Subota 01.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11306Borussia Dortmund - Union Berlin - - 2-05-0
11307Mainz - Bayern Munich - - 1-31-3
11308Liverpool - Southampton - - 0-04-0
11309Paris St Germain - Montpellier - - 3-05-0
11310Rangers - Aberdeen - - 0-00-0
11311Setubal - Porto - - 0-20-4
11312Feyenoord - Emmen - - 1-03-0
11313Valencia - Celta Vigo - - 0-01-0
11314Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves - - 0-01-0
11315J.Murray B.Mattek Sands - N.Mektic B.Krejcikova - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11703Mlila - Mc Alger domaći900-01-0
11704Ca Constantine - Js Saoura gosti90-22-2
11705Aso Chlef - Nc Magra - - 0-00-0
11706Usm Bel Abbes - Mc Oran gosti51-11-2

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11892Mc El Eulma - Mc Saida domaći480-01-0
11893Ol. Medea - Usm Annaba domaći302-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7354Independiente - Rosario domaći33-05-0
7355Atletico Tucuman - Defensa Y Justicia domaći71-01-1
7371Estudiantes - Union De Santa Fe domaći361-03-1
7372Argentinos Jrs - Racing Club domaći51-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11707Ca Colegiales - Almirante Brown domaći401-02-1
11708Deportivo Armenio - Ca Talleres De Remedios gosti160-10-3
11709Tristan Suarez - Cd Uai Urquiza domaći21-03-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1529Adelaide - Melbourne City domaći123-13-1
1571Perth Glory - Melbourne Victory gosti231-12-2
7398Central Coast - Western Sydney Wanderers Fc gosti420-11-3

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11598Zira Fk - Sabah domaći451-02-0
11599Neftchi - Sumgayit gosti430-11-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5260Genk - Charleroi domaći391-01-0
5261Eupen - Cercle Brugge domaći241-01-0
5263Oostende - St Truiden domaći580-01-0
5264Mechelen - Gent gosti10-10-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1068Lokeren - St Gilloise gosti440-10-2
1069Oud Heverlee - Roeselare gosti262-12-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11600Always Ready - The Strongest domaći52-04-1
11601Bolivar - Nacional Potosi domaći281-04-0
12518San Jose Oruro - Royal Pari Sion gosti90-20-2

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11711Ceilandia Esporte - Real Fc Df gosti130-10-2
11712Paranoa Ec Df - Capital Cf Df gosti131-21-4

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11917Sao Paulo Crystal Fc Pb - Atletico Cajazeirense Pb - - 0-00-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11718Madureira Rj - Bangu - - 0-00-0
11719Fluminense - Boavista Rj gosti590-00-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11710Barbalha Fc Ce - Caucaia domaći221-12-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11720Ec Pelotas - Juventude domaći451-03-1
11721Ypiranga Rs - Internacional - - 0-00-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11713Anapolis - Ipora Go domaći660-01-0
11714Goiania Ec Go - Goianesia Go gosti250-10-1
11715Jaragua Ec Go - Atletico Go domaći900-01-0

BRAZIL MARANHENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11916Maranhao - Sampaio Correa Ma domaći171-11-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11716America Mineiro - Uberlandia domaći71-03-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11722River Pi - Csa Al domaći172-03-1
11723Sport Recife - Vitoria Ba gosti560-01-1
11724Botafogo Pb - Confianca Se gosti700-01-1
11725Fortaleza - Ceara gosti320-11-1
11726Ad Freipaulistano - Nautico Pe gosti600-00-2

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11717Independente Pa - Remo gosti50-11-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11605Oeste Sp - Ferroviaria gosti281-21-5
11918Capivariano Fc Sp - Atletico Linense domaći21-13-2
11919Ge Osasco Sp - Batatais Fc Sp - - 0-00-0
11920Nacional Ac Sp - Comercial Sp - - 0-00-0
11921Paulista Fc Sp - Ec Sao Bernardo Sp gosti550-00-3
11922Rio Preto - Noroeste gosti100-10-2
11923Ae Velo Clube Sp - Desportivo Brasil Sp gosti40-20-2
11924Marilia - Ec Primavera Sp - - 0-00-0

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12522Picos Pi - Altos Pi - - 0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1274Universidad De Concepcion - Santiago Wanderers gosti250-10-2
1278Palestino - Huachipato domaći51-01-0
1279Universidad De Chile - Curico Unido domaći152-15-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2505Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias domaći451-03-0
2506Ethnikos Achnas - Pafos gosti320-10-3
2509Olympiakos Nicosia - Omonia Nicosia gosti210-20-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1924Leicester - Chelsea gosti460-02-2
1925Bournemouth - Aston Villa domaći372-02-1
1926Crystal Palace - Sheffield United gosti580-00-1
1927Liverpool - Southampton domaći470-04-0
1930Newcastle - Norwich - - 0-00-0
1935Watford - Everton domaći102-22-3
1938West Ham - Brighton domaći302-03-3
1939Manchester Utd - Wolves - - 0-00-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4137Hull - Brentford gosti121-21-5
4143Birmingham - Nottingham Forest gosti181-12-1
4198Charlton - Barnsley domaći92-02-1
4214Fulham - Huddersfield domaći103-23-2
4218Leeds - Wigan gosti590-00-1
4226Middlesbrough - Blackburn gosti570-01-1
4227Preston - Swansea domaći281-11-1
4231Qpr - Bristol City gosti160-10-1
4232Sheffield Wednesday - Millwall - - 0-00-0
4233West Brom - Luton domaći141-02-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1252Accrington Stanley - Afc Wimbledon domaći142-02-1
1253Bolton - Tranmere domaći21-02-0
1254Bristol Rovers - Coventry domaći231-21-2
1255Fleetwood - Doncaster domaći351-02-1
1256Ipswich - Peterborough gosti230-21-4
1257Milton Keynes Dons - Wycombe domaći680-02-0
1258Oxford United - Blackpool gosti92-12-1
1259Portsmouth - Sunderland domaći251-02-0
1260Rochdale - Shrewsbury domaći880-01-0
1262Rotherham - Burton Albion gosti71-13-2
1263Southend - Lincoln City domaći630-02-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Cambridge United - Colchester gosti670-02-1
1455Cheltenham - Morecambe domaći322-02-1
1458Crawley Town - Scunthorpe domaći63-03-1
1462Grimsby - Forest Green domaći191-12-2
1463Macclesfield - Northampton gosti590-00-1
1464Mansfield - Carlisle domaći580-02-2
1466Oldham - Bradford domaći113-03-0
1468Plymouth - Newport County domaći51-01-0
1471Port Vale - Salford domaći550-01-1
1477Stevenage - Leyton Orient gosti190-10-3
1478Swindon - Exeter domaći202-12-1
1480Walsall - Crewe domaći151-01-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1505Fc United Of Manchester - Mickleover Sports gosti361-13-3
1506Gainsborough - Basford United domaći800-01-0
1521Grantham - Buxton domaći281-01-3
1573Lancaster - Warrington gosti112-12-1
1574Matlock Town - Hyde United gosti90-11-1
1577Morpeth Town - Radcliffe Borough domaći71-03-1
1593Nantwich Town - Bamber Bridge domaći392-03-2
1609Scarborough Athletic - Ashton United gosti111-13-1
1731Stalybridge - South Shields gosti121-12-2
1755Whitby Town - Atherton Collieries Afc domaći52-03-1
1756Witton Albion - Stafford Rangers domaći151-12-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1605Aldershot - Harrogate Town domaći441-01-1
1611Barnet - Hartlepool domaći640-02-1
1747Barrow - Torquay gosti640-02-1
1754Eastleigh - Woking domaći102-02-0
1779Ebbsfleet United - Sutton United domaći71-01-1
1780Fylde - Boreham Wood gosti191-11-2
1857Halifax - Bromley domaći322-12-1
1860Solihull Moors - Maidenhead United gosti660-00-2
1861Stockport - Dover Athletic gosti490-00-2
1862Wrexham - Dagenham Redbridge - - 0-00-0
1863Yeovil - Chorley gosti450-11-1
1865Notts County - Chesterfield domaći520-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955Billericay Town - Maidstone United VVV-VV-V
1956Braintree Town - Weymouth domaći510-01-1
1957Chippenham - Dartford gosti171-51-5
1958Concord Rangers - Havant Waterlooville - - 0-00-0
1959Dorking Wanderers - Bath City - - 0-00-0
1961Dulwich Hamlet - Chelmsford City gosti152-15-3
1962Eastbourne Borough - Hemel Hampstead Town gosti61-11-1
1966Hampton Richmond - Hungerford Town domaći33-17-1
1978Slough Town - Oxford City gosti260-10-1
1979St Albans - Welling gosti280-11-2
1980Tonbridge - Wealdstone VVV-VV-V

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1868Alfreton Town - Hereford domaći311-02-0
1869Blyth Spartans - Boston Utd gosti670-00-1
1871Brackley Town - Farsley Celtic gosti340-10-1
1872Darlington - Guiseley gosti320-10-3
1873Gateshead - Leamington gosti113-14-2
1874Gloucester - Spennymoor gosti290-21-2
1875Kettering - Curzon Ashton - - 0-00-0
1876Kings Lynn - Kidderminster gosti150-20-2
1877Southport - Bradford Park Avenue gosti141-13-3
1878Telford - Altrincham domaći51-02-2
1880York - Chester domaći83-14-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Afc Hornchurch - Enfield domaći154-04-0
2118Bishop S Stortford - Wingate Finchley gosti900-00-1
2123Bognor Regis Town - Kingstonian gosti280-11-1
2147Brightlingsea Regent - Potters Bar Town - - 0-00-0
2148Carshalton Athletic - Worthing domaći91-11-2
2149Cheshunt Fc - Leatherhead gosti620-01-3
2162Corinthian Casuals - Lewes domaći810-01-0
2208Cray Wanderers - Horsham domaći242-12-1
2230East Thurrock - Folkestone Invicta gosti420-11-3
2232Haringey Borough - Bowers Pitsea Fc gosti470-01-1
2233Merstham - Margate domaći211-01-0

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2348Alvechurch - Leiston - - 0-00-0
2349Banbury United - Bromsgrove Rovers gosti390-00-1
2350Biggleswade Town - Stratford Town Fc gosti820-00-1
2352Coalville Town - St Ives Town domaći351-01-2
2353Kings Langley - Barwell gosti290-11-1
2354Lowestoft Town - Nuneaton gosti50-20-2
2365Needham Market Fc - Hednesford domaći13-14-3
2368Rushall Olympic - Royston Town gosti60-21-3
2371Rushden - Redditch domaći93-03-0
2372Stourbridge - Peterborough Sports Fc gosti41-21-6
2389Tamworth - Hitchin domaći720-01-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2454Beaconsfield Town - Weston Super Mare domaći351-02-2
2458Blackfield Langley - Chesham United gosti70-20-2
2463Hartley Wintney - Dorchester domaći451-02-0
2464Hayes Yeading United - Gosport Borough gosti440-12-1
2467Hendon - Yate Town domaći321-02-1
2468Merthyr Town - Metropolitan Police gosti540-01-2
2471Poole Town - Swindon Supermarine domaći142-02-0
2472Salisbury - Tiverton gosti231-22-2
2473Taunton Town - Harrow Borough domaći61-03-2
2474Truro City - Farnborough gosti290-12-1
2475Walton Casuals - Wimbourne gosti520-00-2

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2477Seinajoen Jk - Fc Haka gosti191-21-3
2502Ilves - Rops domaći142-03-1
2504Inter Turku - Honka domaći81-01-0
2541Hifk - Hjk Helsinki gosti120-21-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4600Paris St Germain - Montpellier domaći83-05-0
4616Amiens - Toulouse - - 0-00-0
4627Angers Sco - Reims domaći71-11-4
4642Dijon - Brest domaći32-03-0
4684Nimes Olympique - Monaco gosti131-13-1
4685Strasbourg - Lille domaći121-01-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7494Sochaux - Lorient gosti240-20-4

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4352Pau - As Beziers domaći191-07-0

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11993Elmina Sharks - Eleven Wonders Fc gosti570-01-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2568Volos Nps - Lamia domaći490-01-0
2569Ofi Crete - Larissa - - 0-00-0
2570Olympiakos Piraeus - Xanthi domaći52-03-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11997Pae Ialyssos Rhodes - Ionikos Nikaias gosti311-12-2
11998Kavala - Ao Trikala 1963 - - 0-00-0
11999Po Triglias - Thesprotos gosti830-00-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12001Csd Municipal - Deportivo Siquinala gosti141-13-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12601Lobos Upnfm - Cd Vida domaći650-01-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4177Lokomotiva Zagreb - Rijeka domaći451-02-1
4215Slaven Belupo - Dinamo Zagreb gosti450-10-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2549Sanat Naft Abadan Fc - Perspolis gosti320-10-1
2554Shahr Khodro Fc - Machine Sazi Tabriz domaći421-13-1
2580Esteghlal Tehran - Naft Masjed Soleyman Fc gosti201-12-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4448Bologna - Brescia gosti361-12-1
4449Cagliari - Parma domaći191-12-2
4493Sassuolo - Roma domaći73-04-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1783Frosinone - Virtus Entella domaći570-01-0
1787Livorno - Ascoli gosti70-10-3
1789Spezia - Pordenone Calcio domaći690-01-0
1790Trapani - Cittadella gosti250-10-3
1796Empoli - Crotone domaći172-13-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11875Roma U19 - Torino U19 domaći580-01-2
11876Fiorentina U19 - Inter U19 domaći111-01-2
11877Napoli U19 - Bologna U19 gosti690-00-1
11878Pescara U19 - Lazio U19 gosti220-12-4
11879Juventus U19 - Atalanta U19 gosti390-12-1
11902Ascoli U19 - Pisa U19 domaći181-01-0
11903Lecce U19 - Juve Stabia U19 domaći570-02-0
11904Livorno U19 - Frosinone U19 gosti250-12-2
11905Trapani U19 - Benevento U19 domaći780-01-0
11906Spal U19 - Spezia U19 domaći740-01-0
11907Virtus Entella U19 - Venezia U19 gosti230-10-5

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4577Monza - Lecco domaći123-04-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4660Imolese Calcio - Ravenna gosti220-11-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4671Paganese - Cavese - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2690Ashdod - Maccabi Netanya - - 0-00-0
2691Maccabi Haifa - Hap Kfar Saba gosti900-00-1
2692Hapoel Hadera - Sectzya Nes Ziona domaći800-01-0
2695Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa gosti120-10-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7793Chippa United - Orlando Pirates gosti121-21-2
7794Golden Arrows - Supersport United domaći560-01-0
7795Highlands Park - Baroka Fc domaći700-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2739Al Sadd - Al Sailiya Sc domaći31-03-0
2741Al Rayyan - Al Duhail Sc domaći640-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2834Posta Ranger Fc - Bandari Fc gosti450-11-1
2835Western Stima Fc - Chemelil Sugar Fc domaći221-11-1
2836Zoo Fc - Kenya Commercial Bank gosti450-11-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Atletico Bucaramanga - Deportes Tolima - - 0-00-0
1288Atletico Junior - Independiente Medellin domaći351-01-0
1289Atletico Nacional - Jaguares D. Cordoba gosti660-01-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3238Atletico Fc - Boca Juniors De Cali domaći480-01-0
3251Itagui Leones Fc - Bogota Fc - - 0-00-0
3253Tigres Fc - Fortaleza Fc gosti141-11-2
3269Valledupar Fc - Deportes Quindio - - 0-00-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12027Al Nasr - Yarmouk domaći111-13-1
12028Al Arabi Kw - Al Shabab Kuwait domaći351-02-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12005Primeiro De Agosto - El Zamalek - - 0-00-0
12006Tp Mazembe - Zesco United domaći321-13-1
12007Al Hilal - Al Ahly gosti480-01-1
12008Es Sahel - Fc Platinum domaći480-02-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12034Hamrun Spartans - Tarxien Rainbows domaći71-12-3
12035Sliema Wanderers - Gzira United domaći550-02-0
12036Mosta - Senglea Athletic domaći470-01-0
12037St Lucia Fc - Gudja United domaći152-02-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12059Khouribga - Moghreb Tetouan gosti141-22-2
12060Difaa El Jadida - Ca Youssoufia Berrechid domaći271-02-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7576Diosgyor - Kaposvar domaći202-02-0
7590Honved - Mezokovesd Zsory domaći291-11-2
7591Paksi Se - Zalaegerszeg domaći251-02-0
7592Puskas Akademia - Debreceni - - 0-00-0
7593Varda - Ferencvaros gosti291-11-2
7594Ujpest - Fehervar gosti840-00-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4724Monterrey - Queretaro gosti130-11-2
4726Morelia - Leon gosti51-11-2
4729Necaxa - Puebla domaći451-02-0
4730Pachuca - Tigres domaći690-02-0
4731America Mexico - Fc Juarez gosti110-21-3
4747Santos Laguna - Unam Pumas domaći580-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9532Zacatepec - Club Celaya domaći291-03-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12045Ca Monarcas Morelia - Leon - - 0-00-0
12046Necaxa - Puebla gosti590-01-2
12047America Mexico - Fc Juarez domaći261-02-0
12048Santos Laguna U20 - Pumas Unam U20 domaći480-02-0
12049Pachuca - Tigres domaći261-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5170Sad - Kostarika - - 0-01-0

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12065Jigawa Golden Stars - Lobi Stars domaći880-01-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12655Cd Walter Ferretti - Juventus Fc domaći103-04-1
12656Diriangen Fc - Las Sabanas Cf domaći191-01-2
12657Real Esteli - Cd Ocotal domaći152-05-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1945Den Haag - Vitesse - - 0-00-0
1946Feyenoord - Emmen domaći21-03-0
1950Twente - Sparta Rotterdam domaći800-02-0
1951Fc Zwolle - Groningen domaći431-01-0

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12062Tasman United - Hawkes Bay United domaći341-03-1
12063Auckland - Hamilton Wanderers Afc domaći342-03-1
12064Canterbury - Waitakere United domaći550-01-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Augsburg - Werder Bremen gosti230-12-1
4526Borussia Dortmund - Union Berlin domaći132-05-0
4527Fortuna Dusseldorf - Eintracht Frankfurt domaći780-01-1
4529Hoffenheim - Bayer Leverkusen gosti111-12-1
4530Mainz - Bayern Munich gosti81-31-3
4532Rb Leipzig - Borussia Monchengladbach gosti240-22-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Hannover - Wehen gosti370-12-2
1282Karlsruher - Holstein Kiel gosti260-20-2
1283St Pauli - Stuttgart domaći560-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7496Bayern Munich Am - Hansa Rostock domaći281-01-0
7497E. Braunschweig - Cz Jena gosti210-11-1
7498Ingolstadt - Kaiserslautern domaći690-02-1
7501Meppen - Chemnitzer domaći141-01-2
7502Preussen Munster - Duisburg gosti121-21-4
7503Unterhaching - Uerdingen domaći141-01-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11985Rb Leipzig U19 - Chemnitzer U19 domaći193-07-0
11986Dynamo Dresden U19 - Magdeburg U19 gosti242-15-2
11987Hertha Berlin U19 - St. Pauli U19 domaći81-01-1
11988Stuttgart U19 - Offenbacher Fc Kickers 1901 domaći241-02-0
11989Freiburg U19 - Karlsruher U19 domaći271-03-0
11990Greuther Furth U19 - Augsburg U19 domaći480-01-1
11991Bochum U19 - Aachen U19 domaći112-03-0
11992Borussia M Gladbach U19 - Preussen Munster U19 domaći780-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9607Altglienicke - Optik Rathenow domaći102-03-0
9609Lokomotive Leipzig - Viktoria Berlin - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9619Aachen - Borussia Dortmund Amateurs domaći32-23-3
9620Fortuna Dusseldorf Am - Tus Haltern VVV-VV-V
9621Rw Essen - Sv Rodinghausen gosti10-10-2
9622Wuppertaler - Vfb Homberg gosti101-13-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12070Al Seeb - Mirbat Sc domaći451-03-0
12071Saham - Fanja gosti590-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
278312 De Octubre - Club Guarani Asuncion gosti50-31-3
2784Olimpia - Sportivo San Lorenzo gosti261-14-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1380Utc De Cajamarca - Sporting Cristal domaći162-12-1
1392Sport Huancayo - Atletico Grau domaći570-01-0
1393Cesar Vallejo - Deportivo Municipal gosti41-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2941Portimonense - Tondela gosti110-10-1
2946Setubal - Porto gosti390-20-4
2947Santa Clara - Pacos Ferreira domaći480-02-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7736Sporting Farense - Estoril gosti450-10-2
7737Cd Mafra - Chaves domaći291-01-0
7738Penafiel - Casa Pia domaći201-11-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12074Oliv Hospital - Leiria gosti21-23-2
12075Torreense - Vitoria Sernache - - 0-00-0
12078Berco Sc - Cdc Montalegre domaći101-21-3
12127Real Sporte - Olhanense gosti710-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11612Fc Ufa - Cukaricki Belgrade domaći520-01-0
11613Skeid - Kjelsas gosti570-01-2
11614Bronshoj - Vanlose - - 0-00-0
11615Kfum Oslo - Fredrikstad gosti150-10-2
1775Lokomotiv Moscow - Partizan Belgrade domaći311-11-1
1776Spartak Moscow - Rostov domaći500-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10005Fc Clinceni - Cs Voluntari domaći81-11-2
10006Fc Hermanstadt - Acs Sepsi gosti130-12-2
10007Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu domaći650-02-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12523Isidro Metapan - Sonsonate Fc domaći251-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2725Al Shabab Ksa - Al Fateh gosti350-12-1
2728Al Fayha - Al Faisaly Ksa gosti361-12-1

SENEGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12128Generation Foot - Us Goree gosti510-00-1
12129Asc Jaraaf - Teungueth - - 0-00-0
12130Asc Niarry Tally - Stade De Mbour domaći372-02-0
12131Cneps - As Douanes - - 0-00-0

SJEVERNA IRSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7727Ballyvlare Comrades - Larne - - 0-00-0
7728Carrick Rangers - Crusaders gosti41-31-5
7729Cliftonville - Rathfriland Rangers domaći121-03-1
7730Coleraine - Banbridge domaći171-03-0
7731Dungannon - Newry City Afc gosti171-12-2
7732Knockbreda - Ballinamallard United gosti140-12-5
7733Queens University - Glentoran gosti52-22-3
7734Warrenpoint - Ballymena domaći480-01-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Hibernian - St Mirren gosti142-22-2
1590Kilmarnock - Ross County gosti250-13-1
1591Livingston - Motherwell domaći670-01-0
1592Rangers - Aberdeen - - 0-00-0
1604St Johnstone - Hearts domaći171-23-3

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5271Dundee United - Arbroath gosti260-10-1
5272Inverness Caledonian Thistle - Alloa gosti300-11-1
5273Morton - Dundee gosti121-11-1
5274Queen Of The South - Dunfermline domaći101-22-3

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Airdrie United - Raith gosti40-10-1
1398East Fife - Dumbarton domaći42-14-2
1402Forfar - Clyde gosti191-02-1
1495Montrose - Peterhead domaći23-14-3
1500Stranraer - Falkirk gosti310-11-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1507Albion Rovers - Cove Rangers gosti70-12-2
1513Annan Athletic - Stenhousemuir gosti280-30-3
1514Brechin - Elgin domaći291-01-2
1524Edinburgh City - Stirling Albion gosti690-00-1
1572Queen S Park - Cowdenbeath domaći91-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4738Granada Cf - Espanyol gosti271-12-1
4745Real Madrid - Atletico Madrid domaći560-01-0
4746Mallorca - Real Valladolid gosti560-00-1
4756Valencia - Celta Vigo domaći770-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4800Extremadura - Lugo domaći141-01-0
4826Deportivo La Coruna - Las Palmas domaći181-02-1
4836Ponferradina - Huesca domaći352-03-1
4858Elche - Malaga domaći291-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2922Real Sociedad B - Izarra domaći152-03-1
2924Osasuna B - Amorebieta gosti61-13-2
2925Salamanca Cf Uds - Athletic Bilbao B domaći111-11-1
2971Villarreal B - Llagostera domaći172-04-1
2972Espanyol B - Lleida gosti350-12-2

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12194Cd Laredo - Cd Barquereno domaći570-01-1
12195Um Escobedo - Sd Barreda Balompie gosti161-12-1
12199Tolosa Cf - Cd San Ignacio gosti150-20-2
12200Sd Beasain - Cd Vitoria gosti670-00-1
12201Scd Durango - Cd Ariznabarra domaći92-09-0
12202Real Sociedad C - Pasaia Ke gosti610-01-1
12203Sestao River - Sodupe Uc domaći281-03-0
12204Urduliz Ft - Portugalete domaći21-11-2
12211Igualada Cf - Ue Castelldefels gosti260-10-3
12218Elche B - Paterna Cf - - 0-00-0
12219Fc J. Espanol De San Vicente - Cf Villarreal C domaći121-24-2
12220Crevillente Deportivo - Olimpic De Xativa gosti480-01-1
12232Cd Numancia B - Cd Becerril domaći201-02-0
12233Cd Mirandes B - Real Burgos gosti580-01-1
12234Zamora - Jupiter Leones domaći32-04-1
12246Real Betis B - Xerez domaći251-03-0
12253Ud Collerense - Binisalem - - 0-00-0
12254Santa Catalina Atletico - Constancia domaći890-01-0
12258Cd Vera - Ud Tenerife Sur Ibarra domaći281-01-0
12259Ud Las Palmas C - Tenerife B - - 0-00-0
12283Vale De Egues - Cd Baztan domaći42-02-1
12284Union Mutilvera - Ad San Juan Pamplona domaći311-02-0
12287Cd Villegas - Cd Arnedo gosti250-12-5

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3589Lugano - Neuchatel Xamax domaći351-11-1
3740Luzern - Young Boys domaći810-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9462Wil - Stade Ls Ouchy gosti410-11-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5045Antalyaspor - Konyaspor - - 0-00-0
5046Caykur Rizespor - Besiktas gosti291-11-2
5047Trabzonspor - Fenerbahce gosti12-12-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2975Kecioerengucu - Adana Demirspor gosti510-01-3
2976Boluspor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor domaći251-11-1
2977Menemen Belediyespor - Karagumruk gosti760-00-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2717Al Nasr Dubai - Ajman Club gosti300-10-1
2719Baniyas - Al Dhafra domaći421-01-0
2720Al Ain - Al Wasl domaći32-05-0

UAE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2721Al Tawon Sc - Masafi domaći131-12-2
2722Al Bataeh Uae - Al Arabi Uae domaći12-05-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2651Yaracuyanos - Atletico Venezuela - - 0-00-0
2716Tachira - Academia Puerto Cabello - - 0-00-0

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3771Connahs Quay Nomads - Stm Sports domaći302-03-0

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2611Forest Rangers - Buildcon domaći72-14-3
2612Green Buffaloes - Kansanshi Dynamos domaći401-01-0
2614Kabwe Warriors - Kabwe Youth Soccer Acad gosti770-00-1
2621Mufulira Wanderers - Nkana Fc - - 0-00-0
2647Nakambala Leopards - Green Eagles - - 0-00-0
2648Napsa Stars - Lusaka Dynamos - - 0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11420Krka - Cibona Zagreb 69-77
11421Fmp - Cedevita Olimpija 90-90 / 100-105

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12345Club Deportivo Hispano Americano - Atenas Cordoba 75-83
12346Ciclista Olimpico De La Banda - Argentino Junin 92-81

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1400Perth Wildcats - Sydney Kings 110-100
1401Illawarra Hawks - New Zealand Breakers V-V
1494Adelaide 36ers - South East Melbourne Phoenix 100-93

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11399Melbourne Boomers - Perth Lynx 104-75
11400Southside Flyers - Sydney Uni Flames 78-61
11401Townsville Fire - Bendigo Spirit 69-89

AUSTRIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11402Kapfenberg Bulls - Ubc St Polten 89-71
11403Vienna D.C. Timberwolves - Bk Dukes Klosterneuburg 60-84

AZIJSKA LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12352Formosa Dreamers - Saigon Heat 89-80

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12076Aalstar - Leuven Bears 82-58
12077Balgacom Spirou Charleroi - Limburg United 86-76

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3033Franca Bc Sp - Sc Corinthians Paulista 94-83
3055Botafogo - Basquete Cearense 86-72

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12009Academic Bultex 99 - Lukoil Levski 81-107
12010Balkan Botevgrad - Bc Spartak Pleven 100-75
12011Cherno More Ig - Bc Beroe Sz 79-89
12012Lukoil Akademik Sofia - Chernomorets Burgas 99-94
12013Rilski Sportist - Tundja Yambol 93-64

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12014Cez Nymburk - Bk Pardubice 109-87
12015Bc Kolin - Nh Ostrava 106-92
12016Sokol Hradec Kralove - Basket Brno 76-85
12017Qanto Svitavy - Usk Prague 76-94

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11404Proteas Eka Ael - Apop Paphos 63-54
11405Keravnos - Omonia Bc 73-61

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12351Bristol Flyers - Cheshire Phoenix 75-75 / 98-94

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11427Ttu Kk - Bk Jurmala 76-73
11428Tallinna Kalev Tlu - Ventspils 84-105

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11406Korihait Uusikaupunki - Ktp Kotka 73-73 / 91-82
11407Lapuan Korikobrat - Salon Vilpas Vikings 84-107

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10690As Monaco - Boulazac Basket 86-71
10691Chalon Sur Saone - Le Mans 84-83
10692Champ. Chalons Reims - Asvel Basket 66-68
10693Nanterre - Roanne 108-79
10694Orleans Loiret - Metropolitans 92 85-84
10774Pau Orthez - Strasbourg 74-73
10775Limoges - Gravelines Dunkerque 77-71

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5295Gs Lavriou - Peristeri 75-61
5297Panionios - Iraklis 60-76
5300Asp Promitheas - Ifaistos Limnou 81-61

GRČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11413Ao Agriniou - Gs Dafni Dafniou 69-68
11414Ao Amintas - Asa Koroivos 81-81 / 89-87
11415Apollon Achaia - Oiakas Nafpliou 77-82
11416As Karditsas - Ae Psuchikou 79-55
11417Eleftheroupoli - Filippos Veroias 86-74
11418Olympiakos Piraeus - Gs Xarilaos Trikoupis 72-71
11419Saak Anatolia - Ao Pagkratiou 79-79 / 108-99

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11660Vrijednosnice Osijek - Split Co 99-103
11661Zabok - Kk Gorica 82-63

HRVATSKA 1. LIGA (ŽENE) KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11809Kk Flumen Sancti Viti - Jolly Jb Sibenik 58-65
11810Pula - Zadar 61-72
11811Medvescak Zagreb - Tresnjevka 55-65

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9774Brindisi - Milano 74-77
9775Virtus Bologna - Pesaro 106-89

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11441Virtus Pallacanestro Bologna - Bk Rosa Empoli 71-62
11442Sesto San Giovanni - Ragusa 92-86
11443Andros Basket Palermo - San Martino Lupari 84-89
11444Battipaglia - Vigarano 63-73
11445Schio - Lucca 82-51
11446Venezia - Techedge Broni 89-66
11447Asd Basket Costa - Torino 72-59

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11429Hapoel Eilat - Maccabi Tel Aviv 86-81
11430Maccabi Ashdod - Hapoel Unet Holon 82-69

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11812As Ramat Hasharon - Elityur Ironi Netanya 85-83
11813Hapoel Galil Elion Safed - Maccabi Kiryat Motzkin 78-78 / 85-87
11814Hapoel Afula - Elitzur Yavne 66-67

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11437Sun Rockers Shibuya - Ryukyu Golden Kings Okinawa 66-66 / 75-73
11438Akita Northern Happinets - Kyoto Hannarizu 70-73
11439San En Neo Phoenix - Tochigi Brex 75-94
11440Toyama Grouses - Levanga Hokkaido 77-72
12383Toyama Grouses - Levanga Hokkaido 80-88
12384Akita Northern Happinets - Kyoto Hannarizu 81-82
12385San En Neo Phoenix - Tochigi Brex 50-87
12386Sun Rockers Shibuya - Ryukyu Golden Kings Okinawa 74-76
12387Yokohama B Corsairs - Osaka Evessa 76-76 / 85-92
12461Aisin Seahorses Mikawa - Shiga Lake Stars 57-81
12462Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Niigata Albirex Bb 64-68

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11666Earthfriends Tokyo Z - Hiroshima Dragonflies 67-76
11667Bambitious Nara - Tokyo Excellence 92-96
11668Kagawa Five Arrows - Nishinomiya Storks 89-84
11669Yamagata Wyverns - Koshigaya Alphas 78-88
12355Sendai 89ers - Kumamoto Vorters 83-75
12356Ehime Orange Vikings - Rizing Fukuoka Bb 90-87
12357Earthfriends Tokyo Z - Hiroshima Dragonflies 72-93
12358Ibaraki Robots - Fukushima Fire Bonds 90-72
12463Bambitious Nara - Tokyo Excellence 80-87
12464Yamagata Wyverns - Koshigaya Alphas 80-81
12465Kagawa Five Arrows - Nishinomiya Storks 75-76

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11448Mobis Phoebus - Anyang Kgc 73-80
11449Seoul Sk Knights - Wonju Dongbu Priory 91-74
12395Incheon Elephants - Lg Sakers 65-81
12396Seoul Thunders - Busan Kt Sonicboom 90-74

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11465Lietuvos Rytas Vilnius - Siauliai 96-75
11466Pieno Zvaigzdes - Zalgiris Kaunas 74-77
11467Prienai - Bc Neptunas Klaipeda 85-95
11468Bc Lietkabelis - Nevezis 85-69

MEKSIKO 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12388Soles De Mexicali - Aguacateros De Michoacan 88-84
12389Mineros De Zacatecas - Fuerza Regia 85-70

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1047Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves 118-106
11754Indiana Pacers - New York Knicks 85-92
11755Orlando Magic - Miami Heat 89-102
11756Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 112-131
11757Washington Wizards - Brooklyn Nets 113-107
11886Boston Celtics - Philadelphia 76ers 116-95
11887Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 123-100
11888San Antonio Spurs - Charlotte Hornets 114-90
11889Sacramento Kings - Los Angeles Lakers 113-129
11890Portland Trail Blazers - Utah Jazz 124-107

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12082Seton Hall Pirates - Xavier Musketeers 62-74
12083Fiu Panthers - Western Kentucky Hilltoppers 81-76
12084Louisiana State Tigers - Ole Mississippi Rebels 73-63
12085Maine Black Bears - Hartford Hawks 49-55
12086Notre Dame Fighting Irish - Georgia Tech Yellow Jackets 80-72
12087Ohio State Buckeyes - Indiana Hoosiers 68-59
12088St. Francis Pa Red Flash - Bryant Bulldogs 84-64
12089Villanova Wildcats - Creighton Bluejays 61-76
12090Ball State Cardinals - Ohio Bobcats 65-54
12091Georgia Bulldogs - Texas A M Aggies 63-48
12092Memphis Tigers - Connecticut Huskies 70-63
12093Robert Morris Colonials - Central Connecticut State Blue Devils 64-57
12094Wisconsin Badgers - Michigan State Spartans 64-63
12095Chicago State Cougars - Kansas City Roos 51-69
12096Butler Bulldogs - Providence Friars 61-65
12097Chattanooga Mocs - West Carolina Catamounts 61-64
12098Delaware Blue Hens - Drexel Dragons 80-72
12099Delaware State Hornets - Coppin State Eagles 77-68
12100Eastern Michigan Eagles - Toledo Rockets 61-57
12101Evansville Purple Aces - Northern Iowa Panthers 68-80
12102Georgia State Panthers - Troy Trojans 78-84
12103Lafayette College Leopards - American University Eagles 82-70
12104Marquette Golden Eagles - Depaul Blue Demons 76-72
12105Mississippi State Bulldogs - Tennessee Volunteers 86-73
12106North Carolina State Wolfpack - Louisville Cardinals 57-77
12107Texas Longhorns - Iowa State Cyclones 72-68
12108Towson Tigers - Charleston Cougars 70-79
12109West Virginia Mountaineers - Kansas State Wildcats 66-57
12110Winthrop Eagles - Nc Ashville Bulldogs 104-71
12111Holy Cross Crusaders - Colgate Raiders 64-73
12112Arkansas Little Rock Trojans - Appalachian State Mountaineers 93-86
12113Cleveland State Vikings - Illinois Chicago Flames 62-64
12114Morehead State Eagles - Ut Martin Skyhawks 85-77
12115Oklahoma Sooners - Oklahoma State Cowboys 82-69
12116Rice Owls - North Texas Mean Green 84-75
12117S Mississippi Golden Eagles - Charlotte 49ers 66-66 / 74-68
12118Ut Arlington Mavericks - Ul Monroe Warhawks 68-54
12119Fairleigh Dickinson Knights - Mount Saint Marys Mountaineers 85-75
12120South Carolina Gamecocks - Missouri Tigers 76-54
12121Austin Peay State Governors - Eastern Illinois Panthers 68-64
12122Baylor Bears - Tcu Horned Frogs 68-52
12123California Golden Bears - Oregon State Beavers 69-67
12124Colorado State Rams - Unlv Runnin Rebels 95-77
12125East Tennessee State Bucs - Nc Greensboro Spartans 82-65
12126Eastern Kentucky Colonels - Se Missouri State Redhawks 70-57
12132Elon Phoenix - Northeastern Huskies 74-69
12133Florida A M Rattlers - Bethune Cookman Wildcats 73-67
12134Georgia Southern Eagles - South Alabama Jaguars 69-79
12135Hampton Pirates - Presbyterian Blue Hose 71-71 / 87-81
12136Howard Bison - Morgan State Bears 83-89
12137James Madison Dukes - North Carolina Wilmington Seahawks 83-66
12138Kansas Jayhawks - Texas Tech Red Raiders 78-75
12139Merrimack Warriors - Liu Sharks 70-59
12140Missouri State Bears - Indiana State Sycamores 68-78
12141Nc Central Eagles - Sc State Bulldogs 73-56
12142North Carolina A T Aggies - Norfolk State Spartans 74-68
12143Northern Arizona Lumberjacks - Idaho Vandals 77-72
12144Northern Illinois Huskies - Miami Ohio Redhawks 70-55
12145Northwestern State Demons - Central Arkansas Bears 71-79
12146Radford Highlanders - Charleston Southern Buccaneers 67-67 / 77-74
12147San Francisco Dons - Gonzaga Bulldogs 79-83
12148Seattle Redhawks - California Baptist Lancers 65-72
12149South Florida Bulls - Ucf Knights 64-48
12150St Bonaventure Bonnies - George Mason Patriots 74-65
12151St. Francis Bkn Terriers - Sacred Heart Pioneers 76-83
12152Utsa Roadrunners - Middle Tennessee Raiders 80-83
12153Virginia Tech Hokies - Florida State Seminoles 63-74
12154William Mary Tribe - Hofstra Pride 60-83
12155Dayton Flyers - Fordham Rams 70-56
12156Gardner Webb Runnin Bulldogs - Longwood Lancers 68-68 / 81-84
12157Mcneese State - Lamar Cardinals 91-96
12158Mercer Bears - Citadel Bulldogs 76-71
12159Arkansas State Red Wolves - C. Carolina Chanticleers 77-83
12160Fresno State Bulldogs - New Mexico Lobos 82-77
12161Jacksonville State Gamecocks - Belmont Bruins 64-78
12162Lipscomb Bisons - Stetson Hatters 53-55
12163Louisiana Tech Bulldogs - Old Dominion Monarchs 76-73
12164Loyola Maryland Greyhounds - Navy Midshipmen 79-73
12165Mississippi Valley Delta Devils - Jackson State Tigers 65-85
12166North Florida Ospreys - Kennesaw State Owls 86-45
12167San Jose State Spartans - Wyoming Cowboys 66-71
12168Se Louisiana Lions - New Orleans Privateers 73-84
12169Texas State Bobcats - Louisiana Lafayette Ragin Cajuns 71-66
12170Umass Lowell River Hawks - New Hampshire Wildcats 77-75
12171Alabama State Hornets - Prairie View Panthers 52-49
12172Auburn Tigers - Kentucky Wildcats 75-66
12173Cincinnati Bearcats - Houston Cougars 64-62
12174Drake Bulldogs - Southern Illinois Salukis 72-79
12175Jacksonville Dolphins - North Alabama Lions 85-83
12176Loyola Marymount Lions - Pepperdine Waves 61-61 / 67-68

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12022Den Helder Suns - Apollo Amsterdam 77-73
12079Basketball Academie Limburg - Feyenoord Basketbal Rotterdam 77-61
12080Shoeters Den Bosch - Landstede Basketball Zwolle 71-57
12081Zorg Leiden - Groningen 81-73

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12023Nidaros Jets - Kongsberg Miners 79-101
12024Ammerud Basket - Tromso Storm 86-89
12025Asker Aliens - Gimle Bk 73-83
12026Froya Ambassadors - Fyllingen Bk 91-81

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10777Bg Gottingen - Mitteldeutscher Bc 107-95
10778Crailsheim Merlins - Telekom Baskets Bonn 85-66
10779Enbw Ludwigsburg - Rasta Vechta 85-78

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11408Phoenix Hagen - Nuremberg Falcons Bc 87-100
11409Vfl Kirchheim Knights - Panthers Schwenningen 75-83
11410Artland Dragons - Science City Jena 77-66
11411Post Sudstadt Karlsruhe - Bv Chemnitz 99 69-75
11412Wobmoebel Baskets Paderborn - Usc Heidelberg 94-96

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10551Wikana Start Lublin - Wilki Morskie Szczecin 88-65
10552Stal Ostrow Wielkopolski - Mks Dabrowa Gornicza 87-77

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11670Gks Tychy - Azs Politechnika Opolska 88-84
11671Stk Czarni Slupsk - Miasto Szkla Krosno 93-74
11672Znicz Basket Pruszkow - Ks Pogon Prudnik 74-75

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11482Cab Madeira - Galitos Barreiro 82-72
11483Sporting Cp - Benfica 81-75
11484Terceira Basket - Ovarense 79-111
11485Fc Barreirense - Vitoria Sport Clube 72-73
11486Illiabum - Maia Basket 93-60
11487Fc Porto - Sc Lusitania 85-64
11488Ud Oliveirense - Cp Esgueira 88-82

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11478Bcmu Pitesti - Cso Voluntari 85-85 / 97-89
11479Csm Targu Jiu - Csm Miercurea Ciuc 85-77
11480U Bt Cluj Napoca - Csu Atlassib Sibiu 90-98
11481Csm Csu Oradea - Cs Dinamo Bucuresti 73-69

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11504Bk 04 Ac Lb Snv - Mbk Handlova 72-67
11505Bk Iskra Svit - Bc Prievidza 87-76
11506Bk Levicki Patrioti - Bkm Lucenec 84-79
11507Bk Zilina - Mbk Komarno 91-74

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12029Kk Podcetrtek - Zlatorog Lasko 98-75

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11673Kk Mladost - Kk Dunav Stari Banovci 83-73
11674Kk Dynamic - Kk Napredak Aleksinac 81-77
11675Sloboda Uzice - Kk Zlatibor 78-73
11676Tamis Petrohemija Pancevo - Borac Cacak 84-79
11677Metalac Valjevo - Hemofarm Vrsac 103-66

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10790Rio Natura Monbus - Icl Manresa 97-83
10791Tecnyconta Zaragoza - Ucam Murcia 80-70
10792Montakit Fuenlabrada - Herbalife Gran Canaria V-V
10793Unicaja Malaga - Baskonia 82-72

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11493Gipuzkoa Idk - Cdb Clarinos 71-72
11494Al Qazeres Extremadura - Ae Sedis Basquet 68-74

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11490Club Ourense Baloncesto Sad - Oviedo Bc 65-72
11491Leche Rio Breogan - Chocolates Trapa Palencia 75-74
11492Marin Peixegalego - Cb Granada 80-72

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11495Tofas Bursa - Gaziantep Basketbol 108-88
11496Pinar Karsiyaka - Bursaspor 76-71
11497Besiktas Istanbul - Galatasaray Sk 74-68
11498Darussafaka - Itu Bk 88-74

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11502Izmit Belediyespor - Hatay Bsb 79-66
11503Cankaya Universitesi - Besiktas Istanbul 84-71

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10784Zielona Gora - Nizhnyi Novogrod 89-89 / 103-108

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11945Toronto Marlies - Charlotte Checkers 0-23-4
11946Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms 0-10-3
11947Laval Rocket - Belleville Senators 0-04-4
11948Rockford Icehogs - Milwaukee Admirals 1-31-7
11949San Diego Gulls - Ontario Reign 2-04-4
11950Binghamton Devils - Rochester Americans 1-02-3
11951Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 1-02-0
11952Wilkes Barre Scranton Penguins - Bridgeport Sound Tigers 1-02-2
11953Chicago Wolves - Manitoba Moose 0-05-2
11954Stockton Heat - Bakersfield Condors 0-14-1
11955Tucson Roadrunners - Colorado Eagles 0-02-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11930Asiago - Ec Die Adler Kitzbuhel 4-014-3
11931Cortina - Feldkirch 1-03-1
11932Ek Zeller Eisbaren - Hk Sz Olimpija 1-11-1
11933Hc Gherdeina - Red Bull Hockey Juniors 0-21-4
11934Jesenice - Ehc Bregenzerwald 3-07-0
11935Lustenau - Fassa 2-07-2
11936Val Pusteria - Vienna Capitals Silver 0-05-0
11937Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Ec Kac Ii 0-14-3

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11841Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 0-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10789Hc Shakhtyor Soligorsk - Yunost Minsk 0-00-2
11278Hc Dinamo Molodechno - Hk Neman Grodno 2-04-3
11279Metallurg Zhlobin - Hk Gomel 0-03-3
11282Hc Bobruisk - Hk Vitebsk 0-04-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10808Ceske Budejovice - Chomutov 0-14-3
10809Hc Rt Torax Poruba - Slavia Prague 1-23-6
10810Hc Banik Sokolov - Benatky Nad Jizerou 0-01-1
10811Hc Havirov Panthers - Vhk Vsetin 2-04-1
10812Hc Zubr Prerov - Stadion Litomerice 0-03-1
10813Hk Jestrabi Prostejov - Hc Frydek Mistek 1-23-3
10814Kadan - Slovan Ustecti Lvi 1-14-2
10815Dukla Jihlava - Horacky Fk Trebic 1-03-0

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11925Belfast Giants - Cardiff Devils 0-01-0
11926Glasgow Clan - Dundee Stars 1-02-2
11927Manchester Storm - Guildford Flames 1-11-1
11928Sheffield Steelers - Nottingham Panthers 0-11-5
11929Fife Flyers - Coventry Blaze 1-22-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11815Hifk - Kalpa 0-13-4
11816Karpat - Hpk 0-21-2
11817Kookoo - Jukurit 0-01-0
11818Saipa - Assat 0-20-2
11819Tappara - Jyp 0-01-0
11820Lukko - Tps 0-01-1
11821Sport - Ilves 1-13-6

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11896Heki - Iisalmen Peli Karhut 1-27-3
11897Hokki - Koovee 2-14-2
11898Jokipojat - Sapko 2-04-4
11899Roki - Kettera 0-01-4
11900Tuto - Keupa Ht 1-14-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12490Hamilton Bulldogs - Niagara Icedogs 6-29-4
12491Sarnia Sting - London Knights 0-22-5
12492Flint Firebirds - Kitchener Rangers 1-05-3
12493Peterborough Petes - Oshawa Generals 2-14-1
12494Saginaw Spirit - Erie Otters 3-06-3
12495Barrie Colts - Kingston Frontenacs 2-25-3
12496Owen Sound Attack - Windsor Spitfires 3-16-2

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12497Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 1-05-0
12498Moose Jaw Warriors - Victoria Royals 1-32-7
12499Saskatoon Blades - Lethbridge Hurricanes 1-13-4
12500Swift Current Broncos - Prince Albert Raiders 0-01-4
12501Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice 0-04-1
12502Portland Winter Hawks - Seattle Thunderbirds 1-13-3
12503Medicine Hat Tigers - Brandon Wheat Kings 0-13-4
12504Kamloops Blazers - Vancouver Giants 1-02-3
12505Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 3-06-0

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11824Hk Zemgale Llu - Hk Prizma 0-01-2
11825Hk Dinaburga Daugapils - Hk Olimp Riga V-VV-V

LATVIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11823Hk Mogo - Hs Riga 3-06-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11335Ferencvaros Esmtk - Corona Brasov 1-12-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11759Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets 1-01-1
11760New York Islanders - Vancouver Canucks 1-13-3
11761Montreal Canadiens - Florida Panthers 1-04-0
11762Detroit Red Wings - New York Rangers 0-10-1
11763New Jersey Devils - Dallas Stars 1-02-2
11764Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche 2-06-3
11765Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 0-01-1
11766Winnipeg Jets - St Louis Blues 1-05-2
11767Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks 0-12-2
11768Minnesota Wild - Boston Bruins 0-11-6
11769Nashville Predators - Vegas Golden Knights 0-00-3
11770Calgary Flames - Edmonton Oilers 1-33-8
11771Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 0-11-3
11772San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning 0-00-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11644Sparta Sarpsborg - Storhamar 1-24-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10564Tonsberg Og Omegn Ihk - Furuset 3-16-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11344Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 0-03-2
11345Barys Astana - Avangard Omsk 2-04-3
11346M Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1-12-3
11349Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 1-02-0
11350Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 2-05-0
11351Sochi - Vityaz Podolsk 0-25-4
11352Torpedo Nn - Severstal Cherepovets 1-05-0
11353Spartak Moscow - Dynamo Moscow 0-20-4
11842Admiral Vladivostok - Salavat Ufa 1-03-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11354Gornyak Uchaly - Chelyabinsk 0-00-2
11355Humo Tashkent - Hk Dinamo St Petersburg 0-22-5
11356Molot Perm - Sokol Krasnoyarsk 0-00-1
11357Toros Neftekamsk - Yugra 1-11-3
11358Izhstal Izhevsk - Ermak Angarsk 0-03-2
11359Neftjanik Almetjevsk - Rubin Tyumen 0-21-3

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11360Leksand - Frolunda 0-02-4
11361Malmo - Lulea 0-11-3
11362Rogle - Oskarshamn 0-15-3
11363Skelleftea - Linkopings 0-03-2
11364Brynas - Djurgardens If 0-00-1
11365Farjestads - Orebro 1-03-1
11366Hv 71 - Vaxjo 1-05-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12031Aik If - Goteborg Hc 1 0-02-0
12032Modo Hockey - Leksands If 0-06-1
12033Sde Hockey - Hv 71 0-00-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10458Kristianstad - Aik 0-01-3
10459Sodertalje - Karlskrona Hk 0-03-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11656Bern - Scl Tigers 1-03-2
11657Biel - Lugano 0-15-3
11658Fr. Gotteron - Servette 0-00-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10463Chaux De Fonds - Sierre 2-24-2
10464Langenthal - Kloten 0-21-8
10465Olten - Gck Lions 0-14-4
10466Ev Zug Academy - Ehc Winterthur 2-16-4

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1579R.Ram J.Salisbury - M.Purcell L.Saville 12-66-46-22-0

ATP CORDOBA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12275F.Mena - F.Gaio 7-135-72-60-2
12276P.Sousa - J.Ficovich 8-135-73-60-2
12277R.Olivo - P.Martinez 11-187-62-61-2
12278A.Giannessi - F.Diaz Acosta 9-151-66-31-2
12279F.Bagnis - M.Vilella Martinez 13-91-66-22-1

ATP PUNE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11774F.Baldi - R.Marcora 5-123-62-60-2
11775Z.Zhang - M.Ebden 5-123-62-60-2
11776E.Gulbis - L.Rosol 8-124-64-60-2
11777F.Ferreira Silva - R.Haase 16-166-36-71-2
11778I.Ivashka - E.Karlovskiy V-VV-VV-VV-V
11779N.Kuhn - V.Troicki 5-121-64-60-2
11780N.Milojevic - S.Myneni 12-56-36-22-0
11806B.Rola - M.Jaziri 20-196-77-62-1

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1309J.Murray B.Mattek Sands - N.Mektic B.Krejcikova 12-217-54-61-2

CHALLENGER BURNIETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12289T.Daniel - Y.Hanfmann 12-46-26-22-0

CHALLENGER BURNIE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11781L.Margaroli A.Vavassori - H.Heliovaara S.Verbeek 12-146-76-70-2

CHALLENGER NEWPORT BEACHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11783M.Krueger - D.Galan 8-132-66-70-2
11784S.Johnson - T.Kwiatkowski 13-166-36-71-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11807M.Brengle - N.Podoroska 13-106-47-62-0
11808S.Voegele - T.Townsend 12-56-26-32-0

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11782A.Behar G.Escobar - A.Sancic T.Weissborn 12-66-26-42-0

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11790H.Carter L.Stefani - M.Benoit J.Ponchet 12-46-16-32-0

CHALLENGER PUNTA DEL ESTETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11785M.Cecchinato - A.Martin 16-146-44-62-1
11786F.Meligeni Rodrigues Alves - T.Monteiro 6-123-63-60-2

CHALLENGER PUNTA DEL ESTE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11859O.Luz R.Matos - J.M.Cerundolo T.A.Tirante 12-66-46-22-0

CHALLENGER QUIMPERTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11788M.Janvier - M.Bourgue 17-156-45-72-1
11789L.Lacko - C.Ilkel 16-193-67-61-2

CHALLENGER QUIMPER PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11787P.Raja A.Shamasdin - I.Sabanov M.Sabanov 5-122-63-60-2

ITF ANDREZIEUX BOUTHEON 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11695O.Govortsova - Y.Bonaventure 18-207-65-71-2

ITF ANDREZIEUX BOUTHEON 03A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11694J.A.Cristian E.G.Ruse - E.Gorgodze R.G.Serban 23-217-66-72-1

ITF ANTALYA 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11701S.Sakellaridi - G.Craciun 6-124-62-60-2
11702T.Wurth - A.Rosca 14-117-67-52-0

ITF ANTALYA F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11691A.Lazarov - C.Alcaraz Garfia 3-123-60-60-2

ITF MONASTIR 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11699J.Maleckova - N.Liauw A Fong 12-66-26-42-0
11700Y.Hatouka - G.Ainitdinova 13-77-66-12-0

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10460S.Kenin - G.Muguruza 16-104-66-22-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10851Ulz Schwaz - Ferlach 25-19
10852Linz - Graz 27-25
10853Barnbach Koflach - Bregenz 29-25

AUSTRIJA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12207St Polten - Wat Atzgersdorf 25-28
12208Atv Trofaiach - Uhc Hollabrunn 19-23
12209Voslauer Hc - Stadtwerke 27-26
12210Goldmanndruck Tulln - Hba Fivers Wat Margareten Ii 30-37

BALTIČKA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11003Kehra - Hc Tallinn 25-21
11004Ztr Zaporozhye - Polva Serviti 24-23

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
11470Shc Malomerice - Frydek Mistek 22-20
11471Dukla Prague - Lovosice 26-26
11472Kralovo Pole Brno - Karvina 26-23
11473Jicin - Hranice 18-17
11474Zubri - Koprivnice 25-29
11475Tj Sokol Nove Veseli - Plzen 24-30

CHALLENGE KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12066Maccabi Rishon Letzion - Zrk Bjelovar 21-33
12067Cs Madeira - Zajecar 37-19
12068Sokol Poruba - Kh 7 Bm Granollers 19-32
12069Mecalia Atletico Guardes - Zalgiris Kaunas 30-23

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10874Gog - Ribe Esbjerg Hh 36-28

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10877Viborg Hk - Aarhus United 29-20

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11838Hoj Elitehandbold - Otterup 28-22
11839Roskilde Handbold - Skive 27-22
11840Odense Haandbold - Tonder 27-31

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11038Lada Togliati - Bbm Bietigheim 30-25
11039Dvsc - Kastamonu Gsk 32-34
11040Odense - Erd Hc 31-24

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10891Sif - Drumso Dicken 23-37
10892Riihimaen Cocks - Hifk 27-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11994Besancon - Nantes Atlantique Hb 25-25
11995Merignac - Joan Of Arc Dijon Handball 22-30

FRANCUSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
10895Tremblay - Chartres Metropole Handball 30-33
10896Saint Raphael - Dunkerque 27-31
11853Pauc Handball - Nimes 25-25
11854Montpellier - Selestat 36-15

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11855Doukas - Aesx Pylaias 25-25
11856Gs Drama 86 - Olympiacos Sfp 26-28
11857Ionikos - Paok 26-28

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11826Rkhm Dubrovnik - Varazdin 27-26
11827Mrk Sesvete - Umag 27-26
11828Porec - Zamet Rijeka 26-23

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11508Umf Selfoss - Ibv Vestmannaeyjar 29-36
11509Ka Akureyri - Hk Kopavogs 23-27
11510Umf Stjarnan - Ir Reykjavik 26-33
11511Fh Hafnarfjardar - Haukar Hafnarfjordur 31-28

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11996Haukar Hafnarfjordur - Fram 22-28

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10993Rostov Don - Vag Handball 33-26
10994Gyori Audi Eto - Buducnost T Mobile 26-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10969Komloi - Ftc Budapest 23-22
10970Mezokovesdi - Dabas Kc Vse 30-32

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11029Shk Veseli Nad Moravou - Slavia Prague 24-33
11030Zora Olomouc - Msk Dunajska Streda 29-27

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11048Elverum - Naerbo 34-22
11049Fyllingen - Follo 25-25
11050St Hallvard - Drammen 30-36

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12072Haslum Il - Fyllingen 38-24
12073Skrim Kongsberg - Larvik 22-31

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10906Wetzlar - Bergischer 27-24
10907Nordhorn Lingen - De Ludwigshafen 19-21
10908Hannover Burgdorf - Kiel 25-32

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10920Buxtehuder Sv - Frisch Auf Goppingen 23-20
10921Blomberg Lippe - Hsg Bensheim Auerbach 40-32
10922Neckarsulmer Sport Union - Bad Wildungen 26-23

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10913Huttenberg - Eisenach 29-27
10914Bietigheim Metterzimmern - Hsg Konstanz 28-25
10915Coburg - Aue 24-22
10916Djk Rimpar Wolfe - Hsg Krefeld 27-26
10917Ferndorf - Tusem Essen 26-27

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11068Wisla Plock - Opole 26-20
11069Kwidzyn - Pogon Szczecin 35-28
11070Wybrzeze Gdansk - Powen Zabrze 27-32

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11074Ruch Chorzow - Start Elblag 33-35
11075Kpr Gminy Kobierzyce - Piotrcovia 30-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11514Benfica - Belenenses 38-31
11515Boa Hora Fc - Sc Horta 25-30
11516Abc - Madeira Sad 25-24
11517Aa Avanca - Aa Aguas Santas V-V
11518Maia Ismai - Fc Gaia 30-34

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
12002Skif - St Petersburg 21-29
12003Sgau Saratov - Ugntu Vnzm 33-30
12004Dynamo Victor - Taganrog Sfedu 28-25

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11885Stavropoliye - Agu Adiif 39-26

SEHA LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
12000Nexe Nasice - Rk Eurofarm Rabotnik 23-20

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12192Msk Povazska Bystrica - Hlohovec 32-23
12193Topolcany - Nove Zamke 28-29

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11084Rd Riko Ribnica - Rd Izola 30-21
11085Rk Jeruzalem Ormoz - Krka 29-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11107Rocasa Gran Canaria - Aula Alimentos De Valladolid 21-22
11108Bmc Liberbank Gijon - Cb Salud Tenerife 29-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11868Ifk Ystad - Kristianstad 27-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11118Vasterasirsta Hf - Skara Hf 29-29
11119Heid - H65 Hoor 27-30
11120Skovde Hf - Onnereds Hk 30-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11115Alstermo If - Tyreso If 33-26
11116Torslanda Hk - Rp Linkoping 32-29

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11576Amicitia Zurich - Suhr Aarau 14-22
11577Basel - St Gallen 24-29
11578Kadetten - Thun 30-22
11579Tv Endingen - Kriens 24-29

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11296Sokol - Vbc Weiz 0-10-20-3
11297Klagenfurt - Hypo Niederoesterreich 1-01-11-3
11298Raiffeisen Arbesbach - Wesser Graz 0-10-20-3

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11956Vc Tirol - Wesser Graz 0-10-20-3
11957Sg Prinz Brunnenbau - Linz 0-10-20-3
11958Sparkasse Hartberg - Tiroler Wasserkraft 0-11-11-3
11959Salzburg - Atsc Klagenfurt 0-11-11-3

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11531Sk Jekabpils Lusi - Saaremaa 0-10-21-3
11532Parnu Vk - Biolars Jelgava 1-02-03-1
11533Selver Tallinn - Rtu Robezsardze 1-01-13-1

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11860Euphony Asse Lennik - Prefaxis Menen 1-02-03-0
12177Knack Roselaere - Tectum Achel 1-02-03-0
12178Noliko Maaseik - Volley Gent 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11616Apan Blumenau - Ponta Grossa Volei 1-01-13-1
11617Sada Cruzeiro - Um Itapetininga 1-01-13-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11618Dunav Ruse - Neftochimik 2010 0-10-21-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11301Pribram - Black Volley Beskydy 1-02-03-1
11302Kladno - Odolena Voda 1-01-13-1
11303Ceske Budejovice - Usti Nad Labem 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11519Prostejov - Tj Sokol Frydek Mistek 1-02-03-0
11520Tj Ostrava - Volejbal Brno 0-10-20-3
11521Vk Up Olomouc - Pvk Olymp Praha 1-01-13-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11961Team Koge - Gentofte Volley 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11523Hurrikaani Loimaa - Etta 1-01-13-1
11524Karelian Hurmos - Kove 0-10-20-3
11525Savo Volley - Team Lakkapaa 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11619Polkky Kuusamo - Liigaploki 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11526Rennes - Toulouse 1-02-02-3
11527Ajaccio - Tours 0-11-11-3
11528Montpellier - Stade Poitevin Poitiers 0-11-13-2
11529Narbonne - Chaumont 52 1-02-03-0
11530Paris - Arago De Sete 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11862Volley Ball Nantes - Pays D Aix Venelles Volley Ball 1-02-03-0
11863Racing Club - Volley Club Marcq Baroeul 0-11-13-1
11864Saint Raphael Var Volley Ball - Mulhouse 0-11-12-3
11865Terville Florange - Rocheville Le Cannet 0-10-20-3
11866Vbc Chamalieres - France Avenir 2024 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9363Paok - Pamvohaikos 1-02-03-0
9364Foinikas Syros - Panathinaikos 1-01-12-3
9365Iraklis - Elpida Ampelokipon 1-01-13-1

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9366Aris Thessaloniki - Asp Thetis 0-11-12-3
9367Aias Euosmou - Aon Panaxiakos 0-11-11-3

GRCKA PRE LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12040Aps Navarchos Votsis - Fo Vrilission 0-11-13-2
12041Aek Athens - Aon Amazones 1-02-03-0

HRVATSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12038Mok Rijeka - Okm Centrometal 1-01-13-1
12039Ok Sisak - Mok Mursa Osijek 0-11-12-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11326Ravenna - Vero Volley 1-01-13-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11336Castellana Grotte - Peimar Vbc Calci Pi 0-11-13-1

ITALIJA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11342Conegliano - Scandicci 1-02-03-0
11343Busto Arsizio - Monza 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12508Seoul Kixx - Ibk Altos 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11545Sliedrecht Sport - Ab Groningen Lycurgus 0-10-22-3
11546Taurus Volleybal - Sss Barneveld 1-01-11-3
11547Vocasa Volleybal Nijmegen - Tt Papendal Arnhem 1-02-03-1
11548Vv Zaanstad - Piet Zoomers 0-10-20-3
11549Langhenkel Orion Doetinchem - Zvh Volleybal 1-02-03-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11540Alterno Apeldoorn - Team Eurosped 0-10-20-3
11541Apollo 8 - Tt Papendal Arnhem 1-02-03-0
11542Regio Zwolle Volleyball - Fast Ds 1 1-01-11-3
11543Springendal Set Up 65 - Sliedrecht Sport 0-10-21-3
11544Vc Sneek - Peelpush Meijel 1-02-03-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11966Toppvolley Norge - Bk Tromso 0-11-13-2
11967Foerde Vbk - Tif Viking 1-01-11-3
11968Randaberg Volleyball - Oslo Volley 1-02-03-0
11969Kfum Volda - Koll 0-10-21-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11620Svg Luneburg - Wwk Volleys Herrsching 0-10-20-3
11621Netzhoppers - Tv Buhl 1-02-03-1
11622Rottenburg - Scc Berlin 0-10-20-3
11623United Volleys Rhein Main - Friedrichshafen 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11962Aachen - Wiesbaden 1-02-03-0
11963Swe Volley Team - Dresdner 0-10-20-3
11964Suhl - Nawaro Straubing 1-01-12-3
11965Stuttgart - Potsdam 1-02-03-2

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9380Kedzierzyn Kozle - Wks Czarni Radom 1-02-03-0
9459Mks Slepsk Suwalki - Jastrzebski Wegiel 0-11-11-3
9672Ks Cuprum Lubin - Gks Katowice 1-02-03-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11550Mks E Leclerc Radomka Radom - Legionovia Legionowo 1-01-13-1
11551Farmutil Pila - Budowlani Lodz 0-10-20-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12050Castelo Maia Gc - Sporting Cp 0-10-22-3
12051Vitoria - Clube K 0-11-11-3
12052As Sao Mamede - Esmoriz Gc V-VV-VV-V
12053Vc Viana - Sc Caldas 1-01-11-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11970Unirea Dej - Scm Gloria Buzau 0-11-13-1

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11626Cs Medgidia - Scmu Arges Pitesti 0-11-11-3
11627Rapid Aibo Bucuresti - Metal Galati 1-01-11-3

RUMUNJSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11625Dinamo Bucharest - Csm Targoviste 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11556Kemerovo - Novosibirsk 0-10-20-3
11557Vc Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Lo 0-11-13-1
11558Yugra Samotlor - Ural Ufa 1-02-03-2
11559Zenit Kazan - Belgorod 1-02-03-0
11560Ask Nizhegorodskaya Oblast - Dynamo Moscow 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11562Minchanka Minsk - Dinamo Metar Chelyabinsk 1-01-13-2
11563Dynamo Moscow - Yenisey Krasnoyarsk 1-02-03-0
11564Zarechie Odintsovo - Lokomotiv Kaliningrad Region 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11972Vk Prievidza - Slavia Svidnik 1-01-13-1
11973Vk Spartak Ujs Komarno - Sport Kosice 1-02-03-0

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12054Partizan Belgrade - Mladi Radnik Pozarevac 1-02-03-2
12055Jedinstvo Stara Pazova - Vojvodina Novi Sad 1-01-11-3

SRBIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12056Vizura Belgrade - Ok Beograd 1-02-03-0
12057Tent Obrenovac - Zok Ub 0-10-21-3
12058Zeleznicar Lajkovac - Crvena Zvezda 0-11-13-2

SREDNJE EUROPSKA LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12043Zok Kastela Dc - Jedinstvo Brcko 0-10-20-3
12044Mladost Zagreb - Calcit Kamnik 1-02-03-0
12179Gorica - University Of Banja Luka 0-10-22-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12042Ach Bled - Posojilnica Aich Dob 1-01-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11974Ube Lilla Grau - Cv Melilla 1-02-03-0
11975Emeve - Conectabalear Cv Manacor 1-02-03-0
11976Santanderina - Cv Almoradi 1-02-03-0
11977Cai Teruel - Ibiza 1-02-03-0
11978Palma Portol - Gran Canaria 0-10-22-3
11979Unicaja Almeria - Rio Duero 1-02-03-1

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11980Sollentuna Vk - Hylte 0-11-13-2
11981Lunds - Sodertalje 0-11-13-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11982Gislaved - Lindesberg 1-02-03-0
11983Lunds Vk - Varnamo Fk 1-02-03-0
11984Sollentuna Vk - Hylte 0-10-20-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11569Seat Volley Nafels - Amriswil 1-01-13-1
11570Lausanne - Volley Top Luzern 0-10-20-3
11571Burgerstein Volley Jona - Chenois Geneve 0-10-21-3
11572Vbc Lutry Lavaux - Traktor Basel 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11573Ts Volley Duedingen - Pfeffingen 1-02-03-2
11574Vbc Cheseaux - Franches Montagnes 1-02-03-0
11575Volley Lugano - Geneve Volley 1-02-03-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11628Arkas Izmir - Beledyesi 1-02-03-0
11629Maliye Milli Piyango - Inegol Belediyespor 1-02-03-0
11630Bursa B.Sehir Bld - Belediye Plevne 1-02-03-0
11631Sorgun Genclik - Arhavi Bld 1-02-03-0
11632Ziraat Ankara - Halkabank Ankara 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
11684Salerno - Savona 10-10
11685Roma - Lazio 8-7
11686Sport Management - Sc Quinto 5-1
11687Telimar Palermo - Posillipo 6-9

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
11689Milano Women - Sis Roma Women 16-14
11690Verona Women - Florentia Women 11-3

KUP 6 NACIJARAGBI

Br. Susret Kraj
10623Wales - Italija 42-0
10624Irska - Skotska 19-12

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6828Catalans Dragons - Huddersfield Giants 12-32

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
11659Central Cheetahs - Southern Kings 45-0

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
6838Cape Town Stormers - Wellington Hurricanes 27-0
6844Jaguares Argentina - Johannesburg Lions 38-8

EP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
11872Skotska - Armenija 2-2
11873Austrija - Njemacka 3-4
11908Grcka - Svedska 4-3
11909San Marino - Andorra 2-0
11910Bosna I Hercegovina - Svicarska 5-4
11911Bugarska - Albanija 1-4
11912Gruzija - Kosovo 6-1
11913Latvija - Danska 2-2
11914Litva - Madjarska 1-4
11915Malta - Poljska 0-11

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
11869Srbija - Ukrajina 5-2
11870Slovacka - Azerbaijan 3-3
11871Spanjolska - Francuska 3-1
11894Rusija - Hrvatska 4-3

CADEL EVANS G.O. DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
12451A.Greipel - K.Halvorsen 0-1
12452A.Vendrame - F.Ventoso 1-0
12453C.Ewan - S.Bennet 1-0
12454D.Impey - J.Mccarthy 1-0
12455Sd.Devenyns - N.Haas 1-0
12456E.Viviani - G.Nizzolo 1-0
12457Rm.Pedersen - M.Haller 0-1
12458M.Sarreau - C.Lawless 1-0
12459M.Morkov - R.Gibbons 1-0
12460S.Yates - R.Porte 1-0

SPUST GARMISCH - DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11369R.Cochran Siegle - M.Franz 0-1
11370D.Danklmaier - M.Marsaglia 1-0
11371T.Dressen - C.Innerhofer 1-0
11372J.Ferstl - T.Ganong 0-1
11373B.Feuz - A.Aamodt Kilde 0-1
11374K.Jansrud - J.Clarey 0-1
11375V.Kriechmayr - M.Caviezel 1-0
11376M.Muzaton - C.Janka 0-1
11377S.Nyman - A.Sander 0-1
11378O.Striedinger - C.Walder 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 7823254042
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1332505966
arrow BC British Colombia BC49 6/49 41216313444
arrow BE Belgija 6/45 91123253035
arrow BL Belgija Keno 20/70 1571419213032394347485155626364666869
arrow CA Kanada 6/49 132135404548
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1416263137
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 47101324
arrow CL Colorado 6/42 6714162028
arrow DA Multi-Daily A 6/99 465269728296
arrow DB Multi-Daily B 6/99 16269708195
arrow DC Multi-Daily C 6/99 244754668691
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 910111719222427283436465053545658616670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1571112131415232425293133343841566870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 35111724
arrow FK Finska Keno D 20/70 1561115192031384043444748536164676869
arrow FL Florida 6/53 41327294349
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5671316222426273144454648495257666970
arrow FR Francuska 5/49 1621222536
arrow FT Finska Keno T 20/70 2671316193137404142434448505255566668
arrow GE Njemačka 6/49 7812324247
arrow GO Njemačka Keno 20/70 578910141923262831323442474854656667
arrow GR Grčka 6/49 61618273844
arrow HO Hong Kong 6/49 3530314348
arrow HU Mađarska 5/90 518637680
arrow IL Illinois 6/52 13682347
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 132339404146
arrow IR Irska 6/47 31012232945
arrow IT Italija 6/90 222545464888
arrow LD Latvija Keno D 20/62 412161825283637394446475051525354555861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1261112131626272930333840454647485457
arrow LM Latvija Keno M 20/62 34101113141819212325273039414455565961
arrow LU Louisiana 6/40 172024262938
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 7810192339
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 719222930
arrow MI Michigan Classic 6/47 2513303138
arrow MS Missouri 6/44 81521263440
arrow NP New York Pick 10 20/80 215162325293235394546505556606870747579
arrow NY New York 6/59 101636384255
arrow OH Ohio Classic 6/49 101820223047
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 62123333443
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 19111516182425363944465355586068727779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 36262837394245465661626367687273747680
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 112151826
arrow PO Poljska 6/49 101115162425
arrow QU Quebec 6/49 12128374147
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 11316254247
arrow SB Španjolska Bono 6/49 72328424446
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 131536394041
arrow SW Švicarska 6/42 51013282935
arrow TE Texas 6/54 81415273949
arrow TU Turska Sayisal 6/49 101116174246
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 74244475859
arrow UW SAD Powerball 5/69 1233545760
arrow WA Washington 6/49 52031414449
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 58151727
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 222729303841
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 7891217192628293637424445495061727378