Nedjelja 22.03.2020.

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3148Fc Slutsk - Slavia Mozyr gosti301-13-1
3149Belshina - Fc Minsk domaći71-01-3

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1809Cr Caala - Sporting Cabinda - - - -
1810Ferrovia Do Huambo - Associacao Do Sambizanga - - - -
1813Kuando Kubango Fc - Petroleros Do Lobito - - - -
1842Sagrada Esperanca - Cd Huila - - - -
6879Las Sabanas U20 - Chinandega U20 domaći101-03-0
6880Managua U20 - Juventus Managua U20 domaći152-14-1
7042Inter Stars - Flambeau Centre domaći251-11-1
7043Athletico Olympic - Vitalo Fc domaći282-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1054Bergnasets Aik - Sunderby Sk domaći122-05-1
1060Hanvikens Sk - Ifk Stocksund - - - -

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1062Las Sabanas Cf - Chinandega Fc gosti230-11-1
1065Managua Fc - Juventus Fc domaći382-04-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Sokol Saratov - Fk Olimp Khimki - - 0-00-0
1274Aaryds Ik - Lagans Aik domaći42-04-4
1278Alets Ik - Skrea If gosti82-29-2
1279Soderkopings Ik - Dagsbergs If domaći162-03-0
1283Ifk Vasteras Fk - Ik Franke gosti450-10-4
1726Taftea Ik - Sandviks Ik - - - -
1733Sodra Rorum Bik - Lovestads If gosti21-31-6
1746Djursholm U19 - Ifk Haninge U19 - - - -
1852Viking - Fc Start - - - -
5031Znamya Truda - Saturn - - 0-00-0
5032Ulricehamns - Dalstorps If gosti650-00-1
5044Skiljebo - Kungsor domaći51-03-1
5415Tegs Sk - Mariehem - - - -
5425Aaryds Ik - Lagans Aik - - - -
5426Vasteras - Ik Franke - - - -

RUSIJA REGIONALA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1048Sberbank - Pick Up V-V

RUSIJA REGIONALNA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1047Atlant - Laboria -

RUSSIA MLBL LEAGUEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5820Sbornaya 2003 Rostov - Nadezhda Rostov 103-83
5821Vsues Vladivostok - Avicenna Vladivostok 60-110
5822Elby Vladivostok - Dvfu Vladivostok 87-67
5947Koty Rostov - Senator Rostov 90-50
6169Strela Rostov - Rodionovskaya Sloboda Rostov 114-53

RUSSIA REGIONAL LEAGUESKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1083Sberbank Vladivostok - Pick Up V-V
1084Atlant - Laboriya 70-66
1085Nissan - Tkuik 2 54-72
1097Kirovtsy - Balt Basket 76-46
6419Perfeel - Bc Marvel 71-63

TAJIKISTAN TAJIKISTAN BASKETBALL LEAGUEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5750Berkut - Dis 70-45
5757Zuhro - Bc 33 60-52

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1031Hc Shakhtyor Soligorsk - Hk Neman Grodno 1-11-1

RUSIJA MASTERS PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1117V.Bainev - B.Boronin 7-123-64-60-2
1120E.Kavtorev - V.Sukhoveev 15-142-67-52-1
1126S.Proshin - A.Smirnov 17-146-45-72-1
1128G.Binda - O.Migachev 14-132-66-42-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1262Omgtu Omsk - Onpz Omsk - - -
1263Melon Fashion - Group Absolut Ru 0-11-13-2
1264Sibgufk Omsk - Zvezda Omsk - - -
1267Baes Ekaterinburg - Upgups 2 Ekaterinburg - - -
1268Gorizont Ekaterinburg - Megaom 1 Ekaterinburg 0-11-11-3
1269Volna Ekaterinburg - Granit Ekaterinburg - - -
1270Megaom 2 Ekaterinburg - Zvezda Urala 2 1-02-02-3

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1284Sibgufk Omsk - Sberbank Omsk - - -

RUSSIA LIGA PROODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1067Feniks Tver Pro - Shturm Tver Pro - - -
1068Dzhomani Tver Pro - Argo Tver Pro - - -

RUSSIA LIGA PRO WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1069Viktoriya Tver Pro Women - Vesta Tver Pro Women - - -
1070Avrora Tver Pro Women - Fortuna Tver Pro Women - - -

BELARUS BOBRUISK FUTSAL LEAGUEFUTSAL

Br. Susret Kraj
1034S Group - Ska Bobrujsk 8-2
1037Ohrana - Moto 3-7
1045Legpromrazvitie - Dorozhnik 5-9
1046Jekover Pro - Vitjaz Praktik 5-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 4912173243
arrow BL Belgija Keno 20/70 145910131619242632354142434851555769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 910111228
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 316192526
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 256718242728323639425051576064656869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 123812242529303132354244454652676870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 314243032
arrow FK Finska Keno D 20/70 18121317181922232433414754555859616668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 711181922232527282938404547495158596061
arrow FT Finska Keno T 20/70 12468101112142023303134364244505759
arrow GO Njemačka Keno 20/70 710131820282932353642464850546162646770
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 31012192333
arrow LD Latvija Keno D 20/62 346817212326273034353940444655575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 18131722242526272833343539404243505658
arrow LM Latvija Keno M 20/62 167910111320232425263134394446565759
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1012262930
arrow NP New York Pick 10 20/80 514162026282938394142444864727475767779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 612192123263437434450525355596063697375
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 510121820282935384347586467707172767879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1117192129
arrow SK Slovačka 5/35 218262933
arrow SL Slovenija 7/39 14911121325
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 26101222
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 145615162327333539424449505660627076