Četvrtak 07.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10660Fc Astana - Az Alkmaar - - 0-10-5
10661Fk Krasnodar - Trabzonspor - - 2-03-1
10662Milano - Baskonia - - 0-01-0
10663Espanyol - Ludogorets - - 3-06-0
10664Wolfsburg - Gent - - 1-01-3
10665Wolves - Slovan Bratislava - - 0-01-0
10671Braga - Besiktas - - 2-03-1
10672A.De Minaur - C.Ruud - - 0-01-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10619Pfk Zaqatala - Keshla Fk 2 gosti360-20-2
10620Sabah 2 - Turan Tovuz domaći880-01-0
10621Zira Fk 2 - Moik Baku domaći151-12-2

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10623Al Bahrain - Al Muharraq - - 0-00-0
10624Sitra Club - Al Shabbab domaći101-01-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Ceara - Internacional domaći421-02-0
6285Sao Paulo Sp - Fluminense gosti370-20-2
6286Botafogo - Flamengo gosti890-00-1
6375Gremio - Csa Al domaći81-02-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Palmeiras U20 - Vasco De Gama U20 gosti540-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Fk Arda Kurdzhali - Tsarsko Selo Sofia gosti510-00-2

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10739Deportivo Saprissa - Cd Motagua domaći191-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7829Nykobing Fc - Vejle - - 0-00-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10676Malta - Izrael domaći371-01-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Fc Astana - Az Alkmaar gosti290-10-5
1609Apoel Nicosia - Qarabag gosti100-12-1
1611Basel - Getafe domaći81-12-1
1635Cfr Cluj - Rennes domaći870-01-0
1636F91 Dudelange - Sevilla gosti170-42-5
1637Fc Copenhagen - Dinamo Kiev domaći41-01-1
1646Fk Krasnodar - Trabzonspor domaći272-03-1
1647Lask - Psv Eindhoven gosti50-14-1
1649Lazio - Celtic domaći71-11-2
1650Lugano - Malmo - - 0-00-0
1651Rosenborg - Sporting Lisbon gosti160-20-2
1652Standard Liege - Eintracht Frankfurt domaći560-02-1
1664Borussia Monchengladbach - Roma domaći351-02-1
1665Braga - Besiktas domaći152-13-1
1666Espanyol - Ludogorets domaći43-06-0
1667Ferencvaros - Cska Moscow - - 0-00-0
1668Feyenoord - Young Boys domaći181-01-1
1669Manchester Utd - Partizan Belgrade domaći222-03-0
1670Olexandria - St Etienne gosti240-12-2
1671Rangers - Porto domaći690-02-0
1672Wolfsberger Ac - Basaksehir gosti730-00-3
1688Wolfsburg - Gent domaći201-01-3
1689Wolves - Slovan Bratislava domaći920-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Mumbai City Fc - Fc Goa gosti270-22-4

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10400Jayapura - Bhayangkara Fc gosti450-11-3
10401Semen Padang - Jakarta gosti172-12-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10741Peykan - Saipa domaći351-01-0

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1769Salo - Lecco domaći101-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2482Cape Umoya United Fc - Uthongathi Fc gosti780-01-2

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10637Coton Sport De Garoua - Colombe Fc domaći72-02-1
10638Canon Sportife Yaounde - Tonnerre Kalara Club - - 0-00-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6636Al Rayyan - Al Shahaniya gosti90-12-2
6637Al Arabi - Al Sailiya Sc domaći451-01-2

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10742Kf Ferizaj - Kf Flamurtari domaći271-01-0
10743Kf Vushtrria - Kf Gjilani gosti190-21-3

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3710Al Nasr - Kazma gosti221-11-1
3712Al Qadsia - Al Salmiyah domaći21-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2178Sad - Svedska domaći63-03-2
2306Brazil - Kanada domaći123-04-0

OMAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2566Fanja - Sur gosti70-11-3
2567Oman Fc - Nizwa domaći102-12-1
2570Al Nahda - Al Suwaiq domaći381-03-2

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4512Atletico Grau - Sport Huancayo - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2564Izarra - Tudelano gosti330-21-5
2565Real Murcia - Rb Linense domaći31-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGA PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6635Landskrona - Osters domaći91-11-1
6641Umea - Frej domaći680-01-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2629Simba Sc - Tanzania Prisons - - 0-00-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2631Esperance Sportive De Tunis - Club A Bizertin domaći281-03-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6860Al Dhafra - Al Ahli Uae gosti10-10-1
6861Baniyas - Al Ain - - 0-00-0
6862Al Jazeera Uae - Sharjah gosti200-10-2
6863Al Nasr Dubai - Al Ittihad Kalba domaći351-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6879Cerro Largo - Montevideo Wanderers gosti730-00-2
6891Racing Club Montevideo - Liverpool Montevideo gosti530-00-2
7041Nacional De Football - Fenix domaći451-02-0

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7729Basketclubs Vienna - Bk Opava 86-73

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7545Ia Central Cordoba - San Martin Corrientes 78-74

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10445Sydney Uni Flames - Townsville Fire 82-73
10446Southside Flyers - Canberra Capitals 72-91

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10447Ubsc Graz - Wbc Kraftwerk Wels 67-87

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7570Bauru Basket Sp - Sao Jose Dos Campos 84-84 / 96-98
7575Sao Paulo Fc - Universo Brasilia 81-69

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10593Cherno More Ig - Bc Spartak Pleven 88-81

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10448Cez Nymburk - Qanto Svitavy 98-76

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1172Besiktas Istanbul - Spartak Moscow Region 90-90 / 102-95
1173Acs Sepsi Sic - Artego Bydgoszcz 50-76
1174Elizur Ramla - Botas Sk 70-78
1185Peac Pecs - Dvtk Miskolc 60-77
1186Bbc Sint Katelijne Waver - Ksc Szekszard 67-48
1187Bc Namur Capitale - Olympiakos Pireaus 55-83
1208Valencia Bc - Vbw Cekk Cegled 93-49
1212Olivais Coimbra - Uni Gyor 47-64

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2790Zenit Saint Petersburg - Khimki 73-87
2838Crvena Zvezda Beograd - Real Madrid 60-75
2839Olympiakos Piraeus - Anadolu Efes Istanbul 67-86
2840Maccabi Tel Aviv - Alba Berlin 104-78
2841Milano - Baskonia 81-74

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10622Arka Gdynia - Uni Girona Cb 71-69

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10450Fjolnir - Thor Porlakshofn 83-91
10451Haukar - Ir Reykjavik 101-82
10452Thor Ak Akureyri - Keflavik 80-95
10453Umf Grindavik - Stjarnan 83-95

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10601Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 91-80

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1217Incheon Elephants - Mobis Phoebus 59-80

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1118Fujian Sturgeons - Qingdao Eagles 119-125
1120Jiangsu Monkey Kings - Sichuan Blue Whales 103-101
1121Xinjiang Flying Tigers - Zhejiang Guangsha Lions 100-100 / 115-110

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4291Correcaminos Uat Victoria - Panteras De Aguascalientes 97-103
4292Aguacateros De Michoacan - Astros Jalisco 110-83
4293Abejas De Leon - Libertadores De Queretaro 96-77
4297Huracanes De Tampico - Dorados De Cihuahua 78-97
4298Soles De Mexicali - Angeles De Puebla Bc 117-84
4300Lenadores De Durango - Mineros De Zacatecas 91-85
4301Santos De San Luis - Capitanes Ciudad De Mexico 85-93

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1051Charlotte Hornets - Boston Celtics 87-108
1052San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder 121-112
1053Phoenix Suns - Miami Heat 108-124
1054Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers 107-101

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10602Slask Wroclaw - Trefel Sopot 71-87

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2165Wisla Krakow - Sleza Wroclaw 71-69

RUMUNJSKA 1. LIGA PLAY OUTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4306Csm Miercurea Ciuc - Csm Sighetu Marmatiei 83-65

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4307Bc Zaporizhya - Sk Prometey 77-103
4308Bc Mykolaiv - Bc Cherkasski Mavpy 68-76

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10047Iowa Wild - Chicago Wolves 0-10-3

EURO HOCKEY TOURHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7133Rusija - Finska 1-03-4
7134Ceska - Svedska 0-03-1

KANADA MAJOR JUNIOR LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7601Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs - 3-6
7654Val Dor Foreurs - Baie Comeau Drakkar - 2-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2354Carolina Hurricanes - New York Rangers 0-12-4
2365Florida Panthers - Washington Capitals 2-14-4
2369New York Islanders - Pittsburgh Penguins 1-03-3
2370Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens 1-02-2
2373Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Knights 0-01-1
2386Ottawa Senators - Los Angeles Kings 0-02-2
2389Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks 2-05-2
2390Arizona Coyotes - Columbus Blue Jackets 1-12-3
2395Calgary Flames - New Jersey Devils 0-15-2
2396Colorado Avalanche - Nashville Predators 2-19-4
2397San Jose Sharks - Minnesota Wild 4-06-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6650Tsen Tou Jilin City - Hc Rostov 0-10-4
6656Krs Peking - Buran Voronezh 0-22-4
6657Org - Hc Tambov 1-14-2
6658Gornyak Uchaly - Ermak Angarsk 1-24-3
6663Zauralye Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 1-14-2
6664Csk Vvs Samara - Zvezda Moscow 2-05-3
6667Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 0-14-6
6683Bars Kazan - Ska Neva 1-14-3
6688Hk Torpedo Gorkii - Hk Dynamo Tver 0-01-1
6689Dizel Penza - Humo Tashkent 2-07-1
6690Hk Ryazan - Hk Dinamo St Petersburg 1-01-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10677Chaika U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-04-1
10678Omskie Yastreby U20 - Tyumenskiy Legion U20 0-02-0
10679Irbis Kazan U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-03-0
10680Mamonty Yugry U20 - Altai U20 0-21-5
10681Sarmaty Orenburg U20 - Avto U20 1-01-0
10682Sputnik Almetievsk U20 - Stalnye Lisy U20 0-01-2
10683Almaz U20 - Loko Yaroslavl U20 0-11-3
10684Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20 4-05-1

TURNIR NJEMAČKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11161Slovacka - Svicarska 0-02-5
11162Njemacka - Russia Olympic Team 1-24-3

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034A.De Minaur - C.Ruud 12-36-16-03-0
1035M.Kecmanovic - A.Davidovich Fokina 12-56-16-13-0
1776F.Tiafoe - M.Ymer 12-64-24-23-0
1781U.Humbert - J.Sinner 15-114-33-43-1

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046E.Ruusuvuori - D.Dzumhur 5-124-61-60-2
11331S.Caruso - E.Gerasimov 7-123-64-60-2
11332P.Gojowczyk - I.Ivashka 8-162-66-41-2
11333R.Marcora - S.Travaglia 9-134-65-70-2
11334Y.Maden - L.Harris 12-136-13-61-2
11335K.Majchrzak - Z.Kolar 8-124-64-60-2
11336M.Kukushkin - L.Klein 18-146-36-72-1
11337D.Novak - N.Gombos 13-77-56-22-0

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039R.Arneodo H.Nys - N.Lammons N.Monroe 22-176-46-72-1
1041M.Middelkoop A.Qureshi - A.Golubev A.Nedovyesov 20-206-36-71-2
1042R.Jebavy I.Zelenay - D.Molchanov H.Podlipnik Castillo 22-126-76-12-1
1045L.Klein A.Molcan - F.Nielsen T.Puetz 6-124-62-60-2

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055B.Nakashima - G.Brouwer 5-122-63-60-2
1056J.Wolf - E.Escobedo 5-123-62-60-2
1059P.Polansky - C.O Connell 5-122-63-60-2
1060T.Paul - V.Pospisil V-V6-4V-VV-V
11340B.Rola - D.Popko 12-86-46-42-0
11341L.Broady - E.Gomez 19-177-55-72-1
11342R.Smith - M.Mmoh 6-124-62-60-2
7686S.Bangoura - A.Kovacevic 14-164-66-41-2

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7673M.Giron A.Lawson - H.Hach Verdugo A.Menendez Maceiras 11-193-66-31-2
7680N.Pasha M.Schnur - R.Galloway R.Maytin 21-217-63-62-1
7681D.Novikov A.Siljestrom - B.Klahn S.Verbeek 6-123-63-60-2
7684L.Margaroli A.Vavassori - S.Bangoura M.Mmoh 12-66-36-32-0

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7689J.Nam - Y.Watanuki V-V4-6V-VV-V
7690R.Ramanathan - Y.Sugita 5-122-63-60-2
7693H.Moriya - S.Imai 9-133-66-70-2
7709G.Soeda - T.Van Rijthoven 15-163-66-31-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7687T.Matsui Y.Watanuki - P.Raja R.Ramanathan 7-123-64-60-2

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063A.Collarini - G.Clezar 12-76-36-42-0
1064F.Coria - T.Seyboth Wild 3-122-61-60-2
1065S.Baez - F.Bagnis 5-122-63-60-2
1070J.Domingues - H.Dellien 5-123-62-60-2
1074J.Munar Clar - J.Kovalik 17-144-67-52-1
1076M.Vilella Martinez - A.Martin V-VV-VV-VV-V
1077F.Delbonis - F.Mena 19-166-36-72-1
7710P.Cuevas - J.Cerundolo 9-133-66-70-2

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061A.Behar G.Escobar - O.Luz R.Matos 18-206-44-61-2
1062S.Galdos R.Olivo - F.Bagnis A.Molteni 8-135-73-60-2

ITF CANCUN 28A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1653W.Maher C.Sinclair - N.Chappell A.Rai V-VV-VV-VV-V

ITF CASTELLON 34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1760J.Correia Passos Do Carmo - A.Chepelev 12-16-16-02-0
1761J.Nikles - N.Moreno De Alboran 12-16-16-02-0
1762R.Ojeda Lara - A.Zhurbin 12-46-26-22-0
1763A.Fery - D.Barreto Sanchez 8-124-64-60-2
1765C.Boluda Purkiss - C.Gimeno Valero V-VV-VV-VV-V
1766J.Marti - P.Cias 12-86-46-42-0
1767A.Bovy - E.Esteve Lobato 15-156-76-21-2
1768O.Roca Batalla - A.Lopez San Martin 6-123-63-60-2

ITF HERAKLION 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1583A.Erler - L.Hampel 12-76-36-42-0
1584L.Weststrate - N.Mashtakov 8-135-73-60-2
1587J.Karimov - Y.Oliel 13-136-13-61-2
1588A.Matusevich - T.Fancutt 12-66-46-22-0
1589L.Catarina - S.Yitbarek 12-66-36-32-0

ITF HERAKLION 05A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1397A.Bodmer J.Trinker - J.Binding P.Bothwell 13-107-66-42-0
1515A.Erler L.Hampel - T.Martin F.Moroni 22-146-76-02-1
1516N.Mashtakov M.Zhu - V.Kirkov A.Mchugh 4-123-61-60-2
1567L.Johnson J.Zielinski - M.Kalovelonis S.Kyratzis 12-46-16-32-0

ITF MAPUTO 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1655B.Lock C.J.Lock - M.D.A.Sibanda E.Vanshelboim 13-96-47-52-0
1657Every M J P.Foley - D.Uspensky J.F.Vidal Azorin 4-124-60-60-2
1721S.D.P.Dev R.Reddy - R.Agarwal A.Ouakaa 13-97-66-32-0
1747V.Caripi C.Morgan - J.Delaney B.Nhavene 9-133-66-70-2

ITF MEN ITF KUWAIT F2 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1604K.Koaykul - R.Rodriguez Pace 14-142-66-42-1
1605K.Takeuchi - M.Tepavac 7-124-63-60-2

ITF MEN ITF TUNISIA F47 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1960B.Atlangeriev - L.Poullain 10-134-66-70-2
1961F.Iannaccone - A.Kijametovic 5-122-63-60-2
1968T.Baadi - I.Ribeiro Marcondes 17-145-76-32-1

ITF MEN ITF TURKEY F28 MEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1969D.Dima Jecan M A - A.Shevchenko D.Voronin 12-56-36-22-0
1973G.Lomakin O.Prihodko - P.Fajta F.Marozsan 16-193-66-31-2
1978M.Zekic A.Zlatanovic - N.A.Arreche J.P.Paz 10-134-66-70-2
1987T.Boyer N.Malesevic - S.Battaglino R.Bonadio 8-124-64-60-2

ITF MESHREF 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1591A.Kalyanpur K.Wehnelt - H.K.Wong P.L.Yeung 20-196-43-62-1
1593K.Anand D.Sumizawa - A.Adamson S.Freund 8-135-73-60-2
1594M.A.Dougaz R.Rodriguez Pace - S.Moritani K.Takeuchi V-VV-VV-VV-V
1595P.Goldsteiner A.Rogic Hadzalic - D.Pichler V.Sachko 1-120-61-60-2

ITF MONASTIR 45A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5632T.Curovic S.Nahimana - C.Janssen K.Laskutova - - - V-V
5634L.Alhussein Abdel Aziz C.Avomo Ella - N.Echeverria Alam A.Makhorkina 12-76-36-42-0
5642V.Remy M.Temin - A.Raggi C.Touly 5-123-62-60-2
5714Y.Mansouri A.Velcea - B.Marinkovic E.Vanlangendonck 15-172-66-11-2

ITF MONASTIR 47A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1953M.Bortolotti A.Ghorbel - D.De Jonge O.Rojas 20-236-21-61-2
1954G.O.Iradukunda L.Poullain - M.Kilani L.Tessa 13-196-33-61-2
1955L.Giacomini F.Iannaccone - A.Donski M.Tikhomirov 7-132-65-70-2
1956N.Tajima K.Tamm - A.Manekas M.Recci 13-87-66-22-0

ITF PRAG 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1259A.Paulson - P.Nouza 20-187-66-72-1
1262D.Siniakov - O.Krutykh 8-136-72-60-2
1263J.Satral - E.Maggioli 14-146-24-61-2
1267M.Guinard - R.Stanek 19-176-76-42-1
1279M.Vrbensky - M.Konecny 13-87-66-22-0
1280A.Setkic - M.Gengel 13-154-66-31-2
1283P.Makk - A.Dubrivnyy 8-124-64-60-2

ITF SAINT DIZIER 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1372E.Ejupovic - S.Ehrat 15-157-62-62-1
1378H.Mayot - M.Huesler - - - V-V
1380A.Cornut Chauvinc - B.Bonzi 6-124-62-60-2
1392D.Masur - A.Reymond 13-77-66-12-0
1393E.Kirkin - C.Denolly 4-123-61-60-2
1394P.Torebko - A.Gautier 12-176-46-71-2
1395L.Dussin - Q.Robert 16-156-33-62-1
1396H.Grenier - E.Furness 12-46-26-22-0

ITF SHARM EL SHEIKH 27A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1284A.Bega G.Fonio - R.Maiga G.Ricca 5-123-62-60-2
1291D.Kossek M.Smola - P.Matuszewski K.Zuk 10-145-75-70-2
1292J.De Jong S.Pontjodikromo - S.Ayap K.Lemstra 8-133-65-70-2
1294P.Dagnino M.De Rossi - E.Crepaldi P.Vivero Gonzalez 3-122-61-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1297Aarhus Gf - Mors Thy Handbold 24-26
1298Gog - Lemvig 30-27
1299Nordsjaelland - Skjern 25-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9011Tvis Holstebro - Horsens Hk 30-25

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10887Nimes - Hbc Nantes 26-25

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9700Balingen Weilstetten - Tvb 1898 Stuttgart 25-25
9701Bergischer - Erlangen 25-24
9702Rhein Neckar Lowen - Kiel 26-25

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10888Gummersbach - Ferndorf 19-18

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
1219Skif - Kaustik Vuor 30-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6866Guif - Ov Helsingborg 24-32

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1236Heid - Kungalvs Hk 25-22

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10889Bern - Winterthur 21-32

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5758Ciudad De Buenos Aires - Monteros 1-02-03-0
5792River Plate - Ateneo 0-11-13-1
5793Obras San Juan - Gigantes Del Sur 1-01-12-3

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7852Parnu Vk - Selver Tallinn 0-11-13-2

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7376Fatra Zlin - Usti Nad Labem 1-02-03-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7377Hameenlinna - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8459Civitanova - Latina 1-02-03-1
8462Modena - Sora 1-02-03-0
8463Ravenna - Milano 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8121Perugia Volley - Busto Arsizio 0-10-21-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1248Daejeon Bluefangs - Kb Insurance Stars 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1249Ibk Altos - Incheon Pink Spiders 1-01-11-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9582Haok Mladost - Posojilnica Aich Dob 0-11-13-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1253Halkabank Ankara - Ziraat Ankara 1-02-02-3

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2647(+1.5)Oakland Raiders - Los Angeles Chargers 26-24

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 528325476
arrow BL Belgija Keno 20/70 567810222428293237394246545659666770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 414252832
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 311222331
arrow DA Multi-Daily A 6/99 455772808693
arrow DB Multi-Daily B 6/99 91131387485
arrow DC Multi-Daily C 6/99 14860668894
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 418192426282930343738404951575859626465
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1012151624263237394245464850515758606367
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 611121531
arrow FK Finska Keno D 20/70 346911141921242526384042434748495769
arrow FQ Finska Keno V 20/70 37141718212226283339414345464959626467
arrow FT Finska Keno T 20/70 47131718193637444647495255575859616267
arrow GO Njemačka Keno 20/70 211121718202122293640525556575859606566
arrow HO Hong Kong 6/49 72030333444
arrow IL Illinois 6/52 103435404143
arrow IT Italija 6/90 4937484977
arrow LD Latvija Keno D 20/62 345911151920232627333640424550515458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 28121617232528293238404148525556585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1781011121315171819202123404243495960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 46172935
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 111423293545
arrow NP New York Pick 10 20/80 39121316303237384453545960656769747678
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 912141719202324252741455558626467737476
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 118212324252830323336424348495158636873
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 39121619
arrow PO Poljska 6/49 71116343845
arrow RO Rumunjska 6/49 2619333744
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131418213143
arrow SI Singapur 6/49 52628303446
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 101223264146
arrow TS Turska Super 6/54 3616192845
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 24182224
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 13789152029313238474951566368697679