Nedjelja 24.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11722Psv Eindhoven - Heerenveen - - 2-02-1
11723Nk Osijek - Istra 1961 - - 0-01-0
11724Roma - Brescia - - 0-03-0
11725Sion - Young Boys - - 2-33-4
11726Cska Moscow - Kryliya Sovetov - - 0-01-0
11727Celje Pivovarna Lasko - Pick Szeged - - 0-00-1
11728Anderlecht - Kortrijk - - 0-00-0
11729Villarreal - Celta Vigo - - 0-01-3
11730Toulouse - Marseille - - 0-00-2
11731Buducnost Podgorica - Partizan Beograd - - 0-01-0
11732Team1-Team2 - Team1-Team2 - - V-VV-V

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11640Na Hussein Dey - Mc Oran - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1061Boca Juniors - Union De Santa Fe domaći31-02-0
1062Banfield - Velez Sarsfield domaći660-01-0
1063Gimnasia Lp - Arsenal Sarandi gosti40-10-1
1064Talleres - Racing Club gosti112-23-3

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1166Club Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy gosti460-00-1
1168Guillermo Brown - San Martin San Juan - - 0-00-0
1172Ferro Carril Oeste - Deportivo Moron domaći451-01-0
1173San Martin Tucuman - Instituto Cordoba gosti470-01-1
1174Independiente Rivadavia - Platense domaći23-14-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1783Argentino De Quilmes - Sacachispas Fc domaći421-02-1
1954Ca Colegiales - Cd Uai Urquiza gosti760-00-1
1955Justo Jose De Urquiza - Los Andes gosti630-01-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1218Ferrocarril Midland - Canuelas Fc gosti441-11-2
1223General Lamadrid - Argentino De Merlo domaći111-11-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1234Csyd Liniers - Defensores De Cambaceres domaći620-02-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10859Admira Wacker - Austria Vienna - - 0-00-0
10860Hartberg - Altach gosti61-12-1
10861Rapid Vienna - Sturm Graz domaći291-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10858Ried - Dornbirn domaći202-04-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11023Zira Fk - Keshla domaći63-13-1
11024Neftchi - Gabala domaći173-04-1

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1636Urawa Red Diamonds - Al Hilal gosti740-00-2

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10865Manama Club - Al Shabbab - - - -

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Gent - Royal Antwerp domaći131-01-1
1294Anderlecht - Kortrijk - - 0-00-0
1295St Truiden - Charleroi gosti500-01-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4766Virton - Roeselare domaći510-01-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11928Bate Borisov - Dinamo Minsk domaći202-03-0
11929Dinamo Brest - Fc Vitebsk domaći381-01-0
11930Fc Minsk - Shakhtar Soligorsk domaći800-01-0
11931Fk Dnyapro Mogilev - Torpedo Zhodino gosti740-02-1
11932Gorodeya - Fc Gomel gosti120-32-3
11933Neman Grodno - Zvezda Minsk gosti680-01-1
11934Slavia Mozyr - Isloch domaći490-02-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11047Guabira - The Strongest gosti440-11-5
3162Blooming - Royal Pari Sion domaći41-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10690Zeljeznicar - Siroki Brijeg gosti341-11-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Avai - Chapecoense Sc gosti770-00-1
8743Atletico Mg - Atletico Pr gosti870-00-1
8744Goias - Bahia Ba domaći82-04-3
8745Palmeiras - Gremio gosti690-01-2
8746Botafogo - Corinthians domaći191-01-0
8747Ceara - Sao Paulo Sp gosti450-11-1
8748Internacional - Fortaleza gosti81-12-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1770Coritiba Pr - Bragantino Sp domaći830-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10869Dunav Ruse - Beroe Stara Zagora gosti560-00-3
10870Levski Sofia - Tsarsko Selo Sofia domaći272-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11209Fk Teplice - Banik Ostrava gosti490-01-1
11210Mfk Karvina - Viktoria Plzen domaći161-01-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1915Vlasim - 1.Sk Prostejov domaći21-02-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10955Ael Limassol - Olympiakos Nicosia - - 0-00-0
10956Anorthosis Famagusta - Ethnikos Achnas domaći222-02-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Sonderjyske - Lyngby gosti191-12-2
1315Aalborg - Horsens domaći550-04-0
1317Silkeborg - Esbjerg Fb domaći301-01-2
1318Fc Copenhagen - Hobro gosti300-12-1
1319Aarhus Gf - Brondby If domaći321-02-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3707Sheffield United - Manchester Utd domaći191-03-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1370Middlesbrough - Hull domaći72-02-2

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Gloucester - Bradford Park Avenue gosti160-10-2

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11717Bristol City Women - Manchester City Lfc gosti210-10-5
11718Everton Lfc - Tottenham Hotspur domaći72-13-1
11719Birmingham City Lfc - Chelsea Lfc gosti20-30-6
11720West Ham United Lfc - Reading Lfc domaći41-02-3
1515Manchester Utd - Brighton Hove Albion Lfc domaći102-04-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2781Bordeaux - Monaco gosti151-12-1
2782St Etienne - Montpellier - - 0-00-0
2783Toulouse - Marseille gosti760-00-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4215Atromitos Athens - Ofi Crete domaći31-12-1
4216Asteras Tripolis - Volos Nps - - 0-00-0
4218Paok - Larissa domaći161-01-0
4221Aek Athens - Aris gosti650-01-1
4222Panetolikos - Panathinaikos - - 0-00-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10918Apollon Larissa Fc - Ergotelis domaći162-03-1
11109Karaiskakis - Chania Fc - - 0-00-0
11110Apollon Kalamarias - Aok Kerkyra domaći750-01-0
11111Apollon Smyrnis - Pas Giannina - - 0-00-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1584Dila Giori - Dinamo Tbilisi gosti270-21-2
1587Fc Chikhura Sachkhere - Fc Saburtalo Tbilisi gosti170-11-3
1588Fc Dinamo Batumi - Olimpi Rustavi domaći391-12-1
1590Sioni Bolnisi - Lokomotiv Tbilisi gosti200-21-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695Deportivo Sanarate - Deportivo Malacateco domaći770-01-0
1708Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Xelaju domaći171-02-2
1710Deportivo Mixco - Deportivo Iztapa gosti390-12-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10946Nk Osijek - Istra 1961 domaći900-01-0
10947Inter Zapresic - Rijeka gosti60-41-4

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10711Bijelo Brdo - Nk Dugopolje domaći540-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11114Odisha Fc - Atk - - 0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11802Bandung - Barito Putera - - 0-00-0
11803Jayapura - Surabaya gosti900-00-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11804Saipa - Shahin Bushehr Fc - - 0-00-0
11805Zobahan - Foolad Khuzestan Fc domaći431-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2570Bologna - Parma gosti171-12-2
2571Roma - Brescia domaći490-03-0
2577Sassuolo - Lazio gosti341-11-2
2614Verona - Fiorentina domaći660-01-0
2615Sampdoria - Udinese gosti291-12-1
2618Lecce - Cagliari gosti300-12-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1524Ascoli - Cosenza gosti161-23-2
1528Cittadella - Pisa gosti440-11-1
1529Spezia - Frosinone domaći261-02-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11806As Roma - Juventus Fc gosti300-10-4
11807Empoli Fc - Cf Florentia - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5577Juventus U23 - Ac Gozzano - - - -
5580Monza - Alessandria domaći710-02-0
5591Pergolettese - Olbia domaći610-03-0
5592Us Pianese - Como gosti140-31-4
5597Pro Patria - Pistoiese domaći490-01-1
5600Siena - Pontedera gosti790-00-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6152Padova - Rimini domaći740-01-0
6153Sambenedettese - Salo domaći331-02-0
6154Vicenza - Fano gosti90-12-1
6155Vis Pesaro - Fc Arzignano Valchiampo domaći381-02-1
6156Cesena - Modena domaći341-01-0
6158Fermana - Reggio Audace Fc gosti220-11-1
6177Piacenza - Imolese Calcio - - 0-00-0
6178Ravenna - Gubbio gosti232-23-3
6182Triestina - Sud Tirol domaći900-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6197As Bisceglie - Paganese gosti132-12-2
6198Catania - Casertana gosti360-11-1
6202Cavese - Monopoli domaći391-01-0
6204Picerno - Sicula Leonzio domaći121-01-1
6222Virtus Francavilla Calcio - Potenza gosti132-23-4
6224Bari - Teramo domaći121-01-1
6225Vibonese - Catanzaro - - - -

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11156Humble Lions Fc - Waterhouse Fc gosti240-11-2
11157Portmore United - Mount Pleasant Fc domaći162-02-0
11158Uwi Fc - Cavaliers Fc domaći281-01-1
11197Vere United Fc - Molynes domaći451-03-0
11198Harbour View Fc - Dunbeholden Fc gosti90-11-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11255Steenberg United - Royal Eagles domaći680-01-0
11256University Of Pretoria - Ajax Cape Town - - - -

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1280Bamboutos Fc De Mbouda - Eding Sport Fc gosti570-00-1
1282Tonnerre Kalara Club - Feutcheu Fc - - 0-00-0
1283Ums De Loum - Canon Sportife Yaounde gosti650-00-1
1285Apejes De Mfou - Colombe Fc - - 0-00-0
1287Avion Fc Du Nkam - Panthere Sportive domaći820-01-0
1288Dragon Fc Yaounde - Pwd Bamenda gosti122-12-3
1292Fovu De Baham - Coton Sport De Garoua gosti310-10-2
1296Stade Renard - Sportive De Douala domaći900-01-0
1323Yong Sp. Academy - As Fortuna - - 0-00-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11811Posta Ranger Fc - Tusker Football Club gosti830-00-1
11812Bandari Fc - Gor Mahia Fc gosti450-10-2
11813Chemelil Sugar Fc - Mathare United Fc gosti210-21-4
11814Sofapaka Fc - Zoo Fc gosti20-12-1
11815Ulinzi Stars Fc - Nzoia Sugar Fc gosti340-11-1
11816Leopards Sc - Kisumu All Stars Fc domaći181-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1220Independiente Santa Fe - Deportivo Cali gosti251-11-1
1221Atletico Junior - Cucuta Deportivo domaći730-01-0
1222Atletico Nacional - Deportes Tolima domaći101-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2928San Carlos - Deportiva Alajuelense - - 0-00-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374Aserri Fc - Puerto Golfito Fc - - 0-00-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11818Mosta - Valletta gosti240-20-4
11819Hibernians - Balzan Youths domaći81-12-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11825Mouloudia Club Of Oujda - Rsb Berkane gosti450-10-1
11826Fus Rabat - Cr Khemis Zemamra domaći550-01-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Ferencvaros - Zalaegerszeg domaći63-13-2

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11793Bfc Siofok - Dunakanyar domaći61-02-0
11794Budaorsi - Kazincbaricika Bsc domaći21-03-1
11795Dorogi Fc - Tiszakecske Fc gosti40-11-2
11796Soroksar - Ajkai Fc domaći431-01-0
11797Szolnoki - Nyiregyhaza gosti900-00-1
11798Bekescsaba - Gyor gosti30-11-1
11799Csakvar - Vasas gosti440-12-4
11800Gyirmot - Ujbuda domaći441-01-1
11801Szeged - Mtk Budapest domaći91-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Toluca - Santos Laguna gosti102-22-2
1256Fc Juarez - Tigres gosti60-11-2

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2177Abia Warriors Fc - Mfm Fc domaći61-01-0
2178Akwa United Fc - Nasarawa United domaći451-01-1
2179Delta Force Fc - Plateau United domaći381-11-3
2180Enugu Rangers International Fc - Akwa Starlets Fc gosti170-20-2
2181Enyimba - Adamawa United Fc domaći202-02-0
2184Fc Ifeanyi Ubah - Lobi Stars - - 0-00-0
2185Heartland Fc Owerri - Jigawa Golden Stars domaći490-01-0
2186Kano Pillars Fc - Wikki Tourists Fc - - 0-00-0
2187Katsina United Fc - Sunshine Stars Fc domaći800-02-0
2188Warri Wolves Fc - Rivers United Fc gosti380-10-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11857Cd Ocotal - Juventus Fc domaći780-02-0
11858Chinandega Fc - Real Madriz domaći770-02-1
1749Art Municipal Jalapa - Managua Fc gosti320-11-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3782Groningen - Feyenoord gosti320-11-1
3788Psv Eindhoven - Heerenveen domaći172-02-1
3792Rkc Waalwijk - Emmen gosti150-11-1
3795Sparta Rotterdam - Vitesse domaći301-02-0
3804Vvv Venlo - Twente domaći342-12-1

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11233De Treffers - Tec domaći690-03-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Bodo Glimt - Kristiansund domaći600-03-0
1291Odd Bk - Tromso domaći431-02-1
1297Ranheim - Lillestrom gosti500-02-1
1298Sarpsborg - Haugesund domaći171-01-1
1299Stabaek - Mjondalen domaći181-14-2
1301Stromsgodset - Brann domaći214-06-0
1302Valerenga - Molde domaći111-22-4
1303Viking - Rosenborg domaći142-12-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11860Asane - Notodden gosti61-22-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2647Augsburg - Hertha Berlin domaći172-04-0
2709Hoffenheim - Mainz gosti330-11-5

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11790Turbine Potsdam - Fcr 2001 Duisburg domaći191-12-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466Greuther Furth - Nurnberg - - 0-00-0
1468Jahn Regensburg - Heidenheim domaći451-03-1
1481Stuttgart - Karlsruher domaći600-03-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Kaiserslautern - Hansa Rostock domaći242-02-0
23861860 Munich - Bayern Munich Am gosti260-11-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10875Schwabmunchen - Fc Pipinsried gosti450-20-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11700Schwachhausen - Sc Borgfeld domaći690-01-0
11701Leher Ts - Sfl Bremerhaven - - 0-00-0
11702Bsc Hastedt - Blumenthaler gosti101-12-4
11703Habenhauser - Union 60 Bremen domaći51-23-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11693Fernwald - Eintracht Stadtallendorf gosti360-10-2
11694Sv Steinbach 1920 - Sv Neuhof gosti280-12-1
11695Vfb Ginsheim 1916 - Sg Barockstadt Fulda Lehnerz domaći211-03-1
11696Fc Eddersheim - Rw Hadamar gosti132-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11763Tsv Sasel 1925 - Usc Paloma domaći331-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11781Arminia Hannover - Hsc Tundern domaći282-13-3
11782Egestorf Langreder - Vfv Hildesheim - - - -
11783Fc Hagen Uthlede - Gifhorn domaći141-11-1
11784Kickers Emden - Braunschweig - - - -
11785Mtv Eintracht Celle - Sv Atlas Delmenhorst gosti30-11-2
11786Mtv Wolfenbuttel - Sc Spelle Venhaus domaći71-12-1
11787Ulm Wolfsburg - Heeslinger Sc domaći171-01-1
11788Vfl Oldenburg - Tus Bersenbruck domaći92-03-0
11789Eintracht Northeim - Tb Uphusen gosti770-00-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11750Charlottenburger Fc Hertha 06 - Msv Pampow gosti70-20-3
11751Sv Victoria Seelow - Greifswalder gosti890-00-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11741Fc International Leipzig - Plauen gosti800-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8979Berlin Ak 07 - Bsg Chemie Leipzig domaći241-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9006Freiburg Am - Bahlinger Sc gosti470-01-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11698Sv Frisia 03 - Sv Eutin 08 gosti20-22-2
11699Sv Eichede - Husumer gosti103-16-2

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Shabab Al Amari - Shabab Alsamu - - - -
1751Shabab Al Khaleel - Hilal Al Quds - - - -

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5287Olimpia - Cerro Porteno gosti161-14-2
5288Club Guarani Asuncion - Deportivo Capiata gosti290-12-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9744Alianza Universidad De Huanuco - Cesar Vallejo gosti650-00-1
9745Carlos Mannucci - Deportivo Municipal domaći401-02-2
9746Deportivo San Martin - Ayacucho Fc - - 0-00-0
9767Escuela Municipal Deportivo Binacional - Sporting Cristal domaći143-04-1
9768Fbc Melgar - Academia Cantolao domaći381-14-2
9769Pirata Fc - Utc De Cajamarca gosti320-13-1
9770Sport Huancayo - Sport Boys gosti550-00-1
9771Union Comercio - Alianza Lima gosti61-12-3
9772Universitario De Deportes - Real Garcilaso domaći21-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1558Jagiellonia - Arka Gdynia domaći660-02-0
1560Slask Wroclaw - Wisla Krakow gosti81-12-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Stomil Olsztyn - Radomiak Radom - - 0-00-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2565Widzew Lodz - Bytovia Bytow domaći31-04-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6262Lechia Tomaszow Mazowiecki - Concordia Elblag domaći600-02-0
6263Pelikan Lowicz - Ks Wasilkow domaći133-04-1
6493Legia Ii Warszawa - Rks Radomsko domaći301-03-1
6541Swit Nowy Dwor - Olimpia Zambrow gosti210-12-1
6542Pogon Ii Szczecin - Nielba Wagrowiec domaći421-01-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Moreirense - Cd Mafra gosti140-11-3
2938Pacos Ferreira - Sanjoanense domaći111-01-0
2939Rio Ave - Alverca domaći161-01-0
2940Porto - Setubal domaći362-04-0
2942Chaves - Belenenses domaći261-01-0
6880Anadia - Beira Mar domaći570-02-1
6881Pedras Salgadas - Cf Canelas 2010 - - 0-00-0
6882Sintra Football - Ac Marinhense gosti610-00-2

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11878Bugesera Fc - Mukura domaći51-01-0
11879Etincelles - Police Fc Rwanda gosti450-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1571Fc Clinceni - Dinamo Bucharest domaći122-22-2
1572Gaz Metan Medias - Fc Botosani - - 0-00-0
1579Universitatea Craiova - Fc Hermanstadt domaći391-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2579Uta Arad - Farul Constanta domaći510-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Fc Ufa - Pfc Sochi gosti250-11-1
1752Ural Ekaterinburg - Spartak Moscow - - 0-00-0
1757Arsenal Tula - Fk Krasnodar gosti71-21-2
1758Cska Moscow - Kryliya Sovetov domaći740-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11213Al Ittifaq - Al Ittihad Ksa gosti510-01-2
11407Al Wehda - Al Nasr domaći600-01-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8725Nk Tabor Sezana - Mura gosti540-01-1
8726Aluminij - Maribor gosti40-10-2

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6863Nk Brda - Roltek Dob - - 1-13-3

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6928Indija - Macva Sabac - - 0-00-0
6962Spartak Subotica - Fk Radnik Surdulica domaći181-03-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1958Hamilton - Rangers gosti71-21-3
1959St Johnstone - Aberdeen gosti210-11-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3002Espanyol - Getafe gosti31-11-1
3056Osasuna - Athletic Bilbao gosti210-11-2
3065Eibar - Alaves gosti850-00-2
3071Villarreal - Celta Vigo gosti540-01-3
3072Real Valladolid - Sevilla gosti130-10-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3481Almeria - Numancia domaći42-02-0
3527Albacete - Mirandes domaći41-21-2
3541Malaga - Elche gosti231-23-3
3607Girona - Fuenlabrada domaći620-02-0
3608Las Palmas - Real Oviedo domaći32-03-1
3609Cadiz - Lugo gosti51-12-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10412Getafe B - Atletico Baleares domaći900-01-0
10413Melilla - Sporting Gijon B domaći371-02-0
10414Atletico Madrid B - Internacional De Madrid Boadilla domaći710-02-0
10415Celta Vigo B - Ud Ibiza Eivissa domaći371-01-0
10416Las Palmas B - Cf Rayo Majadahonda - - 0-00-0
10417Las Rozas Cf - Racing Ferrol gosti150-32-5
10418Scr Pena Deportiva - Pontevedra domaći900-01-0
10419Marino Luanco - Fc Coruxo domaći41-01-3
10420Up Langreo - Ss Reyes domaći72-03-0
10431Deportivo Alaves B - Tudelano domaći750-01-0
10432Izarra - Real Union De Irun gosti210-10-1
10433Barakaldo - Arenas Club De Getxo gosti120-21-3
10434Burgos - Real Valladolid B gosti640-00-1
10435Cd Calahorra - Cultural Leonesa domaći650-01-0
10436Club Haro Deportivo - Salamanca Cf Uds domaći470-01-2
10437Guijuelo - Athletic Bilbao B domaći281-02-0
10441Cd Ebro - Sabadell gosti220-11-1
10442Gimnastic - Sd Ejea domaći372-02-0
10443Valencia B - Orihuela domaći283-04-1
10444Badalona - Prat gosti520-00-1
10445Castellon - Llagostera - - 0-00-0
10446Cf La Nucia - Hercules domaći460-03-0
10447Espanyol B - Villarreal B gosti271-13-1
10448Olot - Levante B domaći490-03-0
10449Ud Cornella - Fc Andorra domaći201-02-0
10462Cf Cadiz B - Atletico Sanluqueno - - 0-00-0
10463Algeciras - Don Benito domaći91-02-0
10464Badajoz - Marbella domaći460-01-0
10465Cordoba - Merida gosti290-11-1
10466Real Murcia - Club Recreativo Granada domaći161-02-0
10467San Fernando - Ucam Murcia - - 0-00-0
10468Talavera - Cp Villarrobledo domaći780-01-0
10473Villarrubia Cf - Cartagena gosti171-21-2
10474Yeclano Deportivo - Rec De Huelva domaći301-02-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11880Cd Melilla - Cd El Ejido 2012 gosti290-10-3
11881Real Zaragoza Da - Utebo Fc domaći510-01-1
2438Cd Estradense - Cd Lugo domaći580-03-1
2452Silva Sd - Rc Deportivo Fabril gosti130-12-1
2494Racing Club Villalbes - Bergantinos Cf gosti640-00-1
2505Csd Arzua - Cd Barco domaći291-01-2
2519Ud Paiosaco - Compostela - - 0-00-0
2713Cd Lealtad De Villaviciosa - Cd Llanes domaći111-12-1
2714Cd Praviano - Caudal Deportivo gosti140-11-1
2716Cd Vallobin - Cd Covadonga domaći770-01-0
2719Sd Lenense - Cd Colunga gosti131-11-2
2720Club Siero - Real Avilies domaći161-01-1
2943Ad Siete Villas - Cf Vimenor domaći391-01-1
2944Cd Cayon - Cd Barquereno domaći152-05-1
2988Cd Santurtzi Ke - Sd Balmaseda Fc - - 0-00-0
2989Sd Gernika Club - Sestao River gosti420-10-2
2990Sodupe Uc - Santutxu Fc domaći201-03-0
3252Ce Europa - Cf Peralada - - 0-00-0
3253Ue Sants - Santfeliuenc Fc domaći391-03-0
3269Sant Andreu - Ce Manresa domaći291-02-0
3285Fc Cerdanyola Del Valles - Ua Horta gosti21-12-2
4598Fc J. Espanol De San Vicente - Alcoyano gosti381-12-3
4600Alzira - Elche B domaći341-02-0
4642Olimpic De Xativa - Atzeneta Ue gosti880-00-1
4652Silla Cf - Cf Intercity gosti580-00-1
4688Club Deportivo Eldense - Ud Beniganim domaći281-06-0
4976Ad Torrejon Cf - Parla gosti251-13-3
4977Alcobendas Sport - Carabanchel gosti251-12-2
4978Cd San Fernando De Henares - Cd Mostoles domaći331-01-1
4979Sad Villaverde San Andres - Ed Moratalaz gosti900-00-1
4986Trival Valderas A. - Cf Pozuelo De Alarcon gosti150-11-1
4997Alcala - Flat Earth Fc domaći451-03-0
4998Navalcarnero - Atletico De Pinto domaći131-01-1
5285Real Burgos - Gimnastica Segoviana gosti10-11-2
5286Cd Becerril - Salamanca Cf Uds B - - 0-00-0
6276Cd Huetor Vega - Alhaurin De La Torres Cf domaći262-03-1
6384Linares - Ud Maracena domaći202-02-0
6388El Palo - Atl Mancha Real gosti21-11-1
6809Rota Cd - Real Betis B gosti222-22-5
6824San Roque - Los Barrios domaći62-12-2
6825Xerez Deportivo Fc - Conil Cf gosti810-00-1
6979Felanitx - Cf Soller domaći141-02-0
6980Ce Santanyi - Sd Formentera gosti270-20-3
7168Ca Tacoronte - Tenerife B gosti470-01-1
7169Ud San Fernando - Cd Atletico Paso gosti720-00-2
7217Real Murcia B - Estrella Grana El Palmar Cf domaći181-02-0
7218Lorca Cf - Sfc Minerva domaći490-01-0
7220Deportiva Minera - Cd Plus Ultra domaći500-02-0
7223Mazarron - Ucam Murcia Ii domaći241-01-1
7318Ud Montijo - Cd Azuaga gosti370-10-1
7319Up Plasencia - Miajadas - - 0-00-0
7320Arroyo Cp - Cd Diocesano - - 0-00-0
7322Cd Pena Azagresa - Union Mutilvera gosti41-13-4
8067Cd Valdefierro - Ud Fraga gosti790-02-1
8068Cd Teruel - Cf Atletico De Monzon domaći92-03-1
8069Cd Illescas - Toledo gosti500-00-2
8070Cd Tarancon - Cd Quintanar Del Rey domaći401-01-1
8116Conquense - Albacete Balompie B gosti140-10-2
8117Almagro Cf - Ud Socuellamos Cf domaći161-02-2
8118Cd Madridejos - Almansa domaći450-10-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10490Sion - Young Boys gosti12-33-4
10491St Gallen - Neuchatel Xamax domaći282-04-1
10492Thun - Lugano gosti40-20-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9674Winterthur - Kriens gosti100-10-2
9675Grasshoppers - Aarau - - 0-00-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11882As Soliman - Stade Tunisien domaći401-02-0
11883Kairouanaise - Es Metlaoui domaći900-01-0
11884Us Ben Guerdane - Es Sahel gosti61-11-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2165Kayserispor - Sivasspor gosti241-11-4
2166Alanyaspor - Goztepe gosti680-00-1
2168Kasimpasa - Genclerbirligi domaći540-01-2
2169Yeni Malatyaspor - Fenerbahce - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11061Menemen Belediyespor - Balikesirspor domaći840-01-0
11062Osmanlispor Fk - Adana Demirspor gosti60-32-3
11150Akhisar Bld Spor - Altay Izmir gosti470-02-1
11885Hatayspor - Istanbulspor domaći580-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3806Karpaty Lviv - Olimpik Donetsk domaći91-21-2
3831Kolos Kovalivka - Desna Chernigov domaći291-02-0
3836Dinamo Kiev - Illichivec Mariupol domaći211-03-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11886Prykarpattya - Rukh Vinnyky gosti510-00-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11648Mega Bemax - Cibona Zagreb 72-76
11649Buducnost Podgorica - Partizan Beograd 65-60
11650Zadar - Cedevita Olimpija 101-63

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1693Gimnasia De Comodoro - Bahia Basket 100-89
2369Comunicaciones - Ca San Lorenzo De Almagro 87-99

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11631Arkadia Traiskirchen - Ubc St Polten 63-80
11632Basketclubs Vienna - Bk Dukes Klosterneuburg 98-83
11633Swans Gmunden - Wbc Kraftwerk Wels 107-89

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11634Antwerp - Balgacom Spirou Charleroi 70-84

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11637Sc Corinthians Paulista - Basquete Cearense 80-69

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11638Rilski Sportist - Lukoil Levski 89-95
11639Academic Bultex 99 - Bc Beroe Sz 91-63

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2114Basket Opava 2010 - Bc Vysocina 80-92
2117Novy Jicin - Bk Breda Weinstein Opava B 85-86
2118Baketball Polabi - Usk Prague B 96-70
2124Liberec - Basket Kosire 91-56
2138Bk Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc 89-88

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1185Keravnos - Apoel Nicosia 100-63
1186Aek Larnaca - Enosis Neon Paralimni 87-66

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1187Horsens Ic - Vaerlose 95-85
1206Team Fog Naestved - Ebaa 86-50

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11647Ttu Kk - Tartu Rock 81-85

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11676Alaska Aces - Meralco Bolts 84-94

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11642Lahti Basketball - Salon Vilpas Vikings 91-99

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11643As Monaco - Nanterre 79-69

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8777Aris - Peristeri 72-59

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2140Ao Dafni Agiou Dimitriou - Kronos Agiou Dimitriou 71-65

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11641Kk Hermes Analitica - Dubrava 71-88

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5299Milano - Sassari 90-78
5300Cremona - Trieste 88-78
5301Brescia - Pesaro 101-74
5302Brindisi - Pistoia 100-67
5303Virtus Roma - Treviso 69-81
5304Venezia - Trento 79-69
5306Cantu - Bologna 74-74 / 82-84

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11658Andros Basket Palermo - Schio 69-90
11659Ragusa - Vigarano 73-77
11660Techedge Broni - Bk Rosa Empoli 71-80
11661Torino - Lucca 71-78

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1207Forli - Verona 83-69
1208Napoli Basket - Tortona 69-64
1209Biella - Bergamo 75-58
1210Capo D Orlando - Treviglio 71-76
1211Casale Monferrato - Scafati 64-72
1212Caselpusterlengo - Roseto 87-67
1213Ferrara - Montegranaro 85-85 / 99-97
1214Mantova - Udinese 86-83
1215Rieti - Torino 82-75
1216San Severo - Ravenna 77-79
1217Trapani - Latina 67-74
1753Imola - Urania Milano 77-76

ITALIJA 3. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1956Adriatica Press Teramo - Montegranaro 82-70
1957Basket Cecina - Green Basket Palermo 56-78
1960Basket Mestre 1958 - Coelsanus Robur Et Fides Varese 79-58
1990Basketball Club Lucca - Firenze 81-77
1991Etrusca San Miniato - Mamy Eu Oleggio 97-59
1999Gessi Valsesia Borgosesia - Fortitudo Alessandria V-V
2076Matera - Virtus Arechi Salerno 79-71
2077Rinascita Basket Rimini - Rekico Faenza 66-78
2078Ristopro Fabriano - Pallacanestro Piacentina 66-57
2100Solbat Basket Golfo Piombino - Us Empolese 85-79
2112Tramarossa Vicenza - Mg Kvis Piadena 68-62
2113Virtus Basket Civitanova March - Chieti 77-72

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1034Toyota Alvark Tokyo - Sun Rockers Shibuya 85-67

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1155Bayi Rockets - Tianjin Pioneers 92-94
1158Fujian Sturgeons - Nanjing Monkey Kings 88-107
1159Guangzhou Loong Lions - Shanghai Sharks 105-105 / 119-113
1160Jilin Northeast Tigers - Beijing Ducks 104-86
1161Liaoning Flying Leopards - Beijing Royal Fighters 111-105
1162Shenzhen Aviators - Xinjiang Flying Tigers 104-102

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11667Bc Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas Vilnius 91-84
11668Zalgiris Kaunas - Bc Dzukija Alytus 102-50
11669Bc Lietkabelis - Juventus Utena 84-62

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2871Fuerza Regia - Dorados De Cihuahua 66-80
2875Libertadores De Queretaro - Mineros De Zacatecas 86-81

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1036Houston Rockets - Dallas Mavericks 123-137

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1035New York Knicks - Brooklyn Nets 101-103
1037Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans 134-109
1582Washington Wizards - Sacramento Kings 106-113
1583Denver Nuggets - Phoenix Suns 116-104

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11673Feyenoord Basketbal Rotterdam - Apollo Amsterdam 93-71

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11674Gimle Bk - Centrum Tigers Oslo 75-59
11675Tromso Storm - Froya Ambassadors 97-105

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8755Mitteldeutscher Bc - Bayern Munich 86-96
8756Ratiopharm Ulm - Hamburg Towers 102-69
8757Bbc Bayreuth - Telekom Baskets Bonn 82-79

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11644Nuremberg Falcons Bc - Eisbaren Bremerhaven 77-98
11645Usc Heidelberg - Schalke 04 67-79

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6249Wroclawek - Slask Wroclaw 96-85
6251Rosa Radom - Mks Dabrowa Gornicza 96-76

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11677Gornik Walbrzych - Wkk Wroclaw 80-82

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10028Baskonia - Valencia Basket 85-74
10074Real Madrid - Herbalife Gran Canaria 92-76
9951Estudiantes - Cb Miraflores 76-78
9952Iberostar Tenerife - Real Betis Energia Plus 94-89
9953Ucam Murcia - Barcelona 83-87

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1225Al Qazeres Extremadura - Uni Girona Cb 42-70
1226Stadium Casablanca - Cd Zamarat 83-75

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11684Bbc Lausanne - Lions De Geneve 62-74
11685Benetton Fribourg - Starwings Basket 111-66
11686Basket Club Boncourt - Swiss Central Basket 114-76

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11382Afyon Belediyespor - Pinar Karsiyaka 66-75
11383Galatasaray Sk - Ogm Ormanspor 105-73
11384Itu Bk - Bursaspor 71-90
11385Fenerbahce Ulker - Darussafaka 83-75

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11687Besiktas Istanbul - Elazig Il Ozel Idare 87-76

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11652Khimki - Minsk 2006 77-73
11653Parma Permsky Kray - Avtodor Saratov 97-81

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1262Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds 2-03-1
1263Providence Bruins - Hershey Bears 2-06-3
1264San Antonio Rampage - Rockford Icehogs 2-02-2
1278Toronto Marlies - Manitoba Moose 0-04-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2162Feldkirch - Vienna Capitals Silver 0-13-1
2163Hc Gherdeina - Ek Zeller Eisbaren 0-04-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11417Graz 99ers - Vsv 0-10-2
11418Black Wings Linz - Dornbirn 2-06-0
11419Kac - Bolzano 1-03-0
11420Orli Znojmo - Sapa Fehervar 0-04-3
11421Red Bull Salzburg - Vienna Capitals 1-11-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11465Mlada Boleslav - Sparta Prague 0-00-0
11466Trinec - Karlovy Vary 1-11-6
11467Kladno - Pardubice 0-13-2
11468Mountfield Hk - Litvinov 1-06-2
11469Vitkovice - Plzen 0-20-5
11470Olomouc - Liberec 0-11-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7014Hc Frydek Mistek - Slavia Prague 1-03-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1227Cardiff Devils - Belfast Giants 1-11-4
1230Coventry Blaze - Sheffield Steelers 1-43-8
1231Manchester Storm - Nottingham Panthers 0-14-5
1232Guildford Flames - Fife Flyers 0-10-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11471Bordeaux Ghc - Chamonix Mont Blanc Pionieers 1-04-2
11472Gap - Grenoble 0-31-3
11473Nice Aigles - Anglet Hormadi Elite 3-04-1
1239Scorpions De Mulhouse - Amiens 0-12-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2524Everett Silvertips - Tri City Americans 1-23-3
2528Portland Winter Hawks - Saskatoon Blades 4-08-0

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11739Fehervari Titanok - Hokiklub Budapest 1-14-3
1240Schiller Vasas Hc - Cs Progym Gheorgheni 0-11-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11764Florida Panthers - Buffalo Sabres 0-22-5
11765Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes 0-00-2
11766Arizona Coyotes - Edmonton Oilers 1-13-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4737Narvik Ishockeyklubb - Storhamar 1-32-5
4738Manglerud Star - Lillehammer 1-03-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11740Comet - Nidaros Hockey 2-16-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11474Thomas Sabo Ice Tigers - Deg Metro Stars 0-03-0
11475Schwenninger - Straubing Tigers 1-02-0
11476Eisbaren Berlin - Augsburger Panthers 2-04-0
11477Iserlohn Roosters - Adler Mannheim 0-20-5
11478Kolner Haie - Krefeld Pinguine 1-02-1
11479Bremerhaven Pinguins - Grizzly Adams Wolfsburg 0-03-3
11480Erc Ingolstadt - Ehc Munchen 0-36-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1324Bietigheim Steelers - Lausitzer Fuchse 1-21-4
1325Crimmitschau - Wolfe Freiburg 0-02-2
1327Esv Kaufbeuren - Landshut Cannibals 1-13-3
1328Bad Nauheim - Dresdner Eislowen 2-12-2
1347Heilbronner Falken - Kassel Huskies 1-14-3
1348Lowen Frankfurt - Bad Tolz 1-02-2
1352Revensburg Towerstars - Bayreuth Tigers 2-25-5

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11522Gks Tychy - Cracovia 2-03-1
11523Naprzod Janov - Torun 0-41-11
11524Stoczniowiec Gdansk - Jasterzebie 3-15-5
11525Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 1-04-3
11526Zaglebie Sosnowiec - Katowice 1-13-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11527Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 0-01-2
11528Barys Astana - Amur Khabarovsk 1-02-2
11529Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 0-23-3
11530Avtomobilist Yekaterinburg - Cska Moscow 0-02-1
11531Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nn 2-04-0
11532Sochi - Dinamo Riga 1-12-2
11533Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 1-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11745Gornyak Uchaly - M Novokuznetsk 1-03-5
11746Hc Rostov - Hc Tambov 0-00-2
11747Saryarka - Chelyabinsk 1-14-2
11748Zauralye Kurgan - Kazzinc Torpedo 1-12-2
11749Lada Togliatti - Csk Vvs Samara 2-04-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1241Stalnye Lisy U20 - Avto U20 1-03-1
1242Dinamo St Petersburg U20 - Riga U20 1-07-2
1243Ska Varyagi U20 - Org Junior U20 2-17-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11752Dukla Michalovce - Banska Bystrica 0-03-1
11753Dvtk Jegesmedvek - Nove Zamky 1-04-1
11754Mac Ujbuda - Zvolen 2-33-4
1245Nitra - Trencin 1-12-2
1246Detva - Kosice 1-12-3
1260Poprad - Slovan Bratislava 1-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11755Almtuna Is - Mora 3-35-6
11756Bjorkloven - Kristianstad 2-03-1
11757Sodertalje - Vasteras 0-01-3
11758Timra - Bofors 2-03-1
11759Vastervik - Hc Vita Hasten 0-21-3
11760Aik - Tingsryd 0-11-4
11761Karlskrona Hk - Modo 1-22-5

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11762Davos - Ambri 0-05-3

CHALLENGER MAIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118J.Kovalik - C.Lestienne 12-46-06-42-0

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1119D.Shapovalov - R.Nadal 9-133-66-70-2
1754V.Pospisil - F.Lopez V-VV-VV-VV-V
2724D.Shapovalov - R.Nadal 9-133-66-70-2

DAVIS KUP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2725V.Pospisil D.Shapovalov - M.Granollers F.Lopez V-VV-VV-VV-V

ITF ANTALYA 30A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11363D.Dima Jecan M A - D.Ajdukovic K.Kranic 15-193-66-31-2

ITF ANTALYA 32A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11376O.Orpana - L.Gjorcheska 4-123-61-60-2

ITF ANTALYA 32A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052J.Duerst I.Gaspar - H.Ogata A.Yoshitomi 2-121-61-60-2

ITF AUSTIN 35 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2189C.Altamirano - J.Fearnley 16-144-66-42-1

ITF CANCUN 29A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095T.Ng - M.Aikawa 13-106-47-62-0

ITF CANCUN 30STENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042N.Chappell - M.De Carvalho Cardoso Alves 11-146-21-61-2

ITF EAST LANSING 36ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2190M.Geerts - D.Altmaier 9-166-43-61-2

ITF HERAKLION 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041B.Bobrov - M.Veldheer 12-146-76-70-2

ITF HERAKLION 07A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088A.Vasilescu - D.Astakhova 13-166-44-61-2

ITF MEN NONTHABURI SINGLES QUALIFYING M ITF THA 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054K.Koaykul - Y.Charoenphon 21-137-54-62-1
1055S.Moritani - T.Mulada 12-56-46-12-0
1073J.Delaney - S.Kim 18-166-42-62-1
1074N.Noikor - D.Sumizawa 7-132-65-70-2

ITF MONASTIR 47A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116C.Monnet - C.Burel 12-26-26-02-0

ITF MONASTIR 49ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081G.Kravchenko - A.Bovy 10-151-66-31-2

ITF NAPLES 40 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2194M.Damm Jr - T.Etcheverry 11-146-75-70-2

ITF NAPLES 48B (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1117S.Mendez - P.Udvardy 12-76-36-42-0

ITF NONTHABURI 05A KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076T.Srirat - A.Shanmugam 4-121-63-60-2
1077J.Delaney - K.Kerdlaphee 23-166-77-62-1
1078A.Chandrasekar - B.Pietri 6-122-64-60-2
1079M.Dellavedova - H.Chung 22-176-26-72-1

ITF SARREGUEMINES 22ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039T.Simon - A.Bellier 10-134-66-70-2

ITF SHARM EL SHEIKH 29ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11691L.Hellfritsch - A.Zakharov 5-124-61-60-2

ITF SHARM EL SHEIKH 29A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085P.Lee - A.Morgina 12-66-26-42-0

ITF SOLARINO 31A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1094G.Gatto Monticone - J.Fett 15-142-66-32-1

ITF TUCSON 46A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2199M.Zacarias - H.Baptiste 13-166-44-61-2

ITF WOMEN NONTHABURI SINGLES QUALIFYING W ITF THA 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1100K.Sudsaard - M.Kawamura 2-120-62-60-2
1101M.Maslenkova - A.Jongma 12-26-16-12-0
1113Y.Cho - N.Uberoi 12-16-16-02-0
1115N.Piwbangruk - Y.Shan 7-124-63-60-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
1397Frydek Mistek - Jicin 21-27

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1398Karvina - Rk Zeleznicar 1949 33-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11829Hei Skaering - Fif Kobenhavn 29-20

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
11848Fuchse Berlin - Malmo 27-26
11849Magdeburg - Powen Zabrze 37-26
11850Oif Arendal - Hbc Nantes 30-30
11851Olympiacos Sfp - Melsungen 19-20
11852Pauc Handball - Chambery 19-23
11853Bjerringbro Silkeborg - Winterthur 34-30
11854Metalurg Skopje - Rk Gorenje Valenje 23-23

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1694Bjelovar - Vinkovci 30-31

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11845Fram - Fh Hafnarfjardar 26-36
11846Fjolnir - Umf Selfoss 26-35
11847Umf Stjarnan - Valur 25-30

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
5568Aab Handbold - Paris Handball 29-32
5571Celje Pivovarna Lasko - Pick Szeged 23-34
5573Zagreb Ppd - Elverum 30-27
5574Kadetten - Kristianstad 26-29

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11405Bsk Nif - Haslum Hk 31-22
11406Runar - Kolstad Handball 35-29

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11834Kiel - Leipzig 27-26
11835Balingen Weilstetten - De Ludwigshafen 25-25
11836Rhein Neckar Lowen - Tvb 1898 Stuttgart 33-32

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11832Hamburg - Djk Rimpar Wolfe 28-18
11833Eisenach - Emsdetten 31-24

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11855Dinamo Bucharest - Hc Buzau 35-26

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11859Rp Linkoping - Alstermo If 22-28

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11581Gigantes Del Sur - Drean Bolivar 0-10-22-3

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1763Sk Jekabpils Lusi - Parnu Vk 0-11-13-1
1765Vc Tartu - Saaremaa 1-01-11-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2973Vbc Waremme - Knack Roselaere 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11267Sesi Sp - Um Itapetininga 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10517Kladno - Ostrava 0-11-12-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1455Etta - Tiikerit 0-10-20-3
1458Loimu - Team Lakkapaa 1-02-03-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1503Nurmon Jymy - Puijo Wolley 0-11-13-1

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10547Paok - Ofi Irakleio 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1756Gs Panionios - As Makedones 1-02-03-2
1760Zirinios Aon - Ao Lamias 2013 1-02-03-0
1762Aon Amazones - Ags Artemis 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6611Modena - Trentino 0-11-13-1
6612Perugia - Ravenna 1-02-03-0
6665Sora - Milano 1-01-11-3
6716Verona - Vero Volley 0-10-20-3
6740Vibo Valentia - Civitanova 1-01-11-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6391Brescia - Filottrano 1-01-11-3
6494Conegliano - Scandicci 1-02-03-0
6495Novara - Monza 0-11-11-3
6496San Casciano - Bergamo 1-02-03-1
6497Volalto Caserta 2.0 - Perugia Volley 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6609Mondovi - Reggio Emilia V-VV-VV-V
6610Olimpia Bergamo - New Mater 1-02-03-1
7471Castellana Grotte - Brescia 0-10-21-3
7472Cantu - Peimar Vbc Calci Pi 1-01-12-3
7473Kemas Lamipel Santa Croce - Rinascita Lagonegro 1-02-03-0
7474Ortona - Siena 1-01-13-2

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7475Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Sigel Marsala 1-01-13-1
7484Givova Baronissi - Sorella Ramonda Ipag 0-11-13-2
7485Cda Talmassons - Eurospin Ford Sara Pinerolo 0-10-20-3
7489Cmc Olimpia Ravenna - Barricalla Collegno 1-01-13-1
7490Exacer Montale - Soverato 0-11-11-3
7492Helvia Recina Macerata - Volley Group Roma 1-02-03-0
7493Olbia - Battistelli Sg Marignano 0-10-21-3
7494Sassuolo - Cutrofiano Volley 0-11-13-2
7495Trentino - Lpm Bam Mondovi 1-02-03-0

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1766Askim Vbk - Ntnui Volleyball 1-01-13-1
1767Osi Volleyball - Randaberg Volleyball 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1507Vc Eltmann - Scc Berlin 0-10-20-3

NJEMAČKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11584Potsdam - Schweriner 0-10-21-3

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1667Kedzierzyn Kozle - Belchatow 1-02-03-0
1668Ks Cuprum Lubin - Trefl Gdansk 0-10-20-3
1669Politechnika Warszawska - Wks Czarni Radom 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10556Wisla Warszawa - Bielsko Biala 0-10-21-3
10557Budowlani Lodz - Farmutil Pila 1-01-13-1

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1768As Sao Mamede - Sporting Cp 1-01-11-3
1769Famalicense Ac - Clube K 0-10-20-3
1771Esmoriz Gc - Vc Viana 1-02-03-0
1772Sc Caldas - Leixoes Sc 1-02-03-0
1777Vitoria - Sc Espinho 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1516Proton Saratov - Minchanka Minsk 1-02-03-0
1521Dinamo Kazan - Krasnodar 1-02-03-0
1525Dynamo Moscow - L. St Petersburg 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6893Hit Ucm Trnava - Nove Mesto Nad Vahom 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1779Varnamo Fk - Lindesberg 0-10-20-3
1780Engelholm - Orebro 1-02-03-1

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11350Volley Top Luzern - Lausanne 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1540Belediye Plevne - Beledyesi 0-11-11-3
1542Inegol Belediyespor - Arkas Izmir 0-10-20-3
1543Galatasaray - Spor Toto 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11355Ankara Ptt - Fenerbahce 1-01-12-3

HRVATSKA KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1689Mladost - Jug Croatia Osiguranje 16-12

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7205Sale Sharks - La Rochelle 25-15
7206Montpellier - Gloucester 30-27

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1761Perpignan - Fc Grenoble Rugby 20-13

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7371(-4.5)Atlanta Falcons - Tampa Bay Buccaneers 22-35
7372(-4.5)Buffalo Bills - Denver Broncos 20-3
7373(-6.5)Chicago Bears - New York Giants 19-14
7374(-10.5)Cleveland Browns - Miami Dolphins 41-24
7375(-9.5)New Orleans Saints - Carolina Panthers 34-31
7376(+2.5)New York Jets - Oakland Raiders 34-3
7377(-1.5)Philadelphia Eagles - Seattle Seahawks 9-17
7378(+3.5)Washington Redskins - Detroit Lions 19-16
7379(-3.5)Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars 42-20
7380(-6.5)New England Patriots - Dallas Cowboys 13-9
7381(-3.5)San Francisco 49ers - Green Bay Packers 37-8

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1568Pesaro - El Pozo Murcia 3-3
1569Mnk Novo Vrijeme Makarska - Ayat 3-2
1570Sl Benfica - Kairat Almaty 5-3
1578Sporting Cp - Tyumen 1-3

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1690Novaja Generacija - Ukhta 4-2
1692Berkut Grozny - Norilskij Nikel 1-8

SLALOM LEVI DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2688E.Kolega - A.Vinatzer 0-1
2690H.Kristoffersen - C.Noel 1-0
2691J.Lizeroux - S.Foss Solevaag 0-1
2692M.Matt - M.Feller 1-0
2693V.Muffat Jeandet - S.Gross V-V
2695A.Myhrer - L.Meillard 1-0
2696A.Pinturault - R.Zenhaeusern 0-1
2761I.Rodes - A.Popov 1-0
2763D.Ryding - C.Hirschbuehl 0-1
2839D.Yule - M.Schwarz 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 3915182629
arrow BL Belgija Keno 20/70 12679111921232829414452555762636668
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 614192733
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 915162632
arrow DA Multi-Daily A 6/99 172860626999
arrow DB Multi-Daily B 6/99 344145536691
arrow DC Multi-Daily C 6/99 7815599395
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4681017212223293436434651546364656768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 48141819202123293336444748496264676970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 58132627
arrow FK Finska Keno D 20/70 357817202223303436385459626566686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 125611131516192224374348556163676970
arrow FT Finska Keno T 20/70 23111516212223242829313235374346585969
arrow GO Njemačka Keno 20/70 13459142022253133434751565863646568
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 51720243034
arrow HO Hong Kong 6/49 12028303546
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1361314162324273135374350515557596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1461922283236384041434447485051565859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 68142028313334383942434445464950515362
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1012141523
arrow NP New York Pick 10 20/80 1371320212630313336535459616468697080
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 89101116182327374445474853586164727378
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 18131419222327304042454651555659697077
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 910122330
arrow RO Rumunjska 6/49 132125374449
arrow SK Slovačka 5/35 1721232530
arrow SL Slovenija 7/39 13152027313435
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 613202131
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 18101315192125262833354051546669737576