Nedjelja 16.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12315Sevilla - Espanyol - - 1-12-2
12316Aberdeen - Celtic - - 1-11-2
12317Lyon - Strasbourg - - 1-11-1
12318Fc Koln - Bayern Munich - - 0-31-4
12319Galatasaray - Yeni Malatyaspor - - 1-01-0
12320Arsenal - Newcastle - - 0-04-0
12321Cagliari - Napoli - - 0-00-1
12322Vitoria Guimaraes - Porto - - 0-11-2
12323Darussafaka - Fenerbahce Ulker - - 0-00-1
12324Aab Handbold - Celje Pivovarna Lasko - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10897Lanus - Newell S gosti580-01-1
10898River Plate - Banfield domaći171-01-0
10899Ca Central Cordoba Se - Boca Juniors gosti40-20-4

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12224Club Villa Dalmine - San Martin Tucuman domaći391-01-2
12225Guillermo Brown - Deportivo Moron gosti210-21-2
12226Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Almagro domaći900-01-0
12227Nueva Chicago - Ca Temperley gosti130-11-1
12228Belgrano - Agropecuario Argentino gosti120-11-1
12229Sarmiento - Instituto Cordoba domaći251-12-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1776Ca Colegiales - Sacachispas Fc domaći91-13-1
1777Ca San Miguel - Club Atletico Acassuso - - 0-00-0
1779Csd Flandria - Ca Talleres De Remedios gosti590-03-1
1780Justo Jose De Urquiza - Argentino De Quilmes domaći401-02-1
1781Tristan Suarez - Almirante Brown domaći490-02-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1783Berazategui Reserves - Cs Dock Sud gosti60-32-3
1785Ca Central Cordoba Rosario - General Lamadrid domaći381-01-1
1787Csd San Martin - Sportivo Italiano - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2429Centro Espanol - Yupanqui domaći800-01-1
2430Csyd Liniers - Central Ballester domaći710-01-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12234Olympic Fc - Eastern Suburbs Fc domaći361-01-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100St Polten - Admira Wacker domaći540-02-2
1101Sturm Graz - Mattersburg gosti100-21-2
1113Rapid Vienna - Wsg Wattens domaći12-02-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12254Sabayil - Gabala gosti160-13-1
12255Neftchi - Keshla domaći112-03-1

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12298Abahani Limited Dhaka - Bangladesh Police Club domaći431-02-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Royal Antwerp - Charleroi domaći141-01-1
4232Genk - Standard Liege gosti310-21-3
4233Zulte Waregem - Royal Excel Mouscron gosti310-11-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9833Lokeren - Virton gosti210-10-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11199Real Potosi - Wilstermann domaći61-14-1
11200Real Santa Cruz - Oriente Petrolero gosti141-21-5
11201The Strongest - Club Atletico Palmaflor domaći730-01-0
11202Blooming - Bolivar - - 1-12-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2468Cr Flamengo Rj - Sao Paulo Fc Sp gosti61-21-3
2471Se Palmeiras Sp - Ferroviaria gosti131-31-4
2472Ec Iranduba Amazonia Am - Sao Jose Ec gosti290-21-3
2473Aa Ponte Preta Sp - Sc Internacional Rs gosti130-31-6

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1789Juazeirense Ba - Ec Jacuipense Ba domaći211-02-1
1790Vitoria Da Conquista - Bahia De Feira - - 0-00-0

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Taguatinga Ec Df - Sobradinho Df gosti300-10-2
1797Bosque Formosa Ec Df - Se Ceilandense Df domaći51-02-0
1798Unai Ec Df - Luziania Df domaći73-23-2

BRAZIL CAMPEONATO MATO-GROSSENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1880Cuiaba - Araguaia Mt domaći283-05-0
1881Nova Mutum Ec Mt - Pocone Ec Mt - - 0-00-0
1882Sinop Mt - Mixto domaći162-03-1

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1925Campinense - Treze gosti480-01-1
1926Sao Paulo Crystal Fc Pb - Sc Lagoa Seca Pb domaći451-01-0
1930Nacional Pb - Desportiva Perilima Pb gosti300-11-1

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Sergipe - Itabaiana domaći660-01-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1653Boavista Rj - Volta Redonda domaći321-01-1
1655Americano Rj - America Rj domaći431-02-0

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1857Avai - Joinville domaći451-02-1
1858Concordia Ac Sc - Tubarao domaći62-04-1
1859Brusque - Ge Juventus Sc domaći660-01-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1863Caucaia - Guarany Sc Ce gosti790-00-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1872Caxias - Ypiranga Rs domaći900-01-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1873Ipora Go - Jaragua Ec Go - - 0-00-0
1874Anapolina - Goiania Ec Go domaći670-01-0
1875Aparecidense - Anapolis gosti131-11-3
1876Atletico Go - Goias domaći252-03-0
1878Goianesia Go - Gremio Anapolis Go domaći790-01-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Boa - Villanova gosti201-11-3
1914Atletico Mg - Caldense gosti200-11-2

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1865Csa Al - Botafogo Pb gosti900-00-1
1869Vitoria Ba - Ad Freipaulistano - - 0-00-0

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1923Paysandu Pa - Paragominas Pa domaći71-05-0
1924Tapajos Fc Pa - Castanhal Ec Pa gosti161-11-2

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2475Parana Clube Pr - Operario Pr domaći600-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11211Palmeiras - Mirassol Sp gosti600-03-1
1656Ferroviaria - Santos - - 0-00-0
2114Ca Votuporanguense Sp - Sao Bernardo gosti140-10-1
2118Juventus Sp - Xv De Piracicaba gosti840-00-1
2122Portuguesa Santista - Sao Bento gosti530-03-1
2123Sc Atibaia Sp - Ec Taubate Sp domaći61-12-1
2140Portuguesa Sp - Monte Azul domaći291-02-0
2147Red Bull Brasil Sp - Sertaozinho domaći490-02-2
2148Olimpia Fc Sp - Capivariano Fc Sp - - 0-00-0

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2166Central Pe - Santa Cruz Pe - - 0-00-0

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2168Altos Pi - Parnahyba gosti122-12-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6491Beroe Stara Zagora - Veliko Tarnovo domaći880-02-0
6492Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv - - 0-00-0
6609Dunav Ruse - Cherno More Varna gosti50-10-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6853Sfc Opava - Viktoria Plzen gosti570-00-3
6857Bohemians 1905 - Slavia Prague domaći700-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11215Cobresal - Everton De Vina domaći181-11-1
11216Colo Colo - Universidad Catolica gosti460-0V-V
11217Universidad De Concepcion - Curico Unido domaći660-01-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9890Ael Limassol - Omonia Nicosia domaći181-11-1
9891Anorthosis Famagusta - Nea Salamina Famagusta domaći72-23-2
9903Doxa Katokopias - Aek Larnaca gosti540-00-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11892Omonia Aradippou - Ae Zakakiou - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7639Aarhus Gf - Randers Fc VVV-VV-V
7640Fc Nordsjaelland - Horsens domaći92-06-0
7642Odense - Brondby If gosti80-10-2
7643Silkeborg - Aalborg gosti460-00-2
7644Sonderjyske - Hobro domaći312-03-1

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12305Wadi Degla - Fc Masr gosti440-11-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8283Aston Villa - Tottenham domaći91-22-3
8284Arsenal - Newcastle domaći540-04-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5854Lyon - Strasbourg domaći211-11-1
5856Brest - St Etienne domaći203-03-2
5859Reims - Rennes domaći720-01-0
5861Lille - Marseille domaći510-01-2

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11936Asante Kotoko - Ashanti Gold Fc - - 0-00-0
11937Ebusua Dwarfs - Karela United Fc gosti300-12-1
11938Hearts Of Oak - Bechem United gosti301-13-2
11939Liberty Professionals - Aduana Stars gosti122-25-2
11940Medeama Sc - Elmina Sharks domaći171-11-2
11941Sogakope Wafa - Dreams Fc - - 0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Panathinaikos - Panetolikos domaći232-03-1
1322Volos Nps - Asteras Tripolis gosti850-00-1
1323Xanthi - Lamia 1964 - - 0-00-0
1324Aris - Aek Athens gosti50-10-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Pae Ialyssos Rhodes - Ask Olympiakos domaći33-04-0
1604Niki Volou - Diagoras Rodou domaći72-02-1
1605Aspropyrgos - Thesprotos domaći121-11-2
1608Ionikos Nikaias - Egaleo domaći302-03-0
1609Kavala - Ofi Ierapetras - - 0-00-0
7757Doxa Dramas - Platanias domaći470-01-0
7758Pas Giannina - Apollon Smyrnis domaći103-05-1

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12391Olympiacos U19 - Panionios U19 gosti51-14-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Antigua Gfc - Csd Municipal domaći490-01-1
2306Deportivo Guastatoya - Xelaju - - 0-00-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Cd Marathon - Cd Platense domaći53-15-2
2312Cd Honduras Progreso - Cd Real Sociedad domaći232-02-2
2313Real De Minas - Lobos Upnfm domaći600-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1166Nk Osijek - Dinamo Zagreb domaći780-01-0
1167Gorica - Rijeka - - 0-00-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11963Aciesta Trau Football Club - Chennai City - - 0-00-0
11964Minerva Punjab - Real Kashmir Fc domaći441-01-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9950Atk Fc - Chennaiyin Fc gosti71-21-3

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11994Baderan Tehran - Ghasghaei Shiraz domaći253-04-3

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7215Valur - If Vestri domaći32-05-0
7337Ibv Vestmannaeyjar - Vikingur Olafsvik domaći183-05-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5658Udinese - Verona - - 0-00-0
5659Juventus - Brescia domaći391-02-0
5660Sampdoria - Fiorentina gosti80-31-5
5663Sassuolo - Parma gosti250-10-1
5665Cagliari - Napoli gosti650-00-1
5666Lazio - Inter gosti440-12-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6163Cremonese - Trapani domaći112-05-0
6164Frosinone - Perugia domaći660-01-0
6165Empoli - Pisa gosti280-12-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1648Genoa U19 - Chievo U19 domaći422-03-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6171Como - Olbia gosti190-10-1
6172Monza - Juventus U23 domaći231-01-2
6178Pro Patria - Arezzo gosti290-10-1
6182Albinoleffe - Novara domaći710-01-0
6188Alessandria - Lecco domaći92-02-1
6190Pergolettese - Pro Vercelli domaći41-02-1
6191Pistoiese - Siena gosti770-01-1
6192Pontedera - As Giana Erminio gosti500-00-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6247Carpi - Piacenza domaći162-03-0
6248Imolese Calcio - Cesena gosti370-21-4
6251Padova - Fermana gosti570-00-1
6252Salo - Gubbio gosti81-23-3
6253Sud Tirol - Fano domaći251-02-0
6254Triestina - Vis Pesaro domaći42-04-0
6391Sambenedettese - Ravenna domaći31-11-2
6392Vicenza - Virtus Vecomp Verona - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6426Vibonese - Viterbese domaći112-03-2
6427As Bisceglie - Sicula Leonzio gosti790-00-1
6429Catania - Reggina - - 0-00-0
6431Catanzaro - Casertana gosti131-11-1
6432Avellino - Cavese - - 0-00-0
6433Bari - Picerno domaći102-03-0
6434Paganese - Rieti domaći12-13-1
6435Potenza - Rende gosti11-12-2
6436Ternana - Virtus Francavilla Calcio gosti180-10-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10059Sectzya Nes Ziona - Hap Raanana domaći371-03-0
10060Maccabi Tel Aviv - Kiryat Shmona domaći750-03-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12096Vere United Fc - Dunbeholden Fc domaći111-01-1
12097Mount Pleasant Fc - Uwi Fc domaći441-03-0
12098Waterhouse Fc - Humble Lions Fc domaći780-01-0
12099Arnett Gardens Fc - Molynes gosti32-12-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12441Black Leopards - Orlando Pirates gosti900-00-1
12442Polokwane City - Cape Town City Fc domaći102-13-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12164Richards Bay Fc - Jomo Cosmos gosti900-00-1
12165University Of Pretoria - Ts Galaxy Fc gosti470-00-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12306Avion Fc Du Nkam - Sportive De Douala gosti120-10-2
12307Eding Sport Fc - As Fortuna domaći251-02-1
12308Dragon Fc Yaounde - Apejes De Mfou gosti51-21-2
12309Fovu De Baham - Feutcheu Fc domaći92-02-0
12310Stade Renard - Ums De Loum domaći401-01-0
12311Yong Sp. Academy - Pwd Bamenda domaći251-03-0
12312Bamboutos Fc De Mbouda - Panthere Sportive domaći101-01-1
12313Tonnerre Kalara Club - Canon Sportife Yaounde gosti150-11-2
12314Colombe Fc - Coton Sport De Garoua domaći181-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8909Atletico Junior - Once Caldas - - 0-00-0
8911Boyaca Patriotas - Independiente Santa Fe gosti340-10-2
8914Envigado - Atletico Bucaramanga domaći143-04-0
8917Cucuta Deportivo - Depotivo Pasto - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9881Atletico Fc - Cd Real San Andres gosti350-10-3
9882Club Cortulua - Bogota Fc domaći302-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11274Cartagines - Limon domaći900-01-0
11275Universidad De Costa Rica - Perez Zeledon domaći281-02-0
11276Adr Jicaral - Guadalupe Fc - - 0-00-0
11277Santos Dg - Deportiva Alajuelense gosti800-00-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12301Ad Cofutpa - Carmelita domaći162-03-1
12302Ad Juventud Escazucena - Curridabat Fc gosti151-23-3
12303Ad Municipal Turrialba Fc - Ad Municipal Santa Ana domaći171-02-1

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321Fc Blue Boys Muhlenbach - Racing Union gosti281-22-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Valletta - Birkirkara domaći11-31-4

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12399Cr Khemis Zemamra - Ca Youssoufia Berrechid domaći311-13-2
12400Far Rabat - Moghreb Tetouan gosti510-02-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11950Bfc Siofok - Szeged domaći560-01-1
11951Dunakanyar - Soroksar gosti30-10-2
11952Gyirmot - Szolnoki gosti171-11-2
11953Kazincbaricika Bsc - Gyor domaći252-12-2
11954Nyiregyhaza - Ajkai Fc gosti510-00-1
11955Szombathelyi Haladas - Csakvar domaći451-03-0
11956Ujbuda - Dorogi Fc - - 0-00-0
11957Vasas - Tiszakecske Fc domaći10-13-1
11958Mtk Budapest - Bekescsaba - - 0-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6460Necaxa - Queretaro gosti31-22-3
6462Santos Laguna - Tigres domaći401-02-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12398Universidad Guadalajara - Venados domaći362-02-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2339Santos Laguna U20 - Tigres domaći291-03-0

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1756Abia Warriors Fc - Enyimba gosti410-21-4
1757Enugu Rangers International Fc - Akwa United Fc gosti130-11-2
1761Fc Ifeanyi Ubah - Sunshine Stars Fc gosti222-13-1
1762Heartland Fc Owerri - Adamawa United Fc domaći63-05-0
1769Kano Pillars Fc - Mfm Fc domaći271-01-0
1770Kwara United - Rivers United Fc domaći181-11-1
1771Nasarawa United - Jigawa Golden Stars domaći650-01-0
1773Plateau United - Dakkada International Fc domaći411-02-0
1774Warri Wolves Fc - Katsina United Fc domaći392-02-0
1775Wikki Tourists Fc - Lobi Stars domaći82-04-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6168Vitesse - Heerenveen domaći102-24-2
6174Ajax - Rkc Waalwijk domaći131-03-0
6177Sparta Rotterdam - Groningen gosti220-21-2
6186Fc Zwolle - Feyenoord domaći52-13-4
6187Willem - Utrecht gosti40-11-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8790Maastricht - Go Ahead Eagles domaći321-03-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5706Fc Koln - Bayern Munich gosti30-31-4
5707Mainz - Schalke - - 0-00-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12380Bayer 04 Leverkusen - Bayern Munich gosti520-00-3
12381Fcr 2001 Duisburg - Essen Schonebeck gosti10-30-4
12382Jena - Frankfurt domaći72-12-3
12383Sc Sand - Sc Frieburg gosti110-10-2
12384Turbine Potsdam - Fc Koln domaći133-05-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Aue - Holstein Kiel gosti420-11-2
1222Darmstadt - Sandhausen domaći590-01-0
1224Karlsruher - Osnabruck domaći451-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1308Zwickau - Duisburg domaći600-01-0
1309Waldhof Mannheim - Cz Jena gosti230-11-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12366Hertha Berlin U19 - Werder Bremen U19 gosti181-32-3
12367Holstein Kiel U19 - Union Berlin U19 gosti250-10-1
12368Hamburger Sv U19 - Niendorfer Tsv 1919 domaći233-04-0
12370Fc Ingolstadt 04 - Augsburg U19 domaći43-33-6
12371Ulm 1846 U19 - 1. Fc Heidenheim domaći451-01-2
12373Arminia Bielefeld U19 - Borussia Dortmund U19 gosti390-10-3
12374Bayer Leverkusen U19 - Schalke U19 domaći92-04-0
12375Duisburg U19 - Oberhausen U19 - - 0-00-0
12376Wuppertaler U19 - Bochum U19 gosti211-11-3
12379Viktoria K Ln - Preussen Munster U19 domaći610-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11918Usc Paloma - Buchholz domaći540-03-0
11920Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Niendorfer gosti111-12-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11922Cronenberger - Turu Dusseldorf - - 0-00-0
11923Kleve - Vfb 03 Hilden - - 0-00-0
11924Sf Niederwenigern - Schwarz Weiss Essen domaći201-01-1
11925Sportfrunde Baumberg - Tus 64 Bosinghoven gosti470-02-2
11926Spvg Schonnebeck 1910 - Bocholt domaći102-02-1
11927Sc Union Nettetal - Ratinger gosti880-00-2
11928Velbert - Kray gosti151-12-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12387Egestorf Langreder - Tus Bersenbruck domaći162-03-0
12388Eintracht Northeim - Braunschweig gosti390-12-1
12389Ulm Wolfsburg - Sv Atlas Delmenhorst domaći11-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12390Plauen - Neugersdorf domaći800-01-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
119291. Fc Kaan Marienborn - Tus Erndtebruck domaći201-12-2
11930Eintracht Rheine - Siegen domaći331-02-1
11931Sc Preussen Munster Ii - Sv Schermbeck domaći131-11-1
11932Sc Wiedenbruck 2000 - Rsv Meinerzhagen - - 0-00-0
11933Tus Ennepetal - Hammer Spvgg domaći760-02-0
11934Asc 09 Dortmund - Tsg Sprockhovel gosti100-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9928Altona 93 - Jeddeloh domaći181-21-4
9929Hannoverscher Sc - Rehden - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9933Altglienicke - Berlin Ak 07 domaći41-11-3
9936Energie Cottbus - Viktoria Berlin domaći81-12-2
9937Lichtenberg 47 - Bfc Dynamo gosti900-01-1
9938Lokomotive Leipzig - Auerbach domaći192-03-1
9939Union Furstenwalde - Bsg Chemie Leipzig - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9942Sc Verl - Schalke Am domaći161-12-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12149Plaza Amador - Atletico Chiriqui domaći341-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11339Sol De America - General Diaz domaći222-03-1
2348Olimpia - 12 De Octubre domaći61-04-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10132Deportivo San Martin - Alianza Universidad De Huanuco domaći301-01-2
10133Fbc Melgar - Sporting Cristal domaći470-01-0
10134Sport Huancayo - Deportivo Municipal domaći111-11-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6634Jagiellonia - Korona Kielce - - 0-00-0
6636Zaglebie Lubin - Wisla Krakow gosti640-00-1
6637Cracovia Krakow - Lech Poznan gosti230-12-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6286Boavista - Belenenses gosti100-11-2
6290Maritimo - Pacos Ferreira domaći211-03-0
6303Vitoria Guimaraes - Porto gosti100-11-2
6362Famalicao - Aves gosti640-01-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9002Casa Pia - Porto B gosti20-21-3
9003Benfica B - Cova Piedade domaći451-02-0
9004Covilha - Ac Viseu gosti670-00-1
9005Sporting Farense - Oliveirense domaći201-13-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12407Caldas - Praiense gosti330-20-2
12408Rd Agueda - Sporting Clube Ideal gosti161-12-3
12409Ac Marinhense - Arc Oleiros domaći361-01-2
12410Ad Castro Daire - Valadares Gaia Fc domaći331-02-1
12411Alverca - Oriental domaći550-01-2
12412Ar Sao Martinho - Cdc Montalegre domaći790-01-0
12413Berco Sc - Vizela gosti840-00-1
12414Cd Cerveira - Braga B gosti360-10-3
12415Co Do Montijo - Cd Pinhalnovense gosti150-31-3
12416Fatima - Vitoria Sernache gosti450-11-2
12417Fc Pedras Rubras - Espinho - - 0-00-0
12418Leca - Amarante Fc domaći21-12-3
12419Louletano - Sintrense domaći750-01-0
12420Lusitano Fc Vildemoinhos - Coimbroes gosti390-10-2
12421Oliveirense - Sc Maria Fonte - - 0-00-0
12426Paredes - Fc Arouca gosti370-10-2
12427Real Sporte - Cf Os Armacenenses domaći11-03-0
12428Sacavenense - 10 Dezembro gosti430-20-3
12429Sanjoanense - Trofense gosti211-12-2
12430Sintra Football - Sportivo De Loures domaći211-01-1
12431Uniao De Madeira - Pedras Salgadas gosti290-11-1
12432Vitoria Guimaraes B - Fafe gosti181-11-1
12433Csd Camara De Lobos - Mirandela gosti170-12-5
12434Gd Fontinhas - Sertanense domaći311-01-1
12435Esperanca De Lagos - Olhanense gosti202-12-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12392New England Revolution - Minnesota United gosti231-22-2
16611. Hanauer Fc 93 - Bayern Alzenau domaći11-22-3
1664Taby Fk - Enskede domaći141-14-1
1692Molde - Fk Krasnodar domaći490-01-0
1693Viking - Jerv gosti102-13-2

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12437As Muhanga - Apr Fc gosti240-10-2
12438Marines Fc Gisenyi - As Kigali gosti441-11-2
12439Musanze - Espoir Fc gosti270-11-1
12440Rayon Sports Fc - Sunrise gosti140-10-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6647Acs Sepsi - Fc Botosani gosti590-00-1
6648Dinamo Bucharest - Fcsb domaći371-12-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11896Cd Fas - Jocoro Fc gosti121-12-1
11897Independiente Fc - Sonsonate Fc gosti70-11-1
11898Municipal Limeno - Isidro Metapan gosti240-10-1
11899Once Municipal - Alianza - - 0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1398Zilina - Zlate Moravce domaći271-03-0
1399Dac 1904 - Senica - - 0-00-0
1400Trnava - Slovan Bratislava - - 0-00-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1911Partizan Belgrade - Fk Radnik Surdulica domaći371-03-0
1912Spartak Subotica - Radniki Nis domaći251-11-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5359Rangers - Livingston domaći590-01-0
5370Aberdeen - Celtic gosti101-11-2
5371Kilmarnock - Hibernian gosti281-21-2

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9014Inverness Caledonian Thistle - Glasgow Rangers U21 gosti61-12-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5729Sevilla - Espanyol domaći151-12-2
5730Leganes - Real Betis - - 0-00-0
5731Eibar - Real Sociedad VVV-VV-V
5732Athletic Bilbao - Osasuna gosti290-10-1
5736Real Madrid - Celta Vigo gosti70-12-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12443Atletico Madrid - Levante domaći213-14-1
12444Athletic Bilbao - Real Sociedad gosti60-12-1
12445Ud Granadilla Tenerife Sur - Madrid Ccf domaći81-02-2
12446Cd Tacon - Valencia Cf - - 0-00-0
12447Rayo Vallecano - Rc Deportivo La Coruna gosti361-12-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5612Fuenlabrada - Lugo gosti760-00-1
5613Mirandes - Albacete gosti131-11-1
5614Cadiz - Malaga gosti510-00-1
5615Ponferradina - Extremadura - - 0-00-0
5618Racing Santander - Sporting Gijon gosti400-10-2
5619Tenerife - Rayo Vallecano - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10198Cf Rayo Majadahonda - Real Madrid Castilla gosti220-22-2
10199Fc Coruxo - Atletico Baleares gosti620-01-1
10203Internacional De Madrid Boadilla - Sporting Gijon B domaći11-11-1
10204Las Palmas B - Getafe B gosti390-10-1
10205Racing Ferrol - Ud Ibiza Eivissa domaći460-01-0
10206Scr Pena Deportiva - Melilla domaći221-12-1
10207Marino Luanco - Las Rozas Cf - - 0-00-0
10208Pontevedra - Real Oviedo B gosti700-00-1
10209Up Langreo - Celta Vigo B gosti430-12-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10220Deportivo Alaves B - Sd Leioa - - 0-00-0
10221Tudelano - Logrones gosti800-00-1
10222Cd Calahorra - Guijuelo gosti240-11-2
10223Club Haro Deportivo - Izarra domaći81-13-1
10224Salamanca Cf Uds - Burgos gosti850-00-1
10225Cultural Leonesa - Unionistas De Salamanca Cf domaći271-01-0
10226Real Sociedad B - Barakaldo domaći32-12-4

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10227Espanyol B - Valencia B - - 0-00-0
10228Gimnastic - Lleida gosti151-11-1
10229Levante B - Barcelona B domaći251-21-2
10230Prat - Cd Ebro - - 0-00-0
10231Sd Ejea - Ud Cornella gosti490-00-1
10232Villarreal B - Fc Andorra domaći91-12-1
10233Badalona - Castellon domaći321-01-1
10234Hercules - Llagostera - - 0-00-0
10235Olot - Cf La Nucia domaći142-04-0
10236Sabadell - Orihuela gosti690-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10237Algeciras - Cf Cadiz B domaći221-11-1
10238Ucam Murcia - Villarrubia Cf - - 0-00-0
10239Cartagena - Rb Linense domaći141-03-2
10244Cordoba - Sevilla Atletico gosti310-12-1
10245Cp Villarrobledo - Real Murcia - - 0-00-0
10246Don Benito - Rec De Huelva domaći111-12-1
10247Merida - Club Recreativo Granada gosti270-11-1
10248San Fernando - Badajoz domaći281-12-1
10249Talavera - Yeclano Deportivo - - 0-00-0
10250Atletico Sanluqueno - Marbella gosti390-11-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1403Lugano - Young Boys domaći171-02-1
1412Luzern - St Gallen domaći301-01-0
1451Servette - Zurich domaći231-04-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9017Lausanne - Aarau domaći660-01-0
9018Vaduz - Chiasso - - 0-00-0
9019Winterthur - Stade Ls Ouchy domaći61-01-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12083Police Tero Fc - Buriram United domaći111-01-0
12084Ratchaburi - Trat Fc domaći451-02-0
12454Chonburi - Rayong Fc domaći510-02-0

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12095Ayutthaya United Fc - Navy gosti142-33-4
12470Khon Kaen United Fc - Lampang Fc domaći261-02-1
12471Samut Sakhon Fc - Chiangmai Fc gosti220-12-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12472Club Afrique - Club S Hammam Lif - - 0-00-0
12473Kairouanaise - Us Ben Guerdane gosti760-00-1
12474Us Tataouine - As Soliman domaći311-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1478Alanyaspor - Genclerbirligi gosti760-00-1
1480Trabzonspor - Sivasspor domaći42-02-1
1494Galatasaray - Yeni Malatyaspor domaći451-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6733Kecioerengucu - Altay Izmir domaći411-02-0
6734Bursaspor - Adana Demirspor domaći112-02-1
6736Karagumruk - Giresunspor domaći241-02-1
6737Balikesirspor - Istanbulspor gosti150-20-5

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12475Atletico River Plate - Fenix gosti191-22-2
12476Rentistas - Nacional De Football domaći470-02-0
12477Cerro Largo - Danubio domaći550-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11902Caracas - Zulia Fc domaći231-04-0
11903Carabobo - Monagas - - 0-00-0
11904Portuguesa - Estudiantes De Merida - - 0-00-0
11905Tachira - Metropolitanos Fc domaći321-12-1

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12479Kansanshi Dynamos - Mufulira Wanderers gosti450-11-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2328Gimnasia De Comodoro - Cd Libertad Sunchales 99-80
2330Regatas Corrientes - Quimsa Santiogo Del Estero 84-98
2331Ca San Lorenzo De Almagro - Bahia Basket 109-94
2332Ferro Carril Oeste - Penarol Mar Del Plata 80-69

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12405Antwerp - Balgacom Spirou Charleroi 86-72
12406Excelsior Brussels - Leuven Bears 88-69

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12186Horsens Ic - Team Fog Naestved 94-103

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12187Plymouth Raiders - Leicester Riders 74-90
12188Manchester Giants - Sheffield Sharks 87-106

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1078Latvijas Universitate - Valmiera Glass Via 72-82
1079Ttu Kk - Bk Ogre 80-83

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12142Paris Basketball - Lille Metropole 90-78

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2333Asvel Basket - Dijon 69-77

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1059Niki Leukados - Oa Chanion 70-70 / 78-80
1060Pas Giannina - Panathinaikos Athens 65-88
1068Esperides Kallitheas - Paok Thessaloniki 74-74 / 83-79
1069Kao Melission - Ao Eleutheria Mochatou 63-74
1070Kronos Agiou Dimitriou - Ao Dafni Agiou Dimitriou 67-61

GRČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2349Asp Promitheas - Aek Athens 57-61

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1080Asd Basket Costa - Virtus Pallacanestro Bologna 77-70
1081Battipaglia - Schio 48-70
1082San Martino Lupari - Bk Rosa Empoli 80-69
1083Sesto San Giovanni - Lucca 69-51
1084Torino - Techedge Broni 71-71 / 87-85
1085Andros Basket Palermo - Vigarano 99-88
1088Venezia - Ragusa 85-68

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1094Rieti - Agrigento 84-76
1095Napoli Basket - Biella 74-60
1096Capo D Orlando - Eurobasket Roma 75-74
1097Casale Monferrato - Latina 82-76
1098Caselpusterlengo - Udinese 56-77
1099Mantova - Caserta 82-66
1123Orzinuovi - Ravenna 74-76
1125San Severo - Montegranaro 73-67
1126Scafati - Torino 67-73
1128Tortona - Treviglio 67-68
1129Trapani - Bergamo 72-78
1137Forli - Roseto 96-54

ITALIJA KUP KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1879Venezia - Brindisi 73-67

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12190Ironi Naharia - Hapoel Eilat 84-89
12191Hapoel Beer Sheva - Hapoel Galil Gilboa 81-85
12192Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 102-71
12193Maccabi Tel Aviv - Maccabi Rishon 75-64

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
12194Keb Hanabank W - Kb Stars W 74-66

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1146East Carolina Pirates - Cincinnati Bearcats 61-61 / 67-70
1147Iona Gaels - Marist Red Foxes 78-70
1155Maine Black Bears - Albany Great Danes 60-66
1156Michigan Wolverines - Indiana Hoosiers 89-65
1158Minnesota Golden Gophers - Iowa Hawkeyes 55-58
1159Niagara Purple Eagles - Monmouth Hawks 77-72
1160Temple Owls - Villanova Wildcats 56-76
1161Fordham Rams - Duquesne Dukes 54-59
1162Loyola Maryland Greyhounds - Colgate Raiders 84-80
1165Northern Kentucky Norse - Illinois Chicago Flames 43-73
1168Siena Saints - Manhattan Jaspers 65-52
1169St Peter S Peacocks - Fairfield Stags 61-44
1170Wichita State Shockers - Tulane Green Wave 82-57
1171Wright State Raiders - Iupui Jaguars 106-66
1172Connecticut Huskies - Memphis Tigers 64-61
1173South Dakota State Jackrabbits - Purdue Fort Wayne Mastodons 75-64
1174Boise State Broncos - San Diego State Aztecs 55-72
1175Drake Bulldogs - Evansville Purple Aces 85-80
1176Indiana State Sycamores - Missouri State Bears 58-71
1177Rider Broncs - Quinnipiac Bobcats 79-63
1178Omaha Mavericks - Denver Pioneers 85-62
1179Boston College Eagles - North Carolina State Wolfpack 71-68
1180California Golden Bears - Arizona State Sun Devils 75-80
1183Oregon Ducks - Utah Utes 80-62

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1054Usc Heidelberg - Phoenix Hagen 68-87

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11130Alba Berlin - Ewe Baskets Oldenburg 89-67

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1138Ks Ksiezak Lowicz - Basket Poznan 71-85
1139Miasto Szkla Krosno - Gornik Walbrzych 94-78

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1140Sporting Cp - Cp Esgueira 86-68

SRBIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2783Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd 78-78 / 84-85

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12195Iberojet Palma - Caceres Ciudad Del Baloncesto 64-75

ŠPANJOLSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1141Unicaja Malaga - Real Madrid 68-95

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1144A3 Basket - Ik Eos 93-81
1145Mark Basket - Sodertalje Bbk 67-73

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12196Bbc Nyon - Starwings Basket 74-70

TURSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12197Darussafaka - Fenerbahce Ulker 71-74

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1694Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds 1-03-4
1695Providence Bruins - Laval Rocket 1-03-0
1714Rochester Americans - Utica Comets 2-03-2
1721Chicago Wolves - Cleveland Monsters 0-02-2
1726Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms 1-05-3
1727Ontario Reign - Colorado Eagles 1-16-3
1730Bakersfield Condors - San Jose Barracuda 1-22-5

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1573Ec Kac Ii - Hc Gherdeina 1-23-5

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12004Graz 99ers - Bolzano 1-01-4
12005Red Bull Salzburg - Kac 2-03-2
12006Black Wings Linz - Vsv 0-01-4
12007Innsbruck - Orli Znojmo 1-22-4
12008Sapa Fehervar - Dornbirn 4-09-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12020Trinec - Vitkovice 1-12-3
12021Litvinov - Mlada Boleslav 0-02-2
12022Liberec - Kladno 2-25-4
12023Sparta Prague - Karlovy Vary 2-16-3
12024Pardubice - Zlin 2-03-2
12025Plzen - Olomouc 0-03-0

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1546Nottingham Panthers - Belfast Giants 2-04-0
1548Coventry Blaze - Glasgow Clan 1-25-3
1551Fife Flyers - Sheffield Steelers 3-03-1
1552Guildford Flames - Cardiff Devils 3-06-3

FRANCUSKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12026Amiens - Rouen 0-02-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1574Cs Progym Gheorgheni - Ujpest Budapest 0-05-0
1577Schiller Vasas Hc - Fehervari Titanok 0-33-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11612Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings 2-15-1
11613New York Rangers - Boston Bruins 0-11-3
11614Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers 1-13-3
11615Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 0-21-5
1521Nashville Predators - St Louis Blues 0-02-1
1524New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets 0-23-3
1525Ottawa Senators - Dallas Stars 2-23-3
1528Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 0-05-2
1529Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks 0-13-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1592Narvik Ishockeyklubb - Stjernen 1-23-3
1593Manglerud Star - Frisk Asker 0-13-2
1594Lillehammer - Gruner Ishockey 3-09-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12027Eisbaren Berlin - Adler Mannheim 1-13-3
12028Ehc Munchen - Bremerhaven Pinguins 1-12-1
12029Augsburger Panthers - Grizzly Adams Wolfsburg 0-22-4
12030Deg Metro Stars - Kolner Haie 2-04-1
12031Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine 1-12-4
12032Straubing Tigers - Erc Ingolstadt 1-27-6
12033Thomas Sabo Ice Tigers - Schwenninger 2-05-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1558Dresdner Eislowen - Bayreuth Tigers 0-02-4
1560Bietigheim Steelers - Crimmitschau 0-31-5
1566Esv Kaufbeuren - Kassel Huskies 0-01-3
1568Landshut Cannibals - Bad Tolz 1-13-2
1569Bad Nauheim - Lausitzer Fuchse 1-05-1
1570Lowen Frankfurt - Wolfe Freiburg 1-14-4
1571Revensburg Towerstars - Heilbronner Falken 3-05-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1649Cracovia - Jasterzebie 3-25-3
1650Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 0-11-3
1651Torun - Unia Oswiecim 1-24-2
1652Zaglebie Sosnowiec - Gks Tychy 1-23-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12051Gornyak Uchaly - Molot Perm 1-35-3
12052Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 0-04-2
12053Ermak Angarsk - Kazzinc Torpedo 0-10-7
12054Bars Kazan - Zvezda Moscow 0-21-2
12055Sokol Krasnoyarsk - M Novokuznetsk 2-16-3
12056Yugra - Saryarka 3-14-4
12057Rubin Tyumen - Nomad Nur Sultan 3-18-4
12058Yuzhny Ural Orsk - Neftjanik Almetjevsk 0-20-3
12059Zauralye Kurgan - Izhstal Izhevsk 0-11-2
12060Org - Lada Togliatti 0-01-3
12061Hk Dynamo Tver - Buran Voronezh 2-04-1
12062Hk Ryazan - Khimik Voskresensk 0-01-2
12063Krs Peking - Dizel Penza 0-20-4
12064Ska Neva - Hc Rostov 2-15-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12046Stalnye Lisy U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 1-04-1
12047Tolpar U20 - Sarmaty Orenburg U20 3-05-0
12048Belye Medvedi U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-02-2
12049S. Barsy Astana U20 - Mamonty Yugry U20 1-01-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12072Dukla Michalovce - Trencin 0-13-1
12073Kosice - Mac Ujbuda 2-05-1
12074Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas 6-09-0
12075Detva - Zvolen 0-23-2
12076Poprad - Nitra 2-17-5

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12078Zsc Lions - Biel 2-25-2

ATP BUENOS AIRES TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1015P.Sousa - C.Ruud 5-121-64-60-2

ATP BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1184M.Granollers H.Zeballos - G.Duran J.I.Londero 29-276-45-72-1

ATP DELRAY BEACH KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1283B.Tomic - E.Gulbis 2-122-60-60-2
1284N.Rubin - D.Istomin 16-166-43-62-1
2942C.Norrie - M.Krueger 17-144-66-22-1
2946S.Kozlov - E.Gomez 5-123-62-60-2

ATP MARSEILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1219A.Vatutin - N.Gombos V-VV-VV-VV-V
1223E.Gerasimov - E.Karlovskiy 18-116-76-32-1
1225L.Harris - E.Benchetrit 7-123-64-60-2
1227L.Lacko - E.Ruusuvuori 8-124-64-60-2
1231D.Novak - A.Cazaux 12-46-16-32-0
1232M.Bachinger - S.Stakhovsky 12-76-36-42-0
1239A.Popyrin - S.Diez 13-97-66-32-0
1245B.Zapata Miralles - I.Ivashka 13-197-65-71-2

ATP NEW YORKTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029A.Seppi - K.Edmund 6-135-71-60-2

ATP NEW YORK PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2974S.Johnson R.Opelka - D.Inglot Qureshi A U H 12-146-76-70-2

ATP RIO DE JANEIRO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1269A.Balazs - G.Mager 2-120-62-60-2
1273F.Coria - J.Kovalik 12-66-26-42-0
1279F.Gaio - J.Domingues 17-176-36-71-2
1282F.Horansky - P.Martinez 6-124-62-60-2

ATP ROTTERDAMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031G.Monfils - F.Auger Aliassime 12-66-26-42-0

ATP ROTTERDAM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1287H.Kontinen Struff J L - Herbert P H N.Mahut 19-216-76-41-2

CHALLENGER BENGALURUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12567J.Duckworth - B.Bonzi 12-86-46-42-0

CHALLENGER CHERBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1289R.Safiullin - R.Marcora 12-66-46-22-0

CHALLENGER CHERBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1288P.Kotov R.Safiullin - D.Added A.Olivetti 24-237-65-72-1

CHALLENGER CLEVELANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291Y.Watanuki - M.Torpegaard 10-133-66-11-2

CHALLENGER CLEVELAND PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290L.Saville Smith J P - T.Huey N.Lammons 7-135-72-60-2

CHALLENGER DRUMMONDVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1292L.Caruana - Y.Takahashi 13-87-56-32-0
1294S.Imai - M.Redlicki 13-97-66-32-0
1295R.Rodriguez Pace - I.Tiraspolsky 19-137-66-72-1
1296K.Uchida - P.Niklas Salminen 13-191-67-61-2
1298M.Guinard - R.Sarmiento V-V7-62-6V-V

CHALLENGER DRUMMONDVILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1350K.Lovett - R.Baiant 8-146-20-61-2
1352T.Bourcet - W.Gervais 7-124-63-60-2

ITF CANCUN 05 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1468M.Estevez - J.Reis Da Silva 7-136-71-60-2

ITF CANCUN 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1533D.Ivanova - M.Carle 4-124-60-60-2

ITF FRANCUSKA 04A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1516E.Molinaro - C.Burel 14-187-55-71-2

ITF GRENOBLE 04 ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1464G.Sakharov - A.Cornut Chauvinc 13-96-37-62-0

ITF HERAKLION 01A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1530I.Gaspar R.Koelzer - M.Colmegna D.Spiteri 12-206-40-61-2

ITF KAIRO 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1515L.Tsurenko - I.Begu 12-154-66-31-2

ITF LIMA 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1471F.Arguello - M.Barrios Vera 12-66-26-42-0

ITF MEN HERAKLION DOUBLES M ITF GRE 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1466D.Pichler K.Wehnelt - J.F.Angele A.Musialek 23-207-66-72-1

ITF NICHOLASVILLE 05A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1538C.Liu - O.Govortsova 8-124-64-60-2

ITF TRNAVA 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1535J.Cristian - S.Lansere V-V6-1V-VV-V

WTA DUBAI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12341K.Flipkens - B.Mattek Sands 2-121-61-60-2
12342K.Mladenovic - D.Kasatkina 12-66-36-32-0
12343V.Kudermetova - T.Martincova 17-145-76-32-1
12344X.Han - P.Hercog 6-122-64-60-2
12354K.Kucova - A.Van Uytvanck 10-134-66-70-2
12355S.Hsieh - L.Samsonova 13-87-66-22-0
12568A.Danilina - C.Suarez Navarro 4-123-61-60-2
12569K.Siniakova - G.Gatto Monticone 12-56-16-42-0
3027A.Bogdan - A.Sasnovich 10-134-66-70-2
3030K.Mladenovic - P.Hercog 12-46-36-12-0
3032V.Kudermetova - B.Mattek Sands 12-66-46-22-0
3067K.Siniakova - A.Van Uytvanck 18-145-76-22-1
3068S.Cirstea - C.Suarez Navarro 13-126-21-62-1
3069S.Hsieh - J.Brady 4-122-62-60-2

WTA HUA HINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12365L.Kung - M.Linette 5-123-62-60-2

WTA ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12369E.Rybakina - K.Bertens 4-121-63-60-2

WTA ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12571S.Aoyama E.Shibahara - K.Christian A.Guarachi 20-94-66-02-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1540Sg Westwien - Graz 33-31

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
1542Lovosice - Hranice 24-25

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2097Valur - Beykoz Bld Sk 31-30
2100Ahc Potaissa Turda - Bern 33-35
2112St Petersburg - Halden Topphandball 21-23
2113Drammen - Aek Athens 27-27

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1915Odense Haandbold - Skive 24-26
1916Tonder - Otterup 31-29
1917Hei Skaering - Ajax Kobenhavn 34-26
1919Hc Midtjylland - Odder Handbold 35-23

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1543Rk Gorenje Valenje - Hbc Nantes 28-35
1544Opole - Bjerringbro Silkeborg 29-32

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1541Mrk Sesvete - Vinkovci 28-20

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2169Ibv Vestmannaeyjar - Haukar Hafnarfjordur 36-28
2170Fh Hafnarfjardar - Ir Reykjavik 39-28

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
1861Aab Handbold - Celje Pivovarna Lasko 28-24
1862Pick Szeged - Paris Handball 32-29

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1657Naerbo - Haslum Hk 32-32
1658Runar - Follo 32-19
1660St Hallvard - Bsk Nif 29-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1731Follo Hk - Aker 27-26
1745Gjerpen - Byasen Elite 24-31
1747Oppsal If - Sola 29-28
1754Vag Handball - Molde Hk 31-18
1755Tertnes - Fredrikstad 28-17

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2149Aalgaard - Raelingen Hk 22-29
2162Foerde Il - Charlottenlund Sk 23-29
2165Fjellhamar - Skrim Kongsberg 23-24

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1603Fuchse Berlin - Magdeburg 25-24
1611Kiel - Tvb 1898 Stuttgart 35-23
1635Lemgo - Minden 31-26

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1920Bayer Leverkusen - Buxtehuder Sv 26-35
1921Vfl Oldenburg - Thuringer 25-35

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1636Hc Elbflorenz 2006 - Bad Schwartau 28-24

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2204Energa Koszalin - Kpr Gminy Kobierzyce 28-29
2205Ruch Chorzow - Spr Jks Jaroslaw 30-35

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2180Bm Nava - Granollers 26-28
2192Cangas - Bm Guadalajara 24-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11861Boden Handball If - Kungalvs Hk 31-35
11862Lugi - H65 Hoor 20-22

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2194Rp Linkoping - Bodens Bk 36-25
2198Aik Stockholm - Tyreso If 25-26
2199Alstermo If - Karra 35-30
2200Lindesberg - Torslanda Hk 35-31

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11947Amicitia Zurich - Kriens 24-22

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2293Taltech - Parnu Vk 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11820Apan Blumenau - Sesc Rj 0-10-20-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2235Hvidovre Vk - Aalborg Hik 1-02-03-0
2238Ishoj Volley - Vk Vestsjaelland 0-11-12-3

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2267Frederiksberg Volley - Vk Vestsjaelland 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2269Etta - Akaa Volley 0-10-20-3
2270Kove - Karelian Hurmos 1-02-03-1
2279Savo Volley - Valepa 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2280Hameenlinna - Polkky Kuusamo 0-10-21-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8446Iraklis - Panathinaikos 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9769Civitanova - Vibo Valentia 1-02-03-0
9770Latina - Padova 1-02-03-0
9771Milano - Sora 1-02-03-1
9772Ravenna - Perugia 0-11-11-3
9773Vero Volley - Verona 1-02-03-2
9829Trentino - Modena 0-11-11-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7089Casalmaggiore - Brescia 1-01-13-1
7090Conegliano - Novara 1-02-03-0
7102Cuneo Granda Volley - San Casciano 1-02-03-0
7105Filottrano - Monza 0-10-20-3
7106Perugia Volley - Bergamo 1-01-13-2
7108Scandicci - Famila Chieri 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3164Castellana Grotte - Siena 0-11-13-2
3165Mondovi - Rinascita Lagonegro 1-02-03-0
3166Ortona - New Mater 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA ZA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3170Barricalla Collegno - Olbia 1-02-03-0
3171Cmc Olimpia Ravenna - Soverato 1-02-03-2
3172Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Battistelli Sg Marignano 1-02-03-0
3173Trentino - Eurospin Ford Sara Pinerolo 1-02-03-2

ITALIJA 2. LIGA ZENE ZA OSTANAK (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3179Club Italia - Volley Group Roma 1-01-13-2
3180Cutrofiano Volley - Givova Baronissi 0-10-21-3
3199Exacer Montale - Sorella Ramonda Ipag 0-11-11-3
3700Helvia Recina Macerata - Sassuolo 1-02-03-0
3701Sigel Marsala - Cda Talmassons 0-11-13-1

NJEMAČKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12134Evivo Duren - Scc Berlin 0-10-20-3

NJEMAČKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12138Dresdner - Stuttgart 1-01-13-2

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4579Belchatow - Kedzierzyn Kozle 1-02-03-2
4593Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzebski Wegiel 0-10-23-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11972Bielsko Biala - Chemik Police 0-10-20-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2307Mladost Marina Kastela - Mladost Brcko 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11847Rio Duero - Santanderina 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11296Fenerbahce - Maliye Milli Piyango 0-10-22-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12423Galatasaray - Aydin Buyuksehir Bld 1-02-03-0
12424Nilufer Belediye Bursa - Yesilyurt 1-02-03-0

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
2436Northampton Saints - Bristol Shoguns 14-20

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
5825Colomiers Rugby - Uson Nevers 39-24

RFL CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
2389Batley Bulldogs - Swinton Lions 20-10
2390Bradford Bulls - Featherstone Rovers 22-30
2395Halifax Blue Sox - Dewsbury Rams 16-18
2396Leigh Centurians - York City Knights 34-0
2397Sheffield Eagles - Toulouse Olympique Xiii 14-26
2398Widnes Vikings - London Broncos 12-38
2426Whitehaven Warriors - Oldham 14-16

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
2474Newcastle Falcons - Cornish Pirates 40-7

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5671Hull Fc - St Helens 18-32
5675Wakefield Wildcats - Warrington Wolves 18-8

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2249Pesaro - Acqua&Sapone 5-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5688Cartagena Fs - Levante Dominicos 3-3

SLALOM KRANJSKA GORA DUEL ŽENEZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11507A.Danioth - L.St Germain V-V
11508K.Gallhuber - I.Curtoni 0-1
11509M.Gisin - C.Ackermann 1-0
11510N.Haver Loeseth - K.Truppe 0-1
11511K.Huber - S.Hector 1-0
11512K.Liensberger - W.Holdener 0-1
11513K.Lysdahl - L.Duerr 1-0
11514C.Mair - E.Wikstroem 1-0
11515E.Mielzynski - M.Fjaellstroem 0-1
11516P.Vlhova - A.Swenn Larsson 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 4520223139
arrow BL Belgija Keno 20/70 4591113152228304043505253565758606567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 124272830
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 621252829
arrow DA Multi-Daily A 6/99 213238536289
arrow DB Multi-Daily B 6/99 162354587883
arrow DC Multi-Daily C 6/99 41318526290
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2345781011121314151821253146505763
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 467916202230323743464749525960656667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 115222931
arrow FK Finska Keno D 20/70 26131920222325263038394447495051606668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 26151618222527283038454950515462666970
arrow FT Finska Keno T 20/70 28102730323335384346515657586264656970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 245812242528293031323943585961626770
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 62426314244
arrow LD Latvija Keno D 20/62 68121415182123242630323340414244465760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1391921243031323342434648505256575962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1591116242627293336383944474951555760
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 69111719
arrow NP New York Pick 10 20/80 45101319233135414648505657606567737879
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1220233031374347495254556061626566707576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 210111213181922242731323438424445495460
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 12121415
arrow RO Rumunjska 6/49 121320404346
arrow SK Slovačka 5/35 828293233
arrow SL Slovenija 7/39 161922243239
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 15222930
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 45111321252728293032394852535457596171