Subota 14.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Alanyaspor - Gaziantep Bb - - 1-01-0
1084Afyon Belediyespor - Darussafaka - - 0-00-1
1085Sao Paulo Sp - Santos - - 0-12-1
1088Godoy Cruz - Boca Juniors - - 1-21-4
1094Zenit St Petersburg - Ural Ekaterinburg - - 4-07-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Mlila - Na Hussein Dey domaći900-01-0
1079Usm Alger - Mc Oran domaći211-14-1
1080Mc Alger - Nc Magra domaći212-03-2

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Om Arzew - As Khroub gosti900-00-1
1116Rc Relizane - Ol. Medea domaći331-02-0
1117Jsm Bejaia - Mo Bejaia gosti60-20-2
1118Mc El Eulma - Drb Tadjenant gosti350-11-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Ca Estudiantes - Ca Temperley domaći182-12-2
1120Mitre Santiago Del Estero - Estudiantes Rio Cuarto - - 0-00-0
1121Ca Alvarado - Independiente Rivadavia gosti550-00-3

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Los Andes - Almirante Brown gosti20-21-3
1140Comunicaciones - Ca Talleres De Remedios domaći391-02-1
1144Ca Colegiales - Deportivo Armenio gosti70-11-2
1145Ca San Miguel - Cd Uai Urquiza gosti190-42-4
1171Club Atletico Acassuso - Argentino De Quilmes VVV-VV-V

ARGENTINA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5419Independiente - Velez Sarsfield domaći640-01-0
5428River Plate - Atletico Tucuman VVV-VV-V
5429Godoy Cruz - Boca Juniors gosti71-21-4

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2312Cscd Laferrere - Berazategui Reserves domaći421-01-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Melbourne City Fc - Western Sydney Wanderers Fc domaći133-05-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8279Melbourne City - Western Sydney Wanderers Fc gosti211-11-1
8280Wellington - Melbourne Victory domaći32-03-0
8281Adelaide - Newcastle Jets gosti410-10-3

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Adelaide Olympic Fc - Adelaide United Fc VVV-VV-V
1113North Eastern Metrostars Sc - Adelaide Blue Eagles domaći32-02-0

AUSTRALIJA NPL JUŽNI WALESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2372Mt Druitt Town Rangers Fc - Wollongong VVV-VV-V
2373Blacktown City Fc - Sutherland Sharks domaći301-03-1
2389North Shore Mariners Fc - Sydney Fc gosti110-30-4
2398Rockdale City Suns - Apia Leichhardt Tigers domaći331-11-1

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1317Avondale Fc - Melbourne Knights domaći124-16-1
1322Hume City - Bentleigh Greens domaći640-01-0
2549Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks domaći171-01-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6232Oud Heverlee - K Beerschot Va VVV-VV-V

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1172Shakhtar Soligorsk - Torpedo Zhodino domaći880-02-0
1173Bate Borisov - Dinamo Minsk gosti112-23-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Bolivar - Wilstermann gosti80-11-1

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3169Ec Iranduba Amazonia Am - Penarol Am gosti730-00-2
3173Amazonas Fc Am - Princesa D. Solimoes domaći72-06-0

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3174Se Ceilandense Df - Paranoa Ec Df - - 0-00-0
3176Sobradinho Df - Luziania Df gosti300-11-4
3177Capital Cf Df - Unai Ec Df gosti730-01-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3178Nova Iguacu - Americano Rj gosti530-01-2
3179Resende - Macae Esporte gosti500-00-1
3180Flamengo - Aa Portuguesa Rj gosti580-02-1
3181Boavista Rj - Cabofriense Rj domaći500-02-0

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3182Ce Aimore Rs - Juventude - - 0-00-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3183Atletico Go - Gremio Anapolis Go gosti450-12-1
3184Vila Nova - Anapolis domaći421-02-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3185Tombense Fc Mg - Caldense gosti291-12-1
3186Villanova - Atletico Mg gosti20-21-3

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1185America Rn - Bahia Ba gosti140-10-2
1188Confianca Se - Crb gosti140-10-1
1192Nautico Pe - Fortaleza gosti330-10-3
1208Imperatriz - Abc gosti401-23-4

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3194Remo - Independente Pa - - 0-00-0
3196Aguia De Maraba - Paragominas Pa domaći680-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3303Aa Internacional Limeira Sp - Palmeiras - - 0-00-0
3304Ferroviaria - Gremio Novorizontino Sp - - 0-00-0
3305Sao Paulo Sp - Santos gosti300-12-1
3507Ec Taubate Sp - Xv De Piracicaba domaći191-01-0
3535Sao Bernardo - Monte Azul domaći900-01-0
3541Sc Atibaia Sp - Gremio Osasco Audax Ec Sp - - 0-00-0
3789Red Bull Brasil Sp - Juventus Sp gosti320-11-2
3869Batatais Fc Sp - Paulista Fc Sp domaći162-02-0
3881Capivariano Fc Sp - Nacional Ac Sp domaći431-02-0
4660Desportivo Brasil Sp - Barretos Sp domaći191-02-2
4666Ae Velo Clube Sp - Ec Sao Bernardo Sp domaći191-01-2
4668Comercial Sp - Marilia domaći261-03-0

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2966Flamengo - Ec Timon Pi domaći52-03-1
2967Piaui Pi - Altos Pi gosti400-10-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9854Cobresal - Universidad Catolica gosti860-00-1
9855Palestino - Universidad De Chile VVV-VV-V
9856Everton De Vina - Deportes La Serena - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9886Mushuc Runa Sc - Macara domaći51-02-0
9887Orense Sc - Ldu Quito VVV-VV-V
9889Delfin Sc - El Nacional VVV-VV-V

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3131Bromley - Chorley VVV-VV-V
3139Dover Athletic - Chesterfield gosti800-01-1
3140Fylde - Aldershot domaći201-01-0
3142Maidenhead United - Stockport domaći271-01-2
3143Notts County - Eastleigh domaći151-04-0
3145Sutton United - Hartlepool domaći31-01-1
3146Woking - Dagenham Redbridge VVV-VV-V
3157Yeovil - Barnet VVV-VV-V
3158Halifax - Ebbsfleet United gosti160-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Braintree Town - St Albans gosti150-10-1
1924Chippenham - Wealdstone domaći141-01-1
1926Concord Rangers - Tonbridge gosti153-23-3
1930Dartford - Chelmsford City domaći392-03-0
1935Dorking Wanderers - Havant Waterlooville domaći371-01-2
1938Dulwich Hamlet - Hemel Hampstead Town gosti550-02-1
1945Eastbourne Borough - Maidstone United domaći421-03-0
1953Hampton Richmond - Oxford City gosti141-11-1
1954Hungerford Town - Bath City gosti450-10-1
1955Welling - Billericay Town domaći590-02-0
1956Weymouth - Slough Town domaći510-02-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1979Alfreton Town - Brackley Town gosti150-22-4
1980Bradford Park Avenue - Curzon Ashton gosti450-10-2
1984Chester - Boston Utd VVV-VV-V
2078Darlington - Farsley Celtic domaći141-12-4
2087Kings Lynn - Guiseley gosti330-10-1
2088Leamington - Kidderminster VVV-VV-V
2097Spennymoor - Hereford domaći52-04-0
2112Telford - Kettering domaći312-03-1
2196York - Altrincham VVV-VV-V

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4654Deportivo Mixco - Xelaju domaći151-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4589Cd Motagua - Olimpia Cd gosti42-14-1
4593Cd Vida - Lobos Upnfm domaći790-01-1
4669Cd Marathon - Cd Honduras Progreso domaći441-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Neroca Fc - Chennai City domaći11-22-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1212Chennaiyin Fc - Atk Fc gosti100-11-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4670Persik Kediri - Persiraja Banda gosti20-10-1
4671Psis Semarang - Arema Cronus domaći451-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2076Baroka Fc - Black Leopards domaći810-01-0
2148Highlands Park Fc - Mamelodi Sundowns - - 0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3610Perez Zeledon - Deportivo Saprissa domaći121-01-1
3611Deportiva Alajuelense - Universidad De Costa Rica domaći153-06-1

MALEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Johor - Felda United domaći211-01-1
1264Melaka United Sa - Pahang Fa gosti670-00-1
1267Petaling Jaya City Fc - Terengganu VVV-VV-V
1268Sabah - Perak Tbg Fc domaći52-12-2
5439University Kebangsaan Malaysia Fc - Johor Darul Takzim Fc Ii - - 0-00-0
5447Sarawak - Kuala Lumpar gosti320-11-2
5448Kelantan United Fc - Negeri Sembilan domaći201-03-0
5449Penang Fa - Kuching Fa - - 0-00-0
5460Selangor Fc Ii - Perak Fa Ii domaći291-02-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Ca Youssoufia Berrechid - Mouloudia Club Of Oujda VVV-VV-V
1270Olympic Safi - Moghreb Tetouan VVV-VV-V

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8514Debreceni - Zalaegerszeg gosti300-20-3
8515Ferencvaros - Kaposvar domaći381-05-0
8517Honved - Varda gosti430-21-5
8518Mezokovesd Zsory - Puskas Akademia - - 0-00-0
8519Ujpest - Paksi Se domaći570-01-1
8520Fehervar - Diosgyor domaći880-01-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Dunakanyar - Kazincbaricika Bsc domaći710-00-1
2235Ujbuda - Tiszakecske Fc - - 0-00-0
2266Bfc Siofok - Dorogi Fc - - 0-00-0
2267Mtk Budapest - Vasas domaći620-03-1
2269Nyiregyhaza - Gyor gosti630-00-1
2270Szeged - Budaorsi domaći201-01-0
2386Szombathelyi Haladas - Bekescsaba domaći73-13-1
2390Szolnoki - Csakvar domaći211-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6653San Luis - Puebla gosti140-10-1
6654Leon - Unam Pumas domaći122-13-1
6655Tigres - Fc Juarez gosti280-13-2
6656Chivas - Monterrey domaći201-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9985Correcaminos Uat - Zacatepec gosti130-11-2
9987Dorados De Sinaloa - Tampico Madero Fc gosti71-12-2

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5463Leon - Pumas Unam U20 domaći112-13-1
5464Tigres - Fc Juarez domaći141-01-1
5465Atletico San Luis - Puebla gosti650-01-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3734Art Municipal Jalapa - Managua Fc domaći660-01-1
3736Cd Ocotal - Juventus Fc - - 0-00-0
3737Diriangen Fc - Real Esteli domaći421-02-0

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4512Hamilton Wanderers Afc - Tasman United domaći181-23-3
4519Canterbury - Wellington Phoenix Academy gosti260-11-1
4521Eastern Suburbs Afc - Auckland gosti600-00-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8636Widzew Lodz - Skra Czestochowa VVV-VV-V

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Fc Minsk - Neman Grodno gosti330-11-1
1234Sundsvall - Umea domaći162-12-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6759Orenburg - Spartak Moscow domaći171-11-3
6760Zenit St Petersburg - Ural Ekaterinburg domaći94-07-1
6761Arsenal Tula - Rubin Kazan gosti430-10-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2565Ska Khabarovsk - Nizhny Novgorod domaći111-02-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2395Biolog Novokubansk - Dinamo Stavropol domaći63-03-0
2396Spartak Nalchik - Volgar gosti250-10-4
2397Legion Dynamo - Mashuk Kmv domaći52-03-0
2411Druzhba Maikop - Alaniya Vladikavkaz domaći500-01-0
2412Fc Alania Vladikavkaz - Krasnodar 3 domaći271-04-0
2422Ska Rostov - Sc Makhachkala domaći181-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279Fk Tsc Backa Topola - Fk Radnik Surdulica domaći451-12-1
1280Vozdovac - Partizan Belgrade gosti620-01-2
1283Javor Ivanjica - Cukaricki Belgrade domaći311-12-2
1284Mladost Lucani - Indija domaći291-12-1
1285Radniki Nis - Fk Macva Sabac domaći191-13-1
1288Spartak Subotica - Vojvodina Novi Sad - - 0-00-0
1290Crvena Zvezda - Napredak domaći221-03-0
1291Proleter Novi Sad - Fk Rad domaći301-05-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1881Denizlispor - Genclerbirligi domaći540-01-0
1882Alanyaspor - Gaziantep Bb domaći421-01-0
1886Konyaspor - Fenerbahce domaći411-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10011Karagumruk - Altay Izmir domaći62-02-2
10012Bursaspor - Boluspor domaći71-11-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2248Al Dhafra - Al Wahda domaći81-01-2
2249Baniyas - Al Ittihad Kalba gosti430-12-1
2264Fujairah Fc - Sharjah gosti190-10-3

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10031Fk Lviv - Karpaty Lviv gosti270-11-1
10032Olexandria - Kolos Kovalivka gosti351-14-2
10033Sc Dnipro 1 - Illichivec Mariupol domaći640-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10579Fenix - Progreso VVV-VV-V
10580Ca Boston River - Montevideo Wanderers VVV-VV-V
10581Defensor Sporting - Montevideo City Torque VVV-VV-V

AUSTRALIJA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1095Sydney Kings - Perth Wildcats 96-111

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1990Sc Corinthians Paulista - Minas Tenis Clube Mg 70-77
1991Ec Pinheiros Sp - Universo Brasilia 106-71

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1273Bristol Flyers - Glasgow Rocks 71-89

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2122Keflavik - Snaefell V-V

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1721Kyoto Hannarizu - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 70-83
1726Niigata Albirex Bb - Ryukyu Golden Kings Okinawa 69-83
1733San En Neo Phoenix - Toyama Grouses 69-69 / 80-79
1746Shiga Lake Stars - Toyota Alvark Tokyo 60-85
1747Sun Rockers Shibuya - Akita Northern Happinets 84-79
1764Chiba Jets - Tochigi Brex V-V
1852Osaka Evessa - Shimane Susanoo Magic 93-80
1867Brave Thunders Kanagawa - Levanga Hokkaido 97-71

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2206Dynamo Kursk - Spartak Moscow Region 75-71

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3187Borac Cacak - Vojvodina Novi Sad 76-63
3193Kk Napredak Aleksinac - Kolubara La 2003 92-66

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2077Gaziantep Basketbol - Banvitspor 73-63
2080Galatasaray Sk - Pinar Karsiyaka 74-79
2081Itu Bk - Buyukcekmece Basketbol 86-63
2082Afyon Belediyespor - Darussafaka 81-83

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2083Galatasaray - Fenerbahce Sk 80-77
2084Elazig Il Ozel Idare - Hatay Bsb 69-76
2085Besiktas Istanbul - Adana Basketbol 97-93
2100Kayseri Basketbol - Cukurova Basketbol 70-94
2113Cankaya Universitesi - Botas Sk 86-60

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1097Hk Neman Grodno - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-10-4

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2170Stalnye Lisy U20 - Tolpar U20 0-21-2
2177Belye Medvedi U20 - Avto U20 1-03-0
2178Mhk Dynamo U20 - Krasnaya Armiya U20 0-00-1
2180Spartak Moscow U20 - Ska 1946 U20 0-10-4
2192Almaz U20 - Dinamo St Petersburg U20 1-03-3
2194Riga U20 - Loko Yaroslavl U20 0-11-4
2198Mamonty Yugry U20 - Omskie Yastreby U20 0-11-2

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2199Csurgoi - Dabas Kc Vse V-V
2200Ftc Budapest - Balatonfuredi V-V
2204Komloi - Mezokovesdi V-V

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2208Bekescsaba - Szombathelyi Kka V-V

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1292Rk Zeleznicar 1949 - Rk Dinamo 33-36
1312Partizan Belgrade - Rk Obilic 28-25
1313Rk Rudar Kostolac - Rk Vojput 27-28
1314Samot 65 - Rk Proleter Zrenjanin 28-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8672Redbergslids - Hk Varberg 30-32
8673Guif - Lugi 27-32

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3197America Volei - Minas V-VV-VV-V
3198Apan Blumenau - Denk Academy Maringa Volei V-VV-VV-V
3199Funvic Taubate - Sesi Sp V-VV-VV-V
3207Ponta Grossa Volei - Sada Cruzeiro V-VV-VV-V
3238Sao Francisco Saude Volei Ribeirao - Sesc Rj V-VV-VV-V

BRAZIL 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3242Concilig Volei Bauru - Sollys Osasco V-VV-VV-V

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1262Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Lokomotiv Kaliningrad Region 0-11-13-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2123Galatasaray - Arhavi Bld 1-02-03-0
2140Belediye Plevne - Halkabank Ankara 0-10-20-3
2147Bursa B.Sehir Bld - Beledyesi 0-11-11-3
2162Fenerbahce - Inegol Belediyespor 1-02-03-0
2165Ziraat Ankara - Sorgun Genclik 0-11-13-1
2166Maliye Milli Piyango - Arkas Izmir 1-01-13-2

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4724Manly Sea Eagles - Melbourne Storm 4-18
4725St. George Illawarra - Wests Tigers 14-24

QUEENSLAND KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5058Burleigh Bears - Wynnum Manly Seagulls 34-6
5059Easts Tigers - Central Capras 44-4
5060Souths Logan Magpies - Papua New Guinea Hunters 30-32
5061Tweed Heads - Northern Pride 16-10

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
4573Jaguares Argentina - Otago Highlanders V-V
4575Act Brumbies - Nsw Waratahs V-V

PARIZ - NICA ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4684A.Paret.Peintre - M.Cherel 1-0
4685B.Oconnor - S.Armee V-V
4695J.Alaphilippe - T.Benoot 0-1
4705M.Schachmann - F.Doubey 1-0
4707N.Quintana - V.Nibali 1-0
4722R.Porte - P.Latour V-V
4993R.Bardet - G.Martin 0-1
5062R.Kreuziger - J.M.Diaz 1-0
5072T.Kangert - R.Molard 1-0
5133T.Pinot - S.Higuita 1-0
5152T.De Gendt - L.Calmejane V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 52226343644
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 211466673
arrow BC British Colombia BC49 6/49 52134374043
arrow BE Belgija 6/45 51116172831
arrow BL Belgija Keno 20/70 59111314181920313537424748555657666769
arrow CA Kanada 6/49 1223273132
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 112212236
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 36212831
arrow CL Colorado 6/40 101218192636
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21823303943
arrow DB Multi-Daily B 6/99 112831437578
arrow DC Multi-Daily C 6/99 71516384289
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4591317222428343543465155585963656869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 811151819202224262728303234434748546369
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1114262830
arrow FK Finska Keno D 20/70 1345781314192021242530333942505461
arrow FL Florida 6/53 121339414450
arrow FQ Finska Keno V 20/70 911171920232426293133373840414243444563
arrow FR Francuska 5/49 2831384143
arrow FT Finska Keno T 20/70 3491017222728394345475051586062646566
arrow GE Njemačka 6/49 21119303849
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28111618222531323840414647596064666870
arrow GR Grčka 6/49 123161734
arrow HU Mađarska 5/90 1220304177
arrow IL Illinois 6/52 21114262837
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 3717232839
arrow IR Irska 6/47 5811182236
arrow IT Italija 6/90 11318476875
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3456781520263134353841434550565760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 45151923262733363739414449505154576062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2381215192230313437394049515457585961
arrow LU Louisiana 6/40 3918263133
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 61519212438
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1719202325
arrow MI Michigan Classic 6/47 192021282939
arrow MS Missouri 6/44 3511143741
arrow NP New York Pick 10 20/80 1234691113141628364243465362647479
arrow NY New York 6/59 8916465354
arrow OH Ohio Classic 6/49 6920374647
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 172128323340
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3681819222324252731354243445162636579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 512172425272829383940454752626770727680
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 14121429
arrow PO Poljska 6/49 11119263436
arrow QU Quebec 6/49 111435384347
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 151617293739
arrow SB Španjolska Bono 6/49 141825284041
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 92031343745
arrow SW Švicarska 6/42 51011131824
arrow TE Texas 6/54 71326284048
arrow TU Turska Sayisal 6/49 2615171933
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 72230384247
arrow UW SAD Powerball 5/69 923263032
arrow WA Washington 6/49 81217222935
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1122262730
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 102129384247
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 69121516232627284445505355636566677580