Petak 08.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9124Podravka - Metz Handball - - 0-00-1
9125Fenerbahce - Kasimpasa - - 2-13-2
9126Fenerbahce Ulker - Bayern Munich - - 0-01-0
9127Lorient - Niort - - 4-14-1
9128Vitesse - Groningen - - 0-21-2
9129Girona - Tenerife - - 0-01-1
9130Crotone - Ascoli - - 2-13-1
9131Panathinaikos - Valencia Basket - - 0-01-0
9132A.De Minaur - F.Tiafoe - - 0-01-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6621Kf Tirana - Vllaznia - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Estudiantes - Talleres domaći21-01-0
7730Union De Santa Fe - Atletico Tucuman gosti290-10-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6835Sarmiento - Quilmes gosti460-03-1
6836Estudiantes Rio Cuarto - San Martin San Juan gosti560-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7731Gandzasar Kapan - Banants domaći231-12-4
7758Pyunik Yerevan - Fc Shirak Gyumri domaći131-01-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1206Melbourne City - Central Coast domaći171-03-1
1207Newcastle Jets - Perth Glory domaći311-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1095Amstetten - Austria Lustenau domaći451-02-0
1096Austria Vienna Ii - Kapfenberg domaći221-04-1
1097Floridsdorfer Ac - Ried gosti231-21-2
1098Horn - Fc Juniors Oo gosti420-11-3
1099Wacker Innsbruck - Austrija Klagenfurt gosti31-22-4

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Union Gurten - Sv Ried Ii domaći291-02-1
1086Allerheiligen - Sc Weiz domaći730-02-0
1088Deutschlandsberger Sc - Wsc Hertha domaći391-02-0
1089Sturm Graz Ii - Gleisdorf 1919 gosti430-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Traiskirchen Fcm - Neusiedl domaći153-05-1
1093Bruck Leitha - Wiener Neustadt gosti170-22-5
1113Mattersburg Ii - Rapid Vienna Ii gosti820-00-1
1115Ask Ebreichsdorf - Sv Leobendorf domaći660-01-0
1116Wiener Sportklub - Asv Drassburg - - 0-00-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Qarabag Lokbatan - Pfk Neftci Baku 2 gosti270-20-2
1214Sabayil 2 - Ganca domaći540-01-0
1216Fk Qarabag 2 - Fk Sumgayit 2 gosti210-11-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1923Zulte Waregem - Anderlecht gosti40-11-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Lommel - Kfco Beerschot Wilrijk domaći740-01-0
1243Roeselare - Lokeren gosti500-02-1
1245St Gilloise - Westerlo gosti140-10-2
1252Virton - Oud Heverlee gosti190-10-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5866Antwerp U21 - Royal Charleroi U21 gosti370-11-4

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1218Dinamo Minsk - Fk Dnyapro Mogilev domaći241-03-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1220Botafogo Sp - Bragantino Sp gosti50-12-3
1221Parana Clube Pr - Vitoria Ba - - 0-00-0
1222Londrina Pr - America Mineiro gosti190-10-1
1223Vila Nova - Operario Pr - - 0-00-0
1224Figueirense - Coritiba Pr gosti460-01-1
1225Sao Bento - Cuiaba gosti221-11-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa domaći331-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5037Banik Ostrava - Mfk Karvina domaći261-03-0
5042Mlada Boleslav - Bohemians 1905 gosti120-12-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1377Vysocina Jihlava - Vlasim domaći142-04-1
1451Brno - 1.Sk Prostejov domaći271-05-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Aek Larnaca - Doxa Katokopias domaći141-02-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5852Anagennisi Derynia - Ermis Aradippou gosti900-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2077Randers Fc - Aalborg gosti22-13-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7830Viborg - Naestved domaći500-02-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5295Norwich - Watford gosti020-10-2

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1399Dulwich Hamlet - Carlisle gosti80-21-4

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8945Slovacka - Madjarska - - 0-00-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5281Nice - Bordeaux domaći271-01-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7922Auxerre - Caen gosti470-01-1
7923Fc Chambly Oise - Clermont Foot gosti560-00-1
7924Le Mans - Grenoble - - 0-00-0
7925Lorient - Niort domaći54-14-1
7926Nancy - Troyes - - 0-00-0
9949Orleans - Paris Fc gosti20-10-1
9950Sochaux - Le Havre domaći71-02-0
9951Valenciennes - Chateauroux gosti860-00-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Avranches - Dunkerque domaći161-02-0
1927Boulogne Sur Mer - Red Star Fc 93 gosti570-00-1
1946Cholet - As Beziers domaći660-02-1
1950Concarneau - Pau gosti290-10-1
1951Creteil - Villefranche gosti62-12-2
1952Fc Bastia Borgo - Fc Bourg Peronnas gosti201-11-2
1957Le Puy Foot 43 Auvergne - Sporting De Toulon - - 0-00-0
1958Lyon Duchere - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći71-11-2
1959Stade Lavallois - Ajaccio Gfco domaći312-02-0

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7271Aj St G Cayenne - Csc Cayenne - - - 2-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Istra 1961 - Gorica domaći31-12-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Nk Dubrava - Bijelo Brdo - - 0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1748Kerala Blasters Fc - Odisha Fc - - 0-00-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Machine Sazi Tabriz - Zobahan gosti10-12-1
1589Shahr Khodro Fc - Pars Jonoubi Jam domaći780-01-0
1591Naft Masjed Soleyman Fc - Fc Nassaji Mazandaran - - 0-00-0
1592Shahin Bushehr Fc - Gol Gohar Sirjan Fc domaći490-01-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4448Sassuolo - Bologna domaći341-03-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3789Crotone - Ascoli domaći62-13-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Hapoel Afula - Ir Rishon Lezion - - 0-00-0
1751Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko domaći271-01-0
1752Hapoel Bney Lod - Bnei Sakhnin gosti331-12-1
1753Hapoel Petach Tikva - Hapoel Ramat Gan domaći451-01-0
1754Ir Ramat Hasharon - Hap Nazareth Illit domaći211-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4232Jubilo Iwata - Fc Tokyo gosti530-00-1
4233Kashima Antlers - Kawasaki Frontale gosti620-00-2
4234Nagoya Grampus - Vissel Kobe domaći122-03-0
4259Yokohama Marinos - Consadole Sapporo domaći23-14-2
4260Cerezo Osaka - Shonan Bellmare domaći500-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7807Albirex Niigata - Fc Gifu domaći71-02-0
7808Kashiwa Reysol - Kagoshima United domaći72-03-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3187Ansan Police Fc - Fc Anyang gosti11-41-4
3188Daejeon Citizen - Gwangju Fc gosti620-03-1
3190Jeonnam Dragons - Ansan Greeners domaći630-02-1
3199Seoul E Land Fc - Busan I Park domaći202-13-5
3207Suwon City - Bucheon Fc gosti370-11-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2452Bidvest Wits - Supersport United gosti900-00-1
2453Maritzburg United - Bloemfontein Celtic gosti520-02-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2550Richards Bay Fc - University Of Pretoria V-VV-VV-VV-V

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Al Wakra - Al Ahli Doha Sc gosti160-12-1
4382Al Khor - Al Duhail Sc domaći172-12-3

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1991Al Arabi Kw - Al Kuwait Sc gosti50-20-3

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4983Vmfd Zalgiris - Fk Riteriai gosti321-21-3
6268Atlantas Klaipeda - Fk Panevezys gosti111-11-4

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7783Balzan Youths - Mosta domaći33-05-0
7784Valletta - Senglea Athletic domaći291-01-0
7789Sliema Wanderers - Hamrun Spartans domaći301-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2186Morelia - Puebla domaći11-13-2
2187Tijuana - Monterrey gosti250-10-4
2188Veracruz - America Mexico gosti190-30-5

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Atlante - Cimarrones De Sonora Fc domaći800-02-0
1609Correcaminos Uat - Venados domaći91-12-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1658Monarcas Morelia - Puebla domaći11-13-2
1659Veracruz Tiburones Rojos - America Mexico gosti151-21-3

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Australija - Cile domaći31-02-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5362Vitesse - Groningen gosti130-21-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4356Almere - Nac Breda domaći650-01-0
4357Excelsior - Eindhoven gosti43-35-4
4358Go Ahead Eagles - Dordrecht domaći540-03-1
4368Helmond - De Graafschap gosti490-01-2
4394Jong Ajax - Den Bosch domaći52-05-1
4395Jong Az Alkmaar - Maastricht domaći72-13-2
4396Jong Psv Eindhoven - Telstar gosti670-01-1
4398Nec Nijmegen - Fc Oss domaći121-03-0
4489Roda - Cambuur gosti41-11-2
4500Volendam - Jong Utrecht domaći570-01-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2200Brann - Odd Bk domaći740-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4690Fc Koln - Hoffenheim domaći341-01-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1771Dynamo Dresden - Wehen domaći411-01-0
1772St Pauli - Bochum gosti51-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1785Viktoria Koln - Cz Jena gosti370-12-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3810Eltersdorf - Ammerthal gosti230-23-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3826Nottingen - Villingen V-VV-VV-VV-V
3828Sv Sandhausen Ii - Neckarsulm domaći570-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3883Viktoria Hamburg - Bramfelder Sv domaći32-05-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4137Msv Pampow - Neustrelitz gosti410-12-2
4138Tennis Borussia Berlin - Torgelower Greif domaći580-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4161Eilenburg - Cz Jena Ii gosti320-01-1
4166Union Sandersdorf - Wacker Nordhausen Ii domaći93-06-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8003Buchbach - Illertissen domaći281-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7929St Pauli Am - Vfb Oldenburg domaći152-03-0
7933Drochtersen Assel - Hannover Am domaći331-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8723Babelsberg - Optik Rathenow gosti72-13-2
8724Germania Halberstadt - Lokomotive Leipzig gosti290-20-2
8755Viktoria Berlin - Bfc Dynamo - - 0-00-0

OMAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2571Al Arouba - Al Khaboora gosti101-12-1
2572Saham - Al Nassr Fc domaći371-01-1
2573Al Shabab Oman - Al Rustaq domaći221-01-1
2574Dhofar - Al Seeb domaći570-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5869Real Garcilaso - Utc De Cajamarca - - 0-00-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3655Los Caimanes - Cultural Santa Rosa - - - 1-3

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Lks Lodz - Slask Wroclaw gosti130-10-1
2232Piast Gliwice - Jagiellonia domaći72-03-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10120Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz domaći322-03-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10592Polonia Warszawa - Rks Radomsko domaći451-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4521Aves - Gil Vicente gosti351-21-2

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4384Alverca - Real Sporte gosti330-20-2

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2401Kiyovu Sports - Apr Fc - - 0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2264Fc Hermanstadt - Viitorul Constanta gosti141-11-1
2281Astra Giurgiu - Cs Voluntari domaći191-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2339Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Ripensia Timisoara domaći222-13-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4559Akhmat Grozny - Ural Ekaterinburg - - 0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4708Luch Vladivostock - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti530-00-2
4709Ska Khabarovsk - Chayka Peschanokopskoye domaći82-23-2

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3664Newry City Afc - Portadown domaći181-01-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2422Kfc Komarno - Ruzomberok 2 domaći262-04-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Radnicki Pirot - Fk Sindelic Beograd domaći650-01-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Dundee - Dundee United gosti560-00-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6611Real Sociedad - Leganes domaći630-01-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6617Girona - Tenerife domaći630-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2372Ud Tenerife Sur Ibarra - Tenerife B gosti770-10-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2575Winterthur - Grasshoppers domaći331-11-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2973Fenerbahce - Kasimpasa domaći62-13-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7851Adana Demirspor - Eskisehirspor gosti61-12-3

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2642Ajman Club - Al Khaleej Khor Fakkan domaći900-01-1
2643Fujairah Fc - Hatta Sc gosti270-10-1
2644Al Wahda - Al Wasl domaći61-22-2

UAE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2293Dibba Al Fujairah - Al Thaid domaći401-02-0
2305Emirates Ras Al Khaimah - Al Hamriyah - - 0-00-0
2306Masfoot Sports Club - Al Arabi Uae domaći780-01-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1671Wakiso Giants Fc - Busoga United Fc VVV-VV-V

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1767Fc Metalist 1925 - Fc Balkany Zorya domaći211-01-0
1768Mfc Metalurh Zaporizhya - Kremin Kreminchuh gosti110-12-1

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1987Illichivets D Mariupol - Karpaty D Lviv domaći301-01-1
1990Fc Lviv - Vorskla D Poltava gosti410-10-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10059Newtown - Caernarfon Town domaći112-03-1
10060Aberystwyth - Bala Town gosti290-20-5

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7667Fmp - Mornar 92-83

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10444Brisbane Bullets - Sydney Kings 85-95
2002South East Melbourne Phoenix - New Zealand Breakers 103-78

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1761Perth Lynx - Sydney Uni Flames 93-74

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1037Antwerp - Aalstar 81-69
1039Liege - Excelsior Brussels 66-87

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4146Pato Basquete - Ec Pinheiros 67-81
4147Basquete Cearense - Flamengo 71-88

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1172Basketbal Olomouc - Basket Opava 2010 92-63
1173Bk Breda Weinstein Opava B - Zlin 73-75
6267Bk Synthesia Pardubice - Bcm Orli Prostejov 91-71

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6261Lokomotiva Plzen - Baketball Polabi 104-72
6262Sokol Vysehrad - Basket Jindrichuv Hradec 44-91
6263Usk Prague B - Basket Kosire 80-53
6264Sokol Prazsky - Sokol Pisek 82-111

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7576Vaerlose - Randers Cimbria 91-102

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1766Leicester Riders - Glasgow Rocks 93-58

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1960Valga Korvpallikool - Ttu Kk 83-90

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2842Fenerbahce Ulker - Bayern Munich 90-82
2859Zalgiris Kaunas - Barcelona 86-93
2871Panathinaikos - Valencia Basket 91-80
2872Asvel Lyon Villeurbanne - Cska Moscow 67-66

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4303Columbian Dyip - Meralco Bolts 74-92
4305Tnt Katropa - Barangay Ginebra 93-96

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11590Korikouvot Kouvola - Bc Nokia 79-86
11591Lahti Basketball - Ktp Kotka 95-98
11592Pyrinto Tampere - Lapuan Korikobrat 105-88

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4268Champ. Chalons Reims - Boulazac Basket 100-89
4269Le Portel - Paris Levallois 98-79

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1185Aix Maurienne Savoie Basket - Ujap Quimper 29 90-78
1186Asc Denain Voltaire Ph - Saint Quentin 85-71
1187Provence Basket - Hermine Nantes Basket 64-67
1208Saint Chamond - Poitiers 92-68
1212Alm Evreux Basket - Bc Souffelweyersheim 76-94
1217Antibes Sharks - Bc Gries Oberhoffen 77-67
1219Paris Basketball - Ja Vichy Clermont 90-93
1236Rouen - Lille Metropole 70-68

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11553Sonik Puntamika - Kk Skrljevo 75-60

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1248Valur Reykjavik - Umfn Njardvik 53-77
1249Kr Reykjavik - Umf Tindastoll 85-92

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4184Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Chiba Jets 59-73
4185Osaka Evessa - Yokohama B Corsairs 78-66
4186Tochigi Brex - Levanga Hokkaido 102-67
6844Shiga Lake Stars - Toyama Grouses V-V
7577Shiga Lake Stars - Toyama Grouses 83-73

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1961Ehime Orange Vikings - Aomori Watts 76-78
1968Gunma Crane Thunders - Fighting Eagles Nagoya 96-78
1969Rizing Fukuoka Bb - Shinshu Brave Warriors 68-105

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10000Seoul Sk Knights - Incheon Elephants 80-63
11593Lg Sakers - Seoul Thunders 65-76
9903Busan Kt Sonicboom - Mobis Phoebus 105-108

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1040Beijing Ducks - Shanghai Sharks 94-88
1041Guangdong Southern Tigers - Shandong Golden Stars 126-110
1042Guangzhou Longlions - Beijing Baxi 106-106 / 123-134
1043Jiangsu Dragons - Tianjin Gold Lions 88-88 / 98-92
1044Jilin Northeast Tigers - Bayi Rockets 105-84
1045Liaoning Flying Leopards - Shenzhen Leopards 123-107

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6641Fuerza Regia - Bc Laguneros Comarca 103-75

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1596Orlando Magic - Memphis Grizzlies 118-86
1599Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 100-113
1602Atlanta Hawks - Sacramento Kings 109-121
1603New Orleans Pelicans - Toronto Raptors 104-122
1604Dallas Mavericks - New York Knicks 102-106
1605Utah Jazz - Milwaukee Bucks 103-100
1635Indiana Pacers - Detroit Pistons 112-106
1636Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors 110-110 / 125-119
1637Denver Nuggets - Philadelphia 76ers 100-97
1646Portland Trail Blazers - Brooklyn Nets 115-119
1647Los Angeles Lakers - Miami Heat 95-80

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10449Mitteldeutscher Bc - Skyliners Frankfurt 92-99

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10603Polski Cukier Torun - Asseco Prokom Gdynia 80-65

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1769Bc Steaua Bucuresti - Bcmu Pitesti 94-81

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1973Kk Zlatibor - Kk Mladost 121-105
1978Metalac Valjevo - Kolubara La 2003 94-80

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1262Real Canoe Nc - Leyma Basquet Coruna 69-76
1263Club Melilla Baloncesto - Marin Peixegalego 78-67
1264Caprabo Lleida - Caceres Patrimonio De La Humanidad 67-72
1267Tau Castello - Lucentum Alicante 77-77 / 91-85

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2165Norrkoping - Sodertelje 62-71

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1979Lulea Bbk - Ik Eos 68-52

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2284Kharkivski Sokoly - Khimik Opz Yuzny 77-93

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1380Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds 0-02-1
1392Cleveland Monsters - Laval Rocket 0-01-2
1393Grand Rapids Griffins - Toronto Marlies 0-14-1
1394Syracuse Crunch - Belleville Senators 0-23-3
1395Utica Comets - Wilkes Barre Scranton Penguins 1-01-2
1396Rochester Americans - Binghamton Devils 2-03-3
1397Hartford Wolf Pack - Hershey Bears 0-02-1
1515Rockford Icehogs - Manitoba Moose 0-10-4
1516San Antonio Rampage - Milwaukee Admirals 1-01-3
1542Tucson Roadrunners - Stockton Heat 0-12-2
1567Bakersfield Condors - San Diego Gulls 3-23-5

KANADA MAJOR JUNIOR LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4386Acadie Bathurst Titans - Moncton Wildcats - -
4387Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs - -
4390Quebec Remparts - Armada Blainville Boisbriand - -
4392Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques - -
4400Rouyn Noranda Huskies - Baie Comeau Drakkar - -
4403Sagueneens Chicoutimi - Victoriaville Tigres - -

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3712Flint Firebirds - Mississauga Steelheads 0-35-3
3719Ottawa 67s - Oshawa Generals 1-12-3
3730Sarnia Sting - Marie Greyhounds 2-17-4
3731Sudbury Wolves - Niagara Icedogs 2-06-0
3737Kitchener Rangers - Guelph Storm 1-13-6
3740London Knights - North Bay Battalion 0-14-3
3751Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 0-11-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4570Moose Jaw Warriors - Winnipeg Ice 1-03-2
4571Prince Albert Raiders - Brandon Wheat Kings 4-26-3
4598Regina Pats - Swift Current Broncos V-VV-V
4642Saskatoon Blades - Red Deer Rebels 1-13-1
4646Calgary Hitmen - Tri City Americans 1-03-3
4649Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 0-23-3
4650Prince George Cougars - Victoria Royals 0-02-2
4651Kelowna Rockets - Medicine Hat Tigers 1-25-8
4652Spokane Chiefs - Everett Silvertips 1-23-4
4654Vancouver Giants - Portland Winter Hawks 3-03-1
4661Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers 0-34-7

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1582Detroit Red Wings - Boston Bruins 2-14-2
1583Winnipeg Jets - Vancouver Canucks 0-04-1
1584Edmonton Oilers - New Jersey Devils 0-04-0
2398Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning 0-22-3

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4707Madjarska - Italija 1-13-3
4758Poljska - Japan 1-13-2
4760Estonija - Ukrajina 1-12-3
4836Latvija - Francuska 0-11-1
4843Danska - Austrija 1-11-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10673Chelyabinsk - Yugra 1-12-3
10674Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 1-11-1
10675Neftjanik Almetjevsk - Molot Perm 0-12-1
4986Krs Peking - Hc Tambov 2-14-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1284Ladja Togliatti U20 - Tolpar U20 0-31-5
1291Irbis Kazan U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-02-1
1292Sarmaty Orenburg U20 - Avto U20 0-10-1
4905Amurskie Tigry U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 1-03-1
4962Sahalinskie Akuly U20 - Ska Varyagi U20 2-04-1
4966Taifun U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-00-2
7794Omskie Yastreby U20 - Tyumenskiy Legion U20 2-03-1
7795Mamonty Yugry U20 - Altai U20 2-05-2
7796Chaika U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-06-1
7819Reaktor Nizhnekamsk U20 - Belye Medvedi U20 1-15-3

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4310Visby - Segeltorps If 3-19-3

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001A.De Minaur - F.Tiafoe 18-116-26-13-1
1002J.Sinner - M.Kecmanovic 20-112-66-13-1

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014M.Kukushkin - D.Dzumhur V-V3-6V-VV-V
1016D.Novak - S.Travaglia 15-166-42-62-1
11610Z.Kolar - L.Harris 19-176-77-62-1
9080E.Gerasimov - I.Ivashka 16-157-53-62-1

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1003R.Arneodo H.Nys - F.Nielsen T.Puetz 19-237-65-71-2
11609A.Golubev A.Nedovyesov - R.Jebavy I.Zelenay 10-136-74-60-2

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017L.Broady - G.Brouwer 13-126-31-62-1
1018M.Mmoh - A.Kovacevic 12-76-46-32-0
1019E.Escobedo - C.O Connell 15-187-64-61-2
1021T.Paul - B.Rola 15-132-66-12-1

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6156H.Hach Verdugo A.Menendez Maceiras - L.Margaroli A.Vavassori 14-127-67-62-0

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6229Y.Watanuki - T.Van Rijthoven 12-36-16-22-0
6230S.Imai - Y.Sugita 10-163-66-41-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7688Y.Bai Z.Li - A.Goransson C.Rungkat 2-122-60-60-2

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1669F.Delbonis - A.Martin 13-96-37-62-0
1670J.Munar Clar - A.Collarini 16-104-66-32-1
1693T.Seyboth Wild - H.Dellien 12-66-26-42-0
1694J.Cerundolo - F.Bagnis 14-127-67-62-0

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - B.Arias F.Zeballos 3-121-62-60-2
1036J.Fumeaux E.Troche - M.A.Reyes Varela F.Romboli 3-121-62-60-2

FED KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3659A.Tomljanovic - K.Mladenovic 2-121-61-60-2
3660A.Barty - C.Garcia 12-06-06-02-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7959Ulz Schwaz - Sg Westwien 35-24

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
4338Lovosice - Jicin 30-27

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1649Valence Handball - Selestat 20-26
1650Grand Besancon Doubs Handball - Grand Nancy Metropole Hb 23-31
1651Billere Hb Pau Pyrenees - Pontault Combault 32-30
1652Esshb Strasbourg - Cesson 23-17
1653Js Cherbourg Manche Hb - Dijon Bourgogne 29-23
1655Limoges Hand 87 - Cavigal Nice 27-25
1657Saran Loiret Handball - Massy Essonne 32-29

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4757Podravka - Metz Handball 25-32

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4698Ftc Budapest - Dabas Kc Vse 30-29
4699Vaci Kse - Balatonfuredi 21-36

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4742Dunaferr - Kisvarda 24-19

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8036Mks Kalisz - Kwidzyn 27-23
8037Opole - Chrobry Glogow 27-23

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4764Zaglebie Lubin - Kpr Gminy Kobierzyce 21-18

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8719Csm Bucuresti - Ahc Dunarea Calarasi 2014 27-26
8720Ahc Potaissa Turda - Hc Buzau 32-25
8721Csm Focsani 2007 - Stiinta Municipal Bacau 23-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2529St Petersburg - Ugntu Vnzm 31-21

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2534Cska Moscow - Dinamo Volgograd 36-13

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2541Tj Slovan Modra - Hkm Sala 14-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4858Ademar Leon - Bm Nava 23-22
4860Bm Benidorm - Naturhouse La Rioja 21-30
4861Bm Huesca - Recoletas Atletico Valladolid 32-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4904Clinicas Rincon Malaga - Helvetia Bm 23-21

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1246Boden Handball If - Skara Hf 27-27
1247Skuru - Lugi 35-29

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5808Ciudad De Buenos Aires - Ateneo 0-11-12-3
5809River Plate - Monteros 1-02-03-0

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5813Vbc Weiz - Gigasport Ried Innkreis 0-10-20-3

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2633Cherno More Bask - Neftochimik 2010 0-10-20-3
2634Slavia Sofia - Dunav Ruse 0-10-20-3
2641Marek Dupnitsa - Arda Kardzhali 1-02-03-0
2790Hebar Pazardzhik - Montana 0-11-13-1
2838Levski Sofia - Dobrudja Dobrich 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11432Arago De Sete - Paris 0-10-20-3
11433Nice - Chaumont 52 0-10-22-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6190Mo Mougins Vb - Mulhouse 0-10-21-3

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5817Osaka Blazers Sakai - Wolfdogs Nagoya 0-10-21-3
5821Fc Tokyo - Panthers 0-11-11-3
5822Thunders - Stings 0-11-11-3
5823Sunbirds - Vc Nagano Tridents 1-02-03-0

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5824Himeji Victorina Vc - Airybees 0-10-20-3
5825Marvelous - Saitama 1-01-13-1
5847Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls 1-02-03-2
5848Queenseis - Kurobe Aqua Fairies 0-11-13-2
5849Red Rockets - Rivale 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11434Suwon Vixtorm - Cheonan Skywalkers 1-01-13-1
8483Woori Card Wibee - Ansan Rush Cash 0-11-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8484Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass - Suwon Hyundai 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8511Olsztyn - Gks Katowice 1-02-03-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2168Gcb Centrostal Bydgoszcz - Chemik Police 0-11-12-3
2169Wisla Warszawa - Developres Rzeszow 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8122Unirea Dej - Remat Zalau 0-11-11-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11436Galatasaray - Ankara Ptt 1-02-03-0

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
11514Sintez Kazan - Barceloneta 12-20
11515Spandau 04 Berlin - Pvk Jadran Carine 9-9
11516Szolnoki Vizilabda Sc - Olympiakos 7-8
11517Vk Jadran Split - Jug Dubrovnik 12-11

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
6622Sale Sharks - London Wasps 28-18

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
6837Perpignan - Rugby Club Vannes 47-17
6838Provence Rugby - Uson Nevers 15-8
6839Rouen Normandy - Us Oyonnax 3-28
6840Soyaux Angouleme - Mont De Marsan 21-6
6841Valence Romans Drome - Stade Aurillacois 21-19
6842Fc Grenoble Rugby - As Beziers Herault 25-18

MEĐUNARODNE UTAKMICERAGBI

Br. Susret Kraj
6404Novi Zeland - Great Britain And Ireland 23-8

OCEANIJA KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6602Papua New Guinea - Fidzi 20-22

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
6647Connacht - Leinster 11-42
6650Edinburgh - Newport Gwent Dragons 20-7

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4308Acqua E Sapone - Italservice Pesarofano 5-2
4329Futsal Arzignano - Feldi Eboli 3-3
4345Latina - Signor Prestito Cmb 5-8

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4426Sala 10 Zaragoza - Cordoba 3-3
4427Fc Barcelona - Burela Fs 7-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1671014152126303132363840434950535965
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 37161934
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 78182628
arrow CO Connecticut 6/44 7920264042
arrow DA Multi-Daily A 6/99 91828587275
arrow DB Multi-Daily B 6/99 374344768697
arrow DC Multi-Daily C 6/99 62838445781
arrow EM Euro Millions 5/50 817202345
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1013141819212729303440434547495263666769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 346811192125262734364546475556606566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 59181936
arrow FK Finska Keno D 20/70 35151922252830324246505458606466686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 23479101219212328293132353741565961
arrow FT Finska Keno T 20/70 257910131722252831323940424551556163
arrow GO Njemačka Keno 20/70 910141519242930343947525758596063646669
arrow LD Latvija Keno D 20/62 810131617182023272934454752555657596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 813182228293435394243444546485055586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 14111422232425263336454647484950555660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1582429
arrow NP New York Pick 10 20/80 4571317212224313337404448525864677073
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 317182728394041444854555659616668707580
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 49122122263337384652535664667172737679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 914222730
arrow SB Španjolska Bono 6/49 43435364445
arrow TK Tennessee Cash 5/35 4791525
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 34103958
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 14181927
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 36151617212735384344454749525361697076