Subota 25.04.2020.

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6431Slavia Mozyr - Fc Minsk gosti300-11-3
6432Gorodeya - Bate Borisov gosti730-00-2
6433Dinamo Brest - Shakhtar Soligorsk gosti250-10-2

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5469Fc Slonim - Orsha domaći540-02-1
5472Naftan Novopolotsk - Lida gosti410-11-1
5475Smorgon - Volna Pinsk domaći680-02-0
5479Fc Oshmyany - Sputnik Rechica gosti250-10-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Fc Isloch Reserve - Fc Vitebsk Reserve - - 2-04-1
1028Fc Slutsk Reserve - Belshina Bobrujsk Reserve - - 0-00-0
1040Torpedo Zhodino - Fc Ruh Brest gosti23-13-2
5489Dyush 3 Stenles Pinsk - Fc Chaika Zelva domaći37-0F-0
5493Fc Bgu Minsk - Fc Pershy Regien Kaverdyaki domaći162-02-1
5494Ostrovets - Fk Kronon Stolbtsy domaći301-02-0
5572Smiavtotrans - Energetik Bgatu gosti151-24-2
5573Baranovichi - Fc Dinamo Brest 1960 domaći51-02-3
5574Zhlobin - Fk Polock 2019 domaći600-01-0

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11092Az Alkmaar Baphomet - Feyenoord Fric - - 3-14-1
11093Celtic Glasgow Den1bravo - Bsc Young Boys Hopkins - - 0-02-2
11094Celtic Glasgow Den1bravo - Feyenoord Fric - - 4-06-1
11095Fc Basel Ryuk - Bsc Young Boys Hopkins - - 1-13-4
11096Az Alkmaar Baphomet - Bsc Young Boys Hopkins - - 1-03-1
11097Celtic Glasgow Den1bravo - Fc Basel Ryuk - - 1-21-2
11100Az Alkmaar Baphomet - Fc Basel Ryuk - - 1-02-2
11101Feyenoord Fric - Bsc Young Boys Hopkins - - 0-11-2
11102Celtic Glasgow Den1bravo - Az Alkmaar Baphomet - - - -
11103Bsc Young Boys Hopkins - Celtic Glasgow Den1bravo - - 1-22-2
11104Feyenoord Fric - Az Alkmaar Baphomet - - 0-00-1
11105Bsc Young Boys Hopkins - Fc Basel Ryuk - - 0-20-2
11108Feyenoord Fric - Celtic Glasgow Den1bravo - - 0-32-3
11109Bsc Young Boys Hopkins - Az Alkmaar Baphomet - - 0-00-1
11112Fc Basel Ryuk - Celtic Glasgow Den1bravo - - 0-31-5
11113Bsc Young Boys Hopkins - Feyenoord Fric - - 1-02-0
11124Fc Basel Ryuk - Az Alkmaar Baphomet - - 0-20-4
11125Az Alkmaar Baphomet - Celtic Glasgow Den1bravo - - 1-12-2

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11213Olympique Lyonnais Indra13 27 - Montpellier Walker - - 0-00-0
11215Paris Saint Germain Spursmax - As Monaco Supernova - - 2-03-0
11216Olympique Lyonnais Indra13 27 - As Monaco Supernova - - 1-01-1
11219Olympique Lyonnais Indra13 27 - Paris Saint Germain Spursmax - - 0-10-3
11220Montpellier Walker - As Monaco Supernova - - 4-06-1
11221As Monaco Supernova - Paris Saint Germain Spursmax - - 2-23-3
11222As Monaco Supernova - Olympique Lyonnais Indra13 27 - - 1-14-2
11269Paris Saint Germain Spursmax - Olympique Lyonnais Indra13 27 - - 2-03-2

FIFA ELIGA MXNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5903Tigres Uanl - Guadalajara Chivas - - 0-30-4
5904Cruz Azul - Cf Pachuca - - 2-12-4
5946Club Tijuana De Caliente - Toluca - - 1-11-3

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11148Manchester City Jkey - Arsenal Fc Skromnuy - - 0-00-3
11151Manchester United Boulevard Prospect - Tottenham Hotspur Laikingdast - - 0-00-1
11152Arsenal Fc Skromnuy - Manchester United Boulevard Prospect - - 0-00-1
11156Manchester United Boulevard Prospect - Manchester City Jkey - - 1-01-1
11157Arsenal Fc Skromnuy - Tottenham Hotspur Laikingdast - - 0-00-1
11158Tottenham Hotspur Laikingdast - Manchester City Jkey - - 1-03-1
11159Arsenal Fc Skromnuy - Manchester City Jkey - - 0-02-1
11160Tottenham Hotspur Laikingdast - Manchester United Boulevard Prospect - - 0-10-3
11161Manchester United Boulevard Prospect - Arsenal Fc Skromnuy - - 2-03-0
11162Manchester City Jkey - Manchester United Boulevard Prospect - - 2-03-0
11166Tottenham Hotspur Laikingdast - Arsenal Fc Skromnuy - - 0-00-0
11185Manchester City Jkey - Tottenham Hotspur Laikingdast - - 0-01-0

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11270Tes Tundra - Cfc Catalonia Fc - - 1-11-1
11271Veg Vega Squadron - Rlb Royal Bears - - 1-01-0
11272Tes Tundra - Westcoastunt - - 1-05-1
11285Cfc Catalonia Fc - Rlb Royal Bears - - 2-15-1
11286Westcoastunt - Cfc Catalonia Fc - - 1-02-0
11300Veg Vega Squadron - Tes Tundra - - 1-03-1

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11126Liverpool Fc Dm1trena - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 1-02-0
11127Liverpool Fc Dm1trena - Real Madrid Fc Foggy - - 1-21-3
11128Manchester City Nikkitta - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 1-32-3
11129Fc Barcelona Vrico - Liverpool Fc Dm1trena - - 1-11-2
11130Real Madrid Fc Foggy - Manchester City Nikkitta - - 1-02-0
11133Manchester City Nikkitta - Fc Barcelona Vrico - - 1-11-1
11134Paris Saint Germain Dangerdim77 - Real Madrid Fc Foggy - - 0-10-1
11137Fc Barcelona Vrico - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 0-00-1
11138Liverpool Fc Dm1trena - Manchester City Nikkitta - - 0-00-0
11143Paris Saint Germain Dangerdim77 - Liverpool Fc Dm1trena - - 1-14-1
11144Real Madrid Fc Foggy - Fc Barcelona Vrico - - 1-02-0

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15390Paris Saint Germain Laikingdast - Real Madrid Jkey - - - -
15391Tottenham Hotspur Mr.Jab - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - - -
15392Fc Bayern Munich Skromnuy - Real Madrid Jkey - - - -
15393Paris Saint Germain Laikingdast - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - 0-00-0
15394Ssc Napoli Boulevard Prospect - Fc Bayern Munich Skromnuy - - 1-01-0
15395Tottenham Hotspur Mr.Jab - Paris Saint Germain Laikingdast - - 0-20-3
15396Fc Bayern Munich Skromnuy - Tottenham Hotspur Mr.Jab - - 0-01-0
15397Real Madrid Jkey - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - 0-00-0
15398Paris Saint Germain Laikingdast - Fc Bayern Munich Skromnuy - - - -
15399Tottenham Hotspur Mr.Jab - Real Madrid Jkey - - 3-05-0
15400Real Madrid Jkey - Paris Saint Germain Laikingdast - - 1-01-1
15401Ssc Napoli Boulevard Prospect - Tottenham Hotspur Mr.Jab - - 1-01-0

FIFA PRO PLAYER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11186Gfc Xklaiver - Strm Solo G10 - - - -
11187Fda Destroyer - Strm Munizxx - - 0-02-1
11188Spqr Robert - Theus Lopes1011 - - 2-02-0
11189Ellevens Resende - Spqr Diego1 - - 1-01-0
11190Spqr Willian - Gabriellpereira - - 1-03-1
11191Mlongaray7 - Vpzao - - 1-03-1
11192Mva Fineto - Strm Lima - - 1-02-1
11193Bundled Felipe Abd - Ibezerrai - - - -
11194Klinger R10 - Mgcf Idantee - - 1-02-0
11208Gabrielpn R10 - Smays Deny7 - - - -
11209Strm Rampazzo - Mgcf C4mst3r - - 2-14-1
11211Gn I10i - Wlb Vitor - - 1-02-1
11212Spqr Felipe I5i - Pj Soares - - 1-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13818Sagadam Fk Ii - Merw Fk - - - -
13876Ashgabad - Nebitchi - - - -
14321Dushanbe 83 - Cska Pamir Dushanbe - - - -
14322Fk Khujand - Regar Tadaz Tursunzade - - - -
14345Lokomotiv Pamir - Khatlon Bokhatar - - - -

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14745Diriangen Fc - Real Esteli gosti740-00-1

TADŽIKISTAN PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11801Faizkand - Istaravshan gosti450-12-1
11802Fk Istiklol - Fc Kuktosh domaći151-06-1

TURKMENISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12128Fc Asgabat - Nebitci Balkanabat domaći312-05-2

TAJIKISTAN TAJIKISTAN NORTHERN CUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14744Bc Kulyab - Zuhro 80-78

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9581Burgut - Gyrat V-V

COMET DIVISION 3 X 10 MINSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10824Ershistyye Tigry - Stalker 0-23-5
10939Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-24-5
10940Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-25-6
10941Stalker - Krasnyye Krylia 1-02-1
10942Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 2-32-5
10943Voiny Suomi - Gladiator 1-25-5
10944Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 0-02-3
10945Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-14-6

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10946Serp I Molot - Reactivatory 2-22-3
10947Kings Town - Broneboici 0-11-2
10948Rakety - Boevye Lisy 0-01-0
10949Four Ronin - Stalnye Kabany 2-13-2
13513Kings Town - Broneboici 2-02-2
13516Serp I Molot - Reactivatory 1-15-3
13520Broneboici - Serp I Molot 1-22-5
14569Kings Town - Reactivatory 1-13-2
14570Broneboici - Kings Town 0-01-2
14571Serp I Molot - Reactivatory 1-01-0
14572Moscow Eshelon - Chetyre Ledokola 0-03-0
14573Ais Banda - Shest Trollei 1-24-3

BELARUS MASTERS LEAGUE EXHIBITION GAMESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134A.Avsievich - S.Novik - - - -
1135V.Lopatko - L.Glebov - - - -

BELARUS MASTERS LEAGUE WOMEN EXHIBITON GAMESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1448E.Skachkova - D.Lebesheva - - - -
1449P.Babaryko - M.Laska - - - -
1455E.Degolevich - M.Novikova - - - -

EGZIBICIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046Y.Maksimenko - A.Zhevniak 7-124-63-60-2
1047I.Sholomitsky - A.Herasimchuk 12-16-06-12-0
1097E.Antonovich - P.Sukhotski 17-173-66-11-2
1099I.Kolobukhov - A.Lavrik V-VV-VV-VV-V
1113A.Belov - V.Mikulenok 12-66-46-22-0
1114E.Efimchik - S.Susha 5-123-62-60-2
1124M.Abou Khamis - Y.Matsulevich 17-212-66-41-2
1128Andryushchenko Vyacheslav - D.Ermalinsky 5-121-64-60-2

EXHIBITION INTERNATIONAL TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11066I.Yatsuk - N.Samardzic 8-64-34-32-0
11067A.Andreev - I.Yatsuk 8-34-04-32-0
11091R.Cid Subervi - N.Samardzic 8-54-24-32-0

EXHIBITION INTERNATIONAL TENNIS SERIES 2020TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5383N.Samardzic - A.Andreev 3-82-41-40-2
5389J.Cerretani - R.Cid Subervi V-VV-VV-VV-V
5390J.Cerretani - N.Samardzic V-VV-VV-VV-V
5398R.Cid Subervi - A.Andreev 10-114-33-41-2

SPRING TOUR EXHIBITION GAMESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1508R.Lutkovskii - P.Skortsov 12-36-26-12-0
1578M.Lunkin - V.Ovchinnikov 11-146-75-70-2
1579S.Lutkovskii - M.Mokrousov 12-76-36-42-0
1580M.Lunkin - T.Yevloyev 6-123-63-60-2

BJELORUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2836Hc Masheka - Kronon Grodno 35-32
2838Bgufk Ska - Hc Gomel 38-30

KUNG VOLLEYBALL 3V3 3SETSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2331Indonesia Kung - Philippines Kung 1-01-12-1
2347Malaysia Kung - Thailand Kung 0-10-20-2
2350Thailand Kung - Indonesia Kung 0-11-11-2
2351Philippines Kung - Malaysia Kung 1-01-02-0
2520Thailand Kung - Philippines Kung 1-02-02-0
2538Indonesia Kung - Malaysia Kung 1-02-02-0

RUSSIA LIBERTY LEAGUE WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2147Panthers Women - Foxes Women 0-11-13-1
2151Foxes Women - Panthers Women 0-10-20-3

RUSSIA URAL VOLLEYBALL CHAMPIONSHIP WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14219Red Fox - Energy 0-10-20-3
14220Ural Mountains - Ural Stars 0-11-12-3
2117Ural Mountains - Red Fox 1-01-13-2
2140Ural Stars - Energy 1-01-12-3

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
13813Uni President Lions 2 - Chinatrust Brothers 2 5-15

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1605Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 5-6
1609Uni President Lions - Rakuten Monkeys 8-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 41218243339
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 611182469
arrow BC British Colombia BC49 6/49 46791140
arrow BE Belgija 6/45 3813163842
arrow BL Belgija Keno 20/70 3471416192324273435373943474950536470
arrow CA Kanada 6/49 61011223248
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 210313641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 48122327
arrow CL Colorado 6/42 458172833
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 145910121419222324252728454957586166
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 715192225272936404650545556586064656870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 426333435
arrow FK Finska Keno D 20/70 1018202728333437383942444749586063676869
arrow FL Florida 6/53 61216273044
arrow FQ Finska Keno V 20/70 911161826282933344549505152555960616267
arrow FR Francuska 5/49 610132449
arrow FT Finska Keno T 20/70 4891213202223373839404146485154576570
arrow GE Njemačka 6/49 41117192530
arrow GO Njemačka Keno 20/70 12678101115232527303135383943465256
arrow HU Mađarska 5/90 3445668487
arrow IL Illinois 6/52 51227313845
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 359132529
arrow IR Irska 6/47 31620252933
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5781214182024283133353638404953565860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 23101112131516182225262842505154556062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 57242930323338424445474851525456575859
arrow LU Louisiana 6/40 7916192238
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1416344143
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 110132839
arrow MI Michigan Classic 6/47 31026334445
arrow MS Missouri 6/44 2315182039
arrow NP New York Pick 10 20/80 612143436434445585960616465717273747577
arrow NY New York 6/59 152729495056
arrow OH Ohio Classic 6/49 52732344148
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61120244145
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 168919334041424750525960616266707577
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 567917181920232627293239426365697376
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24102730
arrow PO Poljska 6/49 31319254042
arrow QU Quebec 6/49 11013262934
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 42436394448
arrow SW Švicarska 6/42 101819323339
arrow TE Texas 6/54 141922383954
arrow TU Turska Sayisal 6/49 21425314249
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 3921252859
arrow UW SAD Powerball 5/69 13214757
arrow WA Washington 6/49 81315323638
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 45131516
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 32232353945
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1114162223263031323738414447515262686972