Utorak 28.01.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4453Avangard Omsk - Neftekhimik - - 1-13-2
4479Asm Belfort - Montpellier - - 0-00-0
4510Arminia Bielefeld - Bochum - - 1-02-0
4512Brentford - Nottingham Forest - - 0-10-1
4533Leeds - Millwall - - 0-23-2
4550Porto - Gil Vicente - - 1-12-1
4552Tofas Bursa - Divina Seguros Joventut - - 0-01-0
4554G.Muguruza - A.Pavlyuchenkova - - 0-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7397Ca Talleres De Remedios - Tristan Suarez gosti360-11-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2580Sur Sc - Hilal Al Quds - - 0-00-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1167Fc Tokyo - Ceres Negros Fc domaći480-02-0
1168Kashima Antlers - Melbourne Victory gosti540-00-1
1169Seoul - Kedah domaći371-04-1
1170Al Ain - Bunyodkor domaći780-01-0
1171Al Sailiya Sc - Shahr Khodro Fc - - 0-00-0
1172Al Rayyan - Esteghlal Tehran gosti80-20-5
1173Al Ahli Jeddah - Fk Istiklol domaći900-01-0

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7461Itabaiana - Confianca Se gosti90-10-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4221Boavista Rj - Madureira Rj domaći273-03-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7450Caucaia - Fortaleza gosti900-00-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4222Cruzeiro - Villanova domaći830-01-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1973Bahia Ba - Imperatriz domaći101-02-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1999Ae Velo Clube Sp - Rio Preto domaći231-02-0

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4315Sport Recife - Central Pe domaći321-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4568Curico Unido - Deportes La Serena domaći351-01-0
4570Colo Colo - Palestino domaći81-03-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10626Wadi Degla - El Zamalek gosti151-11-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8279Blackburn - Qpr domaći102-12-1
8302Brentford - Nottingham Forest gosti140-10-1
8558Cardiff - West Brom domaći460-02-1
8583Hull - Huddersfield gosti250-11-2
8588Leeds - Millwall gosti40-23-2
9051Luton - Derby gosti630-03-2
9052Wigan - Sheffield Wednesday gosti320-12-1
9055Reading - Bristol City gosti620-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6191Bolton - Bristol Rovers gosti630-01-1
9068Accrington Stanley - Peterborough gosti110-10-2
9071Afc Wimbledon - Burton Albion gosti71-22-2
9084Doncaster - Southend domaći242-03-1
9115Fleetwood - Coventry - - 0-00-0
9116Lincoln City - Portsmouth gosti450-10-2
9117Milton Keynes Dons - Rochdale gosti160-12-1
9118Rotherham - Ipswich domaći421-01-0
9138Wycombe - Blackpool domaći52-02-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6196Bradford - Cheltenham domaći111-01-1
6225Cambridge United - Salford gosti320-10-4
6226Colchester - Swindon gosti480-03-1
6381Crewe - Leyton Orient domaći21-02-0
6382Forest Green - Carlisle gosti240-21-4
6384Grimsby - Stevenage domaći171-03-1
6388Newport County - Macclesfield domaći341-01-0
6391Northampton - Scunthorpe domaći71-03-0
6392Oldham - Mansfield domaći232-03-1
6396Plymouth - Crawley Town gosti271-12-2
6398Port Vale - Exeter gosti220-13-1
6399Walsall - Morecambe gosti680-00-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6401Buxton - Warrington VVV-VV-V
6402Grantham - Matlock Town VVV-VV-V

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6403Barnet - Farsley Celtic domaći520-02-0
6404Bath City - Concord Rangers gosti151-11-2

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3174Aston Villa - Leicester domaći121-02-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9175Eastleigh - Aldershot - - 0-00-0
9177Ebbsfleet United - Woking gosti530-02-1
9178Halifax - Dover Athletic domaći142-14-2
9225Solihull Moors - Barrow - - 0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6447Tonbridge - Maidstone United VVV-VV-V
6448Hampton Richmond - Slough Town domaći161-01-2
6451Hemel Hampstead Town - Weymouth gosti880-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6438Alfreton Town - Gloucester domaći133-16-1
6439Gateshead - Chester domaći650-02-0
6440Kettering - Altrincham gosti330-20-2
6441Telford - Blyth Spartans domaći253-04-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6618Brightlingsea Regent - Bishop S Stortford domaći610-01-0
6619Cheshunt Fc - Bowers Pitsea Fc domaći191-11-1
6620Corinthian Casuals - Bognor Regis Town domaći441-01-1
6621Folkestone Invicta - Afc Hornchurch gosti21-12-1
6626Margate - Enfield gosti570-00-3

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6628Rushden - Needham Market Fc gosti161-11-2
6630St Ives Town - Hednesford VVV-VV-V
6631Stratford Town Fc - Hitchin domaći22-03-3
6635Tamworth - Royston Town domaći111-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2534Hartley Wintney - Salisbury VVV-VV-V
2549Gosport Borough - Weston Super Mare domaći750-01-0
2554Merthyr Town - Hayes Yeading United domaći171-11-2
2565Poole Town - Blackfield Langley VVV-VV-V
2566Truro City - Yate Town VVV-VV-V

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6638Angers Sco - Rennes gosti370-23-3
6639Asm Belfort - Montpellier - - 0-00-0
6640Limonest Fc - Dijon domaći490-01-1
6649Monaco - St Etienne gosti240-10-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6808Milan - Torino domaći121-12-2

ITALIJA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3151Milan - Torino - - 0-01-0

ITALIJA PRIMAVERA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2696Juventus U19 - Cremonese U19 domaći172-03-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2650Universitario De Deportes - Carabobo domaći241-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Once Caldas - Atletico Bucaramanga gosti31-11-1
1212Independiente Medellin - Rionegro Aguilas domaći311-02-1
1215Deportivo Cali - Atletico Junior - - 0-00-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2875Pachuca - Venados domaći111-03-1
2884Toluca - Atlas domaći171-13-2
2893Dorados De Sinaloa - Chivas gosti240-10-1
2898Tijuana - San Luis domaći670-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1260Arminia Bielefeld - Bochum domaći271-02-0
1262Greuther Furth - St Pauli domaći431-03-0
1263Jahn Regensburg - Hannover domaći451-01-0
1264Wehen - Aue domaći141-01-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2931Sohar - Mirbat Sc gosti900-00-1
2933Dhofar - Al Arouba - - 0-00-0
2935Oman Fc - Saham gosti281-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9269Porto - Gil Vicente gosti451-12-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7595First Vienna - Fc Marchfeld Donauauen domaći51-02-0
7596Gratkorn - Fc Trofaiach gosti220-22-5
7597Halmstad - Tvaakers domaći321-02-1
7598Drogheda - Bohemians gosti112-22-4
7599Derry City - Institute domaći42-03-2
7600Shelbourne - Longford domaći600-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2971Al Khaleej Saihat Fc - Al Jabalain Fc domaći341-02-1
2972Al Shoulla Fc - Al Nojoom Fc domaći870-01-0
2973Jeddah Club - Ohud Medina gosti90-10-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1611Glentoran - Glenavon domaći213-04-0
1747Larne - Linfield gosti22-13-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Falkirk - Arbroath domaći470-02-0
1394Hibernian - Dundee United gosti101-14-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1754Tenerife - Athletic Bilbao domaći82-12-2

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Ajman Club - Baniyas gosti140-31-4
1224Al Dhafra - Al Jazeera Uae gosti80-10-1
1225Al Wasl - Al Nasr Dubai - - 0-00-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2983Mbarara Fc - Vipers Sc - - 0-00-0
2984Kyetume Fc - Kampala Capital City Authority Fc gosti90-20-2
2985Onduparaka Fc - Busoga United Fc domaći251-12-1
2986Proline Fc - Uganda Police Fc domaći52-12-1
2987Tooro United Fc - Uganda Revenue Authority Fc gosti540-01-1

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3027Buckley - Guilsfield Athletic VVV-VV-V

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6284Obras Sanitarias - Estudiantes De Concordia 103-75
6286Ia Central Cordoba - Cd Libertad Sunchales 82-61

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7744Botafogo - Minas Tenis Clube 84-86
7745Flamengo - Unifacisa 83-77

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2482Slavoj Bk Litomerice - Baketball Polabi 98-72

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1496Kalev - Liepajas Lauvas 100-70

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5302Tofas Bursa - Divina Seguros Joventut 91-76
5303Venezia - Asp Promitheas 52-70

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1015Valencia Bc - Bc Enisey Krasnoyarsk 64-49

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5304Nadezhda Orenburg - Usk Praha 67-86
5305Ummc Jekaterinburg - Ttt Riga 87-67
5306Cukurova Basketbol - Tango Bourges Basket 50-88
5313Dynamo Kursk - Uni Girona Cb 76-64
5318Arka Gdynia - Sopron Basket 67-77
5321Lyon Asvel - Basket Lattes Montpellier 78-77
5322Mithra Castors Braine - Venezia 58-61
5323Schio - Fenerbahce Sk 54-75

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5285Bc Nokia - Salon Vilpas Vikings 77-84
5291Kataja Joensuu - Kaarinan Ura Basket 102-81
5293Ktp Kotka - Pyrinto Tampere 102-77

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5649Elitzur Yavne - Hapoel Ramat Gan Givataiym 99-84
5666Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Galil Elion Safed 92-75
5669Maccabi Kiryat Motzkin - Hapoel Afula 62-70
5670Bnei Hasharon - Hapoel Hevel Modiin 84-83
5671Elitzur Kiryat Atta - Maccabi Raanana 75-87
5700Elizur Ashkelon - As Ramat Hasharon 85-78

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5324Besiktas Istanbul - Bc Neptunas Klaipeda 76-69
5362Falco Kc Szombathely - Brindisi 93-83
5364Peristeri - Brose Baskets Bamberg 78-75
5606Iberostar Tenerife - Vef Riga 92-59
5607Pau Orthez - Antwerp 75-57
5608Sassari - Hapoel Unet Holon 83-73

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5580Wroclawek - Banvitspor 84-89
5600Mornar - Cez Nymburk 66-98
5601Telekom Baskets Bonn - Dijon 83-72
5602Telindus Oostende - Icl Manresa 85-72

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1034Charlotte Hornets - New York Knicks 97-92
1037Cleveland Cavaliers - New Orleans Pelicans 111-125
1040Toronto Raptors - Atlanta Hawks 130-114
1045Milwaukee Bucks - Washington Wizards 151-131
1046Dallas Mavericks - Phoenix Suns 104-133
2494Philadelphia 76ers - Golden State Warriors 115-104
2500Miami Heat - Boston Celtics 101-109
2533Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 104-96

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6811St John S Red Storm - Villanova Wildcats 59-79
6812Tennessee Volunteers - Texas A M Aggies 58-63
6813Akron Zips - Buffalo Bulls 74-77
6814Bowling Green Falcons - Ball State Cardinals 67-61
6836Cincinnati Bearcats - Smu Mustangs 65-43
6837Clemson Tigers - Syracuse Orange 71-70
6840Florida Gators - Mississippi State Bulldogs 71-78
6841George Mason Patriots - Rhode Island Rams 64-78
7019Miami Ohio Redhawks - Central Michigan Chippewas V-V
7020Nebraska Cornhuskers - Michigan Wolverines 68-79
7021Toledo Rockets - Kent State Golden Flashes 70-83
7022Vcu Rams - Richmond Spiders 87-68
7023Virginia Cavaliers - Florida State Seminoles 61-56
7024Miami Florida Hurricanes - Virginia Tech Hokies 71-61
7025Northern Illinois Huskies - Ohio Bobcats 61-59
7079Rutgers Scarlet Knights - Purdue Boilermakers 70-63
7080Missouri Tigers - Georgia Bulldogs 72-69
7081Air Force Falcons - Fresno State Bulldogs 68-79
7082Duke Blue Devils - Pittsburgh Panthers 79-67
7083Georgetown Hoyas - Butler Bulldogs 64-69
7084Ole Mississippi Rebels - Auburn Tigers 66-66 / 82-83
7085Wyoming Cowboys - Utah State Aggies 45-68

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4307Hc Shakhtyor Soligorsk - Hc Dinamo Molodechno 1-03-1
4308Hk Gomel - Hk Neman Grodno 0-00-1
4310Metallurg Zhlobin - Yunost Minsk 0-11-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1911Kometa Brno - Trinec 0-01-0
1912Litvinov - Plzen 1-05-1
1913Karlovy Vary - Pardubice 1-12-2
1914Mlada Boleslav - Olomouc 1-03-0
1915Vitkovice - Zlin 0-01-0
1916Mountfield Hk - Kladno 1-04-1

ČEŠKA 2. LIGA ZA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3589Hc Rt Torax Poruba - Chomutov 1-03-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1920Aalborg - Roedovre 4-07-2
1921Rungsted - Esbjerg 1-25-2
1923Sonderjyske - Frederikshavn 2-02-2
1954Herlev - Herning 2-04-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1955Briancon - Rouen 0-53-10
1956Scorpions De Mulhouse - Angers 0-03-0
1957Amiens - Grenoble 1-03-3
1958Chamonix Mont Blanc Pionieers - Bordeaux Ghc 1-03-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7086Saskatoon Blades - Victoria Royals 0-03-3
7089Edmonton Oil Kings - Brandon Wheat Kings 2-16-2
7090Medicine Hat Tigers - Swift Current Broncos 5-07-0
7091Seattle Thunderbirds - Tri City Americans 1-14-2

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1961Hk Prizma - Hk Olimp Riga 1-22-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4311Dab Docler - Hsc Csikszereda 0-03-2
4312Hokiklub Budapest - Schiller Vasas Hc 1-02-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1052Buffalo Sabres - Ottawa Senators 1-12-5
1053Calgary Flames - St Louis Blues 2-34-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1962Stavanger - Valerenga 0-14-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1959Kolner Haie - Thomas Sabo Ice Tigers 0-13-5

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6666Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 0-15-2
6667Cracovia - Torun 2-05-1
6668Katowice - Gks Tychy 2-05-3
6669Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 2-04-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1966Amur Khabarovsk - Salavat Ufa 2-04-2
1980Avangard Omsk - Neftekhimik 1-13-2
1984Dynamo Moscow - Torpedo Nn 2-05-1
1990Ska St Petersburg - Dinamo Minsk 4-05-0
1991Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 0-00-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2077Saryarka - Molot Perm 0-10-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4329Sahalinskie Akuly U20 - Taifun U20 0-12-2
4333Stalnye Lisy U20 - Irbis Kazan U20 0-03-1
4334Belye Medvedi U20 - Chaika U20 1-04-2
4335Ladja Togliatti U20 - Sputnik Almetievsk U20 2-03-0
4336S. Barsy Astana U20 - Omskie Yastreby U20 2-14-6
4337Avto U20 - Mamonty Yugry U20 1-32-4
4338Sarmaty Orenburg U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-25-3

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4198Hc Bratislava - Hk Martin 2-05-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2147Hv 71 - Farjestads 2-18-4
2149Malmo - Brynas 1-05-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2162Lausanne - Rapperswil 0-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6687Ev Zug Academy - Thurgau 0-01-3
6688Visp - Gck Lions 2-15-1
6689Ajoie - Sierre 2-15-2
6690Hc Biasca - Ehc Winterthur 0-11-7
6691Langenthal - Chaux De Fonds 0-23-2

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1978M.Raonic - N.Djokovic 13-194-63-60-3
3961S.Wawrinka - A.Zverev 15-196-13-61-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2885M.Purcell L.Saville - S.Gonzalez K.Skupski 12-66-26-42-0

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3883J.Murray B.Mattek Sands - J.Vliegen S.Zheng 12-76-36-42-0
4127L.Kubot I.Swiatek - J.P.Smith A.Sharma 15-206-36-71-2

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2204A.Harris - D.Altmaier 7-123-64-60-2
2206A.Bolt - L.Caruana 14-107-57-52-0
4255E.King - D.Lee 7-124-63-60-2
4258H.Bourchier - K.Coppejans 14-177-53-61-2
4285L.Broady - M.Pervolarakis 12-160-66-31-2
4286M.Safwat - B.Gojo 16-143-67-52-1
4291T.Schoolkate - Y.Hanfmann 5-122-63-60-2
6276B.Klein - J.Clarke 13-136-13-61-2
6955R.Noguchi - Y.Maden 4-122-62-60-2
7471N.Milojevic - B.Lock 12-56-16-42-0

CHALLENGER BURNIE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5633B.Gojo Z.Li - G.Granollers Pujol D.Vega Hernandez 18-171-67-52-1
5634C.Guccione M.Reid - H.Heliovaara S.Verbeek 15-212-67-51-2
5650L.Margaroli A.Vavassori - T.Schoolkate D.Sweeny 12-66-26-42-0
5651S.Doumbia F.Reboul - S.Diez M.Vervoort 20-136-14-62-1

CHALLENGER NEWPORT BEACHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118D.Galan - J.Ward 15-126-43-62-1
1119R.Cid Subervi - A.Tabilo 8-136-72-60-2
1120R.Quiroz - G.Escobar V-VV-VV-VV-V
2208A.Sarkissian - C.Eubanks 9-134-65-70-2
2307G.Nanda - A.Velotti 4-124-60-60-2
2308T.Kwiatkowski - E.Gomez 13-87-56-32-0
2423B.Schnur - M.Cressy 12-66-46-22-0
2426M.Giron - S.Korda 16-164-66-31-2
2427M.Mcdonald - R.Sarmiento 9-135-74-60-2
2430P.Polansky - A.Vukic 17-197-66-71-2
2431E.Escobedo - B.Klahn 6-135-71-60-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084M.Hibi - T.Mrdeza 14-106-12-62-1
1085N.Gibbs - H.Baptiste 12-86-46-42-0
1088N.Podoroska - G.Ce 12-56-36-22-0
1094R.Zarazua - I.Falconi 11-145-76-70-2
1095G.Min - C.Mchale 9-135-74-60-2
1096H.Chang - E.Hozumi 18-156-76-42-1
1097Q.Gleason - M.Benoit 14-127-67-62-0
1098T.Maria - A.Hesse 12-56-26-32-0
1099A.Glatch - S.Rogers 4-120-64-60-2
1113C.Vandeweghe - A.Kiick 12-36-26-12-0
1121D.Galfi - K.Sebov 17-135-76-22-1
1122R.Anderson - S.Whittle 3-123-60-60-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059H.Johnson Y.Johnson - M.Copil C.Eubanks 18-217-53-61-2
1060N.Lammons H.Reese - S.Bangoura S.Korda 8-124-64-60-2
6281D.Istomin F.Romboli - J.Cerretani M.Cressy 19-197-62-62-1

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1123E.Hozumi M.Yonehara - U.M.Arconada J.Loeb 13-77-56-22-0
1125Hsu C Y M.Zacarias - G.Olmos S.Santamaria 6-135-71-60-2
1126J.Cako Q.Gleason - B.Gumulya J.Rompies 5-122-63-60-2

CHALLENGER PUNTA DEL ESTETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3740G.Soares Klier - H.Casanova V-V6-34-6V-V
3751G.Clezar - A.Collarini 14-127-67-62-0
3759P.Sakamoto - J.Domingues 13-87-66-22-0
3770A.Giannessi - T.Etcheverry 18-165-77-52-1
3771J.Varillas - G.Blancaneaux 7-124-63-60-2
3782J.Cerundolo - P.Sousa 6-124-62-60-2
3788C.Taberner - M.Cuevas 12-156-25-71-2
3789N.Alvarez - F.Bagnis 13-166-76-31-2
3792F.Coria - C.Gomez Herrera 12-86-46-42-0
4301J.Panta Herreros - R.Olivo 4-122-62-60-2
4303T.Tirante - G.Olivieri 5-121-64-60-2

CHALLENGER PUNTA DEL ESTE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1144F.Mena C.Ugo Carabelli - G.Duran M.Kestelboim 12-86-46-42-0
1157J.M.Fumeaux E.Troche - H.Casanova O.J.Gutierrez 9-136-73-60-2

CHALLENGER QUIMPERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1145L.Klein - M.Janvier 9-133-66-70-2
1146R.Ortega Olmedo - L.Vanni 13-77-66-12-0
1147M.Moraing - D.Masur 16-166-34-61-2
1155A.Rinderknech - A.Escoffier 14-127-67-62-0
1156H.Moriya - M.Zverev 8-132-66-70-2
1161T.Machac - M.Bourgue 10-136-74-60-2
1162N.Serdarusic - B.Zapata Miralles 9-136-73-60-2
1165V.Kopriva - T.Lamasine 13-106-47-62-0
1232R.Bemelmans - M.Guinard 12-146-76-70-2
5731T.Kamke - V.Royer 13-87-66-22-0

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049E.Couacaud A.Olivetti - A.Arnaboldi A.Pellegrino 12-56-16-42-0
6957R.Galloway H.Hach Verdugo - Q.Gueydan M.Moysan 20-124-66-12-1
6958L.Miedler M.Moraing - Z.Kolar S.Walkow 7-132-65-70-2

ITF ANTALYA 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1296B.Apostol - A.Lazarov 15-197-65-71-2
1297D.Dima - I.Kudriashov 12-66-26-42-0
1298M.Bortolotti - A.Petrone 12-66-26-42-0
1299M.Georgescu - P.Nagy 5-121-64-60-2
1305T.Yamanaka - D.Klok 17-147-64-62-1
1306G.Fonio - I.Davydov 12-46-36-12-0
1307A.March - P.Martin Tiffon 13-91-66-22-1
1314S.Kopp - C.Alcaraz Garfia 8-124-64-60-2
1315U.Akkoyun - J.Eysseric 2-120-62-60-2

ITF CAIRO 03A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1176A.Bhuyan S.D.P.Dev - Y.Dzhavakian G.Jadhav 20-237-65-71-2
1177M.Hamed D.Uspensky - A.Mounir M.Moussa V-VV-VV-VV-V
1178Y.Inui R.Nakamura - J.Okala F.Ornago 6-123-63-60-2

ITF CANCUN 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1250F.Comesana - D.Palan V-VV-VV-VV-V
1252F.Corwin - C.Langmo 14-174-67-51-2
1253J.Thirouin - Y.Villar 12-06-06-02-0
1254N.Chappell - M.De Carvalho Cardoso Alves 15-96-33-62-1
1255V.Kirkov - S.Carr 13-96-47-52-0

ITF MEN CAIRO DOUBLES M ITF EGY 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1175D.Amirov T.Pavlekovich Smith - D.Rajic D.Ramadanovic 14-227-63-61-2

ITF MEN CAIRO SINGLES M ITF EGY 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1179A.Shevchenko - P.Hajek V-V6-0V-VV-V
1180D.Uspensky - G.Jadhav 12-56-26-32-0
1183D.Voronin - F.Tenti 13-87-56-32-0
1184Y.Inui - F.Ornago 6-124-62-60-2
1185J.Paz - M.Senthilkumar 12-26-16-12-0
1186O.Khotkov - H.Liu 12-26-16-12-0
1187T.Kapadia - C.Solberg V-V0-6V-VV-V

ITF MEN MONASTIR SINGLES M ITF TUN 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1269L.Johnson - T.Cacao 18-145-76-12-1
1270N.Oberleitner - A.Guerrieri 5-123-62-60-2
1273P.Llamas Ruiz - J.Berrettini 11-146-75-70-2

ITF MEN NONTHABURI DOUBLES M ITF THA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1258P.Kovapitukted K.Samrej - R.Ho Yang T H 7-123-64-60-2
1259M.Ochi R.Tokuda - C.Congcar N.Kunsuwan 12-46-26-22-0
1267Y.Oliel B.Patael - Y.Chung C.Denolly 8-136-72-60-2

ITF MEN VEIGY FONCENEX SINGLES M ITF FRA 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1226A.Erler - M.Rosenkranz 12-183-67-61-2
1227E.Ejupovic - J.Mridha 12-36-26-12-0

ITF MONASTIR 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1274A.Dougaz - M.Deviatiarov 12-76-36-42-0
1278G.Onclin - B.Bobrov 13-86-37-52-0
1279K.Friberg - A.Bovy 9-135-74-60-2
1280L.Castelnuovo - M.Echargui 14-176-43-61-2

ITF NONTHABURI 01A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1268Y.H.Hsu S.Imai - R.Hua K.Sultanov 13-67-66-02-0

ITF TURSKA 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290B.Cengiz O.Soyler - E.Comu G.Saritas 12-56-26-32-0
1291H.Aydogdu K.Cepel - C.Aksu V.Ivanov 5-122-63-60-2
1294P.Nagy Z.Piros - G.Fonio D.Galoppini 8-135-73-60-2

ITF VEIGY FONCENEX 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1231J.Malkowski - A.Zakharov 4-122-62-60-2
1234M.Beauge - H.Schott 12-46-36-12-0
1236I.Liutarevich - G.Smits 15-156-24-61-2
1237R.Nijboer - A.Cornut Chauvinc 7-132-65-70-2
1239A.Gautier - Y.Mertens 13-86-27-62-0
1240C.Heyman - Y.Steinegger 19-167-56-72-1

ITF VEIGY FONCENEX 03A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1207A.Bellier M.Tchoutakian - S.Parker M.Van Der Meerschen 12-76-36-42-0
1208F.Fallert M.Rosenkranz - L.Muscheites S.Seifert 18-162-66-42-1
1209P.Nouza J.Ocleppo - J.Mridha C.Samuelsson V-VV-VV-VV-V
1210M.Beauge J.Briand - S.Fiacan A.Kijametovic 8-124-64-60-2

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1358A.Kontaveit - S.Halep 2-121-61-60-2
4220G.Muguruza - A.Pavlyuchenkova 13-87-56-32-0

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054Hsieh S W B.Strycova - B.Krejcikova K.Siniakova 12-56-26-32-0
7300Chan H C L.Chan - Babos T. Mladenovic K. 7-135-72-60-2

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4347Ibv Vestmannaeyjar - Valur 25-26
4348Ir Reykjavik - Ka Akureyri 34-22
4349Fjolnir - Umf Stjarnan 25-26
4350Haukar Hafnarfjordur - Fram 23-21
4351Hk Kopavogs - Umf Selfoss 29-34
4356Afturelding - Fh Hafnarfjardar 28-32

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6775Oltchim Rm Valcea - Csm Slatina 35-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2369Clinicas Rincon Malaga - Kh 7 Bm Granollers 27-28

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2370Lugi - Skuru 21-27

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4357Hif Karlskrona - Rimbo Hk 33-26

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6778Amicitia Zurich - Thun 29-25

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1499Sesc Rj - Sao Paulo Barueri Vc 1-02-03-0
1502Concilig Volei Bauru - Fluminense Fc 1-02-03-0
1503Praia Clube - Ec Pinheiros 1-02-03-0
1505Cr Flamengo - Cc Valinhos 1-01-11-3
1506Sollys Osasco - Curitiba Volei 1-02-03-0

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1508Ajaccio - Mladost Brcko 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2483Sf Paris Saint Cloud - Vbc Chamalieres 1-02-03-0
2485Vandoeuvre Nancy Volley Ball - Volley Ball Nantes 1-01-12-3
2493Volley Club Marcq Baroeul - Saint Raphael Var Volley Ball 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6804Suwon Vixtorm - Kb Insurance Stars 0-11-11-3

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2316Kedzierzyn Kozle - Knack Roselaere 1-02-03-0
2317Scc Berlin - Fakel Novy Urengoy 1-02-02-3
6779Civitanova - Ceske Budejovice 1-02-03-1

SLALOM SCHLADMING (DUEL)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5029L.Braathen - G.Razzoli V-V
5031M.Feller - V.Muffat Jeandet 0-1
5032S.Foss Solevaag - M.Matt 1-0
5033J.Baptiste Grange - F.Gstrein 1-0
5034H.Kristoffersen - M.Schwarz 1-0
5035L.Meillard - D.Ryding 0-1
5036A.Myhrer - A.Khoroshilov 0-1
5037C.Noel - D.Yule 0-1
5042A.Pinturault - R.Zenhaeusern 1-0
5043A.Vinatzer - L.Strasser 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 391231353640
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 510133480
arrow BL Belgija Keno 20/70 246715192427283031323342525457596368
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 213141541
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 210131730
arrow CO Connecticut 6/44 21020262930
arrow DA Multi-Daily A 6/99 374452788488
arrow DB Multi-Daily B 6/99 31623487693
arrow DC Multi-Daily C 6/99 4728439395
arrow EM Euro Millions 5/50 119273138
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 413161719232533353941464754556062656869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 27131922253234374143444648545559626368
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1416192231
arrow FK Finska Keno D 20/70 12347101415171821253840414649666770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 615202427323335363841434451545560626367
arrow FT Finska Keno T 20/70 110121622303133343541424350525962656667
arrow GO Njemačka Keno 20/70 516252629303436374043444851545758666770
arrow HO Hong Kong 6/49 - - - - - 01.02.
arrow IT Italija 6/90 162133505789
arrow LD Latvija Keno D 20/62 6891016192021253136414445475758596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 5891315242627303236384042434451536061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 89101214171925262729333536374041435055
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 36112836
arrow NP New York Pick 10 20/80 12367121416232427293541485358677276
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 313162224252633343639455152596164727678
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 416202124252833384041454649707174757778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 614181921
arrow PO Poljska 6/49 101220323537
arrow SB Španjolska Bono 6/49 178374446
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1736475162
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 59161828
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 710131617182027283637384143515466697178