Nedjelja 15.03.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1880Pfc Sochi - Fk Krasnodar - - 0-02-0
1897Isloch - Dinamo Brest - - 0-00-0
1906Cska Moscow - Fc Ufa - - 0-00-0
1908Dinamo Kiev - Desna Chernigov - - 0-01-1
1910Corinthians - Ituano Sp - - 1-11-1
1911Fenerbahce Ulker - Tofas Bursa - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1912Ca Constantine - Us Biskra domaći381-03-0
1913Es Setif - Js Kabylie - - 0-00-0
4450Js Saoura - Bordj Bou Arreridj domaći301-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1068Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste domaći141-01-1
1069Guillermo Brown - Atletico Atlanta - - 0-00-0
1070Belgrano - Platense gosti171-11-1
4522Ca Brown De Adrogue - San Martin Tucuman domaći600-01-0
4525Quilmes - Gimnasia Jujuy domaći620-01-0
4526Tigre - Instituto Cordoba gosti240-20-3
4527San Martin San Juan - Deportivo Moron gosti190-10-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1919Ca Villa San Carlos - Ca Defensores Unidos domaći171-02-1
1921Csd Flandria - Sacachispas Fc domaći391-02-2
1925Justo Jose De Urquiza - Club Atletico Fenix gosti130-12-1
2065San Telmo - Tristan Suarez gosti860-00-3

ARGENTINA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5430Huracan - Talleres gosti220-20-3
5431Union De Santa Fe - Arsenal Sarandi domaći630-01-1
5432Ca Central Cordoba Se - Newell S gosti370-21-2
5433Aldosivi - Racing Club domaći22-03-4

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Deportivo Merlo - Ferrocarril Midland gosti370-13-1
2354Ca Victoriano Arenas - Argentino De Merlo gosti52-15-1
2368Deportivo Espanol - Canuelas Fc domaći331-11-1
2371Real Pilar Fc - El Porvenir Reserves domaći590-01-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Ca Lugano - Argentino De Rosario - - 0-00-0
1094Cs Barracas - Puerto Nuevo gosti900-00-1

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Al Bahrain - Malkiya Club domaći172-04-3
1113Qalali Club - Isa Town domaći580-02-1

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2761Bashundhara Kings - Abahani Ltd. Chittagong domaći432-03-4
2762Abahani Limited Dhaka - Muktijoddha Sangsad Kc domaći182-04-1

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1174Isloch - Dinamo Brest - - 0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1123Nacional Potosi - Real Potosi domaći241-04-0
1126Guabira - Real Santa Cruz domaći840-01-0
1128Oriente Petrolero - The Strongest gosti410-20-3

BRAZIL AMAZONENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Manaus Fc Am - Nacional Am gosti590-01-1

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Ec Jacuipense Ba - Vitoria Ba domaći281-01-0

BRAZIL BRASILIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Taguatinga Ec Df - Ceilandia Esporte gosti401-13-1
1120Bosque Formosa Ec Df - Brasiliense gosti10-10-2

BRAZIL CAMPEONATO MATO-GROSSENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1305Dom Bosco Mt - Cuiaba domaći81-01-5
1306Luverdense Mt - Mixto domaći161-03-0
1307Sinop Mt - Operario gosti590-00-1
1308Uniao Mt - Nova Mutum Ec Mt - - 0-00-0

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1571Treze - Souza domaći51-12-1
1572Atletico Cajazeirense Pb - Sao Paulo Crystal Fc Pb gosti341-11-1
1573Botafogo Pb - Nacional Pb domaći42-14-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Botafogo - Bangu domaći311-01-1
1138Vasco Da Gama - Fluminense gosti280-10-2

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Concordia Ac Sc - Avai domaći590-01-1
1140Figueirense - Brusque domaći880-01-0
1144Ge Juventus Sc - Marcilio Dias domaći121-02-0
1145Joinville - Criciuma gosti120-10-1
1146Tubarao - Chapecoense Sc gosti100-21-3

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Pacajus - Ferroviaria gosti610-00-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Gremio - Sao Luiz gosti11-23-2
1268Brasil De Pelotas - Ypiranga Rs gosti31-12-2
1273Esportivo - Ec Pelotas domaći371-02-1
1279Caxias - Novo Hamburgo domaći231-02-1
1280Sao Jose - Internacional gosti350-21-4

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Ipora Go - Goiania Ec Go gosti190-21-2
1288Anapolina - Jaragua Ec Go gosti103-14-4
1290Aparecidense - Goias gosti230-11-2
1291Goianesia Go - Crac Go - - 0-00-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Boa - Uberlandia domaći251-02-2
1359Ca Patrocinense Mg - America Mineiro gosti200-10-1
1360Cruzeiro - Coimbra Ec Mg gosti800-00-1
1361Urt - Tupynambas Fc Mg - - 0-00-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1260Ceara - Sport Recife gosti370-12-1
1262Vitoria Ba - River Pi domaći451-04-1
1263Csa Al - Ad Frei Paulistano Se domaći72-04-0

BRAZIL PARAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Paysandu Pa - Castanhal Ec Pa domaći101-01-0
1464Tapajos Fc Pa - Sc Itupiranga Pa - - 0-00-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1785Ce Uniao Pr - Cascavel Pr gosti620-02-3
1802Cianorte - Rio Branco Pr gosti540-02-1
1805Coritiba Pr - Atletico Pr domaći103-04-0
1806Londrina Pr - Operario Pr gosti850-00-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1901Ca Penapolense Sp - Sao Bento domaći241-11-2
1902Ca Votuporanguense Sp - Sertaozinho domaći550-03-0
1905Portuguesa Santista - Sao Caetano domaći411-01-3
1914Portuguesa Sp - Rio Claro domaći900-01-0
1942Olimpia Fc Sp - Noroeste gosti360-21-3
3307Mirassol Sp - Santo Andre domaći451-01-0
3389Corinthians - Ituano Sp gosti151-11-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Santa Cruz Pe - Decisao Pe domaći202-12-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9857Coquimbo Unido - Municipal Iquique gosti440-10-3
9858Union Espanola - Huachipato domaći63-24-4
9859Audax Italiano - Universidad De Concepcion domaći371-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2249Cobreloa - Deportes Magallanes gosti680-00-1
2264Nublense - Cd Deportes Valdivia domaći321-02-1

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2322Eleven Wonders Fc - Ebusua Dwarfs domaći131-11-1
2328Elmina Sharks - Dreams Fc domaći211-12-1
4714Accra Great Olympics - Liberty Professionals domaći241-12-1
4715Bechem United - Aduana Stars - - 0-00-0
4716Berekum Chelsea - Sogakope Wafa domaći401-01-2
4717Karela United Fc - Ashanti Gold Fc domaći660-01-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4655Antigua Gfc - Deportivo Sanarate domaći201-02-1
4661Deportivo Malacateco - Deportivo Iztapa domaći790-01-1
4662Deportivo Siquinala - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc domaći351-13-3
4663Coban Imperial - Deportivo Guastatoya domaći490-02-0
4682Csd Comunicaciones - Csd Municipal domaći251-03-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4599Cd Real Sociedad - Real De Minas gosti181-21-4
4600Cd Platense - Real Cd Espana domaći271-02-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213East Bengal - Mohun Bagan VVV-VV-V
1215Gokulam Kerala - Indian Arrows VVV-VV-V
1224Minerva Punjab - Aizawl VVV-VV-V

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5054Putra Samarinda - Madura United domaći32-13-1
5055Bandung - Pss Sleman gosti22-12-1
5056Psm Makassar - Barito Putera gosti341-11-1
5057Tira Persikabo - Tangerang domaći81-03-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2763Royal Eagles - University Of Pretoria domaći460-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2149Ts Sporting Fc - Bloemfontein Celtic gosti540-01-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4577Okzhetpes Kokshetau - Kaisar Kyzylorda gosti100-10-1
4578Taraz - Ordabasy Shymkent domaći42-03-2
4579Kaspyi Aktau - Fc Astana gosti160-32-3
4580Shakhter Karagandy - Kairat Almaty domaći171-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2293Ad Municipal Grecia - Cartagines domaći61-02-3
2305Adr Jicaral - Santos Dg gosti391-16-2
2308San Carlos - Guadalupe Fc domaći92-12-2
2309Herediano - Limon gosti350-10-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2266Ad Juventud Escazucena - Puerto Golfito Fc domaći122-02-0
2267Municipal Liberia - Deportivo Cartagena Guanacaste gosti50-10-3
2269Ad Santa Rosa - Carmelita domaći371-01-1
2270Ad Guanacasteca - Ad Cofutpa domaći880-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6712Toluca - Atlas gosti41-12-3
6714Santos Laguna - Necaxa domaći121-12-1
6727America Mexico - Cruz Azul gosti650-00-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9988Universidad Guadalajara - Cd Mineros De Zacatecas domaći101-22-2
9989Cimarrones De Sonora Fc - Club Celaya gosti790-00-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4550Athletico Mexiquense - Atlas - - 0-00-0
4552America Mexico - Cruz Azul U20 domaći610-04-0
4554Santos Laguna U20 - Necaxa domaći650-03-0

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2330Plateau United - Nasarawa United domaći271-12-1
3136Enugu Rangers International Fc - Rivers United Fc domaći391-01-0
3137Enyimba - Sunshine Stars Fc domaći121-03-0
3141Fc Ifeanyi Ubah - Dakkada International Fc domaći42-02-1
3147Heartland Fc Owerri - Lobi Stars domaći431-02-0
3148Kano Pillars Fc - Jigawa Golden Stars domaći291-02-0
3149Katsina United Fc - Akwa United Fc gosti90-11-1
3156Kwara United - Wikki Tourists Fc domaći770-01-0
3170Warri Wolves Fc - Mfm Fc domaći880-02-0
3171Abia Warriors Fc - Adamawa United Fc gosti450-12-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3759Chinandega Fc - Real Madriz domaći291-02-1
5065Las Sabanas Cf - Cd Walter Ferretti gosti910-00-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8637Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow VVV-VV-V
8638Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce VVV-VV-V
8639Katowice - Gornik Leczna VVV-VV-V

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2927As Muhanga - Marines Fc Gisenyi VVV-VV-V
2938Espoir Fc - Apr Fc VVV-VV-V
2961Kiyovu Sports - As Kigali VVV-VV-V

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6762Pfc Sochi - Fk Krasnodar domaći470-02-0
6763Cska Moscow - Fc Ufa - - 0-00-0
6766Rostov - Lokomotiv Moscow gosti340-31-3

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2572Tom Tomsk - Krasnodar 2 domaći451-02-1
2573Yenisey - Spartak 2 Moscow domaći870-01-0
2954Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimki domaći231-12-2
3154Chertanovo Moscow - Mordovia Saransk domaći42-03-0
3163Shinnik Yaroslavl - Rotor Volgograd gosti560-00-1
3164Chayka Peschanokopskoye - Avangard Kursk domaći251-11-1
3165Baltika Kaliningrad - Torpedo Armavir domaći62-02-0
3166Fakel Worenesch - Luch Vladivostock domaći650-01-0
3167Tekstilshchik - Torpedo Moscow - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Anzhi Makhachkala - Chernomorets Novorossijsk domaći261-03-2

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3032Fk Tambov U21 - Kryliya Sovetov U21 gosti210-11-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Houngang United - Geylang United gosti160-11-2

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4726Fk Dinamo Vranje - Fk Graficar Beograd gosti90-31-4
4729Fk Kabel Novi Sad - Novi Pazar domaći460-02-1
4730Radnicki - Kolubara Lazarevac - - 0-00-0
4731Metalac Milanovac - Fk Trajal Krusevac domaći131-01-0

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2699Kmc Fc - Alliance Fc domaći421-02-1
2712Namungo Fc - Young Africans Sc gosti60-11-1

TUNIS KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2316Cs Chebba - Sporting Ben Arous domaći452-03-1
2318Cs Sfaxien - As Djerba domaći321-02-0
2319Kalaa Sport - Wided El Hamma domaći191-01-0
2320Manastir - Club Afrique domaći570-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10586Kayserispor - Yeni Malatyaspor domaći222-02-1
10587Trabzonspor - Basaksehir gosti560-01-1
10588Galatasaray - Besiktas - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10013Hatayspor - Umraniyespor domaći470-02-0
10014Adanaspor - Kecioerengucu gosti301-11-1
10015Menemen Belediyespor - Istanbulspor gosti91-12-2
10016Akhisar Bld Spor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor - - 0-00-0
10017Osmanlispor Fk - Giresunspor domaći630-01-1

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1845Elazig Belediyespor Fk - Karsiyaka - - 0-00-0
1846Esenler Erokspor - Fatsa Belediyespor domaći72-04-0
2574Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bandirmaspor gosti700-00-1
2658Bugsasspor - Diyarbakir Bld domaći61-02-0
2666Ergene Velimese Spor - Tuzlaspor gosti280-10-3
2671Karabukspor - Nigde Anadolu Fk gosti840-00-1
2673Samsunspor - Zonguldak Komurspor domaći480-02-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10034Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk domaći830-01-0
10035Dinamo Kiev - Desna Chernigov domaći690-01-1
10036Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava domaći211-11-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Shb Da Nang - Sai Gon Fc gosti10-21-4
2233Than Quang Ninh - Hanoi T And T domaći82-03-1
2238Clb Viettel - Hoang Anh Gia Lai gosti380-23-3
2311Ho Chi Minh City Fc - Clb Bd Thanh Hoa domaći900-01-0

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1206Unifacisa - Sao Paulo Fc 103-106

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1879Aisin Seahorses Mikawa - Yokohama B Corsairs 96-82

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1274Ummc Jekaterinburg - Bc Enisey Krasnoyarsk 102-68
1278Mba Moscow - Dinamo Guvd Novosibirsk 89-68
1287Dynamo Moscow - Spartak Noginsk 60-62

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2081Kk Mladost - Metalac Valjevo 102-83
2082Kk Zlatibor - Okk Belgrade 79-73
2083Okk Novi Pazar - Kk Dunav Stari Banovci 81-81 / 93-100
2084Sloboda Uzice - Kk Dynamic 77-78
2085Tamis Petrohemija Pancevo - Hemofarm Vrsac 85-80

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2279Bursaspor - Besiktas Istanbul 98-87
2280Fenerbahce Ulker - Tofas Bursa 84-75
2306Turk Telekom - Anadolu Efes Istanbul 81-103
2307Bahcesehir Koleji - Ogm Ormanspor 95-95 / 105-111

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2926Hc Dinamo Molodechno - Yunost Minsk 1-24-2

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3067Mhk Dynamo U20 - Krasnaya Armiya U20 0-22-2
3068Spartak Moscow U20 - Ska 1946 U20 0-11-4
3071Almaz U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-03-3

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2168Humo Tashkent - Zvezda Moscow 0-10-2
2169Bars Kazan - Ska Neva 2-14-1

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1172Crvena Zvezda - Rk Kikinda 26-25
1173Rk Dubocica - Rk Novi Pazar 31-42

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1315Aranas - Alstermo If 24-26
1577Bodens Bk - Karra 25-44
1590Hammarby - Aik Stockholm 31-27
1591Hif Karlskrona - Torslanda Hk 32-22
1599Rimbo Hk - Lindesberg 37-35
1694Skanela If - Kungalvs Hk 37-28
1695Tyreso If - Rp Linkoping 22-16

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3239Um Itapetininga - Volei Renata Campinas V-VV-VV-V

BRAZIL 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3243Minas - Sao Paulo Barueri Vc V-VV-VV-V

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3250Vc Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Novy Urengoy 1-02-03-2
3251Ugra Surgut - Dynamo Moscow 0-10-21-3
3252Belgorod - Zenit St. Petersburg 0-10-20-3
3253Dinamo Lo - Kemerovo 0-10-21-3

SRBIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2192Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2544Vakifbank Gunes Sigorta - Eczacibasi Istanbul 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2401Nilufer Belediye Bursa - Besiktas 1-02-03-0
2463Yesilyurt - Aydin Buyuksehir Bld 1-01-13-1

CHALLENGE KUP RAGBI

Br. Susret Kraj
4718Sheffield Eagles - Workington Town 34-18
4719Gateshead Thunder - Dewsbury Rams 38-30
4720Hull Kingston Rovers - Leigh Centurians 22-19
4721Widnes Vikings - Swinton Lions 32-16
4723York City Knights - Rochdale Hornets 70-12

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
10132Castleford Tigers - St Helens 28-14

ARGENTINA SUPERLIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5125Camioneros - Racing Club 3-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 41617202543
arrow BL Belgija Keno 20/70 368913151632333638394142495152606467
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1025273241
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 79132527
arrow DA Multi-Daily A 6/99 82451636675
arrow DB Multi-Daily B 6/99 21335496876
arrow DC Multi-Daily C 6/99 91114196081
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 114161723242629303538445256575859626869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2391314202330314041424651525457586064
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 115162324
arrow FK Finska Keno D 20/70 2391216172023253435363744525358606570
arrow FQ Finska Keno V 20/70 47121516182325293637414344525354576367
arrow FT Finska Keno T 20/70 16111417232428333840424551525556575865
arrow GO Njemačka Keno 20/70 6781618192224303539434650535960636467
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 131920283444
arrow LD Latvija Keno D 20/62 178911202128303133364344525556586162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13489202427283334373940424344465153
arrow LM Latvija Keno M 20/62 611121926272834353640444647565758606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1418213139
arrow NP New York Pick 10 20/80 3471214162324293032404546505456585973
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 23121516182530333542444752545760767780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 610142027293639414555575859636566707376
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1820222829
arrow RO Rumunjska 6/49 42332353640
arrow SK Slovačka 5/35 47112631
arrow SL Slovenija 7/39 3212627283436
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46131927
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3572327303844454648525357596264667273