Petak 01.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8280M Magnitogorsk - Dinamo Minsk - - 2-12-2
8281Cadiz - Sporting Gijon - - 1-03-1
8282Zenit Saint Petersburg - Cska Moscow - - 0-00-1
8284Hannover - Sandhausen - - 1-01-1
8285Troyes - Valenciennes - - 0-01-0
8286Cambuur - Nec Nijmegen - - 0-00-0
8287Dijon - Paris St Germain - - 1-12-1
8288Baskonia - Bayern Munich - - 0-01-0
8289J.Tsonga - R.Nadal - - 0-00-1
8290C.Garin - G.Dimitrov - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11261Atletico De Rafaela - Almagro domaći131-03-1
11262San Martin San Juan - Ferro Carril Oeste domaći361-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Canuelas Fc - El Porvenir domaći43-03-0
1042Victoriano Arenas - Ferrocarril Midland domaći91-03-2

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1043Deportivo Paraguayo - Csyd Liniers gosti910-00-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Sydney - Newcastle Jets domaći62-14-1
1308Western Sydney Wanderers Fc - Brisbane - - 0-00-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283Austrija Klagenfurt - Amstetten gosti620-01-1
1294Bw Linz - Sv Lafnitz gosti110-41-5
1302Fc Liefering - Fc Juniors Oo gosti190-10-4
1303Kapfenberg - Floridsdorfer Ac gosti160-12-1
1304Ried - Horn domaći52-03-1
1319Vorwarts Steyr - Grazer Ak gosti141-12-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Neusiedl - Admira Wacker Ii gosti370-21-5
1945Rapid Vienna Ii - Sv Stripfing domaći870-01-0
1946Fc Marchfeld Donauauen - Wiener Sportklub domaći81-02-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10798Neftchi - Qarabag - - 0-00-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10799Fk Sumgayit 2 - Sabah 2 domaći460-02-1
10800Keshla Fk 2 - Fk Qarabag 2 domaći391-02-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1950Standard Femina De Lige - Rsc Anderlecht gosti171-21-2
1951Kaa Gent - Genk domaći421-04-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9692Oud Heverlee - St Gilloise VV0-0V-V

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Botafogo Sp - Coritiba Pr gosti160-10-1
1954Operario Pr - Atletico Go gosti650-01-1
1955Cuiaba - Bragantino Sp domaći251-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7025Bohemians 1905 - Slovacko - - 0-00-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9788Vitkovice - Slovan Varnsdorf - - 0-00-0
9789Usti Nad Labem - Hradec Kralove domaći291-02-0
9790Brno - Vysehrad domaći13-04-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1990Znojmo - Vyskov gosti80-11-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Opava U19 - Sparta Prague U19 gosti111-41-6
1365Mfk Karvina U19 - Banik Ostrava U19 gosti90-10-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1515Doxa Katokopias - Nea Salamina Famagusta - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Esbjerg Fb - Horsens domaći21-11-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9578Skive - Fc Roskilde gosti281-11-3
9579Hvidovre - Kolding gosti100-21-2

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7528Silkeborg Kfum - Lyseng gosti102-14-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1749Barnsley - Bristol City gosti430-12-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Stoke U23 - West Brom U23 domaći122-22-2
7930Norwich U23 - Fulham U23 gosti61-11-2
7931Derby U23 - Wolves U23 gosti180-22-2
7932Man City U23 - Leicester City U23 gosti770-00-2
7935Southampton U23 - Brighton U23 gosti141-21-4
7936Tottenham U23 - Arsenal U23 gosti380-21-3

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1375Birmingham U23 - Bolton U23 domaći172-06-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2611Tammeka Tartu Ii - Jk Tallinna Kalev U21 domaći62-02-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6727Dijon - Paris St Germain gosti191-12-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2612Ajaccio - Rodez Af domaći560-01-0
2613Caen - Orleans domaći331-02-1
2614Chateauroux - Auxerre domaći690-01-0
2615Fc Chambly Oise - Guingamp domaći31-21-5
2618Troyes - Valenciennes domaći580-01-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1917Pau - Creteil domaći451-03-3
1919Ajaccio Gfco - Lyon Duchere domaći61-11-3
1920As Beziers - Boulogne Sur Mer domaći42-02-0
1921Dunkerque - Concarneau domaći131-02-0
1923Red Star Fc 93 - Le Puy Foot 43 Auvergne domaći640-01-0
1924Sporting De Toulon - Fc Bastia Borgo gosti270-22-2
1925Us Quevillaise Rouen Metropole - Cholet domaći181-02-0
1926Villefranche - Stade Lavallois domaći550-01-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2386Northeast United Fc - Fc Goa gosti310-12-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Perseru Badak Lampung Fc - Arema Cronus domaći92-04-3
2768Persepar Kalteng Putra - Bandung gosti450-10-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1912Gol Gohar Sirjan Fc - Peykan - - 0-00-0
1915Tractor Sazi Tabriz Fc - Esteghlal Tehran domaći201-12-4
1916Zobahan - Shahin Bushehr Fc domaći321-02-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Finn Harps - Drogheda domaći71-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8385Spezia - Chievo - - 0-00-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2452Inter U19 - Roma U19 gosti152-32-4
2482Udinese U19 - Venezia U19 domaći301-02-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2774Hapoel Akko - Ir Ramat Hasharon domaći560-03-0
2878Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Maccabi Achi Nazareth domaći890-01-0
2882Maccabi Pet Tikva - Hapoel Um El Fahem domaći271-03-1
2884Sc Kfar Qasem - Hapoel Ashkelon domaći122-12-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2898Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds domaći730-01-0
2900Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima domaći211-02-1
6262Vissel Kobe - Vegalta Sendai domaći161-02-0
6263Consadole Sapporo - Nagoya Grampus domaći351-03-0
6267Sagan Tosu - Yokohama Marinos gosti170-21-2
6268Shimizu S Pulse - Jubilo Iwata gosti390-11-2
6276Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga domaći241-01-1
6277Oita Trinita - Fc Tokyo gosti50-20-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2912Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy domaći251-02-0
2913Fc Gifu - Tokushima Vortis gosti250-40-7
2914Omiya Ardija - Kashiwa Reysol gosti32-12-1
2915Kagoshima United - Fagiano Okayama - - 0-00-0
2916Mito Hollyhock - Montedio Yamagata domaći580-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7509Suwon Bluewings - Seongnam Ilhwa - - 0-00-0
7510Jeju United - Incheon United domaći620-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3656Steenberg United - Real Kings Fc - - 0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7773Maritzburg United - Highlands Park gosti140-11-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3112Al Ahli Doha Sc - Umm Salal domaći71-01-0
3113Al Arabi - Al Wakra gosti400-12-2

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2924Mathare United Fc - Posta Ranger Fc - - 0-00-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1239Beijing Konggu - Guizhou Hengfeng domaći431-01-0
1240Heilongjiang Lava Spring - Changchun Yatai domaći131-04-1
1258Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin domaći690-02-0
1259Nei Mongul Zhongyou - Liaoning Whowin domaći730-01-0
1260Qingdao Huanghai - Nantong Zhiyun domaći580-01-2
1262Shaanxi Changan - Sichuan Longfor Fc domaći165-16-3
1269Shijazhuang Ever Bright - Xinjiang Tianshan Leopard domaći700-02-0
1301Zhejiang Greentown - Meizhou Meixian Techand domaći480-02-1

KINA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1292Shandong Luneng - Shanghai Shenhua domaći401-01-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2927Al Shabab Kuwait - Al Nasr gosti130-31-4
2928Al Kuwait Sc - Al Sahel domaći12-05-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2929Tarxien Rainbows - Gzira United gosti170-20-5
2933Hamrun Spartans - St Lucia Fc domaći191-01-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2719Cr Khemis Zemamra - Rapide Oued Zem domaći151-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10181Atlas - San Luis domaći171-01-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8624Loros Universidad - Tampico Madero Fc domaći620-01-0
8625Correcaminos Uat - Cd Mineros De Zacatecas domaći141-21-3
8626Venados - Atlante - - 0-00-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7282Atlas - Atletico San Luis domaći12-04-1
7283Puebla - Pumas Unam U20 gosti82-23-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7029Fc Zwolle - Ajax gosti61-32-4

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3155Cambuur - Nec Nijmegen - - 0-00-0
3156De Graafschap - Excelsior - - 0-00-0
3157Den Bosch - Helmond domaći21-01-1
3158Dordrecht - Fc Oss domaći301-11-1
3161Eindhoven - Jong Az Alkmaar gosti290-12-1
3162Maastricht - Almere domaći111-03-2
3163Nac Breda - Go Ahead Eagles gosti680-01-1
3164Telstar - Jong Utrecht domaći191-02-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9868Stromsgodset - Rosenborg gosti151-13-3

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10656Waitakere United - Wellington Phoenix Academy gosti32-13-1
10658Southern United - Tasman United domaći162-04-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6658Hoffenheim - Paderborn domaći23-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Frankfurt - Essen Schonebeck domaći281-01-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1209Hannover - Sandhausen domaći71-01-1
1210Jahn Regensburg - Osnabruck domaći342-03-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Zwickau - Sonnenhof Grossaspach gosti570-00-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7527Hoffenheim U19 - Karlsruher U19 domaći111-06-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2666Tsv Nordling - Fc Deisenhofen gosti100-10-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2631Bad Vilbel - Turk Gucu Friedberg VVV-VV-V
2632Sc Hessen Dreieich - Eintracht Stadtallendorf domaći490-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2688Neckarsulm - Fsv 08 Bissingen gosti350-11-2
2714Sv Oberachern - 1. Goppinger Sv domaći381-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2683Sv Victoria Seelow - Tennis Borussia Berlin domaći451-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1730Meuselwitz - Wacker Nordhausen gosti340-11-3
1731Hertha Berlin Am - Lichtenberg 47 gosti150-22-4
1911Rw Erfurt - Germania Halberstadt gosti140-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2260Offenbacher Kickers - Bayern Alzenau gosti510-00-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2658Lubeck Amateurs - Fc Phonix Lubeck domaći221-02-2

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8623Cd Universitario - Ca Independiente De La Chorrera domaći361-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2936Cerro Porteno - Sol De America domaći171-01-0
2937Club Libertad - Nacional Par domaći371-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2948Utc De Cajamarca - Union Comercio gosti10-12-1
2949Academia Cantolao - Pirata Fc domaći142-03-0
2951Sport Boys - Fbc Melgar domaći53-04-2

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8622Guimaraes U23 - Braga U23 gosti380-12-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9894Viitorul Constanta - Chindia Targoviste domaći72-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3191Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Afc Turris Oltul Turnu Magurele domaći590-01-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3152Zenit U21 - Cska Moscow U21 domaći131-11-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4785Phoenix Rising Fc - Real Monarchs Slc domaći251-21-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3121Al Faisaly Ksa - Damac Fc domaći151-02-0
3154Al Raed - Al Wehda domaći421-03-2

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Ofk Backa Palanka - Fk Dinamo Vranje domaći91-02-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7314Dundee - Morton domaći630-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7777Numancia - Albacete domaći820-01-0
7778Cadiz - Sporting Gijon domaći331-03-1
7779Ponferradina - Malaga domaći810-01-0
7780Real Oviedo - Almeria - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3577Osasuna B - Izarra domaći540-01-0
3578Amorebieta - Unionistas De Salamanca Cf gosti310-11-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4253Galatasaray - Caykur Rizespor domaći152-02-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3648Al Khaleej Khor Fakkan - Al Nasr Dubai gosti750-00-1
3651Al Wahda - Al Dhafra domaći62-13-1
3654Al Ain - Al Jazeera Uae - - 0-00-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4726Sc Villa - Uganda Revenue Authority Fc gosti210-11-1
4727Bul Fc - Kyetume Fc domaći162-02-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7127Bala Town - Newtown domaći132-04-0
7128Uwic Cardiff - Penybont domaći301-01-1
7129Connahs Quay Nomads - The New Saints gosti610-01-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4286Krka - Kk Primorska 71-89

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2716Gimnasia De Comodoro - Ferro Carril Oeste 91-71

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1221Brisbane Bullets - Perth Wildcats 87-78
1222South East Melbourne Phoenix - Melbourne United 98-110

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1371Canberra Capitals - Sydney Uni Flames 91-66
3171Bendigo Spirit - Adelaide Lightning 67-54

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8727Liege - Kangoeroes Basket Mechelen 68-76

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8728Mogi Das Cruzes - Ec Pinheiros 73-69
8729Sc Corinthians Paulista - Botafogo 102-76

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3478Rilski Sportist - Cherno More Ig 108-92

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6831Basket Jindrichuv Hradec - Sokol Pisek 95-86
6832Zlin - Basketbal Olomouc 75-78
6833Basket Kosire - Slavoj Bk Litomerice 63-98
6834Basket Opava 2010 - Novy Jicin 84-78
6835Bcm Orli Prostejov - Bc Vysocina 96-89
6836Bk Synthesia Pardubice - Bk Snakes Ostrava 98-72
6837Liberec - Lokomotiva Plzen 63-86

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3625Manchester Giants - Sheffield Sharks 70-88
3627London Lions - London City Royals 100-99
3647Worcester Wolves - Bristol Flyers 74-70
5629Newcastle Eagles - Leicester Riders 69-76

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10174Zenit Saint Petersburg - Cska Moscow 70-87
10175Fenerbahce Ulker - Zalgiris Kaunas 76-79
10176Valencia Basket - Asvel Lyon Villeurbanne 81-72
10177Milano - Barcelona 83-70
10178Olympiakos Piraeus - Maccabi Tel Aviv 65-90
10179Baskonia - Bayern Munich 93-60
10180Real Madrid - Alba Berlin 85-71

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5069Korihait Uusikaupunki - Bc Nokia 55-91
5102Korikouvot Kouvola - Ktp Kotka 98-86
5103Lapuan Korikobrat - Helsinki Seagulls If 70-96

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3722Le Portel - Bourg 74-90

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3771Lille Metropole - Sluc Nancy 81-73
6854Poitiers - Paris Basketball 90-79
6855Saint Quentin - Aix Maurienne Savoie Basket 84-76

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4131Fjolnir - Umf Grindavik 91-92
4136Umfn Njardvik - Stjarnan 76-78

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10050Aisin Seahorses Mikawa - Sun Rockers Shibuya 85-104
10051Chiba Jets - Kyoto Hannarizu 81-82
10052Yokohama B Corsairs - Shiga Lake Stars 72-85
6939Tochigi Brex - Toyota Alvark Tokyo 72-73

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11306Fighting Eagles Nagoya - Shinshu Brave Warriors 70-65
11307Koshigaya Alphas - Ibaraki Robots 98-82
11308Fukushima Fire Bonds - Kumamoto Vorters 96-66
1372Aomori Watts - Rizing Fukuoka Bb 67-96

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10203Seoul Sk Knights - Mobis Phoebus 91-86
11313Lg Sakers - Anyang Kgc 76-71
6940Incheon Elephants - Jeonju Kcc Egis 81-74

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1374Shinhan S Birds W - Woori Bank Wibee W 63-69

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1370Guangdong Southern Tigers - Liaoning Flying Leopards 107-98

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1306Brooklyn Nets - Houston Rockets 123-116
1309Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 102-95
1312Orlando Magic - Milwaukee Bucks 91-123
1313Boston Celtics - New York Knicks 104-102
1323Chicago Bulls - Detroit Pistons 112-106
1356Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 103-103 / 110-119
1360Sacramento Kings - Utah Jazz 102-101
1361Golden State Warriors - San Antonio Spurs 110-127

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4289Asker Aliens - Froya Ambassadors 74-90

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4125Enbw Ludwigsburg - Hamburg Towers 94-83

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2721Cp Esgueira - Ud Oliveirense 69-78

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2697U Bt Cluj Napoca - Csu Atlassib Sibiu 92-64

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1376Kk Dunav Stari Banovci - Kk Mladost 89-95

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE) KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4599Al Qazeres Extremadura - Valencia Bc 40-57

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4627Lf Basket - Djurgarden Basket 111-75

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5065Bc Cherkasski Mavpy - Bc Zaporizhya 95-97

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11205Milwaukee Admirals - Iowa Wild 0-00-1
11206Texas Stars - San Antonio Rampage 0-02-4
11207Ontario Reign - Bakersfield Condors 1-12-2
11208San Diego Gulls - Colorado Eagles 3-15-4
11209Stockton Heat - San Jose Barracuda 1-12-2
2390Belleville Senators - Toronto Marlies 2-14-7
2395Cleveland Monsters - Charlotte Checkers 1-11-1
2396Syracuse Crunch - Bridgeport Sound Tigers 0-05-1
2397Utica Comets - Providence Bruins 0-10-2
2398Lehigh Valley Phantoms - Wilkes Barre Scranton Penguins 0-23-3
2401Rochester Americans - Binghamton Devils 1-04-2
2411Springfield Thunderbirds - Hershey Bears 1-18-1
2412Laval Rocket - Hartford Wolf Pack 1-01-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2789Vienna Capitals Silver - Lustenau 0-04-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2725Black Wings Linz - Vienna Capitals 3-16-3
2728Kac - Dornbirn 0-05-1
2732Red Bull Salzburg - Innsbruck 3-07-1

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6935Nikko Kobe Ice Bucks - East Hokkaido Cranes 0-13-3

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7043Trinec - Sparta Prague 1-12-3
7044Plzen - Mountfield Hk 1-14-1
7045Kladno - Karlovy Vary 1-14-2
7046Kometa Brno - Mlada Boleslav 0-10-3
7047Liberec - Vitkovice 0-13-2
7048Olomouc - Zlin 1-13-5

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1692Slovan Ustecti Lvi - Chomutov 0-21-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7049Aalborg - Esbjerg 1-14-2
7050Frederikshavn - Sonderjyske 1-02-0
7053Herlev - Roedovre 2-03-3
7054Odense - Rungsted 0-31-6

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7057Assat - Sport 1-12-1
7058Hpk - Kookoo 0-01-5
7059Ilves - Saipa 4-06-2
7060Jyp - Tps 3-26-3
7061Kalpa - Hifk 1-12-2
7062Lukko - Jukurit 2-02-2
7063Pelicans - Tappara 1-02-3

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2293Heki - Kettera 0-12-4
2305Hermes - Roki 2-06-1
2306Hokki - Koovee 0-20-4
2307Tuto - Sapko 1-35-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7072Anglet Hormadi Elite - Scorpions De Mulhouse 1-16-3
7073Gap - Amiens 0-12-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2775Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 1-21-5
2777Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 0-12-4
2782Niagara Icedogs - Ottawa 67s 3-13-8
2783North Bay Battalion - Sudbury Wolves 0-12-3
2784Saginaw Spirit - Barrie Colts 0-23-3
2785Sarnia Sting - Flint Firebirds 2-17-5
2786Marie Greyhounds - Guelph Storm 1-04-6
2787London Knights - Erie Otters 3-06-6

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8808Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos 1-05-0
8809Winnipeg Ice - Lethbridge Hurricanes 1-22-8
8810Edmonton Oil Kings - Saskatoon Blades 2-04-3
8811Moose Jaw Warriors - Red Deer Rebels 0-05-2
8812Prince Albert Raiders - Regina Pats 0-06-3
8813Kelowna Rockets - Prince George Cougars 1-06-2
8818Tri City Americans - Seattle Thunderbirds 0-05-2
8820Everett Silvertips - Portland Winter Hawks 0-01-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7103Cs Progym Gheorgheni - Dab Docler 1-04-0
7104Hokiklub Budapest - Corona Brasov 1-11-5
7115Debreceni Egyetem Ac - Ujpest Budapest 0-02-1
7117Fehervari Titanok - Ferencvaros Esmtk 0-05-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7375New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 1-13-3
7376New York Islanders - Tampa Bay Lightning 0-05-2
7377Washington Capitals - Buffalo Sabres 4-06-1
7378Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings 1-17-3
7379St Louis Blues - Columbus Blue Jackets 1-13-3
7380Colorado Avalanche - Dallas Stars 0-11-2
7381Anaheim Ducks - Vancouver Canucks 1-01-1
7382San Jose Sharks - Winnipeg Jets 0-12-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2735Kolner Haie - Adler Mannheim 0-11-1
2737Krefeld Pinguine - Deg Metro Stars 2-14-3
2739Erc Ingolstadt - Augsburger Panthers 0-02-1
2741Bremerhaven Pinguins - Straubing Tigers 2-12-4
2744Schwenninger - Iserlohn Roosters 2-04-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2308Bietigheim Steelers - Revensburg Towerstars 1-04-1
2309Esv Kaufbeuren - Dresdner Eislowen 2-04-1
2310Bad Tolz - Lausitzer Fuchse 3-05-1
2311Landshut Cannibals - Heilbronner Falken 2-14-3
2319Lowen Frankfurt - Bad Nauheim 1-12-5
2320Crimmitschau - Kassel Huskies 0-21-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10194M Magnitogorsk - Dinamo Minsk 2-12-2
10195Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 0-13-2
10196Sochi - Dinamo Riga 0-13-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7286Ermak Angarsk - Hk Torpedo Gorkii 2-13-3
7295Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 2-13-1
7296Saryarka - M Novokuznetsk 2-13-1
7297Hc Tambov - Lada Togliatti 1-12-4
7298Buran Voronezh - Csk Vvs Samara 1-22-6
7299Ska Neva - Tsen Tou Jilin City 2-06-1
7300Hk Dinamo St Petersburg - Krs Peking 2-04-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2238Spartak Moscow U20 - Org Junior 1-04-0

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7301Nove Zamky - Banska Bystrica 0-11-3
7303Liptovsky Mikulas - Trencin 0-01-0
7304Poprad - Dvtk Jegesmedvek 1-02-1
7312Kosice - Mac Ujbuda 1-14-4
7313Detva - Nitra 0-21-3
7315Zvolen - Slovan Bratislava 1-11-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7316Aik - Kristianstad 0-02-4
7324Bjorkloven - Vasteras 0-00-2
7330Bofors - Hc Vita Hasten 2-04-4
7353Mora - Modo 0-11-5
7354Sodertalje - Karlskrona Hk 1-03-6
7355Timra - Tingsryd 3-03-2
7356Vastervik - Almtuna Is 1-16-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7357Biel - Ambri 1-02-3
7358Lausanne - Bern 1-05-0
7359Rapperswil - Davos 0-13-4
7360Servette - Lugano 2-04-0
7361Zug - Fr. Gotteron 0-00-4

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004D.Shapovalov - G.Monfils 12-46-26-22-0
1014J.Tsonga - R.Nadal 7-136-71-60-2
10832C.Garin - G.Dimitrov 7-132-65-70-2
10833N.Djokovic - S.Tsitsipas 12-36-16-22-0

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000K.Krawietz A.Mies - J.Murray N.Skupski 12-86-46-42-0
1001Herbert P H N.Mahut - J.Chardy F.Martin 13-86-37-52-0
1002R.Ram J.Salisbury - I.Dodig F.Polasek 17-223-67-61-2
1003R.Bopanna D.Shapovalov - K.Khachanov A.Rublev 20-235-77-61-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019D.Popko - M.Giron 12-76-36-42-0
1020B.Schnur - B.Rola 13-86-27-62-0
11243V.Pospisil - F.Peliwo 12-36-16-22-0

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016H.Hach Verdugo D.Novikov - M.Redlicki A.Siljestrom 17-213-67-51-2
1018S.Bangoura B.Kavcic - E.Hoyt M.Janvier 12-86-46-42-0

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031S.Darcis - I.Marchenko 19-166-77-62-1
1033L.Harris - L.Lacko 18-136-76-32-1
1034J.Vesely - B.Van De Zandschulp 15-133-66-32-1
1036E.Karlovskiy - P.Gojowczyk 16-104-66-22-1

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021S.Arends R.Jebavy - R.Bemelmans D.Masur 19-176-43-62-1
1022J.Cerretani M.Cressy - A.Begemann F.Mergea 7-132-65-70-2
1029N.Lammons N.Monroe - K.Skupski Smith J P 12-222-67-61-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037H.Dellien - F.Bagnis 13-77-56-22-0
11228F.Cerundolo - T.Seyboth Wild 11-146-75-70-2
11229J.Varillas - L.Mayer V-VV-VV-VV-V
11230Y.Hanfmann - F.Coria 15-176-45-71-2

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11226A.Behar G.Escobar - O.Luz R.Matos 13-96-47-52-0
11227L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - P.Sakamoto T.Seyboth Wild 15-216-76-41-2

ITF ANTALYA 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11240M.Vrbensky - J.Eysseric 13-146-23-61-2

ITF MEN NULES DOUBLES M ITF ESP 33ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2485I.Lopez Morillo M.Mora - M.Martinez D.Wenger 5-123-62-60-2
2486K.Kivattsev J.Nikles - A.Fery E.Voisin 20-206-76-31-2

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 26ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077K.Jacquet - J.Cash 14-102-66-22-1
1078M.Smola - K.Zuk 6-124-62-60-2
1079P.Vivero Gonzalez - V.Manafov 13-87-56-32-0
1081J.Ocleppo - G.Fonio 14-122-66-32-1

ITF MESHREF 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1102A.Adamson S.Freund - A.Bellier J.Mridha 14-223-67-61-2
1103Y.Dzhavakian M.Haliak - K.Koaykul J.Navasirisomboon 22-176-76-42-1

ITF MONASTIR 46A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2639F.Lakat A.Rinderknech - S.Danilov M.Kilani 21-236-77-61-2
2640P.Chrysochos S.Mansouri - A.Dougaz G.O.Iradukunda 7-136-71-60-2

ITF NAPLES 33ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2647G.Olivieri - A.Kohen 12-76-46-32-0
2648C.Rodriguez - S.Kozlov 12-46-26-22-0
2656A.Andreev - M.Kestelboim 13-96-37-62-0
2657S.Carr - J.Arconada 12-173-67-51-2

ITF NAPLES 33A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2644J.D.Bendeck C.Rodriguez - O.Crawford S.Riffice 20-104-66-22-1

ITF OPAVA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054J.Pospisil - M.Dembek 16-134-66-32-1
1055M.Bellucci - D.Poljak 8-136-72-60-2
1059P.Nouza - P.Michnev 14-117-67-52-0
1061R.Stanek - M.Konecny 13-106-47-62-0

ITF OPAVA 06A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046V.Kopriva J.Pospisil - P.Michnev D.Poljak 20-183-67-52-1
1052O.Krstev R.Stanek - N.Lootsma P.Nouza 18-206-35-71-2

ITF PARNU 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093V.Ivanov - M.Guinard 14-117-67-52-0
1094L.Muscheites - D.Glinka 16-163-67-62-1
1101S.Seifert - M.Pauwels 16-104-66-22-1

ITF PARNU 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1092D.Added M.Guinard - L.Muscheites S.Seifert 5-124-61-60-2

ITF SHARM EL SHEIKH 26A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1074A.Goveas C.J.Lock - J.Zielinski K.Zuk 3-121-62-60-2
1076T.Kiyamov V.Uzhylovskyi - P.Vivero Gonzalez Yu C Y 18-217-53-61-2

ITF TABARKA 44ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2630A.Picchione - M.Perchicot 15-122-66-12-1
2633M.Navone - N.Ionel 16-186-45-71-2
2634F.Ornago - N.Dica 12-76-46-32-0
2638M.Miceli - P.Nagy 10-143-66-21-2

ITF TABARKA 44A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2627Baadi Taha Fattar Anas - G.Ferrari N.Inserra 17-206-44-61-2
2628G.M.Noce A.Picchione - N.D.Ionel Luncanu P A 9-135-74-60-2

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065Ka Pliskova - S.Halep 14-106-02-62-1
8209S.Kenin - E.Svitolina 11-145-76-70-2

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064Chan H C L.Chan - A.L.Groenefeld D.Schuurs 6-122-64-60-2
10933E.Mertens A.Sabalenka - Babos T. Mladenovic K. 13-206-42-61-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8291Graz - Ferlach 36-31
8292Aon Fivers - Krems 32-34
8300Barnbach Koflach - Alpha Hard 27-26
8301Bregenz - Ulz Schwaz 27-25
8302Linz - Sg Westwien 30-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8303Fredericia Hk - Aarhus Gf 31-29

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8308Copenhagen Haandbold - Silkeborg 29-22
8313Viborg Hk - Ajax Copenhagen 23-24

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8326Odense Haandbold - Sydhavsoerne 22-29

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8327Hifk - Aifk 38-32

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2422Chambray Touraine - Paris 92 20-23

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2965Oltchim Rm Valcea - Buducnost T Mobile 20-21

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2446Ssk Presov - Hk Sokol Gabor Banovce Nad Bebravou 36-20

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8415Ferndorf - Huttenberg 28-30

NJEMAČKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2426Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 26-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8436Hcm Slobozia - Scm Gloria Buzau 23-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6948Granollers - Helvetia Anaitasuna 32-23
6949Naturhouse La Rioja - Barcelona Borges 28-32
6955Bm Huesca - Encantada 25-27

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8437Akaba Berbera - Elche 25-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8440Lugi - Hk Varberg 29-24

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8439Karra - Kungalvs Hk 24-29

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11211Psm - Monteros 0-10-21-3
11212Drean Bolivar - Ateneo 1-01-13-1

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2950Sokol - Wesser Graz 0-10-20-3
2953Posojilnica Aich Dob - Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-0
2978Vbc Weiz - Hypo Niederoesterreich 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2454Middelfart Vk - Ishoj Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10797Karelian Hurmos - Hurrikaani Loimaa 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8446Toulouse - Rennes 0-10-20-3
8447Tourcoing - Nice 1-01-13-2
8448Cannes - Arago De Sete 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2458Pays D Aix Venelles Volley Ball - Mo Mougins Vb 1-02-03-1
2467Vbc Chamalieres - Terville Florange 0-11-13-2
2475Volley Club Marcq Baroeul - Beziers Volley 0-11-13-2
2480Volley Ball Nantes - Vandoeuvre Nancy Volley Ball 1-02-03-0

ITALIJA SUPER KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6285Civitanova - Modena 0-10-21-3
6286Perugia - Trentino 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8462Cheonan Skywalkers - Daejeon Bluefangs 0-10-23-2

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2481Piet Zoomers - Ab Groningen Lycurgus 0-11-13-1

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3810Bristol Shoguns - Sale Sharks 16-10
3826Northampton Saints - Harlequins 40-22

MEĐUNARODNE UTAKMICERAGBI

Br. Susret Kraj
3610Novi Zeland - Great Britain And Ireland 12-8

OCEANIJA KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3611Australija - Tonga 12-16

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3792Novi Zeland - Wales 40-17

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
3849Glasgow Warriors - Southern Kings 50-0
3868Leinster - Newport Gwent Dragons 50-15
3869Ulster - Zebre 22-7

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
10283Asd Meta - Cdm Futsal Genova 6-4
10284Feldi Eboli - Mantova Calcio A 5 3-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2988Burela Fs - Peniscola 2-1
2989Magna Navarra - Fs Valdepenas 2-3
2990Palma - Umacon Zaragoza 5-2

VN SAD DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9523R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
9524L.Hamilton - V.Bottas 0-1
9525N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9526D.Kvyat - P.Gasly 1-0
9527S.Perez - L.Stroll 1-0
9528K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
9529G.Russell - R.Kubica 1-0
9530C.Sainz - L.Norris 0-1
9531M.Verstappen - A.Albon 1-0
9532S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN SAD KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9737A.Albon - A.Albon 1-0
9738V.Bottas - V.Bottas 1-0
9739P.Gasly - P.Gasly 1-0
9740A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
9741R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
9742L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
9743N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
9744R.Kubica - R.Kubica 0-1
9745D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
9746C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
9777K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
9778L.Norris - L.Norris 1-0
9779S.Perez - S.Perez 1-0
9780K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
9781D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
9782G.Russell - G.Russell 1-0
9783C.Sainz - C.Sainz 1-0
9784L.Stroll - L.Stroll 1-0
9785M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
9786S.Vettel - S.Vettel 0-1

VN SAD POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9434R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
9443L.Hamilton - V.Bottas 0-1
9444N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9453D.Kvyat - P.Gasly 0-1
9454S.Perez - L.Stroll 0-1
9455K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
9456G.Russell - R.Kubica 1-0
9457C.Sainz - L.Norris 1-0
9458M.Verstappen - A.Albon 1-0
9459S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN SAD TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9564R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
9565L.Hamilton - V.Bottas 1-0
9566N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9567D.Kvyat - P.Gasly 0-1
9568S.Perez - L.Stroll 0-1
9569K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
9570C.Sainz - L.Norris 1-0
9571M..Verstappen - A.Albon 1-0
9572S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 47121319212326273941454648535760626365
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 112133134
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 46121830
arrow CO Connecticut 6/44 1910154143
arrow DA Multi-Daily A 6/99 253555719799
arrow DB Multi-Daily B 6/99 133456577288
arrow DC Multi-Daily C 6/99 475155606793
arrow EM Euro Millions 5/50 220394448
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 45111215161819253135404346475663656870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1891221222425363941464849515355566566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 117243435
arrow FK Finska Keno D 20/70 38131617183038404547495153566364656668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1451418242829344143445052535560666769
arrow FT Finska Keno T 20/70 35111819202325262934414243444957596164
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3491112222528303436444555586061626570
arrow LD Latvija Keno D 20/62 68101315161720232931404648515357585962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1461113161820273334354546474850545859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12368141619273738424448525355585961
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 26151932
arrow NP New York Pick 10 20/80 24161821232528293137394547515963676870
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3791114162325293436444551545860747579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 678912202124283538535660646670727478
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24101425
arrow SB Španjolska Bono 6/49 82021242745
arrow TK Tennessee Cash 5/35 511162027
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 920364154
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1341416
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 358911242532343740425055586166687078