Nedjelja 01.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6632Sevilla - Osasuna - - 2-03-2
6633Lecce - Atalanta - - 2-22-7
6634St Johnstone - Celtic - - 0-00-1
6635Galatasaray - Genclerbirligi - - 2-03-0
6636Aston Villa - Manchester City - - 1-21-2
6637Ajax - Az Alkmaar - - 0-10-2
6638Psv Eindhoven - Feyenoord - - 0-11-1
6639Espanyol - Atletico Madrid - - 1-01-1
6640Crvena Zvezda Beograd - Cedevita Olimpija - - 0-01-0
6642Ska St Petersburg - Vityaz Podolsk - - 1-16-1

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7602Enyimba - Horoya Ac domaći191-01-1
7603Zanaco - Pyramids Fc gosti180-20-3
7604Al Nasr Sc Benghazi - Hassania Agadir gosti100-20-5
7605Al Masry - Rsb Berkane gosti440-12-2

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9391Aldosivi - San Lorenzo gosti150-11-3
9392Lanus - Estudiantes domaći510-01-1
9393Rosario - Arsenal Sarandi domaći451-03-1
9394Velez Sarsfield - Argentinos Jrs domaći401-02-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6139Estudiantes Rio Cuarto - Atletico Atlanta domaći191-01-0
7083Ca Estudiantes - Barracas Central domaći132-02-0
7084Guillermo Brown - Platense domaći451-11-1
7085Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Club Villa Dalmine gosti400-13-1
7115San Martin San Juan - Agropecuario Argentino domaći61-13-2
7164Mitre Santiago Del Estero - Ferro Carril Oeste gosti900-00-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7202Central Ballester - Ca Lugano gosti100-12-2
7213Centro Espanol - Deportivo Paraguayo gosti700-00-2

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1356Marconi Stallion - Sutherland Sharks domaći81-14-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12717Olympic Fc - Peninsula Power Fc gosti260-10-1
12718Eastern Suburbs Fc - Brisbane Roar Fc U20 gosti20-20-5

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Lask - Hartberg gosti60-15-1
1118Rapid Vienna - Mattersburg domaći151-13-1
1119St Polten - Wolfsberger Ac gosti140-10-4
1120Sturm Graz - Austria Vienna gosti700-01-1
1121Wsg Wattens - Admira Wacker domaći600-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2915Dornbirn - Wacker Innsbruck gosti100-20-4

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1380Abahani Limited Dhaka - Rahmatgonj Mfs domaći550-01-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Genk - Club Brugge gosti31-11-2
1602Charleroi - Standard Liege domaći321-02-0
1603Cercle Brugge - Gent domaći11-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Bolivar - Real Potosi - - 0-00-0
1747Nacional Potosi - The Strongest domaći421-03-1
1774San Jose Oruro - Aurora domaći441-01-0
7218Oriente Petrolero - Wilstermann gosti300-10-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12172Nk Celik Zenica - Radnik Bijeljina gosti400-11-1

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Doce Mel Ec Ba - Vitoria Da Conquista - - 0-00-0
1478Ec Jacuipense Ba - Jacobina Ec Ba domaći411-03-0
1480Fluminense De Feira - Juazeirense Ba gosti220-22-4
1494Vitoria Ba - Bahia Ba gosti680-01-2

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512Capital Cf Df - Luziania Df domaći221-12-2
1513Sobradinho Df - Bosque Formosa Ec Df domaći82-12-2

BRAZIL CAMPEONATO MATO-GROSSENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1879Dom Bosco Mt - Mixto domaći412-03-1
1880Pocone Ec Mt - Cuiaba domaći421-01-1
1886Nova Mutum Ec Mt - Araguaia Mt domaći590-02-1
1887Sinop Mt - Luverdense Mt domaći22-15-3
1888Uniao Mt - Operario domaći41-01-1

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1906Sao Paulo Crystal Fc Pb - Botafogo Pb domaći860-01-1
1908Sc Lagoa Seca Pb - Campinense gosti50-30-6
1910Nacional Pb - Atletico Cajazeirense Pb - - 0-00-0
1924Souza - Desportiva Perilima Pb domaći242-03-2

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6484Ad Frei Paulistano Se - Sergipe gosti270-11-2
6493America Esporte Clube Se - Dorense Fc Se gosti120-10-2
6601Confianca Se - Boca Junior Fc Se domaći282-13-2
6606Itabaiana - Lagarto Fc Se domaći191-01-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1578Botafogo - Boavista Rj domaći271-02-1
7271Fluminense - Madureira Rj gosti83-15-1

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Figueirense - Chapecoense Sc - - 0-00-0
1591Ge Juventus Sc - Concordia Ac Sc - - 0-00-0
1592Criciuma - Brusque domaći351-01-3

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1813Fortaleza - Barbalha Fc Ce gosti62-14-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1842Esportivo - Sao Luiz domaći161-01-0
1843Ce Aimore Rs - Ec Pelotas gosti21-11-1
7276Brasil De Pelotas - Novo Hamburgo domaći301-01-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1844Crac Go - Aparecidense gosti140-10-3
1845Ipora Go - Gremio Anapolis Go domaći790-01-0
1846Anapolina - Anapolis - - 0-00-0
1847Goianesia Go - Goiania Ec Go domaći660-01-2
1848Vila Nova - Goias - - 0-00-0

BRAZIL MARANHENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1849Pinheiro Ac Ma - Maranhao - - 0-23-2
1850Sampaio Correa Ma - Cordino domaći221-03-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1897Caldense - Ca Patrocinense Mg gosti151-22-2
1898Cruzeiro - Uberlandia - - 1-02-1
1899Urt - Villanova domaći431-02-1
1900Coimbra Ec Mg - Tupynambas Fc Mg domaći690-01-1
1901Boa - Atletico Mg gosti330-11-1

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1904Paragominas Pa - Tapajos Fc Pa gosti31-12-2
1905Remo - Carajas Ec Pa gosti400-12-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2082Aa Internacional Limeira Sp - Gremio Novorizontino Sp gosti530-00-1
2083Ferroviaria - Botafogo Sp domaći750-01-0
2084Juventus Sp - Sao Bernardo gosti450-10-1
2085Portuguesa Santista - Ec Taubate Sp gosti770-00-1
2087Xv De Piracicaba - Sertaozinho - - 0-00-0
2089Olimpia Fc Sp - Ec Primavera Sp gosti10-22-2
2097Noroeste - Ae Velo Clube Sp - - 0-00-0
7283Sao Paulo Sp - Ponte Preta domaći92-02-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2148Santa Cruz Pe - Nautico Pe domaći650-02-0

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
21624 De Julho Pi - Altos Pi gosti351-11-1
2165Parnahyba - Picos Pi domaći221-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9240Levski Sofia - Slavia Sofia gosti71-11-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2957Slovacko - Slavia Prague domaći241-02-0
2958Bohemians 1905 - Mfk Karvina - - 0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1188Coquimbo Unido - Deportes La Serena domaći141-02-1
1192O Higgins - Universidad De Chile domaći52-12-3
1206Palestino - Antofagasta gosti30-22-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2249Puerto Montt - Deportes Temuco domaći91-12-2
2264Cd Santa Cruz - Rangers De Talca gosti500-00-2
2267Cobreloa - San Marcos De Arica gosti520-03-1
2269Nublense - Deportes Magallanes domaći51-12-1
2270Union San Felipe - Deportes Copiapo domaći171-12-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9246Anorthosis Famagusta - Aek Larnaca gosti240-11-2
9247En Paralimniou - Olympiakos Nicosia domaći680-03-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2961Horsens - Randers Fc domaći61-11-2
2962Odense - Silkeborg domaći351-01-1
2966Brondby If - Lyngby domaći530-01-0
2967Fc Copenhagen - Aalborg domaći550-03-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1881Nykobing Fc - Skive domaći192-04-2
1882Vejle - Hb Koge domaći600-01-0
1911Vendsyssel Ff - Fc Roskilde domaći371-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7173Aucas - Mushuc Runa Sc domaći261-03-0
7180Macara - Emelec domaći451-01-0
7182Independiente Del Valle - Olmedo gosti500-01-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3982Everton - Manchester Utd domaći31-11-1
3983Tottenham - Wolves domaći132-12-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Coventry - Sunderland domaći21-01-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6754Aston Villa - Manchester City gosti201-21-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9432Cray Wanderers - Merstham domaći63-03-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4172Nantes - Lille gosti580-00-1
4177Bordeaux - Nice domaći211-01-1
4178Lyon - St Etienne domaći271-02-0

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2422Berekum Chelsea - King Faisal domaći142-14-2
2423Ebusua Dwarfs - Inter Allies Fc - - 0-00-0
2426Hearts Of Oak - Elmina Sharks gosti261-11-1
2427Liberty Professionals - Karela United Fc domaći660-01-0
2429Sogakope Wafa - Ashanti Gold Fc domaći312-16-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9259Aris - Atromitos Athens domaći490-01-2
9260Larissa - Asteras Tripolis domaći183-03-0
9261Ofi Crete - Lamia 1964 domaći23-03-0
9262Olympiakos Piraeus - Panetolikos domaći600-02-0
9263Panathinaikos - Volos Nps domaći32-04-1
9264Panionios - Aek Athens domaći451-01-1
9265Xanthi - Paok gosti41-11-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2502Ionikos Nikaias - Ask Olympiakos domaći162-02-0
2504Kavala - Pae Ialyssos Rhodes domaći301-03-0
2505Aspropyrgos - Kalamata domaći500-01-0
5824Ae Karaiskakis - Apollon Smyrnis gosti20-11-2
5825Chania Fc - Panachaiki 2005 domaći42-12-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10639Coban Imperial - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - - 0-00-0
10640Antigua Gfc - Deportivo Guastatoya gosti240-10-1
10641Deportivo Malacateco - Xelaju domaći211-12-2
10642Deportivo Iztapa - Csd Municipal gosti870-00-1
10643Csd Comunicaciones - Deportivo Sanarate gosti450-12-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2506Cd Marathon - Olimpia Cd gosti480-01-2
2509Cd Motagua - Real De Minas domaći161-22-3
2519Cd Platense - Cd Honduras Progreso domaći163-04-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12335Hnk Hajduk Ii - Nk Croatia Zmijavci gosti120-22-4
12336Nk Osijek Ii - Sibenik gosti111-11-1
12337Rudes - Kustosija domaći131-01-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1745Bengaluru Fc - Atk Fc domaći311-01-0

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7687Thor Akureyri - Throttur domaći112-03-1
7688Magni - Fram Reykjavik VVV-VV-V

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4387Lecce - Atalanta gosti172-22-7
4394Cagliari - Roma domaći281-23-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4498Pescara - Ascoli domaći431-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11514Reggina - Monopoli gosti720-00-2
11515Rende - Viterbese - - 0-00-0
11516Rieti - Sicula Leonzio gosti330-11-2
11517Catania - Vibonese domaći31-12-1
11518Bari - Avellino domaći301-02-1
11519Paganese - Teramo - - 0-00-0
11521Potenza - Catanzaro domaći252-02-0
11522Ternana - As Bisceglie domaći322-02-2
11523Virtus Francavilla Calcio - Picerno domaći121-11-2

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1242Ponsacco - Sangiovannese gosti850-00-1
1245Tuttocuoio - Ssd Albalonga Calcio gosti490-00-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9516Sectzya Nes Ziona - Kiryat Shmona domaći530-01-0
9517Beitar Jerusalem - Ashdod domaći71-02-1
9518Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva domaći152-04-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2782Dunbeholden Fc - Harbour View Fc domaći431-02-0
2783Portmore United - Tivoli Gardens gosti180-10-1
7794Waterhouse Fc - Uwi Fc domaći42-03-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7120Bloemfontein Celtic - Baroka Fc domaći301-02-1
7170Polokwane City - Black Leopards gosti590-02-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2166Tonnerre Kalara Club - Bamboutos Fc De Mbouda - - 0-00-0
2168Yong Sp. Academy - Canon Sportife Yaounde domaći480-02-0
2169Avion Fc Du Nkam - Feutcheu Fc gosti200-10-1
2170Dragon Fc Yaounde - Coton Sport De Garoua gosti840-00-1
2180Fovu De Baham - Colombe Fc domaći411-03-0
2192Pwd Bamenda - Eding Sport Fc domaći43-23-3
2194Stade Renard - Panthere Sportive domaći231-02-0
2198Ums De Loum - As Fortuna gosti71-12-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Depotivo Pasto - La Equidad gosti550-01-2
1771Rionegro Aguilas - Envigado domaći520-01-1
1773Cucuta Deportivo - Atletico Bucaramanga gosti720-00-1
1779Deportes Pereira - Once Caldas gosti121-21-3

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Llaneros - Real Cartagena domaći740-02-0
2312Tigres Fc - Atletico Huila - - 0-00-0
2342Union Magdalena - Boca Juniors De Cali domaći341-02-0
2353Club Cortulua - Itagui Leones Fc gosti70-23-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6607Limon - Deportiva Alajuelense domaći171-01-0
7681Universidad De Costa Rica - Guadalupe Fc domaći321-03-0
7684Santos Dg - Cartagines gosti21-11-3
7686Deportivo Saprissa - San Carlos domaći134-05-3

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7670Deportivo Cartagena Guanacaste - Barrio Mexico domaći281-02-2
7671Ad Cofutpa - Puntarenas gosti70-10-3
7672Ad Juventud Escazucena - Cs Uruguay De Coronado gosti431-11-2
7673Carmelita - Ad Rosario domaći710-01-0

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2796Fc Blue Boys Muhlenbach - Rodange 91 gosti290-30-3
2797Jeunesse Esch - F91 Dudelange gosti620-00-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6144Cr Khemis Zemamra - Moghreb Tetouan domaći311-01-2
6145Raja Beni Mellal - Olympic Safi - - 0-00-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2534Bfc Siofok - Csakvar gosti80-21-3
2541Budaorsi - Gyirmot domaći480-04-1
2550Dunakanyar - Ajkai Fc gosti210-10-2
2566Nyiregyhaza - Kazincbaricika Bsc gosti62-13-1
2567Ujbuda - Bekescsaba gosti111-13-2
2569Mtk Budapest - Tiszakecske Fc domaći261-02-1
2571Szeged - Szolnoki - - 0-00-0
2573Szombathelyi Haladas - Dorogi Fc domaći111-01-0
2652Vasas - Gyor domaći232-03-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4526Chivas - Leon domaći580-02-0
4527Santos Laguna - Atlas domaći451-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2844Chivas Guadalajara - Leon domaći520-02-0
2859Santos Laguna U20 - Atlas domaći141-01-1

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2870Abia Warriors Fc - Akwa United Fc domaći201-02-1
2875Enugu Rangers International Fc - Adamawa United Fc domaći451-02-0
2882Fc Ifeanyi Ubah - Mfm Fc domaći900-01-0
2884Heartland Fc Owerri - Rivers United Fc gosti760-00-2
2885Kano Pillars Fc - Dakkada International Fc domaći42-02-0
2893Kwara United - Lobi Stars gosti220-10-1
2916Plateau United - Jigawa Golden Stars domaći322-02-1
2917Warri Wolves Fc - Sunshine Stars Fc domaći202-03-0
2922Wikki Tourists Fc - Nasarawa United domaći291-01-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7835Chinandega Fc - Diriangen Fc gosti840-00-1
7836Cd Ocotal - Managua Fc domaći91-13-1
7837Art Municipal Jalapa - Las Sabanas Cf domaći850-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4532Rkc Waalwijk - Utrecht gosti240-12-1
4533Psv Eindhoven - Feyenoord gosti330-11-1
4550Sparta Rotterdam - Emmen domaći33-05-1
4552Ajax - Az Alkmaar gosti40-10-2

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6187Tec - Jong Sparta Rotterdam domaći171-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4371Union Berlin - Wolfsburg domaći411-02-2
4373Rb Leipzig - Bayer Leverkusen gosti291-11-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11525Fc Koln - Frankfurt domaći141-01-4

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4218Arminia Bielefeld - Wehen domaći740-01-0
4220Bochum - Sandhausen domaći62-24-4
4266St Pauli - Osnabruck domaći232-03-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4320Ingolstadt - Viktoria Koln gosti530-00-1
4328Meppen - Duisburg domaći810-01-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7364Bayer Leverkusen U19 - Borussia Dortmund U19 gosti310-23-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7461Sv Rot Weiss Walldorf - Fernwald gosti900-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
74641. Fc Rielasingen Arlen - 1. Goppinger Sv domaći351-03-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2411Tsv Sasel 1925 - Barmbek Uhlenhorst gosti400-10-2
2412Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Sv Rugenbergen domaći91-22-2

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
55001. Fc Duren - Viktoria Arnoldsweiler gosti181-13-1
5565Hennef 05 - Fc Hurth gosti370-30-3
5566Blau Weiss Friesdorf - Borussia Freialdenhoven gosti190-11-2
5567Wesseling Urfeld - Siegburger Sv 04 gosti890-00-1
5575Fc Pesch - Sv Deutz 05 domaći121-12-2
5576Sv 1914 Eilendorf - Sv Breinig gosti450-10-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
56021.Fc Monheim - Velbert gosti720-00-1
5605Bocholt - Straelen gosti530-02-2
5606Kleve - Sportfrunde Baumberg domaći91-01-1
5607Kray - Sf Niederwenigern - - 1-21-3
5608Ratinger - Tvd Velbert 1870 domaći102-03-1
5609Sc Velbert - Cronenberger gosti220-11-1
5610Schwarz Weiss Essen - Spvg Schonnebeck 1910 domaći540-01-1
5611Turu Dusseldorf - Tus 64 Bosinghoven - - 0-00-0
5612Vfb 03 Hilden - Sc Union Nettetal domaći81-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5613Eintracht Northeim - Hsc Tundern domaći191-21-3
5614Arminia Hannover - Mtv Eintracht Celle gosti340-11-1
5615Egestorf Langreder - Fc Hagen Uthlede domaći83-04-0
5616Heeslinger Sc - Braunschweig gosti320-10-3
5628Sc Spelle Venhaus - Vfv Hildesheim gosti261-31-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5700Neustrelitz - Blau Weiss Berlin domaći620-02-1
5701Charlottenburger Fc Hertha 06 - Brandenburger Sud 05 - - 0-00-0
5706Fc Hertha 03 Z. - Fc Strausberg domaći61-02-0
5747Greifswalder - Sc Tasmania 1900 Berlin gosti180-10-1
5793Sv Victoria Seelow - Staaken domaći740-02-0
5795Tennis Borussia Berlin - Hansa Rostock Ii domaći383-04-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7466Elversberg Ii - Sportfreunde Eisbachtaler domaći84-0A-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5810Rot Weiss Ahlen - 1. Fc Kaan Marienborn gosti480-00-3
5811Rsv Meinerzhagen - Asc 09 Dortmund gosti630-00-1
5812Sc Paderborn 07 Ii - Holzwickeder Sc gosti12-13-2
5813Sv Schermbeck - Eintracht Rheine gosti180-12-2
5814Tsg Sprockhovel - Gutersloh gosti210-11-2
5815Westfalia Herne - Sc Preussen Munster Ii domaći31-23-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9442Hannoverscher Sc - Eintracht Norderstedt VVV-VV-V
9443Holstein Kiel Amateurs - Hannover Am domaći640-02-0
9444St Pauli Am - Drochtersen Assel domaći262-03-0
9445Vfb Oldenburg - Havelse VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4339Union Furstenwalde - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći540-02-0
7494Germania Halberstadt - Babelsberg - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554Freiburg Am - Pirmasens domaći470-03-0
4568Mainz Am - Astoria Walldorf gosti800-00-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7495Sv Frisia 03 - Husumer domaći31-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6419Cerro Porteno - General Diaz gosti730-00-1
6420Sportivo Luqueno - Club Guarani Asuncion gosti520-00-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6991Deportivo San Martin - Carlos Mannucci domaći371-02-2
6992Fc Carlos Stein - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći61-01-1
7111Sport Boys - Universitario De Deportes domaći92-23-3
7112Cesar Vallejo - Sporting Cristal gosti310-11-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4782Korona Kielce - Lechia Gdansk gosti180-11-2
4800Arka Gdynia - Lks Lodz domaći570-01-1
4826Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw domaći560-03-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4725Olimpia Grudziadz - Stal Mielec gosti40-20-5
4726Bielsko Biala - Wigry Suwalki domaći331-04-0
4729Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow gosti141-21-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4627Aves - Pacos Ferreira gosti281-11-3
4642Maritimo - Braga gosti50-11-2
4646Vitoria Guimaraes - Tondela domaći242-02-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9549Varzim - Cd Mafra domaći201-02-1
9550Porto B - Oliveirense gosti291-11-2
9556Casa Pia - Cova Piedade gosti270-11-1
9557Covilha - Chaves gosti570-00-2
9558Estoril - Vilafranquense domaći331-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9322Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias domaći32-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1144Gloria Buzau - U Cluj domaći292-02-2
2477Fc Arges - Dacia Mioveni domaći810-01-1
2482Politehnica Timisoara - Rapid Bucharest - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1464Tambov - Rubin Kazan - - 0-00-0
1471Fk Krasnodar - Fc Ufa domaći680-02-0
1477Pfc Sochi - Arsenal Tula gosti50-11-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5953Columbus Crew - New York City Fc domaći560-01-0
5954New York Red Bull - Fc Cincinnati domaći162-03-2
6034Seattle Sounders - Chicago Fire gosti460-02-1
6035Los Angeles Fc - Inter Miami Cf domaći441-01-0
6036Portland Timbers - Minnesota United gosti510-01-3

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7762Independiente Fc - Municipal Limeno gosti710-01-1

SENEGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2931Generation Foot - Asc Diambars domaći301-03-0
2933As Pikine - Teungueth gosti450-11-2
2934Casa Sport - Stade De Mbour domaći161-01-0
2935Cneps - As Dakar Sacre Coeur domaći810-01-0
2937Mbour Petite Cote - Asc Jaraaf gosti810-01-1
2951Us Goree - As Douanes domaći101-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9572As Trencin - Sered gosti51-12-1
9573Nitra - Slovan Bratislava gosti560-00-1
9574Pohronie Ziar - Senica - - 0-00-0
9575Ruzomberok - Zemplin Michalovce gosti640-01-1
9576Trnava - Zlate Moravce gosti720-02-1
9577Zilina - Dac 1904 gosti170-22-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10082Triglav - Mura domaći81-11-1
10203Domzale - Nk Celje gosti420-11-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3033Fk Radnik Surdulica - Fk Rad domaći191-01-0
3055Fk Tsc Backa Topola - Napredak domaći61-02-1
3056Javor Ivanjica - Spartak Subotica domaći211-12-2
3068Mladost Lucani - Cukaricki Belgrade domaći520-01-0
3111Proleter Novi Sad - Fk Macva Sabac domaći530-01-1
3112Radniki Nis - Indija domaći470-02-1
3129Crvena Zvezda - Partizan Belgrade - - 0-00-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1171Smederevo - Fk Sindelic Beograd - - 0-00-0

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495St Johnstone - Celtic gosti810-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4662Sevilla - Osasuna domaći132-03-2
4663Athletic Bilbao - Villarreal domaći560-01-0
4666Espanyol - Atletico Madrid domaći241-01-1
4667Mallorca - Getafe gosti670-00-1
4668Real Madrid - Barcelona domaći710-02-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7766Rayo Vallecano - Real Betis Balompie gosti450-10-2
7767Cd Tacon - Rc Deportivo La Coruna domaći401-03-4
7768Sporting De Huelva - Cdef Logrono gosti190-11-1
7769Athletic Bilbao - Espanyol - - 0-00-0
7770Atletico Madrid - Real Sociedad domaći42-03-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5031Mirandes - Girona gosti740-01-1
5032Deportivo La Coruna - Lugo - - 0-00-0
5033Elche - Numancia domaći361-02-0
5048Fuenlabrada - Alcorcon gosti281-33-4
5052Real Oviedo - Tenerife domaći880-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10047Cordoba - Algeciras gosti660-00-1
9629Cf Rayo Majadahonda - Celta Vigo B gosti71-11-2
9630Internacional De Madrid Boadilla - Ud Ibiza Eivissa domaći182-02-1
9631Scr Pena Deportiva - Marino Luanco domaći232-04-0
9632Sporting Gijon B - Atletico Baleares domaći162-02-0
9633Ss Reyes - Getafe B gosti540-01-1
9634Las Palmas B - Melilla domaći301-01-0
9635Up Langreo - Las Rozas Cf domaći500-01-0
9636Fc Coruxo - Atletico Madrid B domaći52-03-0
9637Pontevedra - Real Madrid Castilla domaći372-04-0
9711Deportivo Alaves B - Real Sociedad B domaći252-03-2
9712Tudelano - Unionistas De Salamanca Cf domaći361-13-1
9715Club Haro Deportivo - Barakaldo - - 0-00-0
9716Salamanca Cf Uds - Guijuelo - - 0-00-0
9717Cd Calahorra - Sd Leioa - - 0-00-0
9724Gimnastic - Valencia B gosti410-12-1
9725Levante B - Cd Ebro gosti161-11-2
9726Prat - Lleida - - 0-00-0
9727Sd Ejea - Castellon gosti810-00-1
9728Badalona - Cf La Nucia gosti450-12-2
9729Orihuela - Barcelona B - - 0-00-0
9730Hercules - Fc Andorra - - 0-00-0
9731Sabadell - Llagostera domaći640-01-1
9976Rb Linense - Rec De Huelva domaći720-01-0
9977Merida - Real Murcia domaći311-01-0
9978San Fernando - Cf Cadiz B domaći451-02-0
9979Talavera - Sevilla Atletico domaći321-01-0
9991Ucam Murcia - Yeclano Deportivo domaći152-13-1
9992Don Benito - Villarrubia Cf domaći312-05-0
9993Cartagena - Marbella - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6436Cd Lugo - Compostela domaći411-02-0
6437Silva Sd - Cd Choco domaći142-02-0
6439Racing Club Villalbes - Cd Pontellas domaći121-13-1
6440Rapido De Bouzas - Cd Barco domaći181-21-2
6442Rc Deportivo Fabril - Bergantinos Cf gosti121-11-1
6444Cordoba Cf B - Fc Sevilla C gosti500-00-1
6446San Roque - Rota Cd domaći710-01-0
6447Xerez - Coria Cf domaći630-01-0
6448Real Betis B - Conil Cf domaći192-04-0
6452Sd Portmany - Ce Andratx gosti410-11-2
6456Cd Marino - Ud Tamaraceite domaći151-11-1
6464Sfc Minerva - Real Murcia B domaći71-21-3
6465Lorca Cf - Los Garres domaći281-12-1
6466Ucam Murcia Ii - Fc Cartagena Ii domaći121-01-1
6468Muleno Cf - Estrella Grana El Palmar Cf domaći141-02-1
6472Olimpico Totana - Deportiva Minera gosti460-01-1
6485Cacereno - Extremadura Ud B domaći321-01-1
6486Cd Calamonte - Cd Diocesano gosti41-13-3
6492Ud Montijo - Arroyo Cp gosti760-00-1
6494Cpvo Valdivia - Jerez De Los Caballeros gosti560-00-2
6591Cd Corellano - Pena Sport gosti550-01-2
6592Cd Murchante - Cd Hernan Cortes - - 0-00-0
6593Yague Cf - Cd Calahorra B gosti220-10-2
6594Real Zaragoza Da - Cd Valdefierro domaći33-03-0
6596Cd Binefar - Barbastro domaći71-01-1
6597Robres Cd - Cd Brea domaći830-01-0
6599Cd Teruel - Ud Fraga gosti161-12-2
6602Cd Illescas - Cd Madridejos domaći241-02-0
6605Cf La Solana - Almansa gosti120-13-1
6614Ud Socuellamos Cf - Calvo Sotelo Puertollano domaći83-03-0
6616Cd Quintanar Del Rey - Albacete Balompie B gosti360-11-2
6628Cd Covadonga - El San Martin Ra gosti170-16-1
6629Club Siero - Cd Vallobin domaći171-01-0
6755Ad Siete Villas - Gimnastica Torrelavega gosti340-11-3
6756Tropezon - Uc Cartes gosti22-13-1
6766Cd Basconia - Sd Beasain domaći500-02-1
6767Cd Santurtzi Ke - Santutxu Fc gosti150-10-1
6768Tolosa Cf - Sd Deusto gosti680-02-1
6769Sestao River - Cd Vitoria domaći82-03-0
6772Ce Europa - Ue Sants domaći740-01-0
6773Ec Granollers - Figueres domaći112-15-4
6774San Cristobal Cp - Cf Pobla De Mafumet domaći182-02-0
6775Sant Andreu - Ua Horta domaći252-04-0
6776Terrassa - Fc Cerdanyola Del Valles gosti790-01-1
6804Cf Intercity - Hercules Cf B gosti880-00-1
6805Recambios Colon Cd - Cd Roda domaći790-01-0
6811Atletico Saguntino - Paterna Cf domaći540-03-0
6812Alcoyano - Novelda domaći132-02-2
6813Alzira - Olimpic De Xativa domaći630-02-0
6814Silla Cf - Crevillente Deportivo - - 0-00-0
6828Carabanchel - Cd El Alamo domaći660-03-1
6829Ed Moratalaz - Ad Alcorcon B domaći61-01-0
6830Cd Mostoles - Parla domaći82-02-0
6831Cf Pozuelo De Alarcon - Cd San Fernando De Henares gosti530-00-2
6832Rayo Vallecano B - Trival Valderas A. gosti190-10-1
6839Flat Earth Fc - Atletico De Pinto gosti192-22-2
6863Leganes B - Ad Torrejon Cf gosti700-00-1
6893Ud Santa Marta - Real Burgos gosti62-22-4
6997Atletico Bembibre - Sd Almazan gosti670-00-1
6998Cd Cristo Atletico - Gimnastica Segoviana gosti310-10-1
6999Atletico Malagueno - Jaen gosti490-00-2
7000El Palo - Cd Huetor Vega domaći451-01-0

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Fk Karlskrona - Malmo domaći251-01-2
9608Falkenberg - Halmstad domaći770-01-0
9609Tvaakers - Norrkoping gosti410-12-1
9613Kalmar - Jonkopings Sodra domaći34-05-0
9614Orgryte - Aik Stockholm gosti320-10-1
9615Brommapojkarna - Hammarby gosti20-10-2
9616Sundsvall - Varberg gosti161-21-4

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5421Police Tero Fc - Samut Prakan City domaći530-01-0
5430Trat Fc - Bg Pathum United gosti680-00-1
5431Buriram United - Port gosti231-11-1
5432Muang Thong United - Chonburi domaći191-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4109Denizlispor - Yeni Malatyaspor domaći341-02-0
4111Ankaragucu - Sivasspor gosti690-00-3
4112Galatasaray - Genclerbirligi domaći32-03-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7014Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Menemen Belediyespor domaći431-02-0
7019Umraniyespor - Bursaspor gosti60-11-1
7020Istanbulspor - Adanaspor domaći301-01-0
7021Altay Izmir - Altinordu Fk domaći670-01-0

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7031Gumushane - Diyarbakir Bld domaći241-13-2
7032Hekimoglu Trabzon - Hacettepe domaći610-01-0
7033Sivas Belediye Spor - Belediye Vanspor gosti152-12-2
7034Anadolu Selcukluspot - Kirklarelispor domaći272-04-0
7035Bugsasspor - Afjet Afyonspor gosti231-21-5
7036Ergene Velimese Spor - Bayburt Grup Ozel Idare Genclik Ve Spor gosti640-00-1
7037Etimesgut Belediyespor - Sakaryaspor gosti490-00-2
7038Karabukspor - Kirsehir Belediye Spor gosti560-01-2
7040Nigde Anadolu Fk - Bandirmaspor gosti210-10-2
7047Pendikspor - Manisa Futbol Kulubu domaći12-03-2
7048Sariyerspor - Sancaktepe Fk gosti30-20-5
7077Tarsus Idman Yurdu - Yeni Corumspor As domaći670-03-0
7078Utas Usakspor A.S - Kastamonuspor domaći470-03-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11349Zorya Lugansk - Olimpik Donetsk domaći770-01-0
11350Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk domaći301-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7719Carabobo - Dep. La Guaira - - 0-00-0
7727Yaracuyanos - Estudiantes De Merida domaći61-12-1
7728Portuguesa - Zulia Fc domaći381-02-2

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7081Kabwe Youth Soccer Acad - Napsa Stars gosti131-12-3

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10474Mega Bemax - Igokea Laktasi 87-76
10476Primorska - Cibona Zagreb 79-78
10478Crvena Zvezda Beograd - Cedevita Olimpija 88-73

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2924Ferro Carril Oeste - Ia Central Cordoba 69-74
2926Quimsa Santiogo Del Estero - Atenas Cordoba 90-67

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6194Arkadia Traiskirchen - Vienna D.C. Timberwolves 65-68

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6631Aalstar - Kangoeroes Basket Mechelen 91-72

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6630Usti Nad Labem - Bk Decin 98-83

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10416Randers Cimbria - Svendborg Rabbits 88-82

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5853Manchester Giants - Plymouth Raiders 82-82 / 90-96

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6643Korihait Uusikaupunki - Pyrinto Tampere 98-75

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11485Asvel Basket - As Monaco V-V

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7474Iraklis - Ao Ionikos Nikaias 107-75

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1568Pas Giannina - Oa Chanion 64-68
1569Ao Eleutheria Mochatou - Ao Dafni Agiou Dimitriou 79-51
1570Kronos Agiou Dimitriou - Paok Thessaloniki 86-69
1571Kao Melission - Panathinaikos Athens 49-81
1572Esperides Kallitheas - Ao Sporting 74-71

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6627Kk Skrljevo - Zabok 103-97

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6644Valur Reykjavik - Umf Grindavik 68-90
6647Keflavik - Haukar 80-69
6648Stjarnan - Thor Ak Akureyri 107-86
6649Umfn Njardvik - Kr Reykjavik 81-87

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6650Haukar - Skallagrimur 69-76

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6651Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 84-99
6652Maccabi Rishon - Ironi Naharia 76-63
6653Hapoel Tel Aviv - Ironi Ness Ziona 90-95

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6654Samsung Blueminx W - Shinhan S Birds W 74-68

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1574Prienai - Zalgiris Kaunas 79-94
1577Siauliai - Nevezis 91-75

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1069Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks 85-93
1078Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 136-130
1079Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks 91-111
1082Denver Nuggets - Toronto Raptors 133-118
1083Sacramento Kings - Detroit Pistons 106-100
1084New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers 114-122
1085Golden State Warriors - Washington Wizards 110-124

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1593St John S Red Storm - Creighton Bluejays 91-71
1594Temple Owls - South Florida Bulls 58-64
1595Houston Cougars - Cincinnati Bearcats 68-55
1596Charlotte 49ers - Fiu Panthers 52-67
1695Fairfield Stags - Rider Broncs 51-65
1721Georgetown Hoyas - Xavier Musketeers 63-66
1733Illinois Fighting Illini - Indiana Hoosiers 67-66
1746Monmouth Hawks - Manhattan Jaspers 80-60
1764North Texas Mean Green - Western Kentucky Hilltoppers 63-63 / 78-72
1780Old Dominion Monarchs - Florida Atlantic Owls 68-68 / 85-80
1781Quinnipiac Bobcats - Marist Red Foxes 71-52
1783Rhode Island Rams - Saint Louis Billikens 62-72
1796Rice Owls - Middle Tennessee Raiders 77-66
1799Utsa Roadrunners - Uab Blazers 66-59
1801Northeastern Huskies - Towson Tigers 72-75
1802Ohio State Buckeyes - Michigan Wolverines 77-63
1805Smu Mustangs - Wichita State Shockers 62-66
1806Utep Miners - S Mississippi Golden Eagles 75-56
1807Nebraska Cornhuskers - Northwestern Wildcats 67-67 / 76-81
1808Louisville Cardinals - Virginia Tech Hokies 68-52
1809Stanford Cardinal - Colorado Buffaloes 72-64
1810Wisconsin Badgers - Minnesota Golden Gophers 71-69

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10479Feyenoord Basketbal Rotterdam - Den Helder Suns 91-76

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11509Alba Berlin - Brose Baskets Bamberg 107-70
11510Skyliners Frankfurt - Enbw Ludwigsburg 54-79
11511Telekom Baskets Bonn - S.Oliver Baskets Wurzburg 86-95
11512Bayern Munich - Ewe Baskets Oldenburg 79-58

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10417Rostock Seawolves - Wobmoebel Baskets Paderborn 85-85 / 95-101
10418Science City Jena - Tbb Trier 85-84
10419Walter Tigers Tubingen - Bv Chemnitz 99 80-94

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7510Astoria Bydgoszcz - Rosa Radom 80-66

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6758Wkk Wroclaw - Gornik Walbrzych 65-78

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3140Kk Zlatibor - Hemofarm Vrsac 85-81
3143Kk Dynamic - Metalac Valjevo 79-74
3146Kk Dunav Stari Banovci - Kolubara La 2003 68-61

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7516Barcelona - Icl Manresa 86-74
7517Rio Natura Monbus - Ucam Murcia 72-83
7518Real Betis Energia Plus - Bilbao Basket 81-79
7519Valencia Basket - Cb Miraflores 95-66
7520Unicaja Malaga - Real Madrid 88-92

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10480Cd Zamarat - Stadium Casablanca 84-84 / 103-102

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6759Gipuzkoa Basket - Club Melilla Baloncesto 70-62
6760Leyma Basquet Coruna - Marin Peixegalego 68-60

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1579Mark Basket - A3 Basket 67-95
1588Sodertalje Bbk - Alvik Bbk 78-84

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6761Sam Basket Massagno - Bbc Monthey 93-76
6762Starwings Basket - Benetton Fribourg 49-104
6763Vevey Riviera Basket - Lugano Tigers 86-78

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11466Itu Bk - Anadolu Efes Istanbul 49-63
11467Gaziantep Basketbol - Ogm Ormanspor 102-77
11468Turk Telekom - Pinar Karsiyaka 62-77
11469Afyon Belediyespor - Fenerbahce Ulker 62-64
11470Buyukcekmece Basketbol - Besiktas Istanbul 81-92

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8135Enisey Krasnoyarsk - Bc Astana 64-78
8136Parma Permsky Kray - Zielona Gora 91-76

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2100Hartford Wolf Pack - Providence Bruins 0-22-3
2112San Antonio Rampage - Rockford Icehogs 0-03-0
2113Bridgeport Sound Tigers - Binghamton Devils 0-00-1
2123Hershey Bears - Charlotte Checkers 1-23-6
2140Colorado Eagles - Milwaukee Admirals 2-03-1
2147Bakersfield Condors - Tucson Roadrunners 1-22-3
8004Manitoba Moose - Chicago Wolves 1-13-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7321Kometa Brno - Kladno 1-01-2
7322Trinec - Pardubice 0-02-3
7356Litvinov - Vitkovice 0-04-0
7357Mlada Boleslav - Karlovy Vary 0-13-3
7358Mountfield Hk - Olomouc 0-10-4
7359Sparta Prague - Zlin 1-05-1
7360Plzen - Liberec 0-14-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7361Frederikshavn - Rungsted 0-02-2
7362Sonderjyske - Aalborg 2-02-3
7363Esbjerg - Odense 1-13-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2395Cardiff Devils - Dundee Stars 2-16-2
2396Nottingham Panthers - Coventry Blaze 0-13-3
2397Manchester Storm - Glasgow Clan 0-10-2
2398Guildford Flames - Sheffield Steelers 1-15-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1507Briancon - Nice Aigles 0-14-7

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2199Erie Otters - London Knights 1-13-6
2200Niagara Icedogs - North Bay Battalion 1-12-5
2204Peterborough Petes - Barrie Colts 1-16-1
2205Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads 0-23-3
2233Windsor Spitfires - Kingston Frontenacs - 10-2
2238Sarnia Sting - Marie Greyhounds 0-14-3
2248Oshawa Generals - Ottawa 67s 0-13-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1015Florida Panthers - Calgary Flames 0-10-3
1029Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks 1-25-3
1031Anaheim Ducks - New Jersey Devils 0-10-3
1034Minnesota Wild - Washington Capitals 2-33-4
1037Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings 0-21-4
1067New York Rangers - Philadelphia Flyers 0-33-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10473Storhamar - Stjernen 1-04-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1895Gjovik Mammuts - Haugesund 2-08-7
1896Nidaros Hockey - Hasle Loren Ishockey 2-18-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7365Adler Mannheim - Erc Ingolstadt 1-13-3
7366Bremerhaven Pinguins - Deg Metro Stars 0-03-2
7367Grizzly Adams Wolfsburg - Eisbaren Berlin 0-01-1
7368Augsburger Panthers - Iserlohn Roosters 1-04-1
7369Ehc Munchen - Schwenninger 0-02-2
7370Kolner Haie - Straubing Tigers 0-14-1
7460Krefeld Pinguine - Thomas Sabo Ice Tigers 1-13-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7771Bad Nauheim - Esv Kaufbeuren 1-03-5
7807Bayreuth Tigers - Crimmitschau 1-02-4
7938Dresdner Eislowen - Bad Tolz 1-12-2
7963Heilbronner Falken - Lowen Frankfurt 1-16-6
7964Kassel Huskies - Bietigheim Steelers 1-04-0
7967Lausitzer Fuchse - Landshut Cannibals 0-03-0
7968Revensburg Towerstars - Wolfe Freiburg 0-02-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1902Jasterzebie - Cracovia 1-13-1
1903Podhale Nowy Targ - Katowice 0-21-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1930Rubin Tyumen - Dizel Penza 0-02-0
1935Toros Neftekamsk - Humo Tashkent 1-04-3
1942Yugra - Khimik Voskresensk 1-03-0
1945Hk Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly 1-02-0
1946Zvezda Moscow - Kazzinc Torpedo 0-12-2

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1039Barys Astana - M Magnitogorsk 1-04-0
1042Avangard Omsk - Salavat Ufa 1-15-2
1044Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 1-06-0
1046Ska St Petersburg - Vityaz Podolsk 1-16-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7971Chaika U20 - Omskie Yastreby U20 0-01-1
7972Dinamo St Petersburg U20 - Krylia Sovetov U20 1-01-0
7973Kapitan Stupino U20 - Vityaz U20 0-01-3
7974Ladja Togliatti U20 - Belye Medvedi U20 1-04-2
7975Reaktor Nizhnekamsk U20 - Altai U20 1-06-1
7979Ska Varyagi U20 - Amurskie Tigry U20 5-15-2
7986Spartak Moscow U20 - Sahalinskie Akuly U20 0-01-4
7987Sputnik Almetievsk U20 - S. Barsy Astana U20 2-06-1
7988Sarmaty Orenburg U20 - Stalnye Lisy U20 0-02-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1990Banska Bystrica - Poprad 3-15-3
2002Detva - Nove Zamky 0-14-4
2065Trencin - Zvolen 1-14-3
2078Dukla Michalovce - Mac Ujbuda 1-03-0
2080Slovan Bratislava - Kosice 1-01-4
2081Nitra - Dvtk Jegesmedvek 1-21-6

SVICARSKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7989Ehc Winterthur - Sierre 1-16-3
7990Hc Biasca - Ev Zug Academy 1-16-6

ATP SANTIAGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088T.Seyboth Wild - C.Ruud 17-147-54-62-1

CHALLENGER CALGARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3154A.Rinderknech - M.Cressy 16-163-67-62-1

CHALLENGER CALGARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1252N.Pasha M.Schnur - H.Bourchier F.Peliwo 13-97-66-32-0

CHALLENGER COLUMBUSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1258D.Istomin - J.Wolf 6-124-62-60-2

CHALLENGER PAUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1173J.Janowicz - E.Gulbis 7-123-64-60-2

CHALLENGER PAU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1146B.Bonzi A.Hoang - S.Bolelli F.Mergea 12-56-36-22-0

ITF ANTALYA 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7030D.Ajdukovic - P.Cachin 16-163-66-42-1

ITF MEN VALE DO LOBO DOUBLES M ITF POR 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7026P.Bothwell B.Harris - A.Roglan B.Winter Lopez 12-76-36-42-0

ITF MONASTIR 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7028N.Alvarez Varona - T.Laurent 5-122-63-60-2

ITF SHARM EL SHEIKH 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7025K.Maamoun - D.Poljak 13-87-56-32-0

ITF TRNAVA 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7027D.Kalenichenko - K.Ozolins 12-86-46-42-0

ITF WOMEN HERAKLION SINGLES W ITF GRE 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7223D.Astakhova - A.Vasilescu 13-121-66-42-1

WTA LYON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1545A.Lottner - C.Bucsa 15-152-66-32-1
1551M.Yerolymos - M.Frech 13-176-41-61-2
1552I.Bara - I.Shinikova 13-97-66-32-0
1553L.Pattinama Kerkhove - A.Komardina 5-122-63-60-2
1554L.Salden - J.Cristian 3-123-60-60-2

WTA MONTERREY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3155K.Kucova - O.Govortsova 4-122-62-60-2
3156N.Podoroska - E.Cocciaretto 18-106-76-22-1
3157S.Voegele - M.Trevisan 19-166-77-52-1
3170A.Schmiedlova - V.Flink 12-46-26-22-0
3171A.Sharma - G.Gatto Monticone 5-123-62-60-2
3252L.Arruabarrena - C.Dolehide 13-106-47-62-0

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
9661Shc Malomerice - Kralovo Pole Brno 26-26

CHALLENGE KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10063Aula Alimentos De Valladolid - Mecalia Atletico Guardes 26-22

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9732Ik Skovbakken - Hoj Elitehandbold 36-31
9733Sydhavsoerne - Odense Haandbold 31-24
9738Tms Ringsted - Hc Midtjylland 33-28
9995Skive - Tonder 29-28

EHF KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
11871Fuchse Berlin - Naturhouse La Rioja 33-26
11872Magdeburg - Hbc Nantes 29-28
11873Pauc Handball - Tatabana 26-22

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11806Kastamonu Gsk - Siofok Kc 29-38
11807Podravka - Thuringer 27-23
11808Cs Gloria 2018 - Herning Ikast 26-29

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10061Olympiacos Sfp - Paok 33-23
10062Filippos Verias - Feakas Kerkiras 28-29

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1373Dubrava - Gorica 29-21

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
11860Dinamo Bucharest - Sporting Clube 26-24
11861Aab Handbold - Elverum 30-28
11862Paris Handball - Zagreb Ppd 37-26

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2266Ftc - Team Esbjerg 26-25
2279Metz Handball - Csm Bucuresti 28-26
2280Buducnost T Mobile - Gyori Audi Eto 27-28

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10077Sokol Poruba - Slavia Prague 26-26

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10401Naerbo - Follo 30-27
10407Runar - Fyllingen 28-26
10408Drammen - Haslum Hk 28-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10409Fana - Aker 35-25
10410Follo Hk - Sola 24-35
10412Gjerpen - Fredrikstad 21-24
10413Molde Hk - Byasen Elite 31-27

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10078Aalgaard - Volda 20-25
10345Grane Arendal - Larvik 20-23
10351Raelingen Hk - Fyllingen 38-21

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11800Frisch Auf Goppingen - Flensburg Handewitt 28-26
11801Tvb 1898 Stuttgart - Balingen Weilstetten 32-26

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10060Bayer Leverkusen - Blomberg Lippe 23-23

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10048Bietigheim Metterzimmern - Bad Schwartau 24-22

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10414Azoty Pulawy - Powen Zabrze 29-29

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5809Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 25-30

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2784Dynamo Victor - Ugntu Vnzm 27-20
2785Skif - Dinamo Chelyabinsk 26-21

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2987Encantada - Helvetia Anaitasuna 27-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10415Ov Helsingborg - Guif 26-29

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1455Boden Handball If - H65 Hoor 21-32

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2789Lindesberg - Bodens Bk 38-31

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7282Euphony Asse Lennik - Vbc Waremme 0-11-13-2

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11677Denk Academy Maringa Volei - Sao Francisco Saude Volei Ribeirao 0-11-11-3

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10481Vk Beroe Stara Zagora - Slavia Su Sofia 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3148Hvidovre Vk - Middelfart Vk 0-11-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10513Karelian Hurmos - Valepa 0-10-20-3
10615Etta - Hurrikaani Loimaa 1-01-12-3
10616Kove - Team Lakkapaa 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10617Hameenlinna - Lp Vampula 1-02-03-0
2955Liigaploki - Lp Salo 0-11-13-1

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12926Kifisias - Olympiakos Piraeus 0-10-20-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3141Team Eurosped - Regio Zwolle Volleyball 1-02-03-0
3142Alterno Apeldoorn - Peelpush Meijel 0-11-11-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12929Ab Groningen Lycurgus - Taurus Volleybal 1-02-03-0
12930Vv Zaanstad - Vocasa Volleybal Nijmegen 1-01-13-2

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3149Osi Volleyball - Koll 0-10-20-3
3151Nyborg Bergen - Bk Tromso 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12923Vc Eltmann - Netzhoppers 1-01-13-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3119Munster - Nawaro Straubing 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11748Aluron Virtu Warta Zawiercie - Belchatow 1-01-13-1
11749Bydgoszcz - Ks Cuprum Lubin 1-01-12-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11750Budowlani Lodz - Lks Commercecon Lodz 0-11-11-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1370L. St Petersburg - Dinamo Kazan 0-10-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12940Rio Duero - Palma Portol 1-01-11-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10618Ankara Ptt - Aydin Buyuksehir Bld 0-10-20-3
10619Nilufer Belediye Bursa - Fenerbahce 0-10-20-3
10620Turk Hava Yollari - Eczacibasi Istanbul 0-10-20-3

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
1852London Irish - London Wasps 26-36
1866Bath - Bristol Shoguns 13-19

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
3158Soyaux Angouleme - Uson Nevers V-V

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
13007Begles Bordeaux - Castres 26-24
13008Toulon - Stade Francais 19-18

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2938Huddersfield Giants - Wigan Warriors 10-42
2939Hull Fc - Catalans Dragons 29-34
2940Salford City Reds - Wakefield Wildcats 12-22

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
8010Boston Red Sox - Atlanta Braves 4-2
8011Detroit Tigers - New York Yankees 10-4
8012Houston Astros - St Louis Cardinals 5-4
8013Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles 2-3
8014Pittsburgh Pirates - Toronto Blue Jays 13-9
8015Tampa Bay Rays - Minnesota Twins 8-2
8016Chicago Cubs - Seattle Mariners 7-3
8017L A Dodgers - Texas Rangers 6-8
8018Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds 5-4
8019San Diego Padres - San Francisco Giants 7-5

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1172Mnk Split Tommy - Mnk Square 5-5

MENS ALPINE SKIING COMBINED HINTERSTODER H2HZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8206K.Jansrud - V.Kriechmayr 1-0
8207H.Kristoffersen - M.Mayer 0-1
8445A.Pinturault - A.Aamodt Kilde 1-0
8446M.Schwarz - M.Caviezel 0-1
8447R.Tonetti - R.Cochran Siegle 1-0

WOMENS ALPINE SKIING COMBINED LA THUILE H2HZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9627E.Curtoni - R.Siebenhofer V-V
9655M.Gisin - M.Bassino V-V
9658E.Ledecka - F.Gritsch V-V
9659N.Ortlieb - L.Pirovano V-V
9660P.Vlhova - F.Brignone V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 111420373841
arrow BL Belgija Keno 20/70 1291620212325273135384044455156575969
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 116242741
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 410212430
arrow DA Multi-Daily A 6/99 405053617486
arrow DB Multi-Daily B 6/99 122647506274
arrow DC Multi-Daily C 6/99 91318365184
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 616263032353640434445505155576162656768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 6891013151618222429333839484955596870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1112151621
arrow FK Finska Keno D 20/70 167813152833354244454950515360616870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1371617212226273135424344505359606469
arrow FT Finska Keno T 20/70 135611141518222830313538394144555758
arrow GO Njemačka Keno 20/70 236918212426283539424647485657586265
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 51218303742
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1481519212226283135394142434951525661
arrow LE Latvija Keno E 20/62 67111316172329323640424748495052545558
arrow LM Latvija Keno M 20/62 124610212627293037384345495051555859
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 23122425
arrow NP New York Pick 10 20/80 78101416172225373942434546636567747578
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2591216171925294347495459676971727375
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 812172024283437394651535558636670717279
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 915192028
arrow RO Rumunjska 6/49 92425363849
arrow SK Slovačka 5/35 215192829
arrow SL Slovenija 7/39 10111428353639
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1416252627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 310131418202829333637394347515962677179