Subota 02.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11251Dinamo Zagreb - Inter Zapresic - - 0-01-0
11252Borussia Dortmund - Wolfsburg - - 0-03-0
11253Aston Villa - Liverpool - - 1-01-2
11254Levante - Barcelona - - 0-13-1
11255Watford - Chelsea - - 0-11-2
11256Benfica - Rio Ave - - 1-02-0
11257Toulouse - Lyon - - 1-12-3
11258Real Madrid - Real Betis - - 0-00-0
11259N.Djokovic - G.Dimitrov - - 0-01-0
11260Milwaukee Bucks - Toronto Raptors - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6857Colon - Atletico Tucuman gosti440-10-2
6864Gimnasia Lp - Estudiantes gosti570-00-1
6868Rosario - Godoy Cruz domaći23-15-2
6879Aldosivi - River Plate gosti340-11-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052All Boys - San Martin Tucuman gosti170-11-1
1054Ca Estudiantes - Estudiantes Rio Cuarto gosti800-00-1
1055Ca Brown De Adrogue - Chacarita Juniors gosti640-00-1
1059Quilmes - Club Villa Dalmine gosti81-11-2
1061Agropecuario Argentino - Atletico Atlanta domaći81-02-2
1063Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Cd Santamarina Tandil domaći600-01-0
1064Belgrano - Nueva Chicago gosti740-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1065San Telmo - Los Andes domaći302-13-2
1074Csd Flandria - Ca Colegiales domaći252-04-2
1076Ca Talleres De Remedios - Ca Defensores Unidos domaći920-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Deportivo Espanol - General Lamadrid domaći341-12-1
1081Excursionistas - Berazategui domaći411-02-4
1082Ituzaingo - Cs Dock Sud gosti780-01-2
1090Sportivo Italiano - Cdm Leandro N. Alem gosti92-14-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Melbourne Victory - Western United Fc domaći62-22-3
1317Melbourne City - Wellington gosti242-13-2
1318Perth Glory - Central Coast gosti171-21-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Mattersburg - Salzburg gosti340-20-3
1328Rapid Vienna - St Polten gosti740-00-1
1347Sturm Graz - Wolfsberger Ac gosti200-30-4

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Austria Vienna Ii - Dornbirn gosti540-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Wac A - Tus Bad Gleichenberg domaći51-23-3
1231Fc Wels - Gleisdorf 1919 gosti740-00-2
1232Usv Weindorf St. Anna Am Aigen - Wsc Hertha gosti70-31-4
1234Deutschlandsberger Sc - Atsv Wolfsburg domaći112-05-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Fc Mauerwerk - Bruck Leitha gosti171-12-2
1094Wiener Viktoria - Mattersburg Ii domaći251-03-1
1095Sv Leobendorf - Traiskirchen Fcm - - 0-00-0
1101Wiener Neustadt - Ask Ebreichsdorf domaći21-01-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8804Sabayil - Keshla - - 0-00-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10646Eupen - Genk domaći202-02-0
10647Royal Excel Mouscron - Royal Antwerp gosti310-13-1
10648St Truiden - Oostende domaći560-01-0
10649Waasland - Zulte Waregem gosti380-11-2
10650Club Brugge - Kortrijk domaći32-03-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9693Westerlo - Lommel domaći750-01-1
9694Kfco Beerschot Wilrijk - Roeselare domaći152-02-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11419Fk Tuzla City - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći261-01-0
11420Fk Zvijezda 09 - Zrinjski Mostar domaći141-02-0
11421Velez Mostar - Sloboda Tuzla domaći361-12-2
11422Fk Sarajevo - Siroki Brijeg domaći122-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Sao Caetano - Ec Sao Bernardo Sp domaći91-01-0
1324Xv De Piracicaba - Mirassol Sp domaći271-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1062Fortaleza - Atletico Mg domaći152-12-2
1070Fluminense - Vasco Da Gama - - 0-00-0
1071Palmeiras - Ceara domaći171-01-0
1073Chapecoense Sc - Sao Paulo Sp gosti70-20-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1956Oeste Sp - Crb gosti450-13-3
1957Vitoria Ba - Figueirense domaći341-12-2
1958America Mineiro - Ponte Preta - - 0-00-0
1959Criciuma - Sao Bento gosti441-11-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8630Ludogorets - Beroe Stara Zagora gosti61-13-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7026Sigma Olomouc - Mlada Boleslav domaći141-02-2
7027Slavia Prague - Banik Ostrava domaći431-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9791Banik Sokolov - Trinec gosti440-12-2
9792Dukla Prague - Lisen domaći392-04-2
9793Pardubice - Chrudim domaći143-04-0
97941.Sk Prostejov - Vysocina Jihlava domaći540-01-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8734Fk Jablonec B - Fk Pardubice B domaći122-02-0
8737Sk Motorlet Praha - Domalice gosti131-22-2
8738Fk Prepere - Fk Dukla Praha B gosti110-23-4
8739Fk Teplice B - Sokol Brozany domaći173-14-1
8757Tj Slovan Velvary - Fk Chlumec Nc - - 0-00-0
8758Usti N Orlici - Fk Zbuzany 1953 domaći52-03-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1991Fc Odra Petrkovice - Dolni Benesov gosti161-12-1
1999Fotbal F M - Fc Fastav Zlin B - - 0-00-0
2000Slovacko B - Banik Ostrava B gosti700-00-1
2002Hlucin - Fc Velke Mezirici gosti11-12-3
2065Rosice - Slavia Kromeriz - - 0-00-0
2076Uhersky Brod - Fk Apos Blansko gosti110-10-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1952Mlada Boleslav U19 - Meteor Praha U19 domaći570-02-2
1990Slovacko U19 - Fk Pribram U19 domaći231-02-0
2200Viktoria Plzen U19 - Pardubice U19 gosti590-01-1
2238Brno U19 - Slavia Prague U19 gosti60-13-2
2260Budejovice U19 - Hradec Kralove U19 domaći451-01-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1516Apoel Nicosia - Aek Larnaca - - 0-00-0
1521Ethnikos Achnas - Omonia Nicosia gosti61-11-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8955Kom Podgorica - Titograd gosti300-11-2
8960Ofk Petrovac - Grbalj Radanovici domaći271-02-0
8961Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad domaći301-01-1
8962Zeta Golubovci - Buducnost Podgorica gosti91-12-1
8963Fk Mladost Ljeskopolje - Sutjeska Niksic domaći480-02-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9580Vejle - Fremad Amager domaći32-04-0
9581Hb Koge - Viborg gosti550-02-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2350Vanlose - Hik Hellerup domaći630-01-0
2351Fa 2000 - Frem domaći101-24-4
2352Brabrand - Vejlby Skovbakken Aarhus gosti110-31-3
2353Dalum - Vejgaard Bk domaći42-13-1
2354Hillerod - B93 Kopenhagen gosti180-10-2
2453Naesby - Jammerbugt Fc domaći302-02-2
2483Skovshoved - Bronshoj gosti730-00-2
2564Fc Helsingor - Slagelse domaći32-05-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Ballerup Skovlunde Fodbold - Bk Roskilde gosti250-22-2
2319Tarnby - Ledoje Smorum gosti850-00-1
2320Birkerod - Allerod domaći81-22-2
2386Koge Nord Fc - Fremad Valby domaći241-11-2
2422Taastrup - Herlev domaći21-02-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2475B 1908 - Gvi U21 gosti90-11-2
2480Kfum Bk Kobenhavn 1899 - Karlslunde If gosti451-11-3
2481Ishoej If - Avedore gosti123-15-1
2482Tarnby Ff - Greve domaći301-02-0

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Norresundby - Viby domaći251-02-1
2306Vri - Skjold If Saeby gosti81-12-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Ldu Quito - Fuerza Amarilla Sc domaći73-15-2
2100Cd America De Quito - Universidad Catolica domaći670-01-0
2112Tecnico Universitario - Aucas domaći391-03-2
2113Independiente Del Valle - Delfin Sc - - 0-00-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6609Bournemouth - Manchester Utd domaći451-01-0
6610Arsenal - Wolves domaći211-01-1
6611Aston Villa - Liverpool domaći211-01-2
6612Brighton - Norwich domaći680-02-0
6613Manchester City - Southampton gosti130-12-1
6614Sheffield United - Burnley domaći173-03-0
6615West Ham - Newcastle gosti160-22-3
6616Watford - Chelsea gosti50-11-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Wigan - Swansea gosti121-11-2
1751Blackburn - Sheffield Wednesday gosti830-02-1
1752Brentford - Huddersfield gosti620-00-1
1753Cardiff - Birmingham gosti32-14-2
1754Derby - Middlesbrough domaći221-02-0
1755Fulham - Hull gosti90-10-3
1756Leeds - Qpr domaći391-02-0
1757Luton - Nottingham Forest gosti390-11-2
1758Reading - Millwall domaći102-02-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2548Afc Wimbledon - Lincoln City gosti310-11-1
2549Blackpool - Peterborough gosti132-24-3
2550Coventry - Accrington Stanley - - 0-00-0
2565Bolton - Fleetwood domaći282-02-1
2720Doncaster - Burton Albion gosti361-12-2
2842Gillingham - Rotherham gosti190-20-3
2859Milton Keynes Dons - Tranmere gosti191-11-3
2870Portsmouth - Oxford United domaći580-01-1
2934Rochdale - Bristol Rovers gosti81-21-2
2976Sunderland - Southend domaći201-01-0
2977Wycombe - Shrewsbury domaći570-01-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1767Bradford - Exeter domaći312-02-0
1768Cambridge United - Crawley Town gosti790-02-1
1769Carlisle - Macclesfield gosti251-12-1
1770Cheltenham - Forest Green gosti150-21-2
1771Crewe - Port Vale - - 0-00-1
1772Mansfield - Colchester gosti81-12-3
1773Morecambe - Leyton Orient domaći740-01-0
1774Newport County - Salford gosti401-11-2
1775Oldham - Northampton gosti60-12-2
1776Plymouth - Grimsby V-VV-VV-VV
1777Scunthorpe - Stevenage - - 0-00-0
1779Swindon - Walsall domaći51-02-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Bamber Bridge - Stafford Rangers domaći600-02-0
2339Buxton - Ashton United domaći41-21-2
2340Fc United Of Manchester - Gainsborough gosti211-22-2
2347Grantham - Scarborough Athletic gosti72-12-1
2349Morpeth Town - Witton Albion V-VV-VV-VV-V
2365Warrington - Hyde United domaći202-14-1
2368Whitby Town - Nantwich Town gosti300-13-3

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1530Aldershot - Maidenhead United domaći630-02-0
1533Barnet - Chorley gosti310-12-1
1535Barrow - Sutton United domaći520-01-0
1537Eastleigh - Harrogate Town gosti92-14-2
1538Ebbsfleet United - Chesterfield gosti131-12-2
1540Fylde - Dover Athletic - - 0-00-0
1541Halifax - Torquay gosti80-22-4
1566Notts County - Hartlepool gosti81-22-2
1567Solihull Moors - Dagenham Redbridge domaći21-12-1
1568Stockport - Woking gosti230-11-3
1578Wrexham - Bromley domaći780-01-0
1592Yeovil - Boreham Wood domaći71-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1765Billericay Town - Weymouth V-VV-VV-VV-V
1766Braintree Town - Hungerford Town gosti230-10-3
1780Chippenham - Welling - - 0-00-0
1783Concord Rangers - Hemel Hampstead Town domaći72-03-1
1785Dorking Wanderers - Wealdstone gosti90-22-2
1787Dulwich Hamlet - Bath City gosti300-11-3
1789Eastbourne Borough - Dartford gosti330-10-2
1790Hampton Richmond - Maidstone United domaći91-02-1
1796Slough Town - Chelmsford City domaći62-02-1
1797St Albans - Havant Waterlooville gosti190-21-3
1798Tonbridge - Oxford City gosti330-24-4

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Alfreton Town - Spennymoor gosti250-10-2
1595Blyth Spartans - Farsley Celtic domaći640-02-0
1596Brackley Town - Chester gosti81-11-1
1656Darlington - Hereford - - 0-00-0
1660Gateshead - Guiseley gosti180-12-3
1661Gloucester - Curzon Ashton gosti51-22-2
1747Kettering - Bradford Park Avenue domaći151-04-0
1748Kings Lynn - Altrincham domaći770-02-2
1761Southport - Leamington domaći12-04-1
1762Telford - Boston Utd domaći331-01-3
1763York - Kidderminster domaći381-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2138Afc Hornchurch - Potters Bar Town gosti191-13-1
2140Bishop S Stortford - Leatherhead gosti390-10-1
2147Bognor Regis Town - Enfield V-VV-VV-VV-V
2150Brightlingsea Regent - Kingstonian gosti400-10-2
2151Carshalton Athletic - Folkestone Invicta domaći391-01-1
2156Cheshunt Fc - Lewes gosti360-20-2
2157Corinthian Casuals - Margate gosti10-11-2
2162Cray Wanderers - Worthing domaći301-02-2
2163East Thurrock - Wingate Finchley gosti240-13-1
2164Haringey Borough - Horsham gosti91-11-2
2165Merstham - Bowers Pitsea Fc V-VV-VV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Alvechurch - Coalville Town V-VV-VV-VV-V
2566Barwell - Hednesford gosti70-24-4
2567Biggleswade Town - Rushden domaći233-03-1
2570Leiston - Bromsgrove Rovers gosti20-20-8
2571Lowestoft Town - Banbury United - - 0-00-0
2572Needham Market Fc - Stourbridge domaći42-13-3
2573Nuneaton - Royston Town domaći32-12-2
2574Peterborough Sports Fc - Stratford Town Fc domaći131-06-0
2575Redditch - Kings Langley gosti810-00-2
2577St Ives Town - Hitchin gosti90-20-3
2579Tamworth - Rushall Olympic domaći192-12-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2580Beaconsfield Town - Walton Casuals domaći181-01-2
2581Dorchester - Harrow Borough gosti270-11-2
2590Farnborough - Salisbury - - 0-00-0
2592Hayes Yeading United - Blackfield Langley V-VV-VV-VV-V
2593Poole Town - Metropolitan Police V-VV-VV-VV-V
2601Swindon Supermarine - Gosport Borough domaći421-01-0
2602Taunton Town - Hendon V-VV-VV-VV-V
2606Tiverton - Chesham United V-VV-VV-VV-V
2607Truro City - Merthyr Town V-VV-VV-VV-V
2608Weston Super Mare - Hartley Wintney V-VV-VV-VV-V
2609Wimbourne - Yate Town domaći660-02-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2725Chelsea U23 - Blackburn U23 domaći281-02-1
2728Liverpool U23 - Everton U23 domaći151-12-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6946Trans Narva - Tallinna Kalev domaći640-02-0
6950Levadia Tallinn - Nomme Kalju domaći191-11-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6728Marseille - Lille domaći470-02-1
6729Amiens - Brest domaći271-01-0
6730Angers Sco - Strasbourg domaći261-01-0
6733Metz - Montpellier domaći261-02-2
6734Nimes Olympique - Rennes V-VV-VV-VV-V
6735Toulouse - Lyon domaći151-12-3

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2619Clermont Foot - Le Mans gosti40-10-1
2620Grenoble - Paris Fc - - 0-00-0
2621Lens - Lorient domaći820-01-0
2622Niort - Sochaux gosti600-00-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1927Fc Bourg Peronnas - Avranches gosti390-11-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2838Panionios - Aris domaći660-01-1
2839Xanthi - Olympiakos Piraeus - - 0-00-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9573Dinamo Zagreb - Inter Zapresic domaći480-01-0
9574Gorica - Hajduk Split domaći121-12-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1968Nk Sesvete - Rudes gosti81-23-2
1969Cibalia - Orijent gosti160-11-2
1973Sibenik - Kustosija domaći470-02-0
1978Solin - Hnk Hajduk Ii gosti310-12-3

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Hyderabad Fc - Kerala Blasters Fc gosti340-12-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8948Psis Semarang - Pss Sleman domaći222-03-0
8949Bhayangkara Fc - Semen Padang domaći500-02-2
8950Surabaya - Psm Makassar V-VV-VV-VV-V

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10459Roma - Napoli domaći191-02-1
10460Bologna - Inter domaći590-01-2
10461Torino - Juventus gosti700-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8386Ascoli - Venezia domaći700-01-1
8387Crotone - Perugia gosti130-12-3
8388Livorno - Juve Stabia gosti490-02-1
8438Pescara - Pisa domaći141-03-0
8443Salernitana - Virtus Entella domaći800-02-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11136Cagliari U19 - Atalanta U19 gosti640-01-2
11137Napoli U19 - Fiorentina U19 gosti11-11-1
11138Lazio U19 - Chievo U19 gosti370-10-3
11139Sassuolo U19 - Pescara U19 gosti570-02-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9461Alessandria - Novara domaći291-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Rimini - Vis Pesaro domaći71-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9481Catanzaro - Avellino domaći242-13-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Hapoel Haifa - Kiryat Shmona domaći92-12-1
2438Hap Raanana - Maccabi Tel Aviv gosti100-10-2
2441Hapoel Hadera - Bnei Yehuda - - 0-00-0
2445Beitar Jerusalem - Hap Kfar Saba domaći860-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6280Shonan Bellmare - Gamba Osaka gosti100-20-3

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2917Jef United - Kanazawa domaći221-12-1
2918Tochigi Sc - Albirex Niigata domaći181-12-1
2919Yokohama Fc - V Varen Nagasaki domaći421-02-0
2920Ehime Fc - Machida Zelvia domaći241-02-0
2921Renofa Yamaguchi - Ryukyu gosti21-11-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3142Pohang Steelers - Gangwon gosti430-12-2
3143Seoul - Ulsan Hyundai gosti820-00-1
7511Gyeongnam - Sangju Sangmu Fc gosti380-10-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8596Ajax Cape Town - Cape Umoya United Fc domaći52-13-3
8597Jdr Stars - Free State Stars domaći21-01-1
8598Mbombela United Fc - Ts Galaxy Fc V-VV-VV-VV-V
8599Royal Eagles - Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc gosti191-21-3
8600University Of Pretoria - Ts Sporting Fc domaći281-24-2
8601Uthongathi Fc - Jomo Cosmos domaći182-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7774Kaizer Chiefs - Orlando Pirates gosti340-11-1
7775Supersport United - Golden Arrows gosti120-10-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3140Al Khor - Al Gharrafa gosti120-11-3
3141Al Duhail Sc - Al Sadd gosti142-14-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11242Deportivo Cali - Independiente Medellin gosti101-22-2

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2671Kazma - Al Arabi Kw domaći191-04-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8577Senglea Athletic - Balzan Youths gosti120-12-2
8578Mosta - Floriana gosti120-21-3

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9802Puskas Akademia - Honved gosti61-11-2
9803Debreceni - Paksi Se domaći282-03-1
9804Diosgyor - Varda domaći31-03-1
9805Ferencvaros - Mezokovesd Zsory domaći91-01-1
9806Kaposvar - Ujpest domaći51-22-3
9807Zalaegerszeg - Fehervar domaći62-03-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10182Queretaro - Tigres - - 0-00-0
10183America Mexico - Santos Laguna domaći401-01-2
10184Necaxa - Pachuca gosti320-11-2
2717Monterrey - Veracruz gosti660-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8627Club Celaya - Cafetaleros De Tapachula domaći570-03-0
8628Cimarrones De Sonora Fc - Universidad Guadalajara gosti260-11-2
8629Dorados De Sinaloa - Alebrijes De Oaxaca Fc gosti730-00-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11100America Mexico - Santos Laguna U20 gosti290-21-2
11101Necaxa - Pachuca gosti320-11-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6846Art Municipal Jalapa - Las Sabanas Cf gosti21-11-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7030Rkc Waalwijk - Heracles domaći111-02-0
7031Sparta Rotterdam - Psv Eindhoven domaći281-02-2
7032Az Alkmaar - Twente domaći451-03-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6840Aswh - De Treffers domaći101-22-2
6841Ijsselmeervogels - Jong Volendam gosti42-23-3
6842Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys gosti390-11-2
6843Katwijk - Noordwijk domaći92-23-2
6844Tec - Quick Boys gosti680-00-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9869Molde - Kristiansund domaći151-02-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7021Kongsvinger - Sandnes Ulf gosti41-11-2
7022Nest Sotra - Aalesund gosti840-00-1
7077Sandefjord - Jerv domaći540-01-0
7078Skeid - Notodden domaći212-12-2
7080Sogndal - Ham Kam domaći550-03-0
7120Start - Ullensakerkisa gosti301-12-1
7121Strommen - Kfum Oslo gosti750-00-3
7122Tromsdalen - Raufoss domaći141-03-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2790Asane - Kvik Halden domaći770-02-0

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10664Wellington - Hamilton Wanderers Afc domaći162-15-1
10665Eastern Suburbs Afc - Canterbury domaći630-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6659Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach gosti181-21-2
6660Borussia Dortmund - Wolfsburg domaći520-03-0
6661Eintracht Frankfurt - Bayern Munich domaći252-15-1
6662Rb Leipzig - Mainz domaći55-08-0
6665Werder Bremen - Freiburg domaći91-12-2
6666Union Berlin - Hertha Berlin domaći870-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Aue - Heidenheim domaći540-01-1
1212Greuther Furth - Darmstadt domaći322-03-1
1213St Pauli - Karlsruher domaći500-02-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12481860 Munich - Viktoria Koln domaći52-04-2
1249E. Braunschweig - Ingolstadt gosti210-30-3
1250Kaiserslautern - Wurzburger Kickers gosti131-12-3
1252Magdeburg - Hallescher domaći441-01-0
1253Preussen Munster - Chemnitzer gosti152-23-3
1254Waldhof Mannheim - Unterhaching gosti290-10-3

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
112331. Fc Heidenheim - Eintracht Frankfurt U19 domaći311-02-2
11234Bayern Munich U19 - Fc Ingolstadt 04 domaći422-04-0
11235Greuther Furth U19 - Freiburg U19 domaći111-11-2
11236Mainz U19 - Augsburg U19 domaći31-02-0
2771Holstein Kiel U19 - St. Pauli U19 gosti151-12-2
2772Rb Leipzig U19 - Dynamo Dresden U19 gosti440-22-2
2773Hamburger Sv U19 - Wolfsburg U19 gosti420-12-4
2774Borussia M Gladbach U19 - Arminia Bielefeld U19 domaći102-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8759Ismaning - Hankofen Hailing domaći242-02-2
8760Sv Donaustauf - 1860 Munich Am domaći411-02-1
8761Tsv 1882 Landsberg - Schwabmunchen gosti141-21-3
8762Turkspor Augsburg 1972 - 1865 Dachau domaći141-01-0
8777Sv Kirchanschoring - Sv Pullach domaći181-01-1
8778Tsv 1880 Wasserburg - Kottern domaći790-01-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11439Ansbach - Grossbardorf gosti20-22-3
11440Atsv 1898 Erlangen - Eltersdorf gosti50-20-3
11441Eintracht Bamberg 2010 - Don Bosco Bamberg domaći770-01-0
11442Sand - Tsv Abtswind domaći221-01-0
11443Wurzburger - Tsv Karlburg gosti141-13-1
11444Asv Cham - Djk Vilzing gosti600-00-1
11445Fc Viktoria Kahl - Seligenporten gosti390-11-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11217Baunatal - Sv Neuhof domaći40-01-1
11218Hessen Kassel - Sv Rot Weiss Walldorf domaći101-04-0
112191. Hanauer Fc 93 - Rw Hadamar gosti530-11-3
11220Fernwald - Viktoria Griesheim gosti241-11-2
11221Tus Dietkirchen - Sg Barockstadt Fulda Lehnerz domaći451-01-3

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2781Fv Ravensburg - Freiburger Fc domaći201-02-2
2789Tsv Ilshofen - Nottingen domaći181-01-3
2878Linx - Sv Sandhausen Ii gosti220-11-1
2882Stuttgart Amateurs - Pforzheim domaći780-02-0
2884Villingen - Sgv Freiberg domaći62-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2885Curslack Neuengamme - Meiendorfer domaći132-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11181Blau Weiss Berlin - Fc Strausberg domaći81-03-0
11182Ludwigsfelder - Msv Pampow gosti410-10-3
11183Torgelower Greif - Staaken domaći291-03-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
111631919 Grimma - Fsv Martinroda gosti760-01-1
11164Einheit Rudolstadt - Cz Jena Ii gosti470-01-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11158Hertha Wiesbach - Kaiserslautern Am domaći111-02-1
11159Tsv Schott Mainz - Wormatia Worms domaći530-02-2
11160Pfeddersheim - Hassia Bingen domaći43-04-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2894Aubstadt - Schweinfurt domaći281-02-2
2898Augsberg Am - Buchbach domaći510-02-2
2924Bayreuth - Viktoria Aschaffenburg domaći840-01-1
2927Burghausen - Tsv 1860 Rosenheim gosti820-00-1
2928Eichstatt - Heimstetten domaći73-15-2
2929Greuther Furth Am - Tsv Rain Lach domaći191-01-2
2933Nurnberg Am - Vfr Garching domaći244-06-0
2948Turkgucu Munchen - Schalding Heining domaći111-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3112Heider - Vfb Oldenburg gosti300-10-3
3113Jeddeloh - Eintracht Norderstedt domaći301-01-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1960Altglienicke - Viktoria Berlin gosti41-13-2
1961Auerbach - Babelsberg domaći271-02-0
2192Optik Rathenow - Bsg Chemie Leipzig gosti400-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2264Aalen - Ulm domaći21-02-2
2266Bahlinger Sc - Fc Giessen domaći451-04-0
2267Elversberg - Saarbrucken domaći61-03-0
2270Hoffenheim Am - Freiburg Am domaći53-07-0
2279Homburg - Mainz Am gosti20-12-1
2280Pirmasens - Astoria Walldorf domaći141-02-0
2281Tsv Steinbach 1921 - Tsg Balingen gosti80-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321Bergisch Gladbach - Wuppertaler domaći271-01-1
2341Borussia Monchengladbach Am - Tus Haltern domaći311-03-2
2344Rw Essen - Sportfreunde Lotte gosti101-14-1
2369Schalke Am - Vfb Homberg domaći311-04-0
2370Sv Lippstadt 08 - Sv Rodinghausen gosti90-30-4

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3311Kropp - Sv Eichede gosti380-10-1
3478Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Sv Todesfelde gosti450-11-2
3577Tsv Bordesholm - Tsb Flensburg gosti140-11-1
3578Inter Turkspor Kiel - Husumer domaći51-12-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2946River Plate Asuncion - General Diaz domaći470-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2952Ayacucho Fc - Real Garcilaso domaći760-01-1
2975Sport Huancayo - Escuela Municipal Deportivo Binacional - - 0-00-0
2979Alianza Lima - Alianza Universidad De Huanuco domaći81-11-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9876Korona Kielce - Zaglebie Lubin domaći201-01-0
9877Cracovia Krakow - Lechia Gdansk domaći900-01-0
9878Pogon Szczecin - Lech Poznan domaći211-01-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2994Miedz Legnica - Radomiak Radom domaći123-03-1
3001Olimpia Grudziadz - Odra Opole domaći560-03-1
3002Lks Nieciecza - Jastrzebie domaći231-12-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3065Elana Torun - Znicz Pruszkow gosti30-12-1
3066Stal Rzeszow - Gornik Leczna gosti350-10-1
3067Ks Legionovia Legionowo - Olimpia Elblag gosti201-22-2
3068Ks Polkowice - Gryf Wejherowo domaći391-05-0
3069Katowice - Stalowa Wola domaći480-02-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2925Benfica - Rio Ave domaći321-02-0
2926Moreirense - Vitoria Guimaraes gosti490-01-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2980Covilha - Penafiel - - 0-00-0
2981Casa Pia - Vilafranquense gosti300-23-2

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6847Berco Sc - Gd Chaves B domaći161-11-1
6848Braga B - Braganca domaći331-02-0
6849Ac Marinhense - Beira Mar gosti163-24-3

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8447Sporting Lisbon U19 - Uniao De Leiria U19 domaći16-09-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9895Gaz Metan Medias - Fc Hermanstadt gosti610-01-1
9896Cfr Cluj - Fc Clinceni domaći520-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3192Dacia Mioveni - Pandurii Tg.Jiu domaći72-04-0
3193Fc Dunarea Calarasi - Scolar Resita domaći51-02-1
3194Gloria Buzau - Farul Constanta domaći451-02-0
3196Metaloglobus Bucuresti - Fc Arges - - 0-00-0
3197Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna domaći321-12-1
3198Petrolul Ploiesti - Politehnica Timisoara domaći251-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1120Dynamo Moscow - Akhmat Grozny gosti430-11-1
1121Fc Ufa - Lokomotiv Moscow gosti590-01-1
1172Pfc Sochi - Tambov gosti411-11-2
1173Zenit St Petersburg - Cska Moscow gosti450-11-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4791Pittsburgh Riverhounds - Louisville City Fc domaći111-01-1
4792Nashville Sc - Indy Eleven gosti580-00-1
4793El Paso Locomotive Fc - Sacramento Republic Fc domaći401-03-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3153Al Adalh Fc - Al Hazem gosti220-12-2
3295Al Taawoun - Al Shabab Ksa domaći191-03-1
3301Al Nasr - Abha Club domaći83-04-0

SINGAPUR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8981Tampines Rovers - Warriors Fc gosti112-24-3

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2722Ballymena - Larne gosti20-20-3
2734Crusaders - Institute gosti381-11-1
2746Dungannon - Coleraine gosti300-10-2
2761Glenavon - Cliftonville gosti31-11-2
2762Linfield - Carrick Rangers domaći421-02-0
2763Warrenpoint - Glentoran gosti70-40-4

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9902Nitra - Trnava domaći391-01-0
9903Dac 1904 - Sered - - 0-00-0
9904Pohronie Ziar - Ruzomberok gosti290-21-2
9905Slovan Bratislava - Senica domaći451-02-0
9906Zemplin Michalovce - Zlate Moravce domaći301-12-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3172Bardejov - Dubnica domaći470-03-0
3185Fk Puchov - Mfk Skalica domaći51-01-0
3186Kosice - Sport Podbrezova domaći301-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3603Nk Bravo - Maribor gosti240-10-1
3606Nk Celje - Triglav domaći172-04-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11318Partizan Belgrade - Vojvodina Novi Sad domaći292-04-0
11319Proleter Novi Sad - Crvena Zvezda gosti590-00-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7284Aberdeen - Kilmarnock domaći102-03-0
7285Hamilton - Ross County gosti10-12-2
7309Motherwell - Livingston domaći470-02-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7310Arbroath - Alloa domaći162-12-1
7311Ayr United - Partick Thistle domaći112-04-1
7317Dunfermline - Queen Of The South domaći570-02-0
7318Inverness Caledonian Thistle - Dundee United gosti200-10-3

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Airdrie United - Dumbarton domaći13-13-1
1085East Fife - Montrose gosti370-10-1
1086Forfar - Falkirk gosti330-10-2
1087Peterhead - Raith domaći351-02-0
1088Stranraer - Clyde domaći62-03-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7319Brechin - Edinburgh City gosti260-12-3
7320Cowdenbeath - Cove Rangers domaći151-21-3
7321Elgin - Annan Athletic domaći43-04-0
7322Stenhousemuir - Queen S Park gosti310-10-3
7323Stirling Albion - Albion Rovers domaći590-03-0

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3608Hibernian - Celtic - - 1-32-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10473Espanyol - Valencia domaći311-01-2
10474Levante - Barcelona gosti380-13-1
10475Sevilla - Atletico Madrid domaći281-01-1
10476Real Madrid - Real Betis - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10225Cdef Logrono - Madrid Ccf domaći490-01-1
10226Sevilla Fc - Real Sociedad gosti150-11-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7781Fuenlabrada - Deportivo La Coruna domaći261-01-1
7840Alcorcon - Racing Santander domaći271-01-0
7841Tenerife - Huesca - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3658Fc Coruxo - Celta Vigo B gosti210-12-2
3671Real Valladolid B - Club Haro Deportivo domaći91-11-1
3690Arenas Club De Getxo - Guijuelo - - 0-00-0
3691Salamanca Cf Uds - Barakaldo domaći182-03-0
3737Villarreal B - Valencia B gosti30-10-1
3740Llagostera - Cd Ebro domaći221-02-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5269Binisalem - Cd Ibiza Islas Pitiusas gosti30-20-3
5273Ud Las Palmas C - Cf Panaderia Pulido domaći530-02-0
5278Igualada Cf - Sant Andreu gosti230-11-2
5279Santfeliuenc Fc - Ue Vilassar De Mar gosti281-12-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3884Aik Stockholm - Sundsvall domaći690-02-1
3885Falkenberg - Athletic Fc domaći900-01-0
3887Gotenborg - Ostersunds domaći162-17-1
3888Hammarby - Bk Hacken domaći351-04-1
3891Helsingborg - Elfsborg gosti340-11-2
3892Norrkoping - Djurgarden domaći82-02-2
3897Orebro - Malmo gosti110-20-5
3918Sirius - Kalmar domaći780-03-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4396Atvidaberg - Lunds gosti321-12-2
4398Landskrona - Lindome Gif domaći590-02-0
4400Ljungskile - Torns If domaći600-02-1
4403Oskarshamn - Utsiktens gosti260-11-2
4426Skovde - Assyriska Turabdin Ik domaći131-03-0
4427Trollhattan - Oddevold gosti180-14-1
4448Tvaakers - Eskilsminne If domaći900-01-0
4449Varnamo - Kristianstad domaći222-04-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4369Bodens - Sylvia domaći223-07-0
4382Fc Linkoping City - Nykoping domaći162-03-0
4387Forward - Karlstad Bk gosti241-12-3
4390Karlslunds - Carlstad United gosti181-21-4
4392Sandvikens - Vasalunds If domaći241-31-3
4394Sollentuna United - Gefle If gosti560-00-1
4395Umea - Tegs domaći232-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11423Motala - Ytterhogdals Ik 1921 domaći480-02-0
8463Bk Olympic - Berga gosti160-12-3

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7850St Gallen - Sion domaći560-03-0
7851Thun - Zurich gosti400-10-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4450Schaffhausen - Winterthur domaći21-01-1
4452Stade Ls Ouchy - Aarau gosti570-00-2
4453Grasshoppers - Kriens domaći381-02-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4255Konyaspor - Genclerbirligi domaći371-01-1
4258Alanyaspor - Basaksehir - - 0-00-0
4262Trabzonspor - Goztepe gosti310-10-1
4266Antalyaspor - Besiktas gosti90-21-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8582Hatayspor - Altay Izmir domaći431-03-2
8583Adanaspor - Boluspor - - 0-00-0
8584Menemen Belediyespor - Umraniyespor domaći740-01-0
8585Akhisar Bld Spor - Adana Demirspor domaći431-01-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4652Wakiso Giants Fc - Express Fc gosti140-20-3
4654Bright Stars Fc - Onduparaka Fc domaći720-01-0
4683Busoga United Fc - Vipers Sc gosti900-00-1
4688Maroons Fc - Uganda Police Fc gosti530-02-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4329Karpaty Lviv - Shakhtar Donetsk gosti100-10-3
8256Vorskla Poltava - Desna Chernigov gosti760-00-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7304Volyn Lutsk - Avangard Kramatorsk domaći352-12-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4741Defensor Sporting - Danubio domaći111-11-2
4743Juventud Piedras - Racing Club Montevideo - - 0-00-0
4744Rampla Juniors - Ca Boston River gosti140-10-1
4745Penarol - Plaza Colonia domaći540-02-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7838Aragua - Tachira gosti351-11-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7130Airbus - Aberystwyth domaći71-21-5
7131Caernarfon Town - Barry Town domaći81-14-1
7132Carmarthen - Newi Cefn Druids domaći201-21-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9851Mornar - Kk Cedevita Olimpija 77-70
9852Partizan Beograd - Fmp 90-85

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6850Quimsa Santiogo Del Estero - Regatas Corrientes 97-96

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1223Adelaide 36ers - Sydney Kings 86-86 / 96-98
6851New Zealand Breakers - Perth Wildcats 79-84
6853Illawarra Hawks - Brisbane Bullets 69-83

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10206Perth Lynx - Townsville Fire 80-80 / 88-93

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8635Oberwart Gunners - Ubc St Polten 83-71
8636Vienna D.C. Timberwolves - Bk Dukes Klosterneuburg 73-107
8637Wbc Kraftwerk Wels - Arkadia Traiskirchen 93-83
8638Kapfenberg Bulls - Basketclubs Vienna 94-73

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11273Dexia Mons Hainaut - Leuven Bears 82-99

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1294Basket Brno - Cez Nymburk 71-101
1302Bk Olomoucko - Bk Decin 78-78 / 91-87
1303Nh Ostrava - Bk Opava 72-107
1304Qanto Svitavy - Usti Nad Labem 78-67
1305Sokol Hradec Kralove - Bc Kolin 108-97
1314Usk Prague - Bk Pardubice 58-63

DANSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9157Randers Cimbria - Bms Herlev Wolfpack 99-71

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9158Kataja Joensuu - Lahti Basketball 62-82
9159Pyrinto Tampere - Salon Vilpas Vikings 85-96

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9767Boulazac Basket - Nanterre 91-62
9768Champ. Chalons Reims - Dijon 77-77 / 86-88
9769Gravelines Dunkerque - Limoges 92-80
9770Orleans Loiret - Cholet 80-83
9771Paris Levallois - Roanne 86-83
9772Strasbourg - Pau Orthez 69-65
9798Le Mans - As Monaco 73-66

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11301Basket Lattes Montpellier - Roche Vendee Basket Club 66-61
11302Flammes Carolo Basket - Saint Amand Hainaut Basket 59-64
11303Landerneau Bretagne Basket - Nantes Reze 66-56
11304Tango Bourges Basket - Esb Villeneuve 85-71

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11270Ada Blois Basket 41 - Antibes Sharks 75-72
11271Bc Souffelweyersheim - Rouen 86-80
11272Ujap Quimper 29 - Provence Basket 76-64

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2690Aek Athens - Panionios 91-61
2691Ao Ionikos Nikaias - Iraklis 88-74
2692Aris - Kolossos 71-71 / 85-87
2693Asp Promitheas - Peristeri 64-60
2695Gs Lavriou - Ago Rethymnon 86-78
2696Paok - Ifaistos Limnou 94-74

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1292Vrijednosnice Osijek - Kk Gorica 95-96
1293Zabok - Sonik Puntamika 83-92

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6760Sassari - Virtus Roma 108-72

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11265Asd Basket Costa - Techedge Broni 73-67

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11263Bergamo - Rieti 74-80
11264Eurobasket Roma - Biella 68-79

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10046Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 67-66
10047Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 84-87

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10053San En Neo Phoenix - Osaka Evessa 62-80
10054Niigata Albirex Bb - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 70-69
10172Toyama Grouses - Ryukyu Golden Kings Okinawa 69-91
10173Shimane Susanoo Magic - Brave Thunders Kanagawa 73-68
10188Tochigi Brex - Toyota Alvark Tokyo 79-71
6948Toyama Grouses - Ryukyu Golden Kings Okinawa 64-85
6949Shimane Susanoo Magic - Brave Thunders Kanagawa 53-87
6955Aisin Seahorses Mikawa - Sun Rockers Shibuya 89-91
6980Niigata Albirex Bb - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 71-60
6986San En Neo Phoenix - Osaka Evessa 70-87
7025Chiba Jets - Kyoto Hannarizu 88-61

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11309Gunma Crane Thunders - Earthfriends Tokyo Z 86-58
11310Nishinomiya Storks - Yamagata Wyverns 73-66
11311Bambitious Nara - Hiroshima Dragonflies 88-109
11312Ehime Orange Vikings - Tokyo Excellence 82-68

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1241Beijing Baxi - Shenzhen Leopards 108-103
1247Jiangsu Dragons - Zhejiang Golden Bulls 96-97
1263Qingdao Eagles - Jilin Northeast Tigers 103-105
1264Shandong Golden Stars - Bayi Rockets 108-95
1267Shanghai Sharks - Jiangsu Monkey Kings 93-84
1268Sichuan Blue Whales - Xinjiang Flying Tigers 87-134
1283Zhejiang Guangsha Lions - Fujian Sturgeons 93-90

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10191Prienai - Neptunas Klaipeda 59-101
10192Bc Dzukija Alytus - Siauliai 87-61

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7029Fuerza Regia - Mineros De Zacatecas 82-87
7043Capitanes Ciudad De Mexico - Libertadores De Queretaro 83-73
7044Aguacateros De Michoacan - Santos De San Luis 91-81
7045Angeles De Puebla Bc - Dorados De Cihuahua 83-89
7046Lenadores De Durango - Correcaminos Uat Victoria 124-100
7047Soles De Mexicali - Astros Jalisco 108-93
7048Huracanes De Tampico - Plateros De Fresnillo 111-93

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1036Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans 115-104
1037Detroit Pistons - Brooklyn Nets 113-109
1039Orlando Magic - Denver Nuggets 87-91
1040Memphis Grizzlies - Phoenix Suns 105-114
1041Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 115-105
1042Washington Wizards - Minnesota Timberwolves 109-131
1043Golden State Warriors - Charlotte Hornets 87-93
1046Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers 128-129

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1911Den Helder Suns - Lasaulec Aris Leeuwarden 74-63
1912Apollo Amsterdam - Landstede Basketball Zwolle 84-96
1915Basketball Academie Limburg - Feyenoord Basketbal Rotterdam 69-82
1916Shoeters Den Bosch - Zorg Leiden 109-83

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10199Centrum Tigers Oslo - Froya Ambassadors 80-94

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6880S.Oliver Baskets Wurzburg - Mitteldeutscher Bc 91-79
6887Skyliners Frankfurt - Bbc Bayreuth 74-88
6889Crailsheim Merlins - Ewe Baskets Oldenburg 82-82 / 93-98
6890Rasta Vechta - Telekom Baskets Bonn 95-83

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2698Trefel Sopot - Gtk Gliwice 99-94
2699Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 79-82
2702Asseco Prokom Gdynia - Stal Ostrow Wielkopolski 69-71
2704Rosa Radom - Astoria Bydgoszcz 85-80

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1920Benfica - Sporting Cp 85-79
1921Maia Basket - Illiabum 76-72
1923Sc Lusitania - Fc Porto 75-96
1924Vitoria Sport Clube - Fc Barreirense 73-69
1925Galitos Barreiro - Cab Madeira 92-72

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1544Bcmu Pitesti - Csm Csu Oradea 71-83

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1926Bk Zilina - Inter Bratislava 74-97
1944Mbk Handlova - Mbk Komarno 89-84

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6779Icl Manresa - Bilbao Basket 79-79 / 101-97
6780Morabanc Andorra - Ucam Murcia 86-89
6781Cb Miraflores - Tecnyconta Zaragoza 69-78

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE) KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11267Gipuzkoa Idk - Araski Aes 56-62
11268Campus Promete - Porta Xi Ensino 55-60

ŠPANJOLSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11266Lucentum Alicante - Cb Almansa 83-82

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11269Boras - Sodertelje 78-66

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1945Lugano Tigers - Starwings Basket 90-83
1946Bbc Lausanne - Benetton Fribourg 64-91
1950Lions De Geneve - Bbc Nyon 91-64

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11314Besiktas Istanbul - Buyukcekmece Basketbol 84-87
11315Pinar Karsiyaka - Turk Telekom 85-66
11316Tofas Bursa - Galatasaray Sk 112-93
11317Ogm Ormanspor - Gaziantep Basketbol 59-83

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2293Khimik Opz Yuzny - Bc Mykolaiv 77-65

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11210Utica Comets - Rochester Americans 0-30-6
2737Belleville Senators - Hartford Wolf Pack 2-24-4
2739Bridgeport Sound Tigers - Lehigh Valley Phantoms 0-12-3
2741Hershey Bears - Providence Bruins 2-25-3
2744Milwaukee Admirals - Chicago Wolves 3-15-2
2767Rockford Icehogs - Iowa Wild 0-12-2
2768Syracuse Crunch - Binghamton Devils 3-13-2
2770Springfield Thunderbirds - Wilkes Barre Scranton Penguins 1-13-3
8327San Antonio Rampage - Texas Stars 3-18-2
8385Ontario Reign - Bakersfield Condors 0-31-4
8415Stockton Heat - Tucson Roadrunners 1-23-3

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2732Laval Rocket - Toronto Marlies 0-15-5
2735Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins 2-25-3

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7777Jesenice - Asiago 2-12-3
7778Vienna Capitals Silver - Red Bull Hockey Juniors 1-24-3
7779Ek Zeller Eisbaren - Fassa 1-07-2
7780Hc Gherdeina - Ritten Sport 1-22-2
7864Steel Wings Linz - Lustenau 0-20-7
7930Ec Die Adler Kitzbuhel - Val Pusteria 0-22-7
7931Ehc Bregenzerwald - Ec Kac Ii 0-15-4
7932Feldkirch - Cortina 0-02-0
7935Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Hk Sz Olimpija 0-11-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8783Orli Znojmo - Bolzano 0-12-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8788Hk Lida - Neman Grodno 0-01-2
8789Hc Dinamo Molodechno - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-14-4
8790Hk Gomel - Metallurg Zhlobin 1-23-4
8791Yunost Minsk - Hk Mogilev 1-15-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11140Trinec - Litvinov 1-02-0
11141Mlada Boleslav - Liberec 1-01-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1693Slavia Prague - Ceske Budejovice 1-02-7
1694Benatky Nad Jizerou - Hc Zubr Prerov 0-11-1
1695Hc Banik Sokolov - Hc Havirov Panthers 1-23-5
1708Hk Jestrabi Prostejov - Hc Frydek Mistek 1-03-2
1710Kadan - Hc Rt Torax Poruba 1-13-2
1714Stadion Litomerice - Dukla Jihlava 1-13-1
1721Horacky Fk Trebic - Vhk Vsetin 1-12-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7055Roedovre - Herlev 2-04-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2307Belfast Giants - Coventry Blaze 1-04-1
2308Glasgow Clan - Dundee Stars 0-13-2
2309Sheffield Steelers - Guildford Flames 4-05-3
2310Fife Flyers - Cardiff Devils 3-15-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2423Jukurit - Assat 0-01-1
2426Kookoo - Jyp 0-10-4
2446Tappara - Lukko 2-03-2
2452Karpat - Hifk 1-02-0
2458Sport - Pelicans 0-01-3
2467Tps - Ilves 1-21-6

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2485K Vantaa - Sapko 1-24-3
2486Iisalmen Peli Karhut - Koovee 2-26-4
2611Jokipojat - Heki 1-03-5
2612Kettera - Hokki 4-17-2
2613Keupa Ht - Roki 1-03-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7075Bordeaux Ghc - Grenoble 1-36-4
7076Nice Aigles - Angers 3-15-6

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7312Flint Firebirds - Barrie Colts 1-41-5
7313Erie Otters - Ottawa 67s 0-10-2
7314Niagara Icedogs - Mississauga Steelheads 0-12-4
7315Saginaw Spirit - Guelph Storm V-VV-V
7316Sudbury Wolves - Peterborough Petes 0-05-2
7324Marie Greyhounds - Windsor Spitfires 1-42-10

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7330Winnipeg Ice - Swift Current Broncos 1-04-0
7353Calgary Hitmen - Saskatoon Blades 0-12-3
7354Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 0-31-5
7355Portland Winter Hawks - Seattle Thunderbirds 1-02-1
7356Everett Silvertips - Kamloops Blazers 1-03-2
7357Spokane Chiefs - Prince George Cougars 1-06-0
7358Tri City Americans - Vancouver Giants 3-13-6
7359Victoria Royals - Medicine Hat Tigers 0-13-6

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2639Hk Prizma - Hk Liepaja 3-25-5
2640Hk Zemgale Llu - Hs Riga 0-22-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7118Hsc Csikszereda - Dab Docler 0-13-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7384Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers 0-01-1
7385Nashville Predators - New York Rangers 0-11-2
7390Boston Bruins - Ottawa Senators 1-15-2
7447Buffalo Sabres - New York Islanders 0-10-1
7448Carolina Hurricanes - New Jersey Devils 2-23-5
7449Columbus Blue Jackets - Calgary Flames 0-10-3
7450Dallas Stars - Montreal Canadiens 1-04-1
7451Florida Panthers - Detroit Red Wings 2-04-0
7452Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs 1-13-3
9091Minnesota Wild - St Louis Blues 1-23-3
9092Arizona Coyotes - Colorado Avalanche 2-03-0
9093San Jose Sharks - Vancouver Canucks 0-22-5
9094Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets 3-13-3
9095Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks 2-23-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11154Stjernen - Storhamar 0-11-6
11155Valerenga - Manglerud Star 0-02-0
11156Sparta Sarpsborg - Stavanger 1-03-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11152Nidaros Hockey - Furuset 1-06-3
11153Hasle Loren Ishockey - Tonsberg Og Omegn Ihk 1-15-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11165Barys Astana - Cska Moscow 0-00-3
11166Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 0-23-5
11167Jokerit - Torpedo Nn 1-13-1
11168Ska St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 0-01-2
11169Spartak Moscow - Admiral Vladivostok 1-13-4
11170Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets 1-02-1
11171Neftekhimik - Ak Bars Kazan 1-04-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11184Gornyak Uchaly - Rubin Tyumen 1-03-3
11185Saryarka - M Novokuznetsk 1-11-1
11186Molot Perm - Neftjanik Almetjevsk 0-00-2
11187Zauralye Kurgan - Yugra 0-04-3
11188Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 0-02-6
7936Org - Hc Rostov 1-03-3

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2673Brynas - Frolunda 1-03-1
2678Hv 71 - Oskarshamn 6-07-1
2681Malmo - Leksand 0-01-4
2683Rogle - Linkopings 1-12-2
2684Farjestads - Djurgardens If 1-04-1
2688Skelleftea - Orebro 0-11-2
2697Vaxjo - Lulea 0-03-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2714Ambri - Zsc Lions 1-12-3
2715Bern - Zug 3-14-4
2719Davos - Lausanne 0-04-3
2721Lugano - Biel 0-01-2
2724Scl Tigers - Rapperswil 1-14-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11195Hc Biasca - Ajoie 1-03-2
11196Visp - Langenthal 2-27-2
11197Ev Zug Academy - Ehc Winterthur 0-03-2
11198Chaux De Fonds - Sierre 0-03-3
11199Kloten - Olten 1-22-7
11200Thurgau - Gck Lions 2-03-3

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002N.Djokovic - G.Dimitrov 13-107-66-42-0
1003D.Shapovalov - R.Nadal V-VV-VV-VV-V

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000Herbert P H N.Mahut - K.Krawietz A.Mies 13-67-66-02-0
1001I.Dodig F.Polasek - K.Khachanov A.Rublev 21-186-76-01-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020B.Schnur - D.Popko 15-113-66-12-1
1021B.Nakashima - V.Pospisil 2-121-61-60-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017S.Korda P.Kypson - M.Krueger B.Rola 3-122-61-60-2
1019S.Bangoura B.Kavcic - M.Redlicki A.Siljestrom 20-166-44-62-1

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029S.Darcis - L.Harris 12-66-26-42-0
1031E.Karlovskiy - J.Vesely 16-176-44-61-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022A.Begemann F.Mergea - K.Skupski Smith J P 19-216-76-41-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9019T.Seyboth Wild - J.Varillas 13-96-47-52-0
9021H.Dellien - F.Coria 19-166-36-72-1

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8436A.Behar G.Escobar - P.Sakamoto T.Seyboth Wild 14-127-67-62-0

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9017Y.Uchiyama - J.Duckworth 10-136-74-60-2

CHALLENGER PLAYFORD CITY 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033R.Gonzales E.King - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 18-224-67-61-2

CHALLENGER SHENZHEN 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9018Z.Li - Z.Zhang 10-163-66-41-2

ITF MEN MONASTIR 46ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11239P.Chrysochos - G.Quinzi 13-77-66-12-0

ITF OPAVA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11231J.Pospisil - P.Nouza 5-121-64-60-2
11232R.Stanek - D.Poljak 7-123-64-60-2

ITF SHARM EL SHEIK 26ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11237J.Ocleppo - P.Vivero Gonzalez 8-135-73-60-2
11238K.Jacquet - K.Zuk 10-136-10-61-2

ITF TABARKA 44A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2628G.M.Noce A.Picchione - N.D.Ionel Luncanu P A 9-135-74-60-2
2629J.Janis L.Lopez Linquet - T.Baadi A.Fattar V-VV-VV-VV-V

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11249B.Bencic - E.Svitolina V-V7-53-6V-V
11250A.Barty - Ka Pliskova 16-114-66-22-1

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004Babos T. Mladenovic K. - S.Stosur S.Zhang 17-181-66-42-1
1014A.L.Groenefeld D.Schuurs - Hsieh S W B.Strycova 3-121-62-60-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
11295Shc Malomerice - Zubri 20-27
11296Dukla Prague - Koprivnice 40-28
11297Jicin - Kralovo Pole Brno 21-20

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8307Skjern - Kif Kolding 31-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8321Randers - Horsens Hk 36-22
8324Eh Aalborg - Skanderborg 25-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11347Besancon - Merignac 41-22
11348Bourg De Peage - Joan Of Arc Dijon Handball 28-26
11349Nantes Atlantique Hb - Toulon Saint Cyr 25-21
11350Ogc Nice Handball - Cjf Fleury Les Aubrais 21-27

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
11341Creteil - Istres 25-28
11342Massy Essonne - Toulouse 25-34
11343Chartres Metropole Handball - Nimes 20-32

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11371Feakas Kerkiras - Doukas 20-24
11372Paok - Gs Drama 86 31-27
11373Aris Nikaias - Ionikos 30-33

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11293Zamet Rijeka - Umag 33-26

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2954Medvedi - Kristianstad 37-26
2955Kielce - Veszprem 34-33
2956Savehof - Bidasoa 24-33
2957Paris Handball - Aab Handbold 37-24
2958Sporting Clube - Riihimaen Cocks 38-29
2959Tatran Presov - Rk Eurofarm Rabotnik 31-29
2960Porto Vitalis - Montpellier 23-23

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2966Ik Savehof - Dhk Banik Most 24-19
2967Rostov Don - Team Esbjerg 34-26
2968Brest Bretagne Hb - Bbm Bietigheim 36-30
2969Gyori Audi Eto - Krim Mercator 31-26
2970Podravka - Ftc 26-27

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11374Balatonfuredi - Komloi 25-30
11375Eger Sbs - Csurgoi 30-29
11376Gyongyosi - Ftc Budapest 29-26
11377Mezokovesdi - Tatabana 26-34
11378Oroshazi - Vaci Kse 29-25

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11379Szombathelyi Kka - Dunaferr 23-18
11382Dvsc - Mosonmagyarovari Kcse 32-26

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11383St Hallvard - Follo 29-32
11384Kolstad Handball - Drammen 31-21

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11387Byasen Elite - Molde Hk 26-21

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2941Tvb 1898 Stuttgart - Flensburg Handewitt 23-23

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11367Aue - Eisenach 28-26
11368Emsdetten - Bietigheim Metterzimmern 30-27
11369Lubbecke - Hsg Konstanz 23-23
11370Coburg - Asv Hamm 36-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11392Wybrzeze Gdansk - Mks Kalisz 20-27
11393Chrobry Glogow - Powen Zabrze 31-32
11394Piotrkowiann - Stal Mielec 29-25
11395Wisla Plock - Spr Tarnow 33-14

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11397Spr Jks Jaroslaw - Zaglebie Lubin 25-23

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11398Belenenses - Aa Avanca 34-33
11399Aguas Santas Milaneza - Abc 24-29
11400Boavista Fc - Boa Hora Fc 33-27
11401Vitoria Fc - Madeira Sad 23-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11402Cs Minaur Baia Mare - Corona Brasov 27-27
11403Csm Slatina - Rapid Bucharest 26-17
11404Cs Magura Cisnadiei - Scm Craiova 22-19
11405Dunarea Braila - Cs Gloria 2018 23-25

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11406Dinamo Volgograd - Krasnodar 18-36

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5287Kosice Crows - Nove Zamke 34-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6956Puerto Sagunto - Bm Benidorm 34-28
6957Bm Nava - Bm Sinfin 29-25
6961Cangas - Ademar Leon 23-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11407Helvetia Bm - Rocasa Gran Canaria 28-23
11408Baseti Zuazo - Clinicas Rincon Malaga 25-26
11409Bmc Liberbank Gijon - Aula Alimentos De Valladolid 27-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8441Ifk Ystad - Redbergslids 27-32
8442Guif - Malmo 23-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11414H65 Hoor - Heid 37-22
11415Kungalvs Hk - Skuru 15-28

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11410Hif Karlskrona - Skanela If 28-24
11411Tyreso If - Alstermo If 29-28
11412Hammarby - Aranas 28-32

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11417Thun - Amicitia Zurich 28-25
11418Winterthur - Tv Endingen 30-27

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8448Obras San Juan - River Plate 1-01-11-3

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2990Klagenfurt - Gigasport Ried Innkreis 0-11-11-3

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5288Tiroler Wasserkraft - Salzburg 1-01-12-3
5289Atsc Klagenfurt - Sg Erzberglandmadln 1-02-03-0
5291Linz - Vc Tirol 1-01-13-1
5293Sparkasse Hartberg - Sg Prinz Brunnenbau 0-10-20-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3157Euphony Asse Lennik - Noliko Maaseik 1-02-03-0
3158Vc Haasrode Leuven - Tectum Achel 1-01-13-1
3161Volley Gent - Vbc Waremme 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5294Rakovski Dimitrovgrad - Slavia Su Sofia 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11213Ostrava - Usti Nad Labem 0-10-20-3
11214Pribram - Praha 1-01-11-3
11215Dukla Liberec - Brno 0-10-23-2
5295Odolena Voda - Black Volley Beskydy 0-11-13-2

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3162Prostejov - Tj Sokol Frydek Mistek 1-02-03-0
3163Pvk Olymp Praha - Vk Dukla Liberec 1-02-03-2
3164Tj Sokol Sternberk - Tj Ostrava 0-10-20-3
3171Kralovo Pole Brno - Volejbal Brno 0-10-21-3

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3173Volejbal Prerov - Vk Up Olomouc 0-11-11-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3191Gentofte Volley - Nordenskov Uif 1-02-03-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3303Gentofte Volley - Team Koge 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3625Etta - Team Lakkapaa 1-02-03-0
3647Kove - Valepa 0-10-20-3
3648Savo Volley - Hurrikaani Loimaa 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3651Liigaploki - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0
3654Lp Kangasala - Hameenlinna 1-01-13-1
3656Lp Salo - Lp Vampula 0-11-12-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11222Tours - Ajaccio 1-02-03-0
11223Chaumont 52 - Nantes 1-02-03-0
11224Montpellier - Narbonne 1-02-03-0
11225Paris - Stade Poitevin Poitiers 1-02-02-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3253Alexandroupolis - Iraklis 0-10-20-3
3284Ofi Irakleio - Panathinaikos 0-10-20-3
3285Pamvohaikos - Elpida Ampelokipon 1-02-03-2

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3722Aon Panaxiakos - Aias Euosmou 1-02-03-0
3730Asp Thetis - Aris Thessaloniki 0-11-13-1
3731Panathinaikos - Olympiakos Piraeus 0-11-12-3
3792Ao Porfiras - Ao Thiras 0-11-11-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2953Cuneo Granda Volley - Famila Chieri 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11326Brescia - Mondovi 1-01-13-1
11327Ortona - Cantu 1-02-03-1

ITALIJA SUPER KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2950Perugia - Modena 1-01-13-2

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5303Advisie X2f Sss - Tt Papendal Arnhem 1-01-13-2
5330Zvh Volleybal - Sliedrecht Sport 1-01-12-3
5332Taurus Volleybal - Langhenkel Orion Doetinchem 1-01-12-3
5343Vv Zaanstad - Vocasa Volleybal Nijmegen 0-11-13-2

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5360Sliedrecht Sport - Team Eurosped 1-01-11-3
5629Springendal Set Up 65 - Apollo 8 1-02-03-1
5634Zwolle Volleyball - Vc Sneek 0-11-13-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA ZA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5358Fast Ds 1 - Tt Papendal Arnhem 1-01-13-2

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6183Osi Volleyball - Nyborg Bergen 0-11-12-3
6230Randaberg Volleyball - Forde Vbk 0-10-22-3
6231Bk Tromso - Askim Vbk 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8449Resovia Rzeszow - Olsztyn 0-10-21-3
8450Belchatow - Ks Cuprum Lubin 0-11-12-3
8451Gks Katowice - Trefl Gdansk 0-11-12-3
8460Politechnika Warszawska - Mks Slepsk Suwalki 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3535Energa Mks Kalisz - Lks Commercecon Lodz 1-01-12-3

ROMANIA DIV 1 WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4125Scmu Arges Pitesti - Cs Medgidia 1-01-13-1

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3868Baia Mare - Dinamo Bucharest 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11332Vc Yenisey Krasnoyarsk - Ural Ufa 0-10-20-3
11333Kemerovo - Zenit St. Petersburg 0-11-13-2
11334Novosibirsk - Yugra Samotlor 1-02-03-0
11335Ugra Surgut - Dynamo Moscow 1-01-11-3
11336Ask Nizhegorodskaya Oblast - Belgorod 1-01-11-3
11337Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoy 0-10-20-3

RUSIJA 1.LIGA ZENEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4650Schaffhausen - Ts Volley Duedingen 0-11-13-2
4651Geneve Volley - Groupe E Valtra 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4286Slavia Svidnik - Sport Kosice 1-01-12-3
4289Tj Spartak Myjava - Bystrina Spu Nitra 1-01-12-3

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6239Novi Pazar Junior - Radnicki Kragujevac 1-01-11-3
6247Mladi Radnik Pozarevac - Ok Nis 1-01-13-2

SRBIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6248Jedinstvo Stara Pazova - Klek Md Zrenjanin 1-02-03-0
6284Zok Ub - Vizura Belgrade 1-02-03-0

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3810Mladost Brcko - Ach Bled 0-10-21-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4386Ube Lilla Grau - Emeve 1-01-12-3
4566Santanderina - Ibiza 0-10-20-3
4567Cai Teruel - Gran Canaria 1-02-03-0
4568Palma Portol - Cv Melilla 1-02-03-0
4585Rio Duero - Conectabalear Cv Manacor 0-10-21-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4627Lausanne - Traktor Basel 1-02-03-0
4642Burgerstein Volley Jona - Seat Volley Nafels 0-10-21-3
4646Chenois Geneve - Vbc Lutry Lavaux 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11338Ankara Ptt - Besiktas 1-01-11-3
11339Aydin B.Sehir Bld. - Galatasaray 0-11-11-3
11340Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce 0-11-13-2

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6831Ss Lazio - Rn Savona 13-13
6832An Brescia - Pro Recco 9-11
6833Rn Florentia - Teli Mar 14-14
6834Pallanuoto Trieste - Bpm Sport Management 9-9
6835Cc Napoli - Cn Posillipo 6-10

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6285Havk Mladost Zagreb - Vk Partizan Belgrade 21-9
6286Jug Dubrovnik - Vk Primorac Kotor 16-12
6658Vk Budva - Sabac 12-6
6727Vk Mornar Bs - Vk Jadran Split 7-9

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3828Leicester Tigers - Gloucester 16-13
3831London Wasps - Bath 30-22
3836Saracens - London Irish 16-13

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3795Engleska - Juznoafricka Republika 12-32

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
3877Llanelli Scarlets - Central Cheetahs 17-13
3879Neath Swansea Ospreys - Connacht 10-20
3882Benneton Treviso - Edinburgh 18-16
3883Cardiff Blues - Munster 23-33

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
11274Cordoba - Fc Barcelona 2-6
11275Cartagena Fs - Jaen Paraiso Interior 3-1
11276Aspil Vidal Ribera - Parrulo Ferrol 2-0

VN SAD DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9523R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
9524L.Hamilton - V.Bottas 0-1
9525N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9526D.Kvyat - P.Gasly 1-0
9528K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
9529G.Russell - R.Kubica 1-0
9530C.Sainz - L.Norris 0-1
9531M.Verstappen - A.Albon 1-0
9532S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN SAD KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9737A.Albon - A.Albon 1-0
9738V.Bottas - V.Bottas 1-0
9739P.Gasly - P.Gasly 1-0
9740A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
9741R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
9742L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
9743N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
9744R.Kubica - R.Kubica 0-1
9745D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
9746C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
9777K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
9778L.Norris - L.Norris 1-0
9779S.Perez - S.Perez 1-0
9780K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
9781D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
9782G.Russell - G.Russell 1-0
9783C.Sainz - C.Sainz 1-0
9784L.Stroll - L.Stroll 1-0
9785M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
9786S.Vettel - S.Vettel 0-1

VN SAD POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9434R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
9443L.Hamilton - V.Bottas 0-1
9444N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9453D.Kvyat - P.Gasly 0-1
9455K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
9456G.Russell - R.Kubica 1-0
9457C.Sainz - L.Norris 1-0
9458M.Verstappen - A.Albon 1-0
9459S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 2926363841
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1622546484
arrow BC British Colombia BC49 6/49 1210111333
arrow BE Belgija 6/45 52226273439
arrow BL Belgija Keno 20/70 25101115192021222427293031343956596062
arrow CA Kanada 6/49 81619203943
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1626303338
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 59132031
arrow CL Colorado 6/42 151821223639
arrow DA Multi-Daily A 6/99 284043637283
arrow DB Multi-Daily B 6/99 21415387197
arrow DC Multi-Daily C 6/99 42429869798
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 58171920252730313640434447545658666970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 110111617263840434546484953575859606667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1518212330
arrow FK Finska Keno D 20/70 25202127293031343639454950535459626365
arrow FL Florida 6/53 41322273038
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1351112161821232830424852535659636870
arrow FR Francuska 5/49 113161841
arrow FT Finska Keno T 20/70 1281215172122323644475152575862646769
arrow GE Njemačka 6/49 61517212541
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23121416182021293032344453575963666869
arrow GR Grčka 6/49 2713172732
arrow HO Hong Kong 6/49 131525304046
arrow HU Mađarska 5/90 1112496468
arrow IL Illinois 6/52 5919263852
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 31721262841
arrow IR Irska 6/47 31828303147
arrow IT Italija 6/90 101930687880
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4581214222425273840414344475056596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2345671416192223283032353843485051
arrow LM Latvija Keno M 20/62 235914203438394041434445465052545658
arrow LU Louisiana 6/40 91518333840
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 2333344347
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1014202737
arrow MI Michigan Classic 6/47 81015374346
arrow MS Missouri 6/44 31723283341
arrow NP New York Pick 10 20/80 145612131423293044455261646568717679
arrow NY New York 6/59 233138464849
arrow OH Ohio Classic 6/49 131519222425
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 172224254648
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 34131822333439434550586066676970747778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 611182021252837444551596063666973767778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 68162223
arrow PO Poljska 6/49 21619284048
arrow QU Quebec 6/49 72328313334
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 2413203346
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41718384748
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 51826284647
arrow SW Švicarska 6/42 235263039
arrow TE Texas 6/54 51114152324
arrow TU Turska Sayisal 6/49 62931324445
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 131628344156
arrow UW SAD Powerball 5/69 323323758
arrow WA Washington 6/49 11626304147
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1591024
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 133638424546
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2391213192331343840424445475155596779