Srijeda 20.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8274Salavat Ufa - Red Star Kunlun - - 1-01-0
8275Darussafaka - Divina Seguros Joventut - - 0-01-0
8276Partizan Beograd - Lietuvos Rytas Vilnius - - 0-01-0
8277Wycombe - Tranmere - - 1-01-1
8278Deportes Tolima - Cucuta Deportivo - - 0-00-1
8279Newport County - Grimsby - - 0-02-0
8280Sport Recife - Ponte Preta - - 0-12-1
8281Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan - - 0-11-4

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9830Royal Charleroi U21 - Royal Excel Mouscron U21 domaći710-02-1
9831St. Truiden U21 - Standard Liege U21 domaći191-03-1

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Paysandu Pa - Cuiaba gosti900-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1762Vila Nova - Oeste Sp gosti450-11-1
1763Sport Recife - Ponte Preta gosti200-12-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Darlington - Walsall gosti680-00-1
2206Lincoln City - Ipswich gosti900-00-1
2232Wycombe - Tranmere domaći441-01-1
7471Newport County - Grimsby domaći500-02-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2320Kingstonian - Enfield - - 0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Lamongan - Perseru Badak Lampung Fc domaći900-01-0
1101Pss Sleman - Pusamania Borneo gosti70-10-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7220Catania - Sicula Leonzio domaći301-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9896Jomo Cosmos - Royal Eagles domaći730-01-0
9897Ts Galaxy Fc - Richards Bay Fc gosti241-11-1
9898Uthongathi Fc - Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc domaći470-01-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9832Colombe Fc - Fovu De Baham gosti340-11-1
9833Eding Sport Fc - Pwd Bamenda gosti51-12-1
9834Feutcheu Fc - Avion Fc Du Nkam gosti450-10-1
9835Sportive De Douala - Apejes De Mfou domaći570-02-1
9836As Fortuna - Ums De Loum gosti260-10-2
9837Bamboutos Fc De Mbouda - Tonnerre Kalara Club gosti210-11-2
9838Canon Sportife Yaounde - Yong Sp. Academy gosti860-00-1
9839Coton Sport De Garoua - Dragon Fc Yaounde - - 0-00-1
9840Panthere Sportive - Stade Renard - - 0-00-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9882Kenya Commercial Bank - Chemelil Sugar Fc VVV-VV-V
9883Kisumu All Stars Fc - Wazito domaći480-02-0
9884Mathare United Fc - Sofapaka Fc gosti370-10-1
9885Nzoia Sugar Fc - Posta Ranger Fc gosti750-00-2
9886Zoo Fc - Sony Sugar Fc V-VV-VV-VV-V

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Deportes Tolima - Cucuta Deportivo gosti890-00-1
4779Alianza Petrolera - Independiente Santa Fe domaći371-01-1
4780Atletico Junior - Atletico Nacional domaći92-02-0
4781Deportivo Cali - America De Cali domaći21-02-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10208Guadalupe Fc - San Carlos domaći102-02-2
10209Limon - Cartagines gosti140-20-2

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9823Akwa United Fc - Katsina United Fc - - 0-00-0
9824Jigawa Golden Stars - Kano Pillars Fc domaći71-01-0
9825Lobi Stars - Heartland Fc Owerri domaći113-03-0
9826Mfm Fc - Warri Wolves Fc gosti590-01-1
9827Nasarawa United - Plateau United domaći431-01-1
9828Rivers United Fc - Enugu Rangers International Fc domaći341-02-1
9829Sunshine Stars Fc - Enyimba domaći111-01-0

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9841Sv Rot Weiss Walldorf - 1. Hanauer Fc 93 gosti710-01-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8472Kickers Emden - Tus Bersenbruck V-VV-VV-VV-V
8905Sc Spelle Venhaus - Fc Hagen Uthlede domaći95-0A-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9773Atletico Grau - Comerciantes Unidos domaći82-03-0
9774Santos Fc Ica - Deportivo Coopsol gosti420-20-4

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10234Hogaborgs - Klippans Forenade domaći103-03-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2438Rapid Bucharest - Uta Arad domaći222-02-0
2452Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Petrolul Ploiesti gosti610-01-1

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Crvena Zvezda - Macva Sabac domaći660-01-0

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8473Tudelano - Fc Coruxo domaći131-01-0
8474Castellon - Real Murcia - - 0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9732Girnik Sport - Rukh Vinnyky domaći51-02-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10233Tachira - Metropolitanos Fc domaći840-04-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9726Monagas - Zamora domaći162-03-2

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9712Buckley - Gresford gosti181-11-1
9715Guilsfield Athletic - Porthmadog domaći121-02-0

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9779Borac Cacak - Helios 101-55
9780Kk Rogaska - Kk Lovcen Cetinje 85-61
9781Okk Spars Sarajevo - Kk Dynamic 75-81
9782Kk Sloboda Dita Tuzla - Okk Novi Pazar 89-89 / 102-103

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9784Bk Pardubice - Bk Dukes Klosterneuburg 87-66

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10207Ia Central Cordoba - Quimsa Santiogo Del Estero 101-85

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10210Ec Pinheiros - Sao Paulo Fc 78-88
10211Sao Jose Dos Campos - Pato Basquete 81-71

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8721Usti Nad Labem - Nh Ostrava 80-80 / 107-100

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7959Randers Cimbria - Svendborg Rabbits 90-75

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9778London Lions - Bristol Flyers 103-69

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10074Kalev - Bk Ogre 81-81 / 92-95
10075Tallinna Kalev Tlu - Bk Jurmala 74-81

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4436Uniks Kazan - Nanterre 72-79
4491Tofas Bursa - Venezia 73-80
4493Darussafaka - Divina Seguros Joventut 92-86
4495Asp Promitheas - Ratiopharm Ulm 82-77
4498As Monaco - Maccabi Rishon 77-75
4510Asseco Prokom Gdynia - Buducnost Podgorica 61-78
4511Ewe Baskets Oldenburg - Trento 108-88
4513Morabanc Andorra - Virtus Bologna 93-79
4514Partizan Beograd - Lietuvos Rytas Vilnius 86-81
4518Limoges - Lokomotiv Kuban 77-92

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1040Barcelona - Fenerbahce Ulker 89-63
1041Baskonia - Cska Moscow 80-70

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1215Inter Bratislava - Zorg Leiden 78-88
1216Groningen - Pinar Karsiyaka 62-79
8059Bc Dnipro - Minsk 2006 90-75
8060Csm Csu Oradea - Bahcesehir Koleji 77-88
8061Keravnos - Ironi Ness Ziona 74-85
8062Kyiv Basket - Lukoil Levski 86-66
8063Ventspils - Apoel Nicosia 105-57
8064Kapfenberg Bulls - Landstede Basketball Zwolle 67-100
8065Kb Prishtina - Bbc Bayreuth 68-93
8066Benetton Fribourg - Csu Atlassib Sibiu 69-91
8398Kataja Joensuu - Bakken Bears 82-85
8399Balkan Botevgrad - U Bt Cluj Napoca 76-86
8400Sodertelje - Enisey Krasnoyarsk 65-92
8401Legia Warszawa - Fortress Lami Ved Kormend 68-78

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10566Club Nacional - Botafogo 69-79
10604Ciclista Olimpico De La Banda - Salta Basket 80-73

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9786Nlex Road Warriors - Alaska Aces 90-106
9787San Miguel Beermen - Tnt Katropa 109-114

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1095Champ. Chalons Reims - Orleans Loiret 91-99

GRČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10203Ao Triton - As Karditsas 91-81
10204Gs Dafni Dafniou - Saak Anatolia 65-55
10205Gs Xarilaos Trikoupis - Ao Agriniou 103-80
10206Ao Amintas - Eleftheroupoli 58-71

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10199Sonik Puntamika - Zadar 61-80

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7961Thor Ak Akureyri - Stjarnan 101-104

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8003Keflavik - Snaefell 89-66

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8779Caserta - San Severo 89-79
8780Mantova - Orzinuovi 81-70
8781Ravenna - Roseto 81-69
8782Udinese - Imola 104-72
8783Verona - Ferrara 85-72
8784Montegranaro - Forli 86-89
8785Latina - Eurobasket Roma 83-64
8786Tortona - Trapani 76-75
8787Bergamo - Agrigento 66-81
8788Scafati - Rieti 74-79
8789Capo D Orlando - Casale Monferrato 68-77

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8015Elitzur Yavne - Elizur Ashkelon 88-84
8016Hapoel Haifa Bc - Bnei Hasharon 68-94

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8790Incheon Elephants - Anyang Kgc 69-70
8791Seoul Thunders - Mobis Phoebus 63-75

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9775Beijing Ducks - Beijing Royal Fighters 87-79
9776Guangzhou Loong Lions - Shenzhen Aviators 116-88
9777Shanxi Loongs - Jilin Northeast Tigers 101-71

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8005Bc Neptunas Klaipeda - Besiktas Istanbul 86-80
8006Gaziantep Basketbol - Nizhnyi Novogrod 79-76
8007Paok - Tecnyconta Zaragoza 93-78
8008Cez Nymburk - Mornar 91-74
8009Brose Baskets Bamberg - Peristeri 72-69
8010Brindisi - Falco Kc Szombathely 98-92
8011San Pablo Burgos - Hapoel Jerusalem 91-84
8012Strasbourg - Bc Lietkabelis 63-66

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8792Bc Dzukija Alytus - Juventus Utena 84-77
8793Siauliai - Nevezis 96-81

LITVA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9785Telsiai - Taurages Krepsinio Klubas 88-65

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9716Philadelphia 76ers - New York Knicks 109-104
9717Washington Wizards - San Antonio Spurs 138-132
9718Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks 127-135
9719Brooklyn Nets - Charlotte Hornets 101-91
9720Dallas Mavericks - Golden State Warriors 142-94
9721Toronto Raptors - Orlando Magic 113-97
9722Chicago Bulls - Detroit Pistons 109-89
9723Denver Nuggets - Houston Rockets 105-95
9900Miami Heat - Cleveland Cavaliers 124-100
9901Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 95-103
9902Los Angeles Clippers - Boston Celtics 97-97 / 107-104

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8820Miasto Szkla Krosno - Ptg Sokol Lancut 83-76

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9788Bc Prievidza - Bkm Lucenec 74-84
9789Mbk Handlova - Bk Iskra Svit 82-82 / 87-96
9790Bk 04 Ac Lb Snv - Mbk Komarno 119-83

SLOVAČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8017Young Angels Kosice - Piestanske Cajky 63-63 / 72-75

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8834Krka - Kk Sentjur 92-72

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10475Belleville Senators - Manitoba Moose 0-21-2
10476Grand Rapids Griffins - San Antonio Rampage 2-24-3
10477Toronto Marlies - Laval Rocket 0-11-1
10478Utica Comets - Binghamton Devils 2-14-4
10479Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 1-03-2
10480San Jose Barracuda - Tucson Roadrunners 1-22-8

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9013Hc Aviator Baranovichi - Pinskie Jastreby 0-02-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9074Ceske Budejovice - Chomutov 2-36-4
9075Benatky Nad Jizerou - Hc Frydek Mistek 2-14-4
9076Horacky Fk Trebic - Hk Jestrabi Prostejov 1-21-3
9077Kadan - Hc Banik Sokolov 1-24-3
9078Slavia Prague - Vhk Vsetin 2-14-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3142Assat - Kookoo 0-11-5
3143Hifk - Lukko 1-14-4
3150Ilves - Jyp 1-31-3
3151Saipa - Pelicans 1-24-2
3155Tps - Sport 0-02-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9119Hermes - Heki 2-05-4
9120Hokki - Sapko 1-11-5
9121Iisalmen Peli Karhut - Keupa Ht 2-07-3
9122Kettera - Jokipojat 1-16-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9123Bordeaux Ghc - Amiens 0-12-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10084Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes 2-13-4
10085Sarnia Sting - Flint Firebirds 1-16-4

KANADA QMJHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10228Charlottetown Islanders - Baie Comeau Drakkar 2-05-3
10438Rouyn Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 1-23-3
10439Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs 0-26-3

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10450Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes 0-12-6
10451Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders 0-11-7
10452Kamloops Blazers - Seattle Thunderbirds 1-010-1
10453Portland Winter Hawks - Vancouver Giants 2-03-1
10454Kelowna Rockets - Victoria Royals 1-04-1
10455Spokane Chiefs - Saskatoon Blades 1-05-1

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10091Hk Dinaburga Daugapils - Hk Zemgale Llu 0-32-9
10092Hk Liepaja - Hk Olimp Riga 2-03-1

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2100Ehc Munchen - Yunost Minsk 0-06-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9724Montreal Canadiens - Ottawa Senators 0-01-1
9725New York Rangers - Washington Capitals 0-04-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9733Comet - Ringerike 1-04-2
9734Gjovik Mammuts - Hasle Loren Ishockey 2-06-0

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9735Torun - Kadra Pzhl U23 3-010-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4652Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 0-11-4
4688Salavat Ufa - Red Star Kunlun 1-01-0
4709Sochi - Severstal Cherepovets 0-24-2
4710Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 1-03-3
4713Vityaz Podolsk - Cska Moscow 1-22-2
4714Dinamo Riga - Dynamo Moscow 0-03-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9127Kazzinc Torpedo - Chelyabinsk 1-22-2
9128Nomad Nur Sultan - Yuzhny Ural Orsk 1-12-1
9129Saryarka - Gornyak Uchaly 1-05-3
9130Dizel Penza - Lada Togliatti 0-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9176Sahalinskie Akuly U20 - Spartak Moscow U20 1-12-2
9177Amurskie Tigry U20 - Ska Varyagi U20 0-10-2
9178Avto U20 - Tolpar U20 0-15-3
9179Mhk Dynamo U20 - Almaz U20 0-10-2
9180Ska 1946 U20 - Loko Yaroslavl U20 0-04-3
9181Riga U20 - Krasnaya Armiya U20 1-01-1

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10097Nova Ves - Dubnica 1-22-6
10098Skalica - Hk Trnava 3-08-0
10099Hc Topolcany - Mhk Martin 0-01-1
10100Povazska Bystrica - Zilina 1-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10105Linkopings Hc - Hv 71 0-30-7

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4184Aik - Mora 2-13-1
4185Almtuna Is - Timra 0-00-3
4188Bjorkloven - Vastervik 1-02-0
4195Bofors - Sodertalje 1-17-3
4196Hc Vita Hasten - Modo 2-04-3
4197Kristianstad - Vasteras 3-04-8
4198Tingsryd - Karlskrona Hk 2-02-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6617Langenthal - Olten 0-13-5

CHALLENGER MAIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035I.Nedelko - M.Cressy 12-146-76-70-2
1052J.Domingues - M.Neuchrist 13-67-56-12-0
1053J.Marti - P.Sousa 13-163-66-41-2
1054P.Lorenzi - J.Rodionov 17-183-67-62-1
1055V.Kopriva - M.Safwat 14-142-66-42-1
9547D.Masur - T.Fabbiano 14-136-42-62-1
9548P.Krstin - F.Baldi 10-146-24-61-2
9549G.Garcia Lopez - C.Lestienne 7-124-63-60-2
9550J.Kovalik - P.Kotov 12-16-06-12-0
9551C.Taberner - M.Hamou 9-134-65-70-2
9552N.Borges - A.Balazs 10-136-74-60-2
9652F.Coelho - A.Vavassori 5-124-61-60-2

CHALLENGER MAIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004S.Clayton P.Raja - G.Falcao P.Sousa 5-123-62-60-2
10325S.K.Mukund N.V.S.Prashanth - L.Margaroli A.Vavassori 17-190-66-42-1
10326T.Cacao J.Monteiro - T.Draganja Z.Kolar 20-157-63-62-1

CHALLENGER MAIA PORTUGAL DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10324A.Begemann D.Masur - S.Martos Gornes S.Puodziunas 20-176-44-62-1

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10110J.Murray N.Skupski - W.Koolhof Rojer J J 13-106-47-62-0
10111J.Tipsarevic V.Troicki - B.Mclachlan Y.Uchiyama 14-127-67-62-0
10112M.Gonzalez L.Mayer - K.Krawietz A.Mies 19-207-66-71-2
10409R.Opelka - F.Fognini 14-184-67-61-2
10410T.Fritz - M.Berrettini 18-155-77-62-1
10917S.Darcis - N.Kyrgios 8-132-66-70-2
10918D.Goffin - A.De Minaur 6-130-66-70-2
9727Srbija - Japan V-VV-VV-VV-V
9728Hrvatska - Spanjolska V-VV-VV-VV-V
9729Argentina - Njemacka V-VV-VV-VV-VV-V
9730Belgija - Australija V-VV-VV-VV-V
9731Velika Britanija - Netherland V-VV-VV-VV-V
9951D.Evans - R.Haase 16-166-36-71-2
9952N.Djokovic - Y.Nishioka 12-36-16-22-0
9953D.Schwartzman - J.Struff 9-133-66-70-2

ITF AUSTIN 35 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10348C.Altamirano - M.Shabaz 13-77-56-22-0
10349J.Sheehy - N.Arimilli 18-106-16-72-1
10350R.Banzer - J.Butsch 11-177-52-61-2
10351C.Markes - T.Zink 12-146-76-70-2
10352T.Paroulek - E.Mcdonald 13-76-27-52-0
10353F.Vittar - J.Fearnley 7-124-63-60-2
10354Y.Ito - A.Avidzba 13-97-66-32-0

ITF AUSTIN 35A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10340C.Harper C.C.Huang - K.Gardner S.Yerragudi 12-26-16-12-0
10341J.P.Alcantara K.Breitbach - E.Talluri S.Woldeab V-VV-VV-VV-V
10342P.Brown A.Pierce - H.Adams S.Papa 12-182-66-21-2
10343C.Altamirano E.Zhu - N.Arimilli C.Markes V-VV-VV-VV-V

ITF CANCUN 29A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10389M.Aikawa U.Kishigami - J.R.Dourado R.Mataruga 12-26-16-12-0

ITF CANCUN 30 A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10331A.Huertas Del Pino Cordova C.Huertas Del Pino - J.Bradley N.Chappell 19-103-66-32-1
10332G.C.Da Silva E.Ribeiro - M.Kestelboim T.Lipovsek Puches 3-123-60-60-2
10333M.Alves I.Carou - A.Mendoza D.A.Nunez 12-76-36-42-0

ITF EAST LANSINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10368G.Hamilton - L.Gerch 6-124-62-60-2
10369J.Dunbar - B.Sigouin 13-67-56-12-0
10370C.Kingsley - M.Siimar 13-77-56-22-0
10371E.Smith - E.Clark 6-135-71-60-2
10372M.Geerts - C.Lakoseljac 12-86-46-42-0

ITF MEN ANTALYA SINGLES M ITF TUR 30ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11132H.Casanova - T.Farjat 12-76-36-42-0
11133N.Ionel - M.Jecan 5-123-62-60-2
11134S.Agabigun - A.Lopez San Martin 7-123-64-60-2
9634A.Lingua Lavallen - A.Lopez San Martin 4-121-63-60-2
9635D.Ajdukovic - A.Picchione 17-136-25-72-1
9664N.Arreche - G.Loffhagen 18-116-76-22-1
9665G.Lomakin - S.Agabigun 7-124-63-60-2

ITF MEN AUSTIN SINGLES M ITF USA 35ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10344A.Pierce - H.Habib 6-123-63-60-2
10345D.Azoides - A.Ruiz Rosales 12-56-26-32-0
10346F.Bass - L.Allen 13-172-67-51-2
10347P.Brown - Q.Vandecasteele 12-56-16-42-0

ITF MEN CANCUN SINGLES M ITF MEX 30ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10334E.Ribeiro - T.Hank 12-86-46-42-0
10335A.Huertas Del Pino Cordova - I.Carou 13-57-56-02-0
10336A.Rai - G.Lopez Villasenor 13-176-76-41-2
10337K.Cubelic - B.Stefani Figlia 12-46-36-12-0
10338C.Sinclair - J.Reis Da Silva 19-167-56-72-1
10339D.Volfson - G.Brymer 14-166-35-71-2

ITF MEN EAST LANSING SINGLES M ITF USA 36ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10361M.Hurrion - M.Kuhar 12-26-26-02-0
10362M.Pervolarakis - M.Beran 14-154-66-31-2
10363T.Mercier - T.Smith 6-124-62-60-2
10364J.Hinsching - C.De La Bassetiere 16-187-62-62-1
10365R.Stalder - A.Blumenberg 12-36-36-02-0
10366S.Kirchheimer - K.Mayo 12-66-36-32-0
10367A.Kobelt - J.Carlin 12-66-46-22-0
10373A.Pero - K.Seelig 2-121-61-60-2

ITF MEN HERAKLION SINGLES M ITF GRE 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9572N.Oberleitner - S.Fomin V-V6-76-1V-V
9573U.Park - A.Lazarov 6-124-62-60-2
9574M.Dimitrov - L.Hampel 2-121-61-60-2

ITF MEN MONASTIR SINGLES M ITF TUN 49ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9579A.Bovy - M.Frinzi 12-56-16-42-0
9580C.Geens - G.Dermiens 12-06-06-02-0
9581S.Beaupain - D.Bayard 15-174-66-41-2
9662N.Alvarez Varona - F.Vilardo 15-133-66-32-1

ITF MEN NAPLES SINGLES M ITF USA 40ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10378D.Labrador - P.Heller 2-120-62-60-2
10379B.Malla - A.Moundir 12-36-26-12-0
10380S.Baez - A.Kohen 12-56-26-32-0
10381A.Ritschard - A.Moro Canas 16-144-66-42-1

ITF MEN SARREGUEMINES DOUBLES M ITF FRA 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10328L.Johann M.Pfaff - M.Rosenkranz T.Simon V-VV-VV-VV-V

ITF MEN SARREGUEMINES SINGLES M ITF FRA 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9564V.Ivanov - J.Eleveld 15-196-77-61-2
9659A.Cornut Chauvinc - M.Tchoutakian V-V7-5V-VV-V
9660R.Joncour - P.Valsecchi 12-46-16-32-0

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9553G.Ricca - Y.Inui 8-124-64-60-2
9555L.Hellfritsch - N.Guttau 12-76-46-32-0
9556Z.Eisinga - P.Boerma 12-76-36-42-0
9557L.Lane - M.Damas 10-136-74-60-2
9558M.De Maio - A.Zakharov 4-124-60-60-2
9559M.Gengel - S.Oh 12-36-36-02-0
9560M.Smola - M.Houkes 15-142-66-22-1
9561K.Kawachi - S.Ayap 3-123-60-60-2
9562L.Potenza - E.Vanshelboim 12-66-26-42-0
9658O.Khotkov - V.Manafov 3-122-61-60-2

ITF NAPLES 40 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10382G.Lama - T.Kodat 14-107-57-52-0
10383C.Ugo Carabelli - N.Alvarez 4-120-64-60-2
10384P.Sakamoto - M.Damm Jr 8-124-64-60-2

ITF NAPLES 40 A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10374O.A.D.Ayeni O.Crawford - A.Cozbinov P.Touliatos 15-196-34-61-2
10375J.Arconada M.Pena Lopez - G.Perego M.Ross 13-57-56-02-0
10376B.Arias F.Zeballos - G.A.Olivieri G.Villanueva 12-66-46-22-0
10377P.Perego F.Scott - B.Dhoe M.Mora 6-123-63-60-2

ITF NAPLES 48B (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10407A.Turati - E.Kalieva 12-86-46-42-0
10408C.Alves - M.Gutierrez Carrasco 7-136-71-60-2

ITF NAPLES 48B PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10399E.Navarro P.Stearns - K.Fahey M.Mateas 23-177-66-72-1
10400L.Boskovic S.Mendez - A.Bondar D.Seguel 12-46-36-12-0
10401Q.Gleason R.Mcadoo - E.Piai R.Zarazua 6-135-71-60-2
10402J.L.S.Steur J.M.J.Steur - A.S.Sanchez Palau M.Stokke 5-123-62-60-2

ITF SARREGUEMINES 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9565A.Freire Da Silva - B.Fassbender 5-123-62-60-2
9566H.Mayot - P.Kobelt V-VV-VV-VV-V
9567A.Bellier - A.Dubrivnyy 19-176-77-62-1
9568M.Darras - H.Schott 9-135-74-60-2

ITF SARREGUEMINES 22A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10329U.Blanchet M.Darras - A.Cornut Chauvinc H.Mayot V-VV-VV-VV-V

ITF SHARM EL SHEIKH 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9563S.Seifert - F.Duda 12-56-46-12-0

ITF SHARM EL SHEIKH 29A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9677A.Schmidt - I.Dapkute 10-145-75-70-2
9678N.Alibalic - A.Morgina 6-124-62-60-2
9679Y.Jeong - J.Zawadzka 11-163-66-41-2

ITF SOLARINO 31A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5263C.Coppola J.Zuger - E.Maloney D.Martins 5-124-61-60-2
5270N.Gadient S.Lanca - O.Parres Azcoitia I.L.Rosca 3-122-61-60-2

ITF TUCSON 46A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9707J.Elie - P.Montez 12-46-36-12-0
9708S.Whittle - K.Miller 12-06-06-02-0
9709A.Lahey - K.Sebov 12-66-26-42-0
9710T.Kinard - A.Zhu 12-46-26-22-0

ITF WOMEN BHOPAL SINGLES W ITF IND 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9645N.Luangnam - P.Kovapitukted 11-124-66-01-2
9647S.Bavisetti - A.Easwaramurthi V-VV-VV-VV-V

ITF WOMEN CANCUN DOUBLES W ITF MEX 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10390M.Tahan E.Vedder - V.Ong B.Thompson V-VV-VV-VV-V

ITF WOMEN CANCUN SINGLES W ITF MEX 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10391G.Carvajal Melendez - S.Carruthers 2-121-61-60-2
10393J.Wasserson - A.Anttila 5-121-64-60-2
10394M.Pitts - V.Morvayova 17-166-44-62-1

ITF WOMEN MONASTIR SINGLES W ITF TUN 47ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9703N.Orlova - J.Fayard 13-164-66-41-2
9704A.Robbe - C.Bechri 6-124-62-60-2
9705F.Falleni - M.Drazic 4-122-62-60-2
9706L.Haseth - N.Echeverria Alam 4-121-63-60-2

ITF WOMEN NAPLES SINGLES W ITF USA 48BTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10403R.Zarazua - M.Mateas 15-136-43-62-1
10404D.Collins - M.Stokke 13-76-27-52-0
10405O.Govortsova - K.Fahey V-V3-6V-VV-V
10406R.Mcadoo - P.Udvardy 3-121-62-60-2

ITF WOMEN SHARM EL SHEIKH SINGLES W ITF EGY 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9669E.Cadar - A.El Sayed 13-96-37-62-0
9671M.Pradova - E.Lee 10-136-74-60-2
9672C.Pella - D.Alloyarova 12-46-26-22-0
9673L.Malmqvist - M.Djakovic 12-26-16-12-0
9674N.Keller - M.Dalakishvili 11-166-43-61-2
9675S.Samir - P.Lee 2-122-60-60-2
9676A.Pitak - K.Kerimbayeva 18-126-76-42-1

ITF WOMEN SOLARINO SINGLES W ITF ITA 31ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9699I.De Vroome - J.Burrage 12-66-36-32-0
9700L.Salden - L.Bronzetti 13-142-66-11-2
9701O.Saez Larra - M.Caregaro 13-97-56-42-0
9702G.Gatto Monticone - S.Rubini 13-66-07-62-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8451Bregenz - Alpha Hard 18-23

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8452Plzen - Karvina 21-24
8459Tj Sokol Nove Veseli - Zubri 26-26

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8462Aab Handbold - Bjerringbro Silkeborg 32-26
8463Tvis Holstebro - Gog 33-23

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
9200Rhein Neckar Lowen - Ska Minsk 29-17

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8464Creteil - Paris Handball 29-38
8465Dunkerque - Tremblay 24-19
8466Hbc Nantes - Istres 29-26
8467Nimes - Chartres Metropole Handball 32-25
8468Toulouse - Ivry 32-23
8469Montpellier - Pauc Handball 32-26

ISLAND KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9808Afturelding - Ka Akureyri 29-26
9809Fjolnir - Fram 27-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
5426Dinamo Bucharest - Medvedi 34-23
5497Riihimaen Cocks - Rk Eurofarm Rabotnik 23-21
5498Kiel - Motor Zaporoshye 32-32

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7507Drammen - Bsk Nif 30-29
7508Kolstad Handball - Haslum Hk 34-28
7509Elverum - Follo 36-25

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9201Bodoe Hk - Kristiansand 23-29

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8471Asv Hamm - Hsg Krefeld 34-22

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9202Kielce - Azoty Pulawy 34-31
9203Powen Zabrze - Stal Mielec 30-22
9204Opole - Piotrkowiann 29-26

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9810Aa Avanca - Porto Vitalis 25-34

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7506Scm Politehnica Timisoara - Ahc Dunarea Calarasi 2014 23-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
10229Dynamo Victor - Kaustik Vuor 28-26
10230Skif - Sgau Saratov 30-32
10231Hc Spartak Moscow - Ugntu Vnzm 29-25
10232St Petersburg - Dinamo Chelyabinsk 30-22

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4178Encantada - Ademar Leon 21-22
4183Bidasoa - Puerto Sagunto 28-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7503If Hallby - Savehof 30-30
7504Kristianstad - Hk Varberg 31-23
7505Malmo - Ifk Ystad 26-20

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7502Hammarby - Hif Karlskrona 34-30

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9270Raiffeisen Arbesbach - Vbc Weiz 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6924Copel Telecom Maringa Volei - Sesc Rj 0-10-20-3
6925Ponta Grossa Volei - Apan Blumenau 0-11-11-3
6926Um Itapetininga - Sada Cruzeiro 1-01-12-3
9805Sao Francisco Saude Volei Ribeirao - Funvic Taubate 0-10-20-3
9806Volei Renata Campinas - Minas 0-11-11-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6927Vtc Pezinok - Sip Senpeter 0-10-20-3
6928Lp Vampula - Volley Lugano 1-01-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8267Famila Chieri - Casalmaggiore 0-10-20-3
8268Milano - Modena 0-10-20-3
8269Vibo Valentia - Verona 1-02-03-0
8270Gas Sales Piacenza - Perugia 0-10-20-3
8271Sora - Latina 0-10-21-3
8272Trentino - Padova 1-01-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9279Incheon Jumbos - Ansan Rush Cash 1-01-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9280Seoul Kixx - Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass 1-02-03-0

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4767Vakifbank Gunes Sigorta - Scandicci 0-11-12-3
4785Budowlani Lodz - Lp Salo 1-02-03-1
4791Novara - Khimik Yuzhny 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9277Sl Benfica - Haok Mladost 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9271Dresdner - Schweriner 0-10-20-3
9272Potsdam - Suhl 1-02-03-0

NJEMAČKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9273Evivo Duren - United Volleys Rhein Main 0-11-13-1
9274Rottenburg - Giesen Hildesheim 1-01-13-1
9275Friedrichshafen - Scc Berlin 0-10-20-3
9276Tv Buhl - Wwk Volleys Herrsching 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3926Aluron Virtu Warta Zawiercie - Ks Cuprum Lubin 1-02-03-0
3927Wks Czarni Radom - Gks Katowice 1-02-03-1
3928Kedzierzyn Kozle - Politechnika Warszawska 1-01-12-3
9281Belchatow - Resovia Rzeszow 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10222Sc Caldas - As Sao Mamede 1-01-13-1
10223Sc Espinho - Vc Viana 1-02-03-0
10224Vitoria - Famalicense Ac 1-02-02-3
10225Castelo Maia Gc - Esmoriz Gc 0-10-21-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5218Kemerovo - Ural Ufa 1-02-03-0
5220Fakel Novy Urengoy - Belgorod 1-02-03-0
5249Yugra Samotlor - Dinamo Lo 0-10-20-3
5254Ask Nizhegorodskaya Oblast - Nova Novokuybyishevsk 1-02-03-0
5255Zenit Kazan - Dynamo Moscow 1-02-03-1
5256Zenit St. Petersburg - Novosibirsk 0-11-13-2

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9368Sorgun Genclik - Belediye Plevne 1-01-13-1
9369Spor Toto - Fenerbahce 0-11-12-3
9378Beledyesi - Halkabank Ankara 0-10-20-3
9379Ziraat Ankara - Galatasaray 1-02-03-0

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4307Terrasa - Osc Budapest 10-15
4308Mladost Zagreb - Waspo Hannover 15-13
4310Pro Recco - Ftc Budapest 13-13

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
10028Mfk Kprf - Fp Halle Gooik 2-1
8931Fc Barcelona - Sparta Prague 2-1
8932Fc Stalitsa Minsk - Fk Prodexim Kherson 1-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 133136374143
arrow AU Austrija 6/45 71113152227
arrow BC British Colombia BC49 6/49 102224252632
arrow BE Belgija 6/45 122831353841
arrow BL Belgija Keno 20/70 27132127283032343536414549505558636769
arrow CA Kanada 6/49 42029303645
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 46101116
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 24141724
arrow CL Colorado 6/42 41112223537
arrow DA Multi-Daily A 6/99 65360646570
arrow DB Multi-Daily B 6/99 374552627594
arrow DC Multi-Daily C 6/99 5911165497
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3891116171820212627293537384260656768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 816192023272831333739434447485560616769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 46132529
arrow FK Finska Keno D 20/70 68122021242830383942485153555658596166
arrow FL Florida 6/53 62845465051
arrow FQ Finska Keno V 20/70 124812202324252729334849545562636467
arrow FR Francuska 5/49 722233037
arrow FT Finska Keno T 20/70 114151922243132333942485055616264666770
arrow GE Njemačka 6/49 2710183142
arrow GO Njemačka Keno 20/70 89101320252931383942434446484950565768
arrow GR Grčka 6/49 121935364044
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 101333373845
arrow IR Irska 6/47 151620252837
arrow LD Latvija Keno D 20/62 234510131619313233343740424345465257
arrow LE Latvija Keno E 20/62 68111416182223273143454851545556585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 578912141522242526272939434952555860
arrow LU Louisiana 6/40 3533363839
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 141924293744
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 612263133
arrow MI Michigan Classic 6/47 171824263540
arrow MS Missouri 6/44 81524262840
arrow NP New York Pick 10 20/80 514151921262829323438445156606570727779
arrow NY New York 6/59 345263648
arrow OH Ohio Classic 6/49 81015182937
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 2810263848
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 36111517182427283236425659636870717780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 12379182425293139414553565860657476
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 810172430
arrow QU Quebec 6/49 2513192746
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 11022324049
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111321232635
arrow SK Slovačka 5/35 1015272933
arrow SL Slovenija 7/39 161015202731
arrow SW Švicarska 6/42 101416273335
arrow TE Texas 6/54 11521313646
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1114212227
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 81731474952
arrow UW SAD Powerball 5/69 715394057
arrow VK Viking Lotto 6/48 101116173233
arrow WA Washington 6/49 3614224748
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 12212829
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 51332374446
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1561419273038464851545558626368707177