Nedjelja 03.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9096Atalanta - Cagliari - - 0-10-2
9097Vvv Venlo - Feyenoord - - 0-20-3
9138Slaven Belupo - Istra 1961 - - 0-00-0
9139Crystal Palace - Leicester - - 0-00-2
9140Kayserispor - Fenerbahce - - 0-01-0
9141Motor Zaporoshye - Kiel - - 0-00-1
9142Fiorentina - Parma - - 0-11-1
9143Braga - Famalicao - - 0-02-2
9144Los Angeles Clippers - Utah Jazz - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8792Boca Juniors - Arsenal Sarandi domaći162-05-1
8793Banfield - Union De Santa Fe domaći251-13-3
8794Talleres - Newell S domaći650-01-0
8795Atletico Patronato Parana - Racing Club gosti400-11-1
8796Independiente - San Lorenzo domaći431-02-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Barracas Central - Independiente Rivadavia domaći291-01-0
1054Gimnasia Jujuy - Instituto Cordoba domaći241-03-0
1055Ca Alvarado - Guillermo Brown - - 0-00-0
2884Defensores De Belgrano - Sarmiento domaći132-03-0
2885Mitre Santiago Del Estero - Ca Temperley gosti60-10-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1059Almirante Brown - Villa San Carlos domaći900-01-0
1061Cd Uai Urquiza - Argentino De Quilmes domaći141-01-1
1062Club Atletico Fenix - Club Atletico Acassuso gosti210-10-1
1063Deportivo Armenio - Justo Jose De Urquiza domaći341-02-0
1064Sacachispas Fc - Comunicaciones gosti300-10-3
1065Tristan Suarez - Ca San Miguel - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Lujan - Deportivo Merlo domaći470-03-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Centro Espanol - Claypole gosti10-22-5
1220Defensores De Cambaceres - Deportivo Muniz gosti371-12-3

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Admira Wacker - Hartberg gosti550-00-1
1352Wsg Wattens - Altach gosti400-10-4
1354Lask - Austria Vienna domaći71-02-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1353Austria Lustenau - Wacker Innsbruck gosti40-12-3

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1240Zira Fk - Sumgayit domaći31-12-2
1241Gabala - Sabah domaći431-01-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10651Anderlecht - Cercle Brugge domaći102-12-1
10652Gent - Standard Liege gosti430-13-1
10653Mechelen - Charleroi gosti112-22-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9695Lokeren - Virton gosti450-11-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11244Torpedo Zhodino - Dinamo Minsk domaći331-04-0
11245Fk Dnyapro Mogilev - Fc Vitebsk domaći321-02-0
11246Dinamo Brest - Shakhtar Soligorsk domaći81-11-1
11247Bate Borisov - Isloch gosti62-12-4

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1045Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina domaći480-02-0
1260Zeljeznicar - Nk Celik Zenica VVV-VV-V

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Flamengo - Corinthians domaći452-04-1
1690Atletico Pr - Csa Al domaći820-01-0
1692Gremio - Internacional domaći341-02-0
1730Cruzeiro - Bahia Ba gosti660-01-1
1731Santos - Botafogo domaći32-14-1
1749Goias - Avai domaći900-02-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Vasco De Gama U20 - Atletico Mineiro U20 domaći590-01-0
1280Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 gosti520-00-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7028Fk Teplice - Budejovice gosti110-31-3
7034Mfk Karvina - Jablonec gosti770-00-1
7036Slovan Liberec - Pribram domaći242-13-2
7083Sfc Opava - Sparta Prague gosti100-10-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9797Vlasim - Viktoria Zizkov gosti500-02-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9719Liberec U21 - Fc Hradec Kralove B domaći81-14-1
9720Sparta Prague B - Sk Rakovnik domaći83-03-0
9721Fk Mlada Boleslav B - Zapy domaći800-01-0
9722Karlovy Vary - Benesov domaći21-23-2
9723Bohemians Praha 1905 B - Zivanice domaći391-12-1
9724Fk Mas Taborsko - Loko Vltavin domaći113-06-1
9725Sokol Hostoun - Fc Viktoria Plzen B domaći111-21-3
9726Stechovice - Admira Praha - - 0-00-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2077Unex Unicov - Vrchovina domaći530-01-0
2078Viktoria Otrokovice - Sigma Olomouc B gosti100-21-6

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1524En Paralimniou - Apollon Limassol gosti110-10-3
1525Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia domaći181-04-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Randers Fc - Lyngby domaći281-02-1
1286Fc Nordsjaelland - Aarhus Gf gosti800-00-1
1287Odense - Hobro domaći62-12-1
1288Aalborg - Midtjylland gosti110-10-1
1289Fc Copenhagen - Sonderjyske domaći181-03-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9582Naestved - Fredericia domaći31-01-1
9583Vendsyssel Ff - Nykobing Fc - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8300Koldingq - Fortuna Hjorring gosti450-11-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2533Ringkobing - Sydvest domaći451-02-1
2534Holbaek B I - Avarta gosti190-10-2
2541Thisted - Aarhus Fremad domaći202-13-1
2544Ab Gladsaxe - Middelfart domaći31-32-3

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Guayaquil City Fc - Deportivo Cuenca gosti101-11-2
2117Olmedo - Barcelona Sc gosti450-11-2
2118Emelec - Mushuc Runa Sc domaći84-16-1
2124Macara - El Nacional gosti360-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6618Crystal Palace - Leicester gosti570-00-2
6619Everton - Tottenham gosti630-01-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1759Charlton - Preston gosti580-00-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365Viljandi Tulevik - Maardu Esteve domaći411-02-1
1366Tartu Jk Tammeka - Paide Linnameeskond gosti140-13-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1364Elva - Fci Levadia Tallinn U21 gosti330-10-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11241Honka - Mariehamn domaći431-01-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6736Bordeaux - Nantes domaći371-02-0
6737Nice - Reims domaći322-02-0
6738St Etienne - Monaco domaći590-01-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2840Larissa - Ofi Crete gosti31-23-2
2841Panetolikos - Asteras Tripolis domaći181-11-1
2871Aek Athens - Atromitos Athens gosti200-13-2
2872Paok - Panathinaikos gosti440-12-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5615Csd Comunicaciones - Deportivo Siquinala domaći82-23-2
5616Deportivo Sanarate - Xelaju domaći411-01-0
5623Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Deportivo Guastatoya gosti650-00-2
5624Deportivo Mixco - Csd Municipal domaći590-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9575Slaven Belupo - Istra 1961 - - 0-00-0
9576Nk Osijek - Rijeka gosti370-23-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Gnk Dinamo Zagreb Ii - Nk Dubrava gosti640-01-1
1979Bijelo Brdo - Nk Croatia Zmijavci gosti450-11-1
1987Hrvatski Dragovoljac - Nk Osijek Ii gosti171-12-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9808Dundalk - Shamrock Rovers gosti900-01-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10462Atalanta - Cagliari gosti320-10-2
10463Genoa - Udinese domaći221-11-3
10464Lecce - Sassuolo domaći182-12-2
10465Verona - Brescia domaći500-02-1
10466Fiorentina - Parma gosti400-11-1
10467Milan - Lazio gosti251-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8445Cittadella - Frosinone - - 0-00-0
8566Pordenone Calcio - Trapani domaći71-02-1
8567Benevento - Empoli domaći152-02-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8440As Roma - Sassuolo Calcio Femminile domaći211-02-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8437Empoli U19 - Sampdoria U19 domaći890-01-0
8439Torino U19 - Bologna U19 domaći31-05-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9462Ac Gozzano - Albinoleffe domaći411-02-0
9471Olbia - Pro Vercelli gosti440-11-1
9475As Giana Erminio - Juventus U23 gosti780-01-1
9476Carrarese - Lecco gosti390-10-2
9477Como - Pro Patria - - 0-00-0
9478Pergolettese - Monza gosti650-00-2
9479Pistoiese - Us Pianese domaći251-01-0
9480Pontedera - Arezzo domaći291-12-1
9809Renate - Siena - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Fano - Fc Arzignano Valchiampo gosti430-10-2
1053Gubbio - Modena domaći790-01-0
1056Imolese Calcio - Sud Tirol gosti21-12-2
1060Vicenza - Padova gosti720-00-1
1083Carpi - Ravenna domaći92-04-1
1089Fermana - Cesena domaći191-23-3
1113Reggio Audace Fc - Sambenedettese gosti640-02-1
1118Virtus Vecomp Verona - Piacenza - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9482Bari - Vibonese domaći41-02-2
9503Paganese - Catania V-VV-VV-VV-V
9504Rende - Monopoli gosti121-21-2
9505Rieti - Virtus Francavilla Calcio gosti51-11-1
9506Sicula Leonzio - Cavese domaći222-03-1
9507Ternana - Picerno domaći81-12-1
9508Casertana - Viterbese gosti230-12-2
9509Potenza - Reggina gosti200-20-3
9510Teramo - As Bisceglie domaći371-01-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Legnano - U.S. Dro Calcio domaći451-01-0
1661Grosseto - Asd Cannara domaći480-01-0
1755Tuttocuoio - Ac Bastia 1924 gosti150-12-1
1756Acireale - Cittanovese domaći72-02-1
1762Sammaurese Calcio - Usd Breno gosti580-01-1
1796Ac Vigasio - Union Feltre Asd gosti310-10-1
8905Us Castrovillari Calcio - A.S.D. Marina Di Ragusa gosti630-01-1
8925Sanremese - Gsd Ghivizzano Borgoamozzano domaći331-01-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2914Ashdod - Sectzya Nes Ziona gosti350-12-2
2915Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya domaći51-02-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7085Cavaliers Fc - Portmore United - - 0-00-0
7086Molynes - Waterhouse Fc gosti260-11-2
7087Mount Pleasant Fc - Vere United Fc domaći411-02-1
7088Uwi Fc - Harbour View Fc gosti121-12-2
7091Arnett Gardens Fc - Dunbeholden Fc domaći480-02-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2922Kyoto Ps - Kofu gosti820-00-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3150Daegu Fc - Jeonbuk Motors gosti110-10-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8602Moroka Swallows - Richards Bay Fc domaći171-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7776Chippa United - Mamelodi Sundowns domaći131-02-2

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1602Kakamega Homeboyz - Sofapaka Fc domaći12-12-2
1656Kariobangi Sharks - Zoo Fc gosti390-10-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Cartagines - Guadalupe Fc domaći161-12-1
1306Ad Municipal Grecia - Perez Zeledon - - 0-00-0
1308Adr Jicaral - Limon gosti10-10-2
1309Universidad De Costa Rica - Deportivo Saprissa - - 0-00-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Deportivo Cartagena Guanacaste - Ad Cofutpa domaći251-21-2
1283Barrio Mexico - Carmelita domaći700-01-0
1302Ad Municipal Santa Ana - Cs Uruguay De Coronado gosti70-43-4
1303Ad Municipal Turrialba Fc - Sporting San Jose gosti210-21-2
1304Municipal Garabito - Ad Juventud Escazucena gosti460-12-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9697Fk Jelgava - Valmiera - - 0-00-0
9698Fk Liepaja - Riga Fc gosti730-02-2
9699Rigas Skola - Ventspils gosti211-12-1
9700Spartaks - Bfc Daugavpils domaći580-02-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Banga Gargzdai - Palanga domaći151-02-0
1014Fk Panevezys - Suduva gosti30-31-5

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8579Sirens Fc - Valletta - - 0-00-0
8580Hibernians - Sliema Wanderers domaći580-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9696Far Rabat - Difaa El Jadida domaći231-11-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10185Toluca - Chivas domaći131-21-3
10186Fc Juarez - Tijuana domaći441-03-0
10187Leon - Morelia gosti191-11-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Cd Ocotal - Managua Fc gosti170-11-1
5500Chinandega Fc - Diriangen Fc gosti870-00-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033Emmen - Vitesse domaći112-12-1
7035Groningen - Willem domaći401-02-0
7037Utrecht - Fortuna Sittard domaći43-06-0
7038Vvv Venlo - Feyenoord gosti180-20-3
7039Den Haag - Heerenveen domaći600-01-1

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6845Koninklijke Hfc - Jong Sparta Rotterdam domaći33-03-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9870Bodo Glimt - Haugesund domaći102-12-2
9871Ranheim - Stabaek gosti620-00-2
9872Sarpsborg - Tromso gosti131-13-2
9873Viking - Lillestrom domaći142-03-0
9874Valerenga - Brann domaći451-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6673Fortuna Dusseldorf - Fc Koln domaći381-02-0
6694Augsburg - Schalke domaći381-12-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1214Arminia Bielefeld - Holstein Kiel domaći331-02-1
1215Stuttgart - Dynamo Dresden domaći32-03-1
1216Wehen - Hamburg gosti480-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Meppen - Bayern Munich Am gosti211-15-3
1256Cz Jena - Hansa Rostock domaći431-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3120Wolfsburg Am - Hannoverscher Sc domaći362-05-0
3121Hannover Am - Havelse gosti160-22-3
3151Altona 93 - Werder Bremen Am gosti160-11-2
3152Hansa Luneburg - Hamburg Am V-VV-VV-VV-V
3154Holstein Kiel Amateurs - Weiche Flensburg V-VV-VV-VV-V
3155St Pauli Am - Rehden domaći451-02-0
3156Drochtersen Assel - Lubeck domaći700-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2194Berlin Ak 07 - Bfc Dynamo gosti680-00-2
2199Energie Cottbus - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći540-02-0
2230Lokomotive Leipzig - Union Furstenwalde domaći91-22-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Tus Rot Weiss Koblenz - Fsv Frankfurt gosti51-22-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Bonner - Koln Am domaći71-22-4
2372Rw Oberhausen - Fortuna Dusseldorf Am gosti31-12-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2947Sportivo Luqueno - Olimpia domaći391-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2985Sporting Cristal - Carlos Mannucci domaći451-01-2
2987Cesar Vallejo - Deportivo San Martin gosti580-00-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9879Jagiellonia - Lks Lodz domaći650-02-0
9880Gornik Zabrze - Piast Gliwice gosti510-01-1
9881Arka Gdynia - Legia Warsaw gosti780-00-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3003Bielsko Biala - Sandecja Nowy Sacz gosti301-13-1
3026Warta Poznan - Chojnice domaći182-02-0
3032Gks Tychy - Stomil Olsztyn domaći411-01-0
3033Puszcza Niepolomice - Gks Belchatow gosti30-11-4
3055Wigry Suwalki - Chrobry Glogow domaći411-01-1
3056Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec gosti750-01-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3071Garbarnia Krakow - Blekitni Stargard S. domaći131-01-1
3072Pogon Siedlce - Skra Czestochowa domaći810-02-0
3075Widzew Lodz - Resovia Rzeszow gosti900-00-1
3110Lech Ii Poznan - Bytovia Bytow domaći211-03-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2930Gil Vicente - Maritimo domaći770-02-0
2931Tondela - Sporting Lisbon domaći880-01-0
2932Porto - Aves domaći131-01-0
2935Braga - Famalicao gosti470-02-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2982Porto B - Leixoes domaći121-21-3
2983Sporting Farense - Cd Mafra domaći371-02-1
2984Benfica B - Chaves domaći321-01-3
3074Estoril - Ac Viseu domaći132-03-1
3103Feirense - Nacional Madeira domaći680-01-1
3111Oliveirense - Cova Piedade domaći510-02-0
3117Varzim - Academica domaći82-12-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9897Cs Voluntari - Fc Botosani domaći101-01-2
9898Fcsb - Acs Sepsi gosti270-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3199Sportul Snagov - Rapid Bucharest domaći192-03-2
3207Uta Arad - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu domaći371-02-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1174Fk Krasnodar - Rostov gosti340-22-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3238Tom Tomsk - Luch Vladivostock domaći391-04-0
3239Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Armavir domaći570-02-1
3242Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod gosti110-21-3
3243Spartak 2 Moscow - Mordovia Saransk domaći341-02-0
3244Chertanovo Moscow - Fakel Worenesch domaći292-04-0
3248Rotor Volgograd - Yenisey domaći451-02-1
3249Chayka Peschanokopskoye - Baltika Kaliningrad domaći241-01-0
3250Khimki - Tekstilshchik domaći231-02-1
3251Torpedo Moscow - Ska Khabarovsk domaći451-02-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9907As Trencin - Zilina domaći700-03-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3187Msk Zilina B - Banska Bystrica gosti150-21-2
3188Ruzomberok 2 - Tatran Liptovsky gosti20-32-5
3190Samorin - Kfc Komarno domaći43-13-1
3288Slovan Bratislava 2 - Fk Poprad domaći71-01-1
3289Slavoj Trebisov - Petrzalka domaći222-04-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3617Nk Tabor Sezana - Rudar Velenje gosti650-01-1
3632Mura - Olimpija Ljubljana domaći650-03-1
3655Aluminij - Domzale domaći201-14-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11320Indija - Javor Ivanjica gosti310-12-3
11321Fk Rad - Mladost Lucani - - 0-00-0
11322Fk Radnik Surdulica - Vozdovac gosti480-02-2
11323Fk Tsc Backa Topola - Radniki Nis domaći470-02-0
11324Macva Sabac - Cukaricki Belgrade - - 0-00-0
11325Napredak - Spartak Subotica gosti280-10-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3609Rangers - Hearts domaći451-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10477Real Valladolid - Mallorca domaći401-03-0
10478Villarreal - Athletic Bilbao - - 0-00-0
10479Osasuna - Alaves domaći203-14-2
10480Celta Vigo - Getafe gosti370-10-1
10481Leganes - Eibar domaći61-11-2
10482Granada Cf - Real Sociedad gosti211-11-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7842Extremadura - Girona gosti170-21-3
7843Lugo - Rayo Vallecano domaći690-01-0
7844Real Zaragoza - Las Palmas domaći42-03-0
7845Elche - Mirandes domaći52-14-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3659Atletico Baleares - Real Oviedo B domaći203-13-1
3660Cf Rayo Majadahonda - Marino Luanco domaći441-02-1
3664Internacional De Madrid Boadilla - Up Langreo domaći540-03-0
3665Pontevedra - Melilla domaći82-03-1
3666Sporting Gijon B - Real Madrid Castilla domaći153-04-2
3667Ud Ibiza Eivissa - Atletico Madrid B gosti30-11-2
3668Las Palmas B - Scr Pena Deportiva domaći292-03-0
3669Racing Ferrol - Getafe B domaći121-03-1
3670Ss Reyes - Las Rozas Cf gosti70-20-4
3692Athletic Bilbao B - Logrones domaći211-03-1
3697Tudelano - Sd Leioa gosti161-12-1
3708Cd Calahorra - Deportivo Alaves B gosti141-11-1
3711Real Union De Irun - Burgos gosti30-10-1
3719Cultural Leonesa - Real Sociedad B domaći411-03-0
3751Gimnastic - Espanyol B gosti390-12-2
3759Levante B - Castellon gosti350-10-2
3770Prat - Cf La Nucia gosti200-20-3
3782Sd Ejea - Olot gosti40-10-2
3788Orihuela - Ud Cornella domaći21-01-2
3789Sabadell - Badalona domaći600-01-0
3804Barcelona B - Fc Andorra - - 0-00-0
3806Hercules - Lleida gosti370-11-1
3846Cp Villarrobledo - Algeciras domaći181-01-1
3851Ucam Murcia - Cf Cadiz B gosti630-01-1
3867Atletico Sanluqueno - Yeclano Deportivo gosti230-10-2
3870Don Benito - Badajoz gosti490-01-4
3872Marbella - Villarrubia Cf gosti70-12-1
3878Rb Linense - Real Murcia domaći271-01-1
3880Rec De Huelva - Club Recreativo Granada gosti111-11-2
3881Talavera - Cordoba domaći381-02-1
3932Cartagena - San Fernando - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1924Real Betis B - Coria Cf domaći143-14-1
1925Conil Cf - Fc Sevilla C domaći720-01-0
1926Xerez - Rota Cd domaći80-02-0
1951Ucam Murcia Ii - Cartagena Fc Ucam gosti280-14-1
1952Lorca Deportiva - Deportiva Minera domaći31-02-0
1953Olimpico Totana - Los Garres gosti70-10-2
1954Atletico Pulpileno - Real Murcia B gosti880-00-1
1960Extremadura Ud B - Racing Valverdeno - - 0-00-0
1961Arroyo Cp - Cpvo Valdivia domaći570-02-0
1968Villanovense - Ud Montijo domaći441-03-0
1969Sd Logrones - Naxara Cd gosti90-12-1
2065Albacete Balompie B - Cd Tarancon domaći71-11-1
2076Calvo Sotelo Puertollano - Atletico Ibanes - - 0-00-0
2100Cd Manchego Ciudad Real - Cd Madridejos domaći121-03-0
2164L Entregu Cf - Cd Lealtad De Villaviciosa - - 0-00-0
2192Caudal Deportivo - Sd Lenense domaći660-03-0
2200Sd Textil Escudo - Ad Siete Villas gosti820-01-1
2238Tropezon - Cf Vimenor gosti100-12-2
2260Cd Basconia - Sestao River gosti280-12-3
2270Cf Pobla De Mafumet - Ce Banyoles - - 0-00-0
2281Alzira - Club Deportivo Eldense - - 0-00-0
2293Salamanca Cf Uds B - Burgos Promesas - - 0-00-0
2305Atletico Bembibre - Cd Becerril gosti10-22-2
2306Atletico Tordesillas - Real Burgos gosti280-20-3
2307Arandina - Jupiter Leones domaći112-12-1
2309Cd El Ejido 2012 - Ud Maracena domaći630-02-0
2310Cd Huetor Tajar - Cd Huetor Vega domaći42-12-1
2311Udc Torredonjimeno - Antequera gosti310-20-2
5274Cd Marino - Atletico Union Guimar gosti52-12-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3925Dalkurd - Degerfors gosti490-01-3
3926Gais - Trelleborgs Ff - - 0-00-0
3927Ik Brage - Vasteras domaći132-12-1
3928Jonkopings Sodra - Brommapojkarna - - 0-12-2
4116Norrby - Orgryte domaći162-24-4
4117Osters - Frej domaći52-04-0
4118Syrianska - Halmstad gosti590-00-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7852Basel - Neuchatel Xamax gosti290-11-1
7853Luzern - Lugano gosti570-01-2
7854Servette - Young Boys domaći610-03-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4479Chiasso - Lausanne domaći202-03-2
4488Vaduz - Wil gosti211-14-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7299As Soliman - Cs Sfaxien gosti171-11-2
7300Es Metlaoui - Manastir gosti330-12-2
7301Us Ben Guerdane - Club S Hammam Lif domaći43-14-2
7303Us Tataouine - Club Afrique gosti30-20-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4268Denizlispor - Sivasspor gosti400-10-2
4269Kasimpasa - Yeni Malatyaspor domaći131-02-2
4271Kayserispor - Fenerbahce domaći580-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Kecioerengucu - Giresunspor - - 0-00-0
1258Karagumruk - Buyuksehir Belediye Erzurumspor gosti780-00-1
8586Eskisehirspor - Osmanlispor Fk domaći171-13-2
8587Altinordu Fk - Istanbulspor domaći590-01-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4726Tooro United Fc - Mbarara Fc domaći710-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8257Olexandria - Illichivec Mariupol domaći550-03-1
8258Sc Dnipro 1 - Zorya Lugansk gosti20-21-4
8259Dinamo Kiev - Fk Lviv domaći112-04-0
8260Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk gosti590-01-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2782Mfc Metalurh Zaporizhya - Obolon Brovar Kiev gosti440-10-1
2783Rukh Vinnyky - Fc Balkany Zorya domaći142-03-0
2784Chernomorets Odessa - Opfk Cherkashchyna domaći111-02-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4767Fenix - Atletico River Plate domaći231-01-0
4768Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers domaći61-02-2
4779Progreso - Cerro domaći151-11-1
4781Nacional De Football - Cerro Largo gosti870-00-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7837Academia Puerto Cabello - Zamora domaći331-12-2
7839Atletico Venezuela - Metropolitanos Fc - - 0-00-0
7863Caracas - Dep. La Guaira domaći351-01-2
7910Estudiantes De Merida - Lala Fc domaći191-02-0
7912Mineros De Guayana - Carabobo domaći580-01-0
7920Monagas - Portuguesa gosti130-10-2
7921Trujillanos - Deportivo Lara domaći560-01-0
7922Zulia Fc - Llaneros domaći152-42-4

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9855Mega Bemax - Buducnost Podgorica 57-94
9856Cibona Zagreb - Crvena Zvezda Beograd 72-86
9860Igokea Laktasi - Zadar 79-71

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1074Swans Gmunden - Ubsc Graz 101-84

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9146Excelsior Brussels - Limburg United 71-79
9147Aalstar - Balgacom Spirou Charleroi 95-88

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6894Keravnos - Aek Larnaca 77-64

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6933Bakken Bears - Horsens Ic 80-63
6934Ebaa - Vaerlose 73-79

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1763Plymouth Raiders - London Lions 80-90

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1766Liepajas Lauvas - Tallinna Kalev Tlu 88-77
1767Tartu Rock - Valmiera 65-63
1768Ttu Kk - Rsk Rakvere Tarvas 79-78

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1101Northport Batang Pier - Alaska Aces 99-106
1115Barangay Ginebra - Meralco Bolts 77-101

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1084Kaarinan Ura Basket - Kauhajoen Karhu 83-117

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9815Asvel Lyon Villeurbanne - Chalon Sur Saone 95-70

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2689Gs Ermis Agias Larisas - Panathinaikos 68-110

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1081Dubrava - Split Co 74-86
1082Kk Skrljevo - Kk Hermes Analitica 77-63

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6761Brindisi - Venezia 75-71
6763Reggio Emilia - Virtus Bologna 59-79
6764Milano - Varese 93-69
6765Pistoia - Trieste 76-72
6766Treviso - Pesaro 85-75
6767Bologna - Brescia 74-88
6768Cremona - Cantu 54-78

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1769Andros Basket Palermo - Ragusa 66-97
1770Battipaglia - Lucca 64-77
1771Schio - Vigarano 89-57
1772Sesto San Giovanni - Virtus Pallacanestro Bologna 103-66
1773Venezia - San Martino Lupari 75-62
1774Torino - Bk Rosa Empoli 69-83

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1086Caselpusterlengo - Orzinuovi 72-68
1087Capo D Orlando - Agrigento 59-68
1088Forli - Ferrara 104-90
1090Imola - Ravenna 82-82 / 96-92
1093Latina - Torino 79-77
1094Roseto - Mantova 62-82
1095San Severo - Verona 73-83
1096Tortona - Scafati 69-69 / 81-71
1097Trapani - Napoli Basket 75-83
1098Urania Milano - Montegranaro 77-77 / 88-91
1099Udinese - Caserta 76-86
1775Olimpo Basket Alba - Irritec Costa D Orlando 86-61
1777Cestistica Torrenovese - Basketball Club Lucca 71-86
1779Etrusca San Miniato - Gessi Valsesia Borgosesia 72-55
1780Goldengas Pallacanestro Senigallia - Adriatica Press Teramo 87-75
1783Matera - Psa Sant Antimo 74-56
1785Montecatiniterme Basketball - Omegna 67-82
1787Montegranaro - Chieti 81-83
1789Pallacanestro Crema - Basket Mestre 1958 69-54
1790Rinascita Basket Rimini - Ristopro Fabriano 62-73

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6465Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 108-74

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6833Levanga Hokkaido - Akita Northern Happinets 82-73

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1078Guangzhou Longlions - Shanxi Brave Dragons 96-123
1079Tianjin Gold Lions - Beijing Ducks 81-103

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10197Pieno Zvaigzdes - Nevezis 87-66
10198Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 86-80

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5263Fuerza Regia - Mineros De Zacatecas 96-94

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1020Indiana Pacers - Chicago Bulls 108-95
1021New York Knicks - Sacramento Kings 92-113
1022San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 96-103
1029Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks 111-131
1031Los Angeles Clippers - Utah Jazz 105-94
1798Miami Heat - Houston Rockets 129-100

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1100Tromso Storm - Ammerud Basket 110-85

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6891Brose Baskets Bamberg - Bg Gottingen 89-82
6892Phantoms Braunschweig - Giessen 46ers 92-86
6893Alba Berlin - Ratiopharm Ulm 109-89

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6935Science City Jena - Phoenix Hagen 90-90 / 103-101
6939Usc Heidelberg - Tbb Trier 84-73
6940Schalke 04 - Giants Leverkusen 76-81

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2709Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Torun 104-97
2712Zielona Gora - Wroclawek 101-77
2713Mks Dabrowa Gornicza - Legia Warszawa 95-103

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1077Scm Universitatea Craiova - Bc Steaua Bucuresti 83-77

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6782Divina Seguros Joventut - Rio Natura Monbus 101-77
6803Unicaja Malaga - Real Betis Energia Plus 79-71
6806Estudiantes - Iberostar Tenerife 72-74
6809Baskonia - Real Madrid 89-91
6810Barcelona - Montakit Fuenlabrada 87-74
6814Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria 71-71 / 86-88

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7061Gernika Kesb - Cd Zamarat 82-56
7062Stadium Casablanca - Ae Sedis Basquet 61-65
7063Avenida - Uni Girona Cb 57-68

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7049Caceres Patrimonio De La Humanidad - Club Ourense Baloncesto Sad 68-69
7050Chocolates Trapa Palencia - Tau Castello 108-87
7053Gipuzkoa Basket - Iberojet Palma 65-78
7054Marin Peixegalego - Real Canoe Nc 72-58
7057Cb Penas Huesca - Club Melilla Baloncesto 86-67
7058Leyma Basquet Coruna - Oviedo Bc 78-81
7059Blancos De Rueda Valladolid - Caprabo Lleida 80-61
7060Cb Granada - Leche Rio Breogan 83-88

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7072Vevey Riviera Basket - Ensa Union Neuchatel 68-80

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7073Fenerbahce Ulker - Afyon Belediyespor 86-80
7103Anadolu Efes Istanbul - Itu Bk 108-62
7104Darussafaka - Bahcesehir Koleji 83-76
7115Banvitspor - Bursaspor Durmazlar 72-62

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7117Cukurova Basketbol - Galatasaray 72-81
7127Besiktas Istanbul - Cankaya Universitesi 57-60
7128Hatay Bsb - Izmit Belediyespor 76-67

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1797Bc Dnipro - Bc Odessa 84-70

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10034Khimki - Uniks Kazan 109-83

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6496Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins 2-17-4
6519Bridgeport Sound Tigers - Lehigh Valley Phantoms 1-14-3
6538Hershey Bears - Syracuse Crunch 2-14-2
6609Rockford Icehogs - Chicago Wolves 0-27-4
6610San Jose Barracuda - Tucson Roadrunners 1-03-5

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7129Black Wings Linz - Red Bull Salzburg 1-12-2
7282Dornbirn - Graz 99ers 1-02-3
7283Innsbruck - Sapa Fehervar 0-03-1
7286Vienna Capitals - Bolzano 0-03-1
7295Vsv - Kac 1-03-1

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7296Hc Bobruisk - Hc Lokomotiv Orsha 0-22-4
7297Khimik Ska - Hk Vitebsk 0-04-3
7298Hk Brest - Pinskie Jastreby 0-03-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11142Karlovy Vary - Olomouc 1-02-3
11143Zlin - Plzen 1-01-2
11144Sparta Prague - Kometa Brno 0-05-4
11145Vitkovice - Kladno 2-13-3
1221Mountfield Hk - Pardubice 1-12-5

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7056Herning - Odense 1-03-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1920Dundee Stars - Cardiff Devils 0-22-4
1921Coventry Blaze - Belfast Giants 3-43-6
1923Guildford Flames - Sheffield Steelers 3-14-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1915Erie Otters - Niagara Icedogs 1-04-0
1916Hamilton Bulldogs - Ottawa 67s 1-34-7
1917North Bay Battalion - Peterborough Petes 1-33-8
1919Oshawa Generals - London Knights 1-21-5

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5269Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings 1-02-3
5273Regina Pats - Red Deer Rebels 0-02-2
5278Vancouver Giants - Medicine Hat Tigers 1-05-2
5279Portland Winter Hawks - Kamloops Blazers 2-45-6
5280Spokane Chiefs - Everett Silvertips 2-13-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7119Hsc Csikszereda - Cs Progym Gheorgheni 1-14-4
7124Ferencvaros Esmtk - Schiller Vasas Hc 1-05-0
7125Debreceni Egyetem Ac - Corona Brasov 1-14-4
7126Hokiklub Budapest - Ujpest Budapest 1-06-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1035Washington Capitals - Calgary Flames 2-24-2
1044Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 0-22-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11157Frisk Asker - Gruner Ishockey 1-07-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5293Gjovik Mammuts - Lorenskog 0-10-3
5294Nidaros Hockey - Furuset 1-07-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7360Adler Mannheim - Krefeld Pinguine 0-13-6
7361Kolner Haie - Erc Ingolstadt 1-02-2
7373Straubing Tigers - Eisbaren Berlin 1-15-3
7374Deg Metro Stars - Schwenninger 1-12-2
7527Augsburger Panthers - Grizzly Adams Wolfsburg 0-01-1
7528Ehc Munchen - Bremerhaven Pinguins 0-01-0
7773Iserlohn Roosters - Thomas Sabo Ice Tigers 1-04-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1222Bayreuth Tigers - Bietigheim Steelers 1-02-2
1223Dresdner Eislowen - Wolfe Freiburg 0-12-3
1224Lausitzer Fuchse - Lowen Frankfurt 1-21-3
1225Bad Nauheim - Crimmitschau 1-18-3
1226Heilbronner Falken - Esv Kaufbeuren 1-23-5
1231Kassel Huskies - Landshut Cannibals 2-05-4
1232Revensburg Towerstars - Bad Tolz 2-03-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2647Naprzod Janov - Zaglebie Sosnowiec 1-03-4
7278Gks Tychy - Stoczniowiec Gdansk 0-11-1
7279Katowice - Jasterzebie 0-12-3
7281Cracovia - Torun 0-23-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11172Salavat Ufa - Dinamo Minsk 4-09-1
11173M Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1-04-1
11174Ska St Petersburg - Dinamo Riga 1-03-3
11175Sochi - Red Star Kunlun 2-02-0
11176Avangard Omsk - Dynamo Moscow 1-14-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8209Sokol Krasnoyarsk - Hk Torpedo Gorkii 0-01-1
8280Nomad Nur Sultan - Kazzinc Torpedo 0-10-1
8281Dizel Penza - Zvezda Moscow 0-04-1
8282Hc Tambov - Csk Vvs Samara 2-14-4
8284Hk Dinamo St Petersburg - Tsen Tou Jilin City 0-05-1
8285Hk Ryazan - Hk Dynamo Tver 2-14-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8288Mamonty Yugry U20 - S. Barsy Astana U20 1-04-1
8289Chaika U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-13-3
8290Irbis Kazan U20 - Kuznetskie Medvedi U20 1-15-1
8291Ladja Togliatti U20 - Avto U20 0-03-4
8292Sarmaty Orenburg U20 - Tolpar U20 0-10-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11189Mac Ujbuda - Nove Zamky 1-17-1
11190Kosice - Nitra 0-04-1
11191Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas 0-00-0
11192Detva - Poprad 0-12-4
11193Slovan Bratislava - Dukla Michalovce 1-05-2
11194Zvolen - Trencin 1-01-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8301Hc Vita Hasten - Aik 0-12-2
8302Kristianstad - Vastervik 0-14-1
8303Timra - Karlskrona Hk 0-10-3
8308Modo - Sodertalje 3-29-3
8313Tingsryd - Bofors 1-12-5
8326Vasteras - Mora 1-04-1

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9015N.Djokovic - D.Shapovalov 12-76-36-42-0

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9701K.Khachanov A.Rublev - Herbert P H N.Mahut 5-124-61-60-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9703B.Schnur - V.Pospisil 14-166-76-31-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000S.Bangoura B.Kavcic - M.Krueger B.Rola 5-124-61-60-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9704S.Darcis - J.Vesely 13-164-66-41-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9016S.Arends R.Jebavy - K.Skupski Smith J P 10-136-74-60-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1367H.Dellien - T.Seyboth Wild 4-124-60-60-2

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1540Y.Mochizuki - M.Ochi V-V2-66-2V-V
1541B.Patael - S.Sekiguchi 12-56-36-22-0
1544T.Van Rijthoven - G.Oliveira 12-56-16-42-0
1558B.Mousley - J.Yamasaki V-V2-6V-VV-V
1566C.Tseng - B.Santanna 12-36-36-02-0
1567Y.Chung - Y.Takahashi 14-127-67-62-0
1568R.Noguchi - S.Hazawa V-VV-VV-VV-V
1578R.Tanuma - T.Niki 17-156-34-62-1
1592S.Imai - S.Watanabe 12-66-46-22-0
1595Y.Shimizu - Y.Watanuki V-VV-VV-VV-V

ITF MEN MONASTIR 46ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017A.Muller - P.Chrysochos 16-143-67-62-1

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 26ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002P.Vivero Gonzalez - K.Zuk 17-156-44-62-1

ITF NAPLES 33ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019C.Rodriguez - G.Olivieri 8-135-73-60-2

ITF OPAVA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001D.Poljak - P.Nouza 12-86-46-42-0

ITF PARNU 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1003E.Tyurnev - V.Ivanov 13-86-27-62-0

ITF TABARKA 44ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016N.Ionel - A.Picchione 16-146-44-62-1

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9014A.Barty - E.Svitolina 12-76-46-32-0

WTA SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9702Babos T. Mladenovic K. - Hsieh S W B.Strycova 12-46-16-32-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8906Ulz Schwaz - Barnbach Koflach 30-22
8913Alpha Hard - Aon Fivers 24-29
8914Ferlach - Linz 34-30
8915Sg Westwien - Bregenz 26-22
8916Krems - Graz 30-33

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8917Plzen - Lovosice 31-29
8918Tj Sokol Nove Veseli - Karvina 29-22

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1944Otterup - Fif Kobenhavn 24-23
1945Roskilde Handbold - Ajax Kobenhavn 28-34
1946Tonder - Skive 26-31
1950Hei Skaering - Odder Handbold 19-20

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
11344Saint Raphael - Dunkerque 25-27

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11294Bjelovar - Porec 30-28

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8919Valur - Ir Reykjavik 23-20
8921Fh Hafnarfjardar - Hk Kopavogs 29-27
8923Ibv Vestmannaeyjar - Fjolnir 29-30
8924Afturelding - Haukar Hafnarfjordur 23-24

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2961Motor Zaporoshye - Kiel 27-30
2962Pick Szeged - Celje Pivovarna Lasko 31-24
2963Vardar Skopje - Brest 36-31
2964Elverum - Zagreb Ppd 30-30

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2971Spr Lublin - Csm Bucuresti 19-28
2973Metz Handball - Vag Handball 26-17

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5361Siofok Kc - Bekescsaba 34-17

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11385Naerbo - Bsk Nif 32-34
11386Runar - Oif Arendal 30-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11388Aker Topphaandball - Fana Haandball Elite 25-22
11389Fredrikstad - Gjerpen 27-20
11390Oppsal If - Tertnes 27-30
11391Sola - Follo Hk Damer 39-27
2924Haslum Il - Larvik 22-29
2925Raelingen Hk - Aalgaard 25-20
2926Skrim Kongsberg - Fjellhamar 21-24

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5497Lfh09 - Kristiansand 27-28
5498Notteroy - Fjellhammer 30-26

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2942Fuchse Berlin - Rhein Neckar Lowen 23-22
2943Leipzig - Magdeburg 25-26
2944Frisch Auf Goppingen - Lemgo 34-27
2945Minden - Balingen Weilstetten 30-30

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1955Hsg Krefeld - Hc Elbflorenz 2006 22-29
1956Djk Rimpar Wolfe - Tusem Essen 26-33

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11396Azoty Pulawy - Pogon Szczecin 37-23
8926Zaglebie Lubin - Opole 27-31

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8929Piotrcovia - Kpr Gminy Kobierzyce 21-24
8931Start Elblag - Ruch Chorzow 27-26

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8932Trimo Trebnje - Branik Maribor 28-20

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6962Bm Guadalajara - Ximenez Puente 32-32

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11416Lugi - Boden Handball If 22-22

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11413Bodens Bk - Rimbo Hk 24-38

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8935Suhr Aarau - Basel 33-20
9010Bern - Kadetten 35-36
9011St Gallen - Kriens 31-21

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5641Drean Bolivar - Monteros 1-02-03-0

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2912Wesser Graz - Vbc Weiz 1-02-03-0
2913Klagenfurt - Posojilnica Aich Dob 1-02-02-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8462Knack Roselaere - Prefaxis Menen 1-02-03-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8622Dunav Ruse - Pirin Razlog 0-10-23-2
8623Cska Sofia - Hebar Pazardzhik 1-01-12-3
8727Montana - Levski Sofia 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8830Tiikerit - Akaa Volley 1-02-02-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2898Nurmon Jymy - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3269Foinikas Syros - Kifisias 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8868Verona - Gas Sales Piacenza 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2965San Casciano - Brescia 0-10-20-3
2978Filottrano - Casalmaggiore 0-10-20-3
2988Scandicci - Novara 0-11-12-3
2989Volalto Caserta 2.0 - Monza 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11328New Mater - Reggio Emilia 0-10-20-3
11329Olimpia Bergamo - Castellana Grotte 1-01-13-2
11330Peimar Vbc Calci Pi - Rinascita Lagonegro 1-01-13-2
11331Siena - Kemas Lamipel Santa Croce 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8832Soverato - Club Italia 1-02-03-1
8833Cmc Olimpia Ravenna - Futura Volley Giovani Busto Arsizio 1-01-13-1
8834Cutrofiano Volley - Battistelli Sg Marignano 0-10-20-3
8835Givova Baronissi - Sigel Marsala 1-01-13-2
8836Lpm Bam Mondovi - Barricalla Collegno 1-02-03-1
8837Olbia - Exacer Montale 1-01-13-1
8838Sassuolo - Cda Talmassons 0-10-20-3
8839Sorella Ramonda Ipag - Volley Group Roma 1-02-03-0
8844Trentino - Helvia Recina Macerata 1-02-03-0
8867Vc Martignacco - Eurospin Ford Sara Pinerolo 1-01-12-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5358Fast Ds 1 - Tt Papendal Arnhem 1-01-13-2

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8452Jastrzebski Wegiel - Kedzierzyn Kozle 0-10-20-3
8459Aluron Virtu Warta Zawiercie - Banimex Bedzin 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3541Budowlani Lodz - Gcb Centrostal Bydgoszcz 0-10-20-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2894Tv Schonenwerd - Volley Top Luzern 1-01-13-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1245Galatasaray - Belediye Plevne 1-02-03-0
1246Sorgun Genclik - Beledyesi 1-02-03-0
1247Spor Toto - Arhavi Bld 1-02-03-0
1248Bursa B.Sehir Bld - Halkabank Ankara 0-10-20-3
1249Ziraat Ankara - Inegol Belediyespor 1-02-03-0
1250Arkas Izmir - Fenerbahce 0-10-20-3

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3848Worcester - Exeter Chiefs 20-24

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1243Valence Romans Drome - Soyaux Angouleme 18-13

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1757(+3.5)Kansas City Chiefs - Minnesota Vikings 26-23
1758(+3.5)Miami Dolphins - New York Jets 26-18
1761(-1.5)Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts 26-24
3174(+2.5)Jacksonville Jaguars - Houston Texans 3-26
3176(-9.5)Buffalo Bills - Washington Redskins 24-9
3177(-3.5)Carolina Panthers - Tennessee Titans 30-20
3178(-4.5)Philadelphia Eagles - Chicago Bears 22-14
3179(-1.5)Oakland Raiders - Detroit Lions 31-24
3180(-6.5)Seattle Seahawks - Tampa Bay Buccaneers 34-34
3181(-1.5)Denver Broncos - Cleveland Browns 24-19
3182(+3.5)Los Angeles Chargers - Green Bay Packers 26-11
3183(+3.5)Baltimore Ravens - New England Patriots 37-20

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1973Pesaro - Latina 5-4

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
11277Levante Dominicos - Inter Movistar 2-3
11278Santa Coloma - El Pozo Murcia 3-2

VN SAD DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9523R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
9524L.Hamilton - V.Bottas 0-1
9525N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9526D.Kvyat - P.Gasly 1-0
9528K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
9529G.Russell - R.Kubica 1-0
9530C.Sainz - L.Norris 0-1
9531M.Verstappen - A.Albon 1-0
9532S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN SAD KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9737A.Albon - A.Albon 1-0
9738V.Bottas - V.Bottas 1-0
9739P.Gasly - P.Gasly 1-0
9740A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
9741R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
9742L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
9743N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
9744R.Kubica - R.Kubica 0-1
9745D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
9746C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
9777K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
9778L.Norris - L.Norris 1-0
9779S.Perez - S.Perez 1-0
9780K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
9781D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
9782G.Russell - G.Russell 1-0
9783C.Sainz - C.Sainz 1-0
9784L.Stroll - L.Stroll 1-0
9785M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
9786S.Vettel - S.Vettel 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 151622242733
arrow BL Belgija Keno 20/70 3471520242629314348515456575960676869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1825303336
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1518202432
arrow DA Multi-Daily A 6/99 2311268390
arrow DB Multi-Daily B 6/99 175167778892
arrow DC Multi-Daily C 6/99 31634404571
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 29121415161920212324253435394243515766
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 311121722232527374148535556585963646970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25111433
arrow FK Finska Keno D 20/70 89131417202329364145484954565760616467
arrow FQ Finska Keno V 20/70 78172223252932333538404142454750556667
arrow FT Finska Keno T 20/70 3451011151821233032343645464751555668
arrow GO Njemačka Keno 20/70 137816172023262737384047545661646566
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 31113162437
arrow LD Latvija Keno D 20/62 18111719242527323940414246485153565962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 367810202123343536374042454849525461
arrow LM Latvija Keno M 20/62 56121415172021242536384244515253545561
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1723283539
arrow NP New York Pick 10 20/80 468912132426272831394647495761666773
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 4691214172022233041434950515765727677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 518222527293031323538424345495662677879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 116202425
arrow RO Rumunjska 6/49 13139404348
arrow SK Slovačka 5/35 510121628
arrow SL Slovenija 7/39 8101619272937
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 215202731
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 311171922252728323536404245505358636670