Ponedjeljak 24.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3883Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv - - 1-03-0
3887Liverpool - West Ham - - 1-13-2
3888Real Madrid - Panathinaikos - - 0-01-0
3891Utah Jazz - Phoenix Suns - - 0-00-1
3892G.Monfils - M.Fucsovics - - 0-01-0
3897E.Svitolina - A.Anisimova - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3759Usm Alger - Mc Alger gosti610-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8567Defensa Y Justicia - Rosario domaći72-03-0
8568Talleres - Huracan gosti62-14-2
8569Union De Santa Fe - Ca Central Cordoba Se - - 0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1015Platense - Nueva Chicago gosti810-00-1
1021Ca Temperley - Guillermo Brown gosti60-31-3
1042Cd Santamarina Tandil - Chacarita Juniors domaći42-12-1
2836San Martin Tucuman - Sarmiento domaći421-02-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4858Argentino De Merlo - Csd San Martin gosti151-14-1
4935Canuelas Fc - Excursionistas domaći11-01-2
4937El Porvenir Reserves - Deportivo Merlo gosti330-10-3
4942Sportivo Italiano - Real Pilar Fc gosti370-11-3

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Ca Atlas - Claypole - - 0-00-0
4998Central Ballester - Deportivo Muniz domaći730-02-1
4999Deportivo Paraguayo - Juventud Unida San Miguel domaći800-01-0

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1395Al Wathba Sc - Al Kuwait Sc - - 0-00-0
1396Manama Club - Al Ahed domaći690-01-0
1397Hilal Al Quds - Al Jaish gosti370-10-1
1398Al Ansar - Al Faisaly gosti102-14-3

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1169Bangladesh Police Club - Uttar Baridhara Club domaći302-02-1
1170Sheikh Russel Kc - Mohammedan Sc Dhaka gosti61-11-2

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Krc Genk U21 - Rsc Anderlecht U21 domaći223-03-2
2917Royal Charleroi U21 - Roeselare U21 domaći391-01-1
2918St. Truiden U21 - Eupen U21 gosti110-20-4
2922Waasland Beveren U21 - Club Brugge U21 domaći282-04-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2947Sao Bento - Sao Caetano gosti80-31-3

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Slavia Sofia - Dunav Ruse gosti92-13-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6491Banik Ostrava - Jablonec gosti61-11-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11640Curico Unido - Colo Colo domaći480-01-0
11641O Higgins - Union Espanola gosti261-21-3

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6595Horsens - Aarhus Gf gosti141-11-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1212Al Ahly - El Zamalek VVV-VV-V

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5402Tecnico Universitario - Aucas domaći700-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2925Liverpool - West Ham domaći91-13-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Bristol City U23 - Ipswich U23 VVV-VV-V
1286Crewe U23 - Barnsley U23 VVV-VV-V
1287Leeds U23 - Nottingham Forest U23 VVV-VV-V
1288Bolton U23 - Birmingham U23 VVV-VV-V

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6615Troyes - Auxerre domaći292-13-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1779Platanias - Pas Giannina gosti190-10-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Real Kashmir Fc - Indian Arrows domaći700-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Bohemians - Sligo domaći91-02-0
2395Dundalk - Cork City domaći161-03-0
2432St Patrick S - Derry City VVV-VV-V
2433Waterford - Shamrock Rovers gosti30-20-2
2467Finn Harps - Shelbourne VVV-VV-V

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2970Perugia - Empoli gosti890-00-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1548Roma U19 - Napoli U19 domaći92-33-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6926Pro Vercelli - Novara VVV-VV-V

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6641Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv domaći351-03-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1401Hapoel Bney Lod - Ir Rishon Lezion gosti900-00-1
1402Hapoel Um El Fahem - Maccabi Pet Tikva gosti80-11-1
1403Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti810-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4979Bidvest Wits - Chippa United domaći272-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8655Jaguares De Cordoba - Alianza Petrolera domaći371-01-3

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10349Orsomarso Sc - Union Magdalena domaći151-22-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4836Raja Casablanca - Cr Khemis Zemamra VVV-VV-V

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1655Jong Az Alkmaar - Eindhoven gosti21-42-4
1656Jong Utrecht - Volendam domaći61-12-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1412Jong Pec Zwolle - Jong Sc Heerenveen gosti70-12-3
1451Jong Groningen - Jong Herecles gosti520-01-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2884Eintracht Frankfurt - Union Berlin gosti490-01-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5056Chemnitzer - Bayern Munich Am domaći251-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11834General Diaz - Guairena Fc gosti161-11-1
11837Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno - - 0-00-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12472Deportivo Llacuabamba - Deportivo San Martin domaći610-01-2
12473Alianza Universidad De Huanuco - Cienciano domaći620-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3149Gil Vicente - Benfica gosti150-10-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3156Valerenga - Sandefjord domaći91-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2549Fc Botosani - Poli Iasi gosti300-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8899Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Uta Arad gosti120-30-6

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2777Hammarby - Varberg domaći192-05-1
2781Sundsvall - Brommapojkarna gosti112-12-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Caykur Rizespor - Basaksehir gosti430-11-2
1954Kasimpasa - Denizlispor domaći221-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12484Zulia Fc - Lala Fc domaći62-12-1
12486Monagas - Yaracuyanos gosti311-12-1

AZIJSKI KUP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1122Chinese Taipei - Japan 57-96
1123Kazahstan - Jordan 68-71
1126Irak - Indija 75-94
1128Libanon - Bahrein 116-73

EP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3141Bugarska - Latvija 85-85 / 110-104
3142Danska - Belgija 72-88
3143Litva - Ceska 97-89
3147Francuska - Crna Gora 85-66
3148Nizozemska - Hrvatska 59-69
3152Bosna I Hercegovina - Grcka 65-70
3153Svedska - Turska 87-80
3154Velika Britanija - Njemacka 81-73
5386Izrael - Rumunjska 87-63

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5618Real Madrid - Panathinaikos 96-78

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3155Woori Bank Wibee W - Keb Hanabank W 72-63

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1257Cleveland Cavaliers - Miami Heat 111-111 / 125-119
1258Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks 129-112
1263Washington Wizards - Milwaukee Bucks 123-123 / 134-137
1267Brooklyn Nets - Orlando Magic 113-115
1268Houston Rockets - New York Knicks 123-112
1269Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves 139-123
1270Utah Jazz - Phoenix Suns 111-131
1273Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies 124-97

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2352Florida State Seminoles - Louisville Cardinals 82-67
2354Texas Longhorns - West Virginia Mountaineers 67-57
2365Bethune Cookman Wildcats - Norfolk State Spartans 78-55
2368Morgan State Bears - Delaware State Hornets 90-80
2369Nc Central Eagles - Howard Bison 80-65
2370North Carolina A T Aggies - Maryland Eastern Shore Hawks 83-62
2372Florida A M Rattlers - Sc State Bulldogs 62-56
2373Illinois Fighting Illini - Nebraska Cornhuskers 71-59
2429Alabama A M Bulldogs - Southern University Jaguars 37-64
2430Alabama State Hornets - Alcorn State Braves 77-80
2431Arkasas Pine Bluff Golden Lions - Texas Southern Tigers 61-61 / 74-72
2437Mississippi Valley Delta Devils - Prairie View Panthers 69-88
2438Kansas Jayhawks - Oklahoma State Cowboys 83-58

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1175Asker Aliens - Kongsberg Miners 84-93

PRVENSTVO AMERIKE KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1171Paragvaj - Panama 66-75
1172Virgin Islands - Kuba 64-91
1173Dominikanska Republika - Kanada 75-75 / 88-84
1174Urugvaj - Brazil 68-68 / 76-83

SP KVALIFIKACIJE EUROPAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1115Bjelorusija - Portugal 72-56

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3164Hk Neman Grodno - Hc Dinamo Molodechno 1-02-3
3169Khimik Ska - Hc Lokomotiv Orsha 0-23-3
3174Metallurg Zhlobin - Hk Gomel 0-11-1
3176Yunost Minsk - Hc Shakhtyor Soligorsk 2-14-4

ČEŠKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3726Benatky Nad Jizerou - Dukla Jihlava 0-03-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3103Roedovre - Herning 0-21-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1362Corona Brasov - Cs Progym Gheorgheni 0-03-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1185Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators 1-13-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3109Red Star Kunlun - Dinamo Riga 0-01-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1290Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 1-01-2
1291Lada Togliatti - Neftjanik Almetjevsk 0-10-2
1292Ska Neva - Saryarka 1-03-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3110Avto U20 - Ladja Togliatti U20 2-18-2

ATP ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1188A.De Minaur - M.Kecmanovic 13-156-34-61-2
1192C.Norrie - A.Mannarino 12-146-23-61-2
1208K.Edmund - F.Lopez 12-56-46-12-0
1222S.Wawrinka - F.Tiafoe 19-166-36-72-1
6732T.Paul - M.Mcdonald 18-156-76-42-1
6733M.Giron - G.Lopez Villasenor 13-106-47-62-0

ATP ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037M.Daniell P.Oswald - G.Dimitrov T.Fritz 21-225-76-31-2
1040N.Kyrgios J.Thompson - S.Gille J.Vliegen V-VV-VV-VV-V
6731A.Zverev M.Zverev - N.Monroe J.Withrow 12-66-36-32-0

ATP DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1226G.Monfils - M.Fucsovics 13-96-47-52-0
1245M.Kukushkin - K.Khachanov 7-136-71-60-2
1248N.Djokovic - M.Jaziri 12-36-16-22-0
1252P.Kohlschreiber - M.Safwat 16-104-66-42-1
3918A.Rublev - L.Musetti 12-86-46-42-0
3925L.Harris - R.Gasquet 10-136-74-60-2

ATP DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1048J.Peers M.Venus - P.Herbert B.Paire 12-86-46-42-0
5370H.Kontinen Struff J L - M.Pavic B.Soares 14-127-67-62-0

ATP SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1264T.Seyboth Wild - F.Bagnis 15-86-13-62-1
4184M.Cecchinato - H.Dellien 12-133-66-11-2
4195R.Carballes Baena - J.Munar 16-146-44-62-1
6737M.Barrios Vera - C.Taberner 16-124-66-42-1

ATP SANTIAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062L.Mayer A.Molteni - A.Behar G.Escobar 10-145-75-70-2

CHALLENGER CALGARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4554B.Lock - S.Shimabukuro 18-136-46-72-1
4568B.Mott - A.Galarneau 15-113-66-42-1
4569C.Altamirano - F.Ornago 13-96-37-62-0
4570F.Peliwo - J.Yamasaki 13-66-17-52-0
4572J.Grills - P.Niklas Salminen 6-122-64-60-2
4577N.Chappell - J.Peck 12-56-16-42-0
4578R.Peniston - E.King 7-123-64-60-2
4580R.Sarmiento - K.Zuk 7-123-64-60-2
4588T.Simon - T.Baadi 13-87-66-22-0
4589Y.Takahashi - Q.Robert 12-86-46-42-0

CHALLENGER COLUMBUSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6841J.Arconada - J.Ward 9-133-66-70-2
6842S.Kirchheimer - J.Hernandez Fernandez 16-114-66-22-1
6843M.Redlicki - A.Escoffier 9-136-73-60-2
6844R.Ortega Olmedo - D.Hidalgo 8-136-72-60-2
6845N.Hardt - R.Rodriguez Pace 9-146-23-61-2
6849P.Kobelt - A.Kovacevic V-VV-VV-VV-V
6853K.Uchida - E.Song 16-156-33-62-1
6857M.Pecotic - U.Blanch 13-97-66-32-0
6858L.Glasspool - C.Kingsley 13-97-66-32-0

CHALLENGER PAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1499A.De Greef - S.Mukund 19-207-66-71-2
1516B.Kavcic - B.Gojo 15-173-66-41-2
1521E.Karlovskiy - H.Grenier 9-133-66-70-2
1528H.Moriya - A.Molcan 13-182-67-61-2
1530M.Bourgue - V.Galovic V-VV-VV-VV-V
1533M.Moraing - T.Wu 12-06-06-02-0
1535M.Viola - B.Zapata Miralles 12-76-36-42-0
1537P.Kotov - T.Lamasine 15-162-67-62-1
1538R.Roumane - H.Mayot 2-121-61-60-2
1540Z.Kolar - J.Janowicz 9-134-65-70-2
6993M.Bourgue - A.Vavassori 13-97-66-32-0

WTA ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1299A.Potapova - A.Schmiedlova 17-124-67-52-1
1305A.Rus - N.Hibino 4-123-61-60-2
1308H.Watson - C.Vandeweghe 16-144-66-42-1
1312K.Bondarenko - D.Kovinic 18-136-76-42-1
1318M.Bouzkova - T.Maria 12-134-66-11-2
1324T.Zidansek - A.Kalinskaya 12-76-36-42-0
6750Xiy.Wang - Y.Wang 13-106-47-62-0

WTA ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6742G.Garcia Perez S.Sorribes Tormo - S.Santamaria N.Stojanovic 4-123-61-60-2
6743L.Arruabarrena C.Mchale - C.Dolehide A.Sharma 7-124-63-60-2

WTA DOHATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043K.Bertens - K.Muchova 12-66-26-42-0
1045E.Svitolina - A.Anisimova 6-123-63-60-2
6974A.Kontaveit - A.Sevastova 13-106-47-62-0
6975A.Pavlyuchenkova - Y.Putintseva V-VV-VV-VV-V
6976D.Yastremska - K.Flipkens 12-66-26-42-0
6977I.Swiatek - D.Vekic 13-96-47-52-0
6980J.Brady - A.Riske 15-187-61-62-1
6981M.Doi - T.Martincova 10-152-66-31-2
6982M.Sakkari - J.Goerges 12-76-46-32-0
6983P.Martic - B.Strycova 9-166-41-61-2
6985S.Cirstea - E.Rybakina 10-156-33-61-2
6986S.Hsieh - V.Zvonareva 8-124-64-60-2
6987S.Zhang - C.Suarez Navarro 5-135-70-60-2
6988S.Zheng - M.Vondrousova 13-111-66-32-1

WTA DOHA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082B.Bencic S.Kenin - A.Barty D.Schuurs 13-106-47-62-0
1083C.Buyukakcay L.Siegemund - C.Garcia S.Mirza 13-96-47-52-0
1084D.Jurak Y.Shvedova - E.Alexandrova A.Blinkova 17-217-53-61-2
1085X.Han S.Peng - M.Linette P.M.Tig 12-56-36-22-0
1088Y.Duan V.Kudermetova - A.Kudryavtseva K.Srebotnik 19-133-66-32-1
1095B.Krejcikova K.Siniakova - M.Ninomiya Z.Yang 12-46-16-32-0
4669L.Hradecka A.Klepac - S.Zhang S.Zheng 19-163-66-32-1
4670G.Dabrowski J.Ostapenko - K.Christian O.Kalashnikova 12-46-26-22-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3113Odense - Nykobing Falster Hb 29-23

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3128Umf Stjarnan - Umf Selfoss 29-33

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3137Csm Bucuresti - Hc Buzau 24-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3139Malmo - Guif 31-25

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5571Dinamo Metar Chelyabinsk - Krasnodar 0-11-11-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3140Beledyesi - Belediye Plevne 1-02-03-1

UAE TOUR ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5748A.Yates - D.Gaudu 1-0
5749A.Valverde - W.Kelderman 0-1
5750A.Lutsenko - T.Pogacar 0-1
5757C.Ewan - L.Mezgec 1-0
5758D.Ulissi - P.Konrad 1-0
5759E.Buchmann - L.De Plus V-V
5760G.Ciccone - E.Dunbar 1-0
5761J.Herrada - W.Poels 0-1
5771N.Haas - G.Visconti 0-1
5783R.Majka - D.Formolo 0-1
5784T.Roosen - A.Vendrame 0-1

UAE TOUR ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8221A.Valverde - A.Lutsenko 0-1
8222D.Gaudu - W.Kelderman 1-0
8223E.Buchmann - W.Poels 0-1
8224I.Zakarin - D.Pozzovivo 0-1
8225J.Knox - E.Dunbar 0-1
8226J.Herrada - G.Ciccone 0-1
8227M.Cattaneo - G.Brambilla 0-1
8228R.Majka - D.Formolo 1-0
8229T.Pogacar - A.Yates 0-1
8230V.De La Parte - N.Eg 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 38101112131524323537394750525355606770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1272024
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 423242731
arrow DA Multi-Daily A 6/99 313941424692
arrow DB Multi-Daily B 6/99 1622326186
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51825303365
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14789111317242533373839434750565969
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1592326293134353839434448535758596770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1014171936
arrow FK Finska Keno D 20/70 45101518273133343537384042464753606568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1561720212529313235363740474955616770
arrow FR Francuska 5/49 915202747
arrow FT Finska Keno T 20/70 16101621333435424648495558596163676870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3581219222330333436373839404445536870
arrow IL Illinois 6/52 82126303137
arrow LD Latvija Keno D 20/62 311141519202228293032333439404648505562
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2561012161921222427323536384042506061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 13789101217183137394345465158596062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 110171927
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 62132344548
arrow NP New York Pick 10 20/80 2391011212728313347485764656667727480
arrow OH Ohio Classic 6/49 2612161836
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 42124354147
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 511222833373943445257596162687276787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 17274143475253565762636569707174777980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23121517
arrow SB Španjolska Bono 6/49 102127283946
arrow SI Singapur 6/49 112426294247
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1012243133
arrow WA Washington 6/49 21013182142
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 711151728
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 211131517181923273031394048505370747879