Ponedjeljak 11.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Hnk Hajduk Ii - Medjimurje - - 0-00-3
2493Larissa - Lamia - - 0-10-3
2494J.S.Cabal R.Farah - Herbert P H N.Mahut - - 0-00-1
2504Harrogate Town - Portsmouth - - 1-21-2
2505Botafogo - Avai - - 1-02-0
2519Carolina Hurricanes - Ottawa Senators - - 2-08-2
2524Gkk Sibenik - Zadar - - 0-00-1
2527Crvena Zvezda Beograd - Igokea Laktasi - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1101Deportivo Riestra - Defensores De Belgrano - - 0-00-0
1113Chacarita Juniors - Tigre gosti60-10-3

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Los Andes - Csd Flandria domaći52-12-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Cdm Leandro N. Alem - Argentino De Merlo domaći441-02-1
1212El Porvenir - Sportivo Italiano gosti390-10-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Kvc Westerlo U21 - Royal Excel Mouscron U21 gosti111-22-3
1230Sporting Lokeren U21 - Royal Excelsior Virton gosti71-22-3
1231St. Truiden U21 - Kaa Gent U21 gosti320-10-4
1239Waasland Beveren U21 - As Eupen U21 domaći401-12-2
1240Zulte Waregem U21 - Cercle Brugge U21 gosti120-10-5
1241Ksv Roeselare - Kv Oostende U21 gosti130-31-3
1243Lommel Sk - Kfco Beerschot Wilrijk gosti122-12-1
1245Union Saint Gilloise - Kv Kortrijk U21 gosti290-20-2
1246Y.R. Kv Mechelen U21 - Krc Genk U21 domaći201-03-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5686Botafogo - Avai domaći131-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3740Cuiaba - America Mineiro gosti370-10-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Palmeiras U20 - Sao Paulo U20 gosti170-11-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Tsarsko Selo Sofia - Dunav Ruse domaći201-11-2

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1535Harrogate Town - Portsmouth domaći71-21-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Rodez Af - Lens domaći221-11-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2164Larissa - Lamia gosti390-10-3

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Ergotelis - Aok Kerkyra domaći640-02-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1371Hnk Hajduk Ii - Medjimurje gosti590-00-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881Ravenna - Salo gosti71-21-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4118Avellino - Potenza gosti280-20-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1503Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Maccabi Pet Tikva domaći21-01-1
1507Hapoel Um El Fahem - Sc Kfar Qasem gosti181-13-3
1508Maccabi Achi Nazareth - Beitar Tel Aviv Ramla gosti160-11-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9700Harbour View Fc - Arnett Gardens Fc gosti530-00-3

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Colombe Fc - Feutcheu Fc domaći590-02-0
1297Coton Sport De Garoua - Pwd Bamenda - - 3-05-0

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1533Kf Dukagjini - Kf Flamurtari domaći321-01-2
1537Kf Vushtrria - Kf Ferizaj domaći490-03-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1783Karlsruher - Aue gosti70-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1917Preussen Munster - E. Braunschweig gosti570-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2118Club Libertad - General Diaz domaći351-13-1
2124Deportivo Santani - Olimpia gosti900-00-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1923Al Qadisiyah - Jeddah Club domaći740-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1999Larne - Crusaders - - 0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2564Krka - Mega Bemax 74-69
2565Crvena Zvezda Beograd - Igokea Laktasi 103-61

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1594Obras Sanitarias - Boca Juniors 70-79
1595San Martin Corrientes - Gimnasia De Comodoro 95-100

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1666Franca Bc Sp - Mogi Das Cruzes 86-80

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2529Apop Paphos - Enosis Neon Paralimni 59-87

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1253Lahti Basketball - Kauhajoen Karhu 75-84

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2528Gkk Sibenik - Zadar 74-81

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10119Milano - Pistoia 83-63

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1095Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves 114-120
1096Boston Celtics - Dallas Mavericks 116-106
1097San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 109-113
1098New Orleans Pelicans - Houston Rockets 116-122
1099Los Angeles Clippers - Toronto Raptors 98-88
1960Golden State Warriors - Utah Jazz 108-122

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10609Wikana Start Lublin - Spojnia Stargard 82-73

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1093Cs Dinamo Bucuresti - Scm Universitatea Craiova 80-73

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2633Koping Stars - Sodertelje 68-76

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1327Khimki - Parma Permsky Kray 103-100

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1667Utica Comets - Syracuse Crunch 0-21-3
1668Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers 0-10-2
1669Stockton Heat - San Diego Gulls 2-06-3
1670Manitoba Moose - Texas Stars 3-04-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4705Brandon Wheat Kings - Winnipeg Ice 0-07-2
4707Edmonton Oil Kings - Tri City Americans 0-20-3
4708Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 1-05-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2348Carolina Hurricanes - Ottawa Senators 2-08-2
2350Washington Capitals - Arizona Coyotes 0-13-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2186Tsen Tou Jilin City - Hc Tambov 3-05-1
2187M Novokuznetsk - Zauralye Kurgan 1-02-3
2188Csk Vvs Samara - Humo Tashkent 0-05-2
2200Nomad Nur Sultan - Saryarka 1-22-2
2201Chelyabinsk - Ermak Angarsk 1-01-1
2230Yuzhny Ural Orsk - Sokol Krasnoyarsk 0-30-5
2232Hk Torpedo Gorkii - Hk Dinamo St Petersburg 0-11-4
2233Zvezda Moscow - Org 0-04-2
2235Hc Rostov - Hk Ryazan 0-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4724Mhk Dynamo U20 - Spartak Moscow U20 2-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3711Almtuna Is - Sodertalje 0-22-2
3712Bjorkloven - Hc Vita Hasten 2-15-3
3719Bofors - Aik 0-16-1
3730Kristianstad - Mora 1-12-2
3731Tingsryd - Vastervik 0-02-2
3737Vasteras - Karlskrona Hk 2-02-2

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10050D.Medvedev - S.Tsitsipas 10-136-74-60-2
10051R.Nadal - A.Zverev 6-122-64-60-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10880K.Krawietz A.Mies - Rojer J J H.Tecau 21-187-64-62-1
10881J.S.Cabal R.Farah - Herbert P H N.Mahut 8-133-65-70-2

CHALLENGER CHAMPAIGNTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1074K.Smith - M.Pena Lopez 12-36-26-12-0
1076N.Hardt - Z.Svajda 1-120-61-60-2
1078L.Glasspool - M.Geerts 15-113-66-32-1
1079R.Peniston - B.Kavcic 7-124-63-60-2
1081L.Gerch - G.Brouwer 13-87-66-22-0
1082M.Pervolarakis - B.Sigouin 11-156-33-61-2
1083A.Avidzba - J.Sels 4-123-61-60-2
1084A.Brown - M.Valkusz 13-97-56-42-0
1085S.Carr - S.Kozlov 14-172-66-41-2
1086E.Hoyt - A.Kovacevic 6-124-62-60-2
1087S.Kirchheimer - B.Nakashima 11-183-67-61-2

CHALLENGER HELSINKITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1119A.Muller - V.Durasovic 12-36-16-22-0
1120C.Gomez Herrera - N.Fatic 6-124-62-60-2
1121D.Yevseyev - G.Petit 7-124-63-60-2
1172S.Mansouri - A.Molcan 8-136-72-60-2
1173J.Forejtek - J.Draper 13-156-33-61-2
1174R.Roumane - F.Ornago 18-146-46-72-1
1185A.Dubrivnyy - H.Heliovaara 5-123-62-60-2

CHALLENGER HOUSTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1373G.Escobar - E.Zhu 13-86-27-62-0
1374E.King - R.Sarmiento 15-176-44-61-2
1375E.Leshem - C.Heyman 12-86-46-42-0
1376M.Descotte - A.Vavassori 7-124-63-60-2
1378G.Nanda - O.Crawford 12-76-46-32-0
1380A.Ritschard - P.Heller 8-133-65-70-2
1392G.Brymer - C.Altamirano 8-132-66-70-2
1393Z.Khan - F.Meligeni Rodrigues Alves 7-124-63-60-2
1394N.Chappell - S.Fanselow 16-136-13-62-1

CHALLENGER HOUSTON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1220C.Bellis - E.Perez 12-56-36-22-0
1221J.Ponchet - S.Chang 18-184-67-62-1
1653C.Vandeweghe - L.Huang 12-56-46-12-0
1655D.Galfi - J.Loeb 13-66-17-52-0
1656D.Lao - B.Mattek Sands 7-123-64-60-2
1657G.Ce - H.Chang 11-152-66-31-2
1658H.Baptiste - E.Kostova 12-66-26-42-0
1659J.Jaksic - F.Stollar 7-124-63-60-2
1661N.Podoroska - I.Falconi 5-124-61-60-2
1664O.Govortsova - A.Danilina 11-162-66-41-2
1665V.Grammatikopoulou - E.Bouchard 10-136-74-60-2

CHALLENGER HOUSTON PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1217J.Cako O.Danilovic - G.Ce J.Ponchet 12-66-36-32-0
1218Q.Gleason C.Harrison - B.Gumulya J.Rompies 13-206-42-61-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3806A.Karatsev - M.Neuchrist 12-153-66-31-2
3810J.Hernandez Fernandez - J.Choinski 16-176-46-71-2
3828A.Arnaboldi - J.Ocleppo 6-124-62-60-2
3846V.Galovic - T.Gabashvili 17-164-67-62-1
3848J.Lenz - D.Masur 15-176-76-41-2
3867M.Viola - A.Pellegrino 9-134-65-70-2
3883L.Miedler - G.Moroni 14-147-61-62-1
3884P.Prinoth - S.Napolitano 4-122-62-60-2
4137B.Crepatte - R.Brancaccio 12-76-36-42-0
4138E.Troebinger - G.Zeppieri 5-121-64-60-2

CHALLENGER PUNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2962S.Vishwakarma - Y.Takahashi 9-150-66-31-2
2963T.Khabibulin - A.Chandrasekar 13-166-44-61-2
2964B.Patael - T.Matsui 13-166-43-61-2
2969D.Mulye - C.Sood 4-121-63-60-2
2970T.Simon - A.Goveas 10-134-66-70-2
2973D.Sunish - D.Sumizawa 13-87-66-22-0
2975A.Dougaz - A.Kalyanpur 13-96-37-62-0
2976E.Kirkin - D.Pichler 14-131-67-52-1
2977M.Kalovelonis - N.Prashanth 12-66-26-42-0
2978S.Rawat - A.Kadhe 15-116-23-62-1

CHALLENGER PUNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2900A.Chandrasekar N.Kaliyanda Poonacha - S.Rawat M.Sureshkumar 13-87-56-32-0
2912A.Dougaz C.Hemery - D.Marrero D.Mulye 13-76-27-52-0
2931B.Klein N.V.S.Prashanth - A.Goveas D.Sunish 12-36-26-12-0
2932C.Ilkel E.Kirkin - S.Diez R.Ortega Olmedo 4-122-62-60-2
2936D.Kalenichenko D.Pichler - A.Kadhe S.Myneni 14-193-66-31-2
2937M.Kalovelonis T.Khabibulin - B.Bobrov I.Nedelko 14-224-67-61-2
2942P.Raja R.Ramanathan - A.Bendre P.Somani 12-66-26-42-0
2943R.Noguchi Y.Takahashi - T.Matsui V.Vardhan 6-123-63-60-2

CHALLENGER TAIPEI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014A.Rodionova - N.Bains 15-193-67-61-2
1017I.Shinikova - B.Schoofs 12-66-26-42-0
1029P.Plipuech - K.Okamura 13-177-53-61-2
1040V.Tomova - S.Bandecchi V-V6-42-6V-V

CHALLENGER TAIPEI PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4147K.Okamura P.Plipuech - D.Jakupovic D.Kovinic 19-196-26-71-2

CHALLENGER WOMEN TAIPEI CHINESE TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5389C.Hsu - S.Sanders 5-121-64-60-2
5410K.Juvan - E.Webley Smith 12-36-16-22-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2395Skanderborg - Fredericia Hk 37-25

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1771Haukar Hafnarfjordur - Umf Selfoss 36-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8255Malmo - Hk Varberg 30-23

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2940Brno - Fatra Zlin 1-01-13-2

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3075Volejbal Brno - Tj Ostrava 0-11-13-1

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10690Panathinaikos - Foinikas Syros 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10740Budowlani Lodz - Mks E Leclerc Radomka Radom 0-10-23-2

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6384Spor Toto - Halkabank Ankara 0-11-13-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1291(-6.5)San Francisco 49ers - Seattle Seahawks 24-27

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 4781315192123262930373951535456606469
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 25123036
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 5891726
arrow DA Multi-Daily A 6/99 294446839295
arrow DB Multi-Daily B 6/99 404853899395
arrow DC Multi-Daily C 6/99 41328465688
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 17111314192129323942464850515864656870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 510182127293239404447495054556162666970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1021253335
arrow FK Finska Keno D 20/70 156914151923262729354041545559616468
arrow FQ Finska Keno V 20/70 346715182124293133353848505960616870
arrow FR Francuska 5/49 1314252728
arrow FT Finska Keno T 20/70 110131921272829323940414445465059606568
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1341012141923262728313641455155585961
arrow IL Illinois 6/52 131617222434
arrow LD Latvija Keno D 20/62 23678112325262829323443455256575862
arrow LE Latvija Keno E 20/62 23568101318272831363738424451525356
arrow LM Latvija Keno M 20/62 29111617182536384344454748525455565861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 418273435
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 1710142649
arrow NP New York Pick 10 20/80 25111619202133363739444955575966687579
arrow OH Ohio Classic 6/49 41520324449
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 31719252747
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 812131820343943444546475254566164657174
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 15121415273537404951575963646870717480
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 512162025
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22530313233
arrow SI Singapur 6/49 32029303941
arrow TK Tennessee Cash 5/35 810113234
arrow WA Washington 6/49 4923253441
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 37202327
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4581219202324304044474851667274757678