Četvrtak 31.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10281Sibir Novosibirsk - Cska Moscow - - 1-12-1
10282Spartak Moscow - Rostov - - 1-02-1
10283Fc Copenhagen - Fc Nordsjaelland - - 1-14-1
10284Crvena Zvezda Beograd - Khimki - - 0-01-0
10285Kiel - Melsungen - - 0-01-0
10286Boavista - Braga - - 1-02-0
10287Santos - Bahia Ba - - 0-01-0
10288A.Zverev - D.Shapovalov - - 0-00-1
10289G.Monfils - R.Albot - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Arsenal Sarandi - Ca Central Cordoba Se gosti51-12-2
1232Velez Sarsfield - Huracan - - 0-00-0
1234Lanus - Boca Juniors domaći91-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374Sturm Graz Ii - Sv Ried Ii domaći233-05-0
1375Uv Vocklamarkt - Kalsdorf gosti65-26-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1451Asv Drassburg - Sc Team Wiener Linien domaći61-02-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7011Anderlecht - Gent domaći171-13-3

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7912Royal Charleroi U21 - Ksv Roeselare domaći92-12-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9773Santos - Bahia Ba domaći540-01-0
9774Goias - Flamengo gosti550-02-2
9775Botafogo - Cruzeiro gosti260-10-2
9776Internacional - Atletico Pr domaći111-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1952Guarani Sp - Sport Recife domaći900-01-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1960Corinthians U20 - Sao Paulo U20 domaći570-02-1
1961Palmeiras U20 - Cruzeiro U20 gosti141-13-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12104Fc Vitosha Bistrica - Slavia Sofia gosti520-00-1
12105Levski Sofia - Dunav Ruse domaći152-02-0

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Cd Motagua - Alianza domaći312-03-0
2771Deportivo Saprissa - Olimpia Cd domaći321-04-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9605Fc Copenhagen - Fc Nordsjaelland gosti21-14-1
9606Aarhus Gf - Odense domaći860-01-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Welco Elekter - Lootus Kohtla Jarve gosti530-00-2

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2775Pae Ialyssos Rhodes - Panetolikos gosti200-10-4
2777Platanias - Asteras Tripolis gosti500-00-1
2782Ao Trikala 1963 - Ergotelis domaći540-03-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1507Medjimurje - Nk Dugopolje gosti100-24-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Mumbai City Fc - Odisha Fc gosti60-32-4

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Barito Putera - Pusamania Borneo domaći71-01-0
2320Putra Samarinda - Lamongan domaći261-01-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1911Saipa - Shahr Khodro Fc - - 0-00-0
2980Perspolis - Machine Sazi Tabriz - - 0-00-0
2981Naft Masjed Soleyman Fc - Foolad Khuzestan Fc - - 0-00-0
2982Pars Jonoubi Jam - Foolad Mobarake Sepahan gosti381-11-1
6856Fc Nassaji Mazandaran - Sanat Naft Abadan Fc - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6607Milan - Spal 2013 domaći630-01-0

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2885Maccabi Ironi Ashdod Fc - Bnei Sakhnin gosti400-10-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7123Katar - Al Shahaniya domaći451-01-0
7172Al Sailiya Sc - Al Rayyan gosti70-10-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Beijing Renhe - Guangzhou R F Fc domaći141-01-4

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1393Boyaca Chico - Bogota Fc domaći221-01-1

KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7020Renova - Tikves Kavadarci gosti220-11-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6819Yarmouk - Al Qadsia gosti450-10-2
6824Al Salmiyah - Al Tadhamon domaći530-03-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Arsenal Lfc - Slavia Prague domaći214-08-0
2715Glasgow City Lfc - Brondby gosti60-20-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10197Fk Riteriai - Spyris Kaunas gosti520-00-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9818Morelia - Fc Juarez domaći42-06-1
9819Cruz Azul - Leon domaći520-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10471Cruz Azul U20 - Leon domaći351-01-0
10472Monarcas Morelia - Fc Juarez domaći900-01-0

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9860Excelsior 31 - Utrecht gosti90-21-4
9861Fortuna Sittard - Den Haag domaći590-03-0

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9867Odd Bk - Haugesund gosti490-00-3

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2716Mtv Wolfenbuttel - Kickers Emden gosti220-20-3
2717Tb Uphusen - Sc Spelle Venhaus gosti290-11-2
2719Arminia Hannover - Heeslinger Sc gosti80-11-1
2721Egestorf Langreder - Hsc Tundern domaći810-01-0
2734Fc Hagen Uthlede - Vfv Hildesheim gosti171-11-4
2746Mtv Eintracht Celle - Gifhorn gosti470-02-3
2761Tus Bersenbruck - Sv Atlas Delmenhorst - - 0-00-0
2762Ulm Wolfsburg - Eintracht Northeim domaći391-02-2
2763Vfl Oldenburg - Braunschweig gosti350-13-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2671Fsv 63 Luckenwalde - Union Sandersdorf domaći71-01-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10485Engers - Tus Koblenz domaći600-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10484Memmingen - Illertissen gosti160-11-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10330Deportivo Santani - Club Guarani Asuncion domaći171-02-1
10331Deportivo Capiata - Sportivo San Lorenzo gosti71-11-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7302Stomil Olsztyn - Wisla Plock - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1102Pacos Ferreira - Sporting Lisbon gosti110-11-2
1103Boavista - Braga domaći61-02-0
1112Santa Clara - Setubal domaći61-11-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3606Gasogi United - Kiyovu Sports gosti650-01-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10483Afc Metalul Buzau - Poli Iasi gosti200-10-3
9222Acs Sepsi - Astra Giurgiu domaći22-14-2
9223Cs Voluntari - Universitatea Craiova gosti131-21-4

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12297Orenburg - Khimki gosti10-21-2
12298Spartak Moscow - Rostov domaći431-02-1
12299Torpedo Moscow - Baltika Kaliningrad domaći530-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7173Al Fayha - Al Ittifaq domaći750-01-1
7266Al Ahli Jeddah - Al Ittihad Ksa domaći132-02-1
7276Al Fateh - Al Hilal domaći81-23-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6944Eibar - Villarreal domaći620-02-1
6945Mallorca - Osasuna domaći211-02-2
6946Getafe - Granada Cf domaći352-03-1

ŠVICARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7863Bulle - Rapperswil gosti120-22-3
7864Lausanne - Neuchatel Xamax domaći314-06-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7971Idare Genclik - Bursaspor domaći221-11-2
7972Kirklarelispor - Ankaragucu domaći291-01-0
7973Kayserispor - Bayrampasa - - 0-00-0
7985Gaziantep Bb - Turgutluspor domaći271-03-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8352Al Ahli Uae - Ajman Club domaći212-03-1
8353Al Ittihad Kalba - Baniyas domaći192-02-1
8354Al Wasl - Hatta Sc domaći151-03-1
8355Sharjah - Fujairah Fc domaći111-12-1

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8384Quang Nam Fc - Hanoi T And T domaći351-01-2

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6922Borac Cacak - Kk Rogaska 91-61
6923Helios - Kk Sloboda Dita Tuzla 91-73
6933Kk Sutjeska Niksic - Kk Mzt Skopje 85-70
6938Split Co - Okk Spars Sarajevo 84-70

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3311Bauru Basket Sp - Basquete Cearense 90-80

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3598Vaerlose - Svendborg Rabbits 70-95

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1258Bc Enisey Krasnoyarsk - Hatay Bsb 70-65
1259Tsmoki Minsk Minsk - Scp Ruzomberok 64-53
1260Azs Gorzow - Botas Sk 72-67
1262Elizur Ramla - Kp Brno 80-63
1263A3 Basket - Ccc Polkowice 66-91
1267Lulea Bbk - Acs Sepsi Sic 74-81
1268Herner - Bbc Sint Katelijne Waver 45-54
1269Artego Bydgoszcz - Galatasaray 79-75

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10172Crvena Zvezda Beograd - Khimki 90-78
10173Panathinaikos - Anadolu Efes Istanbul 86-70

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10671Nadezhda Orenburg - Mithra Castors Braine 62-55
10672Uni Girona Cb - Sopron Basket 64-58
10673Schio - Lyon Asvel 69-59

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10692Zadar - Alkar Sinj 116-93
10693Cibona Zagreb - Gkk Sibenik 111-77

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1239Ir Reykjavik - Kr Reykjavik 78-77
1240Keflavik - Valur Reykjavik 92-82
1241Thor Porlakshofn - Haukar 89-80
4127Umf Tindastoll - Thor Ak Akureyri 89-77

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10654Mantova - Imola 69-74
10655Napoli Basket - Capo D Orlando 79-46

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10674Wonju Dongbu Priory - Lg Sakers 82-82 / 89-83

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10675Ok Savingbank Ok Shoot W - Samsung Blueminx W 62-84

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10676Atlanta Hawks - Miami Heat 97-106
10677Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 103-97
3120New Orleans Pelicans - Denver Nuggets 122-107

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4287Kongsberg Miners - Baerums Defenders 110-66

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10684Science City Jena - Eisbaren Bremerhaven 80-100
10685Artland Dragons - Post Sudstadt Karlsruhe 73-86
10686Bv Chemnitz 99 - Usc Heidelberg 90-78
10687Giants Leverkusen - Nuremberg Falcons Bc 91-83
10688Phoenix Hagen - Walter Tigers Tubingen 70-73
10689Tbb Trier - Schalke 04 88-79
10690Panthers Schwenningen - Ehingen Urspringschule 101-67
10691Wobmoebel Baskets Paderborn - Rostock Seawolves 85-76

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2697Starogard Gdanski - Wikana Start Lublin 94-102

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4600Jamtland - Kfum Umea 89-86

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5062Bc Odessa - Bc Mykolaiv 74-73

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1306Hk Sz Olimpija - Fassa 1-04-0
1309Steel Wings Linz - Ek Zeller Eisbaren 0-01-3
1313Red Bull Hockey Juniors - Jesenice 2-14-4
1314Ec Die Adler Kitzbuhel - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 2-14-5
1324Ritten Sport - Ec Kac Ii 0-14-2
1325Val Pusteria - Hc Gherdeina 1-02-3
1355Cortina - Asiago 1-24-4

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2722Graz 99ers - Orli Znojmo 0-13-2
2724Bolzano - Vsv 2-26-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10678Hk Gomel - Hk Lida 0-11-1
10679Hk Mogilev - Hc Dinamo Molodechno 1-01-1
10680Metallurg Zhlobin - Neman Grodno 0-00-0
10681Yunost Minsk - Hc Shakhtyor Soligorsk 2-07-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2192Ceske Budejovice - Benatky Nad Jizerou 1-15-2
2194Hc Rt Torax Poruba - Horacky Fk Trebic 1-14-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6883Rungsted - Odense 2-04-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8273Saipa - Hpk 0-03-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1305Rouen - Briancon 3-04-0

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1360Hs Riga - Hk Dinaburga Daugapils 0-11-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1356Schiller Vasas Hc - Corona Brasov 1-12-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7373Nashville Predators - Calgary Flames 2-15-5
7374Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens 2-14-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1365Stavanger - Valerenga 0-01-1
1366Lillehammer - Sparta Sarpsborg 0-12-2
1370Manglerud Star - Stjernen 1-14-6
1371Narvik Ishockeyklubb - Frisk Asker 3-25-3
1372Storhamar - Gruner Ishockey 4-07-5

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2199Grizzly Adams Wolfsburg - Ehc Munchen 1-23-5
2200Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbaren Berlin 0-02-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6934Wolfe Freiburg - Bayreuth Tigers 0-03-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7277Torun - Podhale Nowy Targ 0-21-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10188Sibir Novosibirsk - Cska Moscow 1-12-1
10189Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 0-13-3
10190Torpedo Nn - Red Star Kunlun 0-11-2
10191Dynamo Moscow - Salavat Ufa 1-04-1
10192Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 0-11-4
10193Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 0-02-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10273Sahalinskie Akuly - Ska 1946 U20 1-12-3
10274Amurskie Tigry U20 - Loko Yaroslavl U20 0-11-2
10275Dinamo St Petersburg U20 - Vityaz U20 0-21-2
10276Krylia Sovetov U20 - Almaz U20 0-10-2
10277Ska Varyagi U20 - Kapitan Stupino U20 1-22-5

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2783Linkopings - Hv 71 2-15-3
2784Lulea - Rogle 1-04-1
2785Malmo - Frolunda 1-03-2
2786Orebro - Farjestads 1-05-2
2787Oskarshamn - Brynas 0-12-2
2789Skelleftea - Djurgardens If 3-04-0
2790Vaxjo - Leksand 1-22-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1373Olten - Hc Biasca 1-01-1
1376Visp - Ev Zug Academy 2-05-0

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045J.Chardy - C.Garin 17-197-64-61-2
1046G.Dimitrov - D.Thiem 12-56-36-22-0
1052A.De Minaur - S.Tsitsipas 7-123-64-60-2
1054N.Djokovic - K.Edmund 13-77-66-12-0
1055A.Zverev - D.Shapovalov 11-172-67-51-2
1059J.Struff - J.Tsonga 16-156-24-61-2
1061S.Wawrinka - R.Nadal 8-124-64-60-2
1063G.Monfils - R.Albot 16-114-66-42-1

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004J.Murray N.Skupski - M.Granollers H.Zeballos 20-186-33-62-1
1016J.S.Cabal R.Farah - R.Ram J.Salisbury 15-225-77-51-2
1017M.Gonzalez A.Krajicek - R.Bopanna D.Shapovalov 4-121-63-60-2
1191J.Chardy F.Martin - D.Sharan A.Sitak 12-56-26-32-0
1193J.Melzer E.Roger Vasselin - I.Dodig F.Polasek 17-186-23-61-2
1194K.Khachanov A.Rublev - M.Daniell P.Oswald 13-96-47-52-0

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10044B.Nakashima - M.Janvier 13-97-66-32-0
10045C.O Connell - V.Pospisil 5-123-62-60-2
10046M.Krueger - F.Peliwo 8-141-66-21-2
1094D.King - M.Giron 16-164-66-31-2
1095L.Caruana - B.Rola 5-123-62-60-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10222S.Korda P.Kypson - Aragone Jc H.Reese 12-86-46-42-0
6980H.Hach Verdugo D.Novikov - D.Popko A.Vatutin 12-56-26-32-0
6986R.Galloway R.Maytin - S.Bangoura B.Kavcic 12-146-76-70-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070I.Marchenko - Z.Kolar 17-145-76-32-1
1071L.Harris - O.Otte 17-164-66-42-1
1073J.Smith - L.Lacko 8-135-73-60-2
1074E.Karlovskiy - E.Ruusuvuori 16-124-66-22-1
1076B.Van De Zandschulp - H.Laaksonen 18-187-64-62-1
1079S.Ofner - P.Gojowczyk 5-121-64-60-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10201S.Arends R.Jebavy - N.Cacic A.Sancic 13-86-27-62-0
1081J.Erlich D.Molchanov - R.Bemelmans D.Masur 6-122-64-60-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10218R.Quiroz - L.Mayer 7-123-64-60-2
10219F.Bagnis - P.Sousa 17-147-64-62-1
1092F.Coria - A.Martin 13-106-47-62-0
1093F.Diaz Acosta - J.Varillas 5-122-63-60-2

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10220P.Sakamoto T.Seyboth Wild - O.J.Gutierrez J.Menezes 13-76-27-52-0

ITF SHARM EL SHEIKH 26A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10226K.L.Boyd T.Pisane - P.Vivero Gonzalez Yu C Y 22-246-44-61-2

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9923A.Barty - P.Kvitova 12-66-46-22-0
9924K.Bertens - B.Bencic V-V5-7V-VV-V

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000B.Krejcikova K.Siniakova - S.Stosur S.Zhang 9-133-66-70-2
1001Hsieh S W B.Strycova - G.Dabrowski Y.Xu 19-196-24-61-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2930Lemvig - Sonderjyske 27-27
2931Ribe Esbjerg Hh - Nordsjaelland 32-24
2932Tvis Holstebro - Skanderborg 31-18

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2935Tvis Holstebro - Nykobing F. 24-28

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1714Afturelding - Umf Selfoss 32-31

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2953Kadetten - Gog 40-28

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1708Szent Istvan Se - Vaci 27-27

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3074Fana Haandball Elite - Fredrikstad 25-29

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2230Fyllingen - Haslum Il 27-29

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2938De Ludwigshafen - Bergischer 27-27
2939Hannover Burgdorf - Nordhorn Lingen 30-29
2940Kiel - Melsungen 38-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1693Hamburg - Bad Schwartau 29-21
1694Dormagen Rhineland - Gummersbach 22-28
1695Djk Rimpar Wolfe - Hsg Konstanz 26-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9823Sp C Horta - Benfica 25-29

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1730Ufa Alisa - Lada Togliati 18-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1301Ystads If - Onnereds Hk 32-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3117Skara Hf - Vasterasirsta Hf 24-21

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6238Upcn San Juan Voley - River Plate 0-11-11-3
6247Obras San Juan - Ciudad De Buenos Aires 0-10-21-3

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6254Vc Tartu - Parnu Vk 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1544Vk Vestsjaelland - Middelfart Vk 0-10-21-3
1558Gentofte Volley - Hvidovre Vk 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6248Brondby Vk - Frederiksberg Volley 0-11-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1599Loimu - Valepa 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10656Brescia - Cuneo Granda Volley 1-02-03-0
10657Casalmaggiore - Bergamo 1-02-03-2
10658Famila Chieri - San Casciano 0-10-20-3
10659Monza - Scandicci 1-02-02-3
10660Perugia Volley - Filottrano 1-02-02-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10661Cda Talmassons - Vc Martignacco 0-10-20-3
10662Cutrofiano Volley - Soverato 0-11-13-1
10663Eurospin Ford Sara Pinerolo - Olbia 1-02-03-0
6284Exacer Montale - Sassuolo 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1602Woori Card Wibee - Incheon Korean Air Jumbos 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1603Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass - Suwon Hyundai 0-10-20-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3295Partizani Tirana - Vasas Budapest 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3502Bielsko Biala - Mks E Leclerc Radomka Radom 0-10-23-2

RUMUNJSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6412Scm Gloria Buzau - Unirea Dej 1-02-03-1

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1690Vk Spartak Ujs Komarno - Mvk Zvolen 1-02-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6413Orkelljunga - Lunds 1-01-13-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
3173(-9.5)San Francisco 49ers - Arizona Cardinals 28-25

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2925Real Rieti - Petrarca Padova 6-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 924385286
arrow BL Belgija Keno 20/70 23151820263135364146525355575859606270
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 713141622
arrow DA Multi-Daily A 6/99 295069828593
arrow DB Multi-Daily B 6/99 161821426062
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111635518393
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 611202125313436373941464753545558596770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 68111213151921222431323340455262646769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 817222532
arrow FK Finska Keno D 20/70 45121415162429303844495153565861636669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1241316182223243241434458596061626669
arrow FT Finska Keno T 20/70 1113192022242527282931354041475152585968
arrow GO Njemačka Keno 20/70 13479102128434950515357585961636669
arrow IL Illinois 6/52 242541484951
arrow IT Italija 6/90 354153606580
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1315172223303536454748495253545657596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 246712131719262732364647505255596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4571314151719222436394042464850545761
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 212273135
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 71920223748
arrow NP New York Pick 10 20/80 458916182026384351565960626368737980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 58131425293133434849535456606466687280
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 48131437424345485054576168697071737677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1216202227
arrow PO Poljska 6/49 122223363848
arrow RO Rumunjska 6/49 212224273038
arrow SB Španjolska Bono 6/49 72025263238
arrow SI Singapur 6/49 133033364447
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 5715294244
arrow TS Turska Super 6/54 62224283446
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 320212529
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 16121622232526343641454667707276777879