Utorak 10.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6618Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk - - 0-11-2
6619Blackpool - Tranmere - - 0-21-2
6620Bristol Rovers - Sunderland - - 1-02-0
6621Burton Albion - Bolton - - 1-22-2
6622Boca Juniors - Independiente Medellin - - 1-03-0
6623Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets - - 0-00-1

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Us Biskra - Wa Boufarik gosti20-11-1
1368Bordj Bou Arreridj - Es Setif gosti660-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6126Ca Talleres De Remedios - Ca San Miguel gosti280-11-2

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5416Platense - Deportivo Madryn gosti440-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6161Cs Dock Sud - Deportivo Merlo domaći221-13-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6166Ca Lugano - Deportivo Muniz domaći500-01-0
6167Yupanqui - Cs Barracas domaći51-12-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Kapfenberg - Juniors Oo Fc gosti220-22-2

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5417Yangon United - Houngang United domaći810-01-0
6613Lao Fc - Ho Chi Minh City Fc gosti720-00-2

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6190Dinamo Brest - Isloch - - 0-00-0

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8408Nacional Am - Amazonas Fc Am gosti240-10-3

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Ceilandia Esporte - Bosque Formosa Ec Df gosti30-11-3

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5438Botafogo - Parana Clube Pr domaći121-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11350Santiago Wanderers - Palestino domaći780-01-2
11351Huachipato - Audax Italiano domaći152-02-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6244Cd Deportes Valdivia - Union San Felipe gosti420-12-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9923Al Moqawloon Al Arab - Talaea El Gaish domaći451-01-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5062Blackpool - Tranmere gosti370-21-2
5066Bristol Rovers - Sunderland domaći391-02-0
5067Burton Albion - Bolton gosti201-22-2
5069Portsmouth - Fleetwood gosti191-12-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11838Carlisle - Newport County domaći52-02-0
2969Carlisle - Newport County domaći52-02-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6454Ashton United - Mickleover Sports gosti210-13-1
6457Morpeth Town - Hyde United domaći132-02-1
6459Nantwich Town - South Shields gosti470-00-1
6460Radcliffe Borough - Buxton VVV-VV-V
6461Stafford Rangers - Gainsborough domaći121-02-2
6462Warrington - Matlock Town gosti480-03-2
6463Whitby Town - Grantham gosti320-11-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Dagenham Redbridge - Fylde gosti470-01-2
1312Notts County - Aldershot gosti171-13-1
1313Woking - Barnet gosti260-11-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4651Billericay Town - Concord Rangers VVV-VV-V
4682Tonbridge - Maidstone United VVV-VV-V

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3162Kettering - Hereford - - 0-00-0
3172Kings Lynn - Bradford Park Avenue gosti260-10-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6464Bishop S Stortford - Enfield gosti240-10-1
6465Horsham - Bognor Regis Town gosti230-10-2
6466Margate - Wingate Finchley domaći231-01-0
6467Merstham - Corinthian Casuals VVV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4864Biggleswade Town - Barwell VVV-VV-V
4871Coalville Town - Tamworth VVV-VV-V
4880St Ives Town - Hednesford domaći660-01-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4884Hartley Wintney - Hendon VVV-VV-V
4889Harrow Borough - Salisbury gosti152-12-2
4893Poole Town - Beaconsfield Town domaći172-03-1
4897Tiverton - Chesham United VVV-VV-V
4898Weston Super Mare - Merthyr Town VVV-VV-V

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6470Mohun Bagan - Aizawl domaći800-01-0
6471Neroca Fc - Minerva Punjab domaći52-14-3

IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6625Ucc United - Cobh Ramblers gosti1050-00-0
6626Galway - Athlone domaći490-02-0
6627Longford - Cockhil Celtic VVV-VV-V
6628Wexford Youths - Bray domaći550-01-1

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5439Kr Reykjavik - Leiknir Reykjavik domaći252-04-3

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5482Bolivar - Tigre domaći480-02-0
5483Santos - Delfin Sc domaći291-01-0
5484Universidad Catolica - America De Cali gosti221-11-2
5489Boca Juniors - Independiente Medellin domaći351-03-0
5493Club Libertad - Caracas domaći191-23-2
5494Palmeiras - Club Guarani Asuncion domaći530-03-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1288Jaguares De Cordoba - Cucuta Deportivo gosti10-10-3
1314La Equidad - Depotivo Pasto domaći720-01-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5152Rb Leipzig - Tottenham domaći102-03-0
5153Valencia - Atalanta gosti31-23-4

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894Atalanta - Valencia - - 0-01-0
5907Tottenham - Rb Leipzig - - 0-00-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6639Kuching Fa - Terengganu Fc Ii gosti41-11-2
6640Kelantan - Kelantan United Fc domaći341-02-0
6641Negeri Sembilan - University Kebangsaan Malaysia Fc domaći251-02-0
6642Perak Fa Ii - Penang Fa gosti200-11-1
6643Pahang Fa - Sabah domaći211-02-0
6644Pdrm Fa - Johor gosti850-00-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5446Toluca - Tijuana domaći72-13-4

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6593Austrija - Svicarska gosti81-11-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6728Jong Nec Nijmegen - Jong Herecles gosti231-32-5
6729Jong Pec Zwolle - Jong Feyenoord gosti162-04-0
6731Jong Sc Cambuur - Jong Sbv Excelsior gosti191-13-4
6732Jong Groningen - Jong Sc Heerenveen gosti450-11-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4178Krasnodar 2 - Chertanovo Moscow gosti430-11-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1844Al Kawkab - Jeddah Club gosti50-21-2
1845Al Bukayriyah Fc - Najran Sc domaći192-13-1
1846Al Tai - Al Batin domaći321-01-0
1847Hetten Fc - Al Jeel gosti600-00-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Psni - Dundela Fc gosti211-12-4
1810Dergview - Newry City Afc gosti500-01-2

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5466Partizan Belgrade - Spartak Subotica domaći241-04-0

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1852Montreal Impact - Olimpia Cd gosti150-21-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Dundee - Ayr United domaći111-02-0
1400Inverness Caledonian Thistle - Queen Of The South domaći301-03-1
1453Partick Thistle - Dunfermline gosti720-01-1
5102Dundee - Ayr United domaći111-02-0
5103Inverness Caledonian Thistle - Queen Of The South domaći301-03-1
5131Partick Thistle - Dunfermline gosti720-01-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1480Stranraer - Montrose gosti720-00-1
5133Stranraer - Montrose gosti720-00-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2308Elgin - Cowdenbeath gosti70-13-2
2309Stirling Albion - Cove Rangers gosti90-51-7

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5595Eibar - Real Sociedad gosti160-11-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5605Boluspor - Adanaspor gosti150-12-1
5606Altay Izmir - Hatayspor gosti560-02-1
5607Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Karagumruk domaći441-01-3
5608Balikesirspor - Bursaspor gosti150-21-3

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1906Sharjah - Al Ain gosti42-32-3
1908Baniyas - Al Dhafra - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2982Ferro Carril Oeste - Bahia Basket 82-83
3032Atenas Cordoba - Penarol Mar Del Plata 90-71

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2195Sao Paulo Fc - Bauru Basket Sp 99-64
2238Sc Corinthians Paulista - Mogi Das Cruzes 78-70

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1925Flammes Carolo Basket - Basket Landes 74-74

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5663Helsinki Seagulls If - Lahti Basketball 91-72
5665Lapuan Korikobrat - Kaarinan Ura Basket 82-68

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5816Asvel Basket - As Monaco 95-83

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2078Paris Basketball - Ujap Quimper 29 79-71
2079Ada Blois Basket 41 - Bc Gries Oberhoffen 91-66
2087Aix Maurienne Savoie Basket - Poitiers 86-74
2088Asc Denain Voltaire Ph - Hermine Nantes Basket 69-52
2089Ja Vichy Clermont - Saint Quentin 89-97
2097Lille Metropole - Bc Souffelweyersheim 86-60
2112Saint Chamond - Sluc Nancy 86-83
2148Antibes Sharks - Provence Basket 72-65
2149Rouen - Alm Evreux Basket 76-81

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1222Ironi Ness Ziona - Hapoel Beer Sheva 83-76

LIGA PRVAKA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1128Banvitspor - Cez Nymburk 72-86
1138Bc Lietkabelis - Tecnyconta Zaragoza 88-90
1139Telekom Baskets Bonn - Aek Athens 86-90
1140Telindus Oostende - Iberostar Tenerife 75-69

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1044Indiana Pacers - Boston Celtics 111-114
1045Washington Wizards - New York Knicks 122-115
1046Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 108-103
1053Houston Rockets - Minnesota Timberwolves 117-111
1054Memphis Grizzlies - Orlando Magic 115-120
1059San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 119-109
1060Portland Trail Blazers - Phoenix Suns 121-105
1061Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 107-131
1062Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets 102-104

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3067Wake Forest Demon Deacons - Pittsburgh Panthers 72-81
3068Fairfield Stags - Manhattan Jaspers 43-61
3071Prairie View Panthers - Alabama A M Bulldogs 82-60
3075Iona Gaels - Canisius Golden Griffins 70-60
3107Robert Morris Colonials - St. Francis Pa Red Flash 77-67
3108Stony Brook Seawolves - Hartford Hawks 58-64
3110Vermont Catamounts - Maryland Baltimore 81-74
3112Virginia Tech Hokies - North Carolina Tar Heels 56-78
3113Sc State Bulldogs - Howard Bison 63-70
3118Southern University Jaguars - Alabama State Hornets 67-53
3119Texas Southern Tigers - Grambling St Tigers 75-62
3121Jackson State Tigers - Alcorn State Braves 69-52
3122Niagara Purple Eagles - Marist Red Foxes 56-54

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5817Eisbaren Bremerhaven - Ehingen Urspringschule 113-57

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1926Dynamo Moscow - Mba Moscow 39-72

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1930Helios - Cedevita Olimpija 69-82
1935Kk Rogaska - Krka 75-71

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1953Jamtland - Sodertelje 98-94
1954Kfum Nassjo - Koping Stars 80-84
1955Norrkoping - Djurgarden Basket 117-83
1979Wetterbygden Stars - Kfum Umea 97-99

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2964Charlotte Checkers - Cleveland Monsters 2-02-1
2965Colorado Eagles - Texas Stars 1-24-5
2966Tucson Roadrunners - San Diego Gulls 0-03-0
2967Stockton Heat - San Jose Barracuda 2-14-7

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1307Bolzano - Orli Znojmo VV-VVVV-VV
1308Black Wings Linz - Kac VV-VVVV-VV
1317Graz 99ers - Vienna Capitals VV-VVVV-VV
1318Vsv - Red Bull Salzburg VV-VVVV-VV

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1369Olomouc - Zlin 0-11-3

ČEŠKA 2. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1602Hc Rt Torax Poruba - Dukla Jihlava 2-02-2
1656Slavia Prague - Horacky Fk Trebic 0-02-3

CESKA 1.LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1373Mountfield Hk - Karlovy Vary 0-13-5

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5853Esbjerg - Sonderjyske 0-11-4
5854Odense - Rungsted 2-13-6
5866Roedovre - Frederikshavn 0-12-2
5869Herning - Aalborg 2-010-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5475Hpk - Kalpa 1-12-1
5476Ilves - Assat 0-03-1
5477Jyp - Tappara 1-13-3
5478Karpat - Lukko 0-41-5
5479Kookoo - Hifk 0-25-2
5480Saipa - Jukurit 0-11-1
5481Tps - Sport 1-04-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1745Rouen - Angers V-VV-V
1773Scorpions De Mulhouse - Amiens 0-04-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1015Montreal Canadiens - Nashville Predators 0-02-4
1021New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 1-12-5
1029Philadelphia Flyers - Boston Bruins 0-00-2
1031Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning 1-02-1
1034Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes 1-12-5
1037Dallas Stars - New York Rangers 0-22-4
1039Anaheim Ducks - Ottawa Senators 4-05-2
1040Vancouver Canucks - New York Islanders 2-24-4

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5575Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 0-11-2
5576Dynamo Moscow - Spartak Moscow 0-04-1

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5610Avto U20 - Belye Medvedi U20 0-21-2
5611Tolpar U20 - Stalnye Lisy U20 1-02-2
5612Omskie Yastreby U20 - Mamonty Yugry U20 0-11-2
5613Irbis Kazan U20 - Sibirskie Snaipery U20 2-12-2
5614Krasnaya Armiya U20 - Mhk Dynamo U20 2-03-1
5615Loko Yaroslavl U20 - Riga U20 2-04-0
5616Dinamo St Petersburg U20 - Almaz U20 0-10-3
5617Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20 1-11-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5910Dukla Michalovce - Dvtk Jegesmedvek V-VV-V
5911Banska Bystrica - Kosice V-VV-V
5947Detva - Nitra V-VV-V
5952Trencin - Slovan Bratislava V-VV-V
5953Zvolen - Poprad V-VV-V
5954Nove Zamky - Mac Ujbuda V-VV-V

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6037Djurgardens If - Rogle 2-13-2
6062Farjestads - Linkopings 1-12-4
6064Hv 71 - Lulea 1-02-1
6107Malmo - Frolunda 0-10-3
6108Orebro - Leksand 1-04-0
6109Oskarshamn - Brynas 1-25-4
6110Skelleftea - Vaxjo 1-12-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6034Bjorkloven - Modo 2-03-3

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7023P.Kotov - D.Popko 13-96-37-62-0
7024A.Nedovyesov - R.Safiullin V-VV-VV-VV-V
7025M.Torpegaard - D.Yevseyev 13-76-17-62-0
7029S.Fayziev - N.Zimonjic 13-76-17-62-0
7030J.Rodionov - T.Kamke 13-96-37-62-0
7031A.Karatsev - R.Haase 13-77-66-12-0
7032M.Safwat - G.Lomakin 12-66-26-42-0
7776J.De Jong - V.Orlov V-VV-VV-VV-V
7802A.Zakharov - Y.Maden V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER NUR SULTAN II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070L.Klein A.Molcan - J.Cerretani S.Walkow V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042A.Karatsev P.Kotov - S.Freund E.Ymer 12-46-36-12-0
1043T.Khabibulin K.Kravchuk - T.Griekspoor B.Van De Zandschulp 12-146-76-70-2

CHALLENGER POTCHEFSTROOMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065L.Musetti - S.Carr 13-76-27-52-0
5666V.Hunter - L.Miedler 8-152-66-31-2
5667D.Brown - C.Denolly 14-117-67-52-0
5668S.Doumbia - M.Gengel 12-66-46-22-0

CHALLENGER POTCHEFSTROOM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098B.Bonzi M.Martineau - V.Caripi V.Hunter 13-96-37-62-0
1101R.Arends K.Montsi - D.Kalenichenko F.Ornago 17-224-67-61-2
1113S.Rawat M.Veldheer - G.M.Becker P.Malan V-V6-3V-VV-V
5264E.Karlovskiy T.Simon - D.Masur R.Ortega Olmedo 22-245-76-41-2

ITF KAZAN 02ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5706S.Pogosian - M.Ratniuk 5-124-61-60-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5609Karvina - Plzen 27-24

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5618Silkeborg - Copenhagen Haandbold 26-28

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5628Tatabana - Veszprem 26-33

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5630Elverum - Oif Arendal 27-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5643Hk Varberg - Ystads If 25-24
5644Ifk Ystad - Guif 37-36
5650Kristianstad - Savehof 32-20
5658Skovde - Onnereds Hk 35-24

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1174America Volei - Denk Academy Maringa Volei 0-10-23-2
1185Cc Valinhos - Sollys Osasco 0-11-11-3
1188Cr Flamengo - Fluminense Fc 1-02-02-3
1192Cristovao Caetano - Concilig Volei Bauru 0-10-20-3
1206Ec Pinheiros - Sesc Rj 0-10-20-3
1207Minas - Praia Clube 0-11-13-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2293Wiesbaden - Munster 0-10-21-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2305Scm Gloria Buzau - Remat Zalau 0-11-11-3

SVJETSKA LIGA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1126Srbija - Spanjolska 11-13

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
1274Boston Red Sox - St Louis Cardinals 3-2
1280Detroit Tigers - Pittsburgh Pirates 4-1
1283Miami Marlins - Washington Nationals 3-2
1284New York Yankees - Toronto Blue Jays 2-4
1287Philadelphia Phillies - Minnesota Twins 5-1
1290Chicago White Sox - Texas Rangers 2-9
1291San Francisco Giants - Chicago Cubs 3-16
1292Seattle Mariners - L A Angels 3-1

PARIZ - NICA ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7328C.Bol - E.Viviani 1-0
7329J.Degenkolb - M.Matthews 0-1
7330J.Alaphilippe - T.Benoot 1-0
7331M.Pedersen - S.Vanmarcke 0-1
7333M.W.Schmidt - K.Neilands 1-0
7334M.Schachmann - V.Nibali 1-0
7337N.Bouhanni - B.Coquard 1-0
7340N.Politt - S.Higuita 1-0
7341P.Ackermann - G.Nizzolo 0-1
7342P.Sagan - M.Walscheid 1-0
7343S.Bennett - C.Ewan 0-1
7346T.Kangert - M.Woods 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 10142224253237
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2778798489
arrow BL Belgija Keno 20/70 89151620232833354142434751545859656768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1820222733
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 4581113
arrow CO Connecticut 6/44 6912172125
arrow DA Multi-Daily A 6/99 31375769396
arrow DB Multi-Daily B 6/99 194252919299
arrow DC Multi-Daily C 6/99 5646667892
arrow EM Euro Millions 5/50 1123303743
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 411121319272829323536374345464753545769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 345722272829303135363740434452566265
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1922232633
arrow FK Finska Keno D 20/70 518202123323334394042434546505356616768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 610172526272933354145565960626366676870
arrow FT Finska Keno T 20/70 2341718282933434551535659606165666869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1011182126283335394041424449535764666769
arrow IT Italija 6/90 83541435780
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5891112171926293132363839404344495158
arrow LE Latvija Keno E 20/62 15689101718192326283740455152545560
arrow LM Latvija Keno M 20/62 14689111423282933353640424850556061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1824273235
arrow NP New York Pick 10 20/80 356818192023242830313335394557727377
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 156713222728313335414548556061676874
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 24111719202123253038425053565864707780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 36112425
arrow PO Poljska 6/49 62532354144
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4711122027
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 617485469
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 512222325
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 17102224273134363842485056596069717980