Nedjelja 27.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7920Club Brugge - Standard Liege - - 0-11-1
7921Atalanta - Udinese - - 3-17-1
7922Spal 2013 - Napoli - - 1-11-1
7923Wolfsburg - Augsburg - - 0-00-0
7924Tondela - Benfica - - 0-10-1
7925Ajax - Feyenoord - - 4-04-0
7926Arsenal - Crystal Palace - - 2-12-2
7927Norwich - Manchester Utd - - 0-21-3
7928Paris St Germain - Marseille - - 4-04-0
7929R.Federer - A.De Minaur - - 0-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13492Ararat - Pyunik Yerevan gosti221-14-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8523Altach - Lask gosti410-10-1
8524Wolfsberger Ac - Admira Wacker gosti390-12-2
8525Salzburg - Rapid Vienna domaći312-13-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8517Floridsdorfer Ac - Austrija Klagenfurt gosti830-00-2

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8038Sumgayit - Neftchi domaći51-22-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Club Brugge - Standard Liege gosti50-11-1
1325St Truiden - Gent - - 0-00-0
1326Waasland - Mechelen gosti450-11-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8559Virton - Roeselare gosti122-23-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7471Shakhtar Soligorsk - Bate Borisov gosti370-12-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1209Borac Banja Luka - Fk Tuzla City domaći441-02-0
8039Sloboda Tuzla - Fk Sarajevo gosti110-11-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10439Atletico Pr - Goias gosti450-14-1
10440Gremio - Botafogo domaći121-03-0
10441Sao Paulo Sp - Atletico Mg domaći510-02-0
10442Avai - Palmeiras gosti540-01-2
10443Flamengo - Csa Al domaći91-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11967Ponte Preta - Vitoria Ba gosti190-11-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8655Budejovice - Mfk Karvina domaći202-03-0
8656Mlada Boleslav - Slovan Liberec gosti300-11-3
8657Viktoria Plzen - Slavia Prague gosti450-10-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8640Slovan Varnsdorf - Banik Sokolov domaći530-03-0
8641Hradec Kralove - 1.Sk Prostejov gosti120-11-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1777Sk Slavia Praha B - Sparta Prague B domaći61-11-2
1779Fc Viktoria Plzen B - Fc Pisek domaći690-01-0
1780Sk Rakovnik - Stechovice gosti10-41-6
2369Fc Hradec Kralove B - Tj Slovan Velvary domaći21-01-0
2370Fk Chlumec Nc - Usti N Orlici domaći480-03-0
2371Fk Dukla Praha B - Bohemians Praha 1905 B gosti150-30-5
2372Sokol Brozany - Liberec U21 domaći900-01-0
2373Zapy - Fk Jablonec B gosti311-21-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2386Banik Ostrava B - Fotbal F M gosti220-10-4
2389Fc Velke Mezirici - Rosice domaći171-12-2
2390Fk Apos Blansko - Znojmo domaći850-02-0
2395Unex Unicov - Viktoria Otrokovice domaći101-03-1
2396Fc Fastav Zlin B - Fc Odra Petrkovice gosti290-10-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10078Aek Larnaca - En Paralimniou domaći221-34-4
10079Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta gosti100-20-6

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7530Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja domaći152-03-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Hobro - Silkeborg domaći31-11-1
1269Lyngby - Horsens gosti260-12-1
1270Odense - Fc Nordsjaelland domaći92-03-1
1273Brondby If - Randers Fc gosti103-25-2
1274Sonderjyske - Aalborg domaći251-01-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10482Fc Roskilde - Naestved domaći331-04-0
10483Nykobing Fc - Viborg gosti210-21-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10494Avarta - Skovshoved domaći341-02-1
10495Slagelse - Frem domaći21-12-3
10496Ab Gladsaxe - Brabrand domaći302-02-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7601Otterup - Oks Odense domaći181-06-0

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2397Holstebro - Viby domaći181-02-0
2398Aarhus Fremad 2 - Vri domaći81-04-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2481Liga De Loja - Manta Fc gosti180-12-1
2482Orense Sc - Cda Santo Domingo domaći192-13-2
2483Ca Porteno - Cd Independiente Juniors domaći121-11-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12152Mushuc Runa Sc - Olmedo gosti131-21-4
12153Barcelona Sc - Tecnico Universitario gosti520-00-1
2412Delfin Sc - Cd America De Quito gosti640-02-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3310Newcastle - Wolves domaći371-01-1
3480Arsenal - Crystal Palace domaći72-12-2
3481Liverpool - Tottenham gosti10-12-1
3482Norwich - Manchester Utd gosti210-21-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3782Swansea - Cardiff domaći241-01-0
3788Bristol City - Wigan domaći391-12-2

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3140Everton Lfc - Brighton Hove Albion Lfc domaći570-02-0
3141Manchester Utd - Reading Lfc domaći161-02-0
3142Birmingham City Lfc - Liverpool Lfc domaći91-02-0
3143Arsenal Lfc - Manchester City Lfc domaći431-01-0
3150Bristol City Women - Tottenham Hotspur domaći391-01-2
3152West Ham United Lfc - Chelsea Lfc domaći580-01-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6516Fc Kuressaare - Nomme Kalju gosti90-10-3
6519Flora Tallinn - Paide Linnameeskond domaći870-01-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3153Jk Tallinna Kalev U21 - Parnu Jk Vaprus gosti180-12-3

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7310Kpv - Tps gosti440-10-3
7311Hjk Helsinki - Mariehamn domaći161-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3878Rennes - Toulouse domaći32-13-2
3880St Etienne - Amiens domaći451-02-2
3881Paris St Germain - Marseille domaći104-04-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3301Olympique Marseille - Paris Saint Germain gosti130-30-5

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8731Panathinaikos - Larissa gosti10-11-2
8732Atromitos Athens - Panionios domaći173-04-0
8733Aris - Panetolikos domaći272-02-0
8734Olympiakos Piraeus - Aek Athens domaći91-02-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6623Ask Olympiakos - Ofi Crete gosti151-12-1
6624Diagoras Rodou - Kalamata domaći21-02-0
6625Egaleo - Niki Volou domaći71-02-0
6626Ionikos Nikaias - Pae Ialyssos Rhodes domaći780-01-0
6627Thesprotos - Po Triglias domaći451-03-0

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3770Panathinaikos U19 - Larissa U19 domaći124-06-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Olimpi Rustavi - Torpedo Kutaisi domaći31-02-0
3306Fc Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi - - 0-00-0
3307Lokomotiv Tbilisi - Dila Giori domaći490-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3846Antigua Gfc - Deportivo Sanarate gosti630-00-2
3851Deportivo Malacateco - Csd Comunicaciones gosti60-31-3
3867Deportivo Guastatoya - Coban Imperial domaći690-01-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3868Cd Real Sociedad - Olimpia Cd gosti650-01-2
3869Cd Motagua - Real Cd Espana domaći131-11-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8612Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb gosti850-00-2
8613Dinamo Zagreb - Nk Osijek domaći421-01-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7484Nk Croatia Zmijavci - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći870-01-0
7485Hnk Hajduk Ii - Nk Sesvete gosti310-13-1
7489Rudes - Hrvatski Dragovoljac domaći71-11-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3870Chennaiyin Fc - Mumbai City Fc - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5028Bologna - Sampdoria domaći480-02-1
5029Atalanta - Udinese gosti113-17-1
5031Spal 2013 - Napoli gosti91-11-1
5032Torino - Cagliari gosti400-11-1
5033Roma - Milan domaći381-02-1
5034Fiorentina - Lazio gosti221-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9144Cremonese - Frosinone gosti720-01-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6320Roma - Lazio - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12916Ac Gozzano - Pontedera domaći301-12-2
12917Arezzo - As Giana Erminio domaći391-02-0
12918Pro Patria - Carrarese gosti102-12-3
12919Siena - Pro Vercelli domaći101-21-2
12920Us Pianese - Olbia gosti480-02-2
12921Albinoleffe - Alessandria gosti430-14-1
12922Como - Lecco domaći61-01-1
12923Juventus U23 - Pergolettese domaći620-01-0
12924Novara - Pistoiese - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12939Modena - Reggio Audace Fc gosti160-10-1
12940Ravenna - Cesena domaći451-01-1
12941Sambenedettese - Vicenza gosti240-10-3
12942Sud Tirol - Virtus Vecomp Verona domaći401-01-0
12944Rimini - Fermana gosti490-00-1
12945Vis Pesaro - Gubbio gosti560-00-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12965Avellino - Reggina gosti640-01-2
12966Catania - Bari - - 0-00-0
12967Picerno - Paganese domaći52-02-0
12968Viterbese - Sicula Leonzio domaći271-02-0
12969As Bisceglie - Virtus Francavilla Calcio gosti260-10-1
12970Catanzaro - Rende gosti271-11-1
12971Monopoli - Potenza domaći281-03-0
12972Teramo - Casertana domaći142-14-3
12973Vibonese - Ternana domaći351-01-1
12974Cavese - Rieti gosti160-10-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6641Sectzya Nes Ziona - Hapoel Hadera gosti51-12-2
6642Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem gosti450-10-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6646Dunbeholden Fc - Uwi Fc domaći520-01-0
6647Harbour View Fc - Tivoli Gardens domaći680-01-0
6648Humble Lions Fc - Molynes domaći510-02-1
6649Vere United Fc - Arnett Gardens Fc gosti610-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9650Fagiano Okayama - Tochigi Sc domaći91-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9457Baroka Fc - Amazulu gosti520-00-1
9458Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs gosti70-10-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12042Jomo Cosmos - Moroka Swallows - - 0-00-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8585Guangzhou Evergrande - Henan Jianye gosti20-22-2
8586Jiangsu Suning - Shandong Luneng domaći500-01-1
8587Shanghai Sipg - Dalian Yifang domaći132-03-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Deportiva Alajuelense - Cartagines gosti331-11-1
1543Deportivo Saprissa - Herediano domaći32-02-1
1544Guadalupe Fc - Ad Municipal Grecia domaći620-02-1
1558Limon - Universidad De Costa Rica domaći650-01-0
1560Santos Dg - Adr Jicaral domaći620-01-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6588Puerto Golfito Fc - Sporting San Jose domaći371-02-0
6589Ad Cofutpa - Carmelita gosti221-13-3
6590Ad Santa Rosa - Puntarenas - - 0-00-0
6591Barrio Mexico - Municipal Liberia domaći181-21-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8040Bfc Daugavpils - Fk Liepaja domaći860-01-0
8041Valmiera - Spartaks domaći51-03-0

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6258Jeunesse Esch - Etzella gosti60-11-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6109Balzan Youths - Sirens Fc gosti91-22-4
6110Hamrun Spartans - Birkirkara - - 0-00-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7736Olympic Safi - Raja Casablanca - - 0-00-0
7737Rapide Oued Zem - Raja Beni Mellal domaći500-03-1
7738Wydad Casablanca - Ca Youssoufia Berrechid domaći81-03-1
7739Ittihad Tanger - Mouloudia Club Of Oujda - - 0-00-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8749Fehervar - Ferencvaros gosti240-11-2

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7667Dorogi Fc - Gyor domaći271-03-0
7668Bfc Siofok - Kazincbaricika Bsc - - 0-00-0
7669Csakvar - Bekescsaba domaći890-01-0
7670Gyirmot - Vasas gosti291-12-1
7671Szeged - Tiszakecske Fc domaći22-05-0
7672Szombathelyi Haladas - Nyiregyhaza gosti50-11-3
7673Ujbuda - Dunakanyar domaći630-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8967Toluca - Pachuca domaći520-02-0
8968Fc Juarez - Chivas domaći131-01-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8055Universidad Guadalajara - Correcaminos Uat domaći900-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9577Heerenveen - Groningen domaći451-01-1
9578Psv Eindhoven - Az Alkmaar gosti450-20-4
9579Sparta Rotterdam - Utrecht gosti71-21-2
9580Ajax - Feyenoord domaći34-04-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9023Haugesund - Stromsgodset gosti71-22-2
9024Kristiansund - Viking domaći431-04-2
9025Mjondalen - Sarpsborg - - 0-00-0
9026Stabaek - Odd Bk - - 0-00-0
9027Tromso - Ranheim domaći232-14-2
9028Rosenborg - Molde gosti132-13-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3872Jerv - Nest Sotra gosti650-00-1
3932Kfum Oslo - Kongsvinger gosti80-10-1
3933Notodden - Tromsdalen domaći113-13-3
4113Ullensakerkisa - Sandefjord gosti540-00-2
4114Ham Kam - Strommen domaći111-11-2
4115Raufoss - Sogndal domaći51-11-1
4154Sandnes Ulf - Skeid domaći32-13-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4795Wolfsburg - Augsburg - - 0-00-0
4803Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt domaći282-04-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3730Jena - Bayern Munich gosti130-20-3
3731Fc Koln - Sc Frieburg domaći331-12-4
3737Fcr 2001 Duisburg - Frankfurt gosti71-11-2
3740Hoffenheim - Sc Sand domaći311-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8672Heidenheim - St Pauli domaći590-01-0
8673Nurnberg - Jahn Regensburg domaći381-01-1
8674Osnabruck - Greuther Furth - - 0-00-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10403Chemnitzer - Kaiserslautern domaći93-13-1
10404Sonnenhof Grossaspach - E. Braunschweig gosti261-21-3

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3308Hertha Berlin U19 - Rb Leipzig U19 domaći82-02-1
3309Augsburg U19 - Kaiserslautern U19 domaći261-02-0
3312Offenbacher Fc Kickers 1901 - 1. Fc Heidenheim gosti210-20-3
3526Karlsruher U19 - Mainz U19 gosti350-10-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7641Jahn Regensburg Ii - Schwabmunchen - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7639Grossbardorf - Sand domaći800-01-0
7640Don Bosco Bamberg - Ammerthal gosti10-10-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8045Schwachhausen - Sfl Bremerhaven domaći52-02-0
8046Sc Borgfeld - Esc Geestemunde domaći133-03-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7259Sv Rot Weiss Walldorf - Baunatal domaći72-04-2
7260Sv Steinbach 1920 - Fernwald gosti221-13-2
7261Vfb Ginsheim 1916 - Fc Eddersheim domaći510-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7262Usc Paloma - Tus Dassendorf 1948 gosti530-02-2
7263Buchholz - Hamburger Sv Iii gosti330-11-2
7264Sv Rugenbergen - Curslack Neuengamme domaći421-01-1
7265Fc Teutonia Ottensen 1905 - Barmbek Uhlenhorst domaći202-02-0
7266Tsv Sasel 1925 - Fc Suderelbe 1949 domaći153-05-0
7267Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Tus Osdorf 1907 gosti21-32-4

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7268Viktoria Arnoldsweiler - Borussia Freialdenhoven gosti640-00-2
7269Wegberg Beeck - Fortuna Koln Ii domaći71-02-0
7270Siegburger Sv 04 - Sv Breinig domaći540-03-0
7271Spvg Frechen 20 - Fc Hurth domaći250-02-1
7272Wesseling Urfeld - 1. Fc Duren gosti240-10-2
7273Fc Pesch - Blau Weiss Friesdorf gosti360-13-1
7274Sv Deutz 05 - Sv 1914 Eilendorf domaći114-16-2
7275Vfl Vichttal - Hennef 05 gosti110-00-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7276Bocholt - 1.Fc Monheim gosti160-20-4
7277Cronenberger - Sc Union Nettetal gosti20-11-1
7278Sc Velbert - Ratinger domaći260-02-1
7279Schwarz Weiss Essen - Kray gosti50-14-2
7281Sportfrunde Baumberg - Sf Niederwenigern gosti94-14-3
7282Spvg Schonnebeck 1910 - Velbert domaći750-01-4
7283Turu Dusseldorf - Vfb 03 Hilden domaći580-02-0
7284Tus 64 Bosinghoven - Kleve domaći740-03-0
7285Straelen - Tvd Velbert 1870 domaći321-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7287Ulm Wolfsburg - Braunschweig gosti230-10-2
7288Eintracht Northeim - Tus Bersenbruck domaći480-03-1
7289Heeslinger Sc - Vfl Oldenburg gosti91-22-4
7290Mtv Wolfenbuttel - Egestorf Langreder domaći91-13-3
7291Vfv Hildesheim - Gifhorn domaći460-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7292Fc Hertha 03 Z. - Neustrelitz domaći191-04-1
7293Hansa Rostock Ii - Staaken domaći162-07-0
7294Sc Tasmania 1900 Berlin - Blau Weiss Berlin domaći301-03-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7296Elversberg Ii - Fv Diefflen gosti132-14-2

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
72971. Fc Kaan Marienborn - Tus Ennepetal domaći610-04-2
7298Asc 09 Dortmund - Sc Preussen Munster Ii domaći441-03-1
7299Gutersloh - Holzwickeder Sc gosti740-00-1
7300Rot Weiss Ahlen - Hammer Spvgg domaći132-03-1
7301Rsv Meinerzhagen - Sv Schermbeck domaći101-02-0
7302Tus Erndtebruck - Siegen domaći171-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14117Eintracht Norderstedt - Drochtersen Assel gosti700-00-1
14118Hannoverscher Sc - Holstein Kiel Amateurs gosti670-01-1
14119Vfb Oldenburg - Hansa Luneburg domaći22-13-2
14120Rehden - Heider domaći282-15-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14132Bfc Dynamo - Meuselwitz domaći111-02-0
14133Bsg Chemie Leipzig - Auerbach domaći231-02-0
14134Babelsberg - Energie Cottbus gosti450-10-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7305Lubeck Amateurs - Eckernforder domaći382-02-1
7306Oldenburger Sv - Sc Weiche Flensburg 08 Ii gosti40-10-2
7307Psv Union Neumunster - Inter Turkspor Kiel gosti241-13-1
7308Sv Eichede - Sv Frisia 03 domaći133-07-1
7309Sv Todesfelde - Sv Eutin 08 domaći221-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12059Sportivo San Lorenzo - Deportivo Santani domaći202-13-2
12060Olimpia - Club Libertad domaći341-02-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12047Union Comercio - Escuela Municipal Deportivo Binacional gosti270-10-2
12048Deportivo San Martin - Sporting Cristal gosti720-01-1
12049Alianza Universidad De Huanuco - Sport Huancayo domaći31-12-4
12050Fbc Melgar - Alianza Lima domaći101-02-3
12051Carlos Mannucci - Sport Boys gosti750-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9101Wisla Plock - Jagiellonia domaći251-03-1
9103Slask Wroclaw - Arka Gdynia domaći21-02-1
9104Legia Warsaw - Wisla Krakow domaći23-07-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10757Chrobry Glogow - Stal Mielec domaći590-01-0
10758Odra Opole - Bielsko Biala gosti160-10-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9719Olimpia Elblag - Stal Rzeszow domaći191-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9011Tondela - Benfica gosti190-10-1
9012Porto - Famalicao domaći451-03-0
9019Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes domaći292-03-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7796Covilha - Cova Piedade domaći880-01-0
7797Estoril - Oliveirense domaći82-03-0
7798Sporting Farense - Leixoes domaći740-01-0
7799Varzim - Chaves domaći301-12-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4157Ud Santarem - Praiense domaći101-21-4
4158Ar Sao Martinho - Mirandela gosti141-11-2
4201Beira Mar - Sporting Clube Ideal domaći382-04-0
4204Berco Sc - Vitoria Guimaraes B domaći281-02-0
4214Co Do Montijo - Olhanense - - 0-00-0
4215Coimbroes - Espinho gosti220-10-3
4216Fc Pedras Rubras - Felgueiras gosti100-23-2
4221Gondomar - Paredes gosti370-10-1
4231Leca - Trofense - - 0-00-0
4232Louletano - Real Sporte - - 0-00-0
4233Lusitano Fc Vildemoinhos - Valadares Gaia Fc domaći32-02-1
4234Oliv Hospital - Ac Marinhense domaći121-01-0
4259Rd Agueda - Vitoria Sernache gosti310-11-1
4260Sacavenense - Sportivo De Loures gosti210-10-2
4290Sanjoanense - Lusitania Lourosa gosti570-03-1
4291Sintra Football - Cf Os Armacenenses domaći61-11-1
4292Uniao De Madeira - Sc Maria Fonte domaći301-22-3
4293Alverca - Cd Pinhalnovense gosti580-01-2
4358Csd Camara De Lobos - Maritimo B gosti610-00-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4736Apr Fc - As Muhanga domaći352-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8267Fc Clinceni - Universitatea Craiova - - 0-00-0
8268Fc Botosani - Astra Giurgiu gosti500-01-2
8269Dinamo Bucharest - Viitorul Constanta domaći292-03-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8283Scolar Resita - Uta Arad gosti20-22-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9131Kryliya Sovetov - Zenit St Petersburg gosti280-10-2
9132Cska Moscow - Dynamo Moscow gosti850-00-1
9133Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow gosti570-00-3
9134Fk Krasnodar - Orenburg gosti321-11-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7107Yenisey - Chertanovo Moscow gosti180-20-2
7108Tekstilshchik - Rotor Volgograd gosti150-10-1
7109Avangard Kursk - Khimki gosti400-10-3
7110Mordovia Saransk - Shinnik Yaroslavl domaći261-11-1
7111Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti860-00-1
7112Chayka Peschanokopskoye - Fakel Worenesch gosti410-10-1
7113Baltika Kaliningrad - Torpedo Moscow gosti510-01-1
7114Torpedo Armavir - Tom Tomsk gosti200-11-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6942North Carolina Courage - Chicago domaći43-04-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2533Municipal Limeno - Sonsonate Fc domaći302-03-1
2534Once Municipal - Isidro Metapan domaći161-11-1
2541Cd Fas - Cd El Vencedor domaći252-14-1
2544Santa Tecla - Alianza - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7800Al Ittihad Ksa - Abha Club gosti220-11-2
7801Al Hilal - Al Nasr domaći321-01-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9302Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava gosti300-10-1
9303Trnava - Zilina gosti440-10-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10910Msk Zilina B - Kfc Komarno gosti590-01-1
10911Petrzalka - Kosice gosti330-11-2
10912Ruzomberok 2 - Mfk Skalica gosti260-10-3
10913Samorin - Tatran Liptovsky domaći451-03-0
10914Slavoj Trebisov - Dubnica domaći41-11-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9775Rudar Velenje - Mura domaći301-01-2
9776Domzale - Nk Bravo domaći172-02-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8042Indija - Cukaricki Belgrade gosti530-01-3
8043Partizan Belgrade - Spartak Subotica domaći173-04-0
8044Fk Tsc Backa Topola - Proleter Novi Sad gosti151-11-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9283Aberdeen - Celtic gosti100-40-4
9284Rangers - Motherwell gosti211-12-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12028Bsc Glasgow Fc - Lochee United domaći281-02-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6154Celta Vigo - Real Sociedad gosti820-00-1
6155Granada Cf - Real Betis domaći610-01-0
6156Levante - Espanyol gosti380-10-1
6177Sevilla - Getafe domaći690-02-0
6183Osasuna - Valencia gosti141-13-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9311Girona - Alcorcon - - 0-00-0
9312Sporting Gijon - Real Zaragoza domaći32-04-0
9313Huesca - Elche domaći451-02-0
9443Las Palmas - Fuenlabrada gosti290-21-3
9444Almeria - Extremadura domaći640-03-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6804Getafe B - Fc Coruxo domaći172-02-0
6805Melilla - Ss Reyes domaći790-01-0
6807Atletico Baleares - Internacional De Madrid Boadilla domaći241-14-1
6808Las Rozas Cf - Cf Rayo Majadahonda gosti570-01-1
6811Marino Luanco - Las Palmas B domaći660-01-0
6812Real Oviedo B - Ud Ibiza Eivissa gosti450-11-1
6813Scr Pena Deportiva - Up Langreo gosti100-13-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6822Deportivo Alaves B - Club Haro Deportivo domaći770-02-0
6823Unionistas De Salamanca Cf - Arenas Club De Getxo domaći81-11-2
6824Barakaldo - Cultural Leonesa - - 0-00-0
6825Burgos - Amorebieta gosti490-01-2
6826Guijuelo - Osasuna B gosti630-01-2
6827Izarra - Tudelano domaći451-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6830Cd Ebro - Orihuela domaći271-02-0
6831Espanyol B - Badalona domaći600-01-2
6832Valencia B - Prat gosti450-11-2
6833Lleida - Levante B - - 0-00-0
6834Olot - Gimnastic domaći131-12-1
6835Barcelona B - Sabadell domaći241-01-0
6836Castellon - Villarreal B gosti250-11-2
6837Ud Cornella - Hercules gosti130-10-1
6838Cf La Nucia - Sd Ejea domaći680-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6841Sevilla Atletico - Ucam Murcia domaći182-03-0
6842Cf Cadiz B - Cp Villarrobledo domaći191-01-0
6843Algeciras - Talavera gosti590-00-3
6844Cordoba - San Fernando domaći81-01-0
6845Real Murcia - Atletico Sanluqueno gosti200-11-2
6846Rec De Huelva - Cartagena gosti510-00-1
6847Badajoz - Merida gosti640-01-1
6848Yeclano Deportivo - Don Benito domaći81-01-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9461Athletic Fc - Sirius - - 0-00-0
9462Bk Hacken - Norrkoping gosti880-00-1
9471Ostersunds - Hammarby gosti500-01-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9796Halmstad - Ik Brage gosti202-23-2
9797Brommapojkarna - Varberg gosti470-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7824Oddevold - Skovde gosti71-11-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6996Nykoping - Umea domaći411-02-1
6997Gefle If - Karlslunds gosti411-12-1
6998Rynninge - Bodens gosti120-11-2
6999Tegs - Akropolis gosti150-21-4
7000Carlstad United - Sandvikens domaći31-02-1
7001Vasalunds If - Forward domaći321-02-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9801Lugano - St Gallen gosti370-21-3
9802Young Boys - Thun gosti242-14-2
9803Zurich - Basel gosti152-13-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13568Wil - Aarau domaći301-03-0
13569Lausanne - Stade Ls Ouchy domaći252-05-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4737Club Afrique - Kairouanaise domaći570-02-0
4738Club S Hammam Lif - Manastir domaći241-01-1
4739Cs Chebba - Es Metlaoui domaći161-02-0
4785Cs Sfaxien - Esperance Sportive De Tunis gosti440-10-2
4791Es Sahel - Club A Bizertin gosti180-11-2
4962Stade Tunisien - Us Tataouine domaći201-02-0
4966Us Ben Guerdane - As Soliman domaći590-02-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9818Yeni Malatyaspor - Kayserispor domaći141-04-0
9819Genclerbirligi - Denizlispor gosti340-10-2
9820Goztepe - Kasimpasa gosti271-11-4
9821Besiktas - Galatasaray domaći690-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6862Giresunspor - Eskisehirspor domaći510-03-1
7825Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Hatayspor domaći182-03-1
7826Adana Demirspor - Karagumruk gosti281-11-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7827Al Dhafra - Al Wasl gosti151-21-3
7828Al Jazeera Uae - Al Ittihad Kalba gosti480-03-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9927Fk Lviv - Desna Chernigov gosti20-31-4
9928Dinamo Kiev - Karpaty Lviv domaći490-01-1
9929Shakhtar Donetsk - Olexandria - - 0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6871Obolon Brovar Kiev - Agrobiznes Volochisk domaći451-02-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2640Dep. La Guaira - Zulia Fc - - 0-00-0
2644Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello gosti700-01-1
2647Llaneros - Trujillanos domaći151-02-1
2648Zamora - Aragua - - 0-00-0
2656Tachira - Metropolitanos Fc domaći600-01-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10712Penybont - Newi Cefn Druids domaći132-02-3

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4587Crvena Zvezda Beograd - Mega Bemax 88-70

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8056Arkadia Traiskirchen - Swans Gmunden 67-88
8057Basketclubs Vienna - Oberwart Gunners 93-101
8058Ubc St Polten - Vienna D.C. Timberwolves 73-64

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8059Antwerp - Dexia Mons Hainaut 70-52

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6548Bauru Basket Sp - Unifacisa 83-83 / 92-99

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4570Usti Nad Labem - Usk Prague 74-80

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1215Bc Vysocina - Bk Synthesia Pardubice 72-75
1216Novy Jicin - Zlin 69-85
1219Bk Snakes Ostrava - Basket Opava 2010 94-93

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1214Apop Paphos - Apoel Nicosia 60-85
7709Omonia Bc - Bc Apollon Limassol 85-86

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8060Ebaa - Bms Herlev Wolfpack 63-78

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4571Plymouth Raiders - Bristol Flyers 76-93
4580Cheshire Phoenix - Sheffield Sharks 76-72

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4585Valga Korvpallikool - Kk Rapla 75-86
4586Ttu Kk - Liepajas Lauvas 85-78

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7773Magnolia Hotshots - Columbian Dyip 118-103
7774Meralco Bolts - San Miguel Beermen 125-99

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14085Pau Orthez - Paris Levallois 91-91 / 110-114
14086Roanne - Asvel Lyon Villeurbanne 69-73

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8061Paris Basketball - Bc Souffelweyersheim 76-77

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9706Ago Rethymnon - Aek Athens 75-67

GRČKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4597Ao Sporting - Panathinaikos Athens 54-64

GRCKA 1. LIGA ZENEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4735Esperides Kallitheas - Ao Eleutheria Mochatou 67-61

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1210Split Co - Zadar 67-80
1211Alkar Sinj - Cibona Zagreb 81-98
1212Sonik Puntamika - Kk Gorica 67-74

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5622Virtus Roma - Milano 73-79
5625Varese - Brindisi 102-78
5634Pesaro - Reggio Emilia 65-90
5635Bologna - Pistoia 82-71
5662Cantu - Sassari 70-87

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8065Ragusa - Sesto San Giovanni 89-58
8066Bk Rosa Empoli - Virtus Pallacanestro Bologna 77-66
8067Lucca - Schio 61-71
8068San Martino Lupari - Andros Basket Palermo 78-66
8069Techedge Broni - Venezia 62-77
8070Vigarano - Battipaglia 77-66

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4368Ravenna - Caserta 97-92
4369Capo D Orlando - Rieti 75-73
4382Casale Monferrato - Biella 74-65
4383Imola - Caselpusterlengo 85-87
4384Montegranaro - Mantova 75-83
4386San Severo - Orzinuovi 90-84
4566Scafati - Napoli Basket 82-84
4567Tortona - Torino 69-80
4568Udinese - Forli 81-69
4569Verona - Roseto 82-62
7733Lions Basket Bisceglie - Matera 97-83
7734Solbat Basket Golfo Piombino - Gessi Valsesia Borgosesia 88-46
7735Tramarossa Vicenza - Basket Mestre 1958 77-67

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8062Hapoel Beer Sheva - Ironi Ness Ziona 82-81
8063Maccabi Ashdod - Hapoel Galil Gilboa 80-80 / 89-91
8064Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 89-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8073Goyang Orions - Seoul Thunders 92-76
8074Mobis Phoebus - Busan Kt Sonicboom 75-83

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8075Samsung Blueminx W - Kb Stars W 43-63

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2486Bc Lietkabelis - Bc Dzukija Alytus 91-73
2493Zalgiris Kaunas - Prienai 87-55

MEKSIKO 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6855Astros Jalisco - Plateros De Fresnillo 83-83 / 97-95
6856Fuerza Regia - Lenadores De Durango 91-90

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1236Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 120-92
1239Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers 119-121
1240Minnesota Timberwolves - Miami Heat 116-109
1241Los Angeles Lakers - Charlotte Hornets 120-101

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1237Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets 120-120 / 134-133

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8076Landstede Basketball Zwolle - Shoeters Den Bosch 93-80
8077Feyenoord Basketbal Rotterdam - Den Helder Suns 91-74

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9697Giessen 46ers - Ewe Baskets Oldenburg 83-68
9698S.Oliver Baskets Wurzburg - Bayern Munich 82-90
9699Ratiopharm Ulm - Skyliners Frankfurt 72-78

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7710Usc Heidelberg - Rostock Seawolves 68-68 / 78-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11402Wikana Start Lublin - Asseco Prokom Gdynia 66-95
11403Astoria Bydgoszcz - Zielona Gora 99-110

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1213Scm Universitatea Craiova - Bcmu Pitesti 80-76

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12867Bilbao Basket - Montakit Fuenlabrada 92-80
12868Real Madrid - Icl Manresa 94-74
12869Real Betis Energia Plus - Morabanc Andorra 86-81
12870Tecnyconta Zaragoza - Barcelona 89-83
12871Iberostar Tenerife - Baskonia 78-79

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8078Cd Zamarat - Avenida 63-82
8079Uni Girona Cb - Campus Promete 64-51

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7775Leyma Basquet Coruna - Tau Castello 74-67
7776Gipuzkoa Basket - Real Canoe Nc 86-68

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7779Bbc Lausanne - Basket Club Boncourt 84-74
7780Bbc Monthey - Ensa Union Neuchatel 69-70
7781Sam Basket Massagno - Lugano Tigers 81-61

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4297Buyukcekmece Basketbol - Banvitspor 80-104
4298Galatasaray Sk - Fenerbahce Ulker 83-64
4300Turk Telekom - Darussafaka 85-70

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7784Kayseri Basketbol - Besiktas Istanbul 77-77 / 96-91
7785Fenerbahce Sk - Hatay Bsb 62-59

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6600Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Kuban 80-86

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2344Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack 0-01-1
2345Syracuse Crunch - Toronto Marlies 0-13-3
2347Springfield Thunderbirds - Rochester Americans 0-01-1
6592Providence Bruins - Belleville Senators 2-33-4

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6608Asiago - Ehc Bregenzerwald 1-04-0

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7788Black Wings Linz - Innsbruck 2-15-4
7789Dornbirn - Vienna Capitals 0-12-3
7790Sapa Fehervar - Kac 1-03-2
7791Vsv - Red Bull Salzburg 0-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7792Hc Aviator Baranovichi - Khimik Ska 0-00-4
7793Hc Bobruisk - Bjelorusija U18 0-12-2
7794Hc Lokomotiv Orsha - Bjelorusija U20 0-02-1
7795Pinskie Jastreby - Hk Vitebsk 2-24-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8020Plzen - Sparta Prague 0-02-2
8021Liberec - Mountfield Hk 0-02-3
8022Zlin - Karlovy Vary 0-11-4
8023Kometa Brno - Litvinov 2-03-3
8024Kladno - Trinec 0-11-7
8025Olomouc - Vitkovice 0-03-3
8026Pardubice - Mlada Boleslav 1-01-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6593Glasgow Clan - Manchester Storm 1-05-2
6595Coventry Blaze - Nottingham Panthers 0-14-3
6596Fife Flyers - Sheffield Steelers 0-11-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6839Guelph Storm - Mississauga Steelheads 2-04-0
6840London Knights - Niagara Icedogs 1-06-2
6849Ottawa 67s - Sarnia Sting 2-17-2
6850Windsor Spitfires - Sudbury Wolves 1-14-3
6851Saginaw Spirit - Marie Greyhounds 2-15-4
6853Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs 0-23-2

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6820Regina Pats - Calgary Hitmen 1-14-4
6821Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors 1-24-4
6829Vancouver Giants - Prince George Cougars 0-22-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8011Cs Progym Gheorgheni - Hsc Csikszereda 2-22-5
8012Schiller Vasas Hc - Dab Docler 0-21-8

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2348Edmonton Oilers - Florida Panthers 0-02-6
2349Detroit Red Wings - St Louis Blues 0-24-5
2350Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings 1-05-1
2351New York Islanders - Philadelphia Flyers 3-25-3
2352New York Rangers - Boston Bruins 1-04-7
2353Ottawa Senators - San Jose Sharks 2-15-2
2354Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks 3-15-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8009Sparta Sarpsborg - Narvik Ishockeyklubb 2-23-3
8010Stjernen - Stavanger 1-03-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8013Eisbaren Berlin - Ehc Munchen 2-13-5
8014Krefeld Pinguine - Erc Ingolstadt 0-11-2
8015Schwenninger - Grizzly Adams Wolfsburg 0-30-4
8016Deg Metro Stars - Iserlohn Roosters 2-04-2
8017Straubing Tigers - Augsburger Panthers 3-07-3
8018Adler Mannheim - Thomas Sabo Ice Tigers 0-02-0
8019Kolner Haie - Bremerhaven Pinguins 0-12-5

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1505Dresdner Eislowen - Lowen Frankfurt 3-34-4
1507Bayreuth Tigers - Esv Kaufbeuren 1-27-5
1508Heilbronner Falken - Bietigheim Steelers 2-14-1
1512Lausitzer Fuchse - Crimmitschau 2-16-2
1513Bad Nauheim - Bad Tolz 1-02-2
1514Kassel Huskies - Wolfe Freiburg 1-15-3
1515Revensburg Towerstars - Landshut Cannibals 2-14-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8005Gks Tychy - Jasterzebie 1-04-2
8006Naprzod Janov - Stoczniowiec Gdansk 0-22-5
8007Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim 1-23-6
8008Cracovia - Podhale Nowy Targ 0-01-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8000Sibir Novosibirsk - M Magnitogorsk 0-22-2
8001Avangard Omsk - Cska Moscow 0-11-1
8002Spartak Moscow - Dinamo Riga 2-03-2
8003Vityaz Podolsk - Red Star Kunlun 0-22-4
8004Dinamo Minsk - Salavat Ufa 1-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7995Yugra - Bars Kazan 1-14-2
7996Rubin Tyumen - Hk Torpedo Gorkii 1-02-1
7997Khimik Voskresensk - Zvezda Moscow 0-01-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1783Avto U20 - Sputnik Almetievsk U20 0-12-3
1785Tolpar U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 2-08-2
2191Dinamo St Petersburg U20 - Kapitan Stupino U20 0-12-2
2192Krasnaya Armiya U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 1-02-1
2194Ska Varyagi U20 - Vityaz U20 0-10-4
2333Altai U20 - Chaika U20 1-26-4
2339S. Barsy Astana U20 - Irbis Kazan U20 0-00-3
2340Sarmaty Orenburg U20 - Ladja Togliatti U20 3-06-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7834Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 1-24-4
7835Slovan Bratislava - Trencin 2-15-3
7836Detva - Mac Ujbuda 0-02-2
7837Poprad - Dukla Michalovce 0-02-0
7838Dvtk Jegesmedvek - Nitra 1-11-1
7839Kosice - Banska Bystrica 1-02-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7988Aik - Vasteras 0-24-5
7989Bofors - Almtuna Is 2-05-2
7990Mora - Sodertalje 1-14-3
7991Timra - Hc Vita Hasten 1-15-5
7992Tingsryd - Kristianstad 1-02-2
7993Bjorkloven - Karlskrona Hk 0-15-2
7994Vastervik - Modo 2-14-5

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7829Kiruna If - Ornskoldsviks Sk 1-15-2
7830Hammarby Hockey If - Enkopings Sk Hk 0-21-6
7831Huddinge - Visby 1-01-4
7832Sollentuna Hc - Hudiksvalls 1-13-4

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6885Zsc Lions - Rapperswil 1-03-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7818Ehc Winterthur - Sierre 2-05-1
7819Hc Biasca - Ev Zug Academy 2-24-4
7820Ajoie - Kloten 0-23-3
7821Langenthal - Thurgau 2-02-2
7822Olten - Chaux De Fonds 1-13-1
7823Visp - Gck Lions 2-04-1

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000R.Federer - A.De Minaur 12-46-26-22-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034T.H.Fritz R.Opelka - Rojer J J H.Tecau 8-135-73-60-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039D.Thiem - D.Schwartzman 15-133-66-42-1

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036L.Kubot M.Melo - R.Ram J.Salisbury 16-224-67-61-2

ATP PARIZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040E.Gerasimov - C.Norrie 17-166-25-71-2
1041S.Querrey - R.Roumane 13-67-56-12-0
1042J.Chardy - C.Moutet 19-156-77-62-1
1052A.Seppi - Y.Nishioka 14-163-66-31-2
1053H.Gaston - C.Ruud 13-154-66-31-2
1054R.Berankis - D.Dzumhur 16-156-33-62-1

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059U.Humbert - E.Donskoy 12-56-26-32-0

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055D.Molchanov A.Vasilevski - A.Vavassori D.Vega Hernandez 12-46-36-12-0

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061K.Skupski Smith J P - J.Cerretani M.Cressy 8-124-64-60-2
1062B.Van De Zandschulp - B.Zapata Miralles 17-116-35-72-1

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063T.Monteiro - F.Coria 18-136-26-72-1

CHALLENGER PLAYFORD CITY II AUSTRALIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6767M.Dellavedova - T.Schoolkate 5-123-62-60-2
6768A.Crnokrak - L.Castelnuovo 12-76-36-42-0
6769P.Niklas Salminen - M.Banes 12-56-36-22-0
6772S.Fanselow - C.Green 13-106-47-62-0
6775B.Mott - M.Barrios Vera 13-86-37-52-0
6780D.Barclay - M.Romios 15-146-13-61-2
6781N.Hardt - W.Trongcharoenchaikul 13-77-56-22-0
6782B.Mousley - G.Brymer 3-122-61-60-2
6803M.Rosenkranz - A.Zakharov 7-124-63-60-2
6814T.Fancutt - W.Ma 12-56-46-12-0
6815E.King - C.Puttergill 12-26-06-22-0
6817J.Grills - B.Walkin 13-77-66-12-0

CHALLENGER SHENZHEN 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6711B.Santanna - X.Gao 12-66-46-22-0
6712K.Sultanov - S.Rawat 12-46-26-22-0
6713D.Yevseyev - C.Wang 12-16-06-12-0
6714S.Doumbia - I.Nedelko 6-123-63-60-2
6715T.Wu - N.Barrientos 13-86-37-52-0
6717Y.Mo - K.Kravchuk 4-124-60-60-2
6720D.Kalenichenko - R.Safiullin 10-136-74-60-2
6721J.Cui - G.Oliveira 12-187-61-61-2
6722K.Uchida - D.Lee 6-135-71-60-2

CHALLENGER SHENZHEN II CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7012F.Reboul - M.Sabanov 12-66-26-42-0
7013T.Matsui - J.Duan V-V5-7V-VV-V

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6555N.Osaka - P.Kvitova 17-167-64-62-1
6556A.Barty - B.Bencic 17-105-76-12-1

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043Hsieh S W B.Strycova - S.Stosur S.Zhang 20-156-44-62-1
1044G.Dabrowski Y.Xu - B.Krejcikova K.Siniakova 6-124-62-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13284Skanderborg - Aarhus United 23-27
2341Randers - Viborg Hk 20-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7973Nantes Atlantique Hb - Bourg De Peage 30-22
7974Paris 92 - Besancon 21-25

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6993Hk Zlin - Zora Olomouc 26-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7979Molde Hk - Sola 24-21
7980Storhamar - Vag Handball 26-34

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
7975Svedska - Island 35-31
7976Austrija - Nizozemska 26-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7981Csm Bucuresti - Cs Magura Cisnadiei 24-18

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
7977Finska - Cipar 30-20
7978Grcka - Izrael 26-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7985Skuru - H65 Hoor 31-25
7986Lugi - Kungalvs Hk 20-22
7987Boden Handball If - Vasterasirsta Hf 24-19

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7982Skanela If - Bodens Bk 34-17
7983Alstermo If - Aik Stockholm 27-27
7984Lindesberg - Karra 33-30

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2401Raiffeisen Arbesbach - Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-0

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7511Vbc Waremme - Tectum Achel 0-11-11-3

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6854Black Volley Beskydy - Ceske Budejovice 0-10-21-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2411Hvidovre Vk - Asv Arhus 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2422Etta - Kove 1-02-03-0
2423Akaa Volley - Karelian Hurmos 0-11-13-1
2426Hurrikaani Loimaa - Tiikerit 0-11-13-1
2427Savo Volley - Loimu 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2438Wovo Rovaniemi - Oriveden Orivesi 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6631Milano - Civitanova 0-10-20-3
6632Padova - Vibo Valentia 1-02-03-0
6633Perugia - Verona 1-02-03-0
6634Sora - Ravenna 0-10-21-3
6635Trentino - Vero Volley 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7937Busto Arsizio - Brescia 0-11-13-1
7938Conegliano - Casalmaggiore 1-02-03-0
7939Cuneo Granda Volley - Monza 1-01-13-1
7956Famila Chieri - Volalto Caserta 2.0 1-01-13-1
7957Bergamo - Scandicci 1-01-12-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7958Castellana Grotte - Cantu 0-10-23-2
7959Brescia - Siena 1-02-03-1
7960Mondovi - Kemas Lamipel Santa Croce 0-10-20-3
7961Peimar Vbc Calci Pi - Olimpia Bergamo 0-11-13-1
7962Reggio Emilia - Ortona 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7963Givova Baronissi - Trentino 0-10-20-3
7964Soverato - Eurospin Ford Sara Pinerolo 0-11-13-2
7965Volley Group Roma - Sigel Marsala 1-02-03-0
7966Barricalla Collegno - Sorella Ramonda Ipag 0-11-11-3
7967Battistelli Sg Marignano - Exacer Montale 1-02-03-0
7968Cmc Olimpia Ravenna - Lpm Bam Mondovi 0-11-11-3
7969Helvia Recina Macerata - Futura Volley Giovani Busto Arsizio 1-02-03-0
7970Vc Martignacco - Cutrofiano Volley 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6458Scc Berlin - Rottenburg 1-02-03-0
6459Vc Eltmann - Giesen Hildesheim 1-02-03-0
6491Evivo Duren - Alpenvolleys Haching 1-02-03-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10151Gks Katowice - Resovia Rzeszow 0-11-13-2
10152Trefl Gdansk - Belchatow 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13083Lks Commercecon Lodz - Farmutil Pila 0-10-21-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7971Scmu Craiova - Scm Gloria Buzau 0-11-13-2

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7972Fakel Novy Urengoy - Ask Nizhegorodskaya Oblast 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2441Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk 1-02-03-0
2445L. St Petersburg - Krasnodar 1-01-13-2
2446Proton Saratov - Dinamo Kazan 0-10-20-3
2452Zarechie Odintsovo - Yenisey Krasnoyarsk 1-02-03-0

RUSIJA 1.LIGA ZENEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2485Pfeffingen - Groupe E Valtra 1-02-03-0
2494Franches Montagnes - Geneve Volley 0-11-13-1
2504Vbc Cheseaux - Volley Toggenburg 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2454Cajasol Juvasa Voley - Valeriano Alles Menorca Volei 1-02-03-0
2458Cvb Barcelona - Cv Haris 0-10-20-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2475Volley Top Luzern - Chenois Geneve 1-02-03-0
2480Traktor Basel - Tv Schonenwerd 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2524Bursa B.Sehir Bld - Arhavi Bld 1-02-03-0
2527Fenerbahce - Halkabank Ankara 1-01-13-1
2528Ziraat Ankara - Beledyesi 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA PLAY OFF ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2505Spor Toto - Sorgun Genclik 1-02-03-1
2519Arkas Izmir - Belediye Plevne 1-02-03-1

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
10560Leicester Tigers - Saracens 10-24

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3751Wales - Juznoafricka Republika 16-19

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1208Washington Nationals - Houston Astros 1-7

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
9148(-1.5)Buffalo Bills - Philadelphia Eagles 13-31
9149(-4.5)Chicago Bears - Los Angeles Chargers 16-17
9150(-6.5)Detroit Lions - New York Giants 31-26
9151(-5.5)Indianapolis Colts - Denver Broncos 15-13
9152(-5.5)Jacksonville Jaguars - New York Jets 29-15
9153(-12.5)Los Angeles Rams - Cincinnati Bengals 24-10
9154(-9.5)New Orleans Saints - Arizona Cardinals 31-9
9155(-2.5)Tennessee Titans - Tampa Bay Buccaneers 27-23
9156(-5.5)San Francisco 49ers - Carolina Panthers 51-13
9157(-6.5)Houston Texans - Oakland Raiders 27-24
9158(-12.5)New England Patriots - Cleveland Browns 27-13
9159(+5.5)Kansas City Chiefs - Green Bay Packers 24-31

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
6740Ukrajina - Sj. Makedonija 5-1
6741Ceska - Portugal 1-4
6742Kosovo - Slovenija 1-7
6743Spanjolska - Poljska 4-1
6744Engleska - Bjelorusija 2-5

VN MEKSIKO DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8971R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8972L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8973N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
8974D.Kvyat - P.Gasly 0-1
8975S.Perez - L.Stroll 1-0
8976K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
8977G.Russell - R.Kubica 1-0
8978C.Sainz - L.Norris 1-0
8979M.Verstappen - A.Albon 0-1
8991S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN MEKSIKO KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5663A.Albon - A.Albon 1-0
5665V.Bottas - V.Bottas 1-0
5667P.Gasly - P.Gasly 1-0
5668A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5676R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5683L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5684N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5686R.Kubica - R.Kubica 1-0
5688D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5689C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5699K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5700L.Norris - L.Norris 0-1
5701S.Perez - S.Perez 1-0
5702K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
5711D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5712G.Russell - G.Russell 1-0
5713C.Sainz - C.Sainz 1-0
5716L.Stroll - L.Stroll 1-0
5729M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5758S.Vettel - S.Vettel 1-0

VELESLALOM SOELDEN DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1590M.Faivre - M.Feller 1-0
1591H.Kristoffersen - A.Pinturault 0-1
1592T.Ligety - V.Muffat Jeandet 1-0
1593L.Meillard - S.Luitz 0-1
1594K.Nestov Haugen - L.De Aliprandini 0-1
1595M.Odermatt - Z.Kranjec 0-1
1596M.Olsson - T.Ford 0-1
1599T.Philp - M.Moelgg 0-1
1602A.Schmid - G.Caviezel 0-1
1603F.Zubcic - E.Read 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 92628323543
arrow BL Belgija Keno 20/70 19111216192224262932333542455455616870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1315192636
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 49121525
arrow DA Multi-Daily A 6/99 334359618592
arrow DB Multi-Daily B 6/99 253133345771
arrow DC Multi-Daily C 6/99 1227425160
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 29101114152435363844454750515255626370
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1691217192328313740414345484964656770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 510122728
arrow FK Finska Keno D 20/70 6791421252628394142434649525460616669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 347813161920212731334144474858596670
arrow FT Finska Keno T 20/70 13121619232627303233384048515960636870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 310111217181928323435384257606162666870
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 131417192931
arrow LD Latvija Keno D 20/62 69111217192024272930343546485053555662
arrow LE Latvija Keno E 20/62 111121319202328293236384043454851555861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 29111416182026303134384247505455576062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 418212733
arrow MI Michigan Classic 6/47 - - - - - -
arrow NP New York Pick 10 20/80 3571516181921222325343840465763687378
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 18101125333438425154565962636567707280
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1019223031384047485152565758616364727374
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 25131826
arrow RO Rumunjska 6/49 159414449
arrow SK Slovačka 5/35 1571133
arrow SL Slovenija 7/39 14232528293134
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 813252930
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1420212427294144465061626465687072747779