49 11724304049
arrow HU Mađarska 5/90 1720414585
arrow IL Illinois 6/52 111927404244
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 162628323644
arrow IR Irska 6/47 132037383947
arrow IT Italija 6/90 81213145183
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12368111823293437394042465257585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4791112151822232429323441454852545961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 35111317293233363739434647515253565961
arrow LU Louisiana 6/40 151928293238
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 81421273348
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 36142632
arrow MI Michigan Classic 6/47 52228394347
arrow MS Missouri 6/44 142125294143
arrow NP New York Pick 10 20/80 27121519203742435152586164656671747578
arrow NY New York 6/59 11219314147
arrow OH Ohio Classic 6/49 8916192026
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 142025303248
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1012192123293641434952555657596061637380
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 314232527374045495156575966677072757679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 717192127
arrow PO Poljska 6/49 242637414247
arrow QU Quebec 6/49 5717193044
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 141824303337
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41825283044
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 2623363746
arrow SW Švicarska 6/42 141617263140
arrow TE Texas 6/54 1226414254
arrow TU Turska Sayisal 6/49 4621293047
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 162326385659
arrow UW SAD Powerball 5/69 320485459
arrow WA Washington 6/49 71821394449
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 516222426
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1513273046
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1415161820242932333437434957596170717377