Subota 09.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8385Chelsea - Crystal Palace - - 0-02-0
8386Hertha Berlin - Rb Leipzig - - 1-22-4
8387Schalke - Fortuna Dusseldorf - - 1-03-3
8388Tottenham - Sheffield United - - 0-01-1
8389Brest - Paris St Germain - - 0-11-2
8390Brest - Veszprem - - 0-00-1
8391Inter - Verona - - 0-12-1
8392Santa Clara - Benfica - - 1-01-2
8393Barcelona - Celta Vigo - - 2-14-1
8395San Antonio Spurs - Boston Celtics - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1040Mlila - Aso Chlef domaći520-01-0
1041Ca Constantine - Belouizdad domaći371-01-0
1042Mc Oran - Nc Magra domaći381-01-0
1043Usm Alger - Na Hussein Dey - - 0-00-0
1044Bordj Bou Arreridj - Paradou Ac domaći361-02-0
1045Es Setif - Usm Bel Abbes domaći690-02-1
1046Js Saoura - Us Biskra gosti70-12-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5955Mc El Eulma - Wa Tlemcen domaći510-02-1
6109Drb Tadjenant - Asm Oran domaći321-01-1
6110Mo Bejaia - Jsm Skikda domaći550-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11449Lanus - Banfield gosti520-00-1
11450San Lorenzo - Argentinos Jrs domaći213-03-0
1174Godoy Cruz - Independiente domaći121-01-2
6862Ca Central Cordoba Se - Atletico Patronato Parana gosti270-13-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1062Nueva Chicago - Ca Estudiantes domaći91-12-1
1063Almagro - All Boys domaći11-01-0
1064Club Villa Dalmine - Atletico De Rafaela - - 0-00-0
1065Ferro Carril Oeste - Agropecuario Argentino gosti860-00-1
1070Instituto Cordoba - Cd Santamarina Tandil domaći470-02-0
1071Ca Alvarado - Mitre Santiago Del Estero domaći680-02-0
1074Platense - Ca Temperley gosti190-10-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Ca San Miguel - Deportivo Armenio domaći880-01-1
1098Comunicaciones - Tristan Suarez gosti52-13-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6120Ca Central Cordoba Rosario - Excursionistas gosti81-12-2
6129Deportivo Merlo - Csd San Martin - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6362Argentino De Rosario - Yupanqui gosti330-10-1
6366Cs Barracas - Centro Espanol gosti480-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186Alashkert - Ararat gosti41-11-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1209Western United Fc - Western Sydney Wanderers Fc gosti51-12-1
1210Melbourne Victory - Wellington gosti50-11-1
1211Adelaide - Brisbane domaći840-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Altach - Rapid Vienna gosti110-30-3
1234St Polten - Wsg Wattens domaći23-15-1
1237Sturm Graz - Hartberg domaći560-03-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Dornbirn - Bw Linz gosti80-22-2
1101Fc Liefering - Vorwarts Steyr gosti290-11-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1748Fc Wels - Tus Bad Gleichenberg gosti100-31-6
1750Wac A - Uv Vocklamarkt domaći291-02-1
1751Kalsdorf - Atsv Wolfsburg domaći41-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Sv Stripfing - Fc Marchfeld Donauauen domaći21-02-1
1292Sc Team Wiener Linien - Fc Mauerwerk gosti190-10-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1950Gabala - Sabayil domaći222-03-0
1951Keshla - Neftchi gosti450-12-1

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2177Al Hilal - Urawa Red Diamonds domaći600-01-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1924Charleroi - Eupen domaći830-01-0
1930Cercle Brugge - St Truiden domaći341-02-1
1940Kortrijk - Waasland gosti120-21-3
1941Oostende - Royal Excel Mouscron domaći411-02-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5736Fc Slutsk - Gorodeya - - 0-00-0
5757Shakhtar Soligorsk - Slavia Mozyr domaći332-05-1
5759Fc Gomel - Fc Minsk domaći690-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6235Nk Celik Zenica - Fk Zvijezda 09 gosti52-12-1
6236Radnik Bijeljina - Fk Sarajevo gosti460-01-1
6237Zrinjski Mostar - Fk Tuzla City domaći62-04-0
6238Sloboda Tuzla - Zeljeznicar gosti150-10-4

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6523Xv De Piracicaba - Sao Caetano gosti250-22-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5667Goias - Santos gosti250-10-3
5668Palmeiras - Corinthians gosti900-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Guarani Sp - Ponte Preta - - 0-00-0
1227Sport Recife - Criciuma domaći810-01-0
1230Brasil De Pelotas - Oeste Sp gosti330-12-2
1231Crb - Atletico Go domaći451-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1073Veliko Tarnovo - Cherno More Varna domaći451-01-0
1078Cska Sofia - Slavia Sofia domaći660-01-0

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2169Pfc Montana - Fk Septemvri Sofia gosti790-00-2
2178Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Strumska Slava domaći530-03-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5043Pribram - Sfc Opava - - 0-00-0
5044Zlin - Sigma Olomouc domaći880-01-0
5045Jablonec - Sparta Prague gosti50-22-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1507Chrudim - Banik Sokolov domaći231-01-0
1528Trinec - Lisen domaći141-01-1
1537Vysehrad - Pardubice gosti370-10-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4688Benesov - Fk Pribram B domaći470-01-1
4689Loko Vltavin - Stechovice domaći770-01-0
4697Kraluv Dvur - Sk Motorlet Praha domaći41-01-1
7132Fk Zbuzany 1953 - Fk Dukla Praha B gosti450-16-3
7133Domalice - Fk Mas Taborsko gosti271-21-2
7134Usti N Orlici - Tj Slovan Velvary domaći72-02-3
7172Zivanice - Fk Prepere domaći161-01-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2369Hradec Kralove U19 - Sigma Olomouc U19 gosti230-13-2
2370Meteor Praha U19 - Viktoria Plzen U19 gosti240-10-2
2373Pardubice U19 - Brno U19 domaći182-13-3
2386Sparta Prague U19 - Slavia Prague U19 domaći192-05-0
2389Zlin U19 - Slovacko U19 domaći610-01-1
2390Banik Ostrava U19 - Budejovice U19 domaći690-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Omonia Nicosia - Ael Limassol domaći31-01-0
1314Nea Salamina Famagusta - Anorthosis Famagusta domaći31-12-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10622Grbalj Radanovici - Buducnost Podgorica V-VV-VV-VV-V
10623Iskra Danilovgrad - Fk Mladost Ljeskopolje domaći431-02-1
10624Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci domaći61-11-1
10632Titograd - Ofk Petrovac domaći31-01-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2078Horsens - Silkeborg domaći81-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656B93 Kopenhagen - Hik Hellerup gosti410-11-1
1660Vejgaard Bk - Ringkobing domaći93-33-3
1661Vejlby Skovbakken Aarhus - Ab Gladsaxe domaći101-03-0
1690Aarhus Fremad - Brabrand gosti151-14-1
1692Frem - Holbaek B I domaći451-02-0
1730Jammerbugt Fc - Thisted gosti240-10-1
1731Middelfart - Naesby domaći222-12-1
1749Sydvest - Dalum domaći62-13-2
1755Bronshoj - Fa 2000 domaći321-01-0
1756Skovshoved - Vanlose domaći42-02-1
1757Slagelse - Hillerod gosti390-12-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5302Chelsea - Crystal Palace domaći520-02-0
5303Burnley - West Ham domaći112-03-0
5311Newcastle - Bournemouth gosti141-12-1
5312Southampton - Everton gosti40-11-2
5313Tottenham - Sheffield United domaći580-01-1
5314Leicester - Arsenal domaći680-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1306Nottingham Forest - Derby domaći560-01-0
1312Barnsley - Stoke gosti90-22-4
1317Birmingham - Fulham gosti510-00-1
1318Hull - West Brom gosti280-10-1
1324Leeds - Blackburn domaći312-12-1
1348Millwall - Charlton domaći61-02-1
1352Preston - Huddersfield domaći42-03-1
1353Qpr - Middlesbrough gosti232-12-2
1354Reading - Luton domaći242-03-0
1360Sheffield Wednesday - Swansea gosti320-12-2
1364Wigan - Brentford gosti50-10-3

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Bamber Bridge - Stalybridge domaći132-02-3
2529Lancaster - Hyde United domaći311-02-2
2534Mickleover Sports - Witton Albion gosti40-31-4
2541Radcliffe Borough - Scarborough Athletic domaći51-13-1
2571Warrington - Stafford Rangers gosti530-02-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1400Sunderland - Gillingham domaći151-01-1
1401Accrington Stanley - Crewe gosti450-10-2
1402Afc Wimbledon - Doncaster domaći431-01-1
1403Blackpool - Morecambe domaći93-14-1
1412Bolton - Plymouth gosti110-10-1
1453Cambridge United - Exeter gosti340-11-1
1455Carshalton Athletic - Boston Utd gosti330-21-4
1458Cheltenham - Swindon gosti900-01-1
1462Colchester - Coventry gosti110-20-2
1463Crawley Town - Scunthorpe domaći351-04-1
1464Ebbsfleet United - Notts County domaći71-12-3
1466Forest Green - Billericay Town domaći383-04-0
1468Grimsby - Newport County domaći431-01-1
1471Ipswich - Lincoln City gosti370-11-1
1477Maidenhead United - Rotherham domaći251-01-3
1478Maidstone United - Torquay domaći191-01-0
1480Mansfield - Chorley domaći810-01-0
1481Milton Keynes Dons - Port Vale gosti190-10-1
1491Nantwich Town - Fylde gosti440-10-1
1494Oxford City - Solihull Moors gosti100-31-5
1495Salford - Burton Albion gosti780-01-1
1496Shrewsbury - Bradford gosti191-11-1
1499Stevenage - Peterborough domaći560-01-1
1500Stourbridge - Eastleigh domaći251-12-2
1502Tranmere - Wycombe domaći31-12-2
1503Walsall - Darlington gosti170-12-2
1505Yeovil - Hartlepool - - - 1-4

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1398Stockport - Dagenham Redbridge domaći900-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Bath City - Concord Rangers domaći112-13-1
1570Chelmsford City - Dorking Wanderers domaći391-02-2
1571Havant Waterlooville - Slough Town domaći391-0V-V
1572Hemel Hampstead Town - Braintree Town gosti280-10-3
1577Hungerford Town - Tonbridge V-VV-VV-VV-V
1578Wealdstone - Eastbourne Borough V-VV-VV-VV-V
1579Weymouth - Hampton Richmond domaći520-02-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Bradford Park Avenue - Kings Lynn domaći171-02-3
1544Chester - Alfreton Town domaći351-03-0
1558Curzon Ashton - Telford domaći381-12-1
1560Farsley Celtic - Gloucester domaći21-11-1
1566Guiseley - Kettering gosti410-11-2
1568Spennymoor - Southport domaći650-01-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2643Cray Wanderers - Cheshunt Fc domaći12-16-1
2644Horsham - Bowers Pitsea Fc domaći122-04-0
2647Lewes - Wingate Finchley gosti30-21-2
2871Bishop S Stortford - Corinthian Casuals gosti250-21-3

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2969Banbury United - St Ives Town domaći411-01-0
2970Rushall Olympic - Alvechurch domaći451-02-0
2973Stratford Town Fc - Coalville Town gosti550-01-4

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2977Chesham United - Farnborough domaći451-02-0
2980Harrow Borough - Swindon Supermarine domaći710-02-3
2981Hendon - Beaconsfield Town gosti670-02-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3810Fc Kuressaare - Trans Narva gosti840-00-1
3828Maardu Esteve - Flora Tallinn gosti220-40-C
3883Nomme Kalju - Tartu Jk Tammeka gosti370-12-3
4138Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn domaći391-13-1
4157Tallinna Kalev - Viljandi Tulevik domaći381-03-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5282Brest - Paris St Germain gosti390-11-2
5283Lille - Metz - - 0-00-0
5284Monaco - Dijon domaći421-01-0
5285Reims - Angers Sco - - 0-00-0
5286Strasbourg - Nimes Olympique domaći142-04-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9952Guingamp - Ajaccio gosti430-11-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Volos Nps - Panetolikos gosti390-13-2
2151Ofi Crete - Paok gosti560-00-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8822Ao Trikala 1963 - Veria Nps domaći21-02-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4291Csd Municipal - Deportivo Sanarate domaći371-03-0
6149Xelaju - Coban Imperial gosti270-11-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Lokomotiva Zagreb - Inter Zapresic domaći261-03-1
1278Nk Varazdin - Slaven Belupo - - 0-00-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Kustosija - Cibalia domaći391-03-0
1308Nk Dugopolje - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći351-03-0
1327Orijent - Hrvatski Dragovoljac - - 0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9000Atk - Jamshedpur domaći570-03-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9001Tira Persikabo - Surabaya domaći11-12-2

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9002Niroye Zamini Tehran - Arman Gohar Sirjan domaći630-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4449Brescia - Torino gosti170-20-4
4450Inter - Verona gosti190-12-1
4452Napoli - Genoa - - 0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3804Juve Stabia - Benevento domaći281-01-1
3806Perugia - Cittadella gosti60-20-2
3846Pisa - Spezia domaći311-03-2
3848Venezia - Livorno domaći391-01-0
3851Virtus Entella - Pordenone Calcio gosti201-11-1
3867Empoli - Pescara gosti191-21-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4690Pescara U19 - Cagliari U19 gosti100-11-4
9010Fiorentina U19 - Genoa U19 gosti280-30-4
9011Chievo U19 - Torino U19 domaći560-02-0
9368Bologna U19 - Empoli U19 domaći83-04-0
9518Napoli U19 - Sassuolo U19 domaći142-33-4

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2947Monza - Carrarese domaći31-22-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3178Cesena - Reggio Audace Fc - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2741Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv gosti150-10-1
2744Sectzya Nes Ziona - Hapoel Beer Sheva domaći630-02-1
2783Maccabi Netanya - Hap Raanana domaći720-01-0
2784Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa domaći261-03-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4284Vegalta Sendai - Shimizu S Pulse domaći201-02-0
4287Oita Trinita - Gamba Osaka gosti111-12-1
4290Sagan Tosu - Matsumoto Yamaga domaći131-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7809Kanazawa - Fagiano Okayama domaći101-01-1
7810Kofu - Avispa Fukuoka domaći700-02-0
7811Machida Zelvia - Renofa Yamaguchi domaći31-01-0
7812Mito Hollyhock - Ehime Fc domaći640-02-0
7813Montedio Yamagata - V Varen Nagasaki domaći121-11-3
7814Tochigi Sc - Omiya Ardija - - 0-00-0
7815Tokushima Vortis - Yokohama Fc gosti750-00-1
7816Jef United - Tokyo Verdy - - 0-00-0
7818Ryukyu - Kyoto Ps gosti760-00-3

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2179Colon - Independiente Del Valle gosti250-21-3

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11171Suwon Bluewings - Incheon Korail domaći151-04-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2454Kaizer Chiefs - Orlando Pirates domaći22-13-2
2458Stellenbosch Fc - Highlands Park - - 0-00-0
2467Polokwane City - Baroka Fc gosti70-10-1
2475Amazulu - Chippa United gosti610-00-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2483Free State Stars - Steenberg United - - - 2-2
2486Moroka Swallows - Jdr Stars gosti70-21-2
2548Real Kings Fc - Ajax Cape Town V-VV-VV-VV-V
2549Ts Sporting Fc - Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc domaći191-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4218Al Gharrafa - Umm Salal domaći32-02-0
4383Al Sadd - Katar gosti90-20-3

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10044Posta Ranger Fc - Chemelil Sugar Fc domaći122-03-0
10045Kenya Commercial Bank - Tusker Football Club domaći141-01-1
10046Kisumu All Stars Fc - Kariobangi Sharks domaći880-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Independiente Santa Fe - America De Cali domaći351-02-1
1256Atletico Nacional - Cucuta Deportivo domaći91-13-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Bogota Fc - Boyaca Chico gosti211-21-2
1302Real Cartagena - Fortaleza Fc domaći231-02-2
7077Deportes Quindio - Tigres Fc - - 0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6150Santos Dg - Universidad De Costa Rica gosti500-01-4

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4332Valmiera - Fs Metta Lu domaći143-23-3
6258Bfc Daugavpils - Fk Jelgava gosti271-12-2
6259Riga Fc - Spartaks domaći181-04-1
6260Ventspils - Fk Liepaja gosti640-00-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10550Gudja United - Tarxien Rainbows domaći11-13-2
10593St Lucia Fc - Birkirkara gosti370-10-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10633Ca Youssoufia Berrechid - Raja Casablanca gosti282-13-2

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5148Difaa El Jadida - Tas Tihad Casablanca - - 0-00-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1798Kaposvar - Fehervar gosti30-10-2
1919Paksi Se - Varda gosti880-01-1
1920Puskas Akademia - Ujpest gosti311-21-3
1921Zalaegerszeg - Mezokovesd Zsory gosti400-11-1
1925Honved - Diosgyor domaći291-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2189San Luis - Necaxa gosti330-10-2
2190Tigres - Pachuca - - 0-00-0
2191Chivas - Queretaro domaći233-03-2
2192Leon - Toluca domaći221-04-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1611Cf Potros Uaem - Tampico Madero Fc gosti730-00-2
6980Alebrijes De Oaxaca Fc - Club Celaya domaći11-02-0
6981Cafetaleros De Tapachula - Zacatepec domaći141-02-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Atletico San Luis - Necaxa - - 0-00-0
1665Tigres - Pachuca domaći131-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1595Engleska - Njemacka gosti91-11-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5278Managua Fc - Las Sabanas Cf domaći33-04-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5383Heerenveen - Sparta Rotterdam gosti260-12-1
5389Fortuna Sittard - Den Haag domaći401-01-0
5410Heracles - Vvv Venlo domaći232-06-1

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10634Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys domaći82-33-3
10635Gvvv - Aswh domaći123-03-0
10636Hardenberg - Tec domaći71-12-1
10637Noordwijk - Amsterdam Fc gosti81-12-2
10638Jong Volendam - Kozakken Boys gosti301-11-2
10660Spakenburg - Katwijk gosti42-24-2
10661Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen - - 0-00-0
10662Quick Boys - Ijsselmeervogels domaći480-02-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2201Haugesund - Viking domaći800-01-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11168Ham Kam - Nest Sotra gosti90-13-2
11611Aalesund - Sandefjord gosti211-13-1
11612Jerv - Kongsvinger gosti10-20-2
11613Notodden - Start gosti270-10-2
11614Raufoss - Skeid domaći133-24-5
11615Sandnes Ulf - Strommen V-VV-VV-VV-V
11616Ullensakerkisa - Tromsdalen domaći411-02-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4691Hertha Berlin - Rb Leipzig domaći321-22-4
4693Mainz - Union Berlin gosti300-22-3
4741Paderborn - Augsburg gosti410-10-1
4743Schalke - Fortuna Dusseldorf domaći331-03-3
4744Bayern Munich - Borussia Dortmund domaći171-04-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1773Holstein Kiel - Hamburg domaći431-01-1
1774Osnabruck - Stuttgart domaći41-01-0
1775Sandhausen - Greuther Furth gosti141-13-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1787Hallescher - 1860 Munich gosti390-10-1
1789Hansa Rostock - Duisburg gosti520-01-2
1790Ingolstadt - Zwickau domaći273-24-2
1797Sonnenhof Grossaspach - Waldhof Mannheim gosti220-10-3
1911Uerdingen - Kaiserslautern gosti420-10-3
1912Unterhaching - Meppen - - 0-00-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3665Augsburg U19 - Hoffenheim U19 gosti121-22-3
3666Eintracht Frankfurt U19 - Ulm 1846 U19 domaći152-04-0
3667Fc Ingolstadt 04 - Greuther Furth U19 domaći301-02-0
3668Kaiserslautern U19 - Mainz U19 gosti61-21-5
3669Stuttgart U19 - Freiburg U19 domaći361-02-0
3670Karlsruher U19 - 1. Fc Heidenheim domaći720-01-0
3697Chemnitzer U19 - Niendorfer Tsv 1919 gosti390-12-2
3707St. Pauli U19 - Hamburger Sv U19 gosti210-31-3
3708Energie Cottbus U19 - Hannover 96 U19 gosti40-41-7
3710Hertha Berlin U19 - Dynamo Dresden U19 domaći540-01-1
3711Magdeburg U19 - Union Berlin U19 gosti150-11-4
3759Werder Bremen U19 - Holstein Kiel U19 domaći123-03-0
3770Borussia Dortmund U19 - Fortuna Dusseldorf U19 gosti61-11-2
3771Oberhausen U19 - Wuppertaler U19 - - 0-00-0
3782Schalke U19 - Bochum U19 - - 0-00-0
3788Viktoria K Ln - Borussia M Gladbach U19 domaći291-11-3
3792Duisburg U19 - Arminia Bielefeld U19 gosti900-00-1
3795Preussen Munster U19 - Aachen U19 - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
75281865 Dachau - Fc Pipinsried gosti400-21-4
7529Fc Deisenhofen - Jahn Regensburg Ii domaći92-02-0
7556Hankofen Hailing - Tsv Nordling gosti110-13-2
7557Kottern - Ismaning domaći181-02-1
7558Sv Pullach - Tsv 1880 Wasserburg domaći91-02-0
7559Tsv Schwaben Augsburg - Sv Kirchanschoring gosti22-22-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7364Bayern Hof - Eintracht Bamberg 2010 V-VV-VV-VV-V
7373Djk Vilzing - Atsv 1898 Erlangen domaći341-02-1
7374Grossbardorf - Djk Gebenbach domaći252-04-0
7376Tsv Abtswind - Ansbach gosti680-00-2
7377Tsv Karlburg - Seligenporten gosti150-10-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7829Bremer Sv - Werder Bremen 3 domaći203-16-1
8121Bts Neustadt - Habenhauser - - 0-00-0
8205Leher Ts - Union 60 Bremen gosti251-21-3
8206Aumund Vegesack - Sv Hemelingen gosti80-21-2
8207Blumenthaler - Brinkumer domaći151-12-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8256Eintracht Stadtallendorf - 1. Hanauer Fc 93 domaći181-03-1
8257Rw Hadamar - Baunatal domaći172-02-1
8258Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Fernwald gosti430-13-2
8259Turk Gucu Friedberg - Sc Hessen Dreieich gosti221-14-3
8260Waldgirmes - Bad Vilbel domaći560-01-2
8280Sv Neuhof - Hessen Kassel gosti450-11-4

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
83681. Goppinger Sv - Freiburger Fc gosti510-00-2
8369Fsv 08 Bissingen - Fv Ravensburg gosti250-20-4
8370Pforzheim - Linx gosti180-22-3
8372Sgv Freiberg - 1. Fc Rielasingen Arlen gosti40-30-5
8373Spfr. Dorfmerkingen - Reutlingen domaći490-03-1
8384Stuttgart Kickers - Stuttgart Amateurs domaći590-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3884Meiendorfer - Hamburger Sv Iii gosti500-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8396Gifhorn - Sv Atlas Delmenhorst gosti121-21-3
8397Hsc Tundern - Tus Bersenbruck gosti360-11-5

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8482Staaken - Brandenburger Sud 05 domaći62-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
84981. Fc Merseburg - Fc International Leipzig gosti110-30-4
8499Plauen - Askania Bernburg domaći71-03-0
8500Vfb 1921 Krieschow - Einheit Rudolstadt gosti31-12-2
8501Vfl 05 Hohenstein Ernstthal - Neugersdorf domaći211-12-3
8502Vfl Halle 96 - 1919 Grimma domaći52-12-3

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8508Eintracht Trier - Tsv Schott Mainz gosti380-11-1
8513Tus Koblenz - Pfeddersheim domaći241-01-0
8517Fc Karbach - Rochling Volklingen gosti150-11-2
8523Kaiserslautern Am - Fv Diefflen domaći320-01-1
8524Hassia Bingen - Hertha Wiesbach domaći161-23-2
8722Mechtersheim - Engers V-VV-VV-VV-V
8736Sportfreunde Eisbachtaler - Fv Dudenhofen gosti480-00-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8004Heimstetten - Aubstadt domaći92-13-1
8029Memmingen - Nurnberg Am domaći820-01-1
8030Schalding Heining - Eichstatt - - 0-00-0
8031Schweinfurt - Greuther Furth Am domaći860-01-0
8032Tsv 1860 Rosenheim - Augsberg Am gosti370-30-4
8033Tsv Rain Lach - Burghausen gosti160-14-2
8034Vfr Garching - Bayreuth domaći91-01-1
8035Viktoria Aschaffenburg - Turkgucu Munchen gosti40-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7937Wolfsburg Am - Weiche Flensburg domaći331-03-0
7938Heider - Hamburg Am gosti300-12-1
7939Jeddeloh - Lubeck domaći480-03-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8756Altglienicke - Hertha Berlin Am domaći411-03-0
8795Bischofswerdaer Fv 1908 - Auerbach domaći251-02-1
8796Bsg Chemie Leipzig - Meuselwitz gosti160-20-2
8925Union Furstenwalde - Energie Cottbus gosti101-23-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8792Bayern Alzenau - Elversberg gosti310-11-2
8793Fc Giessen - Offenbacher Kickers gosti100-11-1
8794Tsg Balingen - Tus Rot Weiss Koblenz V-VV-VV-VV-V
8802Ulm - Bahlinger Sc domaći153-05-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8805Aachen - Bergisch Gladbach domaći500-03-0
8806Koln Am - Schalke Am domaći540-03-0
8808Sv Rodinghausen - Bonner domaći192-02-1
8809Tus Haltern - Fortuna Koln gosti320-10-1
8810Vfb Homberg - Sc Verl domaći880-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5878Pirata Fc - Deportivo Municipal gosti250-10-3
5894Fbc Melgar - Sporting Cristal gosti20-12-3
5895Universitario De Deportes - Ayacucho Fc domaći341-03-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2233Wisla Plock - Cracovia Krakow - - 0-00-0
2235Legia Warsaw - Gornik Zabrze domaći281-05-1
2238Wisla Krakow - Arka Gdynia gosti720-00-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10121Stomil Olsztyn - Warta Poznan gosti570-01-3
10122Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice gosti370-11-1
10123Jastrzebie - Miedz Legnica domaći381-02-2
10124Chojnice - Stal Mielec gosti400-10-2
10125Gks Belchatow - Gks Tychy gosti121-21-4
10126Odra Opole - Lks Nieciecza domaći520-02-0
10127Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki domaći82-02-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6224Blekitni Stargard S. - Lech Ii Poznan domaći171-02-2
6225Resovia Rzeszow - Katowice gosti90-22-2
6226Skra Czestochowa - Stal Rzeszow gosti440-11-2
6388Bytovia Bytow - Ks Polkowice domaći281-02-0
6391Pogon Siedlce - Stalowa Wola gosti100-11-2
6396Gornik Leczna - Ks Legionovia Legionowo domaći391-02-0
6397Olimpia Elblag - Garbarnia Krakow domaći780-01-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2166Ks Ursus Warszawa - Sokol Ostroda domaći51-02-2
2180Ks Wasilkow - Sokol Aleksandrow Lodzki - - 0-00-0
2181Mks Kaczkan Huragan Morag - Pelikan Lowicz gosti160-11-2
2182Olimpia Zambrow - Ruch Wysokie Mazowieckie gosti210-13-1
2183Unia Skierniewice - Bron Radom gosti111-22-3
5309Chemik Police - Gornik Konin domaći161-03-0
5310Polonia Sroda Wielkopolska - Kp Starogard Gdansk gosti370-11-1
5330Baltyk Gdynia - Oks Swit Skolwin Szczecin gosti290-10-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4522Rio Ave - Setubal domaći381-01-0
4525Santa Clara - Benfica domaći171-01-2
4526Famalicao - Moreirense domaći182-03-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6416Cd Mafra - Porto B domaći112-03-1
6417Academica - Sporting Farense domaći291-11-2
6418Feirense - Varzim gosti80-21-2
6419Leixoes - Oliveirense gosti161-13-2

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5498Sintra Football - Sintrense gosti730-00-1
5499Rd Agueda - Ac Marinhense domaći141-31-3

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5569Braga U23 - Aves U23 domaći81-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2266Fc Clinceni - Poli Iasi domaći710-01-0
2267Chindia Targoviste - Universitatea Craiova domaći610-01-1
2270Fc Botosani - Fcsb gosti310-10-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2340Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Fc Dunarea Calarasi gosti130-21-3
2341Concordia Chiajna - Sportul Snagov domaći102-02-0
2342Farul Constanta - Pandurii Tg.Jiu domaći35-05-0
2344Gloria Buzau - Metaloglobus Bucuresti domaći141-01-2
2345Scolar Resita - Petrolul Ploiesti gosti240-11-1
2347Politehnica Timisoara - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći500-01-0
2348Fc Arges - Uta Arad - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4595Rubin Kazan - Dynamo Moscow gosti230-10-1
4600Rostov - Tambov domaći71-01-2
4695Spartak Moscow - Kryliya Sovetov domaći31-02-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4710Avangard Kursk - Tom Tomsk gosti100-23-2
4719Baltika Kaliningrad - Fakel Worenesch domaći401-03-0
4720Mordovia Saransk - Torpedo Moscow domaći361-11-1
4721Tekstilshchik - Krasnodar 2 domaći800-01-0
4722Yenisey - Khimki domaći600-01-0
4723Nizhny Novgorod - Spartak 2 Moscow gosti350-12-2
4724Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow gosti30-11-1
4725Torpedo Armavir - Shinnik Yaroslavl gosti610-00-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11172Kaluga - Fc Khimki M domaći690-01-2
11173Kvant Obninsk - Ararat Moscow gosti111-32-5
11174Salyut Energia Belgorod - Fc Strogino Moscow domaći241-01-0
11175Saturn - Sokol Saratov gosti330-10-2
11176Dynamo Bryansk - Khimik Arsenal Tula domaći181-01-1
11219Metallurg Lipetsk - Zvezda Ryazan domaći301-03-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11372Indy Eleven - Louisville City Fc domaći670-01-1
11373Real Monarchs Slc - El Paso Locomotive Fc gosti450-11-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Jocoro Fc - Isidro Metapan gosti360-10-1
2397Santa Tecla - Independiente Fc domaći540-01-1

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11156Fc Struga Trim Lum - Vardar Skopje domaći252-02-1
11157Fk Borec - Makedonija Gp gosti281-11-1
11158Renova - Akademija Pandev gosti80-11-1
11159Sileks Kratovo - Shkupi domaći31-01-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10744Ballymena - Carrick Rangers gosti21-21-2
10745Cliftonville - Warrenpoint domaći233-04-0
10746Coleraine - Glenavon domaći102-04-0
10747Institute - Glentoran gosti151-11-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10883Knockbreda - Ballyvlare Comrades V-VV-VV-VV-V

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2946Zilina - Ruzomberok gosti250-11-2
2961Dac 1904 - As Trencin domaći31-13-1
2962Senica - Zemplin Michalovce domaći550-04-0
2963Sered - Nitra gosti730-00-1
2964Trnava - Pohronie Ziar gosti60-23-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Dubnica - Msk Zilina B domaći411-01-0
2426Tatran Liptovsky - Fk Puchov domaći181-01-0
2427Fk Poprad - Sport Podbrezova gosti490-01-2
2438Mfk Skalica - Slovan Bratislava 2 domaći172-03-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10065Rudar Velenje - Nk Celje domaći273-23-3
10066Maribor - Domzale domaći72-04-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2614Fk Rad - Spartak Subotica domaći12-02-0
2615Fk Radnik Surdulica - Mladost Lucani gosti390-10-1
2618Napredak - Cukaricki Belgrade domaći520-03-1
2629Macva Sabac - Vojvodina Novi Sad gosti70-10-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2709Hearts - St Mirren domaći63-25-2
2712Kilmarnock - Hamilton gosti21-22-2
2713Ross County - Aberdeen domaći51-11-3
2717St Johnstone - Hibernian gosti20-21-4

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Alloa - Dunfermline domaći171-12-1
2768Arbroath - Inverness Caledonian Thistle domaći281-03-0
2781Partick Thistle - Morton domaći590-02-1
2782Queen Of The South - Ayr United domaći181-13-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2884Clyde - Peterhead gosti220-21-2
2894Dumbarton - East Fife gosti82-22-4
2898Falkirk - Airdrie United gosti320-11-2
2900Montrose - Forfar domaći331-03-0
2912Raith - Stranraer domaći451-03-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2931Albion Rovers - Stenhousemuir domaći252-12-1
2932Annan Athletic - Cowdenbeath domaći510-01-0
2942Cove Rangers - Stirling Albion domaći880-01-0
2943Edinburgh City - Elgin gosti440-11-1
2944Queen S Park - Brechin domaći114-15-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6612Alaves - Real Valladolid domaći262-03-0
6613Valencia - Granada Cf domaći740-02-0
6614Eibar - Real Madrid gosti170-30-4
6615Barcelona - Celta Vigo domaći232-14-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6618Huesca - Real Oviedo domaći152-13-1
6623Mirandes - Extremadura domaći241-02-0
6624Albacete - Lugo gosti800-00-1
6625Sporting Gijon - Numancia gosti270-10-1
6626Las Palmas - Alcorcon domaći51-11-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11221Marino Luanco - Ss Reyes domaći341-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11317Unionistas De Salamanca Cf - Real Union De Irun gosti840-00-2
11318Sd Leioa - Osasuna B - - 0-00-0
11319Real Sociedad B - Salamanca Cf Uds domaći52-03-1
11320Club Haro Deportivo - Cd Calahorra domaći281-01-1
11321Logrones - Real Valladolid B domaći151-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11335Fc Andorra - Sabadell gosti41-22-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11342Cf Cadiz B - Merida domaći362-02-1
11343Villarrubia Cf - Rec De Huelva domaći51-22-2
11344Badajoz - Atletico Sanluqueno - - 0-00-0
11345Sevilla Atletico - Don Benito gosti110-12-3

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2308U.D. Fuente De Cantos - Villanovense gosti60-10-1
2310Arroyo Cp - Cf Trujillo gosti500-00-1
2326Arosa Sc - Ourense Cf - - 0-00-0
2482Ud Tamaraceite - Tenisca domaći331-01-3
2493Cf Panaderia Pulido - Ud Gran Tarajal gosti141-32-3
2494Atletico Union Guimar - Cd Buzanada domaći102-03-0
2524Urraca Cf - Cd Llanes gosti200-11-1
2527Jd Somorrostro - Portugalete domaći640-01-2
2528Fc J. Espanol De San Vicente - Cf Intercity gosti181-11-2
2532Alcala - Ad Union Adarve gosti101-13-2
2533Cd El Alamo - Ed Moratalaz - - 0-00-0
2566Cd Becerril - Arandina gosti230-10-2
2567Zamora - Ud Santa Marta gosti81-12-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11347Enskede - Aik Stockholm gosti230-40-7

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6668Luzern - Servette gosti90-21-2
6673Neuchatel Xamax - Thun gosti480-02-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Wil - Chiasso domaći81-11-4

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11367Cs Sfaxien - Us Ben Guerdane domaći81-02-0
11368Manastir - Kairouanaise domaći241-03-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2975Genclerbirligi - Kayserispor domaći141-02-1
2978Caykur Rizespor - Antalyaspor domaći261-01-0
2979Sivasspor - Konyaspor domaći800-02-0
2982Gaziantep Bb - Galatasaray gosti220-20-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Akhisar Bld Spor - - 0-00-0
1708Giresunspor - Osmanlispor Fk gosti130-12-1
1710Istanbulspor - Menemen Belediyespor gosti160-11-2
1714Altay Izmir - Karagumruk gosti300-10-1

UAE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11374Dibba Al Hisn Sc - Masafi domaći32-02-0
11375Al Bataeh Uae - Al Tawon Sc domaći800-01-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Bul Fc - Mbarara Fc domaći273-03-0
1688Kampala Capital City Authority Fc - Uganda Police Fc gosti171-23-2
1689Tooro United Fc - Proline Fc domaći301-01-1
2638Bright Stars Fc - Sc Villa gosti190-10-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6642Desna Chernigov - Sc Dnipro 1 gosti450-11-1
6646Illichivec Mariupol - Karpaty Lviv domaći151-02-2
6648Fk Lviv - Vorskla Poltava domaći122-02-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11376Agrobiznes Volochisk - Fc Ingulets gosti390-12-1
11377Avangard Kramatorsk - Prykarpattya domaći500-02-0
11378Fc Minaj - Mykolaiv domaći590-02-0
11379Girnik Sport - Chernomorets Odessa domaći151-03-0
11382Volyn Lutsk - Rukh Vinnyky domaći51-13-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5687Juventud Piedras - Danubio - - 0-00-0
5688Rampla Juniors - Plaza Colonia gosti850-00-1
5689Penarol - Atletico River Plate domaći870-01-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11369Cerrito - Villa Espanola gosti290-10-2
11370Sud America - Rentistas - - 0-00-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10061Airbus - Penybont domaći221-11-2
10062Barry Town - Connahs Quay Nomads gosti210-30-4
10063Newi Cefn Druids - Uwic Cardiff V-VV-VV-VV-V
10064The New Saints - Carmarthen V-VV-VV-VV-V

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8486Zadar - Partizan Beograd 57-72
8487Buducnost Podgorica - Cibona Zagreb 87-64

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5279Regatas Corrientes - Gimnasia De Comodoro 79-79 / 89-92

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2065Cairns Taipans - Illawarra Hawks 91-101
6950Melbourne United - Adelaide 36ers 109-90
6951Sydney Kings - Perth Wildcats 104-85

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1761Perth Lynx - Sydney Uni Flames 93-74
1762Adelaide Lightning - Bendigo Spirit 105-77
1765Melbourne Boomers - Canberra Capitals 76-79

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6276Arkadia Traiskirchen - Vienna D.C. Timberwolves 89-65
6277Bk Dukes Klosterneuburg - Oberwart Gunners 66-66 / 74-81

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11233Kangoeroes Basket Mechelen - Telindus Oostende 70-75
11315Leuven Bears - Balgacom Spirou Charleroi 83-91

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5281Bauru Basket Sp - Mogi Das Cruzes 87-75
5293Ca Paulistano Sp - Universo Brasilia 86-68
5294Franca Bc Sp - Sao Jose Dos Campos 95-90

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1960Balkan Botevgrad - Bc Beroe Sz 86-94
1961Chernomorets Burgas - Tundja Yambol 114-79

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4300Nh Ostrava - Basket Brno 99-89
4301Bc Kolin - Usti Nad Labem 90-93
4303Bk Decin - Sokol Hradec Kralove 98-70
4305Bk Olomoucko - Cez Nymburk 70-106
4306Bk Opava - Bk Pardubice 85-65
4308Qanto Svitavy - Usk Prague 78-70

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1968Proteas Eka Ael - Keravnos 75-99

DANSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5295Copenhagen Basketball - Ebaa 83-92

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11316London City Royals - Surrey Scorchers 92-84

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4340Kk Parnu - Bk Jurmala 68-61
4341Ventspils - Tartu Rock 93-38
4343Valmiera - Vef Riga 74-87

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9902San Miguel Beermen - Rain Or Shine 85-91

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6280Kaarinan Ura Basket - Salon Vilpas Vikings 92-87
6284Kataja Joensuu - Kauhajoen Karhu 80-106

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1776As Monaco - Orleans Loiret 108-76
1781Chalon Sur Saone - Dijon 78-90
1953Cholet - Bourg 88-60
1954Le Mans - Gravelines Dunkerque 70-74
1956Roanne - Strasbourg 83-84

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11327Sluc Nancy - Ada Blois Basket 41 77-82

GRČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4167As Diagoras Driopideon - Paok 81-66
4168Aek Athens - Ago Rethymnon 71-61
4169Peristeri - Ifaistos Limnou 57-51

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10619Kk Gorica - Zabok 87-63
10620Split Co - Vrijednosnice Osijek 100-73
10621Alkar Sinj - Dubrava 93-76

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11328Kr Reykjavik - Haukar 70-60
11329Breidablik - Umf Grindavik 70-64

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10112Pesaro - Trento 82-82 / 95-101

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10401Vigarano - Andros Basket Palermo 88-75
10445Bk Rosa Empoli - San Martino Lupari 52-83
10446Lucca - Sesto San Giovanni 67-65
10447Ragusa - Venezia 83-60
10448Schio - Battipaglia 63-47
10450Techedge Broni - Torino 78-73
10452Virtus Pallacanestro Bologna - Asd Basket Costa 67-73

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10047Ravenna - Udinese 73-65
10056Torino - Bergamo 84-80
10057Rucker Sanve San Vendemiano - Basket Lecco 75-64
10058Gessi Valsesia Borgosesia - Cestistica Torrenovese 63-58
10400Mg Kvis Piadena - Ltc Sangiorgese Basket 73-72

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4357Hapoel Unet Holon - Hapoel Beer Sheva 92-73

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4188Sun Rockers Shibuya - Niigata Albirex Bb 83-72
4195Brave Thunders Kanagawa - San En Neo Phoenix 97-80
4196Kyoto Hannarizu - Akita Northern Happinets 78-100
4197Toyota Alvark Tokyo - Ryukyu Golden Kings Okinawa 76-66
4198Shimane Susanoo Magic - Aisin Seahorses Mikawa 81-77
6595Shimane Susanoo Magic - Aisin Seahorses Mikawa 81-76
6596Kyoto Hannarizu - Akita Northern Happinets 58-98
6597Sun Rockers Shibuya - Niigata Albirex Bb 80-80 / 92-97
6598Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Chiba Jets 74-83
6600Osaka Evessa - Yokohama B Corsairs 88-78
6607Tochigi Brex - Levanga Hokkaido 84-70
6608Toyota Alvark Tokyo - Ryukyu Golden Kings Okinawa 83-71
6609Brave Thunders Kanagawa - San En Neo Phoenix 81-79

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10001Wonju Dongbu Priory - Goyang Orions 63-71
6610Incheon Elephants - Busan Kt Sonicboom 91-70
6611Seoul Sk Knights - Jeonju Kcc Egis 65-65 / 79-74

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1031Jiangsu Monkey Kings - Zhejiang Golden Bulls 98-93

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6603Nevezis - Lietuvos Rytas Vilnius 68-65
6604Bc Neptunas Klaipeda - Bc Lietkabelis 78-74
6605Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes 93-93 / 112-108

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6647Abejas De Leon - Libertadores De Queretaro 73-78
6656Aguacateros De Michoacan - Astros Jalisco 66-80
6696Lenadores De Durango - Mineros De Zacatecas 82-89
6697Santos De San Luis - Capitanes Ciudad De Mexico 83-88
6698Huracanes De Tampico - Dorados De Cihuahua 72-73

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1001San Antonio Spurs - Boston Celtics 115-135
1002Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans 110-115
1003Chicago Bulls - Houston Rockets 94-117
2284Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 114-108
6699Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks 122-138

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5301Basketball Academie Limburg - Landstede Basketball Zwolle 62-89
5304Lasaulec Aris Leeuwarden - Apollo Amsterdam 86-78
5305Zorg Leiden - Den Helder Suns 89-65

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4222Ammerud Basket - Nidaros Jets 77-65
4253Froya Ambassadors - Kongsberg Miners 68-92

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10594Crailsheim Merlins - Enbw Ludwigsburg 83-92
10595Ratiopharm Ulm - S.Oliver Baskets Wurzburg 73-82
10596Giessen 46ers - Rasta Vechta 79-87

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1034Vfl Kirchheim Knights - Post Sudstadt Karlsruhe 84-65
1035Tbb Trier - Rostock Seawolves 68-73
1037Wobmoebel Baskets Paderborn - Science City Jena 88-98
1039Panthers Schwenningen - Usc Heidelberg 61-85

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10604Stal Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski 81-72
10605Zielona Gora - Rosa Radom 106-83
10606Astoria Bydgoszcz - Mks Dabrowa Gornicza 89-93

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11330Ask Doral Nysa Klodzko - Kolobrzeg 81-67
11331Basket Poznan - Ks Ksiezak Lowicz 81-85
11332Gornik Walbrzych - Miasto Szkla Krosno 63-63 / 86-80
11333Stk Czarni Slupsk - Ptg Sokol Lancut 95-88
11334Znicz Basket Pruszkow - Wkk Wroclaw 79-90

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4394Illiabum - Benfica 63-72
4395Galitos Barreiro - Ovarense 92-73
5306Ud Oliveirense - Vitoria Sport Clube 90-63

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2077Csm Targu Jiu - Csm Medias 80-98
2165Cso Voluntari - Csm Focsani 88-72

RUMUNJSKA 1. LIGA PLAY OUTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2168U Bt Cluj Napoca - Bc Timisoara 79-70

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9702Bk 04 Ac Lb Snv - Mbk Handlova 85-87
9900Bk Levicki Patrioti - Bkm Lucenec 79-80
9901Bk Zilina - Mbk Komarno 105-93

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5307Zlatorog Lasko - Kk Rogaska 75-99

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10610Montakit Fuenlabrada - Icl Manresa 87-83
10611Bilbao Basket - Herbalife Gran Canaria 90-97
10612Iberostar Tenerife - Cb Miraflores 85-82

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE) KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2184Araski Aes - Campus Promete 72-53
2185Embutidos Pajariel Bembibre Pdm - Gipuzkoa Idk 63-70
2200Porta Xi Ensino - Avenida 68-62
2230Valencia Bc - Stadium Casablanca 74-64
2264Cd Zamarat - Al Qazeres Extremadura 64-67
2281Ae Sedis Basquet - Cdb Clarinos 81-57

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4286Cb Almansa - Blancos De Rueda Valladolid 67-64
4398Cb Almansa - Blancos De Rueda Valladolid 67-64

ŠPANJOLSKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4289Oviedo Bc - Chocolates Trapa Palencia 66-73
4307Club Ourense Baloncesto Sad - Cb Granada 79-74
5280Oviedo Bc - Chocolates Trapa Palencia 66-73

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6643Bbc Monthey - Lions De Geneve 77-65
6644Benetton Fribourg - Vevey Riviera Basket 90-64
6645Starwings Basket - Basket Club Boncourt 71-82

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6658Bahcesehir Koleji - Pinar Karsiyaka 72-70
6663Bursaspor - Buyukcekmece Basketbol 84-79
6664Galatasaray Sk - Darussafaka 78-75
6667Itu Bk - Banvitspor 76-94

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10453Bc Astana - Minsk 2006 91-89

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2339Feldkirch - Ehc Bregenzerwald 1-17-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1280Cardiff Devils - Sheffield Steelers 1-14-3
1282Dundee Stars - Manchester Storm 0-14-3
1283Glasgow Clan - Fife Flyers 1-05-2
1284Nottingham Panthers - Belfast Giants 1-04-1

EURO HOCKEY TOURHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10644Svedska - Rusija 0-24-4
10645Finska - Ceska 0-02-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5332Hamilton Bulldogs - Sudbury Wolves 2-33-7
5343Flint Firebirds - Marie Greyhounds 1-13-2
5358Guelph Storm - Kingston Frontenacs 0-14-2
5360Saginaw Spirit - Mississauga Steelheads 0-02-0
5361Windsor Spitfires - North Bay Battalion 1-06-4
5362Barrie Colts - Erie Otters 0-22-4
5497Owen Sound Attack - London Knights 1-32-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6137Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 0-03-1
6138Prince Albert Raiders - Red Deer Rebels 1-02-3
6139Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings 0-14-2
6140Winnipeg Ice - Regina Pats 2-15-4
6141Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 1-04-2
6142Lethbridge Hurricanes - Tri City Americans 0-12-3
6143Portland Winter Hawks - Vancouver Giants 0-11-1
6144Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 0-02-4
6145Kamloops Blazers - Medicine Hat Tigers 4-17-3
6146Prince George Cougars - Victoria Royals 1-01-2
6148Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 1-16-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1206Montreal Canadiens - Los Angeles Kings 3-03-2
1213Ottawa Senators - Carolina Hurricanes 3-04-1
1214Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 0-02-2
1216Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers 0-22-2
1218Washington Capitals - Vegas Golden Knights 2-15-2
1246Arizona Coyotes - Minnesota Wild 2-03-4
1247Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets 1-24-2
1248Calgary Flames - St Louis Blues 0-12-2
1254San Jose Sharks - Nashville Predators 0-01-1
1587Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres 1-15-3
2307New York Islanders - Florida Panthers 1-02-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8364Ringerike - Haugesund 3-26-3
8365Tonsberg Og Omegn Ihk - Hasle Loren Ishockey 1-23-7

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5031Gornyak Uchaly - Sokol Krasnoyarsk 1-21-5
5035Hk Torpedo Gorkii - Ska Neva 0-10-3
5036Tsen Tou Jilin City - Buran Voronezh 0-12-3
5115Kazzinc Torpedo - Saryarka 0-00-2
5130Yuzhny Ural Orsk - Ermak Angarsk 0-14-2
5131Csk Vvs Samara - Khimik Voskresensk 0-12-4
5632Lada Togliatti - Humo Tashkent 0-13-3
5634Bars Kazan - Hk Dinamo St Petersburg 1-03-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2351Krylia Sovetov U20 - Krasnaya Armiya U20 2-02-2
2352Org Junior U20 - Vityaz U20 1-02-6
2353Reaktor Nizhnekamsk U20 - Belye Medvedi U20 3-05-4
2354Riga U20 - Kapitan Stupino U20 1-14-2
4971Sputnik Almetievsk U20 - Stalnye Lisy U20 1-04-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10685Vasteras - Bofors 0-11-4
10686Modo - Bjorkloven 0-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4311Hammarby Hockey If - Hudiksvalls 0-11-2
4312Grums Ik - Forshaga If 1-03-2
4315Mariestads Bois - Koping Hc 1-12-2

TURNIR NJEMAČKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4673Njemacka - Svicarska 1-03-3
4683Russia Olympic Team - Slovacka 1-02-2

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11371A.De Minaur - J.Sinner 5-122-61-60-3

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014D.Novak - E.Gerasimov 13-106-47-62-0
11232D.Dzumhur - Z.Kolar 13-97-66-32-0

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11220R.Jebavy I.Zelenay - F.Nielsen T.Puetz 21-226-46-71-2

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017M.Mmoh - L.Broady 13-86-27-62-0
4705T.Paul - C.O Connell 9-136-73-60-2

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016N.Pasha M.Schnur - B.Klahn S.Verbeek 6-122-64-60-2

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6131Y.Watanuki - Y.Sugita 12-66-26-42-0

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6130P.Raja R.Ramanathan - A.Goransson C.Rungkat 13-97-66-32-0

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2305J.Munar Clar - T.Seyboth Wild 16-123-67-62-1
4707J.Cerundolo - F.Delbonis 8-132-66-70-2

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020O.Luz R.Matos - B.Arias F.Zeballos 12-76-46-32-0
1029F.Bagnis A.Molteni - M.A.Reyes Varela F.Romboli 12-56-16-42-0

FED KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5928A.Barty - K.Mladenovic 16-156-24-61-2
5932A.Tomljanovic - C.Garcia V-VV-VV-VV-V
5936A.Barty S.Stosur - C.Garcia K.Mladenovic 7-124-63-60-2

ITF CASTELLON 34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095E.Esteve Lobato - J.Marti 13-165-76-31-2
1096R.Ojeda Lara - J.Nikles 12-66-36-32-0

ITF CASTELLON 34A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093E.Esteve Lobato O.Roca Batalla - F.Cabral G.Falcao 17-203-66-41-2

ITF COLINA 01A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2321H.Carter L.Stefani - A.Danilina C.Perrin 21-165-76-32-1

ITF COLINA 01A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2306A.Kiick - E.Cocciaretto 11-177-52-61-2
2309M.Abdelaziz - V.Bosio 7-132-65-70-2

ITF HERAKLION 05A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061L.Johnson J.Zielinski - A.Bodmer J.Trinker 19-181-66-22-1

ITF MALIBU 43ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172A.Sarkissian - F.Corwin 15-126-23-62-1
1173C.Altamirano - D.Altmaier 17-166-76-21-2

ITF MEN HERAKLION SINGLES M ITF GRE 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077P.Vives Marcos - Y.Oliel 7-123-64-60-2
1084G.Blancaneaux - L.Catarina 12-56-26-32-0

ITF MEN MAPUTO DOUBLES M ITF MOZ 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088B.Lock C.J.Lock - J.Delaney B.Nhavene 12-76-46-32-0

ITF MEN MAPUTO SINGLES M ITF MOZ 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089B.Lock - D.Perez Sanz 5-123-62-60-2
1090K.Stevenson - T.Garanganga 7-124-63-60-2

ITF MEN MESHREF SINGLES M ITF KUW 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086M.Tepavac - A.Bellier 18-165-76-32-1
1087V.Royer - D.Pichler 12-76-36-42-0

ITF MEN PRAGUE DOUBLES M ITF CZE 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051M.Gengel M.Vrbensky - V.Kopriva J.Pospisil 18-152-66-32-1

ITF MEN PRAGUE SINGLES M ITF CZE 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052M.Gengel - M.Vrbensky 6-123-63-60-2
1053O.Krutykh - M.Guinard 7-123-64-60-2

ITF MEN SHARM EL SHEIKH DOUBLES M ITF EGY 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054S.Ayap K.Lemstra - P.Matuszewski K.Zuk 13-76-17-62-0

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 27ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055K.Maamoun - L.Grigelis 15-133-66-32-1
1056P.Vivero Gonzalez - A.Bega V-V6-2V-VV-V

ITF MESHREF 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085A.Kalyanpur K.Wehnelt - D.Pichler V.Sachko 5-124-61-60-2

ITF MONASTIR 47A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099D.De Jonge O.Rojas - M.Kilani L.Tessa 7-123-64-60-2

ITF SANT DIZIER 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059C.Denolly - H.Mayot 7-123-64-60-2
1060B.Bonzi - H.Grenier 15-173-66-41-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7092Aon Fivers - Barnbach Koflach 34-24
7093Bregenz - Ferlach 23-21
7094Linz - Krems 28-28

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2311Kralovo Pole Brno - Shc Malomerice 30-22
2319Zubri - Dukla Prague 29-23

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2320Sonderjyske - Tvis Holstebro 25-25

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2633Kastamonu Gsk - Vaci 33-26
2634Copenhagen Haandbold - Ogc Nice Handball 32-23
2641Dvsc Schaeffler - Zork Jagodina 37-26
2642Cs Gloria 2018 - Corona Brasov 25-27

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2422Aifk - Bk 46 24-38
2452Grifk - Pif 30-30
7099Drumso Dicken - Sif 23-23

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2322Paris Handball - Pauc Handball 36-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7100Merignac - Chambray Touraine 24-25

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1752Doukas - Aris Nikaias 25-27
1753Aeropos Edessas - Diomidis Argous 28-25
1754Olympiacos Sfp - Aesx Pylaias 26-17
5500Filippos Verias - Paok 28-31
5525Ionikos - Aek Athens 13-26

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9582Dubrava - Rkhm Dubrovnik 34-27

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9701Umf Stjarnan - Fram 26-26

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2330Bidasoa - Tatran Presov 27-27
2331Savehof - Riihimaen Cocks 28-22
2332Brest - Veszprem 30-37
2368Vardar Skopje - Kielce 28-28
2371Sporting Clube - Rk Eurofarm Rabotnik 36-26

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2504Ik Savehof - Gyori Audi Eto 27-36
2505Spr Lublin - Rostov Don 20-30
2519Ftc - Vag Handball 29-34

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7267Csurgoi - Mezokovesdi 25-23
7268Komloi - Cyeb Budakalasz 34-33

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7269Bekescsaba - Szent Istvan Se 34-34
7270Mtk Budapest - Szombathelyi Kka 35-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2328Melsungen - Leipzig 31-34

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7185Borussia Dortmund - Frisch Auf Goppingen 32-20
7188Blomberg Lippe - Vfl Oldenburg 33-27
7223Ketsch - Mainz 33-40
7259Tussies Metzingen - Bad Wildungen 29-21
7260Hsg Bensheim Auerbach - Bayer Leverkusen 27-30

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7111Bad Schwartau - Emsdetten 28-22
7112Asv Hamm - Aue 28-25
7113Eisenach - Djk Rimpar Wolfe 25-23
7118Huttenberg - Hsg Krefeld 31-19
7120Hsg Konstanz - Dormagen Rhineland 31-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7173Pogon Szczecin - Piotrkowiann 33-29
7174Spr Tarnow - Stal Mielec 27-23

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7261Start Elblag - Piotrcovia 33-30
7266Energa Koszalin - Spr Jks Jaroslaw 29-29

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7272Madeira Sad - Belenenses 28-25
7274Abc - Boa Hora Fc 26-20
7275Aa Aguas Santas - Vitoria Fc 33-26
7276Aa Avanca - Fc Gaia 35-24
7277Maia Ismai - Boavista Fc 28-24

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7284Dinamo Bucharest - Baia Mare 33-28
7285Hc Vaslui - Csm Resita 30-21
7287Dobrogea Sud - Scm Politehnica Timisoara 29-22
7288Csm Fagaras - Steaua Bucuresti 30-28

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7348Cs Minaur Baia Mare - Hcm Slobozia 28-25
7349Zalau - Dunarea Braila 24-20
7350Scm Craiova - U Cluj 23-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
11169Permskie Medvedi - Taganrog Sfedu 29-26
11170Zarja Kaspija - Sgau Saratov 23-31

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11167Universitet - Agu Adiif 36-36

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7560Krka - Mrd Dobova 33-40
7561Branik Maribor - Rd Izola 31-28
7562Koper - Slovenj Gradec 28-30
7563Rd Urbanscape Loka - Rd Riko Ribnica 25-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7564Ximenez Puente - Puerto Sagunto 30-26
7565Encantada - Bm Sinfin 25-26
7673Helvetia Anaitasuna - Bm Guadalajara 34-27

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7686Aula Alimentos De Valladolid - Bm Porrino 29-29
7729Cb Salud Tenerife - Elche 25-26

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8208Ifk Ystad - Lugi 24-20

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2568Vasterasirsta Hf - Gt Soder 22-17
2570Skovde Hf - H65 Hoor 23-35

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2544Kungalvs Hk - Aik Stockholm 26-32
2564Skanela If - Torslanda Hk 36-27
2565Rimbo Hk - Hif Karlskrona 31-32

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11164Thun - Kadetten 24-33
11165St Gallen - Basel 34-28
11166Kriens - Tv Endingen 32-23

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5597Upcn San Juan Voley - Gigantes Del Sur 0-11-12-3

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5814Klagenfurt - Sokol 1-02-03-0

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6190Wesser Graz - Tiroler Wasserkraft 1-02-03-0
6254Vc Tirol - Post Schwechat 0-11-11-3
6261Sg Prinz Brunnenbau - Atsc Klagenfurt 0-10-20-3
6262Sg Erzberglandmadln - Linz 0-10-20-3
6263Salzburg - Sparkasse Hartberg 1-02-03-0

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5607Saaremaa - Biolars Jelgava 1-02-03-0
5608Saaremaa - Rtu Robezsardze 1-02-03-0
5615Oc Limbazi Msg - Vc Tartu 0-10-20-3
5616Sk Jekabpils Lusi - Taltech 1-02-03-0

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1763Knack Roselaere - Vc Haasrode Leuven 1-02-03-1
1767Noliko Maaseik - Prefaxis Menen 1-02-03-0
1768Tectum Achel - Volley Gent 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2839Pirin Razlog - Cska Sofia 0-11-12-3

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4861Rakovski Dimitrovgrad - Vk Beroe Stara Zagora 0-10-20-3
4983Maritsa Plovdiv - Levski Volley 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1771Black Volley Beskydy - Pribram 1-02-03-1
2840Usti Nad Labem - Ceske Budejovice 0-10-20-3
2841Dukla Liberec - Vk Karlovarsko 0-10-23-2
2936Odolena Voda - Kladno 1-01-13-2
2937Praha - Ostrava 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3056Prostejov - Vk Dukla Liberec 1-02-03-0
3071Pvk Olymp Praha - Vk Up Olomouc 1-01-12-3
3072Tj Sokol Sternberk - Tj Sokol Frydek Mistek 1-02-03-0
3074Volejbal Prerov - Kralovo Pole Brno 1-02-03-1

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10743Middelfart Vk - Bk Marienlyst 1-02-03-1
10882Asv Arhus - Amager Vk 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2976Brondby Vk - Gentofte Volley 0-10-20-3
5600Aarhus Volleyball - Frederiksberg Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5049Team Lakkapaa - Loimu 1-01-12-3
8398Etta - Loimu 0-11-12-3
8399Kove - Hurrikaani Loimaa 0-10-20-3
8459Team Lakkapaa - Karelian Hurmos 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5050Lp Salo - Liigaploki 1-01-12-3
8462Lp Kangasala - Polkky Kuusamo 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8463Nantes - Montpellier 0-10-21-3
8478Rennes - Tours 1-02-03-0
8479Stade Poitevin Poitiers - Toulouse 0-10-20-3
8480Ajaccio - Cannes 1-02-03-2
8481Narbonne - Tourcoing 1-01-11-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1772France Avenir 2024 - Vbc Chamalieres 0-10-20-3
1785Rocheville Le Cannet - Racing Club 1-01-11-3
1796Sf Paris Saint Cloud - Volley Ball Nantes 1-01-11-3
1927Terville Florange - Pays D Aix Venelles Volley Ball 0-10-20-3
1946Beziers Volley - Vandoeuvre Nancy Volley Ball 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10689Pamvohaikos - Paok 0-11-11-3
3103Elpida Ampelokipon - Iraklis 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8080Ilioupoli Gs - Ao Ilisiakos 0-10-20-3
8081Markopoulo - Asp Thetis 0-10-21-3
8082Aias Euosmou - Panathinaikos 1-01-11-3
8083Ao Thiras - Aon Panaxiakos 1-02-03-0
8084Aris Thessaloniki - Ao Porfiras 1-02-03-0

HRVATSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6264Mok Mursa Osijek - Ok Sisak 1-02-03-0
6267Ok Rovinj - Ok Kitro Varazdin 1-01-11-3
6268Okm Centrometal - Mok Rijeka 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10681Trentino - Verona 1-02-03-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3111Brescia - Casalmaggiore 1-01-11-3
3114Monza - Filottrano 1-02-03-0
3117Novara - Conegliano 0-11-11-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7853Kemas Lamipel Santa Croce - Reggio Emilia 1-02-03-0
7854Olimpia Bergamo - Siena 1-01-11-3

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6281Fc Tokyo - Vc Nagano Tridents 0-10-21-3
6285Osaka Blazers Sakai - Stings 1-01-11-3
6286Panthers - Sunbirds 0-10-21-3
6290Thunders - Wolfdogs Nagoya 1-02-03-1

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6524Marvelous - Queenseis 1-01-13-1
6526Hisamitsu Springs - Airybees 1-01-11-3
6527Saitama - Kurobe Aqua Fairies 1-02-03-1
6528Okayama Seagulls - Himeji Victorina Vc 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6392Daejeon Bluefangs - Incheon Jumbos 0-10-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6521Incheon Pink Spiders - Ibk Altos 1-02-03-0

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10664Beijing Auto - Ba Yi 1-02-03-0
10665Shangdong Ls Bank - Shanghai Dunlop 0-10-20-3
10671Tianjin Bridgestone - Evergrade 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5061Sliedrecht Sport - Piet Zoomers 0-10-20-3
5062Ab Groningen Lycurgus - Advisie X2f Sss 0-11-13-1
5079Langhenkel Orion Doetinchem - Tt Papendal Arnhem 0-11-13-1
5084Taurus Volleybal - Vv Zaanstad 0-11-13-1
5133Vocasa Volleybal Nijmegen - Zvh Volleybal 0-10-20-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5135Alterno Apeldoorn - Sliedrecht Sport 0-10-20-3
5142Apollo 8 - Peelpush Meijel 1-02-03-0
5143Zwolle Volleyball - Springendal Set Up 65 0-11-13-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA ZA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5134Vc Sneek - Tt Papendal Arnhem 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10672Netzhoppers - Friedrichshafen 1-01-11-3
10676Giesen Hildesheim - Tv Buhl 0-10-22-3
10677Svg Luneburg - United Volleys Rhein Main 1-01-11-3
10678Wwk Volleys Herrsching - Scc Berlin 0-10-20-3
10679Rottenburg - Evivo Duren 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1952Dresdner - Swe Volley Team 1-02-03-1
1955Potsdam - Stuttgart 0-10-20-3
1957Nawaro Straubing - Suhl 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10735Kedzierzyn Kozle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0-11-13-1
10736Jastrzebski Wegiel - Politechnika Warszawska 0-10-20-3
10737Ks Cuprum Lubin - Resovia Rzeszow 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2170Farmutil Pila - Energa Mks Kalisz 1-01-11-3
2173Legionovia Legionowo - Lks Commercecon Lodz 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5149As Sao Mamede - Sl Benfica 0-10-21-3
5150Vitoria - Sc Caldas 1-01-13-2
5156Clube K - Sc Espinho 0-10-21-3
5218Leixoes Sc - Esmoriz Gc 0-10-21-3
5220Famalicense Ac - Cn Ginastica 1-02-03-0
5249Fonte Bastardo Azores - Castelo Maia Gc 1-01-13-2

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8123Csu Uvt Timisoara - Scm Gloria Buzau 0-10-20-3
8124Dinamo Bucharest - Cs Arcada Galati 1-02-03-0
8125Csm Campia Turzii - Scmu Craiova 0-10-20-3
8485Cso Voluntari 2005 - Metal Galati 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10968Dynamo Moscow - Vc Yenisey Krasnoyarsk 0-11-13-2
10969Zenit St. Petersburg - Fakel Novy Urengoy 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10885Kemerovo - Zenit Kazan 0-11-13-1
10887Ural Ufa - Ugra Surgut 0-11-12-3
10888Novosibirsk - Ask Nizhegorodskaya Oblast 1-02-03-1
10889Belgorod - Yugra Samotlor 0-10-23-2
10971Yenisey Krasnoyarsk - Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk 1-02-02-3
10972Krasnodar - Lokomotiv Kaliningrad Region 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1666Vk Mirad Pu Presov - Slavia Svidnik 0-10-22-3
1667Mvk Zvolen - Tj Spartak Myjava 1-01-11-3
1668Sport Kosice - Vk Spartak Ujs Komarno 0-11-13-2

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5254Ok Nis - Crvena Zvezda 1-02-03-0
5255Partizan Belgrade - Novi Pazar Junior 1-02-02-3
5256Radnicki Kragujevac - Mladi Radnik Pozarevac 0-10-23-2
5259Jedinstvo Stara Pazova - Spartak Subotica 0-10-20-3

SRBIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5260Tent Obrenovac - Crvena Zvezda 1-02-03-1
5261Zeleznicar Lajkovac - Partizan Beograd 1-02-03-1

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5052Mladost Brcko - Calcit Kamnik 0-10-23-2
5053Posojilnica Aich Dob - Ach Bled 1-01-13-1
5054Raiffeisen Arbesbach - Ok Maribor 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2994Cv Almoradi - Santanderina 1-02-03-1
3001Cv Melilla - Ube Lilla Grau 0-10-20-3
3002Conectabalear Cv Manacor - Emeve 1-01-11-3
3065Ibiza - Cai Teruel 0-10-23-2
3173Gran Canaria - Palma Portol 0-10-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8602Ibsa Cv Cco 7 Palmas - Valeriano Alles Menorca Volei 0-11-11-3
8607Haro Rioja Voley - Feel Volley Alcobendas 0-10-22-3
8609Ad Algar Surmenor - Cv Haris 1-01-11-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5270Linkopings - Sodertalje 0-10-20-3
5271Falkoping - Saters 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5274Sollentuna Vk - Lindesberg 1-02-02-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8813Amriswil - Chenois Geneve 1-01-13-2
8818Traktor Basel - Seat Volley Nafels 1-01-12-3
8820Vbc Lutry Lavaux - Tv Schonenwerd 0-10-20-3

ŠVICARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11113Vbc Cheseaux - Geneve Volley 1-02-03-0
11114Volley Lugano - Neuchatel 0-10-20-3
11154Volley Toggenburg - Pfeffingen 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11161Besiktas - Turk Hava Yollari 0-10-20-3
11162Ankara Karayollari - Yesilyurt 1-02-03-1
11163Eczacibasi Istanbul - Aydin B.Sehir Bld. 1-02-03-0

EUROPA KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8489Mataro Quadis - Oradea 10-8
8490Vouliagmeni - Ortigia 6-7
8491Miskolci Vlc - Brescia 10-11
8495Strasbourg Ig - Eger 2-2

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8503Dinamo Tbilisi - Ftc Budapest 10-15
8504Terrasa - Havk Mladost Zagreb 11-14
8505Waspo Hannover - Pro Recco 13-21
8506Osc Budapest - Marseille 10-13

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
6628Bath - Northampton Saints 22-13
6630Gloucester - Saracens 12-21
6635Harlequins - Worcester 14-19

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
6847Toulon - Montpellier 19-19
6848Bayonne - Pau 3-9
6854Begles Bordeaux - Agen 23-0
6855Castres - Brive 28-26
6857Toulouse - Clermont 34-8

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
6651Neath Swansea Ospreys - Southern Kings 14-16
6652Zebre - Glasgow Warriors 7-31
6654Cardiff Blues - Central Cheetahs 30-17
6655Munster - Ulster 22-16
6657Llanelli Scarlets - Benneton Treviso 20-17

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4717Cybertel Aniene - Real Rieti 1-1
4718Asd Sandro Abate - Came Dosson 1-2
4726Mantova - Asd Meta 2-2
4729Petrarca Padova - Todis Lido Di Ostia 3-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4505Sel Pozo Murcia - Ca Osasuna Magna 5-4
4506Parrulo Ferrol - Palma Futsal 2-2
4550Peniscola - Santa Coloma 5-2
4552Inter Movistar - Cartagena Fc 2-2
4553Jaen Paraiso Interior - Aspil Vidal Ribera 5-3
4569Fs Valdepenas - Levante Dominicos 3-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 202326283142
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1317185087
arrow BC British Colombia BC49 6/49 122629354346
arrow BE Belgija 6/45 11226303738
arrow BL Belgija Keno 20/70 812141518232430323536444952575960626468
arrow CA Kanada 6/49 123136374649
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 612132635
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 57171826
arrow CL Colorado 6/42 91516173031
arrow DA Multi-Daily A 6/99 6760747684
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3610176171
arrow DC Multi-Daily C 6/99 141845778693
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 79141621232527283234384547576162666870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 211141719252829324142495051535758596070
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1623252931
arrow FK Finska Keno D 20/70 1016171922232731363944545557606162646769
arrow FL Florida 6/53 121525264751
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3481014181920222730313237384755616568
arrow FR Francuska 5/49 618242629
arrow FT Finska Keno T 20/70 245718192728303241424347555758616467
arrow GE Njemačka 6/49 92831334044
arrow GO Njemačka Keno 20/70 67131521222425283039434647515355596168
arrow GR Grčka 6/49 5716173235
arrow HU Mađarska 5/90 46104559
arrow IL Illinois 6/52 81015203940
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 21535424446
arrow IR Irska 6/47 3415262747
arrow IT Italija 6/90 12143518188
arrow LD Latvija Keno D 20/62 24789122022252628323336394046556061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 415192022303435363742444548495154555662
arrow LM Latvija Keno M 20/62 368917212728293032353841474850525457
arrow LU Louisiana 6/40 1413142134
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 111733374447
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 621293033
arrow MI Michigan Classic 6/47 6910143241
arrow MS Missouri 6/44 71118223839
arrow NP New York Pick 10 20/80 134812132226293033395051536167727480
arrow NY New York 6/59 4916324244
arrow OH Ohio Classic 6/49 192634414548
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 6711233745
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 36151726294041475052596667697172747579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 248911181921233032373946525355617077
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 710111416
arrow PO Poljska 6/49 32331343639
arrow QU Quebec 6/49 4511151644
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 161923415052
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71421454748
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 12429424445
arrow SW Švicarska 6/42 31724273137
arrow TE Texas 6/54 41036384149
arrow TU Turska Sayisal 6/49 1219224044
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 21116465158
arrow UW SAD Powerball 5/69 1417353860
arrow WA Washington 6/49 41322343846
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 113182024
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 42938434449
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 610132024262932363743485255586768697478