Srijeda 26.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9447Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga - - 0-14-2
9448Fulham - Swansea - - 0-01-0
9453Middlesbrough - Leeds - - 0-10-1
9454Sheffield Wednesday - Charlton - - 0-01-0
9456Flensburg Handewitt - Celje Pivovarna Lasko - - 0-01-0
9457D.Novak - K.Khachanov - - 0-00-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Aldosivi - Ca Talleres De Remedios gosti380-11-3

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1924Psm Makassar - Shan United Fc domaći31-03-1
1930Kaya Fc Iloilo - Tampines Rovers - - 0-00-0
1935Bengaluru Fc - Maziya Src domaći580-02-1
6606Fk Khujand - Fk Neftchi Kochkor Ata domaći341-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Always Ready - Oriente Petrolero gosti391-14-2
1362Real Potosi - Club Atletico Palmaflor domaći451-01-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Crac Go - Ipora Go domaći670-02-1

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Xv De Piracicaba - Juventude domaći480-01-1
1368Parana Clube Pr - Bahia De Feira gosti590-03-2
1369Ferroviaria - Aguia Negra domaći94-16-2
1370River Pi - America Rn gosti110-11-1

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1371Ceara - Botafogo Pb domaći570-02-2
1373Santa Cruz Pe - Ad Freipaulistano domaći540-03-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10719Corinthians - Santo Andre gosti280-11-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1380Salgueiro - Sport Recife gosti401-12-1

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8462Nea Salamina Famagusta - Anorthosis Famagusta gosti30-10-2
8463Ethnikos Achnas - Apollon Limassol domaći221-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6608Blackburn - Stoke - - 0-00-0
6609Fulham - Swansea domaći900-01-0
6610Hull - Barnsley gosti420-10-1
6611Middlesbrough - Leeds gosti450-10-1
6612Millwall - Birmingham - - 0-00-0
6613Sheffield Wednesday - Charlton domaći900-01-0
6729Reading - Wigan gosti230-10-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881Havant Waterlooville - Slough Town domaći291-01-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3118Kingstonian - Corinthian Casuals gosti311-13-1
3119Lewes - Bognor Regis Town gosti20-10-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1570Braga - Rangers gosti610-00-1

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6263Braga - Glasgow Rangers - - 0-00-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4201Avellino - Paganese domaći670-01-0
4204Picerno - Catania domaći171-21-2
4231Vibonese - Virtus Francavilla Calcio gosti91-12-1
4232As Bisceglie - Viterbese gosti110-10-1
4233Cavese - Rende gosti181-12-1
4330Teramo - Potenza gosti640-00-1
4332Catanzaro - Reggina gosti610-00-1
4336Monopoli - Rieti domaći900-01-0
4338Ternana - Bari gosti620-02-2

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3173Cerro Porteno - Barcelona Sc gosti340-10-4
3179Internacional - Deportes Tolima domaći451-01-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9464Liverpool Montevideo - Llaneros domaći132-05-0
9465Nacional Par - Bahia Ba gosti30-31-3
9466Depotivo Pasto - Huachipato gosti810-00-1
9467Universidad Catolica - Lanus domaći391-02-0

JUŽNA AMERIKA RECOPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2884Flamengo - Independiente Del Valle domaći191-03-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10351Deportes Quindio - Tigres Fc domaći810-02-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4717Lyon - Juventus domaći311-01-0
4719Real Madrid - Manchester City domaći600-01-2

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5903Juventus - Lyon - - - A
5906Real Madrid - Manchester City - - - -

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9458Bugarska - Bjelorusija gosti150-10-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9407Vfb 03 Hilden - Sportfrunde Baumberg domaći31-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9438Altona 93 - Hannover Am V-VV-VV-VV-V

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2089Sarpsborg - Torpedo Moscow gosti151-22-2
6886Belshina - Fc Gomel gosti850-00-1
6887Kfum Oslo - Ham Kam gosti151-12-2
6888Turkgucu Munchen - Tsv 1880 Wasserburg domaći221-03-0
6889Flekkeroy - Jerv domaći31-32-4
9459Flora Tallinn - Sogndal gosti91-22-2
9460Lunds - Trelleborgs Ff domaći61-12-2

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7464Spanjolska U19 - Danska U19 gosti41-11-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2081Municipal Limeno - Chalatenango domaći261-01-1
2082Cd Aguila - Jocoro Fc domaći331-01-0
2097Cd Fas - Sonsonate Fc gosti410-10-1
2100Once Municipal - Isidro Metapan gosti350-10-1
2112Santa Tecla - Independiente Fc - - 0-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3248Al Qadisiyah - Al Ain Fc domaći32-02-2
3250Al Bukayriyah Fc - Al Nahda Fc Ksa gosti460-02-1
3251Najran Sc - Al Shoulla Fc gosti410-10-1
3252Al Jeel - Al Jabalain Fc domaći51-02-2
3253Al Ansar Fc - Al Kawkab domaći271-02-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7938Nk Tabor Sezana - Domzale gosti171-12-1
7963Mura - Maribor gosti170-11-2
7964Nk Celje - Nk Bravo gosti101-12-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3269Spartak Subotica - Mladost Lucani domaći171-03-1
3284Indija - Crvena Zvezda domaći361-01-1
3285Cukaricki Belgrade - Vozdovac domaći222-02-1
3290Fk Macva Sabac - Fk Tsc Backa Topola gosti280-10-1
3295Fk Rad - Javor Ivanjica domaći860-01-1
3300Napredak - Fk Radnik Surdulica gosti850-00-1
3301Partizan Belgrade - Proleter Novi Sad domaći72-03-1
3387Vojvodina Novi Sad - Radniki Nis domaći11-03-0

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232New York City Fc - San Carlos domaći411-01-0
7981Montreal Impact - Deportivo Saprissa - - 0-00-0
7982America Mexico - Csd Comunicaciones gosti620-01-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4734Brechin - Queen S Park - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3892Linares - Cd Huetor Vega domaći321-01-0
3897Ud Maracena - Atl Mancha Real gosti820-00-2
8195Cd Ciudad De Lucena - Xerez domaći431-02-2

ŠPANJOLSKA KUP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3726Madrid Ccf - Sevilla Fc gosti70-10-3
3882Cdef Logrono - Real Betis Balompie domaći670-01-0
3883Athletic Bilbao - Cd Tacon domaći331-12-1

TADŽIKISTAN PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9993College 1975 Fc - Mons Calpe Sc gosti30-30-6

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9601Chiangrai United - Trat Fc domaći131-03-0
9602Chonburi - Nakhon Ratchasima gosti320-13-1
9603Suphanburi - Pt Prachuap domaći171-01-0
9604Bg Pathum United - Police Tero Fc domaći63-03-0
9606Ratchaburi - Buriram United gosti320-24-3
9607Sukhothai - Port domaći81-11-2
9608Rayong Fc - Muang Thong United gosti520-00-3
9609Samut Prakan City - Bangkok United gosti171-11-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9613Chiangmai Fc - Kasetsart Fc domaći510-05-0
9614Samut Sakhon Fc - Navy domaći870-01-1
9615Khon Kaen Fc - Nongbua Pitchaya Fc gosti430-10-1
9616Udon Thani Fc - Sisaket - - 0-00-0
9617Ayutthaya United Fc - Phrae United gosti180-10-2
9618Lampang Fc - Uthai Thani Fc domaći620-01-0
9619Nakhon Pathom United Fc - Grand Andaman Ranong United Fc gosti740-00-1
9620Chainat - Khon Kaen United Fc domaći141-11-1
9621Mof Customs United Fc - Chiangmai United gosti630-00-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1505Akhisar Bld Spor - Giresunspor domaći172-02-0
1506Altinordu Fk - Buyuksehir Belediye Erzurumspor gosti610-02-1
1507Adanaspor - Umraniyespor gosti350-10-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4347Uganda Police Fc - Kampala Capital City Authority Fc gosti210-10-1
4348Mbarara Fc - Bul Fc domaći760-01-0
4349Vipers Sc - Maroons Fc domaći451-05-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9627Fenix - Torque gosti120-11-3

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9308Kk Sutjeska Niksic - Helios 81-74
9309Kk Sloboda Dita Tuzla - Kk Lovcen Cetinje 86-80

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1239Ia Central Cordoba - Atenas Cordoba 82-61
8129Comunicaciones - Boca Juniors 93-60
8130Argentino Junin - Ca Platense 87-78
8131Quimsa Santiogo Del Estero - Obras Sanitarias 107-81

AUSTRALIJA WNBL PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7460Canberra Capitals - Melbourne Boomers 77-64

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9316Bc Rahoveci - Kk Ibar Rozaje 69-80

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8194Pato Basquete - Basquete Cearense 84-72

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1243Usk Prague - Cez Nymburk 80-80 / 88-93

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1247Bakken Bears - Svendborg Rabbits 87-83
1249Horsens Ic - Ebaa 95-57

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1250Ttu Kk - Valga Korvpallikool V-V
1253Kalev - Rsk Rakvere Tarvas 104-77
1254Valmiera Glass Via - Liepajas Lauvas 94-59
1255Vef Riga - Tartu Rock 107-57

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9317Basket Landes - Ogm Ormanspor 102-64
9318Flammes Carolo Basket - Ccc Polkowice 83-73
9319Valencia Bc - Gernika Kesb 72-50

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1256Nadezhda Orenburg - Tango Bourges Basket 74-65
1257Dynamo Kursk - Arka Gdynia 64-58
1258Basket Lattes Montpellier - Uni Girona Cb 45-57
1260Lyon Asvel - Fenerbahce Sk 78-65
1262Mithra Castors Braine - Usk Praha 65-89

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9303Kaarinan Ura Basket - Salon Vilpas Vikings 71-130
9304Kataja Joensuu - Kauhajoen Karhu 89-95
9305Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls If 70-104
9306Korikouvot Kouvola - Bc Nokia 75-94
9307Pyrinto Tampere - Lapuan Korikobrat 86-84

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7461Aek Athens - Ago Rethymnon 84-83

GRČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8207Asa Koroivos - Apollon Achaia 80-73

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8198Keflavik - Haukar 79-74
8199Kr Reykjavik - Breidablik 98-68
8200Snaefell - Valur Reykjavik 74-99
8201Umf Grindavik - Skallagrimur 66-76

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9324Elizur Ashkelon - Elitzur Kiryat Atta 76-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9345Goyang Orions - Mobis Phoebus 68-64
9346Incheon Elephants - Anyang Kgc 99-88

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5471Kb Stars W - Ok Savingbank Ok Shoot W 62-57

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5472Bc Neptunas Klaipeda - Bc Dzukija Alytus 78-73

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1185Charlotte Hornets - New York Knicks 107-101
1188Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers 108-94
1192Washington Wizards - Brooklyn Nets 110-106
1207Atlanta Hawks - Orlando Magic 120-130
1208Miami Heat - Minnesota Timberwolves 126-129
1212Houston Rockets - Memphis Grizzlies 140-112
1213San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 103-109
1222Phoenix Suns - Los Angeles Clippers 92-102
1224Utah Jazz - Boston Celtics 103-114

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8197Cedevita Olimpija - Krka 86-77

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9347Darussafaka - Turk Telekom 70-70 / 77-80
9348Ogm Ormanspor - Itu Bk 73-70
9349Tofas Bursa - Bahcesehir Koleji 77-76
9350Banvitspor - Buyukcekmece Basketbol 99-65
9351Fenerbahce Ulker - Galatasaray Sk 75-80

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2835Toronto Marlies - Cleveland Monsters 2-13-3
9980Belleville Senators - Laval Rocket 1-01-4
9981Rochester Americans - Utica Comets 1-12-2
9982Wilkes Barre Scranton Penguins - Providence Bruins 1-12-6
9983Milwaukee Admirals - San Antonio Rampage 0-14-4
9984Texas Stars - Rockford Icehogs 1-12-2
9985Tucson Roadrunners - San Diego Gulls 0-04-1
9986San Jose Barracuda - Ontario Reign 0-12-4

ČEŠKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8208Dukla Jihlava - Hc Frydek Mistek 1-35-5
8209Hc Banik Sokolov - Horacky Fk Trebic 1-22-5
8210Kadan - Hk Jestrabi Prostejov 0-11-6
8211Slovan Ustecti Lvi - Benatky Nad Jizerou 0-04-2
8287Hc Havirov Panthers - Hc Zubr Prerov 1-03-1
8289Vhk Vsetin - Slavia Prague 2-14-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1315Jyp - Assat 0-12-6
1351Karpat - Hpk 0-04-1
1352Lukko - Ilves 0-02-0
1354Sport - Jukurit 0-03-0
1356Tps - Kalpa 1-04-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9302Iisalmen Peli Karhut - Hokki 5-010-0
9397Jokipojat - Keupa Ht 0-27-5
9468Kettera - Sapko 3-010-1
9469Roki - Hermes 1-03-5
9975Tuto - K Vantaa 1-02-6

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9060Grenoble - Chamonix Mont Blanc Pionieers 0-03-1
9061Rouen - Gap 2-03-2
9076Amiens - Scorpions De Mulhouse 1-01-1
9077Angers - Bordeaux Ghc 0-02-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10771Hamilton Bulldogs - Owen Sound Attack 1-06-6
10772London Knights - Guelph Storm 0-23-3
10773North Bay Battalion - Sudbury Wolves 1-03-3
10774Sarnia Sting - Flint Firebirds 0-42-8

MAĐARSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3103Ujpest Budapest - Dab Docler 3-05-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2149Colorado Avalanche - Buffalo Sabres 1-13-2
2162Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins 1-02-1
2165Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers 1-03-0

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9078Ringerike - Comet 1-04-0
9079Hasle Loren Ishockey - Gjovik Mammuts 2-06-1
9290Tonsberg Og Omegn Ihk - Lorenskog 0-30-7

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9291Cracovia - Jasterzebie 1-13-2
9292Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 0-31-4
9293Torun - Gks Tychy 0-20-4
9294Katowice - Podhale Nowy Targ 2-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8290Amur Khabarovsk - Barys Astana 2-05-0
8291Admiral Vladivostok - Neftekhimik 2-02-3
8292Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 0-14-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9398Ladja Togliatti U20 - Stalnye Lisy U20 0-22-5
9399Irbis Kazan U20 - Omskie Yastreby U20 0-01-4
9400Mamonty Yugry U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-00-0
9401Sarmaty Orenburg U20 - Belye Medvedi U20 0-11-3
9402Spartak Moscow U20 - Taifun U20 1-01-2
9403Sputnik Almetievsk U20 - Altai U20 2-04-2
9404Chaika U20 - Tyumenskiy Legion U20 2-07-1
9405Reaktor Nizhnekamsk U20 - S. Barsy Astana U20 1-24-8
9406Ska Varyagi U20 - Krylia Sovetov U20 2-22-2

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7769Kazzinc Torpedo - Zvezda Moscow 1-12-2
7770Gornyak Uchaly - Hk Dinamo St Petersburg 1-15-5
7771Humo Tashkent - Toros Neftekamsk 0-04-1
7772Khimik Voskresensk - Yugra 0-01-0
7773Dizel Penza - Rubin Tyumen 0-11-1

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9976Skalica - Nova Ves 0-13-3
9977Dubnica - Hc Bratislava 2-14-5
9978Hk Martin - Hc Topolcany 3-04-2
9979Povazska Bystrica - Hk Trnava 1-13-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2775Almtuna Is - Timra 1-11-11
2784Bofors - Sodertalje 0-14-2
2790Hc Vita Hasten - Modo 1-16-4
2796Kristianstad - Vasteras 0-12-5
2797Tingsryd - Karlskrona Hk 1-03-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7743Chaux De Fonds - Ajoie 2-13-9
7744Langenthal - Olten 2-14-1
7745Gck Lions - Kloten 1-11-6
7754Thurgau - Visp 1-21-4

ATP ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021K.Edmund - F.Auger Aliassime 12-86-46-42-0
1037S.Kwon - D.Lajovic 13-67-66-02-0
1042J.Isner - M.Giron 13-96-37-62-0
1046T.Paul - A.Zverev 12-76-36-42-0
1047A.Mannarino - G.Dimitrov 15-197-62-61-2
1049S.Wawrinka - P.Martinez 12-86-46-42-0
1052R.Nadal - M.Kecmanovic 13-76-27-52-0
1227U.Humbert - T.Fritz 5-124-61-60-2

ATP ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029Cabal J S R.Farah - L.Bambridge B.Mclachlan 13-56-07-52-0
1031F.Auger Aliassime H.Nys - N.Cacic D.Lajovic 5-123-62-60-2
1034F.Lopez M.Lopez - L.Kubot M.Melo 9-135-74-60-2
1039M.Granollers H.Zeballos - A.Mannarino F.Martin 16-196-34-61-2
1044S.Gonzalez K.Skupski - M.Purcell L.Saville 21-144-67-62-1

ATP DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068A.Bublik - S.Tsitsipas 10-136-74-60-2
1069J.Struff - N.Basilashvili 12-16-16-02-0
1094N.Djokovic - P.Kohlschreiber 12-46-36-12-0
9408A.Rublev - F.Krajinovic 13-67-66-02-0
9409P.Herbert - D.Evans 17-175-76-31-2
9410D.Novak - K.Khachanov 7-123-64-60-2
9431G.Monfils - Y.Uchiyama 12-36-16-22-0
9432R.Gasquet - B.Paire 12-86-46-42-0

ATP DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051K.Krawietz A.Mies - Rojer J J H.Tecau 22-196-46-72-1
1053R.Ram J.Salisbury - J.Peers M.Venus 6-124-62-60-2

ATP SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095F.Delbonis - S.Caruso 13-97-66-32-0
1096P.Cuevas - R.Olivo 19-197-56-71-2
1097M.Barrios Vera - H.Dellien 9-133-66-70-2

ATP SANTIAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10203D.Sharan A.Sitak - R.Carballes Baena A.Davidovich Fokina 13-193-66-31-2
1060F.Delbonis G.Duran - M.T.Barrios Vera A.Tabilo 14-206-43-61-2
1065R.Arneodo A.Begemann - F.Bagnis P.Cuevas 10-136-74-60-2
1067R.Jebavy I.Zelenay - M.Arevalo J.O Mara 16-204-66-41-2
4127S.Arends D.Pel - F.Coria J.Londero 13-174-66-11-2

CHALLENGER CALGARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9476B.Mott - B.Schnur 8-124-64-60-2
9477C.Altamirano - A.Rinderknech 12-156-33-61-2
9478P.Niklas Salminen - M.Cressy 5-123-62-60-2
9479V.Pospisil - K.Zuk 14-164-66-41-2

CHALLENGER CALGARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113E.King H.Reese - M.Guinard A.Rinderknech 12-186-22-61-2
1115G.Blancaneaux J.Grills - K.Drzewiecki G.Oliveira 6-124-62-60-2

CHALLENGER COLUMBUSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1141M.Pecotic - C.Stebe 10-134-66-70-2
1144A.Kovacevic - M.Polmans 10-136-74-60-2
1145D.Hidalgo - J.Rodionov 14-166-44-61-2
1146J.Nam - L.Glasspool 12-56-36-22-0

CHALLENGER COLUMBUS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6835A.Harris M.Polmans - B.Arias S.Bangoura 13-97-66-32-0
6836E.Gomez R.Quiroz - K.King D.Young 14-127-67-62-0
6837L.Glasspool A.Lawson - J.Smith S.Verbeek 12-76-36-42-0
6838R.Gonzales R.Roelofse - R.Lindstedt P.Polansky V-VV-VV-VV-V
6839T.Huey N.Lammons - N.V.S.Prashanth R.Ramanathan 13-97-56-42-0

CHALLENGER PAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1174E.Gulbis - N.Gombos 14-127-67-62-0
2569B.Van De Zandschulp - A.Molcan 17-186-76-41-2
2672J.Vesely - M.Bourgue 18-146-46-72-1
2735M.Moraing - E.Couacaud 7-123-64-60-2
9530E.Benchetrit - B.Bonzi 8-135-73-60-2
9531F.Reboul - C.Lestienne 8-135-73-60-2
9532I.Marchenko - M.Trungelliti 15-122-67-52-1
9533H.Gaston - Y.Maden 13-141-66-42-1

CHALLENGER PAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172D.Inglot Qureshi A U H - B.Bonzi A.Hoang 9-133-66-70-2
1173Hsieh C P D.Molchanov - H.Gaston C.Lestienne 17-131-66-32-1
6893A.Sancic T.Weissborn - P.Raja A.Shamasdin 13-66-17-52-0
6922G.Granollers Pujol S.Martos Gornes - L.Borg M.Perchicot 12-36-16-22-0
6990S.Doumbia F.Reboul - S.Bolelli F.Mergea 19-224-67-61-2
6991T.Brkic D.Vega Hernandez - F.Nielsen T.Puetz 7-124-63-60-2
6992T.Gabashvili L.Lacko - J.Erlich A.Vasilevski 23-216-77-62-1

ITF ITALIJA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4184L.Potenza - A.Gola 14-117-57-62-0
4195M.Frinzi - M.Veldheer 5-121-64-60-2
4226R.Bemelmans - D.Wenger 12-56-26-32-0
4331W.Leite - D.Masur 5-121-64-60-2

ITF MEN HERAKLION SINGLES M ITF GRE 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3868W.Gonzalez - F.Jianu 8-124-64-60-2
3888B.Gadamauri - E.Theodorou 12-16-06-12-0
3891M.Tepavac - L.Celebic V-VV-VV-VV-V
3926M.Ruzgas - R.Amar 16-136-44-62-1
3927C.Wong - I.Stamoulos 17-106-35-72-1
4116C.Schmitz - K.Wehnelt 10-134-66-70-2
4118N.Ionel - A.Massara 12-56-16-42-0

ITF MEN MONASTIR DOUBLES M ITF TUN 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6858Every M J T.Pisane - Y.He R.Hua 1-120-61-60-2

ITF MEN RIO CUARTO SINGLES M ITF ARG 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2922J.Sorgi - F.Zeballos 15-126-33-62-1

ITF MEN SHARM EL SHEIKH SINGLES M ITF EGY 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3155C.Cretu - O.Khotkov 13-86-27-62-0
3156L.Nardi - D.Poljak 6-124-62-60-2
3157O.Krutykh - P.Verbin 12-46-46-02-0
3161S.Yitbarek - C.Lo 12-86-46-42-0
3164F.Iannaccone - K.Stevenson 12-46-36-12-0

ITF MEN SUNDERLAND SINGLES M ITF GBR 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3166B.Stevens - D.Added 6-130-66-70-2
3169E.Struvay - J.Tverijonas 12-46-26-22-0
3174G.Houghton - C.Heyman 8-135-73-60-2
3732A.Matusevich - P.Foley 14-107-57-52-0
3734E.Furness - K.Friberg 12-36-06-32-0
3736J.Jahn - J.Mridha 6-123-63-60-2
3737K.Tamm - L.Wessels 16-156-76-21-2
3759T.Hands - S.Hodkin 12-187-62-61-2
3782V.Royer - C.Samuelsson 13-97-56-42-0

ITF RIO CUARTO 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2947F.Egea - J.Otegui 19-157-66-72-1
3074F.Comesana - A.Lingua Lavallen V-VV-VV-VV-V
3075T.Tirante - N.Alvarez 12-86-46-42-0
3106C.Ugo Carabelli - J.Torres 13-87-56-32-0
3123J.Cerundolo - M.Zukas V-VV-VV-VV-V
3129M.Navone - F.Arguello 10-143-66-21-2
3130R.Burruchaga - G.Olivieri 18-136-76-42-1
3131I.Monzon - F.Agamenone 5-123-62-60-2

ITF SHARM EL SHEIKH 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3162D.Capecchi - A.Canter 12-56-36-22-0
3165S.Ivanov - G.Ricca 12-46-26-22-0

ITF TRENTO 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4255R.Bertola - J.Ocleppo V-V3-6V-VV-V
4339D.Jorda Sanchis - L.Taddia 12-76-36-42-0
4344L.Grigelis - G.Tresca 12-66-26-42-0
4350A.Pellegrino - G.Ortenzi 12-26-26-02-0
4554T.Compagnucci - N.Fatic 5-123-62-60-2
4568E.Ejupovic - M.Bellucci 16-123-66-12-1

ITF TRNAVA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6440J.Aichhorn - K.Ozolins 15-176-46-71-2
6441P.Rikl - P.Nejedly 12-86-46-42-0
6493D.Svrcina - U.Ignatik 13-107-66-42-0

ITF VALE DO LOBO 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6284K.De Schepper - A.Barroso Campos 13-96-47-52-0
6286N.Moreno De Alboran - L.Faria 12-36-36-02-0
6290M.Welte - J.Canas Garcia 12-66-26-42-0
6303T.Cacao - B.Harris 12-76-46-32-0
6362A.Cazaux - A.Kadhe 17-145-76-42-1
6366P.Araujo - F.Cabral 19-167-66-72-1

WTA ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11375L.Zhu - K.Boulter 14-117-67-52-0
11377T.Zidansek - K.Juvan 12-46-26-22-0
11378L.Fernandez - N.Hibino 12-36-36-02-0
11379S.Errani - X.Wang 13-195-77-61-2
11382R.Zarazua - K.Volynets 17-114-67-52-1
11383C.Dolehide - C.Mchale 14-177-54-61-2
9433H.Watson - K.Bondarenko 13-87-66-22-0
9434T.Maria - A.Potapova 6-123-63-60-2

WTA ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6745C.Lister Y.Sizikova - M.Zacarias R.Zarazua V-VV-VV-VV-V
6746E.Perez S.Sanders - Y.Wang L.Zhu 12-36-16-22-0
6749S.Errani D.Seguel - M.Adamczak M.Sanchez 12-46-46-02-0

WTA DOHATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1129Y.Putintseva - B.Bencic 7-124-63-60-2
1137M.Sakkari - A.Sabalenka 3-123-60-60-2
1138Ka Pliskova - O.Jabeur 13-154-66-31-2
1139G.Muguruza - D.Yastremska 12-66-26-42-0
9435A.Anisimova - S.Kuznetsova V-VV-VV-VV-V
9436J.Ostapenko - P.Kvitova 10-172-67-51-2
9437K.Bertens - S.Zheng 13-156-33-61-2

WTA DOHA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122B.Krejcikova K.Siniakova - C.Buyukakcay L.Siegemund 12-36-16-22-0
1123N.Melichar Y.Xu - Babos T. Mladenovic K. 6-123-63-60-2
1126Hsieh S W B.Strycova - B.Bencic S.Kenin 12-66-46-22-0
1128G.Dabrowski J.Ostapenko - E.Mertens A.Sabalenka 20-114-66-12-1

AUSTRIJA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9534Graz - Sg Westwien 27-27
9535Ulz Schwaz - Alpha Hard 21-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9563Skanderborg - Tvis Holstebro 29-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9559Herning Ikast - Eh Aalborg 33-27
9560Randers - Team Esbjerg 23-30
9561Horsens Hk - Viborg Hk 25-29
9562Skanderborg - Tvis Holstebro 20-22

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9628Rhein Neckar Lowen - Encantada 36-25

FINSKA 1. LIGA ZA OSTANAKRUKOMET

Br. Susret Kraj
9570Sif - Bk 46 24-31
9571Riihimaen Cocks - Drumso Dicken 23-30
9578Aifk - Grifk 23-26

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9591Creteil - Istres 27-26
9592Nimes - Dunkerque 30-28
9593Pauc Handball - Ivry 32-25
9594Toulouse - Chartres Metropole Handball 29-33
9596Tremblay - Chambery 29-27
9597Montpellier - Saint Raphael 35-34

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9579Besancon - Metz Handball 34-36
9580Paris 92 - Toulon Saint Cyr 24-25
9581Brest Bretagne Hb - Bourg De Peage 29-20
9582Chambray Touraine - Joan Of Arc Dijon Handball 29-25
9583Merignac - Cjf Fleury Les Aubrais 30-34
9584Ogc Nice Handball - Nantes Atlantique Hb 24-21

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
9611Flensburg Handewitt - Celje Pivovarna Lasko 29-26

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9629Kolstad Handball - Halden Topphandball 27-28
9630Elverum - Bsk Nif 38-27

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9631Tertnes - Oppsal If 30-23
9632Vag Handball - Storhamar 25-36

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9599Thuringer - Neckarsulmer Sport Union 25-20
9600Vfl Oldenburg - Buxtehuder Sv 27-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9633Porto Vitalis - Benfica 31-22

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9634Cs Gloria 2018 - Scm Gloria Buzau 28-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7976Ximenez Puente - Bidasoa 28-32
9991Ademar Leon - Granollers 31-27
9992Cangas - Naturhouse La Rioja 20-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9635Aula Alimentos De Valladolid - Baseti Zuazo 30-28
9636Kh 7 Bm Granollers - Helvetia Bm 35-22
9637Rocasa Gran Canaria - Mecalia Atletico Guardes 22-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9659Alingsas - Skovde 19-26
9660If Hallby - Onnereds Hk 35-25
9661Redbergslids - Ov Helsingborg 27-19

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9639Skovde Hf - Ik Savehof 27-31

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9638Alstermo If - Hif Karlskrona 18-18

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10059Drean Bolivar - Ciudad De Buenos Aires 1-02-03-0

AUSTRIJA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9505Gigasport Ried Innkreis - Hypo Niederoesterreich 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8139Minas - Sada Cruzeiro 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9506Tj Sokol Frydek Mistek - Kralovo Pole Brno 1-02-03-0

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2453Novosibirsk - Euphony Asse Lennik 1-02-03-0
2464Galatasaray - Arkas Izmir 0-11-13-1
2468Ajaccio - Modena 0-10-20-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7757Rennes - Montpellier 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10060Kove - Etta 0-11-13-1
10061Team Lakkapaa - Tiikerit 0-10-20-3
10062Valepa - Loimu 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9511Ansan Rush Cash - Kb Insurance Stars 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9519Suwon Hyundai - Incheon Pink Spiders 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10063Giesen Hildesheim - Vc Eltmann 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9507Dresdner - Munster 0-10-20-3
9508Potsdam - Swe Volley Team 1-02-03-0
9509Nawaro Straubing - Schweriner 0-10-20-3
9510Wiesbaden - Rote Raben Vilsbiburg 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2493Gks Katowice - Kedzierzyn Kozle 0-10-20-3
2494Trefl Gdansk - Banimex Bedzin 1-01-13-1
2500Resovia Rzeszow - Politechnika Warszawska 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2534Impel Gwardia Wroclaw - Budowlani Lodz 0-10-20-3
2541Energa Mks Kalisz - Chemik Police 1-01-11-3
2544Legionovia Legionowo - Gcb Centrostal Bydgoszcz 0-10-23-2

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10070U Jolidon Cluj - Cso Voluntari 2005 1-01-13-2
10077Csm Volei Alba Blaj - Csm Targoviste 1-01-13-2
10078Metal Galati - Csm Lugoj 0-10-21-3

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9520Amriswil - Traktor Basel 1-02-03-0
9521Tv Schonenwerd - Burgerstein Volley Jona 1-02-03-0
9522Volley Top Luzern - Seat Volley Nafels 1-02-03-0
9523Chenois Geneve - Lausanne 0-11-11-3

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9524Schaffhausen - Franches Montagnes 1-02-03-0
9525Ts Volley Duedingen - Vbc Cheseaux 1-01-13-2

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9527Eczacibasi Istanbul - Ankara Ptt 1-02-03-0

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
10047Baltimore Orioles - Atlanta Braves 4-3
10048New York Yankees - Washington Nationals 8-2
10049Pittsburgh Pirates - Boston Red Sox 3-6
10050Toronto Blue Jays - Detroit Tigers V-V
10051Cincinnati Reds - Seattle Mariners 3-5
10052L A Dodgers - L A Angels 9-4
10055Oakland Athletics - Arizona Diamondbacks 16-3
10056San Francisco Giants - Milwaukee Brewers 3-3
10057Colorado Rockies - Texas Rangers 4-3
10058San Diego Padres - Cleveland Indians 8-0

UAE TOUR ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9731A.Lutsenko - A.Yates 1-0
9732A.Vendrame - U.Marengo 0-1
9733A.Viviani - I.Cima 1-0
9734F.Gaviria - L.Mezgec 1-0
9735J.Mareczko - M.Cavendish 1-0
9736J.De Buyst - R.Selig 0-1
9737M.Walscheid - A.Dainese 1-0
9738M.Carbel - M.Kanter 1-0
9739M.Morkov - M.Richeze 1-0
9740P.Ackermann - D.Groenewegen 0-1
9741R.Barbier - A.Demare 1-0
9742S.Bennett - C.Ewan 1-0
9743T.Pogacar - D.Gaudu 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 52021303135
arrow AU Austrija 6/45 3611162543
arrow BC British Colombia BC49 6/49 81518394142
arrow BE Belgija 6/45 5816182342
arrow BL Belgija Keno 20/70 617182229333435364050545657585963656670
arrow CA Kanada 6/49 82534353638
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 711193135
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 58111230
arrow CL Colorado 6/42 72132333740
arrow DA Multi-Daily A 6/99 222635527192
arrow DB Multi-Daily B 6/99 51165738199
arrow DC Multi-Daily C 6/99 354677848690
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 38111314222325333536404546475357606263
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 235711131418212629394243464850576366
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27101626
arrow FK Finska Keno D 20/70 367811162023293234364048495763646669
arrow FL Florida 6/53 31015192028
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2381923242730353941425153555758636768
arrow FR Francuska 5/49 620303245
arrow FT Finska Keno T 20/70 1781019232629343539414248525557606367
arrow GE Njemačka 6/49 2518334547
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3891319222427293236394450545557596568
arrow GR Grčka 6/49 11826384144
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 151819323946
arrow IR Irska 6/47 21126314047
arrow LD Latvija Keno D 20/62 367810161923283037384245484950596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 247811151819202526293034354142445362
arrow LM Latvija Keno M 20/62 456812131618212433343940414854556062
arrow LU Louisiana 6/40 5813233439
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 4725394648
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 57112533
arrow MI Michigan Classic 6/47 62837424346
arrow MS Missouri 6/44 101429303639
arrow NP New York Pick 10 20/80 156716273547484952555658616571727578
arrow NY New York 6/59 4913155357
arrow OH Ohio Classic 6/49 63132464748
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 131530313234
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 57212529313538404245515861636470757879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 48111221252630313336445152555659607678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 811172028
arrow QU Quebec 6/49 11333354144
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 232534444851
arrow SB Španjolska Bono 6/49 32428343646
arrow SK Slovačka 5/35 69162223
arrow SL Slovenija 7/39 7101112193132
arrow SW Švicarska 6/42 8921242836
arrow TE Texas 6/54 123540475253
arrow TK Tennessee Cash 5/35 612283335
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 192027495257
arrow UW SAD Powerball 5/69 827293647
arrow VK Viking Lotto 6/48 42736394144
arrow WA Washington 6/49 12324284548
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 611121718
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 71416223242
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 914151822283234394243444649505455567180