Nedjelja 08.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8256Ross County - Rangers - - 0-00-1
8257Salzburg - Sturm Graz - - 0-02-0
8258Feyenoord - Willem - - 2-02-0
8259Dinamo Zagreb - Istra 1961 - - 1-02-0
8260Milan - Genoa - - 0-21-2
8265Mainz - Fortuna Dusseldorf - - 0-01-1
8266Sporting Lisbon - Aves - - 0-02-0
8267Villarreal - Leganes - - 1-01-2
8268Torpedo Nn - Cska Moscow - - 0-02-2
8269Phoenix Suns - Milwaukee Bucks - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9810San Lorenzo - Lanus domaći141-14-3
9811Independiente - Ca Central Cordoba Se domaći770-03-0
9812Newell S - Godoy Cruz gosti700-00-2
9813Talleres - Colon domaći720-02-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078All Boys - Quilmes domaći451-01-0
1079Almagro - Deportivo Riestra gosti340-10-2
1080Atletico Atlanta - Nueva Chicago domaći760-02-0
1081Instituto Cordoba - Ca Brown De Adrogue gosti770-01-1
1082San Martin Tucuman - Chacarita Juniors gosti900-00-1
1935Ca Temperley - Belgrano gosti620-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8270Almirante Brown - Csd Flandria gosti510-01-1
8271Argentino De Quilmes - Ca Villa San Carlos - - 0-00-0
8272Cd Uai Urquiza - Justo Jose De Urquiza domaći91-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8273Ferrocarril Midland - Cscd Laferrere domaći111-01-0
8274General Lamadrid - Lujan domaći441-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8275Ca Atlas - Csyd Liniers domaći141-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8276Ararat - Lori Fc - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8291Apia Leichhardt Tigers - Olympic Sharks domaći171-02-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7043Mattersburg - Lask gosti210-10-1
7044Salzburg - Sturm Graz domaći460-02-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7037Amstetten - Ried domaći81-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8462Wac A - Kalsdorf domaći131-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11318Traiskirchen Fcm - Fc Marchfeld Donauauen gosti480-01-3
8463Admira Wacker Ii - Asv Drassburg domaći131-01-2

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8465Sabayil - Zira Fk gosti121-11-3
8466Keshla - Qarabag gosti310-10-2

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8482Rahmatgonj Mfs - Uttar Baridhara Club domaći233-13-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8833K Beerschot Va - Oud Heverlee domaći221-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11338The Strongest - Guabira gosti242-26-2
11339Real Potosi - Royal Pari Sion gosti530-02-2
11340San Jose Oruro - Oriente Petrolero gosti132-14-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4396Velez Mostar - Borac Banja Luka domaći660-02-1
4498Siroki Brijeg - Zrinjski Mostar gosti251-11-1
4522Zeljeznicar - Fk Tuzla City domaći500-01-0

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8484Sao Raimundo Ec Am - Manaus Fc Am gosti120-30-3

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8486Atletico Baleares - Juazeirense Ba gosti181-12-1
8487Bahia De Feira - Jacobina Ec Ba domaći451-01-0
8488Vitoria Da Conquista - Fluminense De Feira domaći291-03-2

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1317Paranoa Ec Df - Taguatinga Ec Df gosti120-21-3
1318Unai Ec Df - Real Fc Df gosti230-21-3

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Treze - Sao Paulo Crystal Fc Pb domaći610-01-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Fluminense - Resende domaći81-04-0

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1352Avai - Ge Juventus Sc domaći81-12-1
1353Brusque - Concordia Ac Sc domaći111-01-1
1358Chapecoense Sc - Joinville domaći490-03-0
1359Criciuma - Figueirense - - 0-00-0
1360Marcilio Dias - Tubarao - - 0-00-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1471Uniclinic - Ceara gosti20-10-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1478Ec Pelotas - Gremio gosti30-10-1
1480Ypiranga Rs - Ce Aimore Rs gosti191-31-5
1574Novo Hamburgo - Esportivo gosti600-02-1
1577Internacional - Brasil De Pelotas domaći620-02-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1578Uberlandia - Urt domaći281-02-0
1579Caldense - Coimbra Ec Mg domaći351-02-0
1588America Mineiro - Boa domaći590-01-1
1592Villanova - Tombense Fc Mg domaći201-11-2

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1307Abc - Vitoria Ba gosti141-11-1
1308Ad Frei Paulistano Se - America Rn domaći281-01-0

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8490Carajas Ec Pa - Castanhal Ec Pa domaći272-03-3
8491Paysandu Pa - Remo domaći191-11-1
8492Tapajos Fc Pa - Bragantino Clube Para domaći262-04-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Operario Pr - Toledo Pr domaći31-01-1
1602Pstc Procopense Pr - Coritiba Pr gosti760-00-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2458Botafogo Sp - Sao Paulo Sp domaći730-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8838Slavia Sofia - Botev Plovdiv domaći510-02-1
8839Botev Vratsa - Levski Sofia - - 0-00-0
8844Ludogorets - Dunav Ruse gosti54-15-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7059Mfk Karvina - Pribram domaći431-02-0
7060Slovan Liberec - Sfc Opava domaći272-04-0
7061Fk Teplice - Slovacko - - 0-00-0
7062Slavia Prague - Sparta Prague gosti800-01-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8899Hradec Kralove - Lisen domaći261-11-1
8901Vlasim - Pardubice gosti100-10-1
8989Brno - Banik Sokolov domaći91-01-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9739Bohemians Praha 1905 B - Sokol Brozany gosti400-20-2
9816Fk Dukla Praha B - Zapy gosti62-13-3
9817Fk Mlada Boleslav B - Fc Hradec Kralove B domaći211-01-1
9818Liberec U21 - Tj Slovan Velvary gosti190-10-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11310Unex Unicov - Fk Blansko domaći550-01-0
11311Fotbal F M - Dolni Benesov domaći171-03-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9919Anorthosis Famagusta - Aek Larnaca domaći51-03-0
9920Apollon Limassol - Apoel Nicosia domaći131-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7083Hobro - Esbjerg Fb domaći590-01-1
7084Aalborg - Lyngby domaći193-03-0
7085Sonderjyske - Odense gosti380-11-1
7086Fc Copenhagen - Horsens gosti810-00-1
7089Fc Nordsjaelland - Brondby If gosti61-22-2
7111Randers Fc - Midtjylland gosti260-20-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7081Naestved - Nykobing Fc - - 0-00-0
7082Skive - Fremad Amager gosti150-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11361Avarta - B93 Kopenhagen domaći301-01-1
11362Holbaek B I - Slagelse - - 0-00-0
11363Thisted - Middelfart domaći480-03-1
11364Ab Gladsaxe - Sydvest gosti130-21-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1746Olmedo - Orense Sc domaći122-12-2
1771Guayaquil City Fc - Macara gosti160-11-1
1773Emelec - Aucas domaći143-04-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Chelsea - Everton domaći142-04-0
1088Manchester Utd - Manchester City domaći301-02-0
6750Chelsea - Everton domaći142-04-0
6751Manchester Utd - Manchester City domaći301-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7311Derby - Blackburn domaći272-03-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9928Tartu Jk Tammeka - Viljandi Tulevik gosti330-12-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11839Tpv - Jippo gosti130-21-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1234St Etienne - Bordeaux gosti650-01-1
1260Rennes - Montpellier domaći92-05-0
1263Lille - Lyon domaći331-01-0
7353St Etienne - Bordeaux gosti650-01-1
7354Rennes - Montpellier domaći92-05-0
7355Lille - Lyon domaći661-01-0

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12180Bechem United - Dreams Fc - - 0-00-0
12181Eleven Wonders Fc - Berekum Chelsea domaći640-01-0
12182Inter Allies Fc - Hearts Of Oak domaći371-01-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11982Ask Olympiakos - Diagoras Rodou gosti450-10-1
11983Kalamata - Veria Nps domaći351-11-1
11984Kavala - Niki Volou gosti900-00-1
11985Po Triglias - Ionikos Nikaias domaći830-01-0

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11991Panionios U19 - Paok U19 domaći670-01-1
11992Aris U19 - Volos Nps domaći233-05-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1999Deportivo Sanarate - Deportivo Mixco gosti180-12-1
2002Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Csd Comunicaciones gosti51-11-3
2065Deportivo Guastatoya - Deportivo Iztapa domaći311-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2078Cd Real Sociedad - Cd Honduras Progreso domaći331-11-1
2079Cd Platense - Cd Marathon gosti40-22-4

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Dinamo Zagreb - Istra 1961 domaći21-02-0
1807Rijeka - Hajduk Split domaći610-02-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9890Gnk Dinamo Zagreb Ii - Nk Sesvete gosti231-11-2
9891Bijelo Brdo - Hrvatski Dragovoljac domaći241-02-0
9903Nk Croatia Zmijavci - Rudes domaći281-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12184Aciesta Trau Football Club - Indian Arrows domaći890-01-0
12185Churchill Brothers - Gokulam Kerala gosti310-11-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7316Atk Fc - Bengaluru Fc gosti51-13-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11292Parma - Spal 2013 gosti710-00-1
11293Milan - Genoa gosti70-21-2
11294Sampdoria - Verona gosti320-12-1
11295Udinese - Fiorentina - - 0-00-0
11296Juventus - Inter domaći550-02-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1916Juve Stabia - Spezia domaći241-03-1
1917Virtus Entella - Ascoli domaći83-03-0
1919Benevento - Pescara domaći173-04-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2966Juventus U19 - Genoa U19 domaći341-01-2
2967Sampdoria U19 - Empoli U19 gosti390-10-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7728As Bisceglie - Catania gosti630-00-1
7729Monopoli - Casertana gosti900-00-1
7730Picerno - Reggina gosti60-10-2
7731Avellino - Ternana domaći121-02-0
7736Sicula Leonzio - Rende domaći580-01-0
7743Teramo - Virtus Francavilla Calcio gosti260-10-1
7744Viterbese - Rieti gosti640-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5402Cape Town City Fc - Bloemfontein Celtic domaći232-02-0
5403Highlands Park Fc - Supersport United gosti230-20-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12018Kaisar Kyzylorda - Irtysh Pavlodar domaći111-01-0
12019Kaspyi Aktau - Zhetysu Taldykorgan gosti660-00-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279Boyaca Chico - Alianza Petrolera domaći92-12-2
1280Envigado - Rionegro Aguilas domaći191-02-2
1283Independiente Santa Fe - Atletico Nacional gosti450-12-2
1287Deportes Tolima - Boyaca Patriotas domaći351-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9835Cd Real San Andres - Llaneros gosti60-10-1
9836Fortaleza Fc - Barranquilla Fc domaći31-01-0
9837Orsomarso Sc - Tigres Fc gosti10-11-1
9838Real Cartagena - Union Magdalena gosti150-10-2
9839Atletico Huila - Club Cortulua domaći191-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11951Universidad De Costa Rica - Ad Municipal Grecia gosti220-10-4
11952Limon - Adr Jicaral gosti880-00-1
11953Santos Dg - Guadalupe Fc domaći192-23-4
11954Herediano - Deportiva Alajuelense domaći61-23-3

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9321Deportivo Cartagena Guanacaste - Puntarenas - - 0-00-0
9322Puerto Golfito Fc - Cs Uruguay De Coronado gosti251-11-2
9323Ad Cofutpa - Ad Santa Rosa gosti100-11-1
9584Carmelita - Municipal Liberia domaći241-12-1
9730Futbol Consultants Desamparados - Municipal Garabito gosti230-21-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5278Fk Riteriai - Spyris Kaunas gosti250-10-3

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12052Khouribga - Difaa El Jadida domaći540-01-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11993Budaorsi - Bfc Siofok domaći530-04-1
11994Dorogi Fc - Gyirmot domaći401-03-1
11995Kazincbaricika Bsc - Mtk Budapest domaći201-03-1
11996Soroksar - Szombathelyi Haladas gosti290-11-4
11997Ajkai Fc - Ujbuda domaći311-02-0
11998Csakvar - Szeged domaći22-13-2
11999Gyor - Szolnoki gosti310-10-1
12000Tiszakecske Fc - Dunakanyar gosti241-21-5

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7973Necaxa - Morelia gosti41-21-2
7974Fc Juarez - Leon domaći81-01-4

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Feyenoord - Willem domaći302-02-0
1286Heracles - Rkc Waalwijk gosti162-24-2
1290Groningen - Psv Eindhoven gosti160-10-1
7808Utrecht - Sparta Rotterdam domaći421-05-1
7809Feyenoord - Willem domaći302-02-0
7812Heracles - Rkc Waalwijk gosti162-24-2
7813Groningen - Psv Eindhoven gosti160-10-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7820Go Ahead Eagles - De Graafschap gosti90-11-2
7821Nac Breda - Roda domaći132-04-1

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3123Jong Sparta Rotterdam - De Treffers domaći361-02-0
3124Koninklijke Hfc - Tec domaći251-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Bayern Munich - Augsburg domaći530-02-0
1098Mainz - Fortuna Dusseldorf domaći620-01-1
7171Bayern Munich - Augsburg domaći530-02-0
7172Mainz - Fortuna Dusseldorf domaći620-01-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7462Dynamo Dresden - Aue gosti71-12-1
7463Holstein Kiel - Greuther Furth gosti11-11-1
7465Sandhausen - St Pauli gosti281-12-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7735Uerdingen - Zwickau gosti82-14-2
7737Hallescher - Ingolstadt gosti480-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11865Barmbek Uhlenhorst - Viktoria Hamburg domaći53-05-0
11866Niendorfer - Tus Dassendorf 1948 gosti640-01-2
11867Union Tornesch - Tsv Sasel 1925 gosti300-20-4

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11883Borussia Freialdenhoven - 1. Fc Duren domaći670-02-0
11884Fc Hurth - Blau Weiss Friesdorf domaći381-02-0
11886Sv Breinig - Hennef 05 gosti510-00-3
11904Viktoria Arnoldsweiler - Wegberg Beeck gosti560-00-2
11905Siegburger Sv 04 - Fc Pesch gosti560-02-3
11906Spvg Frechen 20 - Wesseling Urfeld domaći322-02-3
11907Fortuna Koln Ii - Sv 1914 Eilendorf gosti500-03-2
11908Sv Deutz 05 - Vfl Vichttal gosti240-22-6

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
119091. Fc Lok Stendal - Neustrelitz gosti430-11-1
11910Sc Tasmania 1900 Berlin - Msv Pampow domaći173-04-0
11911Staaken - Tennis Borussia Berlin gosti50-32-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9058Buchbach - Eichstatt domaći221-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9070Hamburg Am - Vfb Oldenburg VVV-VV-V
9071Altona 93 - Heider VVV-VV-V
9072Eintracht Norderstedt - Weiche Flensburg - - 0-00-0
9073Havelse - Hansa Luneburg VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9079Berlin Ak 07 - Lokomotive Leipzig VVV-VV-V
9080Meuselwitz - Energie Cottbus gosti160-11-1
9083Viktoria Berlin - Union Furstenwalde gosti300-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2411Borussia Monchengladbach Am - Fortuna Dusseldorf Am domaći101-12-3
2412Rw Oberhausen - Aachen domaći311-01-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12190Costa Del Este Fc - San Francisco domaći730-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11880Sportivo San Lorenzo - Guairena Fc gosti450-11-1
11881Olimpia - River Plate Asuncion gosti640-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10338Atletico Grau - Deportivo San Martin - - 0-00-0
10339Universitario De Deportes - Alianza Lima domaći271-02-0
10340Escuela Municipal Deportivo Binacional - Sport Boys domaći580-03-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1968Rakow Czestochowa - Pogon Szczecin - - 0-00-0
1969Wisla Krakow - Lech Poznan domaći61-11-1
1973Legia Warsaw - Piast Gliwice domaći121-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9216Stal Mielec - Lks Nieciecza gosti330-10-3
9217Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz gosti201-11-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10010Gornik Leczna - Widzew Lodz domaći61-21-2
10011Gryf Wejherowo - Znicz Pruszkow domaći301-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8003Belenenses - Famalicao - - 0-00-0
8005Moreirense - Maritimo domaći261-02-0
8006Gil Vicente - Santa Clara domaći490-01-1
8007Sporting Lisbon - Aves domaći620-02-0
8008Pacos Ferreira - Vitoria Guimaraes domaći101-01-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9224Nacional Madeira - Benfica B domaći451-03-1
9225Ac Viseu - Casa Pia domaći480-01-0
9226Cova Piedade - Covilha gosti110-12-1
9227Chaves - Varzim gosti680-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8442Chindia Targoviste - Acs Sepsi domaći271-01-1
8443Fcsb - Universitatea Craiova domaći231-14-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10029Rapid Bucharest - Scolar Resita gosti790-00-1
10030Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti domaći191-01-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1813Rubin Kazan - Kryliya Sovetov gosti420-10-1
1842Pfc Sochi - Ural Ekaterinburg domaći351-02-0
1843Lokomotiv Moscow - Akhmat Grozny domaći321-01-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1906Portland Timbers - Nashville Sc domaći121-01-0
1908Los Angeles Fc - Philadelphia Union gosti291-13-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11414Atlanta United 2 - Charleston gosti630-00-1
11415Sporting Kansas City Ii - Charlotte Independence domaći191-11-2
11416Rio Grande Valley Fc - La Galaxy Ii gosti130-21-5

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Municipal Limeno - Santa Tecla domaći201-02-1
2339Once Municipal - Chalatenango domaći201-03-0
2341Cd Fas - Independiente Fc gosti230-12-1

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12063Renova - Vardar Skopje domaći51-02-0
12064Fc Struga Trim Lum - Shkupi gosti171-21-2
12065Fk Borec - Skendija Tetovo domaći122-04-2
12066Sileks Kratovo - Makedonija Gp domaći51-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10079Msk Zilina B - Petrzalka domaći101-01-0
10080Ruzomberok 2 - Banska Bystrica gosti540-00-1
10081Samorin - Dubnica gosti101-12-1
10082Slavoj Trebisov - Bardejov domaći271-02-1
12158Slovan Bratislava 2 - Tatran Liptovsky gosti150-12-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2658Triglav - Nk Celje gosti110-20-5
2666Rudar Velenje - Nk Tabor Sezana gosti750-00-1
2671Olimpija Ljubljana - Mura domaći710-01-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11893Indija - Vozdovac domaći261-03-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2572Ross County - Rangers gosti770-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Osasuna - Espanyol domaći510-01-0
1116Real Valladolid - Athletic Bilbao gosti40-21-4
1117Levante - Granada Cf domaći111-01-1
1128Villarreal - Leganes domaći51-01-2
1139Real Betis - Real Madrid domaći401-12-1
7490Osasuna - Espanyol domaći510-01-0
7492Real Valladolid - Athletic Bilbao gosti40-21-4
7496Levante - Granada Cf domaći111-01-1
7497Villarreal - Leganes domaći51-01-2
7498Real Betis - Real Madrid domaći401-12-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8036Rayo Vallecano - Elche domaći301-02-3
8037Malaga - Real Zaragoza gosti860-00-1
8038Alcorcon - Mirandes domaći470-01-2
8039Sporting Gijon - Las Palmas domaći460-04-0
8042Tenerife - Ponferradina domaći770-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10114Getafe B - Pontevedra gosti112-22-3
10115Melilla - Cf Rayo Majadahonda gosti220-20-3
10116Atletico Baleares - Ud Ibiza Eivissa gosti180-10-2
10117Atletico Madrid B - Racing Ferrol domaći271-02-2
10118Celta Vigo B - Ss Reyes gosti301-12-1
10119Las Rozas Cf - Las Palmas B domaći261-02-0
10120Real Oviedo B - Sporting Gijon B domaći203-13-2
10121Scr Pena Deportiva - Internacional De Madrid Boadilla - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10132Burgos - Arenas Club De Getxo gosti20-22-2
10133Deportivo Alaves B - Real Valladolid B domaći351-01-1
10134Barakaldo - Cd Calahorra gosti191-11-1
10135Izarra - Salamanca Cf Uds gosti450-11-1
10136Logrones - Amorebieta gosti510-01-1
10137Real Sociedad B - Club Haro Deportivo domaći21-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10150Cd Ebro - Hercules - - 0-00-0
10151Fc Andorra - Orihuela domaći510-02-1
10152Ud Cornella - Levante B domaći650-01-0
10153Olot - Badalona domaći411-02-0
10154Barcelona B - Llagostera domaći31-03-2
10155Castellon - Prat domaći131-21-3
10156Cf La Nucia - Gimnastic domaći451-02-0
10157Lleida - Villarreal B domaći282-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10159Sevilla Atletico - Cp Villarrobledo domaći101-12-2
10160Cf Cadiz B - Talavera domaći490-01-0
10161Club Recreativo Granada - Rb Linense - - 0-00-0
10162Algeciras - San Fernando gosti111-11-1
10163Real Murcia - Don Benito domaći450-12-1
10164Rec De Huelva - Marbella - - 0-00-0
10165Yeclano Deportivo - Merida gosti50-12-2
10167Badajoz - Ucam Murcia gosti41-12-1
10168Cordoba - Cartagena gosti200-10-2

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5285Hammarby - Sundsvall domaći460-04-0
5286Varberg - Brommapojkarna domaći371-01-1
5287Bk Hacken - Ostersunds domaći82-02-0
5288Gais - Eskilsminne If gosti301-14-1
5289Malmo - Athletic Fc domaći700-03-0
5291Elfsborg - Orebro domaći880-01-0
5293Ik Brage - Oskarshamn gosti201-13-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8066Kasimpasa - Kayserispor domaći63-05-1
8067Caykur Rizespor - Alanyaspor gosti350-11-1
8068Sivasspor - Galatasaray domaći71-22-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8053Akhisar Bld Spor - Osmanlispor Fk domaći421-03-2
8055Altinordu Fk - Umraniyespor gosti220-11-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11481Fk Lviv - Karpaty Lviv - - 0-00-0
11482Kolos Kovalivka - Shakhtar Donetsk gosti121-23-4
11483Sc Dnipro 1 - Illichivec Mariupol domaći680-03-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2493Atletico River Plate - Defensor Sporting gosti900-01-1
2505Liverpool Montevideo - Progreso domaći91-01-1
2506Cerro Largo - Ca Boston River - - 0-00-0
2509Montevideo Wanderers - Nacional De Football gosti11-22-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12169Estudiantes De Merida - Atletico Venezuela domaći81-02-1
12170Trujillanos - Portuguesa domaći91-01-0
12171Zulia Fc - Carabobo domaći331-02-1
12172Monagas - Gran Valencia Maracay Fc domaći192-03-0
12173Metropolitanos Fc - Mineros De Guayana domaći570-03-0

ZAMBIJA 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12164Kabwe Youth Soccer Acad - Lumwana Radiants gosti450-10-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1101Zadar - Primorska 99-79

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1808Cd Libertad Sunchales - Penarol Mar Del Plata 76-80
1810Club Deportivo Hispano Americano - Bahia Basket 103-99
1848Comunicaciones - Regatas Corrientes 96-86

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7222Bk Dukes Klosterneuburg - Swans Gmunden 91-83
7223Ubsc Graz - Vienna D.C. Timberwolves 92-76

AZIJSKA LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7109Singapore Slingers - Alab Pilipinas V-V

BELGIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8485Antwerp - Balgacom Spirou Charleroi 83-78

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8489Ec Pinheiros Sp - Pato Basquete 87-83

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8964Usti Nad Labem - Usk Prague 107-93

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8966Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 67-66
9100Glasgow Rocks - Worcester Wolves 78-78 / 91-86
9119Cheshire Phoenix - Manchester Giants 99-88

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8283Tallinna Kalev Tlu - Rsk Rakvere Tarvas 89-76
8284Latvijas Universitate - Kk Rapla 66-69
8285Ttu Kk - Vef Riga 91-122

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9134San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots 94-78

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11427Bourg - Nanterre 85-89
11428Asvel Basket - Le Mans 101-85

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1278Zabok - Cibona Zagreb 58-77

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6185Varese - Milano V-V
6187Cantu - Cremona V-V
6188Brescia - Bologna V-V
6190Pesaro - Treviso V-V
6191Virtus Bologna - Reggio Emilia V-V
6192Venezia - Brindisi V-V

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8286Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel Aviv 98-87

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7057Prienai - Bc Dzukija Alytus 94-70
7076Bc Neptunas Klaipeda - Siauliai 90-70
7077Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 82-91

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1015Brooklyn Nets - Chicago Bulls 110-107
1021Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers 103-112
1029Minnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans 107-120
1031Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 104-105
1034Phoenix Suns - Milwaukee Bucks 140-131
1037Dallas Mavericks - Indiana Pacers 109-112
1039Houston Rockets - Orlando Magic 106-126
1040Washington Wizards - Miami Heat 89-100
1042Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 118-118 / 132-129
1043New York Knicks - Detroit Pistons 96-84
1044Sacramento Kings - Toronto Raptors 113-118

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2083Charleston Cougars - Delaware Blue Hens 67-79
2085Liberty Flames - Lipscomb Bisons 73-57
2087Tulane Green Wave - Connecticut Huskies 76-80
2088Wichita State Shockers - Tulsa Golden Hurricane 79-57
2089Michigan State Spartans - Ohio State Buckeyes 80-69
2112West Liberty Hilltoppers - Charleston Golden Eagles 73-60
2148William Mary Tribe - Elon Phoenix 63-68
2149Illinois Fighting Illini - Iowa Hawkeyes 78-76
2195Towson Tigers - Northeastern Huskies 62-72
2238East Tennessee State Bucs - West Carolina Catamounts 97-75
2248Chattanooga Mocs - Wofford Terriers 70-72
2249Oral Roberts Golden Eagles - Omaha Mavericks 79-52
2279South Dakota Coyotes - North Dakota Fighting Hawks 71-74

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8342Landstede Basketball Zwolle - Zorg Leiden 92-84
8343Shoeters Den Bosch - Aris Leeuwarden 98-59

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5706Bbc Bayreuth - Bayern Munich 75-91
5736Ratiopharm Ulm - Enbw Ludwigsburg 76-94
5748Ewe Baskets Oldenburg - Rasta Vechta 83-76
5749Crailsheim Merlins - Alba Berlin 91-82

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11459Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 111-89
11460Spojnia Stargard - Wikana Start Lublin 71-83
11461Mks Dabrowa Gornicza - Astoria Bydgoszcz 72-86

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9165Fc Porto - Ud Oliveirense 78-90

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7160Bc Timisoara - Csu Atlassib Sibiu 61-71

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6286Bilbao Basket - Rio Natura Monbus 99-72
6376Real Madrid - Tecnyconta Zaragoza 92-70
6377Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket 87-77
6381Estudiantes - Barcelona 67-74
6382Baskonia - Iberostar Tenerife 75-58

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7225Iberojet Palma - Gipuzkoa Basket 71-62

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1113Darussafaka - Galatasaray Sk 79-88
6403Besiktas Istanbul - Fenerbahce Ulker 73-74
6404Tofas Bursa - Afyon Belediyespor 79-71

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8961Enisey Krasnoyarsk - Zenit Saint Petersburg 67-84
8962Bc Astana - Kalev 78-83

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1174Manitoba Moose - Iowa Wild 1-12-3
1185Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Sound Tigers 3-25-5
1188Providence Bruins - Hershey Bears 1-02-2
1192Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 1-04-1
1207Wilkes Barre Scranton Penguins - Binghamton Devils 0-00-3
1213Chicago Wolves - Rockford Icehogs 0-12-2
1222San Antonio Rampage - Milwaukee Admirals 0-00-3

AUSTRIJA EBEL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9167Kac - Black Wings Linz 0-22-3
9168Orli Znojmo - Bolzano 0-33-4
9169Red Bull Salzburg - Vsv 1-04-0
9210Vienna Capitals - Graz 99ers 0-03-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1045Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes 2-12-6
1046Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning 1-04-4
1054Calgary Flames - Vegas Golden Knights 0-23-5
1059Chicago Blackhawks - St Louis Blues 0-00-2
1060Anaheim Ducks - Minnesota Wild 1-24-4
1061San Jose Sharks - Colorado Avalanche 1-13-4
1062Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets 0-01-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1173Haugesund - Comet 2-25-9

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9257Adler Mannheim - Schwenninger 2-04-2
9309Augsburger Panthers - Kolner Haie 0-04-1
9316Eisbaren Berlin - Bremerhaven Pinguins 2-24-3
9317Erc Ingolstadt - Grizzly Adams Wolfsburg 0-05-3
9318Krefeld Pinguine - Ehc Munchen 0-21-4
9319Straubing Tigers - Iserlohn Roosters 1-11-4
9320Thomas Sabo Ice Tigers - Deg Metro Stars 0-22-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1171Dresdner Eislowen - Bad Nauheim 2-18-3
1172Esv Kaufbeuren - Bietigheim Steelers 1-03-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1322Lada Togliatti - Neftjanik Almetjevsk 0-10-3

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9731Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 0-01-5
9732Neftekhimik - Ak Bars Kazan 0-00-1
9737Spartak Moscow - Dynamo Moscow 2-03-2
9738Torpedo Nn - Cska Moscow 0-02-2

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2311Omskie Yastreby U20 - Mamonty Yugry U20 1-12-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11148Kosice - Zvolen 2-04-1
11181Nitra - Dukla Michalovce 2-25-3
11182Slovan Bratislava - Banska Bystrica 2-14-4
11183Mac Ujbuda - Detva 1-14-2
11184Poprad - Trencin 1-03-0
11185Dvtk Jegesmedvek - Nove Zamky 0-02-2

CHALLENGER INDIAN WELLSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1094J.Sock - S.Johnson 8-124-64-60-2

CHALLENGER INDIAN WELLS (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1477M.Doi - I.Begu 6-123-63-60-2

CHALLENGER MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096A.Mannarino - A.Vukic 12-46-16-32-0

CHALLENGER MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095O.Luz R.Matos - K.Drzewiecki G.Oliveira 20-237-64-61-2

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1590A.Khan A.Qureshi - B.Kavcic T.Kocevar Desman 13-96-37-62-0
9824A.Qureshi - N.Razborsek 18-174-67-52-1
9825A.Khan - B.Kavcic 13-160-67-62-1

WTA LYONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065S.Kenin - A.Friedsam 16-126-24-62-1

WTA LYON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070L.I.Paar J.Wachaczyk - L.Pattinama Kerkhove B.Schoofs 13-97-56-42-0

WTA MONTERREYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1069E.Svitolina - M.Bouzkova 17-157-54-62-1

WTA MONTERREY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1083M.Kato Y.Wang - K.Bondarenko S.Fichman 16-206-43-61-2

BALTIČKA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1299Kehra - Riihimaen Cocks 19-27
1306Polva Serviti - Dragunas 28-29

CHALLENGE KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1319Naisa Nis - Cs Madeira 27-21
1348Mecalia Atletico Guardes - Aula Alimentos De Valladolid 23-23

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1895Otterup - Skive 29-31
1901Roskilde Handbold - Odder Handbold 24-28
1910Tonder - Sydhavsoerne 23-23
1911Hei Skaering - Tms Ringsted 25-25

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1366Thuringer - Podravka 28-34
1368Odense - Lada Togliati 34-30
1369Herning Ikast - Cs Gloria 2018 28-26

FRANCUSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9097Creteil - Montpellier 28-28
9098Hbc Nantes - Ivry 43-26
9099Paris Handball - Dunkerque 32-21

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1294Aesx Pylaias - Feakas Kerkiras 27-22
1296Doukas - Ionikos 24-25

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1270Gorica - Mrk Sesvete 32-27

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1067Ik Savehof - Brest Bretagne Hb 17-29
1068Team Esbjerg - Metz Handball 30-29

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9250Halden Topphandball - Runar 33-27
9251Bsk Nif - Drammen 24-30
9252Haslum Hk - Kolstad Handball 29-25

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1912Sandnes Hk - Charlottenlund Sk 26-25
1913Sandejford - Notteroy 24-30
1914Fjellhammer - Viking Tif 25-28
1915Sk Falk - Lfh09 28-30
1921Kristiansand - Bodoe Hk 43-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8477Kiel - Rhein Neckar Lowen 27-21
8478Fuchse Berlin - Flensburg Handewitt 33-35
8479Hannover Burgdorf - Frisch Auf Goppingen 30-32
8480Leipzig - De Ludwigshafen 32-27
8481Tvb 1898 Stuttgart - Magdeburg 27-29

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8464Hamburg - Bietigheim Metterzimmern 34-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11312Powen Zabrze - Piotrkowiann 33-33
11313Mks Kalisz - Zaglebie Lubin 27-30
11316Opole - Azoty Pulawy 24-33

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1361Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Csm Bucuresti 29-27
1371Csm Bacau - Csm Focsani 2007 27-19
1378Csm Resita - Hc Vaslui 24-22
1392Hc Buzau - Ahc Potaissa Turda 31-32
1458Baia Mare - Dinamo Bucharest 29-31
1464Steaua Bucuresti - Csm Fagaras 19-18

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5700Dinamo Chelyabinsk - Dynamo Victor 29-27

SEHA LIGA FINAL FOURRUKOMET

Br. Susret Kraj
1099Vojvodina Novi Sad - Veszprem 26-31
1100Nexe Nasice - Vardar Skopje 30-31

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1273Ov Helsingborg - If Hallby 28-38

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11319Basel - Winterthur 24-30

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12209Volei Renata Campinas - America Volei 1-02-03-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12218Curitiba Volei - Sao Paulo Barueri Vc 1-01-11-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1223Etta - Karelian Hurmos 0-11-13-1
1224Loimu - Savo Volley 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6633Paok - Iraklis 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9374Civitanova - Trentino 1-02-03-0
9378Gas Sales Piacenza - Sora V-VV-VV-V
9379Milano - Padova V-VV-VV-V
9380Modena - Vero Volley 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6777Filottrano - Cuneo Granda Volley V-VV-VV-V
6778Casalmaggiore - Busto Arsizio V-VV-VV-V
6779Monza - Famila Chieri V-VV-VV-V
6780Novara - San Casciano V-VV-VV-V
6804Scandicci - Perugia Volley V-VV-VV-V

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11919Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Olbia V-VV-VV-V
11920Battistelli Sg Marignano - Trentino V-VV-VV-V
11921Eurospin Ford Sara Pinerolo - Cmc Olimpia Ravenna V-VV-VV-V
11922Givova Baronissi - Exacer Montale V-VV-VV-V
11923Lpm Bam Mondovi - Soverato V-VV-VV-V
11924Sigel Marsala - Cutrofiano Volley V-VV-VV-V
11925Sorella Ramonda Ipag - Cda Talmassons V-VV-VV-V
11926Vc Martignacco - Barricalla Collegno V-VV-VV-V
11927Volley Group Roma - Sassuolo V-VV-VV-V

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6955Fast Ds 1 - Regio Zwolle Volleyball 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11873Netzhoppers - Alpenvolleys Haching 1-02-03-2
11874Giesen Hildesheim - Svg Luneburg 1-02-03-0
11875United Volleys Rhein Main - Rottenburg 1-02-03-1
11882Vc Eltmann - Evivo Duren 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7322Trefl Gdansk - Politechnika Warszawska 1-02-03-0
7323Gks Katowice - Jastrzebski Wegiel 1-01-13-1

RUSIJA 1. LIGA DOIGRAVANJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12183Ural Ufa - Novosibirsk 0-10-22-3

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12188Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk 1-02-03-2
12189Dynamo Moscow - Proton Saratov 0-11-12-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12201Ankara Karayollari - Nilufer Belediye Bursa 1-01-12-3
12202Aydin Buyuksehir Bld - Turk Hava Yollari 1-02-03-0
12203Fenerbahce - Ankara Ptt 1-02-03-0
12204Eczacibasi Istanbul - Yesilyurt 1-01-13-1
12205Galatasaray - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
9991Bristol Shoguns - Harlequins 28-15

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
6449Montauban - Perpignan 23-27

KUP 6 NACIJARAGBI

Br. Susret Kraj
7325Skotska - Francuska 28-17

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
9933Wigan Warriors - Hull Kingston Rovers 30-16

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
11868Berkut Grozny - Ukhta 3-2
11870Tyumen - Norilskij Nikel 3-3

PARIS - NICA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
11323D.Teuns - P.Bilbao -
11324G.Martin - R.Bardet -
11330J.Alaphilippe - M.Schachmann -
11332N.Quintana - T.Pinot -
11341S.Armee - F.Doubey -
11343S.Higuita - R.Porte -
11352V.Nibali - P.Konrad -
11353W.Barguil - G.Ciccone -

PARIZ - NICA ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
11912C.Ewan - S.Bennett 0-1
11913B.Cosnefroy - O.Naesen 0-1
11914E.Viviani - N.Bouhanni 0-1
11915G.Nizzolo - B.Coquard 1-0
11916J.Alaphilippe - P.Gilbert 1-0
11917G.Martin - N.Quitana 0-1
11918M.Schachmann - T.Benoot 1-0

SUPER G KVITFJELL DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8467N.Allegre - E.Buzzi V-V
8468M.Caviezel - A.Pinturault V-V
8469T.Dressen - B.Feuz V-V
8470M.Franz - J.Ferstl V-V
8471T.Ganong - M.Casse V-V
8472K.Jansrud - V.Kriechmayr V-V
8473A.A.Kilde - M.Mayer V-V
8474S.Nyman - R.Cochran Siegle V-V
8475M.Odermatt - C.Walder V-V
8476A.Sander - J.Clarey V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 31013182636
arrow BL Belgija Keno 20/70 35678111722232430323546505153585970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 28122429
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1891719
arrow DA Multi-Daily A 6/99 4815256195
arrow DB Multi-Daily B 6/99 63234414965
arrow DC Multi-Daily C 6/99 71429365280
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 47111922252630323335394950526062666870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 79141824283037404647525355575863646669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 148921
arrow FK Finska Keno D 20/70 58131718212728303135434754576265686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 124619222327313642444653545859626369
arrow FT Finska Keno T 20/70 1491013192122242527314243464951546065
arrow GO Njemačka Keno 20/70 235910131926273739424648495056636769
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 61124344345
arrow LD Latvija Keno D 20/62 16131521222527282930323839465256596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12111417182022242729303337383946555961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 48111315161822242536384042464849525859
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 68202628
arrow NP New York Pick 10 20/80 212151820283341444750525659606366707277
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 234918293738394446484964697074757778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5782528293031444548535558606364697680
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 311152324
arrow RO Rumunjska 6/49 3621263945
arrow SK Slovačka 5/35 614252933
arrow SL Slovenija 7/39 36714151837
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 814161931
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 79222325313335384142586163646568727879