Subota 29.02.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12108Lazio - Bologna - - 2-02-0
12109Borussia Dortmund - Freiburg - - 1-01-0
12110West Brom - Wigan - - 0-00-1
12111Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moscow - - 0-00-0
12112Hearts - Rangers - - 0-01-0
12113Valencia - Real Betis - - 0-02-1
12114Monaco - Reims - - 1-01-1
12115Barcelona Borges - Pick Szeged - - 0-01-0
12116Vardar Skopje - Montpellier - - 0-00-1
12117P.Kvitova - A.Sabalenka - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1267Mlila - Bordj Bou Arreridj domaći530-02-0
1268Usm Bel Abbes - Us Biskra gosti620-00-1
1269Ca Constantine - Nc Magra gosti320-11-1
1270Es Setif - Na Hussein Dey domaći550-02-0
1273Belouizdad - Js Kabylie domaći113-03-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9387Gimnasia Lp - Atletico Tucuman domaći540-01-0
9388River Plate - Defensa Y Justicia gosti230-11-1
9389Ca Central Cordoba Se - Banfield gosti270-11-1
9390Godoy Cruz - Union De Santa Fe domaći61-11-3

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Ca Brown De Adrogue - Cd Santamarina Tandil - - 0-00-0
1255Belgrano - Deportivo Moron domaći101-01-0
7082Ca Alvarado - Ca Temperley gosti820-00-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Comunicaciones - Argentino De Quilmes domaći610-02-1
1258Csd Flandria - Club Atletico Fenix domaći870-01-0
1259Deportivo Armenio - Sacachispas Fc - - 0-00-0
1260Los Andes - Cd Uai Urquiza gosti320-10-1
1262San Telmo - Almirante Brown - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Deportivo Muniz - Juventud Unida San Miguel domaći540-01-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1371Perth Glory - Western Sydney Wanderers Fc gosti30-32-3
1378Melbourne City Fc - Brisbane Roar Fc domaći341-03-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Melbourne Victory - Adelaide gosti70-12-1
1080Western United Fc - Central Coast domaći94-26-2
1081Melbourne City - Brisbane domaći550-01-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9560Adelaide Olympic Fc - Adelaide Comets Fc gosti460-00-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1351Mt Druitt Town Rangers Fc - Sydney Fc gosti80-21-2
1352Blacktown City Fc - Sydney United domaći321-01-0
1353Olympic Sharks - Wollongong gosti100-11-2
1354Rockdale City Suns - Manly United Fc domaći121-12-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12712Gold Coast United Fc - Queensland domaći22-14-4
12713Brisbane Strikers - Moreton Bay United Fc gosti380-11-4
12714Capalaba - Sunshine Coast Wanderers domaći71-14-3
12715Redlands United Fc - Gold Coast Knights Sc gosti30-50-9
12716Magpies Crusaders United - Brisbane City Fc gosti280-11-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3927Dandenong Thunder - Bentleigh Greens domaći750-01-0
3985Hume City - Dandenong City Sc gosti280-12-1
4116St Albans Saints - Melbourne Knights domaći680-02-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2882Sv Lafnitz - Kapfenberg gosti390-10-3
2885Bw Linz - Grazer Ak gosti270-11-1
2893Fc Liefering - Austrija Klagenfurt domaći600-03-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12342Bruck Leitha - Sv Leobendorf gosti850-01-1
12343Fc Marchfeld Donauauen - Admira Wacker Ii gosti230-11-1
12344Wiener Viktoria - Neusiedl domaći431-03-0
12345Fc Mauerwerk - Sv Stripfing domaći71-02-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1513Sumgayit - Keshla domaći41-12-2
1545Qarabag - Sabah - - 0-00-0

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4226Al Muharraq - Manama Club domaći172-04-0
4231Al Najma Manama - Al Riffa gosti132-14-2
4232Al Hala - Al Ahli Sc Manama gosti500-01-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Waasland - Anderlecht gosti80-10-3
1578Eupen - Royal Excel Mouscron gosti411-12-1
1579Zulte Waregem - Kortrijk domaći302-02-2
1596Royal Antwerp - Oostende domaći12-03-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12168Fk Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg gosti321-12-3
12169Fk Zvijezda 09 - Zeljeznicar gosti190-20-3
12170Borac Banja Luka - Fk Sarajevo gosti420-10-2
12171Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla domaći182-02-0

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Ceilandia Esporte - Se Ceilandense Df - - 0-00-0
1878Unai Ec Df - Taguatinga Ec Df domaći131-01-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1978Americano Rj - Nova Iguacu gosti520-02-1
1979Cabofriense Rj - Flamengo gosti141-11-4
1980Resende - Vasco Da Gama domaći351-11-1

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1982Joinville - Marcilio Dias gosti211-11-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1984Ceara - Guarany Sc Ce - - 0-00-0
1987Pacajus - Caucaia gosti60-22-3

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1990Gremio - Juventude domaći92-03-0
1999Caxias - Internacional gosti330-11-1

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2002Atletico Go - Jaragua Ec Go domaći13-05-0

BRAZIL MARANHENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7280Imperatriz - Se Juventude Ma gosti281-12-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2065America Mineiro - Tombense Fc Mg domaći51-02-1

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2076Bragantino Clube Para - Paysandu Pa gosti210-20-2

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2079Toledo Pr - Coritiba Pr domaći251-01-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2162Santos - Palmeiras - - 0-00-0
2166Gremio Osasco Audax Ec Sp - Monte Azul gosti490-02-2
2168Rio Claro - Sao Bento domaći261-01-2
2169Sao Caetano - Portuguesa Sp - - 0-00-0
2170Red Bull Brasil Sp - Ca Votuporanguense Sp gosti70-10-1
2493Ec Sao Bernardo Sp - Rio Preto domaći171-01-0
2494Nacional Ac Sp - Ge Osasco Sp domaći12-02-1
2500Comercial Sp - Capivariano Fc Sp domaći451-02-1
2519Paulista Fc Sp - Marilia gosti580-00-2

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2534Retro Fc Brasil - Vitoria Pe domaći590-02-0
2541Sport Recife - Afogados Ingazeira Pe domaći122-04-0
2544Petrolina - Central Pe gosti131-11-1
2554Salgueiro - Decisao Pe gosti480-02-1

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7287River Pi - Flamengo - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9237Dunav Ruse - Botev Vratsa - - 0-00-0
9238Botev Plovdiv - Cherno More Varna domaći570-01-1
9239Fc Tsarsko Selo Sofia - Cska Sofia domaći62-12-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2952Fk Teplice - Slovan Liberec VVV-VV-V
2953Jablonec - Viktoria Plzen gosti230-21-2
2954Pribram - Mlada Boleslav - - 0-00-0
2955Sfc Opava - Sigma Olomouc domaći382-02-1
2956Sparta Prague - Zlin domaći530-02-2

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3737Hradec Kralove U19 - Viktoria Plzen U19 - - 0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1173Cobresal - Municipal Iquique gosti230-11-1
1174Colo Colo - Universidad De Concepcion domaći202-02-2
1185Union Espanola - Everton De Vina domaći470-02-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6248Ael Limassol - Ethnikos Achnas domaći112-04-1
6249Doxa Katokopias - Pafos gosti270-10-4
9245Nea Salamina Famagusta - Apollon Limassol gosti140-11-3

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6138Fk Mladost Ljeskopolje - Titograd domaći421-01-1
6139Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad gosti310-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2960Esbjerg Fb - Fc Nordsjaelland domaći91-21-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1879Kolding - Naestved gosti30-11-1
1880Fremad Amager - Fredericia domaći101-04-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7179Barcelona Sc - Ldu Portoviejo domaći560-01-1
7181Orense Sc - Guayaquil City Fc domaći221-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3961Brighton - Crystal Palace gosti700-00-1
3964Bournemouth - Chelsea gosti330-12-2
3967Newcastle - Burnley - - 0-00-0
3969West Ham - Southampton domaći152-13-1
3981Watford - Liverpool domaći540-03-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9318Hull - Leeds gosti50-10-4
9319Blackburn - Swansea domaći251-12-2
9324Cardiff - Brentford gosti52-22-2
9345Fulham - Preston domaći580-02-0
9346Huddersfield - Charlton domaći251-04-0
9347Luton - Stoke gosti90-11-1
9348Millwall - Bristol City gosti100-11-1
9349Qpr - Birmingham gosti240-12-2
9350Reading - Barnsley domaći171-02-0
9351Sheffield Wednesday - Derby gosti70-31-3
9352West Brom - Wigan gosti730-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Blackpool - Ipswich domaći261-02-1
2192Bolton - Accrington Stanley - - 0-00-0
2194Bristol Rovers - Shrewsbury gosti690-00-1
2198Burton Albion - Peterborough gosti520-01-1
2199Doncaster - Wycombe domaći451-03-1
2200Gillingham - Afc Wimbledon gosti490-01-2
2204Oxford United - Southend domaći171-12-1
2205Rotherham - Milton Keynes Dons domaći101-11-1
2206Tranmere - Fleetwood VVV-VV-V

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2353Bradford - Plymouth domaći62-02-1
2354Cambridge United - Carlisle gosti270-11-2
2365Colchester - Cheltenham gosti390-10-2
2368Exeter - Crawley Town gosti340-11-1
2369Forest Green - Leyton Orient VVV-VV-V
2370Grimsby - Northampton gosti90-20-3
2371Macclesfield - Salford gosti300-20-2
2372Mansfield - Swindon VVV-VV-V
2373Morecambe - Crewe gosti470-01-1
2386Oldham - Newport County domaći252-05-0
2389Port Vale - Scunthorpe domaći161-02-2
2390Stevenage - Walsall VVV-VV-V

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9354Atherton Collieries Afc - Matlock Town VVV-VV-V
9355Buxton - Stafford Rangers domaći242-05-1
9356Fc United Of Manchester - Warrington domaći92-24-4
9357Gainsborough - South Shields gosti90-21-4
9358Grantham - Stalybridge domaći710-02-0
9363Hyde United - Lancaster domaći22-15-2
9364Morpeth Town - Bamber Bridge VVV-VV-V
9365Nantwich Town - Mickleover Sports VVV-VV-V
9366Scarborough Athletic - Radcliffe Borough domaći122-03-1
9367Whitby Town - Ashton United domaći21-01-1
9368Witton Albion - Basford United VVV-VV-V

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3759Notts County - Aveley domaći323-05-0
3782Barnet - Halesowen domaći650-01-1
3788Concord Rangers - Royston Town domaći351-01-1
3789Fylde - Harrogate Town domaći530-02-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10735Barrow - Dagenham Redbridge domaći62-12-1
10736Boreham Wood - Hartlepool domaći11-01-1
10737Bromley - Sutton United gosti160-10-1
10738Eastleigh - Halifax VVV-VV-V
10739Ebbsfleet United - Stockport gosti870-00-1
10740Solihull Moors - Dover Athletic domaći361-03-0
10741Torquay - Chorley domaći451-02-0
10742Woking - Maidenhead United domaći620-02-0
10743Yeovil - Wrexham domaći421-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9369Braintree Town - Bath City domaći600-02-0
9370Chippenham - St Albans gosti400-12-1
9371Dartford - Wealdstone - - 0-00-0
9372Dorking Wanderers - Slough Town domaći132-13-5
9373Dulwich Hamlet - Tonbridge gosti860-00-1
9374Eastbourne Borough - Billericay Town domaći21-01-1
9375Hampton Richmond - Chelmsford City VVV-VV-V
9376Hungerford Town - Hemel Hampstead Town VVV-VV-V
9377Welling - Havant Waterlooville VVV-VV-V
9378Weymouth - Maidstone United domaći33-05-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10744Blyth Spartans - Kettering VVV-VV-V
10745Boston Utd - Farsley Celtic VVV-VV-V
10746Chester - Gateshead VVV-VV-V
10747Darlington - Brackley Town domaći421-01-1
10748Gloucester - Alfreton Town VVV-VV-V
10749Hereford - Altrincham gosti450-10-2
10750Kidderminster - Guiseley VVV-VV-V
10751Kings Lynn - Southport VVV-VV-V
10752Leamington - Bradford Park Avenue VVV-VV-V
10753Spennymoor - Telford domaći441-33-3
10754York - Curzon Ashton gosti720-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9402Afc Hornchurch - Haringey Borough domaći590-02-1
9403Bognor Regis Town - Bowers Pitsea Fc VVV-VV-V
9404Brightlingsea Regent - East Thurrock VVV-VV-V
9405Carshalton Athletic - Horsham domaći22-04-0
9406Cheshunt Fc - Folkestone Invicta VVV-VV-V
9407Corinthian Casuals - Bishop S Stortford VVV-VV-V
9408Enfield - Kingstonian VVV-VV-V
9409Leatherhead - Margate VVV-VV-V
9410Wingate Finchley - Lewes gosti71-11-1
9431Worthing - Potters Bar Town gosti330-11-1

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9435Barwell - Redditch VVV-VV-V
9436Biggleswade Town - Banbury United VVV-VV-V
9437Hednesford - Leiston VVV-VV-V
9447Hitchin - Peterborough Sports Fc VVV-VV-V
9448Kings Langley - Coalville Town VVV-VV-V
9453Needham Market Fc - Tamworth VVV-VV-V
9454Nuneaton - Bromsgrove Rovers VVV-VV-V
9456Rushden - Rushall Olympic VVV-VV-V
9457St Ives Town - Alvechurch VVV-VV-V
9458Stourbridge - Lowestoft Town domaći221-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9468Gosport Borough - Farnborough VVV-VV-V
9469Harrow Borough - Salisbury VVV-VV-V
9470Hartley Wintney - Blackfield Langley VVV-VV-V
9471Hendon - Truro City gosti271-11-4
9472Merthyr Town - Beaconsfield Town - - 0-00-0
9473Poole Town - Hayes Yeading United VVV-VV-V
9474Swindon Supermarine - Tiverton VVV-VV-V
9475Taunton Town - Walton Casuals VVV-VV-V
9505Weston Super Mare - Metropolitan Police VVV-VV-V
9506Wimbourne - Chesham United gosti241-21-2
9507Yate Town - Dorchester VVV-VV-V

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3792Inter Turku - Tps domaći391-01-0
3868Mariehamn - Hifk gosti500-02-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4147Paris St Germain - Dijon domaći31-04-0
4148Amiens - Metz gosti260-10-1
4150Brest - Angers Sco gosti430-10-1
4154Monaco - Reims domaći311-01-1
4157Montpellier - Strasbourg domaći570-03-0
4158Toulouse - Rennes gosti30-10-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5271Lorient - Fc Chambly Oise gosti91-21-2

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5816Dreams Fc - Aduana Stars gosti770-00-1
5817Legon Cities Fc - Eleven Wonders Fc - - 0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10638Deportivo Mixco - Deportivo Siquinala gosti890-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1280Nk Osijek - Hajduk Split - - 0-00-0
1283Dinamo Zagreb - Rijeka domaći11-04-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12332Cibalia - Solin gosti590-01-1
12333Nk Dugopolje - Nk Dubrava domaći291-03-0
12334Orijent - Bijelo Brdo domaći141-11-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Real Kashmir Fc - Aizawl domaći371-02-2
1591East Bengal - Churchill Brothers gosti100-11-1
1592Gokulam Kerala - Minerva Punjab gosti330-11-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1595Chennaiyin Fc - Fc Goa domaći550-04-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9504Sligo - Waterford VVV-VV-V

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6858Shamrock Rovers Ii - Galway domaći690-01-1

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5850Valur - Ibv Vestmannaeyjar domaći104-04-1
5851Ka Akureyri - Keflavik domaći171-01-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4382Lazio - Bologna domaći182-02-0
4384Udinese - Fiorentina VVV-VV-V
4385Napoli - Torino domaći191-02-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4419Benevento - Spezia gosti150-13-1
4435Cittadella - Cremonese - - 0-00-0
4448Empoli - Pordenone Calcio gosti320-10-1
4449Juve Stabia - Trapani gosti300-12-2
4450Pisa - Perugia domaći540-01-0
4452Venezia - Cosenza domaći381-01-1
4493Chievo - Livorno gosti570-00-1
4495Frosinone - Salernitana domaći720-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11513Casertana - Cavese domaći480-02-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9512Hap Kfar Saba - Hap Raanana domaći402-03-0
9513Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv gosti40-10-1
9514Bnei Yehuda - Hapoel Haifa - - 0-00-0
9515Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera domaći301-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7116Golden Arrows - Highlands Park Fc domaći61-01-1
7117Orlando Pirates - Kaizer Chiefs gosti300-10-1
7118Chippa United - Amazulu domaći480-01-0
7119Supersport United - Bidvest Wits domaći331-02-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7969Al Khor - Katar domaći860-02-0

KAZAHSTAN SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2087Fc Astana - Kaisar Kyzylorda domaći401-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1554Boyaca Patriotas - Boyaca Chico domaći590-01-1
1555Atletico Nacional - Independiente Medellin gosti440-11-1
1558America De Cali - Deportivo Cali gosti630-01-1
1655Alianza Petrolera - Deportes Tolima gosti120-10-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3111Ad Municipal Grecia - Herediano - - 0-00-0
7680Perez Zeledon - Adr Jicaral domaći820-02-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2875Puerto Golfito Fc - Municipal Garabito domaći890-01-1
2878Ad Guanacasteca - Ad Santa Rosa domaći101-01-1
2936Futbol Consultants Desamparados - Ad Municipal Turrialba Fc domaći291-02-0
2949Sporting San Jose - Curridabat Fc - - 0-00-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5852Al Ahly - Mamelodi Sundowns domaći560-02-0
5853Wydad Casablanca - Es Sahel domaći111-02-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6140Mouloudia Club Of Oujda - Difaa El Jadida gosti660-01-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11526Fehervar - Kaposvar domaći23-03-0
11527Honved - Diosgyor gosti460-00-4
11528Mezokovesd Zsory - Zalaegerszeg gosti390-11-2
11529Ujpest - Puskas Akademia gosti31-22-3
11530Varda - Paksi Se domaći740-02-0
11531Ferencvaros - Debreceni domaći62-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4506Pachuca - Queretaro domaći341-01-1
4522America Mexico - Necaxa gosti220-20-3
4525Tigres - Unam Pumas domaći451-03-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2149Zacatepec - Cafetaleros De Tapachula gosti530-02-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6122Athletico Mexiquense - Monterrey U20 domaći341-01-1
6123America Mexico - Necaxa domaći500-01-2
6124Pachuca - Queretaro domaći81-11-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4512Den Haag - Heracles - - 0-00-0
4519Fc Zwolle - Vitesse domaći61-24-3
4521Vvv Venlo - Fortuna Sittard - - 0-00-0
4530Twente - Heerenveen gosti40-12-3

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6178Amsterdam Fc - Ijsselmeervogels domaći11-02-0
6182Katwijk - Hardenberg gosti132-12-1
6183Koninklijke Hfc - Scheveningen VVV-VV-V
6186De Treffers - Rijnsburgse Boys gosti550-00-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4358Augsburg - Borussia Monchengladbach gosti490-02-3
4365Borussia Dortmund - Freiburg domaći151-01-0
4366Hoffenheim - Bayern Munich gosti20-40-6
4368Mainz - Paderborn domaći292-02-0
4369Fc Koln - Schalke domaći92-03-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Aue - Hamburg domaći401-03-0
4215Darmstadt - Heidenheim domaći112-02-0
4216Greuther Furth - Stuttgart domaći480-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
42931860 Munich - Chemnitzer gosti21-24-3
4294E. Braunschweig - Uerdingen domaći133-04-1
4300Magdeburg - Cz Jena gosti82-16-2
4312Sonnenhof Grossaspach - Hallescher domaći760-01-0
4315Waldhof Mannheim - Kaiserslautern gosti730-01-1
4318Zwickau - Wurzburger Kickers domaći41-01-2

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4745Bayern Munich U19 - Ulm 1846 U19 domaći381-01-0
5078Stuttgart U19 - Karlsruher U19 gosti191-12-2
5130Freiburg U19 - Hoffenheim U19 domaći61-14-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12185Bad Vilbel - Vfb Ginsheim 1916 VVV-VV-V
12186Eintracht Stadtallendorf - Baunatal gosti130-12-3
12187Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Fc Eddersheim VVV-VV-V
12188Rw Hadamar - Hessen Kassel gosti100-40-8
12189Turk Gucu Friedberg - 1. Hanauer Fc 93 domaći301-03-1
12190Viktoria Griesheim - Sv Steinbach 1920 gosti620-01-1
12191Waldgirmes - Sc Hessen Dreieich gosti320-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12223Sgv Freiberg - Fv Ravensburg domaći341-14-1
12224Stuttgart Kickers - Fsv 08 Bissingen VVV-VV-V
12225Tsv Ilshofen - Stuttgart Amateurs gosti420-10-5
12226Sv Oberachern - Linx - - 0-00-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5631Msv Pampow - Torgelower Greif domaći92-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2918Aubstadt - Vfr Garching VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9439Wolfsburg Am - Lubeck domaći281-01-2
9441Rehden - Hamburg Am VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4336Energie Cottbus - Optik Rathenow domaći172-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4347Bahlinger Sc - Elversberg - - 0-00-0
4348Bayern Alzenau - Fsv Frankfurt domaći151-21-3
4349Fc Giessen - Tus Rot Weiss Koblenz gosti560-02-1
4350Offenbacher Kickers - Hoffenheim Am VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12180Bergisch Gladbach - Bonner domaći201-01-0
12181Borussia Monchengladbach Am - Sc Verl gosti90-21-3
12182Fortuna Dusseldorf Am - Vfb Homberg domaći172-02-0
12183Sv Rodinghausen - Tus Haltern domaći431-05-1
12184Fortuna Koln - Schalke Am gosti700-00-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12324Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Sv Eutin 08 VVV-VV-V
12325Lubeck Amateurs - Sv Eichede gosti150-30-3
12326Tsv Bordesholm - Oldenburger Sv gosti260-21-2
12327Inter Turkspor Kiel - Tsb Flensburg gosti252-22-3

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6285Dhofar Scsc - Sohar gosti490-00-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6413Cd Universitario - Ca Independiente De La Chorrera domaći61-23-2
6414Atletico Chiriqui - Arabe Unido gosti111-12-3
6415Costa Del Este Fc - Alianza gosti720-01-1
6416Tauro - Plaza Amador gosti30-12-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6417River Plate Asuncion - 12 De Octubre gosti100-10-2
6418Nacional Par - Olimpia domaći451-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6922Academia Cantolao - Atletico Grau domaći900-01-0
6923Cienciano - Ayacucho Fc domaći181-11-4
6990Alianza Universidad De Huanuco - Deportivo Llacuabamba domaći263-03-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4746Wisla Krakow - Wisla Plock domaći101-12-2
4756Gornik Zabrze - Pogon Szczecin domaći202-03-1
4758Legia Warsaw - Cracovia Krakow domaći202-02-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4714Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec gosti560-00-2
4715Gks Belchatow - Jastrzebie - - 0-00-0
4722Gks Tychy - Sandecja Nowy Sacz domaći62-12-2
4723Stomil Olsztyn - Odra Opole gosti72-14-2
4724Lks Nieciecza - Mks Chojniczanka Chojnice gosti570-01-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4600Rio Ave - Belenenses - - 0-00-0
4616Boavista - Gil Vicente gosti770-00-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9537Sporting Farense - Ac Viseu gosti460-03-1
9538Penafiel - Nacional Madeira gosti850-01-1
9548Feirense - Academica domaći620-01-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6422Beira Mar - Torreense domaći241-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5857Chrudim - Lisen domaći840-01-0
5858Brno - Pardubice gosti460-01-2
5859Bryne - Egersund gosti200-11-3
5860Strommen - Kfum Oslo gosti490-00-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9320Viitorul Constanta - Cs Voluntari - - 0-00-0
9321Fc Botosani - Fcsb domaći51-22-2

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2473Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii Tg.Jiu domaći500-04-0
2475Petrolul Ploiesti - Farul Constanta - - 0-00-0
2476Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Concordia Chiajna domaći560-02-1
2478Fc Dunarea Calarasi - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći411-02-1
2483Uta Arad - Ripensia Timisoara domaći291-03-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Cska Moscow - Ural Ekaterinburg gosti720-01-1
1458Dynamo Moscow - Spartak Moscow gosti290-10-2
1462Akhmat Grozny - Rostov gosti450-11-1
1463Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moscow - - 0-00-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5898Washington Dc United - Colorado Rapids domaći600-01-2
5900Montreal Impact - New England Revolution gosti131-12-1
5904Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy gosti130-11-1
5910San Jose Earthquakes - Toronto Fc gosti400-12-2
5911Dallas Burns - Philadelphia Union domaći610-02-0
5947Orlando City Sc - Real Salt Lake - - 0-00-0
5951Nashville Sc - Atlanta United Fc gosti91-21-2
5952Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City gosti171-21-3

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7729Jocoro Fc - Cd El Vencedor gosti50-22-3
7730Santa Tecla - Alianza gosti160-11-1
7731Chalatenango - Cd Fas domaći221-01-0
7760Sonsonate Fc - Once Municipal gosti100-11-2
7761Isidro Metapan - Cd Aguila domaći900-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8128Al Ittihad Ksa - Al Shabab Ksa gosti102-15-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6231Dundela Fc - Newry City Afc - - 0-00-0
6234Knockbreda - Psni domaći53-24-2

SJEVERNA IRSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Ballinamallard United - Ballymena gosti150-10-2
6887Dungannon - Cliftonville gosti600-01-2
6888Glentoran - Crusaders gosti310-12-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10079Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana gosti390-11-1
10080Nk Bravo - Aluminij - - 0-00-0
10081Maribor - Nk Tabor Sezana - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4713Alloa - Ayr United gosti90-10-2
4720Dundee - Arbroath VVV-VV-V
4721Dunfermline - Dundee United domaći261-02-0
4733Queen Of The South - Morton gosti250-20-4

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11034Clyde - Falkirk domaći32-13-2
11035Dumbarton - Raith domaći900-01-0
11036Forfar - East Fife gosti10-10-1
11037Montrose - Airdrie United domaći251-01-0
11038Stranraer - Peterhead VVV-VV-V

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11486Albion Rovers - Elgin gosti21-21-2
11487Brechin - Stirling Albion gosti540-00-2
11488Cowdenbeath - Edinburgh City domaći381-01-1
11489Queen S Park - Annan Athletic domaći192-02-0
11490Stenhousemuir - Cove Rangers gosti330-20-3

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1480Hearts - Rangers domaći580-01-0
1494St Mirren - Aberdeen gosti70-10-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4654Eibar - Levante domaći271-03-0
4655Valencia - Real Betis domaći600-02-1
4660Leganes - Alaves gosti470-01-1
4661Granada Cf - Celta Vigo - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4981Huesca - Extremadura gosti171-12-2
4982Ponferradina - Sporting Gijon domaći171-01-0
4983Cadiz - Almeria gosti111-12-1
5000Albacete - Rayo Vallecano gosti321-11-1
5029Racing Santander - Real Zaragoza domaći570-02-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9628Racing Ferrol - Real Oviedo B domaći201-02-0
9706Real Valladolid B - Real Union De Irun domaći271-01-0
9707Amorebieta - Athletic Bilbao B domaći12-02-1
9708Osasuna B - Burgos - - 0-00-0
9709Arenas Club De Getxo - Logrones domaći271-01-2
9710Cultural Leonesa - Izarra domaći191-01-1
9722Espanyol B - Olot gosti171-11-5
9723Villarreal B - Ud Cornella - - 0-00-0
9975Atletico Sanluqueno - Club Recreativo Granada gosti120-10-2

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6450Cd Llosetense - Felanitx gosti161-12-3
6451Ud Collerense - Cd Ibiza Islas Pitiusas gosti20-20-2
6453Cf Panaderia Pulido - Ca Tacoronte gosti220-22-1
6454Ud Las Palmas C - Tenisca gosti20-22-3
6484Up Plasencia - Cf Trujillo domaći361-01-0
6601Cd Tarancon - Cd Manchego Ciudad Real gosti210-30-4
6764Cd Lagun Onak - Sodupe Uc - - 0-00-0
6765Urduliz Ft - Real Sociedad C gosti81-23-2
6782Ud Beniganim - Cd Acero domaći900-01-0

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9601Sirius - Vasteras gosti40-20-3
9602Sollentuna United - Gotenborg gosti210-10-2
9603Eskilsminne If - Bk Hacken gosti440-10-4
9604Ostersunds - Gais domaći203-04-0
9606Orebro - Ik Brage gosti141-23-3
9607Oskarshamn - Elfsborg domaći71-12-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5419Ratchaburi - Nakhon Ratchasima domaći900-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3925Konyaspor - Kasimpasa - - 0-00-0
3975Trabzonspor - Caykur Rizespor gosti360-15-2
4106Antalyaspor - Fenerbahce gosti360-12-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2566Osmanlispor Fk - Karagumruk domaći820-01-1
2567Eskisehirspor - Akhisar Bld Spor gosti190-21-2
2573Adana Demirspor - Hatayspor gosti680-01-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11344Desna Chernigov - Illichivec Mariupol domaći122-04-0
11345Fk Lviv - Olexandria gosti100-11-1
11346Kolos Kovalivka - Karpaty Lviv domaći112-02-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7079Lala Fc - Trujillanos gosti570-00-1
7080Deportivo Lara - Tachira domaći371-02-0

WALES KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9989Connahs Quay Nomads - Uwic Cardiff domaći381-11-2
9990The New Saints - Newtown domaći104-06-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11904Krka - Partizan Beograd 61-76
11905Zadar - Fmp 81-76

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6188Bahia Basket - Ca San Lorenzo De Almagro 103-113
6190Ca Platense - Gimnasia De Comodoro 63-69
6191Regatas Corrientes - Comunicaciones 80-75

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6192Cairns Taipans - Perth Wildcats 85-74

AUSTRALIJA NBL LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1095Sydney Kings - Melbourne United 86-80

AUSTRALIJA WNBL PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11430Southside Flyers - Canberra Capitals 80-82

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11890Basketclubs Vienna - Ubsc Graz 91-99
11891Ubc St Polten - Oberwart Gunners 74-80
11892Wbc Kraftwerk Wels - Bk Dukes Klosterneuburg 86-88
11893Swans Gmunden - Kapfenberg Bulls 104-77

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11874Dexia Mons Hainaut - Antwerp 91-88
11875Leuven Bears - Limburg United 74-84
11876Telindus Oostende - Excelsior Brussels 86-56

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6626Botafogo - Ec Pinheiros Sp 77-77 / 88-86

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6225Bk Opava - Usk Prague 82-71
6226Bk Pardubice - Bk Olomoucko 96-90
6235Nh Ostrava - Sokol Hradec Kralove 85-74
6236Bc Kolin - Basket Brno 77-78

CESKA 1.LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1223Sokol Hradec Kralove - Kp Brno 69-78
1231Blk Slavia Praha - Bk Zabiny Brno 64-97

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1215Aek Larnaca - Bc Apollon Limassol 94-77
1222Keravnos - Enosis Neon Paralimni 81-61

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6239Bristol Flyers - Manchester Giants 87-71
6247Leicester Riders - Sheffield Sharks 87-80

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12903Tallinna Kalev Tlu - Latvijas Universitate 94-74
12904Ventspils - Kk Rapla 96-74

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1232Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls If 81-62
1234Kaarinan Ura Basket - Korikouvot Kouvola 77-74
1242Kataja Joensuu - Bc Nokia 89-86

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1115Dijon - Orleans Loiret 90-71
1122Nanterre - Boulazac Basket 85-78
11482Cholet - Chalon Sur Saone 93-99
11483Strasbourg - Le Portel V-V
11484Le Mans - Bourg 91-93

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1243Ada Blois Basket 41 - Alm Evreux Basket 113-77
1247Sluc Nancy - Poitiers 86-67

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7462Ifaistos Limnou - Paok 77-69
7463Kolossos - Aris 90-86
7472Panionios - Aek Athens 84-84
7473Peristeri - Asp Promitheas 78-64

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11934Vrijednosnice Osijek - Alkar Sinj 91-72

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12905Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod 101-77
12906Maccabi Tel Aviv - Hapoel Galil Gilboa 99-76

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1256Maccabi Raanana - Hapoel Hevel Modiin 89-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12996Anyang Kgc - Goyang Orions 79-78
12997Seoul Sk Knights - Incheon Elephants 84-63

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11460Pieno Zvaigzdes - Bc Dzukija Alytus 96-74
11461Bc Neptunas Klaipeda - Bc Lietkabelis 78-84
11462Juventus Utena - Lietuvos Rytas Vilnius 66-70

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1323New York Knicks - Chicago Bulls 125-115
1324Miami Heat - Brooklyn Nets 116-113
1325Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 104-113
1328Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 105-88
1347Boston Celtics - Houston Rockets 104-104 / 110-111
1348San Antonio Spurs - Orlando Magic 114-113
1350Phoenix Suns - Golden State Warriors 99-115
1969Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 129-117

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3869Boston Terriers - Bucknell Bison 74-71
3870Colgate Raiders - Army Black Knights 91-65
3881Eastern Michigan Eagles - Central Michigan Chippewas 67-63
3882Iowa Hawkeyes - Penn State Nittany Lions 77-68
3883Iupui Jaguars - Detroit Mercy Titans 88-90
3888Louisiana State Tigers - Texas A M Aggies 64-50
3891North Carolina State Wolfpack - Pittsburgh Panthers 77-73
3897Texas Tech Red Raiders - Texas Longhorns 58-68
3918Villanova Wildcats - Providence Friars 54-58
3960Central Connecticut State Blue Devils - St. Francis Bkn Terriers 79-85
3984Florida Gulf Coast Eagles - North Alabama Lions 63-63 / 73-78
4118Kennesaw State Owls - Njit Highlanders 55-76
4127New Hampshire Wildcats - Binghamton Bearcats 89-70
4137Niagara Purple Eagles - Iona Gaels 84-84 / 100-91
4139Ole Mississippi Rebels - Vanderbilt Commodores 86-60
4233Saint Josephs Hawks - Fordham Rams 73-69
4255Winthrop Eagles - High Point Panthers 84-76
4292Kansas State Wildcats - Kansas Jayhawks 58-62
4330Bradley Braves - Loyola Chicago Ramblers 66-67
4331Canisius Golden Griffins - St Peter S Peacocks 68-69
4332Clemson Tigers - Florida State Seminoles 70-69
4344East Carolina Pirates - Connecticut Huskies 63-84
4355Evansville Purple Aces - Illinois State Redbirds 60-71
4397Indiana State Sycamores - Valparaiso Crusaders 71-58
4500La Salle Explorers - St Bonaventure Bonnies 73-65
4599Lafayette College Leopards - Navy Midshipmen 62-60
4652Lipscomb Bisons - Liberty Flames 77-71
4671Tcu Horned Frogs - Baylor Bears 75-72
4735Tennessee Volunteers - Florida Gators 63-58
4980Toledo Rockets - Ball State Cardinals 69-63
5053Wagner Seahawks - Bryant Bulldogs 59-80
5054Holy Cross Crusaders - American University Eagles 47-90
5055Marquette Golden Eagles - Seton Hall Pirates 79-88
5058Arkansas Little Rock Trojans - Louisiana Lafayette Ragin Cajuns 91-69
5059Denver Pioneers - Western Illinois Leathernecks 69-63
5060Siu Edwardsville Cougars - Eastern Illinois Panthers 52-70
5061Miami Ohio Redhawks - Bowling Green Falcons 73-55
5062Missouri Tigers - Mississippi State Bulldogs 63-67
5063Sacred Heart Pioneers - Liu Sharks 76-67
5067Kentucky Wildcats - Auburn Tigers 73-66
5069Charleston Cougars - Drexel Dragons 75-66
5070Colorado State Rams - Air Force Falcons 87-74
5072East Tennessee State Bucs - West Carolina Catamounts 68-67
5131Furman Paladins - Citadel Bulldogs 82-58
5133Hofstra Pride - James Madison Dukes 97-81
5134Maryland Eastern Shore Hawks - Delaware State Hornets 63-84
5135Missouri State Bears - Southern Illinois Salukis 84-59
5136Morgan State Bears - Coppin State Eagles 65-72
5137Mount Saint Marys Mountaineers - Fairleigh Dickinson Knights 77-83
5138Nicholls State Colonels - New Orleans Privateers 92-68
5139Oklahoma State Cowboys - Iowa State Cyclones 73-61
5141Radford Highlanders - Gardner Webb Runnin Bulldogs 62-70
5142Santa Clara Broncos - Portland Pilots 73-68
5143Sc State Bulldogs - Nc Central Eagles 65-65 / 82-83
5146Syracuse Orange - North Carolina Tar Heels 79-92
5148Vcu Rams - George Washington Colonials 75-51
5149Wake Forest Demon Deacons - Notre Dame Fighting Irish 84-73
5150West Virginia Mountaineers - Oklahoma Sooners 62-73
5151William Mary Tribe - Elon Phoenix 86-79
5156Illinois Chicago Flames - Oakland Golden Grizzlies 66-68
5168Abilene Christian Wildcats - Central Arkansas Bears 75-70
5169Appalachian State Mountaineers - C. Carolina Chanticleers 77-84
5170Campbell Fighting Camels - Nc Ashville Bulldogs 78-69
5171Chattanooga Mocs - Nc Greensboro Spartans 74-72
5260Hampton Pirates - Sc Upstate Spartans 79-90
5261Mercer Bears - Wofford Terriers 59-47
5263South Dakota Coyotes - North Dakota Fighting Hawks 77-67
5264Western Michigan Broncos - Northern Illinois Huskies 72-69
5267Loyola Maryland Greyhounds - Lehigh Mountain Hawks 71-74
5269North Dakota State Bison - Omaha Mavericks 87-67
5270Samford Bulldogs - Vmi Keydets 84-78
5273San Jose State Spartans - Unlv Runnin Rebels 69-92
5274Se Louisiana Lions - Northwestern State Demons 95-92
5275Ut Martin Skyhawks - Se Missouri State Redhawks 87-78
5278Stephen F Austin Lumberjacks - Lamar Cardinals 95-76
5279Umass Lowell River Hawks - Vermont Catamounts 77-94
5280California Golden Bears - Utah Utes 69-69 / 86-79
5281Drake Bulldogs - Northern Iowa Panthers 43-70
5282Northern Arizona Lumberjacks - Montana State Bobcats 57-63
5283Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars 64-81
5284Prairie View Panthers - Alabama State Hornets 65-58
5285Richmond Spiders - Massachusetts Minutemen 95-71
5286Tulsa Golden Hurricane - Ucf Knights 65-54
5287Virginia Cavaliers - Duke Blue Devils 52-50
5288Alcorn State Braves - Southern University Jaguars 57-71
5289Butler Bulldogs - Depaul Blue Demons 60-42
5291Grambling St Tigers - Arkasas Pine Bluff Golden Lions 60-46
5293Jackson State Tigers - Mississippi Valley Delta Devils 87-70
5295Norfolk State Spartans - Howard Bison 89-59
5297Texas A M Corpus Christi Islanders - Incarnate Word Cardinals 78-70
5298Albany Great Danes - Stony Brook Seawolves 49-52
5299Duquesne Dukes - George Mason Patriots 81-78
5300Eastern Kentucky Colonels - Morehead State Eagles 80-76
5301Fresno State Bulldogs - Wyoming Cowboys 63-55
5302North Carolina Wilmington Seahawks - Delaware Blue Hens 65-82
5311South Alabama Jaguars - Troy Trojans 78-63
5312Georgia Tech Yellow Jackets - Miami Florida Hurricanes 63-57
5313Grand Canyon Antelopes - Texas Rio Grande Valley Vaqueros 80-88
5314Houston Baptist Huskies - Mcneese State 80-100
5315Jacksonville State Gamecocks - Tennessee Tech Golden Eagles 75-71
5316Kansas City Roos - Chicago State Cougars 80-58
5318Loyola Marymount Lions - San Francisco Dons 67-69
5321Maryland Terrapins - Michigan State Spartans 66-78
5323Murray State Racers - Austin Peay State Governors 75-61
5324Nevada Wolf Pack - San Diego State Aztecs 76-83
5326Oral Roberts Golden Eagles - Purdue Fort Wayne Mastodons 72-66
5328Tulane Green Wave - Memphis Tigers 60-60 / 67-74
5372Uc Davis Aggies - Long Beach State Beach 77-76
5373Usc Trojans - Arizona State Sun Devils 71-61
5374Wisconsin Green Bay Phoenix - Cleveland State Vikings 74-67
5379Wisconsin Milwaukee Panthers - Youngstown State Penguins 69-73
5382Alabama Crimson Tide - South Carolina Gamecocks 90-86
5383Tennessee State Tigers - Belmont Bruins 65-72
5384Texas Southern Tigers - Alabama A M Bulldogs 85-58
5398Northern Colorado Bears - Eastern Washington Eagles 64-68
5399Southern Utah Thunderbirds - Idaho Vandals 87-55
5400California Baptist Lancers - Seattle Redhawks 77-77 / 88-87
5401California Irvine Anteaters - Uc Santa Barbara Gauchos 69-58
5403Cal State Northridge - Cal State Fullerton Titans 99-92
5404Csu Bakersfield Roadrunners - New Mexico State Aggies 46-62
5410Gonzaga Bulldogs - St Mary S Gaels 86-76
5411New Mexico Lobos - Utah State Aggies 66-64
5412San Diego Toreros - Pacific Tigers 64-71
5413Ucla Bruins - Arizona Wildcats 69-64
5414Sacramento State Hornets - Montana Grizzlies 71-79
5415Hawaii Rainbow Warriors - California Riverside Highlands 43-49
6620Maine Black Bears - Maryland Baltimore 74-48
6621Brown Bears - Penn Quakers 68-73
6622Cornell Big Red - Harvard Crimson 58-67
6623Georgia Bulldogs - Arkansas Razorbacks 99-89
6624Columbia Lions - Dartmouth Big Green 57-76

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11506Bbc Bayreuth - Ratiopharm Ulm 69-85
11507Hamburg Towers - Crailsheim Merlins 82-82 / 91-92
11508Rasta Vechta - Giessen 46ers 73-72

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1248Phoenix Hagen - Post Sudstadt Karlsruhe 77-85
1249Vfl Kirchheim Knights - Giants Leverkusen 77-84
1250Artland Dragons - Nuremberg Falcons Bc 83-83 / 98-92
1252Schalke 04 - Panthers Schwenningen 70-75
1253Eisbaren Bremerhaven - Usc Heidelberg 69-84

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7496Legia Warszawa - Mks Dabrowa Gornicza 90-83
7497Slask Wroclaw - Spojnia Stargard 85-65
7498Wikana Start Lublin - Starogard Gdanski 82-80

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1264Ks Pogon Prudnik - Basket Poznan 95-78
1274Jamalex Polonia 1912 Leszno - Ptg Sokol Lancut 70-80
1278Kolobrzeg - Ks Ksiezak Lowicz 105-83
1279Miasto Szkla Krosno - Ask Doral Nysa Klodzko 95-58
1284Gks Tychy - Znicz Basket Pruszkow 96-76

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6617Cab Madeira - Ud Oliveirense 84-82
6618Maia Basket - Ovarense 69-90
6619Cp Esgueira - Illiabum 81-62

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13016Csm Miercurea Ciuc - Abc Athletic Constanta 71-80
13017Csm Galati - Csm Focsani 106-78
13018Csm Sighetu Marmatiei - Csm Targu Jiu 79-84
13019U Bt Cluj Napoca - Bc Steaua Bucuresti 96-69

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1288Bc Prievidza - Bkm Lucenec 83-71
1289Bk 04 Ac Lb Snv - Mbk Komarno 108-79
1290Inter Bratislava - Bk Levicki Patrioti 89-66
1291Mbk Handlova - Bk Iskra Svit 81-81 / 102-103

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1294Kd Hopsi Polzela - Helios 84-75
1295Kk Sencur Kranj - Kk Podcetrtek 90-79
1296Kk Sentjur - Zlatorog Lasko 88-70

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7511Iberostar Tenerife - Divina Seguros Joventut 96-90
7512Tecnyconta Zaragoza - Estudiantes 97-87
7513Montakit Fuenlabrada - Baskonia 84-84 / 92-98
7514Morabanc Andorra - Herbalife Gran Canaria 60-70

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1305Araski Aes - Avenida 42-60
1306Porta Xi Ensino - Gernika Kesb 47-72
1307Valencia Bc - Cdb Clarinos 69-71
1308Ae Sedis Basquet - Embutidos Pajariel Bembibre Pdm 67-67 / 77-81

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11368Cb Granada - Iberojet Palma 68-67
11369Oviedo Bc - Ab Castello 76-81

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11367Koping Stars - Djurgarden Basket 105-79

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1309Lions De Geneve - Bbc Lausanne 98-70
1312Ensa Union Neuchatel - Bbc Nyon 69-62
1313Swiss Central Basket - Basket Club Boncourt 92-106

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11463Bahcesehir Koleji - Darussafaka 91-87
11464Galatasaray Sk - Tofas Bursa 80-75
11465Bursaspor - Banvitspor 88-78

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8132Nizhnyi Novogrod - Lokomotiv Kuban 96-93
8133Avtodor Saratov - Minsk 2006 109-90
8134Uniks Kazan - Kalev 87-76

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7991Manitoba Moose - Chicago Wolves 0-12-2
7992Binghamton Devils - Toronto Marlies 1-15-4
7993San Jose Barracuda - San Diego Gulls 2-13-3
7994Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack 0-01-3
7995Hershey Bears - Wilkes Barre Scranton Penguins 2-05-1
7996Syracuse Crunch - Rochester Americans 1-14-2
7997Utica Comets - Laval Rocket 0-22-5
7998Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 0-12-4
7999Springfield Thunderbirds - Providence Bruins 0-01-3
8000Texas Stars - Grand Rapids Griffins 0-14-2
8001Ontario Reign - Bakersfield Condors 0-01-1
8002Stockton Heat - Iowa Wild 0-00-2
8003Colorado Eagles - Milwaukee Admirals 1-32-4

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10402Black Wings Linz - Sapa Fehervar 2-25-5
10403Orli Znojmo - Dornbirn 2-15-3
10404Red Bull Salzburg - Graz 99ers 4-04-2
10405Vienna Capitals - Kac 0-01-1
10406Vsv - Innsbruck 1-06-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6156Belfast Giants - Guildford Flames 0-14-4
6158Coventry Blaze - Glasgow Clan 2-17-3
6160Dundee Stars - Manchester Storm 0-03-1
6161Nottingham Panthers - Cardiff Devils 1-17-3
6168Sheffield Steelers - Fife Flyers 0-28-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13009Assat - Lukko 0-01-7
13010Hpk - Pelicans 0-04-1
13011Ilves - Kalpa 0-03-0
13012Jukurit - Hifk 0-12-2
13013Karpat - Jyp 1-13-1
13014Saipa - Sport 0-02-0
13015Tps - Tappara 0-20-5

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1360Heki - Keupa Ht 1-02-8
1361Jokipojat - Kettera 0-21-4
1366K Vantaa - Iisalmen Peli Karhut 3-06-1
1370Roki - Koovee 2-15-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1453Scorpions De Mulhouse - Amiens 0-01-1
1478Bordeaux Ghc - Angers 0-11-3
1505Chamonix Mont Blanc Pionieers - Grenoble 1-14-5
1506Gap - Rouen 3-25-7

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7313Erie Otters - North Bay Battalion 2-24-5
7314Flint Firebirds - Kingston Frontenacs 0-21-6
7315Saginaw Spirit - Hamilton Bulldogs 3-08-2
7316Windsor Spitfires - Guelph Storm 2-16-3
7317Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 3-04-4

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1568Hk Liepaja - Hk Prizma 2-04-2
1570Hs Riga - Hk Mogo 0-01-3
1572Hk Dinaburga Daugapils - Hk Zemgale Llu 0-12-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1551Cs Progym Gheorgheni - Corona Brasov 0-21-4
1552Fehervari Titanok - Ferencvaros Esmtk 1-01-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1015New York Islanders - Boston Bruins 0-20-4
1021Los Angeles Kings - New Jersey Devils 0-11-1
1040Tampa Bay Lightning - Calgary Flames 1-04-3
1043Florida Panthers - Chicago Blackhawks 1-12-2
1045Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes 1-03-3
1048Nashville Predators - Colorado Avalanche 0-02-3
1051Ottawa Senators - Detroit Red Wings 0-13-3
1053Toronto Maple Leafs - Vancouver Canucks 2-24-2
1059Arizona Coyotes - Buffalo Sabres 0-25-2
1060St Louis Blues - Dallas Stars 1-13-3
1061Edmonton Oilers - Winnipeg Jets 1-03-2
1062San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins 1-05-0

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10466Gruner Ishockey - Frisk Asker 1-21-2
10467Stavanger - Sparta Sarpsborg 0-24-4
10470Manglerud Star - Valerenga 2-13-5

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1577Gjovik Mammuts - Tonsberg Og Omegn Ihk 2-05-0
1588Nidaros Hockey - Hasle Loren Ishockey 1-29-5
1695Ringerike - Furuset 4-010-3
1721Comet - Haugesund 1-08-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10608Djurgardens If - Oskarshamn 2-25-4
10609Lulea - Frolunda 2-04-1
10610Malmo - Farjestads 1-13-1
10611Hv 71 - Brynas 0-15-5
10612Rogle - Linkopings 1-02-2
10613Skelleftea - Leksand 3-28-2
10614Vaxjo - Orebro 0-14-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1924Davos - Rapperswil 1-25-3
1930Fr. Gotteron - Servette 0-11-6
1935Lausanne - Bern 0-03-2
1942Lugano - Ambri 0-01-4
1945Scl Tigers - Biel 1-04-2
1946Zsc Lions - Zug 2-04-1

ATP ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068R.Nadal - T.Fritz 12-56-36-22-0

ATP ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7001Cabal J S R.Farah - L.Kubot M.Melo 22-246-77-61-2

ATP DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13021N.Djokovic - S.Tsitsipas 12-76-36-42-0

ATP DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13020J.Peers M.Venus - R.Klaasen O.Marach 12-56-36-22-0

ATP SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082A.Ramos Vinolas - C.Ruud 8-136-72-60-2
1094T.Seyboth Wild - R.Olivo 12-46-16-32-0

ATP SANTIAGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1069R.Carballes Baena A.Davidovich Fokina - M.Arevalo J.O Mara 13-77-66-12-0

CHALLENGER CALGARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2080M.Cressy - L.Broady 17-156-34-62-1
2088K.Zuk - A.Rinderknech 9-133-66-70-2

CHALLENGER CALGARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2077L.Broady S.Clayton - H.Bourchier F.Peliwo 16-224-67-61-2

CHALLENGER COLUMBUSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2097J.Rodionov - D.Istomin 9-133-66-70-2
2113J.Wolf - M.Torpegaard 14-127-67-62-0

CHALLENGER COLUMBUS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2089T.Huey N.Lammons - L.Glasspool A.Lawson 14-127-67-62-0

CHALLENGER PAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1239T.Gabashvili L.Lacko - S.Bolelli F.Mergea 7-136-71-60-2

ITF ANTALYA 07A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12900E.Molinaro - J.Han 12-56-16-42-0
12901Z.Sonmez - I.Oz 12-76-46-32-0
7241E.Molinaro - Z.Sonmez 12-46-26-22-0

ITF ANTALYA 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12873D.Ajdukovic - Y.Oliel 12-36-26-12-0
12874J.Forejtek - P.Cachin 13-144-66-21-2

ITF MEN ANTALYA DOUBLES M ITF TUR 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7029J.Forejtek M.Vrbensky - F.Marozsan P.Nagy 12-76-36-42-0

ITF MEN RIO CUARTO DOUBLES M ITF ARG 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7024A.Merino M.Pena Lopez - T.M.Etcheverry M.Kestelboim 11-173-66-11-2

ITF MONASTIR 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12871N.Alvarez Varona - M.Kilani 18-106-76-32-1
12872T.Laurent - B.Pietri 12-16-06-12-0

ITF SHARM EL SHEIKH 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12847D.Poljak - H.Ly 13-96-47-52-0
12848K.Maamoun - S.Moritani 12-86-46-42-0

ITF TRNAVA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12869V.Sachko - K.Ozolins 8-133-65-70-2
12870L.Klein - D.Kalenichenko 6-124-62-60-2

ITF WOMEN MONASTIR SINGLES W ITF TUN 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12897A.Rame - G.Morlet 12-56-26-32-0
12898C.Monnet - N.Berberovic V-V5-7V-VV-V

ITF WOMEN MOSCOW SINGLES W ITF RUS 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12895K.Rakhimova - A.Zakharova V-VV-VV-VV-V
12896E.Kazionova - T.Pachkaleva 13-77-66-12-0

ITF WOMEN RANCHO SANTA FE DOUBLES W ITF USA 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7268K.Day S.Whittle - E.W.Chong X.You 21-166-25-72-1

WTA ACAPULCOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096L.Fernandez - H.Watson 12-184-67-61-2

WTA ACAPULCO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7970K.Bondarenko S.Fichman - D.Krawczyk G.Olmos 9-133-66-70-2

WTA DOHATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12902P.Kvitova - A.Sabalenka 6-123-63-60-2

WTA LYON FRANCE QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13022E.Kostova - J.Lu 4-121-63-60-2
13023M.Kostyuk - M.Di Giuseppe 16-86-14-62-1

WTA LYON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13024V.Savinykh - M.Frech 3-121-62-60-2
13025A.Lottner - L.Brouleau 12-56-36-22-0
13026M.Bjorklund - C.Bucsa 6-124-62-60-2
13027J.Cepelova - M.Yerolymos 7-136-71-60-2
13028A.Komardina - N.Kostic 18-146-25-72-1
13029L.Pattinama Kerkhove - E.Jacquemot 20-186-77-62-1
13030D.Marcinkevica - I.Shinikova 7-123-64-60-2
13031I.Bara - A.Albie 13-57-56-02-0
13032N.Parrizas Diaz - J.Cristian 5-135-70-60-2
13033T.Korpatsch - L.Salden 9-141-66-21-2

WTA MONTERREY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7002D.Seguel - E.Cocciaretto 5-123-62-60-2
7003J.Paolini - K.Kucova 6-135-71-60-2
7004K.Juvan - N.Podoroska 12-184-67-61-2
7005M.Zacarias - O.Govortsova 5-130-65-70-2
7006D.Jakupovic - M.Trevisan 9-136-73-60-2
7007L.Cabrera - A.Schmiedlova 5-123-62-60-2
7008M.Inglis - L.Arruabarrena 4-122-62-60-2
7009S.Voegele - S.Errani 14-117-67-52-0
7010A.Sanchez - C.Dolehide 14-173-66-41-2
7011A.Sharma - A.Guadiana Campos 12-26-16-12-0
7012L.Fernandez - G.Gatto Monticone V-VV-VV-VV-V
7013R.Zarazua - V.Flink V-VV-VV-VV-V

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11802Aon Fivers - Alpha Hard 27-23
11803Barnbach Koflach - Graz 26-27
11804Bregenz - Sg Westwien 26-29

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1373Aarhus Gf - Fredericia Hk 30-22
1380Nordsjaelland - Ribe Esbjerg Hh 29-24
1512Kif Kolding - Skjern 28-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1514Ajax Copenhagen - Copenhagen Haandbold 26-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5498Fif Kobenhavn - Otterup 29-31
5499Odder Handbold - Hei Skaering 24-29

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2505Rk Gorenje Valenje - Ademar Leon 30-25
2506Nimes - Tvis Holstebro 33-28
2509Opole - Benfica 23-30
2550Melsungen - Bjerringbro Silkeborg 35-33

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11805Lada Togliati - Odense 31-28

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12959Grifk - Hifk 31-27
12960Sif - Riihimaen Cocks 18-37
12961Pif - Aifk 25-26
12962Drumso Dicken - Bk 46 19-20

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12963Massy Essonne - Pontault Combault 27-23

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2078Bidasoa - Wisla Plock 24-19
2081Brest - Porto Vitalis 32-35
2082Motor Zaporoshye - Veszprem 22-32
2083Vardar Skopje - Montpellier 27-31
2084Kielce - Kiel 32-30
2085Barcelona Borges - Pick Szeged 30-28

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2233Oltchim Rm Valcea - Ik Savehof 28-20
2248Brest Bretagne Hb - Krim Mercator 37-26
2264Vag Handball - Rostov Don 29-32

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5596Csurgoi - Gyongyosi 28-33
5597Dabas Kc Vse - Cyeb Budakalasz 28-24
5601Eger Sbs - Balatonfuredi 29-37

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12964St Hallvard - Oif Arendal 28-42

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1593Rhein Neckar Lowen - Hannover Burgdorf 30-23
1594Leipzig - Minden 31-28

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5577Bad Wildungen - Ketsch 29-20
5580Frisch Auf Goppingen - Hsg Bensheim Auerbach 30-31
5592Tus Metzingen - Borussia Dortmund 28-24

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12991Hsg Krefeld - Coburg 23-35
12992Ferndorf - Lubbecke 23-21
12993Huttenberg - Hamburg 23-32
12994Hsg Konstanz - Tusem Essen 24-30

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12965Kwidzyn - Mks Kalisz 29-27
12966Stal Mielec - Spr Tarnow 26-26

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5808Energa Koszalin - Piotrcovia 28-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2652Dobrogea Sud - Csm Bucuresti 24-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2964Bm Benidorm - Bm Huesca 27-30
2965Bm Sinfin - Bm Guadalajara 20-25
2986Bm Nava - Puerto Sagunto 28-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12970Cb Salud Tenerife - Clinicas Rincon Malaga 28-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12999Hk Varberg - Malmo 24-28

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13000Kungalvs Hk - Onnereds Hk 25-22
13001Heid - Vasterasirsta Hf 27-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6125Skanela If - Rimbo Hk 25-26
6126Aik Stockholm - Torslanda Hk 30-20
6127Kungalvs Hk - Hammarby 26-28

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12968Thun - Suhr Aarau 29-22
12969Tv Endingen - Amicitia Zurich 30-33

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7277Drean Bolivar - Psm 0-11-13-1
7278Gigantes Del Sur - Obras San Juan 1-01-13-2
7279Monteros - Upcn San Juan Voley 1-01-11-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11536Vc Haasrode Leuven - Tectum Achel - - 3-2
7281Noliko Maaseik - Prefaxis Menen 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11537Minas - Funvic Taubate 1-01-13-2
11538Um Itapetininga - America Volei 0-10-20-3
11676Sesc Rj - Sesi Sp 1-02-03-1

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11678Black Volley Beskydy - Fatra Zlin 0-11-12-3
11679Dukla Liberec - Ostrava 1-02-03-1
11680Kladno - Ceske Budejovice 0-10-20-3
11681Praha - Usti Nad Labem 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2672Kralovo Pole Brno - Volejbal Brno 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2569Vk Dukla Liberec - Tj Ostrava 1-02-03-1
2571Prostejov - Pvk Olymp Praha 1-01-11-3
2656Tj Sokol Sternberk - Tj Sokol Frydek Mistek 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12907Asv Arhus - Bk Marienlyst 0-10-21-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2844Tiikerit - Hurrikaani Loimaa 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2959Polkky Kuusamo - Lp Kangasala 1-01-13-1
3056Puijo Wolley - Oriveden Orivesi 0-10-20-3
3068Wovo Rovaniemi - Lp Salo 0-10-23-2

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12908Stade Poitevin Poitiers - Nantes 1-01-12-3
12909Rennes - Tourcoing 1-02-03-0
12910Ajaccio - Arago De Sete 1-02-02-3
12911Chaumont 52 - Montpellier 1-02-03-0
12912Narbonne - Paris 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12913Volley Club Marcq Baroeul - Vbc Chamalieres 1-02-03-0
12914Mo Mougins Vb - Saint Raphael Var Volley Ball 1-02-03-0
12915Mulhouse - Pays D Aix Venelles Volley Ball 1-01-13-1
12916Rocheville Le Cannet - Beziers Volley 1-01-13-1
12917Sf Paris Saint Cloud - Terville Florange 1-02-03-0
12918Vandoeuvre Nancy Volley Ball - Racing Club 1-01-11-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12924Iraklis - Pamvohaikos 1-01-13-1
12925Foinikas Syros - Ofi Irakleio 1-02-03-0

HRVATSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2565Ok Medicinar Trnje - Mok Mursa Osijek 0-10-21-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7270Kb Insurance Stars - Cheonan Skywalkers 0-10-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7275Suwon Hyundai - Seoul Kixx 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3129Apollo 8 - Sliedrecht Sport 1-02-03-1
3140Vc Sneek - Fast Ds 1 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12927Sliedrecht Sport - Piet Zoomers 0-11-11-3
12928Langhenkel Orion Doetinchem - Zvh Volleybal 1-02-03-0

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3143Ntnui Volleyball - Askim Vbk 1-02-03-1
3147Foerde Vbk - Bk Tromso 1-02-03-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3148Foerde Vbk - Bk Tromso 0-11-13-2
3149Koll - Kfum Volda 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12919Svg Luneburg - Evivo Duren 0-10-20-3
12920Alpenvolleys Haching - United Volleys Rhein Main 1-01-11-3
12921Wwk Volleys Herrsching - Tv Buhl 1-02-03-0
12922Rottenburg - Friedrichshafen 0-10-21-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3112Suhl - Aachen 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11745Kedzierzyn Kozle - Trefl Gdansk 1-02-03-2
11746Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow 1-02-03-0
11747Politechnika Warszawska - Gks Katowice 0-10-23-2

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12931Kemerovo - Yugra Samotlor 1-02-03-0
12932Vc Yenisey Krasnoyarsk - Zenit St. Petersburg 0-10-21-3
12933Novosibirsk - Dinamo Lo 1-02-03-0
12934Ugra Surgut - Fakel Novy Urengoy 1-02-02-3
12935Belgorod - Nova Novokuybyishevsk 1-02-03-0

RUSIJA 1.LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3157Geneve Volley - Volley Toggenburg 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12936Cv Almoradi - Ube Lilla Grau 0-11-11-3
12937Gran Canaria - Cv Melilla 1-01-13-1
12938Conectabalear Cv Manacor - Santanderina 1-01-12-3
12939Ibiza - Emeve 1-02-03-1
12940Rio Duero - Palma Portol 1-01-11-3
12941Unicaja Almeria - Cai Teruel 0-11-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3152Svedala - Lindesberg 0-10-20-3
3153Orebro - Hylte 0-10-21-3
3154Sollentuna Vk - Linkopings 1-02-03-1
3155Lunds Vk - Gislaved 0-11-11-3

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12942Lausanne - Chenois Geneve 1-02-03-0
12943Seat Volley Nafels - Volley Top Luzern 1-01-11-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9739Galatasaray - Sorgun Genclik 1-02-03-0
9740Belediye Plevne - Arhavi Bld 1-02-03-0
9741Bursa B.Sehir Bld - Maliye Milli Piyango 0-10-20-3
9742Fenerbahce - Beledyesi 1-02-03-0
9743Ziraat Ankara - Arkas Izmir 1-01-12-3

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
13002Racing Metro 92 - La Rochelle 49-0
13003Agen - Clermont 15-32
13004Bayonne - Toulouse 20-10
13005Pau - Montpellier 19-15
13006Brive - Lyon Olympique 30-16

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2937Toronto Wolfpack - St Helens 0-32

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
8005Texas Rangers - Chicago White Sox 7-6
8006Seattle Mariners - Kansas City Royals 6-9
8007Oakland Athletics - Cleveland Indians 8-6
8008Minnesota Twins - Pittsburgh Pirates 0-2
8009Tampa Bay Rays - Atlanta Braves 0-12

KUURNE BRUXELLES KUURNE DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3161A.Kristoff - S.Modolo V-V
3162G.Van Avermaet - J.Stuyven 0-1
3164J.Keukeleire - J.Drucker 0-1
3165K.Asgreen - B.Jungels 1-0
3166O.Naesen - N.Terpstra 1-0
3169S.Colbrelli - M.Trentin 1-0
3172S.Kung - L.Durbridge 1-0
3174Z.Stybar - Y.Lampaert 1-0
3176F.Jakobsen - C.Bol 1-0
3180G.Nizzolo - M.Sarreau 1-0
3199H.Hofstetter - M.Menten V-V
3248J.Degenkolb - J.Debusschere 1-0
3250T.Merlier - J.Philipsen 1-0

OMLOOP HET NIEUWSBLAD 2020 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3252A.Kristoff - D.Van Poppel 0-1
3253G.Moscon - L.Rowe 1-0
3269G.Avermaet - J.Stuyven 0-1
3284J.Keukeleire - O.Doull 1-0
3290M.Pedersen - E.Boasson Hagen 0-1
3295M.Valgren - T.Benoot 0-1
3300N.Terpstra - I.Stannard 1-0
3301O.Naesen - S.Vanmarcke 1-0
3387S.Colbrelli - J.Drucker 0-1
3590S.K.Andersen - M.Teunissen 1-0
3609S.Kung - L.Durbridge 1-0
3610T.Wellens - D.Teuns 0-1
3616Y.Lampaert - K.Asgreen 1-0

SUPER G HINTERSTODER DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11175E.Buzzi - N.Allegre 0-1
11176M.Casse - A.Sander 1-0
11177R.Cochran Siegle - R.Baumann 1-0
11178B.Feuz - J.Clarey 1-0
11179M.Franz - D.Danklmaier 1-0
11180T.Ganong - C.Walder 1-0
11181K.Jansrud - M.Caviezel 0-1
11182A.Aamodt Kilde - M.Mayer 0-1
11183V.Kriechmayr - T.Dressen 1-0
11184A.Pinturault - M.Odermatt 1-0

SUPER G LA THUILE DUEL ZENEZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10904F.Brignone - C.Suter 1-0
10905E.Curtoni - E.Ledecka 0-1
10906M.M.Gagnon - K.Weidle 1-0
10907J.Haehlen - R.Miradoli 1-0
10908W.Holdener - M.Gisin 1-0
10909N.Ortlieb - A.Veith V-V
10910N.Schmidhofer - L.Gut Behrami 0-1
10911T.Tippler - J.Flury 0-1
10912S.Venier - M.Bassino 0-1
10913T.Weirather - I.Stuhec 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 268232542
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3247485176
arrow BC British Colombia BC49 6/49 457151730
arrow BE Belgija 6/45 111518222840
arrow BL Belgija Keno 20/70 46111718192125262730323739424652535463
arrow CA Kanada 6/49 61215183146
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 212133440
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 69222330
arrow CL Colorado 6/42 71122293440
arrow DA Multi-Daily A 6/99 8910518590
arrow DB Multi-Daily B 6/99 51645555879
arrow DC Multi-Daily C 6/99 264852768996
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 46111618223132343542434850515760616467
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2471213192425323637384555586061626970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 315162025
arrow FK Finska Keno D 20/70 48111820232526323638455052545557616466
arrow FL Florida 6/53 5912153745
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3451115202124323340454649545558666869
arrow FR Francuska 5/49 510192437
arrow FT Finska Keno T 20/70 27152022273031323537384144465263656769
arrow GE Njemačka 6/49 389102942
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2351013151718212226323841455358636770
arrow GR Grčka 6/49 132025354046
arrow HU Mađarska 5/90 1315172337
arrow IL Illinois 6/52 101324273343
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 141819212944
arrow IR Irska 6/47 51118354042
arrow IT Italija 6/90 93544507378
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2891113141819212230384243464853545660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1011151620222829313236374248495253545661
arrow LM Latvija Keno M 20/62 89101112131725272830324244454753545556
arrow LU Louisiana 6/40 152022242736
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 81123283134
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1281617
arrow MI Michigan Classic 6/47 11920283839
arrow MS Missouri 6/44 162531404244
arrow NP New York Pick 10 20/80 25111416212225283541445152565863667079
arrow NY New York 6/59 3420283149
arrow OH Ohio Classic 6/49 212833364348
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 162128303842
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 911131420242636394143464749586870757679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 510161720212224282934363750515254556063
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 112141830
arrow PO Poljska 6/49 61215383940
arrow QU Quebec 6/49 82233353748
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 92326283034
arrow SB Španjolska Bono 6/49 5813434546
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 31728364147
arrow SW Švicarska 6/42 81420243742
arrow TE Texas 6/54 1911212852
arrow TU Turska Sayisal 6/49 1711242633
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 253234525558
arrow UW SAD Powerball 5/69 2444465051
arrow WA Washington 6/49 11314203941
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 17142628
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 112133353741
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1021253031323943464856596364687074767879