Četvrtak 05.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9993Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg - - 0-40-6
9994Zenit Saint Petersburg - Zalgiris Kaunas - - 0-01-1
9995E.Svitolina - O.Govortsova - - 0-01-0
9996Levski Sofia - Ludogorets - - 0-00-0
9997Fc Hermanstadt - Fcsb - - 0-01-2
9998Feyenoord - Nac Breda - - 5-07-1
9999Golden State Warriors - Toronto Raptors - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1352Us Biskra - Es Setif gosti450-10-2
1353Bordj Bou Arreridj - Mc Alger domaći11-03-0
1354Js Kabylie - Usm Bel Abbes domaći91-02-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9737Usm El Harrach - Amal Bou Saada domaći201-02-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9817Union De Santa Fe - Cs Dock Sud gosti410-11-1

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10699Salzburg - Lask domaći500-01-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Pfk Zaqatala - Sabayil 2 domaći451-02-0
1360Sabah 2 - Pfk Neftci Baku 2 domaći451-01-1
1361Fk Qarabag 2 - Qarabag Lokbatan domaći311-02-0

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9821Antwerp U21 - Eupen U21 domaći21-03-1

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11341Amazonas Fc Am - Fast Clube gosti430-11-1

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Sobradinho Df - Ceilandia Esporte gosti480-01-3
1137Taguatinga Ec Df - Se Ceilandense Df - - 0-00-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11343Vasco Da Gama - Abc domaći600-01-0
9826Vitoria Ba - Lagarto Fc Se domaći52-13-1
9827Operario Pr - America Mineiro gosti670-00-2

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Levski Sofia - Ludogorets - - 0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8867Universidad De Chile - Everton De Vina - - 0-00-0
8868Universidad De Concepcion - Cobresal gosti450-12-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10721Randers Fc - Sonderjyske domaći51-01-2
10722Horsens - Silkeborg domaći221-01-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1880Talaea El Gaish - Enppi - - 0-00-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6969Derby - Manchester Utd supergol gosti330-20-3

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6126Bosna I Hercegovina - Izrael domaći640-01-0
6127Malta - Gruzija domaći171-02-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Elva - Parnu Jk Vaprus domaći161-02-2
2321Tammeka Tartu Ii - Fci Levadia Tallinn U21 domaći730-02-0

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7039St Etienne - Rennes gosti331-12-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9164Mohun Bagan - Chennai City domaći451-01-1

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2830Fram Reykjavik - Fylkir gosti31-21-2
2833Ia Akranes - Leiknir Reykjavik domaći82-04-1

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2939Beitar Jerusalem - Maccabi Pet Tikva gosti430-11-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9990Portmore United - Harbour View Fc - - 0-00-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9991Al Salt - Fc Maan gosti570-00-1
9992Al Hussein Irbid - Al Jazeera Club Amman gosti181-12-2

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7474Estudiantes De Merida - Racing Club domaći480-01-2
7493Alianza Lima - Nacional De Football gosti10-10-1
7494Escuela Municipal Deportivo Binacional - Sao Paulo Sp gosti210-12-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9830Eding Sport Fc - Bamboutos Fc De Mbouda domaći860-01-0
9831Colombe Fc - Apejes De Mfou - - 0-00-0
9832Coton Sport De Garoua - Fovu De Baham - - 1-01-2
9833Sportive De Douala - Stade Renard domaći520-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3177Umm Salal - Al Shahaniya domaći21-12-2
3178Al Gharrafa - Al Wakra gosti50-12-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1774Fortaleza Fc - Orsomarso Sc gosti770-00-1
1779Club Cortulua - Cd Real San Andres domaći680-01-1
1780Tigres Fc - Barranquilla Fc domaći111-02-1
1781Deportes Quindio - Valledupar Fc domaći62-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1328Guadalupe Fc - Deportivo Saprissa domaći650-02-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10000Olympic Safi - Cr Khemis Zemamra domaći291-01-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11867Cimarrones De Sonora Fc - Correcaminos Uat gosti380-10-2

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Sad - Engleska domaći540-02-0
9986Spanjolska - Japan domaći81-13-1
9987Hrvatska - Meksiko gosti21-11-1
9988Ceska - Finska domaći480-01-1

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6285Feyenoord - Nac Breda domaći155-07-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1980Academica - Penafiel domaći341-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1850Rosenborg - Bodo Glimt domaći480-03-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8043Fc Hermanstadt - Fcsb domaći750-01-2

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11501Khimki - Torpedo Moscow domaći271-05-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5061Al Hazem Fc - Al Ittihad Ksa gosti610-01-1
5062Al Shabab Ksa - Al Adalh Fc domaći392-04-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8027Nk Tabor Sezana - Triglav gosti51-13-1

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7811Granada Cf - Athletic Bilbao domaći480-02-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5419Lipuli Fc - Ndanda Fc domaći141-13-3

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5429Al Ain - Fujairah Fc gosti40-12-1
5430Al Khaleej Khor Fakkan - Baniyas domaći312-02-1
5431Al Wasl - Al Dhafra domaći121-02-1
5432Sharjah - Hatta Sc gosti250-11-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9119Obras Sanitarias - Ia Central Cordoba 92-69
9120Ca San Lorenzo De Almagro - San Martin Corrientes 74-72
9121Gimnasia De Comodoro - Club Deportivo Hispano Americano 94-68

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9219Sydney Kings - Melbourne United 89-87
9220Perth Wildcats - Cairns Taipans 93-82

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3131Bauru Basket Sp - Universo Brasilia 79-83
3136Sao Jose Dos Campos - Flamengo Rj 86-86 / 97-102
3137Franca Bc Sp - Minas Tenis Clube Mg 91-82
3139Mogi Das Cruzes - Botafogo 89-61

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6413Horsens Ic - Svendborg Rabbits 76-76 / 93-86

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2476Zenit Saint Petersburg - Zalgiris Kaunas 66-66 / 76-75
2478Panathinaikos - Cska Moscow 66-97
2656Real Madrid - Asvel Basket 87-78
2672Valencia Basket - Milano 65-65 / 81-83

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9931Fjolnir - Keflavik 73-118
9933Haukar - Umfn Njardvik 76-87
9936Thor Porlakshofn - Umf Tindastoll 82-88
9937Umf Grindavik - Ir Reykjavik 82-90

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9929Elitzur Kiryat Atta - Elityur Ironi Netanya 63-73
9930Hapoel Hevel Modiin - Hapoel Haifa Bc 86-96

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10061Woori Bank Wibee W - Kb Stars W 54-51

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1065Charlotte Hornets - Denver Nuggets 112-114
1067Houston Rockets - Los Angeles Clippers 105-120
1068Sacramento Kings - Philadelphia 76ers 108-125
1069Golden State Warriors - Toronto Raptors 113-121

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2430Unlv Runnin Rebels - Boise State Broncos 61-67
2431Michigan Wolverines - Nebraska Cornhuskers 82-58
2433Connecticut Huskies - Houston Cougars 77-71
2435Nc Central Eagles - North Carolina A T Aggies 86-80
2436Ohio State Buckeyes - Illinois Fighting Illini 71-63
2437Bethune Cookman Wildcats - Florida A M Rattlers 63-63 / 72-70
2438Howard Bison - Delaware State Hornets 88-100
2439Maryland Eastern Shore Hawks - Coppin State Eagles 60-63
2454Longwood Lancers - Hampton Pirates 53-78
2458Alabama A M Bulldogs - Grambling St Tigers 58-57
2463Alabama State Hornets - Jackson State Tigers 59-71
2467Alcorn State Braves - Prairie View Panthers 80-71
2471Southern University Jaguars - Texas Southern Tigers 89-74
2472Arizona State Sun Devils - Washington Huskies 83-90
2473Army Black Knights - Lafayette College Leopards 68-73
2475Boston Terriers - Navy Midshipmen 69-63
2477Memphis Tigers - Wichita State Shockers 68-60
2482Montana Grizzlies - Northern Colorado Bears 64-71
2485New Mexico State Aggies - California Baptist Lancers 83-50
2494Oregon State Beavers - Stanford Cardinal 68-65
2500Utah Valley State Wolverines - Kansas City Roos 51-61
2502Eastern Washington Eagles - Idaho State Bengals 100-75
2504Idaho Vandals - Weber State Wildcats 64-72
2533Long Beach State Beach - Cal Poly Mustangs 64-64 / 80-73
2544Uc Davis Aggies - Hawaii Rainbow Warriors 65-67
2549Uc Santa Barbara Gauchos - Cal State Fullerton Titans 55-53
2553Portland State Vikings - Northern Arizona Lumberjacks 80-66
2554Arizona Wildcats - Washington State Cougars 83-62
2565Oregon Ducks - California Golden Bears 90-56
2573Loyola Marymount Lions - San Diego Toreros 75-61
2574Santa Clara Broncos - Portland Pilots 76-62

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10062Den Helder Suns - Zorg Leiden 91-75
10063Basketball Academie Limburg - Aris Leeuwarden 59-60

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3146Gimle Bk - Froya Ambassadors 87-75

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5065Cleveland Monsters - Laval Rocket 0-02-5
5133Chicago Wolves - Tucson Roadrunners 1-12-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1081Yunost Minsk - Hc Lokomotiv Orsha 0-00-1
1082Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel 1-11-3
5652Bjelorusija U18 - Hk Vitebsk 0-03-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11061Tappara - Jukurit 1-13-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1045Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins 1-22-4
1046Florida Panthers - Boston Bruins 0-01-1
1047New York Rangers - Washington Capitals 1-15-5
1048Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes 1-04-1
1049Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 2-04-0
1051Ottawa Senators - New York Islanders 1-14-3
1052Nashville Predators - Dallas Stars 1-02-0
1059Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 1-04-3
1061Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs 0-00-0
1062San Jose Sharks - Minnesota Wild 1-12-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5404Stavanger - Narvik Ishockeyklubb 1-26-2
5410Frisk Asker - Lillehammer 0-02-1
5411Sparta Sarpsborg - Manglerud Star 1-04-0
5412Stjernen - Gruner Ishockey 2-08-2
5413Valerenga - Storhamar 1-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9729M Magnitogorsk - Barys Astana 0-01-1
9730Salavat Ufa - Avangard Omsk 0-26-3
9731Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 0-10-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9818Saryarka - Ska Neva 0-10-2
9819Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 0-04-2
9820Neftjanik Almetjevsk - Lada Togliatti 0-22-2

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9732Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg 0-40-6

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9738Dinamo St Petersburg U20 - Amurskie Tigry U20 2-17-2

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1138Skalica - Dubnica 0-11-1
1139Hc Topolcany - Nova Ves 0-13-2
1140Hk Martin - Zilina 1-02-2
1141Hc Bratislava - Hk Levice 3-07-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11054Djurgardens If - Lulea 0-02-2
11055Hv 71 - Oskarshamn 2-25-3
11056Leksand - Farjestads 1-11-1
11057Orebro - Linkopings 1-03-0
11058Rogle - Brynas 2-16-4
11059Skelleftea - Malmo 0-03-0
11060Vaxjo - Frolunda 0-03-2

CHALLENGER INDIAN WELLSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2784R.Sarmiento - N.Rubin 4-123-61-60-2
2785S.Johnson - T.Daniel 13-87-66-22-0
2786D.Kudla - J.Sinner 18-126-36-72-1
2787F.Tiafoe - G.Barrere 14-176-42-61-2
2789S.Caruso - B.Nakashima 7-124-63-60-2
2790R.Marcora - M.Giron 7-136-71-60-2
5460J.Sock - E.Donskoy 17-166-44-62-1
5462S.Korda - M.Krueger 3-122-61-60-2

CHALLENGER INDIAN WELLS (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2709B.Haas - Y.Wickmayer 7-131-66-70-2
2724B.Pera - M.Doi 14-156-34-61-2
2732K.Nara - L.Siegemund 4-122-62-60-2
2739K.Ahn - I.Begu 6-123-63-60-2
2741S.Rogers - J.Pegula 8-136-72-60-2
2744L.Tsurenko - K.Boulter 12-66-36-32-0
2746L.Zhu - O.Danilovic 9-134-65-70-2
9728K.Siniakova - V.Zvonareva 13-156-33-61-2

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3119T.Daniel E.Donskoy - T.Huey S.Verbeek 3-122-61-60-2
3123D.Kudla T.Kwiatkowski - L.Bambridge L.Glasspool 19-156-13-62-1
3129R.Arneodo S.Caruso - J.Sinner F.Tiafoe 20-116-04-62-1
3130S.Korda M.Krueger - Gong M X H.Reese 13-96-37-62-0

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3032S.Stosur Y.Wickmayer - Q.Gleason J.Loeb 19-207-51-62-1
3033A.Blinkova C.Mchale - M.Ninomiya Z.Yang 13-97-56-42-0
3055M.Doi L.Siegemund - C.Mcnally J.Pegula 12-191-66-31-2
3056V.King V.Zvonareva - A.Muhammad T.Townsend 5-123-62-60-2

CHALLENGER MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053E.Escobedo - R.Berankis 14-127-67-62-0
1054J.Smith - G.Moroni 13-77-66-12-0
2941U.Blanch - P.Lorenzi 17-156-45-72-1
2951A.Mannarino - P.Polansky 12-36-16-22-0
2966G.Clezar - K.King 16-176-76-41-2
2967P.Andujar Alba - A.Harris 12-46-26-22-0
2968B.Tomic - A.Vukic 8-124-64-60-2
7029J.Jung - L.Giustino 12-36-16-22-0

CHALLENGER MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11492N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan - F.Gaio P.Lorenzi 23-222-66-32-1
11493O.Luz R.Matos - K.King L.Patino 12-86-46-42-0

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11518J.Thompson - T.Monteiro 12-86-46-42-0
11519G.Soeda - E.Gomez 11-145-76-70-2
11521J.Millman - T.Seyboth Wild 17-144-67-62-1
11522Y.Uchiyama - R.Quiroz 18-166-76-21-2

WTA LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079S.Kenin - J.Cristian 19-166-77-52-1
1234D.Kasatkina - I.Bara 12-56-36-22-0
1260V.Kuzmova - T.Martincova 16-146-44-62-1
9302A.Friedsam - K.Mladenovic 12-66-36-32-0

WTA LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11081L.Pattinama Kerkhove B.Schoofs - A.Krunic K.Srebotnik 12-46-26-22-0
11082V.Lapko L.Marozava - M.Kostyuk V.Kuzmova 6-122-64-60-2
1232A.Mitu R.Olaru - V.Diatchenko N.Dzalamidze 18-206-35-71-2

WTA MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291T.Maria - J.Konta 9-136-73-60-2
1292T.Zidansek - A.Potapova 13-146-16-71-2
1294E.Svitolina - O.Govortsova 12-76-36-42-0
1296L.Davis - A.Rus 5-135-70-60-2

WTA MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3068G.Garcia Perez S.Sorribes Tormo - M.Kato Y.Wang 19-227-64-61-2
3071E.Perez S.Sanders - I.Neel S.Santamaria 12-86-46-42-0
3075K.Bondarenko S.Fichman - D.Krawczyk G.Olmos 12-86-46-42-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9357Lemvig - Gog 26-34

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9308Team Esbjerg - Ajax Copenhagen 33-23

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1879Paris Handball - Nimes 39-29

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10110Erlangen - Bergischer 28-26
10111Lemgo - Nordhorn Lingen 31-25

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1269Csm Bucuresti - Scm Politehnica Timisoara 28-19
1270Csm Fagaras - Csm Bacau 25-27
1273Hc Vaslui - Ahc Dunarea Calarasi 2014 17-18
1274Dinamo Bucharest - Steaua Bucuresti 23-22
1278Csm Focsani 2007 - Csm Resita 30-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10123Alingsas - Ov Helsingborg 29-28
10124If Hallby - Kristianstad 32-28
10125Redbergslids - Ifk Ystad 37-29
10126Savehof - Skovde 29-35

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1083Ik Savehof - Heid 24-17

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10122Aranas - Kungalvs Hk 28-29

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11540Obras San Juan - Gigantes Del Sur 0-10-20-3
9322River Plate - Upcn San Juan Voley 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11069Tj Ostrava - Volejbal Prerov 1-02-03-0
11070Vk Up Olomouc - Kralovo Pole Brno 1-02-03-0
11071Volejbal Brno - Tj Sokol Sternberk 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11062Prostejov - Vk Dukla Liberec 0-11-12-3
11068Pvk Olymp Praha - Tj Sokol Frydek Mistek 1-02-03-0

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9371Sporting Cp - Penzugyor Se 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1939Bk Marienlyst - Asv Arhus 0-11-11-3
1942Middelfart Vk - Hvidovre Vk 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1945Liigaploki - Nurmon Jymy 0-11-13-1

SRBIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1946Zok Ub - Tent Obrenovac 1-02-03-1
9324Jedinstvo Stara Pazova - Vizura Belgrade 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
6429Us Oyonnax - Fc Grenoble Rugby 40-21

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
8060Leeds Rhinos - Toronto Wolfpack 66-12

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
11072Boston Red Sox - Houston Astros 0-5
11073Detroit Tigers - New York Yankees 15-11
11074Philadelphia Phillies - Toronto Blue Jays 5-3
11075Tampa Bay Rays - Pittsburgh Pirates 2-1
11076Baltimore Orioles - Minnesota Twins 3-3
11077Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers 4-6
11078Oakland Athletics - L A Dodgers 5-1
11079San Francisco Giants - Cleveland Indians 1-7
11080Seattle Mariners - San Diego Padres 0-3

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1982Pesaro - Avellino V-V
2673Pesaro - Avellino V-V

ŠPANJOLSKA SUPERKUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
2676Inter Movistar - Palma Futsal 1-0
2699Jaen Paraiso Interior - Fs Valdepenas 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1011616690
arrow BL Belgija Keno 20/70 47111213192122232426303338434546555863
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 79202841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 49122526
arrow DA Multi-Daily A 6/99 12352697085
arrow DB Multi-Daily B 6/99 102052729299
arrow DC Multi-Daily C 6/99 42043697789
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 47101415222729323639414555585964666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 35111217181925272938424347495051526869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2021252628
arrow FK Finska Keno D 20/70 135613143435384245484950576162636970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 213162029313436373840434550515657606166
arrow FT Finska Keno T 20/70 15111315161821314243444748525455616770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 413141625293032343743444552596061676869
arrow IL Illinois 6/52 21225283132
arrow IT Italija 6/90 134048676985
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2351224272930313236373842495051566062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 267910272831323538414451525556575960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2561418202223262729303738404150535462
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 411122022
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 3518243444
arrow NP New York Pick 10 20/80 2491617182628324042495154556061636972
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 38101115161827313638454647485253717375
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 67121522232627374044555657586162707172
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 58122129
arrow PO Poljska 6/49 4721344749
arrow RO Rumunjska 6/49 61016212539
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4712353840
arrow SI Singapur 6/49 121430373840
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 51519274649
arrow TS Turska Super 6/54 202228374754
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1017192231
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1461723283536374041475759626971737680