Srijeda 29.01.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7531Stuttgart - Heidenheim - - 1-03-0
7532Cultural Leonesa - Valencia - - 0-00-0
7545Partizan Beograd - Darussafaka - - 0-01-0
7552Charleroi - Club Brugge - - 0-00-0
7553Real Sociedad - Osasuna - - 1-13-1
7556Moreirense - Braga - - 0-21-2
7557St Johnstone - Celtic - - 0-30-3
7558Marseille - Strasbourg - - 2-03-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Paro Fc - Defenders Sc domaći121-12-2
2614Yangon United - Indera Sc domaći131-13-1
2621Master 7 Fc - Preah Khan Reach Svay Rieng Fc gosti210-20-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Charleroi - Club Brugge - - 0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1187Royal Pari Sion - Bolivar domaći770-01-0
1207Nacional Potosi - Club Atletico Palmaflor domaći31-24-2
1208The Strongest - Real Potosi domaći83-03-2
9319Blooming - Always Ready gosti380-10-2

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1209Vitoria Ba - Juazeirense Ba domaći51-12-2
1210Atletico Baleares - Vitoria Da Conquista - - 0-00-0
1213Ec Jacuipense Ba - Doce Mel Ec Ba gosti500-01-1
1216Jacobina Ec Ba - Fluminense De Feira gosti890-00-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Aa Portuguesa Rj - Macae Esporte domaći83-04-1
1224Bangu - Volta Redonda gosti900-00-1
1225Flamengo - Fluminense gosti720-00-1

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Chapecoense Sc - Ge Juventus Sc gosti510-00-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1227Pacajus - Barbalha Fc Ce domaći142-03-2
1231Ceara - Ferroviaria gosti380-11-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Ce Aimore Rs - Caxias gosti540-00-1
1237Juventude - Novo Hamburgo - - 0-00-0
1239Ypiranga Rs - Ec Pelotas domaći162-02-1
1240Brasil De Pelotas - Esportivo - - 0-00-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Tombense Fc Mg - Boa - - 0-00-0
1279Tupynambas Fc Mg - America Mineiro gosti530-00-1
1280Uberlandia - Ca Patrocinense Mg - - 0-00-0
1287Urt - Caldense domaći600-01-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Rio Branco Pr - Cascavel Cr Pr domaći322-02-0
1369Toledo Pr - Londrina Pr gosti11-21-3
1370Coritiba Pr - Operario Pr domaći431-01-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7451Ituano Sp - Botafogo Sp gosti41-12-2
7452Palmeiras - Oeste Sp domaći371-04-0
7453Ferroviaria - Sao Paulo Sp domaći271-11-2

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7986Digenis Morphou - Ethnikos Achnas gosti360-10-3
7987Apoel Nicosia - Apollon Limassol gosti250-11-2
7988Nea Salamina Famagusta - Pafos gosti171-12-1
7989Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia domaći142-03-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10627Al Masry - El Gounah gosti690-01-2
10628Fc Masr - Pyramids Fc domaći331-11-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1943West Ham - Liverpool gosti350-10-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9137Tranmere - Sunderland gosti600-00-1
9139Gillingham - Shrewsbury domaći262-02-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3176Manchester City - Manchester Utd gosti350-10-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6627Kingstonian - East Thurrock - - 0-00-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2567Tiverton - Chesham United - - - -

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1984Crystal Palace U23 - Cardiff U23 domaći321-02-3

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6651Sas Epinal - Lille gosti80-12-1
6652Marseille - Strasbourg domaći322-03-1
7462Pau - Paris Saint Germain gosti250-10-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2208Deportivo Siquinala - Xelaju domaći293-04-1
7517Deportivo Sanarate - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc domaći121-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7530Cd Real Sociedad - Lobos Upnfm domaći510-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2579Minerva Punjab - Neroca Fc gosti42-23-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4593Odisha Fc - Fc Goa gosti210-32-4

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6810Inter - Fiorentina domaći441-02-1

ITALIJA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3152Inter - Fiorentina - - 0-01-0

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2697Ternana - Catania domaći480-02-0
2698Salo - Juventus U23 domaći122-02-0

ITALIJA PRIMAVERA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7648Verona U19 - Frosinone U19 gosti410-13-1
7649Atalanta U19 - Roma U19 gosti250-11-4
7651Fiorentina U19 - Milan U19 domaći361-03-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2653Hap Raanana - Kiryat Shmona domaći331-01-1
2654Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv gosti530-01-1

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2651Club Guarani Asuncion - San Jose Oruro domaći172-04-0
2652Barcelona Sc - Progreso domaći131-03-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2744Steenberg United - Uthongathi Fc domaći321-01-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7667Gor Mahia Fc - Sofapaka Fc domaći141-12-1
7668Zoo Fc - Mathare United Fc gosti81-12-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Jaguares D. Cordoba - America De Cali gosti31-12-2
1218Boyaca Chico - Boyaca Patriotas domaći620-01-0
1219La Equidad - Atletico Nacional domaći103-23-4
1222Cucuta Deportivo - Millionarios gosti510-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7463Ad Municipal Grecia - Adr Jicaral domaći770-01-0
7464Universidad De Costa Rica - Limon gosti190-12-1
7465Cartagines - Perez Zeledon gosti170-20-3
7466Deportivo Saprissa - Santos Dg domaći870-01-0
7468San Carlos - Deportiva Alajuelense domaći341-01-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2912Morelia - Cafetaleros De Tapachula domaći152-03-0
2914Unam Pumas - Santos Laguna domaći61-12-1
2917Fc Juarez - Queretaro domaći451-03-1
2930Monterrey - Club Celaya domaći81-03-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Stuttgart - Heidenheim domaći321-03-0
1308Dynamo Dresden - Karlsruher domaći381-01-0
1309Holstein Kiel - Darmstadt domaći301-11-1
1312Osnabruck - Sandhausen gosti450-11-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9268Moreirense - Braga gosti80-21-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Gks Tychy - Gks Belchatow domaći490-01-1
2308Rapid Vienna - Odense - - 0-00-0
2316Ried - Nitra domaći162-02-1
2317Jablonec - Shonan Bellmare domaći421-03-1
2369Atlanta United Fc - Philadelphia Union domaći14-04-0
9320Kapfenberg - Allerheiligen - - 1-02-0
9321Athlone - St Patrick S gosti141-31-6

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7764Al Jeel - Al Kawkab domaći570-01-0
7765Al Qadisiyah - Al Bukayriyah Fc domaći431-01-1
7766Al Batin - Al Mujazzal Fc domaći102-02-0
7767Al Tai - Al Nahda Fc Ksa - - 0-00-0
7768Al Ansar Fc - Al Taqadom Fc gosti640-01-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1577Rangers - Ross County domaći411-02-0
1578St Johnstone - Celtic gosti60-30-3

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1755Cultural Leonesa - Valencia - - 0-00-0
1756Rayo Vallecano - Villarreal gosti830-00-2
1757Badajoz - Granada Cf gosti11-12-2
1758Real Sociedad - Osasuna domaći331-13-1
1761Real Zaragoza - Real Madrid gosti60-20-4

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7815Al Ahli Uae - Hatta Sc domaći301-01-0
7816Al Wahda - Fujairah Fc gosti690-02-1
7817Al Khaleej Khor Fakkan - Sharjah gosti120-12-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7800Bul Fc - Wakiso Giants Fc - - 0-00-0
7801Sc Villa - Express Fc domaći680-01-0
7802Bright Stars Fc - Maroons Fc domaći21-12-1

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7818Kabwe Warriors - Zesco United domaći490-02-1

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1250Kk Lovcen Cetinje - Okk Novi Pazar 90-94
1252Kk Sloboda Dita Tuzla - Kk Dynamic 83-67

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9318Kk Skrljevo - Swans Gmunden 90-76

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9323Ca Platense - Boca Juniors 57-48
9324Argentino Junin - Ca San Lorenzo De Almagro 71-97
9345San Martin Corrientes - Bahia Basket 95-66
9346Ciclista Olimpico De La Banda - Penarol Mar Del Plata 83-79

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1393Melbourne United - Perth Wildcats 77-67

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4365Basketclubs Vienna - Arkadia Traiskirchen 89-69

AZIJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7798Macau Black Bears - Westports Malaysia Dragons 97-87
7799Singapore Slingers - Saigon Heat 101-67

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1254Ks Vllaznia - Academic Bultex 99 87-77

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4356Bauru Basket Sp - Rio Claro Basquete 104-76
4357Mogi Das Cruzes - Franca Bc Sp 83-82

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1049Basket Brno - Sokol Hradec Kralove 82-98
1068Bc Kolin - Qanto Svitavy 69-82
1069Bk Decin - Bk Pardubice 77-70
1070Nh Ostrava - Usti Nad Labem 91-86
1078Bk Opava - Bk Olomoucko 94-77

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7769Enosis Neon Paralimni - Keravnos 66-61
7770Omonia Bc - Proteas Eka Ael 89-58
7771Apop Paphos - Aek Larnaca 67-96

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1232Valga Korvpallikool - Rsk Rakvere Tarvas 74-87

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1318Galatasaray Sk - Uniks Kazan 90-76
1348Ewe Baskets Oldenburg - Brescia 89-84
1350As Monaco - Lietuvos Rytas Vilnius 86-61
1353Partizan Beograd - Darussafaka 69-57
1354Unicaja Malaga - Morabanc Andorra 84-75
1360Virtus Bologna - Trento 94-70

EUROKUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1255Ogm Ormanspor - Olympiakos Pireaus 83-59
1256Hatay Bsb - Spartak Moscow Region 77-70
1257Mba Moscow - Ccc Polkowice 82-82
1258Ksc Szekszard - Gernika Kesb 79-75
1259Basket Landes - Ae Sedis Basquet 81-50
1260Flammes Carolo Basket - Besiktas Istanbul 86-72
1262Avenida - Artego Bydgoszcz 80-67

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6375Enisey Krasnoyarsk - Pinar Karsiyaka 73-96
6376Ironi Ness Ziona - Csm Csu Oradea 85-77
6377U Bt Cluj Napoca - Minsk 2006 76-74
6452Fortress Lami Ved Kormend - Kyiv Basket 96-74
6486Bakken Bears - Balgacom Spirou Charleroi 101-87
6493Landstede Basketball Zwolle - Ventspils 87-89
6494Zorg Leiden - Bahcesehir Koleji 87-89
6610Benfica - Bbc Bayreuth 77-91

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7773Kauhajoen Karhu - Helsinki Seagulls If 91-71
7774Lahti Basketball - Korihait Uusikaupunki 86-81

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1079Metropolitans 92 - Bourg 82-82 / 102-96

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4329Valur Reykjavik - Keflavik 68-96

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6290Haukar - Breidablik 79-42
6303Skallagrimur - Kr Reykjavik 72-77
6362Umf Grindavik - Snaefell 57-59
6366Valur Reykjavik - Keflavik 80-67

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7823San Severo - Roseto 79-78

ITALIJA 3. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4341Benedetto Xiv Cento - Porto Sant Elpidio Basket 91-58
4343Virtus Arechi Salerno - Avellino 92-59
4344Basket Lecco - Basket Monfalcone 82-71
4347Irritec Costa D Orlando - Green Basket Palermo 65-78
4348Matera - Frata Nardo 64-51
4349Pallacanestro Palestrina - Virtus Tsb 2012 Cassino 77-60
4350Rinascita Basket Rimini - Tigers Cesena 74-66
4351Luiss Roma - Formia Basketball 74-70

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6611Aisin Seahorses Mikawa - Brave Thunders Kanagawa 89-85
6612Akita Northern Happinets - Levanga Hokkaido 76-64
6616Chiba Jets - Sun Rockers Shibuya 91-83
6805Kyoto Hannarizu - Shimane Susanoo Magic 95-88
6806Niigata Albirex Bb - San En Neo Phoenix 89-80
6807Osaka Evessa - Ryukyu Golden Kings Okinawa 72-66
7836Shiga Lake Stars - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 76-61
7837Toyama Grouses - Yokohama B Corsairs 77-72
7838Tochigi Brex - Toyota Alvark Tokyo 74-64

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1155Yamagata Wyverns - Sendai 89ers 68-79
1156Aomori Watts - Ibaraki Robots 87-75
1161Bambitious Nara - Kagawa Five Arrows 87-57
1162Fighting Eagles Nagoya - Nishinomiya Storks 71-73
1165Fukushima Fire Bonds - Gunma Crane Thunders 67-91
1166Hiroshima Dragonflies - Ehime Orange Vikings 85-89
1167Koshigaya Alphas - Tokyo Excellence 65-103
1168Kumamoto Vorters - Rizing Fukuoka Bb 91-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6809Seoul Thunders - Busan Kt Sonicboom 94-101

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1080Nizhnyi Novogrod - Gaziantep Basketbol 89-64
5613Tecnyconta Zaragoza - Paok 86-76
7819Bc Lietkabelis - Strasbourg 82-69
7820Turk Telekom - Polski Cukier Torun 100-87
7821Hapoel Jerusalem - Cb Miraflores 96-91
7822Rasta Vechta - Aek Athens 70-81

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9900Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali 86-85
9901Fuerza Regia - Mineros De Zacatecas 82-72

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1183Indiana Pacers - Chicago Bulls 100-100 / 115-106
1184Brooklyn Nets - Detroit Pistons 125-115
1185New York Knicks - Memphis Grizzlies 106-127
1186San Antonio Spurs - Utah Jazz 127-120
6191Portland Trail Blazers - Houston Rockets 125-112
6196Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder 100-120

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4435Army Black Knights - Bucknell Bison 68-59
4436Kentucky Wildcats - Vanderbilt Commodores 71-62
4453Michigan State Spartans - Northwestern Wildcats 79-50
4479Seton Hall Pirates - Depaul Blue Demons 64-57
4510Boston Terriers - Loyola Maryland Greyhounds 92-77
4512Bradley Braves - Valparaiso Crusaders 80-69
4519Citadel Bulldogs - Wofford Terriers 56-79
4521Colgate Raiders - Lafayette College Leopards 78-80
4533Connecticut Huskies - Temple Owls 78-63
4550Duquesne Dukes - Dayton Flyers 69-73
4552East Carolina Pirates - Houston Cougars 59-69
4585East Tennessee State Bucs - Mercer Bears 55-71
4598Fordham Rams - St Bonaventure Bonnies 53-53 / 55-62
4689Furman Paladins - Vmi Keydets 62-62 / 74-72
4693George Washington Colonials - Davidson Wildcats 72-72 / 107-104
4695Hartford Hawks - Binghamton Bearcats 73-57
4696Indiana State Sycamores - Drake Bulldogs 58-56
4697Louisiana State Tigers - Alabama Crimson Tide 90-76
4710Maryland Baltimore - Albany Great Danes 63-67
4712Massachusetts Minutemen - Saint Josephs Hawks 91-76
4725Navy Midshipmen - Holy Cross Crusaders 81-66
4732New Hampshire Wildcats - Vermont Catamounts 43-56
4733Northern Iowa Panthers - Missouri State Bears 95-66
4734St Peter S Peacocks - Monmouth Hawks 66-63
4735Ucf Knights - Memphis Tigers 57-59
4736Umass Lowell River Hawks - Stony Brook Seawolves 76-84
4737West Carolina Catamounts - Nc Greensboro Spartans 58-72
5143Mcneese State - Nicholls State Colonels 70-70 / 80-74
5146Sam Houston State Bearkats - Texas A M Corpus Christi Islanders 80-61
5148Samford Bulldogs - Chattanooga Mocs 84-92
5150Central Arkansas Bears - Se Louisiana Lions 88-68
5151Houston Baptist Huskies - Incarnate Word Cardinals 82-84
5152Illinois State Redbirds - Evansville Purple Aces 77-66
5156Kansas State Wildcats - Oklahoma Sooners 61-53
5169La Salle Explorers - Saint Louis Billikens 67-67 / 76-77
5171New Orleans Privateers - Northwestern State Demons 74-82
5260Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota State Jackrabbits 61-76
5264Southern Illinois Salukis - Loyola Chicago Ramblers 68-63
5267Tcu Horned Frogs - Texas Longhorns 61-62
5269Texas Tech Red Raiders - West Virginia Mountaineers 89-81
5275Tulane Green Wave - South Florida Bulls 52-66
5285Penn State Nittany Lions - Indiana Hoosiers 64-49
5286Stephen F Austin Lumberjacks - Abilene Christian Wildcats 71-61
5287Xavier Musketeers - Marquette Golden Eagles 61-61 / 82-84
5291Boise State Broncos - San Jose State Spartans 99-71
5293Boston College Eagles - Louisville Cardinals 69-86
5302Colorado State Rams - Nevada Wolf Pack 92-91
5303Iowa State Cyclones - Baylor Bears 53-67
5304Utah Valley State Wolverines - California Baptist Lancers 61-65
5306Washington State Cougars - Arizona State Sun Devils 67-65

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11332Legia Warszawa - Zielona Gora 89-97

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1169Bkm Lucenec - Bk Iskra Svit 84-57
1170Mbk Handlova - Bk Zilina 81-81 / 87-93
1171Mbk Komarno - Bk Levicki Patrioti 81-81 / 95-87

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7839Kk Sentjur - Krka 96-61

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9356Ec Die Adler Kitzbuhel - Cortina 0-24-3
9357Ec Kac Ii - Val Pusteria 1-02-4
9358Ehc Bregenzerwald - Hc Gherdeina 1-06-1
9363Fassa - Ek Zeller Eisbaren 0-03-1
9364Feldkirch - Jesenice 0-01-1
9365Hk Sz Olimpija - Lustenau 0-22-2
9366Red Bull Hockey Juniors - Ritten Sport 0-22-2
9367Steel Wings Linz - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 1-52-10
9368Vienna Capitals Silver - Asiago 0-12-5

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1044Hk Lida - Pinskie Jastreby 1-33-5
1048Hk Mogilev - Hc Lokomotiv Orsha 0-02-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1919Sparta Prague - Liberec 1-32-6

ČEŠKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4188Benatky Nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 1-01-1
4195Horacky Fk Trebic - Hc Banik Sokolov 1-13-1
4196Hc Frydek Mistek - Dukla Jihlava 3-15-5
4197Hk Jestrabi Prostejov - Kadan 0-06-1

ČEŠKA 2. LIGA ZA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3590Stadion Litomerice - Ceske Budejovice 0-10-3
3602Hc Zubr Prerov - Hc Havirov Panthers 3-13-2
3611Slavia Prague - Vhk Vsetin 2-04-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6166Hifk - Sport 0-12-1
6167Ilves - Lukko 0-12-2
6168Jyp - Kookoo 1-22-4
6416Kalpa - Karpat 1-13-3
6418Tps - Pelicans 1-06-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7283Heki - Sapko 2-03-1
7284Iisalmen Peli Karhut - Jokipojat 0-03-6
7295K Vantaa - Hermes 1-14-1
7296Kettera - Keupa Ht 3-15-5
7297Roki - Hokki 0-01-1

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10290Prince Albert Raiders - Victoria Royals 0-03-0
10291Calgary Hitmen - Winnipeg Ice 1-03-2
10292Red Deer Rebels - Brandon Wheat Kings 2-15-4
10293Kamloops Blazers - Spokane Chiefs 1-14-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1029Dallas Stars - Toronto Maple Leafs 1-13-5
1031Washington Capitals - Nashville Predators 2-34-5
1039Anaheim Ducks - Arizona Coyotes 2-14-2
1041Edmonton Oilers - Calgary Flames 0-13-3
1042Los Angeles Kings - Tampa Bay Lightning 1-02-4
1043San Jose Sharks - Vancouver Canucks 1-12-5

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1264Comet - Furuset 2-05-0
1267Hasle Loren Ishockey - Ringerike 1-24-6
1268Lorenskog - Gjovik Mammuts 2-06-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1512Amur Khabarovsk - Salavat Ufa 0-00-0
1515Admiral Vladivostok - Cska Moscow 0-02-5
1516Vityaz Podolsk - Ak Bars Kazan 1-12-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1609Kazzinc Torpedo - M Novokuznetsk 1-16-4
1731Yuzhny Ural Orsk - Chelyabinsk 1-14-5
1762Bars Kazan - Org 3-16-3
1765Hc Tambov - Gornyak Uchaly 0-00-2
1769Buran Voronezh - Zvezda Moscow 0-30-4
1773Hk Dynamo Tver - Lada Togliatti 1-24-4
1774Hk Ryazan - Krs Peking 0-02-5
1777Ska Neva - Dizel Penza 3-03-3
1785Hc Rostov - Khimik Voskresensk 1-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1521Sahalinskie Akuly U20 - Taifun U20 0-15-3
1573Stalnye Lisy U20 - Irbis Kazan U20 0-02-2
1574Belye Medvedi U20 - Chaika U20 0-00-0
1579Avto U20 - Mamonty Yugry U20 0-22-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2078Kosice - Dukla Michalovce 1-03-0
2079Nitra - Zvolen 0-03-5
2080Dvtk Jegesmedvek - Trencin 0-12-3
2081Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 1-03-3
2082Slovan Bratislava - Poprad 0-02-4
2083Mac Ujbuda - Detva 3-26-4

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9377Sde Hockey - Djurgardens If 0-00-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2084Aik - Almtuna Is 0-11-6
2085Hc Vita Hasten - Tingsryd 1-02-2
2087Karlskrona Hk - Mora 1-02-2
2088Kristianstad - Bofors 1-14-3
2089Modo - Bjorkloven 1-04-2
2122Sodertalje - Timra 1-12-2
2140Vasteras - Vastervik 2-17-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6692Olten - Kloten 1-12-2

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4452R.Nadal - D.Thiem 24-256-76-71-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3867R.Ram J.Salisbury - A.Bublik M.Kukushkin 16-134-66-32-1
7470I.Dodig F.Polasek - M.Purcell L.Saville 14-187-63-61-2

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4127L.Kubot I.Swiatek - J.P.Smith A.Sharma 15-206-36-71-2
6254I.Dodig L.Chan - H.Kontinen G.Dabrowski 11-145-76-70-2
6255N.Mektic B.Krejcikova - R.Bopanna N.Kichenok 12-26-06-22-0

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4234N.Milojevic - Y.Hanfmann 8-124-64-60-2
4253M.Pervolarakis - Y.Maden 12-16-16-02-0
4300M.Safwat - K.Coppejans 15-133-66-32-1
4301D.Altmaier - J.Clarke 12-181-67-61-2
6277L.Giustino - Z.Li 6-124-62-60-2
6280T.Daniel - T.Wu 12-86-46-42-0
7472B.Kavcic - J.Kubler 15-187-64-61-2

CHALLENGER BURNIE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10064L.Margaroli A.Vavassori - K.Coppejans S.Martos Gornes 13-86-27-62-0
10065S.Doumbia F.Reboul - B.Gojo Z.Li 11-146-75-70-2
10066B.Kavcic M.Safwat - H.Heliovaara S.Verbeek 3-122-61-60-2
7301N.Pasha M.Schnur - J.Lenz Y.Maden 22-176-36-72-1

CHALLENGER NEWPORT BEACHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2432D.Istomin - S.Bangoura 13-107-66-42-0
2433D.Young - M.Krueger 11-156-31-61-2
2435J.Aragone - A.Seppi 13-86-27-62-0
2477M.Copil - M.Redlicki 10-136-74-60-2
2478M.Kecmanovic - Y.Watanuki 16-106-14-62-1
4303C.Eubanks - J.Jung 13-96-47-52-0
4306R.Quiroz - S.Johnson 5-123-62-60-2
4307A.Tabilo - F.Tiafoe 6-124-62-60-2
4308D.Galan - R.Molleker 12-46-36-12-0
4310T.Fritz - A.Velotti 12-66-36-32-0

CHALLENGER NEWPORT BEACH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060N.Lammons H.Reese - S.Bangoura S.Korda 8-124-64-60-2
1062E.Gomez G.Oliveira - A.Goransson C.Rungkat 16-194-66-31-2
4297C.Harrison R.Harrison - N.Monroe J.Withrow 12-223-67-61-2
4298P.Polansky B.Schnur - L.D.Martinez M.A.Reyes Varela 8-124-64-60-2
6281D.Istomin F.Romboli - J.Cerretani M.Cressy 19-197-62-62-1

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021M.Giron B.Klahn - A.Sancic T.Weissborn 13-186-23-61-2
1061A.Behar G.Escobar - A.Lawson D.Novikov 12-66-36-32-0

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1123E.Hozumi M.Yonehara - U.M.Arconada J.Loeb 13-77-56-22-0
1126J.Cako Q.Gleason - B.Gumulya J.Rompies 5-122-63-60-2
1128A.Danilina I.Neel - L.Pigossi R.Van Der Hoek 13-96-37-62-0
1129H.Carter L.Stefani - S.Fichman S.Rogers 22-166-26-72-1
1137L.Marozava M.Sanchez - D.Galfi A.Hesse 15-223-67-61-2

CHALLENGER PUNTA DEL ESTETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3836A.Martin - D.Hidalgo 12-66-36-32-0
3851F.Cerundolo - O.Luz 12-66-36-32-0
4333F.Meligeni Rodrigues Alves - G.Mager 17-154-66-32-1
4334F.Mena - G.Olivieri 7-123-64-60-2
4335H.Casanova - T.Seyboth Wild 13-116-41-62-1
4336R.Olivo - M.Vilella Martinez 13-67-56-12-0
7601M.Cecchinato - G.Villanueva 12-36-06-32-0
7602M.Kestelboim - T.Monteiro 8-124-64-60-2

CHALLENGER PUNTA DEL ESTE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1139A.Giannessi G.Mager - J.M.Cerundolo T.A.Tirante V-VV-VV-VV-V
1140C.Taberner M.Viella Martinez - F.Cerundolo J.P.Varillas V-VV-VV-VV-V
1141F.Arguello M.Cuevas - N.Alvarez S.Galdos 6-124-62-60-2
1158O.Luz R.Matos - G.Clezar F.Neis 12-56-36-22-0
1159P.Cachin C.Gomez Herrera - D.Hidalgo F.Meligeni Rodrigues Alves 9-136-73-60-2
1160T.M.Etcheverry R.Olivo - G.Blancaneaux P.Sakamoto 20-154-66-42-1

CHALLENGER QUIMPERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3726A.Arnaboldi - L.Lacko 15-176-76-41-2
3732A.Vatutin - K.Jacquet V-V6-76-2V-V
3736C.Ilkel - D.Petrovic V-V7-6V-VV-V
3737C.Lestienne - A.Celikbilek 12-86-46-42-0
3738J.Janowicz - Q.Halys V-VV-VV-VV-V
4366M.Bachinger - T.Gabashvili 18-177-65-72-1
4368G.Garcia Lopez - T.Kamke 13-131-66-32-1
4369E.Couacaud - A.Rinderknech V-V4-6V-VV-V
4371M.Guinard - Z.Kolar 11-155-76-21-2

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051G.Garcia Lopez R.Ortega Olmedo - T.Brkic A.Pavic 12-86-46-42-0
1065I.Sabanov M.Sabanov - R.Bemelmans D.Masur 12-66-26-42-0
1067M.Guinard A.Rinderknech - P.Raja A.Shamasdin V-VV-VV-VV-V
1082R.Arneodo A.Begemann - A.Golubev A.Nedovyesov 7-123-64-60-2
1083T.Gabashvili M.Zverev - S.Clayton L.Glasspool 7-131-66-70-2

ITF ANTALYA 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1297D.Dima - I.Kudriashov 12-66-26-42-0
1298M.Bortolotti - A.Petrone 12-66-26-42-0
1305T.Yamanaka - D.Klok 17-147-64-62-1
1314S.Kopp - C.Alcaraz Garfia 8-124-64-60-2
1315U.Akkoyun - J.Eysseric 2-120-62-60-2

ITF CAIRO 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1188H.Traskin - S.Dev V-V4-67-6V-V
1192N.Seateun - S.Makhlouf 12-56-16-42-0
1206R.Nakamura - A.Mounir 14-117-57-62-0

ITF MONASTIR 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1282A.Barroso Campos - N.Borges V-VV-VV-VV-V
1283A.Van Baal - N.Turchetti 12-134-66-11-2
1284B.Winter Lopez - A.Roglan 13-77-56-22-0
1285M.Kilani - G.Dambrosi 8-151-66-31-2
1286S.Baez - W.Kai 12-46-26-22-0
1288S.Puskar - E.Dalla Valle 14-156-26-71-2
1289T.Garanganga - L.Herman 4-123-61-60-2

ITF TURSKA 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290B.Cengiz O.Soyler - E.Comu G.Saritas 12-56-26-32-0
1291H.Aydogdu K.Cepel - C.Aksu V.Ivanov 5-122-63-60-2
1294P.Nagy Z.Piros - G.Fonio D.Galoppini 8-135-73-60-2

ITF VEIGY FONCENEX 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1242M.Arnaldi - J.Ocleppo 15-166-36-71-2
1243M.Martineau - A.Bellier 15-136-33-62-1
1245Q.Robert - H.Bron 12-26-16-12-0
1246A.Kijametovic - S.Parker 7-131-66-70-2
1247C.Samuelsson - J.Paul 8-133-65-70-2
1248P.Nouza - M.Lanz 10-145-75-70-2
1249S.Seifert - J.Briand 13-77-66-12-0

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1015S.Halep - G.Muguruza 11-146-75-70-2
1047A.Barty - S.Kenin 11-146-75-70-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6666Team Esbjerg - Eh Aalborg 28-18
6667Horsens Hk - Copenhagen Haandbold 19-28
6668Herning Ikast - Odense 26-30

ESTONIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6669Kehra - Sk Tapa 23-18
6687Viljandi Hc - Arukula Audentes 28-27

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6688Aifk - Hifk 33-39
6689Grifk - Riihimaen Cocks 21-28

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7102Iuventa Michalovce - Dhk Banik Most 23-24
7105Sokol Poruba - Sokol Pisek 25-16

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6705Kolstad Handball - Oif Arendal 28-34

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6767Byasen Elite - Follo Hk 30-34
6768Fredrikstad - Aker 28-36
6769Sola - Gjerpen 29-20
6772Storhamar - Oppsal If 40-28
6773Molde Hk - Tertnes 26-25
6774Vag Handball - Fana 38-29

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9378Flint - Charlottenlund Sk 26-23
9379Foerde Il - Raelingen Hk 28-33
9380Larvik - Fjellhamar 37-26

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7101Bbm Bietigheim - Tus Metzingen 37-29

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7106Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 33-29
7112Powen Zabrze - Wisla Plock 23-24
7121Piotrkowiann - Zaglebie Lubin 28-21
7122Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 29-28
7135Stal Mielec - Kwidzyn 28-27
7160Opole - Mks Kalisz 26-26

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6690Ahc Potaissa Turda - Dobrogea Sud 28-28

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6776Scm Gloria Buzau - Csm Bucuresti 27-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7161Mecalia Atletico Guardes - Elche 24-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2768Alingsas - Guif 36-25
2770Hk Varberg - Savehof 21-26
2774If Hallby - Redbergslids 27-30
2777Skovde - Ifk Ystad 27-22
2781Ystads If - Ov Helsingborg 36-28
2782Onnereds Hk - Lugi 28-32

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2373Onnereds Hk - Ik Savehof 29-24
2386Kungalvs Hk - Heid 27-23

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7162Kadetten - Bern 33-20
7163Kriens - St Gallen 24-23
7164Tv Endingen - Winterthur 23-32
7165Basel - Suhr Aarau 22-29

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6954Galatasaray - Cs Arcada Galati 1-02-03-0
6956Barkom Kazhany Lviv - Alpenvolleys Haching 0-10-20-3
6957United Volleys Rhein Main - Arkas Izmir 1-02-02-3
6958Haok Mladost - Euphony Asse Lennik 1-01-12-3
7241Modena - Ostrava 1-02-03-0

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7595Aluron Virtu Warta Zawiercie - Maliye Milli Piyango 1-02-03-0
7596Mladost Marina Kastela - Milano 0-10-20-3
7597Saaremaa - Unicaja Almeria 1-01-12-3
7598Vk Karlovarsko - Remat Zalau 1-02-03-0
7599Kladno - Sporting Cp 0-10-20-3
7600Montpellier - Ab Groningen Lycurgus 1-02-03-0

CHALLENGE KUP KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7271Penzugyor Se - Vc Haasrode Leuven 1-02-03-1

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6808Bk Marienlyst - Nordenskov Uif 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1172Kove - Loimu 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7166Terville Florange - Mulhouse 0-10-20-3

ITALIJA KUP A1 (ZENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4200Busto Arsizio - San Casciano 1-02-03-0
4201Novara - Monza 1-01-11-3
4204Scandicci - Casalmaggiore 1-02-03-0

ITALIJA KUP A2ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8279Brescia - Videx Royalpat Grottazzolina 1-02-03-0
8302Siena - Olimpia Bergamo 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1177Daejeon Bluefangs - Cheonan Skywalkers 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1178Seoul Kixx - Daejeon Kgc 1-02-03-0

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2318Halkabank Ankara - Jastrzebski Wegiel 0-10-20-3
2319Politechnika Warszawska - Sl Benfica 1-02-03-0
2321Friedrichshafen - Vojvodina Novi Sad 0-11-13-2
6780Kemerovo - Ach Bled 1-02-03-0
6781Zenit Kazan - Noliko Maaseik 1-02-03-0
6782Perugia - Tours 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1179Sliedrecht Sport - Zvh Volleybal 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1180Alterno Apeldoorn - Peelpush Meijel 0-10-21-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1173Schweriner - Rote Raben Vilsbiburg 1-02-03-0
1174Munster - Swe Volley Team 1-01-11-3
1175Nawaro Straubing - Aachen 1-02-03-2
1176Wiesbaden - Stuttgart 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6815Resovia Rzeszow - Gks Katowice 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6820Budowlani Lodz - Developres Rzeszow 0-10-20-3
6821Farmutil Pila - Mks E Leclerc Radomka Radom 1-02-03-1
6822Gcb Centrostal Bydgoszcz - Bielsko Biala 0-11-13-2
6823Impel Gwardia Wroclaw - Lks Commercecon Lodz 0-10-20-3
6824Legionovia Legionowo - Energa Mks Kalisz 1-01-13-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 71731333841
arrow AU Austrija 6/45 31123293944
arrow BC British Colombia BC49 6/49 5614273435
arrow BE Belgija 6/45 62021293134
arrow BL Belgija Keno 20/70 2392025293035364041495051535556585963
arrow CA Kanada 6/49 31416234143
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 312181940
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 117202627
arrow CL Colorado 6/42 238223236
arrow DA Multi-Daily A 6/99 31934737782
arrow DB Multi-Daily B 6/99 193346666980
arrow DC Multi-Daily C 6/99 163455678190
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 29121318192527293847485051555960636768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 345710121719323336374445465253576568
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1013172123
arrow FK Finska Keno D 20/70 3591418212426283537394142475659626667
arrow FL Florida 6/53 42837434753
arrow FQ Finska Keno V 20/70 910151617273034353841444555565960626465
arrow FR Francuska 5/49 614303145
arrow FT Finska Keno T 20/70 911121415172023333537404247525461636566
arrow GE Njemačka 6/49 172224394849
arrow GO Njemačka Keno 20/70 411171821293033353637394143464850535461
arrow GR Grčka 6/49 8920272938
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 91416333843
arrow IR Irska 6/47 1320223944
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1481216171826353639414748515257585960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 458911161929303234404546505456575960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 45161819202224333738414344454749516061
arrow LU Louisiana 6/40 252728313337
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 192329353747
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 913141929
arrow MI Michigan Classic 6/47 4717294344
arrow MS Missouri 6/44 11331323538
arrow NP New York Pick 10 20/80 15679101823293033363843566465717279
arrow NY New York 6/59 91517375253
arrow OH Ohio Classic 6/49 111621373839
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 121517192327
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 467914182021222425283443486573747578
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 24101112232527293132373950525455687176
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 412192430
arrow QU Quebec 6/49 182232364748
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 131528343750
arrow SB Španjolska Bono 6/49 212438414248
arrow SK Slovačka 5/35 89141632
arrow SL Slovenija 7/39 2141522303136
arrow SW Švicarska 6/42 81719223240
arrow TE Texas 6/54 172731474952
arrow TK Tennessee Cash 5/35 121242730
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 72340424759
arrow UW SAD Powerball 5/69 912153160
arrow VK Viking Lotto 6/48 2311132747
arrow WA Washington 6/49 3522233542
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1112212428
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 81623374748
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 12579161719213339455055575870757778