Srijeda 04.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7846Istra 1961 - Nk Osijek - - 1-01-0
7847Akhmat Grozny - Zenit St Petersburg - - 0-01-1
7848Cska Moscow - Torpedo Nn - - 2-03-0
7849Bayer Leverkusen - Union Berlin - - 0-13-1
7850Fenerbahce Ulker - Crvena Zvezda Beograd - - 0-01-0
7851Leicester - Birmingham - - 0-01-0
7852Sheffield Wednesday - Manchester City - - 0-00-1
7853Utrecht - Ajax - - 1-02-0
7854Livingston - Celtic - - 1-12-2
7855Mirandes - Real Sociedad - - 0-10-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Velez Sarsfield - Godoy Cruz gosti70-10-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9816Ca Central Cordoba Se - San Telmo gosti900-00-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8828Fc Bkma Yerevan - Fc Aragats Ashtarak domaći411-06-1
8829Fc Torpedo Yerevan - Fc Lokomotiv Yerevan gosti170-32-3
8830Fc Van - Fc Ararat Yerevan 2 domaći212-03-0
8831Masis Fc - Sevan Fc gosti51-11-1
8832Fc Ani - Fc Shirak Gyumri 2 domaći102-05-4

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10698Austria Lustenau - Wacker Innsbruck domaći431-01-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7321Sydney - Jeonbuk Motors gosti500-02-2

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1362Al Hidd - Al Riffa gosti180-11-1
1363Al Muharraq - Manama Club domaći231-01-0

BJELORUSIJA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Dinamo Brest - Shakhtar Soligorsk domaći42-02-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9822The Strongest - San Jose Oruro domaći63-03-0
9823Real Potosi - Oriente Petrolero domaći241-02-2

BOSNA I HERCEGOVINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Zrinjski Mostar - Fk Tuzla City domaći161-02-1
1809Borac Banja Luka - Zeljeznicar gosti660-00-2
4730Rudar Kakanj - Gosk Gabela gosti90-10-3
5032Siroki Brijeg - Fk Olimpik Sarajevo domaći421-01-1

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Brasiliense - Unai Ec Df domaći123-14-1
1368Real Fc Df - Luziania Df gosti21-22-2
1369Gama Df - Capital Cf Df gosti310-12-2
1371Bosque Formosa Ec Df - Paranoa Ec Df domaći102-14-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283America Rj - Americano Rj gosti610-00-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9828Ferroviaria - Fortaleza domaći21-01-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Fluminense - Botafogo Pb gosti520-02-0
1285Santo Andre - Goias gosti600-00-2
1286Brasil De Pelotas - Manaus Fc Am domaći281-01-0
9824Atletico Go - Santa Cruz Pe domaći141-11-1
9825Boa - Cruzeiro gosti370-11-1

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1477Crb - Nautico Pe gosti191-12-3

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9829Atletico Pr - Rio Branco Pr domaći900-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1572Ca Votuporanguense Sp - Gremio Osasco Audax Ec Sp domaći401-01-2
1573Monte Azul - Xv De Piracicaba - - 0-00-0
1577Sao Bento - Juventus Sp gosti33-14-1
1579Ca Penapolense Sp - Sertaozinho - - 0-00-0
1588Ec Taubate Sp - Sao Caetano gosti270-12-1
1590Sao Bernardo - Rio Claro - - 0-00-0
1591Portuguesa Sp - Sc Atibaia Sp gosti90-23-2
1603Capivariano Fc Sp - Paulista Fc Sp domaći371-02-0
1605Desportivo Brasil Sp - Noroeste gosti510-00-1
1635Ec Primavera Sp - Barretos Sp domaći142-12-1
1636Ge Osasco Sp - Ec Sao Bernardo Sp gosti380-20-3
1649Ae Velo Clube Sp - Nacional Ac Sp gosti360-12-1
1650Batatais Fc Sp - Olimpia Fc Sp domaći660-01-0
1655Comercial Sp - Atletico Linense domaći231-03-0
1656Marilia - Rio Preto domaći570-01-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695Petrolina - Sport Recife - - 0-00-0

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
17214 De Julho Pi - Piaui Pi domaći351-02-0

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Botev Galabovo - Botev Plovdiv - - 0-00-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7072Sigma Olomouc - Jablonec domaći241-03-1
7073Slovacko - Slovan Liberec - - 0-00-0
7074Viktoria Plzen - Mlada Boleslav domaći333-04-2
7075Sparta Prague - Banik Ostrava domaći201-05-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10720Aalborg - Fc Copenhagen domaći431-02-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6966Leicester - Birmingham domaći820-01-0
6967Sheffield Wednesday - Manchester City gosti530-00-1
6968Tottenham - Norwich domaći131-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7326Kingstonian - Haringey Borough VVV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7335Taunton Town - Hendon domaći221-33-3

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1045Bayern Munich U19 - Dinamo Zagreb U19 gosti21-22-2
1046Crvena Zvezda U19 - Midtjylland U19 gosti430-10-3
1047Salzburg U19 - Derby U19 domaći32-14-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6989Lyon - Paris St Germain domaći111-11-5

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2494Aek Athens - Aris domaći81-12-1
2500Paok - Olympiakos Piraeus gosti32-23-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2715Real De Minas - Real Cd Espana gosti350-10-3
2716Cd Motagua - Lobos Upnfm - - 0-00-0
2734Cd Honduras Progreso - Olimpia Cd - - 0-00-0
2735Cd Marathon - Cd Real Sociedad gosti180-11-2
2737Cd Vida - Cd Platense - - 0-00-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Istra 1961 - Nk Osijek domaći21-01-0
1609Nk Varazdin - Gorica domaći312-02-2
1611Hajduk Split - Dinamo Zagreb gosti470-00-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7280Real Kashmir Fc - Neroca Fc domaći421-01-0
7282Aciesta Trau Football Club - Churchill Brothers domaći770-01-0

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Stjarnan - Valur gosti130-22-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2741Ascoli - Chievo gosti380-11-1
2775Spezia - Pescara domaći490-02-0

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2306Hapoel Tel Aviv - Hap Raanana domaći460-01-1
2307Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva VVV-VV-V

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7460Barcelona Sc - Independiente Del Valle gosti550-00-3
7466Tigre - Palmeiras gosti160-10-2
7467Wilstermann - Colo Colo domaći580-02-0
7468Atletico Junior - Flamengo gosti60-11-2
7469Club Guarani Asuncion - Bolivar domaći41-02-0
7470Delfin Sc - Olimpia gosti50-11-1
7471Ldu Quito - River Plate domaći152-03-0

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733As Fortuna - Yong Sp. Academy domaći311-04-0
1745Panthere Sportive - Avion Fc Du Nkam - - 0-00-0
1746Canon Sportife Yaounde - Ums De Loum domaći870-01-0
1747Feutcheu Fc - Tonnerre Kalara Club - - 0-00-0
1764Pwd Bamenda - Dragon Fc Yaounde domaći900-01-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1771Real Cartagena - Atletico Fc gosti380-11-1
1773Bogota Fc - Union Magdalena domaći122-03-1
2238Llaneros - Atletico Huila gosti80-10-4
2248Itagui Leones Fc - Boca Juniors De Cali domaći71-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Deportiva Alajuelense - Perez Zeledon domaći710-02-0
1313San Carlos - Limon gosti420-11-1
7464Ad Municipal Grecia - Santos Dg domaći151-01-1
7495Adr Jicaral - Herediano gosti160-11-1
7501Cartagines - Universidad De Costa Rica gosti370-12-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Ad Municipal Santa Ana - Puerto Golfito Fc domaći880-02-1
1298Ad Municipal Turrialba Fc - Ad Juventud Escazucena gosti70-11-2
1299Curridabat Fc - Futbol Consultants Desamparados domaći221-01-2
1305Municipal Garabito - Sporting San Jose gosti890-00-1
1306Ad Rosario - Deportivo Cartagena Guanacaste domaći211-01-3
1307Barrio Mexico - Ad Guanacasteca gosti41-11-1
1308Puntarenas - Carmelita gosti122-13-1
1309Municipal Liberia - Ad Cofutpa gosti610-00-1

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6251Differdange - Fc Una Strassen domaći142-04-1
6252F91 Dudelange - Progres Niedercorn - - 2-12-3

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1801Dorogi Fc - Mtk Budapest gosti270-10-1
1802Paksi Se - Honved - - 0-00-0
1805Zalaegerszeg - Fehervar domaći830-02-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7807Fc Juarez - Monterrey domaći870-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9989Guatemala - Panama gosti450-10-2

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9263Danska - Norveska domaći71-11-2
9264Njemacka - Svedska domaći341-01-0
9265Novi Zeland - Belgija domaći371-01-1
9266Portugal - Italija domaći341-01-2

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Utrecht - Ajax domaći331-02-0

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7092Bayer Leverkusen - Union Berlin gosti390-13-1
7093Eintracht Frankfurt - Werder Bremen domaći451-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8994Egestorf Langreder - Kickers Emden domaći101-01-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8995Mechtersheim - Engers domaći670-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7673Weiche Flensburg - Heider domaći41-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9091Bonner - Sv Lippstadt 08 gosti170-10-2
9092Tus Haltern - Rw Essen domaći251-01-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2966Al Nahda - Saham domaći540-02-1
2967Sohar - Al Seeb gosti330-10-1
2968Al Suwaiq - Al Nassr Fc domaći710-02-0
9182Oman Fc - Dhofar Scsc gosti450-10-4

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3152Jabal El Mokaber - Hilal Al Quds gosti280-21-4

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7842Lks Lodz - Zaglebie Lubin domaći182-13-2
7843Slask Wroclaw - Korona Kielce domaći441-02-1
7844Lechia Gdansk - Legia Warsaw gosti570-00-2
7845Piast Gliwice - Arka Gdynia domaći291-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1351Sarpsborg - Strommen domaći84-05-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3166Apr Fc - Police Fc Rwanda domaći151-01-0
3169Bugesera Fc - Marines Fc Gisenyi gosti250-10-1
3170Etincelles - Rayon Sports Fc domaći151-01-2
3171Sunrise - Musanze domaći421-01-2

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11503Petrolul Ploiesti - Acs Sepsi gosti350-10-1
11504Poli Iasi - Universitatea Craiova domaći132-03-2

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11498Akhmat Grozny - Zenit St Petersburg domaći590-01-1
11499Shinnik Yaroslavl - Ural Ekaterinburg VVV-VV-V
11500Spartak Moscow - Cska Moscow domaći42-22-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9230Al Kawkab - Al Nahda Fc Ksa gosti680-00-1
9231Najran Sc - Al Khaleej Saihat Fc domaći451-04-1
9232Al Jabalain Fc - Al Qadisiyah - - 0-00-0
9233Al Ain Fc - Al Taqadom Fc gosti222-13-1
9234Al Mujazzal Fc - Al Bukayriyah Fc gosti460-01-2

SJ. MAKEDONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7684Akademija Pandev - Shkupi domaći600-01-1
7686Fk Labunishta - Bregalnica Stip gosti230-31-4
7687Rabotnicki Skopje - Skendija Tetovo gosti370-12-2
7762Renova - Fc Struga Trim Lum domaći231-11-2

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9181H W Welders - Ballinamallard United domaći421-01-2

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2328Sered - Ruzomberok gosti110-20-2
2330As Trencin - Slovan Bratislava domaći241-12-2
2331Nitra - Zlate Moravce domaći181-11-1
2332Dac 1904 - Fk Poprad domaći331-02-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8022Nk Bravo - Domzale gosti550-02-1
8023Nk Celje - Maribor domaći560-02-0
8026Mura - Rudar Velenje domaći371-01-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9565Kilmarnock - Aberdeen domaći172-12-2
9566Livingston - Celtic gosti161-12-2
9567Motherwell - Ross County gosti32-14-1
9568Rangers - Hamilton gosti560-00-1
9569St Mirren - St Johnstone - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8552Arbroath - Dunfermline - - 0-00-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1867Brechin - Annan Athletic VVV-VV-V

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7810Mirandes - Real Sociedad gosti410-10-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5418Kmc Fc - Jkt Tanzania - - - A
5419Lipuli Fc - Ndanda Fc domaći141-13-3
5421Mtibwa Sugar Fc - Namungo Fc domaći550-01-1
5424Mwadui Fc - Polisi Tanzania Fc ---2-1
5425Ruvu Shooting - Alliance Fc domaći261-01-0
5426Singida United - Coastal Union Fc gosti220-10-1
5427Azam Fc - Simba Sc domaći61-22-3
5428Kagera Sugar - Mbeya City Fc gosti11-22-3

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1881Antalyaspor - Alanyaspor gosti900-00-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2342Bul Fc - Onduparaka Fc domaći192-04-0
2347Bright Stars Fc - Mbarara Fc gosti540-01-3

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8074Illichivec Mariupol - Vorskla Poltava domaći331-03-0
8075Olimpik Donetsk - Desna Chernigov domaći41-11-2
8076Zorya Lugansk - Fk Lviv domaći540-02-0
8077Shakhtar Donetsk - Sc Dnipro 1 domaći44-04-1
8078Karpaty Lviv - Olexandria gosti370-10-4

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2739Basketclubs Vienna - Bk Pardubice 83-86
2827Swans Gmunden - Bk Decin 101-110

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2368Boca Juniors - Argentino Junin 80-79
2369Cd Libertad Sunchales - Regatas Corrientes 71-87
2370La Union Formosa - Comunicaciones 80-78
2371Quimsa Santiogo Del Estero - Ferro Carril Oeste 96-92

AUSTRALIJA WNBL PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8558Canberra Capitals - Southside Flyers 71-68

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2422Rio Claro Basquete - Pato Basquete 77-57

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2426Qanto Svitavy - Usti Nad Labem 115-78
2427Nh Ostrava - Bc Kolin 97-89
2467Bk Olomoucko - Bk Opava 70-86
2473Basket Brno - Sokol Hradec Kralove 89-71

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2474Team Fog Naestved - Bk Amager 94-71

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2916Kk Parnu - Liepajas Lauvas 126-80
2918Tartu Rock - Rsk Rakvere Tarvas 84-66
2922Ttu Kk - Kalev 61-102
2928Valmiera Glass Via - Tallinna Kalev Tlu 90-98

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8012Tofas Bursa - Morabanc Andorra 97-94
8014As Monaco - Uniks Kazan 85-60
8015Divina Seguros Joventut - Unicaja Malaga 101-86
8020Partizan Beograd - Trento 91-75

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1068Fenerbahce Ulker - Crvena Zvezda Beograd 66-63
1069Alba Berlin - Barcelona 80-84
1070Maccabi Tel Aviv - Anadolu Efes Istanbul 77-75
1079Bayern Munich - Baskonia 71-80

EUROPA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1262Bahcesehir Koleji - Ventspils 78-77
1263U Bt Cluj Napoca - Bbc Bayreuth 83-82
1264Bakken Bears - Minsk 2006 79-66
1267Kyiv Basket - Pinar Karsiyaka 71-89

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2475Pyrinto Tampere - Kaarinan Ura Basket 127-88
7344Helsinki Seagulls If - Korikouvot Kouvola 97-88
7345Lapuan Korikobrat - Korihait Uusikaupunki 105-79
7461Salon Vilpas Vikings - Kataja Joensuu 87-80

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2940Virtus Pallacanestro Bologna - Venezia V-V

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2870Turk Telekom - Besiktas Istanbul 89-78
2878Hapoel Jerusalem - Peristeri 91-78
2884Tecnyconta Zaragoza - Bc Lietkabelis 76-67
2885Aek Athens - Telekom Baskets Bonn 92-85
2893Dijon - Nizhnyi Novogrod 88-73
2915Sassari - Cb Miraflores 81-84

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1034Detroit Pistons - Oklahoma City Thunder 107-114
1037Milwaukee Bucks - Indiana Pacers 119-100
1039Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies 79-118
1040Miami Heat - Orlando Magic 116-113
1042New York Knicks - Utah Jazz 104-112
1043Portland Trail Blazers - Washington Wizards 125-104
8168Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 106-112
8169Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls 115-108
8170Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans 112-112 / 127-123

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10012Providence Friars - Xavier Musketeers 80-74
10013Arkansas Razorbacks - Louisiana State Tigers 99-90
10014Auburn Tigers - Texas A M Aggies 75-78
10015Butler Bulldogs - St John S Red Storm 77-55
10016Charlotte 49ers - North Texas Mean Green 56-43
10017George Mason Patriots - Saint Louis Billikens 57-69
10018George Washington Colonials - Fordham Rams 52-63
10019Georgia Bulldogs - Florida Gators 54-68
10020Indiana Hoosiers - Minnesota Golden Gophers 72-67
10021Iona Gaels - Quinnipiac Bobcats 68-69
10022La Salle Explorers - Massachusetts Minutemen 64-75
10031Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic Owls 94-82
10032Monmouth Hawks - Fairfield Stags 69-45
10033Old Dominion Monarchs - Utsa Roadrunners 84-59
10034Rider Broncs - Manhattan Jaspers 71-59
10035Siena Saints - Niagara Purple Eagles 77-55
10036St Bonaventure Bonnies - Saint Josephs Hawks 89-73
10037Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 51-61
10038Ucf Knights - Smu Mustangs 61-58
10039Virginia Tech Hokies - Clemson Tigers 70-58
10040Louisiana Tech Bulldogs - Fiu Panthers 76-73
10041Middle Tennessee Raiders - Utep Miners 56-60
10042Northwestern State Demons - New Orleans Privateers 95-73
10043Creighton Bluejays - Georgetown Hoyas 91-76
10044Incarnate Word Cardinals - Houston Baptist Huskies 76-88
10045Kansas Jayhawks - Tcu Horned Frogs 75-66
10046Nicholls State Colonels - Mcneese State 80-56
10047S Mississippi Golden Eagles - Rice Owls 57-72
10048Se Louisiana Lions - Central Arkansas Bears 69-65
10049Texas A M Corpus Christi Islanders - Sam Houston State Bearkats 71-60
10050Seton Hall Pirates - Villanova Wildcats 77-79
10051Georgia Tech Yellow Jackets - Pittsburgh Panthers 73-57
10052Miami Florida Hurricanes - Virginia Cavaliers 44-46
10055Notre Dame Fighting Irish - Florida State Seminoles 71-73
10056Oklahoma State Cowboys - Kansas State Wildcats 69-63
10057Ole Mississippi Rebels - Missouri Tigers 75-67
10058Rhode Island Rams - Dayton Flyers 57-84
10059Wisconsin Badgers - Northwestern Wildcats 63-48
10060California Irvine Anteaters - Cal State Northridge 70-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2843Rosa Radom - Zielona Gora 74-86
2844Starogard Gdanski - Stal Ostrow Wielkopolski 66-106

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9386Bk Iskra Svit - Bk Zilina 89-67
9387Bk Levicki Patrioti - Mbk Handlova 83-76
9388Bkm Lucenec - Inter Bratislava 74-66
9389Mbk Komarno - Bc Prievidza 66-85

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2951Ik Eos - Lulea Bbk 58-89

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11050Belleville Senators - Toronto Marlies 2-18-4
11051Rochester Americans - Utica Comets 0-11-3
11052Texas Stars - Milwaukee Admirals 1-02-2
11053San Jose Barracuda - Iowa Wild 1-05-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5133Ek Zeller Eisbaren - Ehc Bregenzerwald 3-211-6
5271Fassa - Steel Wings Linz 0-06-1
5322Feldkirch - Ec Die Adler Kitzbuhel 4-26-5
5365Hc Gherdeina - Ec Kac Ii 2-28-6
5366Hk Sz Olimpija - Asiago 1-03-1
5367Lustenau - Vienna Capitals Silver 1-03-3
5368Ritten Sport - Cortina 2-13-3
5369Val Pusteria - Jesenice 1-03-4
5370Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Red Bull Hockey Juniors 2-06-2

AUSTRIJA EBEL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2917Kac - Black Wings Linz 0-13-6
2924Red Bull Salzburg - Vsv 0-01-2
2926Vienna Capitals - Graz 99ers 1-03-2
2927Bolzano - Orli Znojmo 1-03-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9267Benatky Nad Jizerou - Hk Jestrabi Prostejov 0-13-4
9268Chomutov - Stadion Litomerice 0-24-2
9269Hc Rt Torax Poruba - Hc Havirov Panthers 1-23-4
9270Horacky Fk Trebic - Hc Frydek Mistek 1-13-3
9271Vhk Vsetin - Ceske Budejovice 1-12-5
9272Hc Banik Sokolov - Kadan 2-08-0
9273Slavia Prague - Hc Zubr Prerov 0-02-4
9274Slovan Ustecti Lvi - Dukla Jihlava 0-53-7

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9258Assat - Tappara 0-22-2
9259Kookoo - Lukko 2-06-3
9260Saipa - Hpk 2-12-3
9261Sport - Pelicans 0-01-1
9262Tps - Ilves 0-01-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1314Hermes - Keupa Ht 0-32-6
1317Hokki - Iisalmen Peli Karhut 0-31-6
1322K Vantaa - Jokipojat 1-05-4
1328Koovee - Kettera 2-15-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5371Cs Progym Gheorgheni - Corona Brasov 1-01-1
5372Fehervari Titanok - Ferencvaros Esmtk 1-12-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1015Washington Capitals - Philadelphia Flyers 1-02-5
1021Calgary Flames - Columbus Blue Jackets 0-22-2
1029Colorado Avalanche - Anaheim Ducks 2-23-3
1031Vancouver Canucks - Arizona Coyotes 0-12-4

POLJSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4522Cracovia - Jasterzebie 1-03-1
4526Katowice - Podhale Nowy Targ 1-02-1

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7834Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 0-00-0
7835Ak Bars Kazan - Neftekhimik 3-15-1
7836Cska Moscow - Torpedo Nn 2-03-0
7837Dynamo Moscow - Spartak Moscow 0-14-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9242Krasnaya Armiya U20 - Riga U20 0-11-1
9245Loko Yaroslavl U20 - Ska 1946 U20 1-12-2
9246Almaz U20 - Mhk Dynamo U20 2-03-5
9247Mytishchinskie Atlanty U20 - Org Junior U20 3-09-1

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5044Humo Tashkent - Toros Neftekamsk 1-01-1
5045Dizel Penza - Rubin Tyumen 0-20-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1400Almtuna Is - Kristianstad 0-04-0
1455Karlskrona Hk - Bofors 0-01-2
1458Modo - Tingsryd 1-06-1
1462Mora - Vastervik 0-22-3
1463Sodertalje - Aik 3-04-1
1464Timra - Bjorkloven 0-13-4
1471Vasteras - Hc Vita Hasten 0-00-1

CHALLENGER INDIAN WELLSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1596M.Zverev - G.Barrere 14-163-66-31-2
1599P.Gojowczyk - R.Sarmiento 11-166-43-61-2
5445R.Peniston - M.Giron 8-132-66-70-2
5446S.Johnson - M.Polmans 15-96-13-62-1
5447S.Verbeek - J.Sinner 1-120-61-60-2
5448B.Nakashima - Y.Sugita 12-56-36-22-0
5449C.Norrie - R.Marcora V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER INDIAN WELLS (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1174A.Muhammad - M.Doi 5-122-63-60-2
1185B.Pera - X.Wang 16-146-44-62-1
1207I.Begu - T.Townsend 12-26-06-22-0
1208K.Ahn - U.Arconada 16-86-14-62-1
1212L.Zhu - K.Zavatska 13-96-37-62-0
1213C.Mchale - B.Haas 13-166-44-61-2
1222V.Gracheva - L.Tsurenko 12-126-04-61-2
1223H.Chang - K.Nara 4-121-63-60-2
1378K.Boulter - A.Blinkova 15-136-43-62-1
1392O.Danilovic - P.Tig V-VV-VV-VV-V
5467N.Hibino - S.Rogers 3-123-60-60-2

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1215M.Mmoh J.Sock - D.Kudla T.Kwiatkowski 5-123-62-60-2
6234A.Zverev M.Zverev - S.Korda M.Krueger 19-216-44-61-2
6235J.Aragone M.Giron - Gong M X H.Reese 13-192-66-31-2
6236J.Sinner F.Tiafoe - M.Polmans M.Reid 20-167-53-62-1
6237N.Monroe J.Withrow - T.Daniel E.Donskoy 18-223-67-61-2
6238T.Huey S.Verbeek - B.Klahn M.Mcdonald 13-97-66-32-0
9303R.Albot M.Copil - L.Bambridge L.Glasspool 6-131-65-70-2

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7359Hsu C Y C.Whoriskey - C.Mcnally J.Pegula 17-206-36-71-2
7360S.Stosur Y.Wickmayer - A.Kalinskaya C.Vandeweghe 12-66-26-42-0
7361U.M.Arconada H.Dart - M.Ninomiya Z.Yang 9-133-66-70-2
7362V.King V.Zvonareva - B.Gumulya J.Rompies 12-76-36-42-0
7363X.Wang L.Zhu - A.Muhammad T.Townsend 5-123-62-60-2

CHALLENGER MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1048E.King - P.Polansky 5-122-63-60-2
1049L.Caruana - A.Harris 4-123-61-60-2
1051A.Mannarino - H.Bourchier 12-66-26-42-0
1052V.Troicki - U.Blanch 15-176-76-41-2
3056F.Coria - G.Clezar 14-191-67-61-2
3068J.Ward - P.Lorenzi 13-183-67-61-2
3111K.King - B.Schnur 19-166-46-72-1
9282A.Vukic - F.Lopez 15-126-33-62-1

CHALLENGER MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044C.Gomez Herrera V.Troicki - N.Pasha M.Schnur 19-156-33-62-1
1100A.Harris J.Kubler - S.Diez L.Giustino 13-87-56-32-0
1101D.Altmaier F.Coria - F.Gaio P.Lorenzi 18-204-66-41-2
1113K.Drzewiecki G.Oliveira - N.Cacic H.Nys 12-76-46-32-0
1119O.Luz R.Matos - P.Polansky B.Schnur 25-226-77-52-1
1120R.Galloway H.Hach Verdugo - E.King F.Romboli 13-106-47-62-0

ITF MILDURA 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7765D.Sumizawa - L.Saville 4-122-62-60-2
7766R.Purcell - B.Nkomba 16-182-67-62-1

WTA LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098M.Minella - O.Dodin 8-124-64-60-2
1227S.Kenin - V.Diatchenko 12-76-46-32-0
1347C.Garcia - Y.Bonaventure 13-77-56-22-0
9300V.Tomova - A.Van Uytvanck 16-166-34-61-2
9301C.Giorgi - A.Cornet 17-144-67-62-1

WTA LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1146G.Minnen A.Van Uytvanck - L.Pattinama Kerkhove B.Schoofs 10-136-74-60-2
1192M.Kostyuk V.Kuzmova - O.Kalashnikova V.Savinykh 12-36-26-12-0
1206V.Lapko L.Marozava - L.Pigossi R.Van Der Hoek 13-86-27-62-0
1224L.I.Paar J.Wachaczyk - E.Lechemia J.Ponchet 20-146-24-62-1

WTA MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1287K.Bondarenko - R.Peterson 11-146-75-70-2
1288A.Schmiedlova - M.Bouzkova 5-124-61-60-2
1290L.Fernandez - S.Stephens 18-136-76-32-1
1348Y.Wang - A.Sharma 17-157-64-62-1

WTA MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5478J.Konta E.Svitolina - M.Bouzkova R.Voracova V-VV-VV-VV-V
8984E.Cocciaretto R.Zarazua - I.Neel S.Santamaria 17-206-44-61-2
8986G.Garcia Perez S.Sorribes Tormo - L.Arruabarrena L.Davis 13-76-27-52-0
8987K.Bondarenko S.Fichman - A.Rus T.Zidansek 13-97-56-42-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9352Bjerringbro Silkeborg - Kif Kolding 26-31
9353Skjern - Nordsjaelland 29-26
9355Tvis Holstebro - Sonderjyske 29-27
9356Ribe Esbjerg Hh - Aab Handbold 30-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9304Tvis Holstebro - Odense 22-26
9305Copenhagen Haandbold - Herning Ikast 23-30
9306Aarhus United - Skanderborg 22-17
9307Nykobing Falster Hb - Horsens Hk 32-20

FINSKA 1. LIGA ZA OSTANAKRUKOMET

Br. Susret Kraj
9358Hifk - Grifk 32-34

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1848Chambery - Pauc Handball 30-22
1849Chartres Metropole Handball - Creteil 29-30
1850Dunkerque - Istres 24-26
1852Ivry - Toulouse 36-29
1866Montpellier - Tremblay 36-25
1878Saint Raphael - Hbc Nantes 29-33

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5479Balatonfuredi - Veszprem 30-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2192Follo Hk - Tertnes 29-37
2194Fredrikstad - Vag Handball 24-33
2198Oppsal If - Fana 21-29
2199Sola - Byasen Elite 22-26
2200Storhamar - Molde Hk 27-26
2204Aker - Gjerpen 28-14

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8070Flensburg Handewitt - Melsungen 30-23
8071Minden - Kiel 26-29
8072Wetzlar - Frisch Auf Goppingen 31-30

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9363Chrobry Glogow - Opole 41-29

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7768Sporting Clube - Porto Vitalis 23-27

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1268Ahc Potaissa Turda - Baia Mare 30-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1279Cs Minaur Baia Mare - Cs Gloria 2018 30-27
1280Oltchim Rm Valcea - Scm Craiova 27-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5480Hc Spartak Moscow - Taganrog Sfedu 32-24
5481St Petersburg - Medvedi 24-32

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5482Ufa Alisa - Universitet 22-29
5483Lada Togliati - Zvezda Zvenigorod 35-27

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9366Kadetten - Tv Endingen 41-30
9367Suhr Aarau - St Gallen 24-22

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2509Ponta Grossa Volei - Minas 1-01-12-3
2519Sesi Sp - Sada Cruzeiro 1-02-03-0
2534Sao Francisco Saude Volei Ribeirao - Volei Renata Campinas 0-11-11-3
2541Apan Blumenau - Um Itapetininga 1-02-03-1
2550Funvic Taubate - Sesc Rj 1-02-03-0

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2566Euphony Asse Lennik - Novosibirsk 0-10-20-3
8057Arkas Izmir - Galatasaray 0-10-22-3

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2567Rocheville Le Cannet - Minchanka Minsk 1-02-03-0

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9369Vk Karlovarsko - Maliye Milli Piyango 1-01-13-1
9370Montpellier - Rennes 0-10-20-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1478Dresdner - Ao Thiras 1-01-13-1
1480Beziers Volley - Aachen 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5499Lp Vampula - Lp Salo 0-11-13-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9372Ravenna - Vibo Valentia 1-01-13-2

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2782Kemerovo - Kedzierzyn Kozle 1-01-12-3
2783Fakel Novy Urengoy - Perugia 0-10-21-3
2790Knack Roselaere - Civitanova 0-10-20-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8059Stuttgart - Conegliano 0-10-20-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5570Sliedrecht Sport - Team Eurosped 1-02-03-0
5571Regio Zwolle Volleyball - Vc Sneek 0-10-21-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9381Zvh Volleybal - Sliedrecht Sport 0-10-21-3
9382Piet Zoomers - Ab Groningen Lycurgus 0-11-13-2
9385Taurus Volleybal - Langhenkel Orion Doetinchem 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1602Trefl Gdansk - Mks Slepsk Suwalki 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5597Bystrina Spu Nitra - Sport Kosice 1-01-12-3
5601Tj Spartak Myjava - Slavia Svidnik 0-10-21-3
5617Vk Mirad Pu Presov - Vk Spartak Ujs Komarno 0-10-20-3

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5592Ok Nis - Radnicki Kragujevac 0-11-13-1
5596Partizan Belgrade - Vojvodina Novi Sad 0-10-21-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5568Haok Mladost - Calcit Kamnik 0-11-13-1
5569Ach Bled - Raiffeisen Arbesbach 0-11-13-2

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
7001Trieste - Quinto 14-13

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
7993Sintez Kazan - Jug 10-14
7994Atletic Barceloneta - Jadran Carine 12-6
7995Spandau 04 Berlin - Olympiakos 7-11

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
3153Boston Red Sox - Detroit Tigers 9-13
3155Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays 9-5
3156New York Mets - St Louis Cardinals 4-1
3157Cincinnati Reds - Chicago Cubs 6-6
3158Milwaukee Brewers - Chicago White Sox 1-5
3161Texas Rangers - Colorado Rockies 7-4
3162Arizona Diamondbacks - Cleveland Indians 2-6
3163L A Angels - Seattle Mariners 2-0
3164San Diego Padres - Kansas City Royals 7-9
3165L A Dodgers - San Francisco Giants 4-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2322Burela Fs - Cartagena Fs 2-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 124112638
arrow AU Austrija 6/45 41012313444
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2714173033
arrow BE Belgija 6/45 22033343642
arrow BL Belgija Keno 20/70 1213162728303139444551525354575861626568
arrow CA Kanada 6/49 6815243841
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 613203538
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1314152427
arrow CL Colorado 6/42 182021223032
arrow DA Multi-Daily A 6/99 41537395170
arrow DB Multi-Daily B 6/99 192546939597
arrow DC Multi-Daily C 6/99 224278818689
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 12121314182224262734353840424445526366
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2372124283036373945475052535459626668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 310252933
arrow FK Finska Keno D 20/70 348916182233373841445354555658606163
arrow FL Florida 6/53 11327334151
arrow FQ Finska Keno V 20/70 4791012151825283132374244515254556264
arrow FR Francuska 5/49 1017303349
arrow FT Finska Keno T 20/70 16131524262931333436373850535455575860
arrow GE Njemačka 6/49 141922294647
arrow GO Njemačka Keno 20/70 14567131625282933394252565864656768
arrow GR Grčka 6/49 5626314348
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 21923394045
arrow IR Irska 6/47 1710122434
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5891922242633363839404142434546545559
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1471314152123273040414446474952535962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 69111316242930343740414647485152596162
arrow LU Louisiana 6/40 101618293339
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 152426303147
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 912172630
arrow MI Michigan Classic 6/47 4910173342
arrow MS Missouri 6/44 41025324041
arrow NP New York Pick 10 20/80 14789151618232932424651526364657679
arrow NY New York 6/59 193437395459
arrow OH Ohio Classic 6/49 162032344445
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 5711353643
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 45101722262930313335363744556567717779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 69202223273033343949526061626772757879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 410122526
arrow QU Quebec 6/49 31314162943
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 102635434750
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3520303244
arrow SK Slovačka 5/35 16161720
arrow SL Slovenija 7/39 1162630323437
arrow SW Švicarska 6/42 71020222529
arrow TE Texas 6/54 71015353740
arrow TK Tennessee Cash 5/35 720222729
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 4714195056
arrow UW SAD Powerball 5/69 1843586068
arrow VK Viking Lotto 6/48 151920293843
arrow WA Washington 6/49 5716233637
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 13171824
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 72834374142
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 7891114182224263032344148525364657375