Četvrtak 23.04.2020.

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11784Neman Grodno - Energetik Bgu Minsk domaći451-02-1
11785Fc Smolevichi - Dinamo Minsk Reserve gosti90-10-3

NIKARAGVA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6894Juventus U20 - Art Jalapa U20 domaći271-01-0

TAJIKISTAN TAJIKISTAN NORTHERN CUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10864Dis - Bc Kulyab 82-82 / 97-93

TAJVAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10863Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 89-83
12136Yulon Dinos - Taiwan Beer 89-83

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11192Binagyar - Dragon Oil 91-71

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5295Serp I Molot - Reactivatory 1-02-5
5297Ais Banda - Shest Trollei 1-34-5
5298Moscow Eshelon - Chetyre Ledokola 1-05-2
5299Broneboici - Serp I Molot V-VV-V
5300Kings Town - Reactivatory V-VV-V
5302Ledyanie Voyni - Rakety V-VV-V
5303Four Ronin - Boevye Lisy V-VV-V

RUSSIA COMET DIVISIONHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4159Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-24-9
4161Stalker - Ledovyy Desant 1-03-6
4166Ershistyye Tigry - Stalker 1-15-7
4220Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-14-3
4394Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-18-6
4396Stalker - Krasnyye Krylia 1-14-6
4521Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 1-12-5
4522Voiny Suomi - Gladiator 1-22-6
5278Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 4-28-4
5280Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-35-6

BELARUS MASTERS LEAGUE EXHIBITION GAMESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1149S.Novik - Y.Matsulevich 12-66-36-32-0
1150I.Kolobuhov - A.Ksenevich 7-91-66-32-1
1151V.Tarabrin - M.Ionov 3-123-60-60-2
1185E.Antonovich - A.Lebedev 9-103-66-41-2

BELARUS MASTERS LEAGUE WOMEN EXHIBITON GAMESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1592K.Silkina - D.Lebesheva - - - -
1593P.Babaryko - J.Izotova 4-123-64-60-2

EGZIBICIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046D.Zhorov - P.Petrovskij V-VV-VV-VV-V
1047M.Abou Khamis - P.Sukhotski 12-46-46-02-0
1113Y.Maksimenko - A.Petkevitch 3-121-62-60-2
1114A.Zhevniak - P.Mateyuk 12-76-36-42-0
1132E.Efimchik - V.Mikulenok 6-122-64-60-2
1133E.Tretyak - D.Nazaruk 17-176-31-62-1
1134S.Susha - A.Sheiko 4-123-61-60-2
1135I.Nazarenko - V.Krivko 14-127-67-62-0

EXHIBITION INTERNATIONAL TENNIS SERIES 2020TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5480J.Cerretani - N.Samardzic 7-90-44-11-2
5686E.King - J.Cerretani 8-44-34-12-0
5688A.Andreev - N.Samardzic 8-34-04-32-0
5689N.Samardzic - E.King 8-14-04-12-0
5690E.King - A.Andreev 4-82-42-40-2

OTHER BELARUS MASTERS LEAGUETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5878V.Tarabrin - M.Ionov 3-123-60-60-2
5883E.Antonovich - A.Lebedev 15-203-66-41-2

OTHER SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5897M.Lunkin - M.Krasheninnikov 12-76-36-42-0
5898A.Yakovlev - M.Mokrousov 7-123-64-60-2
5900S.Lutkovskii - M.Mokrousov 13-96-47-52-0

SPRING TOUR EXHIBITION GAMESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1303V.Ovchinnikov - M.Krasheninnikov 12-76-36-42-0
1304A.Yakovlev - K.Komarov 5-122-63-60-2
1310S.Lutkovskii - M.Mokrousov 13-96-47-52-0
1311M.Lunkin - M.Krasheninnikov 12-76-36-42-0
1316A.Yakovlev - M.Mokrousov 7-123-64-60-2
1320T.Yevloyev - K.Komarov 3-121-62-60-2

RUSSIA LIBERTY LEAGUE WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9938Panthers - Foxes 1-01-13-1

RUSSIA URAL VOLLEYBALL CHAMPIONSHIP WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10871Energy - Ural Mountains 1-01-13-2

KOREAN KBO EXHIBITIONBASEBALL

Br. Susret Kraj
2151Lotte Giants - Samsung Lions 3-5

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
2117Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 334363872
arrow BL Belgija Keno 20/70 1112131416182226283441424554555762656869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 913142329
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 23152130
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1791012212223273335454651525354565759
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1581117192021233435384849586063656869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1222242933
arrow FK Finska Keno D 20/70 4591218232630323336404244495458636569
arrow FQ Finska Keno V 20/70 812131821222830363738444750525362646870
arrow FT Finska Keno T 20/70 1791419212526272829353638474958616870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 12121417181921222729303134364955576567
arrow IL Illinois 6/52 112033455152
arrow LD Latvija Keno D 20/62 145712162325273133344041454953586061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 910121415192324262831323436434850515359
arrow LM Latvija Keno M 20/62 134711141923242628333447505153565960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 57121522
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 11934363745
arrow NP New York Pick 10 20/80 34152325283236384546505460616467697680
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 49111518192227283135383941435355596567
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46101219202435374345505256576170727374
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 912152126
arrow PO Poljska 6/49 1320394749
arrow TS Turska Super 6/54 91719203852
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 78102527
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 312162024273032343639434547565875777880