Utorak 29.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4587Duisburg - Hoffenheim - - 0-00-2
4588Parma - Verona - - 0-10-1
4592Alba Berlin - Milano - - 0-00-1
4597Burton Albion - Leicester - - 0-21-3
4598Bayer Leverkusen - Paderborn - - 1-01-0
4599Bordeaux - Dijon - - 1-02-0
4600Barcelona - Real Valladolid - - 3-15-1
4627A.Zverev - F.Verdasco - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1220Godoy Cruz - Aldosivi domaći101-23-2
1221Estudiantes - Rosario domaći251-03-0
1222Atletico Tucuman - Atletico Patronato Parana domaći191-02-0
1223Newell S - Gimnasia Lp gosti400-10-4
1224River Plate - Colon domaći530-02-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6952Platense - Barracas Central domaći131-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6643Real Pilar Fc - Ca Central Cordoba Rosario domaći221-03-3

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Fc Aragats Ashtarak - Fc Shirak Gyumri 2 domaći104-06-1
1237Fc Ararat Yerevan 2 - Fc Pyunik Yerevan 2 domaći570-01-0
1239Fc Van - Fc Urartu 2 domaći500-02-0

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7014St Polten - Ried domaći850-01-0
7019Gleisdorf 1919 - Wsg Wattens gosti150-11-1
7020Union Gurten - Austria Lustenau gosti30-12-3
7021Usv Weindorf St. Anna Am Aigen - Amstetten gosti30-20-3
7022Kapfenberg - Sturm Graz gosti470-00-2

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Al Hala - Qalali Club domaći451-02-1
1364Manama Club - Al Budaiya - - 0-00-0
1365Al Muharraq - Al Bahrain - - 0-00-0
1366Al Najma Manama - Busaiteen gosti141-22-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7004Cercle Brugge - Royal Excel Mouscron domaći11-12-2
7005Kortrijk - Eupen gosti130-21-2
7006Oostende - Charleroi gosti820-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Vila Nova - Brasil De Pelotas gosti820-00-2
1296Cuiaba - Coritiba Pr gosti201-23-3

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8567Beroe Stara Zagora - Botev Vratsa domaći41-04-0
8568Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna domaći141-01-0
8569Tsarsko Selo Sofia - Ludogorets gosti210-10-2

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7172Sfc Opava - Jablonec - - 0-00-0
7173Sigma Olomouc - Dukla Prague domaći172-04-0

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5690Haringey Borough - Yeovil gosti310-10-3

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6967Bolton - Man City U21 domaći41-13-1
6968Accrington Stanley - Fc Liverpool U21 gosti82-15-2
6969Doncaster - Manchester United U21 domaći610-01-2
6974Grimsby - Leicester City U21 domaći311-01-2
6975Plymouth - Chelsea U21 gosti900-00-1
6976Stevenage - Fulham U21 domaći351-01-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10627Burton Albion - Leicester gosti80-21-3
10628Crawley Town - Colchester domaći201-11-3
10629Everton - Watford domaći720-02-0
10630Manchester City - Southampton domaći202-03-1
10631Oxford United - Sunderland domaći251-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2978Boreham Wood - Aldershot - - 0-00-0
2979Bromley - Stockport domaći182-22-2
2980Chorley - Ebbsfleet United gosti50-20-4
2981Dagenham Redbridge - Barrow gosti130-20-2
2982Dover Athletic - Eastleigh domaći172-03-1
2983Harrogate Town - Barnet domaći152-12-1
2984Maidenhead United - Fylde domaći480-01-1
2985Sutton United - Halifax gosti530-00-1
3120Torquay - Wrexham domaći560-01-0
3121Woking - Notts County gosti70-20-4

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2658Braintree Town - Maidstone United gosti290-11-1
2666Dorking Wanderers - Oxford City gosti490-00-2
2671Eastbourne Borough - Weymouth domaći241-01-1
2672Slough Town - Welling domaći740-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2567York - Boston Utd domaći361-02-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2678Bowers Pitsea Fc - Bognor Regis Town gosti250-11-2
2681Potters Bar Town - Worthing gosti81-11-1

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2714Jk Tabasalu - Flora Tallinn Ii domaći111-02-1

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12218Nimes Olympique - Lens domaći242-03-0
12219Bordeaux - Dijon domaći81-02-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Panserraikos - Volos Nps domaći700-01-1
9800Apollon Larissa Fc - Xanthi gosti420-12-1
9801Pas Giannina - Veria domaći470-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2927Jamshedpur - Hyderabad Fc domaći341-13-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9544Surabaya - Pss Sleman gosti161-32-3
9545Bhayangkara Fc - Psm Makassar domaći71-13-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6597Parma - Verona gosti100-10-1
6598Brescia - Inter gosti230-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5027Chievo - Crotone gosti250-12-1
5249Cittadella - Livorno domaći790-01-0
5254Empoli - Spezia gosti570-01-1
5255Juve Stabia - Pescara gosti131-12-1
5256Perugia - Ascoli gosti330-11-1
5257Pisa - Salernitana domaći62-02-1
5258Venezia - Pordenone Calcio domaći570-01-2
5570Virtus Entella - Cosenza domaći820-01-0

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6653Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds gosti750-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Highlands Park - Orlando Pirates gosti800-00-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6804Jaguares D. Cordoba - Atletico Huila domaći770-01-0
6805Once Caldas - U. M. Santa Marta domaći42-03-1
6807Rionegro Aguilas - Millionarios - - 0-00-0
6808America De Cali - Depotivo Pasto domaći31-01-0
6811Atletico Bucaramanga - La Equidad gosti401-12-2
6812Atletico Junior - Cucuta Deportivo - - 0-00-0
6813Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera gosti620-01-1
6816Envigado - Deportivo Cali domaći201-01-1
6822Independiente Medellin - Deportes Tolima domaći690-01-1
6823Independiente Santa Fe - Atletico Nacional - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9787Tigres Fc - Deportes Quindio gosti52-14-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9812San Luis - America Mexico gosti510-00-1
9813Santos Laguna - Queretaro domaći171-01-0
9814Unam Pumas - Atlas domaći111-15-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9811Dorados De Sinaloa - Atlante - - 0-00-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3106Pumas Unam U20 - Atlas domaći790-01-1
3107Veracruz Tiburones Rojos - Puebla domaći241-02-0
3108Atletico San Luis - America Mexico domaći301-01-1
3109Santos Laguna U20 - Queretaro gosti360-11-1

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7266Vitesse - De Graafschap domaći31-02-0
9827Achilles Veen - Roda gosti580-00-2
9828Almere - Go Ahead Eagles domaći321-21-3
9829Dordrecht - Maastricht domaći211-13-1
9830Excelsior - Nec Nijmegen gosti30-12-2
9831Flevo Boys - Katwijk gosti180-20-3
9832Gvvv - Helmond domaći510-02-1
9833Hoek - Fc Zwolle gosti580-00-3
9834Ijsselmeervogels - Den Bosch domaći251-03-0
9835Koninklijke Hfc - Telstar domaći111-11-2
9836Rijnsburgse Boys - Eindhoven gosti500-00-4
9837Vv Goes - Cambuur gosti390-10-5
9838Nac Breda - Emmen domaći311-13-2

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12243Duisburg - Hoffenheim gosti530-00-2
12244Freiburg - Union Berlin gosti361-11-3
12245Hamburg - Stuttgart gosti21-11-1
12246Saarbrucken - Fc Koln domaći530-03-2
12247Bochum - Bayern Munich domaći351-01-2
12248Arminia Bielefeld - Schalke gosti150-32-3
12249Bayer Leverkusen - Paderborn domaći251-01-0
12250Darmstadt - Karlsruher gosti850-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2734St Pauli Am - Hamburg Am domaći500-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2768Schalke Am - Rw Oberhausen gosti301-11-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3167Muscat - Al Suwaiq domaći770-02-0
3168Dhofar - Al Rustaq domaći650-02-0
3169Saham - Bahla Club domaći880-01-0
3170Al Seeb - Al Nahda domaći162-02-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9893Znicz Pruszkow - Garbarnia Krakow gosti190-10-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7276Radomiak Radom - Gks Tychy domaći540-01-2
7277Rekord Bielsko Biala - Gornik Leczna gosti540-00-2
7278Resovia Rzeszow - Lech Poznan gosti380-20-4
7279Blekitni Stargard S. - Sandecja Nowy Sacz domaći401-03-0
7282Stilon Gorzow Wielkopolski - Zaglebie Lubin gosti360-11-5
7283Bytovia Bytow - Cracovia Krakow domaći560-02-2
7284Miedz Legnica - Jastrzebie - - 0-00-0
7285Lks Lodz - Gornik Zabrze domaći411-02-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3187Cova Da Piedade U23 - Sporting Lisbon U23 - - 0-00-0
3188Feirense U23 - Portimonense U23 domaći41-22-2
3190Academica U23 - Aves U23 gosti370-11-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3577Gicumbi Fc - Espoir Fc gosti131-12-1
3578Heroes Fc - Mukura gosti360-10-1
3592Marines Fc Gisenyi - Bugesera Fc domaći610-01-1
3598Rayon Sports Fc - Etincelles - - 0-00-0

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9216Dacia Mioveni - Fc Hermanstadt gosti650-00-2
9217U Cluj - Fcsb gosti120-10-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6887Los Angeles Fc - Seattle Sounders domaći171-21-3

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7429Al Qadisiyah - Al Thoqbah Club - - 0-00-0
7433Al Batin - Najran Sc domaći321-03-1
7436Al Tai - Jeddah Club gosti71-11-2
7437Hetten Fc - Al Shoulla Fc gosti150-12-2
7438Ohod Saudi Fc - Al Jeel - - 0-00-0

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9862Ballymena - Crusaders gosti390-11-1
9863Dundela Fc - Coleraine gosti70-31-5
9864Linfield - Cliftonville domaći101-01-0
9865Newry City Afc - Institute gosti90-10-1

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9541Kalcer Radomlje - Nk Celje - - 0-00-0
9542Koper - Aluminij domaći22-13-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3617Javor Ivanjica - Proleter Novi Sad domaći431-01-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Alloa - Dundee gosti150-20-3
1078Dundee United - Partick Thistle domaći620-01-0
1079Dunfermline - Arbroath domaći590-02-0
1081Morton - Ayr United domaći470-02-3
1082Queen Of The South - Inverness Caledonian Thistle gosti300-10-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9233Cove Rangers - Albion Rovers domaći251-03-0
9234Edinburgh City - Stenhousemuir domaći82-04-0
9278Stirling Albion - Cowdenbeath - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9901Solihull Moors - Glasgow Rangers U21 domaći82-13-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6936Alaves - Atletico Madrid gosti700-01-1
6937Barcelona - Real Valladolid domaći23-15-1

ŠVICARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9908Beroche Gorgier - Bavois gosti30-41-7

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
73091074 Cankirispor - Caykur Rizespor gosti230-21-3
7310Altinordu Fk - Diyarbakir Bld domaći162-03-1
7311Hekimoglu Trabzon - Menemen Belediyespor domaći401-03-0
7317Nigde Anadolu Fk - Antalyaspor - - 0-00-0
7318Eyupspor - Konyaspor - - 0-00-0
7319Altay Izmir - Gorelespor domaći910-01-0
7320Adanaspor - Diyarbakirspor domaći301-03-0
7321Alanyaspor - Inegolspor domaći243-03-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9909Qizilqum - Metallurg Bekabad gosti470-01-1
9910Sogdiyona Jizzax - Dinamo Samarqand domaći500-03-0

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7322Carmarthen - Aberystwyth gosti420-10-3
7323Connahs Quay Nomads - Flint Town domaći101-04-1
7324Newtown - Stm Sports gosti61-12-2
7325Prestatyn - Bala Town domaći21-01-2

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2717Franca Bc Sp - Basquete Cearense 88-80
2719Botafogo - Ca Paulistano Sp 70-84

DANSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6715Copenhagen Basketball - Randers Cimbria 81-110

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1912Lietuvos Rytas Vilnius - Venezia 72-81
1915Ratiopharm Ulm - Maccabi Rishon 103-89
1916Nanterre - Brescia 65-73
1917Divina Seguros Joventut - Kk Cedevita Olimpija 101-81

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7120Khimki - Panathinaikos 103-86
7121Anadolu Efes Istanbul - Crvena Zvezda Beograd 85-70
7122Alba Berlin - Milano 78-81
7123Asvel Lyon Villeurbanne - Baskonia 66-63

EUROPA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1494Pecsi Vsk - Benfica 81-89
1512U Bt Cluj Napoca - Balkan Botevgrad 92-80

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2683Boulazac Basket - Paris Levallois 97-101
2684Gravelines Dunkerque - Le Portel 64-58

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2688Aix Maurienne Savoie Basket - Bourg 85-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7596Goyang Orions - Incheon Elephants 72-79

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7439Nizhnyi Novogrod - Mornar 89-69
7440Banvitspor - San Pablo Burgos 84-81
7441Paok - Neptunas Klaipeda 72-94
7442Wroclawek - Pau Orthez 95-87
7443Telekom Baskets Bonn - Besiktas Istanbul 86-82
7444Iberostar Tenerife - Peristeri 72-68
7445Polski Cukier Torun - Hapoel Unet Holon 105-122
7446Strasbourg - Icl Manresa 81-63

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5156Correcaminos Uat Victoria - Fuerza Regia 85-100
5218Bc Laguneros Comarca - Huracanes De Tampico 76-90
5220Lenadores De Durango - Abejas De Leon 91-92
5259Panteras De Aguascalientes - Capitanes Ciudad De Mexico 83-88
5260Plateros De Fresnillo - Dorados De Cihuahua 74-74 / 82-88
5261Libertadores De Queretaro - Aguacateros De Michoacan 86-86 / 95-99

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1208Miami Heat - Atlanta Hawks 112-97
1218Denver Nuggets - Dallas Mavericks 106-109
1219Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies 120-91

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2715Cb Almansa - Chocolates Trapa Palencia 70-95
2716Leche Rio Breogan - Caceres Patrimonio De La Humanidad 85-92

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5302Lf Basket - Koping Stars 72-76

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7359Milwaukee Admirals - Texas Stars 0-06-2
7360Tucson Roadrunners - Chicago Wolves 0-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7970Hk Gomel - Neman Grodno 0-03-4
7971Hk Mogilev - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-11-5
7972Metallurg Zhlobin - Hk Lida 0-15-2
7973Yunost Minsk - Hc Dinamo Molodechno 1-05-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1191Karlovy Vary - Pardubice 3-08-0
1193Litvinov - Plzen 0-01-3
1194Mlada Boleslav - Olomouc 1-15-1
1196Vitkovice - Zlin 3-23-3
1197Mountfield Hk - Kladno 0-01-1
1198Sparta Prague - Liberec 0-00-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1322Aalborg - Sonderjyske 1-05-1
1353Esbjerg - Roedovre 0-03-1
1356Frederikshavn - Herning 2-13-5
1367Herlev - Rungsted 1-03-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8263Saipa - Assat 1-04-3
8264Sport - Hpk 0-11-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1394Briancon - Anglet Hormadi Elite 0-00-1
1397Chamonix Mont Blanc Pionieers - Grenoble 2-33-6
1400Amiens - Nice Aigles 1-13-1
1503Bordeaux Ghc - Rouen 0-01-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6880Victoria Royals - Kelowna Rockets 1-13-3

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2746Hk Prizma - Hc Kurbads 0-12-5

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1269Boston Bruins - San Jose Sharks 2-05-1
1270Carolina Hurricanes - Calgary Flames 0-12-1
1273Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers 4-07-1
1274Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 1-13-3
1279Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 2-03-1
1280New York Rangers - Tampa Bay Lightning 0-14-1
1324Nashville Predators - Chicago Blackhawks 1-03-0
1325Dallas Stars - Minnesota Wild 0-26-3
1360Anaheim Ducks - Winnipeg Jets 1-27-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1566Stavanger - Frisk Asker 2-15-2
1567Gruner Ishockey - Sparta Sarpsborg 0-01-4
1568Lillehammer - Manglerud Star 0-03-1
1578Valerenga - Stjernen 2-06-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1199Adler Mannheim - Iserlohn Roosters 3-15-7

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8030Jasterzebie - Cracovia 2-15-2
8031Podhale Nowy Targ - Katowice 1-06-1
8032Unia Oswiecim - Naprzod Janov 0-03-0
8033Torun - Gks Tychy 2-13-6

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1200Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1-03-0
1202Barys Astana - M Magnitogorsk 0-11-2
1203Torpedo Nn - Lokomotiv Yaroslavl 0-02-1
1204Dynamo Moscow - Avangard Omsk 0-01-0
1205Sochi - Salavat Ufa 0-13-1
1206Spartak Moscow - Jokerit 2-24-2
1207Dinamo Riga - Red Star Kunlun 1-21-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1660Yugra - Hk Torpedo Gorkii 1-01-1
1661Zvezda Moscow - Humo Tashkent 2-07-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1246Kuznetskie Medvedi U20 - Tyumenskiy Legion U20 3-06-0
7082Taifun U20 - Mhk Dynamo U20 1-02-1
8034Belye Medvedi U20 - Mamonty Yugry U20 0-00-0
8035Ska Varyagi U20 - Kapitan Stupino U20 1-04-1
8036Riga U20 - Spartak Moscow U20 0-03-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8212Brynas - Malmo 1-12-5
8213Djurgardens If - Rogle 0-11-5

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2208Bern - Fr. Gotteron 0-11-2
2230Biel - Zsc Lions 1-03-3
2232Lugano - Ambri 0-13-3
2233Rapperswil - Lausanne 1-02-5
2235Servette - Zug 0-12-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2330Ev Zug Academy - Olten 0-21-4
2331Ajoie - Visp 1-03-3
2332Gck Lions - Chaux De Fonds 1-22-5
2333Sierre - Langenthal 0-14-2
2339Thurgau - Hc Biasca 0-01-0

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029D.Lajovic - C.Moutet 13-134-66-11-2
1034K.Khachanov - J.Struff 17-176-76-31-2
7077F.Tiafoe - T.Fritz 16-166-76-31-2
7078G.Dimitrov - U.Humbert 16-94-66-12-1
7079G.Simon - D.Shapovalov V-VV-VV-VV-V
7080L.Djere - A.De Minaur 5-121-64-60-2
8445K.Edmund - R.Berankis 12-76-46-32-0
9820R.Albot - A.Seppi 14-127-67-62-0
9821D.Medvedev - J.Chardy 12-166-42-61-2
9822A.Zverev - F.Verdasco 12-46-16-32-0

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001A.Qureshi S.Tsitsipas - K.Khachanov A.Rublev 15-196-34-61-2
1004Herbert P H N.Mahut - A.Mannarino G.Simon V-VV-VV-VV-V
1021M.Cilic P.Cuevas - A.De Minaur T.Fritz 13-97-66-32-0
1035S.Gille J.Vliegen - I.Dodig F.Polasek 12-146-76-70-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1240K.King - J.Dunbar 12-76-36-42-0
1241R.Smith - L.Caruana 9-134-65-70-2
1242C.O Connell - T.Bellucci 12-76-36-42-0
1243M.Krueger - S.Korda 15-103-66-32-1
1268M.Redlicki - M.Janvier 6-122-64-60-2
1278F.Peliwo - I.Karlovic 13-66-17-52-0
1282B.Kavcic - V.Pospisil 10-136-74-60-2
6860J.Aragone - R.Cid Subervi 12-56-26-32-0
6864J.Sock - S.Bangoura V-V3-6V-VV-V
6869R.Peniston - C.Soderlund 13-175-76-41-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6981L.Glasspool D.Inglot - P.Polansky B.Schnur 27-264-67-62-1
6982M.Giron A.Lawson - S.Korda P.Kypson 11-146-75-70-2
6984M.Redlicki A.Siljestrom - B.Nakashima C.Soderlund 29-126-33-62-1
6987R.Goetz M.Lord - Aragone Jc H.Reese 11-146-75-70-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061B.Van De Zandschulp - T.Simon 19-176-46-72-1
1062J.Smith - J.Haerteis 20-197-66-72-1
6824J.Lenz - V.Durasovic 13-87-66-22-0
6825M.Cressy - N.Guttau 13-86-37-52-0
9839T.Machac - P.Kotov 12-76-36-42-0
9840S.Stakhovsky - I.Marchenko 10-134-66-70-2
9841Y.Maden - E.Karlovskiy 7-124-63-60-2
9842S.Darcis - F.Gaio 12-56-26-32-0
9843S.Ofner - J.Rodionov V-V6-77-5V-V
9844R.Bemelmans - O.Otte 11-166-42-61-2
9845J.Vesely - T.Kamke 12-66-36-32-0

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073N.Lammons N.Monroe - K.Majchrzak S.Walkow 12-86-46-42-0
1074S.Arends R.Jebavy - T.Hofmann J.Schifris 13-87-56-32-0
1076T.Brkic A.Pavic - N.Cacic A.Sancic 19-233-67-61-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1305F.Zeballos - N.Mejia 16-136-34-62-1
1306G.Villanueva - P.Sousa 4-122-62-60-2
1309P.Krstin - R.Matos 18-116-76-32-1
1312F.Bagnis - T.Etcheverry 12-76-46-32-0
1313W.Leite - T.Seyboth Wild 5-124-61-60-2
1319G.Clezar - Y.Hanfmann 6-123-63-60-2
6924D.Galan - F.Meligeni Rodrigues Alves 12-86-46-42-0

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6990D.Galan F.Mena - B.Arias F.Zeballos 13-176-13-61-2
6994M.Cuevas J.P.Ficovich - M.A.Reyes Varela F.Romboli V-VV-VV-VV-V
7002P.Sakamoto T.Seyboth Wild - F.Diaz Acosta A.C.March 14-117-57-62-0

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6889E.King - H.Moriya 10-136-74-60-2
6890M.Polmans - J.Grills 16-136-44-62-1
6891M.Purcell - A.Zakharov 13-87-56-32-0
6892Y.Uchiyama - N.Hardt 12-76-36-42-0

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6695A.Taylor J.Taylor - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 6-124-62-60-2
6700J.Grills A.Vukic - B.Klein S.Puodziunas V-VV-VV-VV-V
6701L.Castelnuovo T.Fancutt - A.Crnokrak M.C.Romios 12-86-46-42-0
6704M.Banes H.Bourchier - S.Fanselow L.Gerch 14-127-67-62-0
6707S.Ratiwatana Y.Watanuki - A.Bolt M.Reid 20-177-53-62-1

CHALLENGER SHENZHEN 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6839C.Eubanks - T.Gabashvili 7-135-72-60-2
6840R.Safiullin - D.Istomin V-V4-67-5V-V
6841T.Wu - R.Ramanathan 13-96-37-62-0
6842Z.Zhang - G.Oliveira 12-16-06-12-0

CHALLENGER SHENZHEN 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116A.Goransson C.Rungkat - S.Doumbia F.Reboul 17-226-77-51-2
1117S.Diez M.Safwat - M.X.Gong Z.Li V-VV-VV-VV-V
6714C.Wang D.Wu - J.S.Nam Song M K 14-176-11-61-2

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2570A.Barty - K.Bertens 13-156-33-61-2
6978A.Barty - N.Osaka V-VV-VV-VV-V
6979P.Kvitova - B.Bencic 13-133-66-11-2

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6950G.Dabrowski Y.Xu - S.Stosur S.Zhang 15-206-44-61-2
6951Hsieh S W B.Strycova - B.Krejcikova K.Siniakova 17-136-21-62-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8646Team Esbjerg - Herning Ikast 26-24

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8645Tonder - Fif Kobenhavn 28-27

ESTONIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2936Hc Tallinn - Viljandi Hc 38-24

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3075Kwidzyn - Kielce 22-40

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2987Beijing Sports University - Vardar Skopje 28-36
2988Motor Zaporoshye - Tatran Presov 29-23
2989Zagreb Ppd - Metaloplastika 30-25

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9884Amager Vk - Ishoj Volley 0-10-20-3
9885Asv Arhus - Aalborg Hik 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9886Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 0-10-21-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9887Daejeon Kgc - Incheon Pink Spiders 0-11-13-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3288Sl Benfica - Mladost Brcko 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3290Khimik Yuzhny - Vk Up Olomouc 1-02-02-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9888Galatasaray - Eczacibasi Istanbul 0-10-21-3
9889Nilufer Belediye Bursa - Turk Hava Yollari 1-01-13-2
9890Ankara Karayollari - Ankara Ptt 0-11-12-3
9891Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Yesilyurt 1-01-11-3
9892Fenerbahce - Vakifbank Gunes Sigorta 1-02-03-0

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
2917Sintez Kazan - Jadran Split 16-11
2918Jug Dubrovnik - Spandau 04 Berlin 12-7
2919Olympiakos Pireaus - Jadran Herceg Novi 8-7
2920Cn Barceloneta - Szolnoki Vizilabda Sc 14-10

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1380Houston Astros - Washington Nationals 2-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 1142021264144
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2629357588
arrow BL Belgija Keno 20/70 1891213151724252830323639434953566269
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1531353738
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2351125
arrow CO Connecticut 6/44 41120304041
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1411778497
arrow DB Multi-Daily B 6/99 41431376388
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51631405489
arrow EM Euro Millions 5/50 1618284249
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1671021262931323539404346525362636870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4691015263334374243515455585961626670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27122033
arrow FK Finska Keno D 20/70 222232426313340414249565859606265666970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3581418222324323536394045485254606266
arrow FT Finska Keno T 20/70 2591215212526303537414749555860616465
arrow GO Njemačka Keno 20/70 45679111217223436374346575861626367
arrow IT Italija 6/90 213247616768
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3681011142324262729313739414350575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 24789141725283338444647485152535458
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2351119202325263135364042464849545662
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1921313739
arrow NP New York Pick 10 20/80 238913142124252629304849535464657476
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 414192022233031323739425055606469737478
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1011253134353637404142454957606368737779
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 35101625
arrow PO Poljska 6/49 6715274344
arrow SB Španjolska Bono 6/49 142028344349
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 49172739
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 35152030
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 510151719202428293637394449515370757779