Ponedjeljak 09.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Zenit St Petersburg - Fc Ufa - - 0-00-0
2397Stuttgart - Arminia Bielefeld - - 0-01-1
2398Lens - Orleans - - 0-01-0
2401Chievo - Cosenza - - 1-02-0
2423Avangard Omsk - Salavat Ufa - - 1-13-6
2426Fmp - Crvena Zvezda Beograd - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9814Union De Santa Fe - Velez Sarsfield gosti210-20-3
9815Estudiantes - Racing Club gosti440-11-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Barracas Central - San Martin San Juan domaći102-02-0
1945Independiente Rivadavia - Guillermo Brown - - 0-00-0
6116Ferro Carril Oeste - Estudiantes Rio Cuarto domaći32-02-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1068Sacachispas Fc - San Telmo domaći540-01-0
6121Ca Defensores Unidos - Comunicaciones gosti790-01-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6160El Porvenir Reserves - Csd San Martin domaći630-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6164Deportivo Paraguayo - Defensores De Cambaceres domaći81-02-2
6165Juventud Unida San Miguel - Centro Espanol domaći490-01-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Adelaide Blue Eagles - Adelaide Croatia Raiders Sc gosti300-10-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1591Eastern Lions Sc - Dandenong Thunder gosti240-10-1

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1121Al Hidd - Al Shabbab gosti650-02-1
1122Al Riffa - Al Ahli Sc Manama domaći22-13-1
1123East Riffa - Al Hala domaći830-01-0
1126Busaiteen - Al Muharraq domaći351-11-2
1128Manama Club - Al Najma Manama domaći231-01-0

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1956Lommel U21 - Waasland Beveren U21 gosti400-10-2
1978Kaa Gent U21 - Y.R. Kv Mechelen U21 gosti90-31-3
1980Krc Genk U21 - Rsc Anderlecht U21 domaći490-01-1
1984Sporting Lokeren U21 - Eupen U21 gosti300-20-2
6235Standard Liege U21 - St. Truiden U21 domaći411-04-0
6236Zulte Waregem U21 - Royal Excel Mouscron U21 gosti300-20-2
6238Kvc Westerlo U21 - Royal Excelsior Virton U21 gosti163-15-1
6239Roeselare U21 - Kv Kortrijk U21 gosti20-20-3
6241Union Saint Gilloise U21 - Beerschot Wilrijk U21 gosti30-31-3

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1925Torpedo Zhodino - Shakhtar Soligorsk gosti90-10-1
1926Dinamo Minsk - Bate Borisov domaći351-11-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Sao Luiz - Caxias gosti131-11-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2463Ponte Preta - Bragantino Sp gosti550-01-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7063Banik Ostrava - Mlada Boleslav gosti81-22-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11349Union La Calera - Coquimbo Unido domaći451-02-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9921Doxa Katokopias - Pafos domaći480-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7114Silkeborg - Aarhus Gf domaći362-02-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9922Ismaily - El Gounah domaći730-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1774El Nacional - Deportivo Cuenca gosti380-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1881Leicester City - Aston Villa domaći401-04-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5062Blackpool - Tranmere gosti370-21-2
5066Bristol Rovers - Sunderland domaći391-02-0
5067Burton Albion - Bolton gosti201-22-2
5069Portsmouth - Fleetwood gosti191-12-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3161Gloucester - Farsley Celtic gosti190-12-1

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4855Hitchin - Peterborough Sports Fc gosti110-10-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4846Bolton U23 - Nottingham Forest U23 gosti290-30-5
4849Cardiff U23 - Ipswich U23 gosti250-11-1
4850Colchester U23 - Bristol City U23 gosti510-00-2
4851Coventry U23 - Millwall U23 - - 0-00-0
4854Crewe U23 - Burnley U23 gosti450-10-3

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7276Lens - Orleans domaći500-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1847Gorica - Lokomotiva Zagreb domaći530-01-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Madura United - Persiraja Banda - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11297Sassuolo - Brescia domaći451-03-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Chievo - Cosenza domaći321-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7745Cavese - Potenza - - 0-00-0
7754Catanzaro - Bari gosti10-11-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12009Maccabi Achi Nazareth - Maccabi Pet Tikva domaći221-01-0
9170Hapoel Afula - Bnei Sakhnin gosti240-20-4
9180Hapoel Bney Lod - Hapoel Ramat Gan gosti510-00-3

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6631Arnett Gardens Fc - Waterhouse Fc domaći231-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6245Bogota Fc - Valledupar Fc domaći103-03-0
9840Boca Juniors De Cali - Deportes Quindio gosti110-11-3

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5901Bayern Munich - Chelsea - - - -

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12053Raja Beni Mellal - Rapide Oued Zem domaći351-01-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1171Jong Az Alkmaar - Cambuur gosti190-20-3
1172Jong Utrecht - Nec Nijmegen domaći31-11-2
7822Jong Az Alkmaar - Cambuur gosti190-20-3
7823Jong Utrecht - Nec Nijmegen domaći31-11-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4903Jong Fc Emmen - Jong Den Bosch gosti161-22-3
4907Jong Fortuna Sittard - Jong Fc Eindhoven gosti90-34-6
4911Jong Rkc Waalwijk - Jong Roda Jc Kerkrade domaći192-14-1
4913Jong De Graafschap - Jong Dordrecht Fc domaći44-0B-0
4968Jong Twente - Jong Vitesse domaći201-01-0
4993Jong Vvv Venlo - Jong Go Ahead Eagles VVV-VV-V

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7472Stuttgart - Arminia Bielefeld domaći530-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5287Hansa Rostock - E. Braunschweig domaći22-03-0
7738Hansa Rostock - E. Braunschweig domaći22-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Elversberg - Offenbacher Kickers gosti650-00-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10341Ayacucho Fc - Alianza Universidad De Huanuco domaći510-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1979Korona Kielce - Lks Lodz domaći530-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9218Bielsko Biala - Warta Poznan domaći81-02-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9228Leixoes - Sporting Farense domaći460-01-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Clube Condeixa - Fatima - - 0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8444Cs Voluntari - Fc Hermanstadt gosti590-01-1
8445Gaz Metan Medias - Cfr Cluj - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1844Rostov - Cska Moscow gosti251-13-2
1845Spartak Moscow - Fk Krasnodar gosti710-00-1
1846Zenit St Petersburg - Fc Ufa - - 0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12191Yenisey - Shinnik Yaroslavl gosti120-11-3
12192Khimki - Tom Tomsk domaći451-03-0
12193Avangard Kursk - Torpedo Moscow gosti30-22-2
12194Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad - - 0-00-0
12195Rotor Volgograd - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći311-01-1
12196Mordovia Saransk - Ska Khabarovsk gosti91-32-3
12197Chayka Peschanokopskoye - Luch Vladivostock gosti300-11-1
12198Tekstilshchik - Spartak 2 Moscow domaći211-01-1
12199Torpedo Armavir - Fakel Worenesch domaći371-01-0
3578Khimki - Tom Tomsk domaći451-03-0
3589Avangard Kursk - Torpedo Moscow gosti30-22-2
3982Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad - - 0-00-0
4112Rotor Volgograd - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći311-01-1
4113Mordovia Saransk - Ska Khabarovsk gosti91-32-3
4116Chayka Peschanokopskoye - Luch Vladivostock gosti300-11-1
4172Tekstilshchik - Spartak 2 Moscow domaći211-01-1
4177Torpedo Armavir - Fakel Worenesch domaći371-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Fk Trajal Krusevac - Radnicki gosti100-10-1

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5295Jonkopings Sodra - Orgryte domaći332-02-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8069Genclerbirligi - Antalyaspor domaći530-01-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12174Academia Puerto Cabello - Lala Fc domaći372-02-1
12175Zamora - Deportivo Lara domaći41-12-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1849Fmp - Crvena Zvezda Beograd 79-87
1850Cedevita Olimpija - Buducnost Podgorica 81-79
1867Partizan Beograd - Mega Bemax 102-88

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4711Bk Pardubice - Basketclubs Vienna 85-82

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4652Ca Platense - Ciclista Olimpico De La Banda 80-76
4654Gimnasia De Comodoro - San Martin Corrientes 89-76

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4705Unifacisa - Ca Paulistano Sp 101-90
4707Universo Brasilia - Sao Jose Dos Campos 77-92

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1930Bc Nokia - Kauhajoen Karhu 63-87

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1879Hapoel Galil Gilboa - Maccabi Ashdod 95-83
1880Hapoel Unet Holon - Maccabi Rishon 82-82 / 105-104

LIGA PRVAKA AMERIKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5818Ca San Lorenzo De Almagro - Quimsa Santiogo Del Estero 84-91
5819Ia Central Cordoba - Flamengo Rj 54-63

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4722Atlanta Hawks - Charlotte Hornets 122-122 / 143-138
4723Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 109-95
4724Utah Jazz - Toronto Raptors 92-101

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2196Kent State Golden Flashes - Eastern Michigan Eagles 86-76
2205Ohio Bobcats - Central Michigan Chippewas 85-65
2230Toledo Rockets - Western Michigan Broncos 76-73
2235Buffalo Bulls - Miami Ohio Redhawks 79-85

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1953Bc Steaua Bucuresti - Cs Dinamo Bucuresti 76-83

RUSIJA 1. LIGA ZA PRVAKA ZENEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1954Bc Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moscow Region 81-51

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1955Lf Basket - Boras 84-78

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6412Anadolu Efes Istanbul - Gaziantep Basketbol 103-79

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8963Lokomotiv Kuban - Cska Moscow 71-77
8967Khimki - Avtodor Saratov 79-74

BJELORUSIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1053Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel 0-03-3

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2280Olomouc - Zlin 2-15-1
2284Mountfield Hk - Karlovy Vary 2-03-1

ČEŠKA 2. LIGA ZA OSTANAKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1065Hc Rt Torax Poruba - Dukla Jihlava 0-02-2
1067Slavia Prague - Horacky Fk Trebic 0-21-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1047Buffalo Sabres - Washington Capitals 1-02-2
1048St Louis Blues - Florida Panthers 0-01-2
1049Winnipeg Jets - Arizona Coyotes 0-24-2
1051Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights 1-12-2
1052Los Angeles Kings - Colorado Avalanche 2-03-1

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2305Barys Astana - M Magnitogorsk 3-15-2
2306Avangard Omsk - Salavat Ufa 1-13-6
2307Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 2-12-4

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2312Tolpar U20 - Stalnye Lisy U20 0-11-3
2313Avto U20 - Belye Medvedi U20 0-04-2
2315Irbis Kazan U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-04-0

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5631Dubnica - Skalica 1-22-4
5632Hk Levice - Hc Bratislava 0-20-4
5633Nova Ves - Hc Topolcany 0-01-5
5634Zilina - Hk Martin 0-20-6

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095G.Lomakin - S.Ayap 17-105-76-12-1
1097A.De Greef - A.Molcan 14-106-22-62-1
7020M.Elgin - S.Walkow 4-123-61-60-2
7022T.Khabibulin - S.Freund 15-166-36-71-2
7023P.Kotov - D.Popko 13-96-37-62-0
7769A.Golubev - V.Durasovic 10-136-74-60-2
7772N.Serdarusic - A.Bulitski 12-46-26-22-0
7773R.Galfinger - L.Klein 1-120-61-60-2
7776J.De Jong - V.Orlov V-VV-VV-VV-V
7796M.Vrbensky - M.Moraing 6-123-63-60-2

CHALLENGER NUR SULTAN II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070L.Klein A.Molcan - J.Cerretani S.Walkow V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER POTCHEFSTROOM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1141F.Reboul - C.Van Wyk 12-66-36-32-0
1144M.Sibanda - C.Lock 13-107-66-42-0

DAVIS KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1590A.Khan A.Qureshi - B.Kavcic T.Kocevar Desman 13-96-37-62-0

ITF GEELONG 04ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5702H.Bourchier - B.Nkomba 12-46-26-22-0
5703M.Romios - W.Maher 16-134-66-32-1
5704A.Crnokrak - J.Court 12-56-36-22-0
5705Y.Hsu - J.Delaney 13-57-56-02-0

ITF GEELONG 04A PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5674J.Beale T.Fancutt - J.Ibrahim W.Ma 13-97-66-32-0
5675Z.Osborne A.R.Sharma - R.Purcell C.Puttergill 13-107-66-42-0
5676B.Klein S.Puodziunas - A.Addison J.Delaney 14-117-67-52-0
5688R.Noguchi N.Tajima - K.Kawachi K.Takeuchi 20-124-66-12-1
5689A.Crnokrak C.Green - J.Court W.Maher 12-86-46-42-0
5697J.Delaney B.B.Nkomba - A.Taylor J.Taylor 7-131-66-70-2
5699Y.H.Hsu M.Romios - T.Schoolkate D.Sweeny 17-235-77-61-2

ITF IRAPUATO 01A KVALIFIKACIJE ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5714K.Bondarenko - M.Kato 13-96-37-62-0

ITF WOMEN CAIRO SINGLES QUALIFYING W ITF EGY 08ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5707G.Topalova - A.Zolotareva 10-136-74-60-2

ITF WOMEN IRAPUATO SINGLES QUALIFYING W ITF MEX 01ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5710A.Zhu - C.Lister 12-86-46-42-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1882Skanderborg - Mors Thy Handbold 27-19
1886Lemvig - Tvis Holstebro 23-34
1887Nordsjaelland - Bjerringbro Silkeborg 30-34
1888Aarhus Gf - Ribe Esbjerg Hh 27-23

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5701Ugntu Vnzm - St Petersburg 21-32
5715Sgau Saratov - Zarja Kaspija 36-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1274Lugi - Redbergslids 23-23
1284Malmo - Alingsas 19-29

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6602Usti Nad Labem - Black Volley Beskydy 0-11-12-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6633Paok - Iraklis 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7356Ks Cuprum Lubin - Banimex Bedzin 1-01-13-2

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2264Maliye Milli Piyango - Ziraat Ankara 1-01-12-3

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
5331Houston Astros - Detroit Tigers 2-1
5333Miami Marlins - New York Mets 1-1
5334Minnesota Twins - St Louis Cardinals 0-3
5373Philadelphia Phillies - New York Yankees 3-1
5374Chicago White Sox - Cincinnati Reds 3-3
5379Arizona Diamondbacks - Kansas City Royals 4-4
5382San Diego Padres - L A Dodgers 2-14
5383Atlanta Braves - Boston Red Sox 1-2
5390Texas Rangers - Oakland Athletics 0-5
5398Milwaukee Brewers - Seattle Mariners 2-1

PARIZ - NICA ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3173S.Bennett - C.Ewan 1-0
3174P.Ackermann - C.Bol 1-0
3176E.Viviani - G.Nizzolo 0-1
4350P.Sagan - M.Matthews 1-0
4371J.Stuyven - O.Naesen 1-0
4373N.Bouhanni - R.Barbier 1-0
4380I.Garcia Cortina - A.Pasqualon 0-1
4525M.Sarreau - E.Theuns 0-1
4529J.Degenkolb - M.Walscheid 0-1
4532J.Alaphilippe - M.Schachmann 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 167914161923242629333438394250606870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 723293032
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 316242532
arrow DA Multi-Daily A 6/99 182052616472
arrow DB Multi-Daily B 6/99 102729515887
arrow DC Multi-Daily C 6/99 123039417982
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1119232526283031363742475254555759646770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 145812171822232933353649545556586465
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1011193034
arrow FK Finska Keno D 20/70 25789111216183033373945515255616567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 910152630313235384246475253565760616770
arrow FR Francuska 5/49 526334142
arrow FT Finska Keno T 20/70 124513181920293238424346475055606466
arrow GO Njemačka Keno 20/70 49101417303133343537383941495054596163
arrow IL Illinois 6/52 122532414450
arrow LD Latvija Keno D 20/62 358916182023253032353640424549525661
arrow LE Latvija Keno E 20/62 518192021222426303137404246474951545557
arrow LM Latvija Keno M 20/62 278914202223253538404151525456575861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 810293539
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 2419213343
arrow NP New York Pick 10 20/80 416192023333437384045505253555661636880
arrow OH Ohio Classic 6/49 71819242536
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61924374245
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1015182021263243525354556061656669757679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1417242528293233384244474863656668707476
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 210141722
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101314193643
arrow SI Singapur 6/49 41114222947
arrow TK Tennessee Cash 5/35 111122435
arrow WA Washington 6/49 171928333742
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1315162228
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 411121416171925293544464748495961677480