Ponedjeljak 02.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5821Cska Moscow - Torpedo Nn - - 2-03-0
5822Basaksehir - Gaziantep Bb - - 0-03-1
5823Ak Bars Kazan - Neftekhimik - - 2-14-1
5847Midtjylland - Sonderjyske - - 3-03-0
5848Cfr Cluj - Astra Giurgiu - - 1-02-1
5849Benfica - Moreirense - - 0-01-1
5850Hannover - Holstein Kiel - - 1-03-1
5851Cleveland Cavaliers - Utah Jazz - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9395Atletico Patronato Parana - Talleres domaći22-03-2
9396Huracan - Independiente domaći530-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6140Deportivo Riestra - San Martin Tucuman gosti110-10-1
6141Nueva Chicago - Independiente Rivadavia domaći241-01-1
6142Quilmes - Atletico De Rafaela gosti301-11-1
7028Sarmiento - Almagro gosti330-10-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Claypole - Yupanqui gosti350-10-1
1348Cs Barracas - Ca Atlas gosti130-10-4
1350Csyd Liniers - Argentino De Rosario domaći362-04-2
1351Defensores De Cambaceres - Puerto Nuevo domaći341-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1471Ararat - Fc Ararat Armenia gosti70-30-3
1477Banants - Lori Fc domaći122-02-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6162Adelaide Blue Eagles - Adelaide City Fc domaći51-11-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1116Altach - Salzburg domaći361-03-2

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Abahani Ltd. Chittagong - Sheikh Russel Kc domaći181-02-0
4532Uttar Baridhara Club - Brothers Union domaći470-01-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6999Lommel U21 - Antwerp U21 domaći21-12-2
7001Royal Excelsior Virton U21 - Zulte Waregem U21 domaći122-24-2
7010Club Brugge U21 - Heverlee Leuven U21 - - 0-02-0
7011Eupen U21 - Union Saint Gilloise U21 domaći323-06-1
7014Krc Genk U21 - Y.R. Kv Mechelen U21 domaći142-05-1
7019Royal Excel Mouscron U21 - Kv Oostende U21 domaći21-11-1
7020Waasland Beveren U21 - Sporting Lokeren U21 domaći102-13-2
7021Cercle Brugge U21 - Roeselare U21 domaći460-03-0
7024Kv Kortrijk U21 - Royal Charleroi U21 gosti370-11-1
7025Beerschot Wilrijk U21 - Kvc Westerlo U21 domaći700-00-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7219Club Atletico Palmaflor - Always Ready domaći750-02-0
7220Royal Pari Sion - Real Santa Cruz gosti700-00-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6453Mirassol Sp - Oeste Sp domaći21-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9242Fc Vitosha Bistrica - Veliko Tarnovo gosti101-42-6

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Curico Unido - Huachipato domaći590-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7047Barnechea - Santiago Morning domaći281-01-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9248Apoel Nicosia - Omonia Nicosia - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2968Midtjylland - Sonderjyske domaći213-03-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7285Deportivo Cuenca - Universidad Catolica gosti530-01-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9353Middlesbrough - Nottingham Forest gosti292-12-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6894Basford United - Nantwich Town gosti840-00-2

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6957Portsmouth - Arsenal gosti450-10-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7181A Villa U23 - Reading U23 gosti260-11-3
7266Chelsea U23 - Everton U23 domaći830-01-0
7269Southampton U23 - Leicester City U23 domaći241-21-3
7277Stoke U23 - Man Utd U23 gosti120-32-3
7281Swansea U23 - West Brom U23 gosti630-00-1
7288Tottenham U23 - Wolves U23 domaći83-03-2
7289West Ham U23 - Norwich U23 domaći241-04-0

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7337Cardiff U23 - Watford U23 domaći362-03-1
7340Coventry U23 - Charlton U23 domaći441-02-0
7341Crystal Palace U23 - Colchester U23 domaći262-05-1
7342Ipswich U23 - Millwall U23 V-VV-VV-VV-V
7343Qpr U23 - Bristol City U23 domaći61-12-2
7344Wigan U23 - Sheffield Wednesday U23 domaći161-02-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5272Paris Fc - Lens gosti370-10-2

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5846Ergotelis - Levadiakos gosti700-01-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1783Tira Persikabo - Arema Cronus gosti70-10-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7769Cavaliers Fc - Arnett Gardens Fc gosti760-00-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1602Apejes De Mfou - Sportive De Douala domaći31-02-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2354Valledupar Fc - Cd Real San Andres gosti271-12-1
2365Deportes Quindio - Orsomarso Sc gosti232-12-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7795Ca Youssoufia Berrechid - Ittihad Tanger domaći213-03-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2862Jong Az Alkmaar - Almere gosti410-13-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7824Jong Dordrecht Fc - Jong Sc Cambuur domaći61-22-4
7825Jong Fc Eindhoven - Jong Fc Emmen gosti440-10-3
7826Jong Go Ahead Eagles - Jong Nec Nijmegen gosti320-11-3
7827Jong Roda Jc Kerkrade - Jong Groningen gosti20-11-1
7828Jong Den Bosch - Jong Twente gosti900-01-1
7829Jong Feyenoord - Jong Vvv Venlo domaći670-02-1
7830Jong Herecles - Jong Rkc Waalwijk domaći860-01-0
7831Jong Nac Breda - Jong Pec Zwolle gosti470-01-1
7832Jong Sbv Excelsior - Jong Fortuna Sittard gosti200-23-2
7833Jong Sc Heerenveen - Jong Willhelm Ii domaći114-09-1
7834Jong Vitesse - Jong De Graafschap - - 0-00-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4268Hannover - Holstein Kiel domaći111-03-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4335Preussen Munster - Hansa Rostock domaći660-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4571Aalen - Homburg gosti450-11-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6421Sol De America - Sportivo San Lorenzo gosti290-12-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7113Sport Huancayo - Real Garcilaso domaći212-13-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4730Warta Poznan - Radomiak Radom domaći520-03-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4649Santa Clara - Porto gosti370-10-2
4650Benfica - Moreirense gosti670-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9323Fc Hermanstadt - Chindia Targoviste domaći41-01-0
9382Cfr Cluj - Astra Giurgiu domaći81-02-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9617Mjallby - Dalkurd domaći84-05-0
9618Sandvikens - Djurgarden gosti60-22-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4113Basaksehir - Gaziantep Bb domaći510-03-1
4115Kayserispor - Goztepe domaći700-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7022Balikesirspor - Kecioerengucu domaći540-02-2
7023Giresunspor - Boluspor domaći121-02-0

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2824Dinamo D Kiev - Kolos Kovalivka domaći63-05-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1910Zamora - Metropolitanos Fc domaći43-03-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1059Buducnost Podgorica - Mornar 93-88

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5365Obras Sanitarias - Gimnasia De Comodoro 84-91
5366Club Deportivo Hispano Americano - Argentino Junin 96-73
5367San Martin Corrientes - Comunicaciones 72-70
5368Ciclista Olimpico De La Banda - Atenas Cordoba 100-70

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2927Melbourne United - Sydney Kings 125-80

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5369Rio Claro Basquete - Unifacisa 90-80
5370Sao Jose Dos Campos - Botafogo 81-87

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7897Lukoil Levski - Bc Beroe Sz 98-68

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5854Kauhajoen Karhu - Ktp Kotka 88-75

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7975Split Co - Gkk Sibenik 79-92

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5855Ir Reykjavik - Thor Porlakshofn 90-85
5856Umf Tindastoll - Fjolnir 80-81

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5857Kb Stars W - Keb Hanabank W 64-55

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1021Cleveland Cavaliers - Utah Jazz 113-126
1039New York Knicks - Houston Rockets 125-123
1040Orlando Magic - Portland Trail Blazers 107-130
1042Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies 88-127
1043Miami Heat - Milwaukee Bucks 105-89
1044Chicago Bulls - Dallas Mavericks 109-107
1045San Antonio Spurs - Indiana Pacers 111-116

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5383Duke Blue Devils - North Carolina State Wolfpack 88-69
5384Delaware State Hornets - Norfolk State Spartans 73-79
5386Howard Bison - Maryland Eastern Shore Hawks 62-60
5387Nc Central Eagles - Bethune Cookman Wildcats 59-59 / 71-68
5389Sc State Bulldogs - North Carolina A T Aggies 65-76
5390Jackson State Tigers - Arkasas Pine Bluff Golden Lions 76-56
5398Prairie View Panthers - Alabama A M Bulldogs 73-62
5399Texas Southern Tigers - Alabama State Hornets 78-73
5400Baylor Bears - Texas Tech Red Raiders 60-60 / 71-68
5401Weber State Wildcats - Idaho State Bengals 70-78

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1080Bc Timisoara - Cs Dinamo Bucuresti 87-91
1081Scm Universitatea Craiova - Cso Voluntari 95-66

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5858Djurgarden Basket - Lf Basket 73-110

BJELORUSIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1571Hc Lokomotiv Orsha - Yunost Minsk 0-01-2
1572Hk Gomel - Hc Dinamo Molodechno 1-11-4
1573Metallurg Zhlobin - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-33-5
1574Hk Mogilev - Hk Neman Grodno 1-12-3
5402Hc Lokomotiv Orsha - Yunost Minsk 0-01-2
5403Hk Gomel - Hc Dinamo Molodechno 1-11-4
5404Metallurg Zhlobin - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-33-5
5410Hk Mogilev - Hk Neman Grodno 1-12-3

CESKA 2.LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2467Hc Havirov Panthers - Stadion Litomerice 1-14-3
2473Ceske Budejovice - Slavia Prague 3-112-1
2475Dukla Jihlava - Benatky Nad Jizerou 3-05-0
2476Hc Rt Torax Poruba - Vhk Vsetin 3-03-2
2478Hc Banik Sokolov - Slovan Ustecti Lvi 0-13-1
2483Hk Jestrabi Prostejov - Horacky Fk Trebic 1-02-3
2493Kadan - Hc Frydek Mistek 0-21-9

MAĐARSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1636Corona Brasov - Cs Progym Gheorgheni 0-13-4
1649Debreceni Egyetem Ac - Hsc Csikszereda 0-11-3
1650Ferencvaros Esmtk - Fehervari Titanok 1-32-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1046Detroit Red Wings - Colorado Avalanche 1-11-2
1048Nashville Predators - Edmonton Oilers 0-23-8

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1047Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 0-10-2
1049Ak Bars Kazan - Neftekhimik 2-14-1
1052Cska Moscow - Torpedo Nn 2-03-0
1054Dynamo Moscow - Spartak Moscow 1-05-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7846Irbis Kazan U20 - Tyumenskiy Legion U20 1-12-1
7847Ladja Togliatti U20 - Belye Medvedi U20 0-21-5
7848Ska Varyagi U20 - Amurskie Tigry U20 1-13-3
7849Spartak Moscow U20 - Sahalinskie Akuly U20 1-02-2
7850Mamonty Yugry U20 - Kuznetskie Medvedi U20 3-03-2
7851Sarmaty Orenburg U20 - Stalnye Lisy U20 0-03-2
7852Sputnik Almetievsk U20 - S. Barsy Astana U20 2-17-2
7853Chaika U20 - Omskie Yastreby U20 0-02-3
7854Reaktor Nizhnekamsk U20 - Altai U20 3-05-2
7855Dinamo St Petersburg U20 - Krylia Sovetov U20 1-14-2
7856Kapitan Stupino U20 - Vityaz U20 2-03-1

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1978Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 1-02-2
1984Lada Togliatti - Neftjanik Almetjevsk 2-03-1
1987Ska Neva - Saryarka 1-02-3

CHALLENGER INDIAN WELLSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5044A.Santillan - M.Mmoh 3-120-63-60-2
5045M.Janvier - B.Klahn 12-86-46-42-0
5046B.Mott - M.Mcdonald 4-120-64-60-2
5047M.Copil - R.Sarmiento 6-123-63-60-2
5048M.Krueger - D.Sela 14-170-67-62-1
5049T.Kwiatkowski - H.Chung 13-87-66-22-0
5050K.Uchida - J.Sock 10-171-67-51-2
5052M.Redlicki - Z.Li 12-46-26-22-0
5056N.Rubin - D.Petrovic 16-133-67-62-1
5057B.Holt - S.Korda 4-123-61-60-2
5058M.Zverev - J.Aragone 18-135-76-02-1

CHALLENGER INDIAN WELLS (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122N.Vikhlyantseva - A.Kalinina 15-162-67-62-1
1123Y.Wickmayer - C.Liu 12-56-16-42-0
1126A.Li - H.Dart 9-181-67-61-2
1128H.Baptiste - K.Boulter 8-135-73-60-2
1137O.Danilovic - V.Cepede Royg 13-141-66-42-1
1138V.Zvonareva - X.Wang 12-56-46-12-0
1144K.Nara - J.Loeb 13-107-66-42-0
1146S.Vickery - C.Mcnally 12-56-26-32-0

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6234A.Zverev M.Zverev - S.Korda M.Krueger 19-216-44-61-2
6235J.Aragone M.Giron - Gong M X H.Reese 13-192-66-31-2
6236J.Sinner F.Tiafoe - M.Polmans M.Reid 20-167-53-62-1
6237N.Monroe J.Withrow - T.Daniel E.Donskoy 18-223-67-61-2
6238T.Huey S.Verbeek - B.Klahn M.Mcdonald 13-97-66-32-0

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7356A.Blinkova C.Mchale - M.Barthel E.Webley Smith 12-46-16-32-0
7357Duan Y Y N.Hibino - M.Doi L.Siegemund 5-135-70-60-2

CHALLENGER MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6247G.Moroni - M.Purcell V-V6-3V-VV-V
6251J.Ficovich - J.Kubler 9-136-73-60-2
6252J.Lenz - A.Vukic 6-123-63-60-2
6253J.Smith - M.Cossu 12-16-16-02-0
6254J.Ward - G.Blancaneaux 12-66-46-22-0
6255K.King - G.Oliveira 12-36-16-22-0
6258L.Patino - A.Menendez Maceiras 4-120-64-60-2
6276M.Descotte - D.Young 8-135-73-60-2
6280N.Mejia - G.Clezar 5-121-64-60-2
6281O.Gutierrez - C.Altamirano 7-123-64-60-2
6285O.Luz - C.Eubanks 17-176-76-31-2
6413S.Mochizuki - J.Hernandez Serrano 16-116-34-62-1

ITF MEN MILDURA DOUBLES M ITF AUS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7667D.Barclay W.Meagher - A.Taylor J.Taylor 6-124-62-60-2
7668M.Dellavedova W.Ma - J.Corbett J.Ibrahim 5-123-62-60-2
7669B.Klein S.Puodziunas - J.Court D.Sweeny 13-96-47-52-0
7680J.Delaney W.Maher - R.Purcell C.Puttergill 7-124-63-60-2
7681Y.H.Hsu M.Romios - A.Addison J.Delaney 12-76-36-42-0
7719Z.Osborne A.R.Sharma - J.Beale T.Fancutt 4-120-64-60-2

ITF MEN MILDURA SINGLES M ITF AUS 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7757T.Fancutt - K.Kawachi 12-26-16-12-0
7758A.Addison - R.Noguchi 14-164-66-41-2
7759J.Delaney - D.Sweeny 17-197-66-71-2
7760J.Delaney - M.Romios 13-172-66-41-2
7761K.Takeuchi - C.Green 12-56-36-22-0
7764N.Tajima - A.Crnokrak 15-166-34-61-2

WTA LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088M.Kostyuk - Y.Bonaventure 8-124-64-60-2
1094T.Babos - I.Bara 14-183-67-61-2
1095P.Hon - J.Cristian 2-122-60-60-2
1096A.Lottner - A.Cornet 5-135-70-60-2
1097A.Friedsam - A.Komardina 12-46-26-22-0
1213C.Burel - J.Teichmann 7-124-63-60-2
1215C.Garcia - G.Minnen 14-166-41-62-1
1224K.Kawa - A.Van Uytvanck 4-121-63-60-2

WTA LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051S.B.Grey E.Silva - A.Krunic K.Srebotnik 3-122-61-60-2
1053E.Lechemia J.Ponchet - C.Paquet P.Parmentier 12-76-36-42-0

WTA MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5032Y.Wang - L.Arruabarrena 12-86-46-42-0
5033A.Sharma - N.Stojanovic 12-86-46-42-0
5034O.Govortsova - C.Dolehide 15-93-66-22-1
5035V.Williams - A.Schmiedlova 11-166-43-61-2
6172E.Navarro - S.Stephens 12-174-67-51-2
6186K.Kozlova - R.Peterson 16-166-36-71-2
6225L.Davis - L.Fernandez V-VV-VV-VV-V
6231Z.Diyas - M.Bouzkova V-VV-VV-VV-V

WTA MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4506E.Perez S.Sanders - K.Christian D.Jakupovic 13-77-56-22-0
4522S.Errani D.Seguel - J.Konta E.Svitolina 9-136-73-60-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
7896Jicin - Lovosice 31-23

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2790Viborg Hk - Randers 30-21

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7861Dobrogea Sud - Hc Buzau 33-19

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2834Ifk Ystad - Hk Varberg 28-21
2835Kristianstad - Alingsas 33-28
2836Malmo - Redbergslids 29-23
2843Skovde - If Hallby 27-20

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1458Skuru - Skara Hf 28-23

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7283Fluminense Fc - Curitiba Volei 0-10-20-3

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7284Dunav Ruse - Marek Dupnitsa 1-01-13-1

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11695Brno - Odolena Voda 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11751Gcb Centrostal Bydgoszcz - Impel Gwardia Wroclaw 1-02-03-0
11752Bielsko Biala - Energa Mks Kalisz 1-01-13-1

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7345Yesilyurt - Galatasaray 1-02-03-0

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
7898Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays 3-3
7899Detroit Tigers - Boston Red Sox 11-11
7900St Louis Cardinals - Minnesota Twins 6-1
7901Washington Nationals - Miami Marlins 3-2
7910Toronto Blue Jays - Pittsburgh Pirates 4-0
7911Chicago White Sox - San Diego Padres 1-3
7912Cincinnati Reds - L A Dodgers 6-2
7921Texas Rangers - Cleveland Indians 3-2
7922Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants 1-8
7923Seattle Mariners - Colorado Rockies 6-9
7924Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 4-6

VELESLALOM HINTERSTODER DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8231G.Caviezel - L.Braathen 1-0
8234M.Faivre - T.Ligety 1-0
8235M.Feller - E.Read 1-0
8236T.Ford - V.Muffat Jeandet 1-0
8237A.Aamodt Kilde - L.K.Nestvold Haugen 1-0
8238H.Kristoffersen - Z.Kranjec 1-0
8239C.Noger - R.Tonetti 1-0
8240A.Pinturault - F.Zubcic 1-0
8241C.Sarrazin - J.Murisier 1-0
8242M.Schwarz - L.De Aliprandini 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 39101518192027283031414244525354606367
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2134353741
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 911142432
arrow DA Multi-Daily A 6/99 32352567293
arrow DB Multi-Daily B 6/99 323347556183
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51115275167
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2471113181923262943465053545556626670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 710121517182228363943454649505153566670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1422253536
arrow FK Finska Keno D 20/70 2581522242526273036414445485051546263
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2567891314222627284952535457606264
arrow FR Francuska 5/49 2126394042
arrow FT Finska Keno T 20/70 510141728323841434546474950545561636569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 910151618202229303132343639404548496066
arrow IL Illinois 6/52 112829464751
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2591011121417222328424344515354596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 811131621343537383940414345495255575862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 25111316172123242528353739444550515657
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 47192339
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 61928303536
arrow NP New York Pick 10 20/80 213202126293941495255576061636568717273
arrow OH Ohio Classic 6/49 2513202345
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 42326454647
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 25192027283033424351525354606671757679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 27111314172233444749505253546062677576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 89101124
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4810132223
arrow SI Singapur 6/49 113739414246
arrow TK Tennessee Cash 5/35 110111235
arrow WA Washington 6/49 103032343847
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1011141524
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 135912132242454750576466686970767779