Srijeda 19.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6164Aek Athens - Panetolikos - - 2-04-0
6165Severstal Cherepovets - Dynamo Moscow - - 1-12-2
6166Fc Nordsjaelland - Sonderjyske - - 2-06-0
6167Manchester City - West Ham - - 1-02-0
6169M.Ymer - S.Tsitsipas - - 0-00-1
6170S.Halep - O.Jabeur - - 0-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8599Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo gosti60-20-2

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6429Suwon Bluewings - Vissel Kobe gosti900-00-1
6431Yokohama Marinos - Sydney domaći123-04-0

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Se Ceilandense Df - Real Fc Df gosti31-21-2
2293Gama Df - Unai Ec Df domaći680-03-0

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Campinense - Botafogo Pb gosti150-10-1

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2464Dorense Fc Se - Confianca Se domaći480-01-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Americano Rj - Friburguense gosti320-11-2
2307Nova Iguacu - America Rj domaći181-12-2

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2314Lagarto Fc Se - Volta Redonda domaći610-01-0
2315Boavista Rj - Chapecoense Sc gosti410-10-2
2321Paysandu Pa - Crb gosti451-11-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Boa - Urt domaći171-03-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2368Csa Al - Bahia Ba gosti450-10-2

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2395Afogados Ingazeira Pe - Santa Cruz Pe gosti350-10-2
2431Decisao Pe - Retro Fc Brasil domaći32-32-5
2432Vitoria Pe - Petrolina gosti780-01-1

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2433River Pi - 4 De Julho Pi gosti141-21-2

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6439Anorthosis Famagusta - Nea Salamina Famagusta gosti610-01-1
6440Apollon Limassol - Ethnikos Achnas domaći151-02-0
6441Aek Larnaca - Ael Limassol gosti171-11-1
6442Doxa Katokopias - Omonia Nicosia gosti290-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6492Fc Nordsjaelland - Horsens domaći102-06-0

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5321Al Moqawloon Al Arab - Al Masry domaći222-04-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11909Manchester City - West Ham domaći301-02-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2266Newport County - Salford - - 0-00-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Kingstonian - Wingate Finchley VVV-VV-V
1297Lewes - Worthing gosti221-11-3

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8679Aduana Stars - Asante Kotoko domaći900-01-0
8680Ashanti Gold Fc - Dreams Fc domaći800-01-0
8681Eleven Wonders Fc - Sogakope Wafa domaći520-01-1
8706Elmina Sharks - Ebusua Dwarfs domaći81-01-0
8707Inter Allies Fc - Medeama Sc gosti150-11-2
8708Karela United Fc - Hearts Of Oak - - 0-00-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7756Aek Athens - Panetolikos domaći72-04-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Churchill Brothers - Real Kashmir Fc domaći112-02-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2308Jamshedpur Fc - Fc Goa gosti110-10-5

IRAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6422Tractor Sazi Tabriz Fc - Sanat Mes Kerman Fc domaći313-04-1

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Fh Hafnarfjordur - Grotta domaći451-01-1

ITALIJA PRIMAVERA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8833Roma U19 - Verona U19 gosti251-13-1
8834Juventus U19 - Fiorentina U19 gosti281-12-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6652Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hapoel Um El Fahem domaći81-01-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6391Barcelona Sc - Cerro Porteno domaći251-01-0
6392Deportes Tolima - Internacional - - 0-00-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5669Huracan - Atletico Nacional gosti151-11-1
5670Sportivo Luqueno - Mineros De Guayana gosti101-22-2
5671Oriente Petrolero - Vasco Da Gama - - 0-00-0

JUŽNA AMERIKA RECOPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8749Independiente Del Valle - Flamengo domaći201-02-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1797Bidvest Wits - Highlands Park Fc gosti271-12-2
1798Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic domaći151-12-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Apejes De Mfou - Eding Sport Fc domaći351-01-3
2468Feutcheu Fc - Colombe Fc gosti460-00-1
2471As Fortuna - Tonnerre Kalara Club domaći81-01-0
2473Canon Sportife Yaounde - Dragon Fc Yaounde gosti43-24-2
2474Fovu De Baham - Bamboutos Fc De Mbouda - - 0-00-0
2746Pwd Bamenda - Coton Sport De Garoua domaći131-01-1
2953Sportive De Douala - Panthere Sportive domaći680-03-0
2954Stade Renard - Avion Fc Du Nkam gosti30-10-1
2975Ums De Loum - Yong Sp. Academy gosti250-12-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Cd Real San Andres - Club Cortulua domaći770-01-1
1239Valledupar Fc - Deportes Quindio gosti190-10-2
1242Boca Juniors De Cali - Itagui Leones Fc - - 0-00-0
1243Union Magdalena - Bogota Fc domaći291-03-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11642Guadalupe Fc - Santos Dg domaći700-01-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3123Ad Municipal Turrialba Fc - Sporting San Jose gosti42-33-4
3128Deportivo Cartagena Guanacaste - Ad Cofutpa gosti750-00-1
3129Municipal Garabito - Ad Juventud Escazucena - - 0-00-0
3130Barrio Mexico - Carmelita domaći780-02-0
3137Futbol Consultants Desamparados - Puerto Golfito Fc domaći451-03-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4713Atalanta - Valencia domaći162-04-1
4720Tottenham - Rb Leipzig gosti580-00-1

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894Atalanta - Valencia - - 0-01-0
5907Tottenham - Rb Leipzig - - 0-00-1

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8728Ii Ker Tue Upe - Dorogi Fc gosti860-00-2
8729Fehervar - Ujpest domaći890-01-0
8730Kaposvar - Mezokovesd Zsory gosti430-11-3
8731Paksi Se - Pecs domaći570-01-0
8732Puskas Akademia - Bekescsaba domaći21-03-0
8733Szombathelyi Haladas - Honved domaći301-01-0
8734Zalaegerszeg - Lipot domaći322-05-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6182Monterrey - Santos Laguna domaći31-01-0
6183Fc Juarez - Dorados De Sinaloa domaći113-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8675Kray - Tvd Velbert 1870 domaći680-01-2
8676Ratinger - Kleve domaći221-01-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Philadelphia Union - Dallas Burns gosti170-12-3
5484Petrzalka - Brno gosti71-21-3
5489Wisla Krakow - Wigry Suwalki domaći520-02-2
5493Kristiansund - Brattvaag gosti230-10-3
5494Rubin Kazan - Kairat Almaty gosti150-32-3
5495Slovan Varnsdorf - Tj Slovan Velvary domaći750-01-0
5496Vysocina Jihlava - Sparta Prague B domaći172-03-0
5498Molde - Rostov domaći41-01-0
5525Cartagena - Cska Moscow gosti310-10-2
5536Nashville Sc - Washington Dc United gosti81-11-1
5538New England Revolution - Vancouver Whitecaps gosti680-00-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8901Al Nahda Fc Ksa - Al Taqadom Fc domaći112-03-1
8902Al Kawkab - Al Bukayriyah Fc - - 0-00-0
8903Al Ain Fc - Al Jeel domaći500-04-0
8905Al Ansar Fc - Najran Sc gosti50-10-2
8906Jeddah Club - Al Shoulla Fc domaći600-01-0

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1957Csd Comunicaciones - America Mexico domaći810-01-1
5660Alianza - Tigres gosti340-12-1
5663Deportivo Saprissa - Montreal Impact gosti120-22-2

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10196Kilmarnock - Aberdeen domaći431-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8914Rc Deportivo La Coruna - Real Sociedad domaći192-13-3

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6753Mirandes - Real Zaragoza gosti360-11-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8916Alliance Fc - Mwadui Fc domaći32-14-1
8917Ndanda Fc - Azam Fc domaći101-01-1
8922Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar Fc - - 0-00-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8923Club A Bizertin - Esperance Sportive De Tunis gosti660-00-2

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
892424erzincanspor - Sile Yildizspor domaći74-16-2
8925Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor - - 0-00-0
8926Yomraspor - Silivrispor domaći401-01-1
892868 Aksaray Belediyespor - Erzin Spor As domaći31-01-0
8929Catalcaspor - Ci Group Buca domaći341-03-2
8930Kizilcabolukspor - Karakopru Belediye Sk gosti620-01-1
8931Manisaspor - Cankaya Fk gosti220-40-4
8933Sultanbeyli Belediyespor - Duzcespor domaći21-02-2
8934Tokatspor - Yeni Orduspor Kulubu gosti410-10-2
8937Agrispor 1970 - Ofspor gosti670-00-2
8938Elazig Belediyespor Fk - Derince Spor domaći141-12-4
8939Fatsa Belediyespor - Erbaaspor domaći251-02-1
8940Esenler Erokspor - Kozan Belediyespor domaći361-02-0
8941Fethiyespor - Cizrespor domaći451-01-1
8942Kemerspor 2003 - Karsiyaka gosti181-21-2
8943Kocaelispor - Tepecik Belediye domaći101-02-0
8944Payasspor - Turgutluspor - - 0-00-0
8945Diyarbakirspor - Batman Petrolspor gosti900-00-1
8960Pazarspor - Muglaspor gosti21-22-3
8961Bayrampasa - Altindag Belediyesi Sk - - 0-00-0
8962Darica G Birligi - 1954 Kelkit Belediyespor gosti900-00-1
8963Karacabey Belediyespor As - Malatya Yesilyurt Belediyespor domaći301-01-0
8967Modafen Fk - Yokogawa Musashino gosti390-10-1
8968Nevsehir Belediye Spor - Halide Edip Adivarspor - - 0-00-0
8971Osmaniyespor - Golcukspor domaći111-01-0
8972Somaspor - Nazilli Belediyespor - - 0-00-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8973Sc Villa - Onduparaka Fc domaći480-01-0
8974Express Fc - Tooro United Fc domaći22-02-1
8976Kyetume Fc - Mbarara Fc domaći82-24-3

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8984Liverpool Montevideo - Plaza Colonia domaći600-01-0

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8999Zanaco - Red Arrows gosti350-12-1

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8647Mono Vampire Basketball Club - Singapore Slingers 87-77
8648Westports Malaysia Dragons - Alab Pilipinas 92-80

EUROKUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1305Ogm Ormanspor - Basket Landes 79-82
1306Gernika Kesb - Valencia Bc 61-71

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10162Cukurova Basketbol - Mithra Castors Braine 70-60
10163Usk Praha - Venezia 89-57
8652Fenerbahce Sk - Basket Lattes Montpellier 74-58
8653Ttt Riga - Nadezhda Orenburg 55-65
8654Tango Bourges Basket - Ummc Jekaterinburg 51-87

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8641Valur Reykjavik - Skallagrimur 107-41
8642Breidablik - Umf Grindavik 89-68
8643Keflavik - Snaefell V-V
8644Kr Reykjavik - Haukar 75-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2313Samsung Blueminx W - Keb Hanabank W 83-91

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11675Adelphi Panthers - Pace Setters 70-70 / 83-87
11676Embry Riddle Eagles - Saint Leo Lions 108-91
11677Florida Southern Moccasins - Eckerd Tritons 109-75
11678Mercyhurst Lakers - Pittsburgh Johnstown Mountain Cats 73-64
11679Palm Beach Atlantic Sailfish - Nova Southeastern Sharks 78-77
11680Rollins Tars - Lynn Fighting Knights 89-71
11681Tampa Spartans - Florida Tech Panthers 59-51
11682Kansas City Roos - California Baptist Lancers 69-63
11683Lenoir Rhyne Bears - Virginia Wise Highland Cavaliers 80-68
11684Texas Longhorns - Tcu Horned Frogs 70-56
11685Georgetown Hoyas - Providence Friars 63-73
11686Washington State Cougars - California Golden Bears 57-66
2976Seton Hall Pirates - Butler Bulldogs 74-72
2977Alabama Crimson Tide - Texas A M Aggies 68-74
2978American University Eagles - Navy Midshipmen 71-62
2981Cincinnati Bearcats - Ucf Knights 70-70 / 87-89
2984Citadel Bulldogs - Chattanooga Mocs 68-91
3055Colgate Raiders - Lehigh Mountain Hawks 70-67
3056East Tennessee State Bucs - Furman Paladins 75-66
3057Georgia Bulldogs - Auburn Tigers 65-55
3060Lafayette College Leopards - Boston Terriers 61-59
3063Louisville Cardinals - Syracuse Orange 90-66
3064Loyola Maryland Greyhounds - Army Black Knights 81-77
3066Memphis Tigers - East Carolina Pirates 77-73
3075Mercer Bears - Samford Bulldogs 106-66
3109Nc Greensboro Spartans - Wofford Terriers 61-61 / 83-79
3110Richmond Spiders - George Mason Patriots 65-50

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1307Norrkoping Dolphins - Alvik Bbk 64-75
1314Sodertalje Bbk - A3 Basket 73-82

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10562Elazig Il Ozel Idare - Galatasaray 80-99

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5467Toronto Marlies - Binghamton Devils 1-33-5
5468Bridgeport Sound Tigers - Lehigh Valley Phantoms 2-25-8
5469Laval Rocket - Manitoba Moose 0-24-4
5470Rochester Americans - Belleville Senators 1-02-2
5471Milwaukee Admirals - Iowa Wild 1-02-3
5475San Diego Gulls - Stockton Heat 1-13-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1318Hk Lida - Pinskie Jastreby 1-03-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3706Litvinov - Trinec 2-05-2

ČEŠKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4738Benatky Nad Jizerou - Horacky Fk Trebic 0-00-1
5062Hc Rt Torax Poruba - Hc Zubr Prerov 2-18-1
5063Vhk Vsetin - Stadion Litomerice 2-16-4
5064Hc Banik Sokolov - Hk Jestrabi Prostejov 1-33-5
5065Hc Havirov Panthers - Ceske Budejovice 1-02-4
5066Slavia Prague - Chomutov 2-23-4
5311Slovan Ustecti Lvi - Hc Frydek Mistek 2-03-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5322Cardiff Devils - Fife Flyers 0-13-2
5324Glasgow Clan - Nottingham Panthers 0-22-4
5362Guildford Flames - Belfast Giants 1-21-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2973Assat - Pelicans 0-11-3
2974Hpk - Kookoo 1-01-1
2985Ilves - Jukurit 0-11-3
2988Kalpa - Tappara 0-12-3
3027Karpat - Sport 0-02-1
3030Saipa - Hifk 1-01-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1395Hermes - K Vantaa 1-12-1
1399Jokipojat - Heki 1-03-2
1400Keupa Ht - Hokki 0-03-1
1403Sapko - Iisalmen Peli Karhut 3-14-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11322Swift Current Broncos - Tri City Americans 1-01-5
11323Winnipeg Ice - Edmonton Oil Kings 0-20-5
11324Lethbridge Hurricanes - Spokane Chiefs 0-23-6
11325Everett Silvertips - Moose Jaw Warriors 3-06-0
11326Victoria Royals - Calgary Hitmen 1-12-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10610Hokiklub Budapest - Ujpest Budapest 1-36-9
5427Ferencvaros Esmtk - Debreceni Egyetem Ac 1-07-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1015Chicago Blackhawks - New York Rangers 0-13-6
1021Dallas Stars - Arizona Coyotes 1-03-2
1029Edmonton Oilers - Boston Bruins 0-11-1
1031Anaheim Ducks - Florida Panthers 1-11-4
1034Colorado Avalanche - New York Islanders 1-03-1
1037Vancouver Canucks - Minnesota Wild 0-13-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1412Hasle Loren Ishockey - Comet 1-13-5
1453Lorenskog - Ringerike 0-23-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3751Bremerhaven Pinguins - Grizzly Adams Wolfsburg 0-23-4
4146Erc Ingolstadt - Kolner Haie 0-02-1
4214Krefeld Pinguine - Schwenninger 1-02-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7516Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok 2-05-0
7517Severstal Cherepovets - Dynamo Moscow 1-12-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1535Belye Medvedi U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 4-17-4
1537Kuznetskie Medvedi U20 - Chaika U20 1-23-5
1538Sibirskie Snaipery U20 - Irbis Kazan U20 4-04-4
1540Stalnye Lisy U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-05-2
1541Altai U20 - Mamonty Yugry U20 0-20-5
1544Ska 1946 U20 - Mhk Dynamo U20 0-13-2
6416Taifun U20 - Almaz U20 1-13-5

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5428Dubnica - Nova Ves 1-01-0
5429Hk Levice - Hk Trnava 2-34-4
5430Hk Martin - Skalica 2-15-2
5432Povazska Bystrica - Zilina 0-30-5
5436Hc Bratislava - Hc Topolcany 0-22-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6653Aik - Vastervik 1-03-1
6654Almtuna Is - Modo 0-01-4
6655Bofors - Bjorkloven 0-11-1
6656Hc Vita Hasten - Sodertalje 0-11-3
6712Kristianstad - Karlskrona Hk 0-02-0
6714Tingsryd - Mora 2-22-2
6727Vasteras - Timra 0-01-1

ATP DELRAY BEACH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040S.Kwon - R.Harrison 16-166-43-62-1
1042N.Rubin - Y.Nishioka 3-121-62-60-2
1043C.Norrie - B.Nakashima 7-135-72-60-2
1044M.Mcdonald - R.Opelka 7-123-64-60-2

ATP DELRAY BEACH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1185A.Goransson U.Humbert - D.Sharan A.Sitak 18-217-54-61-2
1186B.Bryan M.Bryan - N.Kyrgios J.Thompson V-VV-VV-VV-V
1187D.Inglot R.Lindstedt - C.Harrison D.Novikov 8-124-64-60-2
1192M.Daniell P.Oswald - M.Arevalo J.O Mara 6-124-62-60-2
1208T.Fritz T.Paul - M.Kecmanovic A.Pavic 14-117-67-52-0

ATP MARSEILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059H.Hurkacz - V.Pospisil 7-123-64-60-2
2958M.Kukushkin - P.Herbert 10-136-74-60-2
2959S.Travaglia - F.Auger Aliassime 16-197-66-71-2
8527B.Paire - A.Bublik 14-156-34-61-2
8528E.Gerasimov - D.Novak 13-97-66-32-0
8529M.Ymer - S.Tsitsipas 4-121-63-60-2

ATP MARSEILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052R.Bopanna D.Shapovalov - F.Nielsen T.Puetz 20-235-77-61-2
1209A.Cazaux H.Mayot - N.Mahut V.Pospisil 6-135-71-60-2
1213J.Melzer E.Roger Vasselin - H.Hurkacz G.Simon 13-107-66-42-0
8554J.Erlich A.Vasilevski - W.Koolhof N.Mektic 8-133-65-70-2

ATP RIO DE JANEIROTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1966C.Alcaraz Garfia - F.Coria 14-164-66-41-2
1969F.Delbonis - C.Garin 7-124-63-60-2
1973P.Martinez - P.Andujar Alba 12-56-16-42-0

ATP RIO DE JANEIRO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1080T.Monteiro - A.Balazs 11-136-11-61-2

ATP RIO DE JANEIRO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1247A.Molteni L.Sonego - M.Pavic B.Soares 19-237-63-61-2
1250M.Granollers H.Zeballos - J.I.Londero A.Ramos Vinolas 12-56-36-22-0
1257R.Jebavy I.Zelenay - M.Demoliner M.Middelkoop 21-185-76-32-1
1264S.Gille J.Vliegen - A.Meligeni Rodrigues T.Monteiro 15-216-76-41-2

CHALLENGER BERGAMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8909C.Tseng - M.Trungelliti 13-97-66-32-0
8910E.Couacaud - V.Galovic 12-66-26-42-0
8911F.Baldi - P.Nejedly 12-66-36-32-0

CHALLENGER BERGAMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1178Z.Kolar J.Ocleppo - H.Gaston C.Lestienne 23-207-56-72-1
1179P.Raja A.Shamasdin - N.Serdarusic C.Tseng 19-136-43-62-1
1180I.Marchenko R.Safiullin - L.Giustino M.Trungelliti V-VV-VV-VV-V
1183S.Doumbia F.Reboul - A.Arnaboldi L.Vanni 22-136-76-32-1
1184L.Nardi L.Rottoli - L.Margaroli A.Vavassori 5-122-63-60-2
1206E.Couacaud T.Lamasine - F.Baldi A.Pellegrino 18-225-77-51-2

CHALLENGER DRUMMONDVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1210R.Cid Subervi - A.Gomez 12-26-06-22-0
1211V.Kirkov - L.Broady 13-156-33-61-2
8743C.O Connell - A.Escoffier 12-76-36-42-0
8744D.Koepfer - S.Kirchheimer 17-147-54-62-1
8745E.Song - J.Nam 3-122-61-60-2
8746G.Blancaneaux - Y.Watanuki 15-182-67-51-2
8747R.Peniston - M.Purcell 6-122-64-60-2
8748S.Korda - T.Simon 17-156-34-62-1

CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1219T.Griekspoor - L.Gerch 15-166-42-62-1
1221A.Dubrivnyy - R.Bemelmans 4-123-61-60-2
1248V.Kopriva - O.Otte 13-106-47-62-0
1255L.Miedler - S.Mukund 10-136-74-60-2
1258E.Kirkin - P.Kotov 19-166-46-72-1
8754I.Sijsling - B.Van De Zandschulp V-VV-VV-VV-V
8755M.Basic - M.Moraing 12-86-46-42-0
8756M.Janvier - D.Kuzmanov 9-134-65-70-2
8757N.Kuhn - A.Bega 12-56-36-22-0
8758U.Ignatik - D.Brown 8-124-64-60-2
8759V.Safranek - D.Masur 15-187-56-71-2

CHALLENGER KOBLENZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1216M.Elgin T.Gabashvili - J.Lenz Y.Maden 10-136-74-60-2
1217L.Gerch J.Willems - A.Sancic T.Weissborn 6-131-65-70-2
7162A.Begemann F.Mergea - N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan 21-187-64-62-1
7164M.Gengel M.Vrbensky - R.Arneodo Q.Halys 5-124-61-60-2

CHALLENGER MORELOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10759A.Menendez Maceiras - T.Bellucci 16-116-24-62-1
1268A.Sarkissian - G.Moroni 12-66-36-32-0
1284E.King - C.Eubanks 4-120-64-60-2
1291J.Ficovich - R.Roelofse 16-134-66-32-1
1298D.Popko - M.Redlicki 13-86-37-52-0
8782D.Sela - A.Dougaz 14-146-24-61-2
8783G.Clezar - R.Ramanathan 17-167-64-62-1
8784G.Lopez Villasenor - R.Ortega Olmedo 15-165-76-31-2
8785R.Quiroz - B.Lock 17-106-25-72-1

WTA DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1170P.Martic - B.Strycova 12-66-36-32-0
1171E.Mertens - A.Sabalenka 7-124-63-60-2
1172E.Rybakina - K.Siniakova 12-66-36-32-0
1173S.Halep - O.Jabeur 14-141-66-22-1
1174A.Kontaveit - A.Pavlyuchenkova 14-117-67-52-0
8555J.Brady - M.Vondrousova 16-114-66-42-1
8556K.Mladenovic - Ka Pliskova 3-121-62-60-2
8557V.Kudermetova - G.Muguruza 15-175-76-41-2

WTA DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084D.Krawczyk A.Riske - Chan H C L.Chan 19-163-66-32-1
1085G.Dabrowski S.Zhang - K.Muchova M.Vondrusova V-VV-VV-VV-V
1088Pliskova Ka Pliskova Kr - H.Carter L.Stefani 8-124-64-60-2
1094Hsieh S W B.Strycova - X.Han S.Peng 12-46-26-22-0
1095B.Krejcikova S.Zheng - C.Garcia S.Mirza 12-66-46-22-0
1096S.Kenin B.Mattek Sands - K.Peschke D.Schuurs 16-70-66-02-1
2079L.Kichenok N.Kichenok - Y.Duan V.Kudermetova 23-196-77-52-1
2080M.Ninomiya Z.Yang - N.Melichar Y.Xu 18-186-15-71-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8737Fredericia Hk - Aab Handbold 31-33

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8750Team Esbjerg - Viborg Hk 29-22
8751Aarhus United - Herning Ikast 26-23

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8786Bjerringbro Silkeborg - Melsungen 35-31

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5067Dunkerque - Hbc Nantes 15-34
5069Istres - Chartres Metropole Handball 24-30
5070Ivry - Saint Raphael 31-30
5143Toulouse - Tremblay 36-27
5146Nimes - Pauc Handball 30-28

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5433Diomidis Argous - Aek Athens 32-29

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5435Valur - Fjolnir 33-23

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7334Flensburg Handewitt - Pick Szeged 34-26

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5434Vaci - Gyori Audi Eto 28-35

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6163Haslum Hk - Elverum 28-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1514Aker - Tertnes 25-27
1515Byasen Elite - Vag Handball 27-38
1516Fredrikstad - Fana 24-27
1530Oppsal If - Follo Hk 20-18
1533Sola - Molde Hk 29-32

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5431Tus Metzingen - Thuringer 29-22

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6171Opole - Zaglebie Lubin 36-31

POLJSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6437Mts Chrzanow - Wisla Ii Plock 32-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8829Madeira Sad - Vitoria Fc 26-18
8830Boa Hora Fc - Aa Avanca 24-22

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8831Csm Focsani 2007 - Csm Bucuresti 25-21

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6444Dynamo Victor - Hc Spartak Moscow 30-25
6447St Petersburg - Taganrog Sfedu 35-24

SLOVAČKA 1. LIGA ZA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
8832Nove Zamke - Hkm Sala 28-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1373Recoletas Atletico Valladolid - Ademar Leon 30-32

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8915Kristianstad - Redbergslids 29-27

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11340Obras San Juan - Psm 1-01-13-1

BALTIČKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1315Vc Tartu - Selver Tallinn 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11336Arda Kardzhali - Marek Dupnitsa 1-02-03-0
11337Levski Sofia - Montana 0-10-20-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2429Ao Thiras - Dresdner 0-11-13-1
2430Aachen - Beziers Volley 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8289Akaa Volley - Hurrikaani Loimaa 1-02-03-0
8290Tiikerit - Loimu 1-01-13-2

GRČKA LIGA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2347Panathinaikos - Olympiakos Piraeus 1-02-02-3

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8717Kemerovo - Scc Berlin 0-11-13-2
8719Ceske Budejovice - Trentino 1-02-02-3
8720Zenit Kazan - Halkabank Ankara 1-01-13-1
8721Ach Bled - Fakel Novy Urengoy 0-11-12-3
8722Kedzierzyn Kozle - Friedrichshafen 1-02-03-0
8723Tours - Sl Benfica 1-01-13-1
8724Civitanova - Fenerbahce 1-01-13-1
8725Knack Roselaere - Vojvodina Novi Sad 1-02-03-0
8726Noliko Maaseik - Jastrzebski Wegiel 1-01-13-2
8727Perugia - Politechnika Warszawska 1-01-13-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8291Giesen Hildesheim - Netzhoppers 1-01-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8292Emeve - Cai Teruel 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1299Cc Ortigia - Sport Management Verona 9-6

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6172Inter Movistar - Industrias Santa Coloma 3-5
6174Parrulo Ferrol - Cartagena 3-2
6175Sala 10 Zaragoza - Jaen Paraiso Interior 1-3
6194Levante Dominicos - Ca Osasuna Magna 7-5
6396El Pozo Murcia - Cordoba 5-1

VUELTA ANDALUCIA ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2322M.Mohoric - D.De La Cruz 0-1
2325I.Izagirre - M.Soler 1-0
2333D.Teuns - J.Haig 1-0
2339H.Vanhoucke - M.Bizkarra 1-0
2341R.Fernandez - L.Vliegen 1-0
2350M.Landa - E.Mas 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 31014223234
arrow AU Austrija 6/45 123162444
arrow BC British Colombia BC49 6/49 167294048
arrow BE Belgija 6/45 3515162233
arrow BL Belgija Keno 20/70 1471318192124363942444749546062636769
arrow CA Kanada 6/49 5613234449
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 516202635
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 79202832
arrow CL Colorado 6/42 101215333436
arrow DA Multi-Daily A 6/99 293345808794
arrow DB Multi-Daily B 6/99 52932739396
arrow DC Multi-Daily C 6/99 11424257578
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 26111216192832353637383947535459626468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13111517182526273032343740414653636670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 321222634
arrow FK Finska Keno D 20/70 210121316202124293036384550525557586667
arrow FL Florida 6/53 141822284053
arrow FQ Finska Keno V 20/70 14131516202224374041444751525362636970
arrow FR Francuska 5/49 1621404146
arrow FT Finska Keno T 20/70 19111518192829313234373839414547485556
arrow GE Njemačka 6/49 3711222742
arrow GO Njemačka Keno 20/70 412162127323336383942434749505254596970
arrow GR Grčka 6/49 11722263145
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 41322333546
arrow IR Irska 6/47 61016242546
arrow LD Latvija Keno D 20/62 25101114182224303638414246495054565962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 57101116232730343738394150525354555758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1461115212223242528323945495053575862
arrow LU Louisiana 6/40 152023313537
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 267101948
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1242029
arrow MI Michigan Classic 6/47 41218203038
arrow MS Missouri 6/44 21318303536
arrow NP New York Pick 10 20/80 1517212325272831343543454650516265717276
arrow NY New York 6/59 61822255457
arrow OH Ohio Classic 6/49 61821233643
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1914394247
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 68182324262730313740424449535963647480
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 137910131722233435384249505859616674
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2581517
arrow QU Quebec 6/49 41013162639
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 111317223952
arrow SB Španjolska Bono 6/49 213031364148
arrow SK Slovačka 5/35 1819253034
arrow SL Slovenija 7/39 261314212936
arrow SW Švicarska 6/42 91015171936
arrow TE Texas 6/54 11822313542
arrow TK Tennessee Cash 5/35 4691721
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 71821272848
arrow UW SAD Powerball 5/69 1012151956
arrow VK Viking Lotto 6/48 1710133337
arrow WA Washington 6/49 3413174148
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46182224
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 5915222835
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 912131620212627304757586062656768727680