Utorak 05.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863C.Ruud - M.Kecmanovic - - 0-00-1
6865Galatasaray Sk - Trento - - 0-00-1
6866Barcelona - Slavia Prague - - 0-00-0
6868Zenit St Petersburg - Rb Leipzig - - 0-10-2
6879U.Humbert - M.Ymer - - 0-00-1
6891Lokomotiv Kuban - Lietuvos Rytas Vilnius - - 0-00-1

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2184Esae Fc - Generation Foot gosti410-10-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1074Tigre - Deportivo Riestra - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6178Yupanqui - Ca Lugano domaći520-02-0

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1214Al Ahli Sc Manama - Al Riffa gosti390-10-2
1215Isa Town - East Riffa domaći161-11-4
1216Malkiya Club - Al Hidd gosti350-21-4

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246Atletico Go - Londrina Pr domaći470-02-1
1247Oeste Sp - Botafogo Sp gosti620-00-2
1248America Mineiro - Parana Clube Pr gosti760-00-2
1249Figueirense - Vila Nova - - 0-00-0
1250Operario Pr - Criciuma domaći900-01-0
1253Vitoria Ba - Brasil De Pelotas domaći451-03-0
1254Bragantino Sp - Guarani Sp domaći630-03-1
1255Cuiaba - Crb domaći33-15-1
1256Ponte Preta - Sao Bento domaći650-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Botev Vratsa - Fc Vitosha Bistrica domaći451-01-1
1262Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv gosti730-01-1
1263Cherno More Varna - Cska Sofia gosti880-00-2
1264Dunav Ruse - Botev Plovdiv gosti130-11-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Portsmouth - Southend domaći451-04-1
1380Rochdale - Ipswich gosti530-00-1
1392Shrewsbury - Peterborough domaći451-01-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5628Cambridge United - Arsenal U21 domaći401-01-1
5630Crewe - Everton U21 gosti31-12-2
5631Blackpool - Wolves U21 domaći900-01-0
5632Coventry - Southampton U21 domaći520-03-2
5633Sunderland - Leicester City U21 domaći141-01-2
5634Wycombe - Fulham U21 gosti100-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Hartlepool - Solihull Moors gosti590-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5642Hampton Richmond - Dartford gosti241-21-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5636Brackley Town - Spennymoor - - 0-00-0
5639Gateshead - Curzon Ashton domaći22-03-0
5640Kidderminster - Kings Lynn domaći72-22-4

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1759Peterborough Sports Fc - Lowestoft Town gosti210-13-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Barnsley U23 - Crewe U23 gosti281-14-1

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Zenit U19 - Rb Leipzig U19 gosti550-00-2
4998Barcelona U19 - Slavia Prague U19 domaći161-12-3
4999Napoli U19 - Salzburg U19 gosti130-31-5
5000Valencia U19 - Lille U19 domaći590-01-2
5001Liverpool U19 - Genk U19 gosti900-00-1
5027Borussia Dortmund U19 - Inter U19 domaći490-02-1
5028Chelsea U19 - Ajax U19 domaći331-01-1
5029Lyon U19 - Benfica U19 gosti290-22-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2000Pusamania Borneo - Perseru Badak Lampung Fc domaći391-01-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2182Esteghlal Tehran - Sanat Naft Abadan Fc domaći94-05-0
2185Foolad Mobarake Sepahan - Tractor Sazi Tabriz Fc domaći441-02-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2309Malavan Bandar Anzali Fc - Sepidrood Rasht Sc domaći401-12-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5614Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale gosti350-10-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7325Bloemfontein Celtic - Highlands Park domaći211-13-1
7331Orlando Pirates - Maritzburg United - - 0-00-0
7429Supersport United - Golden Arrows - - 0-00-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12118Barcelona - Slavia Prague - - 0-00-0
12119Zenit St Petersburg - Rb Leipzig gosti450-10-2
12120Borussia Dortmund - Inter gosti50-23-2
12121Chelsea - Ajax gosti21-34-4
12122Liverpool - Genk domaći141-12-1
12123Lyon - Benfica domaći42-03-1
12124Napoli - Salzburg gosti111-11-1
12125Valencia - Lille gosti250-14-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8290Cr Khemis Zemamra - Raja Casablanca gosti450-11-2

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1076Alebrijes De Oaxaca Fc - Veracruz gosti440-11-1
1077Atlante - Venados gosti810-00-1
6599Puebla - Cimarrones De Sonora Fc - - 0-00-0
6601Monterrey - Cafetaleros De Tapachula domaći343-06-0

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4505Sol De America - Club Libertad gosti310-31-4

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2642Gloria Buzau - Politehnica Timisoara gosti490-00-1
2643Petrolul Ploiesti - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći820-01-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7041Vipers Sc - Wakiso Giants Fc domaći311-01-0
7042Kyetume Fc - Busoga United Fc domaći101-02-1
7063Onduparaka Fc - Bul Fc - - 0-00-0
7078Uganda Police Fc - Uganda Revenue Authority Fc gosti150-10-1

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2305Kk Mzt Skopje - Split Co 70-64
2306Kk Rogaska - Okk Novi Pazar 87-87 / 98-97

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7086Vrijednosnice Osijek - Bk Decin 87-92
7087Gtk Gliwice - Bk Pardubice 72-80

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7600Ferro Carril Oeste - Gimnasia De Comodoro 75-78
7601Regatas Corrientes - Quimsa Santiogo Del Estero 81-81 / 91-96

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4553Pato Basquete - Franca Bc Sp 47-82
4554Rio Claro Basquete - Sc Corinthians Paulista 73-82

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2913Lokomotiv Kuban - Lietuvos Rytas Vilnius 82-87
2914Galatasaray Sk - Trento 76-81
2915Asseco Prokom Gdynia - Ewe Baskets Oldenburg 61-73
2917Morabanc Andorra - As Monaco 95-68
2918Partizan Beograd - Venezia 69-83

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4201Fortress Lami Ved Kormend - Kataja Joensuu 81-75
4204Kyiv Basket - Minsk 2006 74-99
4214Pecsi Vsk - Zorg Leiden 87-77

EUROPA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4215Sodertelje - Balkan Botevgrad 93-83

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4863Bc Nokia - Kaarinan Ura Basket 100-84

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6657Champ. Chalons Reims - Gravelines Dunkerque 94-90
6658Provence Basket - Sluc Nancy 81-87
6663Roanne - Boulazac Basket 82-83
6664Orleans Loiret - Paris Levallois 81-82

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1213Snaefell - Kr Reykjavik 57-81

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4862Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Tel Aviv 68-85

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1223Hapoel Afula - Maccabi Kiryat Motzkin 91-76
1224Hapoel Haifa Bc - Elityur Ironi Netanya 81-84
1225Hapoel Ramat Gan Givataiym - Elitzur Yavne 94-85
1226As Ramat Hasharon - Elizur Ashkelon 84-93
1227Hapoel Hevel Modiin - Bnei Hasharon 91-88

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6667Levanga Hokkaido - Akita Northern Happinets 76-80

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1230Kagawa Five Arrows - Sendai 89ers 77-77 / 94-97

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6683Seoul Thunders - Seoul Sk Knights 71-74

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1257Xinjiang Flying Tigers - Zhejiang Golden Bulls 116-116 / 146-138
1259Beijing Baxi - Shanghai Sharks 98-102
1260Jiangsu Monkey Kings - Jiangsu Dragons 88-90
2180Qingdao Eagles - Bayi Rockets 113-83
2181Shanxi Brave Dragons - Fujian Sturgeons 115-107

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4866Falco Kc Szombathely - Telekom Baskets Bonn 91-59
4886Peristeri - Nizhnyi Novogrod 71-74
4900Vef Riga - Gaziantep Basketbol 81-85
4901Polski Cukier Torun - Sassari 95-113
4904Brose Baskets Bamberg - Mornar 81-76
4905Cez Nymburk - Iberostar Tenerife 68-78
4962Telindus Oostende - Bc Lietkabelis 80-66
4966Dijon - Paok 81-76
4967San Pablo Burgos - Pau Orthez 78-82

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1283Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 113-119
1284Chicago Bulls - Los Angeles Lakers 112-118
1291Oklahoma City Thunder - Orlando Magic 102-94
1292Denver Nuggets - Miami Heat 109-89
3925Charlotte Hornets - Indiana Pacers 113-113 / 122-120
3926Atlanta Hawks - San Antonio Spurs 108-100

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4858Kfum Umea - Lf Basket 65-101
4860Wetterbygden Stars - Jamtland 106-87
4861Djurgarden Basket - Kfum Nassjo 70-90

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11305Zielona Gora - Parma Permsky Kray 106-88

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4122Colorado Eagles - Ontario Reign 1-04-0

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4292Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 2-15-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7302Brandon Wheat Kings - Red Deer Rebels 1-15-2
7340Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders 1-23-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8029Columbus Blue Jackets - Vegas Golden Knights 0-11-2
8030New York Islanders - Ottawa Senators 1-14-1
8031Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes 1-04-1
8032Montreal Canadiens - Boston Bruins 3-15-4
8033Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings 0-03-1
8034Winnipeg Jets - New Jersey Devils 0-11-1
8035Dallas Stars - Colorado Avalanche 2-14-1
8036Calgary Flames - Arizona Coyotes 0-13-3
8037Anaheim Ducks - Minnesota Wild 0-02-4
8038San Jose Sharks - Chicago Blackhawks 0-04-2
8039Vancouver Canucks - St Louis Blues 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1957Krs Peking - Hc Rostov 0-12-2
1958Org - Buran Voronezh 0-15-4
1959Nomad Nur Sultan - M Novokuznetsk 2-17-2
1960Saryarka - Kazzinc Torpedo 1-14-3
1973Zauralye Kurgan - Ermak Angarsk 0-11-1
1987Lada Togliatti - Zvezda Moscow 1-17-4
2002Bars Kazan - Hk Dynamo Tver 1-02-2
2065Dizel Penza - Khimik Voskresensk 0-11-3
2076Hk Ryazan - Ska Neva 0-10-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1231Sputnik Almetievsk U20 - Belye Medvedi U20 0-01-1
1236Reaktor Nizhnekamsk U20 - Stalnye Lisy U20 2-03-1
6688Amurskie Tigry U20 - Krasnaya Armiya U20 0-10-5
6689Krylia Sovetov U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 0-12-5
6690Riga U20 - Vityaz U20 3-34-5
7290Sahalinskie Akuly U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-02-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6494Lausanne - Davos 1-03-3

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088C.Ruud - M.Kecmanovic 8-123-63-60-3
1089A.De Minaur - A.Davidovich Fokina 15-86-23-63-1
1090U.Humbert - M.Ymer 10-133-66-11-3
1093F.Tiafoe - J.Sinner 10-156-32-61-3

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060C.Lestienne - Z.Kolar 12-163-66-41-2
1061I.Marchenko - A.Nedovyesov 14-117-57-62-0
1062A.Popyrin - D.Novak 15-174-67-51-2
1063E.Ymer - R.Marcora 15-146-16-71-2
1064A.Hoang - E.Ruusuvuori 6-124-62-60-2
1065M.Kukushkin - K.Coppejans 12-26-06-22-0
1070Y.Maden - O.Otte 14-146-42-62-1
1071P.Gojowczyk - A.Molcan 16-163-67-62-1
1073F.Horansky - E.Gerasimov 8-133-65-70-2
1327L.Klein - M.Safwat 12-56-26-32-0
1328L.Lacko - V.Troicki 14-117-57-62-0

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000D.Molchanov H.Podlipnik Castillo - T.Brkic A.Pavic 12-66-46-22-0
1004M.Middelkoop A.Qureshi - J.Cerretani Weissborn T S 12-76-36-42-0
1014N.Lammons N.Monroe - A.Sitak A.Vasilevski 20-134-66-32-1

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1369A.Menendez Maceiras - J.Wolf 11-146-23-61-2
1371B.Kavcic - E.Leshem 8-132-66-70-2
1373E.King - N.Ponwith 17-135-76-42-1
1927M.Mmoh - D.King 14-96-32-62-1
1946S.Kirchheimer - S.Bangoura 12-182-67-61-2
1950A.Vavassori - M.Redlicki 13-87-66-22-0
1951D.Popko - P.Lorenzi 16-124-66-22-1
1952E.Escobedo - A.Vatutin 18-155-77-52-1
1954A.Ritschard - E.Gomez 9-156-31-61-2
1956K.King - C.O Connell 8-135-73-60-2
1969M.Giron - L.Broady 17-166-26-71-2
1978D.Kudla - R.Smith 8-136-72-60-2

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018P.Polansky B.Schnur - S.Bangoura M.Mmoh 6-124-62-60-2
1020B.Klahn S.Verbeek - T.Huey J.Withrow 12-66-36-32-0

CHALLENGER KOBE JAPANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9128L.Saville - K.Onishi 12-46-26-22-0
9129S.Shimabukuro - Z.Li 16-163-67-62-1
9130Y.Bai - Y.Watanuki 4-123-61-60-2
9131A.Santillan - T.Gabashvili V-V6-34-6V-V
9132B.Patael - J.Nam 6-122-64-60-2
9133Y.Uchiyama - Y.Mochizuki V-V5-7V-VV-V
9134R.Tokuda - J.Duckworth 12-46-26-22-0
9135T.Ichikawa - E.Lopez Perez 18-155-76-22-1
9136T.Ito - C.Tseng V-V3-6V-VV-V
9137G.Soeda - P.Niklas Salminen 13-87-66-22-0

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6735B.Klein G.Oliveira - A.Kadhe E.Lopez Perez V-VV-VV-VV-V
6754C.H.Tseng Wu T L - A.Goransson C.Rungkat 7-124-63-60-2
6762P.Raja R.Ramanathan - Ratiwatana Sa Ratiwatana So V-VV-VV-VV-V
6781Y.Bai Z.Li - S.Imai T.Niki 13-107-66-42-0

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078F.Jianu - M.Echazu 12-26-16-12-0
1079A.Collarini - A.Velotti 12-86-46-42-0
1081F.Meligeni Rodrigues Alves - F.Bagnis V-V1-6V-VV-V
1082J.Munar Clar - R.Matos 14-136-32-62-1
1083F.Zeballos - M.Cuevas 14-170-67-62-1
1693A.Tabilo - G.Clezar 12-156-33-61-2
1714G.Escobar - S.Baez V-VV-VV-VV-V
1721G.Olivieri - O.Gutierrez 17-145-76-32-1
1750J.Ficovich - T.Seyboth Wild 6-122-64-60-2
1752O.Luz - P.Sakamoto 7-124-63-60-2

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034D.Acosta R.Arus - S.Galdos R.Olivo 2-120-62-60-2
1041M.Echazu G.Villanueva - O.Luz R.Matos 8-135-73-60-2

ITF CASTELLON 34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1173I.Lopez Morillo - A.Zhurbin 19-196-77-51-2
1174O.Roca Batalla - C.Sanchez Jover 13-76-27-52-0
1185P.Martin Tiffon - A.Bovy 12-161-66-31-2
1186J.Nikles - A.Petrone 18-86-76-02-1
1187P.Llamas Ruiz - A.Fery V-V1-6V-VV-V
1212R.Zusman - C.Gimeno Valero 5-124-61-60-2

ITF CASTELLON 34A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1568D.Jorda Sanchis - M.Mansilla Diez 17-193-66-31-2
1578G.Korobeynikov - L.Chavez Villalpando 16-206-43-61-2
1592N.Moreno De Alboran - A.Garcia 12-36-16-22-0
1594A.Blanco Damea - F.Andreu Garcia 18-232-67-61-2
1595A.Bulitski - S.Perez Contri 8-136-72-60-2
1602V.Oliver Moratalla - P.Cias 4-123-61-60-2

ITF COLINA 01A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8047I.Burillo Escorihuela R.Zarazua - E.Cocciaretto S.Errani 12-66-36-32-0

ITF LAS VEGAS 43A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8934Hsu C Y M.Zacarias - V.Lepchenko M.Partaud 12-36-36-02-0
8968M.Brettkelly N.Cheong - S.Chang A.Mueller 12-196-32-61-2

ITF MALIBU 43ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7938A.Gomez - A.Lebedev 13-96-37-62-0
7939A.Sarkissian - C.Summaria 13-126-31-62-1
7956M.Descotte - A.Cozbinov 8-136-72-60-2
7957P.Heller - F.Corwin 8-132-66-70-2
7958E.Song - A.Oetzbach 18-146-76-32-1
7959I.Strode - C.Altamirano 7-132-65-70-2

ITF MALIBU 51A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9118A.Noel G.Pielet - F.Contreras Gomez B.Turati 4-121-63-60-2
9119D.Galfi K.Zimmermann - J.Failla A.Lahey 16-146-10-62-1
9120A.Iamachkine D.Kuczer - S.Lee A.Zhu 12-56-46-12-0
9121F.Al Nabhani C.Dentoni - A.Barnett C.Werner V-VV-VV-VV-V
9122K.Hance K.Scott - L.M.Guillermo A.Hertel 14-216-76-41-2
9123K.Mckenzie E.Navarro - J.Jaksic L.Kung 21-176-35-72-1

ITF MEN CANCUN SINGLES M ITF MEX 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7960A.Huertas Del Pino Cordova - G.Da Silva 12-66-36-32-0
7961A.Mendoza - Z.Khan 9-136-73-60-2
7962J.Reis Da Silva - M.Pucinelli De Almeida V-V1-66-4V-V
7963M.De Carvalho Cardoso Alves - I.Okamura 12-56-36-22-0
7964C.Green - J.Hernandez Serrano 16-134-66-42-1
7965T.Hank - E.Ribeiro 12-66-36-32-0

ITF SAINT DIZIER 20A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1542A.Olivetti - P.Cayre 20-207-63-62-1
1543P.Kobelt - P.Valsecchi 13-107-66-42-0
1544M.Beauge - L.Lechevretel 11-146-75-70-2
1558M.Tchoutakian - B.Pietri 4-121-63-60-2
1566A.Reymond - J.De Schepper 17-161-66-32-1

ITF WOMEN CANCUN DOUBLES W ITF MEX 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8492D.Guttikonda J.Konishi Camargo Silva - R.Cardenas Rifka M.L.Faoro 7-135-72-60-2
8493A.Danilchenko D.Martynov - L.Games M.Malkin 12-76-46-32-0
8494R.Natarajan T.Ng - T.Fiquet T.Jandric 11-206-42-61-2
8495M.Appel E.Christensen - L.Pulchartova A.Sanz Llaneza Fernandez 18-217-54-61-2

ITF WOMEN CANCUN SINGLES W ITF MEX 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8496M.Closs - M.Appel 14-127-67-62-0
8497M.Zamarripa - M.Bourguignon 12-156-32-61-2

ITF WOMEN COLINA DOUBLES W ITF CHI 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8028V.Grammatikopoulou A.S.Sanchez Palau - A.Danilina C.Perrin 5-122-63-60-2
8045B.Gatica R.Pereira - M.F.Herazo Gonzalez T.G.Pedretti 12-46-26-22-0
8046K.Gerlach M.Stokke - A.Gamiz G.Garcia Perez 21-212-67-52-1
8048N.Kurata E.Piai - F.Brito F.Labrana 15-206-43-61-2

ITF WOMEN GUATEMALA DOUBLES W ITF GUA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8240A.Cazeaux C.Romeo - A.Anttila A.Merdeeva 9-136-73-60-2
8241L.Meers Z.Meers - M.P.Perez Garcia K.Portalatin 4-121-63-60-2
8242S.Leon M.Schmidt - A.Ladhani M.Tanasescu 17-174-66-11-2

ITF WOMEN LAS VEGAS DOUBLES W ITF USA 43ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8829A.Glatch Q.Gleason - A.Gabueva S.Whittle 12-76-36-42-0
8831B.Gumulya J.Rompies - A.Desiatnikov K.Kovick 12-56-26-32-0
8905J.Cako S.Vickery - O.Govortsova M.Minella 10-134-66-70-2
8925G.Olmos E.Perez - J.Livianu R.Mcadoo 13-77-56-22-0

ITF WOMEN LAS VEGAS SINGLES QUALIFYING W ITF USA 43ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8971A.Parks - M.Partaud 12-76-36-42-0
8972G.Olmos - N.Subhash 13-186-21-61-2
8973J.Livianu - V.Babic 4-122-62-60-2
8974S.Chang - M.Gutierrez Carrasco 18-216-43-61-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6691Hranice - Frydek Mistek 29-24

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6692Herning Ikast - Viborg Hk 24-26

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6693Pick Szeged - Gyongyosi 31-28
9016Veszprem - Csurgoi 36-20

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6694Kielce - Zaglebie Lubin 36-24
6695Wisla Plock - Wybrzeze Gdansk 34-20

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7224Hc Vaslui - Scm Politehnica Timisoara 28-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7231Cs Gloria 2018 - Oltchim Rm Valcea 24-19

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4781Astrakhan - Krasnodar 29-26

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4705Veszprem - Hc Spartak Moscow 37-32
4707Rk Eurofarm Rabotnik - Brest 32-35

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2140Bidasoa - Granollers 28-26

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7080Alingsas - Kristianstad 29-28
7081Hk Varberg - Ifk Ystad 25-28

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2971Aik Stockholm - Lindesberg 29-30

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4516Volley Lugano - Lp Vampula 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2166Savo Volley - Tiikerit 1-02-03-0

FRANCUSKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7255Narbonne - Stade Poitevin Poitiers 0-10-20-3
7256Paris - Nantes 1-01-13-1
7257Toulouse - Montpellier 0-11-13-2
7258Tours - Chaumont 52 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8512Ansan Rush Cash - Cheonan Skywalkers 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9042Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass - Daejeon Kgc 1-02-02-3

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6860Jiangsu - Liaoning Huachen Auto 1-01-13-1
6861Shanghai Dunlop - Zhejiang 0-11-13-1
6862Sichuan University - Yunnan 1-02-03-0

LIGA PRVAKA FINAL FOURODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4534Sl Benfica - Budvanska Rivijera Budva 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4970Friedrichshafen - United Volleys Rhein Main 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7082Impel Gwardia Wroclaw - Bielsko Biala 0-11-11-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 482324303642
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 334505680
arrow BL Belgija Keno 20/70 578911212628323339424648495153555965
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 58132739
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 69102325
arrow CO Connecticut 6/44 142132343536
arrow DA Multi-Daily A 6/99 113145537486
arrow DB Multi-Daily B 6/99 495566738690
arrow DC Multi-Daily C 6/99 244250596573
arrow EM Euro Millions 5/50 914253348
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 812171920222730324147515657586364686970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 148913192735363740454650525657586667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4691725
arrow FK Finska Keno D 20/70 59131719202331343839434748515859626667
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5691015232430363941465054556063676870
arrow FT Finska Keno T 20/70 2891213141920212529344548495458596164
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1581315162326282935384350515255566567
arrow IT Italija 6/90 325664658790
arrow LD Latvija Keno D 20/62 345617222430313637404142434554556162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1591617252830333436404346484951525360
arrow LM Latvija Keno M 20/62 910121315222324252830343644464748525459
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1821303136
arrow NP New York Pick 10 20/80 145911162025323637384143596162687071
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 411121725303134363941464850515364657280
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1391114171826273031323739525966676878
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1222262728
arrow PO Poljska 6/49 93133424449
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3829333840
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 29244954
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3781221
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 19121523252627293342434656596568707276