Petak 28.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9304Alanyaspor - Besiktas - - 1-01-2
9305Aarhus Gf - Hobro - - 0-00-0
9306Gorica - Istra 1961 - - 0-03-0
9307Zalgiris Kaunas - Milano - - 0-01-1
9308Auxerre - Niort - - 1-03-1
9309Hibernian - Inverness Caledonian Thistle - - 1-05-2
9316S.Kuznetsova - A.Sabalenka - - 0-00-1
9317N.Djokovic - G.Monfils - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9385Racing Club - Newell S domaći381-01-1
9386Colon - Boca Juniors gosti560-00-4

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9459Defensores De Belgrano - All Boys gosti390-20-2
9460Tigre - Gimnasia Jujuy domaći62-03-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9508Cscd Laferrere - Cs Dock Sud - - 0-01-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4117Melbourne Victory Fc - Sydney Fc domaći251-03-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Sydney - Western Sydney Wanderers Fc gosti810-00-1
1078Newcastle Jets - Perth Glory domaći121-12-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9533Adelaide Croatia Raiders Sc - Campbelltown City Sc - - 0-00-0
9534Croydon Kings Fc - Adelaide United Fc domaći690-01-1
9535Modbury Jets Sc - Para Hills Knights Sc gosti450-12-1
9559Cumberland United - North Eastern Metrostars Sc gosti190-20-8

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3888Port Melbourne Sharks - Eastern Lions Sc domaći580-03-0
3891Green Gully Cavaliers - Avondale Fc gosti90-20-2
3897Oakleigh Cannons - South Melbourne - - 0-00-0
3926Heidelberg United - Altona Magic Sc domaći81-03-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2844Austria Vienna Ii - Amstetten domaći111-03-0
2872Floridsdorfer Ac - Horn domaći72-03-3
2875Ried - Austria Lustenau domaći281-01-0
2878Vorwarts Steyr - Fc Juniors Oo - - 0-00-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4118Rapid Vienna Ii - Traiskirchen Fcm - - 0-00-0
4127Ask Ebreichsdorf - Sc Team Wiener Linien - - 0-00-0
4137Asv Drassburg - Mattersburg Ii gosti850-00-1
4143Wiener Neustadt - Wiener Sportklub - - 0-00-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9578Qarabag Lokbatan - Sabah 2 gosti140-20-5
9579Sabayil 2 - Fk Qarabag 2 - - 0-00-0
9580Zira Fk 2 - Pfk Zaqatala domaći11-11-3

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4201Al Shabbab - East Riffa gosti210-11-3
4204Busaiteen - Al Hidd gosti280-10-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1568St Truiden - Mechelen gosti800-00-3

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Genk - Rsc Anderlecht VVV-VV-V
1140Kaa Gent - Oud Heverlee Leuven domaći41-05-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10700Lokeren - K Beerschot Va gosti190-10-2
10701Lommel - Roeselare - - 0-00-0
10702St Gilloise - Westerlo domaći470-03-1
10703Virton - Oud Heverlee domaći162-04-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4233Fk Tuzla City - Velez Mostar - - 0-00-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Bangu - Aa Portuguesa Rj domaći321-01-0
1029Volta Redonda - Macae Esporte domaći510-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1031Guarani Sp - Ec Agua Santa Sp - - 0-00-0
1145Sc Atibaia Sp - Ca Penapolense Sp domaći221-12-1
1146Atletico Linense - Desportivo Brasil Sp gosti100-10-1
1171Barretos Sp - Batatais Fc Sp domaći192-03-1
12173Bragantino Sp - Ituano Sp domaći242-12-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9236Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv domaći362-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2949Budejovice - Banik Ostrava gosti410-10-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11319Union La Calera - Universidad Catolica gosti151-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2959Aarhus Gf - Hobro - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1878Viborg - Hvidovre domaći311-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7171Delfin Sc - Tecnico Universitario gosti680-00-2
7172El Nacional - Ldu Quito gosti100-20-3

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3960Norwich - Leicester domaći700-01-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2178Portsmouth - Rochdale domaći451-03-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9379Derby U23 - Brighton U23 domaći51-31-4
9397Arsenal U23 - Man City U23 domaći11-12-4
9398Blackburn U23 - Liverpool U23 VVV-VV-V
9399Middlesbrough U23 - Newcastle U23 gosti570-00-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9400Barnsley U23 - Leeds U23 VVV-VV-V
9401Nottingham Forest U23 - Hull City U23 VVV-VV-V

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Salzburg - Eintracht Frankfurt domaći101-12-2

EUROPSKA LIGA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6133Salzburg - Eintracht Frankfurt - - 0-00-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Kups - Rops domaći43-04-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4145Nimes Olympique - Marseille domaći51-22-3

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5171Auxerre - Niort domaći441-03-1
5260Caen - Grenoble domaći172-02-0
5261Chateauroux - Le Havre gosti40-20-3
5263Le Mans - Guingamp domaći91-02-1
5264Nancy - Clermont Foot gosti470-01-2
5267Orleans - Troyes gosti40-10-2
5269Sochaux - Rodez Af gosti690-01-1
5270Valenciennes - Ajaccio - - 0-00-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7077Pau - Dunkerque domaći451-02-0
7078Avranches - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći141-13-2
7079Boulogne Sur Mer - Ajaccio Gfco domaći212-04-1
7080Concarneau - As Beziers domaći11-12-1
7081Creteil - Red Star Fc 93 - - 0-00-0
7082Fc Bastia Borgo - Lyon Duchere gosti370-10-1
7083Le Puy Foot 43 Auvergne - Cholet gosti162-32-6
7084Stade Lavallois - Sporting De Toulon domaći131-03-0
7085Villefranche - Fc Bourg Peronnas gosti360-11-2

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1513Asante Kotoko - Bechem United gosti202-13-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Slaven Belupo - Nk Varazdin - - 0-00-0
1279Gorica - Istra 1961 domaći570-03-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Hrvatski Dragovoljac - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći441-01-0
1061Nk Sesvete - Medjimurje domaći133-03-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11535Indian Arrows - Chennai City gosti480-00-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6382Saipa - Sanat Naft Abadan Fc gosti320-11-2
6384Naft Masjed Soleyman Fc - Paykan Fc gosti460-01-1
6440Fc Pars Jonoubi Jam - Tractor Sazi Tabriz Fc domaći351-01-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1780Baderan Tehran - Damash Gilan Fc domaći81-12-1
1781Navad Urmia Fc - Sorkhpooshan Pakdasht Fc - - 0-00-0
1783Elmo Adab Tabriz - Rayka Babol Fc gosti380-20-3
1785Esteghlal Khuzestan Fc - Malavan Bandar Anzali Fc VVV-VV-V
1796Fajr Sepasi Fc - Sanat Mes Kerman Fc - - 0-00-0
1969Khosheh Talaei - Gol Reyhan Alborz domaći421-01-0
1978Mes Rafsanjan Fc - Aluminium Arak domaći361-01-1
1979Sepidrood Rasht Sc - Arman Gohar Sirjan domaći480-02-1
1982Niroye Zamini Tehran - Ghasghaei Shiraz - - 0-00-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9480Cork City - Finn Harps domaći460-01-0
9481Derry City - Bohemians domaći630-02-0
9482Shelbourne - St Patrick S domaći221-01-0
9503Shamrock Rovers - Dundalk domaći201-13-2

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6755Athlone - Cabinteely Fc gosti340-11-3
6778Bray - Wexford Youths domaći281-02-0
6779Drogheda - Longford gosti210-10-1
6839Ucd - Cobh Ramblers domaći870-01-0

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11532Leiknir Reykjavik - Afturelding domaći151-02-1
11533Breidablik - Ia Akranes domaći372-07-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4397Virtus Entella - Crotone gosti100-11-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11539Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Achi Nazareth gosti520-01-2
11540Bnei Sakhnin - Hapoel Bney Lod gosti270-11-1
11541Fc Kafr Qasim - Hapoel Um El Fahem domaći241-03-0
11542Hap Nazareth Illit - Ir Ramat Hasharon gosti81-11-3
11543Hapoel Akko - Hapoel Ashkelon domaći381-01-0
11544Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petach Tikva gosti280-21-2
11545Ir Rishon Lezion - Hapoel Afula gosti280-11-1
11546Maccabi Pet Tikva - Hapoel Katamon Jerusalem Fc domaći212-03-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7115Maritzburg United - Stellenbosch Fc domaći131-03-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7967Al Sailiya Sc - Al Gharrafa domaći32-02-0
7968Al Wakra - Umm Salal gosti90-11-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1553Atletico Junior - Jaguares De Cordoba gosti210-13-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6280El Zamalek - Esperance Sportive De Tunis gosti271-13-1
6281Raja Casablanca - Tp Mazembe domaći61-02-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Johor - Kedah domaći431-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Khouribga - Rapide Oued Zem - - 0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4340San Luis - Fc Juarez gosti330-30-3
4343Toluca - Monterrey domaći610-02-0
4356Morelia - Cruz Azul gosti80-22-4
4357Tijuana - Puebla gosti570-00-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2100Atlante - Venados - - 0-00-0
2112Alebrijes De Oaxaca Fc - Correcaminos Uat - - 0-00-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2162Ca Monarcas Morelia - Cruz Azul U20 domaći82-02-1
2165Atletico San Luis - Fc Juarez gosti330-32-1
2230Club Tijuana De Caliente - Puebla domaći102-03-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4500Willem - Groningen domaći272-03-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3140Almere - Helmond domaći351-02-0
3141Cambuur - Jong Psv Eindhoven domaći61-14-2
3142De Graafschap - Jong Az Alkmaar domaći94-05-1
3143Eindhoven - Excelsior domaći381-03-1
3147Fc Oss - Jong Utrecht domaći301-02-1
3148Jong Ajax - Telstar domaći202-02-2
3149Maastricht - Den Bosch - - 0-02-3
3152Nec Nijmegen - Nac Breda gosti610-01-1
3153Roda - Dordrecht domaći342-05-0
3154Volendam - Go Ahead Eagles domaći111-22-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4355Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin domaći63-03-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11524Turbine Potsdam - Essen Schonebeck domaći120-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4196Jahn Regensburg - Dynamo Dresden domaći630-01-2
4197Karlsruher - Nurnberg gosti740-00-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4292Unterhaching - Bayern Munich Am gosti240-10-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Hannover 96 U19 - Wolfsburg U19 gosti660-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1298Nottingen - Neckarsulm gosti470-00-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1370Weiche Flensburg - Werder Bremen Am domaći181-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4331Hertha Berlin Am - Bfc Dynamo gosti112-24-7
4332Lokomotive Leipzig - Meuselwitz domaći101-14-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4344Saarbrucken - Tsg Balingen domaći441-04-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Fanja - Mirbat Sc domaći760-01-0
2502Saham - Al Suwaiq gosti200-10-2
2504Muscat - Al Nahda gosti470-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6889Guairena Fc - Club Libertad domaći92-13-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6893Utc De Cajamarca - Fbc Melgar domaći191-11-1
6894Alianza Lima - Deportivo Municipal domaći660-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4735Rakow Czestochowa - Piast Gliwice domaći161-02-0
4745Jagiellonia - Lech Poznan domaći411-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4599Portimonense - Setubal - - 0-00-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9536Benfica B - Leixoes gosti220-10-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1096Vysocina Jihlava - Usti Nad Labem domaći102-05-4
1097Ranheim - Kristiansund domaći121-03-0
1307Odd Bk - Rosenborg domaći202-14-5
1308Haugesund - Start gosti510-00-2
1309Molde - Aalesund domaći103-15-2
6286Grorud - Ullensakerkisa domaći71-11-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9380Acs Sepsi - Poli Iasi gosti150-11-1
9381Dinamo Bucharest - Fc Clinceni gosti710-00-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Kryliya Sovetov - Orenburg domaći411-01-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2554Cska Moscow U21 - Ural Ekaterinburg U21 domaći83-05-0
2565Dinamo Moscow U21 - Spartak Moscow U21 gosti212-15-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8122Damac Fc - Al Hazem Fc domaći780-03-0
8123Al Adalh Fc - Al Faisaly Ksa gosti180-10-2
8124Al Fayha Fc - Al Raed Fc gosti51-13-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Portadown - Ballyvlare Comrades gosti10-20-2

SJEVERNA IRSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6884Larne - Coleraine domaći451-02-3

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1478Hibernian - Inverness Caledonian Thistle domaći381-05-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4652Real Sociedad - Real Valladolid domaći600-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4980Las Palmas - Malaga domaći480-01-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7760Conil Cf - Cordoba Cf B domaći451-02-0
7761Rota Cd - Salerm Puente Genil Fc gosti450-11-1
7762Arcos Cf - Cd Pozoblanco gosti202-12-1
7763Union Viera Cf - Ud San Fernando gosti30-10-2
7808Cd Ardoi - Vale De Egues gosti160-21-4
7938Almeria B - El Palo - - 0-00-0
7963Udc Torredonjimeno - Atletico Porcuna Cf domaći331-03-0
7964Melilla Cd - Velez Cf - - 0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9585Grasshoppers - Aarau VVV-VV-V

TADŽIKISTAN PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9995Lynx Fc - Lincoln Red Imps Fc gosti230-21-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3918Alanyaspor - Besiktas domaći371-01-2

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9299Al Jazeera Uae - Al Khaleej Khor Fakkan gosti360-10-1
9300Baniyas - Al Ahli Uae gosti90-10-1
9301Fujairah Fc - Al Ittihad Kalba gosti40-10-1

UAE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9523Al Hamriyah - Al Tawon Sc domaći640-01-0
9524Al Oruba - Al Bataeh Uae gosti221-32-3
9525Al Thaid - Masafi gosti290-20-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9527Sc Villa - Bright Stars Fc gosti170-12-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11343Sc Dnipro 1 - Dinamo Kiev gosti450-13-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9511Fk Kokand 1912 - Bukhara domaći211-03-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9509Gran Valencia Maracay Fc - Mineros De Guayana gosti181-21-2
9510Caracas - Academia Puerto Cabello gosti30-11-1

WALES KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9987Caernarfon Town - Newi Cefn Druids domaći21-04-0
9988Flint Town - Prestatyn VVV-VV-V

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10780Estudiantes De Concordia - Boca Juniors 68-82
10839Ciclista Olimpico De La Banda - Obras Sanitarias 91-89

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4671Perth Wildcats - Cairns Taipans 93-93 / 108-107

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8207Liege - Balgacom Spirou Charleroi 59-76

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11364Pato Basquete - Unifacisa 71-61
11365Rio Claro Basquete - Basquete Cearense 86-79
11366Ca Paulistano Sp - Bauru Basket Sp 88-93

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10078Cez Nymburk - Qanto Svitavy 100-83

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8447Proteas Eka Ael - Intercollege Engomis 62-80
8448Apop Paphos - Apoel Nicosia 52-85

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11033Bms Herlev Wolfpack - Bakken Bears 66-121

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1100Newcastle Eagles - Surrey Scorchers 91-78
1101Plymouth Raiders - Cheshire Phoenix 74-77
1113Worcester Wolves - Bristol Flyers 70-70 / 88-85

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5628Khimki - Asvel Basket 108-79
5630Zalgiris Kaunas - Milano 91-91 / 105-97
5631Valencia Basket - Fenerbahce Ulker 86-93

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11340Ktp Kotka - Lapuan Korikobrat 88-94

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11479Champ. Chalons Reims - Limoges 80-77
11480Gravelines Dunkerque - Pau Orthez 64-59
11481Roanne - Metropolitans 92 116-108

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11491Aix Maurienne Savoie Basket - Hermine Nantes Basket 68-73
11492Bc Gries Oberhoffen - Provence Basket 105-84
11493Ja Vichy Clermont - Paris Basketball 88-89
11494Lille Metropole - Asc Denain Voltaire Ph 67-59
11495Saint Chamond - Saint Quentin 96-80
11496Antibes Sharks - Bc Souffelweyersheim 68-61
11497Rouen - Ujap Quimper 29 75-85

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8446Dubrava - Kk Hermes Analitica 91-84

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11534Hapoel Unet Holon - Hapoel Jerusalem 112-115

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11547Lg Sakers - Wonju Dongbu Priory 74-81
11548Seoul Thunders - Mobis Phoebus 96-86
12995Jeonju Kcc Egis - Busan Kt Sonicboom 97-63

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1123Keb Hanabank W - Shinhan S Birds W 72-74
12998Ok Savingbank Ok Shoot W - Woori Bank Wibee W 57-61

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1034Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 136-125
1037Atlanta Hawks - Brooklyn Nets 141-118
1039Toronto Raptors - Charlotte Hornets 96-99
1042Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 101-104
1044Miami Heat - Dallas Mavericks 126-118
1046Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder 133-86
1047New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers 116-104
1049Phoenix Suns - Detroit Pistons 111-113
1052Utah Jazz - Washington Wizards 129-119
1054Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 132-103

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9645Ohio Bobcats - Kent State Golden Flashes 76-69
9652Columbia Lions - Harvard Crimson 69-77
9653Cornell Big Red - Dartmouth Big Green 70-82
9654Dayton Flyers - Davidson Wildcats 82-67
9656Fairfield Stags - Quinnipiac Bobcats 58-60
9657Georgia State Panthers - Georgia Southern Eagles 70-79
9980Marist Red Foxes - Siena Saints 50-52
9981Northern Kentucky Norse - Wright State Raiders 62-64
9982Yale Bulldogs - Penn Quakers 76-73
9983Rider Broncs - Monmouth Hawks 79-67
9984Washington Huskies - Washington State Cougars 74-78

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11505Phantoms Braunschweig - Bg Gottingen 87-91

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7494Stal Ostrow Wielkopolski - Asseco Prokom Gdynia 63-62
7495Gtk Gliwice - Trefel Sopot 71-99

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1126Fc Barreirense - Fc Porto 77-85
1128Benfica - Galitos Barreiro 85-82

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11549Blancos De Rueda Valladolid - Club Ourense Baloncesto Sad 74-73
11550Lucentum Alicante - Caprabo Lleida 67-55
11551Caceres Ciudad Del Baloncesto - Leche Rio Breogan 77-76
11552Cb Penas Huesca - Real Canoe Nc 81-73
11553Chocolates Trapa Palencia - Cb Almansa 106-77

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11554Boras - Wetterbygden Stars 103-102
11555Norrkoping - Kfum Nassjo 89-56
11556Sodertelje - Kfum Umea 93-66
11557Jamtland - Lf Basket 91-71

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10621Cleveland Monsters - Belleville Senators 0-11-5
10622Syracuse Crunch - Wilkes Barre Scranton Penguins 2-24-3
10623Utica Comets - Toronto Marlies 2-07-3
10624Binghamton Devils - Hartford Wolf Pack 1-05-3
10625Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 2-15-3
10626Rochester Americans - Laval Rocket 2-04-2
10627Springfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 1-03-6
10628San Antonio Rampage - Grand Rapids Griffins 2-14-2
10629Texas Stars - Rockford Icehogs 1-24-5
10636Ontario Reign - Tucson Roadrunners 1-28-4
10637Stockton Heat - San Diego Gulls 1-12-4

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7357Karlovy Vary - Mountfield Hk 2-23-3
7358Vitkovice - Mlada Boleslav 0-02-2
7359Zlin - Litvinov 0-13-3
7360Kometa Brno - Liberec 0-03-2
7361Olomouc - Trinec 0-11-2
7362Pardubice - Plzen 0-13-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7364Aalborg - Frederikshavn 0-04-0
7365Herlev - Esbjerg 2-04-1
7366Odense - Herning 0-01-4
7367Rungsted - Roedovre 2-04-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11562Belfast Giants - Guildford Flames 0-07-3
11563Glasgow Clan - Manchester Storm 0-00-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11565Jyp - Hpk 0-01-1
11566Kalpa - Karpat 1-02-2
11567Kookoo - Sport 3-17-1
11568Pelicans - Jukurit 0-21-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10407Hermes - Koovee 2-16-2
10408Hokki - Roki 0-20-3
10409Kettera - Heki 0-34-6
10410Sapko - Jokipojat 0-00-0
10412Tuto - Iisalmen Peli Karhut 0-02-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11569Scorpions De Mulhouse - Amiens 1-12-3
11570Bordeaux Ghc - Angers 1-23-4
11571Anglet Hormadi Elite - Nice Aigles 1-22-4
11572Chamonix Mont Blanc Pionieers - Grenoble 0-10-7
11573Gap - Rouen 0-11-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11574Cs Progym Gheorgheni - Corona Brasov 0-15-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1065Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche 0-12-3
1083Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild 0-20-5
1084Philadelphia Flyers - New York Rangers 1-15-2
1085Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins 1-03-2
1088Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres 1-14-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7368Adler Mannheim - Krefeld Pinguine 1-03-0
7369Eisbaren Berlin - Deg Metro Stars 0-01-1
7370Erc Ingolstadt - Augsburger Panthers 0-12-2
7460Iserlohn Roosters - Kolner Haie 2-12-3
7461Straubing Tigers - Bremerhaven Pinguins 0-01-4
7464Thomas Sabo Ice Tigers - Ehc Munchen 1-02-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10413Bad Tolz - Bad Nauheim 1-03-1
10414Bietigheim Steelers - Heilbronner Falken 1-05-2
10415Crimmitschau - Lausitzer Fuchse 2-32-7
10416Esv Kaufbeuren - Bayreuth Tigers 0-22-7
10417Landshut Cannibals - Revensburg Towerstars 0-01-4
10418Lowen Frankfurt - Dresdner Eislowen 1-15-5
10419Wolfe Freiburg - Kassel Huskies 1-14-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11575Tolpar U20 - Avto U20 2-16-1
11576Irbis Kazan U20 - Omskie Yastreby U20 0-10-3
11577Reaktor Nizhnekamsk U20 - S. Barsy Astana U20 1-04-2
11578Almaz U20 - Ska 1946 U20 0-02-2
11579Mhk Dynamo U20 - Loko Yaroslavl U20 2-02-2

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10345Saryarka - Ska Neva 0-01-5
10351Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 1-11-2
10401Neftjanik Almetjevsk - Lada Togliatti 2-24-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10474Kosice - Banska Bystrica 1-12-3
10476Nitra - Detva 3-05-1
10478Poprad - Zvolen 0-12-4
10479Dvtk Jegesmedvek - Dukla Michalovce 0-01-1
10480Slovan Bratislava - Trencin 0-31-4
10481Mac Ujbuda - Nove Zamky 1-11-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11589Aik - Modo 0-11-4
11590Bjorkloven - Sodertalje 1-02-2
11591Karlskrona Hk - Vastervik 2-23-3
11592Kristianstad - Hc Vita Hasten 0-14-3
11593Timra - Mora 2-13-2
11594Tingsryd - Almtuna Is 1-34-4
11595Vasteras - Bofors 0-03-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7766Ambri - Davos 0-03-0
7767Bern - Fr. Gotteron 0-00-0
7768Biel - Zsc Lions 2-05-1
7769Rapperswil - Lugano 1-11-4
7770Servette - Lausanne 2-04-1
7771Zug - Scl Tigers 2-14-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10615Ajoie - Chaux De Fonds 2-17-3
10616Ev Zug Academy - Hc Biasca 4-06-3
10617Kloten - Gck Lions 0-13-2
10618Olten - Langenthal 0-01-4
10619Visp - Thurgau 0-12-2
10620Sierre - Ehc Winterthur 0-05-1

ATP ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3033T.Fritz - J.Isner 15-142-67-52-1
3055R.Nadal - G.Dimitrov 12-56-36-22-0

ATP ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10704Cabal J S R.Farah - A.Mannarino F.Martin 12-66-46-22-0
10705N.Cacic D.Lajovic - L.Kubot M.Melo 13-227-60-61-2

ATP DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11564D.Evans - S.Tsitsipas 5-122-63-60-2
11643N.Djokovic - G.Monfils 15-132-67-62-1

ATP DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11642R.Klaasen O.Marach - H.Kontinen Struff J L 12-56-36-22-0
9581J.Peers M.Venus - J.Melzer E.Roger Vasselin 13-87-66-22-0

ATP SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1138T.Monteiro - A.Ramos Vinolas 8-124-64-60-2
3032C.Garin - T.Seyboth Wild V-V6-7V-VV-V
9596F.Delbonis - C.Ruud 10-145-75-70-2
9597R.Olivo - H.Dellien 17-173-67-62-1

ATP SANTIAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10706F.Bagnis P.Cuevas - M.Arevalo J.O Mara 10-136-74-60-2
10707M.T.Barrios Vera A.Tabilo - R.Carballes Baena A.Davidovich Fokina 5-123-62-60-2

CHALLENGER CALGARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6120L.Broady - G.Oliveira 15-167-62-62-1
6129M.Cressy - Y.Takahashi 17-164-67-62-1
6131G.Blancaneaux - A.Rinderknech 6-124-62-60-2
6134K.Zuk - T.Kamke 12-86-46-42-0

CHALLENGER CALGARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11754L.Broady S.Clayton - H.Heliovaara P.Niklas Salminen 21-231-67-62-1
11755H.Bourchier F.Peliwo - K.Drzewiecki G.Oliveira 13-96-37-62-0
11756M.Guinard A.Rinderknech - N.Pasha M.Schnur 15-221-67-61-2

CHALLENGER COLUMBUSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1213J.Rodionov - K.Uchida 14-127-67-62-0
1215A.Vukic - D.Istomin 5-123-62-60-2
1222J.Wolf - C.Stebe 18-165-77-62-1
1224M.Torpegaard - M.Polmans 14-117-57-62-0

CHALLENGER PAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1209T.Gabashvili - B.Bonzi 15-166-42-62-1
1210H.Grenier - J.Janowicz 6-123-63-60-2
1211Q.Halys - E.Gulbis 13-187-64-61-2
1212J.Vesely - H.Mayot 14-127-67-62-0

CHALLENGER PAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1227B.Bonzi A.Hoang - A.Sancic T.Weissborn 13-96-37-62-0

ITF ANTALYA 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12873D.Ajdukovic - Y.Oliel 12-36-26-12-0
12874J.Forejtek - P.Cachin 13-144-66-21-2

ITF MEN RIO CUARTO DOUBLES M ITF ARG 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12843T.M.Etcheverry M.Kestelboim - F.Zeballos M.Zukas 21-194-66-42-1
12844A.Merino M.Pena Lopez - J.M.Cerundolo J.P.Sorgi V-VV-VV-VV-V

ITF RIO CUARTO 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12846C.Ugo Carabelli - R.Burruchaga 13-107-66-42-0

ITF WOMEN PERTH SINGLES W ITF AUS 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12875A.Tere Apisah - I.Ramialison 9-135-74-60-2
12876D.Aiava - A.Muhammad 22-176-36-72-1
12877S.Park - J.Elie 9-133-66-70-2
12878S.Akita - L.Kung 12-36-26-12-0

WTA ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10708R.Zarazua - L.Fernandez 6-123-63-60-2
1141H.Watson - X.Wang 13-106-47-62-0

WTA ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11753C.Dolehide A.Sharma - D.Krawczyk G.Olmos 6-124-62-60-2

WTA DOHATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1144A.Barty - P.Kvitova 14-144-66-21-2
11645S.Kuznetsova - A.Sabalenka 7-124-63-60-2

WTA DOHA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11644Hsieh S W B.Strycova - G.Dabrowski J.Ostapenko 21-116-25-72-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10048Krems - Ferlach 35-26

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10060Sonderjyske - Lemvig 18-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10062Silkeborg - Aarhus United 29-25

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1571Valence Handball - Cavigal Nice 24-33
1572Cesson - Selestat 25-24
1573Dijon Bourgogne - Js Cherbourg Manche Hb 26-23
1574Grand Nancy Metropole Hb - Grand Besancon Doubs Handball 27-23
1577Limoges Hand 87 - Billere Hb Pau Pyrenees 35-20
1588Saran Loiret Handball - Esshb Strasbourg 29-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10063Ftc Budapest - Mezokovesdi 33-28

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10070Mtk Budapest - Mosonmagyarovari Kcse 27-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11558Asv Hamm - Eisenach 32-27
11559Dormagen Rhineland - Emsdetten 27-26
11560Gummersbach - Aue 32-27
11561Hc Elbflorenz 2006 - Djk Rimpar Wolfe 25-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10077Hc Buzau - Baia Mare 27-30

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11031Skp Bratislava - Topolcany 32-19
11032Hlohovec - Hkm Sala 22-29

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2656Slovenj Gradec - Koper 23-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11477Elche - Bmc Liberbank Gijon 32-26

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11478Lugi - Ifk Ystad 30-30

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11471Ateneo - Upcn San Juan Voley 0-10-20-3
11472River Plate - Obras San Juan 0-10-23-2

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7288Cristovao Caetano - Sao Paulo Barueri Vc 0-11-11-3
7289Ec Pinheiros - Fluminense Fc 0-10-20-3
7290Minas - Concilig Volei Bauru 0-11-13-1
7291Cr Flamengo - Curitiba Volei 1-02-03-0
7292Praia Clube - Sollys Osasco 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11743Middelfart Vk - Hvidovre Vk 0-11-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11744Savo Volley - Akaa Volley 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9732Nice - Cannes 1-01-13-2
9733Toulouse - Tours 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2519Mks Slepsk Suwalki - Wks Czarni Radom 0-10-21-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9738Halkabank Ankara - Inegol Belediyespor 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
3119As Beziers Herault - Mont De Marsan 55-17
3129Provence Rugby - Stade Aurillacois 40-10
3155Rugby Club Vannes - Valence Romans Drome 47-21
3156Us Carcassonne - Montauban 23-14
3157Colomiers Rugby - Us Oyonnax 22-19

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2936Leeds Rhinos - Warrington Wolves 36-0

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
1305Detroit Tigers - Toronto Blue Jays 4-5
1306Miami Marlins - Houston Astros 4-6
1312Minnesota Twins - Boston Red Sox 4-1
1313Pittsburgh Pirates - Baltimore Orioles 4-11
1314Washington Nationals - Tampa Bay Rays 1-8
1315New York Mets - St Louis Cardinals 3-2
1317Chicago White Sox - Cleveland Indians 8-3
1358Cincinnati Reds - Oakland Athletics 10-1
1362Milwaukee Brewers - L A Dodgers 6-5
1363Arizona Diamondbacks - Seattle Mariners 2-6
1368L A Angels - Texas Rangers 7-2
1369San Diego Padres - Chicago Cubs 5-1

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
10710Futsal Dinamo - Mnk Vrgorac 7-3

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
10709Mnk Novo Vrijeme Makarska - Uspinjaca Zagreb 4-4

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
10777Ca Osasuna Magna - Murcia 4-3
10778Palma Futsal - O Parrulo Fs 3-2
10779Levate Ud Fs - Fs Valdepenas 5-4

SUPER G HINTERSTODER DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11175E.Buzzi - N.Allegre 0-1
11176M.Casse - A.Sander 1-0
11177R.Cochran Siegle - R.Baumann 1-0
11178B.Feuz - J.Clarey 1-0
11179M.Franz - D.Danklmaier 1-0
11180T.Ganong - C.Walder 1-0
11181K.Jansrud - M.Caviezel 0-1
11182A.Aamodt Kilde - M.Mayer 0-1
11183V.Kriechmayr - T.Dressen 1-0
11184A.Pinturault - M.Odermatt 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 3671011131516192326324950525560626870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 78162735
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1114202224
arrow CO Connecticut 6/44 61620223033
arrow DA Multi-Daily A 6/99 445061647581
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81418206191
arrow DC Multi-Daily C 6/99 144243467687
arrow EM Euro Millions 5/50 811202223
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 37122021262729313334414445485962666768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 5681218232528303840434556596364656869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 45152433
arrow FK Finska Keno D 20/70 245716181931363839434546545761656770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 913151822252630313843445152565865666869
arrow FT Finska Keno T 20/70 58121621222426293031334450525758616469
arrow GO Njemačka Keno 20/70 127913181921242530313244454649606768
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3891013141718262834374650535658596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1256781516192122242530353947515253
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12789162028323539424346505152555662
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 619273536
arrow NP New York Pick 10 20/80 2591012161821232631334851535558596380
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 34182123303240424344464851535559666972
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 311141920232629353840465354566870737679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 89192130
arrow SB Španjolska Bono 6/49 182031324546
arrow TK Tennessee Cash 5/35 123916
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 23144164
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1215161927
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 14101317182325273740424350536061647477