Subota 16.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8782Dinamo Minsk - Avangard Omsk - - 0-01-1
8783Kielce - Vardar Skopje - - 0-01-0
8784Azerbaijan - Wales - - 0-20-2
8785Austrija - Sj. Makedonija - - 1-02-1
8786Obala Bjelokosti - Niger - - 0-01-0
8787Real Zaragoza - Albacete - - 0-00-1
8788Italija U21 - Island U21 - - 1-03-0
8789Indiana Pacers - Milwaukee Bucks - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9046Madagaskar - Etiopija domaći181-01-0
9047Obala Bjelokosti - Niger domaći680-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9036Belouizdad - Aso Chlef domaći670-01-0
9037Js Saoura - Mc Oran gosti291-11-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9173All Boys - Club Villa Dalmine gosti450-10-1
9174Quilmes - Deportivo Riestra domaći61-01-1
9175Defensores De Belgrano - Chacarita Juniors gosti122-12-1
9176Agropecuario Argentino - Estudiantes Rio Cuarto domaći211-01-2
9177Atletico De Rafaela - Sarmiento domaći91-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9041Club Atletico Fenix - Ca Defensores Unidos - - 0-00-0
9042Csd Flandria - Justo Jose De Urquiza gosti290-31-3
9043Los Andes - Ca Colegiales domaći271-01-0
9044Tristan Suarez - Ca Villa San Carlos gosti80-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9183Deportivo Espanol - Ferrocarril Midland gosti240-11-1
9184Ituzaingo - Berazategui gosti280-11-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9190Juventud Unida San Miguel - Central Ballester gosti200-22-3
9191Puerto Nuevo - Argentino De Rosario gosti90-10-2

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10855Canberra United Fc - Perth Glory domaći72-02-0
10856Sydney Fc - Melbourne Victory Fc domaći42-03-0
10857Newcastle Jets - Melbourne City Fc gosti220-11-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Western United Fc - Newcastle Jets gosti360-10-1
1224Brisbane - Melbourne City gosti60-24-3
1225Sydney - Melbourne Victory gosti450-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9216Sv Stripfing - Asv Drassburg domaći361-01-0
9217Wiener Viktoria - Traiskirchen Fcm domaći201-03-3
9218Sv Leobendorf - Neusiedl - - 0-00-0
9219Sc Team Wiener Linien - Wiener Neustadt domaći580-02-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1248Lokeren - Lommel gosti600-00-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6708Santos - Sao Paulo Sp domaći81-01-1
6709Fluminense - Atletico Mg domaći161-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Coritiba Pr - Oeste Sp domaći151-01-0
1085Crb - Ponte Preta domaći112-02-0
1090Guarani Sp - Operario Pr domaći341-01-0
1093Londrina Pr - Botafogo Sp gosti400-11-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8034Lisen - Chrudim domaći421-02-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1253Fk Mas Taborsko - Kraluv Dvur domaći51-12-2
1255Fk Jablonec B - Fc Hradec Kralove B domaći660-02-0
1256Fk Mlada Boleslav B - Sokol Brozany domaći34-07-0
1257Fk Prepere - Zapy gosti670-01-2
1258Tj Slovan Velvary - Fk Zbuzany 1953 domaći151-14-2
8039Fk Pribram B - Sokol Hostoun gosti570-00-1
8040Fc Pisek - Admira Praha gosti370-11-1
8041Sk Motorlet Praha - Benesov gosti30-12-2
8042Stechovice - Domalice gosti600-00-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1185Fotbal F M - Fc Velke Mezirici domaći162-03-0
1215Slovacko B - Dolni Benesov domaći281-01-0
1217Unex Unicov - Vyskov domaći251-12-2
1218Viktoria Otrokovice - Rosice domaći351-01-0
1232Fc Odra Petrkovice - Slavia Kromeriz domaći251-03-2
1234Hlucin - Sigma Olomouc B domaći780-01-0
1236Uhersky Brod - Banik Ostrava B domaći121-11-4
1239Vrchovina - Fk Apos Blansko domaći22-12-1
1240Znojmo - Fc Fastav Zlin B domaći281-12-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9289Mlada Boleslav U19 - Zlin U19 domaći111-02-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2178Blackpool - Afc Wimbledon domaći510-02-0
2180Bolton - Milton Keynes Dons domaći900-01-0
2181Coventry - Rochdale gosti281-12-1
2182Gillingham - Lincoln City domaći241-01-0
2183Rotherham - Accrington Stanley domaći301-01-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1372Crawley Town - Morecambe domaći441-01-1
2266Exeter - Cheltenham - - 0-00-0
2267Forest Green - Plymouth gosti340-10-1
2270Grimsby - Newport County V-VV-VV-VV-V
2293Leyton Orient - Scunthorpe gosti40-10-2
2307Northampton - Crewe domaći103-14-1
2308Port Vale - Carlisle gosti10-12-1
2310Salford - Swindon domaći41-12-3
2319Walsall - Cambridge United domaći12-02-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7449Ashton United - Warrington V-VV-VV-VV-V
7450Atherton Collieries Afc - Buxton gosti260-11-1
7451Basford United - Whitby Town gosti71-13-3
7452Gainsborough - Morpeth Town gosti340-10-1
7453Hyde United - Bamber Bridge gosti221-14-1
7454Matlock Town - Stalybridge gosti570-00-1
7459Nantwich Town - Grantham domaći181-02-0
7460Scarborough Athletic - Lancaster gosti590-00-1
7461Stafford Rangers - South Shields gosti300-21-2
7462Witton Albion - Fc United Of Manchester gosti500-03-3

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2328Barnet - Stockport domaći700-01-2
2330Boreham Wood - Maidenhead United domaći730-02-1
2331Bromley - Harrogate Town gosti121-33-3
2332Chesterfield - Chorley gosti160-22-3
2339Dagenham Redbridge - Aldershot domaći64-06-1
2340Ebbsfleet United - Hartlepool gosti320-22-2
2341Notts County - Barrow gosti100-20-3
2342Solihull Moors - Fylde domaći143-13-1
2344Torquay - Sutton United gosti131-11-2
2345Woking - Halifax - - 0-00-0
2347Yeovil - Dover Athletic - - 0-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7556Alfreton Town - Gloucester V-VV-VV-VV-V
7557Altrincham - Hereford domaći262-05-1
7558Brackley Town - Darlington domaći115-05-1
7559Bradford Park Avenue - Leamington gosti80-20-3
7560Curzon Ashton - York domaći321-01-0
7561Farsley Celtic - Boston Utd gosti251-12-4
7563Kettering - Blyth Spartans gosti270-34-4
7564Southport - Kings Lynn domaći31-11-2
7565Telford - Spennymoor gosti121-22-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9453Afc Hornchurch - Corinthian Casuals gosti580-01-1
9454Bognor Regis Town - Merstham domaći341-02-1
9455Bowers Pitsea Fc - Margate gosti450-10-1
9456Brightlingsea Regent - Cray Wanderers gosti240-20-2
9457Cheshunt Fc - Carshalton Athletic gosti410-10-1
9458East Thurrock - Leatherhead domaći271-03-0
9459Enfield - Folkestone Invicta gosti260-21-3
9460Haringey Borough - Bishop S Stortford domaći361-02-1
9461Kingstonian - Lewes gosti111-13-1
9462Potters Bar Town - Horsham gosti860-00-2
9471Wingate Finchley - Worthing domaći152-12-3

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8914Alvechurch - Rushden domaći71-01-2
8915Barwell - Royston Town gosti11-13-1
8916Biggleswade Town - Stourbridge V-VV-VV-VV-V
8917Leiston - Banbury United gosti140-11-5
8918Lowestoft Town - Coalville Town gosti450-12-1
8919Needham Market Fc - Rushall Olympic domaći780-01-1
8921Nuneaton - Stratford Town Fc domaći660-02-0
8923Peterborough Sports Fc - Bromsgrove Rovers domaći233-03-2
8924Redditch - Hitchin gosti30-20-2
8925Tamworth - Kings Langley domaći71-02-0
8926St Ives Town - Hednesford V-VV-VV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8836Beaconsfield Town - Yate Town gosti141-11-1
8837Dorchester - Walton Casuals domaći91-02-2
8838Farnborough - Harrow Borough domaći371-01-1
8839Hayes Yeading United - Salisbury domaći610-01-0
8844Poole Town - Merthyr Town V-VV-VV-VV-V
8867Swindon Supermarine - Hendon domaći272-02-0
8868Taunton Town - Blackfield Langley domaći62-04-1
8870Tiverton - Metropolitan Police domaći431-02-1
8898Truro City - Hartley Wintney domaći21-12-1
8901Weston Super Mare - Chesham United gosti141-11-2
8902Wimbourne - Gosport Borough domaći241-01-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9410Sheffield Wednesday U23 - Wigan U23 gosti380-11-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1144San Marino - Kazahstan gosti60-31-3
1145Slovenija - Latvija domaći530-01-0
1146Njemacka - Bjelorusija domaći411-04-0
1161Cipar - Skotska gosti120-11-2
1165Azerbaijan - Wales gosti100-20-2
1166Rusija - Belgija gosti190-31-4
1167Austrija - Sj. Makedonija domaći71-02-1
1168Hrvatska - Slovacka gosti320-13-1
1170Izrael - Poljska gosti40-11-2
1171Sjeverna Irska - Nizozemska - - 0-00-0

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9077Bugarska U19 - Armenija U19 domaći51-03-0
9078Slovacka U19 - Malta U19 domaći43-03-0
9079Francuska U19 - Finska U19 domaći262-02-0
9080Svedska U19 - Estonija U19 domaći321-04-0
9083Poljska U19 - Kosovo U19 domaći403-04-1
9084Italija U19 - Cipar U19 domaći31-02-0
9085Ukrajina U19 - Slovenija U19 domaći41-11-1
9086Danska U19 - Farski Otoci U19 domaći630-02-0
9087Belgija U19 - Albanija U19 domaći102-02-1
9088Grcka U19 - Island U19 gosti190-12-5
9323Bosna I Hercegovina U19 - Luksemburg U19 domaći900-01-0
9368Engleska U19 - North Macedonia U19 domaći411-05-0
9369Rusija U19 - Wales U19 domaći301-02-2
9378Turska U19 - Crna Gora U19 gosti71-12-1
9379Austrija U19 - Svicarska U19 domaći171-12-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9506Noeux Les Mines - Fc Bastia Borgo gosti500-00-2
9507Bergerac Perigord Fc - Clermont Foot domaći181-01-0
9508Chateauroux - Niort gosti141-11-1
9509Sas Epinal - Sochaux domaći291-02-0
9510Frejus Saint Raphael - Grenoble domaći221-02-1
9511Lens - Boulogne Sur Mer domaći530-01-1
9512Sarre Union - Creteil gosti280-10-2
9513Lorient - Guingamp domaći61-03-0
9514Fleche - Linas Monthlery Esa domaći61-22-3
9515Saint Genevieve - Sannois Saint Gratien V-VV-VV-VV-V
9516Bourges Foot - Sable Sur Sarthe domaći201-11-1
9517Olympique Ales - As Lattes domaći530-01-0
9518Beauvais - Fc Chambly Oise gosti150-31-4

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Arman Gohar Sirjan - Aluminium Arak gosti270-11-1

ITALIJA PRIMAVERA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9619Frosinone U19 - Ascoli U19 domaći282-05-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Pergolettese - Albinoleffe gosti510-02-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5570Salo - Padova domaći271-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5596Monopoli - As Bisceglie domaći332-12-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10451Ac Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu domaći500-01-0
10452Blaublitz Akita - Gamba Osaka U23 domaći630-03-0
10453Fujieda Myfc - Cerezo Osaka U23 gosti900-00-1
10454Gainare Tottori - Fukushima United gosti90-21-2
10455Kamatamare Sanuki - Sc Sagamihara domaći820-01-0
10456Vanraure Hachnohe Fc - Kataller Toyama domaći262-02-0
10457Fc Tokyo U23 - Yscc Yokohama domaći12-02-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Fortaleza Fc - Boyaca Chico gosti690-00-2
1220Deportes Quindio - Club Cortulua domaći211-13-3
1241Tigres Fc - Deportes Pereira gosti30-30-5

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9266Perez Zeledon - Herediano domaći510-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2208Atlante - Cd Mineros De Zacatecas domaći251-02-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9629Noordwijk - Hardenberg domaći600-02-0
9630Scheveningen - Jong Volendam domaći480-02-1
9631Aswh - Quick Boys gosti900-00-1
9632Kozakken Boys - Ijsselmeervogels gosti71-21-3
9633Spakenburg - Excelsior Maassluis domaći81-01-0
9634Katwijk - De Treffers domaći570-02-0
9635Koninklijke Hfc - Rijnsburgse Boys gosti400-12-1
9636Tec - Gvvv domaći630-01-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9551Bayern Munich - Wolfsburg gosti211-11-3
9552Sc Frieburg - Turbine Potsdam domaći321-12-3
9553Werder Bremen - Sc Sand gosti410-10-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
95391865 Dachau - Tsv Schwaben Augsburg gosti240-11-2
9540Fc Pipinsried - 1860 Munich Am domaći242-03-1
9541Ismaning - Sv Pullach gosti121-12-3
9542Sv Donaustauf - Ingolstadt Am domaći121-11-1
9543Tsv 1882 Landsberg - Fc Deisenhofen gosti21-11-3
9544Tsv Nordling - Kottern gosti270-10-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9530Ansbach - Sand gosti230-12-1
9531Djk Gebenbach - Tsv Abtswind gosti630-00-2
9532Eintracht Bamberg 2010 - Eltersdorf gosti190-41-5
9533Fc Viktoria Kahl - Tsv Karlburg domaći191-03-0
9534Seligenporten - Don Bosco Bamberg domaći381-01-1
9535Wurzburger - Bayern Hof domaći141-02-1
9536Asv Cham - Grossbardorf domaći22-32-6

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9545Waldgirmes - Baunatal domaći101-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
95551. Goppinger Sv - Tsv Ilshofen domaći92-04-1
9556Fv Ravensburg - Sv Sandhausen Ii domaći121-11-4
9557Reutlingen - Sgv Freiberg domaći104-07-0
9558Stuttgart Amateurs - Spfr. Dorfmerkingen domaći172-05-0
9559Freiburger Fc - Fsv 08 Bissingen gosti50-13-1
9560Linx - Stuttgart Kickers gosti310-21-4
9561Neckarsulm - Pforzheim domaći61-01-1
9562Villingen - Sv Oberachern gosti120-10-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9570Sportfrunde Baumberg - 1.Fc Monheim domaći111-01-1
9571Tvd Velbert 1870 - Turu Dusseldorf - - 0-00-0
9572Spvg Schonnebeck 1910 - Straelen gosti900-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9573Mtv Eintracht Celle - Hsc Tundern domaći500-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9575Aubstadt - Schalding Heining gosti40-12-3
9576Bayreuth - Memmingen domaći12-04-0
9577Burghausen - Schweinfurt gosti70-30-3
9578Eichstatt - Viktoria Aschaffenburg domaći261-01-2
9579Greuther Furth Am - Heimstetten domaći401-02-0
9580Illertissen - Augsberg Am domaći151-11-3
9581Nurnberg Am - Buchbach domaći401-02-1
9582Tsv Rain Lach - Tsv 1860 Rosenheim domaći72-03-2
9583Turkgucu Munchen - Vfr Garching domaći451-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9585Weiche Flensburg - Hannoverscher Sc domaći371-04-1
9586Lubeck - Altona 93 V-VV-VV-VV-V
9587Rehden - Wolfsburg Am gosti550-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9592Bergisch Gladbach - Tus Haltern domaći31-13-1
9593Borussia Monchengladbach Am - Vfb Homberg domaći181-01-0
9594Rw Essen - Aachen domaći92-03-0
9595Schalke Am - Sv Rodinghausen gosti280-11-2
9596Sportfreunde Lotte - Wuppertaler domaći480-02-2
9597Sv Lippstadt 08 - Rw Oberhausen V-VV-VV-VV-V

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9679Af Sporting San Miguelito - Ca Independiente De La Chorrera domaći550-01-0
9680Costa Del Este Fc - Plaza Amador domaći141-02-2
9681San Francisco - Cd Universitario - - 0-00-0
9682Tauro - Arabe Unido - - 0-00-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7224Alianza Lima - Sport Huancayo domaći41-13-1
7228Academia Cantolao - Carlos Mannucci gosti730-00-1
7229Sport Boys - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći311-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1635Deportivo Coopsol - Santos Fc Ica domaći291-01-0
1636Comerciantes Unidos - Atletico Grau domaći232-13-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1777Bielsko Biala - Zaglebie Sosnowiec domaći133-04-1
1779Stomil Olsztyn - Gks Belchatow gosti840-00-1
1780Chojnice - Wigry Suwalki gosti40-11-3
1915Gks Tychy - Radomiak Radom domaći371-02-2
1916Sandecja Nowy Sacz - Lks Nieciecza domaći142-02-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1762Blekitni Stargard S. - Ks Polkowice domaći161-23-2
1765Resovia Rzeszow - Stalowa Wola gosti300-13-2
1766Bytovia Bytow - Elana Torun gosti760-01-1
1767Gornik Leczna - Garbarnia Krakow domaći351-01-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9686Varzim - Sporting Farense gosti231-31-3
9687Penafiel - Feirense - - 0-00-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9104Esperanca De Lagos - Louletano gosti450-11-1
9105Berco Sc - Oliveirense domaći61-12-1
9106Sportivo De Loures - Amora Fc domaći292-12-1
9107Vitoria Guimaraes B - Uniao De Madeira domaći271-03-0
9108Vizela - Ar Sao Martinho - - 0-00-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Casa Pia - Chaves gosti360-10-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći231-01-1
2325Gloria Buzau - Fc Dunarea Calarasi domaći332-03-1
2326Scolar Resita - Ripensia Timisoara gosti380-11-2
2333Rapid Bucharest - Pandurii Tg.Jiu domaći81-04-0
2348Politehnica Timisoara - Sportul Snagov domaći421-02-0
2349Fc Arges - Petrolul Ploiesti domaći101-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9662Cliftonville - Ballymena domaći510-01-0
9663Dungannon - Larne - - 0-00-1
9664Warrenpoint - Coleraine domaći470-03-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9642Dundela Fc - Ballinamallard United gosti100-30-4
9643Loughgall - Knockbreda gosti280-10-3
9644Psni - Queens University domaći203-05-3

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2113Bardejov - Slovan Bratislava gosti81-42-5

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5582Dundee United - Queen Of The South domaći222-03-0
5617Morton - Arbroath domaći31-01-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1961Dumbarton - Falkirk domaći291-01-1
1968Peterhead - Montrose - - 0-00-0
1969Stranraer - Airdrie United gosti540-00-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1991Cove Rangers - Brechin domaći780-03-0
2002Cowdenbeath - Queen S Park domaći201-01-0
2065Edinburgh City - Albion Rovers gosti380-13-2
2077Stirling Albion - Annan Athletic domaći381-02-0

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Glasgow Rangers U21 - Wrexham domaći351-02-0
1088Inverness Caledonian Thistle - Clyde - - 0-00-0
1089Stenhousemuir - Partick Thistle gosti340-11-4

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6809Fuenlabrada - Huesca domaći121-03-2
6810Extremadura - Deportivo La Coruna domaći52-02-0
6811Elche - Almeria domaći530-01-1
6812Numancia - Rayo Vallecano gosti191-12-2
6813Real Zaragoza - Albacete gosti900-00-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8232Real Oviedo B - Atletico Madrid B V-VV-VV-VV-V
8233Sporting Gijon B - Celta Vigo B gosti231-11-1
8234Fc Coruxo - Las Rozas Cf - - 0-00-0
8240Villarreal B - Olot domaći281-01-1
8241Sd Ejea - Badalona domaći251-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3531Arenas Club De Getxo - Sd Leioa gosti10-10-3
3535Amorebieta - Izarra - - 0-00-0
3601Osasuna B - Barakaldo domaći900-01-0
3606Athletic Bilbao B - Unionistas De Salamanca Cf domaći201-04-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10000Casalarreina Cf - Alfaro gosti580-02-1
10001Ud Logrones B - Oyonesa domaći132-03-0
10002Yague Cf - Cd Arnedo domaći211-11-2
10003Calvo Sotelo Puertollano - Almagro Cf domaći163-04-0
10004Ud Gijon Industrial - Cd Lealtad De Villaviciosa - - 0-00-0
10005Cd Bezana - Cf Vimenor domaći520-02-0
10006Cd Laredo - Selaya Fc domaći71-15-1
10007Sd Beasain - Tolosa Cf - - 0-00-0
10008Urduliz Ft - Cd Santurtzi Ke domaći131-01-1
10009Sd Deusto - Sd Gernika Club gosti200-40-4
10010Igualada Cf - Ce Europa gosti270-11-1
10011Santfeliuenc Fc - Fc Cerdanyola Del Valles - - 0-00-0
10012Atzeneta Ue - Cf Villarreal C gosti610-00-1
10013Cd Roda - Hercules Cf B domaći690-01-0
10014Ud Beniganim - Fc J. Espanol De San Vicente gosti470-00-3
10058Atletico Tordesillas - Cd Becerril domaći281-04-0
10062Club Polideportivo Almeria - Cd Melilla domaći32-04-0
9971San Roque - Arcos Cf domaći780-01-0
9972Cd Platges De Calvia - Cd Manacor domaći141-01-0
9973Cd Ferriolense - Cd Ibiza Islas Pitiusas domaći31-41-4
9974Santa Catalina Atletico - Ce Santanyi domaći73-13-2
9975Binisalem - Ibiza Sant Rafel Fc domaći171-11-1
9976Constancia - Felanitx - - 0-00-0
9987Cda Aguilas Fc - Cf Castillo Huercal Overa - - 0-00-0
9996Cd Hernan Cortes - Ucd Burlades - - 0-00-0
9997Vale De Egues - Club Deportivo Huarte gosti130-12-2
9998Union Mutilvera - Cd Beti Onak domaći153-16-1
9999Cd Ardoi - Cd Pena Azagresa domaći560-02-0

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10064Etoile Carouge - Fc Sion Ii domaći272-02-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3711Al Dhafra - Al Ain gosti320-10-2
4158Hatta Sc - Sharjah domaći171-01-0
4161Al Wasl - Baniyas domaći680-02-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9101Italija U21 - Island U21 domaći321-03-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Fenix - Progreso domaći530-01-2
4201Atletico River Plate - Defensor Sporting domaći341-01-0
4204Ca Boston River - Montevideo Wanderers gosti550-01-3
4215Cerro Largo - Racing Club Montevideo domaći12-02-1
4216Cerro - Rampla Juniors gosti550-00-1
4221Danubio - Liverpool Montevideo domaći311-01-2
4226Plaza Colonia - Juventud Piedras domaći830-01-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10088Rentistas - Sud America domaći321-04-0
10089Villa Espanola - Cerrito gosti570-00-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Metropolitanos Fc - Tachira domaći52-02-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8547Newi Cefn Druids - Barry Town domaći31-01-0
8548Uwic Cardiff - Carmarthen gosti420-20-3

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9185Igokea Laktasi - Buducnost Podgorica 72-83
9186Kk Cedevita Olimpija - Fmp 93-89

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10059Ca San Lorenzo De Almagro - Club Deportivo Hispano Americano 87-83
10060Gimnasia De Comodoro - Boca Juniors 85-85 / 99-87
10061San Martin Corrientes - La Union Formosa 89-76

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1227Cairns Taipans - Brisbane Bullets 94-85
1230Sydney Kings - Illawarra Hawks 92-87
1231Perth Wildcats - New Zealand Breakers 88-77

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8790Oberwart Gunners - Arkadia Traiskirchen 112-67
8791Wbc Kraftwerk Wels - Kapfenberg Bulls 67-58
8792Ubc St Polten - Bk Dukes Klosterneuburg 86-106

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9645Dexia Mons Hainaut - Aalstar 68-67

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9683Franca Bc Sp - Ca Paulistano Sp 89-92
9684Unifacisa - Sao Jose Dos Campos 89-77

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8793Cez Nymburk - Usti Nad Labem 112-76
8794Nh Ostrava - Sokol Hradec Kralove 89-98
8795Bc Kolin - Bk Pardubice 84-105
8796Bk Decin - Usk Prague 72-72 / 82-84
8798Bk Opava - Qanto Svitavy 85-79
8799Basket Brno - Bk Olomoucko 63-72

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9519London City Royals - Plymouth Raiders 101-92

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9475Bk Ogre - Ttu Kk 98-79
9476Ventspils - Vef Riga 72-79
9477Valmiera Glass Via - Kk Parnu 76-75

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9264Tnt Katropa - Magnolia Hotshots 93-100

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9048Salon Vilpas Vikings - Kataja Joensuu 97-65
9049Pyrinto Tampere - Helsinki Seagulls If 91-105

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8801Boulazac Basket - Limoges 84-81
8802Orleans Loiret - Le Portel 110-62
8803Pau Orthez - Cholet 82-83
8804Strasbourg - Chalon Sur Saone 95-75
8805Dijon - As Monaco 71-85

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6688Bc Souffelweyersheim - Antibes Sharks 73-53
6691Ujap Quimper 29 - Rouen 73-68

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1305Panionios - Gs Lavriou 71-77
2532Ago Rethymnon - Asp Promitheas 70-63
2533Ifaistos Limnou - Aris 85-59
2534Kolossos - Gs Ermis Agias Larisas 80-83
2541Panathinaikos - Ao Ionikos Nikaias 107-71
2544Iraklis - Aek Athens 68-77

GRČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9646Ae Psuchikou - Ao Triton 71-64
9647Ao Agriniou - Ao Amintas 71-71 / 76-80
9652As Diagoras Driopideon - Apollon Achaia 92-77
9653As Karditsas - Oiakas Nafpliou 77-60
9654Asa Koroivos - Gs Dafni Dafniou 55-55 / 58-62
9655Olympiakos Piraeus - Eleftheroupoli 75-75 / 89-85
9656Saak Anatolia - Filippos Veroias 64-65

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9045Split Co - Alkar Sinj 99-69
9677Gkk Sibenik - Dubrava 95-72
9678Vrijednosnice Osijek - Zabok 89-85

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6974Sassari - Reggio Emilia 100-81

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9252Bava Virtus Pozzuoli - Global Service Spa Basket Scauri 79-69
9253Cestistica Torrenovese - Etrusca San Miniato 50-72
9254Fortitudo Alessandria - Olimpo Basket Alba 82-89
9255Luciana Mosconi Ancona - Tigers Cesena 60-72
9256Basket Monfalcone - Virtus Basket Padova 75-80
9257Pallacanestro Bernareggio - Rucker Sanve San Vendemiano 89-66
9258Gordon Nuova Pallacanestro Olginate - Elachem Vigevano 1955 82-77
9259Juvi Cremona 1952 Ferraroni - Mg Kvis Piadena 75-76
9260Pallacanestro Piacentina - Giulianova Basket 85 74-54
9261Us Empolese - Basketball Club Lucca 88-46
9546Caselpusterlengo - Ferrara 87-83
9657Eurobasket Roma - Scafati 82-91
9658Latina - Treviglio 80-57
9659Bergamo - Napoli Basket 56-83

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9251Maccabi Ashdod - Maccabi Tel Aviv 57-94

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8813Sun Rockers Shibuya - Kyoto Hannarizu 90-68
8818Akita Northern Happinets - Shimane Susanoo Magic 98-55
8820Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shiga Lake Stars 63-56

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8822Lg Sakers - Goyang Orions 69-69 / 80-81
9057Mobis Phoebus - Jeonju Kcc Egis 76-79

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9224Qingdao Eagles - Fujian Sturgeons 136-127
9225Shandong Golden Stars - Guangdong Southern Tigers 99-123
9226Shanxi Brave Dragons - Jiangsu Monkey Kings 95-85
9227Sichuan Blue Whales - Guangzhou Longlions 104-99
9228Tianjin Gold Lions - Zhejiang Golden Bulls 94-105

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8823Juventus Utena - Bc Dzukija Alytus 88-75
8828Lietuvos Rytas Vilnius - Prienai 88-64

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10065Minnesota Timberwolves - Houston Rockets 105-125
10075Miami Heat - New Orleans Pelicans 109-94
9144Chicago Bulls - Brooklyn Nets 111-117
9145Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 83-102
9146New York Knicks - Charlotte Hornets 102-103
9147Dallas Mavericks - Toronto Raptors 110-102
9148San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 116-121
9149Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks 150-101

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9660Den Helder Suns - Basketball Academie Limburg 72-67

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9229Giessen 46ers - Mitteldeutscher Bc 98-95
9230Hamburg Towers - Bg Gottingen 87-93
9231Rasta Vechta - Phantoms Braunschweig 106-103

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9238Bv Chemnitz 99 - Wobmoebel Baskets Paderborn 102-68
9239Science City Jena - Giants Leverkusen 95-68
9240Artland Dragons - Panthers Schwenningen 86-84
9241Nuremberg Falcons Bc - Tbb Trier 91-79
9242Walter Tigers Tubingen - Eisbaren Bremerhaven 76-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8484Starogard Gdanski - Polski Cukier Torun 86-89
8485Trefel Sopot - Wikana Start Lublin 82-95
8486Wroclawek - Rosa Radom 78-82

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9267Ks Pogon Prudnik - Ask Doral Nysa Klodzko 88-72
9268Ptg Sokol Lancut - Znicz Basket Pruszkow 81-60
9269Gks Tychy - Stk Czarni Slupsk 84-91

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9480Benfica - Terceira Basket 111-58
9481Vitoria Sport Clube - Fc Porto 78-82
9482Cab Madeira - Ovarense 81-76
9503Sc Lusitania - Illiabum 106-79
9504Maia Basket - Galitos Barreiro 78-88
9505Cp Esgueira - Sporting Cp 78-90

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8830Bcmu Pitesti - Csu Atlassib Sibiu 59-77
8831Csm Sighetu Marmatiei - Csm Targu Jiu 84-77
8832Bc Timisoara - Csm Csu Oradea 86-94

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9270Bk 04 Ac Lb Snv - Bk Zilina 94-82
9271Bk Iskra Svit - Inter Bratislava 69-106
9272Bk Levicki Patrioti - Bc Prievidza 86-66

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8654Icl Manresa - Rio Natura Monbus 79-85
8655Morabanc Andorra - Unicaja Malaga 89-73
8656Cb Miraflores - Real Betis Energia Plus 85-72
8657Divina Seguros Joventut - Iberostar Tenerife 77-73

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8663Cb Granada - Caprabo Lleida 86-47
9150Marin Peixegalego - Iberojet Palma 77-90
9273Cb Penas Huesca - Leche Rio Breogan 71-87

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9665Koping Stars - Boras 75-67

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9671Starwings Basket - Bbc Nyon 80-71
9672Lions De Geneve - Benetton Fribourg 73-76
9673Vevey Riviera Basket - Sam Basket Massagno 81-70
9674Ensa Union Neuchatel - Basket Club Boncourt 90-74
9675Swiss Central Basket - Bbc Lausanne 76-80

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8833Banvitspor - Gaziantep Basketbol 99-72
8834Pinar Karsiyaka - Galatasaray Sk 84-55
8835Anadolu Efes Istanbul - Turk Telekom 81-71
9274Ogm Ormanspor - Bahcesehir Koleji 108-93

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9050Parma Permsky Kray - Uniks Kazan 88-89
9051Avtodor Saratov - Bc Astana 90-85
9052Nizhnyi Novogrod - Zielona Gora 82-87

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9695Vienna Capitals Silver - Hc Gherdeina V-VV-V
9696Hk Sz Olimpija - Cortina 2-02-2
9697Ehc Bregenzerwald - Jesenice 0-23-5
9698Ek Zeller Eisbaren - Ec Die Adler Kitzbuhel 2-06-0
9699Lustenau - Ec Kac Ii 1-04-1
9700Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Val Pusteria 0-21-8
9701Ritten Sport - Red Bull Hockey Juniors 0-04-1
9702Fassa - Feldkirch V-VV-V

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9278Khimik Ska - Hc Bobruisk 2-03-1
9279Pinskie Jastreby - Bjelorusija U18 2-03-0
9280Hk Brest - Bjelorusija U20 1-12-2
9281Hk Vitebsk - Hc Lokomotiv Orsha 1-21-4

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2248Slavia Prague - Chomutov 0-01-4
2249Slovan Ustecti Lvi - Vhk Vsetin 1-02-2
2260Benatky Nad Jizerou - Hc Rt Torax Poruba 3-06-2
2264Hk Jestrabi Prostejov - Hc Banik Sokolov 1-14-2
2279Kadan - Hc Frydek Mistek 1-22-7
2280Stadion Litomerice - Ceske Budejovice 2-25-8
2281Dukla Jihlava - Hc Zubr Prerov 0-00-0
2284Horacky Fk Trebic - Hc Havirov Panthers 1-04-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9688Belfast Giants - Dundee Stars 0-12-4
9689Manchester Storm - Cardiff Devils 0-11-4
9690Sheffield Steelers - Coventry Blaze 2-04-1
9691Fife Flyers - Glasgow Clan 3-26-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9282Jukurit - Hifk 1-12-3
9283Jyp - Tappara 0-05-1
9284Karpat - Tps 3-16-2
9285Kookoo - Assat 1-13-3
9286Saipa - Kalpa 0-02-4
9287Sport - Ilves 1-02-4
9288Lukko - Hpk 2-06-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9692Hokki - K Vantaa 1-21-7
9693Iisalmen Peli Karhut - Heki 1-04-0
9694Keupa Ht - Jokipojat 2-13-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8752Gap - Angers 0-01-3

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10546Regina Pats - Prince Albert Raiders 2-13-3
10547Saskatoon Blades - Calgary Hitmen 1-21-4
10548Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 1-17-3
10549Red Deer Rebels - Brandon Wheat Kings 3-04-3
10550Seattle Thunderbirds - Portland Winter Hawks 1-14-4
10551Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 1-05-1
10552Vancouver Giants - Prince George Cougars 1-04-0
10553Everett Silvertips - Winnipeg Ice 2-24-4
10554Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 2-24-3
10555Tri City Americans - Spokane Chiefs 0-13-4

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9290Hk Liepaja - Hs Riga 2-25-3
9291Hc Kurbads - Hk Olimp Riga 0-21-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8903Cs Progym Gheorgheni - Corona Brasov 1-01-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1029Minnesota Wild - Carolina Hurricanes 0-23-3
1031Arizona Coyotes - Calgary Flames 0-03-0
1033Edmonton Oilers - Dallas Stars 2-14-4
1034Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights 2-04-3
1035Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets 1-13-4
9151Boston Bruins - Washington Capitals 1-12-2
9152Buffalo Sabres - Ottawa Senators 0-04-2
9153Florida Panthers - New York Rangers 2-24-3
9154Montreal Canadiens - New Jersey Devils 1-13-3
9155Philadelphia Flyers - New York Islanders 2-03-3
9156Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs 2-06-1
9157Nashville Predators - Chicago Blackhawks 0-22-7
9158St Louis Blues - Anaheim Ducks 0-21-4
9159Vancouver Canucks - Colorado Avalanche 1-14-4
9160San Jose Sharks - Detroit Red Wings 1-03-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8753Frisk Asker - Valerenga 1-02-0
8754Stjernen - Sparta Sarpsborg 1-25-3
8755Lillehammer - Storhamar 2-03-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10624Admiral Vladivostok - Ska St Petersburg 0-01-1
10625Amur Khabarovsk - Jokerit 0-14-1
2305Dynamo Moscow - Sibir Novosibirsk 2-04-2
2306Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa 2-05-1
2309Neftekhimik - Spartak Moscow 0-11-4
2321Dinamo Minsk - Avangard Omsk 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2368Kazzinc Torpedo - Gornyak Uchaly 2-15-2
2427Nomad Nur Sultan - Zauralye Kurgan 0-01-2
2482Izhstal Izhevsk - Neftjanik Almetjevsk 0-11-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10810Omskie Yastreby U20 - Chaika U20 1-04-2
9040Belye Medvedi U20 - Ladja Togliatti U20 0-02-2
9161Krylia Sovetov U20 - Ska Varyagi U20 1-01-2
9162Loko Yaroslavl U20 - Mhk Dynamo U20 3-16-2
9163Ska 1946 U20 - Almaz U20 1-05-1
9164Riga U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 0-12-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8507Leksand - Hv 71 0-30-4
8508Linkopings - Djurgardens If 2-14-2
8509Lulea - Oskarshamn 2-03-0
8511Vaxjo - Farjestads 1-12-2
8512Brynas - Skelleftea 2-16-4
8513Orebro - Malmo 2-03-2
8514Rogle - Frolunda 0-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3207Mora - Bofors 0-33-6
3284Bjorkloven - Aik 0-08-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9703Ambri - Lausanne 0-11-1
9704Bern - Zsc Lions 1-02-1
9705Biel - Zug 1-21-2
9706Davos - Servette 0-22-3
9707Lugano - Scl Tigers 1-01-2
9708Rapperswil - Fr. Gotteron 2-29-4

ATP LONDON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9167S.Tsitsipas - R.Federer 12-76-36-42-0
9168D.Thiem - A.Zverev 13-87-56-32-0

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9165R.Klaasen M.Venus - J.S.Cabal R.Farah 23-196-77-62-1
9166Herbert P H N.Mahut - L.Kubot M.Melo 13-96-37-62-0

CHALLENGER CHAMPAIGNTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9169J.Wolf - B.Kavcic 12-66-46-22-0
9170S.Korda - A.Brown 12-46-26-22-0

CHALLENGER CHAMPAIGN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9380S.Kirchheimer A.Rapp - E.Hoyt M.Redlicki 8-124-64-60-2

CHALLENGER HELSINKITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8929C.Taberner - M.Safwat 4-121-63-60-2
9172I.Ivashka - E.Ruusuvuori 9-136-73-60-2

CHALLENGER HELSINKI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9171F.Nielsen T.Puetz - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 20-203-67-62-1

CHALLENGER HOUSTON TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9381I.Karlovic - C.O Connell 18-146-76-32-1
9382M.Krueger - M.Giron 8-136-72-60-2

CHALLENGER HOUSTON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9181C.Vandeweghe - S.Voegele 16-153-66-42-1
9182K.Flipkens - I.Falconi 13-86-37-52-0

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8932L.Vanni - S.Ofner 12-146-76-70-2
9178A.Hoang - J.Sinner 9-133-66-70-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8931N.Cacic A.Sancic - S.Arends D.Pel 23-206-77-62-1

CHALLENGER PUNE TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9180R.Ramanathan - J.Duckworth 8-136-72-60-2

CHALLENGER PUNE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8222A.Kadhe S.Myneni - T.Matsui V.Vardhan 22-175-77-62-1
8934P.Raja R.Ramanathan - B.Klein N.V.S.Prashanth 13-96-47-52-0

CHALLENGER TAIPEI PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8935Cho I H Y.T.Cho - D.Jakupovic D.Kovinic 8-124-64-60-2
8936Rodionova Ar S.Sanders - Lee Y H Wu F H 7-123-64-60-2

ITF MILOVICE 10ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1187N.Lootsma - F.Duda V-VV-VV-VV-V

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8756Ulz Schwaz - Aon Fivers 22-32
8757Ferlach - Sg Westwien 31-30

AUSTRIJA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9980Voslauer Hc - Atv Trofaiach 28-22
9981Goldmanndruck Tulln - St Polten 28-27
9982Juri Union Leoben - Uhc Hollabrunn 26-26
9983Stadtwerke - Union Korneuburg 32-27
9984Wat Atzgersdorf - Hba Fivers Wat Margareten Ii 29-30

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8758Hranice - Koprivnice 25-28
8759Lovosice - Frydek Mistek 36-25
8760Jicin - Shc Malomerice 33-21

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9990As S.G.S. Ramhat Hashron - Odessa 39-28
9991Drammen - Drumso Dicken 32-24
9992Msk Povazska Bystrica - Dynamo Victor 27-29
9993Valur - Bregenz 31-31
9994Rk Zeleznicar 1949 - Karvina 30-28
9995Jd Techniek Hurry Up - Alingsas 21-32

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8551Ribe Esbjerg Hh - Aarhus Gf 27-30

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
10291Melsungen - Olympiacos Sfp 32-28
10292Naturhouse La Rioja - Achilles Bocholt 37-26
10293Rk Gorenje Valenje - Metalurg Skopje 24-19

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10184Afturelding - Ir Reykjavik 31-31
10185Haukar Hafnarfjordur - Fjolnir 32-24

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10187Haukar Hafnarfjordur - Hk Kopavogs 29-23

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2579Medvedi - Gog 36-28
2580Veszprem - Brest 31-25
2610Kielce - Vardar Skopje 35-25
2724Barcelona Borges - Aab Handbold 44-35

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2912Rostov Don - Csm Bucuresti 23-22
2914Oltchim Rm Valcea - Brest Bretagne Hb 23-26
2931Buducnost T Mobile - Bbm Bietigheim 34-28
2932Vag Handball - Podravka 34-28
2937Metz Handball - Ftc 24-24

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8552Szombathelyi Kka - Mosonmagyarovari Kcse 32-26

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9035Flint - Fyllingen 29-24

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8780Buxtehuder Sv - Borussia Dortmund 25-31
8781Bad Wildungen - Frisch Auf Goppingen 28-22

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8761Aue - Hamburg 24-23
8762Emsdetten - Tusem Essen 26-28
8777Lubbecke - Bad Schwartau 26-21
8778Coburg - Eisenach 31-23
8779Dormagen Rhineland - Hc Elbflorenz 2006 27-24

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9029Stal Mielec - Pogon Szczecin 27-31
9030Zaglebie Lubin - Mks Kalisz 27-36
9032Kpr Gminy Kobierzyce - Energa Koszalin 24-23
9033Piotrcovia - Zaglebie Lubin 19-32
9034Spr Jks Jaroslaw - Ruch Chorzow 36-29

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9023Porto Vitalis - Sporting Clube 29-29
9024Belenenses - Aa Aguas Santas 29-28
9025Boa Hora Fc - Maia Ismai 24-31
9026Abc - Vitoria Fc 33-19
9027Fc Gaia - Madeira Sad 25-23
9028Sp C Horta - Aa Avanca 30-30

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9409Stiinta Municipal Bacau - Hc Vaslui 28-27

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3481Cangas - Bm Benidorm 27-27
3482Puerto Sagunto - Helvetia Anaitasuna 37-34

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3867Ifk Ystad - Ystads If 20-29
3881Hk Varberg - Ov Helsingborg 23-31

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9021Kungalvs Hk - Skovde Hf 21-16

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9018Karra - Skanela If 31-27
9019Tyreso If - Lindesberg 36-33
9020Torslanda Hk - Rimbo Hk 32-25

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9016Basel - Kriens 21-27
9017Tv Endingen - Bern 24-31

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9091Ciudad De Buenos Aires - Psm 1-02-03-0
9092River Plate - Drean Bolivar 0-10-20-3
9093Monteros - Gigantes Del Sur 1-01-11-3
9094Obras San Juan - Upcn San Juan Voley 0-10-20-3

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8939Sokol - Hypo Niederoesterreich 0-10-20-3
8940Wesser Graz - Klagenfurt 1-02-03-0

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9710Tiroler Wasserkraft - Sparkasse Hartberg 1-02-03-0
9711Wesser Graz - Vc Tirol 1-02-03-0

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9292Prefaxis Menen - Euphony Asse Lennik 0-10-20-3
9293Tectum Achel - Knack Roselaere 0-10-20-3
9294Vc Haasrode Leuven - Vbc Waremme 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10621Sesc Rj - Um Itapetininga 1-02-03-0
10622Funvic Taubate - Ponta Grossa Volei 1-02-03-0
8941Sollys Osasco - Ec Pinheiros 0-11-13-1
9295Volei Renata Campinas - Apan Blumenau 0-11-13-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8942Arda Kardzhali - Levski Sofia 0-10-20-3

BUGARSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9133Dunav Ruse - Cherno More Bask V-VV-VV-V

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8943Ostrava - Black Volley Beskydy 1-02-03-0
8944Pribram - Kladno 0-10-20-3
8945Odolena Voda - Dukla Liberec 1-02-03-1
8946Vk Karlovarsko - Brno 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9095Tj Sokol Frydek Mistek - Tj Ostrava 0-10-21-3
9096Vk Up Olomouc - Prostejov 1-02-03-0
9097Kralovo Pole Brno - Pvk Olymp Praha 1-02-03-0
9098Vk Dukla Liberec - Tj Sokol Sternberk 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9099Akaa Volley - Etta 0-11-13-1
9100Hurrikaani Loimaa - Tiikerit 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9134Nurmon Jymy - Lp Salo 1-01-11-3
9135Oriveden Orivesi - Puijo Wolley 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8948Tourcoing - Rennes 0-11-11-3
8949Stade Poitevin Poitiers - Ajaccio 1-02-03-1
8950Narbonne - Nantes 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9825Racing Club - Beziers Volley 1-02-03-1
9826Mulhouse - Terville Florange 1-01-13-1
9827Vandoeuvre Nancy Volley Ball - Sf Paris Saint Cloud 0-11-13-1
9828Vbc Chamalieres - Saint Raphael Var Volley Ball 1-01-12-3
9829Volley Ball Nantes - Mo Mougins Vb 1-02-03-0
9830Volley Club Marcq Baroeul - Rocheville Le Cannet 0-11-11-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4984Aon Panaxiakos - Aris Thessaloniki 0-10-20-3
4985Panathinaikos - Ao Thiras 0-10-22-3
4986Ao Porfiras - Markopoulo 0-11-13-2
9833Aek Athens - Xanth 1-02-03-0

GREECE PRE LEAGUE WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9831Fo Vrilission - Aon Amazones 0-10-20-3
9832Ao Lamias 2013 - Ao Egaleo 0-10-23-2

HRVATSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9775Ok Zadar - Mok Mursa Osijek 0-10-20-3
9776Mok Marsonia - Ok Split 0-11-13-1
9777Ok Sisak - Okm Centrometal 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8961Perugia Volley - Brescia 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8971Club Italia - Exacer Montale 1-02-03-0

ITALIJA SUPERKUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8981Conegliano - Novara 1-02-03-0

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10931Arrows - Stings 0-10-20-3
10932Vc Nagano Tridents - Thunders 0-10-20-3
10933Wolfdogs Nagoya - Oita Miyoshi Weisse Adler 1-02-03-0
8990Sunbirds - Fc Tokyo 1-02-03-0
8991Panthers - Osaka Blazers Sakai 1-02-03-0

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1990Fujian Xi Meng Bao - Ba Yi 0-10-20-3
2112Henan Zhengzhou - Evergrade 0-10-20-3
2114Yunnan - Liaoning Huachen Auto 1-01-11-3
2118He Bei - Shanghai Dunlop 0-10-20-3
8360Zhejiang - Shangdong Ls Bank 0-11-13-2

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9926Sss Barneveld - Sliedrecht Sport 0-10-20-3
9927Zvh Volleybal - Taurus Volleybal 0-10-22-3
9928Piet Zoomers - Vocasa Volleybal Nijmegen 0-11-13-1
9929Vv Zaanstad - Langhenkel Orion Doetinchem 1-01-11-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9947Sliedrecht Sport - Apollo 8 1-01-13-1
9948Tt Papendal Arnhem - Team Eurosped 0-10-20-3
9949Springendal Set Up 65 - Vc Sneek 1-01-11-3

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9953Nyborg Bergen - Foerde Vbk 1-01-13-1
9954Koll - Ntnui Volleyball 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8951Scc Berlin - Evivo Duren 1-02-03-0
8952Giesen Hildesheim - United Volleys Rhein Main 1-02-03-1
8953Svg Luneburg - Netzhoppers 1-02-03-0
8954Wwk Volleys Herrsching - Vc Eltmann 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9307Nawaro Straubing - Rote Raben Vilsbiburg 1-01-13-2
9308Stuttgart - Aachen 0-10-22-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9322Belchatow - Banimex Bedzin 1-02-03-1

POLJSKA 1.LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3301Aluron Virtu Warta Zawiercie - Politechnika Warszawska 0-11-12-3
3303Gks Katowice - Ks Cuprum Lubin 1-01-12-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9958Esmoriz Gc - As Sao Mamede 1-02-03-2
9959Famalicense Ac - Fonte Bastardo Azores 0-11-11-3

PORTUGAL LIGA A1 MAIN ROUNDODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9956Sc Caldas - Vc Viana 0-11-12-3
9957Sc Espinho - Leixoes Sc 1-02-03-0

ROMANIA DIV 1 WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9962Csm Lugoj - Bacau 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9320Scmu Craiova - Dinamo Bucharest 1-02-03-0
9321Baia Mare - Unirea Dej 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9136Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Dinamo Kazan 1-01-03-0
9137Minchanka Minsk - Yenisey Krasnoyarsk 0-11-13-2
9138Dynamo Moscow - Lokomotiv Kaliningrad Region 0-10-20-3
9139Zarechie Odintsovo - Dinamo Metar Chelyabinsk 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2150Bystrina Spu Nitra - Sport Kosice 0-11-13-1
2151Tj Spartak Myjava - Vk Mirad Pu Presov 1-02-03-0

SRBIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9963Jedinstvo Stara Pazova - Spartak Subotica 1-02-03-0
9964Ok Beograd - Vizura Belgrade 0-10-20-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9912Ok Maribor - Mladost Brcko 1-01-13-1
9913Calcit Kamnik - Posojilnica Aich Dob 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8999Amriswil - Lausanne 1-01-13-2
9000Tv Schonenwerd - Chenois Geneve 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9003Geneve Volley - Pfeffingen 0-10-20-3
9004Groupe E Valtra - Franches Montagnes 1-01-13-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9008Fenerbahce - Ziraat Ankara 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9013Ankara Karayollari - Beylikduzu Voleybol Ihtisas 1-02-03-0
9014Aydin B.Sehir Bld. - Ankara Ptt 1-01-13-2

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2396Bath - Ulster 16-17
2397Glasgow Warriors - Sale Sharks 13-7
2401La Rochelle - Exeter Chiefs 12-31
2411Leinster - Benneton Treviso 33-19
2412Neath Swansea Ospreys - Munster 13-32
2422Clermont - Harlequins 53-21

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
10248Llanelli Scarlets - London Irish 20-16
10249Begles Bordeaux - London Wasps 40-30

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
9192Cartagena - Aspil Vidal Ribera 4-1
9193Industrias Santa Coloma - Fc Barcelona 3-6

VN BRAZIL DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1921R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
1926L.Hamilton - V.Bottas 1-0
1987N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
2147D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2189S.Perez - L.Stroll 1-0
2190K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
2199G.Russell - R.Kubica 1-0
2200C.Sainz Jr - L.Norris 1-0
2201M.Verstappen - A.Albon 1-0
2230S.Vettel - C.Leclerc V-V

VN BRAZIL KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5033A.Albon - A.Albon 1-0
5034V.Bottas - V.Bottas 0-1
5035P.Gasly - P.Gasly 1-0
5036A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5037R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5042L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5043N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5044R.Kubica - R.Kubica 1-0
5045D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5046C.Leclerc - C.Leclerc 0-1
5061K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5062L.Norris - L.Norris 1-0
5079S.Perez - S.Perez 1-0
5084K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
5115D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5130G.Russell - G.Russell 1-0
5131C.Sainz - C.Sainz 1-0
5133L.Stroll - L.Stroll 1-0
5134M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5135S.Vettel - S.Vettel 0-1

VN BRAZIL POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9520R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
9521L.Hamilton - V.Bottas 1-0
9522N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
9523D.Kvyat - P.Gasly 0-1
9524S.Perez - L.Stroll 1-0
9525K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
9526G.Russell - R.Kubica 1-0
9527C.Sainz - L.Norris 0-1
9528M.Verstappen - A.Albon 1-0
9529S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 8912182230
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 114333748
arrow BC British Colombia BC49 6/49 142534354647
arrow BE Belgija 6/45 21021222740
arrow BL Belgija Keno 20/70 14101115283033354042454749505360636768
arrow CA Kanada 6/49 234112747
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2891435
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1822232632
arrow CL Colorado 6/40 91331363738
arrow DA Multi-Daily A 6/99 213441506093
arrow DB Multi-Daily B 6/99 376263658083
arrow DC Multi-Daily C 6/99 216486878995
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 911151720212526383941464756576063646568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 135710132528343637404243455052555869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 814232629
arrow FK Finska Keno D 20/70 35678101417212224262733354146535862
arrow FL Florida 6/53 163338424651
arrow FQ Finska Keno V 20/70 89111418253031323334364647485160616869
arrow FR Francuska 5/49 1012293049
arrow FT Finska Keno T 20/70 128918192123242532374142535462656970
arrow GE Njemačka 6/49 1416252847
arrow GO Njemačka Keno 20/70 24679141518252634384546565864656768
arrow GR Grčka 6/49 2514152535
arrow HO Hong Kong 6/49 102328394447
arrow HU Mađarska 5/90 1719376170
arrow IL Illinois 6/52 71415172636
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 3512153438
arrow IR Irska 6/47 1211131444
arrow IT Italija 6/90 72931586586
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2561113182021293036373941495356575859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 125610111922233337394144485051525556
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1891021232425263435373940414243525558
arrow LU Louisiana 6/40 101214212628
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 181926314046
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 711121930
arrow MI Michigan Classic 6/47 11114333740
arrow MS Missouri 6/44 3815404143
arrow NP New York Pick 10 20/80 1315161722242528313233384142434853557779
arrow NY New York 6/59 313435474856
arrow OH Ohio Classic 6/49 172122253746
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91416172130
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 15111819202527293337394246575866747579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 37121520263236394142434849515354616370
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23132126
arrow PO Poljska 6/49 51620242741
arrow QU Quebec 6/49 11932373844
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 111922354447
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121837414446
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 92633343644
arrow SW Švicarska 6/42 101925293840
arrow TE Texas 6/54 41213192454
arrow TU Turska Sayisal 6/49 163233344345
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 21025515659
arrow UW SAD Powerball 5/69 1422265563
arrow WA Washington 6/49 4914162848
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46182931
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 91222252936
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 6781121282931333739495355606772737477