Subota 07.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8168Liverpool - Bournemouth - - 2-12-1
8169Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg - - 1-12-2
8170Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt - - 2-04-0
8171Wolfsburg - Rb Leipzig - - 0-00-0
8172Wolves - Brighton - - 0-00-0
8195Nk Osijek - Nk Varazdin - - 2-02-0
8197Heerenveen - Ajax - - 0-01-3
8198Porto - Rio Ave - - 1-11-1
8199D.Kasatkina - A.Friedsam - - 0-00-1
8200Charlotte Hornets - Houston Rockets - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11068Na Hussein Dey - Ca Constantine domaći451-01-0
11069Nc Magra - Mlila gosti860-00-1
11070Aso Chlef - Belouizdad domaći411-02-2
11071Mc Oran - Js Saoura gosti450-11-1
11072Paradou Ac - Usm Alger gosti820-01-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296As Khroub - Mc El Eulma domaći540-01-0
1297Drb Tadjenant - Rc Relizane domaći311-04-0
1298Mc Saida - Wa Tlemcen gosti260-12-1
1299Mo Bejaia - Om Arzew domaći91-01-1
1305Usm Annaba - Jsm Bejaia domaći351-03-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9806Banfield - Huracan gosti320-10-3
9807Defensa Y Justicia - Atletico Patronato Parana domaći660-02-0
9808Atletico Tucuman - River Plate domaći191-11-1
9809Boca Juniors - Gimnasia Lp domaći720-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11081Agropecuario Argentino - Mitre Santiago Del Estero domaći241-02-0
11082Deportivo Moron - Ca Estudiantes domaći421-01-0
11501Atletico De Rafaela - Gimnasia Y Esgrima Mendoza gosti130-21-5
11928Club Villa Dalmine - Sarmiento domaći640-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11929Club Atletico Acassuso - Ca Colegiales gosti780-02-1
11930Tristan Suarez - Deportivo Armenio gosti181-12-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Sportivo Italiano - Ca Victoriano Arenas gosti220-11-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11939Fc Noah - Pyunik Yerevan domaći22-14-2
11940Fc Ararat Armenia - Fc Shirak Gyumri domaći710-01-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Melbourne Victory - Sydney domaći51-11-4
6158Central Coast - Wellington gosti180-21-3
6161Perth Glory - Melbourne City gosti240-32-3

AUSTRALIJA BRISBANE PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11941Albany Creek - St George Willawong Fc domaći31-13-3
11942The Gap - Brisbane Knights gosti320-11-1
11943North Star Bpl Firsts - Caboolture Fc gosti580-01-1
11944Toowong - Centenary Stormers domaći181-12-2
8282Bayside United - Grange Thistle gosti200-21-6

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1577Manly United Fc - Blacktown City Fc gosti630-00-1
8287Mt Druitt Town Rangers Fc - Sydney United gosti140-20-5
8289Wollongong - North Shore Mariners Fc domaći121-12-3
8290Sydney Fc - Marconi Stallion gosti440-10-4

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Gold Coast United Fc - Magpies Crusaders United gosti221-12-1
1392Gold Coast Knights Sc - Peninsula Power Fc domaći382-03-0
8344Brisbane Roar Fc U20 - Brisbane Strikers gosti20-11-1
8368Moreton Bay United Fc - Olympic Fc gosti450-10-4
8375Sunshine Coast Wanderers - Redlands United Fc gosti210-32-6

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7038Admira Wacker - Altach domaći900-02-0
7040Austria Vienna - St Polten - - 0-00-0
7041Hartberg - Wsg Wattens gosti730-00-3
7042Wolfsberger Ac - Rapid Vienna gosti451-12-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033Austrija Klagenfurt - Dornbirn gosti250-11-1
7034Austria Lustenau - Young Violets Austria Wien gosti280-12-3
7035Fc Liefering - Sv Lafnitz domaći141-14-1
7036Wacker Innsbruck - Floridsdorfer Ac domaći261-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11325Atsv Stadl Paura - Deutschlandsberger Sc gosti231-13-2
11326Gleisdorf 1919 - Union Gurten domaći451-01-1
11327Sv Ried Ii - Allerheiligen gosti340-21-2
11328Tus Bad Gleichenberg - Sturm Graz Ii gosti231-12-2
11329Wsc Hertha - Atsv Wolfsburg gosti41-16-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11320Sv Stripfing - Wiener Neustadt domaći141-01-0
11321Wiener Viktoria - Sv Leobendorf domaći441-02-1
11322Sc Team Wiener Linien - Bruck Leitha domaći161-03-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4371Gabala - Sumgayit domaći342-05-0
4373Neftchi - Sabah domaći61-04-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6163Anderlecht - Zulte Waregem domaći62-07-0
6164Club Brugge - Cercle Brugge domaći391-02-1
6165Gent - Charleroi gosti380-21-4
6166Kortrijk - Royal Antwerp gosti840-00-1
6167Mechelen - Eupen domaći401-01-1
6168Oostende - Genk domaći431-02-4
6169Royal Excel Mouscron - Waasland domaći770-01-0
6170Standard Liege - St Truiden - - 0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11335Always Ready - Bolivar gosti450-12-1
11336Blooming - Aurora domaći231-04-0
11337Wilstermann - Club Atletico Palmaflor gosti690-02-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4380Radnik Bijeljina - Fk Zvijezda 09 domaći142-05-1
4394Fk Sarajevo - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći421-12-1

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8483Ec Iranduba Amazonia Am - Nacional Am domaći181-11-2

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1328Bahia Ba - Doce Mel Ec Ba - - 0-00-0

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1353Brasiliense - Capital Cf Df domaći480-03-1
1354Luziania Df - Gama Df gosti260-21-5

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8965Campinense - Desportiva Perilima Pb domaći361-02-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Nova Iguacu - America Rj gosti370-10-2
1360Cabofriense Rj - Aa Portuguesa Rj gosti280-21-4
1458Macae Esporte - Madureira Rj gosti190-10-3
1462Flamengo - Botafogo domaći580-03-0

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1809Juventude - Sao Jose gosti830-00-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2089Tupynambas Fc Mg - Ca Patrocinense Mg gosti190-20-4
2100Atletico Mg - Cruzeiro domaći371-02-1

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1602Bahia Ba - Confianca Se domaći480-01-0
1636Sport Recife - Santa Cruz Pe domaći790-01-0
1649Fortaleza - Csa Al domaći311-01-0
1650Botafogo Pb - Imperatriz domaći32-12-1

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Aguia De Maraba - Sc Itupiranga Pa domaći361-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2437Santo Andre - Oeste Sp gosti600-00-1
2438Palmeiras - Ferroviaria domaći570-01-1
2439Gremio Novorizontino Sp - Corinthians gosti201-11-1
2454Santos - Mirassol Sp domaći43-13-1
9166Xv De Piracicaba - Portuguesa Santista domaći920-01-0
9249Atletico Linense - Ae Velo Clube Sp gosti260-30-3

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Vitoria Pe - Salgueiro gosti180-10-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8835Veliko Tarnovo - Fc Arda Kardzhali domaći540-01-1
8836Lokomotiv Plovdiv - Fc Vitosha Bistrica domaći331-01-1
8837Cska Sofia - Beroe Stara Zagora domaći590-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7048Sigma Olomouc - Jablonec domaći261-01-1
7053Zlin - Bohemians 1905 gosti161-22-3
7058Viktoria Plzen - Budejovice domaći890-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8870Viktoria Zizkov - Dukla Prague domaći92-25-2
8894Chrudim - Slovan Varnsdorf domaći52-15-2
8895Vysehrad - Vitkovice domaći103-04-1
88981.Sk Prostejov - Usti Nad Labem domaći391-01-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11344Deportes La Serena - Colo Colo gosti530-01-2
11345Antofagasta - Curico Unido - - 0-00-0
11346Municipal Iquique - O Higgins domaći451-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11945San Marcos De Arica - Melipilla domaći780-01-0
11946Deportes Magallanes - San Luis De Quillota domaći880-01-0
11947Rangers De Talca - Nublense domaći870-01-0
11948Barnechea - Cobreloa domaći81-02-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9904Nea Salamina Famagusta - Ethnikos Achnas domaći121-02-2
9917Ael Limassol - Omonia Nicosia gosti230-10-3
9918En Paralimniou - Olympiakos Nicosia gosti640-01-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3131Grbalj Radanovici - Ofk Petrovac - - 0-00-0
3136Sutjeska Niksic - Fk Mladost Ljeskopolje domaći141-01-0
3137Titograd - Kom Podgorica gosti30-12-3
3139Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja gosti450-10-2
3140Buducnost Podgorica - Zeta Golubovci domaći22-04-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7078Fredericia - Viborg gosti100-11-3
7080Hvidovre - Vejle gosti900-00-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11354Hik Hellerup - Frem gosti580-01-1
11355Vanlose - Hillerod gosti490-01-2
11356Vejlby Skovbakken Aarhus - Jammerbugt Fc gosti171-11-3
11357Fa 2000 - Skovshoved gosti30-10-2
11358Brabrand - Vejgaard Bk domaći181-03-0
11359Dalum - Aarhus Fremad gosti310-10-2
11360Naesby - Ringkobing - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Ldu Portoviejo - Delfin Sc gosti440-12-1
1695Independiente Del Valle - Universidad Catolica gosti71-12-2
1721Ldu Quito - Barcelona Sc domaći281-02-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6738Liverpool - Bournemouth gosti92-12-1
6741Arsenal - West Ham domaći780-01-0
6742Crystal Palace - Watford domaći281-01-0
6743Sheffield United - Norwich domaći361-01-0
6744Southampton - Newcastle gosti790-00-1
6747Wolves - Brighton - - 0-00-0
6748Burnley - Tottenham domaći131-01-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7296Bristol City - Fulham domaći700-01-1
7297Barnsley - Cardiff gosti650-00-2
7299Birmingham - Reading domaći61-01-3
7300Brentford - Sheffield Wednesday domaći103-05-0
7301Charlton - Middlesbrough gosti170-10-1
7302Leeds - Huddersfield domaći31-02-0
7303Preston - Qpr domaći191-01-3
7304Stoke - Hull domaći113-05-1
7309Swansea - West Brom - - 0-00-0
7310Wigan - Luton - - 0-00-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6608Accrington Stanley - Tranmere gosti80-11-2
6609Afc Wimbledon - Bolton - - 0-00-0
6610Fleetwood - Blackpool - - 0-00-0
6611Ipswich - Coventry gosti160-10-1
6612Lincoln City - Burton Albion gosti62-23-2
6613Milton Keynes Dons - Doncaster gosti670-00-1
6617Peterborough - Portsmouth domaći321-02-0
6618Rochdale - Rotherham domaći281-03-1
6625Shrewsbury - Oxford United domaći122-12-3
6626Southend - Bristol Rovers domaći181-03-1
6655Sunderland - Gillingham domaći640-02-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6656Scunthorpe - Grimsby gosti520-00-2
6712Carlisle - Colchester gosti410-20-3
6714Cheltenham - Port Vale - - 0-00-0
6727Crawley Town - Oldham domaći361-03-0
6728Crewe - Stevenage domaći151-03-1
6729Leyton Orient - Cambridge United domaći172-02-1
6731Newport County - Morecambe domaći690-01-0
6732Northampton - Mansfield gosti120-11-2
6733Plymouth - Macclesfield domaći331-03-0
6734Salford - Bradford domaći101-02-0
6736Swindon - Forest Green gosti50-10-2
6737Walsall - Exeter domaći31-03-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Ashton United - Scarborough Athletic domaći111-02-0
1351Atherton Collieries Afc - Grantham domaći21-02-0
1356Bamber Bridge - South Shields domaći441-01-2
1362Basford United - Buxton gosti190-20-2
1363Hyde United - Matlock Town domaći221-03-1
1370Lancaster - Gainsborough gosti70-10-1
1373Mickleover Sports - Fc United Of Manchester gosti20-20-4
1380Morpeth Town - Witton Albion domaći81-13-2
1400Radcliffe Borough - Nantwich Town domaći251-02-2
1453Stafford Rangers - Whitby Town gosti141-12-1
1455Stalybridge - Warrington gosti470-00-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1887Aldershot - Dagenham Redbridge gosti860-00-1
1888Barrow - Notts County gosti670-00-2
1901Chorley - Chesterfield gosti400-11-2
1910Dover Athletic - Yeovil gosti470-00-1
1912Fylde - Solihull Moors - - 0-00-0
1924Halifax - Woking gosti150-20-2
1978Hartlepool - Ebbsfleet United gosti780-00-1
1984Maidenhead United - Boreham Wood gosti220-10-1
1987Stockport - Barnet gosti91-11-1
2083Sutton United - Torquay domaći192-02-0
2087Wrexham - Eastleigh - - 0-00-0
2112Harrogate Town - Bromley domaći470-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Bath City - Weymouth - - 0-00-0
2206Billericay Town - Braintree Town domaći151-02-1
2308Chelmsford City - Concord Rangers gosti201-11-1
2309Havant Waterlooville - Hampton Richmond domaći770-02-0
2310Hemel Hampstead Town - Dorking Wanderers domaći870-01-0
2313Maidstone United - Welling domaći520-03-1
2314Oxford City - Chippenham gosti191-21-3
2315Slough Town - Hungerford Town gosti80-10-2
2316St Albans - Dartford domaći221-11-2
2317Tonbridge - Eastbourne Borough VVV-VV-V
2318Wealdstone - Dulwich Hamlet gosti320-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2113Alfreton Town - York gosti80-21-3
2114Altrincham - Spennymoor domaći32-04-1
2118Brackley Town - Blyth Spartans gosti290-15-2
2122Bradford Park Avenue - Chester domaći401-02-1
2123Curzon Ashton - Boston Utd gosti200-11-1
2140Farsley Celtic - Hereford gosti50-11-2
2147Gateshead - Kings Lynn gosti170-11-2
2165Guiseley - Leamington domaći451-03-0
2169Kettering - Gloucester domaći51-11-1
2170Southport - Kidderminster domaći191-11-2
2180Telford - Darlington gosti131-11-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512Bishop S Stortford - Haringey Borough domaći71-01-2
1513Carshalton Athletic - Cheshunt Fc domaći401-02-0
1571Corinthian Casuals - Afc Hornchurch domaći201-11-1
1572Cray Wanderers - Brightlingsea Regent domaći91-01-0
1573Folkestone Invicta - Enfield gosti61-11-1
1574Horsham - Potters Bar Town domaći720-02-0
1578Leatherhead - East Thurrock domaći63-03-0
1592Lewes - Kingstonian gosti150-21-2
1593Margate - Bowers Pitsea Fc domaći880-01-0
1595Merstham - Bognor Regis Town domaći172-12-2
1596Worthing - Wingate Finchley gosti112-14-2

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11369Alvechurch - Nuneaton gosti560-00-2
11370Banbury United - Rushden domaći312-02-1
11371Bromsgrove Rovers - Barwell gosti260-11-4
11372Coalville Town - Hitchin domaći291-11-2
11373Leiston - Kings Langley gosti170-10-4
11374Lowestoft Town - Biggleswade Town domaći500-02-1
11375Peterborough Sports Fc - Needham Market Fc - - 0-00-0
11376Redditch - Hednesford gosti870-00-1
11377Royston Town - St Ives Town domaći222-05-0
11378Rushall Olympic - Stourbridge domaći411-02-0
11379Tamworth - Stratford Town Fc domaći231-04-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Beaconsfield Town - Gosport Borough gosti550-00-1
1605Blackfield Langley - Poole Town gosti330-11-1
1608Chesham United - Hartley Wintney gosti101-11-2
1609Dorchester - Wimbourne domaći21-01-0
1611Farnborough - Yate Town domaći272-04-0
1635Hayes Yeading United - Swindon Supermarine domaći21-01-0
1694Metropolitan Police - Harrow Borough domaći11-01-3
1726Salisbury - Merthyr Town gosti150-12-1
1733Tiverton - Weston Super Mare VVV-VV-V
1745Truro City - Taunton Town gosti130-11-1
1747Walton Casuals - Hendon gosti310-11-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9925Levadia Tallinn - Fc Kuressaare domaći191-01-0
9926Trans Narva - Nomme Kalju gosti30-10-1
9927Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond gosti360-31-8

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7348Angers Sco - Nantes domaći480-02-0
7349Dijon - Toulouse domaći401-12-1
7350Metz - Nimes Olympique domaći71-02-1
7351Nice - Monaco gosti320-12-1
7352Reims - Brest domaći371-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7275Ajaccio - Lorient domaći520-01-0

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2699Accra Great Olympics - Ebusua Dwarfs domaći21-02-0
2702Elmina Sharks - Liberty Professionals domaći92-03-1
2704King Faisal - Medeama Sc - - 0-00-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11979Egaleo - Thesprotos domaći451-01-0
11980Ofi Ierapetras - Ao Trikala 1963 gosti750-00-1
11981Pae Ialyssos Rhodes - Aspropyrgos gosti490-02-2

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11986Xanthi U19 - Panaitolikos U19 gosti220-10-2
11987Ofi U19 - Panathinaikos U19 domaći202-02-0
11988Atromitos Athinon U19 - Lamia U19 domaći51-04-0
11989Aek Athens U19 - Asteras Tripolis U19 gosti900-00-1
11990Olympiacos U19 - Larissa U19 domaći102-13-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1990Csd Municipal - Deportivo Malacateco gosti730-01-1
1991Xelaju - Coban Imperial domaći401-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2076Real Cd Espana - Cd Motagua gosti590-00-1
2077Lobos Upnfm - Real De Minas domaći630-01-0
2080Olimpia Cd - Cd Vida domaći261-01-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1783Inter Zapresic - Slaven Belupo gosti280-20-2
1785Nk Osijek - Nk Varazdin domaći252-02-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9885Sibenik - Orijent gosti390-11-2
9886Hnk Hajduk Ii - Nk Dubrava gosti560-01-2
9887Kustosija - Nk Osijek Ii domaći102-12-2
9889Nk Dugopolje - Cibalia - - 0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7315Fc Goa - Chennaiyin Fc domaći102-04-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12007Lamongan - Psis Semarang gosti30-32-3
12008Pusamania Borneo - Jayapura domaći431-02-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8550Sligo - Shamrock Rovers gosti231-12-3

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2936Cobh Ramblers - Athlone domaći202-23-2
2938Longford - Bray VVV-VV-V

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12001Hk Kopavogs - Thor Akureyri domaći590-01-0
12002Vikingur Reykjavik - Ka Akureyri domaći133-06-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1881Cittadella - Pordenone Calcio gosti170-10-2
1886Empoli - Trapani gosti450-11-1
1911Frosinone - Cremonese gosti130-10-2
1913Perugia - Salernitana domaći221-01-0
1914Venezia - Crotone gosti120-21-3
1915Pisa - Livorno domaći630-01-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2935Roma U19 - Inter U19 domaći61-03-3
2937Pescara U19 - Sassuolo U19 domaći241-11-2
3068Crotone U19 - Ascoli U19 domaći590-01-0
3071Salernitana U19 - Pisa U19 gosti700-00-1
3075Frosinone U19 - Benevento U19 domaći770-01-0
3107Verona U19 - Udinese U19 gosti570-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7727Vibonese - Paganese domaći770-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5398Baroka Fc - Black Leopards domaći401-02-0
5399Golden Arrows - Orlando Pirates - - 0-00-0
5400Bidvest Wits - Chippa United - - 0-00-0
5401Kaizer Chiefs - Amazulu gosti440-10-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12123Al Rayyan - Al Sadd domaći91-01-0
4525Al Sailiya Sc - Al Duhail Sc gosti120-11-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5148Fc Astana - Fc Petropavlovsk domaći510-04-0
5149Kairat Almaty - Taraz domaći241-12-1
5150Ordabasy Shymkent - Okzhetpes Kokshetau domaći570-01-0
5151Tobol Kostanay - Shakhter Karagandy domaći171-03-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12020Bandari Fc - Kariobangi Sharks domaći451-01-0
12021Nzoia Sugar Fc - Kenya Commercial Bank - - 0-00-0
12022Mathare United Fc - Kisumu All Stars Fc domaći113-04-1
12023Tusker Football Club - Chemelil Sugar Fc domaći550-02-0
12024Wazito - Ulinzi Stars Fc - - 0-00-0
12025Western Stima Fc - Posta Ranger Fc domaći590-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Once Caldas - America De Cali domaći321-01-1
1267Independiente Medellin - Millionarios domaći451-01-0
1268Atletico Bucaramanga - Atletico Junior domaći600-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9834Itagui Leones Fc - Atletico Fc domaći351-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11949Perez Zeledon - San Carlos gosti90-10-4
11950Deportivo Saprissa - Cartagines domaći242-03-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2471Curridabat Fc - Ad Municipal Turrialba Fc domaći41-01-1
2472Ad Rosario - Barrio Mexico domaći113-23-2
2473Sporting San Jose - Ad Municipal Santa Ana gosti170-11-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1810Mamelodi Sundowns - Al Ahly gosti211-11-1
1848Tp Mazembe - Raja Casablanca domaći500-01-0
1849Es Sahel - Wydad Casablanca domaći580-01-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5275Suduva - Banga Gargzdai domaći640-01-0

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12026Sabah - Felda United domaći122-03-1
12027Johor - Uitm Perlis domaći91-12-1
12028Kedah - Terengganu gosti22-13-4
12029Selangor - Perak Tbg Fc gosti91-11-1
12038Sarawak - Johor Darul Takzim Fc Ii domaći253-04-1
12039Kuala Lumpar - Negeri Sembilan domaći470-03-1
12040Penang Fa - Selangor Fc Ii domaći341-04-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12041Sliema Wanderers - Senglea Athletic gosti252-14-1
12042St Lucia Fc - Mosta domaći311-01-2
12043Hamrun Spartans - Hibernians gosti420-11-2
12044Valletta - Gudja United gosti810-00-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11871Far Rabat - Fus Rabat domaći101-01-2
11872Mouloudia Club Of Oujda - Ittihad Tanger domaći550-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9138Debreceni - Varda domaći500-01-0
9139Diosgyor - Ujpest domaći71-02-1
9140Kaposvar - Mezokovesd Zsory gosti320-10-4
9141Paksi Se - Honved - - 0-00-0
9142Puskas Akademia - Fehervar domaći241-01-4
9143Zalaegerszeg - Ferencvaros gosti200-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7968Cruz Azul - Tijuana gosti221-14-2
7970Monterrey - San Luis domaći261-02-2
7971Pachuca - Santos Laguna domaći291-01-0
7972Atlas - Chivas gosti190-21-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12051Club Celaya - Universidad Guadalajara gosti90-12-1
12187Cafetaleros De Tapachula - Alebrijes De Oaxaca Fc gosti23-14-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7802Az Alkmaar - Den Haag domaći132-04-0
7803Emmen - Vvv Venlo domaći490-03-0
7805Vitesse - Twente domaći700-01-0
7806Heerenveen - Ajax gosti570-01-3

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3110Excelsior Maassluis - Kozakken Boys domaći840-01-0
3112Scheveningen - Amsterdam Fc domaći700-01-0
3113Jong Volendam - Aswh gosti90-11-1
3118Quick Boys - Spakenburg gosti760-00-1
3119Rijnsburgse Boys - Gvvv domaći214-16-2
3121Hardenberg - Noordwijk gosti41-22-2
3122Ijsselmeervogels - Katwijk gosti570-00-3

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3128Eastern Suburbs Afc - Hawkes Bay United domaći172-04-2
3129Wellington Phoenix Academy - Tasman United gosti131-13-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7013Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt domaći42-04-0
7079Freiburg - Union Berlin domaći341-03-1
7116Hertha Berlin - Werder Bremen gosti31-22-2
7117Schalke - Hoffenheim domaći201-01-1
7118Wolfsburg - Rb Leipzig - - 0-00-0
7119Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund gosti80-11-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7453Darmstadt - Bochum - - 0-00-0
7454Hamburg - Jahn Regensburg domaći241-12-1
7459Heidenheim - Karlsruher domaći223-03-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7512Bayern Munich Am - Sonnenhof Grossaspach domaći610-02-0
7513Chemnitzer - Unterhaching domaći51-01-0
7514Cz Jena - 1860 Munich gosti160-20-3
7732Kaiserslautern - Meppen domaći61-13-3
7733Viktoria Koln - Preussen Munster gosti490-02-1
7734Wurzburger Kickers - Waldhof Mannheim - - 0-00-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11970Chemnitzer U19 - Magdeburg U19 domaći62-04-0
11971Union Berlin U19 - Dynamo Dresden U19 domaći143-06-0
11972Hamburger Sv U19 - Hertha Berlin U19 gosti100-12-4
11973Hoffenheim U19 - Fc Ingolstadt 04 domaći132-13-1
11974Mainz U19 - Offenbacher Fc Kickers 1901 domaći322-02-1
11975Fortuna Dusseldorf U19 - Bayer Leverkusen U19 gosti40-20-5
11976Wuppertaler U19 - Borussia M Gladbach U19 gosti10-11-4
11977Aachen U19 - Viktoria K Ln domaći41-03-0
11978Bochum U19 - Arminia Bielefeld U19 domaći203-03-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11437Fc Deisenhofen - Fc Pipinsried gosti100-42-7
11438Hankofen Hailing - Turkspor Augsburg 1972 domaći91-11-1
11439Ingolstadt Am - 1865 Dachau domaći32-03-2
11441Kottern - Sv Donaustauf VVV-VV-V
11442Sv Kirchanschoring - Jahn Regensburg Ii gosti410-12-1
11443Sv Pullach - Tsv 1882 Landsberg domaći740-02-0
11444Tsv Schwaben Augsburg - Ismaning gosti321-11-4
11445Tsv 1880 Wasserburg - Tsv Nordling gosti150-11-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11382Fc Viktoria Kahl - Don Bosco Bamberg gosti420-10-3
11383Seligenporten - Eltersdorf VVV-VV-V
11384Wurzburger - Djk Vilzing gosti191-42-6

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11466Bts Neustadt - Sc Borgfeld gosti231-21-7
11467Aumund Vegesack - Schwachhausen gosti30-11-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11471Baunatal - 1. Hanauer Fc 93 domaći710-02-0
11472Hessen Kassel - Sc Hessen Dreieich domaći102-04-0
11473Fernwald - Waldgirmes gosti61-41-5
11474Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Sv Neuhof domaći75-07-1
11475Sv Steinbach 1920 - Eintracht Stadtallendorf VVV-VV-V
11476Tus Dietkirchen - Bad Vilbel gosti40-21-2
11477Viktoria Griesheim - Rw Hadamar domaći441-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
25341. Goppinger Sv - Pforzheim domaći42-12-1
2544Fsv 08 Bissingen - Spfr. Dorfmerkingen gosti460-01-2
2549Fv Ravensburg - Nottingen domaći64-16-1
2553Reutlingen - 1. Fc Rielasingen Arlen gosti330-10-3
2554Stuttgart Amateurs - Villingen - - 0-00-0
2565Sv Sandhausen Ii - Stuttgart Kickers domaći381-02-0
2573Freiburger Fc - Sgv Freiberg gosti181-12-1
2574Linx - Tsv Ilshofen domaći391-03-0
2673Neckarsulm - Sv Oberachern domaći590-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11486Curslack Neuengamme - Bramfelder Sv domaći680-02-0
11487Meiendorfer - Wandsbeker Tsv Concordia 1881 gosti40-20-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11491Hsc Tundern - Heeslinger Sc gosti390-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11496Blau Weiss Berlin - Charlottenburger Fc Hertha 06 gosti190-10-2
11497Brandenburger Sud 05 - Sv Victoria Seelow VVV-VV-V
11498Fc Strausberg - Greifswalder VVV-VV-V
11500Hansa Rostock Ii - Fc Hertha 03 Z. gosti450-11-2
11502Torgelower Greif - Ludwigsfelder domaći550-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11504Fsv Martinroda - Eilenburg domaći391-02-1
11505Plauen - 1. Fc Merseburg gosti170-11-1
11506Vfb 1921 Krieschow - Askania Bernburg domaći134-08-0
11507Vfl Halle 96 - Einheit Rudolstadt domaći201-22-3

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11509Tsv Schott Mainz - Hassia Bingen domaći451-01-1
11510Fv Diefflen - Engers gosti560-00-2
11511Hertha Wiesbach - Pfeddersheim domaći102-02-2
11512Rochling Volklingen - Mechtersheim - - 0-00-0
11513Sportfreunde Eisbachtaler - Fc Karbach domaći213-13-3
11514Wormatia Worms - Elversberg Ii domaći41-12-3
11515Fv Dudenhofen - Eintracht Trier domaći610-01-1
11516Sv Gonsenheim - Tus Koblenz gosti131-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8996Augsberg Am - Turkgucu Munchen domaći560-01-1
8998Illertissen - Bayreuth domaći311-21-4
8999Memmingen - Aubstadt - - 0-00-0
9052Schalding Heining - Tsv Rain Lach VVV-VV-V
9055Tsv 1860 Rosenheim - Nurnberg Am gosti360-12-4
9056Vfr Garching - Greuther Furth Am - - 0-00-0
9057Viktoria Aschaffenburg - Burghausen domaći51-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9062Drochtersen Assel - Holstein Kiel Amateurs domaći451-01-0
9067Lubeck - Hannoverscher Sc domaći680-02-1
9068Werder Bremen Am - Rehden gosti110-11-1
9069Jeddeloh - St Pauli Am - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9075Babelsberg - Lichtenberg 47 gosti420-14-1
9076Bischofswerdaer Fv 1908 - Germania Halberstadt VVV-VV-V
9077Bsg Chemie Leipzig - Altglienicke gosti20-22-4
9078Optik Rathenow - Auerbach domaći221-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Astoria Walldorf - Saarbrucken domaći411-01-0
2339Homburg - Bahlinger Sc domaći161-12-1
2348Tsg Balingen - Bayern Alzenau gosti191-21-2
2350Tsv Steinbach 1921 - Freiburg Am gosti31-12-1
2354Hoffenheim Am - Mainz Am gosti60-31-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2372Koln Am - Vfb Homberg domaći253-03-0
2373Schalke Am - Bergisch Gladbach gosti111-11-1
2386Sv Lippstadt 08 - Sportfreunde Lotte VVV-VV-V
2389Sv Rodinghausen - Borussia Dortmund Amateurs domaći291-02-0
2390Wuppertaler - Tus Haltern domaći231-02-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11534Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Lubeck Amateurs domaći184-26-3
11535Sv Eutin 08 - Fc Phonix Lubeck gosti140-20-2
11536Tsb Flensburg - Husumer domaći321-05-1
11537Tsv Bordesholm - Sv Frisia 03 domaći153-07-0
11538Oldenburger Sv - Psv Union Neumunster domaći102-12-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11878Club Libertad - General Diaz domaći51-05-1
11879Club Guarani Asuncion - Sol De America domaći810-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10334Sporting Cristal - Fc Carlos Stein gosti230-10-1
10335Real Garcilaso - Cesar Vallejo domaći201-12-1
10336Deportivo Municipal - Academia Cantolao domaći282-02-0
10337Fbc Melgar - Sport Huancayo domaći640-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1954Arka Gdynia - Wisla Plock gosti190-11-2
1955Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk gosti42-34-4
1956Jagiellonia - Slask Wroclaw domaći560-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9211Chrobry Glogow - Gks Tychy domaći372-05-1
9212Jastrzebie - Radomiak Radom gosti560-03-2
9213Miedz Legnica - Mks Chojniczanka Chojnice domaći241-15-2
9214Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice domaći341-13-5
9215Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn domaći123-03-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10003Blekitni Stargard S. - Stalowa Wola - - 0-00-0
10004Ks Legionovia Legionowo - Lech Ii Poznan - - 0-00-0
10005Skra Czestochowa - Elana Torun domaći201-01-0
10006Pogon Siedlce - Garbarnia Krakow domaći750-01-0
10007Stal Rzeszow - Ks Polkowice gosti70-21-2
10008Bytovia Bytow - Resovia Rzeszow domaći550-01-0
10009Olimpia Elblag - Katowice domaći660-03-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8000Tondela - Boavista domaći251-11-1
8001Setubal - Benfica domaći460-01-1
8002Porto - Rio Ave domaći181-11-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9221Vilafranquense - Porto B domaći141-13-2
9222Cd Mafra - Feirense gosti880-00-1
9223Oliveirense - Estoril domaći660-01-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12087Braga B - Oliveirense domaći700-02-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12120Setubal U23 - Cova Da Piedade U23 domaći231-03-0
12121Sporting Lisbon U23 - Rio Ave U23 gosti750-00-3
12122Academica U23 - Guimaraes U23 domaći191-02-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2744Kfum Oslo - Sandefjord gosti210-11-1
2746Kvik Halden - Baerum gosti20-20-2
2786Eif - Tps gosti270-12-4
2790Inter Turku - Vps domaći73-17-1
2833Norrby - Varnamo domaći263-06-1
2859Helsingborg - Lunds domaći63-05-2
2862Vard Haugesund - Sotra Sk domaći203-04-0
2875Fc Linkoping City - Vasalunds If domaći401-04-0
2882Moss - Fredrikstad gosti180-21-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8440Fc Clinceni - Viitorul Constanta gosti191-12-3
8441Poli Iasi - Dinamo Bucharest domaći850-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10024Concordia Chiajna - Politehnica Timisoara domaći131-02-1
10025Ripensia Timisoara - Fc Dunarea Calarasi domaći61-01-1
10026Farul Constanta - Afc Turris Oltul Turnu Magurele gosti510-00-1
10027U Cluj - Metaloglobus Bucuresti gosti281-11-2
10028Pandurii Tg.Jiu - Fc Arges gosti310-20-4

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1799Orenburg - Arsenal Tula domaći131-02-0
1806Dynamo Moscow - Tambov domaći341-01-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12131Rubin Kazan U21 - Kryliya Sovetov U21 gosti80-11-3
12132Spartak Moscow U21 - Krasnodar U21 domaći163-05-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1882New England Revolution - Chicago Fire domaći281-01-1
1895Real Salt Lake - New York Red Bull gosti130-11-1
1896Dallas Burns - Montreal Impact gosti590-02-2
1897Washington Dc United - Inter Miami Cf gosti20-12-1
1898Toronto Fc - New York City Fc domaći810-01-0
1899Atlanta United Fc - Fc Cincinnati domaći211-02-1
1900San Jose Earthquakes - Minnesota United gosti131-42-5
1902Sporting Kansas City - Houston Dynamo domaći162-04-0
1903Colorado Rapids - Orlando City Sc domaći640-02-1
1904Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps gosti740-00-1
1905Seattle Sounders - Columbus Crew gosti330-11-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11402North Carolina Fc - Louisville City Fc gosti630-00-1
11403New York Red Bulls Ii - Tampa Bay Rowdies gosti560-00-1
11405Memphis 901 Fc - Indy Eleven domaći92-12-4
11406Philadelphia Union Ii - Loudoun United Fc - - 0-00-0
11407Okc Energy Fc - Colorado Springs Switchbacks Fc gosti160-11-2
11408Saint Louis Fc - Miami Fc domaći102-14-1
11409Austin Bold Fc - New Mexico United domaći520-01-0
11410San Antonio Fc - Real Monarchs Slc domaći670-01-0
11411Phoenix Rising Fc - Portland Timbers Ii domaći133-16-1
11412San Diego Loyal Sc - Las Vegas Lights gosti41-11-1
11413Sacramento Republic Fc - Fc Tulsa domaći421-01-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11317Alianza - Jocoro Fc gosti670-01-2
11955Cd Aguila - Sonsonate Fc domaći171-11-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2349Abha Club - Al Taawoun Fc domaći51-02-1
2352Al Faisaly Ksa - Al Nasr gosti72-23-2
2368Al Hilal - Al Ittifaq domaći171-01-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12157Balestier Khalsa - Albirex Niigata domaći201-02-2

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12062Rabotnicki Skopje - Akademija Pandev domaći560-01-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2952Ballymena - Coleraine gosti100-10-2
2953Carrick Rangers - Linfield gosti190-10-2
2954Crusaders - Institute gosti20-12-1
2955Dungannon - Warrenpoint domaći331-14-4
2956Glentoran - Cliftonville gosti480-00-2
2957Larne - Glenavon domaći171-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9235Dac 1904 - Trnava gosti130-10-1
9236Senica - Nitra gosti460-00-3
9237Sered - Zilina gosti380-20-3
9238Slovan Bratislava - Ruzomberok domaći880-01-0
9239Zemplin Michalovce - Pohronie Ziar domaći560-01-0
9240Zlate Moravce - As Trencin domaći221-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10077Fk Puchov - Kfc Komarno domaći321-01-0
10078Kosice - Fk Poprad VVV-VV-V

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2652Domzale - Aluminij gosti330-11-3
2657Maribor - Nk Bravo gosti140-21-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11887Fk Macva Sabac - Crvena Zvezda gosti190-30-3
11888Fk Rad - Fk Tsc Backa Topola domaći41-33-4
11889Fk Radnik Surdulica - Javor Ivanjica domaći271-02-0
11890Napredak - Proleter Novi Sad - - 0-00-0
11891Vojvodina Novi Sad - Mladost Lucani domaći660-02-1
11892Partizan Belgrade - Radniki Nis domaći850-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12143Fk Zarkovo - Metalac Milanovac gosti171-21-3
12144Fk Zlatibor Cajetina - Fk Sindelic Beograd gosti391-14-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2566Aberdeen - Hibernian gosti390-13-1
2567Celtic - St Mirren domaći182-05-0
2568Hamilton - Kilmarnock domaći900-01-0
2569Hearts - Motherwell gosti210-11-1
2571St Johnstone - Livingston domaći840-01-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11885Morton - Arbroath gosti490-01-1
5076Alloa - Inverness Caledonian Thistle domaći122-02-0
5077Ayr United - Dundee - - 0-00-0
5078Dundee United - Partick Thistle domaći191-01-1
5130Dunfermline - Queen Of The South gosti30-11-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5373Airdrie United - East Fife domaći161-01-0
5374Clyde - Dumbarton domaći490-02-0
5379Falkirk - Peterhead domaći92-03-0
5382Montrose - Stranraer domaći401-04-1
5383Raith - Forfar domaći91-02-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2401Annan Athletic - Cowdenbeath - - 0-00-0
2423Cove Rangers - Brechin domaći131-03-2
2426Edinburgh City - Albion Rovers domaći141-03-0
2427Elgin - Stirling Albion domaći213-13-1
2429Stenhousemuir - Queen S Park - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7475Eibar - Mallorca gosti420-11-2
7484Atletico Madrid - Sevilla gosti192-22-2
7485Barcelona - Real Sociedad domaći810-01-0
7489Getafe - Celta Vigo - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8029Extremadura - Real Oviedo gosti160-11-2
8032Girona - Albacete domaći241-01-1
8033Huesca - Fuenlabrada domaći82-02-0
8034Numancia - Racing Santander gosti620-01-2
8035Almeria - Deportivo La Coruna domaći122-04-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10112Marino Luanco - Up Langreo gosti330-11-2
10113Real Madrid Castilla - Fc Coruxo domaći92-04-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10128Athletic Bilbao B - Real Union De Irun domaći62-03-3
10129Unionistas De Salamanca Cf - Osasuna B - - 2-04-0
10130Guijuelo - Tudelano - - 0-00-0
10131Sd Leioa - Cultural Leonesa domaći82-12-4

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10138Valencia B - Sd Ejea gosti30-11-1
10149Espanyol B - Sabadell gosti101-24-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10158Villarrubia Cf - Atletico Sanluqueno domaći421-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3141Cd Ferriolense - Cd Manacor - - 0-00-0
3142Constancia - Ce Santanyi domaći690-01-0
3143Ud Tenerife Sur Ibarra - Union Viera Cf gosti700-00-1
3145Urraca Cf - L Entregu Cf gosti80-22-3
3154Uc Ceares - Ud Gijon Industrial gosti101-12-2
3252Ribamontan Al Mar Cf - Gimnastica Torrelavega gosti361-11-3
5103Sd Beasain - Urduliz Ft domaći920-01-0
5115Sodupe Uc - Cd San Ignacio gosti320-11-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5279Gotenborg - Sirius domaći331-11-1
5280Vasteras - Sollentuna United domaći22-04-0
5281Dalkurd - Sandvikens domaći82-03-1
5282Djurgarden - Mjallby domaći161-11-2
5283Halmstad - Tvaakers domaći480-02-1
5284Norrkoping - Falkenberg domaći680-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8062Yeni Malatyaspor - Konyaspor gosti450-11-1
8063Gaziantep Bb - Trabzonspor gosti220-11-1
8064Goztepe - Basaksehir gosti400-10-3
8065Fenerbahce - Denizlispor domaći221-12-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8048Hatayspor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor - - 0-00-0
8049Kecioerengucu - Boluspor gosti230-10-1
8050Eskisehirspor - Giresunspor gosti300-10-2
8051Karagumruk - Adana Demirspor domaći111-02-2
8052Bursaspor - Istanbulspor gosti650-01-1

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12177Hacettepe - Sanliurfaspor domaći162-05-1
12178Manisa Futbol Kulubu - Bugsasspor domaći670-01-0
12179Sancaktepe Fk - Samsunspor gosti370-10-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12176Tooro United Fc - Sc Villa gosti390-10-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11478Desna Chernigov - Zorya Lugansk domaći371-01-0
11479Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk domaći630-01-0
11480Olexandria - Dinamo Kiev gosti450-11-3

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2474Montevideo City Torque - Cerro gosti201-11-1
2476Plaza Colonia - Fenix gosti41-11-1
2478Rentistas - Deportivo Maldonado domaći41-14-1
2483Penarol - Danubio domaći830-01-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1352Dep. La Guaira - Yaracuyanos - - 1-22-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2541Carmarthen - Airbus gosti240-31-3

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12163Green Eagles - Napsa Stars domaći91-11-2
12164Kabwe Youth Soccer Acad - Lumwana Radiants gosti450-10-1
12165Lusaka Dynamos - Kansanshi Dynamos gosti211-12-1
12166Nkana Fc - Kabwe Warriors domaći730-01-0
12167Nkwazi - Power Dynamos - - 0-00-0
12168Red Arrows - Mufulira Wanderers gosti320-30-3

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6037Mornar - Krka 82-73

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5649Boca Juniors - San Martin Corrientes 87-98

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4113Sydney Kings - Perth Wildcats 86-88

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4350Kapfenberg Bulls - Ubc St Polten 90-73
5065Oberwart Gunners - Wbc Kraftwerk Wels 83-77

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9308Telindus Oostende - Aalstar 88-70

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9583Bauru Basket Sp - Minas Tenis Clube Mg 84-94

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5134Academic Bultex 99 - Bc Spartak Pleven 71-75
5309Balkan Botevgrad - Lukoil Akademik Sofia 101-72
5310Rilski Sportist - Chernomorets Burgas 98-66

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9598Randers Cimbria - Team Fog Naestved 84-84 / 88-94

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5866Surrey Scorchers - London Lions 101-95

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9626Bk Jurmala - Bk Ogre 90-87
9644Valmiera Glass Via - Ventspils 74-98

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6142Lahti Basketball - Salon Vilpas Vikings 75-111
6155Kaarinan Ura Basket - Korihait Uusikaupunki 98-83
9623Kataja Joensuu - Helsinki Seagulls If 71-85
9624Kauhajoen Karhu - Lapuan Korikobrat 86-70

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11421Le Portel - Pau Orthez 84-85
11422Boulazac Basket - Champ. Chalons Reims 94-84
11423Chalon Sur Saone - Strasbourg 79-82
11424Limoges - Cholet 79-74
11425Orleans Loiret - Roanne 105-72
11426As Monaco - Dijon 80-67

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5650Bc Souffelweyersheim - Bc Gries Oberhoffen 65-63
5651Paris Basketball - Ada Blois Basket 41 70-70 / 78-85

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5947Aris - Ifaistos Limnou 88-77
5952Bc Larisa - Kolossos 95-90
5953Gs Lavriou - Panionios 104-71
5954Aek Athens - Iraklis 86-61
6034Paok - Peristeri 68-75

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1270Kk Skrljevo - Vrijednosnice Osijek 96-89
1273Sonik Puntamika - Dubrava 86-66
1274Gkk Sibenik - Alkar Sinj 93-72

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6171Trieste - Pistoia 97-80
6184Virtus Roma - Sassari 88-93

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6234Urania Milano - Caserta 81-79
6235Capo D Orlando - Biella 74-68

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6156Maccabi Haifa - Hapoel Eilat 107-85
6160Hapoel Tel Aviv - Ironi Naharia 96-88

IZRAEL 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7110Hapoel Galil Elion Safed - As Ramat Hasharon 97-82

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6236Lietuvos Rytas Vilnius - Nevezis 96-75
6238Bc Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes 67-81

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1047Charlotte Hornets - Houston Rockets 108-99
1048Detroit Pistons - Utah Jazz 105-111
1049Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets 104-102
1051Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks 118-101
1052Golden State Warriors - Philadelphia 76ers 118-114
1053Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 111-123

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7271Fordham Rams - George Mason Patriots 61-65
7283Louisiana State Tigers - Georgia Bulldogs 94-64
7295Notre Dame Fighting Irish - Virginia Tech Hokies 64-56
7317Purdue Boilermakers - Rutgers Scarlet Knights 61-61 / 68-71
7318Rice Owls - Utep Miners 72-77
7326Bradley Braves - Drake Bulldogs 76-66
7328Drexel Dragons - North Carolina Wilmington Seahawks 66-55
7329Hartford Hawks - Umass Lowell River Hawks 89-75
7330San Diego State Aztecs - Utah State Aggies 56-59
7331Missouri State Bears - Valparaiso Crusaders 82-89
7333Elon Phoenix - James Madison Dukes 63-61
7334Stony Brook Seawolves - Albany Great Danes 76-73
7346Saint Josephs Hawks - La Salle Explorers 77-78
7371Texas Tech Red Raiders - Kansas Jayhawks 62-66
7372Creighton Bluejays - Seton Hall Pirates 77-60
7373Missouri Tigers - Alabama Crimson Tide 69-50
7374Utah Utes - Colorado Buffaloes 64-64 / 74-72
7375Usc Trojans - Ucla Bruins 54-52
7376Central Arkansas Bears - Northwestern State Demons 85-100
7397Kansas State Wildcats - Iowa State Cyclones 79-63
7398Miami Florida Hurricanes - Syracuse Orange 56-56 / 69-65
7451Northwestern Wildcats - Penn State Nittany Lions 80-69
7452Texas Longhorns - Oklahoma State Cowboys 59-81
7473Virginia Cavaliers - Louisville Cardinals 57-54
7474Florida State Seminoles - Boston College Eagles 80-62
7493Oregon State Beavers - California Golden Bears 74-56
7494Texas A M Aggies - Arkansas Razorbacks 77-69
7511Texas A M Corpus Christi Islanders - Houston Baptist Huskies 84-78
7599Idaho Vandals - Idaho State Bengals 80-76
7739Eastern Washington Eagles - Weber State Wildcats 78-69
7740Incarnate Word Cardinals - Abilene Christian Wildcats 61-61 / 68-71
7741Lamar Cardinals - Mcneese State 66-70
7742Stephen F Austin Lumberjacks - Sam Houston State Bearkats 68-57
7755Alabama State Hornets - Grambling St Tigers 58-70
7756Duke Blue Devils - North Carolina Tar Heels 89-76
7763Middle Tennessee Raiders - S Mississippi Golden Eagles 54-54 / 65-62
7772Montana State Bobcats - Northern Colorado Bears 61-75
7773Penn Quakers - Columbia Lions 85-65
7776Princeton Tigers - Cornell Big Red 82-85
7796Tcu Horned Frogs - Oklahoma Sooners 76-78
7814Alcorn State Braves - Texas Southern Tigers 90-75
7815Arizona State Sun Devils - Washington State Cougars 83-74
7816Mississippi State Bulldogs - Ole Mississippi Rebels 69-44
7817Providence Friars - Depaul Blue Demons 93-55
7818Southern University Jaguars - Prairie View Panthers 72-72 / 89-80
7819Alabama A M Bulldogs - Jackson State Tigers 51-54
7999Dartmouth Big Green - Brown Bears 58-70
8028Dayton Flyers - George Washington Colonials 76-51
8046Fiu Panthers - Western Kentucky Hilltoppers 85-91
8047Harvard Crimson - Yale Bulldogs 83-69
8061Louisiana Tech Bulldogs - Charlotte 49ers 66-43
8166Massachusetts Minutemen - Rhode Island Rams 63-64
8167New Orleans Privateers - Se Louisiana Lions 79-69
8217South Florida Bulls - Smu Mustangs 61-60
8218Cincinnati Bearcats - Temple Owls 64-63
8222Grand Canyon Antelopes - Csu Bakersfield Roadrunners 64-61
8223Saint Louis Billikens - St Bonaventure Bonnies 72-49
8225Mercer Bears - West Carolina Catamounts 56-70
8228Ut Arlington Mavericks - C. Carolina Chanticleers 62-63
8229Furman Paladins - Wofford Terriers 68-77
8230North Dakota State Bison - Denver Pioneers 71-69
8252Nc Greensboro Spartans - Chattanooga Mocs 68-78
8253South Dakota State Jackrabbits - Purdue Fort Wayne Mastodons 74-77
8254Pacific Tigers - San Francisco Dons 54-72
8255St Mary S Gaels - Pepperdine Waves 72-72 / 89-82

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9728Feyenoord Basketbal Rotterdam - Groningen 79-66
9729Basketball Academie Limburg - Den Helder Suns 76-73

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5652Giessen 46ers - Skyliners Frankfurt 82-90
5700Bg Gottingen - Hamburg Towers 101-95
5701Mitteldeutscher Bc - Phantoms Braunschweig 89-95

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11458Trefel Sopot - Slask Wroclaw 86-76

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7121Ask Doral Nysa Klodzko - Azs Politechnika Opolska 86-86 / 100-99
7122Ptg Sokol Lancut - Gornik Walbrzych 78-81
7128Ks Ksiezak Lowicz - Ks Pogon Prudnik 110-92
7129Znicz Basket Pruszkow - Stk Czarni Slupsk 82-76
7130Jamalex Polonia 1912 Leszno - Gks Tychy 72-89

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7131Sc Lusitania - Galitos Barreiro 80-90
7132Maia Basket - Cab Madeira 75-79
7133Illiabum - Vitoria Sport Clube 64-77

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1046U Bt Cluj Napoca - Csm Csu Oradea 89-88
7134Csm Medias - Csm Galati 67-74
7135Bcmu Pitesti - Scm Universitatea Craiova 76-72

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7161Bk 04 Ac Lb Snv - Bk Iskra Svit 107-102
7162Bk Zilina - Bk Levicki Patrioti 73-74
7163Inter Bratislava - Bc Prievidza 88-75
7215Mbk Handlova - Bkm Lucenec 75-73

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7216Kk Podcetrtek - Zlatorog Lasko 77-83
7217Kk Sencur Kranj - Kk Sentjur 83-90

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6248Icl Manresa - Real Betis Energia Plus 74-84
6249Ucam Murcia - Morabanc Andorra 72-87
6251Cb Miraflores - Montakit Fuenlabrada 89-85
6285Divina Seguros Joventut - Unicaja Malaga 82-97

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6384Cb Almansa - Lucentum Alicante 76-88
6388Oviedo Bc - Leyma Basquet Coruna 88-70
6391Club Ourense Baloncesto Sad - Caceres Ciudad Del Baloncesto 74-86
6392Leche Rio Breogan - Cb Granada 86-63

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6396Koping Stars - Wetterbygden Stars 93-85
6398Norrkoping - Lf Basket 71-91

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6399Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Koleji 85-54
6400Ogm Ormanspor - Turk Telekom 64-82
6401Buyukcekmece Basketbol - Bursaspor 77-95

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8955Nizhnyi Novogrod - Uniks Kazan 83-95
8960Minsk 2006 - Zielona Gora 73-80

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11530Charlotte Checkers - Utica Comets 1-02-2
11531Belleville Senators - Rochester Americans 1-02-4
11532Grand Rapids Griffins - Rockford Icehogs 0-03-0
11533Hartford Wolf Pack - Hershey Bears 0-01-4
11539Manitoba Moose - Iowa Wild 1-13-3
11540Toronto Marlies - Syracuse Crunch 1-01-2
11541Springfield Thunderbirds - Providence Bruins 0-22-4
11542Wilkes Barre Scranton Penguins - Bridgeport Sound Tigers 1-05-2
11543Chicago Wolves - Tucson Roadrunners 2-02-2
11783Texas Stars - Milwaukee Admirals 1-14-1
11784Colorado Eagles - Ontario Reign 1-03-0
11785Bakersfield Condors - Stockton Heat 0-13-3
11837San Jose Barracuda - San Diego Gulls 2-02-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6925Ceske Budejovice - Hc Rt Torax Poruba 0-08-1
6926Hc Frydek Mistek - Benatky Nad Jizerou 1-24-4
6927Hc Havirov Panthers - Chomutov 1-15-1
6928Hk Jestrabi Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 1-04-2
6929Kadan - Horacky Fk Trebic 2-15-6
6930Stadion Litomerice - Slavia Prague 2-06-3
6931Dukla Jihlava - Hc Banik Sokolov 2-03-1

ČEŠKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6924Hc Zubr Prerov - Vhk Vsetin 2-13-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5311Assat - Sport 1-03-1
5312Ilves - Hifk 1-23-2
5313Kalpa - Pelicans 3-07-2
5314Karpat - Kookoo 0-13-3
5390Jyp - Tps 1-11-1
5462Lukko - Saipa 2-08-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5658Heki - Hokki 1-15-2
5659Hermes - Iisalmen Peli Karhut 4-04-4
5660Kettera - Roki 1-12-2
5849Keupa Ht - Koovee 2-05-2
5851Sapko - Tuto 1-04-3

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OUTHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5853Nice Aigles - Briancon 3-09-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1115New York Islanders - Carolina Hurricanes 0-12-2
1116Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 0-32-5
1117Dallas Stars - Nashville Predators 0-00-1
1118Los Angeles Kings - Minnesota Wild 1-07-3
1119Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 0-23-5
1120Florida Panthers - Montreal Canadiens 0-04-1
1121New York Rangers - New Jersey Devils 2-14-6
1122Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 0-03-1
1123San Jose Sharks - Ottawa Senators 1-11-1
1126Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets 1-04-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5869Gruner Ishockey - Valerenga 1-05-1
5870Manglerud Star - Narvik Ishockeyklubb 0-12-1
5878Stavanger - Lillehammer 1-03-1
5910Stjernen - Frisk Asker 0-03-2
5911Storhamar - Sparta Sarpsborg 0-20-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1284Salavat Ufa - Avangard Omsk 0-31-5
1285M Magnitogorsk - Barys Astana 0-10-2
1286Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 0-14-3
1290Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg 1-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1308Toros Neftekamsk - Humo Tashkent 0-02-3

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6980Brynas - Leksand 0-14-4
6981Frolunda - Hv 71 0-03-3
6982Linkopings - Skelleftea 2-24-3
6983Malmo - Vaxjo 2-05-4
6985Farjestads - Djurgardens If 2-14-1
6986Lulea - Orebro 1-02-2
6987Oskarshamn - Rogle 0-11-2

CHALLENGER INDIAN WELLSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1128M.Krueger - S.Johnson 8-124-64-60-2
1129J.Sock - B.Nakashima 18-146-76-32-1

CHALLENGER INDIAN WELLS (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1139I.Begu - L.Tsurenko 12-86-46-42-0
1140V.Zvonareva - M.Doi V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1137E.Escobedo - A.Vukic 19-207-66-71-2
1138A.Mannarino - U.Blanch 12-66-26-42-0

CHALLENGER MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8221N.S.Balaji J.Nedunchezhiyan - O.Luz R.Matos 9-135-74-60-2

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172F.Fognini - J.Nam V-VV-VV-VV-V
1173A.Balazs - K.Coppejans 12-36-36-02-0
1174M.Fucsovics - R.Bemelmans 18-136-76-42-1
1185E.Ymer - M.Barrios Vera V-VV-VV-VV-V
1188J.Rodionov - M.Cuevas V-VV-VV-VV-V
1192M.Cilic - P.Gunneswaran V-VV-VV-VV-V
1206B.Gojo - R.Ramanathan V-VV-VV-VV-V
1207A.Martin - J.Vesely 16-186-45-71-2
1208J.Kovalik - L.Rosol V-VV-VV-VV-V
12135J.Thompson - T.Seyboth Wild V-VV-VV-VV-V
12137M.Kukushkin - T.Griekspoor V-VV-VV-VV-V
12138J.Struff - E.Gerasimov 12-56-36-22-0
12139G.Mager - D.Lee V-VV-VV-VV-V
12140D.Novak - P.Cuevas 14-132-66-32-1
12141M.Ymer - A.Tabilo 16-143-67-52-1
12142P.Kohlschreiber - I.Ivashka V-VV-VV-VV-V
1464A.Fattar L.Ouahab - Le Q K H.N.Ly 12-56-46-12-0
1471B.Hassan G.Samaha - K.Kerdlaphee P.Kerdlaphee 18-106-36-72-1
1478L.Grigelis L.Mugevicius - P.Sousa J.Sousa 4-123-61-60-2
1480S.Hess Olesen F.Nielsen - I.Garcia Q.Vega 12-36-16-22-0
1579M.Basic T.Brkic - R.Klaasen R.Roelofse 13-97-66-32-0
1588S.Walkow J.Zielinski - H.K.Wong P.L.Yeung V-VV-VV-VV-V
1590A.Khan A.Qureshi - B.Kavcic T.Kocevar Desman 13-96-37-62-0
1594E.Gulbis M.Podzus - Maamoun K M M.Safwat V-VV-VV-VV-V
1599V.Durasovic C.Ruud - D.King H.Lewis V-VV-VV-VV-V
1764L.Sonego S.Travaglia - J.S.Nam Song M K V-VV-VV-VV-V
1779A.Balazs M.Fucsovics - S.Gille J.Vliegen 11-156-31-61-2
1780K.Krawietz A.Mies - E.Gerasimov A.Vasilevski V-VV-VV-VV-V
1781M.Eriksson R.Lindstedt - M.T.Barrios Vera A.Tabilo 12-86-46-42-0
1801O.Marach J.Melzer - A.Behar P.Cuevas 17-144-66-32-1
1802M.Pavic F.Skugor - R.Bopanna L.Paes 15-193-67-61-2
1805F.Polasek I.Zelenay - J.Forejtek Z.Kolar 12-86-46-42-0
1808Cabal J S R.Farah - M.Gonzalez H.Zeballos 19-156-36-72-1
1850A.Metreveli - V.Ivanov V-VV-VV-VV-V
1867B.Lock - H.Naw 12-86-46-42-0
1879C.Ilkel - B.Patael V-VV-VV-VV-V
1921M.Sibanda - Y.Makzoume V-VV-VV-VV-V
1923A.Celikbilek - D.Cukierman V-VV-VV-VV-V
1925A.Moundir - H.Ly V-VV-VV-VV-V
1926L.Grigelis - J.Sousa V-VV-VV-VV-V
1930S.Stakhovsky - T.Wu 17-157-64-62-1
1935M.Torpegaard - I.Garcia V-VV-VV-VV-V
1938I.Marchenko - C.Tseng 12-56-36-22-0
1939J.Tverijonas - F.Ferreira Silva V-VV-VV-VV-V
1942L.Ouahab - P.Nguyen V-VV-VV-VV-V
1945D.Dzumhur - L.Harris V-V6-1V-VV-V
1946K.Zuk - P.Yeung V-VV-VV-VV-V
1953H.Rune - Q.Vega 13-76-17-62-0
1982C.Ruud - D.King V-VV-VV-VV-V
2081E.Gulbis - M.Safwat 12-66-26-42-0
2082J.Janowicz - C.Lam V-VV-VV-VV-V
2084M.Basic - R.Roelofse V-VV-VV-VV-V
2085K.Ozolins - K.Maamoun V-VV-VV-VV-V
2088V.Durasovic - H.Lewis V-VV-VV-VV-V
7108B.Gojo - R.Ramanathan V-VV-VV-VV-V
9824A.Qureshi - N.Razborsek 18-174-67-52-1
9825A.Khan - B.Kavcic 13-160-67-62-1
9828H.Ibrahim - W.Trongcharoenchaikul 18-176-76-31-2

ITF ANTALYA 08A PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9108Jani R L M.Sherif Ahmed Abdelaziz - I.Oz M.Sezer 22-116-76-12-1

ITF HERAKLION 06ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2353L.Celebic - L.Catarina 8-133-65-70-2

ITF HERAKLION 06A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2325A.Cornut Chauvinc C.Schmitz - B.Bobrov A.Erler 22-216-26-71-2

ITF HURLIGHAM 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2235F.Cerundolo - F.Diaz Acosta 7-136-71-60-2
2322H.Casanova - J.Cerundolo 10-156-31-61-2

ITF MEN MONASTIR DOUBLES M ITF TUN 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2433L.Giacomini K.Kivattsev - A.Ghorbel L.Tessa 3-121-62-60-2

ITF MEN MURCIA SINGLES M ITF ESP 05ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2431A.Lopez San Martin - P.Cachin 14-156-34-61-2

ITF PORTUGAL 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2397S.Fanselow - E.Furness 12-46-46-02-0
2398R.Ojeda Lara - T.Cacao 8-132-66-70-2

WTA LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12124D.Kasatkina - A.Friedsam 11-153-66-31-2
12125S.Kenin - A.Van Uytvanck 20-197-66-72-1

WTA LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8244M.Kostyuk V.Kuzmova - L.Pattinama Kerkhove B.Schoofs 11-166-02-61-2

WTA MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5131M.Bouzkova - J.Konta 12-76-36-42-0
5133E.Svitolina - A.Rus 12-16-06-12-0

WTA MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12126M.Bouzkova R.Voracova - K.Bondarenko S.Fichman 21-194-66-01-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8245Bregenz - Barnbach Koflach 27-25
8246Graz - Linz 25-24
8247Ferlach - Ulz Schwaz 30-28

BALTIČKA LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
1224Vhc Sviesa Vilnius - Zrhk Tenax Dobele 27-32

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8248Sonderjyske - Fredericia Hk 30-22
8249Gog - Kif Kolding 36-33
8250Aab Handbold - Skjern 28-28

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1361Siofok Kc - Kastamonu Gsk 40-20

FINSKA 1. LIGA ZA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
8251Bk 46 - Drumso Dicken 26-31

FRANCUSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8984Pauc Handball - Chartres Metropole Handball 28-28

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1880Varazdin - Umag 32-36

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1059Rostov Don - Ftc 29-26
1061Gyori Audi Eto - Oltchim Rm Valcea 35-29
1062Csm Bucuresti - Vag Handball 28-22
1065Krim Mercator - Buducnost T Mobile 29-23

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9101Cyeb Budakalasz - Eger Sbs 24-25
9102Gyongyosi - Dabas Kc Vse 29-28

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1309Balingen Weilstetten - Minden 26-26
1312Melsungen - Wetzlar 28-26

SEHA LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
1234Brest - Motor Zaporoshye 30-28
1260Tatran Presov - Zagreb Ppd 21-25

SLOVAČKA 1. LIGA ZA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
9303Nove Zamke - Msk Povazska Bystrica 23-22

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1095Vasterasirsta Hf - Skuru 22-29

BALTIČKA LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6766Vc Tartu - Taltech 1-02-03-1
6767Sk Jekabpils Lusi - Parnu Vk 0-11-13-1
6772Selver Tallinn - Rtu Robezsardze 0-10-23-2

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12208Sada Cruzeiro - Funvic Taubate 0-10-20-3
9324Minas - Sao Francisco Saude Volei Ribeirao 1-02-02-3
9357Ponta Grossa Volei - Sesc Rj 0-10-21-3
9371Denk Academy Maringa Volei - Um Itapetininga 1-02-02-3
9381Sesi Sp - Apan Blumenau 0-10-22-3

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6461Dobrudja Dobrich - Cska Sofia 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6194Rakovski Dimitrovgrad - Cska Sofia 0-10-21-3
6413Kazanlak Volley - Levski Volley 0-11-12-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6594Ceske Budejovice - Dukla Liberec 1-02-03-1
6595Fatra Zlin - Kladno 1-01-11-3
6597Ostrava - Vk Karlovarsko 0-10-21-3
6601Pribram - Odolena Voda 1-02-03-2
6605Praha - Brno 1-01-13-1

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6614Kralovo Pole Brno - Tj Ostrava 1-02-02-3
6615Tj Sokol Frydek Mistek - Volejbal Brno 0-10-20-3
6619Tj Sokol Sternberk - Vk Up Olomouc 1-01-12-3
6620Vk Dukla Liberec - Pvk Olymp Praha 0-10-20-3
6621Volejbal Prerov - Prostejov 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6414Akaa Volley - Tiikerit 1-01-13-1
6431Kove - Savo Volley 1-01-13-2
6432Loimu - Team Lakkapaa 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6433Oriveden Orivesi - Lp Kangasala 0-10-21-3
6434Puijo Wolley - Polkky Kuusamo 0-10-20-3
6435Wovo Rovaniemi - Lp Vampula 0-10-23-2

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6622Cannes - Narbonne 0-11-13-1
6623Tourcoing - Chaumont 52 0-10-23-2
6624Tours - Stade Poitevin Poitiers 1-02-02-3
6627Montpellier - Rennes 1-01-13-1
6628Nantes - Ajaccio V-VV-VV-V
6630Paris - Nice 1-01-13-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6441Mo Mougins Vb - Volley Club Marcq Baroeul 0-10-20-3
6454Terville Florange - Vandoeuvre Nancy Volley Ball 1-01-12-3
6456Beziers Volley - Racing Club 1-01-13-1

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6631Elpida Ampelokipon - Foinikas Syros 0-11-11-3
7285Pamvohaikos - Kifisias 1-01-12-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6634Ao Ilisiakos - Aris Thessaloniki 0-10-20-3
6635Aon Panaxiakos - Ao Porfiras 0-11-12-3
6636Panathinaikos - Asp Thetis 1-02-03-2
6637Olympiakos Piraeus - Ao Thiras 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9373Latina - Verona 0-11-12-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6774Conegliano - Brescia 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6950Springendal Set Up 65 - Alterno Apeldoorn 0-10-22-3
6953Apollo 8 - Team Eurosped 0-11-13-2
6954Vc Sneek - Sliedrecht Sport 0-11-11-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA ZA PRVAKAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6932Sliedrecht Sport - Ab Groningen Lycurgus 0-10-20-3
6947Sss Barneveld - Vv Zaanstad 1-02-03-0
6948Zvh Volleybal - Taurus Volleybal 0-11-11-3
6949Langhenkel Orion Doetinchem - Piet Zoomers 0-11-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6457Friedrichshafen - Wwk Volleys Herrsching 1-02-03-0
6459Tv Buhl - Scc Berlin 0-10-21-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6460Aachen - Swe Volley Team 1-01-13-1
6632Potsdam - Schweriner 0-10-23-2
6773Nawaro Straubing - Dresdner 0-11-11-3
6831Stuttgart - Rote Raben Vilsbiburg 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7319Bydgoszcz - Mks Slepsk Suwalki 1-02-03-0
7320Olsztyn - Kedzierzyn Kozle 0-10-21-3

POLJSKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2230Legionovia Legionowo - Developres Rzeszow 0-10-20-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6956Sc Espinho - Fonte Bastardo Azores 1-01-12-3
6969Castelo Maia Gc - Vitoria 1-01-13-2
6974Leixoes Sc - As Sao Mamede 1-02-02-3
6975Sporting Cp - Esmoriz Gc 1-02-03-0
6977Vc Viana - Famalicense Ac 1-02-03-2

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6832Vc Yenisey Krasnoyarsk - Kemerovo 1-01-11-3
6834Ugra Surgut - Zenit Kazan 1-02-03-0
6835Dynamo Moscow - Belgorod 1-02-03-0
6836Zenit St. Petersburg - Dinamo Lo 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6837Dinamo Kazan - L. St Petersburg 1-02-03-0
6838Lokomotiv Kaliningrad Region - Krasnodar 1-02-03-0

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7008Ok Nis - Partizan Belgrade 0-10-21-3
7012Novi Pazar Junior - Crvena Zvezda 1-02-03-0
7030Vojvodina Novi Sad - Mladi Radnik Pozarevac 1-02-03-0
7031Radnicki Kragujevac - Spartak Subotica 0-11-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7049Ube Lilla Grau - Rio Duero 1-01-13-1
7050Emeve - Cv Almoradi 1-01-13-2
7054Cv Melilla - Ibiza 0-10-20-3
7055Gran Canaria - Conectabalear Cv Manacor 1-02-03-1
7056Palma Portol - Unicaja Almeria 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2238Beledyesi - Galatasaray 1-01-13-2
2248Sorgun Genclik - Bursa B.Sehir Bld 1-02-02-3
2249Arkas Izmir - Halkabank Ankara 0-11-13-1
6839Arhavi Bld - Fenerbahce 0-10-20-3

7s WORLD SERIES (ŽENE)RAGBI

Br. Susret Kraj
10012Juznoafricka Republika - Japan 12-0
10013Irska - Spanjolska 26-28
10014Novi Zeland - Kenija 29-0
10015Francuska - Kanada 21-31
10016Fidzi - Wales 26-19
9996Sad - Samoa 19-5
9997Australija - Skotska 33-19
9998Engleska - Argentina 31-0

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
9987Saracens - Leicester Tigers 24-13
9988Exeter Chiefs - Bath 57-20
9989London Wasps - Gloucester 39-22

KUP 6 NACIJARAGBI

Br. Susret Kraj
7324Engleska - Wales 33-30

RUGBY UNION RUGBY EUROPE CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
10017Rusija - Rumunjska 32-25

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
9931Catalans Dragons - Salford City Reds 30-14

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
10019Melbourne Rebels - Johannesburg Lions 37-17
10020Sharks - Jaguares Argentina 33-19
10021Bulls - Otago Highlanders 38-13

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5315Tyumen - Norilskij Nikel 7-6
5316Berkut Grozny - Ukhta 6-4

SPUST KVIFTJELL DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9164B.Bennett - J.Ferstl 1-0
9219M.Caviezel - C.Janka 0-1
9220J.Clarey - M.Muzaton 0-1
9233Zid.Danklmaier - E.Buzzi 1-0
9282B.Feuz - T.Dressen 1-0
9288T.Ganong - N.Allegre 1-0
9289A.Aamodt Kilde - K.Jansrud 1-0
9295V.Kriechmayr - M.Mayer 0-1
9296S.Nyman - M.Casse 0-1
9302A.Pinturault - B.Thomsen 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 51113202842
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 725347590
arrow BC British Colombia BC49 6/49 61423323641
arrow BE Belgija 6/45 1818264041
arrow BL Belgija Keno 20/70 216172127283436374043444546525860616265
arrow CA Kanada 6/49 5813273446
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 828293437
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 213202226
arrow CL Colorado 6/42 1311303439
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71724608587
arrow DB Multi-Daily B 6/99 333440457275
arrow DC Multi-Daily C 6/99 386367818294
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1691419242635363739424345484952586668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4581011122728323334414647505659646769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 810182531
arrow FK Finska Keno D 20/70 134513141517192934384950555662636465
arrow FL Florida 6/53 1213313353
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1351214161718243537394243455658606465
arrow FR Francuska 5/49 45243537
arrow FT Finska Keno T 20/70 610121415172226313239454654566061626465
arrow GE Njemačka 6/49 91116263644
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4891114172023242829333847535560666770
arrow GR Grčka 6/49 132627343643
arrow HU Mađarska 5/90 3752548189
arrow IL Illinois 6/52 2717183151
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 132426313546
arrow IR Irska 6/47 121422263345
arrow IT Italija 6/90 111331418587
arrow LD Latvija Keno D 20/62 167911121416182026323537384149526162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 613182125294041434446475153565859606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2491113142125272832383943495051555962
arrow LU Louisiana 6/40 61016363940
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 81516353738
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 413192639
arrow MI Michigan Classic 6/47 101820282931
arrow MS Missouri 6/44 31216293244
arrow NP New York Pick 10 20/80 1015171819202628343538394142586365667678
arrow NY New York 6/59 71118394243
arrow OH Ohio Classic 6/49 379192732
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 101426343742
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1561019222829313843495160697073747576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 113161718222431373841485051545865677375
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 89111220
arrow PO Poljska 6/49 72743464749
arrow QU Quebec 6/49 14681927
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 1912143048
arrow SB Španjolska Bono 6/49 142431394148
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 3516222933
arrow SW Švicarska 6/42 238101824
arrow TE Texas 6/54 91031384954
arrow TU Turska Sayisal 6/49 71015233135
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 52935364044
arrow UW SAD Powerball 5/69 715213362
arrow WA Washington 6/49 61329374348
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1214202231
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 81219354849
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 113172830333436384244465354556777787980