Srijeda 06.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8715Dinamo Zagreb U19 - Shakhtar Donetsk U19 - - 0-01-0
8716Uniks Kazan - Brescia - - 0-01-0
8717Bayern Munich - Olympiakos Piraeus - - 0-02-0
8721Buducnost Podgorica - Unicaja Malaga - - 0-00-1
8722Real Madrid - Galatasaray - - 4-06-0
8723Paris St Germain - Club Brugge - - 1-01-0
8724Flensburg Handewitt - Paris Handball - - 0-00-1
8736Toronto Raptors - Sacramento Kings - - 0-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11168Atletico Mg - Goias domaći540-02-0
6229Corinthians - Fortaleza gosti341-13-2
6255Avai - Santos gosti91-21-2
6258Atletico Pr - Cruzeiro - - 0-00-0
6259Bahia Ba - Chapecoense Sc gosti140-11-1
6280Vasco Da Gama - Palmeiras gosti121-11-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1267Levski Sofia - Veliko Tarnovo domaći231-03-0
2918Dunav Ruse - Botev Plovdiv gosti130-11-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1567Fc Viktoria Plzen B - Sparta Prague B gosti330-10-2

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1280Slovacko - Viktoria Zizkov domaći700-01-1

CRNA GORA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9696Fk Mladost Ljeskopolje - Iskra Danilovgrad - - - A
9697Jedinstvo Bijelo Polje - Buducnost Podgorica gosti490-00-1
9698Titograd - Ofk Petrovac - - - A
9699Zeta Golubovci - Sutjeska Niksic V-VV-VV-VV-V

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7828Fredericia - Fc Roskilde domaći381-02-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1760Ab Gladsaxe - Esbjerg Fb domaći371-01-2
1761Fremad Amager - Horsens gosti390-10-3

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7292Leyton Orient - Brighton U21 gosti330-11-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1763Farnborough - Hendon domaći32-04-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7819Crna Gora - Grcka gosti150-10-4

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10399Elva - Jk Tabasalu domaći530-02-0

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Dynamo Kiev U19 - Paok U19 domaći102-03-0
2592Sheriff Tiraspol U19 - Sogndal U19 domaći311-02-0
2593Zaragoza U19 - Apoel Nicosia U19 domaći83-05-0
2602Rennes U19 - Maccabi Petah Tikva U19 domaći431-02-0
2606Ia Akranes U19 - Derby U19 gosti160-21-2
2607Rangers U19 - Slovan Bratislava U19 domaći281-02-0
7670Lokomotiv Moscow U19 - Juventus U19 gosti360-10-1
7671Atalanta U19 - Man City U19 domaći361-01-0
7672Bayer Leverkusen U19 - Atletico Madrid U19 gosti580-00-2
7673Bayern Munich U19 - Olympiacos U19 domaći431-06-0
7680Dinamo Zagreb U19 - Shakhtar Donetsk U19 domaći610-01-0
7681Psg U19 - Club Brugge U19 gosti120-10-4
7684Crvena Zvezda U19 - Tottenham U19 domaći690-02-0
7686Real Madrid U19 - Galatasaray U19 domaći21-12-4

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1605Vitoria Guimaraes - Arsenal gosti800-01-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1596Golden Star De Fort De France - Club Franciscain - - 0-10-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1999Hyderabad Fc - Northeast United Fc gosti860-00-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2117Psm Makassar - Persepar Kalteng Putra gosti171-12-1
2118Pss Sleman - Putra Samarinda - - 0-00-0
2124Bandung - Psis Semarang domaći91-02-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2939Trapani U19 - Livorno U19 domaći172-04-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Piacenza - Imolese Calcio - - 0-00-0
2625Catanzaro - Monopoli domaći490-02-0
2631Pro Vercelli - Carpi domaći81-01-0
2870Monza - Pro Patria gosti312-22-2
2875Viterbese - Teramo gosti230-10-1
2878Avellino - Cavese gosti171-12-1
2885Casertana - As Bisceglie domaći381-02-1
2916Juventus U23 - Alessandria domaći381-01-0
2922Padova - Vicenza gosti160-31-4
2934Ravenna - Cesena gosti50-22-4
2935Reggina - Potenza gosti400-12-3
2938Siena - Arezzo domaći281-02-0
2945Ternana - Fermana gosti91-14-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2183Omiya Ardija - Avispa Fukuoka domaći600-03-0

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4291Incheon Korail - Suwon Bluewings - - 0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7433Amazulu - Stellenbosch Fc domaći141-02-0
7436Baroka Fc - Mamelodi Sundowns - - 0-00-0
7437Cape Town City Fc - Polokwane City domaći63-15-3
7438Chippa United - Kaizer Chiefs gosti670-00-2

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323As Fortuna - Eding Sport Fc gosti450-11-2
1327Feutcheu Fc - Fovu De Baham gosti650-02-1
1328Sportive De Douala - Avion Fc Du Nkam gosti540-02-1
1369Apejes De Mfou - Dragon Fc Yaounde domaći22-23-3
1370Panthere Sportive - Bamboutos Fc De Mbouda - - 0-00-0
1371Pwd Bamenda - Yong Sp. Academy domaći500-01-0
1372Ums De Loum - Stade Renard domaći900-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3168Gor Mahia Fc - Mathare United Fc gosti890-00-1
3169Western Stima Fc - Bandari Fc gosti300-13-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Independiente Medellin - Deportivo Cali domaći202-02-1

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3304Fc Prishtina - Kf Feronikeli domaći21-12-3

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4293Al Sahel - Yarmouk domaći91-01-1
4297Al Tadhamon - Al Shabab Kuwait gosti510-00-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10967Bayern Munich - Olympiakos Piraeus domaći690-02-0
10968Lokomotiv Moscow - Juventus gosti41-11-2
10969Atalanta - Manchester City gosti70-11-1
10970Bayer Leverkusen - Atletico Madrid domaći411-02-1
10971Crvena Zvezda - Tottenham gosti340-10-4
10972Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk gosti131-13-3
10973Paris St Germain - Club Brugge domaći221-01-0
10974Real Madrid - Galatasaray domaći44-06-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4350Hassania Agadir - Far Rabat domaći322-02-1
4351Moghreb Tetouan - Olympic Safi gosti600-01-1
4352Rsb Berkane - Rapide Oued Zem domaći242-12-1
4355Wydad Casablanca - Ittihad Tanger domaći122-04-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Bfc Siofok - Nyiregyhaza domaći181-06-1
2147Dorogi Fc - Bekescsaba domaći362-04-1
2165Soroksar - Gyor gosti190-12-2
2166Szolnoki - Kazincbaricika Bsc domaći600-02-0
2180Gyirmot - Mtk Budapest gosti291-11-2
2181Csakvar - Tiszakecske Fc domaći101-01-1
2182Szeged - Vasas gosti240-11-3
2184Szombathelyi Haladas - Dunakanyar domaći760-03-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4569Club Celaya - Necaxa domaći560-01-0
4570Pachuca - Atlas gosti90-11-1
4571Santos Laguna - Chivas domaći750-02-0

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4506Deportivo Capiata - Club Guarani Asuncion gosti280-31-5

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6192Legia Ii Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie - - 0-00-0

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6638Heroes Fc - Espoir Fc gosti341-22-3
6639Mukura - As Kigali domaći112-03-1
6640Rayon Sports Fc - Marines Fc Gisenyi domaći183-16-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2647Fc Arges - Scolar Resita gosti171-23-2
2649U Cluj - Uta Arad gosti110-11-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10129Al Raed - Al Taawoun gosti20-20-3
10130Al Nasr - Al Faisaly Ksa domaći112-02-0

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6691Banska Bystrica U19 - Spartak Trnava U19 gosti390-12-3
6692Fk Poprad - Msk Zilina U19 gosti320-20-2
6693Nitra U19 - Sport Podbrezova U19 domaći191-01-0
6694Senica U19 - Dunajska Streda U19 gosti132-42-5
6695Zemplin Michalovce U19 - Ruzomberok U19 gosti520-00-2

ŠVEDSKA 1. LIGA PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6634Ik Brage - Kalmar gosti240-10-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6754Cs Chebba - Es Sahel gosti231-21-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7079Mbarara Fc - Bright Stars Fc - - 0-00-0
7084Sc Villa - Tooro United Fc domaći52-04-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7927Atletico River Plate - Progreso domaći331-01-2
7928Ca Boston River - Juventud Piedras gosti250-12-1
7929Cerro - Penarol gosti230-11-3
7933Danubio - Rampla Juniors gosti450-11-1
7937Plaza Colonia - Defensor Sporting domaći111-04-1

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9694Monagas - Metropolitanos Fc domaći361-01-2
9695Academia Puerto Cabello - Zamora gosti640-01-1

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10499Swans Gmunden - Kd Hopsi Polzela 102-71
10500Bk Dukes Klosterneuburg - Kk Skrljevo 73-79

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6404Ca San Lorenzo De Almagro - Obras Sanitarias 80-79

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9368New Zealand Breakers - Melbourne United 101-104

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6619Unifacisa - Flamengo 79-80
6630Basquete Cearense - Botafogo 72-76

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1960Horsens Ic - Team Fog Naestved 97-67
1961Svendborg Rabbits - Ebaa 101-91
1968Bms Herlev Wolfpack - Copenhagen Basketball 71-65

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10501Rsk Rakvere Tarvas - Kalev 72-95
10502Liepajas Lauvas - Kk Parnu 90-86

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2919Uniks Kazan - Brescia 77-63
2920Darussafaka - Kk Cedevita Olimpija 72-76
2921Asp Promitheas - Maccabi Rishon 88-77
2924Buducnost Podgorica - Unicaja Malaga 81-82
2925Limoges - Tofas Bursa 91-82
2926Virtus Bologna - Ratiopharm Ulm 92-91
2930Divina Seguros Joventut - Nanterre 79-77

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1973Kayseri Basketbol - Ccc Polkowice 54-69
1987Tsmoki Minsk Minsk - Hatay Bsb 66-67
2000Kp Brno - Azs Ajp Gorzow Wielkopolski 71-67
2002Scp Ruzomberok - Bc Enisey Krasnoyarsk 59-73
2065Lulea Bbk - Galatasaray 67-72
2076Herner - Stars Keltern 54-72
9518Ae Sedis Basquet - Basket Landes 57-70
9519Gernika Kesb - Avenida 56-69
9520Roche Vendee Basket Club - Elfic Fribourg 71-51
9521Liege Panthers - Flammes Carolo Basket 48-67

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10546Schio - Basket Lattes Montpellier 65-60
7687Nadezhda Orenburg - Venezia 78-51
7688Cukurova Basketbol - Ttt Riga 53-53 / 60-55
7689Dynamo Kursk - Fenerbahce Sk 54-73
7690Mithra Castors Braine - Tango Bourges Basket 63-72
7693Usk Praha - Ummc Jekaterinburg 67-74
7709Lyon Asvel - Sopron Basket 62-59

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10402Ventspils - Kb Prishtina 104-84
4216Enisey Krasnoyarsk - U Bt Cluj Napoca 97-87
4221Csu Atlassib Sibiu - Bahcesehir Koleji 81-83
4231Benetton Fribourg - Csm Csu Oradea 60-79
7794Ironi Ness Ziona - Landstede Basketball Zwolle 92-90
7795Excelsior Brussels - Pinar Karsiyaka 66-79
7796Balgacom Spirou Charleroi - Groningen 87-56
7797Benfica - Inter Bratislava 77-68
9513Bbc Bayreuth - Apoel Nicosia 112-68
9514Legia Warszawa - Bakken Bears 83-84

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9515San Miguel Beermen - Blackwater Elite 88-88 / 99-96
9516Phoenix Pulse Fuel Masters - Magnolia Hotshots 81-97

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7088Helsinki Seagulls If - Pyrinto Tampere 86-86 / 103-89
7089Kauhajoen Karhu - Korikouvot Kouvola 96-79
7090Lapuan Korikobrat - Lahti Basketball 79-99

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6606Bourg - Cholet 95-88

GRČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7096Ago Rethymnon - Kolossos 75-65

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9522Haukar - Valur Reykjavik 57-74
9523Skallagrimur - Breidablik 60-48
9524Umf Grindavik - Keflavik 76-80

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2185Adriatica Press Teramo - Rinascita Basket Rimini 70-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9517Busan Kt Sonicboom - Lg Sakers 71-82

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1765Beijing Ducks - Shandong Golden Stars 105-102
1776Shenzhen Leopards - Guangzhou Longlions 103-119
1781Tianjin Gold Lions - Jilin Northeast Tigers 107-121

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7105Banvitspor - Aek Athens 50-68
7114Bc Neptunas Klaipeda - Tecnyconta Zaragoza 91-73
7116Hapoel Jerusalem - Wroclawek 112-94
7123Antwerp - Rasta Vechta 74-81
7169Brindisi - Besiktas Istanbul 84-72
7171Icl Manresa - Turk Telekom 80-75
7172Strasbourg - Hapoel Unet Holon 81-86

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1694Toronto Raptors - Sacramento Kings 124-120
1695Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves 137-121
1708Dallas Mavericks - Orlando Magic 107-106
1710Utah Jazz - Philadelphia 76ers 106-104
1714Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 124-129
6643Detroit Pistons - New York Knicks 122-102
6644Indiana Pacers - Washington Wizards 121-106
6645Atlanta Hawks - Chicago Bulls 93-113
6647Houston Rockets - Golden State Warriors 129-112

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10547Wkk Wroclaw - Stk Czarni Slupsk 95-89
10548Ks Pogon Prudnik - Gornik Walbrzych 83-87
10549Azs Politechnika Opolska - Znicz Basket Pruszkow 75-77
10550Kolobrzeg - Kks Pro Basket Kutno V-V

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10551Bkm Lucenec - Bk Iskra Svit 73-73 / 82-85
10552Mbk Handlova - Bk Zilina 83-88
10553Mbk Komarno - Bk Levicki Patrioti 64-73

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10554Kk Primorska - Kk Sencur Kranj 86-85

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10044Binghamton Devils - Utica Comets 2-14-2
10045Lehigh Valley Phantoms - Wilkes Barre Scranton Penguins 1-14-2
10046Colorado Eagles - Ontario Reign 0-10-4
4127Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds 0-01-0
4154Grand Rapids Griffins - Cleveland Monsters 2-13-5
4157Milwaukee Admirals - Manitoba Moose 2-26-4
4158Rockford Icehogs - Toronto Marlies 0-03-1

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4298Hc Lokomotiv Orsha - Pinskie Jastreby 1-02-0
4300Hk Brest - Khimik Ska 1-11-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2309Jokipojat - Sapko 1-04-2
2325K Vantaa - Tuto 0-13-2
2342Kettera - Iisalmen Peli Karhut 2-05-3
2345Keupa Ht - Hermes 1-13-3
2348Koovee - Heki 1-07-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10632Winnipeg Ice - Red Deer Rebels 2-05-3
10633Calgary Hitmen - Prince Albert Raiders 1-14-2
10634Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos 0-04-1
10635Prince George Cougars - Medicine Hat Tigers 1-04-5
10636Kelowna Rockets - Victoria Royals 2-33-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10000New York Rangers - Detroit Red Wings 0-05-1
10001Edmonton Oilers - St Louis Blues 1-12-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4345Nomad Nur Sultan - M Novokuznetsk 2-14-4
4346Chelyabinsk - Rubin Tyumen 1-02-2
4347Yuzhny Ural Orsk - Yugra 1-03-2
4348Neftjanik Almetjevsk - Izhstal Izhevsk 0-03-0
4349Toros Neftekamsk - Molot Perm 1-13-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2608Ladja Togliatti U20 - Tolpar U20 0-31-6
2642Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20 2-24-4
2643Riga U20 - Vityaz U20 1-12-5

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1373C.Ruud - A.Davidovich Fokina 18-143-66-33-2
1374A.De Minaur - M.Kecmanovic 13-86-16-33-1
1375F.Tiafoe - U.Humbert 15-106-26-33-1
1376M.Ymer - J.Sinner 3-120-62-60-3

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014K.Majchrzak - I.Marchenko 13-67-66-02-0
1029Z.Kolar - G.Mager 13-107-66-42-0
1031L.Klein - J.Vesely 17-144-67-62-1
1034L.Lacko - D.Dzumhur 11-154-66-31-2
1762C.Stebe - N.Gombos 2-122-60-60-2
1766I.Ivashka - M.Fucsovics 17-183-67-62-1
1767L.Rosol - L.Harris 12-146-76-70-2
1768S.Caruso - F.Gaio 12-86-46-42-0
1769S.Stakhovsky - S.Travaglia 9-134-65-70-2

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001J.Tipsarevic N.Zimonjic - A.Golubev A.Nedovyesov 7-123-64-60-2
1002K.Skupski Smith J P - F.Nielsen T.Puetz 12-146-76-70-2
1003L.Klein A.Molcan - T.Altuna S.Puodziunas 14-107-57-52-0
1016R.Arneodo H.Nys - S.Arends D.Pel 19-136-13-62-1
1017R.Jebavy I.Zelenay - S.Travaglia D.Vega Hernandez 12-86-46-42-0

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035B.Rola - A.Vavassori 12-76-36-42-0
1042M.Krueger - S.Bangoura 16-166-36-71-2
1979A.Kovacevic - B.Klahn 16-163-67-62-1
1990G.Brouwer - B.Schnur 13-87-56-32-0
1991M.Janvier - B.Nakashima V-VV-VV-VV-V
6178T.Daniel - J.Wolf 10-136-74-60-2
6182L.Glasspool - B.Nakashima 18-176-76-31-2
6184S.Korda - V.Pospisil 8-124-64-60-2
6190P.Polansky - E.Leshem 13-76-27-52-0
6191T.Paul - E.King 19-156-26-72-1

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021D.Novikov A.Siljestrom - M.Krueger B.Rola 13-106-47-62-0
1022N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan - M.Giron A.Lawson 9-135-74-60-2
10882L.Margaroli A.Vavassori - D.King E.King 12-56-26-32-0
10883Aragone Jc H.Reese - R.Galloway R.Maytin 12-146-76-70-2
10884T.Stodder P.Touliatos - N.Pasha M.Schnur 5-121-64-60-2

CHALLENGER KOBE JAPANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11345T.Van Rijthoven - L.Saville 14-127-67-62-0
11346Y.Mochizuki - J.Nam 10-133-66-11-2
11347Y.Watanuki - T.Ichikawa 12-36-26-12-0
11348G.Soeda - S.Shimabukuro 13-140-66-32-1
11349J.Clarke - R.Ramanathan 6-123-63-60-2
11350S.Imai - R.Tokuda 15-113-66-32-1
11367C.Tseng - H.Moriya 7-135-72-60-2
11368T.Gabashvili - Y.Sugita 13-187-63-61-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043A.Kadhe E.Lopez Perez - A.Goransson C.Rungkat 6-124-62-60-2
1044M.Reid L.Saville - T.Matsui Y.Watanuki 15-210-66-41-2
10885Y.Bai Z.Li - Hsieh C P Yang T H 13-87-56-32-0
10886P.Raja R.Ramanathan - J.S.Nam Song M K 19-187-52-62-1

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084F.Coria - C.Lindell 13-76-17-62-0
1085F.Delbonis - P.Krstin 12-86-46-42-0
1086N.Mejia - H.Dellien 10-136-13-61-2
1087P.Cuevas - R.Olivo 13-67-66-02-0

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019A.Behar G.Escobar - N.Alvarez A.Collarini 13-97-56-42-0
1033A.Merino M.Vilella Martinez - F.Bagnis A.Molteni 8-124-64-60-2
1036F.Llanes F.Roncadelli - B.Arias F.Zeballos 6-124-62-60-2
1037J.Fumeaux E.Troche - P.Sakamoto T.Seyboth Wild V-VV-VV-VV-V
1039J.Munar M.Vervoort - M.A.Reyes Varela F.Romboli 16-196-33-61-2
1040L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - M.Cuevas F.Mena 13-76-27-52-0

ITF ANTALYA MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1721M.Jecan - R.Slobodchikov V-V6-2V-VV-V
1751P.Fajta - S.Prechtel 16-176-76-41-2
1752L.Lopez Linquet - A.Zlatanovic 13-96-47-52-0
1753R.Bonadio - L.Pavlovic 12-56-26-32-0
1754L.Gelhardt - G.Lulli 12-56-36-22-0
1759M.Netuschil - T.Boyer 12-46-16-32-0

ITF CANCUN 27A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8495M.Appel E.Christensen - L.Pulchartova A.Sanz Llaneza Fernandez 18-217-54-61-2

ITF CANCUN 27A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4900M.Faoro - J.Konishi Camargo Silva 0-120-60-60-2
4901S.Carruthers - A.Sanz Llaneza Fernandez 16-156-33-62-1
4904K.Ramirez - L.Games 3-123-60-60-2
4905S.Hisamatsu - S.Sewing 6-123-63-60-2
4962T.Jandric - R.Gailis 11-152-66-31-2
4966M.Portillo Ramirez - R.Cardenas Rifka 12-56-16-42-0

ITF CASTELLON 34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1588F.Andreu Garcia - E.Esteve Lobato V-V3-6V-VV-V
1589J.Correia Passos Do Carmo - T.Cacao 12-56-36-22-0
1590K.Kivattsev - R.Ojeda Lara 5-123-62-60-2
1593C.Boluda Purkiss - S.Perez Contri 15-126-33-62-1
1594P.Cias - J.Pla Malfeito 16-133-66-22-1
1595T.Skatov - N.Moreno De Alboran 4-121-63-60-2

ITF CASTELLON 34A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1584A.Fery E.Voisin - P.Archiles Tena C.Arteche Vaquer 12-46-26-22-0
1587E.Esteve Lobato O.Roca Batalla - A.Artunedo Martinavarro O.Pinto Sansano 12-56-26-32-0

ITF CASTELLON MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1591D.Barreto Sanchez - H.Casanova 16-143-67-52-1
1592M.Mansilla Diez - A.Chepelev V-V7-52-6V-V

ITF COLINA 01A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3305V.Bosio J.L.Estable - M.S.A.Abdelaziz C.M.R.Alves 12-146-76-70-2
3318I.Martinich P.Wuarin - D.Papamichail N.Podoroska 2-122-60-60-2

ITF COLINA 01A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3387A.Lantigua De La Nuez - M.Abdelaziz 2-122-60-60-2
3389E.Arango - N.Podoroska 16-124-66-32-1
3446I.Martinich - M.Osorio Serrano 6-135-71-60-2
3601L.Stefani - K.Gerlach 3-121-62-60-2
3602G.Garcia Perez - A.Sanchez 18-126-76-32-1
3607M.Stokke - A.Danilina 4-121-63-60-2
3612N.Kurata - B.Gatica 3-120-63-60-2
3613V.Bosio - I.Burillo Escorihuela 15-136-33-62-1
3616A.Gamiz - V.Grammatikopoulou 16-165-76-21-2
3623C.Perrin - G.Ce 9-136-73-60-2
3624S.Errani - F.Brito 13-76-17-62-0
3707M.Carle - D.Seguel 6-123-63-60-2

ITF GVATEMALA 01A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4697G.Carvajal Melendez R.Galindo - A.Duva J.Leslie 15-223-67-61-2
4705M.Hernandez Coronado V.M.Toma - A.Sinha E.Van Poppel 14-117-57-62-0
4707B.M.Montiel N.Poj - D.M.Mihail A.Riley 5-135-70-60-2

ITF GVATEMALA 01A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4781A.Anttila - A.Riley 16-136-34-62-1
4858K.Portalatin - M.Morales 8-135-73-60-2
4860M.Tanasescu - M.Schmidt 13-166-43-61-2
4861W.Mdlulwa - A.Cazeaux 10-170-67-51-2

ITF HERAKLION 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1216P.Bothwell - L.Weststrate 2-120-62-60-2
1218A.Lazarov - M.Kalovelonis 14-146-15-71-2
1219F.Moroni - A.Mchugh 15-123-66-32-1
1220P.Vives Marcos - A.Bodmer 12-76-46-32-0

ITF HERAKLION 05A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4587Z.Kardava I.Shchetinina - B.Miklova A.Siskova 12-46-06-42-0

ITF HERAKLION MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1221J.Hasson - J.Karimov 7-124-63-60-2
1222S.Ivanov - L.Hampel 6-136-70-60-2
1223T.Martin - Y.Oliel 4-122-62-60-2

ITF LAS VEGAS 43A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5736V.Babic C.Whoriskey - D.Hewitt A.Parks 13-107-66-42-0
5757M.Gutierrez Carrasco S.Wagner - E.Bouchard F.Stollar 6-123-63-60-2

ITF LAS VEGAS 43A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5758A.Li - E.Perez 13-107-66-42-0
5792G.Min - A.Kalinina 11-161-66-41-2
5793S.Wagner - E.Kostova 13-77-56-22-0
5807J.Loeb - V.Lepchenko 2-122-60-60-2
5808J.Ponchet - G.Olmos 9-135-74-60-2
5847K.Stewart - K.Zavatska V-VV-VV-VV-V
5857K.Swan - O.Govortsova 7-135-72-60-2

ITF MALIBU 51A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5863A.Hartono O.Tjandramulia - M.Kobelt R.Valdes 20-187-53-62-1
5866I.Gamarra Martins P.Montez - M.Castillo Meza K.Hui 12-56-36-22-0

ITF MAPUTO 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1582B.Lock C.J.Lock - A.Canter H.Nadaf Sichani 13-76-17-62-0
1583Every M J P.Foley - J.Dahiya A.Sharma 21-184-67-52-1

ITF MEN HERAKLION SINGLES M ITF GRE 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1217V.Kirkov - N.Mashtakov V-V7-61-6V-V

ITF MEN MESHREF SINGLES M ITF KUW 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1392A.Bakshi - H.Wong 12-66-36-32-0

ITF MEN MONASTIR SINGLES M ITF TUN 47ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1602K.Tamm - A.Kijametovic 14-126-04-61-2
1604L.Giacomini - A.Manekas 12-46-16-32-0
1653N.Tajima - P.Fellin 12-16-16-02-0

ITF MEN PRAGUE SINGLES M ITF CZE 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045P.Nouza - F.Duda 12-76-36-42-0
1046V.Safranek - J.Satral 9-133-66-70-2
1051T.Jirousek - P.Makk 15-166-33-61-2
1052M.Guinard - V.Ivanov 12-56-36-22-0
1060M.Vrbensky - R.Bertola 12-86-46-42-0

ITF MEN SAINT DIZIER SINGLES M ITF FRA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172A.Cornut Chauvinc - L.Lechevretel 17-136-14-62-1
1173M.Martineau - B.Bonzi 8-133-65-70-2

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113G.Ricca - M.Smola 10-183-67-61-2
1116L.Grigelis - P.Matuszewski 13-76-17-62-0

ITF MESHREF 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1393C.Sookton Eng - M.Haliak 13-77-56-22-0
1394D.Sumizawa - A.Adamson 4-122-62-60-2
1395K.Wehnelt - I.Eqbal 12-66-36-32-0
1396K.Takeuchi - C.Berg 13-67-56-12-0
1397P.Goldsteiner - P.Yeung 15-127-52-62-1
1515S.Moritani - M.Tepavac 6-123-63-60-2
1516K.Koaykul - A.Alawadhi 12-26-26-02-0

ITF MESHREF DUBLU MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1378A.Kalyanpur K.Wehnelt - Y.Makzoume M.S.Zayed 13-76-17-62-0
1380G.Onclin V.Royer - D.Pichler V.Sachko 13-217-51-61-2

ITF MONASTIR 45A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5632T.Curovic S.Nahimana - C.Janssen K.Laskutova - - - V-V
5634L.Alhussein Abdel Aziz C.Avomo Ella - N.Echeverria Alam A.Makhorkina 12-76-36-42-0
5642V.Remy M.Temin - A.Raggi C.Touly 5-123-62-60-2
5714Y.Mansouri A.Velcea - B.Marinkovic E.Vanlangendonck 15-172-66-11-2

ITF MONASTIR MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1655A.Ghorbel - L.Poullain 6-123-63-60-2
1657I.Ribeiro Marcondes - L.Civita Telles 12-76-36-42-0
1658J.Benjamin - M.Andrews 5-123-62-60-2
1659L.Vatteroni - M.Tikhomirov 12-183-67-61-2
1693I.Marrero Curbelo - M.Kilani 2-120-62-60-2

ITF PARNU 02A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4214M.Ignatjeva D.Semenistaja - A.Borovinskaya N.Nadel V-VV-VV-VV-V
4215L.Kubre H.Narmont - V.Kanapatskaya K.Paulenka 9-136-73-60-2

ITF PARNU 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4316P.Spaka - A.Petrova 12-16-16-02-0
4318E.Malygina - L.Vehvilainen 13-76-17-62-0
4320M.Daniels Sierra - V.Petrova 12-56-36-22-0
4328E.Reyngold - A.Veselova 12-36-16-22-0

ITF PRAG 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062M.Gengel - V.Kopriva 12-76-36-42-0
1064O.Krutykh - J.Haerteis 17-144-67-62-1
1065D.Boehler - D.Siniakov 17-176-35-71-2
1070N.Lootsma - A.Dubrivnyy 6-124-62-60-2

ITF PRAGUE MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059J.Pospisil - A.Paulson 15-184-67-61-2
1061I.Beloborodko - M.Dembek 13-86-27-62-0
1063M.Konecny - M.Krumich 13-76-27-52-0

ITF SAINT DIZIER 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1174A.Rinderknech - L.Dussin V-VV-VV-VV-V
1185H.Mayot - B.Pietri 12-56-16-42-0
1213A.Olivetti - S.Ehrat 8-124-64-60-2
1214A.Reymond - B.Fassbender 13-87-56-32-0
1215M.Hamou - A.Gautier V-VV-VV-VV-V

ITF SAINT DIZIER MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1186L.Vanni - C.Denolly 9-133-66-70-2
1187P.Torebko - A.Peyrot 12-66-46-22-0
1208P.Kobelt - M.Huesler 9-136-73-60-2
1212Q.Robert - S.Boltz 15-113-66-12-1

ITF SHARM EL SHEIKH 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115J.De Jong - K.Boyd 12-26-16-12-0
1117C.Lo - R.Maiga 12-76-46-32-0
1118E.Crepaldi - S.Ayap 13-91-66-12-1
3723P.Lee - J.Zuger 12-56-46-12-0
3732S.Samir - A.Vdovenco 12-46-46-02-0
3734A.Mihaila - J.Stojanovic 16-134-66-32-1
3738A.Washington - M.Mettraux 14-132-66-32-1
4201G.Horackova - V.Stamat 12-76-36-42-0
4204M.Zakarlyuk - M.Krupenina 12-46-36-12-0

ITF SHARM EL SHEIKH MASCULINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1120C.Yu - O.Ovcharenko 7-131-66-70-2
1121N.Guttau - S.Pontjodikromo 5-123-62-60-2

ITF ST. ETIENNE 28A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4330C.B.Mohr C.Monnet - E.Molinaro E.Ovcharenko 13-97-66-32-0
4331A.Moratelli S.Rubini - M.Melnikova Paar L I 10-145-75-70-2

ITF ST. ETIENNE 28A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4341A.Tubello - A.Shoshyna 10-182-67-61-2
4343V.Muntean - O.Dodin 9-156-30-61-2
4344C.Ferrando - V.Diatchenko V-VV-VV-VV-V
4479V.Gracheva - S.Janicijevic 12-86-46-42-0

ITF WOMEN HERAKLION SINGLES W ITF GRE 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4673L.Sabino - D.Ciobanu 12-56-26-32-0

ITF WOMEN MONASTIR SINGLES W ITF TUN 45ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5732S.Kraus - Y.Cavalle Reimers 7-136-71-60-2

ITF WOMEN PARNU SINGLES W ITF EST 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4226H.Narmont - V.Kanapatskaya 5-124-61-60-2
4315P.Bakhmutkina - A.Ozerova 12-56-26-32-0

ITF WOMEN SHARM EL SHEIKH SINGLES W ITF EGY 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3718R.Koelzer - V.Vlkovska 12-46-26-22-0

ITF WOMEN ST. ETIENNE SINGLES W ITF FRA 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4337A.Lazaro Garcia - J.Cristian 5-122-63-60-2
4338M.Armitano - E.Cascino 6-123-63-60-2
4339A.Albie - S.Rubini 14-146-42-62-1
4340L.Paar - E.Jacquemot 3-121-62-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1295Kif Kolding - Bjerringbro Silkeborg 27-27
1296Aab Handbold - Ribe Esbjerg Hh 30-27

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8281Odense - Eh Aalborg 35-26
8282Silkeborg - Team Esbjerg 26-30
8284Ajax Copenhagen - Randers 27-30
8285Nykobing Falster Hb - Aarhus United 25-24
8289Skanderborg - Copenhagen Haandbold 27-28

ESTONIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6734Polva Serviti - Sk Tapa 31-21

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7758Sif - Grifk 23-22

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7654Dunkerque - Chartres Metropole Handball 24-24
7655Montpellier - Ivry 27-24
7667Saint Raphael - Tremblay 29-26
7668Toulouse - Istres 28-25
7669Creteil - Chambery 25-25

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7710Paris 92 - Ogc Nice Handball 23-17
7729Toulon Saint Cyr - Besancon 21-31
7730Cjf Fleury Les Aubrais - Brest Bretagne Hb 27-32
7731Joan Of Arc Dijon Handball - Nantes Atlantique Hb 20-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
9026Dinamo Bucharest - Kadetten 27-26
9027Flensburg Handewitt - Paris Handball 29-30

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7783Vaci - Holding 29-22
7784Mosonmagyarovari Kcse - Gyori Audi Eto 21-35

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10169Slavia Prague - Sokol Poruba 24-23
10170Dhk Banik Most - Ssk Presov 44-26

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5032Fyllingen - Runar 28-24
5033Halden Topphandball - Kolstad Handball 23-25
5034Bsk Nif - Elverum 28-40
5035Haslum Hk - Drammen 33-25

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7789Bbm Bietigheim - Thuringer 28-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9647Spr Lublin - Ruch Chorzow 37-21

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2915Benfica - Porto Vitalis 23-33
2917Sporting Clube - Sp C Horta 34-19

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9691Scm Craiova - Csm Slatina 22-17
9692Corona Brasov - Csm Bucuresti 30-30
9693Rapid Bucharest - Cs Magura Cisnadiei 23-28

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6760Lada Togliati - Rostov Don 20-27
6780Zvezda Zvenigorod - Dinamo Volgograd 29-24

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6865Celje Pivovarna Lasko - Rk Jeruzalem Ormoz 40-21

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9033Barcelona Borges - Cangas 39-18

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2940Kh 7 Bm Granollers - Akaba Berbera 29-30
2971Mecalia Atletico Guardes - Baseti Zuazo 25-22
3114Rocasa Gran Canaria - Bmc Liberbank Gijon 34-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8292If Hallby - Skovde 23-24
8300Lugi - Ystads If 31-34
8301Redbergslids - Malmo 21-32
8302Savehof - Onnereds Hk 30-27

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5036Ik Savehof - Onnereds Hk 21-14

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8291Hammarby - Tyreso If 32-27

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9583Raiffeisen Arbesbach - Sokol 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7373Levski Volley - Rakovski Dimitrovgrad 1-02-03-0
7374Kazanlak Volley - Perun Varna 1-02-03-0
7375Vk Beroe Stara Zagora - Cska Sofia 0-10-22-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3115Sip Senpeter - Vtc Pezinok 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8451Vibo Valentia - Trentino 0-11-11-3
8452Vero Volley - Perugia 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9603Incheon Jumbos - Woori Card Wibee 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3118Seoul Kixx - Suwon Hyundai 0-11-13-1

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4550Cs Arcada Galati - Vojvodina Novi Sad 1-02-03-0
4552Shakhter Soligorsk - Valepa 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8509Banimex Bedzin - Jastrzebski Wegiel 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3167Resovia Rzeszow - Bydgoszcz 1-02-03-0

POLJSKA 1.LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3119Kedzierzyn Kozle - Mks Slepsk Suwalki 0-11-13-1

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8514Novosibirsk - Kemerovo 1-01-13-1
8515Ugra Surgut - Nova Novokuybyishevsk 1-02-03-0
8518Ural Ufa - Yugra Samotlor 1-01-13-1
8519Belgorod - Zenit Kazan 0-10-21-3
8520Dinamo Lo - Vc Yenisey Krasnoyarsk 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3170Arhavi Bld - Sorgun Genclik 0-11-13-2
3184Belediye Plevne - Bursa B.Sehir Bld 1-02-02-3
3290Inegol Belediyespor - Spor Toto 0-10-20-3
3300Fenerbahce - Galatasaray 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
10052Pro Recco Nuoto - Ss Lazio 20-2
10053Ortigia - Florentina 14-6
10054Savona - Roma Nuoto 14-12
10055Sm Verona - Salerno 16-3
10056Teli Mar - Pallanuoto Trieste 13-15
10057Posillipo - Brixia Leonessa 6-14
10058Sc Quinto - Napoli 16-10

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 132637384142
arrow AU Austrija 6/45 61617343840
arrow BC British Colombia BC49 6/49 192542464749
arrow BE Belgija 6/45 1712182642
arrow BL Belgija Keno 20/70 2571012262729303136384546495254566070
arrow CA Kanada 6/49 6813143540
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 47122630
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 213141522
arrow CL Colorado 6/42 4811151821
arrow DA Multi-Daily A 6/99 81947686993
arrow DB Multi-Daily B 6/99 4839488199
arrow DC Multi-Daily C 6/99 42368738793
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1261213182829313439404248495156576670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13456101719232427424445485152536369
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 416172224
arrow FK Finska Keno D 20/70 378911131416202933363940415556616369
arrow FL Florida 6/53 41316414547
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2391218242528323339404547485762636668
arrow FR Francuska 5/49 2327424344
arrow FT Finska Keno T 20/70 13468121321262728293133384352546566
arrow GE Njemačka 6/49 71132394546
arrow GO Njemačka Keno 20/70 247815161921333844475051606164656769
arrow GR Grčka 6/49 11417313848
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 192331374044
arrow IR Irska 6/47 11227293035
arrow LD Latvija Keno D 20/62 23111315192228323538475051525758596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 138910161920212430323334405558606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 15212324273132364042434549505255586061
arrow LU Louisiana 6/40 567101317
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 121519283132
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 24102931
arrow MI Michigan Classic 6/47 8920233841
arrow MS Missouri 6/44 8913153543
arrow NP New York Pick 10 20/80 49101213173536373842434849555760687175
arrow NY New York 6/59 4512434459
arrow OH Ohio Classic 6/49 2915284047
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3517253047
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1591214172227283247525660636568697174
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 37111618213234414647545663656869737678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 12122430
arrow QU Quebec 6/49 181920353946
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 151619294750
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41415394447
arrow SK Slovačka 5/35 1682433
arrow SL Slovenija 7/39 9101720223035
arrow SW Švicarska 6/42 31114192640
arrow TE Texas 6/54 41623445053
arrow TK Tennessee Cash 5/35 36232933
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 172225273235
arrow UW SAD Powerball 5/69 1528466264
arrow VK Viking Lotto 6/48 172740434647
arrow WA Washington 6/49 2915364344
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 17111525
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 11822293349
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 110172432333642455052585960616368737480