Ponedjeljak 28.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6755Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk - - 2-03-1
6756Basaksehir - Trabzonspor - - 0-02-2
6758Fmp - Igokea Laktasi - - 0-01-0
6759Sandhausen - Wehen - - 0-00-0
6760Braga - Santa Clara - - 1-02-0
6762Toronto Raptors - Orlando Magic - - 0-01-0
6763A.Rublev - J.Tsonga - - 0-00-1
6766B.Andreescu - S.Halep - - 0-00-1

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6688Flamurtari Vlore - Skenderbeu gosti231-11-1
6689Partizan Tirana - Kukesi - - 0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1355Ca Estudiantes - Atletico Atlanta gosti71-11-2
6966Ca Temperley - Deportivo Moron domaći251-03-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8563Qarabag - Sabayil domaći860-01-0

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1302Kaa Gent U21 - Krc Genk U21 domaći12-02-0
1303St. Truiden U21 - Heverlee Leuven U21 gosti30-31-6
1304Standard Liege U21 - Rsc Anderlecht U21 gosti310-11-3
1305Y.R. Kv Mechelen U21 - Club Brugge U21 gosti151-22-2
1306Kv Oostende U21 - Kv Kortrijk U21 domaći163-05-0
1309Sporting Lokeren U21 - Royal Excel Mouscron U21 domaći441-03-0
1312Zulte Waregem U21 - Royal Charleroi U21 - - 0-00-0
1313Ksv Roeselare - Royal Excelsior Virton gosti540-01-1
1314Kvc Westerlo U21 - Waasland Beveren U21 gosti200-20-3
1324Lommel Sk - As Eupen U21 gosti111-32-7
1325Union Saint Gilloise - Cercle Brugge U21 gosti420-12-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8566Parana Clube Pr - Londrina Pr domaći820-01-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Admira Praha - Fk Mas Taborsko gosti340-10-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10080Nea Salamina Famagusta - Apoel Nicosia gosti660-00-3

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Aarhus Gf - Fc Copenhagen gosti170-11-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3789Qpr - Brentford gosti230-11-3

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10286Valenciennes - Le Havre - - 0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8736Asteras Tripolis - Lamia domaći212-14-1

GRUZIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Fc Shevardeni 1906 Tbilisi - Fc Gagra gosti50-10-3
1283Guria Lanchkhuti - Norchi D Tbilsi - - 0-00-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Drogheda - Finn Harps domaći900-01-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Sampdoria U19 - Torino U19 domaći62-03-0

ITALIJA ITALIJA PRIMAVERA SUPERKUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7331Atalanta U19 - Fiorentina U19 domaći550-02-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12946Imolese Calcio - Carpi gosti430-12-1
12947Triestina - Fano domaći870-01-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6643Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva domaći451-02-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6650Waterhouse Fc - Cavaliers Fc - - 0-00-0

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Apejes De Mfou - Yong Sp. Academy domaći211-01-0

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Fc Prishtina - Kf Flamurtari domaći432-02-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8570St Lucia Fc - Hibernians gosti410-10-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9029Brann - Bodo Glimt gosti90-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8675Sandhausen - Wehen - - 0-00-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10405Bayern Munich Am - Waldhof Mannheim domaći301-02-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Fv Dudenhofen - Arminia Ludwigshafen domaći282-06-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Sohar - Oman Fc domaći32-03-1
1365Al Nassr Fc - Mirbat Sc domaći52-23-2
1366Fanja - Al Arouba domaći431-12-1

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Jabal El Mokaber - Taraji Wadi Al Nes - - 0-00-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12052Utc De Cajamarca - Ayacucho Fc domaći131-02-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9020Braga - Santa Clara domaći131-02-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1113Setubal U23 - Braga U23 domaći101-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8270Poli Iasi - Cfr Cluj gosti101-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8284Fc Arges - Gloria Buzau - - 1-03-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9472Djurgarden - Orebro domaći31-03-0
9473Elfsborg - Gotenborg domaći341-02-0
9474Malmo - Aik Stockholm domaći780-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10987Orgryte - Dalkurd - - 0-00-0
9798Mjallby - Syrianska domaći202-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7330Sylvia - Fc Linkoping City gosti250-12-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9823Basaksehir - Trabzonspor gosti610-02-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863Osmanlispor Fk - Akhisar Bld Spor domaći171-02-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6746Fmp - Igokea Laktasi 78-73

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7636Cairns Taipans - Melbourne United 90-85

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1805Pato Basquete - Universo Brasilia 73-76

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6745Lahti Basketball - Korikouvot Kouvola 95-104

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6747Hapoel Eilat - Maccabi Haifa 87-76
6748Ironi Naharia - Hapoel Tel Aviv 86-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6749Keb Hanabank W - Shinhan S Birds W 75-87

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1919Santos De San Luis - Soles De Mexicali 78-78 / 106-103

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7662Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers 103-105
7664Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 116-112
7665New Orleans Pelicans - Golden State Warriors 123-134
8255Detroit Pistons - Indiana Pacers 96-94
8256New York Knicks - Chicago Bulls 105-98
8257Toronto Raptors - Orlando Magic 104-95
8258Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers 129-112
8259San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 113-110
8260Phoenix Suns - Utah Jazz 95-96
8261Sacramento Kings - Denver Nuggets 94-101
8262Los Angeles Clippers - Charlotte Hornets 111-96

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6752Bc Steaua Bucuresti - Bc Timisoara 81-83

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7655Helios - Kk Primorska 60-78

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2326Kfum Nassjo - Wetterbygden Stars 91-91 / 104-109

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6753Itu Bk - Ogm Ormanspor 94-93

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6754Izmit Belediyespor - Adana Basketbol 101-94

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1319Orli Znojmo - Innsbruck 2-09-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2328Calgary Hitmen - Seattle Thunderbirds 0-21-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1540Ferencvaros Esmtk - Ujpest Budapest 1-14-3
1541Fehervari Titanok - Debreceni Egyetem Ac 0-21-5

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2365Buffalo Sabres - Arizona Coyotes 2-12-2
2368Vancouver Canucks - Florida Panthers 5-17-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1579Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 2-03-1
1587Neftekhimik - Admiral Vladivostok 0-04-3
1589Severstal Cherepovets - Ska St Petersburg 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1604Ermak Angarsk - Hk Ryazan 1-01-4
1653Saryarka - Nomad Nur Sultan 1-02-1
1655Chelyabinsk - Gornyak Uchaly 0-00-0
1656Buran Voronezh - Dizel Penza 1-03-3
1657Hk Dynamo Tver - Krs Peking 3-25-2
1658Ska Neva - Org 1-03-2
1659Hc Rostov - Lada Togliatti 4-45-6

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1218Tolpar U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-19-1
1219Belye Medvedi U20 - Mamonty Yugry U20 1-03-1
1236Avto U20 - Sputnik Almetievsk U20 0-10-2
1242Krasnaya Armiya U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 3-05-1
1243Riga U20 - Spartak Moscow U20 0-00-3
1245Sibirskie Snaipery U20 - Omskie Yastreby U20 0-22-4

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7833Pitea - Bodens Hf 0-00-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6886Scl Tigers - Biel 1-12-2

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7073A.Rublev - J.Tsonga 15-176-45-71-2
7075B.Coric - F.Verdasco 13-156-34-61-2
7081M.Cilic - H.Hurkacz 13-107-66-42-0
7082N.Basilashvili - R.Albot 5-123-62-60-2
8438J.Struff - Y.Nishioka 17-134-67-52-1
8439C.Norrie - M.Raonic 5-123-62-60-2
8440J.Chardy - S.Querrey 18-155-76-32-1
8441B.Paire - D.Dzumhur 13-97-56-42-0
8442P.Cuevas - C.Garin 7-124-63-60-2
8443C.Ruud - A.Mannarino 6-124-62-60-2

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1003H.Hurkacz J.Struff - H.Kontinen J.Peers 13-106-47-62-0
1017J.Murray N.Skupski - E.Benchetrit C.Moutet 19-176-43-62-1
1018J.S.Cabal R.Farah - N.Mektic F.Skugor 13-97-56-42-0
1019K.Krawietz A.Mies - F.Fognini F.Lopez 12-86-46-42-0
1022M.Daniell P.Oswald - R.Klaasen M.Venus 22-156-16-72-1
1029Q.Halys T.Lamasine - J.Melzer E.Roger Vasselin 5-122-63-60-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6843E.Song - M.Redlicki 14-107-57-52-0
6857D.Young - B.Kavcic 9-133-66-70-2
6858E.Escobedo - B.Nakashima 9-133-66-70-2
6859E.Hoyt - F.Peliwo 6-124-62-60-2
6861J.Sels - S.Korda 11-154-66-31-2
6865J.Wolf - G.Nanda 12-16-06-12-0
6866L.Glasspool - A.Ritschard 8-124-64-60-2
6867M.Mmoh - A.Rybakov 14-127-67-62-0
6868M.Redlicki - G.Brouwer 13-107-66-42-0
6870R.Sarmiento - L.Broady 12-66-46-22-0
6879R.Shane - M.Redlicki V-VV-VV-VV-V
6880T.Bellucci - E.Leshem 13-97-56-42-0

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060M.Basic - M.Huesler 15-166-33-61-2
6620D.Masur - E.Karlovskiy 14-197-66-71-2
6621S.Napolitano - N.Serdarusic 13-97-56-42-0
6622L.Zima - J.Rodionov 10-134-66-70-2
6628R.Bemelmans - A.Karatsev 12-56-26-32-0
6630V.Galovic - Z.Kolar 4-122-62-60-2
6636I.Marchenko - L.Miedler 12-36-16-22-0
6637J.Ward - S.Darcis 11-145-76-70-2
6638C.Ilkel - J.Schifris 12-66-46-22-0
6639T.Kamke - M.Zverev 13-77-66-12-0
6640L.Lacko - T.Robredo V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6881A.Collarini - A.Zederbauer 12-46-26-22-0
6882A.Gonzalez - F.Diaz Acosta 13-166-43-61-2
6883B.Malla - M.Cuevas 7-135-72-60-2
6925D.Hidalgo - U.Blanch 6-122-64-60-2
6926F.Mena - C.Lindell 8-136-72-60-2
6927G.Villanueva - A.March 12-76-46-32-0
6928J.Menezes - R.Quiroz 4-122-62-60-2
6929M.Chazal - F.Cerundolo 8-136-72-60-2
6930N.Alvarez - G.Clezar 5-122-63-60-2
6931O.Luz - J.Ficovich 13-96-37-62-0
6932P.Sakamoto - O.Gutierrez 16-166-36-71-2
6933T.Etcheverry - A.Velotti 12-56-26-32-0

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6818D.Kelly - B.Klein V-VV-VV-VV-V
6819L.Saville - L.Gerch 13-97-66-32-0
6844D.Sweeny - M.Bosnjak 13-96-37-62-0
6845A.Vukic - T.Schoolkate 15-175-76-41-2
6846J.Ibrahim - H.Heliovaara 3-121-62-60-2
6847A.Santillan - G.Brymer 12-46-16-32-0
6849A.Bolt - P.Niklas Salminen 13-96-37-62-0
6850M.Romios - S.Sekiguchi 4-123-61-60-2
6854S.Fanselow - Y.Watanuki 8-136-72-60-2
6862A.Crnokrak - J.Duckworth 8-133-65-70-2
6871H.Bourchier - B.Mott 10-166-42-61-2
6885J.Clarke - T.Fancutt 19-166-76-42-1

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6695A.Taylor J.Taylor - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 6-124-62-60-2
6700J.Grills A.Vukic - B.Klein S.Puodziunas V-VV-VV-VV-V
6701L.Castelnuovo T.Fancutt - A.Crnokrak M.C.Romios 12-86-46-42-0
6704M.Banes H.Bourchier - S.Fanselow L.Gerch 14-127-67-62-0
6705M.T.Barrios Vera A.Tabilo - B.Mousley A.Santillan 23-197-66-72-1
6706R.Gonzales E.King - C.Puttergill B.Walkin 14-127-67-62-0
6707S.Ratiwatana Y.Watanuki - A.Bolt M.Reid 20-177-53-62-1
6708T.Schoolkate D.Sweeny - D.Barclay C.Green 12-86-46-42-0

CHALLENGER SHENZHEN 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6723B.Gojo - T.Van Rijthoven 13-96-37-62-0
6724D.Wu - C.Tseng 11-181-67-61-2
6725J.Nam - Z.Li 3-122-61-60-2
6726Y.Chung - J.Forejtek 7-124-63-60-2
6831F.Sun - M.Sabanov 12-86-46-42-0
6832J.Duan - T.Yang 4-123-61-60-2
6833D.Yevseyev - S.Diez 12-56-36-22-0
6834K.Kravchuk - G.Soeda 16-197-64-61-2
6835S.Kwon - D.Lee 12-46-26-22-0
6836I.Nedelko - M.Safwat 7-136-71-60-2
6837J.Jung - B.Santanna 12-76-46-32-0
6838Y.Bai - K.Sultanov 13-86-37-52-0

CHALLENGER SHENZHEN 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115J.Nedunchezhiyan A.Shamasdin - J.Cui H.Wu 13-66-07-62-0

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6698B.Andreescu - S.Halep 15-166-36-71-2
6699Ka.Pliskova - E.Svitolina 10-136-74-60-2

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6559T.Babos K.Mladenovic - Chan H C L.Chan 21-156-25-72-1
6560E.Mertens A.Sabalenka - A.L.Groenefeld D.Schuurs 18-185-76-11-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2342Horsens Hk - Nykobing F. 21-31

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14125Brno - Ceske Budejovice 1-02-02-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13084Energa Mks Kalisz - Mks E Leclerc Radomka Radom 1-02-03-1
13085Wisla Warszawa - Budowlani Lodz 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2453Dynamo Moscow - Dinamo Metar Chelyabinsk 1-02-03-0

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
9160(-14.5)Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins 27-14

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 5781012202429303537384043545761636769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1351928
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 4671722
arrow DA Multi-Daily A 6/99 33667808189
arrow DB Multi-Daily B 6/99 275467727598
arrow DC Multi-Daily C 6/99 142333417273
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1115162224253132414347485155606364676970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2671115222627313435404648525355616266
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 817202225
arrow FK Finska Keno D 20/70 35101215213132333739414748525359606465
arrow FQ Finska Keno V 20/70 468910111328293036404145464748616568
arrow FR Francuska 5/49 1718353646
arrow FT Finska Keno T 20/70 12121314202128293134374651606364686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 911131619252632363741434546474851606264
arrow IL Illinois 6/52 31420222440
arrow LD Latvija Keno D 20/62 110111618232630383943444546475156596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 49101415222425353739404143515254565859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 29101618212229303233343540424445474957
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1417262934
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 5624253445
arrow NP New York Pick 10 20/80 35678151819222831374149535557616263
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 11020213439
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 59141820222528303133395557646871747980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 124721222430333543454748515560626780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 611122129
arrow SB Španjolska Bono 6/49 2821313540
arrow SI Singapur 6/49 51920273436
arrow TK Tennessee Cash 5/35 47293133
arrow WA Washington 6/49 6816233748
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 25112127
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1351417182226273637425158596061717374