Utorak 12.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4761Cska Moscow - Spartak Moscow - - 1-22-2
4765Red Bull Salzburg - Dornbirn - - 0-11-2
4766Peterborough - Cambridge United - - 2-02-1
4768Burton Albion - Mansfield - - 1-21-2
4779R.Federer - M.Berrettini - - 0-01-0
4780Utah Jazz - Brooklyn Nets - - 0-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Brasil De Pelotas - Coritiba Pr gosti170-10-2
1255Oeste Sp - Atletico Go gosti280-30-4
1256Vitoria Ba - Crb gosti130-12-2
1259Criciuma - Londrina Pr domaći111-02-0
1260Ponte Preta - Figueirense gosti21-11-3
1262Operario Pr - Bragantino Sp gosti80-10-2
1263Parana Clube Pr - Sao Bento gosti132-12-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3719Deportes Magallanes - Cobreloa VVV-VV-V

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3710Yeovil - Hartlepool domaći31-21-4

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3535Hartley Wintney - Westfield gosti121-12-1
5294Bedfont Sports Fc - Hitchin gosti600-01-1
5295Biggleswade Town - Metropolitan Police VVV-VV-V
5299Carshalton Athletic - Frome Town domaći103-15-3
5300Nantwich Town - Coalville Town gosti900-00-1
5301Prescot Cables - Runcorn Linnets gosti190-11-2
5302Stourbridge - Lancaster domaći82-12-2
5303Whitehawk - Hastings United domaći431-01-2

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2352Bradford - Rochdale domaći151-21-2
2353Burton Albion - Mansfield gosti231-21-2
2354Lincoln City - Rotherham domaći122-03-0
2365Morecambe - Carlisle gosti260-13-1
2368Port Vale - Newcastle U21 domaći401-02-1
2369Scunthorpe - Sunderland domaći660-03-0
2371Tranmere - Salford gosti30-10-2
2401Gillingham - Tottenham U21 domaći251-02-0
2411Walsall - Forest Green domaći232-06-0
2412Colchester - Ipswich domaći800-01-0
2422Peterborough - Cambridge United domaći92-02-1
2423Cheltenham - Newport County gosti83-54-7
2426Crawley Town - Oxford United gosti120-21-4
2427Milton Keynes Dons - Wycombe domaći321-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2320Billericay Town - Wealdstone VVV-VV-V
2321Welling - Dulwich Hamlet - - 0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2322Hereford - Alfreton Town gosti51-11-2
2325Kings Lynn - Leamington domaći143-15-2
2326Spennymoor - Boston Utd gosti81-12-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3606Bowers Pitsea Fc - Bishop S Stortford domaći331-02-0
3607Leatherhead - Corinthian Casuals domaći12-12-1
3608Margate - Bognor Regis Town gosti80-21-6
3610Wingate Finchley - Cray Wanderers gosti30-10-1

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3627Leiston - Hednesford gosti40-10-3
3647Lowestoft Town - Kings Langley gosti530-02-1
3648Tamworth - Alvechurch domaći62-02-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3527Svicarska - Rumunjska domaći262-06-0
3531Sjeverna Irska - Wales - - 0-00-0
3884Madjarska - Latvija domaći122-04-0
4795Grcka - Irska gosti130-11-1
4803Izrael - Bosna I Hercegovina domaći31-21-3
4826Poljska - Spanjolska - - 0-00-0
4836Portugal - Finska domaći321-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4673Bandung - Arema Cronus domaći63-03-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5440Bogota Fc - Fortaleza Fc gosti610-00-3
5496Boyaca Chico - Real Cartagena gosti321-12-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6673Ceska - Engleska domaći152-22-3

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4137Jong Vitesse - Jong Sc Heerenveen domaći810-01-1
4138Jong Groningen - Jong Feyenoord domaći181-03-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Sportivo Luqueno - River Plate Asuncion domaći111-21-2
2147Deportivo Capiata - Sol De America gosti40-10-4

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1611Petrolul Ploiesti - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu gosti213-13-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4147Al Shoulla Fc - Al Tai domaći203-05-0
4154Al Bukayriyah Fc - Al Thoqbah Club domaći51-02-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1990Annan Athletic - Brechin gosti23-25-2

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4580Dundee United Fc - St. Mirren Fc gosti12-12-3
4585Greenock Morton Fc - Ross County Fc gosti80-21-4
4587Hamilton Academical Fc - Heart Of Midlothian Fc domaći232-13-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5643Mbarara Fc - Onduparaka Fc domaći181-02-1
5644Busoga United Fc - Maroons Fc gosti750-01-1
5645Kyetume Fc - Wakiso Giants Fc gosti440-10-3
5646Vipers Sc - Uganda Revenue Authority Fc domaći640-01-0

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5683Colwyn Bay - Conwy United VVV-VV-V
5684Guilsfield Athletic - Flint Town gosti31-21-3
5687Rhyl - Buckley domaći102-04-1

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4550Helios - Kk Mzt Skopje 78-76
4552Kk Dynamic - Kk Sloboda Dita Tuzla 87-83

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5636Argentino Junin - Regatas Corrientes 77-72
5639Penarol Mar Del Plata - Club Deportivo Hispano Americano 79-76
5640Estudiantes De Concordia - Atenas Cordoba 60-77
5642Quimsa Santiogo Del Estero - Cd Libertad Sunchales 92-66

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4553Academic Bultex 99 - Bc Rahoveci 95-78

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3207Botafogo - Sao Paulo Fc 78-85
3284Flamengo - Pato Basquete 76-59

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4532Copenhagen Basketball - Svendborg Rabbits 77-103

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4588Ratiopharm Ulm - Morabanc Andorra 87-99
4592Trento - Buducnost Podgorica 69-76
4595Nanterre - Darussafaka 68-82

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4652Apoel Nicosia - Kb Prishtina 80-107
4654Pecsi Vsk - Inter Bratislava 93-94

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6851Sc Corinthians Paulista - Ec Pinheiros Sp 78-71

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4534Ktp Kotka - Lapuan Korikobrat 109-97

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4683Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva V-V

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4661Elityur Ironi Netanya - As Ramat Hasharon 94-70
4662Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Hevel Modiin V-V
4663Elizur Ashkelon - Hapoel Ramat Gan Givataiym V-V

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4689Jeonju Kcc Egis - Wonju Dongbu Priory 77-81

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1287Liaoning Flying Leopards - Jiangsu Monkey Kings 126-107
1288Qingdao Eagles - Guangzhou Longlions 115-100
1289Shandong Golden Stars - Tianjin Gold Lions 96-82
1296Shanxi Brave Dragons - Shanghai Sharks 106-87

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4554Bc Lietkabelis - Polski Cukier Torun 98-83
4565Besiktas Istanbul - Falco Kc Szombathely 74-49
4566Paok - Brindisi 95-91
4567Mornar - Peristeri 65-73
4568Rasta Vechta - Banvitspor 73-81
4569Telekom Baskets Bonn - Bc Neptunas Klaipeda 97-85
4570Pau Orthez - Hapoel Jerusalem 81-75
4571Tecnyconta Zaragoza - Dijon 75-60

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6739Angeles De Puebla Bc - Aguacateros De Michoacan 68-90
6740Astros Jalisco - Capitanes Ciudad De Mexico 78-93
6741Bc Laguneros Comarca - Lenadores De Durango 64-79
6742Mineros De Zacatecas - Correcaminos Uat Victoria 83-62
6743Plateros De Fresnillo - Fuerza Regia 70-71
6744Santos De San Luis - Abejas De Leon 70-73
6745Libertadores De Queretaro - Panteras De Aguascalientes 76-78
6746Soles De Mexicali - Huracanes De Tampico 110-91

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1021Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder 111-85
1022Chicago Bulls - New York Knicks 120-102
2761Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 98-97
2762Utah Jazz - Brooklyn Nets 119-114
3197Miami Heat - Detroit Pistons 117-108
3198Denver Nuggets - Atlanta Hawks 121-125
3199Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 115-123
6749Sacramento Kings - Portland Trail Blazers 107-99

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4690Boras - Djurgarden Basket 108-80

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1355San Antonio Rampage - Colorado Eagles 0-11-3
1356Cleveland Monsters - Grand Rapids Griffins 1-12-4

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1304Ec Kac Ii - Ec Die Adler Kitzbuhel 2-12-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10625Black Wings Linz - Orli Znojmo 1-23-3
10626Bolzano - Innsbruck 0-04-1
10627Graz 99ers - Kac 2-03-2
10628Red Bull Salzburg - Dornbirn 0-11-2
10629Sapa Fehervar - Vsv 0-01-1

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1753Hk Sakhalin - Anyang Halla 1-11-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1299Hc Dinamo Molodechno - Hk Mogilev 3-15-6
1303Hk Lida - Hk Gomel 0-20-7
2962Bjelorusija U18 - Hc Lokomotiv Orsha 0-10-6
2963Bjelorusija U20 - Hc Bobruisk 2-05-0
2964Hk Vitebsk - Hc Aviator Baranovichi 0-01-3
2966Khimik Ska - Pinskie Jastreby 0-05-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1268Sonderjyske - Odense 1-02-0
1471Aalborg - Rungsted 0-16-3
1477Frederikshavn - Roedovre 0-11-4
1478Herlev - Esbjerg 0-21-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10639Kookoo - Hpk 1-11-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1582Briancon - Grenoble 1-02-7
1583Chamonix Mont Blanc Pionieers - Nice Aigles 1-35-4
1584Scorpions De Mulhouse - Rouen 0-04-1
1587Angers - Amiens 2-27-2
1588Anglet Hormadi Elite - Gap 0-14-1

KANADA QMJHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6674Shawinigan Cataractes - Saint John Sea Dogs 2-28-5

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5666Hk Mogo - Hk Dinaburga Daugapils 0-12-2

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1693Yunost Minsk - Ehc Munchen 2-02-3
1694Farjestads - Frolunda 3-06-3
1695Plzen - Lausanne 0-01-2
1708Skelleftea - Djurgardens If 2-13-3
1710Tappara - Zug 0-23-3
1714Augsburger Panthers - Biel 1-02-2
1730Bern - Lulea 0-00-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5650Dab Docler - Ferencvaros Esmtk 1-02-2
5651Hokiklub Budapest - Fehervari Titanok 1-15-3
5663Ujpest Budapest - Debreceni Egyetem Ac 0-13-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1759Boston Bruins - Florida Panthers 0-04-4
1760Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets 0-12-2
1761New York Rangers - Pittsburgh Penguins 2-02-2
1762St Louis Blues - Arizona Coyotes 1-02-2
1763Winnipeg Jets - Colorado Avalanche 0-10-4
1765Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 0-03-3
1766Vancouver Canucks - Nashville Predators 0-05-3
1767Los Angeles Kings - Minnesota Wild 1-03-1
1768San Jose Sharks - Edmonton Oilers 3-06-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1273Storhamar - Valerenga 3-05-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1305Jasterzebie - Podhale Nowy Targ 1-05-2
1325Unia Oswiecim - Gks Tychy 1-14-1
1327Stoczniowiec Gdansk - Cracovia 0-01-1
1347Torun - Katowice 0-01-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10648M Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 1-15-2
10649Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 1-02-0
10650Severstal Cherepovets - Barys Astana 1-01-1
10651Dinamo Minsk - Torpedo Nn 2-05-5
10652Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 0-03-0
10653Cska Moscow - Spartak Moscow 1-22-2
10654Dynamo Moscow - Neftekhimik 0-13-6
10655Dinamo Riga - Salavat Ufa 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2238Molot Perm - Toros Neftekamsk 1-13-3
2264Ska Neva - Hk Dynamo Tver 1-11-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4733Slovan Bratislava - Nove Zamky 0-12-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10687Fr. Gotteron - Servette 1-01-1
10688Zsc Lions - Lugano 2-17-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4781Ajoie - Thurgau 1-01-0
4785Ehc Winterthur - Chaux De Fonds 0-13-5
4791Hc Biasca - Kloten 0-10-3
4792Langenthal - Gck Lions 1-03-3
4793Sierre - Ev Zug Academy 3-08-2

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2914R.Federer - M.Berrettini 13-97-66-32-0
2941N.Djokovic - D.Thiem 16-197-63-61-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1979R.Ram J.Salisbury - I.Dodig F.Polasek 19-153-66-32-1
1987L.Kubot M.Melo - R.Klaasen M.Venus 7-123-64-60-2

CHALLENGER CHAMPAIGNTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088F.Corwin - N.Mejia 16-114-66-42-1
1089R.Roelofse - A.Rapp 13-97-66-32-0
1090W.Leite - D.Altmaier 5-130-65-70-2
1221W.Blumberg - E.Song 9-134-65-70-2
1226B.Kavcic - F.Cerundolo 12-26-26-02-0
1227M.Torpegaard - Z.Svajda 12-36-16-22-0
1230K.Smith - R.Smith 16-153-66-32-1
1231K.Uchida - L.Glasspool 11-145-76-70-2
1232S.Korda - B.Sigouin 12-46-16-32-0
1234L.Gerch - E.Gomez 13-184-67-61-2
1236M.Redlicki - E.Clark 12-56-36-22-0

CHALLENGER CHAMPAIGN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000C.Eubanks K.King - R.Cid Subervi E.Song 21-197-64-62-1

CHALLENGER HELSINKITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1186B.Santanna - H.Grenier 5-124-61-60-2
1187G.Blancaneaux - V.Kopriva 16-116-24-62-1
1206I.Marchenko - P.Niklas Salminen V-V4-6V-VV-V
1207J.Smith - J.Haerteis V-VV-VV-VV-V
1208M.Zverev - M.Vrbensky 12-66-36-32-0
1209P.Kotov - A.Celikbilek 11-145-76-70-2
5304J.Mridha - A.Escoffier 17-185-76-41-2
5305G.Petit - H.Laaksonen 16-144-66-42-1
5306N.Gombos - N.Fatic 12-56-26-32-0
5307A.Molcan - F.Ferreira Silva 18-126-46-72-1
5308E.Ymer - J.Draper 15-136-33-62-1
5309J.Pospisil - I.Sijsling 13-77-56-22-0
5310L.Saatela - O.Virtanen 3-120-63-60-2

CHALLENGER HELSINKI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1237V.Kopriva M.Vrbensky - V.Durasovic D.Poljak 12-176-12-61-2

CHALLENGER HOUSTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1245A.Galarneau - G.Lopez Villasenor 12-66-36-32-0
1246G.Nanda - M.Redlicki 6-123-63-60-2
1253S.Bangoura - P.Heller 12-120-66-42-1
1257F.Jianu - A.Ayeni 12-66-46-22-0
1258L.Caruana - I.Karlovic 9-135-74-60-2
1269D.King - G.Escobar 11-146-75-70-2
1279F.Meligeni Rodrigues Alves - M.Krueger 4-122-62-60-2
1395A.Sarkissian - D.Hidalgo 2-121-61-60-2
1396B.Holt - C.Sinclair 13-66-17-52-0
1397R.Matos - G.Villanueva 10-136-74-60-2

CHALLENGER HOUSTON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1361K.Jokic - K.Day 12-66-46-22-0
1366O.Danilovic - A.Li 6-131-65-70-2
1367V.Lepchenko - C.Bellis 16-174-66-41-2
1368C.Vandeweghe - S.Vickery 13-87-56-32-0
1371H.Baptiste - K.Flipkens 15-166-33-61-2
1373E.Bouchard - F.Di Lorenzo V-V6-2V-VV-V
1652A.Kalinina - G.Min 12-76-36-42-0
1661N.Podoroska - I.Falconi 5-124-61-60-2
4146A.Danilina I.Neel - E.Perez L.Stefani 16-162-66-01-2
5362C.Dolehide - G.Olmos 13-97-56-42-0

CHALLENGER HOUSTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1241J.Erlich S.Gonzalez - J.Bendeck B.Holt 12-36-16-22-0

CHALLENGER HOUSTON PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043O.Govortsova M.Minella - F.Stollar T.Townsend 8-124-64-60-2
1051S.Fichman E.Shibahara - D.Galfi V.Grammatikopoulou 12-26-06-22-0
1217J.Cako O.Danilovic - G.Ce J.Ponchet 12-66-36-32-0

CHALLENGER HOUSTON USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5312E.King H.Reese - N.Pasha M.Schnur 6-124-62-60-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1083M.Cressy - B.Crepatte 13-76-17-62-0
5313G.Clezar - U.Ignatik 12-184-67-61-2
5314M.Basic - E.Dalla Valle 10-134-66-70-2
5318F.Forti - V.Safranek 12-76-36-42-0
5320M.Hamou - A.Setkic 19-206-77-61-2
5328E.Benchetrit - J.Ocleppo 12-36-36-02-0
5330J.Choinski - O.Otte 13-97-66-32-0
5332F.Gaio - V.Galovic 18-167-65-72-1
5343M.Neuchrist - P.Gojowczyk 7-124-63-60-2
5358D.Masur - S.Caruso 13-166-43-61-2
5360L.Vanni - F.Baldi 18-146-46-72-1
5361G.Mager - L.Musetti 9-134-65-70-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2840G.M.Moroni B.Zapata Miralles - S.Martos Gornes S.Puodziunas 7-124-63-60-2
2872L.Ferri J.Sinner - S.Arends D.Pel 8-124-64-60-2

CHALLENGER PUNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2975A.Dougaz - A.Kalyanpur 13-96-37-62-0
2978S.Rawat - A.Kadhe 15-116-23-62-1

CHALLENGER PUNE INDIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6762R.Ramanathan - M.Kalovelonis 12-76-36-42-0
6763V.Kaza - C.Ilkel 3-122-61-60-2
6764E.Kirkin - S.Myneni 16-153-67-52-1
6765S.Rawat - B.Klein 11-151-66-31-2

CHALLENGER PUNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2900A.Chandrasekar N.Kaliyanda Poonacha - S.Rawat M.Sureshkumar 13-87-56-32-0
2912A.Dougaz C.Hemery - D.Marrero D.Mulye 13-76-27-52-0
2931B.Klein N.V.S.Prashanth - A.Goveas D.Sunish 12-36-26-12-0
2932C.Ilkel E.Kirkin - S.Diez R.Ortega Olmedo 4-122-62-60-2
2936D.Kalenichenko D.Pichler - A.Kadhe S.Myneni 14-193-66-31-2
2937M.Kalovelonis T.Khabibulin - B.Bobrov I.Nedelko 14-224-67-61-2
2942P.Raja R.Ramanathan - A.Bendre P.Somani 12-66-26-42-0
2943R.Noguchi Y.Takahashi - T.Matsui V.Vardhan 6-123-63-60-2

CHALLENGER TAIPEI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004A.Hesse - P.Hon 15-136-43-62-1
1016D.Kovinic - E.Chong 18-146-76-42-1
1018J.Fett - U.Radwanska 9-126-01-61-2
1019J.Garland - Y.Yang 6-123-63-60-2
1033R.Ozaki - K.Rakhimova 4-121-63-60-2
1039V.Diatchenko - A.Raina 13-77-66-12-0
5426A.Sutjiadi - T.Babos 13-146-24-61-2
5427D.Jakupovic - Y.Lee 14-102-66-22-1
5428Y.Lee - J.Cepelova 6-123-63-60-2

CHALLENGER TAIPEI PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1380N.Dzalamidze K.Rakhimova - Hsu C W Lee Y H 12-76-46-32-0

CHALLENGER WOMEN TAIPEI CHINESE TAIPEI DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1377I.Shinikova P.Thombare - J.Jebawy A.Riley 13-87-56-32-0
1378N.Bains A.Hesse - P.H.Chen Hsieh Y C 12-76-36-42-0

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2722Koprivnice - Tj Sokol Nove Veseli 24-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5047Kif Kolding - Gog 25-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5048Ik Skovbakken - Roskilde Handbold 35-28

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5049Metz Handball - Bourg De Peage 31-31

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2724Aesx Pylaias - Aeropos Edessas 25-23

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5050Pick Szeged - Dabas Kc Vse 35-16

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5051Gyori Audi Eto - Dvsc 36-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5052Chrobry Glogow - Kielce 27-34

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5053Benfica - Boa Hora Fc 39-18

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3927Cska Moscow - Rostov Don 20-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4118Bm Nava - Barcelona Borges 24-39
4122Bm Sinfin - Ademar Leon 22-27
5054Naturhouse La Rioja - Ximenez Puente 35-34

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1298Ystads If - Savehof 34-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1301H65 Hoor - Ik Savehof 26-23
1302Skuru - Boden Handball If 37-24

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4127Sao Paulo F.C Baruer - Fluminense Fc 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2189Cc Valinhos - Praia Clube 0-10-20-3
2190Curitiba Volei - Sesc Rj 0-10-20-3
2199Sollys Osasco - Cristovao Caetano 1-02-03-0
2200Cr Flamengo - Minas 0-10-20-3
2201Ec Pinheiros - Concilig Volei Bauru 1-02-03-2

CHALLENGE KUP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2728Raiffeisen Arbesbach - Scmu Craiova 1-02-03-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2205Tiikerit - Savo Volley 0-11-11-3

FRANCUSKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2386Mulhouse - Beziers Volley 0-10-23-2
2389Municipal Olympique Mougins Vb - Pays Daix Venelles Vb 0-10-20-3
2390Racing Club - Vandoeuvre Nancy Volley Ball 1-02-03-0
2395S F Paris Saint Cloud - Rocheville Le Cannet 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2187Cuneo Granda Volley - Conegliano 0-10-20-3
2188Volalto Caserta 2.0 - Novara 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4699Cheonan Skywalkers - Kb Insurance Stars 1-02-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4704Daejeon Kgc - Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass 0-11-13-2

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1306Jastrzebski Wegiel - Olsztyn 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5575Hylte - Gislaved 0-11-11-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2732Yesilyurt - Besiktas 1-02-03-0
2734Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Nilufer Belediye Bursa 0-10-20-3
2735Turk Hava Yollari - Galatasaray 0-11-12-3

SVJETSKA LIGA EUROPA KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3478Crna Gora - Ukrajina 23-3
3480Grcka - Italija 6-9
3481Madjarska - Rusija 14-6
3482Nizozemska - Srbija 7-12

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6687Cybertel Aniene - Italservice Pesarofano 4-8

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 9282932394041
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 113248790
arrow BL Belgija Keno 20/70 27101218192026293039404647485661626569
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 510182127
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 420222529
arrow CO Connecticut 6/44 151624273040
arrow DA Multi-Daily A 6/99 161754828393
arrow DB Multi-Daily B 6/99 226063679698
arrow DC Multi-Daily C 6/99 122847526283
arrow EM Euro Millions 5/50 121232539
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 812131415161727333844454647485057636470
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13569171819212430313235424546646768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1217192836
arrow FK Finska Keno D 20/70 167916182022252630354445505859626768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 4891011162223253032363943444748606466
arrow FT Finska Keno T 20/70 13569111215222427353637456162666770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 246912182021232627283137454652565870
arrow HO Hong Kong 6/49 2313183149
arrow IT Italija 6/90 141551556173
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2381021232628333638394043444648515458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 28121415171921232534373940414449545662
arrow LM Latvija Keno M 20/62 123457815172226303137394045475053
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 715203435
arrow NP New York Pick 10 20/80 1215161822253034363958606364656768697280
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 67101318203138424345526162646668707579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 26101118202831353943464950555658667175
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 810142330
arrow PO Poljska 6/49 92034404243
arrow SB Španjolska Bono 6/49 202632353739
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1930445665
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 23172326
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1251215222531333839454850566064707478