Četvrtak 14.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6990Libanon - Juzna Koreja - - 0-00-0
6991Egipat - Kenija - - 1-01-1
6992Cska Moscow - Salavat Ufa - - 2-22-5
6993R.Klaasen M.Venus - I.Dodig F.Polasek - - 0-00-1
6994Lemgo - Flensburg Handewitt - - 0-00-1
6995Baskonia - Maccabi Tel Aviv - - 0-00-1
6996Srbija - Luksemburg - - 2-03-2
6997Irska - Novi Zeland - - 1-13-1

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186Egipat - Kenija domaći421-01-1
1187Mozambik - Ruanda domaći282-02-0
1206Togo - Komori gosti510-00-1
1207Alzir - Zambija domaći441-05-0
1208Demokratska Republika Kongo - Gabon - - 0-00-0
1209Mali - Gvineja domaći560-02-2
1377Ghana - Juznoafricka Republika domaći361-02-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6929Ca Central Cordoba Se - Lanus domaći550-01-0
6930River Plate - Ca Estudiantes domaći451-02-0

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6956Cuiaba - Paysandu Pa gosti690-00-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Albanija - Andorra domaći61-12-2
1123Engleska - Crna Gora domaći115-07-0
1125Francuska - Moldavija gosti91-12-1
1128Portugal - Litva domaći72-06-0
1129Srbija - Luksemburg domaći112-03-2
1147Turska - Island - - 0-00-0
1155Ceska - Kosovo gosti500-02-1

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3710Austrija U19 - Gibraltar U19 domaći206-0E-0
6675Svicarska U19 - Irska U19 gosti20-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6659Cucuta Deportivo - Atletico Junior domaći51-11-3
6660America De Cali - Alianza Petrolera domaći32-03-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7255Zacatepec - Universidad Guadalajara domaći131-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6940Bugarska - Paragvaj gosti600-00-1
6941Ukrajina - Estonija domaći900-01-0
6942Irska - Novi Zeland gosti301-13-1
6952Katar - Singapur domaći302-02-0
8075Ekvador - Trinidad-Tobago gosti291-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8078Kalsdorf - Kapfenberg gosti570-03-4
8079Racing Ferrol - Sevilla VVV-VV-V
8080Real Valladolid - Gaz Metan Medias domaći311-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8157Slovacka U21 - Bjelorusija U21 domaći292-03-0
8158Portugal U21 - Slovenija U21 - - 0-00-0
8159Sjeverna Irska U21 - Madarska U21 gosti370-11-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7321Mashuk Kmv - Ska Rostov domaći381-01-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2112Pohronie Ziar - Zlate Moravce gosti760-00-1

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1116Mjanmar - Tadzikistan domaći102-14-3
1117Maldivi - Filipini gosti520-01-2
1118Turkmenistan - Sjeverna Koreja domaći231-03-1
1119Kirgistan - Japan gosti410-10-2
1120Hong Kong - Bahrein - - 0-00-0
1121Libanon - Juzna Koreja - - 0-00-0
1172Afganistan - Indija domaći451-01-1
1173Sirija - Kina domaći191-12-1
1174Jemen - Palestina domaći550-01-0
1495Uzbekistan - Saudijska Arabija domaći161-12-3
1496Malezija - Tajland gosti71-12-1
1499Vijetnam - Uae domaći441-01-0
1500Irak - Iran domaći111-12-1
1502Jordan - Australija gosti130-10-1

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1471Turks And Caicos Islands - Sint Maarten gosti121-23-2
7274St Kitts And Nevis - Grenada - - 0-00-0
7275Belize - French Guyana domaći41-02-0
7276Curacao - Kostarika gosti141-11-2
7277Martinique - Honduras domaći61-01-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Armenija U21 - Irska U21 gosti630-00-1
1327Azerbajdzan U21 - Lihtenstajn U21 domaći650-01-0
1347Litva U21 - Hrvatska U21 gosti90-11-3
1355Izrael U21 - Crna Gora U21 - - 0-00-0
1361Rumunjska U21 - Finska U21 gosti33-14-1
1366Spanjolska U21 - Sj.Makedonija U21 domaći71-03-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6838Obras Sanitarias - Ca Platense 87-68
6839Argentino Junin - Club Deportivo Hispano Americano 89-88
6840Ca San Lorenzo De Almagro - Regatas Corrientes 100-90

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8250Basquete Cearense - Sao Jose Dos Campos 77-81

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6953Randers Cimbria - Horsens Ic 96-91
6954Team Fog Naestved - Bms Herlev Wolfpack 81-77

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1253Rusija - Bosna I Hercegovina 69-70
1647Rumunjska - Danska 70-55
1649Srbija - Turska 59-56
1650Izrael - Svedska 40-77
1651Poljska - Velika Britanija 63-75
1660Latvija - Hrvatska 65-83
1661Njemacka - Sj. Makedonija 105-40
1664Nizozemska - Madjarska 66-56
1666Svicarska - Estonija 73-63
1667Slovenija - Grcka 70-64
1695Belgija - Ukrajina 83-66
1731Italija - Ceska 52-62
1753Island - Bugarska 69-84
1759Portugal - Finska 71-48

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4597Khimki - Milano 87-79
4598Anadolu Efes Istanbul - Zenit Saint Petersburg 90-88
4600Panathinaikos - Alba Berlin 88-88 / 105-106
4627Baskonia - Maccabi Tel Aviv 83-113
4642Real Madrid - Barcelona 86-76

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8280Sc Corinthians Paulista - Ferro Carril Oeste 77-57

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7853Maccabi Haifa - Hapoel Galil Gilboa 95-83

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7854Mobis Phoebus - Lg Sakers 76-84

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1241Beijing Baxi - Zhejiang Golden Bulls 107-104
1245Sichuan Blue Whales - Guangdong Southern Tigers 100-123

MEKSIKO 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8286Angeles De Puebla Bc - Aguacateros De Michoacan 76-107
8287Astros Jalisco - Capitanes Ciudad De Mexico 91-76
8288Bc Laguneros Comarca - Lenadores De Durango 78-83
8289Mineros De Zacatecas - Correcaminos Uat Victoria 100-76
8290Plateros De Fresnillo - Fuerza Regia 85-78
8291Santos De San Luis - Abejas De Leon 62-100
8292Libertadores De Queretaro - Panteras De Aguascalientes 80-94
8300Soles De Mexicali - Huracanes De Tampico 111-74

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1040Milwaukee Bucks - Chicago Bulls 124-115
1041New York Knicks - Dallas Mavericks 106-103
1042Phoenix Suns - Atlanta Hawks 128-112
5670Cleveland Cavaliers - Miami Heat 97-108
5673New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers 132-127
5675Denver Nuggets - Brooklyn Nets 101-93

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2841Hk Sz Olimpija - Ek Zeller Eisbaren 1-03-1
2871Red Bull Hockey Juniors - Hc Gherdeina 1-05-4
2884Ritten Sport - Vienna Capitals Silver 4-07-1
2894Val Pusteria - Ehc Bregenzerwald V-VV-V
2898Cortina - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 0-06-1

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1652Hc Dinamo Molodechno - Yunost Minsk 0-01-1
1655Hc Shakhtyor Soligorsk - Hk Mogilev 1-11-2
1656Hk Lida - Metallurg Zhlobin 0-00-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1668Esbjerg - Frederikshavn 0-00-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6869North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs 0-31-5
6870Peterborough Petes - Niagara Icedogs 2-25-5
6871Saginaw Spirit - Ottawa 67s 2-24-3
6879Barrie Colts - Owen Sound Attack 2-28-5

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1772Hc Kurbads - Hs Riga 1-09-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1062Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes 1-24-4
1063Florida Panthers - Winnipeg Jets 0-03-4
1064Tampa Bay Lightning - New York Rangers 4-19-3
1071Minnesota Wild - Arizona Coyotes 1-03-2
1073Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 4-16-2
1074Anaheim Ducks - San Jose Sharks 1-13-5
1076Vancouver Canucks - Dallas Stars 0-12-4
1077Los Angeles Kings - Detroit Red Wings 1-02-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2967Frisk Asker - Lillehammer 1-05-1
2968Gruner Ishockey - Stjernen 2-02-4
2969Manglerud Star - Sparta Sarpsborg 0-32-6

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1599Grizzly Adams Wolfsburg - Deg Metro Stars 0-04-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1286Podhale Nowy Targ - Kadra Pzhl U23 - 11-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1944Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 2-04-1
1945Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik 3-06-3
1953Severstal Cherepovets - Avangard Omsk 0-21-5
1960Torpedo Nn - Sibir Novosibirsk 1-16-2
1973Cska Moscow - Salavat Ufa 2-22-5
1978Dynamo Moscow - Barys Astana 1-22-2
1979Dinamo Riga - Spartak Moscow 1-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6974Kazzinc Torpedo - Zauralye Kurgan 0-00-2
6975Molot Perm - Neftjanik Almetjevsk 1-01-3
6976Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 0-12-5
6978Hk Dinamo St Petersburg - Hk Dynamo Tver 1-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6966Amurskie Tigry U20 - Dinamo St Petersburg U20 2-22-3
6967Kuznetskie Medvedi U20 - Mamonty Yugry U20 1-31-7
6968Stalnye Lisy U20 - Ladja Togliatti U20 1-15-1
6969S. Barsy Astana U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-01-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4746Djurgardens If - Lulea 1-01-3
4747Farjestads - Brynas 0-02-1
4750Frolunda - Orebro 1-14-1
4752Hv 71 - Rogle 2-05-0
4753Linkopings - Leksand 0-14-1
4754Malmo - Oskarshamn 1-04-1
4756Skelleftea - Vaxjo 0-21-4

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020D.Thiem - M.Berrettini 9-136-73-60-2
1029N.Djokovic - R.Federer 7-124-63-60-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017L.Kubot M.Melo - R.Ram J.Salisbury 22-186-76-42-1
1019R.Klaasen M.Venus - I.Dodig F.Polasek 10-136-74-60-2

CHALLENGER CHAMPAIGNTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4794S.Kozlov - E.Song 16-116-44-62-1
4997M.Redlicki - F.Corwin 13-96-47-52-0
4998J.Wolf - C.Eubanks 17-157-54-62-1
5031J.Ficovich - R.Cid Subervi 13-106-47-62-0
6894J.Aragone - A.Brown 9-136-73-60-2
6922L.Glasspool - B.Kavcic 11-145-76-70-2
6923M.Torpegaard - K.Smith 3-120-63-60-2
6924S.Korda - E.Gomez 16-134-66-42-1

CHALLENGER CHAMPAIGN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1003S.Kozlov P.Polansky - A.Brown A.Kovacevic V-VV-VV-VV-V
1213E.Hoyt M.Redlicki - F.Cerundolo J.P.Ficovich 12-26-06-22-0
1216V.Budic E.Clark - S.Kirchheimer A.Rapp 6-123-63-60-2
4717A.Merino M.Pena Lopez - L.Glasspool A.Lawson 7-123-64-60-2
4718C.Eubanks K.King - H.Johnson Y.Johnson 23-217-66-72-1

CHALLENGER HELSINKITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6931N.Gombos - A.Molcan 14-184-67-61-2
7855A.Muller - I.Ivashka 7-124-63-60-2
7856H.Grenier - H.Heliovaara 4-121-63-60-2
7857M.Safwat - G.Petit 12-46-16-32-0
7858C.Taberner - P.Niklas Salminen 15-123-66-32-1
7859E.Ymer - N.Milojevic 14-107-57-52-0
7860R.Roumane - S.Stakhovsky 13-173-67-51-2
7861E.Ruusuvuori - O.Virtanen 12-26-16-12-0

CHALLENGER HELSINKI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5318F.Nielsen T.Puetz - V.Durasovic D.Poljak 13-107-66-42-0
5320G.Garcia Lopez C.Gomez Herrera - A.Dubrivnyy D.Yevseyev 14-196-26-71-2
5328T.Draganja P.Kotov - S.Clayton S.Mansouri 21-196-44-62-1
5426H.Heliovaara P.Niklas Salminen - A.Escoffier G.Petit 13-77-66-12-0

CHALLENGER HOUSTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052T.Sandgren - M.Redlicki 15-187-64-61-2
1053G.Escobar - A.Galarneau 6-123-63-60-2
1056P.Krstin - M.Krueger 10-136-74-60-2
1065A.Vatutin - J.Jung 7-135-72-60-2
5622C.O Connell - A.Menendez Maceiras 13-107-66-42-0
5623M.Mmoh - B.Klahn 19-195-77-62-1
5630M.Giron - J.Brooksby 16-116-24-62-1
6937S.Bangoura - I.Karlovic 16-156-76-21-2

CHALLENGER HOUSTON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096C.Dolehide - T.Townsend 12-177-52-61-2
1097U.Arconada - S.Voegele 3-121-62-60-2
1098M.Minella - E.Bouchard V-VV-VV-VV-V
5676C.Mcnally - D.Galfi 14-96-02-62-1
5688I.Falconi - B.Mattek Sands 12-46-16-32-0
5689K.Zavatska - A.Li 12-66-36-32-0
5699A.Kalinina - C.Vandeweghe 6-123-63-60-2

CHALLENGER HOUSTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5427M.A.Reyes Varela F.Romboli - T.Huey S.Verbeek 4-123-61-60-2
5428J.Erlich S.Gonzalez - N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan 13-86-27-62-0
5440N.Pasha M.Schnur - L.Bambridge N.Lammons 5-121-64-60-2
5496S.Bangoura G.Nanda - A.Behar G.Escobar 8-135-73-60-2

CHALLENGER HOUSTON PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1477S.Fichman E.Shibahara - I.Falconi C.Mcnally 12-76-46-32-0
1582H.Carter J.Loeb - J.Cako O.Danilovic 13-97-56-42-0
6947B.Gumulya J.Rompies - F.Stollar T.Townsend V-VV-VV-VV-V
6948U.M.Arconada C.Dolehide - E.Perez L.Stefani 9-135-74-60-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5639S.Ofner - D.Novak 16-153-66-32-1
5640R.Marcora - J.Sinner 7-123-64-60-2
6938E.Benchetrit - S.Caruso 12-56-36-22-0
6939M.Cressy - P.Gojowczyk 8-136-72-60-2
7862A.Hoang - J.Choinski 13-97-56-42-0
7863A.Pellegrino - L.Vanni 2-120-62-60-2
7864L.Musetti - B.Zapata Miralles 12-46-46-02-0
7894F.Gaio - D.Petrovic 12-86-46-42-0

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070N.Cacic A.Sancic - R.Brancaccio A.Pellegrino 12-36-06-32-0
1113S.Martos Gornes S.Puodziunas - S.Arends D.Pel 8-124-64-60-2
7844T.Gabashvili A.Karatsev - M.Neuchrist T.S.Weissborn 19-235-77-61-2
7845D.Masur O.Otte - J.Cerretani M.Cressy 20-243-67-61-2

CHALLENGER PUNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6946D.Lee - J.Clarke 5-121-64-60-2
6950P.Gunneswaran - T.Van Rijthoven 14-176-45-71-2
8223R.Ramanathan - S.Nagal 13-106-47-62-0

CHALLENGER PUNE INDIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6949S.Diez - B.Klein 12-26-06-22-0

CHALLENGER PUNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2942P.Raja R.Ramanathan - A.Bendre P.Somani 12-66-26-42-0
7846B.Bobrov I.Nedelko - A.Kadhe S.Myneni 24-264-66-41-2
7847S.Diez R.Ortega Olmedo - T.Matsui V.Vardhan 12-196-32-61-2
7848B.Klein N.V.S.Prashanth - A.Chandrasekar N.Kaliyanda Poonacha 12-56-26-32-0

CHALLENGER TAIPEI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1535S.Sanders - T.Babos 10-134-66-70-2
5700D.Kovinic - K.Okamura 12-36-36-02-0
5701V.Diatchenko - J.Cepelova 12-26-16-12-0
5702V.Tomova - D.Jakupovic 13-56-07-52-0

CHALLENGER TAIPEI PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1100A.Raina B.Schoofs - Lee Y H Wu F H 18-206-33-61-2
7849I.Shinikova P.Thombare - Cho I H Y.T.Cho 7-123-64-60-2
7850N.Bains A.Hesse - D.Jakupovic D.Kovinic 10-136-74-60-2

ITF HERAKLION 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7910A.Bodmer - D.Wassermann 16-163-67-62-1

ITF MAPUTO 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7920B.Lock C.J.Lock - R.Agarwal A.Ouakaa V-VV-VV-VV-V
7921J.Dahiya D.Perez Sanz - T.A.Chilakalapudi O.Khotkov 20-154-66-32-1
7922S.D.P.Dev R.Reddy - R.Manji K.Stevenson 2-120-62-60-2

ITF MEN HERAKLION SINGLES M ITF GRE 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7901P.Kypson - A.Mchugh 12-36-36-02-0
7911Y.Oliel - L.Hampel 14-96-12-62-1

ITF MESHREF 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7900A.Adamson S.Freund - S.Moritani K.Takeuchi 6-136-70-60-2

ITF MILOVICE 10A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7897P.Michnev A.Paulson - F.Duda P.Hajek V-VV-VV-VV-V

ITF SHARM EL SHEIKH 28A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7898D.Kossek M.Smola - M.De Rossi L.Potenza V-V6-2V-VV-V
7899M.Gengel T.Papik - R.Nijboer S.Pontjodikromo V-VV-VV-VV-V

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3616Mors Thy Handbold - Skanderborg 22-37

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6650Paris Handball - Montpellier 35-30

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2553Dijon Bourgogne - Billere Hb Pau Pyrenees 23-23

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
3711Zagreb Ppd - Celje Pivovarna Lasko 27-31

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6651Leipzig - Rhein Neckar Lowen 28-29
6652Lemgo - Flensburg Handewitt 18-27
6653Minden - Melsungen 27-29

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2964Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Dobrogea Sud 21-24
2966Baia Mare - Csm Fagaras 28-27

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
3601Sgau Saratov - Permskie Medvedi 30-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3527Alingsas - Onnereds Hk 27-21
3531Lugi - Malmo 26-32

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3535Amicitia Zurich - St Gallen 26-30

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3290River Plate - Psm 1-01-13-1
3295Ciudad De Buenos Aires - Drean Bolivar 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6672Padova - Perugia 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7795Suwon Vixtorm - Incheon Jumbos 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7796Ibk Altos - Seoul Kixx 1-01-13-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2233Valepa - Shakhter Soligorsk 0-10-20-3
2235Budvanska Rivijera Budva - Sl Benfica 1-01-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6666Evivo Duren - Wwk Volleys Herrsching 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5032Vk Spartak Ujs Komarno - Vk Mirad Pu Presov 0-11-11-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3387Hylte - Falkenberg 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
2427Us Oyonnax - Perpignan 21-19

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
3740(-2.5)Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers 21-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1342497679
arrow BL Belgija Keno 20/70 3561213202123283437465255585965686970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 47162028
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 29273132
arrow DA Multi-Daily A 6/99 398890929395
arrow DB Multi-Daily B 6/99 425057828587
arrow DC Multi-Daily C 6/99 132138566790
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 145910121417183235373841424950515561
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2371012141620212336374445495253616970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 67152127
arrow FK Finska Keno D 20/70 813172325282932344345464850515259636465
arrow FQ Finska Keno V 20/70 18101418212228293336384045565859666770
arrow FT Finska Keno T 20/70 78101315222528394047545556616263646769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1115202324262728314041424547535456586265
arrow HO Hong Kong 6/49 2313183149
arrow IL Illinois 6/52 182029343842
arrow IT Italija 6/90 335257727681
arrow LD Latvija Keno D 20/62 38111619222326273037383941425155596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2781012131720222426404245495255585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 347813212326323537383944464750515960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 26132227
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 141628333648
arrow NP New York Pick 10 20/80 5681112151721222829323435384045467279
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 39141516172125293031474950515457626467
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 610111215181920222326323740444566687475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 4681222
arrow PO Poljska 6/49 4920223545
arrow RO Rumunjska 6/49 81316172730
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101316182533
arrow SI Singapur 6/49 2916213649
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 21619253743
arrow TS Turska Super 6/54 61115304854
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 811152029
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 278910111619202940444650546465666772