Petak 06.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11181Torpedo Nn - Cska Moscow - - 0-01-1
11182Besiktas - Ankaragucu - - 1-02-1
11183Crvena Zvezda Beograd - Maccabi Tel Aviv - - 0-01-0
11184Nottingham Forest - Millwall - - 0-30-3
11185Finn Harps - Dundalk - - 0-20-4
11186Braga - Portimonense - - 2-03-1
11187Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9804Arsenal Sarandi - Aldosivi domaći82-04-0
9805Argentinos Jrs - Rosario gosti151-12-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11073Platense - Ca Alvarado gosti490-00-2
11075Gimnasia Jujuy - Defensores De Belgrano gosti570-00-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Club Atletico Fenix - Los Andes - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11304Berazategui Reserves - Ca Central Cordoba Rosario domaći401-01-2
11305Canuelas Fc - Ituzaingo gosti160-20-2
11306Cdm Leandro N. Alem - Real Pilar Fc gosti280-11-3
11307Argentino De Merlo - Excursionistas domaći470-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Gandzasar Kapan - Alashkert gosti101-22-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Brisbane - Western Sydney Wanderers Fc domaći32-03-1
1318Adelaide - Western United Fc gosti181-31-5

AUSTRALIJA BRISBANE PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Taringa Rovers Sfc - Acacia Ridge gosti110-20-6

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11310Campbelltown City Sc - Croydon Kings Fc domaći181-01-1
11311Para Hills Knights Sc - Adelaide Olympic Fc gosti830-00-1
11312Adelaide Comets Fc - Cumberland United domaći421-01-0
11313North Eastern Metrostars Sc - Adelaide City Fc gosti450-11-1

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1477Sutherland Sharks - Rockdale City Suns gosti690-01-1

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1371Brisbane City Fc - Eastern Suburbs Fc gosti32-42-4

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Melbourne Knights - Hume City gosti320-32-4
1118Port Melbourne Sharks - South Melbourne gosti111-11-1
1120Green Gully Cavaliers - Heidelberg United gosti290-12-1
1121Bentleigh Greens - St Albans Saints - - 0-00-0
1122Dandenong City Sc - Avondale Fc gosti230-10-3
1123Oakleigh Cannons - Altona Magic Sc domaći43-05-0
1591Eastern Lions Sc - Dandenong Thunder gosti240-10-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7030Bw Linz - Vorwarts Steyr domaći282-02-0
7031Horn - Grazer Ak domaći181-14-2
7032Kapfenberg - Juniors Oo Fc VVV-VV-V

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11323Sc Weiz - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen domaći23-03-0
11324Uv Vocklamarkt - Fc Wels domaći12-14-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11316Mattersburg Ii - Fc Mauerwerk domaći192-14-1
11317Neusiedl - Rapid Vienna Ii domaći32-22-2
11318Traiskirchen Fcm - Fc Marchfeld Donauauen gosti480-01-3
11319Wiener Sportklub - Ask Ebreichsdorf domaći131-11-2

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11330Fk Sumgayit 2 - Keshla Fk 2 gosti201-21-3

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11331Kv Oostende U21 - Royal Charleroi U21 VVV-VV-V

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11332Real Santa Cruz - Nacional Potosi domaći341-02-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11342Boavista Rj - Bangu domaći111-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8834Cherno More Varna - Fc Tsarsko Selo Sofia domaći321-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8869Vysocina Jihlava - Trinec domaći232-02-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11352Pardubice U19 - Fk Pribram U19 domaći71-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7076Fc Roskilde - Kolding domaći530-01-0
7077Hb Koge - Vendsyssel Ff domaći560-02-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11353Fc Helsingor - Bronshoj domaći221-14-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1655Tecnico Universitario - Mushuc Runa Sc gosti220-11-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7295Nottingham Forest - Millwall gosti200-30-3

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11365Watford U23 - Crystal Palace U23 domaći102-03-0
11366Hull City U23 - Birmingham U23 gosti500-00-2
11367Sheffield Wednesday U23 - Sheffield United U23 gosti191-12-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9924Flora Tallinn - Legion Tallinn domaći82-13-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7346Marseille - Amiens domaći451-02-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7215Chateauroux - Caen gosti271-12-1
7216Clermont Foot - Sochaux domaći171-02-0
7217Fc Chambly Oise - Le Mans gosti440-12-2
7223Grenoble - Valenciennes gosti100-21-3
7241Le Havre - Auxerre domaći790-01-0
7268Niort - Nancy domaći401-01-1
7270Rodez Af - Guingamp domaći81-02-1
7271Troyes - Paris Fc domaći211-11-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7371Dunkerque - Villefranche domaći580-01-1
7372Ajaccio Gfco - Pau domaći32-02-1
7373As Beziers - Avranches domaći560-02-0
7374Cholet - Boulogne Sur Mer gosti600-00-3
7375Fc Bourg Peronnas - Stade Lavallois domaći451-03-0
7376Lyon Duchere - Le Puy Foot 43 Auvergne gosti40-10-1
7397Red Star Fc 93 - Concarneau gosti110-21-2
7398Sporting De Toulon - Creteil domaći401-01-2
7450Us Quevillaise Rouen Metropole - Fc Bastia Borgo VVV-VV-V

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1945Karela United Fc - Asante Kotoko gosti20-10-1
1946Legon Cities Fc - Sogakope Wafa domaći261-14-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1980Deportivo Siquinala - Antigua Gfc gosti262-12-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9884Medjimurje - Solin domaći351-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11783Persik Kediri - Bhayangkara Fc domaći111-11-1
11784Tangerang - Psm Makassar domaći200-11-1
11785Barito Putera - Putra Samarinda domaći150-11-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8532Bohemians - Shelbourne domaći530-02-0
8547St Patrick S - Cork City domaći560-01-0
8548Waterford - Derry City gosti321-12-1
8549Finn Harps - Dundalk gosti30-20-4

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2929Cabinteely Fc - Shamrock Rovers Ii domaći900-01-0
2930Drogheda - Ucd domaći84-05-1
2931Wexford Youths - Galway - - 0-00-0

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2082Fh Hafnarfjordur - Grindavik gosti510-02-1
2084Throttur - Grotta domaći490-02-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2085Fiorentina U19 - Napoli U19 domaći322-02-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9165Fc Kafr Qasim - Hapoel Katamon Jerusalem Fc domaći51-11-3
9166Hapoel Ashkelon - Hap Nazareth Illit domaći151-01-0
9167Hapoel Petach Tikva - Beitar Tel Aviv Ramla gosti21-11-3
9168Hapoel Um El Fahem - Hapoel Akko - - 0-00-0
9169Ir Ramat Hasharon - Ir Rishon Lezion domaći351-01-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2088Sahab Sc - Al Aqaba domaći102-12-1
2089Al Faisaly - Ramtha Sc - - 0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5390Maritzburg United - Polokwane City domaći820-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11539Cape Umoya United Fc - Ajax Cape Town domaći490-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2322Al Ahli Doha Sc - Katar gosti410-12-2
4350Al Arabi - Al Khor domaći211-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11837Zoo Fc - Sofapaka Fc - - 0-00-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Deportivo Cali - Deportes Pereira domaći421-12-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1809Esperance Sportive De Tunis - El Zamalek domaći51-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11839Vmfd Zalgiris - Fk Panevezys domaći92-04-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11862University Kebangsaan Malaysia Fc - Kelantan VVV-VV-V
11863Kelantan United Fc - Kuching Fa gosti191-12-1
11864Terengganu Fc Ii - Perak Fa Ii domaći241-02-0
11865Melaka United Sa - Pdrm Fa domaći171-03-1
11866Petaling Jaya City Fc - Pahang Fa domaći111-13-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1921Floriana - Sirens Fc domaći460-03-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11870Moghreb Tetouan - Ca Youssoufia Berrechid domaći211-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7963Queretaro - Toluca gosti450-11-1
7964Unam Pumas - America Mexico domaći81-13-3
7967Puebla - Tigres - - 0-00-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12049Zacatepec - Dorados De Sinaloa domaći92-13-3
12050Cd Mineros De Zacatecas - Atlante domaći71-02-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11868Puebla - Tigres domaći640-03-0
11869Queretaro - Athletico Mexiquense - - 0-00-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11906Armenija - Litva domaći251-01-1
11907Austrija - Svicarska domaći91-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7796Fortuna Sittard - Fc Zwolle domaći710-01-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7814Den Bosch - Almere domaći61-11-2
7815Eindhoven - Fc Oss gosti230-22-2
7816Excelsior - Maastricht domaći640-03-0
7817Helmond - Dordrecht domaći550-01-1
7818Telstar - Jong Psv Eindhoven domaći451-01-0
7819Volendam - Jong Ajax domaći342-04-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7012Paderborn - Fc Koln gosti280-21-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7451Nurnberg - Hannover gosti170-20-3
7452Osnabruck - Wehen domaći32-52-6

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7511Duisburg - Magdeburg domaći261-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11484Tus Osdorf 1907 - Hamm United Fc domaći900-01-0
11485Hamburger Sv Iii - Fc Suderelbe 1949 domaći191-07-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11503Cz Jena Ii - 1919 Grimma domaći760-02-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11508Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern Am gosti271-11-3

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11517Sc Wiedenbruck 2000 - Rot Weiss Ahlen gosti180-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9074Wacker Nordhausen - Hertha Berlin Am - V-VV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Fsv Frankfurt - Fc Giessen gosti860-00-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11873Bahla Club - Fanja domaći102-12-2
11874Mirbat Sc - Al Arouba gosti100-10-1
11875Al Rustaq - Muscat domaći292-14-4

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Mosaset Al Bireh - Al Quwwat Al Falistinia VVV-VV-V
2100Shabab Al Khaleel - Taraji Wadi Al Nes domaći141-23-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1187612 De Octubre - Sportivo Luqueno domaći322-03-2
11877Nacional Par - Cerro Porteno - - 0-00-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10001Deportivo Llacuabamba - Utc De Cajamarca domaći41-12-2
10002Carlos Mannucci - Cienciano gosti650-00-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Gornik Zabrze - Cracovia Krakow gosti51-13-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9210Odra Opole - Gks Belchatow domaći680-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Baltyk Gdynia - Unia Janikowo gosti320-10-5

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7999Braga - Portimonense domaći312-03-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11919Belshina - Fc Vitebsk gosti420-11-2
11920Brann - Hjk Helsinki domaći91-01-1
11921Sandnes Ulf - Asane domaći131-11-2
11922Odd Bk - Raufoss domaći62-13-1
11923Molde - Lillestrom domaći490-02-0
11924Skeid - Kongsvinger gosti540-00-2
5314Viking - Honka domaći181-11-2

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11884Gasogi United - Espoir Fc domaći780-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8439Astra Giurgiu - Fc Botosani domaći640-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10023Dacia Mioveni - Gloria Buzau - - 0-00-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11882Orenburg U21 - Arsenal Tula U21 gosti60-31-5
11883Dinamo Moscow U21 - Fk Tambov U21 gosti530-04-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11400Orange County Sc - El Paso Locomotive Fc - - 0-00-0
11401Tacoma Defiance - Reno 1868 Fc domaći261-01-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Al Raed Fc - Al Fateh Sc - - 0-00-0
2397Al Wehda Fc - Damac Fc gosti340-13-2
2398Al Ahli Jeddah - Al Fayha Fc domaći870-01-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11904Tanjong Pagar United - Home United domaći261-11-1
11905Brunei Dpmm - Tampines Rovers domaći241-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10070Sport Podbrezova - Mfk Skalica domaći221-01-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11543Drava - Nk Nafta gosti520-00-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11886Cukaricki Belgrade - Spartak Subotica domaći203-04-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7473Alaves - Valencia gosti340-11-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8028Lugo - Cadiz gosti370-11-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8061Besiktas - Ankaragucu domaći61-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8046Adanaspor - Balikesirspor gosti390-11-1
8047Menemen Belediyespor - Altay Izmir domaći91-11-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11448Al Ittihad Kalba - Al Jazeera Uae gosti191-11-2
11449Al Wahda - Ajman Club domaći41-01-0
11450Al Ahli Uae - Al Nasr Dubai domaći242-02-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11488Wakiso Giants Fc - Vipers Sc - - 0-00-0
2468Uganda Revenue Authority Fc - Uganda Police Fc gosti111-11-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11368Navbahor Namangan - Lokomotiv Tashkent domaći640-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Aragua - Caracas gosti580-00-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9249Bala Town - Connahs Quay Nomads gosti31-22-2
9250Caernarfon Town - Newtown gosti260-13-1
9251Penybont - Uwic Cardiff domaći21-02-0
9252Newi Cefn Druids - Aberystwyth domaći121-12-2
9257The New Saints - Barry Town domaći32-02-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11451Igokea Laktasi - Cibona Zagreb 84-97

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5645Estudiantes De Concordia - Regatas Corrientes 73-69
5646Ciclista Olimpico De La Banda - Ferro Carril Oeste 83-86

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11123Westports Malaysia Dragons - Singapore Slingers 70-67

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9385Basquete Cearense - Ca Paulistano Sp 81-81 / 99-95
9582Sc Corinthians Paulista - Pato Basquete 93-81

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11417Copenhagen Basketball - Bms Herlev Wolfpack 102-95

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11124Bristol Flyers - Leicester Riders 73-69
11125Newcastle Eagles - Worcester Wolves 79-95
11126Sheffield Sharks - Manchester Giants 92-80

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3140Khimki - Fenerbahce Ulker 82-68
3141Anadolu Efes Istanbul - Olympiakos Piraeus 91-79
3142Crvena Zvezda Beograd - Maccabi Tel Aviv 92-76
3143Barcelona - Bayern Munich 83-80
3145Baskonia - Alba Berlin 73-72

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11418Korikouvot Kouvola - Pyrinto Tampere 85-84
11419Ktp Kotka - Bc Nokia 78-101

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11420Metropolitans 92 - Gravelines Dunkerque 88-63

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11429Poitiers - Ja Vichy Clermont 60-94
11430Provence Basket - Rouen 76-67
11431Saint Quentin - Antibes Sharks 82-76
11432Sluc Nancy - Lille Metropole 90-79
11433Ujap Quimper 29 - Aix Maurienne Savoie Basket 78-76
11434Alm Evreux Basket - Asc Denain Voltaire Ph 84-80
11436Hermine Nantes Basket - Saint Chamond 78-59

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1260Kk Gorica - Zadar 74-73
1269Kk Hermes Analitica - Split Co 67-106

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11446Thor Ak Akureyri - Valur Reykjavik 79-87
11447Kr Reykjavik - Stjarnan 79-77

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6194Schio - Sesto San Giovanni 70-68

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11404Ok Savingbank Ok Shoot W - Shinhan S Birds W 69-68

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1015Washington Wizards - Atlanta Hawks 118-112
1021New York Knicks - Oklahoma City Thunder 103-126
1029Minnesota Timberwolves - Orlando Magic 118-132
1031New Orleans Pelicans - Miami Heat 110-104
1034Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks 113-103
1037Brooklyn Nets - San Antonio Spurs 139-120
1039Boston Celtics - Utah Jazz 94-99
1040Chicago Bulls - Indiana Pacers 102-108
1042Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 121-96
1043Phoenix Suns - Portland Trail Blazers 127-117

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2279Bowling Green Falcons - Buffalo Bulls 84-88
2280Akron Zips - Kent State Golden Flashes 79-76
2284Canisius Golden Griffins - Niagara Purple Eagles 67-63
2293Central Michigan Chippewas - Western Michigan Broncos 85-68
2305Clemson Tigers - Georgia Tech Yellow Jackets 62-65
2306Dartmouth Big Green - Yale Bulldogs 61-72
2311Duquesne Dukes - Richmond Spiders 62-73
2312Harvard Crimson - Brown Bears 55-64
2319Manhattan Jaspers - Fairfield Stags 50-66
2321Miami Ohio Redhawks - Ohio Bobcats 65-67
2328Monmouth Hawks - Siena Saints 72-86
2330North Carolina State Wolfpack - Wake Forest Demon Deacons 84-64
2331Penn Quakers - Cornell Big Red 78-64
2332Princeton Tigers - Columbia Lions 81-58
2342St Peter S Peacocks - Iona Gaels 68-65
2344Toledo Rockets - Eastern Michigan Eagles 79-57
2345Northern Illinois Huskies - Ball State Cardinals 54-75
2347Davidson Wildcats - Vcu Rams 75-65
6413Northern Iowa Panthers - Drake Bulldogs 56-77
6414Bradley Braves - Southern Illinois Salukis 64-59
6415Samford Bulldogs - Vmi Keydets 78-96
6416Winthrop Eagles - Gardner Webb Runnin Bulldogs 78-66
6417Loyola Chicago Ramblers - Valparaiso Crusaders 68-68 / 73-74
6418Wofford Terriers - Citadel Bulldogs 93-76
6429Belmont Bruins - Eastern Kentucky Colonels 60-50
6436Radford Highlanders - Hampton Pirates 78-86
6437San Diego State Aztecs - Boise State Broncos 81-68
6444San Francisco Dons - Loyola Marymount Lions 82-53
6450Indiana State Sycamores - Missouri State Bears 51-78
6451Murray State Racers - Austin Peay State Governors 73-61

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11127S.Oliver Baskets Wurzburg - Brose Baskets Bamberg 77-95

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5853Ehingen Urspringschule - Rostock Seawolves 90-91
5866Giants Leverkusen - Science City Jena 64-80
5869Nuremberg Falcons Bc - Walter Tigers Tubingen 78-70
5870Post Sudstadt Karlsruhe - Eisbaren Bremerhaven 86-83
5878Phoenix Hagen - Tbb Trier 92-81
5910Vfl Kirchheim Knights - Usc Heidelberg 87-79
5911Wobmoebel Baskets Paderborn - Bv Chemnitz 99 92-91

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11456Gtk Gliwice - Wroclawek 82-88
11457Asseco Prokom Gdynia - Polski Cukier Torun 82-75

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11462Real Canoe Nc - Marin Peixegalego 76-81
11463Club Melilla Baloncesto - Cb Penas Huesca 87-62
11464Ab Castello - Chocolates Trapa Palencia 82-87
11465Caprabo Lleida - Blancos De Rueda Valladolid 78-67

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11468Kfum Umea - Djurgarden Basket 102-87
11469Boras - Jamtland 102-93
11470Sodertelje - Kfum Nassjo 90-71

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7360Belleville Senators - Rochester Americans 0-13-5
7361Charlotte Checkers - Utica Comets 1-11-2
7362Cleveland Monsters - Laval Rocket 0-01-5
7363Toronto Marlies - Syracuse Crunch 2-05-2
7460Binghamton Devils - Wilkes Barre Scranton Penguins 1-16-4
7464Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Sound Tigers 2-34-6
7466Providence Bruins - Springfield Thunderbirds 1-01-1
7467Hartford Wolf Pack - Hershey Bears 0-00-1
7468Rockford Icehogs - Grand Rapids Griffins 1-04-0
7469San Antonio Rampage - Texas Stars 0-01-2
7470Colorado Eagles - Ontario Reign 1-04-1
7471San Jose Barracuda - San Diego Gulls 0-12-2
7495Stockton Heat - Bakersfield Condors 0-23-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11840Orli Znojmo - Bolzano 0-10-4
11841Black Wings Linz - Kac 1-13-3
11842Graz 99ers - Vienna Capitals 0-03-2
11858Vsv - Red Bull Salzburg 1-12-7

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5658Karlovy Vary - Liberec 2-13-5
5659Kometa Brno - Pardubice 0-10-2
5660Litvinov - Kladno 1-16-2
5849Mlada Boleslav - Zlin 2-03-0
5851Mountfield Hk - Vitkovice 1-15-2
6142Sparta Prague - Olomouc 0-12-2
6155Trinec - Plzen 2-03-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1215Esbjerg - Rungsted 0-03-0
1224Roedovre - Aalborg 0-12-5
1227Frederikshavn - Sonderjyske 0-10-2
1262Herning - Herlev 2-06-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6932Belfast Giants - Fife Flyers 1-13-1
6947Cardiff Devils - Sheffield Steelers 4-27-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1044Jukurit - Jyp 0-13-1
1053Pelicans - Ilves 0-12-5
11859Hifk - Hpk 1-02-2
11860Sport - Kookoo 0-25-2
11861Tps - Saipa 0-02-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1082Heki - Sapko 0-03-3
1083Iisalmen Peli Karhut - Roki 0-05-2
1097Jokipojat - Tuto 0-13-1
1098K Vantaa - Keupa Ht 0-06-1
1100Koovee - Hokki 1-04-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1317Scorpions De Mulhouse - Amiens V-VV-V
1322Anglet Hormadi Elite - Briancon 2-06-4

MAĐARSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6975Corona Brasov - Cs Progym Gheorgheni 1-12-5

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1054New Jersey Devils - St Louis Blues 1-14-2
1060Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 0-02-1
1070Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 3-04-0
1078Calgary Flames - Arizona Coyotes 2-13-2
1079Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs 1-02-1
1081Vancouver Canucks - Colorado Avalanche 2-16-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1458Bremerhaven Pinguins - Erc Ingolstadt 1-04-2
1462Deg Metro Stars - Krefeld Pinguine 1-02-2
1463Ehc Munchen - Straubing Tigers 0-13-6
1464Grizzly Adams Wolfsburg - Thomas Sabo Ice Tigers 0-12-4
1471Iserlohn Roosters - Adler Mannheim 0-11-4
1478Kolner Haie - Eisbaren Berlin 2-05-3
1480Schwenninger - Augsburger Panthers 1-15-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1599Bad Nauheim - Dresdner Eislowen 0-24-5
1602Bietigheim Steelers - Esv Kaufbeuren 2-13-4

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1764Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2-13-3
1801Neftekhimik - Ak Bars Kazan 0-01-1
1802Torpedo Nn - Cska Moscow 1-11-1
1805Spartak Moscow - Dynamo Moscow 2-34-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6976Altai U20 - Tyumenskiy Legion U20 2-19-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1923Detva - Dukla Michalovce 2-14-3
1925Poprad - Kosice 2-03-1
1926Trencin - Banska Bystrica 0-11-3
1930Zvolen - Slovan Bratislava 2-12-2
1935Nove Zamky - Nitra 1-12-2
1938Mac Ujbuda - Dvtk Jegesmedvek 2-05-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1173Aik - Karlskrona Hk 3-04-0
1174Bjorkloven - Mora 0-16-4
1185Bofors - Modo 1-12-4
1206Hc Vita Hasten - Almtuna Is 2-04-0
1207Kristianstad - Timra 0-13-3
1208Tingsryd - Vasteras 0-12-4
1212Vastervik - Sodertalje 1-03-0

CHALLENGER INDIAN WELLSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8217S.Johnson - N.Rubin 12-66-36-32-0
8218J.Sock - D.Kudla 18-177-65-72-1
8219G.Barrere - M.Krueger 10-134-66-70-2
8220M.Giron - B.Nakashima 14-166-76-31-2

CHALLENGER INDIAN WELLS (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8228O.Danilovic - L.Tsurenko 16-166-25-71-2
8229M.Doi - Y.Wickmayer 18-174-67-52-1
8230J.Pegula - I.Begu 6-135-71-60-2
8243V.Zvonareva - L.Siegemund 16-96-14-62-1

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8215D.Kudla T.Kwiatkowski - R.Arneodo S.Caruso 13-96-37-62-0
8216T.Huey S.Verbeek - S.Korda M.Krueger 5-122-63-60-2

CHALLENGER INDIAN WELLS PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8226C.Mcnally J.Pegula - S.Stosur Y.Wickmayer 12-36-16-22-0
8227A.Muhammad T.Townsend - A.Blinkova C.Mchale 22-166-16-72-1

CHALLENGER MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8222J.Jung - E.Escobedo 4-122-62-60-2
8223K.King - A.Vukic 3-120-63-60-2
8224P.Andujar Alba - U.Blanch 17-176-36-71-2
8225A.Mannarino - J.Smith 12-56-46-12-0

CHALLENGER MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11494A.Harris J.Kubler - K.Drzewiecki G.Oliveira 8-133-65-70-2
11495C.Gomez Herrera V.Troicki - R.Galloway H.Hach Verdugo 5-121-64-60-2

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11523M.Kukushkin - R.Haase 14-184-67-61-2
11524A.Bublik - T.Griekspoor 14-127-67-62-0
11525A.Balazs - R.Bemelmans 17-187-56-71-2
11526J.Kovalik - J.Vesely 8-133-65-70-2
11527J.Struff - I.Ivashka 12-86-46-42-0
11528J.Rodionov - P.Cuevas 16-197-63-61-2
11529M.Cilic - R.Ramanathan 14-127-67-62-0
11530M.Ymer - M.Barrios Vera 12-56-26-32-0
11531A.Martin - L.Rosol 8-124-64-60-2
11532M.Fucsovics - K.Coppejans 17-136-25-72-1
11533P.Kohlschreiber - E.Gerasimov 17-186-45-71-2
12133J.Millman - T.Monteiro 20-196-77-62-1
12134Y.Uchiyama - E.Gomez V-VV-VV-VV-V
12135J.Thompson - T.Seyboth Wild V-VV-VV-VV-V
12136G.Soeda - R.Quiroz V-VV-VV-VV-V
1292F.Fognini - D.Lee 12-36-06-32-0
1297G.Mager - J.Nam 13-86-37-52-0
1298B.Gojo - P.Gunneswaran 15-123-66-42-1
1299D.Novak - M.Cuevas 12-66-26-42-0
1305E.Ymer - A.Tabilo 7-124-63-60-2
1306D.Galan - L.Mayer 12-56-16-42-0
1307S.Giraldo - J.Londero 12-187-63-61-2
9730E.Gulbis - K.Maamoun 12-76-46-32-0
9732A.Alvarado Larin - B.Bicknell 5-123-62-60-2
9737W.Gonzalez - A.Dougaz 16-146-33-62-1
9738M.Sanchez - P.Niklas Salminen 8-124-64-60-2
9816M.Arevalo Gonzalez - R.Phillips 18-126-36-72-1
9818G.Lopez Villasenor - O.Virtanen 19-156-36-72-1
9819J.Varillas - S.Ehrat 14-127-67-62-0
9820H.Dellien - J.Hernandez Fernandez 12-76-36-42-0
9822N.Alvarez - H.Laaksonen 8-124-64-60-2
9823J.Flores - A.Lazarov 14-175-76-41-2
9824A.Qureshi - N.Razborsek 18-174-67-52-1
9825A.Khan - B.Kavcic 13-160-67-62-1
9829R.Opelka - D.Istomin 13-76-27-52-0

ITF LAS VEGAS 08A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9130L.M.Guillermo M.Manasse - E.Bektas T.Moore 22-206-45-72-1
9131J.Jovic C.Perrin - C.Van Nguyen A.Zhu 12-86-46-42-0

ITF LAS VEGAS 08A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9135X.You - A.Glatch 13-76-27-52-0
9136D.Parry - S.Whittle 12-56-46-12-0

ITF MILDURA 06A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9103A.Rodionova - M.Matsuda 11-145-76-70-2
9104S.Tomic - M.Zakarlyuk 9-182-67-61-2

ITF WOMEN LAS VEGAS SINGLES W ITF USA 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9133J.Jovic - K.Sebov 13-166-44-61-2
9134R.Montgomery - E.Arango 12-56-36-22-0

ITF YOKOHAMA 02A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9105R.Kajitani N.Sato - E.Hayashi K.Morisaki 17-181-66-42-1

ITF YOKOHAMA 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9106A.Hirata - M.Hontama 6-123-63-60-2
9107H.Kaji - Y.Miyazaki 11-166-44-61-2

WTA LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1080C.Garcia - A.Van Uytvanck 4-122-62-60-2
11489D.Kasatkina - C.Giorgi 16-106-24-62-1
11490S.Kenin - O.Dodin 18-106-16-72-1
1232V.Kuzmova - A.Friedsam 14-166-36-71-2

WTA LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1234L.I.Paar J.Wachaczyk - V.Diatchenko N.Dzalamidze 12-46-36-12-0

WTA MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1213A.Potapova - J.Konta 16-197-63-61-2
1222E.Svitolina - L.Fernandez 13-96-47-52-0
1223A.Rus - R.Peterson 12-26-16-12-0
3118Y.Wang - M.Bouzkova 7-132-65-70-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9309Aon Fivers - Krems 35-29

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11908Eh Aalborg - Silkeborg 27-33

FINSKA 1. LIGA ZA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
11909Aifk - Pif 29-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11910Joan Of Arc Dijon Handball - Ogc Nice Handball 25-24
11911Toulon Saint Cyr - Bourg De Peage 25-22

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11912Esshb Strasbourg - Limoges Hand 87 22-28
11913Grand Besancon Doubs Handball - Cesson 25-26
11914Billere Hb Pau Pyrenees - Saran Loiret Handball 27-24
11915Cavigal Nice - Pontault Combault 28-29
11916Grand Nancy Metropole Hb - Dijon Bourgogne 27-21
11917Js Cherbourg Manche Hb - Massy Essonne 23-27
11918Selestat - Valence Handball 32-23

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1313Zamet Rijeka - Dubrava 23-23

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1353Mezokovesdi - Pick Szeged 26-39
1354Tatabana - Komloi 29-22
1358Vaci Kse - Csurgoi 24-22
1360Oroshazi - Ftc Budapest 30-30

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1579Dvsc - Erd Hc 33-29
1588Kisvarda - Holding 29-20
1590Mosonmagyarovari Kcse - Dunaferr 29-22

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9100Tus Metzingen - Frisch Auf Goppingen 28-21

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9316Aue - Hsg Konstanz 23-24
9317Bad Schwartau - Asv Hamm 32-27
9318Lubbecke - Gummersbach 29-27
9319Tusem Essen - Eisenach 37-28
9320Coburg - Dormagen Rhineland 32-25
9321Hsg Krefeld - Ferndorf 24-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1649Spr Tarnow - Wybrzeze Gdansk 31-34

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1650Zaglebie Lubin - Start Elblag 35-28

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
11925Bidasoa - Bm Benidorm 26-29
11926Ademar Leon - Naturhouse La Rioja 29-26
11927Helvetia Anaitasuna - Encantada 21-26
1636Barcelona Borges - Granollers 42-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10127Hk Varberg - Lugi 25-26
1096Onnereds Hk - Ystads If 36-33

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1084Onnereds Hk - H65 Hoor 21-28
1085Gt Soder - Kungalvs Hk 17-28
1088Skara Hf - Lugi 31-30
1094Skovde Hf - Boden Handball If 29-26

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6452Ateneo - Ciudad De Buenos Aires 1-01-11-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2148Concilig Volei Bauru - Praia Clube 1-01-12-3
2149Sesc Rj - Minas 1-01-13-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6454Cherno More Bask - Slavia Sofia 1-02-03-0
6456Marek Dupnitsa - Pirin Razlog 1-02-03-1
6457Hebar Pazardzhik - Neftochimik 2010 0-11-11-3
6459Levski Sofia - Dunav Ruse 0-10-20-3
6460Montana - Arda Kardzhali 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11541Hurrikaani Loimaa - Valepa 0-11-11-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11542Arago De Sete - Toulouse 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9323Pays D Aix Venelles Volley Ball - Sf Paris Saint Cloud 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7283Olympiakos Piraeus - Panathinaikos 0-11-11-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6773Novara - Volalto Caserta 2.0 V-VV-VV-V

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7317Belchatow - Wks Czarni Radom 0-11-13-2
7318Aluron Virtu Warta Zawiercie - Resovia Rzeszow 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11838Inegol Belediyespor - Belediye Plevne 1-01-11-3

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
9936Worcester - Northampton Saints 10-16
9937Sale Sharks - London Irish 39-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
6431Colomiers Rugby - Provence Rugby 30-3
6432Rouen Normandy - Mont De Marsan 15-19
6433Soyaux Angouleme - Rugby Club Vannes 27-15
6434Stade Aurillacois - Us Carcassonne 24-12
6435Valence Romans Drome - As Beziers Herault 19-26
6441Biarritz - Uson Nevers 13-15

KUP 6 NACIJA U20RAGBI

Br. Susret Kraj
9993Engleska U20 - Wales U20 22-23
9994Skotska U20 - Francuska U20 22-29

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
9831St Helens - Huddersfield Giants 10-12
9929Wakefield Wildcats - Hull Fc 26-26
9930Warrington Wolves - Castleford Tigers 9-8

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
9992Dragons - Benneton Treviso 25-37

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
10018Wellington Hurricanes - Auckland Blues 15-24

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5309Signor Prestito Cmb - Came Dosson V-V
5310Feldi Eboli - Aniene V-V
5311Genova - Mantova V-V
5312Meta Catania - Padova V-V
5313Real Rieti - Acqua Sapone V-V

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
11121Sinara - Dinamo Samara 3-3
11122Novaja Generacija - Kprf 1-2

ŠPANJOLSKA SUPERKUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
2702Levante Dominicos - El Pozo Murcia 1-2
2704Fc Barcelona - Ca Osasuna Magna 3-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 2371015172022243637404749576061636669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 48273540
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 116202428
arrow CO Connecticut 6/44 1632383942
arrow DA Multi-Daily A 6/99 172362687991
arrow DB Multi-Daily B 6/99 51216172949
arrow DC Multi-Daily C 6/99 373952657899
arrow EM Euro Millions 5/50 1538434546
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 714161724313235384043515759606364666770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1891819272833374048505152535759626364
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1517192527
arrow FK Finska Keno D 20/70 56141921252729303340444851525657606669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 89131718192328293132354547505253566467
arrow FT Finska Keno T 20/70 26111617192021232426274142485255566567
arrow GO Njemačka Keno 20/70 314171822232530323436404142586061626670
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3781314212324263234394345464951525362
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3451415161924272836373940474950555961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 815161722273435363738414550525455565960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 17152428
arrow NP New York Pick 10 20/80 111141718253033414450525964677071767879
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 312141823262728293144454950546166707374
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 29151718212223313247526062646567717378
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 47172022
arrow SB Španjolska Bono 6/49 141820343538
arrow TK Tennessee Cash 5/35 613263334
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1548565870
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 819212527
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1620212223263438434748565860636669707273