Petak 15.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8196Armenija - Grcka - - 0-10-1
8197Crvena Zvezda Beograd - Asvel Lyon Villeurbanne - - 0-01-1
8198Maroko - Mauritanija - - 0-00-0
8199Svicarska - Gruzija - - 0-01-0
8200Valencia Basket - Bayern Munich - - 0-01-0
8201Sad - Kanada - - 3-04-1
8202Panama - Meksiko - - 0-10-3
8203Rojer J J H.Tecau - Herbert P H N.Mahut - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Tanzanija - Ekvatorska Gvineja gosti160-12-1
1380Zimbabve - Bocvana - - 0-00-0
1392Maroko - Mauritanija - - 0-00-0
1395Tunis - Libija domaći342-14-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1036Gimnasia Jujuy - Almagro - - 0-00-0
1037San Martin San Juan - Nueva Chicago domaći141-01-0
8021Belgrano - Ca Alvarado gosti21-12-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1222Central Coast - Adelaide domaći61-31-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6647Bruck Leitha - Ask Ebreichsdorf domaći211-01-0
6648Mattersburg Ii - Fc Marchfeld Donauauen gosti362-13-1
6649Admira Wacker Ii - Rapid Vienna Ii gosti270-11-1
6654Wiener Sportklub - Fc Mauerwerk domaći32-22-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Oud Heverlee - Kfco Beerschot Wilrijk gosti480-00-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081America Mineiro - Vitoria Ba domaći21-02-1
1082Bragantino Sp - Criciuma gosti261-11-1
1083Atletico Go - Parana Clube Pr domaći780-01-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Fk Teplice B - Fk Chlumec Nc gosti241-12-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3730Hb Koge - Nykobing Fc gosti760-00-2
3731Hvidovre - Fredericia gosti70-12-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7562Gateshead - Chester V-VV-VV-VV-V

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1137Finska - Lihtenstajn domaći211-03-0
1138Danska - Gibraltar domaći121-06-0
1139Norveska - Farski Otoci domaći42-04-0
1140Spanjolska - Malta domaći232-07-0
1141Svicarska - Gruzija domaći770-01-0
1158Armenija - Grcka gosti340-10-1
1159Bosna I Hercegovina - Italija gosti210-20-3
1160Rumunjska - Svedska gosti180-20-2

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8047Fc Bourg Peronnas - Troyes domaći451-01-0
8048Le Havre - Dunkerque gosti261-11-3

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2177Doxa Dramas - Panachaiki 2005 domaći41-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Psis Semarang - Putra Samarinda domaći311-01-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8179Shahr Khodro Fc - Gol Gohar Sirjan Fc domaći650-01-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5704Khosheh Talaei - Navad Urmia Fc gosti770-00-1
6260Sorkhpooshan Pakdasht Fc - Elmo Adab Tabriz domaći580-02-0
6421Damash Gilan Fc - Sepidrood Rasht Sc domaći91-02-1
6464Fajr Sepasi Fc - Baderan Tehran domaći331-01-1
6485Gol Reyhan Alborz - Mes Rafsanjan Fc domaći510-01-1
6644Rayka Babol Fc - Ghasghaei Shiraz domaći232-13-2
6645Sanat Mes Kerman Fc - Esteghlal Khuzestan Fc domaći940-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6827Avispa Fukuoka - Kanazawa gosti330-10-2
6828Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata domaći292-02-3
6829Ehime Fc - Ryukyu domaći131-01-2
6830Fagiano Okayama - Yokohama Fc gosti250-10-1
6831Fc Gifu - Kofu gosti550-01-3
6832Kyoto Ps - Jef United domaći840-01-0
6833Machida Zelvia - Kashiwa Reysol gosti20-20-3
6834Omiya Ardija - Albirex Niigata gosti620-01-1
6835V Varen Nagasaki - Tochigi Sc gosti230-10-1
6836Kagoshima United - Mito Hollyhock domaći441-01-0
6837Tokyo Verdy - Tokushima Vortis gosti430-11-2

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3502Brazil - Argentina gosti140-10-1
3526Peru - Kolumbija gosti900-00-1
8076Madjarska - Urugvaj gosti151-21-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7322Dordrecht - Roda domaći211-11-1
7323Eindhoven - Maastricht domaći740-02-0
7324Fc Oss - Volendam domaći61-21-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6646Tsv 1880 Wasserburg - Sv Kirchanschoring domaći291-02-0

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6676Bad Vilbel - 1. Hanauer Fc 93 - - 0-00-0
6677Sc Hessen Dreieich - Vfb Ginsheim 1916 domaći171-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6686Bramfelder Sv - Usc Paloma domaći530-02-1
6689Hamm United Fc - Buchholz domaći421-01-1
6690Tus Osdorf 1907 - Meiendorfer domaći112-05-1
6692Fc Suderelbe 1949 - Wandsbeker Tsv Concordia 1881 domaći31-23-2
6696Hamburger Sv Iii - Fc Teutonia Ottensen 1905 gosti270-12-3

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6730Fc Hurth - Fortuna Koln Ii domaći71-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8053Werder Bremen Am - Heider domaći163-05-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8066Sc Verl - Koln Am domaći151-02-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7223Ayacucho Fc - Pirata Fc domaći530-02-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1761Widzew Lodz - Gryf Wejherowo domaći451-04-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1637Bron Radom - Polonia Warszawa domaći111-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8081Rapid Vienna - Bw Linz domaći500-02-1
8082Preussen Munster - Jong Utrecht domaći102-14-1
8083Bk Hacken - Halmstad gosti620-00-2
8084Mainz - Darmstadt gosti410-12-1
8115Kaiserslautern - Astoria Walldorf gosti51-14-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1583Carrick Rangers - Crusaders domaći141-01-3

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8190Ballyvlare Comrades - Portadown gosti400-10-1
8191Newry City Afc - H W Welders gosti120-11-2

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Saint Vincent And The Grenadines - Nikaragva domaći600-01-0
7278Sad - Kanada domaći23-04-1
7279Panama - Meksiko gosti80-10-3

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1086Raith - Elgin domaći62-13-2

UAE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8302Al Arabi Uae - Emirates Ras Al Khaimah - - 0-00-0
8303Al Thaid - Al Oruba gosti162-12-2

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Ajman Club - Al Wahda gosti480-00-1
2458Al Ittihad Kalba - Al Ahli Uae gosti810-00-1
2467Al Nasr Dubai - Al Jazeera Uae - - 0-00-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Bugarska U21 - Poljska U21 domaći431-03-0
5642Cipar U21 - Norveska U21 domaći201-01-2
5647Rusija U21 - Latvija U21 domaći91-02-0
5648Ukrajina U21 - Danska U21 gosti50-22-3
5650Austrija U21 - Kosovo U21 domaći142-04-0
5667Albanija U21 - Engleska U21 gosti220-20-3
5668Srbija U21 - Estonija U21 domaći123-06-0
5669Skotska U21 - Grcka U21 gosti900-00-1
8130Francuska U21 - Gruzija U21 domaći151-03-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2353Bright Stars Fc - Uganda Police Fc gosti250-10-1
2354Mbarara Fc - Kyetume Fc domaći660-02-0
2365Uganda Revenue Authority Fc - Busoga United Fc --0-00-0
8279Maroons Fc - Wakiso Giants Fc gosti300-12-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8301Rukh Vinnyky - Fc Metalist 1925 domaći580-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8327Trujillanos - Dep. La Guaira gosti210-11-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8349Connahs Quay Nomads - Newtown gosti262-13-1
8350Bala Town - Airbus domaći900-01-0
8520The New Saints - Aberystwyth domaći32-02-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8712Comunicaciones - Penarol Mar Del Plata 81-63
8713Quimsa Santiogo Del Estero - Ciclista Olimpico De La Banda 86-83
8714Estudiantes De Concordia - Ia Central Cordoba 82-78

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1221Adelaide 36ers - Perth Wildcats 95-99
1226Melbourne United - South East Melbourne Phoenix 96-95

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4166Leuven Bears - Antwerp 77-94
8270Limburg United - Kangoeroes Basket Mechelen 73-69

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8652Botafogo - Pato Basquete 85-79
8653Flamengo - Mogi Das Cruzes 74-75

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1599Basket Opava 2010 - Bk Breda Weinstein Opava B 99-102
1646Zlin - Bc Vysocina 82-62
1647Bcm Orli Prostejov - Bk Snakes Ostrava 77-66
1649Basket Kosire - Sokol Prazsky 76-88

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8646Bristol Flyers - London City Royals 85-75
8647Glasgow Rocks - Sheffield Sharks 101-81
8648Newcastle Eagles - Manchester Giants 104-71
8651Worcester Wolves - Surrey Scorchers 77-78

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8278Rsk Rakvere Tarvas - Valga Korvpallikool 108-101

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4646Cska Moscow - Fenerbahce Ulker 88-70
4649Crvena Zvezda Beograd - Asvel Lyon Villeurbanne 65-65 / 72-74
4650Olympiakos Piraeus - Zalgiris Kaunas 83-74
4651Valencia Basket - Bayern Munich 82-56

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8272Gravelines Dunkerque - Champ. Chalons Reims 71-74
8273Roanne - Le Mans 100-84

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6653Ada Blois Basket 41 - Paris Basketball 89-77
6655Asc Denain Voltaire Ph - Provence Basket 87-70
6657Bc Gries Oberhoffen - Alm Evreux Basket 93-90
6658Ja Vichy Clermont - Saint Chamond 83-92
6666Lille Metropole - Poitiers 66-55
6672Saint Quentin - Sluc Nancy 77-92
6675Hermine Nantes Basket - Aix Maurienne Savoie Basket 74-78

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8271Kk Skrljevo - Kk Gorica 72-91

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2194Keflavik - Kr Reykjavik 66-67
6765Ir Reykjavik - Fjolnir 92-80
6766Umfn Njardvik - Thor Ak Akureyri 113-52

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8281Urania Milano - Ravenna 78-62

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8806Aisin Seahorses Mikawa - Toyama Grouses 90-90 / 106-99
8808Chiba Jets - Levanga Hokkaido 86-82
8809Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Osaka Evessa 61-81
8810Niigata Albirex Bb - Tochigi Brex 63-80
8811Toyota Alvark Tokyo - San En Neo Phoenix 82-67
8812Yokohama B Corsairs - Brave Thunders Kanagawa 63-75

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8282Koshigaya Alphas - Ehime Orange Vikings 87-86

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8285Wonju Dongbu Priory - Anyang Kgc 77-78
8821Seoul Thunders - Incheon Elephants 84-77

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1478Jiangsu Dragons - Beijing Ducks 91-100
1495Xinjiang Flying Tigers - Liaoning Flying Leopards 127-105

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000Charlotte Hornets - Detroit Pistons 109-106
1001Orlando Magic - San Antonio Spurs 111-109
1002Memphis Grizzlies - Utah Jazz 107-106
1004Minnesota Timberwolves - Washington Wizards 116-137
1016Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers 107-107 / 127-119
1017Golden State Warriors - Boston Celtics 100-105
1285Houston Rockets - Indiana Pacers 111-102
1289Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 99-97

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4712Wilki Morskie Szczecin - Astoria Bydgoszcz 85-87

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1650Csm Focsani - Csm Galati 59-84
1651Csm Medias - Abc Athletic Constanta 93-80

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2202Blancos De Rueda Valladolid - Tau Castello 87-79
2203Caceres Patrimonio De La Humanidad - Cb Almansa 76-68
6859Real Canoe Nc - Club Melilla Baloncesto 85-102
6860Lucentum Alicante - Oviedo Bc 90-54

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6855Kfum Umea - Norrkoping 86-94
6856Djurgarden Basket - Sodertelje 79-89
6857Kfum Nassjo - Jamtland 77-95
6858Lf Basket - Wetterbygden Stars 112-86

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1051Belleville Senators - Bridgeport Sound Tigers 2-13-3
1054Grand Rapids Griffins - Rockford Icehogs 2-15-2
1055Hershey Bears - Charlotte Checkers 0-00-3
1059Syracuse Crunch - Utica Comets 1-12-5
1060Binghamton Devils - Lehigh Valley Phantoms 0-03-1
1061Providence Bruins - Hartford Wolf Pack 1-13-3
1070Rochester Americans - Cleveland Monsters 0-12-2
1078Wilkes Barre Scranton Penguins - Springfield Thunderbirds 2-14-1
1079Laval Rocket - Milwaukee Admirals 0-22-5
1099Manitoba Moose - San Antonio Rampage 0-01-1
1100Colorado Eagles - Bakersfield Condors 1-03-0
1113Ontario Reign - San Diego Gulls 0-12-6
1115Stockton Heat - Tucson Roadrunners 0-12-5

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1588Orli Znojmo - Dornbirn 2-04-3
1594Innsbruck - Black Wings Linz 1-03-4
1595Kac - Vienna Capitals 2-28-3
1611Bolzano - Sapa Fehervar 1-05-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8734Hc Shakhtyor Soligorsk - Yunost Minsk 2-15-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1412Trinec - Mlada Boleslav 0-03-0
1451Plzen - Karlovy Vary 1-04-3
1453Vitkovice - Kometa Brno 0-13-3
1455Kladno - Zlin 1-01-0
1458Liberec - Litvinov 0-06-1
1462Pardubice - Olomouc 0-11-1
1463Sparta Prague - Mountfield Hk 0-12-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1669Roedovre - Herning 2-33-4
1670Rungsted - Herlev 1-09-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1708Hifk - Saipa 3-16-6
2900Hpk - Assat 1-15-3
2936Ilves - Tappara 0-01-0
2943Kalpa - Tps 1-22-5
2976Pelicans - Karpat 0-00-3
2977Sport - Lukko 0-02-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8339Heki - Koovee 1-03-4
8340Hermes - Jokipojat 2-03-1
8341Roki - K Vantaa 1-24-4
8342Sapko - Kettera 0-02-0
8343Tuto - Keupa Ht 0-33-6

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1710Grenoble - Scorpions De Mulhouse 2-06-2
1714Nice Aigles - Bordeaux Ghc 0-21-5
1730Rouen - Anglet Hormadi Elite 4-07-0

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8745Erie Otters - Windsor Spitfires 1-26-6
8746Sudbury Wolves - Oshawa Generals 0-04-1
8747Marie Greyhounds - Hamilton Bulldogs 2-04-3
8748Kitchener Rangers - Kingston Frontenacs 1-03-3
8749Mississauga Steelheads - Sarnia Sting 1-16-2
8750Guelph Storm - Owen Sound Attack 0-03-3
8751London Knights - Flint Firebirds 0-11-6

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8515Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 0-03-3
8517Kamloops Blazers - Prince George Cougars 0-01-0
8518Portland Winter Hawks - Spokane Chiefs 1-23-3
8519Victoria Royals - Lethbridge Hurricanes 3-03-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8346Cs Progym Gheorgheni - Debreceni Egyetem Ac 0-02-4
8347Dab Docler - Hsc Csikszereda 1-23-4
8348Schiller Vasas Hc - Ujpest Budapest 0-22-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1018Columbus Blue Jackets - St Louis Blues 1-12-2
1019New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 1-02-1
1020Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 0-12-4
1021Washington Capitals - Montreal Canadiens 0-02-5
1022Ottawa Senators - Philadelphia Flyers 0-12-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1942Stavanger - Narvik Ishockeyklubb 3-08-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1652Haugesund - Nidaros Hockey 2-33-7

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1602Augsburger Panthers - Adler Mannheim 1-14-1
1603Bremerhaven Pinguins - Eisbaren Berlin 1-12-3
1604Ehc Munchen - Thomas Sabo Ice Tigers 0-03-3
1605Iserlohn Roosters - Erc Ingolstadt 1-12-3
1608Schwenninger - Kolner Haie 1-14-5
1609Straubing Tigers - Krefeld Pinguine 0-15-3

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6881Bad Tolz - Esv Kaufbeuren 1-08-2
6882Kassel Huskies - Lausitzer Fuchse 0-01-0
6883Landshut Cannibals - Bietigheim Steelers 0-12-3
6885Lowen Frankfurt - Revensburg Towerstars 1-03-3
6886Wolfe Freiburg - Heilbronner Falken 1-13-3
6925Bayreuth Tigers - Bad Nauheim 1-12-3
6926Crimmitschau - Dresdner Eislowen 2-03-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1287Gks Tychy - Zaglebie Sosnowiec 6-06-2
1288Podhale Nowy Targ - Torun 0-04-3
1299Katowice - Stoczniowiec Gdansk 0-00-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1302Admiral Vladivostok - Jokerit 1-12-2
1303Red Star Kunlun - Ska St Petersburg 0-02-2
1304M Magnitogorsk - Sochi 0-01-0
1306Dinamo Riga - Vityaz Podolsk 1-04-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1308M Novokuznetsk - Yuzhny Ural Orsk 2-06-1
1309Rubin Tyumen - Yugra 1-13-1
1312Humo Tashkent - Org 2-05-2
1356Csk Vvs Samara - Dizel Penza 0-00-2
1368Hc Tambov - Hk Ryazan 2-03-0
1371Khimik Voskresensk - Krs Peking 0-01-0
1373Buran Voronezh - Bars Kazan 0-22-4
1374Zvezda Moscow - Tsen Tou Jilin City 3-05-0
1376Hc Rostov - Hk Torpedo Gorkii 0-11-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8499Amurskie Tigry U20 - Dinamo St Petersburg U20 1-01-3
8500Altai U20 - Sputnik Almetievsk U20 0-03-1
8501S. Barsy Astana U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 2-18-3
8502Loko Yaroslavl U20 - Mhk Dynamo U20 1-03-0
8503Krylia Sovetov U20 - Ska Varyagi U20 0-12-4
8504Ska 1946 U20 - Almaz U20 3-07-1
8505Riga U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 1-03-0
8506Taifun U20 - Spartak Moscow U20 0-02-0
9039Kuznetskie Medvedi U20 - Mamonty Yugry U20 1-25-6

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4734Dukla Michalovce - Kosice 0-12-2
4739Poprad - Liptovsky Mikulas 0-12-3
4740Trencin - Banska Bystrica 0-01-1
4741Zvolen - Nove Zamky 0-03-1
4743Dvtk Jegesmedvek - Detva 1-12-2
4744Mac Ujbuda - Slovan Bratislava 1-21-5

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2978Vastervik - Timra 1-21-4
3197Almtuna Is - Vasteras 1-12-1
3198Modo - Kristianstad 0-03-1
3199Sodertalje - Tingsryd 2-14-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8336Enkopings Sk Hk - Sollentuna Hc 1-02-2
8337Nybro - Vimmerby 0-05-1
8338Visby - Stromsbro If 0-06-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2970Fr. Gotteron - Ambri 3-14-2
2973Lausanne - Biel 1-22-3
2979Scl Tigers - Bern 1-03-1
3066Zug - Davos 1-14-5

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2548Chaux De Fonds - Ev Zug Academy 2-06-1
2553Ehc Winterthur - Visp 0-22-3
2841Gck Lions - Hc Biasca 2-09-3
2884Langenthal - Ajoie 1-04-3
2942Sierre - Kloten 2-02-1
2964Thurgau - Olten 1-13-2

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043R.Nadal - S.Tsitsipas 19-166-76-42-1
1044D.Medvedev - A.Zverev 10-134-66-70-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045J.S.Cabal R.Farah - K.Krawietz A.Mies 13-87-66-22-0
1046Rojer J J H.Tecau - Herbert P H N.Mahut 9-133-66-70-2

CHALLENGER CHAMPAIGNTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1123S.Kozlov - J.Wolf 4-122-62-60-2
1125K.Smith - B.Kavcic 9-136-73-60-2
8913J.Ficovich - A.Brown 8-135-73-60-2

CHALLENGER CHAMPAIGN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8905E.Hoyt M.Redlicki - A.Brown A.Kovacevic 13-97-66-32-0

CHALLENGER HELSINKITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8218H.Heliovaara - I.Ivashka 9-156-31-61-2
8527E.Ymer - M.Safwat 7-123-64-60-2
8528S.Stakhovsky - C.Taberner 9-136-73-60-2
8529A.Molcan - E.Ruusuvuori 8-133-65-70-2

CHALLENGER HOUSTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052T.Sandgren - M.Redlicki 15-187-64-61-2
1053G.Escobar - A.Galarneau 6-123-63-60-2
1056P.Krstin - M.Krueger 10-136-74-60-2
1065A.Vatutin - J.Jung 7-135-72-60-2
5622C.O Connell - A.Menendez Maceiras 13-107-66-42-0
5623M.Mmoh - B.Klahn 19-195-77-62-1
5630M.Giron - J.Brooksby 16-116-24-62-1
6937S.Bangoura - I.Karlovic 16-156-76-21-2

CHALLENGER HOUSTON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096C.Dolehide - T.Townsend 12-177-52-61-2
1097U.Arconada - S.Voegele 3-121-62-60-2
1098M.Minella - E.Bouchard V-VV-VV-VV-V
1291C.Bellis - K.Flipkens 8-124-64-60-2
5676C.Mcnally - D.Galfi 14-96-02-62-1
5688I.Falconi - B.Mattek Sands 12-46-16-32-0
5689K.Zavatska - A.Li 12-66-36-32-0
5699A.Kalinina - C.Vandeweghe 6-123-63-60-2

CHALLENGER HOUSTON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5427M.A.Reyes Varela F.Romboli - T.Huey S.Verbeek 4-123-61-60-2
5428J.Erlich S.Gonzalez - N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan 13-86-27-62-0
5440N.Pasha M.Schnur - L.Bambridge N.Lammons 5-121-64-60-2
5496S.Bangoura G.Nanda - A.Behar G.Escobar 8-135-73-60-2

CHALLENGER HOUSTON PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1477S.Fichman E.Shibahara - I.Falconi C.Mcnally 12-76-46-32-0
1582H.Carter J.Loeb - J.Cako O.Danilovic 13-97-56-42-0
6947B.Gumulya J.Rompies - F.Stollar T.Townsend V-VV-VV-VV-V
6948U.M.Arconada C.Dolehide - E.Perez L.Stefani 9-135-74-60-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1121L.Musetti - S.Ofner 8-136-72-60-2
1122F.Gaio - J.Sinner 8-124-64-60-2
8219A.Hoang - E.Benchetrit 12-26-26-02-0
8220L.Vanni - P.Gojowczyk 12-36-06-32-0

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8521J.Cerretani M.Cressy - S.Arends D.Pel 6-124-62-60-2
8522M.Neuchrist T.S.Weissborn - N.Cacic A.Sancic 10-136-74-60-2

CHALLENGER PUNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8224S.Diez - J.Clarke 16-164-66-31-2
8225T.Van Rijthoven - R.Ortega Olmedo V-V6-7V-VV-V
8226S.Mukund - J.Duckworth 16-185-76-41-2

CHALLENGER PUNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8221P.Raja R.Ramanathan - A.Dougaz C.Hemery 12-76-36-42-0
8222A.Kadhe S.Myneni - T.Matsui V.Vardhan 22-175-77-62-1

CHALLENGER TAIPEI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8235N.Bains - T.Babos 13-164-66-41-2
8937D.Kovinic - V.Diatchenko 5-123-62-60-2
8938V.Tomova - T.Babos 3-121-62-60-2

CHALLENGER TAIPEI PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8231Rodionova Ar S.Sanders - N.Dzalamidze K.Rakhimova 12-66-36-32-0
8935Cho I H Y.T.Cho - D.Jakupovic D.Kovinic 8-124-64-60-2

ITF HERAKLION 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7912S.Fomin - M.Veldheer 9-162-66-41-2

ITF MEN MILOVICE SINGLES M ITF CZE 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172M.Krumich - A.Paulson 12-86-46-42-0
1173M.Whitehouse - R.Balzerani 5-122-63-60-2

ITF MEN MONASTIR SINGLES M ITF TUN 48ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8526D.Capecchi - L.Giacomini 13-96-37-62-0

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 28ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1206V.Manafov - M.Gengel 12-46-46-02-0
8523A.Zakharov - L.Grigelis 12-56-16-42-0
8524G.Ricca - P.Vivero Gonzalez 5-123-62-60-2
8525K.Maamoun - R.Nijboer 12-66-36-32-0

ITF MILOVICE 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1174F.Duda - V.Ursu 2-122-60-60-2
1186O.Krutykh - J.Satral 10-134-66-11-2

ITF ORLANDO 38BTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1129A.Moundir - P.Sakamoto 13-156-33-61-2
1147J.Barranco Cosano - U.Blanch 12-56-26-32-0
1155N.Alvarez - D.Ignat 12-26-06-22-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6880Barnbach Koflach - Graz 20-32

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8355Odense Haandbold - Ajax Kobenhavn 26-26
8356Otterup - Sydhavsoerne 34-21
8357Skive - Fif Kobenhavn 29-26
8358Hei Skaering - Hc Midtjylland 24-27

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1656Krasnodar - Erd Hc 30-25

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6935Aek Athens - Doukas 40-25

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7976Kisvarda - Mtk Budapest 24-26
7977Holding - Bekescsaba 28-25

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6927Ferndorf - Asv Hamm 24-24
6928Hsg Krefeld - Bietigheim Metterzimmern 19-26

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8549Dinamo Volgograd - Universitet 30-23
8550Ksk Luch Moscow - Cska Moscow 25-41

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1397Gt Soder - Skara Hf 18-29
1402Onnereds Hk - Vasterasirsta Hf 23-26

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4553Hif Karlskrona - Aranas 25-22

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1953Sada Cruzeiro - America Volei 1-02-03-0
8359Cr Flamengo - Sao Paulo F.C Baruer 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1973Concilig Volei Bauru - Curitiba Volei 1-02-03-0
1978Sesc Rj - Fluminense Fc 0-11-13-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8665Neftochimik 2010 - Marek Dupnitsa 0-11-13-1
8666Pirin Razlog - Slavia Sofia 1-02-03-0
8667Cska Sofia - Montana 0-10-20-3
8668Dobrudja Dobrich - Hebar Pazardzhik 1-02-02-3

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8670Cska Sofia - Rakovski Dimitrovgrad 1-02-03-0
8671Vk Beroe Stara Zagora - Maritsa Plovdiv 0-10-20-3
8672Levski Volley - Kazanlak Volley 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2124Tours - Nice 1-02-03-0
8361Montpellier - Chaumont 52 1-02-03-0
8362Toulouse - Arago De Sete 0-11-13-1
8490Cannes - Paris 1-01-11-3

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8986Panthers - Thunders 1-02-03-0
8987Arrows - Wolfdogs Nagoya 1-01-11-3
8988Vc Nagano Tridents - Osaka Blazers Sakai 0-10-20-3
8989Stings - Oita Miyoshi Weisse Adler 1-02-03-1

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8992Red Rockets - Okayama Seagulls 0-10-20-3
8993Kurobe Aqua Fairies - Marvelous 0-10-20-3
8994Himeji Victorina Vc - Hisamitsu Springs 1-02-03-0
8995Arrows - Saitama 0-11-13-1
8996Rivale - Airybees 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8363Cheonan Skywalkers - Woori Card Wibee 0-11-11-3
8997Ansan Rush Cash - Kb Insurance Stars 0-11-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8998Suwon Hyundai - Daejeon Kgc 1-01-13-1

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1979Sichuan University - Jiangsu 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3300Jastrzebski Wegiel - Mks Slepsk Suwalki 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2138Lks Commercecon Lodz - Impel Gwardia Wroclaw 1-01-13-1

ROMANIA DIV 1 WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2235Metal Galati - Dinamo Bucharest 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2140Slavia Svidnik - Cop Trencin 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2192Eczacibasi Istanbul - Turk Hava Yollari 1-02-03-0

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1245Jug Dubrovnik - Havk Mladost 14-10
1246Vk Primorac Kotor - Pvk Jadran Carine 10-16
1252Sabac - Vk Crvena Zvezda 10-9

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2395Gloucester - Toulouse 20-25

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
2441As Beziers Herault - Soyaux Angouleme 15-12
2445Biarritz - Rouen Normandy 9-5
2446Rugby Club Vannes - Colomiers Rugby 29-13
2454Stade Aurillacois - Mont De Marsan 21-33
2480Us Carcassonne - Provence Rugby 19-10

MEĐUNARODNE UTAKMICERAGBI

Br. Susret Kraj
2390Papua New Guinea - Great Britain And Ireland 28-10

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8600Feldi Eboli - Padova 7-1
8601Pesaro - Came Dosson 1-0
8602Meta Catania - Real Arzignano 5-1
8607Real Rieti - Latina 2-1
8609Pescara - Mantova 4-4
8610Signor Prestito Cmb - Acqua E Sapone 7-7
8611Genova - Avellino 1-4

VN BRAZIL 1.SLOBODAN TRENINGFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2475R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
2485L.Hamilton - V.Bottas 0-1
2504N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
2505D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2519S.Perez - L.Stroll 0-1
2550K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2722G.Russell - N.Latifi 1-0
2725C.Sainz Jr - L.Norris 1-0
2746M.Verstappen - A.Albon 0-1
2761S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN BRAZIL DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1921R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
1926L.Hamilton - V.Bottas 1-0
1987N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2147D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2189S.Perez - L.Stroll 1-0
2190K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2199G.Russell - R.Kubica 1-0
2200C.Sainz Jr - L.Norris 1-0
2201M.Verstappen - A.Albon 1-0
2230S.Vettel - C.Leclerc V-V

VN BRAZIL KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5033A.Albon - A.Albon 1-0
5034V.Bottas - V.Bottas 0-1
5035P.Gasly - P.Gasly 1-0
5036A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5037R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5042L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5043N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5044R.Kubica - R.Kubica 1-0
5045D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5046C.Leclerc - C.Leclerc 0-1
5061K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5062L.Norris - L.Norris 1-0
5079S.Perez - S.Perez 1-0
5084K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5115D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5130G.Russell - G.Russell 1-0
5131C.Sainz - C.Sainz 1-0
5133L.Stroll - L.Stroll 1-0
5134M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5135S.Vettel - S.Vettel 0-1

VN BRAZIL POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2370R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
2371L.Hamilton - V.Bottas 1-0
2372N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2373D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2386S.Perez - L.Stroll 1-0
2389K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2398G.Russell - R.Kubica 1-0
2438C.Sainz Jr - L.Norris 0-1
2452M.Verstappen - A.Albon 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1391619232532333646485256596264656870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1011171939
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1112252831
arrow CO Connecticut 6/44 142126334243
arrow DA Multi-Daily A 6/99 61630435669
arrow DB Multi-Daily B 6/99 163041455499
arrow DC Multi-Daily C 6/99 121741467185
arrow EM Euro Millions 5/50 313203234
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1011121316182225263034414243505156576368
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 15111315213033343738414243505358666770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 46152127
arrow FK Finska Keno D 20/70 3791011203136464748525457596163666769
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5681013141516182930323335374955586265
arrow FT Finska Keno T 20/70 278911131418202227333437444548626370
arrow GO Njemačka Keno 20/70 17101115192127303440414345485051616567
arrow LD Latvija Keno D 20/62 58141516172324263032333538394952535459
arrow LE Latvija Keno E 20/62 158913151628333538404349515254555758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 13101314171923242729303137394952596061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 512252632
arrow NP New York Pick 10 20/80 610181921232435383940474849576063717780
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 320232834384041434447505556606364717480
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 26151722242527293334384244505254556079
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 68152629
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51318203748
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1215222430
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1219343568
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 810202128
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 36101421232425294344455354565861747576