Četvrtak 05.12.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9180Washington Wizards - Philadelphia 76ers - - 0-01-0
9181Cska Moscow - Zalgiris Kaunas - - 0-01-1
9182Maccabi Tel Aviv - Bayern Munich - - 0-01-0
9183Royal Excel Mouscron - Anderlecht - - 1-22-3
9184Casa Pia - Porto - - 0-00-3
9185Palmeiras - Goias - - 2-15-1
9186Paris Handball - Montpellier - - 0-01-0
9187Mura - Nk Bravo - - 1-11-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8943Canberra United Fc - Brisbane Roar Fc gosti170-21-2

AZIJA GULF CUP OF NATIONSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8963Irak - Bahrein domaći62-22-2
8967Saudijska Arabija - Katar domaći281-01-0

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Royal Excel Mouscron - Anderlecht domaći111-22-3

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1017Always Ready - Real Potosi domaći252-05-1
1018Club Destroyers - Bolivar domaći221-02-3
1020Aurora - Royal Pari Sion domaći351-02-0
1063Blooming - Wilstermann gosti240-20-3
1064San Jose Oruro - Oriente Petrolero gosti42-13-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7367Bahia Ba - Vasco Da Gama domaći451-01-1
7368Gremio - Cruzeiro domaći670-02-0
7369Palmeiras - Goias domaći222-15-1
7371Flamengo - Avai domaći113-16-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1065America De Cali Sa - Racing Club De Avellaneda Arg gosti360-11-1
1070Club Estudiantes De La Plata - Club Atletico Penarol domaći102-03-0
1074Palmeiras U20 - Defensor Sporting domaći830-01-1
1077Fluminense Rj U20 - Club Atletico Independiente Arg gosti630-00-1

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Fc Arda Kardzhali - Cska Sofia gosti20-10-1
1073Lokomotiv Plovdiv - Litex Lovech gosti650-02-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6945Grbalj Radanovici - Sutjeska Niksic gosti510-01-1
6946Kom Podgorica - Fk Mladost Ljeskopolje domaći41-01-1
6947Ofk Petrovac - Rudar Pljevlja gosti210-21-4
6948Zeta Golubovci - Titograd domaći740-01-0
7007Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad domaći700-01-0

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2194Al Masry - Qena Sporting Club domaći252-04-0
8955Al Assiouty Sport - Nogoom Fc gosti132-16-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2658Sheffield United - Newcastle gosti150-10-2
2666Arsenal - Brighton gosti360-11-2

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7297Lamia - Eolikos domaći132-03-0
7298Volos Nps - Panserraikos domaći371-01-1
7299Panathinaikos - Panachaiki 2005 domaći520-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Cd Marathon - Cd Vida domaći61-12-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4396Mumbai City Fc - Kerala Blasters Fc gosti760-01-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8080Tractor Sazi Tabriz Fc - Shahin Bushehr Fc - - 0-00-0
8081Fc Nassaji Mazandaran - Foolad Mobarake Sepahan gosti30-12-2
8082Gol Gohar Sirjan Fc - Naft Masjed Soleyman Fc - - 0-00-0
8083Esteghlal Tehran - Shahr Khodro Fc domaći610-01-0
8084Sanat Naft Abadan Fc - Peykan domaći82-13-2
8115Zobahan - Perspolis gosti160-10-3

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Parma - Frosinone domaći201-02-1
1688Cagliari - Sampdoria domaći71-02-1

ITALIJA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4985Parma - Frosinone - - 0-01-0
4986Cagliari - Sampdoria - - 0-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7090Busan I Park - Gyeongnam - - 0-00-0

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Coton Sport De Garoua - Bamboutos Fc De Mbouda domaći282-02-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4689Morelia - America Mexico domaći161-02-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1777Monterrey U20 - Santos Laguna U20 gosti160-11-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10612Real Esteli - Diriangen Fc - - 0-00-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8961Sv Hemelingen - Habenhauser domaći31-12-3

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9677Sol De America - Deportivo Capiata - - 0-00-0

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7160Blekitni Stargard S. - Stal Mielec gosti271-11-2
7161Miedz Legnica - Stomil Olsztyn gosti570-01-1
7162Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa - - 0-00-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2065Casa Pia - Porto gosti500-00-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2930Universitatea Craiova - Fc Botosani domaći202-13-1
2931Viitorul Constanta - Astra Giurgiu gosti770-00-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7105Arsenal Tula U21 - Lokomotiv Moscow U21 gosti51-12-3
7106Zenit U21 - Dinamo Moscow U21 domaći291-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9014Al Adalh Fc - Al Rawdhah domaći24-08-0
9015Al Fayha - Al Drae domaći82-05-0
9016Damac Fc - Al Jeel domaći352-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7348Mura - Nk Bravo gosti91-11-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2113Cap Ciudad De Murcia - Cartagena Fc Ucam - - 0-00-0
9019Deportiva Minera - Los Garres gosti410-10-4
9020Atletico Pulpileno - Lorca Deportiva domaći570-01-1
9022Cd Villegas - Cdfc La Calzada gosti520-00-2
9023Comillas Cf - Cd Pradejon gosti790-00-1

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9017Real Murcia - Tudelano gosti60-11-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8555Kirklarelispor - Gaziantep Bb domaći451-02-1
8556Kayserispor - Manisa Futbol Kulubu domaći221-03-2
8557Altinordu Fk - Denizlispor gosti331-13-5
8558Caykur Rizespor - Samsunspor domaći183-13-2
8559Besiktas - Erzincan Refahiyespor domaći252-03-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Defensor Sporting - Progreso domaći51-02-4
9026Ca Boston River - Danubio domaći311-03-1
9027Liverpool Montevideo - Atletico River Plate gosti750-00-1
9028Montevideo Wanderers - Cerro gosti530-00-2
9029Racing Club Montevideo - Plaza Colonia domaći142-03-2
9030Rampla Juniors - Fenix domaći152-02-1
9031Juventud Piedras - Nacional De Football gosti480-00-3
9032Penarol - Cerro Largo domaći71-02-1

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10288Okk Spars Sarajevo - Kk Lovcen Cetinje 69-67
10289Borac Cacak - Kk Dynamic 87-80

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10225Ca Platense - Ferro Carril Oeste 71-64
10226Ca San Lorenzo De Almagro - Obras Sanitarias 106-94
10227Comunicaciones - La Union Formosa 96-78

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8639Wolf Warriors - Westports Malaysia Dragons 83-90

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10228Bauru Basket Sp - Flamengo 66-79

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9155Apoel Nicosia - Bc Apollon Limassol 82-77
9156Proteas Eka Ael - Omonia Bc 65-78

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9157Bakken Bears - Team Fog Naestved 95-79

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9165Hatay Bsb - Bc Enisey Krasnoyarsk 92-86
9166Spartak Moscow Region - Mba Moscow 80-60
9167Botas Sk - Azs Ajp Gorzow Wielkopolski 49-83
9168Acs Sepsi Sic - Lulea Bbk 64-48
9169Vbw Cekk Cegled - Olympiakos Pireaus 54-78
9170Stars Keltern - Ksc Szekszard 63-90
9171Elfic Fribourg - Flammes Carolo Basket 59-98
9172Bbc Sint Katelijne Waver - Herner 73-64
9173Bc Namur Capitale - Valencia Bc 45-50

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1374Cska Moscow - Zalgiris Kaunas 69-69 / 85-82
1392Maccabi Tel Aviv - Bayern Munich 77-55
1393Milano - Crvena Zvezda Beograd 67-77
1394Real Madrid - Valencia Basket 111-99

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8152Lyon Asvel - Arka Gdynia 71-87
8153Schio - Uni Girona Cb 58-55

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10290Botafogo - Sc Corinthians Paulista 74-88

INTERNATIONAL SEA GAMESKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2310Indonezija - Malezija 101-92

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9176Treviglio - Agrigento 84-75

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9179Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa 88-81

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9188Aomori Watts - Ibaraki Robots 60-89
9189Earthfriends Tokyo Z - Ehime Orange Vikings 55-65

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9190Seoul Sk Knights - Goyang Orions 62-60

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2575Ok Savingbank Ok Shoot W - Woori Bank Wibee W 75-70

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2308Bayi Rockets - Guangdong Southern Tigers 97-116
2309Shenzhen Aviators - Sichuan Blue Whales 98-95

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10408Correcaminos Uat Victoria - Dorados De Cihuahua 97-102
10409Abejas De Leon - Soles De Mexicali 84-96
10410Lenadores De Durango - Huracanes De Tampico 97-95
10412Mineros De Zacatecas - Plateros De Fresnillo 84-84 / 91-92
10413Panteras De Aguascalientes - Angeles De Puebla Bc 133-86
10414Capitanes Ciudad De Mexico - Aguacateros De Michoacan 79-68

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1046Washington Wizards - Philadelphia 76ers 119-113
1051Toronto Raptors - Houston Rockets 109-119
1052New Orleans Pelicans - Phoenix Suns 125-125 / 132-139
1945New York Knicks - Denver Nuggets 92-129

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7806Legia Warszawa - Trefel Sopot 71-92

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9191Chocolates Trapa Palencia - Caceres Ciudad Del Baloncesto 77-77 / 87-86

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2579Boras - Kfum Nassjo 76-72

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6766Steel Wings Linz - Feldkirch 2-13-3
6767Val Pusteria - Ek Zeller Eisbaren 5-18-6
6768Asiago - Ritten Sport 1-23-5
6769Cortina - Ehc Bregenzerwald 1-02-4
6772Fassa - Hc Gherdeina 2-14-3

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7703Hk Sakhalin - Daemyung Killer Whales 2-23-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4316Hc Dinamo Molodechno - Hk Neman Grodno 3-24-4
4318Hc Shakhtyor Soligorsk - Yunost Minsk 0-11-2
4320Hk Gomel - Metallurg Zhlobin 0-12-5
5330Hc Bobruisk - Hk Vitebsk 1-01-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7107Assat - Jukurit 0-05-1
7108Hifk - Ilves 0-02-4
7109Hpk - Tps 2-14-2
7110Karpat - Kookoo 0-16-3
7111Pelicans - Jyp 1-22-6
7112Saipa - Lukko 0-02-3
7113Sport - Tappara 0-01-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5361Niagara Icedogs - Marie Greyhounds 1-21-5
5362Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 2-04-4
5566Peterborough Petes - London Knights 0-03-2
5567Windsor Spitfires - Kitchener Rangers 1-03-4
5568Barrie Colts - Flint Firebirds 0-32-5

KANADA QMJHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5573Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats 1-12-6

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6773Hs Riga - Hk Zemgale Llu 0-03-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6595Debreceni Egyetem Ac - Hsc Csikszereda 0-11-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1779Boston Bruins - Chicago Blackhawks 0-23-3
1780Carolina Hurricanes - San Jose Sharks 1-12-2
1916Columbus Blue Jackets - New York Rangers 1-12-3
1917Montreal Canadiens - Colorado Avalanche 0-22-3
1919New York Islanders - Vegas Golden Knights 0-02-2
1923Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes 0-11-3
1926Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild 2-34-5
1942Dallas Stars - Winnipeg Jets 1-02-2
1944Calgary Flames - Buffalo Sabres 1-14-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7670Stavanger - Stjernen 2-05-1
7672Lillehammer - Valerenga 0-14-3
7673Manglerud Star - Gruner Ishockey 1-07-1
7687Narvik Ishockeyklubb - Sparta Sarpsborg 2-05-1
7688Storhamar - Frisk Asker 0-14-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7975Bremerhaven Pinguins - Schwenninger 1-04-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7312Salavat Ufa - M Magnitogorsk 1-01-1
7313Neftekhimik - Traktor Chelyabinsk 1-16-4
7314Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 1-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7989Kazzinc Torpedo - Hk Ryazan 1-11-3
9282Rubin Tyumen - Hc Rostov 0-03-2
9283Yugra - Buran Voronezh 1-12-2
9284Humo Tashkent - Csk Vvs Samara 1-13-3
9285Hk Dynamo Tver - Hk Dinamo St Petersburg 0-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9268Belye Medvedi U20 - Stalnye Lisy U20 0-03-1
9269Ladja Togliatti U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-14-5
9270Krasnaya Armiya U20 - Taifun U20 1-02-2
9271Spartak Moscow U20 - Almaz U20 0-04-0
9272Vityaz U20 - Amurskie Tigry U20 1-03-1
9273Dinamo St Petersburg U20 - Ska 1946 U20 0-00-1
9274Kapitan Stupino U20 - Krylia Sovetov U20 2-07-1
9275Org Junior U20 - Loko Yaroslavl U20 1-51-12
9276Ska Varyagi U20 - Mhk Dynamo U20 0-11-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7742Frolunda - Djurgardens If 0-02-1
7802Hv 71 - Lulea 0-10-4
7803Leksand - Oskarshamn 1-04-1
7804Linkopings - Skelleftea 1-25-3
7805Malmo - Farjestads 0-13-4
7823Rogle - Brynas 1-04-2
7824Vaxjo - Orebro 1-02-0

ATP AUSTRALIAN OPEN WILD CARDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10049J.Jung - Y.Mochizuki 12-56-16-42-0
10050Z.Zhang - D.Lee 8-135-73-60-2
9192J.Nam - T.Ito 8-156-31-61-2
9193S.Mukund - Y.Chung 7-124-63-60-2

ATP AUSTRALIAN OPEN WILD CARD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10037Gong M X Z.Zhang - Y.Mochizuki S.Shimabukuro 13-97-66-32-0
10038R.Purcell J.Yamasaki - J.S.Nam Song M K 8-135-73-60-2

ITF ANTALYA 32A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1324G.Diarra P.Nejedly - A.Chepelev D.Jandric 10-206-41-61-2
1325M.Dijkhuizen C.Van Beem - F.Marozsan M.Valkusz 5-122-63-60-2
1327V.Korolev A.Uvarov - M.De Rossi L.Sorrentino 5-135-70-60-2
1328Y.Erel Jecan M A - D.Jorda Sanchis N.Schell 15-172-66-11-2

ITF ANTALYA 34A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1652V.Mikhaylova E.Reyngold - K.P.Bejenaru A.G.Vasilescu 4-122-62-60-2
1653M.Antonitsch M.Dalakishvili - G.A.Craciun I.Gaspar 20-205-76-21-2
8785D.Tran L.Tran - A.Pribylova M.Zakarlyuk V-VV-VV-VV-V
8786L.Kung M.Sezer - E.Maloney D.Martins 12-66-36-32-0

ITF CAIRO 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098D.Uspensky - D.Michalski 8-124-64-60-2
1099F.Ornago - D.Sunish 12-36-26-12-0
1118V.Yulik - M.Miceli 2-121-61-60-2

ITF CAIRO 20A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1528A.El Sayed - N.Kolar 5-123-62-60-2
1530G.Horackova - L.Alhussein Abdel Aziz 12-134-66-11-2
1533T.Bizhukova - O.Simion 8-124-64-60-2

ITF CANCUN 30A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1646E.Piai M.Zacarias - A.Borovinskaya D.Fordham 12-16-06-12-0
1647T.Mar E.Raszkiewicz - A.Ladhani A.Sanz Llaneza Fernandez 2-121-61-60-2

ITF CANCUN 31ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1178J.Hernandez Serrano - J.Butsch 12-66-46-22-0
1187N.Chappell - A.Ansari 13-97-66-32-0
1188S.Banthia - T.Lipovsek Puches 13-87-66-22-0
1234D.Martin - S.Mochizuki 8-124-64-60-2
1236D.Volfson - F.Yamacita 16-146-44-62-1
1263G.Brymer - E.Ribeiro 16-104-66-22-1

ITF CANCUN 31A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10072J.Bradley J.Butsch - M.Astorga J.A.Hernandez Serrano 11-146-75-70-2

ITF HERAKLION 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1147B.Gramaticopolo - M.Zukas 7-124-63-60-2
1157J.Paul - S.Carr 6-124-62-60-2
1158M.Pervolarakis - A.Kachmazov 8-124-64-60-2
1159S.Dzhanashia - S.Parker 14-156-34-61-2
1160A.Lazarov - P.Kobelt 14-126-32-62-1
1166B.Pokotilov - T.Kocevar Desman 12-46-36-12-0
1167D.Pichler - A.Donski 12-146-40-62-1
1177V.Sachko - Y.Oliel 9-135-74-60-2

ITF HERAKLION 09A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1535D.Drahota Szabo L.Svatikova - T.Cvetkovic P.Lovric - - - V-V
1537E.Gemovic G.Mesochoritou - L.Glushko O.Oliynykova V-VV-VV-VV-V

ITF JABLONEC 13A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1468A.Kajuru - F.Gettwart 12-36-16-22-0
1477C.Hennemann - K.Berankova 7-132-65-70-2
1478L.Munzarova - V.Pepelyaeva 7-146-21-61-2
1480N.Tomanova - V.Vlkovska 12-76-36-42-0
1481P.Sedlackova - E.Malygina 3-121-62-60-2

ITF MEN CAIRO DOUBLES M ITF EGY 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060F.Ornago S.Roncalli - F.Feitt F.Juarez 7-123-64-60-2
1061L.Grigelis D.Perez Sanz - N.Lootsma J.Monteiro 13-96-37-62-0
1062S.Battaglino S.Prechtel - I.Monzon F.Tenti 7-124-63-60-2

ITF MEN CAIRO SINGLES M ITF EGY 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116S.Sabry - F.Tenti 4-121-63-60-2

ITF MEN HERAKLION DOUBLES M ITF GRE 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1119I.Biloborodko A.Smirnov - D.Pichler V.Sachko 7-123-64-60-2
1122P.Vivero Gonzalez M.Zukas - Y.Jeong U.Park 12-26-16-12-0
1144S.Dzhanashiya A.Kachmazov - T.Kocevar Desman A.Lebedev 23-196-77-62-1
1145S.Kyratzis A.Skorilas - S.Carr R.Nijboer 8-136-72-60-2

ITF MEN NONTHABURI DOUBLES M ITF THA 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1267S.D.P.Dev A.Kalyanpur - Y.Charoenphon N.Kadchapanan 12-36-26-12-0
1269C.Congcar C.H.Lo - Lin W D R.Noguchi 4-122-62-60-2

ITF MONASTIR 49A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1649A.Zantedeschi - A.Ruzic 6-123-63-60-2
1650N.Alibalic - Y.Miyazaki 10-146-23-61-2
2994A.Wildgruber - Y.Cavalle Reimers 3-122-61-60-2
3108A.Kulikova - N.Echeverria Alam 12-36-16-22-0
3109A.Pribylova - C.Monnet 2-120-62-60-2
3110C.Bechri - C.Traversi 12-36-16-22-0
3111F.Prati - Y.Mansouri 5-123-62-60-2

ITF MONASTIR 49A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2488V.Dema Y.Karpovich - A.M.Jovanovic Z.Richard 12-36-16-22-0
2491M.Arcangioli K.Le Bihan - G.Crescenzi A.Zantedeschi 13-97-56-42-0
2493R.Azziz M.Dury - T.Milosevic I.A.Negoitescu 12-46-16-32-0

ITF MONASTIR 51ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291A.Musialek - M.Tchoutakian 12-56-36-22-0
1293J.Hersey - M.Zhu 7-123-64-60-2
1319D.Svrcina - J.Satral 13-87-56-32-0
1323N.Alvarez Varona - E.Crepaldi 13-97-66-32-0
1588S.Bolotov - Q.Robert 3-122-61-60-2

ITF MONASTIR 51A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1273A.Igoshin A.Prudnikau - S.Bolotov I.Mikhaylyuk 19-187-52-62-1
1286M.Martinez A.Ouakaa - J.Satral K.Ondrej 12-56-26-32-0
1287T.Kiyamov E.Tiurnev - T.Arribage M.Broville 22-216-43-62-1
1288E.Crepaldi I.Davydov - C.Hemery F.Lakat 7-131-66-70-2
1289P.Michnev D.Svrcina - A.Ghorbel F.Vilardo 12-56-26-32-0

ITF NONTHABURI 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10074D.Kuzmanov - B.Pietri 12-66-26-42-0
10075D.Palan - R.Agarwal 12-66-36-32-0
10076R.Ho - D.Kalenichenko 5-121-64-60-2
10077A.Crnokrak - M.Ochi 9-136-73-60-2
7864K.Stevenson - B.Ellis V-VV-VV-VV-V

ITF NORMAN 52A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1692J.Asghar - M.Kobelt 19-156-77-52-1
1694K.Shaffer - O.Korashvili 13-86-37-52-0
1695P.Montez - N.Miller 14-107-57-52-0
1708T.Fiquet - K.Clousing 12-76-46-32-0
1710A.Zhang - S.Fung 4-123-61-60-2
1714E.Davis - A.Zhu 15-116-23-62-1
1721M.Capurro Taborda - J.Failla 5-122-63-60-2
1730L.Dekmeijere - L.Rioux 15-133-66-42-1

ITF NORMAN 52A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1659E.Able S.Abrams - M.Kobelt K.Williford 12-66-26-42-0
1660K.R.Clousing E.Davis - L.Mays N.Miller 17-206-43-61-2
1661J.Failla S.Fung - M.Capurro Taborda C.Romero 14-117-67-52-0
1664C.Corley I.Corley - J.A.Asghar O.Korashvili 13-87-66-22-0

ITF SANTA MARIA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10064A.March - A.Riquelme Coppari 12-76-36-42-0
10065G.Cordonnier - S.Eguez 12-76-36-42-0
10066N.Barrientos - F.Jianu V-V6-76-4V-V
10067J.Bendeck - J.Gomez 7-124-63-60-2

ITF SANTA MARTA 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10061A.Hoyos Franco A.C.March - G.Cordonnier R.Manji 21-174-67-62-1
10062R.Echavarria F.Santamaria - J.D.Bendeck N.Mejia 5-135-70-60-2
10063N.Barrientos A.Gomez - P.Iamachkine F.Martinez Sarrasague 12-66-36-32-0

ITF SANTO DOMINGP 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10068A.Huertas Del Pino F.Zeballos - A.Blumenberg J.Hinsching 13-96-37-62-0
10069P.Bertran Y.Villar - T.Kodat M.Tikhomirov 13-86-37-52-0
10070B.Bicknell R.Phillips - G.Chukhleb Q.Vega 8-135-73-60-2
10071R.Du Toit P.Foley - J.Olivares R.Rodriguez 6-123-63-60-2

ITF TALLAHASSEE 37ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10083A.Matusevich - P.Kypson 17-154-66-42-1
10084E.Spizzirri - A.Galarneau 5-122-63-60-2

ITF TALLAHASSEE 37A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10079S.Kirchheimer D.Novikov - M.Giddens R.Hohmann 12-66-26-42-0
10080L.Pourroy M.Walters - C.Emhardt A.Knight 9-133-66-70-2
10081S.Arcila A.Knaff - S.Ayap G.Lomakin 10-134-66-70-2
10082T.K.Smith R.Stalder - J.Findel Hawkins R.Peniston 17-216-31-61-2

ITF WOMEN ANTALYA SINGLES W ITF TUR 34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1655S.Visscher - Y.Dmitrichenko 12-36-26-12-0
1656D.Demidova - J.Suvrijn 13-183-67-61-2
1657J.Saner - A.Nefedova 11-124-66-01-2
1658V.Petrenko - S.Sakellaridi 12-46-26-22-0

ITF WOMEN CAIRO DOUBLES W ITF EGY 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1491S.Kraus N.Ugrelidze - J.L.S.Steur J.M.J.Steur 13-206-42-61-2
1494A.Badawi A.El Sayed - G.Horackova A.Lantigua De La Nuez 16-193-66-31-2
1495A.Melgers M.Yudanov - N.Kolar A.Makhorkina 5-123-62-60-2
1496I.Lavino M.Marfutina - T.Bizhukova D.M.Mihail 12-36-36-02-0

ITF WOMEN CAIRO SINGLES W ITF EGY 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1529C.Martinez Cirez - L.Stevens 10-166-42-61-2

ITF WOMEN HERAKLION SINGLES W ITF GRE 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1538A.Gamiz - O.Oliynykova 5-123-62-60-2
1541C.Hoste Ferrer - G.Mesochoritou 14-96-12-62-1
1542M.Spigarelli - E.Nepliy 17-136-45-72-1
1543T.Cvetkovic - J.Boualem 7-123-64-60-2
1544D.Astakhova - J.Stamatova 12-26-16-12-0
1558D.Krasnova - N.Zeballos 5-122-63-60-2
1560P.Lovric - S.Ogescu 12-46-46-02-0

ITF WOMEN SOLAPUR DOUBLES W ITF IND 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1593D.Mishina A.Morgina - S.Samir E.Yashina 5-121-64-60-2
1599P.Kovapitukted M.Sawangkaew - R.Bhosale E.Webley Smith 19-217-54-61-2
1637Z.Ni Ma Y.Yuan - B.Cengiz D.Papamichail 7-123-64-60-2

WTA AUSTRALIAN OPEN WILD CARDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056N.Han - E.Hozumi 12-26-16-12-0
1059S.Jang - K.Chang 6-131-65-70-2

ESTONIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7995Kehra - Polva Serviti 28-28

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8122Paris Handball - Montpellier 34-30

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8469Balingen Weilstetten - Bergischer 29-27
8470Magdeburg - Flensburg Handewitt 26-25
8471Melsungen - De Ludwigshafen 26-25

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8562Csm Focsani 2007 - Dinamo Bucharest 29-33
8563Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Csm Resita 31-26
8564Csm Fagaras - Hc Buzau 24-21
8565Hc Vaslui - Ahc Potaissa Turda 32-35

SP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8265Japan - Kina 35-18
8267Crna Gora - Spanjolska 26-27
8268Senegal - Kazahstan 30-20
8269Srbija - Slovenija 29-27
8528Japan - Rusija 23-33
8529Srbija - Nizozemska 23-36
8530Norveska - Angola 30-24
8531Svedska - Argentina 30-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3118Ystads If - Alingsas 25-31

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1173Obras San Juan - Drean Bolivar 0-10-20-3
7822Ciudad De Buenos Aires - Gigantes Del Sur 1-01-13-1

AZIJSKE IGREODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9444Filipini - Tajland 0-10-20-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5863Uok Bl Volley - Jedinstvo Brcko 1-01-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9250Karelian Hurmos - Etta 1-02-03-1

GRČKA LIGA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9409Paok - Olympiakos Piraeus 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9267Suwon Vixtorm - Cheonan Skywalkers 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9453Incheon Pink Spiders - Suwon Hyundai 0-10-22-3

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1100Fenerbahce - Ceske Budejovice 0-11-12-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5034Evivo Duren - Vc Eltmann 0-11-13-1

SP KLUBOVA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11427Conegliano - Minas 1-02-03-2
11428Novara - Praia Clube 1-02-03-0
7959Novara - Vakifbank Gunes Sigorta 1-02-03-2
7960Bohai Bank - Praia Clube 1-02-03-2

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2114(+2.5)Chicago Bears - Dallas Cowboys 31-24

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1132387072
arrow BL Belgija Keno 20/70 19151819232529303233394042495356596264
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2028343739
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 715161722
arrow DA Multi-Daily A 6/99 353958617494
arrow DB Multi-Daily B 6/99 93240585969
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61319527088
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 610141821253236394142444850545658596067
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 59111215172021383941465156576365676870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 519263236
arrow FK Finska Keno D 20/70 45131820242528303234424753616364656870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 25101618242527293738404548535657586769
arrow FT Finska Keno T 20/70 811131819222329313435374347586365666870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23101113192132333639464853545863666768
arrow HO Hong Kong 6/49 268162331
arrow IL Illinois 6/52 4514233443
arrow IT Italija 6/90 162552596474
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2791416172026283336404143454649505354
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1451011132327303334374850535657585960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 38151619242730333638435354555758596061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1222242634
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 112528404144
arrow NP New York Pick 10 20/80 610112029314546525758616263687476777880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 48101921262731333941424446505761697578
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1492223253440444750515556576165687578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1117212527
arrow PO Poljska 6/49 71012132526
arrow RO Rumunjska 6/49 222833363743
arrow SB Španjolska Bono 6/49 579112127
arrow SI Singapur 6/49 2914263047
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 11718404143
arrow TS Turska Super 6/54 202627323553
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 217222324
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 210182226303336384445465455606368757879