Utorak 25.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6655Ak Bars Kazan - Salavat Ufa - - 0-13-2
6656P.Carreno Busta - S.Tsitsipas - - 0-00-1
6712Motherwell - St Mirren - - 1-01-2
6714Luton - Brentford - - 2-02-1
6727Ka Pliskova - B.Pera - - 0-01-0
6728Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans - - 0-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1545Almirante Brown - Deportivo Armenio domaći391-02-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1546Deportivo Espanol - Ca Victoriano Arenas gosti600-00-2

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1548Yupanqui - Defensores De Cambaceres gosti60-11-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2843Brisbane Strikers - Gold Coast Knights Sc gosti31-11-2

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7968Yangon United - Lao Fc domaći182-03-2
7969Svay Rieng Fc - Putra Samarinda domaći122-02-1
7970Ceres Negros Fc - Than Quang Ninh gosti271-12-2
7971Houngang United - Ho Chi Minh City Fc gosti150-22-3
7972Al Jazeera Club Amman - Al Riffa gosti70-10-2
7973Al Qadsia - Dhofar Scsc VVV-VV-V

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1551Santiago Morning - Cobreloa gosti650-00-1
1552Rangers De Talca - Union San Felipe gosti51-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6440Cardiff - Nottingham Forest gosti490-00-1
6441Huddersfield - Bristol City domaći391-02-1
6493Luton - Brentford domaći92-02-1
6606Qpr - Derby domaći341-12-1
6607West Brom - Preston domaći62-02-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1605Blackpool - Bolton domaći131-02-1
1608Coventry - Rotherham gosti230-11-1
1609Oxford United - Accrington Stanley domaći131-03-0
1611Portsmouth - Milton Keynes Dons domaći41-13-1
1635Shrewsbury - Tranmere gosti90-22-3
1636Sunderland - Fleetwood gosti50-11-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1649Cheltenham - Northampton gosti31-12-1
1650Grimsby - Newport County domaći12-14-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3068Buxton - Warrington VVV-VV-V
3071Lancaster - Whitby Town gosti190-11-3
3111Mickleover Sports - Matlock Town VVV-VV-V
3112Morpeth Town - Stalybridge VVV-VV-V
3114Nantwich Town - Fc United Of Manchester gosti430-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1694Aldershot - Boreham Wood gosti130-13-2
1695Barnet - Dagenham Redbridge VVV-VV-V
1721Fylde - Notts County VVV-VV-V
1726Maidenhead United - Ebbsfleet United domaći91-31-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3792Billericay Town - Oxford City gosti490-01-1
3868Chippenham - Concord Rangers domaći211-03-0
3869Tonbridge - Hampton Richmond VVV-VV-V
3870Wealdstone - Chelmsford City gosti460-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3782Boston Utd - Gateshead gosti160-20-3
3788Kettering - Brackley Town VVV-VV-V
3789Telford - Curzon Ashton VVV-VV-V

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3115East Thurrock - Afc Hornchurch VVV-VV-V
3117Potters Bar Town - Haringey Borough VVV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3984Alvechurch - Coalville Town VVV-VV-V
3985Biggleswade Town - Lowestoft Town domaći422-03-0
4117Hednesford - Peterborough Sports Fc gosti272-13-3
4118Royston Town - Stourbridge gosti390-13-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4137Hartley Wintney - Farnborough VVV-VV-V
4138Gosport Borough - Salisbury - - 0-00-0
4139Poole Town - Metropolitan Police VVV-VV-V
4143Swindon Supermarine - Hayes Yeading United gosti20-11-1
4144Wimbourne - Merthyr Town - - 0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Northeast United Fc - Chennaiyin Fc gosti171-12-2

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3172Atletico Tucuman - Independiente Medellin domaći201-01-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3180Atletico River Plate - Atletico Grau domaći151-01-0
3199Goias - Sol De America gosti290-10-1
3590Sport Huancayo - Argentinos Jrs - - 0-00-0
7980River Plate Asuncion - Deportivo Cali gosti130-11-3

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10350Itagui Leones Fc - Atletico Huila domaći122-04-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4716Chelsea - Bayern Munich gosti510-00-3
4718Napoli - Barcelona domaći301-01-1

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5897Barcelona - Napoli - - - A
5901Bayern Munich - Chelsea - - - -

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3137Olympic Safi - Far Rabat gosti330-11-1
3139Moghreb Tetouan - Raja Beni Mellal - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3157Strommen - Oeygarden Fk domaći312-02-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8900Rapid Bucharest - Afc Turris Oltul Turnu Magurele - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3164Al Batin - Al Thoqbah Club domaći470-02-0
3169Al Taqadom Fc - Al Mujazzal Fc domaći431-01-2
3174Al Nojoom Fc - Al Tai domaći560-01-0
3176Hetten Fc - Ohud Medina domaći91-12-3

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3155Ballyvlare Comrades - Knockbreda gosti860-00-1
3156Ards - Dergview gosti311-13-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7936Olimpija Ljubljana - Triglav gosti400-10-2
7937Aluminij - Rudar Velenje domaći900-01-0

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2177Cruz Azul - Portmore United domaći221-04-0
3158Atlanta United Fc - Cd Motagua domaći401-03-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7809Motherwell - St Mirren domaći121-01-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4978Ayr United - Morton domaći221-11-2
7802Dunfermline - Inverness Caledonian Thistle gosti230-11-2

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7464Dumbarton - Clyde domaći670-01-0
7465Peterhead - Forfar domaći490-01-1
7466Stranraer - Montrose VVV-VV-V

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7807Albion Rovers - Cowdenbeath VVV-VV-V
7808Stirling Albion - Cove Rangers VVV-VV-V

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3888Cd Lugo - Racing Club Villalbes domaći301-04-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1496Hatayspor - Osmanlispor Fk domaći101-01-0
1502Menemen Belediyespor - Adana Demirspor domaći22-12-3
1503Karagumruk - Eskisehirspor domaći371-02-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4116Express Fc - Uganda Revenue Authority Fc gosti150-11-2
4184Busoga United Fc - Wakiso Giants Fc domaći161-01-0
4344Proline Fc - Tooro United Fc domaći181-02-1

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4350Ammanford - Pontypridd gosti380-10-3

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7492Ks Vllaznia - Kb Peja 78-62

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9290Sokol Prazsky - Bk Breda Weinstein Opava B 85-64

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7475Caserta - Ferrara V-V

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7484Hapoel Afula - Elityur Ironi Netanya 70-73
7485Hapoel Ramat Gan Givataiym - Maccabi Hod Hasharon 76-69
7489Elitzur Yavne - Bnei Hasharon 92-91
7490As Ramat Hasharon - Maccabi Kiryat Motzkin 92-89

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1015Indiana Pacers - Charlotte Hornets 119-80
1040Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 97-108
1043Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder 122-124
1045Denver Nuggets - Detroit Pistons 115-98
1048Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans 118-109
1062Portland Trail Blazers - Boston Celtics 106-118
1082Golden State Warriors - Sacramento Kings 94-112

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9352Auburn Tigers - Ole Mississippi Rebels 67-58
9353Ball State Cardinals - Western Michigan Broncos 71-61
9354Bowling Green Falcons - Akron Zips 78-60
9355Central Michigan Chippewas - Toledo Rockets 81-93
9356Davidson Wildcats - La Salle Explorers 74-49
9357Eastern Michigan Eagles - Northern Illinois Huskies 71-73
9358George Mason Patriots - Dayton Flyers 55-62
9363Iowa State Cyclones - Tcu Horned Frogs 65-59
9364Kent State Golden Flashes - Miami Ohio Redhawks 74-61
9365Michigan State Spartans - Iowa Hawkeyes 78-70
9366Texas A M Aggies - Kentucky Wildcats 60-69
9367Wake Forest Demon Deacons - Duke Blue Devils 79-79 / 113-101
9368Xavier Musketeers - Depaul Blue Demons 78-67
9369Baylor Bears - Kansas State Wildcats 85-66
9370Loyola Chicago Ramblers - Drake Bulldogs 64-60
9371Valparaiso Crusaders - Missouri State Bears 89-74
9372Georgia Tech Yellow Jackets - Clemson Tigers 68-59
9373Mississippi State Bulldogs - Alabama Crimson Tide 80-73
9374North Carolina Tar Heels - North Carolina State Wolfpack 85-79
9375Oklahoma Sooners - Texas Tech Red Raiders 65-51
9376Smu Mustangs - Memphis Tigers 58-53
9377Tulsa Golden Hurricane - Tulane Green Wave 62-57
9378Wyoming Cowboys - Nevada Wolf Pack 68-73
9379San Diego State Aztecs - Colorado State Rams 66-60

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2777Kk Napredak Aleksinac - Kk Zlatibor 72-79

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7732Elazig Il Ozel Idare - Besiktas Istanbul 72-67

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2798Hershey Bears - Charlotte Checkers 2-16-1
2799Iowa Wild - Chicago Wolves 3-05-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8281Vienna Capitals Silver - Ec Kac Ii 0-20-3
8282Hk Sz Olimpija - Ritten Sport 0-02-2
8283Ehc Bregenzerwald - Ek Zeller Eisbaren 0-02-2
8284Ec Die Adler Kitzbuhel - Feldkirch 0-23-3
8285Val Pusteria - Asiago 2-04-1
8286Hc Gherdeina - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 1-04-2
9397Red Bull Hockey Juniors - Lustenau 1-15-1

AZIJSKA LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7742Anyang Halla - Oji Eagles 1-03-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7733Litvinov - Mountfield Hk 1-02-3
7734Trinec - Zlin 0-11-1
7735Liberec - Plzen 1-14-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1294Aalborg - Rungsted 2-05-2
1297Frederikshavn - Odense 2-36-6
1298Sonderjyske - Herlev 1-03-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1314Tappara - Hifk 1-02-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7737Grenoble - Chamonix Mont Blanc Pionieers 1-24-3
7738Rouen - Gap 1-01-1
7739Amiens - Scorpions De Mulhouse 0-13-3
7740Angers - Bordeaux Ghc 0-02-0
7741Nice Aigles - Anglet Hormadi Elite 2-13-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2781Ottawa 67s - Kingston Frontenacs 4-07-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2568Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice 4-010-1
2571Prince George Cougars - Kelowna Rockets 1-14-4

MAĐARSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3074Corona Brasov - Cs Progym Gheorgheni 0-12-2
3075Ferencvaros Esmtk - Fehervari Titanok 3-18-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1083Minnesota Wild - Columbus Blue Jackets 2-15-4
1084Nashville Predators - Ottawa Senators 1-23-2
7758Boston Bruins - Calgary Flames 0-12-5
7759Carolina Hurricanes - Dallas Stars 0-31-4
7760Montreal Canadiens - Vancouver Canucks 2-13-3
7761New York Islanders - New York Rangers 0-13-3
7762Philadelphia Flyers - San Jose Sharks 1-14-2
7763Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 1-23-4
7764Washington Capitals - Winnipeg Jets 2-03-3
7765Detroit Red Wings - New Jersey Devils 0-11-4
7766St Louis Blues - Chicago Blackhawks 1-26-5
7767Arizona Coyotes - Florida Panthers 1-01-2
7768Anaheim Ducks - Edmonton Oilers 2-03-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1363Valerenga - Stavanger 1-03-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1361Kolner Haie - Grizzly Adams Wolfsburg 1-05-0

POLJSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2657Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 1-02-1
2658Torun - Gks Tychy 1-11-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2666Sibir Novosibirsk - M Magnitogorsk 1-04-1
2671Ak Bars Kazan - Salavat Ufa 0-13-2
2673Severstal Cherepovets - Sochi 2-13-2
2676Torpedo Nn - Jokerit 3-13-1
2699Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 1-23-5
2702Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1-12-4
2704Cska Moscow - Ska St Petersburg 0-01-4
2709Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk 0-12-2
2744Vityaz Podolsk - Spartak Moscow 2-22-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2746Org Junior U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-42-10

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2761Dukla Michalovce - Nitra 1-04-4
2762Banska Bystrica - Slovan Bratislava 1-13-3
2763Detva - Mac Ujbuda 0-02-5
2767Trencin - Poprad 1-36-3
2768Zvolen - Kosice 1-22-5
2770Nove Zamky - Dvtk Jegesmedvek 2-13-4

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1368Djurgardens If - Brynas 2-13-2
1369Frolunda - Leksand 0-12-5
1370Malmo - Linkopings 1-23-3
1373Oskarshamn - Farjestads 1-23-3
1378Rogle - Orebro 0-03-0
1380Skelleftea - Hv 71 0-02-1
1392Vaxjo - Lulea 0-21-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2774Vastervik - Bjorkloven 1-04-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1524Davos - Bern 0-14-2
1525Fr. Gotteron - Zug 0-01-1
1544Lausanne - Scl Tigers 1-03-1

ATP ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085T.Daniel - S.Kwon 11-142-66-21-2
1088J.Jung - A.Zverev 7-136-71-60-2
1206J.Isner - M.Zverev 13-96-37-62-0
1207J.Thompson - A.Zverev V-VV-VV-VV-V
1209N.Kyrgios - U.Humbert V-V3-6V-VV-V
1210R.Albot - P.Martinez 5-123-62-60-2
1211R.Nadal - P.Andujar Alba 12-56-36-22-0
1213R.Opelka - S.Kwon V-VV-VV-VV-V
1215S.Johnson - D.Lajovic 14-187-64-61-2
1223T.Fritz - J.Millman 16-127-53-62-1
6734A.Bolt - F.Auger Aliassime 9-133-66-70-2
6736D.Dzumhur - G.Dimitrov 6-123-63-60-2

ATP DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1224D.Evans - F.Fognini 16-153-66-42-1
1239H.Hurkacz - A.Bublik 7-132-65-70-2
1242J.Sousa - F.Krajinovic 12-166-43-61-2
1243M.Cilic - B.Paire 17-166-25-71-2
1247N.Basilashvili - R.Berankis 18-165-77-62-1
1250P.Carreno Busta - S.Tsitsipas 7-136-71-60-2
1253R.Bautista Agut - J.Struff 11-146-75-70-2
1254Y.Nishioka - P.Herbert 7-135-72-60-2
3926P.Gunneswaran - D.Novak 7-124-63-60-2
3927Y.Lu - Y.Uchiyama 9-156-31-61-2

ATP DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046A.Al Janahi F.Al Janahi - W.Koolhof N.Mektic 1-120-61-60-2
1047J.Melzer E.Roger Vasselin - J.Murray N.Skupski 13-76-17-62-0
1049K.Khachanov A.Rublev - R.Klaasen O.Marach 9-136-73-60-2
1052M.Ebden L.Paes - I.Dodig F.Polasek 12-76-46-32-0
1053R.Ram J.Salisbury - M.Cilic N.Djokovic 12-46-26-22-0

ATP SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095F.Horansky - J.Varillas 6-124-62-60-2
1259F.Coria - J.Londero 6-124-62-60-2
1260J.Kovalik - S.Caruso 5-122-63-60-2
1262T.Monteiro - L.Mayer 18-146-76-32-1
4183A.Martin - A.Davidovich Fokina 15-156-26-71-2
4188P.Lorenzi - A.Tabilo 7-123-64-60-2
6738F.Delbonis - M.Klizan 13-76-17-62-0
6739F.Horansky - G.Mager V-VV-VV-VV-V
6741R.Olivo - P.Sousa 16-134-66-32-1

ATP SANTIAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059D.Sharan A.Sitak - T.Monteiro F.Romboli 14-127-67-62-0
4122G.Lama T.Seyboth Wild - R.Carballes Baena A.Davidovich Fokina 9-134-65-70-2
4125M.Demoliner M.Middelkoop - H.Dellien A.Goransson 21-185-76-32-1

CHALLENGER CALGARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4571G.Brymer - G.Diallo 13-86-27-62-0
4573L.Caruana - A.Dougaz 6-122-64-60-2
4575M.Descotte - C.Harper 19-176-77-62-1
4585S.Imai - S.Mansouri V-VV-VV-VV-V
9468F.Corwin - D.Novikov 12-86-46-42-0
9469H.Bourchier - A.Rybakov 9-133-66-70-2
9470N.Chappell - A.Santillan 18-126-46-72-1
9471Y.Takahashi - T.Ito 12-66-36-32-0
9472M.Guinard - T.Simon 19-207-66-71-2
9473B.Lock - G.Blancaneaux 2-122-60-60-2
9474I.Karlovic - E.King 13-107-66-42-0
9475T.Kamke - F.Peliwo 12-46-46-02-0

CHALLENGER CALGARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116J.Aragone Kwiatkowski T S - C.Harrison D.Novikov 8-135-73-60-2
1119N.Pasha M.Schnur - C.Harper H.Scott V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER COLUMBUSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1953D.Young - Z.Li 11-145-76-70-2
1954A.Escoffier - A.Vukic 9-133-66-70-2
1955J.Wolf - J.Ward 18-146-76-32-1
1956R.Quiroz - A.Harris 17-137-64-62-1
2081E.Gomez - R.Rodriguez Pace 12-46-46-02-0
2082K.Uchida - D.Sela V-V7-5V-VV-V
2088P.Polansky - S.Kirchheimer 13-176-41-61-2
6860A.Brown - J.Haerteis 9-133-66-70-2
6861C.Gomez Herrera - K.King 6-123-63-60-2
6862J.Boulais - G.Clezar 6-124-62-60-2
6863S.Bangoura - J.Smith V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER COLUMBUS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6840U.Blanch J.P.Ficovich - J.Ore A.Rapp 10-136-74-60-2
9528N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan - A.Cozbinov D.Istomin 12-76-36-42-0
9529J.S.Nam Song M K - D.Hidalgo M.Redlicki 12-46-26-22-0

CHALLENGER PAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113L.Borg - E.Gulbis 5-122-63-60-2
1500A.Karatsev - H.Gaston 10-133-66-11-2
1529I.Marchenko - M.Bachinger 16-163-67-62-1
2311P.Kotov - A.Hoang 17-136-45-72-1
2312S.Nagal - H.Grenier 10-141-66-21-2
2371M.Janvier - J.Janowicz 8-124-64-60-2
2395L.Lacko - S.Mukund 13-106-47-62-0
2433B.Gojo - L.Giustino 12-146-76-70-2
2549R.Haase - H.Mayot 12-146-76-70-2
6994B.Bonzi - C.Tseng 12-56-36-22-0
6995F.Reboul - F.Baldi 13-96-47-52-0
6996M.Viola - Q.Halys 3-121-62-60-2

CHALLENGER PAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6894D.Inglot Qureshi A U H - E.Benchetrit S.Stakhovsky V-VV-VV-VV-V
6923Hsieh C P D.Molchanov - Q.Halys T.Lamasine V-VV-VV-VV-V
6924I.Sabanov M.Sabanov - L.Margaroli A.Vavassori 8-135-73-60-2

WTA ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1306C.Mchale - L.Davis 13-126-21-62-1
1313K.Boulter - J.Paolini V-VV-VV-VV-V
1317L.Zhu - K.Zavatska 13-87-66-22-0
1322S.Rogers - K.Volynets 8-132-66-70-2
1323S.Stephens - R.Zarazua 6-124-62-60-2
6751K.Juvan - V.Williams 17-144-67-62-1
6752L.Fernandez - N.Stojanovic 12-56-46-12-0
6753S.Errani - S.Sorribes Tormo 13-97-56-42-0
6755U.Arconada - C.Dolehide 4-122-62-60-2

WTA ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6744A.Kalinskaya A.Potapova - D.Krawczyk G.Olmos 9-135-74-60-2
6747K.Bondarenko S.Fichman - M.Bouzkova R.Voracova 22-184-66-22-1
6748N.Hibino H.Watson - D.Jakupovic D.Kovinic 12-56-46-12-0

WTA DOHATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054A.Barty - L.Siegemund 12-56-36-22-0
1061G.Muguruza - A.Tomljanovic 12-36-16-22-0
1068Ka Pliskova - B.Pera 12-36-36-02-0
1069V.Kudermetova - B.Bencic 16-174-66-41-2
1123A.Kontaveit - A.Sabalenka 16-165-76-21-2
1126S.Kuznetsova - I.Swiatek 12-46-26-22-0
1128B.Strycova - J.Ostapenko 3-121-62-60-2
1129C.Suarez Navarro - P.Kvitova 9-166-43-61-2
1137V.Zvonareva - S.Zheng 6-135-71-60-2
1138D.Yastremska - S.Kenin 13-96-37-62-0
1139E.Mertens - Y.Putintseva 11-166-43-61-2
1140A.Van Uytvanck - E.Rybakina 15-187-52-61-2
1141M.Sakkari - T.Martincova 16-123-67-62-1
1144O.Jabeur - J.Brady 12-76-46-32-0

WTA DOHA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096Hsieh S W B.Strycova - L.Kichenok N.Kichenok 12-46-26-22-0
1098L.Hradecka A.Klepac - Babos T. Mladenovic K. 15-206-43-61-2
1099G.Dabrowski J.Ostapenko - E.Alexandrova A.Blinkova 12-56-26-32-0
1100C.Buyukakcay L.Siegemund - Chan H C L.Chan V-VV-VV-VV-V
1101K.Flipkens B.Mattek Sands - E.Mertens A.Sabalenka 16-227-62-61-2
1115N.Melichar Y.Xu - Y.Duan V.Kudermetova 17-156-41-62-1
1122X.Han S.Peng - B.Bencic S.Kenin 7-136-71-60-2

AUSTRIJA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7977Krems - Aon Fivers 27-28
7978Goldmanndruck Tulln - Ferlach 25-37

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7931Gog - Bjerringbro Silkeborg 32-29

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7979Fif Kobenhavn - Hoj Elitehandbold 22-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7933Veszprem - Cyeb Budakalasz 35-23
7935Pick Szeged - Tatabana 36-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7974Piotrkowiann - Pogon Szczecin 29-27
7975Zaglebie Lubin - Kielce 25-35

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2553Belenenses - Maia Ismai 30-26

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3106Dunarea Braila - Csm Bucuresti 23-33

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8459Ugntu Vnzm - Skif 30-32

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8460Rostov Don - Lada Togliati 31-31

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8138Upcn San Juan Voley - Obras San Juan 1-02-03-0

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2439Alpenvolleys Haching - Zenit St. Petersburg 0-10-22-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7755Maliye Milli Piyango - Vk Karlovarsko 1-02-03-0
7756Penzugyor Se - Sporting Cp 0-11-12-3

DANSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8137Bk Marienlyst - Asv Arhus 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7932Loimu - Etta 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2471Suwon Vixtorm - Daejeon Bluefangs 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2472Daejeon Kgc - Ibk Altos 0-10-23-2

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4673Evivo Duren - Scc Berlin 1-01-12-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2485Belchatow - Jastrzebski Wegiel 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2533Mks E Leclerc Radomka Radom - Developres Rzeszow 1-01-11-3

SRBIJA 1. LIGA ZA OSTANAKODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5102Crvena Zvezda - Ribnica Kraljevo 0-11-12-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7967Fenerbahce - Aydin Buyuksehir Bld 0-11-13-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 9203132343940
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 836596061
arrow BL Belgija Keno 20/70 2481016222530323337384346546364656670
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 12113041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 511122532
arrow CO Connecticut 6/44 112529313942
arrow DA Multi-Daily A 6/99 303745467677
arrow DB Multi-Daily B 6/99 325662778788
arrow DC Multi-Daily C 6/99 41444505365
arrow EM Euro Millions 5/50 14182742
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1381121232628313234353638404356575866
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 235710141522232427284547525359656668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1314172633
arrow FK Finska Keno D 20/70 13589141523323538434749505154666870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 214202224293031323436384346495254596063
arrow FT Finska Keno T 20/70 47151821262734363738394144455760616467
arrow GO Njemačka Keno 20/70 29111213151719212224264547485557606168
arrow IT Italija 6/90 101523547374
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3681117182021232528293132343839424554
arrow LE Latvija Keno E 20/62 348914151617182022293136404445475760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1671011132026283134364048495052575861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 512141739
arrow NP New York Pick 10 20/80 45101519425051525455565761626568707273
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1013182223262935363738394550606165697280
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 25101619233032374142434750525458687177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 313172123
arrow PO Poljska 6/49 5616192749
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51926323946
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 29434963
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 89121325
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 79131416182223252737434750535760707478