Srijeda 11.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3789Fk Teplice - Slovan Liberec - - V-VV-V
3792Yeni Malatyaspor - Trabzonspor - - 1-21-3
3868Dinamo Kiev - Olexandria - - 0-00-0
3869Sao Paulo Sp - Ldu Quito - - 2-03-0
3870Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit - - 1-21-5
3881Atlanta Hawks - New York Knicks - - 0-00-1

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8404Paradou Ac - Asm Oran domaći52-14-1
8405Usm Bel Abbes - Amal Bou Saada domaći301-03-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Sarmiento - Douglas Haig domaći111-03-0
9798Argentinos Jrs - Canuelas Fc domaći51-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9802Argentino De Rosario - Central Ballester domaći91-01-1
9803Puerto Nuevo - Claypole VVV-VV-V

ARMENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Fc Ararat Armenia - Gandzasar Kapan domaći540-01-0
1309Banants - Fc Noah gosti290-10-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8522Bashundhara Kings - Tc Sports Club domaći182-15-1
8523Svay Rieng Fc - Than Quang Ninh gosti361-11-4
8524Ceres Negros Fc - Putra Samarinda domaći351-04-0
8525Chennai City - Maziya Src domaći111-02-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8406Royal Pari Sion - Always Ready domaći11-04-1
8407Club Atletico Palmaflor - Oriente Petrolero domaći361-01-0
9807San Jose Oruro - Blooming domaći231-01-0

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9808Penarol Am - Sao Raimundo Ec Am domaći860-01-0

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1373Itabaiana - Confianca Se gosti590-00-1
1392Sergipe - Ad Frei Paulistano Se gosti321-11-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8437Fortaleza - Pacajus domaći191-03-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10104Atletico Go - Sao Jose domaći332-02-0
10106Cruzeiro - Crb gosti170-10-2
1369Ferroviaria - America Mineiro - - 0-00-0
1370Figueirense - Fluminense domaći830-01-0
1371Juventude - America Rn gosti370-11-1

BRAZIL MARANHENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9815Imperatriz - Moto Club gosti140-10-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8438Portuguesa Santista - Red Bull Brasil Sp domaći101-03-1

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9828Altos Pi - Flamengo domaći381-01-2
9829River Pi - Picos Pi gosti480-00-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1146Fk Teplice - Slovan Liberec VVV-VV-V

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3128Tanta - Wadi Degla - - 0-00-0
3129Enppi - Pyramids Fc gosti860-00-1
3136Al Ahly - Smouha - - 0-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6468Kingstonian - Cheshunt Fc gosti390-12-4
6469Lewes - Haringey Borough domaći152-02-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4899Farnborough - Taunton Town domaći23-04-0

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Tartu Jk Tammeka - Flora Tallinn gosti160-20-3

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8526Juventus U19 - Real Madrid U19 VVV-VV-V

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8494Ashanti Gold Fc - Bechem United gosti290-10-1
8495Berekum Chelsea - Legon Cities Fc domaći540-02-0
8496Dreams Fc - Karela United Fc - - 0-00-0
8497Ebusua Dwarfs - King Faisal gosti430-12-1
8498Medeama Sc - Eleven Wonders Fc domaći161-02-0
8499Sogakope Wafa - Aduana Stars gosti650-00-1
8500Hearts Of Oak - Accra Great Olympics domaći161-04-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8508Csd Municipal - Coban Imperial domaći62-03-0
8509Deportivo Iztapa - Antigua Gfc domaći291-12-1
8511Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Deportivo Mixco domaći480-02-0
8512Deportivo Guastatoya - Deportivo Malacateco domaći72-03-2
8513Deportivo Sanarate - Deportivo Siquinala domaći101-01-0
9978Xelaju - Csd Comunicaciones gosti410-12-2

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8521Afturelding - Ia Akranes domaći421-01-2

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Colo Colo - Atletico Pr domaći111-01-0
5500Penarol - Wilstermann domaći690-01-0
5525River Plate - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći381-08-0
5536Flamengo - Barcelona Sc domaći392-03-0
5538Independiente Del Valle - Atletico Junior domaći600-03-0
5541Olimpia - Defensa Y Justicia domaći600-02-1
5565Sao Paulo Sp - Ldu Quito domaći142-03-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8656Stellenbosch Fc - Mamelodi Sundowns gosti90-10-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1867Panthere Sportive - Yong Sp. Academy gosti600-01-3
1888Tonnerre Kalara Club - Eding Sport Fc gosti61-21-2
1906Colombe Fc - Stade Renard - - 0-00-0
1908Feutcheu Fc - Ums De Loum gosti80-10-1
1915Sportive De Douala - Pwd Bamenda gosti271-11-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8567Fc Astana - Ordabasy Shymkent gosti380-11-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1471Atletico Fc - Atletico Huila gosti480-01-2
1478Barranquilla Fc - Itagui Leones Fc domaći61-02-3
1574Union Magdalena - Cd Real San Andres domaći143-15-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6438Liverpool - Atletico Madrid domaći431-01-0
6443Paris St Germain - Borussia Dortmund domaći282-02-0

LIGA PRVAKA DUEL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5895Atletico Madrid - Liverpool - - 0-01-0
5902Borussia Dortmund - Paris Saint Germain - - 0-00-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6647Felda United - Melaka United Sa domaći72-03-2
6648Perak Tbg Fc - Petaling Jaya City Fc domaći241-02-0
6649Terengganu - Selangor gosti381-13-3
6650Uitm Perlis - Kedah gosti300-11-1

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3173Fehervar - Zalaegerszeg domaći73-05-0
3174Honved - Paksi Se domaći451-02-0
3176Mezokovesd-Zsory - Puskas Akademia gosti470-01-1
3253Mtk Budapest - Dorogi Fc domaći232-03-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5447Monterrey - Fc Juarez domaći61-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9979Engleska - Spanjolska gosti830-00-1
9980Sad - Japan domaći72-03-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5311Willem - Heerenveen VVV-VV-V
5319Rkc Waalwijk - Groningen VVV-VV-V

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5142Borussia Monchengladbach - Fc Koln domaći321-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Tus 64 Bosinghoven - Cronenberger domaći203-05-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8492Tus Erndtebruck - Westfalia Rhynern gosti450-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8476Aachen - Koln Am VVV-VV-V

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2233Lechia Gdansk - Piast Gliwice domaći570-02-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2671Sarpsborg - Kongsvinger - - 0-00-0
2673Ranheim - Aalesund domaći163-03-1
2699Torns If - Ifk Hassleholm domaći341-11-4

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6755Pfc Sochi - Orenburg domaći242-05-1

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8582Akademija Pandev - Renova gosti380-10-1
8583Makedonija Gp - Fk Borec gosti170-20-2
8584Shkupi - Sileks Kratovo domaći241-01-1
8585Skendija Tetovo - Rabotnicki Skopje gosti540-00-1
8586Vardar Skopje - Fc Struga Trim Lum domaći690-01-0

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1866New York City Fc - Tigres gosti900-00-1
1878America Mexico - Atlanta United Fc domaći113-03-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1596St Mirren - Hearts domaći480-01-0
5072St Mirren - Hearts Of Oak VVV-VV-V

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1850Yeni Malatyaspor - Trabzonspor gosti101-21-3

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6632Umraniyespor - Menemen Belediyespor domaći391-01-1
6634Giresunspor - Kecioerengucu domaći261-01-0
6636Adana Demirspor - Akhisar Bld Spor gosti280-12-3
6637Istanbulspor - Altinordu Fk gosti480-00-2

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8811Fc Minaj - Fc Ingulets domaći311-01-1
8812Alliance Lypova Dolyna - Illichivec Mariupol domaći242-22-4
8813Dinamo Kiev - Olexandria - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4668Club Deportivo Hispano Americano - Ciclista Olimpico De La Banda 103-103 / 115-119

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10591Ec Pinheiros Sp - Rio Claro Basquete 80-86

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8474Bk Decin - Bk Pardubice 87-73

CESKA 1.LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4669Kp Brno - Sokol Hradec Kralove 65-88
4670Bk Zabiny Brno - Blk Slavia Praha VVV-VVV
4671Slovanka Mb - U19 Chance 99-54
4673Sbs Ostrava - Bk Loko Trutnov 76-64

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3123Apop Paphos - Omonia Bc 68-75
3124Bc Apollon Limassol - Enosis Neon Paralimni 81-83

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3149Svendborg Rabbits - Randers Cimbria 72-74

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8486Rsk Rakvere Tarvas - Bk Jurmala 72-81
8487Tartu Rock - Ttu Kk 100-66

EUROLIGA PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1126Fenerbahce Sk - Tango Bourges Basket 84-75
1128Usk Praha - Schio VVV-VVV
1138Lyon Asvel - Nadezhda Orenburg 78-80

EUROPA KUP PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8488Minsk 2006 - Bakken Bears 87-93
8489Pinar Karsiyaka - Kyiv Basket 88-67
8490Ventspils - Bahcesehir Koleji 90-112
8491Bbc Bayreuth - U Bt Cluj Napoca 100-87

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1139Korihait Uusikaupunki - Korikouvot Kouvola 78-99
1140Pyrinto Tampere - Kataja Joensuu 82-104
1145Salon Vilpas Vikings - Ktp Kotka 97-76

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8475Landerneau Bretagne Basket - Roche Vendee Basket Club 82-86

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3033Breidablik - Haukar 75-67
3055Keflavik - Valur Reykjavik 79-79 / 94-85
3056Kr Reykjavik - Skallagrimur 65-50
3066Snaefell - Umf Grindavik 79-65

LIGA PRVAKA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1144Nizhnyi Novogrod - Dijon 88-79
1171Besiktas Istanbul - Turk Telekom 66-84
1172Peristeri - Hapoel Jerusalem 73-79

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10109Miami Heat - Charlotte Hornets 98-109
1042Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 124-106
1043Atlanta Hawks - New York Knicks 118-118 / 131-136
1047Dallas Mavericks - Denver Nuggets 113-97
1048Oklahoma City Thunder - Utah Jazz VVV-VVV
1049Sacramento Kings - New Orleans Pelicans VVV-VVV / VVV-VVV

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8503Apollo Amsterdam - Zorg Leiden 84-95

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3156Kongsberg Miners - Asker Aliens VVV-VVV

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8485Schalke 04 - Post Sudstadt Karlsruhe 98-91

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3170Zielona Gora - Mks Dabrowa Gornicza 97-74

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8504Kd Hopsi Polzela - Primorska 68-92

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1978Alvik Bbk - Lulea Bbk 78-86

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3171Elazig Il Ozel Idare - Cankaya Universitesi 54-67

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10117Bridgeport Sound Tigers - Toronto Marlies 1-04-1
10118Charlotte Checkers - Cleveland Monsters 0-02-2
10119Grand Rapids Griffins - Iowa Wild 0-04-1
10120Hartford Wolf Pack - Providence Bruins 0-11-3
10121Laval Rocket - Belleville Senators 1-03-0
10122Utica Comets - Syracuse Crunch 1-01-3
10123Lehigh Valley Phantoms - Wilkes Barre Scranton Penguins 0-01-1
10124Rochester Americans - Binghamton Devils 0-02-5
10125Colorado Eagles - Texas Stars 1-24-5
10126Tucson Roadrunners - San Diego Gulls 0-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1213Yunost Minsk - Hc Dinamo Molodechno 1-13-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4723Kettera - Jokipojat 0-05-0
4724Keupa Ht - Heki 0-12-2
4855Koovee - Iisalmen Peli Karhut 1-15-5
4907Roki - Sapko 1-07-0
4913Tuto - K Vantaa 1-03-3

FRANCUSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4968Amiens - Scorpions De Mulhouse 1-12-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1052Chicago Blackhawks - San Jose Sharks 0-16-2
1065Edmonton Oilers - Winnipeg Jets 0-02-4
1068Colorado Avalanche - New York Rangers 1-12-2
1069Los Angeles Kings - Ottawa Senators 1-13-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2398Ska Neva - Bars Kazan 1-44-4
2401Zvezda Moscow - Humo Tashkent 0-11-1

RUSIJA KHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2390Salavat Ufa - Avangard Omsk 2-04-1
2397Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 1-21-5

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1222Krasnaya Armiya U20 - Mhk Dynamo U20 0-10-3
1274Loko Yaroslavl U20 - Riga U20 1-14-2
1280Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20 0-01-1
1283Dinamo St Petersburg U20 - Almaz U20 5-06-1

ŠVEDSKA 2. LIGA DOIGRAVANJEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2961Sodertalje - Vastervik 4-28-6
2962Timra - Bofors 5-18-3
2963Vasteras - Hc Vita Hasten 2-05-2

CHALLENGER NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1070L.Klein A.Molcan - J.Cerretani S.Walkow V-VV-VV-VV-V
1082I.Marchenko - S.Fayziev 12-56-16-42-0
1083E.Couacaud - M.Moraing V-VV-VV-VV-V
1084B.Van De Zandschulp - S.Freund 13-76-27-52-0
3887N.Serdarusic - T.Griekspoor 9-133-66-70-2
7031A.Karatsev - R.Haase 13-77-66-12-0
7802A.Zakharov - Y.Maden V-VV-VV-VV-V
9816B.Van De Zandschulp - R.Safiullin 9-163-66-41-2
9817I.Marchenko - A.Zakharov 14-117-57-62-0
9818J.Rodionov - B.Zapata Miralles 4-122-62-60-2
9822A.De Greef - A.Karatsev V-V1-6V-VV-V
9823M.Torpegaard - J.De Jong V-VV-VV-VV-V
9824M.Safwat - T.Griekspoor 7-131-66-70-2

CHALLENGER NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078S.Ayap G.Lomakin - A.Golubev A.Nedovyesov 5-123-62-60-2
1079N.Serdarusic B.Zapata Miralles - D.Popko J.Rodionov 8-124-64-60-2
1080J.De Jong R.Haase - M.Elgin N.Zimonjic 13-66-17-52-0

CHALLENGER POTCHEFSTROOMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067D.Kalenichenko - S.Rawat 12-177-53-61-2
1088B.Lock - S.Prechtel 13-77-66-12-0
1094D.Pichler - J.Thirouin 12-56-26-32-0
1097M.Sibanda - P.Krstin V-V6-1V-VV-V
1098F.Reboul - G.Becker 12-66-36-32-0
1101M.Veldheer - H.Grenier 12-146-24-61-2
1113F.Ornago - E.Leshem 9-151-66-31-2
5669A.Moundir - T.Simon 8-135-73-60-2
5670K.Montsi - E.Karlovskiy 11-172-67-51-2
5671R.Ortega Olmedo - J.Draper 8-135-73-60-2
5673Y.Oliel - D.Masur 9-135-74-60-2
7019B.Bonzi - M.Martineau 13-77-56-22-0

CHALLENGER POTCHEFSTROOM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085S.Rawat M.Veldheer - D.Brown L.Miedler 8-136-72-60-2
1099B.Lock C.J.Lock - S.Carr C.Denolly 12-56-26-32-0
1100M.Gengel D.Pichler - P.Krstin M.Radojkovic V-VV-VV-VV-V

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8558Aab Handbold - Mors Thy Handbold 27-25

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4650Valence Handball - Saran Loiret Handball 27-33
4652Grand Besancon Doubs Handball - Js Cherbourg Manche Hb 32-32
4654Cavigal Nice - Selestat 29-21
4655Massy Essonne - Billere Hb Pau Pyrenees 26-27

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8568Ibv Vestmannaeyjar - Ir Reykjavik 29-31
8569Fh Hafnarfjardar - Ka Akureyri 32-22
8570Fram - Umf Stjarnan 23-22
8571Valur - Hk Kopavogs 33-26
8572Afturelding - Fjolnir 25-21

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2248Drammen - Follo 32-19
2249Kolstad Handball - Runar 29-26
2264Haslum Hk - Bsk Nif 29-29
2279Naerbo - Fyllingen 27-27
2280St Hallvard - Halden Topphandball 35-34

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1312Byasen Elite - Storhamar 29-33
1313Fana - Follo Hk 33-25
1358Gjerpen - Oppsal If V-V
1363Molde Hk - Fredrikstad 27-31
1366Tertnes - Sola 34-31
1368Vag Handball - Aker V-V

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5066Charlottenlund Sk - Lfh09 37-30
5067Bodoe Hk - Sandejford 15-27
5069Notteroy - Sk Falk 32-23
5102Sandnes Hk - Lillestroem Th 29-26
5103Stavanger - Fjellhammer 20-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2968Azoty Pulawy - Kielce 32-39

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2971Hcm Slobozia - Cs Magura Cisnadiei 19-21
2981Csm Bucuresti - Oltchim Rm Valcea 23-22

SEHA LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
2927Zagreb Ppd - Tatran Presov 28-16

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8587Aik Stockholm - Bodens Bk 29-25
8588Alstermo If - Hammarby 32-27
8589Karra - Hif Karlskrona 25-29
8590Kungalvs Hk - Rimbo Hk 32-34
8591Lindesberg - Aranas 21-23
8592Torslanda Hk - Tyreso If 24-28
8593Rp Linkoping - Skanela If 27-35

AUSTRIJA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8600Posojilnica Aich Dob - Gigasport Ried Innkreis V-VV-VV-V
8601Wesser Graz - Raiffeisen Arbesbach V-VV-VV-V

DANSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2205Brondby Vk - Gentofte Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4661Valepa - Akaa Volley 0-11-11-3
8602Savo Volley - Tiikerit 1-02-03-0

LIGA PRVAKA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8630Kedzierzyn Kozle - Kemerovo 1-01-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8628Evivo Duren - Tv Buhl 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1783Wks Czarni Radom - Olsztyn 0-11-11-3
1799Trefl Gdansk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-02-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2306Cs Arcada Galati - Scmu Craiova 1-02-03-1
2307Unirea Dej - Dinamo Bucharest 0-10-22-3

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2230U Jolidon Cluj - Rapid Aibo Bucuresti 1-02-03-0
4662Csm Volei Alba Blaj - Dinamo Bucharest 1-02-03-0
4663Csm Lugoj - Csm Targoviste 0-11-11-3
4666Metal Galati - Bacau 0-10-20-3
4667Scmu Arges Pitesti - Cso Voluntari 2005 0-11-13-1

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1848Vk Prievidza - Slavia Svidnik V-VV-VV-V
1849Sport Kosice - Vk Spartak Ujs Komarno V-VV-VV-V

SLOVAČKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1923Nove Mesto Nad Vahom - Hit Ucm Trnava V-VV-VV-V

CHALLENGE KUP RAGBI

Br. Susret Kraj
2293Whitehaven Warriors - Dewsbury Rams 16-22
2305Huddersfield Giants - Toronto Wolfpack 0-18

MLB PREDSEZONABASEBALL

Br. Susret Kraj
1400Houston Astros - Washington Nationals 2-6
1453Miami Marlins - New York Yankees 3-1
1480Minnesota Twins - Atlanta Braves 2-3
1592Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles 14-2
1593New York Mets - St Louis Cardinals 7-3
1594Cleveland Indians - Kansas City Royals V-V
1595Texas Rangers - San Francisco Giants 4-6
1602Colorado Rockies - Chicago White Sox V-V
1636L A Angels - Oakland Athletics V-V
1649Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 1-3
1650L A Dodgers - Milwaukee Brewers 4-1

PARIZ - NICA ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9162B.Jungels - T.De Gendt 0-1
9163K.Asgreen - S.Kung 1-0
9164M.Pedersen - T.Scully 1-0
9165M.Schachmann - D.Teuns 1-0
9166N.Politt - M.Wurtz Schmidt 1-0
9167S.K.Andersen - M.Matthews 1-0
9168T.Kangert - V.Nibali 1-0
9169T.Van Garderen - L.Craddock 0-1
9170T.Pinot - N.Quintana 1-0
9180T.Benoot - S.Higuita 1-0
9181V.Campenaerts - J.Alaphilippe 1-0
9182Y.Lampaert - A.Bettiol 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 123222528
arrow AU Austrija 6/45 152931424445
arrow BC British Colombia BC49 6/49 101319232847
arrow BE Belgija 6/45 5911313542
arrow BL Belgija Keno 20/70 136914283137383941434448515254616366
arrow CA Kanada 6/49 52432374344
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1632394041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 410161726
arrow CL Colorado 6/42 102123263740
arrow DA Multi-Daily A 6/99 53852548791
arrow DB Multi-Daily B 6/99 6726688386
arrow DC Multi-Daily C 6/99 234256627298
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3691520212223243033363740515255566468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 57101214161928343536404647525456586366
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 45131432
arrow FK Finska Keno D 20/70 12111216192122293342474951606162636468
arrow FL Florida 6/53 3740424651
arrow FQ Finska Keno V 20/70 59111328303335394043444550545557606365
arrow FR Francuska 5/49 514384546
arrow FT Finska Keno T 20/70 78131624263132333949515558596163646770
arrow GE Njemačka 6/49 72324414749
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1281011121320253031324147485256626467
arrow GR Grčka 6/49 53641444547
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 111416203841
arrow IR Irska 6/47 31016373842
arrow LD Latvija Keno D 20/62 19181922232425272830313638405052585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3681115161925262731353843444549515262
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2681214161927313338394043454647485161
arrow LU Louisiana 6/40 4524252831
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 3715344047
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 915192527
arrow MI Michigan Classic 6/47 31620223542
arrow MS Missouri 6/44 111623263138
arrow NP New York Pick 10 20/80 3781621242531353945505366707172747677
arrow NY New York 6/59 52326344958
arrow OH Ohio Classic 6/49 51326374041
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3916243043
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 25111619202122242942455155565967737577
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 35151724373941424344464851535965667475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 68151924
arrow QU Quebec 6/49 5721233741
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 41722343846
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131718213741
arrow SK Slovačka 5/35 58182033
arrow SL Slovenija 7/39 7101122313239
arrow SW Švicarska 6/42 142030323542
arrow TE Texas 6/54 6924274849
arrow TK Tennessee Cash 5/35 716182231
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 103945465254
arrow UW SAD Powerball 5/69 429495067
arrow VK Viking Lotto 6/48 2717373846
arrow WA Washington 6/49 31314233148
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1361014
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 2415273149
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3491123303234353638545557616567747580