Ponedjeljak 04.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6458Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan - - 0-00-2
6459Spartak Moscow - Arsenal Tula - - 0-10-1
6460Zlin - Viktoria Plzen - - 0-01-1
6461Silkeborg - Brondby If - - 0-10-1
6462Le Havre - Nancy - - 1-01-1
6463Odd Bk - Mjondalen - - 1-13-2
6464Memphis Grizzlies - Houston Rockets - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1767Usm Alger - Js Saoura domaći131-14-1
1768Usm Bel Abbes - Js Kabylie domaći251-02-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8798Defensa Y Justicia - Argentinos Jrs - - 0-00-0
8799Ca Central Cordoba Se - Velez Sarsfield - - 0-00-0
8801Huracan - Lanus gosti870-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1113Deportivo Moron - Platense gosti550-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1174Csd San Martin - Cscd Laferrere domaći161-01-2

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6158Ca Atlas - Argentino De Rosario domaći820-02-0
6178Yupanqui - Ca Lugano domaći520-02-0

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7293April Twenty Five - Al Ahed gosti740-00-1

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Busaiteen - Al Najma Manama domaći172-12-2
1243Qalali Club - Al Hala domaći81-03-1
1245Al Budaiya - Manama Club gosti900-00-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11248Slavia Mozyr - Fc Gomel gosti160-23-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6485Coritiba Pr - Sport Recife - - 0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7084Zlin - Viktoria Plzen gosti720-01-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1528Ael Limassol - Pafos domaći560-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Silkeborg - Brondby If gosti140-10-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1760Stoke - West Brom gosti80-10-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656A Villa U23 - Newcastle U23 domaći232-13-2
1755Middlesbrough U23 - Man Utd U23 gosti200-21-4

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1537Cardiff U23 - Birmingham U23 gosti420-10-1
1538Colchester U23 - Qpr U23 gosti142-13-1
1542Watford U23 - Ipswich U23 domaći441-03-0
1543Millwall U23 - Charlton U23 gosti370-12-2
1594Burnley U23 - Sheffield Wednesday U23 gosti351-11-1
1602Wigan U23 - Hull City U23 domaći81-12-3
1603Nottingham Forest U23 - Leeds U23 V-VV-VV-VV-V

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Midtjylland U19 - Zriniski Mostar U19 domaći151-03-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2625Le Havre - Nancy domaći391-01-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2875Lamia - Volos Nps domaći800-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9577Lokomotiva Zagreb - Nk Varazdin domaći181-12-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2177Lamongan - Barito Putera - - 0-00-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2181Foolad Khuzestan Fc - Perspolis gosti80-10-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10468Spal 2013 - Sampdoria gosti900-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8568Cosenza - Cremonese domaći32-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Salo - Triestina domaći381-03-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa domaći371-01-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6486Bnei Sakhnin - Hapoel Petach Tikva gosti130-11-1
6491Hap Nazareth Illit - Hapoel Afula domaći530-01-0
6493Ir Rishon Lezion - Hapoel Bney Lod domaći381-04-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7091Arnett Gardens Fc - Dunbeholden Fc domaći480-02-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2184Spyris Kaunas - Vmfd Zalgiris domaći191-01-2
2185Fk Riteriai - Atlantas Klaipeda gosti92-25-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8581Birkirkara - Gudja United gosti271-12-3

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6495Mouloudia Club Of Oujda - Ca Youssoufia Berrechid domaći241-03-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6656Zacatepec - Cf Potros Uaem gosti110-11-3

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3165Jong Ajax - Volendam gosti500-01-3
3166Jong Psv Eindhoven - Roda gosti260-11-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881Jong Twente - Jong Herecles gosti440-10-2
3925Jong Vitesse - Jong Feyenoord gosti230-10-2
3926Jong Den Bosch - Jong Willhelm Ii gosti50-40-5
3927Jong Dordrecht Fc - Jong Fortuna Sittard domaći161-23-4
3928Jong Fc Emmen - Jong Sc Cambuur domaći122-04-1
3932Jong Nec Nijmegen - Jong Vvv Venlo domaći790-01-0
4116Jong Groningen - Jong De Graafschap domaći281-02-0
4117Jong Nac Breda - Jong Sbv Excelsior domaći550-03-1
4118Jong Sc Heerenveen - Jong Go Ahead Eagles gosti30-40-6

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9875Odd Bk - Mjondalen gosti241-13-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Bochum - Nurnberg domaći93-03-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Duisburg - Uerdingen domaći222-02-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Fv Dudenhofen - Mechtersheim gosti41-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Fortuna Koln - Aachen domaći550-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9882Slask Wroclaw - Wisla Plock domaći132-03-1
9883Rakow Czestochowa - Wisla Krakow domaći830-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2938Belenenses - Pacos Ferreira domaći860-01-0
2939Portimonense - Santa Clara domaći201-01-1
2940Setubal - Boavista domaći770-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9899Astra Giurgiu - Poli Iasi domaći271-04-0
9900Universitatea Craiova - Dinamo Bucharest domaći203-04-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1185Ural Ekaterinburg - Orenburg gosti40-21-2
1186Kryliya Sovetov - Rubin Kazan - - 0-00-0
1187Spartak Moscow - Arsenal Tula gosti160-10-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3252Krasnodar 2 - Avangard Kursk domaći261-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4284Ankaragucu - Gaziantep Bb gosti300-11-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Bursaspor - Balikesirspor - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2741Obras Sanitarias - Ca San Lorenzo De Almagro 67-71
2744San Martin Corrientes - Ia Central Cordoba 91-80

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2949Melbourne United - Sydney Kings 107-104

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2950Melbourne Boomers - Southside Flyers 74-81

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2783Ca Paulistano Sp - Minas Tenis Clube 80-76
2784Unifacisa - Botafogo 72-64

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6818Enosis Neon Paralimni - Omonia Bc 73-68

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6831Salon Vilpas Vikings - Korihait Uusikaupunki 92-77

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6832Treviglio - Casale Monferrato 59-68

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6466Maccabi Tel Aviv - Ironi Naharia 86-65

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1086Kagawa Five Arrows - Sendai 89ers 82-80

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1085Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Guangsha Lions 90-103

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1115Memphis Grizzlies - Houston Rockets 100-107
1116Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks 106-134
1117Phoenix Suns - Philadelphia 76ers 114-109
1394Washington Wizards - Detroit Pistons 115-99
1395Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans 135-125
1396Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 127-118

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6834Bc Timisoara - Cs Dinamo Bucuresti 64-81

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7291Krka - Helios 66-73

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2934Koping Stars - Norrkoping 84-79

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3880A3 Basket - Sodertalje Bbk 66-70

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10035Bc Astana - Zenit Saint Petersburg 96-96 / 109-108
10037Cska Moscow - Avtodor Saratov 103-79

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6472Hk Mogilev - Yunost Minsk 0-10-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1118Boston Bruins - Pittsburgh Penguins 2-06-4
1120New York Rangers - Ottawa Senators 1-22-6
1121Detroit Red Wings - Nashville Predators 1-01-6
1172Edmonton Oilers - Arizona Coyotes 1-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11177Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok 1-12-5
11178Neftekhimik - Cska Moscow 2-04-1
11179Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 0-00-2
11180Vityaz Podolsk - Torpedo Nn 0-03-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8286Gornyak Uchaly - Yugra 1-14-3
8287Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 0-15-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1096Mamonty Yugry U20 - S. Barsy Astana U20 2-08-1
1097Ladja Togliatti U20 - Avto U20 2-03-1
1098Chaika U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-01-3
1099Irbis Kazan U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-02-1
1100Sputnik Almetievsk U20 - Belye Medvedi U20 2-06-0
1101Sarmaty Orenburg U20 - Tolpar U20 0-02-0
7288Reaktor Nizhnekamsk U20 - Stalnye Lisy U20 1-02-2
7289Taifun U20 - Ska Varyagi U20 3-18-2

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018O.Otte - S.Mukund 12-36-16-22-0
1313A.Balazs - S.Stakhovsky 8-124-64-60-2
1314C.Stebe - F.Baldi 14-107-57-52-0
1315D.Novak - S.Ofner 13-87-66-22-0
1319E.Ruusuvuori - M.Cressy 15-136-33-62-1
1322F.Gaio - R.Bemelmans 13-131-66-42-1
1323F.Horansky - A.Glvac 12-76-46-32-0
1325I.Ivashka - E.Benchetrit 13-76-17-62-0
1347M.Bourgue - L.Rosol 10-134-66-70-2
1355M.Valkusz - K.Coppejans 5-123-62-60-2
1356N.Milojevic - A.Molcan 7-123-64-60-2
1361R.Marcora - M.Viola 16-153-66-32-1

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1368A.Kovacevic - K.Uchida 14-107-57-52-0
1370A.Ritschard - Z.Svajda 17-154-67-62-1
1372B.Nakashima - F.Peliwo 12-46-26-22-0
1374G.Brouwer - J.Sels 12-56-36-22-0
1375J.Aragone - E.Escobedo 12-146-76-70-2
1376K.King - E.Hoyt 12-56-16-42-0
1393L.Broady - D.Young 13-97-66-32-0
1451R.Cid Subervi - M.Mmoh 3-121-62-60-2
1507R.Quiroz - D.Popko 12-187-62-61-2
1515R.Smith - S.Jones 15-136-33-62-1
1516S.Korda - R.Peniston 19-126-77-52-1

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084K.Nishiwaki - Y.Watanuki 7-123-64-60-2
1595Y.Shimizu - Y.Watanuki V-VV-VV-VV-V
1596A.Kadhe - P.Niklas Salminen 9-136-73-60-2
1599B.Klein - L.Saville 9-136-73-60-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6754C.H.Tseng Wu T L - A.Goransson C.Rungkat 7-124-63-60-2
6760J.S.Nam Song M K - B.Mousley A.Santillan 19-176-43-62-1
6780T.Ichikawa S.Watanabe - T.Matsui Y.Watanuki 15-206-35-71-2

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1694C.Lindell - N.Alvarez 12-66-26-42-0
1695F.Cerundolo - A.Gonzalez 12-36-26-12-0
1708F.Meligeni Rodrigues Alves - F.Diaz Acosta 13-111-66-12-1
1710F.Roncadelli - P.Krstin 3-123-60-60-2
1747G.Villanueva - R.Matos 8-166-40-61-2
1748J.Cerundolo - F.Llanes 12-56-26-32-0
1751N.Mejia - U.Blanch 14-127-67-62-0
1753R.Olivo - T.Etcheverry 13-77-66-12-0
1754W.Leite - A.Velotti 12-143-66-21-2

ITF CASTELLON 34A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042M.Damas - A.Garcia 19-214-66-41-2
1043M.Mansilla Diez - O.Pinto Sansano 12-26-16-12-0
1045P.Sanchez Vinas - P.Cias 5-123-62-60-2
1046D.Jorda Sanchis - A.Exposito 12-46-26-22-0
1051D.Wenger - V.Oliver Moratalla 12-183-66-21-2
1052N.Moreno De Alboran - A.Valencia 12-66-26-42-0
1053B.Winter Lopez - A.Bulitski 5-123-62-60-2
1054G.Korobeynikov - F.Giovannini 12-36-26-12-0
1056L.Chavez Villalpando - A.Marti Pujolras 21-165-76-32-1
1059F.Andreu Garcia - M.Mora 13-96-47-52-0
1060M.Martinez - A.Blanco Damea 14-175-76-01-2
1061S.Kotecha - S.Perez Contri 6-131-65-70-2

ITF COLINA 01A KVALIFIKACIJE ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6619P.Udvardy - G.Naya 15-184-66-21-2

ITF HUA HIN 11A KVALIFIKACIJE ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6397A.Tere Apisah - N.Stadler 12-46-06-42-0
6398G.Craciun - A.Chanta 12-76-36-42-0
6399H.Arakawa - M.Uchijima 2-121-61-60-2
6400M.Ayukawa - H.Sakatsume 6-124-62-60-2
6401E.Chong - A.Okuno 24-196-76-22-1
6402E.Hozumi - V.Katic 12-26-26-02-0
6403H.Black - R.Ueda 19-172-66-22-1
6404P.Kovapitukted - J.Garland 8-124-64-60-2

ITF LAS VEGAS 43A KVALIFIKACIJE ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6384C.Hsu - J.Livianu 14-184-66-21-2
6388J.Rompies - T.Kinard 12-76-36-42-0
6391P.Stearns - V.Babic 18-184-66-21-2
6392Q.Gleason - B.Gumulya 12-36-16-22-0
6396V.Morvayova - N.Subhash 18-204-66-41-2

ITF MEN MALIBU SINGLES QUALIFYING M ITF USA 43ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6630J.Steinhausen - T.Smith 21-221-66-42-1
6636C.Wettengel - M.Ianakiev 12-186-23-61-2
6637D.Baird - G.Ferreira 19-153-66-12-1
6638E.Luque Rico - N.Muamba 12-36-16-22-0
6639E.Smith - I.Chadwell 13-77-56-22-0
6640J.Bendeck - M.Hurrion 15-181-66-21-2
6643J.Ortlip - E.Wallart 17-166-31-62-1
6644L.Smith - G.Diallo 3-123-60-60-2
6645M.Hovhannisyan - N.Reyes 12-56-16-42-0
6647P.Iamachkine - L.Lopez 13-66-17-52-0
6650R.Stalder - J.Ma 12-26-26-02-0

ITF MEN SAINT DIZIER SINGLES QUALIFYING M ITF FRA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062A.Peyrot - A.Bouquier 20-192-66-32-1
1063T.Laurent - D.Bayard 12-56-16-42-0

ITF SAINT DIZIER 20A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064A.Aubriot - L.Dussin 4-122-62-60-2
1065A.Reymond - T.Biston 12-56-36-22-0
1070C.Minc - P.Valsecchi 5-123-62-60-2
1071H.Pontico - M.Breysach 8-132-66-70-2
1073P.Kobelt - N.Tepmahc 13-96-37-62-0
1074T.Droguet - J.De Schepper 8-124-64-60-2
1076T.Paris - L.Lechevretel 5-123-62-60-2
1077V.Guenther - M.Beauge 15-227-64-61-2
1078J.De Cuyper - B.Pietri 7-135-72-60-2
1079M.Tchoutakian - M.Van Wijk 12-26-16-12-0
1081A.Olivetti - T.Legout 12-76-46-32-0
1082M.Broville - P.Cayre 11-145-76-70-2
1083I.Bentekhici - S.Boltz 8-124-64-60-2

ITF SHENZHEN 24A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6606H.Guo Kang J Q - S.Xu X.You 6-122-64-60-2

ITF SHENZHEN 26A KVALIFIKACIJE ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6416F.Xun - D.Parry 20-183-67-62-1
6417X.You - H.Kuwata 12-56-26-32-0
6418Y.Yuan - D.Snigur 4-123-61-60-2
6419F.Liu - A.Sutjiadi 20-166-24-62-1
6420N.Hanatani - P.Plipuech 9-136-73-60-2
6421R.Serban - C.Muramatsu 17-216-45-71-2

ITF WOMEN COLINA SINGLES QUALIFYING W ITF CHI 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6618L.Escauriza - E.Ganga 18-196-34-61-2

ITF WOMEN LAS VEGAS SINGLES QUALIFYING W ITF USA 43ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6376C.Chavatipon - J.Cako 12-86-46-42-0
6377D.Hewitt - S.Whittle 18-172-66-42-1
6381S.Chang - R.Mcadoo 19-143-66-22-1
6382A.Parks - G.Price 12-86-46-42-0

ITF WOMEN MALIBU SINGLES QUALIFYING W ITF USA 51ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6182A.Barnett - K.Hui 12-76-46-32-0
6184A.Nefedova - J.Wasserson 12-26-16-12-0
6190A.Ustinoff - I.Gamarra Martins 0-120-60-60-2
6191A.Zhu - M.Castillo Meza 21-206-76-21-2
6192B.Collens - D.Kuczer 1-121-60-60-2
6194C.Dentoni - E.Voracek 13-77-66-12-0
6195C.Van Nguyen - S.Grishuk 20-163-67-52-1
6196E.Douglas - A.Lekaj 13-87-56-32-0
6197F.Al Nabhani - G.Pielet 7-123-64-60-2
6198K.Bunch - K.Scott 3-121-62-60-2
6202K.Mckenzie - A.Hertel 12-36-16-22-0
6204L.Guillermo - A.Noel 13-87-56-32-0
6222L.Zaar - K.Hance V-VV-VV-VV-V
6224M.Kobelt - A.Sukhotina 22-222-67-52-1
6225P.Cline - F.Contreras Gomez 5-135-70-60-2
6226Y.De Lucas Perez - S.Lee 6-122-64-60-2

ITF WOMEN ST. ETIENNE SINGLES QUALIFYING W ITF FRA 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6414Y.Sizikova - A.Moratelli 13-77-56-22-0
6415C.Mohr - E.Cascino 2-120-62-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1927Bjerringbro Silkeborg - Gog 32-29

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7078Aek Athens - Diomidis Argous 41-24

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7079Umf Selfoss - Umf Stjarnan 31-30

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1366Tatran Presov - Nexe Nasice 24-22
1377Vardar Skopje - Vojvodina Novi Sad 26-23

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1921Rk Proleter Zrenjanin - Rk Novi Pazar 28-29

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8934Onnereds Hk - Skovde Hf 20-27

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8829Dobrudja Dobrich - Marek Dupnitsa 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11216Vk Karlovarsko - Kladno 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1173Team Lakkapaa - Akaa Volley 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3287Paok - Olympiakos Piraeus 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8831Conegliano - Bergamo 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8461Wks Czarni Radom - Bydgoszcz 0-11-13-2

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6484Yesilyurt - Nilufer Belediye Bursa 1-02-03-2

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
3184(+6.5)New York Giants - Dallas Cowboys 18-37

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4226Todis Lido Di Ostia - Real Futsal Arzignano 2-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 34162829324244454849515254555661656769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1282629
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 13152226
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152027616468
arrow DB Multi-Daily B 6/99 224647495793
arrow DC Multi-Daily C 6/99 234751556488
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 456815182225273236384041505156626468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 110151618222324303436384145475357586668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27121633
arrow FK Finska Keno D 20/70 4671215162127303133363843515355656668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 126914151720213132363738495257616263
arrow FR Francuska 5/49 19163942
arrow FT Finska Keno T 20/70 411171823273034363840454748495254566470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1261415252931323843474851596466676869
arrow IL Illinois 6/52 2917273247
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4671113171819222325273839485152556061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 6891216192224293133374142435053545961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 310121517182122252831324546484953546062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 17131520
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 161719283639
arrow NP New York Pick 10 20/80 6891724252733404148515359616269747778
arrow OH Ohio Classic 6/49 22437394049
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 82226293640
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1415161923262831324448515355616569737779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 67122025293032353840495263646770727680
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 710161827
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121921293237
arrow SI Singapur 6/49 389384144
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1016242730
arrow WA Washington 6/49 138203845
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 18162022
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 910141719202123273336384042435157697375