Srijeda 30.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7375Wolfsburg - Rb Leipzig - - 0-11-6
7376Nk Varazdin - Rijeka - - 0-01-2
7377Maritimo - Porto - - 1-01-1
7378Young Boys - Zurich - - 2-04-0
7379Bayern Munich - Real Madrid - - 0-01-0
7380Juventus - Genoa - - 1-12-1
7381Lazio - Torino - - 2-04-0
7382Real Madrid - Leganes - - 3-05-0
7383J.Tsonga - M.Berrettini - - 0-01-0
7384G.Monfils - B.Paire - - 0-01-0

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2746Generation Foot - Esae Fc gosti740-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1014Na Hussein Dey - Js Saoura domaći480-01-0
1021Nc Magra - Usm Alger gosti660-01-2
1029Belouizdad - Es Setif domaći900-01-0
1034Aso Chlef - Ca Constantine gosti820-01-1
1035Us Biskra - Mc Alger VVV-VV-V
1039Bordj Bou Arreridj - Mc Oran domaći421-01-2
6867Na Hussein Dey - Js Saoura domaći480-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1225Argentinos Jrs - Talleres domaći660-01-0
1226San Lorenzo - Defensa Y Justicia domaći21-21-3
1227Union De Santa Fe - Independiente gosti250-22-2
1230Racing Club - Banfield - - 0-00-0

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1220Fc Bkma Yerevan - Sevan Fc gosti101-12-4
1221Fc Torpedo Yerevan - Masis Fc domaći610-02-0

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1356Ask Ebreichsdorf - Salzburg gosti70-30-5
7023Wacker Innsbruck - Wolfsberger Ac domaći51-01-0
7024Lask - Altach domaći53-03-1

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Al Hidd - Malkiya Club domaći281-02-2
1455East Riffa - Isa Town gosti430-13-1
1458Al Riffa - Al Ahli Sc Manama domaći181-02-0
1462Al Shabbab - Sitra Club domaći610-02-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7007Genk - Royal Antwerp gosti80-12-2
7008Mechelen - St Truiden domaći381-01-2
7009Standard Liege - Waasland domaći31-02-0
7010Zulte Waregem - Club Brugge gosti230-10-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5525Slavia Mozyr - Dinamo Minsk gosti200-11-1
5538Fk Dnyapro Mogilev - Bate Borisov gosti440-10-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Gomelzheldortrans - Fc Ruh Brest gosti90-10-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9767Atletico Mg - Chapecoense Sc gosti60-10-2
9768Avai - Fortaleza gosti230-11-3
9769Palmeiras - Sao Paulo Sp domaći122-03-0
9770Ceara - Fluminense domaći141-02-0
9771Csa Al - Corinthians domaći251-12-1
9772Vasco Da Gama - Gremio domaći91-11-3

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1494Flamengo Rj U20 - Fluminense Rj U20 gosti460-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12102Botev Plovdiv - Fk Arda Kurdzhali domaći630-01-1
12103Veliko Tarnovo - Cska Sofia gosti630-00-4

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Mlada Boleslav - Zlin gosti191-13-1
1543Banik Ostrava - Slavia Prague - - 0-00-0
1544Budejovice - Sparta Prague gosti260-20-4
1558Slovan Liberec - Fk Teplice domaći740-02-0
2349Fk Chlumec Nc - Viktoria Plzen domaći201-03-3

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5541Olympiakos Nicosia - Po Xylotymbou 2006 domaći284-15-3
5629Onisilos Sotira - Ethnikos Achnas gosti480-01-5

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1529Viby - Randers Fc gosti660-00-2
9603Brondby If - Sonderjyske gosti840-00-1
9604Hb Koge - Aalborg VVV-VV-V

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365Manta Fc - Orense Sc - - 0-00-0
1366Cd Independiente Juniors - Gualaceo Sc - - 0-00-0
1367Cda Santo Domingo - Ca Porteno gosti310-10-2
1368Cds Santa Rita - Ldu Portoviejo - - 0-00-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Delfin Sc - Barcelona Sc domaći161-03-0
1364Emelec - Ldu Quito domaći900-02-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10632Liverpool - Arsenal domaći62-35-5
10633Aston Villa - Wolves domaći281-02-1
10634Chelsea - Manchester Utd gosti250-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2568Darlington - Kidderminster domaći371-01-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2682Lewes - Wingate Finchley VVV-VV-V

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1370Paide Linnameeskond - Flora Tallinn domaći181-01-3
1371Viljandi Tulevik - Tartu Jk Tammeka gosti650-00-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9799Mariehamn - Honka gosti141-21-2

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12220Le Mans - Nice domaći13-23-2
12221Amiens - Angers Sco gosti440-13-2
12222Metz - Brest domaći231-01-1
12223Monaco - Marseille domaći252-02-1
12224Montpellier - Nancy domaći132-03-2
12225Nantes - Paris Fc domaći225-08-0
12226Niort - Toulouse domaći121-01-2
12227Reims - Fc Bourg Peronnas domaći142-02-1

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2771Ask Olympiakos - Panionios gosti570-00-3
2772Kalamata - Larissa domaći391-03-0
2773Kavala - Ofi Crete domaći62-02-0
2774Panachaiki 2005 - Panathinaikos gosti270-21-3

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1513Gnk Dinamo Zagreb Ii - Solin domaći660-03-0

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Bijelo Brdo - Slaven Belupo gosti590-00-2
1512Sibenik - Belisce domaći31-12-1
1514Vinogradar - Lokomotiva Zagreb gosti160-10-3
5307Opatija - Dinamo Zagreb gosti70-30-3
5308Istra 1961 - Inter Zapresic gosti191-11-2
5309Gorica - Hajduk Split domaći640-02-1
5310Nk Varazdin - Rijeka gosti470-01-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2928Chennaiyin Fc - Atk gosti480-00-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Madura United - Tira Persikabo domaći470-01-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6815Baderan Tehran - Malavan Bandar Anzali Fc domaći900-01-0
6817Elmo Adab Tabriz - Aluminium Arak gosti210-11-1
6820Fajr Sepasi Fc - Gol Reyhan Alborz - - 0-00-0
6821Khosheh Talaei - Damash Gilan Fc - - 0-00-0
6829Mes Rafsanjan Fc - Sanat Mes Kerman Fc domaći421-01-1
6848Navad Urmia Fc - Arman Gohar Sirjan domaći880-01-0
6851Niroye Zamini Tehran - Rayka Babol Fc domaći860-01-0
6853Sepidrood Rasht Sc - Ghasghaei Shiraz domaći331-02-1
6855Esteghlal Khuzestan Fc - Sorkhpooshan Pakdasht Fc gosti10-11-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6599Napoli - Atalanta domaći161-12-2
6601Cagliari - Bologna gosti230-13-2
6602Juventus - Genoa domaći361-12-1
6603Lazio - Torino domaći252-04-0
6604Sampdoria - Lecce gosti80-11-1
6605Sassuolo - Fiorentina domaći241-01-2
6606Udinese - Roma gosti130-10-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5571Benevento - Cremonese domaći660-02-0
5572Frosinone - Trapani domaći11-03-0

ITALIJA PRIMAVERA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Lecce U19 - Benevento U19 gosti320-10-1
1016Cremonese U19 - Salernitana U19 domaći41-11-1
1017Genoa U19 - Virtus Entella U19 domaći41-35-4
1018Napoli U19 - Lazio U19 domaći52-12-1
1019Sassuolo U19 - Bologna U19 domaći342-02-3
1022Spezia U19 - Milan U19 gosti311-21-5
3188Pordenone U19 - Verona U19 gosti20-30-4

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6320Roma - Lazio - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9460Pro Vercelli - Juventus U23 gosti280-10-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3592Portmore United - Mount Pleasant Fc gosti200-10-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9810Kagoshima United - Fc Gifu domaći900-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495Bloemfontein Celtic - Supersport United gosti190-11-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6742Panthere Sportive - Coton Sport De Garoua - - 0-00-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2975Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay domaći401-01-1

KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6979Fc Struga Trim Lum - Fk Borec domaći470-01-0
7004Makedonija Gp - Bregalnica Stip - - 0-00-0
7005Osogovo Kocani - Akademija Pandev gosti51-11-4
7006Rabotnicki Skopje - Pelister Bitola domaći331-04-0
7014Sileks Kratovo - Shkupi domaći111-01-1
7019Skendija Tetovo - Vardar Skopje domaći740-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Fs Metta Lu - Fk Jelgava gosti170-30-3
3067Riga Fc - Rigas Skola gosti220-11-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2328Wfc Minsk - Fc Barcelona domaći600-01-3
2330Lyon - Fortuna Hjorring domaći122-07-0
2331Bayern Munich - Biik Kazygurt domaći101-02-0
2332Twente - Wolfsburg gosti160-10-1
2683Atletico Madrid - Manchester City Lfc domaći401-02-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6857Vmfd Zalgiris - Fk Panevezys domaći251-03-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3154Ca Youssoufia Berrechid - Moghreb Tetouan gosti280-11-1

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2233Asr Gazgya - Gyor gosti310-21-4
2235Fc Tatabanya - Debreceni gosti680-00-2
2238Dunaujvaros Pase - Nagykanizsai Ufc gosti241-11-1
2878Bkv Elore - Ferencvaros gosti51-21-3
2882Budaorsi - Zalaegerszeg gosti42-33-7
2884Dabas - Diosgyor gosti150-20-3
2885Debreceni Eac - Mtk Budapest gosti570-00-3
2893Fuzesgyarmati Sk - Bekescsaba gosti450-10-1
2894Ii Ker Tue Upe - Nyiregyhaza domaći193-05-0
2898Kazincbaricika Bsc - Honved - - 0-00-0
2900Kozarmisleny - Varda gosti121-11-2
2906Mosonmagyarovar - Tallya Kse domaći93-14-1
2911Pecs - Rakosenti domaći590-02-0
2912Salgotarjani Btc - Paksi Se gosti120-21-7
2913Senyo Carnifex Fc - Mezokovesd Zsory domaći181-21-2
2914Tiszaujvaros - Fehervar gosti390-10-3
2915Whb Menfoecsanak Esk - Szombathelyi Haladas gosti370-10-2
2916Gyirmot - Soroksar domaći302-03-0
2925Tiszakecske Fc - Kaposvar gosti900-00-1
2926Papai Perutz Fc - Vasas domaći121-22-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9815Pachuca - Monterrey gosti101-22-3
9816Chivas - Tijuana gosti230-10-1
9817Tigres - Toluca domaći830-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3110Tigres - Deportivo Toluca gosti210-12-2
3111Chivas Guadalajara - Tijuana U20 gosti240-11-3
3112Pachuca - Monterrey U20 domaći21-22-3

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6869Art Municipal Jalapa - Real Madriz gosti221-11-1

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9850Heracles - Rkc Waalwijk domaći72-14-3
9851Ajax Amateurs - Ofc Oostzaan domaći111-12-2
9852Amsterdam Fc - Odin 59 gosti52-13-3
9853De Treffers - Twente gosti150-20-2
9854Excelsior Maassluis - Heerenveen gosti100-20-3
9855Groene Ster - Vvv Venlo gosti570-02-2
9856Harkemase Boys - Groningen gosti360-11-2
9857Spakenburg - Aswh domaći590-02-0
9858Sparta Nijkerk - Fortuna Wormerveer gosti82-25-2
9859Sparta Rotterdam - Volendam domaći211-01-0

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9866Viking - Ranheim domaći82-03-0

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12259Kaiserslautern - Nurnberg domaći81-12-2
12260Sc Verl - Holstein Kiel gosti131-11-1
12261Werder Bremen - Heidenheim domaći64-14-1
12262Wolfsburg - Rb Leipzig gosti130-11-6
12263Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach gosti710-02-1
12264Fortuna Dusseldorf - Aue gosti121-12-1
12265Hertha Berlin - Dynamo Dresden gosti360-12-2
12266St Pauli - Eintracht Frankfurt gosti41-21-2

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
99261. Fc Duren - Wegberg Beeck gosti140-31-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Neustrelitz - Greifswalder domaći241-21-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9927Mechtersheim - Fc Karbach domaći550-01-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Koln Am - Fortuna Dusseldorf Am gosti50-11-2

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7281Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa gosti30-20-4
7296Stalowa Wola - Katowice domaći91-01-1
7297Chelmianka Chelm - Lechia Gdansk gosti50-10-2
7298Stal Mielec - Pogon Szczecin domaći361-02-0
7299Legia Ii Warszawa - Odra Opole domaći750-01-0
7300Pogon Siedlce - Piast Gliwice gosti370-20-4
7301Widzew Lodz - Legia Warsaw gosti480-02-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Rio Ave - Moreirense gosti320-11-1
1098Maritimo - Porto domaći111-01-1
1099Vitoria Guimaraes - Belenenses domaći22-05-0
1100Benfica - Portimonense domaći171-04-0
1101Famalicao - Gil Vicente domaći211-02-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3171Ac Viseu - Porto B gosti400-10-2
3172Nacional Madeira - Varzim domaći131-11-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3601As Muhanga - As Kigali - - 0-00-0
3602Musanze - Sunrise gosti21-11-1
3603Police Fc Rwanda - Apr Fc - - 0-01-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9218Fc Clinceni - Fc Botosani domaći341-02-0
9219Cs Sanatate Cluj - Petrolul Ploiesti gosti170-30-7
9220Foresta Suceava - Dinamo Bucharest gosti90-10-4

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12292Ural Ekaterinburg - Arsenal Tula gosti142-22-2
12293Akhmat Grozny - Luch Vladivostock domaći112-05-1
12294Cska Moscow - Fc Ufa domaći900-01-0
12295Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl gosti320-22-2
12296Zenit St Petersburg - Tom Tomsk domaći131-04-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6888Atlanta United Fc - Toronto Fc domaći41-11-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7277Al Nahda Fc Ksa - Al Mujazzal Fc gosti330-13-3
7278Al Nojoom Fc - Al Taqadom Fc domaći630-01-0
7279Al Kawkab - Al Ain Fc VVV-VV-V
7282Al Jabalain Fc - Al Bukayriyah Fc domaći640-01-1
7283Al Ansar Fc - Al Khaleej Saihat Fc gosti340-11-1

SINGAPUR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3771Geylang United - Tampines Rovers gosti50-11-2
3789Warriors Fc - Brunei Dpmm gosti22-24-3

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466As Trencin - Mfk Skalica domaći371-04-0
1468Sered - Petrzalka domaći381-03-0
1471Nitra - Tatran Liptovsky gosti201-13-2
1480Dac 1904 - Trnava - - 0-00-0
3804Fk Poprad - Banska Bystrica domaći600-03-0
3806Senica - Ruzomberok domaći630-01-1

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7324Mura - Domzale domaći241-23-2
9543Rudar Velenje - Nk Nafta gosti270-10-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3612Cukaricki Belgrade - Partizan Belgrade domaći161-02-1
3613Radniki Nis - Fk Radnik Surdulica gosti450-10-2
3616Crvena Zvezda - Fk Tsc Backa Topola domaći122-03-1
3623Mladost Lucani - Napredak gosti620-00-1
3624Spartak Subotica - Macva Sabac domaći112-13-1
3625Vojvodina Novi Sad - Indija domaći181-01-0
3627Vozdovac - Fk Rad gosti470-02-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Celtic - St Mirren domaći490-02-0
1092Hamilton - Aberdeen gosti140-10-1
1093Hibernian - Livingston gosti380-22-2
1094Motherwell - Kilmarnock domaći151-12-1
1095Ross County - Rangers gosti200-30-4
1096St Johnstone - Hearts domaći580-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6938Real Sociedad - Levante gosti240-21-2
6939Valencia - Sevilla gosti450-11-1
6940Athletic Bilbao - Espanyol domaći42-03-0
6941Real Betis - Celta Vigo domaći81-02-1
6943Real Madrid - Leganes domaći73-05-0

ŠVICARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4125Grasshoppers - Luzern gosti830-00-1
4127Winterthur - Thun domaći361-01-0
4131Stade Ls Ouchy - Basel domaći630-01-2
4136Young Boys - Zurich domaći72-04-0
4159Linth 04 - Sion gosti100-10-2

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4161Gumushane - Samsunspor gosti510-00-3
4166Kastamonuspor - Erzincan Refahiyespor gosti720-01-1
4167Payasspor - Manisa Futbol Kulubu domaći211-12-3
4168Istanbulspor - Tepecik Belediye domaći261-12-2
4169Karacabey Belediyespor As - Tuzlaspor gosti350-11-3
4170Karagumruk - Bandirmaspor domaći202-14-1
4172Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor domaći12-03-1
4173Goztepe - Sivas Belediye Spor domaći322-03-0
4174Tarsus Idman Yurdu - Fenerbahce gosti160-21-3
4175Kemerspor 2003 - Kasimpasa domaći111-22-3
4176Genclerbirligi - Esenler Erokspor gosti260-10-2

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1500Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk domaći221-01-1
8351Alliance Lypova Dolyna - Girnik Sport domaći102-15-3
9911Fc Minaj - Fk Lviv domaći760-02-0
9912Illichivec Mariupol - Olimpik Donetsk domaći950-01-0
9913Fc Ingulets - Sc Dnipro 1 domaći231-12-1
9914Mykolaiv - Desna Chernigov domaći171-22-4
9915Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava gosti670-00-1
9916Olexandria - Zorya Lugansk gosti290-11-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9925Bella Vista - Central Espanol gosti590-00-2

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8370Dep. La Guaira - Monagas gosti380-12-1
8371Carabobo - Zamora gosti350-10-2
8372Zulia Fc - Academia Puerto Cabello gosti900-00-1
8373Caracas - Metropolitanos Fc domaći311-01-1

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9473Kk Dynamic - Okk Novi Pazar 87-70
9474Siroki - Kk Lovcen Cetinje 81-73

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6740Bk Levicki Patrioti - Swans Gmunden 82-75
6741Kk Skrljevo - Bk Dukes Klosterneuburg 77-77 / 94-93

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10664Rio Claro Basquete - Universo Brasilia 75-86
10665Sao Jose Dos Campos - Ec Pinheiros 75-75 / 84-89

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10024Bk Pardubice - Usti Nad Labem 67-65
10025Bc Kolin - Bk Olomoucko 82-58
10026Bk Decin - Basket Brno 68-66
10027Bk Opava - Usk Prague 92-68
10028Qanto Svitavy - Sokol Hradec Kralove 102-83

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10039Bk Amager - Team Fog Naestved 61-112
6717Bms Herlev Wolfpack - Horsens Ic 85-88

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1372Kalev - Kk Parnu 109-60
1373Valmiera - Latvijas Universitate 86-72

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3002Lokomotiv Kuban - Tofas Bursa 69-72
3003Darussafaka - Uniks Kazan 77-79
3026Buducnost Podgorica - Ewe Baskets Oldenburg 83-85
3032Limoges - Partizan Beograd 60-82
3033Asseco Prokom Gdynia - Galatasaray Sk 78-83
3055Morabanc Andorra - Asp Promitheas 81-91
3056Unicaja Malaga - Trento 93-74
3065Virtus Bologna - As Monaco 77-75

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10029Kayseri Basketbol - Ogm Ormanspor 63-87
10030Mba Moscow - Spartak Moscow Region 62-60
10031Olympiakos Pireaus - Vbw Cekk Cegled 93-53
10032Ksc Szekszard - Stars Keltern 83-48
10033Dvtk Miskolc - Basket Landes 71-72
10034Ae Sedis Basquet - Peac Pecs 89-57
10035Flammes Carolo Basket - Elfic Fribourg 96-64
10036Roche Vendee Basket Club - Liege Panthers 90-51
10037Avenida - Uni Gyor 83-43
10038Valencia Bc - Bc Namur Capitale 75-44

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7124Cska Moscow - Olympiakos Piraeus 79-84
7125Zalgiris Kaunas - Zenit Saint Petersburg 62-62 / 70-82
7126Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce Ulker 67-55
7127Bayern Munich - Real Madrid 95-86
7128Barcelona - Valencia Basket 83-77

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5062Fenerbahce Sk - Arka Gdynia 68-48
5065Ttt Riga - Tango Bourges Basket 55-70
5069Usk Praha - Cukurova Basketbol 82-28
5079Venezia - Ummc Jekaterinburg 61-86
5084Basket Lattes Montpellier - Dynamo Kursk 76-64

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6743Enisey Krasnoyarsk - Sodertelje 99-78
6744Bahcesehir Koleji - Csm Csu Oradea 66-71
6745Apoel Nicosia - Ventspils 69-92
6746Csu Atlassib Sibiu - Benetton Fribourg 74-82
6747Fortress Lami Ved Kormend - Legia Warszawa 74-60
6748Lukoil Levski - Kyiv Basket 76-83
6749Minsk 2006 - Bc Dnipro 93-93 / 108-101
6752Pinar Karsiyaka - Groningen 77-57
6753Bakken Bears - Kataja Joensuu 89-70
6755Ironi Ness Ziona - Keravnos 87-78
6756Landstede Basketball Zwolle - Kapfenberg Bulls 89-64
6757Bbc Bayreuth - Kb Prishtina 97-89
6758Zorg Leiden - Inter Bratislava 80-67
6759Excelsior Brussels - Balgacom Spirou Charleroi 92-92 / 104-101

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5299Rain Or Shine - Nlex Road Warriors 91-111
6769Blackwater Elite - Barangay Ginebra 93-101

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6721Korikouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu 75-87
6722Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls If 100-88

GRČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6739As Diagoras Driopideon - Gs Ermis Agias Larisas 95-75

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1376Agrigento - Trapani 66-70
1377Biella - Tortona 78-61
1378Casale Monferrato - Bergamo 68-68 / 78-74
1392Caserta - Montegranaro 72-76
1395Ferrara - Udinese 83-71
1396Forli - Urania Milano 80-79
1397Orzinuovi - Verona 78-74
1398Torino - Eurobasket Roma 85-83
1399Caselpusterlengo - Ravenna 68-75
1401Scafati - Treviglio 83-83 / 92-95
1402Rieti - Latina 84-78
1403Roseto - San Severo 67-78

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1412Mobis Phoebus - Anyang Kgc 66-77

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4565Aek Athens - Antwerp 62-51
4595Bc Lietkabelis - Turk Telekom 77-91
4649Gaziantep Basketbol - Brose Baskets Bamberg 66-76
4712Hapoel Jerusalem - Rasta Vechta 98-87
4713Vef Riga - Cez Nymburk 72-91
4714Dijon - Brindisi 95-79
4715Sassari - Telindus Oostende 90-71
4716Tecnyconta Zaragoza - Falco Kc Szombathely 70-69

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1196Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 117-111
1197Orlando Magic - New York Knicks 95-83
1198Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves 117-95
1199Boston Celtics - Milwaukee Bucks 116-105
1200Brooklyn Nets - Indiana Pacers 108-118
1202Toronto Raptors - Detroit Pistons 125-113
1203Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 99-102
1204Washington Wizards - Houston Rockets 158-159
1205Sacramento Kings - Charlotte Hornets 111-118
1206Utah Jazz - Los Angeles Clippers 110-96
1207Golden State Warriors - Phoenix Suns 110-121

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1764Bk Zilina - Bc Prievidza 98-82

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6772Club Melilla Baloncesto - Gipuzkoa Basket 63-68
6773Caprabo Lleida - Lucentum Alicante 92-84
6774Club Ourense Baloncesto Sad - Blancos De Rueda Valladolid 56-77
6775Iberojet Palma - Cb Granada 77-53
6776Marin Peixegalego - Leyma Basquet Coruna 49-63
6777Real Canoe Nc - Cb Penas Huesca 69-54
6778Tau Castello - Oviedo Bc 83-66

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5304Basket Club Boncourt - Bbc Monthey 63-79

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7361San Jose Barracuda - Bakersfield Condors 1-05-0
7362Grand Rapids Griffins - Iowa Wild 1-03-3
7363Laval Rocket - Hartford Wolf Pack 1-04-1
7364Utica Comets - Binghamton Devils 0-03-1
7365Rochester Americans - Providence Bruins 0-13-4
7366Rockford Icehogs - San Antonio Rampage 3-16-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6868Bjelorusija U20 - Hc Aviator Baranovichi 1-13-1
6879Pinskie Jastreby - Hc Lokomotiv Orsha 0-01-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2186Chomutov - Kadan 3-04-0
2187Dukla Jihlava - Slavia Prague 0-01-1
2188Vhk Vsetin - Hk Jestrabi Prostejov 1-03-2
2189Hc Frydek Mistek - Hc Banik Sokolov 2-15-3
2190Hc Havirov Panthers - Stadion Litomerice 0-11-2
2191Hc Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 3-15-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8265Hifk - Kookoo 0-13-2
8271Karpat - Lukko 0-14-2
8272Tps - Jukurit 1-22-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1464Hermes - Iisalmen Peli Karhut 1-05-5
1481Koovee - Keupa Ht 2-25-7
1491Sapko - Jokipojat 2-06-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10682Owen Sound Attack - Flint Firebirds 1-03-3

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10683Winnipeg Ice - Lethbridge Hurricanes 0-03-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7367New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 1-26-6
7368Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers 0-21-4
7369St Louis Blues - Minnesota Wild 0-02-1
7370Arizona Coyotes - Montreal Canadiens 0-11-4
7371Colorado Avalanche - Florida Panthers 2-13-3
7372Los Angeles Kings - Vancouver Canucks 1-23-5

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7076Furuset - Comet 1-11-2
7081Ringerike - Hasle Loren Ishockey 0-05-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6933Lausitzer Fuchse - Dresdner Eislowen 2-05-6

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2761Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk 1-04-1
2762Neftekhimik - Amur Khabarovsk 0-23-3
2763Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok 0-02-0
2767Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg 1-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7231Ermak Angarsk - Bars Kazan 1-24-7
7273Sokol Krasnoyarsk - Hk Ryazan 0-11-1
7330Kazzinc Torpedo - Nomad Nur Sultan 1-12-1
7353Hc Tambov - Dizel Penza 1-02-1
7354Buran Voronezh - Lada Togliatti 0-00-2
7355Hc Rostov - Csk Vvs Samara 1-02-0
7356Hk Dinamo St Petersburg - Org 2-07-1
7357Hk Dynamo Tver - Tsen Tou Jilin City 0-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10272Taifun U20 - Mhk Dynamo U20 0-13-4
7189Sahalinskie Akuly - Ska 1946 U20 1-02-3
7220Amurskie Tigry U20 - Loko Yaroslavl U20 0-00-2
7221Dinamo St Petersburg U20 - Vityaz U20 0-01-2
7224Krylia Sovetov U20 - Almaz U20 3-04-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1258Liptovsky Mikulas - Dvtk Jegesmedvek 0-10-5
1259Banska Bystrica - Slovan Bratislava 1-01-3
1260Dukla Michalovce - Detva 0-02-0
1262Nitra - Poprad 1-03-1
1263Trencin - Nove Zamky 2-09-2
1267Zvolen - Kosice 0-10-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2201Almtuna Is - Aik 0-12-2
2202Hc Vita Hasten - Tingsryd 0-12-2
2203Karlskrona Hk - Mora 2-04-2
2204Kristianstad - Bofors 0-11-2
2205Sodertalje - Timra 0-03-1
2206Vasteras - Vastervik 0-00-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2340Kloten - Ehc Winterthur 2-28-2

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036A.Mannarino - R.Nadal 9-135-74-60-2
1037J.Tsonga - M.Berrettini 12-76-46-32-0
6716S.Wawrinka - M.Cilic 14-127-67-62-0
9824C.Garin - J.Isner 14-127-67-62-0
9825G.Monfils - B.Paire 13-106-47-62-0
9826M.Raonic - D.Thiem 17-186-77-51-2
9917T.Fritz - S.Tsitsipas 9-136-73-60-2
9918R.Bautista Agut - A.De Minaur 12-146-76-70-2
9919N.Djokovic - C.Moutet 13-107-66-42-0
9920D.Shapovalov - F.Fognini 15-123-66-32-1
9921D.Goffin - G.Dimitrov 8-135-73-60-2
9922K.Edmund - D.Schwartzman 13-87-56-32-0

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002B.Paire F.Verdasco - R.Bopanna D.Shapovalov 9-134-65-70-2
1020L.Kubot M.Melo - M.Gonzalez A.Krajicek 20-216-76-41-2
1031R.Haase W.Koolhof - R.Ram J.Salisbury 4-121-63-60-2
1033Rojer J J H.Tecau - M.Granollers H.Zeballos 13-196-33-61-2
1082Herbert P H N.Mahut - H.Hurkacz J.Struff 12-76-36-42-0
1115K.Krawietz A.Mies - M.Cilic P.Cuevas 13-77-66-12-0

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10040K.King - M.Giron 12-166-42-61-2
10041C.Soderlund - T.Daniel 8-136-72-60-2
10042D.Novikov - A.Ritschard 12-36-26-12-0
10043D.Kudla - J.Aragone 12-86-46-42-0
10221S.Bangoura - A.Vatutin 17-135-76-22-1
6697B.Schnur - E.Song 15-113-66-12-1
6698D.King - M.Mmoh V-V6-3V-VV-V
6699J.Wolf - D.Popko 13-166-44-61-2
6711R.Sarmiento - B.Rola 7-135-72-60-2
6712T.Kwiatkowski - A.Ritschard V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6983M.Krueger B.Rola - T.Huey J.Withrow 22-157-65-72-1
6985N.Pasha M.Schnur - E.Hoyt M.Janvier 19-217-54-61-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046T.Machac - I.Ivashka 3-123-60-60-2
1052M.Cressy - H.Laaksonen 17-184-67-51-2
1054V.Troicki - B.Van De Zandschulp 13-156-33-61-2
1055L.Lacko - D.Novak 16-146-44-62-1
1059L.Rosol - J.Smith 6-124-62-60-2
1061J.Lenz - E.Ruusuvuori 15-175-76-41-2
9846C.Ilkel - P.Gojowczyk 16-194-67-61-2
9847K.Majchrzak - M.Huesler 19-157-56-72-1
9848L.Harris - S.Napolitano 12-66-26-42-0
9849Z.Kolar - E.Donskoy 17-164-66-42-1

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045J.Cerretani M.Cressy - L.Harris L.Margaroli 14-117-57-62-0
1063A.Begemann F.Mergea - R.Arneodo A.Vasilevski 12-76-36-42-0
1064H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - R.Bemelmans D.Masur 10-134-66-70-2
1070J.Erlich D.Molchanov - V.Troicki N.Zimonjic 14-127-67-62-0
1071M.Wiskandt L.Zima - K.Skupski Smith J P 3-121-62-60-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062J.Munar Clar - O.Gutierrez 12-66-46-22-0
1065F.Coria - C.Lindell V-V6-77-5V-V
1073M.Echazu - F.Diaz Acosta 14-173-66-41-2
1074O.Luz - J.Varillas V-V6-7V-VV-V
1076J.Kovalik - U.Blanch 15-116-23-62-1
1077P.Lorenzi - M.Cuevas 13-97-56-42-0
2985T.Seyboth Wild - T.Monteiro 14-127-67-62-0
2987D.Galan - J.Domingues 16-157-63-62-1
2988F.Zeballos - A.Martin 4-121-63-60-2
2989H.Dellien - P.Krstin 12-56-36-22-0

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6988A.Behar G.Escobar - P.Sousa M.Vervoort 12-76-36-42-0
6989A.Merino M.Vilella Martinez - J.Rojas A.Zederbauer 12-26-16-12-0
6991G.Clezar J.Domingues - S.Galdos D.Hidalgo 6-124-62-60-2
6995O.Luz R.Matos - A.Collarini P.Krstin V-VV-VV-VV-V
7003Y.Hanfmann R.Quiroz - L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves 16-206-36-71-2

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10047A.Bolt - H.Moriya 12-46-46-02-0
10048J.Clarke - H.Heliovaara 12-76-46-32-0
10049Y.Uchiyama - Y.Watanuki 12-76-36-42-0
10050A.Santillan - L.Saville 14-166-36-71-2
10051M.Purcell - A.Harris 13-176-45-71-2
10052T.Schoolkate - J.Duckworth 4-121-63-60-2
10053B.Mott - T.Ito 10-134-66-70-2
10054M.Polmans - S.Sekiguchi 12-76-36-42-0

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10223L.Castelnuovo T.Fancutt - M.Banes H.Bourchier 11-146-75-70-2
10224H.Heliovaara P.Niklas Salminen - S.Ratiwatana Y.Watanuki 12-76-36-42-0
10225M.T.Barrios Vera A.Tabilo - B.Klein S.Puodziunas 19-196-26-71-2
6713R.Gonzales E.King - T.Schoolkate D.Sweeny 13-87-56-32-0

CHALLENGER SHENZHEN 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10202E.Lopez Perez - Z.Li 6-123-63-60-2
10203F.Ferreira Silva - C.Tseng 18-146-76-32-1
10204J.Jung - T.Wu 13-107-66-42-0
10205S.Kwon - M.Safwat 10-134-66-70-2
10206Y.Bai - G.Soeda 12-166-43-61-2
10207Y.Sugita - R.Safiullin 14-156-25-71-2
10208Z.Zhang - B.Gojo V-V6-2V-VV-V

CHALLENGER SHENZHEN 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10209S.Doumbia F.Reboul - T.Matsui V.Vardhan V-VV-VV-VV-V
10210J.S.Nam Song M K - Hsieh C P Yang T H 21-196-16-71-2

ITF LOUSADA 15A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6688E.Cocciaretto - M.Stokke 15-146-43-62-1
6689G.Naya - T.Pedretti 12-56-16-42-0
6705V.Grammatikopoulou - T.Pereira 5-123-62-60-2
6706B.Gatica - D.Papamichail 12-46-36-12-0
6708A.Danilina - V.Bosio 12-36-16-22-0
6715I.Burillo Escorihuela - M.Osorio Serrano 8-124-64-60-2
6720C.Perrin - L.Pigossi 12-36-16-22-0
6723G.Garcia Perez - D.Seguel 7-135-72-60-2
6724V.Cepede Royg - S.Mendez 18-145-77-52-1
6833A.Droguet - A.Carrillo Marin 12-76-46-32-0
6835A.Santos - M.Orange 3-120-63-60-2
6836L.Noskova - G.Lairon Navarro 12-56-46-12-0

ITF MEN NULES SINGLES M ITF ESP 33ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2946D.Barreto Sanchez - A.Marti Pujolras V-V6-24-6V-V
2947P.Alemany - J.Alcalde 16-133-67-62-1

ITF MEN OPAVA SINGLES M ITF CZE 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2339A.Paulson - V.Safranek V-V7-6V-VV-V
2347P.Nouza - M.Khomentovskiy 12-56-36-22-0
2365P.Nejedly - D.Biljesko 18-156-76-11-2
2368P.Michnev - V.Kopriva 12-56-36-22-0
2567U.Ignatik - R.Stanek 19-206-77-61-2

ITF MEN PARNU SINGLES M ITF EST 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2768L.Muscheites - R.Hietaranta 12-56-46-12-0
2770D.Myagkov - P.Shchaya Zubrov 4-123-61-60-2
2927Y.Steinegger - S.Yitbarek 16-134-66-42-1
2936R.Bertola - I.Liutarevich 12-136-30-62-1

ITF MESHREF 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6667A.Obert - G.Samaha 12-16-16-02-0

ITF MESHREF 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6664A.Adamson S.Freund - M.Pavlovic M.Tepavac 12-36-16-22-0

ITF NANTES 22A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4597A.Bogdan - M.Georges 18-136-76-22-1
4598M.Armitano - A.Amanmuradova 16-197-66-71-2
4599A.Albie - L.Cortez Llorca 12-66-46-22-0
4600E.Lechemia - O.Dodin 6-124-62-60-2
4627M.Yerolymos - I.Ramialison 9-134-65-70-2

ITF NAPLES 33ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2948G.Olivieri - T.Stodder 12-76-36-42-0
2949J.Olivares - J.Witten 11-145-76-70-2
2950M.Ross - A.Moro Canas V-VV-VV-VV-V
2951M.Descotte - O.Crawford V-V3-6V-VV-V
2978S.Rodriguez Taverna - J.Gomez 18-116-26-72-1
2979W.Bushamuka - E.Vasa 9-187-61-61-2
6668A.Andreev - H.Adams 12-16-06-12-0
6692C.Rodriguez - A.Gomez 15-126-33-62-1
6693S.Carr - J.Butsch V-V6-2V-VV-V
6696T.Zink - P.Bertran 12-177-53-61-2

ITF OPAVA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2553G.Diarra - A.Setkic 7-135-72-60-2
2566J.Barnat - O.Krstev 3-122-61-60-2
2570K.Drzewiecki - A.Glvac 13-77-56-22-0
2658A.Stepanek - D.Siniakov 13-97-66-32-0
2672N.Lootsma - M.Bellucci 7-123-64-60-2
2673F.Arnaboldi - M.Dembek 5-123-62-60-2

ITF ORTISEI 28A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5255C.Schultheiss - A.Mazzola 7-136-71-60-2
5256A.Popescu - V.Hofer 10-145-75-70-2

ITF PARNU 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6656J.Paris - K.Saar 14-184-67-61-2
6657S.Seifert - K.Tamm 15-136-33-62-1
6663V.Ivanov - I.Beloborodko 12-56-26-32-0

ITF PETANGE 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6598Y.Morderger - S.Visscher 12-56-36-22-0
6643H.Tan - T.Mrdeza 14-66-02-62-1
6650Y.Hatouka - A.Rus 5-123-62-60-2
6653A.Kubareva - E.Molinaro V-VV-VV-VV-V

ITF SHARM EL SHEIK 26ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6644C.Yu - P.Galus 12-66-26-42-0
6645W.Marek - G.Fonio 13-153-66-31-2
6647J.Cash - B.Van Den Berg V-V7-5V-VV-V
6651T.Huang - D.Michalski 1-121-60-60-2
6652A.Goveas - C.Wang 12-46-36-12-0
6654C.Tabur - M.Smola 10-136-74-60-2
6655J.Zielinski - K.Zuk 6-123-63-60-2

ITF TORONTO 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3118L.Fernandez - B.Schoofs 15-156-25-71-2
3119M.Bayerlova - I.De Vroome 9-134-65-70-2
3120M.Collard - E.Kostova 9-162-66-41-2
3121Q.Gleason - S.Murray 6-122-64-60-2
3167A.Hartono - A.Morgina 15-146-32-62-1
3168H.Carter - J.Jaksic 15-171-67-62-1
3169R.Anderson - C.Harrison 17-156-16-71-2
3170S.Vickery - F.Abanda 6-123-63-60-2
3185D.Hewitt - F.Di Lorenzo 10-136-74-60-2
3186F.Stollar - R.Lacasse 18-116-36-72-1
3187N.Broady - K.Shaffer 12-66-36-32-0

ITF WOMEN LOUSADA SINGLES W ITF POR 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6825J.Payola - C.Cervino Ruiz 8-124-64-60-2
6831M.Bassols Ribera - A.Moreno Barranquero 16-124-66-22-1
6832S.Biolay - I.Rosca 3-121-62-60-2
6834C.Monnet - A.Lukosiute 13-96-47-52-0

ITF WOMEN NANTES SINGLES W ITF FRA 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4318T.Gravouil - C.Bucsa 8-124-64-60-2
4588M.Noel - C.Paquet 12-76-36-42-0
4592S.Cakarevic - E.Gorgodze 15-176-44-61-2

ITF WOMEN ORTISEI SINGLES W ITF ITA 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4967C.Giovine - B.Klincov 12-56-36-22-0
5027S.Gambogi - N.Fossa Huergo 15-113-66-22-1
5249A.Wildgruber - A.Zantedeschi 16-144-66-42-1
5254S.Herrmann - M.Spigarelli 16-126-34-62-1

ITF WOMEN PETANGE SINGLES W ITF LUX 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5690J.Gervais - T.Morderger 13-76-17-62-0
6597X.Knoll - S.Lansere 3-123-60-60-2

ITF WOMEN SHARM EL SHEIKH SINGLES W ITF EGY 26ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3190A.Husaric - J.Oczachowska 12-66-26-42-0
3288A.Mihaila - C.Pella 10-136-74-60-2
3290A.Vdovenco - S.Iansitova 12-56-36-22-0
3577A.Surkova - M.Mettraux 12-122-66-01-2
3578S.Mohd Adam Das - M.Manilova 9-133-66-70-2

ITF WOMEN STOCKHOLM SINGLES W ITF SWE 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6845E.Kazionova - E.Genovese 12-36-36-02-0
6846M.Radenkovic - O.Malm 5-121-64-60-2
6847V.Van De Peer - E.Avanesyan 4-124-60-60-2
6849J.Cabaj Awad - T.William V-V6-1V-VV-V
6850K.Saar - S.Samavati 13-77-56-22-0
6854A.Munozova - F.Ostlund 14-155-76-21-2

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042S.Halep - E.Svitolina 8-135-73-60-2
1043Ka Pliskova - B.Andreescu - 6-3V-VV-V

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040E.Mertens A.Sabalenka - Chan H C L.Chan 13-107-66-42-0
1041Babos T. Mladenovic K. - A.L.Groenefeld D.Schuurs 13-77-56-22-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2929Mors Thy Handbold - Aab Handbold 33-30

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2933Aarhus United - Odense 17-26

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9472Riihimaen Cocks - Drumso Dicken 23-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1799Brest Bretagne Hb - Metz Handball 29-28

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10278Massy Essonne - Esshb Strasbourg 24-21

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8978Haukar Hafnarfjordur - Ibv Vestmannaeyjar 28-28
8979Ir Reykjavik - Fh Hafnarfjardar 27-32
8991Ka Akureyri - Umf Stjarnan 27-27
9020Hk Kopavogs - Fram 21-32
9029Fjolnir - Valur 21-30

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2322Flensburg Handewitt - Barcelona Borges 27-34
2952Dinamo Bucharest - Wisla Plock 29-20

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1805Sokol Poruba - Dhk Banik Most 26-25

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2990Halden Topphandball - Fyllingen 29-26
2994Elverum - Haslum Hk 28-24
3001Oif Arendal - Kolstad Handball 39-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3068Follo Hk Damer - Oppsal If 19-26
3069Gjerpen - Storhamar 23-28
3071Tertnes - Aker Topphaandball 36-28
3072Vag Handball - Byasen Elite 37-27

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1915Foerde Il - Flint 20-29
1916Aalgaard - Grane Arendal 28-26
1917Volda - Raelingen Hk 25-26
1919Fjellhamar - Charlottenlund Sk 30-26
2208Larvik - Skrim Kongsberg 28-22

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9796Porto Vitalis - Maia Ismai 41-29
9798Fc Gaia - Sporting Clube 27-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9795Scm Politehnica Timisoara - Csm Bucuresti 27-26

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2232U Cluj - Csm Bucuresti 23-36

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10279Rk Zeleznicar 1949 - Partizan Belgrade 36-27
10280Crvena Zvezda - Rk Rudar Kostolac 23-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6947Recoletas Atletico Valladolid - Bidasoa 25-26

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3103Cajasur Cordoba - Bm Guadalajara 23-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1297Kristianstad - If Hallby 26-17
1298Ov Helsingborg - Alingsas 23-38
1299Skovde - Savehof 30-32

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3115Gt Soder - Ik Savehof 20-31

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3113Rimbo Hk - Hammarby 26-30
3114Rp Linkoping - Hif Karlskrona 20-25

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8270Raiffeisen Arbesbach - Wesser Graz 0-11-13-1

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8711Vk Karlovarsko - Usti Nad Labem 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2321Nordenskov Uif - Bk Marienlyst V-VV-VV-V

FRANCUSKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10227Paris - Rennes 0-10-23-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8715Novara - Busto Arsizio 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10055Club Italia - Battistelli Sg Marignano 0-10-21-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8716Kb Insurance Stars - Ansan Rush Cash 1-02-02-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8717Gs Caltex Seoul Kixx Vt - Ibk Altos 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3289Ibb Polonia London - Haok Mladost 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8714United Volleys Rhein Main - Evivo Duren 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2333Rote Raben Vilsbiburg - Schweriner 0-10-22-3

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3300Resovia Rzeszow - Mks Slepsk Suwalki 1-01-11-3
3304Belchatow - Gks Katowice 0-11-13-2
3305Bydgoszcz - Politechnika Warszawska 0-10-20-3
3311Jastrzebski Wegiel - Ks Cuprum Lubin 1-02-03-0
3318Kedzierzyn Kozle - Banimex Bedzin 1-02-03-0
3387Trefl Gdansk - Wks Czarni Radom 1-01-13-1
3389Aluron Virtu Warta Zawiercie - Olsztyn 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3446Farmutil Pila - Chemik Police 0-11-11-3
3478Legionovia Legionowo - Developres Rzeszow 0-11-12-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8721Kemerovo - Ask Nizhegorodskaya Oblast 1-01-13-1
8722Novosibirsk - Nova Novokuybyishevsk 1-02-03-0
8723Vc Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan 0-11-11-3
8724Ural Ufa - Dynamo Moscow 0-10-20-3
8736Yugra Samotlor - Fakel Novy Urengoy 1-01-13-2
8968Dinamo Lo - Belgorod 1-02-03-0
8971Zenit St. Petersburg - Ugra Surgut 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8973Halkabank Ankara - Galatasaray 0-10-20-3
8974Arhavi Bld - Ziraat Ankara 0-10-20-3
8975Beledyesi - Spor Toto 0-10-20-3
8976Belediye Plevne - Fenerbahce 0-10-21-3
8977Inegol Belediyespor - Bursa B.Sehir Bld 1-01-11-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3607Besiktas - Aydin B.Sehir Bld. 0-11-11-3

TURSKA 1. LIGA PLAY OFF ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8972Sorgun Genclik - Arkas Izmir 0-10-20-3

EUROPA KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1496Ortigia - Vouliagmeni 9-9
1499Csm Oradea - Mataro 12-9
1505Brescia - Miskolci 17-10

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
2923Ocercle Nageurs Marseille - Waspo Hannover 8-7
2924Havk Mladost Zagreb - Pro Recco 11-11

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1236Houston Astros - Washington Nationals 2-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 1218323943
arrow AU Austrija 6/45 41112152042
arrow BC British Colombia BC49 6/49 4720424649
arrow BE Belgija 6/45 81932333540
arrow BL Belgija Keno 20/70 13456131417243037394344465558606970
arrow CA Kanada 6/49 233033344145
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 715253338
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 67202232
arrow CL Colorado 6/42 12342223
arrow DA Multi-Daily A 6/99 205262839697
arrow DB Multi-Daily B 6/99 136064717788
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61016202390
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 36111213141519212531363857626467686970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 18121516182223253334353841475052545863
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 45213435
arrow FK Finska Keno D 20/70 910141617193031374447515558606263646669
arrow FL Florida 6/53 91318303744
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2391516192233343537434546474950536061
arrow FR Francuska 5/49 213224648
arrow FT Finska Keno T 20/70 69131417232526273236424650515354575869
arrow GE Njemačka 6/49 112223284448
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2372021222628323438394345495053626469
arrow GR Grčka 6/49 161723283643
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 21416383943
arrow IR Irska 6/47 137132325
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14132526272932343743444546485053545659
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3451316202426303235384448545556575862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 13479101819273234354647484950525961
arrow LU Louisiana 6/40 41314172324
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1610304048
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1220212526
arrow MI Michigan Classic 6/47 21318202731
arrow MS Missouri 6/44 121423263237
arrow NP New York Pick 10 20/80 356819242730323345464749515764667680
arrow NY New York 6/59 242939475253
arrow OH Ohio Classic 6/49 171825282945
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 2612313436
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 614192324252632363942444553576574777879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 27142024253748535456576061636667707275
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1719202930
arrow QU Quebec 6/49 192425284246
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 111925353951
arrow SB Španjolska Bono 6/49 357293245
arrow SK Slovačka 5/35 12151825
arrow SL Slovenija 7/39 9111318293437
arrow SW Švicarska 6/42 71011132631
arrow TE Texas 6/54 101128314053
arrow TK Tennessee Cash 5/35 23232633
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 2819415156
arrow UW SAD Powerball 5/69 1922525667
arrow VK Viking Lotto 6/48 158323844
arrow WA Washington 6/49 81428383946
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 320252629
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 112931364346
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 468910111215172526273033363955596977