Srijeda 22.01.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7329Ofi Crete - Olympiakos Piraeus - - 0-10-1
7330Uniks Kazan - Galatasaray Sk - - 0-01-0
7331Tottenham - Norwich - - 1-02-1
7332Ceska - Njemacka - - 0-00-1
7333Club Brugge - Zulte Waregem - - 0-01-1
7335Kilmarnock - Celtic - - 0-11-3
7336Reims - Paris St Germain - - 0-20-3
7337Logrones - Valencia - - 0-10-1
7341N.Basilashvili - F.Verdasco - - 0-00-1
7349G.Muguruza - A.Tomljanovic - - 0-01-0

AZIJA AFC AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4259Saudi Arabia U23 - Uzbekistan U23 domaći870-01-0
4260Australia U23 - Juzna Koreja U23 gosti560-00-2

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Club Brugge - Zulte Waregem domaći530-01-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5846Bolivar - Club Atletico Palmaflor domaći42-03-1
5855Royal Pari Sion - Oriente Petrolero domaći870-01-0
8178Aurora - Real Potosi domaći261-04-0
8179Guabira - Always Ready domaći61-02-1

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8191Princesa D. Solimoes - Penarol Am gosti800-00-1

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8196Vitoria Ba - Jacobina Ec Ba domaći780-01-0
8197Atletico Baleares - Fluminense De Feira domaći21-22-2
8198Bahia De Feira - Doce Mel Ec Ba domaći61-14-1

BRAZIL CAMPEONATO MATO-GROSSENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8236Sinop Mt - Araguaia Mt domaći222-04-0

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8258Treze - Cs Paraibano Pb - - 0-02-1

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8283Dorense Fc Se - Ad Frei Paulistano Se gosti140-11-4

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6149Macae Esporte - Boavista Rj gosti180-10-3
6174Volta Redonda - Cabofriense Rj domaći381-04-0
6175Vasco Da Gama - Flamengo gosti280-10-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6635Horizonte - Floresta Ec Ce gosti271-11-4
6654Pacajus - Ferroviaria - - 0-00-0
6663Barbalha Fc Ce - Uniclinic domaći402-02-1
6672Guarany Sc Ce - Caucaia gosti130-11-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8202Ec Pelotas - Novo Hamburgo - - 0-00-0
8203Gremio - Caxias gosti110-10-2
8204Ypiranga Rs - Sao Luiz domaći720-01-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8209Jaragua Ec Go - Anapolina domaći610-02-0
8210Anapolis - Vila Nova - - 0-00-0
8211Crac Go - Goianesia Go - - 0-00-0
8212Goiania Ec Go - Ipora Go gosti660-01-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6687Ca Patrocinense Mg - Villanova domaći291-02-0
6708Cruzeiro - Boa domaći191-02-0
8255Tupynambas Fc Mg - Tombense Fc Mg gosti690-00-1
8256America Mineiro - Caldense domaći301-12-2

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8259Londrina Pr - Cianorte domaći670-01-0
8260Atletico Pr - Pstc Procopense Pr - - 0-01-0
8265Cascavel Pr - Operario Pr domaći451-01-0
8266Toledo Pr - Ce Uniao Pr gosti430-11-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8267Gremio Novorizontino Sp - Oeste Sp domaći451-02-0
8268Aa Internacional Limeira Sp - Guarani Sp gosti80-20-4
8269Ituano Sp - Palmeiras gosti520-00-4
8270Sao Paulo Sp - Ec Agua Santa Sp domaći62-02-0
8274Ca Votuporanguense Sp - Juventus Sp gosti40-20-4
8275Monte Azul - Rio Claro domaći610-02-0
8276Sc Atibaia Sp - Red Bull Brasil Sp domaći291-22-2
8277Gremio Osasco Audax Ec Sp - Ec Taubate Sp domaći441-01-1
8278Sertaozinho - Portuguesa Santista - - 1-12-1
8279Ca Penapolense Sp - Sao Caetano domaći122-03-2
8280Sao Bernardo - Sao Bento domaći840-01-0
8281Portuguesa Sp - Xv De Piracicaba - - 1-02-0

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
67384 De Julho Pi - Parnahyba domaći281-11-1
6742Ec Timon Pi - Picos Pi gosti121-21-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8284Gremio U20 - Oeste U20 domaći800-01-0

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8303Dac 1904 - Nitra gosti600-02-1
8307Dukla Prague - Pribram domaći104-06-0
8308Brno - Mfk Skalica domaći113-13-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7005Universidad De Chile - Colo Colo gosti280-21-2

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5606Omonia Nicosia - Ermis Aradippou domaći152-03-0
5607Doxa Katokopias - En Paralimniou gosti790-01-1
5608Karmiotissa - Aek Larnaca gosti560-00-1
5609Apollon Limassol - Apoel Nicosia domaći41-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3071Leicester - West Ham domaći242-04-1
3072Tottenham - Norwich domaći381-02-1
3074Manchester Utd - Burnley gosti390-10-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695Charlton - Fulham - - 0-00-0
1714Nottingham Forest - Reading domaći800-01-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8520Charlton U23 - Crystal Palace U23 gosti80-12-1

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Reims - Paris St Germain gosti90-20-3

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5668Larissa - Panetolikos gosti280-12-2
5669Ofi Crete - Olympiakos Piraeus gosti450-10-1
5670Volos Nps - Aek Athens gosti90-21-3
5671Panathinaikos - Atromitos Athens domaći41-03-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5863Bengaluru Fc - Odisha Fc domaći232-03-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6630Sampdoria U19 - Inter U19 domaći401-02-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6807Juventus - Roma domaći263-03-1

ITALIJA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3149Juventus - Roma - - 0-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2940Ac Gozzano - Alessandria gosti540-00-1
2941Juventus U23 - Novara gosti480-02-2
2946Renate - As Giana Erminio domaći81-02-1
2947Us Pianese - Pro Vercelli - - 0-00-0
2972Albinoleffe - Pistoiese gosti870-00-1
2974Olbia - Siena gosti91-11-2
2975Lecco - Arezzo domaći211-02-2
2976Pergolettese - Como - - 0-00-0
2977Carrarese - Pontedera gosti271-12-1
2978Monza - Pro Patria domaći181-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2980Sud Tirol - Vis Pesaro domaći21-02-0
2982Cesena - Carpi gosti420-10-1
2983Imolese Calcio - Rimini domaći411-01-0
2984Ravenna - Fermana domaći560-01-0
3103Padova - Virtus Vecomp Verona domaći83-13-2
3153Salo - Reggio Audace Fc gosti560-01-1
3154Sambenedettese - Fano gosti590-01-1
3155Vicenza - Modena domaći121-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3161Picerno - Cavese domaći261-03-1
3167Catania - Avellino gosti401-13-1
3169Paganese - Viterbese - - 0-00-0
3170Casertana - Potenza - - 0-00-0
3171Teramo - Catanzaro domaći441-01-0
3181As Bisceglie - Rende domaći580-01-0
3182Vibonese - Monopoli gosti320-10-1
3183Bari - Sicula Leonzio domaći391-01-0
3186Reggina - Virtus Francavilla Calcio domaći101-01-2
3187Ternana - Rieti domaći251-03-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7009San Jose Oruro - Club Guarani Asuncion gosti850-00-1
7010Progreso - Barcelona Sc gosti220-10-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8290Limon - Herediano gosti170-10-2
8291Universidad De Costa Rica - Deportiva Alajuelense domaći51-11-2
8292Cartagines - Ad Municipal Grecia domaći301-14-3
8300Deportivo Saprissa - Perez Zeledon - - 0-00-0
8301Guadalupe Fc - San Carlos gosti20-10-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8285Ad Municipal Santa Ana - Sporting San Jose domaći171-01-1
8286Ad Municipal Turrialba Fc - Curridabat Fc domaći580-03-0
8287Ad Santa Rosa - Ad Cofutpa gosti90-11-1
8288Barrio Mexico - Aserri Fc domaći620-01-0
8289Municipal Garabito - Futbol Consultants Desamparados domaći351-01-1
9069Cs Uruguay De Coronado - Puerto Golfito Fc gosti500-01-1
9070Municipal Liberia - Carmelita gosti540-01-1
9071Puntarenas - Deportivo Cartagena Guanacaste domaći222-02-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8528Raja Casablanca - Mouloudia Club Of Oujda domaći131-01-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7020Cafetaleros De Tapachula - Morelia domaći192-14-1
7021Club Celaya - Monterrey domaći191-13-4
7022Atlas - Toluca domaći172-12-1
7023Santos Laguna - Unam Pumas domaći301-04-2

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6178Heracles - Vitesse gosti110-10-2
6182Heerenveen - Willem gosti200-12-2
6185Ajax - Spakenburg domaći183-07-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2709Vitoria Guimaraes - Porto domaći650-01-2

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3701Estoril U23 - Sporting Lisbon U23 domaći271-13-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3983Randers Fc - Vendsyssel Ff domaći212-24-3
3985Gyirmot - Sered gosti210-10-1
4087Heidenheim - Austria Lustenau domaći261-03-0
4106Ried - Wsg Wattens domaći362-02-1
4109Odense - Helsingborg domaći42-13-1
4111Dundalk - Cfr Cluj domaći261-01-2
4112Fk Krasnodar - Dinamo Bucharest gosti370-12-1
4113Fc Roskilde - B93 Kopenhagen domaći680-01-1
4115Kapfenberg - Asv Drassburg domaći870-01-0
4117Derry City - Finn Harps domaći62-03-0
4690Senica - Dubnica domaći700-01-0
4691Fk Tuzla City - Zvijezda Gradacac domaći281-16-2
4697Tiszakecske Fc - Kecskemeti domaći281-06-0
4722Vojvodina Novi Sad - Spartak Subotica gosti151-12-1
4858Buducnost Podgorica - Kom Podgorica domaći152-03-1
4935Decic Tuzi - Titograd domaći700-01-0
4937Kf Drita - Dardanelspor domaći97-07-2
5079Slavia Prague - Usti Nad Labem gosti780-00-1
5153Fc Vion Zlate Moravce - Dukla Banska Bystrica domaći155-08-0
5156Fk Austria Wien - Fc Petrzalka domaći43-15-1
5169Poprad - Tatran Presov domaći72-12-1
5359Hnk Rijeka Ii - Nk Triglav Kranj domaći144-07-0
5360Nk Medimurje Cakovec - Nk Varazdin VVV-VV-V
5362Varnsdorf - Fk Mas Taborsko domaći131-01-2
5364As Trencin - Gornik Zabrze Ii gosti180-11-3

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8327Once Municipal - Municipal Limeno domaći181-02-1
8328Jocoro Fc - Isidro Metapan - - 0-00-0
8329Cd El Vencedor - Chalatenango domaći760-01-0
9176Alianza - Sonsonate Fc domaći211-02-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4284Al Kawkab - Al Tai domaći371-01-0
4285Al Bukayriyah Fc - Al Jeel gosti760-02-1
4286Al Ain Fc - Al Khaleej Saihat Fc domaći141-02-1
4287Al Nahda Fc Ksa - Al Batin domaći32-02-0
4289Al Ansar Fc - Ohud Medina gosti550-00-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1515Aberdeen - Motherwell gosti450-10-1
1528Hibernian - Hamilton gosti180-12-1
1533Kilmarnock - Celtic gosti250-11-3
1535Livingston - St Johnstone domaći560-01-0
1537Rangers - St Mirren domaći341-01-0
1538Ross County - Hearts - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6605L Entregu Cf - Caudal Deportivo gosti470-00-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6460Badalona - Granada Cf gosti20-11-1
6462Elche - Athletic Bilbao gosti51-11-1
6463Girona - Villarreal gosti540-00-3
6465Tenerife - Real Valladolid gosti520-02-1
6466Ud Ibiza Eivissa - Barcelona domaći91-01-2
6468Logrones - Valencia gosti150-10-1
6472Real Sociedad - Espanyol domaći451-02-0
6484Unionistas De Salamanca Cf - Real Madrid gosti180-11-3

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6601Mwadui Fc - Azam Fc gosti210-10-1
6602Singida United - Young Africans Sc gosti130-11-3

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8612Kasimpasa - Alanyaspor domaći272-13-2
8613Goztepe - Antalyaspor gosti311-22-2
8620Besiktas - Buyuksehir Belediye Erzurumspor gosti11-12-3

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6726Kk Sutjeska Niksic - Borac Cacak 80-81
6727Okk Novi Pazar - Kk Rogaska 77-81

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6987Ferro Carril Oeste - Boca Juniors 88-79

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3269Minas Tenis Clube - Rio Claro Basquete 104-71

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8199Tallinna Kalev Tlu - Kalev 89-99
8200Valmiera Glass Via - Bk Jurmala 74-87

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7503Uniks Kazan - Galatasaray Sk 94-69
7504Lietuvos Rytas Vilnius - As Monaco 80-75
7506Brescia - Ewe Baskets Oldenburg 70-67
7507Divina Seguros Joventut - Tofas Bursa 88-84

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3284Bc Enisey Krasnoyarsk - Valencia Bc 60-55
3589Besiktas Istanbul - Flammes Carolo Basket 76-92
3590Ccc Polkowice - Mba Moscow 83-60
3602Ae Sedis Basquet - Basket Landes 64-50
3611Gernika Kesb - Ksc Szekszard 91-73

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3616Ummc Jekaterinburg - Usk Praha 88-65
3678Ttt Riga - Cukurova Basketbol 83-51
3694Venezia - Nadezhda Orenburg 61-63
3700Tango Bourges Basket - Mithra Castors Braine 80-59
3740Fenerbahce Sk - Dynamo Kursk 76-55
3751Sopron Basket - Lyon Asvel 67-53
3867Basket Lattes Montpellier - Schio 60-73

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8201Balgacom Spirou Charleroi - Benfica 78-85
8205Minsk 2006 - Ironi Ness Ziona 97-75
8206Csm Csu Oradea - U Bt Cluj Napoca 80-75
8207Kyiv Basket - Landstede Basketball Zwolle 89-76
8208Ventspils - Fortress Lami Ved Kormend 96-81
8213Bahcesehir Koleji - Enisey Krasnoyarsk 103-95
8214Pinar Karsiyaka - Zorg Leiden 112-76

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8167Helsinki Seagulls If - Ktp Kotka 97-79
8168Kaarinan Ura Basket - Korikouvot Kouvola 99-89
8169Lapuan Korikobrat - Bc Nokia 65-81
8170Pyrinto Tampere - Lahti Basketball 101-65
8171Salon Vilpas Vikings - Kauhajoen Karhu 90-72

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1084Alkar Sinj - Zadar 93-84

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8172Keflavik - Breidablik 81-51
8173Kr Reykjavik - Valur Reykjavik 62-77
8174Umf Grindavik - Haukar 64-64 / 70-78

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3967Stella Azzurra Roma - Avellino 71-82
8223Mantova - Roseto 77-56

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8226Aisin Seahorses Mikawa - San En Neo Phoenix 78-74
8227Akita Northern Happinets - Tochigi Brex 66-64
8228Kyoto Hannarizu - Ryukyu Golden Kings Okinawa 92-78
8229Levanga Hokkaido - Chiba Jets 71-84
8230Osaka Evessa - Shiga Lake Stars 76-74
8231Shimane Susanoo Magic - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 75-81
8232Sun Rockers Shibuya - Toyota Alvark Tokyo 78-79
8233Toyama Grouses - Niigata Albirex Bb 74-61
8234Yokohama B Corsairs - Brave Thunders Kanagawa 86-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8237Seoul Sk Knights - Incheon Elephants 72-60

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1088Shinhan S Birds W - Woori Bank Wibee W 60-87

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8175Telindus Oostende - Turk Telekom 67-85
8176Strasbourg - Sassari 83-88
8192Hapoel Jerusalem - Pau Orthez 98-76
8193Cb Miraflores - Aek Athens 93-76
8194Gaziantep Basketbol - Iberostar Tenerife 65-88
8195Bc Neptunas Klaipeda - Telekom Baskets Bonn 93-68

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1059Detroit Pistons - Sacramento Kings 127-106
1065Orlando Magic - Oklahoma City Thunder 114-120
1067Toronto Raptors - Philadelphia 76ers 107-95
1070Boston Celtics - Memphis Grizzlies 119-95
1078New York Knicks - Los Angeles Lakers 92-100
1079Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves 117-110
1080Houston Rockets - Denver Nuggets 121-105
1081Phoenix Suns - Indiana Pacers 87-112
1082New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 117-121
6592Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 102-95
6593Miami Heat - Washington Wizards 118-118 / 134-129
6594Golden State Warriors - Utah Jazz 96-129

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5650Xavier Musketeers - Georgetown Hoyas 66-57
5651Albany Great Danes - Umass Lowell River Hawks 101-75
5687Auburn Tigers - South Carolina Gamecocks 80-67
5688Boston Terriers - Navy Midshipmen 51-51 / 58-60
5703Chattanooga Mocs - Citadel Bulldogs 92-69
5704Davidson Wildcats - Saint Louis Billikens 71-59
5705Dayton Flyers - St Bonaventure Bonnies 86-60
5714Evansville Purple Aces - Drake Bulldogs 50-73
5785Fordham Rams - George Washington Colonials 59-54
5793Furman Paladins - Samford Bulldogs 101-78
5795George Mason Patriots - Massachusetts Minutemen 73-63
5814Hartford Hawks - Maryland Baltimore 60-69
5819Lafayette College Leopards - Army Black Knights 74-94
5820Louisville Cardinals - Georgia Tech Yellow Jackets 68-64
5821Maine Black Bears - Vermont Catamounts 57-59
5857Marist Red Foxes - Manhattan Jaspers 62-62 / 75-73
5858Marshall Thundering Herd - Western Kentucky Hilltoppers 60-64
5860Mercer Bears - West Carolina Catamounts 85-79
5862Michigan Wolverines - Penn State Nittany Lions 63-72
5952Mississippi State Bulldogs - Arkansas Razorbacks 77-70
5953Notre Dame Fighting Irish - Syracuse Orange 82-84
5954Rhode Island Rams - Duquesne Dukes 77-55
6034Richmond Spiders - La Salle Explorers 75-57
6059Stony Brook Seawolves - Binghamton Bearcats 79-83
6123Temple Owls - Cincinnati Bearcats 82-89
6124Wofford Terriers - Vmi Keydets 66-54
6125Holy Cross Crusaders - Lehigh Mountain Hawks 84-84 / 96-95
6143Arkansas Little Rock Trojans - Troy Trojans 81-63
6146Northwestern State Demons - Stephen F Austin Lumberjacks 62-69
6148Bradley Braves - Illinois State Redbirds 75-63
6186Incarnate Word Cardinals - Lamar Cardinals 77-89
6197Loyola Chicago Ramblers - Indiana State Sycamores 75-55
6198Nicholls State Colonels - Houston Baptist Huskies 91-83
6202Se Louisiana Lions - Mcneese State 61-77
6204Smu Mustangs - East Carolina Pirates 84-64
6284South Dakota State Jackrabbits - North Dakota State Bison 78-73
6404Texas A M Corpus Christi Islanders - New Orleans Privateers 74-71
6412Virginia Tech Hokies - North Carolina Tar Heels 60-60 / 79-77
6413Sam Houston State Bearkats - Abilene Christian Wildcats 68-68 / 82-76
6414Seton Hall Pirates - Providence Friars 73-64
6435Colorado State Rams - Fresno State Bulldogs 86-68
6442Iowa Hawkeyes - Rutgers Scarlet Knights 85-80
6443Pittsburgh Panthers - Boston College Eagles 74-72
6444Southern Illinois Salukis - Northern Iowa Panthers 68-66
6446Tulsa Golden Hurricane - Memphis Tigers 80-40
6449Vanderbilt Commodores - Alabama Crimson Tide 62-77
6450California Baptist Lancers - Chicago State Cougars 85-53
6453Long Beach State Beach - California Irvine Anteaters 63-56
6454Uc Davis Aggies - Cal State Fullerton Titans 74-78
6459Uc Santa Barbara Gauchos - Cal State Northridge 75-83
6492Nevada Wolf Pack - Unlv Runnin Rebels 86-72

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1094Gornik Walbrzych - Ask Doral Nysa Klodzko 90-86
1095Ptg Sokol Lancut - Miasto Szkla Krosno 92-89
1096Stk Czarni Slupsk - Kolobrzeg 92-66
1097Wkk Wroclaw - Azs Politechnika Opolska 92-90
1098Gks Tychy - Ks Pogon Prudnik 94-99
1099Znicz Basket Pruszkow - Ks Ksiezak Lowicz 72-69
1100Jamalex Polonia 1912 Leszno - Basket Poznan 68-88

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8238Primorska - Kk Sentjur 82-66

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1101Hogsbo Basket - Mark Basket 66-63

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5370Providence Bruins - Lehigh Valley Phantoms 1-12-2
5374Cleveland Monsters - Rochester Americans 0-22-2
5383Grand Rapids Griffins - Iowa Wild 1-13-3
5582Laval Rocket - Syracuse Crunch 1-22-2
5591Utica Comets - Binghamton Devils 2-03-5
5603Springfield Thunderbirds - Hershey Bears 2-05-2
5604Rockford Icehogs - Texas Stars 0-00-1
5605Bakersfield Condors - San Jose Barracuda 1-05-0

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2432Hc Lokomotiv Orsha - Hk Mogilev 0-11-2
2433Pinskie Jastreby - Hk Lida 0-02-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6655Mlada Boleslav - Trinec 0-11-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6664Dukla Jihlava - Hc Banik Sokolov 2-05-0
6665Hk Jestrabi Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 3-06-1
6666Kadan - Horacky Fk Trebic 0-12-2
6668Hc Havirov Panthers - Chomutov 0-01-3
6669Ceske Budejovice - Hc Rt Torax Poruba 3-04-2
6670Stadion Litomerice - Slavia Prague 0-13-4
6671Hc Zubr Prerov - Vhk Vsetin 0-02-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6688Hifk - Assat 0-12-2
6689Hpk - Saipa 3-15-2
6690Sport - Lukko 0-12-4
6691Tappara - Pelicans 0-00-3
6692Tps - Jyp 3-15-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2463Heki - K Vantaa 2-14-4
2464Hokki - Sapko 0-01-6
2467Jokipojat - Kettera 2-14-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4122Owen Sound Attack - Sarnia Sting 2-05-0
4125Marie Greyhounds - Flint Firebirds 2-34-7

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4262Moose Jaw Warriors - Lethbridge Hurricanes 0-31-7
4266Swift Current Broncos - Edmonton Oil Kings 1-03-5
4269Spokane Chiefs - Everett Silvertips 1-02-2

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2477Hk Mogo - Hc Kurbads 2-23-5
2478Hk Zemgale Llu - Hk Dinaburga Daugapils 1-12-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1113Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets 1-24-3
1116Minnesota Wild - Detroit Red Wings 1-24-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2482Furuset - Tonsberg Og Omegn Ihk 0-01-3
2483Hasle Loren Ishockey - Lorenskog 0-14-6

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4357Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk 0-14-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2509Ermak Angarsk - Zauralye Kurgan 0-02-1
2519Org - Hk Dynamo Tver 1-12-5
2533Sokol Krasnoyarsk - Gornyak Uchaly 0-00-0
2534Kazzinc Torpedo - Izhstal Izhevsk 1-11-1
2549Nomad Nur Sultan - Neftjanik Almetjevsk 0-02-1
2554Saryarka - Toros Neftekamsk 0-13-2
2565Bars Kazan - Hk Ryazan 4-06-0
2566Dizel Penza - Hc Rostov 0-12-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2652Sahalinskie Akuly U20 - Amurskie Tigry U20 2-06-2
2653Org Junior U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 0-71-13

SLOVAČKA 1. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2651Hk Levice - Povazska Bystrica 2-04-0

SLOVAČKA 1. LIGA ZA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2569Hc Topolcany - Skalica 1-03-3
2570Hk Martin - Dubnica 0-04-2
2572Hc Bratislava - Nova Ves 3-05-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2567Brynas If - Djurgardens If 2-07-3
2568Sde Hockey - Linkopings Hc 0-00-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6838Almtuna Is - Hc Vita Hasten 0-20-5
6839Karlskrona Hk - Aik 0-11-2
6840Modo - Bofors 2-14-2
6841Mora - Bjorkloven 3-05-3
6843Sodertalje - Vastervik 0-11-3
6844Timra - Kristianstad 1-12-1
6845Vasteras - Tingsryd 2-02-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6858Ehc Winterthur - Thurgau 0-00-4

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2704J.Thompson - F.Fognini 25-276-71-62-3
2713F.Krajinovic - R.Federer 6-181-64-60-3
8032A.Bedene - E.Gulbis 10-195-73-60-3
8033A.Bolt - D.Thiem 19-292-67-52-3
8035D.Goffin - P.Herbert 23-206-16-43-2
8036D.Medvedev - P.Martinez 19-97-56-13-0
8037E.Gerasimov - A.Zverev 15-206-74-60-3
8038G.Monfils - I.Karlovic 24-214-67-63-1
8039J.Isner - A.Tabilo 18-106-46-33-0
8040J.Munar - A.Popyrin 10-192-66-70-3
8041M.Ymer - K.Khachanov 24-242-66-22-3
8042N.Basilashvili - F.Verdasco 20-236-46-71-3
8043N.Kyrgios - G.Simon 23-176-26-43-1
8044P.Gojowczyk - P.Carreno Busta 15-194-61-61-3
8045R.Nadal - F.Delbonis 19-106-37-63-0
8046T.Fritz - K.Anderson 29-234-66-73-2
8047Y.Sugita - A.Rublev 11-192-63-60-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1280G.Barrere A.Mannarino - U.Humbert F.Tiafoe 16-106-24-62-1
1283G.Duran D.S.Schwartzman - L.Kubot M.Melo 5-123-62-60-2
1284H.Hurkacz V.Pospisil - J.Murray N.Skupski 8-124-64-60-2
1286Herbert P H N.Mahut - S.Bolelli B.Paire 10-134-66-70-2
1287J.Chardy R.Lindstedt - P.Cuevas G.Pella 15-185-77-51-2
1288J.Duckworth M.Polmans - A.Harris C.O Connell 14-117-67-52-0
1292L.Hewitt J.Thompson - J.S.Nam Song M K 5-122-63-60-2
1297M.Demoliner M.Middelkoop - T.Sandgren J.Withrow 18-186-46-71-2
1299M.Pavic B.Soares - L.Bambridge B.Mclachlan 14-117-67-52-0
1306N.Cacic D.Lajovic - M.Gonzalez F.Martin 9-136-73-60-2
1307R.Ram J.Salisbury - M.Fucsovics C.Norrie V-VV-VV-VV-V
1318S.Arends R.Berankis - J.Melzer E.Roger Vasselin 15-192-67-61-2
1350S.Johnson S.Querrey - R.Albot D.Molchanov V-VV-VV-VV-V
1353S.Kwon J.Millman - S.Gonzalez K.Skupski 16-176-44-61-2
1354T.Fritz T.Paul - J.S.Cabal J.Munar 14-166-35-71-2
9251S.Johnson S.Querrey - Hsieh C P Lu Y H 18-156-76-42-1

CHALLENGER BANGKOK 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1165D.Istomin - F.Gaio 6-124-62-60-2
1166E.Karlovskiy - D.Altmaier 14-175-76-41-2
1167R.Ramanathan - G.Soeda 14-107-57-52-0
1590J.Vesely - Z.Kolar 15-136-43-62-1
9277P.Polansky - H.Grenier 16-166-34-61-2
9278R.Safiullin - W.Trongcharoenchaikul 12-86-46-42-0
9279A.Balazs - R.Haase V-V4-6V-VV-V
9280S.Mukund - D.Popko 9-135-74-60-2
9281J.Vesely - B.Van De Zandschulp 15-136-33-62-1

CHALLENGER BANGKOK 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1140T.Huey N.Lammons - Gong M X Z.Zhang 19-194-66-21-2
1400E.King H.Reese - Ratiwatana Sa C.Rungkat 6-122-64-60-2
2267A.Golubev A.Nedovyesov - G.Oliveira Yang T H 13-96-47-52-0
2330Ratiwatana So W.Trongcharoenchaikul - G.Escobar M.A.Reyes Varela 6-122-64-60-2
9274N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan - G.Escobar M.A.Reyes Varela 9-136-73-60-2

CHALLENGER RENNESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1173P.Kotov - J.Ward 13-183-67-61-2
1175C.Denolly - O.Otte 12-66-46-22-0
1177V.Royer - D.Petrovic 10-151-66-31-2
1178A.Bega - C.Ilkel 6-124-62-60-2
1179E.Furness - M.Janvier 13-87-66-22-0
1180L.Lacko - A.Escoffier 7-135-72-60-2
1780J.Janowicz - C.Lestienne 10-136-74-60-2
1858K.Jacquet - A.Muller V-V6-2V-VV-V
1871M.Moraing - K.Maamoun 12-76-46-32-0
1880S.Stakhovsky - N.Serdarusic 13-107-66-42-0

CHALLENGER RENNES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1540B.Bonzi A.Muller - L.Klein A.Vatutin V-VV-VV-VV-V
1542E.Furness V.Royer - J.Janowicz S.Walkow 4-122-62-60-2

ITF ANTALYA 03A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2319V.Ersoz D.Turkmen - O.Oliynykova S.Sakellaridi 5-124-61-60-2
2468M.Colmegna S.Njiric - J.Han A.Okuno 13-87-56-32-0
2471Z.Kulambayeva Y.Ma - N.Kawagishi H.Kobayashi 7-132-65-70-2
2472A.Baravi G.Mihaylova - V.Olyanovskaya E.Ovcharenko 8-124-64-60-2

ITF BRESSUIRE 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1755A.Gautier - T.Laurent 7-123-64-60-2
1756L.Dussin - A.Matusevich 11-136-13-61-2
1761A.Peyrot - M.Rosenkranz 11-166-43-61-2
1762L.Catarina - K.De Schepper 9-134-65-70-2

ITF BRESSUIRE 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1576L.Poullain C.Tabur - A.Bellier Y.Mertens 23-196-36-72-1
1577T.Deschamps M.Mei - A.Cornut Chauvinc A.Reymond 9-136-73-60-2
1578J.De Schepper P.Faivre - A.Bouquier T.Droguet 10-136-74-60-2
1579W.Marek C.Samuelsson - A.Lopez San Martin R.Ojeda Lara V-VV-VV-VV-V

ITF CAIRO 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1503H.Liu - F.Ornago 4-124-60-60-2
1506J.Paz - V.Vanta 12-46-26-22-0
1507M.Senthilkumar - D.Uspensky 5-123-62-60-2
1512S.Dev - M.Perchicot 3-121-62-60-2
1513S.Perez Contri - G.Madarasz 4-122-62-60-2
1514T.Kapadia - O.Khotkov 10-136-74-60-2
1516A.Shevchenko - P.Hajek 12-46-26-22-0
1524D.Litvinov - Y.Dzhavakian 11-184-67-61-2

ITF CAIRO 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1775A.Ladhani - A.Makhorkina 13-96-37-62-0
1776C.Burger - B.Matusova V-VV-VV-VV-V
1777E.Milovanovic - L.Qostal 12-146-76-70-2
1779H.Scholsen - J.Kovac 12-86-46-42-0
1781L.Wargnier - F.Sacco 13-76-27-52-0
1783A.Morgina - A.Vangelova 15-116-33-62-1
1785A.Shapovalova - T.Curovic 13-162-66-31-2
1787K.Kerimbayeva - S.Dmitrieva 6-122-64-60-2
1789R.Atik - N.Kolar 15-176-46-71-2

ITF CANCUN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1874J.Pereira - Z.Khan 16-134-66-32-1
1875N.Chappell - M.De Carvalho Cardoso Alves 15-136-76-01-2
1876T.Smith - S.Mochizuki 2-121-61-60-2
1877A.Lebedev - J.Flores 14-163-66-31-2
1878S.Kirchheimer - G.Brymer 13-107-66-42-0

ITF CANCUN 02A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1863J.Arconada T.K.Smith - S.Ayap R.Manji 19-163-66-22-1
1865M.Alves G.A.Olivieri - D.Fox M.Whitehouse 21-207-64-62-1

ITF CANCUN 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2365D.Schaefer - E.Davis 2-120-62-60-2
2368J.Kissell - V.Rodriguez 13-146-23-61-2
2369L.Tran - S.Sewing 8-136-72-60-2
2370A.Kuprina - H.Uchiyama 9-136-11-61-2
2371J.Mikulskyte - M.Appel 12-56-26-32-0
2372N.Kukharchuk - J.Plazas 12-76-46-32-0
2373A.Anttila - A.Sysoeva 8-124-64-60-2
2386S.Visscher - M.Rapolu 13-77-66-12-0

ITF CANCUN 03A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2350E.Appleton J.Mikulskyte - M.Aikawa U.Kishigami 8-124-64-60-2
2352M.P.Perez Garcia J.Plazas - A.James A.Kuprina 12-76-46-32-0
2353P.Cline M.Closs - S.Fung E.Vanlangendonck 5-123-62-60-2

ITF FRANCUSKA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1591A.Bellier - R.Ojeda Lara 12-56-36-22-0
1693A.Lopez San Martin - E.Voisin 18-106-26-72-1
1694C.Tabur - H.Pontico 16-136-04-61-2
1721U.Blanchet - H.Pierre 12-36-06-32-0
1730A.Bouquier - M.Gengel 13-77-66-12-0
1731D.Poljak - A.Reymond 13-116-21-62-1
1747L.Rochette - J.De Schepper 12-66-46-22-0
1754Y.Mertens - T.Droguet 12-66-46-22-0

ITF KAZAN 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2083A.Kachmazov - M.Minin 15-166-35-71-2
2084Y.Sabanin - T.Kiyamov 13-156-33-61-2
2085M.Ratniuk - S.Dzhanashia 13-86-27-62-0

ITF KAZAN 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1881M.Elgin I.Gakhov - M.Borisiouk S.Saidkarimov 13-86-37-52-0

ITF KAZAN 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2411M.Manilova - A.Zakharova 3-121-62-60-2

ITF KAZAN 02A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2390D.Astakhova E.Kazionova - A.Gasanova D.Mishina 12-56-36-22-0
2395A.Charaeva V.Pepelyaeva - E.Koklina P.Monova 12-56-26-32-0

ITF LIEPAJA 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2318E.Tomase - P.Bakhmutkina 13-87-56-32-0

ITF LIEPAJA 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2194N.Geller M.Gorbunova - M.Ignatjeva E.Reyngold 8-132-66-70-2
2197A.Runcha A.Vindiga - A.Parkhomenko L.Petruzelova 7-132-65-70-2
2198W.Falkowska M.Kubka - N.Breckova A.Laboutkova 17-161-66-42-1

ITF MANACOR 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2270L.Marandel - A.Osabuohien 13-180-66-21-2
2279M.Radenkovic - T.Barad Itzhaki 5-121-64-60-2
2280N.Ugrelidze - C.Sun 12-16-16-02-0
2284T.Gancev - K.Suviste 19-116-23-62-1
2293A.Koshiishi - J.Roa 12-36-26-12-0
2305A.Samardzic - S.Milatova 3-123-60-60-2
2306J.Bornay - E.Lopez Alcaraz 2-122-60-60-2
2307M.Krish - A.Moreno Barranquero 5-123-62-60-2
2308A.Solomatina - A.Redondo Gutierrez 18-161-66-12-1
2309C.Pescucci - C.Grimm 12-46-46-02-0
2310J.Saner - F.Norin 12-66-46-22-0
2311M.Kostyuk - A.Yoshitomi 4-121-63-60-2
2312N.Bouzo Zanotti - M.Cerezo 12-26-16-12-0
2313P.Ortega Redondo - A.Rajkovic 7-124-63-60-2

ITF MEN ANTALYA DOUBLES M ITF TUR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2149U.Akkoyun M.N.Turker - P.Nagy N.Razborsek 10-134-66-70-2
2168A.C.March P.Martin Tiffon - C.Boluda Purkiss T.Skatov V-VV-VV-VV-V

ITF MEN CAIRO SINGLES M ITF EGY 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1282A.Asrawy - M.Trocker 15-116-23-62-1
1392D.Rajic - D.Amirov 12-16-16-02-0
1402D.Voronin - P.Bachmaier 12-56-36-22-0
1496F.Tenti - B.Dhoe 6-122-64-60-2
1499M.Furlanetto - D.Kekez V-V3-67-6V-V
1500N.Sanchez Izquierdo - A.Chepelev 12-76-36-42-0
1502S.Baldoni - D.Capecchi 13-116-21-62-1

ITF MEN KAZAN SINGLES M ITF RUS 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1943A.Zhurbin - S.Bolotov 13-187-63-61-2
1945L.Sheyngezikht - V.Nikitin 17-136-35-72-1
1946M.Fufygin - M.Khomentovskiy 12-56-26-32-0
1953A.Uvarov - O.Krutykh 8-135-73-60-2
1968J.Karimov - D.Spasibo 13-67-66-02-0
1969S.Pogosian - R.Muzaev 13-87-66-22-0
1982K.Kravchuk - E.Noskin 16-144-66-42-1
1984M.Haliak - S.Danilov 9-133-66-11-2

ITF MEN MONASTIR SINGLES M ITF TUN 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2122A.Kadhe - M.Tepavac 6-123-63-60-2
2123M.Deviatiarov - L.Johnson 17-125-76-42-1
2140M.Gonzalez Fernandez - L.Tessa 6-122-64-60-2
2147N.Vylegzhanin - S.Baez 5-123-62-60-2
2148E.Dalla Valle - T.Garanganga 12-66-46-22-0

ITF MEN NUSSLOCH SINGLES M ITF GER 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1790E.Hoyt - S.Seifert 8-135-73-60-2
1797R.Nijboer - A.Bodmer 9-136-73-60-2
1798J.Aichhorn - J.Haerteis 12-162-66-41-2
1857R.Stanek - T.Handel 12-66-46-22-0

ITF MONACOR 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2412G.Lairon Navarro R.Vicens Mas - A.Carrillo Marin M.Gutierrez Carrasco 1-120-61-60-2
2422A.Koshiishi S.Milatova - T.Gancev V.Martinez 4-123-61-60-2
2423H.Ogata A.Yoshitomi - R.M.Andres Rodriguez N.Ugrelidze 12-46-26-22-0
2426J.Lovqvist J.Saner - N.Bouzo Zanotti A.Moreno Barranquero 6-122-64-60-2
2427M.Antonitsch L.Schaeder - J.Duerst C.Grimm V-VV-VV-VV-V
2429N.Stadler M.Yerolymos - M.Orange A.Robbe 12-46-26-22-0
2430T.Barad Itzhaki P.Wuarin - M.Marfutina C.Rosatello 2-121-61-60-2

ITF MONASTIR 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2439J.Burrage - M.Kolodziejova 12-166-44-61-2
2453R.Azziz - N.Alibalic 17-156-16-71-2
2458T.Lukic - T.Mihalikova 5-123-62-60-2

ITF MONASTIR 03A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2087A.Barbu J.De Jong - M.Kilani N.Malesevic 13-97-66-32-0
2088A.Dubrivnyy T.Khabibulin - M.Mikula N.Oberleitner 13-76-17-62-0
2089B.Bobrov L.Castelnuovo - V.Chvets K.Mishkin 12-86-46-42-0
2097P.Chrysochos S.Mansouri - Z.Bergs T.Colson 19-227-64-61-2

ITF MONASTIR 03A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2436E.Drozd Pereira S.Intert - D.Suvirdjonkova Q.Zheng 6-135-71-60-2
2437L.E.Haseth P.Nieuwboer - A.Danukova D.Shauha 13-181-66-21-2

ITF NUSSLOCH 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1859B.Kurz - M.Martineau 3-121-62-60-2
1860G.Zeppieri - K.Wehnelt 13-96-37-62-0
1861D.Masur - S.Fayziev 16-136-04-61-2
1862L.Zima - C.Heyman 14-183-67-61-2

ITF NUSSLOCH 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1765E.Hoyt E.Leshem - R.Nijboer G.Smits 6-124-62-60-2
1769P.Nouza V.Sachko - J.Haerteis P.Heller 8-136-72-60-2
1770M.Hermans B.Stevens - J.Zielinski K.Zuk 9-134-65-70-2
1771R.Brancaccio G.Zeppieri - F.Fallert J.Ocleppo 17-213-67-51-2

ITF PETIT BOURG 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1879F.Ostlund - R.Van Der Hoek 12-46-36-12-0

ITF PETIT BOURG 02A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1868L.Bencheikh C.De Bernardi - N.Podoroska A.S.Sanchez Palau 12-46-26-22-0
1869V.Koussenkova D.M.Mihail - S.Schenck E.B.Turner 12-86-46-42-0
1872M.Halemai M.Leonard - E.Bogdan W.Mdlulwa 14-117-67-52-0
1873V.Meliss E.Molinaro - S.Djoubri M.Georges 20-193-67-62-1

ITF STUTTGART 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2169A.Kajuru - D.Herdzelas 9-166-41-61-2
2170A.Moratelli - F.Jorge 13-87-66-22-0
2177S.Kraus - N.Tomanova 18-174-67-52-1
2178Y.Schmucker - A.Zaja 6-135-71-60-2
2179J.Garland - L.Gjorcheska 12-56-26-32-0
2186J.Terziyska - N.Niedmers 12-36-16-22-0
2190M.Szostak - K.Von Deichmann 16-146-33-62-1
2192T.Lukas - D.Hindova 7-124-63-60-2

ITF STUTTGART STAMMHEIM 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1911D.Herdzelas N.Tomanova - L.Boehner M.I.Fonte 13-66-17-52-0
1912A.O.Kajuru S.Kraus - E.Seibold A.Zaja 5-122-63-60-2
1913M.Poduraeva P.Praefke - K.Berankova F.Jorge 5-135-70-60-2
1914R.Kern Y.Schmucker - E.Chiesa J.Garland 1-120-61-60-2

ITF TURSKA 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2200D.Madaras - M.Sakellaridis 12-66-36-32-0
2204N.Razborsek - M.Vankan 4-121-63-60-2
2208B.Borza - J.Eleveld 11-146-75-70-2
2230V.Lapalu - Y.Erel 6-123-63-60-2
2232A.Bakshi - A.Petrone 16-126-34-62-1
2233J.Eysseric - N.Sinha 8-124-64-60-2
2238M.Fuele - J.Johansson Holm 13-76-27-52-0

ITF VERO BEACH 03A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2502E.Hozumi M.Yonehara - D.Ivanova E.Mandlik 12-76-36-42-0
2504Hsu C Y P.Udvardy - A.Danilina T.Mrdeza V-VV-VV-VV-V
2505N.Boltinskaya M.Kudelova - I.Burillo Escorihuela A.Lazaro Garcia 0-120-60-60-2
2506O.G.Simion G.Talaba - H.Arakawa F.Contreras Gomez V-VV-VV-VV-V

ITF WOMEN KAZAN SINGLES W ITF RUS 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2397A.Gabueva - S.Talbi 4-124-60-60-2
2398V.Strakhova - O.Doroshina 9-135-74-60-2
2401D.Kruzhkova - V.Koval 18-136-76-42-1

ITF WOMEN LIEPAJA SINGLES W ITF LAT 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2314A.Parkhomenko - P.Spaka 12-76-36-42-0
2315N.Saidenova - B.Klincov 14-166-44-61-2
2316S.Bereznyak - K.Paulenka 4-121-63-60-2
2317D.Vismane - N.Khirin 13-106-21-62-1

ITF WOMEN STUTTGART STAMMHEIM DOUBLES W ITF GER 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1882K.Rothacker D.Tsatsa - E.Ramirez J.Tomera 1-120-61-60-2

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1117E.Mertens - H.Watson 12-36-36-02-0
1118I.Swiatek - C.Suarez Navarro 13-86-37-52-0
1119A.Pavlyuchenkova - T.Townsend 14-117-57-62-0
1120S.Sorribes Tormo - A.Kontaveit 9-162-66-41-2
1495T.Zidansek - S.Williams 5-122-63-60-2
1575M.Keys - A.Rus 13-87-66-22-0
8019A.Rodionova - K.Bertens 8-133-65-70-2
8020B.Bencic - J.Ostapenko 14-107-57-52-0
8021C.Bellis - K.Muchova 12-86-46-42-0
8022D.Collins - Y.Putintseva 15-154-66-21-2
8023D.Vekic - A.Cornet 12-66-46-22-0
8024E.Svitolina - L.Davis 13-86-27-62-0
8025G.Muguruza - A.Tomljanovic 15-126-33-62-1
8027L.Siegemund - Ka Pliskova 6-123-63-60-2
8028P.Hon - A.Kerber 5-123-62-60-2
8029S.Kuznetsova - C.Giorgi 4-123-61-60-2
8030Z.Diyas - A.Blinkova 16-134-66-32-1

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Blinkova Y.Wang - A.Kontaveit M.Minella 5-135-70-60-2
1037A.Cornet F.Ferro - Z.Diyas E.Rybakina 17-194-67-61-2
1041B.Krejcikova K.Siniakova - Friedsam Al L.Siegemund 16-116-44-62-1
1042C.C.Bellis M.Vondrousova - E.Mertens A.Sabalenka 12-156-33-61-2
1048D.Jakupovic R.Olaru - Babos T. Mladenovic K. 8-135-73-60-2
1049D.Jurak N.Stojanovic - K.Bondarenko A.Krunic 12-56-16-42-0
1051D.Krawczyk J.Pegula - Begu I C Pliskova Kr 12-56-36-22-0
1052Duan Y Y S.Zheng - H.Carter L.Stefani 5-123-62-60-2
1053E.Alexandrova I.Bara - K.Christian A.Guarachi 3-121-62-60-2
1054E.Perez S.Stosur - L.Arruabarrena O.Jabeur 15-144-66-11-2
1060G.Garcia Perez S.Sorribes Tormo - M.Adamczak K.Srebotnik 12-66-26-42-0
1061G.Minnen A.Van Uytvanck - S.Aoyama E.Shibahara 11-145-76-70-2
1062Hsieh S W B.Strycova - M.Bouzkova T.Zidansek 13-86-37-52-0
1083J.Moore A.Sharma - A.Barty J.Goerges 5-122-63-60-2
1085K.Flipkens T.Townsend - T.Maria A.Sevastova 12-86-46-42-0
1115K.Muchova J.Teichmann - C.Gauff C.Mcnally 5-123-62-60-2
1137K.Peschke D.Schuurs - F.Stollar D.Yastremska 12-66-46-22-0
1145Lee Y H Wu F H - S.Kenin B.Mattek Sands 7-124-63-60-2
1155M.Sakkari A.Tomljanovic - G.Dabrowski J.Ostapenko 8-135-73-60-2
1156N.Hibino M.Ninomiya - L.Hradecka A.Klepac 12-46-46-02-0
1158V.Kudermetova A.Riske - S.Peng S.Zhang 12-66-36-32-0
1162X.Han L.Zhu - N.Kichenok S.Mirza V-V6-2V-VV-V

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2579Aarhus United - Team Esbjerg 23-23
2580Odense - Ajax Copenhagen 27-28
2614Eh Aalborg - Copenhagen Haandbold 24-32
2621Nykobing Falster Hb - Randers 29-29
2650Skanderborg - Herning Ikast 16-27

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5649Dhg Odense - Ringkobing 18-24

EPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1966Ceska - Njemacka 22-26
8477Island - Svedska 25-32

EP 2020RUKOMET

Br. Susret Kraj
1955Hrvatska - Spanjolska 22-22
1959Bjelorusija - Austrija 36-36
8475Portugal - Madjarska 34-26
8476Norveska - Slovenija 33-30

ESTONIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3239Arukula Audentes - Polva Serviti 21-32
3242Viljandi Hc - Kehra 21-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8313Drumso Dicken - Riihimaen Cocks 25-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3177Toulon Saint Cyr - Ogc Nice Handball 21-24

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8472Dvsc - Szent Istvan Se 39-32
8473Siofok Kc - Gyori Audi Eto 34-29
8474Ftc - Erd Hc 33-32

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3248Dhk Banik Most - Shk Veseli Nad Moravou 34-26

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8500Follo Hk - Molde Hk 21-28
8501Oppsal If - Byasen Elite 25-33
8502Tertnes - Vag Handball 26-37
8503Aker - Storhamar 21-33

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3243Aalgaard - Haslum Il 26-23

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8330Bad Wildungen - Thuringer 21-31
8331Hsg Bensheim Auerbach - Bbm Bietigheim 25-30

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6775Lada Togliati - Dinamo Volgograd 37-23
6776Krasnodar - Universitet 40-27
6777Zvezda Zvenigorod - Stavropoliye 36-21

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3250Alstermo If - Rp Linkoping 26-14

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2767Gigantes Del Sur - Obras San Juan 1-01-13-1

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2719Posojilnica Aich Dob - Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2775Denk Academy Maringa Volei - Funvic Taubate 0-10-21-3

ČEŠKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2842Vk Karlovarsko - Ostrava 1-02-03-1

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2872Minchanka Minsk - Jedinstvo Brcko 1-02-03-0
2875Hameenlinna - Schweriner 0-11-11-3
2893Chemik Police - Cv Haris 1-02-03-0
2898Fatum Nyiregyhaza - Mladost Zagreb 0-11-13-2
2912Rocheville Le Cannet - Ts Volley Duedingen 1-02-03-0
2914Hermes Oostende - Asterix Kieldrecht 0-11-12-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2930Csm Lugoj - Turk Hava Yollari 0-10-20-3
2931Dresdner - Bacau 1-02-03-0
2933Aachen - Pfeffingen 0-11-13-1
2935Beziers Volley - Polkky Kuusamo 1-02-03-0
2936Schaffhausen - Ao Thiras 1-01-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7025Tiikerit - Savo Volley 1-02-03-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2862Puijo Wolley - Nurmon Jymy 0-10-22-3

ITALIJA KUP A1ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2963Civitanova - Vero Volley 1-02-03-1
2967Modena - Ravenna 1-02-03-0
2968Perugia - Padova 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2970Kb Insurance Stars - Woori Card Wibee 0-10-20-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2737Budowlani Lodz - Fenerbahce 0-10-20-3
2739Lokomotiv Kaliningrad Region - Scandicci 0-11-12-3
2741Conegliano - Csm Volei Alba Blaj 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2870Vc Eltmann - Friedrichshafen 0-11-13-2

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7075Olsztyn - Resovia Rzeszow 0-11-11-3
7076Bydgoszcz - Wks Czarni Radom 1-01-13-2
7077Ks Cuprum Lubin - Belchatow 0-10-20-3
7078Banimex Bedzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2973Sl Benfica - Sporting Cp 1-02-03-0
3027Sc Espinho - Castelo Maia Gc 0-11-13-1
3064Famalicense Ac - Leixoes Sc 1-02-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3067Metal Galati - Scmu Arges Pitesti 1-01-13-1
3068Cs Medgidia - Csm Targoviste 0-10-21-3

RUMUNJSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3066Scm Gloria Buzau - Cs Arcada Galati 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7080Fakel Novy Urengoy - Zenit Kazan 1-01-13-1

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3069Vk Prievidza - Sport Kosice 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGA ZA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3148Ukf Nitra - Vtc Pezinok 1-02-03-1

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6778Calcit Kamnik - Mladost Marina Kastela 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3172Cai Teruel - Ube Lilla Grau 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3173Maliye Milli Piyango - Beledyesi 1-02-03-0

EP 2018VATERPOLO

Br. Susret Kraj
2485Malta - Nizozemska 9-19
2493Slovacka - Francuska 6-9

EP 2020VATERPOLO

Br. Susret Kraj
2494Turska - Gruzija 6-12
2500Njemacka - Rumunjska 15-10
3196Italija - Crna Gora 8-10
3197Srbija - Spanjolska 6-6
3199Madjarska - Rusija 14-10
3207Hrvatska - Grcka 14-11

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 101418384044
arrow AU Austrija 6/45 11528424344
arrow BC British Colombia BC49 6/49 132428304448
arrow BE Belgija 6/45 4810182028
arrow BL Belgija Keno 20/70 1491216212629353646555758606162656667
arrow CA Kanada 6/49 21027303943
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1012243135
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1214212532
arrow CL Colorado 6/42 141517263435
arrow DA Multi-Daily A 6/99 247487909199
arrow DB Multi-Daily B 6/99 576470747994
arrow DC Multi-Daily C 6/99 303657828587
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4571718232425263036374043445557596064
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 123910141617333645505355636466676970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 3481418
arrow FK Finska Keno D 20/70 78121316171822323338444849505253596569
arrow FL Florida 6/53 2920212644
arrow FQ Finska Keno V 20/70 137910111416202426383948495354606266
arrow FR Francuska 5/49 1225262842
arrow FT Finska Keno T 20/70 78111316222432333537414647485152596267
arrow GE Njemačka 6/49 31623334147
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1013192021222326394047505152535455565870
arrow GR Grčka 6/49 7824314246
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 111219303441
arrow IR Irska 6/47 101519212437
arrow LD Latvija Keno D 20/62 256715161820252635404148535455585962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12689111921252830333544495052535859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1391315171921222534383940414850515355
arrow LU Louisiana 6/40 131516202435
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 61630313543
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 510203638
arrow MI Michigan Classic 6/47 1231364547
arrow MS Missouri 6/44 51113212733
arrow NP New York Pick 10 20/80 38172224283134374244464757606163646571
arrow NY New York 6/59 11536414450
arrow OH Ohio Classic 6/49 4516173944
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 21316284147
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 610131819232628313236394252637071737779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1829313436394041464850535860656769737778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 523242529
arrow QU Quebec 6/49 489121423
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 121924313752
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101114344249
arrow SK Slovačka 5/35 614152126
arrow SL Slovenija 7/39 9122230353639
arrow SW Švicarska 6/42 61623243136
arrow TE Texas 6/54 41320354851
arrow TK Tennessee Cash 5/35 614212430
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 192325293036
arrow UW SAD Powerball 5/69 1133445967
arrow VK Viking Lotto 6/48 21420212331
arrow WA Washington 6/49 2414192730
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 68111516
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 4619213342
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 23192629354142434649505355566263707677