Srijeda 27.11.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4662Ska St Petersburg - Sochi - - 1-04-2
4663Rb Leipzig - Benfica - - 0-12-2
4673Lille - Ajax - - 0-10-2
4683Genk - Salzburg - - 0-21-4
4689West Brom - Bristol City - - 2-04-1
4690New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers - - 0-00-1

ARMENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Fc Van - Fc Noah gosti700-00-1
1014Sevan Fc - Fc Ararat Armenia gosti20-62-B
1031Gandzasar Kapan - Alashkert domaći82-13-1
1034Lori Fc - Banants gosti310-10-1

AZIJA GULF CUP OF NATIONSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Oman - Bahrein - - 0-00-0
1313Saudijska Arabija - Kuvajt gosti430-21-3

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Aurora - Nacional Potosi gosti410-11-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Flamengo - Ceara gosti270-14-1
1073Chapecoense Sc - Botafogo gosti540-00-1
1074Internacional - Goias gosti140-11-2
1076Bahia Ba - Atletico Mg gosti540-01-1
1077Atletico Pr - Gremio domaći331-02-0
1078Corinthians - Avai domaći221-03-0

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4115Ayia Napa - Pafos gosti520-00-3

CRNA GORA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Fk Mladost Ljeskopolje - Iskra Danilovgrad - - 0-00-0
2306Titograd - Ofk Petrovac - - 0-00-0
2307Buducnost Podgorica - Jedinstvo Bijelo Polje - - 5-07-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1165Hb Koge - Aalborg gosti240-10-3

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1095Tanta - Smouha gosti51-22-2
1096Al Assiouty Sport - Aswan Fc domaći72-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2267Blackburn - Brentford domaći111-01-0
2270Hull - Preston domaći301-04-0
2279Middlesbrough - Barnsley domaći540-01-0
2280Qpr - Nottingham Forest gosti150-10-4
2310Sheffield Wednesday - Birmingham gosti480-01-1
2328West Brom - Bristol City domaći102-04-1

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1915Blackpool - Scunthorpe gosti120-21-3

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1328Zenit U19 - Lyon U19 domaći192-03-1
1347Slavia Prague U19 - Inter U19 gosti292-14-1
1352Barcelona U19 - Borussia Dortmund U19 domaći171-11-2
1374Genk U19 - Salzburg U19 gosti150-20-2
1393Lille U19 - Ajax U19 gosti30-21-2
1491Valencia U19 - Chelsea U19 domaći191-12-1
1530Rb Leipzig U19 - Benfica U19 gosti240-20-3
1533Liverpool U19 - Napoli U19 domaći45-07-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4290Montpellier - Ea Guingamp domaći311-01-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Deportivo Malacateco - Coban Imperial domaći171-02-1
1232Csd Municipal - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc domaći251-03-2
1236Deportivo Iztapa - Deportivo Sanarate gosti340-14-1
1237Deportivo Mixco - Csd Comunicaciones - - 0-00-0
1239Antigua Gfc - Deportivo Guastatoya domaći520-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279Northeast United Fc - Mumbai City Fc domaći92-22-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Bhayangkara Fc - Arema Cronus domaći391-01-0
1286Persepar Kalteng Putra - Tira Persikabo domaći800-01-0
1288Perseru Badak Lampung Fc - Madura United domaći112-03-0
1289Psis Semarang - Psm Makassar domaći261-01-0
1304Pusamania Borneo - Lamongan gosti350-11-2

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1602Juventus U23 - Pro Vercelli domaći750-02-0
1603Catanzaro - Casertana domaći42-02-0
1604Potenza - Catania gosti400-11-2
1605Cesena - Piacenza gosti391-11-1
1608Avellino - Ternana gosti830-00-1
1609Salo - Pro Patria gosti41-23-2
1611Vicenza - Triestina gosti720-01-1
1635Siena - Teramo domaći212-13-1

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Grosseto - Us Follonica Gavorrano domaći301-01-1
1689Verbania - Bra domaći680-02-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6402Dunbeholden Fc - Humble Lions Fc domaći500-01-1
6403Cavaliers Fc - Vere United Fc domaći232-06-1
6404Waterhouse Fc - Portmore United domaći72-14-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7558Baroka Fc - Golden Arrows gosti890-00-1
7559Bloemfontein Celtic - Cape Town City Fc - - 0-00-0
7560Chippa United - Black Leopards domaći52-03-0
7561Maritzburg United - Supersport United gosti120-10-2
7562Stellenbosch Fc - Kaizer Chiefs gosti110-20-4

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2628Beijing Renhe - Shanghai Sipg gosti30-11-1
2632Chongqing Lifan - Wuhan Zall gosti140-10-1
2638Guangzhou R F Fc - Beijing Guoan gosti281-31-4
2639Hebei China Fortune - Guangzhou Evergrande gosti120-21-3
2641Shandong Luneng - Tianjin Taida domaći292-03-1
2642Shanghai Shenhua - Jiangsu Suning gosti241-11-3
2643Shenzhen Fc - Henan Jianye domaći43-23-3
2644Tianjin Quanjian - Dalian Yifang domaći134-05-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3867Cucuta Deportivo - Atletico Nacional gosti330-10-1
3881Deportes Tolima - Atletico Junior domaći82-12-2

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4999Valencia - Chelsea domaći401-12-2
5000Zenit St Petersburg - Lyon domaći421-02-0
5001Barcelona - Borussia Dortmund domaći292-03-1
5027Genk - Salzburg gosti430-21-4
5028Lille - Ajax gosti20-10-2
5029Liverpool - Napoli gosti210-11-1
5628Rb Leipzig - Benfica gosti200-12-2
5631Slavia Prague - Inter gosti191-11-3

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1973Fc Blue Boys Muhlenbach - Hostert - - - -

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Budaorsi - Csakvar domaći231-03-0
1263Dorogi Fc - Szolnoki - - 0-00-0
1264Soroksar - Szeged - - 0-00-0
1267Tiszakecske Fc - Szombathelyi Haladas domaći41-02-0
1268Ajkai Fc - Gyirmot domaći361-02-1
1269Bekescsaba - Bfc Siofok gosti281-13-1
1270Gyor - Mtk Budapest domaći251-01-0
1273Nyiregyhaza - Dunakanyar domaći321-02-1
1278Vasas - Ujbuda gosti530-00-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2156Morelia - Leon gosti82-23-3
2157Necaxa - Queretaro domaći530-03-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2960Kfum Oslo - Kongsvinger domaći241-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8971Bfc Dynamo - Wacker Nordhausen gosti92-13-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5263Club Libertad - Sportivo Luqueno - - 0-00-0
5269Sol De America - Sportivo San Lorenzo domaći780-01-0
5270River Plate Asuncion - Cerro Porteno domaći81-01-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2964Odra Opole - Miedz Legnica domaći750-03-0
2968Chrobry Glogow - Olimpia Grudziadz domaći81-12-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2790Skra Czestochowa - Ks Legionovia Legionowo domaći301-01-0

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3603Kiyovu Sports - Bugesera Fc domaći33-05-2
3606Mukura - Etincelles domaći131-13-1
3611Police Fc Rwanda - Marines Fc Gisenyi domaći221-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1956Fc Dunarea Calarasi - Rapid Bucharest - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3613Al Nojoom Fc - Al Mujazzal Fc domaći272-02-1
3625Al Kawkab - Ohod Saudi Fc domaći620-02-2
3647Al Ansar Fc - Al Batin domaći760-01-0
3648Jeddah Club - Al Bukayriyah Fc gosti380-11-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2900Drava - Nk Brda gosti810-01-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6804Arbroath - Auchinleck Talbot domaći261-03-0

TAJVAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2878Fc Struga Trim Lum - Skendija Tetovo gosti360-12-1
2884Rabotnicki Skopje - Fk Borec domaći371-02-1
2885Renova - Makedonija Gp domaći550-01-1
2928Shkupi - Akademija Pandev gosti70-13-1
2932Sileks Kratovo - Vardar Skopje domaći121-02-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5822Atletico River Plate - Juventud Piedras domaći311-01-0
5823Cerro Largo - Ca Boston River domaći840-01-0
5824Cerro - Liverpool Montevideo gosti890-00-2
5825Danubio - Racing Club Montevideo domaći451-03-2
5847Plaza Colonia - Montevideo Wanderers - - 0-00-0
5848Progreso - Penarol - - 0-00-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5849Zamora - Monagas domaći870-01-0

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3708Zanaco - Nakambala Leopards - - - -

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1327Basket Brno - Kd Hopsi Polzela V-V

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2590Club Deportivo Hispano Americano - Cd Libertad Sunchales 87-67
5953Obras Sanitarias - Ciclista Olimpico De La Banda -

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1537Hong Kong Eastern Long Lions - Macau Black Bears 73-93
1541Wolf Warriors - Alab Pilipinas 96-96 / 110-114

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3285Ec Pinheiros - Basquete Cearense 83-70

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1314Sokol Hradec Kralove - Cez Nymburk 80-117

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3738Bcm Orli Prostejov - Basketbal Olomouc 72-82

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3289Valga Korvpallikool - Bk Jurmala 65-87
6184Liepajas Lauvas - Vef Riga 76-81

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1221Galatasaray - Acs Sepsi Sic 70-78
1222Ksc Szekszard - Herner 85-61
1223Uni Gyor - Gernika Kesb 60-74
1224Dvtk Miskolc - Ae Sedis Basquet 73-69
1225Ccc Polkowice - Ogm Ormanspor 75-55
1226Basket Landes - Peac Pecs 83-48
1227Flammes Carolo Basket - Roche Vendee Basket Club 81-84
1544Bc Enisey Krasnoyarsk - Tsmoki Minsk Minsk 68-70
1566Olympiakos Pireaus - Valencia Bc 75-78

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1567Fenerbahce Sk - Schio 58-43
1577Usk Praha - Nadezhda Orenburg 87-63
1582Venezia - Mithra Castors Braine 58-75
1583Basket Lattes Montpellier - Lyon Asvel 80-73
1589Tango Bourges Basket - Cukurova Basketbol 92-62
1591Uni Girona Cb - Dynamo Kursk 79-61

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1593Bahcesehir Koleji - Csu Atlassib Sibiu 80-71
1594Inter Bratislava - Benfica 91-95
1595Kapfenberg Bulls - Keravnos 86-76
1596Kb Prishtina - Ventspils 72-122
1599Zorg Leiden - Pecsi Vsk 86-86 / 105-100
1637Bc Dnipro - Lukoil Levski 61-83
1646Minsk 2006 - Kyiv Basket 77-77 / 84-92
1647Apoel Nicosia - Bbc Bayreuth 68-83
1649Bakken Bears - Legia Warszawa 77-74
1650Balkan Botevgrad - Sodertelje 90-89
1651Csm Csu Oradea - Benetton Fribourg 67-87
1652Kataja Joensuu - Fortress Lami Ved Kormend 95-91
1653U Bt Cluj Napoca - Enisey Krasnoyarsk 97-83
1655Groningen - Balgacom Spirou Charleroi 64-78
1656Landstede Basketball Zwolle - Ironi Ness Ziona 88-94

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1690Nlex Road Warriors - Northport Batang Pier 99-99 / 123-126

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5952Korihait Uusikaupunki - Korikouvot Kouvola 88-75

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6782Nanterre - Pau Orthez 101-89

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1044Cibona Zagreb - Zabok 82-87

ICELAND URVALSDEILD WOMENKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6190Keflavik - Haukar 61-61 / 78-70
6191Kr Reykjavik - Breidablik 90-60
6192Umf Grindavik - Skallagrimur 63-73

IZRAEL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1230Ironi Naharia - Maccabi Haifa 82-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1240Shinhan S Birds W - Kb Stars W 75-87

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1041Fujian Sturgeons - Jiangsu Dragons 116-116 / 126-127
1042Shanxi Loongs - Liaoning Flying Leopards 110-106
1043Sichuan Blue Whales - Jilin Northeast Tigers 98-117

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1003Charlotte Hornets - Detroit Pistons 102-101
1004Philadelphia 76ers - Sacramento Kings 97-91
1016Toronto Raptors - New York Knicks 126-98
1017Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks 111-102
1018San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves 101-113
1019New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers 110-114
1020Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder 136-119
2601Boston Celtics - Brooklyn Nets 121-110
2609Cleveland Cavaliers - Orlando Magic 104-116
2611Indiana Pacers - Utah Jazz 121-102
2612Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers 119-121
2768Phoenix Suns - Washington Wizards 132-140
2770Golden State Warriors - Chicago Bulls 104-90
3196Houston Rockets - Miami Heat 117-108

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1754Bk 04 Ac Lb Snv - Bk Iskra Svit 96-87
1759Bk Zilina - Bk Levicki Patrioti 75-88
1772Mbk Handlova - Bkm Lucenec 100-76

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6131Kk Podcetrtek - Primorska 64-98

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6132Hogsbo Basket - Sodertalje Bbk 82-62

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3198Belleville Senators - Laval Rocket 2-05-3
3199Hershey Bears - Providence Bruins 1-06-6
3207Utica Comets - Syracuse Crunch 1-04-1
3238Springfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 0-12-3
3239Wilkes Barre Scranton Penguins - Lehigh Valley Phantoms 2-16-2
3242Bakersfield Condors - Tucson Roadrunners 1-53-8
3243Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins 2-05-2
3244Milwaukee Admirals - Manitoba Moose 2-06-3
3248San Diego Gulls - San Jose Barracuda 1-02-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3295Hk Sz Olimpija - Val Pusteria 1-03-2
3654Ek Zeller Eisbaren - Ehc Bregenzerwald 1-16-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2372Yunost Minsk - Hk Gomel 1-05-0
2389Hk Vitebsk - Khimik Ska 0-20-6

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1234Vitkovice - Sparta Prague 0-11-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2533Benatky Nad Jizerou - Hc Banik Sokolov 1-04-1
2534Ceske Budejovice - Vhk Vsetin 1-05-0
2541Dukla Jihlava - Hc Frydek Mistek 0-02-0
2544Stadion Litomerice - Chomutov 2-18-3
2548Hc Zubr Prerov - Hc Rt Torax Poruba 3-06-1
2549Kadan - Horacky Fk Trebic 0-01-3
2550Slovan Ustecti Lvi - Hk Jestrabi Prostejov 3-14-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3721Sheffield Steelers - Belfast Giants 1-05-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2553Hifk - Jukurit 1-01-3
2581Lukko - Pelicans 0-02-1
2592Sport - Kookoo 2-35-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1361Hokki - Keupa Ht 1-16-3
1364K Vantaa - Heki 0-14-4
1366Koovee - Kettera 1-24-6

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3656Mississauga Steelheads - Guelph Storm 0-01-3
3658Flint Firebirds - Saginaw Spirit 2-33-8
3690Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 1-36-11

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6229Lethbridge Hurricanes - Regina Pats 0-04-1
6230Kamloops Blazers - Edmonton Oil Kings 1-25-3
6235Everett Silvertips - Spokane Chiefs 1-04-0
6236Seattle Thunderbirds - Victoria Royals 1-12-4
6237Tri City Americans - Saskatoon Blades 0-01-2

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3722Hc Kurbads - Hk Mogo 0-12-5
3723Hk Liepaja - Hk Olimp Riga 0-20-4
3732Hk Zemgale Llu - Hk Dinaburga Daugapils 3-19-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1477Debreceni Egyetem Ac - Dab Docler 3-16-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1137Buffalo Sabres - Calgary Flames 0-12-2
1138Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 2-12-3
1139Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs 0-30-6
1140New York Rangers - Carolina Hurricanes 3-03-2
1141Ottawa Senators - Boston Bruins 0-01-2
1144Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks 2-18-6
1145Tampa Bay Lightning - St Louis Blues 0-03-4
1146Washington Capitals - Florida Panthers 1-04-3
1147Nashville Predators - Vegas Golden Knights 0-13-3
1155Arizona Coyotes - Anaheim Ducks 2-13-3
1156Colorado Avalanche - Edmonton Oilers 0-14-1
1157Los Angeles Kings - New York Islanders 1-14-1
1158San Jose Sharks - Winnipeg Jets 1-21-5

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1478Ringerike - Furuset 1-07-0
1480Gjovik Mammuts - Tonsberg Og Omegn Ihk 2-03-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1453Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 0-01-1
1455Ska St Petersburg - Sochi 1-04-2
1458Vityaz Podolsk - Neftekhimik 1-11-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2613Tsen Tou Jilin City - Humo Tashkent 0-01-0
2618Hk Torpedo Gorkii - Neftjanik Almetjevsk 0-02-3
2619Zvezda Moscow - Dizel Penza 1-02-2
2625Hk Dinamo St Petersburg - Hk Dynamo Tver 3-06-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2150Stalnye Lisy U20 - Tolpar U20 0-22-2
2151Altai U20 - Ladja Togliatti U20 2-04-3
2494Belye Medvedi U20 - Avto U20 0-12-2
2505S. Barsy Astana U20 - Sarmaty Orenburg U20 0-01-2
2519Sputnik Almetievsk U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-02-2
2529Tyumenskiy Legion U20 - Mamonty Yugry U20 0-12-3
2532Reaktor Nizhnekamsk U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-14-4
2565Almaz U20 - Sahalinskie Akuly U20 0-23-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1543Liptovsky Mikulas - Mac Ujbuda 1-23-2
1558Banska Bystrica - Nitra 1-05-2
1560Trencin - Dvtk Jegesmedvek 1-02-0
1568Zvolen - Dukla Michalovce 2-15-2
1569Nove Zamky - Poprad 0-01-3

SLOVAČKA 2. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4980Skalica - Zilina 3-38-5
5308Hk Trnava - Hk Levice 0-42-10
5309Dubnica - Hc Bratislava 0-31-12
5577Mhk Martin - Nova Ves 1-12-2
5906Povazska Bystrica - Hc Topolcany 2-14-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1588Aik - Vastervik 0-11-3
1590Bofors - Bjorkloven 0-12-5
1636Hc Vita Hasten - Sodertalje 2-13-2
1667Kristianstad - Karlskrona Hk 2-13-1
1668Vasteras - Timra 1-04-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2683Hc Biasca - Visp 1-06-2
2762Ajoie - Ev Zug Academy V-VV-V

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2771Kralovo Pole Brno - Tj Sokol Nove Veseli 22-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2772Skjern - Sonderjyske 30-25
2773Nordsjaelland - Aab Handbold 25-32
2774Gog - Fredericia Hk 39-36

ESTONIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5907Arukula Audentes - Viljandi Hc 23-34
5910Polva Serviti - Hc Tallinn 29-23

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2593Drumso Dicken - Grifk 38-23

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3300Chartres Metropole Handball - Tremblay 23-23
3301Creteil - Toulouse 23-29
3303Istres - Ivry 29-26
3304Montpellier - Dunkerque 29-28
3305Paris Handball - Saint Raphael 39-26
3306Pauc Handball - Nimes 29-34

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2784Gs Drama 86 - Aek Athens 18-46
2959Aeropos Edessas - Ionikos 27-21

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2933Motor Zaporoshye - Porto Vitalis 33-29
2941Kristianstad - Wisla Plock 24-20

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4328Follo - Drammen 22-22
4329Halden Topphandball - St Hallvard 37-22
4330Oif Arendal - Elverum 31-31

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6133Flint - Skrim Kongsberg 34-16

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4316Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk 24-19

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2838Madeira Sad - Sp C Horta 23-19
2894Sporting Clube - Boa Hora Fc 34-26
2898Boavista Fc - Benfica 17-25

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
3197Ugntu Vnzm - Medvedi 20-33

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3284Hc Spartak Moscow - Zagreb Ppd 23-39

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4301Naturhouse La Rioja - Bidasoa 30-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3759Hk Varberg - Skovde 22-31

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4318Thun - Bern 28-29
4320Suhr Aarau - Winterthur 21-20

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2065Sada Cruzeiro - Sesc Rj 1-02-03-0

CHALLENGE KUP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5955Scmu Craiova - Raiffeisen Arbesbach 1-02-03-0
6109Parnu Vk - Linkopings 1-02-03-2
6110Vrc Kazincbarcika - Belediye Plevne 1-02-02-3
6116Erzeni - Partizani Tirana V-VV-VV-V
6120Gigasport Ried Innkreis - Kapsovar 0-11-11-3
6129Rennes - Fonte Bastardo Azores 1-02-03-1

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1521Nordenskov Uif - Asv Arhus 1-01-12-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1178Civitanova - Vero Volley 1-02-03-1
1179Latina - Trentino 0-10-21-3
1180Perugia - Sora 1-02-03-0
1181Ravenna - Verona 1-02-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1542Woori Card Wibee - Daejeon Bluefangs 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1584Daejeon Kgc - Ibk Altos 1-01-13-2

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1168Shakhter Soligorsk - Vojvodina Novi Sad 0-10-20-3
1169Haok Mladost - Sl Benfica 0-10-21-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1173Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Racing Club 1-01-12-3
1174Csm Volei Alba Blaj - Conegliano 0-10-20-3
1175Maritsa Plovdiv - Dynamo Moscow 0-11-11-3
1176Stuttgart - Novara 0-11-13-1
1177Scandicci - Lokomotiv Kaliningrad Region 1-01-13-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2173Munster - Dresdner 0-10-20-3
2182Swe Volley Team - Potsdam 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4981Resovia Rzeszow - Kedzierzyn Kozle 0-10-22-3
4982Gks Katowice - Banimex Bedzin 1-01-13-1
4983Olsztyn - Ks Cuprum Lubin 0-11-13-1
4984Wks Czarni Radom - Jastrzebski Wegiel 0-11-11-3
4986Trefl Gdansk - Bydgoszcz 1-01-13-2
4997Belchatow - Politechnika Warszawska 1-01-13-1

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1920Vc Yenisey Krasnoyarsk - Yugra Samotlor 1-02-03-1
1955Ugra Surgut - Ask Nizhegorodskaya Oblast 1-02-02-3
1969Dinamo Lo - Kemerovo 0-10-20-3
1978Dynamo Moscow - Fakel Novy Urengoy 1-02-03-2
1979Zenit St. Petersburg - Ural Ufa 1-02-03-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2916El Pozo Murcia - Inter Movistar 2-5

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 101724303440
arrow AU Austrija 6/45 2717233943
arrow BC British Colombia BC49 6/49 162430344046
arrow BE Belgija 6/45 41417282943
arrow BL Belgija Keno 20/70 1415171822232427303542444849505254606470
arrow CA Kanada 6/49 131516203942
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1718202224
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1225262832
arrow CL Colorado 6/40 141622242637
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1348505286
arrow DB Multi-Daily B 6/99 61630738594
arrow DC Multi-Daily C 6/99 193439485679
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 47111419202122232428293443495558596270
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4671215252635374046474853545557586370
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 116243132
arrow FK Finska Keno D 20/70 36111214182426283341444750525360626667
arrow FL Florida 6/53 273343485051
arrow FQ Finska Keno V 20/70 19111518202226293033414445484951686970
arrow FR Francuska 5/49 215182944
arrow FT Finska Keno T 20/70 56101520252833343639424446515862636469
arrow GE Njemačka 6/49 11220334041
arrow GO Njemačka Keno 20/70 58131517243235363839414245464752646768
arrow GR Grčka 6/49 213132394449
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2712202943
arrow IR Irska 6/47 112829394244
arrow LD Latvija Keno D 20/62 610111620262729303744454850515354576061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1691214152124323336414243455052565860
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1381416192223252628303550515255576062
arrow LU Louisiana 6/40 71718242635
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1524273543
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1117183738
arrow MI Michigan Classic 6/47 2613283343
arrow MS Missouri 6/44 2511122644
arrow NP New York Pick 10 20/80 912141522242931394252536265687173747980
arrow NY New York 6/59 183132404353
arrow OH Ohio Classic 6/49 232527444546
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 31230404446
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 78111819202226293334384446526272767779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 510293237383944455058616364656671727374
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 18121828
arrow QU Quebec 6/49 131436394142
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 121417203437
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61618334244
arrow SK Slovačka 5/35 56222630
arrow SL Slovenija 7/39 13222529303334
arrow SW Švicarska 6/42 11623303132
arrow TE Texas 6/54 589121924
arrow TK Tennessee Cash 5/35 514171923
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 71622394855
arrow UW SAD Powerball 5/69 1526375355
arrow VK Viking Lotto 6/48 112728304248
arrow WA Washington 6/49 32028333948
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 210172528
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 125131740
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 217192022242634374142434750525759616267